Ryby
Býk Lev Panna
Škorpión Blíženci
Váhy Baran Rak
Vodnár
Kozorožec
Strelec

Týždenné horoskopy

2016

Týždenné horoskopy 2016

26. 12. 2016 - 1. 1. 2017

29.12.2016 o 7.56 hod. Bude NOV v znamení KOZOROHA. Je to 10 astrologický dom, dom kariéry. Vy ktori po kariere tuzite poziadajte o pomoc LUNU.

Baran - v tomto o jeden deň skrátenom pracovnom týždni sa vám veru darí. Okrem toho že ste šikovný, tak sa aj snažíte a vaša snaha vám prináša aj zaslúženú odmenu. Vy čo podnikáte, máte veľa nových perspektívnych nápadov, ktoré vám do budúcna prinesú dobré finančné zabezpečenie. Vo vašom osobnom živote okrem pondelka počas ktorého bude u vás doma trochu napätá atmosféra, je všetko v poriadku, takže posledný deň tohoto roku bude príjemný. V kruhu vašich najbližších si užijete veľa zábavy a smiechu.

Býk - máte pred sebou naozaj parádny pracovný týždeň a to v každom smere. Robota vám ide od ruky, spĺňate všetky podmienky na ,možné kariérne povýšenie, no čo vás v tomto čas najviac uspokojuje a teší, sú vaše veľmi dobré finančné zisky. Tie vám umožnia dovoliť si nie len pre vašu celú rodinu, ale aj priateľov naplánovať veľkolepé oslavy posledného dňa tohoto roku, ktoré budú veselé,pohodové plné dobrej zábavy bez ohľadu na to, či budete oslavovať doma, alebo na niektorej Silvestrovskej zábave.

Blíženci - v priebehu týchto dní máte veľa chuti a energie do práce. Tento pracovný týždeň je o jeden deň kratší, no vám sa darí tak dobre, že by ste boli najradšej ,aby ste mohli robiť aj cez Silvestra. Nič nieje dobré preháňať,pretože nie len práca človeka živý. Vo vašom súkromí máte pred sebou celý týždeň , ktorý bude naplnený pohodou a pokojom. je možné že Silvestrovské oslavy sa u vás doma budú niesť v mierne konzervatívnom duchu, ale budú príjemné, v kruhu vašej rodiny pri pozeraní programov v televízii.

Rak - .v pondelok aj keď to je sviatočný deň bude vo vašom súkromí náročnejší, pretože sa medzi vami a vašou rodinou môžu vyskytovať menšie roztržky. Piatok bude zase pracovne náročný. Nebudete sa schopný nakopnúť do vašich bežných otáčok. V strede týždňa sa môžete tešiť. Darí sa vám celkom dobre. Len nestíhate. V osobnom živote okrem pondelka prevláda pohoda. Ako strávite posledný deň tohoto roku je len na vás. Či doma v kruhu úzkej rodiny, alebo sa vyberiete s priateľmi niekam medzi ľudí.

Lev - napriek tomu že je pred vami posledný pracovný týždeň v roku, pracujete na plné obrátky. A máte toho nesmierne veľa. Našťastie všetky vaše povinnosti stíhate bez problémov. Vaša práca vás baví a napĺňa. Ste zo sebou, ako aj z vašimi dosiahnutými výsledkami za celý rok spokojný.V partnerskom spolužití sa cítite naplnený, pretože sa cítite milovaný a potrebný a aj vy milujete. Napriek tomu, že ste znamenie, ktoré sa rado zabáva, hviezdy vám radia - oslávte posledný deň v tomto roku doma s rodinou, alebo s partnerom.

Panna - počas týchto týchto dní ste pri chuti chuti a preto máte veľa energie do práce. Tento pracovný týždeň je o jeden deň kratší, čo iných určite teší,ale vám to skôr vadí, pretože sa vám darí tak dobre, že by ste boli najradšej ,aby ste mohli robiť stále. No nič nieje dobré preháňať,pretože nie len práca je v živote dôležitá. Vo vašom osobnom živote máte pred sebou dni , ktoré budú naplnené pohodou a pokojom. Vaše Silvestrovské oslavy sa u vás doma budú niesť v mierne konzervatívnom duchu, ale budú príjemné, v kruhu vašej rodiny pri pozeraní programov v televízii.

Váhy - je pred vami naozaj úžasný pracovný týždeň a to v každom jeho smere. Robota vám ide skoro sama od seba, máte vytvorené všetky podmienky na postup na vašom kariérnom rebríčku, ale čo vás v tomto čase najviac upokojuje a teší, sú vaše veľmi dobré peňažné zisky. Tie vám dávajú možnosť nie len pre vašu celú rodinu, ale aj priateľov naplánovať ozaj perfektné oslavy posledného dňa tohoto roku, ktoré budú radostné,pohodové plné dobrej zábavy bez ohľadu na to, či budete oslavovať doma, alebo na niektorej Silvestrovskej zábave.

Škorpión - ešte že je tento pracovný týždeň o jeden deň kratší, pretože nebudete mať dôvod na spokojnosť. Nič sa vám totiž v zamestnaní nebude dariť. Preto nieje nič zvláštne, že sa už veľmi tešíte na oddych. Vo vašom súkromí, v strede vašej rodiny konečne nachádzate oázu pokoja, no ani tá vás nedokáže úplne uvoľniť. No napriek tomu máte pred sebou príjemné chvíle s vašimi blízkymi počas Silvestrovských osláv. Skúste sa premôcť a nechajte sa vtiahnuť do víru zábavy.

Strelec - V priebehu týchto dní ste v zamestnaní raz hore a potom zase dole. Veľmi sa snažíte sa o postup na vašom kariérnom rebríčku,ale zatiaľ vám to nejde. Nedajte sa odradiť.Snáď sa vám to v novom roku podarí. Teraz sa zamerajte na to, aby ste mali všetko čo ste mali za povinnosť urobiť dokončené. Vo vašom súkromnom živote ste viacej ako šťastný. Silvester strávite výsostne iba s parterom v intimite vášho domova - sviečky,šampanské, romantika.

Kozorožec - posledný pracovný týždeň v tomto roku ste v plnom nasadení. Dokonca vás aj baví to čo robíte. A naozaj sa vám dari. Robota vám ide od ruky, dokonca máte čas vypomôcť aj niektorým z vašich kolegov v ich povinnostiach. Finančne ste na tom dobre a aj kariérne sa posúvate dopredu. V oblasti lásky vám doslova ruže kvitnú. Ste šťastný. Posledný deň v tomto roku by ste chceli s partnerom stráviť niekde v súkromí len vy a on, ale opak bude pravdou. Strávite ho niekde či už na horách, alebo v nejakom podniku aj v spoločnosti vašich priateľov.

Vodnár - vy, čo pracujete niekde v cudzine, alebo v zahraničnej firme, vaše výsledky budú úžasné. Ale nie len tie,. Aj finančne sa nebudete mať dôvod na čo sťažovať. Vy, čo pracujete na domácej pôde, tak to máte náročnejšie. Budete sa s vašimi povinnosťami a úlohami trápiť. Nie ste schopný sa na ne sústrediť. Vo vašom osobnom živote vám Venuša, planéta lásky naozaj praje. Cítite sa naplnený a šťastný. A šťastný budete aj v poslednom ni tohoto roku v spoločnosti vašej životnej lásky.

Ryby - vo vašom prípade bude v tomto týždni platiť : keď sa darí, tak sa darí. Ste totiž v tom čo robíte úžasný. Všetok pracovný nával stíhate bez najmenších problémov. Takže ani vaše výborné finančné ocenenie vás neprekvapuje.Ste nadmieru spokojný zo všetkým. V osobnom živote sa v pondelok nevyhnete menším a zbytočným hádkam u vás doma. Inak celý týždeň je pokojný a v pohode. Silvestrovskú noc strávite s rodinou a vašimi dobrými priateľmi. Bude plná smiechu a zábavy.

19. 12 - 25. 12. 2016

Baran - v tomto pracovnom týždni sa vám naozaj darí. Vaši nadriadený či vaši spoločníci v podnikanú sú s vaším výsledkami nadmieru spokojný. Napriek tomu že máte naozaj veľa roboty, viete si nájsť čas s vašimi spolupracovníkmi prichystať všetko na oslavu Vianoc aj u vás v zamestnaní. Vo vašom osobnom živote nieje dôvod na žiadne nepríjemné pocity. Dokonca počas piatku si hlavne večer užijete veľa prejavov lásky a citov s vašimi partnermi. Najkrajšie sviatky roka prežijete trochu hekticky,ale v konečnom súčte budú príjemné,šťastné a veselé.

Býk - očakávajte síce hektický pracovný týždeň, ale v tom pozitívnom slova zmysle. vaši zamestnávatelia vás oboznámia s veľkým množstvom zmien, no všetky budú pre vás výhodné a dobré. teší vás aj to, že kariérne napredujete a ani na financie sa nemôžete sťažovať. Napriek vašej pracovnej vyťaženosti sa vám vo vašom súkromí darí nachádzať dostatok času na to,aby ste vašim partnerom pomohli v prípravách na Vianoce. a oni si to náležite vážia. Samotné oslavy týchto najúžasnejších sviatkov budú pre vás ako aj pre vašu celú rodinu očarujúce.

Blíženci - v pondelok a v utorok sa v zamestnaní trápite. Čo vás najviac mrzí, je nedostatok financií. Chýbajú vám na darčeky. Ale našťastie od stredy do piatku vám pracovne vychádza všetko a to sa na vašu radosť odzrkadlí aj vo vašej peňaženke, takže všetky vaše predstavy, čo komu darovať pod stromček poriešite k vašej spokojnosti. V osobnom živote naopak v pondelok a v utorok prežívate príjemné chvíle v spoločnosti vašich polovičiek ale vo štvrtok sa asi nevyhnete menším hádkam medzi vami. No už cez sviatky je všetko medzi vami opäť ok. Vianoce sú síce o niečo skromnejšie, ale o to krajšie a veselšie.

Rak - máte veľmi veľa práce v tento Vianočný týždeň. Ale ako tak sa vám darí stíhať všetky vaše povinnosti do tej miery, že ich výsledky sú pre vašich nadriadených dobré a sú s nimi aj spokojný. Dokonca vám ako aj vašim spolupracovníkom pripravili menšiu oslavu ako prejav ich vďaky za celý rok vašej spoločnej dobrej a poctivej roboty. V súkromí je všetko fajn. Sem tam sa medzi sebou máličko poškriepite, ale to je v úplnom poriadku, pretože každý z členov vašej rodiny,chce niečim prispieť k oslavám týchto nádherných sviatkov a nie vždy sa dokážete zhodnúť. No celkový výsledok vašich snáh sú pekné,príjemné a dokonale pripravené Vianoce.

Lev - pracovne sa vám v priebehu týchto dní darí úžasne. Síce trochu nestíhate, ale vás tento mierny chaos nesmierne baví. Potešený budete hlavne vy co pracujete v súkromnom sektore. Tiež máte roboty nad hlavu,ale vám to nevadí, pretože vidíte na vašich finančných ziskoch, že všetka tá námaha vám prináša očakávané ,,ovocie,,. Vo vašom rodinnom spolužití sa nejaký ten mráčik vyskytne, ale podarí sa vám ho včas zažehnať, takže vám nič nebude brániť vtom, aby ste si s vašimi najbližšími užili bohaté, žiariace Vianočné sviatky.

Panna - počas prvých dvoch dní tohoto pracovného týždňa sa v zamestnaní trápite. Najviac vás mrzí, že nemáte dostatok finančných prostriedkov na nákup darčekov, ktoré máte vybrané pre vašu rodinu. No už od stredy do piatku vám v zamestnaní vychádza všetko a to sa samozrejme pozitívne odzrkadlí aj vo vašej peňaženke, takže všetky vaše plány, čo komu darovať pod stromček vyriešite. V súkromnom živote vám v pondelok a v utorok vesmír dopraje príjemné chvíle v spoločnosti vašich polovičiek ale vo štvrtok sa asi nevyhnete menším hádkam medzi vami. Ale už cez sviatky je všetko medzi vami opäť ok. Vianoce sú síce o niečo skromnejšie, ale o to krajšie a veselšie.

Váhy - toto bude pre vás ozaj hektický pracovný týždeň, ale našťastie v tom pozitívnom slova zmysle. Vaši nadriadený vám oznámia,že chystajú veľké množstvo zmien, no tie budú pre vás veľmi dobré. Teší vás aj to, že sa vám darí vo vašej kariére napredovať a ani finančne sa nebudete mať dôvod sťažovať. Napriek vašej vyťaženosti sa vám vo vašom osobnom živote darí nachádzať dostatok času na to,aby ste vašim partnerom pomohli v prípravách na Vianoce. A oni to náležite ocenia. Samotné oslavy týchto najúžasnejších sviatkov budú pre vás ako aj pre vašu celú rodinu očarujúce.

Škorpión - máte pred sebou ďalší náročný pracovný týždeň. Napriek všetkým vaším snahám robiť najlepšie ako dokážete vám nič nevychádza. Psychicky to veľmi zle to znášate. Snažte sa upokojiť a netlačte na ,,pílu,, mohlo by to dopadnúť ešte horšie ako to do teraz je. je preto pochopiteľné, že sa už tešíte na Vianoce, na oddych. Ale cez to všetko robíte maximum pre to aby vaša rodinka mala krásne sviatky a to je zo strany vašej rodiny nesmierne cenené. Môžete si byť istý, že vám to vrátia tým, že v ich kruhu si užijete veľa lásky a radosti.

Strelec - bohužiaľ musíte robiť do posledného pracovného dňa tohoto týždňa. K tomu všetkému s vašimi výsledkami , ale ani sami zo sebou spokojný. Ale to je iba váš subjektívny pocit. V realite je to úplne iné. Nemali by ste byť na seba až tak prísny. Nieje na to dôvod. Čo vás ctí je to, že napriek vašim zmiešaným pocitom zo zamestnania nezabúdate aj na nákupy darčekov a dokonca aj doma pomáhať napríklad tým, že vašim partnerom asistujete pri pečení Vianočného pečiva. V oblasti lásky ste spokojný. Ľúbite sa navzájom a to platí aj o sviatkoch , ktoré sú plné citov, spolupatričnosti a harmónie.

Kozorožec - aj vy ste v tomto týždni na vašom pracovisku vyťažený.nevadí vám to, pretože vám robota ide od ruky a to má pozitívny dopad nie len na vaše financie,ale aj na vašu kariéru. No nemali by ste sa dať tým čo robíte úplne pohltiť, aj keď. vás baví vaše povolanie. nezabúdajte, že by bolo dobré nájsť si dostatok času aj na posledné predvianočné nákupy a nenechávať si ich až na úplne poslednú chvíľu. V súkromnom živote máte pohodu a tá vám pomáha pre celú vašu rodinu vykúzliť Vianočné čaro zo všetkým čo k nemu patrí.

Vodnár - v tieto dni to máte v práci také všelijaké. Raz vám ide robota od ruky, potom zase menej. No v každom prípade sa vám nedá uprieť to, že sa maximálne snažíte a snažíte sa aj potešiť vašich kolegov, tým, že im navodzujete na pracovisku sviatočnú atmosféru. V láske vám doslova ruže kvitnú. Milujete a ste milovaný. Láska vo vás vám dáva nesmiernu silu, chuť a odhodlanie vyčariť všetkým vašim blízkym Vianočnú náladu. A darí sa vám to. Cítite sa naplnený citmi, pokojom a harmóniou. Užite si to.

Ryby - tento predsviatočný týždeň robíte na viac ako sto percent. Bohužiaľ vaši nadriadený to nie vždy dokážu aj náležite oceniť, ale. vás to netrápi, pretože ste už Vianočne naladený a o túto náladu sa delíte aj s vašimi spolupracovníkmi. Doma dokončujete posledné upratovanie, varíte a pečiete, aby boli Vianoce prekrásne. A aj budú priam dokonalé. V partnerstve vám všetko klape a to sa odzrkadlí aj pri sviatočnej večeri ako aj pri vianočnom stromčeku pri rozdávaní darčekov. Proste ste šťastný a zaslúžene.

12. 12 - 18. 12. 2016

14.12.2016 o 1.08 hod. bude SPLN v znamení BLÍŽENCOV. Tomuto znameniu patrí 3 astrologický dom, dom učenia, príbuzných,ale aj krátkych ciest. Ak potrebujete,poziadajte o pomoc LUNU.

Baran - vo vašom pracovisku sa vám mimoriadne darí každej aktivite, do ktorej sa pustíte, takže vaši nadriadený, alebo spoločníci ak podnikáte sú s vašimi výkonmi ako aj výsledkami mimoriadne spokojný. Vám zamestnaným, tieto úspechy pomáhajú aj v kariére. V súkromí pozor už v pondelok na nepríjemné výmeny názorov s partnermi kvôli rodinný príslušníkom. No už v priebehu utorka a stredy si všetko medzi sebou urovnáte a vysvetlíte a to upokojí celú napätú situáciu u vás doma, takže zbytok týždňa bude už v pohode a pokojný.

Býk - celý tento pracovný týždeň sa na nedostatok roboty nebudete mať možnosť sťažovať, ale kľudne by ste jej prijali ešte viac. Je to preto, lebo ste plný energie, elánu a chuti robiť a napredovať. Urobte dobrý skutok a pomôžte vašim kolegom, ktorý nestíhajú. Vrátia vám to, ak budete vy potrebovať pomôcť.V osobnom živote vám nezadaným hviezdy prajú v oblasti lásky. Máte možnosť spoznať svoje spriaznené polovičky. Vám zadaným v tieto dni do vzťahu prichádza nová iskra. Cez víkend pozor na možné škriepky. Nekazte si dni voľna zbytočnou tichou domácnosťou.

Blíženci - počas pondelka a utorka ste v zamestnaní vrcholne spokojný, pretože sa vám darí všetko. V stredu a vo štvrtok máte na pracovisku pohodu a pokoj, ale pozor na piatok a to zvlášť ak sa chystáte robiť rozhodnutia týkajúce sa peňazí, alebo ´finančné transakcie. Hrozia vám straty. V partnerskom spolužití máte pred sebou okrem štvrtku, kedy sa asi nevyhnete nezdravým výmenám názorov inak pokojné dni. Cez víkend by ste mohli pozvať rodinu a aj priateľov na vianočné trhy. Napríklad na dobré varené vínko, alebo punč.

Rak - celý tento pracovný týždeň vám všetko ide ako po masle. Či už v zamestnaní, alebo v kariére, ale aj v podnikaní. Len vo štvrtok buďte opatrnejší hlavne pri všetkom čo sa týka finančných prostriedkov. Nemuselo by vám to dopadnúť tak, ako si to predstavujete. Vo vašom súkromnom živote sa v tieto dni môže vyskytnúť nejaký ten mráčik nad vašimi hlavami, ale tak ako sa ukáže, tak rýchlo aj zmizne. Počas víkendu by ste sa mali pripojiť celú vašu rodinu do príprav na najkrajší sviatok v roku, na Vianoce. Určite nikto z nich neodmietne.

Lev - máte pred sebou úžasný pracovný týždeň. Ste plný energie a tie vám umožňujú dosahovať ozaj veľké výkony a výsledky. V zamestnaní vás tešia vás aj priaznivé zmeny a tie prinášajú aj super financie. Vy podnikatelia, darí sa vám uzatvárať nové super spolupráce, ktoré vám dlhodobo prinesú zisky. V partnerskom spolužití vám všetko klape ako má. Nezabúdate na vašich partnerov, venujete sa im, rozmaznávate ich a im sa to samozrejme páči. A oni vám to vracajú rovnakou intenzitou.

Panna - v priebehu prvých dvoch dní tohoto týždňa ste na vašom pracovisku maximálne spokojný, pretože ste úspešný vo všetkom čo robíte. V stredu a vo štvrtok máte v zamestnaní kľud, no v piatok buďte veľmi opatrný a to obzvlášť vo všetkom, čo sa bude týkať vašich finančných prostriedkov. Hrozí vám, že by ste utrpeli straty. V rodinnom spolužití máte pred sebou pokojné dni ak sa vám vo štvrtok podarí vyhnúť hádkam. Cez víkend by ste mohli pozvať vašich najbližších, ale a aj priateľov napríklad na vianočné nákupy.

Váhy - v tomto pracovnom týždni sa nebudete mať možnosť sťažovať na nedostatok vyťaženosti, ale kľudne by ste jej prijali ešte viac. Ste plný energie, elánu a chuti robiť a odhodlania posúvať sa dopredu. Čas,ktorý vám ostáva využite tak, že pomôžete vašim kolegom, ktorý nestíhajú. Buďte si istý, že vám to vrátia, ak budete vy potrebovať pomôcť.V súkromnom živote vy čo ste nezadaný, hviezdy vám prajú v oblasti lásky. Máte možnosť spoznať svoje spriaznené duše. Vám zadaným v tieto dni do vzťahu prichádza nová iskra. Cez víkend sa snažte vyhnúť zbytočným hádkam. Nekazte si dni voľna tichou domácnosťou.

Škorpión - očakávajte,že budete ,,čeliť,, náročným pracovným podmienkam, ktoré budú plné nečakaných a nepríjemných zmien. Naozaj sa snažíte, robíte ako najlepšie viete lenže všetká tá vaša snaha vychádza navnivoč, takže aj kariérne sa neviete posunúť ani o krok dopredu. To sa týka aj vás čo podnikáte. Vo vašom súkromí je našťastie všetko v poriadku, ale neviete sa uvoľniť ani doma, pretože aj tam stále myslíte na pracovné problémy. Bohužiaľ to vedie k tomu,že počas štvrtku toto všetko bude príčinou vašich hádok s partnermi.

Strelec - práca vám ide od ruky. vaši nadriadený sú s vami veľmi spokojný a to vás teší, ale vy by ste boli radi, aby vás podporili vo vašej kariére a to sa vám zatiaľ nedari. Snažte sa byť trpezlivý a aj v tejto oblasti dosiahnete to, čo chcete. 
V osobnom živote vám utorok praje v oblasti lásky. Preto by bolo pekné, ak by ste pre vašich partnerov naplánovali pekný a romantický večer. Zároveň sa vám tak podarí predísť v priebehu štvrtku hádkam, ktoré by mohli pokračovať aj v priebehu celého víkendu.

Kozorožec - s pracovného hľadiska ste so sebou v tomto týždni veľmi spokojný. Robota vám ide od ruky, vaši nadriadený vám otvorene prejavujú svoju spokojnosť nad vašimi výsledkami a to všetko pozitívne ovplyvňuje aj vašu kariéru. Toto všetko má aj vplyv aj na vaše dobré finančné ohodnotenie. Rovnako tak aj vy čo podnikáte môžete byť v pohode. V osobnom živote dávajte pozor počas utorka a stredy. hrozia vám nedorozumenia v rodine. Naopak cez víkend budete prežívať nádherné a romantické chvíle v spoločnosti vašich partnerov.

Vodnár - v priebehu týchto dní máte konečne aj vy dôvod na radosť a spokojnosť, pretože sa vám pracovne darí a to doslova úžasne. No vy ste cez všetky tieto úspechy nespokojný, lebo sa cítite finančne nedocenený a nedarí sa vám v kariére tak rýchlo postupovať ako by ste si priali. Váš osobný ako aj citový život bude v tomto týždni príjemný a milý. Cez víkend vy nezadaný, máte príležitosť spoznať novú lásku. preto určite nezostávajte doma , ale vyberte sa niekam medzi ľudí. Vy zadaný, očakávajte novú iskru vo vašich vzťahoch.

Ryby - máte pred sebou veľmi pokojný a veľmi príjemný pracovný týždeň.. Síce nepodávate vrcholové výkony a výsledky ,ale cítite sa úžasne. Práca vám ide od ruky a to neušlo pozornosti ani vašim zamestnávateľom. Môžete očakávať, že všetko toto bude mať pozitívny dopad aj na vašu kariéru. Aj v osobnom živote sa vznášate na ružovom obláčiku. V utorok sa síce s partnermi trocha budete,,chytať,, za slovíčka, ale už vo štvrtok bude medzi vami všetko opäť len krásne. A nebudete inak ani počas celého víkendu.

5. 12 - 11. 12. 2016

Baran - je pred vami ďalší veľmi úspešný pracovný týždeň. Ak máte pred sebou nejaké dôležité rokovania, môžete očakávať, že sa budú dvere pred vami samé otvárať. Taktiež vás určite poteší že za vaše dosiahnuté výsledky, budete aj náležite finančne ohodnotený. Bolo by fajn, ak by ste si kúpili aj nejakú lotériovú hru, pretože aj takto máte v tieto dni možnosť prísť k peniazom. Rovnako tak aj vo vašom osobnom živote, ako aj v rodinnom a partnerskom spolužití nebudete mať dôvod byť nespokojný. Naopak, všetko klape presne tak, ako sa vám to páči a vyhovuje vám a vy si to náležite užívate.

Býk - v prvej polovici tohoto pracovného týždňa ste ctižiadostivý a preto aj odhodlaný urobiť pre vašu kariéru doslova čokoľvek a darí sa vám. Druhá polovička sa bude niesť v duchu pokoja. Aj vy ste viac ako inokedy mierumilovný a kľudný. Tento čas pohody vám vyhovuje.V oblasti citov a lásky sa v priebehu týchto dní cítite komfortne. Vo vašej rodine nachádzate nie len pohodu, ale aj podporu a snahu pomáhať vám v každej činnosti, ktorou chcete dosiahnuť ešte lepšiu kvalitu vášho spolunažívania. Počas víkendu by ste mali spoločne s vašimi blízkymi vymyslieť niečo, čím by ste si vzájomne spestrili váš voľný čas,

Blíženci - .začiatkom týždňa ste v zamestnaní pokojný a spokojný . A ako idú dni, do konca týždňa je to stále lepšie a lepšie. Nemáte problém úspešne zvládať aj naozaj náročné pracovné úlohy. Preto nieje nič zvláštne na to, že máte okrem celkovej pohody aj veľmi dobru náladu. U vás doma prevláda príjemná nálada, váš citový život, lásky, to všetko je v najlepšom poriadku. To vám dáva možnosť a aj priestor na to, aby ste sa po dlhšom čase mohli venovať vašim osobným záľubám a koníčkom. Alebo, sa stretnúť sa priateľmi a niekam sa s nimi vybrať za zábavou.

Rak - pondelok a utorok je pre vás pracovne perfektný a s čoho máte veľkú radosť, najmä čo vás teší sú vaše super financie. V stredu buďte v strehu,opatrný a obozretný, pretože niektorý z vašich kolegov sa bude snažiť podrážať vaše snahy. Zvyšok týždňa sa bude niesť v pokojnom duchu. V súkromí je všetko v poriadku. Dokonca vo štvrtok si s partnermi doprajete veľa citov a prejavov lásky v každom ohľade. Počas soboty medzi vami môže prísť k nedorozumeniam ktoré by mohli skončiť hádkami. Preto sa radšej snažte dávať pozor na to, čo poviete , alebo urobíte smerom k vašim polovičkám.

Lev - v tieto dni pre vás v zamestnaní naplno platí známe porekadlo - keď sa dari tak sa darí a to v každej oblasti. Práca, kariéra, výborné finančné zisky. To isté platí aj o vás, ktorý pracujete v súkromnej sfére. A predsa až do do štvrtka máte bez toho, aby ste na to mali dôvod, zvláštnu, až depresívnu náladu. V rodinnom ako aj partnerskom spolužití sa počas stredy nedokážete vyhnúť menším nedorozumeniam, ale už v piatok sa vám podarí všetko zlé medzi vami dať do poriadku, takže cez víkend už budete spoločne vykonávať všetky aktivity, ktoré vám všetkým robia radosť.

Panna - na začiatku tohoto týždňa ste na vašom pracovisku v pohode a spokojný . A ako pôjdu dni, tak to bude stále lepšie a lepšie.Môžete sa pustiť aj doriešenia náročných pracovných povinností. Máte plné právo na to, aby ste boli okrem celkovej pohody aj vo veselej nálade. Vo vašej domácnosti prevláda príjemná nálada, váš osobný a citový život, lásky, tieto záležitosti vášho súkromia sú v najlepšom poriadku. To vám otvára priestor a aj čas na to, aby ste sa po dlhšom čase venovali vašim osobným záľubám a koníčkom. Alebo, sa stretnite sa priateľmi a niekam sa s nimi vyberte za dobrodružstvom.

Váhy - prvá polovica tohoto pracovného týždňa vás zastihne ctižiadostivých a odhodlaných pre vašu kariéru doslova čokoľvek urobiť a ste v tom úspešný. Štvrtok a piatok sa už bude niesť v duchu pokoja. To má na vás vplyv, takže aj vy ste viac ako inokedy mierumilovný a pokojný. A táto pozícia vám vyhovuje.V láske,v citoch sa počas týchto dní cítite viac ako len komfortne. U vás doma nachádzate nie len pohodu, ale aj podporu a snahu celej vašej rodiny pomáhať vám v každej činnosti, ktorou chcete dosiahnuť ešte lepšiu spolupatričnosť a harmóniu. Bolo by fajn, ak by ste cez víkend naplánovali pre vás všetkých program, ktorý by ste robili spoločne.

Škorpión - očakávajte veľmi ťažký, nepríjemný a stresový pracovný týždeň. Napriek tomu ako veľmi sa snažíte, s pohľadu vašich nadriadených sú vaše dosahované výkony a výsledky malé a dávajú vám to otvorene najavo. Rovnako tak aj vy podnikatelia sa vo všetkom čo budete robiť poriadne potrápite. Ešte že vo vašom súkromí máte všetko v poriadku. Doma je pohoda a aj medzi vami a partnermi prevláda porozumenie. Lenže vy si aj tak prenášate nervozitu z práce domov. Našťastie zatiaľ majú vaše polovičky pre vás dostatok pochopenia a tolerujú vám to. Ale iba zatiaľ.

Strelec - vaša práca vás baví.Aj preto, lebo všetky vaše povinnosti na tento týždeň zvládate bez najmenších problémov, alebo prekážok. Vaši nadriadení či spoločníci v podnikaní sú s vami maximálne spokojný . Jediné čo vám nebude vychádzať je to, že sa neviete kariérne posunúť ďalej a to vás deprimuje. Vo vašom súkromí, hlavne v oblasti lásky sa trápite pretože žiarlite na vašich partnerov a pri tom nemáte na to nijaký reálny dôvod. Skúste sa zaprieť a na miesto žiarlivých výstupov pozvite cez víkend vaše polovičky na romantickú večeru.

Kozorožec - máte dôvod na spokojnosť, pretože je pred vami úspešný týždeň,ktorý pozitívne ovplyvní vašu prácu, kariéru a samozrejme aj vaše financie. Taktiež aj vy čo podnikáte, máte dôvod byť so sebou veľmi spokojný a to už je čo povedať, lebo ste po väčšinu času k sebe veľmi prísny a kritický. Aj v súkromí vám všetko pekne klape. A preto by ste sa mali zamyslieť nad otázkou. Vážite si to? Ide o to, že pravdepodobne v poslednom období všetko čo sa tíka vášho osobného života beriete akosi samozrejme. Budete milo prekvapený ak vašim partnerom prejavíte o niečo viac pozornosti a vďaky za všetko čo pre vás robia.

Vodnár - v priebehu týchto dní naozaj veľa pracujete, pretože máte veľa chuti a energie do roboty. Všetko stíhate bez problémov, všetci zainteresovaný sú s vami naozaj spokojný. len kariérne a finančne je to ťažšie. V týchto oblastiach vášho profesionálneho života sa napriek vaším snahám nedokážete posunúť ani o krok dopredu. Hneď v pondelok vám vaše hviezdy prajú v oblasti lásky a citov. prekvapte vašich partnerov a pripravte pre vás oboch romantický večer. V priebehu zvyšku týždňa je všetko v rámci vášho súkromia v poriadku.

Ryby - od pondelka do stredy sa na vašom pracovisku budete viac menej iba trápiť zo všetkým čo budete chcieť urobiť.No štvrtok a piatok vám to všetko vynahradí. Počas týchto dní sa všetko zmení a to radikálne k lepšiemu. Dokonca dokážete dohnať aj všetko zameškané z predošlých neúspešných dní a to vás teší. Váš osobný život bude hlavne v stredu ,,okorenený,, romantikou a láskou. To sa tíka vás zadaných. Vy nezadaný si tých lások užijete viac. Budete mať totiž výhodu toho, že pre opačné pohlavie v tento deň budete veľmi atraktívny. . Zvyšok týždňa je pekný a naplnený celkovou spokojnosťou.

8. 11. - 4. 12. 2016

29.11.2016 o 13.20 hod. bude NOV v znamení STRELCA . Je to 9 astrologický dom, dom ďalekých ciest a duchovného rastu. Ak siprajete nieco v tomto smere zmenit,poziadajte o pomoc LUNU.

Baran - máte pred sebou nesmierne úspešný pracovný týždeň. Každým jeho dňom sa vám darí stále viac a viac. kariérne postupujete, finančne ste v super ziskoch. Vaši nadriadený sú s vami veľmi spokojný. Aj vo vašom osobnom živote sa nebudete mať na čo sťažovať až na malé mráčiky, ale aj tie sa stratia tak rýchlo ako sa ukázali. Víkend by ste s celou rodinou mohli využiť na návštevu vianočných trhov. Spojíte tak príjemne z užitočným.

Býk - je pred vami týždeň počas ktorého budete veľmi vystresovaný, pretože sa vo vašom zamestnaní dejú nepríjemné zmeny,ktoré musíte veľmi rýchlo zakomponovať do spôsobu vašich doteraz zabehnutých spôsobov práce a to vás spomalí mať včas ukončené vaše povinnosti čo sa negatívne odzrkadlí na vašich financiách. Aspoň že v partnerskom spolužití ste spokojní.Vaši partneri má pochopenie v tom, že sa aj doma venujete pracovným starostiam.

Blíženci - prvé polovička tohoto pracovného týždňa je pre vás hektická, ale nemusíte sa obávať že by ste to nezvládli, pretože vám vaši nadriadený pripravili veľa dobrých zmien, ktoré budú mať pozitívny dopad hlavne smerom k vašej kariére. Druha je taká pokojnejšia.Ste spokojní sami zo sebou.
V súkromí očakávajte v strede týždňa iba lásku a opäť lásku. V ďalších oblastiach vášho osobného života je celý týždeň pohodička.

Rak - je pred vami v celku príjemný ,taký kľudnejší pracovný týždeň.. V stredu sa vám mimoriadne dari vo všetkom, preto skúste tento deň maximálne využiť. Celkovo máte dobrú a optimistickú náladu. V oblasti vášho citového života je všetko v najlepšom poriadku. Tešíte sa a užívate si náklonnosť vašej rodiny a aj vašich partnerov. Zvlášť počas víkendu by ste si pre všetkých vašich blízkych mali nájsť čas a naplánovať pre vás spoločný program.

Lev - .máte depresívnu náladu a ste podráždení, nepríjemní a aj nervózni. To všetko preto, lebo vám v zamestnaní nič nevychádza. Aj vy, čo podnikáte taktiež ste nespokojní,ale hlavne buďte v tomto čase opatrní pri podpisovaní akýchkoľvek obchodných zmlúv. V partnerskom spolužití nemáte dôvod byť nespokojní. ale vaše duševné rozpoloženie s problémov v zamestnaní vám nedovoľuje byť spokojní.

Panna - .pondelok až streda bude na vašom pracovisku veľmi hektická.pretože vaši nadriadený urobili aj keď príjemné a užitočné zmeny, no predsa ich je naraz viac, ako ich dokážete spracovať. No na druhej strane vám budú nesmierne osožné vo vašom ďalšom kariérnom raste.Ste spokojní.
V strede týždňa vás v súkromí čaká len láska, láska a ešte raz láska..iv ostávajúcich dňoch prevláda príjemná pohoda.

Váhy - očakávajte, že tento pracovný týždeň bude ozaj náročný. Ide o to, že vaši nadriadený vám nachystali,,kopec,, nepríjemných zmien, ktoré v tomto čase negatívne ovplyvnia vaše financie.Ste s toho úplne vystresovaní.
Aspoň ,ze v rodinnom a partnerskom spolužití je všetko v poriadku .Vaše polovičky vás chápu vtom, že vaše starosti s práce musíte riešiť aj doma, aby ste ich mohli zvládnuť k spokojnosti všetkých zainteresovaných.

Škorpión - v zamestnaní vám pondelok a utorok ako tak ujde, len finančne ste nespokojní. Po zvyšok týždňa sa vám bohužiaľ nič nedarí nech sa snažíte akokoľvek. A ani z finančného hľadiska nebudete mať dôvod na radosť. 
Láska? V tejto oblasti budete z vášho pohľadu v pohode, ale váš partner začína otvorene prejavovať svoju nespokojnosť pretože sa cítia byť vami zanedbávaný. Preto bude dobré, ak prehodnotíte váš uhol pohľadu.

Strelec - v zamestnaní sa snažíte ako sa len dá a máte aj chuť do práce. Robíte na maximum, ale zdá sa ,ze to stále nieje dosť. nemusíte byť na seba až tak prísny, pretože vaši nadriadený sú s vašimi výkonmi a aj výsledkami spokojný. V láske a partnerstve vôbec nieste spokojní, lebo si v poslednom čase akosi nedokážete s vašimi partnermi porozumieť a nájsť spoločnú reč. Hrozia rozchody,rozvody. Tak si dávajte pozor na vaše reakcie smerom k nim.

Kozorožec - je pred vami úžasný pracovný týždeň. Ste výkonný ako nikdy pred tým. Darí sa vám vo všetkom či je to práca, alebo vaša kariéra, či podnikanie. Očakávajte možné povýšenie, alebo zvýšenie platu. Aj vy podnikatelia, máte dôvod na úplnú spokojnosť. V citovom živote ste spokojní,no máte na partnera malo času. Mali by ste s tým niečo urobiť. Najbližšie v priebehu tohoto týždňa.

Vodnár - v pondelok a utorok sú pre vás perfektné pracovné dni. Do konca pracovného týždňa je to náročnejšie a zložitejšie. Tiež sa cítite finančne podhodnotení vzhľadom k tomu koľko pracujete. V osobnom živote máte pred sebou pokojné a ničím nepríjemným rušiace dni v kruhu vašej rodiny. Využite ich na to, aby ste medzi vami ešte viac prehĺbili vašu spolupatričnosť a harmóniu.

Ryby - veľmi sa v práci usilujete,ale vaši nadriadený či spoločníci v podnikaní majú ku vám stále nejaké výhrady. Buďte trpezliví,bude lepšie.V citovom živote je všetko v poriadku a vy si to naozaj vážite. Vši partneri sú vám skutočnou oporou a snažia sa vám pomáhať všade kde to potrebujete ,alebo o čo ich požiadate

21. 11. - 27.11.2016

BARAN
Po pracovnej stránke vás teraz čaká super týždeň, milí Barani. Všetko, čo chytíte do rúk, aj úspešne dokončíte. Navyše sa to prejaví aj na vašej finančnej situácii – bude výborná. Dôvod sťažovať sa nebudete mať ani v súkromí, v rodine a láske. Všade zavládne spokojnosť, radosť, a to predovšetkým vo štvrtok a piatok.

BÝK
Žiaľ, v pracovných záležitostiach vám tento týždeň ruže nepokvitnú. Ak máte vybaviť niečo súrne a dôležité, snažte sa to stihnúť urobiť v pondelok a utorok, keď sa vám ešte bude dariť ako-tak. Potom však do konca týždňa radšej odložte všetko, čo odložiť môžete. Naopak, v láske celkom fajn, čakajú vás príjemné chvíle. Pozor si však dajte v piatok, kedy vás môžu vytočiť nepríjemné hádky.

BLÍŽENCI
Tešte sa na veľa príjemných zmien, práca vám totiž bude v nadchádzajúcich dňoch riadne odsýpať. Pre Vianocami sa vám iste zídu aj zaslúžené financie. Finančne sa vám bude dariť aj v prípade, ak ste podnikateľmi. Veľmi pravdepodobné je, že podpíšete perspektívne dohody s novými klientmi. V láske sa trocha pohojdáte! Raz budete hore, potom zasa dolu. V utorok sa zrejme nevyhnete hádke, ale nezúfajte, v piatok príde láskyplné udobrenie.

RAK
Konečne bude celý váš nadchádzajúci pracovný týždeň perfektný! Práca vám pôjde skvele od ruky, zapracujete na svojej kariére a pocítite príjemný prílev peňazí. Prognóza platí pre všetky povolania, aj pre podnikateľov. Radosť prežijete aj v oblasti lásky. Najmä v utorok jej budete mať, čo vaše srdce ráči. Len na sklonku týždňa – v piatok – sú na obzore nepríjemné hádky. Predíďte im.

LEV
Do stredy vám budú hviezdy v pracovnej oblasti priať, skonštatujete, že sa vám naozaj darí. Lenže vo štvrtok a piatok sa situácia zmení, prepadne vás skleslosť a depresívna nálada. To sa samozrejme odzrkadlí aj na vašich pracovných výkonoch a ich výsledkoch. V láske to bude naopak. Pondelok začnete hádkami, v stredu si už budete vychutnávať lásku, a to vám vydrží aj na celý nasledujúci víkend.

PANNA
Práca vám tento týždeň pôjde výborne od ruky a pravdepodobne v nej zažijete mnoho príjemných zmien. Polepšíte si aj finančne. Sľubné chvíle čakajú aj na podnikateľov. Podarí sa vám uzavrieť nové dohody so zaujímavými klientmi, čo pozitívne ovplyvní aj vaše financie. V láske sa teraz budete cítiť striedavo, raz lepšie, inokedy horšie. V utorok sa asi pohádate s partnerom, ale v piatok sa tešte na sladké udobrovanie, lásku.

VÁHY
Momentálne sa v práci zrejme viac natrápite. Ak máte neodkladné úlohy a povinnosti, snažte sa postíhať ich hneď v pondelok a utorok, keď ešte máte nejakú šancu uspieť. Všetky ostatné záležitosti však radšej odložte, až do konca týždňa nič neriešte. V láske to také zlé nebude, naopak budete sa cítiť celkom fajn. Ostražití buďte v piatok, hviezdy naznačujú nepríjemné hádky.

ŠKORPIÓN
Tento týždeň budete pracovne nespokojní, roztržití a nervózni. To vám na pracovných výkonoch určite vôbec nepridá. Navyše sa budete cítiť aj nedocenení a zle ohodnotení, čo vás bude hnevať najmä teraz, keď máte isté finančné ťažkosti. Ešte že v súkromnom živote a láske bude všetko v poriadku! Vy si to však pod vplyvom pracovného rozladenia vôbec nedokážete uvedomiť.

STRELEC
Pripravte sa na to, že v nadchádzajúcom období bude na vašom pracovisku veľmi nepríjemné ovzdušie, neprajníci vám pripravujú nečakané podrazy. Bude to náročná situácia, ale ako-tak ju napokon ustojíte a zvládnete. Oveľa menej odhodlania a sily prejavíte v partnerstve. Momentálne vzájomné vzťahy zaškrípu, vôbec ich nezvládnete. Pravdepodobne vás čakajú hádky, rozchody a dokonca rozvody...

KOZOROŽEC
Prichádza týždeň, ktorý vám prinesie veľa perfektných pozitívnych pracovných zmien a zúročí vašu dlhodobú snahu a vytrvalosť. Očakávajte skvelé financie. Teraz môžete byť na seba naozaj právom hrdí. Len trocha pribrzdite svoju aktivitu, lebo tým, že priveľa pracujete, zanedbávate partnera a rodinu, čo môže v utorok vyústiť v hádky. Vo štvrtok si však užijete opäť radosť z lásky.

VODNÁR
V práci, kariére, podnikaní prichádzajú úžasné chvíle! Síce máte toho na pleciach veľmi veľa, lenže práve toto vás nadovšetko baví. Iba s financiami budete tento týždeň máličko nespokojní, mohlo by ich byť viac. V oblasti lásky sa naozaj nebudete mať na čo sťažovať. S partnerom si vynikajúco porozumiete a budete naozaj spokojní.

RYBY
Pracovné záležitosti si ustrážte predovšetkým v pondelok a piatok. Buďte v strehu a opatrní na všetko, do čoho sa pustíte. V strede týždňa si môžete trocha oddýchnuť, bude pomerne pokojný. V láske a vo vzťahoch bude pri vás do stredy stáť s prajnou rukou Venuša, planéta lásky. Ale aj zvyšok týždňa bude pekný a príjemný.

14. 11. - 20. 11. 2016

14. novembra o 14:55 nás čaká spln v znamení Býka. Tomuto znameniu patrí druhý astrologický dom – Dom majetkových pomerov. Požiadajte Lunu o pomoc, ak máte problém práve vo financiách.

BARAN
Čaká vás fantastický pracovný týždeň. Podarí sa vám presadzovať vaše podnety, vaše názory budú vypočuté a stretnú sa s pochopením. Ak už dlhšie premýšľate nad tým, žeby ste svojím nadriadeným predostreli svoje návrhy na zlepšenia alebo o nich sami rozhodujete, choďte do toho. Je to o to lepšie, že sa vďaka fungujúcim vzťahom a dobrému osobnému životu môžete sústrediť na prácu. Víkend si však vyhraďte pre partnera a buďte milí. Hlavne v sobotu, kedy hrozia škriepky.

BÝK
V práci sa vám darí. Všetko ide veľmi fajn. Je síce pravda, že hlavne v druhej polovici týždňa budete vďaka priaznivému pracovnému prostrediu premýšľať nad svojím finančným ohodnotením a budete ho chcieť zlepšiť, ale toto obdobie na to nie je veľmi vhodné. Počkajte chvíľu, kým sa o tom so svojím nadriadeným budete rozprávať. Venujte sa viac súkromnému životu. V láske sa vám darí a energia, ktorú vzťahu venujete v tomto období, sa vám vráti.

BLÍŽENCI
Máte obrovské množstvo entuziazmu a chuti do práce. Darí sa vám a o to viac vás to motivuje k stále lepším a lepším pracovným výkonom. Jediné, čo vás trápi je niekto, kto vám neustále kladie polená pod nohy a kalí vám vašu radosť. Nanechajte sa znechutiť, zvládnete to. Podobne to máte aj v osobnom živote. Nenechajte sa premôcť vlastným pocitom, že niečo nie je v poriadku. Zapracujte na vzťahu a uvidíte, že všetko je iba váš pocit, ktorý sa nezakladá na pravde.

RAK
V práci sa vám tento týždeň darí a ste sami so sebou spokojní. Dávajte si však pozor v stredu a piatok. V tieto dva dni sa vám v pracovných záležitostiach oplatí byť opatrnejší ako zvyčajne a všetko, čo budete robiť si radšej premyslite dvakrát. V láske je všetko v poriadku. Je síce pravda, že vás vo štvrtok čaká zopár nedorozumení a hádok, ale najneskôr počas víkendu sa všetko urovná a vďaka tomu budete pripravení na ďalší týždeň.

LEV
Toto je pre vás až príliš pokojný týždeň. Nudíte sa a je pravda, že vašej ohnivej povahe takýto pokoj veľmi nesedí. Využite to pre seba. Vzdelávajte sa, premýšľajte nad svojimi cieľmi, plánmi do budúcnosti a ujasnite si všetko, čo potrebujete. Venujte sa sebe. A osobnému životu. V tomto období z vás vyžaruje sexappeal a priťahujete pozornosť kamkoľvek prídete. Je iba na vás, či to aj využijete.

PANNA
Máte kopec entuziazmu a chuti do práce. A aj sa vám v nej darí. Je však pravda, že vám túto radosť znepríjemňujú neprajníci a snažia sa vám zabrániť vo vašej úspešnej práci, ale nedajte sa. Zvládnete to. V láske je takisto všetko v poriadku. Je síce pravda, že niekedy sa pristihnete pritom, že o svojom vzťahu pochybujete a máte pocit, žeby to malo byť inak, lepšie, ale skúste sa zamyslieť nad tým, či to nie je iba váš pocit. Realita môže byť naozaj iná, krajšia.

VÁHY
V práci dobre. Darí sa vám, ste spokojní, všetko funguje ako ste si naplánovali. V druhej polovici týždňa začnete pociťovať, aj vďaka skvelým výsledkom, že nie ste adekvátne finančne ohodnotení. S rozhovorom s nadriadeným počkajte. Teraz nato nie je práve najlepšie obdobie. V súkromnom živote ste spokojní, láska prekvitá, venujte sa jej kultivácii a v budúcnosti sa vám to iba vráti.

ŠKORPIÓN
Toto je váš náročný týždeň. Veľmi ťažký. Nedarí sa, nejde to a najväčším problémom sú financie. Nevzdávajte to, jedného dňa sa to zlomí. Oporu určite nájdete v kruhu svojich najbližších. Im by ste mohli teraz venovať viac času, určite to ocenia.

STRELEC
Je to také dvojsečné. V práci prekonávate naozaj veľké prekážky a čelíte obrovskému stresu. Ale všetka energia, ktorú do toho vložíte sa vám vráti a v práci a budovaní kariéry sa vám naozaj darí. V utorok a stredu vás čakajú dni plné lásky, vychutnajte si ich. Vďaka tomu určite lepšie prekonáte menšie nedorozumenia, ktoré prídu v piatok.

KOZOROŽEC
Darí sa vám priam neuveriteľne. Načo siahnete, to ide skoro samo. Ste so sebou veľmi spokojní, práce vás baví a úspechy vás poháňajú vpred. Skvelý pracovný týždeň, v ktorom sa nemôžete sťažovať ani na lásku a súkromný život. Dobrú náladu z práce si nosíte domov, čo výrazným spôsobom prispieva ku skvelým vzťahom.

VODNÁR
Máte veľmi veľa práce, ale neprekáža vám to, pretože vás veľmi baví a napĺňa. Svedčia o tom aj vaše výsledky. Je pravda, že aj napriek týmto úspechom nie ste veľmi spokojný s financiami, ale všetko príde. Venujte sa láske, v stredu skúste príjemný večer a obetujte čas jeden druhému. Vráti sa vám to v piatok, kedy vám hrozia nedorozumenia, ktoré potom ľahšie prekonáte.

RYBY
Je to nepríjemný pracovný týždeň. Máte veľa skvelých nápadov, podnetov a ideí. Bohužiaľ nie je čas, aby ste ich predniesli kompetentným. Skúste sa im ešte chvíľu venovať a vyšperkovať ich. Ak sa čas nájde, budete pripravený. A práve pripraveným patrí svet. Pozor na vzťahy. V utorok vám hrozí ostrá výmena názorov. Láska však všetko vyrieši a do štvrtka to aj vďaka vašej tolerancii a pochopeniu dáte všetko pekne do poriadku.

7. 11. - 13. 11. 2016

Baran - po dlhom čase je pred vami konečne kľudný a v každej oblasti pracovne priaznivý týždeň čo vás teší a okrem toho sa cítite vo výbornej forme, máte chuť niečo výnimočné dokázať a cítite sa tak sebaisto, že ste ochotný prijať akúkoľvek výzvu. Súkromie vám v priebehu týchto dní zaplní láska v každej jej podobe. Nadchádzajúci víkend prežijete v pokojnej atmosfére.

Býk - v priebehu pondelka a utorka vás vaši zamestnávatelia oboznámia zo zmenami, ktoré chystajú, ale nemusíte sa obávať, budú mať pre vás pozitívny charakter. Zbytok pracovného týždňa prebehne v pokojnom duchu. Príjemnú atmosféru si budete užívať aj vo vašom osobnom živote a všetko to pekné vyvrcholí cez víkend, takže očakávajte aj všetky možnosti, ktoré sú spojené s romantikou, ale aj vášňou.

Blíženci - máte pred sebou pohodový a úspešný pracovný týždeň. Zvlášť jeho prvá polovica vám prináša okrem iného aj uznanie zo stany vašich spolupracovníkov ,ale aj vašich nadriadených. Na tom všetkom vás zvlášť teší, že si vašu snahu všimli hlavne tí, ktorý vám dokážu pomôcť dosiahnuť vaše ciele v rámci vašej kariéry. V súkromí pozor na utorok, hrozia hádky, ale už v piatok si budete dopriavať veľa citov a lásky a to všetko bude pokračovať aj cez víkend.

Rak - v zamestnaní okrem utorka,kedy by ste nemali robiť žiadne dôležité rozhodnutia vás čaká len úspech. Ten sa bude týkať vašich pracovných výsledkov, kariéry a samozrejme aj veľmi dobrých finančných ziskov. V súkromí vám nepriaznivé pracovné udalosti počas utorka vynahradí veľa láska zo strany vašich partnerov a tú si budete spoločne užívať aj v nedeľu a to plným priehrštím.

Lev - v priebehu týchto dní sa vám na pracovisku bude dariť tak dobre, že v jeho závere si uvedomíte, že patrili k tým najúspešnejším v tomto roku. Doslova na čo si len spomeniete, alebo si budete priať sa splní presne podľa vašich predstáv. No vo vašom súkromí ti už nebude také dobré. vaši partneri, ale aj celá vaša rodina vám otvorene dávajú najavo svoju nevôľu v tom slova zmysle, že sa cítia byť vami zanedbávaný práve pre vaše pracovné vyťaženie.

Panna - v prvej polovici tohoto týždňa si v zamestnaní budete užívať obdiv a uznanie zo strany vašich spolupracovníkov , ale aj vašich nadriadených za vaše veľmi dobré výsledky. Zároveň tak získavate stále väčšiu šancu získať v krátkom čase vami očakávaný postup na kariérnom rebríčku. V oblasti vášho partnerského spolužitia pozor počas utorka na hádky. Ale tie sa vám podarí zmazať už v piatok a cez víkend.

Váhy - V pondelok a v utorok vás vaši nadriadený oboznámia s pripravovanými zmenami. Tie vám prinesú nové, pozitívne príležitosti a možnosti, ktoré vám zároveň pomôžu k rýchlejšiemu dosiahnutiu pozície, ktorú v rámci vašej kariéry chcete dosiahnuť. Zostávajúce dni budú pokojné a príjemné.Rovnako tak dobre sa budete cítiť aj v kruhu vašej rodiny.Cez víkend vás čakajú romantické zážitky v spoločnosti vašich partnerov.

Škorpión - pracovne idete na sto percent. vaše výkony a výsledky sú vašimi kolegami, ale aj vašimi nadriadenými vnímané ako výborné, ale vy osobne ste nespokojný, pretože za všetko vaše vynaložené úsilie nie ste adekvátne finančne ohodnotený. Tak isto aj vy čo podnikáte nebudete mať dôvod na spokojnosť hlavne z vašimi ziskami. V citovej oblasti sa vám darí v stredu a vo štvrtok. V sobotu sa snažte byť diplomati, len tak sa vám podarí predísť hádkam.

Strelec - v tomto týždni podávate na pracovisku naozaj veľmi dobré výkony, darí sa vám uzatvárať výhodné obchodné zmluvy, no mrzí vás, že vaši nadriadený všetko čo pre nich robíte berú automaticky a že im nestojíte ani za malú pochvalu. V osobnom živote sú tieto dni pokojné a príjemné, ale vy si to akosi nebudete vedieť užiť, pretože sa neviete preniesť cez nevšímavosť vašich zamestnávateľov.

Kozorožec - v týchto dňoch vám ide práca od ruky, dokážete si poradiť aj s náročnými úlohami. Zvlášť záver týždňa si budete užívať, pretože vaša snaha nebude korunovaná iba slušným finančným ohodnotením, ale aj kariérnym postupom. Vo vašom súkromí bude pondelok plný lásky, ale štvrtok bude úplne o niečom inom. Nedorozumenia a hádky a to len preto,lebo už nejaký čas majú vaši partneri pocit, že to čo vám hovoria zámerne nevnímate.

Vodnár - ste plný nových nápadov a podnetov, ktorými by ste dokázali pracovne zlepšiť podmienky pre vás a vašich spolupracovníkov, ale až v piatok sa konečne aj vaši nadriadený odhodlajú vypočuť si ich. Snažte sa byť v pokoji, Radšej neskôr ako nikdy. V oblasti lásky sa vám nesmierne darí hlavne od pondelka do stredy, takže žiaden nezadaný Vodnár túžiaci po vzťahu nezostane sám.

Ryby - toto je ten ideálny týždeň kedy všetkým okolo vás ukážete a dokážete čo vo vás je. pracovne očakávajte iba úspech či už ste zamestnanci, nadriadený, alebo podnikáte. kariéra , dobré finančné zisky sú isté. Rovnako tak aj v láske,v citoch, v osobnom živote sa v priebehu týchto dní nesťažujete. partneri vás milujú, sú k vám pozorný, preto by bolo pekné, ak by ste im to aj vy opätovali.

31. 10 - 6. 11. 2016

Baran - máte pred sebou ozaj psychicky nesmierne náročný pracovný týždeň, pretože sa u vás v zamestnaní chystajú zmeny, ktoré nebudú pre vás príjemné čo budete veľmi zle znášať, lebo narušia váš zabehnutý rytmus. Určite by ste nemali byť tvrdohlavý, ale snažte sa s nimi čo najskôr stotožniť. Mohli by ste si inak skomplikovať vašu pozíciu. V súkromí máte počas pondelka a utorka pred sebou krásne a romantické chvíle v spoločnosti vašich partnerov. To vám aspoň trochu zlepší náladu.

Býk - V zamestnaní sa v priebehu týchto dní budete cítiť ako ryba vo vode, pretože všetko do čoho sa pustíte vám vychádza na sto percent a k tomu všetkému budete zaradený do zmien, ktoré sa pripravujú a tie vám zaručujú zlepšenie vašeho doterajšieho pracovného zaradenia. Rovnako tak aj v osobnom ako aj citovom živote ste v tomto týždní spokojný a šťastný. Podeľte sa o to všetko aj s priateľmi. napríklad cez víkend pre nich usporiadajte menšiu párty.

Blíženci - práca vám ide od ruky, dosahujete mimoriadne dobré výsledky, ktoré vám zaručujú aj veľmi slušné zisky. Samozrejme že to má aj pozitívny dopad aj na vašu kariéru, takže je dôvod aby ste sa cítili spokojný a v úplnej pohode. V súkromí ste tak isto spokojný. Vaša charizma priťahuje opačné pohlavie a vy si to dobre uvedomujete, takže je len na vás ako , s kým a kde to využijete.

Rak - v pondelok a v utorok sa vám veľmi dobre darí pracovne ako aj finančne. V stredu si dávajte pozor. tento deň preverí vašu trpezlivosť a aj odolnosť čeliť prekážkam. Štvrtok a piatok ste opäť na koni a zvládate všetky vaše povinnosti na výbornú. V osobnom živote sa streda pre vás stáva dňom lásky, lásky a ešte raz lásky. Aj zostávajúce dni budú príjemné, milé, bez konfliktné, proste úžasné.

Lev - v tomto týždni vás vaši spolupracovníci nebudú vidieť inak iba vysmiatych a spokojných. Máte dôvod sa tak cítiť, pretože sa vám darí presadiť všetky vaše plány a predstavy a tie sa pozitívne odrážajú na vašich financiách a tiež aj v kariére. To isté platí aj o vás čo podnikáte. Nie inak to máte aj vo vašom súkromí. Počas týchto dní prežívate silné a príjemné citové zážitky, ktoré vyvrcholia cez víkend.

Panna - tento týždeň budete v zamestnaní absolútne spokojný a naplnený, pretože do čoho sa pustíte to sa vám darí meniť na úspech. A to sa samozrejme kladný dopad aj na vaše financie a aj kariérny rast. Máte preto dôvod tešiť sa a byť sami zo sebou spokojný. Tak isto aj v osobnom živote máte dôvod na radosť. Vyžarujete okolo seba silnú charizmu a tá k vám priťahuje opačné pohlavie ako magnet. Ako to využijete je len už na vašom uvážení.

Váhy - v zamestnaní budete mať počas týchto dní dôvod iba na radosť a spokojnosť, pretože zvládate na viac ako sto percent všetky vaše povinnosti, ktoré máte naplánované zo strany vašich nadriadených. Vaše dobré výsledky vám zaistia, že budete zaradený do zmien, ktoré sa chystajú a tie vám zaručujú lepšie pracovné zaradenie ako máte doteraz. Aj v rodinnom a partnerskom spolužití ako aj v osobnom živote máte pred sebou len príjemné zážitky.

Škorpión - na pracovisku sa vám v tieto dni darí presadiť sa, vaši nadriadený vám dávajú najavo svoju spokojnosť s vašimi výkonmi a výsledkami, ale mrzí vás to, že za to všetko nieste náležite finančne ohodnotený.Spokojný ste aj v oblasti vášho osobného života. nemusíte čeliť ničomu nepríjemnému. naopak, v sobotu si užijete veľa zábavy. Aká to bude záleží len na vás. či už v kruhu vašich priateľov, alebo v súkromí z niekym, kto je pre vás dôležitý.

Strelec - od pondelka do štvrtku môžete v zamestnaní robiť čo chcete, môžete sa snažiť ako najlepšie dokážete, nič to nebude platné. Bude to pre vás úplná pohroma. Až v piatok sa vám uľaví, pretože našťastie nič s toho nepríjemného nebude mať dopad na vašu kariéru. V partnerskom spolužití sa počas stredy snažte všetku vašu energiu a pozornosť smerovať k vašim polovičkám. Tak dokážete v sobotu predísť hádkam medzi vami.

Kozorožec - konečne po ozaj dlhom čase pracovných neúspechov si to v tomto týždni všetko vynahradíte v každej oblasti. Ste úspešný, dosahujete vynikajúce finančné zisky a aj kariérne si zlepšíte vašu pozíciu. V oblasti lásky vám v priebehu týchto dní doslova ruže kvitnú, pretože venuša, planéta lásky stojí pevne a tesne pri vás a podporuje vás vo všetkých aktivitách spojených s citmi.

Vodnár - na pracovisku sa v tieto dni nebudete cítiť dobre, Budete nespokojný a nervózny, pretože zo strany vašich nadriadený je na vás smerovaných veľa požiadaviek, ktoré nie ste schopný splniť v termíne, ktorý vám na to určili. Taktiež aj vy čo podnikáte, pripravte sa na náročný týždeň. V súkromnom živote ako aj v oblasti lásky ste šťastný. Do stálych vzťahov prichádza nová iskra, vy nezadaný čo chcete vzťah, budete ho mať.

Ryby - tešte sa, máte pred sebou úspešný pracovný týždeň. Robíte najlepšie ako dokážete a toto vaše úsilie je ocenené pochvalami a uznaním z každej strany. Aj vy, čo pracujete v súkromnom sektore budete mať dôvod na radosť a spokojnosť. Aj v rodinnom, partnerskom spolužití, v láske a v citoch sa v priebehu týchto dní nebudete mať na čo a prečo sťažovať.

24. 10 - 30. 10. 2016

30.10.2016 o 19.40 hod. bude NOV v znamení ŠKORPIÓNA. Je to 8 astrologický dom, dom smrti, ale aj dom ,,ľahko,, získaných peňazí ako dedičstvo a podobne.Ak sa trapite,poziadajte o pomoc LUNU.

Baran - na vašom pracovisku budete v tieto dni nepokojný a to vás môže nútiť robiť veci unáhlene až strešteno. Snažte sa preto upokojiť, ukľudniť, lebo ak budete takto pokračovať, tak sa budú oko vás vyskytovať ďalšie a ďalšie problémy, ktoré vám na pokoji nepridajú.V osobnom živote od pondelka do štvrtku budete opačné pohlavie priťahovať vašou charizmou a sexepealom, ktoré vám okrem príjemných flirtov, môžu pomôcť získať aj novú lásku.

Býk - celý tento pracovný týždeň budete mať ozaj zlú náladu, ktorú budete okolo seba šíriť, ale našťastie pre vás tento váš stav nebude mať žiadny negatívny dopad na všetky vaše doslova až skvelé finančné aktivity, ktoré vám prinesú zisky. v partnerskom spolužití si v stredu dávajte pozor na všetky vaše reakcie smerom k vašim polovičkám, pretože by skončili hádkou. Naopak v piatok a cez víkend medzi vami zahorí silná príťažlivosť. Je len na vás, ako si ňou spoločne budete chcieť okoreniť váš vzťah.

Blíženci - od pondelka do štvrtku máte na pracovisku pohodičku a veget čo sa vám a vašim kolegom páči a aj si to náležite užívate.V piatok vám nebeská obloha ako čerešničku na torte ,,daruje,, úspech a to všetko vás napĺňa spokojnosťou, pretože aj vaši nadriadený vám otvorene prejavujú spokojnosť s vašimi výkonmi a výsledkami. V súkromí počas utorka zažijete s vašimi partnermi milý, romantický a príjemný deň. Rovnako tak prežijete spoločne aj celý víkend.

Rak - máte pred sebou mimoriadne úspešný pracovný týždeň počas ktorého sa vám bude dariť na sto percent splniť všetky vaše povinnosti, ktoré sa pozitívne odzrkadlia na vašom finančnom ohodnotení. Rovnako tak sa bude dariť aj vám čo podnikáte. V osobnom živote si dávajte pozor v stredu na ostré hádky medzi vami a vašimi partnermi, ale v piatok budete mať na vašej strane všetky vaše hviezdy, ktoré vám pomôžu medzi vami a vašimi polovičkami dať všetko do úplného poriadku.

Lev - v priebehu týchto dní máte vynikajúcu náladu čoho príčinou sú vaše viac ako dobré pracovné výsledky. Všetko čo ste si naplánovali vám vychádza presne podľa vašich plánov a to vás napĺňa spokojnosťou a radosťou. Úplne rovnako ako v zamestnaní sa vám darí aj v súkromí. V utorok a cez celý víkend vám vesmír praje v oblasti lásky. Do stabilných vzťahov prichádza nová iskra a vy čo ste nezadaný a túžite po partnerovi, budete ho mať.

Panna - počas prvých štyroch dňoch tohoto týždňa bude na vašom pracovisku pohoda a pokoj čo aj vám ako najpracovitejšiemu znameniu celého zverokruhu príde vhod. V piatok sa môžete tešiť s úspechov vo všetkom na čo len siahnete. máte preto dôvod na to, aby ste sa cítili spokojný. Taktiež aj v osobnom živote si hlavne v utorok a cez víkend užijete veľa radosti a romantiky v spoločnosti vašich partnerov. 

Váhy - v zamestnaní budete mať počas celého týždňa nepríjemnú a zlú náladu, ktorou budete ,,otravovať,, aj vašich spolupracovníkov, ale pre vás to našťastie nebude mať žiadny negatívny dopad na všetky vaše finančné transakcie, ktoré vám prinesú bohaté zisky. V partnerskom spolužití pozor v stredu na ostré výmeny názorov. Ak sa im nedokážete vyhnúť, nech vás to nemrzí, lebo už v piatok a počas celého víkendu prichádza medzi vami k sladkému udobreniu.

Škorpión - od pondelka do stredy budete mať v zamestnaní kľud a pokoj, ale štvrtok a piatok súdni, kedy vám nebude nič vychádzať a to sa aj odrazí na vašich financiách, ktoré vám budú chýbať. V súkromí a zvlášť v partnerskom spolužití to budete mať ako na hojdačke. V stredu veľa lásky a romantiky, piatok ostré hádky a cez víkend očakávajte opäť veľa citov a vášne. 

Strelec - prvá polovica tohoto pracovného týždňa vám prináša úspechy v každej vašej aktivite. naopak druhá bude plná nervozity a napätia, pretože sa dozviete , že sa chystajú zmeny a nieje vylúčené, že sa budú týkať aj niektorých vašich blízkych spolupracovníkov. Váš osobný život bude v priebehu týchto dní hlavne o láske či už v stálych a stabilných vzťahoch, alebo v začínajúcich. Láska sa nevyhne ani vám nezadaným.

Kozorožec - neúspechy v pracovnej oblasti vášho života sa vás budú držať aj v tomto týždni a vy ste už s toho oprávnene nešťastný, nervózny a nespokojný. Aj keby ste sa snažili ako najlepšie dokážete, nič na tom nezmeníte. Išli by ste doslova hlavou proti múru. Vydržte. Ešteže v súkromí, v rodinnom a partnerskom spolužití bude počas týchto dní všetko v poriadku. no je viac ako pravdepodobné, že si to nedokážete uvedomiť, lebo stále myslíte na robotu.

Vodnár - ste vystresovaný, nervózny nesústredený, lebo sa vám v zamestnaní nedarí v ničom tak, ako si to predstavujete a to vás ešte viac dostáva do celkovej pochmúrnej nálady. Nezostáva vám nič iné, len sa obrniť trpezlivosťou. Skúste sa zamerať na váš rodinný a partnerský život. V týchto oblastiach vášho života máte pred sebou pokoj, pohodu a príjemnú atmosféru v strede vašich najbližších. 

Ryby - v tieto dni nebudete mať na pracovisku ideálne podmienky na robotu, ale zvládate to. Robíte čo sa dá a ako tak sa vám aj darí. Taktiež aj v osobnom živote sa vám nedarí, ste nespokojný, ale nerobte unáhlené závery, nepredbiehajte udalosti, ktoré budete musieť riešiť. Snažte sa zachovať kľud a vnútorný pokoj. Všetko sa postupne vyrieši.

17. 10. - 23. 10. 2016

Baran - v zamestnaní vás okrem pondelka, kedy by ste nemali podpisovať žiadne dôležité dohody , alebo iné dokumenty, čaká pokojný a pohodový týždeň čo určite radi privítate, zvlášť po tom, čo máte za sebou dosť náročné obdobie.V osobnom živote máte pred sebou príjemné a vzrušujúce dni, pretože z vás vyžaruje silná charizma, ktorá bude priťahovať opačné pohlavie, takže flirtov a milostných dobrodružstiev si užijete viac ako dosť.

Býk - v priebehu týchto dní si budete môcť na pracovisku užiť pokojnú a pohodovú atmosféru, ktorá vám dovolí poľaviť vo vašom nasadení, tak že si všetky vaše povinnosti budete môcť plniť bez pocitu tlaku, alebo nejakej inej stresujúcej situácie. Ak máte partnerov , tak sa pripravte, že v utorok a v stredu budete musieť čeliť menším, nepríjemným slovným výmenám ale víkend a zvlášť nedeľa vám vynahradí všetko v podobe silných citov a prejavov vzájomnej lásky.

Blíženci - na vašom pracovisku sa v pondelok a v utorok budete trápiť a budete nervózny, pretože vám nič nepôjde tak, ako chcete. od stredy sa situácia trochu zlepší, ale nie až tak, aby vás to uspokojilo a upokojilo. V osobnom živote využite stredu a štvrtok na romantické prejavy vašej náklonnosti k vašim partnerom napríklad aj formou sms. Múza vás podporí. V sobotu pozor na nedorozumenia, ktorých dôvodom bude vaše a partnerové príbuzenstvo.

Rak - od pondelka do štvrtku sa vám v zamestnaní darí ako kariérne, tak aj finančne. No cez všetky tieto úspechy sa v piatok sa budete cítiť neopoctatnene v strese. Snažte sa byť pokojný, nieje dôvod, aby ste sa cítili pre niečo nepríjemne. V súkromí môžete mať s príbuznými počas utorka určité nedorozumenia, ale tie dokážete zvládnuť. Naopak, cez víkend je máte pred sebou veľa lásky a vášne.

Lev - V priebehu týchto dní sa budú vo vašej práci diať určité zmeny a tie nebudú na vás pôsobiť práve upokojujúco. Ale vaše obavy sú zbytočné, Nič s toho čo sa tých zmien týka nijako negatívne neovplyvní, ani neohrozí vašu kariéru. V osobnom živote by ste si mohli počas štvrtku užiť veľa lásky v spoločnosti vašich partnerov, ale je pravdepodobné, že nič s toho sa nestane. Naopak, cez víkend sa nevyhnete dosť ostrím hádkam medzi vami.

Panna - v pondelok a v utorok sa budete na pracovisku stresovať a znervózňovať, pretože nič s toho, čo ste si naplánovali vám nebude vychádzať tak, ako ste chceli. Aj keď sa od stredy tento stav o niečo zlepší, nebude dostačujúci na to, aby ste dokázali robotu odovzdať do stanoveného termínu. V súkromí v priebehu stredy a štvrtku budete mať potrebu prejaviť vaše city inak ako klasicky. Tak to skúste napríklad sms správou. Možno sa vám aj takto podarí zabrániť hádkam v sobotu, kvôli príbuzenstvu.

Váhy - v zamestnaní vás v tomto týždni nečaká nič, čo by dokázalo pokaziť pohodu a pokoj, ktorá v ňom prevláda. Môžete sa tak vašim povinnostiam venovať tempom, ktoré vám vyhovuje a to sa vám páči. V partnerskom spolužití sa v utorok a v stredu nedokážete vyhnúť menším nedorozumeniam, ale počas víkendu a hlavne v nedeľu si s polovičkami užijete veľmi romantické, ale aj vášnivé udobrovanie.

Škorpión - tak ako celý minulý týždeň, tak ešte aj v priebehu tohoto pondelka a utorka sa budete v zamestnaní musieť zaoberať kopou problémov a prekážkami, ako aj pocitom, že vám nikto okolo vás nerozumie.Po zvyšok týždňa sa situácia o niečo zlepší. V osobnom živote z vás počas týchto dní vyžaruje silný sexepeal. Chcete sa zabaviť, chcete flirtovať, chcete mať milostné dobrodružstvá, Ak áno, máte to mať.

Strelec - taktiež aj vaše znamenie sa môže tešiť s pokojného a pohodového pracovného týždňa a ako čerešnička na torte bude pre vás zistenie, že vo vašich spolupracovníkoch máte aj priateľov a aj vo vašom súkromí to máte rovnaké.V partnerskom spolužití si v stredu ako oživenie vzťahu píšte milé, romantické ale aj vášnivé sms. V piatok hrozia síce menšie výmeny názorov, ale nedeľa je dňom, počas ktorého sa budete spoločne iba udobrovať a udobrovať.

Kozorožec - očakávajte náročný pracovný týždeň, pretože máte dosť nedoriešených restov z minulosti, ktoré treba dať do poriadku. preto sa nestresujte, ale postupne riešte jednu úlohu za druhou. V osobnom živote ako aj v partnerskom a rodinnom spolužití máte našťastie pokoj a príjemnú atmosféru okolo vás a nedeľa vám otvára všetky možnosti, ktoré sa týkajú lásky.

Vodnár - počas týchto dní budete doslova zavalený prácou, ktorú nebudete stíhať a k tomu všetkému sa neviete zbaviť pocitu, že vaši nadriadený, alebo spoločníci nie sú spokojný z vašimi doterajšími výkonmi a výsledkami a to vám tiež nepridáva na pohode. Ale sú to len vaše subjektívne pocity, v reále je to ok. V súkromí a aj v partnerskom spolužití to máte okrem soboty, kedy sa zbytočne pohádate kvôli prízbuzenstvu veľmi dobré.

Ryby - napriek tomu , že sa na pracovisku veľmi snažíte,nedarí sa vám a nedarí sa vám ani v kariére. Vy čo podnikáte, dávajte si pozor a buďte trpezlivý hlavne pri obchodných rokovaniach a podpisovaní dohôd. V súkromí máte v pondelok prekrásny deň na lásku, v stredu dávajte pozor na ostré výmeny názorov. Ak sa im nedokážete vyhnúť, nerobte si ťažkú hlavu, v piatok ich spoločne zmažete veľmi vášnivým udobrovaním

10. 10. - 16. 10. 2016

16.10. o 6.26 hod. bude SPLN v znamení BARANA. je to 1 astrologický dom - naše ja.

Baran - ani v tomto pracovnom týždni nebudete mať dôvod na nejakú radosť, pretože naďalej sa zaoberáte problémami presvedčiť vašich nadriadených, aby vás podporili pri vašich snahách zrealizovať vaše nové plány. Nepoteší vás ani to, že ste finančne nedocenený a predsa cez tieto všetky starosti si dokážete udržať relatívne dobrú a optimistickú náladu. V citovej oblasti vašeho života máte vo štvrtok podporu vesmíru. Mali by ste si v tento deň nájsť čas pre vaše polovičky.Predídete tak hádkam v sobotu.

Býk - máte pred sebou veľmi príjemný, pohodový a úspešný pracovný týždeň. Daria sa vám všetky vaše naplánované úlohy s čoho máte radosť. Tešiť vás bude aj to, že si vaše dobré výsledky všimli aj vaši nadriadený u ktorých si získate uznanie. Aj v súkromnej oblasti máte pred sebou pekné dni, ktoré si budete užívať spoločne s vašimi blízkymi. Zvlášť v piatok a v sobotu by ste si s partnermi mali dopriať viac romantiky ale aj telesných aktivít v súkromí.

Blíženci - napriek dobrej fyzickej a aj duševnej kondícii, chuti do práce to máte v zamestnaní náročné. A keď že patríte k temperamentným znameniam, tento stav že sa nemôžete presadiť ťažko znášate. Za to v súkromí sa vám už počas pondelka a utorka darí v oblasti lásky, vzťahov či už trvalých , alebo nových, ale je možné, že túto príležitosť nebudete vedieť využiť, lebo máte myseľ stále zahltenú problémami s práce.

Rak - v priebehu týchto dní sa vám v zamestnaní bude dariť finančne, kariérne aj pracovne. Iba vo štvrtok dávajte pozor hlavne vy, čo spolupracujete zo zahraničnými firmami na podpisovanie zmlúv a obchodných dohôd. V partnerskom spolužití vy, čo ste zadaný, poteší vás nová iskra medzi vami a vy nezadaný, mali by ste si v piatok vyraziť medzi ľudí. Máte možnosť spoznať novú lásku.

Lev - v zamestnaní budete počas týchto dní nervózny a podráždený pretože sa vám nedarí tak, ako by ste chceli.To isté sa bude týkať aj vás čo podnikáte. Snažte sa upokojiť, iba tak dokážete dosiahnuť aspoň čiastkové úspechy. ešte že doma máte všetko v úplnom poriadku. Dokonca v utorok a v stredu si budete spoločne s partnermi užívať jeden druhého v každej oblasti. Cez víkend sa u vás síce trochu ,,zatiahne,, ale v zápätí sa hneď vyjasní.

Panna - ste plný energie , elánu a chuti do roboty, ale nič vám to nebude platné, pretože vašu energiu budete míňať hlavne na problémy, ktoré vás budú doslova vytáčať a keď že ste jedno z temperamentných znamení budete veľmi ťažko znášať váš neúspech. V osobnom živote to máte naopak. Zo strany vašej rodiny cítite priazeň, podporu a aj lásku.No je dosť možné, že si nič s toho nedokážete užiť, lebo stále myslíte na všetky nepríjemnosti v zamestnaní.

Váhy - počas týchto dní vám na vašom pracovisku ide všetko ako po masle. Na čo siahnete sa vám darí meniť na peniaze, darí sa vám aj v kariére, pretože si vaše dobré výsledky všimli aj vaši zamestnávatelia a preto, ako ich uznanie očakávajte ponuku na spoluprácu v zodpovednejšej funkcii. Rovnako tak aj v osobnom živote máte dôvod na radosť. Vaša rodina vám dáva otvorene najavo svoju vďaku za všetko čo pre ňu robíte. Osobitné a romantické poďakovanie vám prejavia vaši partneri v piatok a v sobotu a bude aj plné vášne.

Škorpión - máte pred sebou naozaj pracovne náročný týždeň a to v každom smere. Nič vám nebude vychádzať a aj kariérne ,,zamrznete,,pretože vaši nadriadený nebudú spokojný s vašimi výsledkami čo sa samozrejme negatívne prejaví aj na vašom finančnom ohodnotení. Vydržte to, kým vám budú opäť hviezdy naklonené. Naopak v súkromí žnete úspech u opačného pohlavia. Vyžaruje z vás totiž silný sexepeal. Ako to využijete, je len na vašom rozhodnutí.

Strelec - pripravte sa na to, že budete mať veľmi ťažký a stresujúci pracovný týždeň počas ktorého sa vám nepodarí nič s toho, čo máte urobiť dokončiť. A aj keď ste silné a ohnivé znamenie, vaše neúspechy nebudete schopný zvládať bez toho,aby vás to neštvalo. Vy čo podnikáte, dávajte si pozor pri dohodách o nových spoluprácach. V oblasti lásky a citov vám hviezdy prajú v utorok a v stredu. Užite si to ak dokážete, pretože víkend nebude nič moc.

Kozorožec - od pondelka do stredy sa vám na vašom pracovisku opäť nedarí v ničom a k tomu všetkému sa ani zdravotne necítite dobre. Štvrtok a piatok budú o niečo lepšie, ale to nebude stačiť na to, aby ste dokázali dobehnúť zameškanú robotu.Aspoň že v osobnom živote sa nebudete musieť v priebehu týchto dní venovať ničomu nepríjemnému. Nadchádzajúci víkend si vyhraďte na odpočinok. Relaxujte.

Vodnár - V zamestnaní budete v tieto dni bojovať s každým. Z nadriadenými, z kolegami , s obchodnými partnermi ak podnikáte.Ale bude to zbytočné. Stiahnite sa trochu v presadzovaní vašich názorov, iba tak dosiahnete, že všetko bude opäť medzi vami v pohode. Pokiaľ sa vám podarí neťahať vašu ,,bojovnosť,, domov, potom sa môžete tešiť na príjemné zážitky v kruhu vašich blízkych zvlášť v nedeľu.

Ryby - konečne sa vám po dlhšom období v zamestnaní darí plniť si vaše povinnosti tak, ako si to predstavujete, ale to ešte nebude stačiť na to, aby ste dokázali vašich zamestnávateľov presvedčiť, aby vás posunuli kariérne o stupeň vyššie. Nič si s toho nerobte, riaďte sa príslovím, pomaly ďalej zájdeš. V súkromnom živote sa počas týchto dní nebudete mať na čo sťažovať. Milujete a ste milovaný.

3. 10. - 9. 10. 2016

Baran - v tomto týždni budete mať veľký problém v rámci komunikácie s vašimi spolupracovníkmi, no oni nie sú príčinou vašej podráždenej nálady. Hnevať by ste sa mali na vašich nadriadených, ktorý neoprávnene a nedostatočne finančne ohodnotili vaše dobré výkony a výsledky zvlášť teraz, keď ozaj rátate s každým centom. Vaše súkromie sa bude po celý týždeň niesť v duchu lásky, citov a romantiky.

Býk - všetky vaše nové pracovné plány a projekty čo ste mali v úmysle odprezentovať vašim nadriadením môžete bez obáv urobiť v tieto dni. Priazeň hviezd máte na vašej strane. Rovnako tak isto bude šťastena pri vás stáť aj vo vašich bežných pracovných aktivitách. Proste sa veziete na vlne úspechu. Taktiež aj v oblasti lásky a citov v tomto celom týždni očakávajte pohodu , pokoj a príjemné zážitky.

Blíženci - je pravdepodobné, že sa v pondelok nebudete na vašom pracovisku cítiť komfortne, ale to vám nezabráni v tom, že vaše celkové výsledky budú dokonale a detailne spracované k úplnej spokojnosti vašich nadriadených. A to všetko sa pozitívne odzrkadlí na vašich finančných ziskoch. v súkromí vám hviezdy maximálne prajú v oblasti lásky, ale bohužiaľ, cez víkend sa nebudete schopný vyhnúť hádkam.

Rak - nebeská obloha vás po celý tento pracovný týždeň okrem štvrtku, kedy by ste mali byť opatrný a obozretný hlavne pri popisovaní obchodných dohôd a zmlúv, podporuje v každej vašej aktivite. Váš citový život bude hlavne v pondelok, stredu a v nedeľu naplnený láskou bez ohľadu na to, či ste v trvalých , alebo len začinajúcich vzťahoch. Využite preto tieto dni, zabezpečia vám ich utuženie a silný pocit spolupatričnosti.

Lev - očakávajte, že zo strany vašich spolupracovníkov ako aj obchodných partnerov budete v tieto dni vnímať silnú nepriazeň a neochotu, ale cez všetky tieto nepríjemnosti sa vám darí napredovať vo vašich aktivitách aj keď to nebudete osobne tak vnímať. No našťastie pre vás, sú len vaše subjektívne pocity.V osobnom živote ste v tomto týždni spokojný, ale menej už v oblasti lásky. Vo štvrtok je to úžasné a v nedeľu zase samé hádky. Ale v láske je nto už tak, raz ste hore a raz zase úplne na dne.

Panna - v pondelok vám v zamestnaní nebudú zrovna ruže kvitnúť, ale vám podobné situácie vyhovujú, lebo vás dokážu ešte viac ,,vyhecovať,, k lepším výkonom. A tie budú naozaj excelentné, pretože ich výsledky vám zaručujú veľmi dobré finančné zisky. v osobnom živote si budete užívať priazeň a náklonnosť zo strany vašich partnerov, ale cez víkend sa nebudete schopný vyhnúť nedorozumeniam a hádkam medzi vami.

Váhy - v tomto pracovnom týždni sa môžete pustiť aj do tých najnáročnejších projektov, môžete vašim zamestnávateľom predstaviť vaše nové plány a návrhy, pretože sa vám podarí nakloniť ich priazeň na vašu stranu. Ale aj vaše klasické povinnosti splníte presne podľa vašich predstáv. Tešte sa, šťastena stojí na vašej strane.Rovnako tak aj v súkromí, v partnerskom a rodinnom spolužití sa môžete tešiť na pohodu a príjemné chvíle.

Škorpión - vaše doterajšie pracovné úspechy sa v tomto týždni doslova zastavia a naopak, pripravte sa na to, že na čo siahnete, to sa vám bude pod rukami rozpadať a kaziť. nečudo, že ste s toho rozladený a aj nešťastný, ale snažte sa zachovať si vnútorný pokoj a rovnováhu. Zato v osobnom živote je to úplne naopak. Darí sa vám , ste očarujúci a vzrušujúci hlavne pre opačné pohlavie. Očakávajte preto veľa flirtov a vzrušujúcich zážitkov.

Strelec - tento týždeň budete v zamestnaní veľmi nervózny a podráždený. je to následok toho, že sa vám v ničom čo robíte nedarí aj keď sa snažíte. Nerobte nič nasilu, bolo by to ako keby ste išli hlavou proti múru a výsledok by bol ešte horší. V súkromnej oblasti vášho života máte pred sebou pokojné a príjemné dni, ale vy si ich nebudete vedieť užiť, pretože ste stále mysľou v práci a v problémoch, ktoré v nej máte.

Kozorožec - vaše dlhodobé pracovné ,,zamrznutie,, sa v tieto dni trochu povolí, ale nedokážete sa aspoň trochu uvoľniť a upokojiť, pretože vaša psychika je úplne rozhodená aj napriek tomu, že zo strany vašich zamestnávateľov cítite podporu. Obrňte sa trpezlivosťou. V oblasti lásky vám v tomto týždni hviezdy maximálne prajú, takže žiaden nezadaný Kozorožec túžiaci po vzťahu nezostane sám.

Vodnár - od pondelka do utorka sa vám na pracovisku darí a všetko ide ako po masle. Od stredy sa situácia trochu zhorší pretože sa dostanete do konfliktov z vašimi kolegami, alebo obchodnými partnermi či spoločníkmi v podnikaní. Snažte sa preto ovládať, aby ste nepovedali niečo, čo by ste ľutovali. V osobnom živote budete mať pokoj, no v partnerskom spolužití pozor na nedeľu. hrozia ostré výmeny názorov medzi vami a vašimi polovičkami.

Ryby - aj v tomto týždni sa budete na pracovisku viac trápiť ako si plniť vaše povinnosti a to vás už ozaj dostáva pod tlak a s toho vyplývajúci stres. preto pozor aj vy čo podnikáte zvlášť pri podpisovaní nových zmlúv , alebo obchodných dohôd. Váš citový život vám počas týchto dní vynahrádza všetky nepríjemnosti, pretože ste zamilovaný a vaša zamilovanosť je trvalá a neoblomná.

26. 9. - 2. 10. 2016

1.10.2016 o 2.14. hod. bude NOV v znamení ´VÁH. 7 Astrologický dom, dom partnerstva. Ak mate problemy v tejto oblasti poziadajte o pomoc LUNU.

Baran - máte pred sebou naozaj nesmierne náročný a ťažký pracovný týždeň zvlášť v medziľudských vzťahoch. O to ťažšie to budete mať v tom, že budete v konfrontáciach s vašimi nadriadenými, preto pozor na všetky vaše reakcie. na nich je závislá vaša budúcnosť a aj kariéra. K tomu všetkému sa pridá ešte aj nedostatok finančných prostriedkov. V súkromí okrem piatku, keď vám hrozia menšie nedorozumenia v rodine je všetko v poriadku.

Býk - od pondelka do stredy máte na pracovisku pokoj. Možno až taký, že sa budete trochu nudiť, ale od štvrtka do piatku sa veci okolo vás začnú hýbať vo váš prospech dopredu s čoho sa budete tešiť, lebo vám robota odsýpa, tak že ste spokojný nielen vy, ale aj vaši šéfovia. Váš osobný život sa bude po celý tento týždeň niesť na vlne lásky, romantiky. Zvlášť počas víkendu si to s vašimi partnermi poriadne užijete.

Blíženci - V zamestnaní si počas pondelka dávajte pozor na každé vaše rozhodnutia. Radšej nerobte žiadne. Hviezdy v tomto čase sú proti vám. Naopak, zvyšok týždňa máte úžasný pracovne aj kariérne. na čo siahnete, to sa vám darí dotiahnuť do úspešného konca. V osobnom živote máte pred sebou príjemné dni, ktoré budú doslova preplnené citmi a vzájomnou spolupatričnosťou medzi vami a vašimi blízkymi.

Rak - prvé štyri dni tohoto týždňa ste na vašom pracovisku úspešný vo všetkom do čoho sa pustíte a to vás napĺňa spokojnosťou. O to väčší pozor si dávajte v piatok, pretože to je deň, počas ktorého vám nebude vychádzať nič. Nezačínajte preto žiadne nové projekty, nepodpisujte ani neuzatvárajte žiadne obchodné dohody. Vaše súkromie vám v tieto dni prináša len príjemné zážitky.Vy nezadaný, ktorý túžite po láske využite na to celú stredu a máte ju.

Lev - buďte pripravený na to, že sa od pondelka do štvrtku v zamestnaní poriadne natrápite, aby ste vaše pracovné povinnosti splnili tak, aby boli aspoň trochu pola predstáv vašich nadriadených. Až počas piatku sa situácia trochu zlepší zvlášť v oblasti vašej kariéry. Snažte sa preto neťahať vaše starosti do vášho súkromia, pretože by ste si vašu nespokojnosť ventilovali na vašich blízkych. Oni za nič nemôžu. Víkend využite na odpočinok a relax.

Panna - ak máte v rámci vašich pracovných povinností v pláne uzatvárať nové zmluvy, alebo obchodné dohody, tak určite to nerobte v pondelok. Vesmír vám nepraje. Naopak, od utorka až do piatku sa môžete pustiť do všetkého bez obáv. Na čo siahnete, to zvládnete na jednotku z hviezdičkou. Polepšíte si aj vo vašom doterajšom kariérnom postavení. Vo vašom súkromí sa môžete tešiť iba na lásku a veľa prejavov citu od vašich partnerov a celej rodiny.

Váhy - od pondelka do stredy sa na pracovisku budete asi trochu nudiť, ale vo štvrtok a v piatok sa všetko začne hýbať vo váš prospech. Všetko vám ide ako po masle a aj vaša kariéra sa posúva smerom dopredu. Máte dôvod byť zo sebou spokojný. Váš citový život bude v priebehu týchto dní naplnený iba láskou. Zvlášť počas víkendu si s vašimi partnermi užijete veľa romantických chvíľ.

Škorpión - ak ste čakali na vhodný čas na to, aby ste začali realizovať vaše nové pracovné plány, alebo projekty, tak celý tento týždeň máte na to ideálne podmienky. Môžete začať podnikať, môžete meniť prácu, alebo uzatvárať nové obchodné dohody. Všetko vám dopadne tak,ako to vy chcete. Aj v osobnom živote sa vám darí. Máte veľký úspech u opačného pohlavia či už len pri nezáväzných flirtoch, alebo pri serióznom zoznámení.

Strelec - či ste v zamestnaneckom pomere, alebo podnikáte, pripravte sa na to, že všetky vaše aktivity sa budú míňať účinkom nech sa snažíte ako najlepšie viete. Pokúste sa zachovať si rozvahu a pokoj a krok po kroku riešte to, čo považujete za dôležité. Iba tak sa vám podarí dosiahnuť to, čo chcete. V osobnom živote máte počas týchto dní našťastie pohodu a pokoj. Zvlášť cez víkend si budete užívať príjemné chvíle v kruhu vašej rodiny.

Kozorožec - ešte do stredy sa budete v zamestnaní trápiť, ale už v priebehu štvrtku a piatku získate nie len pozornosť, ale aj podporu vašich nadriadených, lebo sa vám ich konečne podarí presvedčiť, že vaše plány a projekty majú nie len dobrý základ a sú užitočné, ale ktoré zaručujú dlhodobé zisky. Aj v oblasti lásky a citov to budete mať rozkolísané. Pondelok bude harmonický, streda hádavá a celý víkend opäť veľa citov a lásky.

Vodnár - v tomto vašom pracovnom týždni sa nebude diať nič mimoriadne. Bežná, klasická rutina, ktorá vám nevyhovuje pretože vy potrebujete byť aktívny a akčný vo všetkom čo robíte. Neriešte to, občas nie je od veci trochu poľaviť v nasadení. V citovej oblasti bude medzi vami a vašimi partnermi počas utorka silná chémia, no cez víkend sa zmení na určité napätie, ktoré ak nezvládnete, môže prerásť do hádok.

Ryby - aj počas týchto dní na pracovisku prežívate stresy, napätie a nervozitu s čoho ste už naozaj znechutený a hlavne psychicky vyčerpaný. To isté budete prežívať aj vy, čo podnikáte. Snažte sa týmto stavom odolať. Vydržte, opäť prídu dobré časy. Od stredy vám v súkromí prajú hviezdy v oblasti lásky či už ide o nové, alebo trvalé. Snáď vám to zlepší vašu náladu a privedie vás to na lepšie myšlienky.

19. 9. - 25. 9. 2016

Baran - v tomto týždni sa vám pracovne konečne po dlhšom čase darí byť úspešný vo všetkom čo robíte. Prichádzajú k vám priaznivé zmeny, očakávajte nové pracovné ponuky. Zvlášť vy čo podnikáte, môžete očakávať veľmi dobré finančné zisky. Vy čo ste zamestnaný, pozor na nedorozumenia z vašimi nadriadenými. V súkromí je pred vami krásnych celých sedem dní naplnených láskou či už ste v stálych, alebo len v začínajúcich vzťahoch.

Býk - na vašom pracovisku sa počas týchto dní dejú nie príliš príjemné zmeny, ale vás sa to nebude nijako dotýkať, pretože sa cítite v pohode a plný energie, čo vám pomáha pokračovať vo výborných pracovných výkonoch , ktoré zavŕšite aj rovnakými výsledkami. V partnerskom spolužití to budete mať v tomto týždni ako na hojdačke. v pondelok hádky, v piatok veľa lásky a v nedeľu opäť hádky. Snažte sa im predísť.

Blíženci - na to, aby ste v priebehu týchto dní mohli vôbec pracovať v pokoji a pokračovať vo vašej kariére, budete musieť vynaložiť hlavne veľa psychických síl a celkového úsilia, pretože vám vaši spolupracovníci zámerne budú robiť naprieky. Snažte sa preto byť v pohode. Vo vašom osobnom živote bude v tomto týždni vaša charizma veľmi silná, takže vy nezadaný, môžete sa tešiť na veľa vzrušujúcej zábavy a vy čo ste v stálych vzťahoch, na novú iskru.

Rak - od pondelka do stredy sa vám v zamestnaní bude dariť mimoriadne dobre, preto sa snažte stihnúť všetko čo máte naplánované zo strany vašich nadriadených, pretože vo štvrtok a v piatok sa karta obráti a vy budete musieť riešiť len samé problémy a prekážky. Vaše partnerské spolužitie bude už v pondelok preverené ako je silné. Čakajte nedorozumenia a silné hádky, ale už v piatok a po celý víkend sa to všetko medzi vami krásne urovná.

Lev - v zamestnaní by ste mali byť počas týchto dní opatrný čo komu poviete, pretože máte okolo seba dosť neprajníkov, ktorý len čakajú na niečo, čím by vám mohli uškodiť u vašich nadriadených. nedajte sa tým znechutiť ani odradiť. V súkromí máte pred sebou príjemné dni, dokonca v utorok a v stredu budú ,,okorenené,, romantikou, ale je možné, že si to nebudete vedieť užiť, pretože máte plnú hlavu nepríjemností s práce.

Panna - máte pred sebou pracovne naozaj náročné dni, ktoré vás budú stáť hlavne veľa psychických síl, aby ste dokázali zvládať všetky vaše povinnosti a aby ste mohli aj naďalej úspešne pokračovať vo vašej kariére. Príčinou toho všetkého sú vaši spolupracovníci, ktorý, vám zámerne robia naprieky. Súkromne sa budete tešiť s veľkého záujmu opačného pohlavia, pretože okolo seba šírite silnú charizmu. Je len na vás ako to využijete.

Váhy - zmeny, ktoré sa vo vašom zamestnaní dejú nie sú pre vás moc príjemné, ale našťastie máte v sebe veľa pozitívnej energie a chuť do práce a to vám pomáha aj cez tieto nepríjemnosti pokračovať v dobrých výkonoch, ktoré ukončíte aj dobrými výsledkami. V citovej oblasti sa budete cítiť ako na húsenkovej dráhe. V pondelok, hádky, v piatok plno citov a lásky a v nedeľu opäť nepríjemné výmeny názorov.

Škorpión - aj v priebehu týchto dní sa vám opäť darí pracovne, v kariére, v podnikaní, môžete uzatvárať zmluvy, zobrať si úver, zmeniť, alebo len začať hľadať nové, lepšie pracovné pôsobisko. v osobnom živote y vás vyžaruje niečo veľmi príjemné, čo neunikne pozornosti vášmu okoliu. Preto pozor hlavne vy zadaný, pretože neodoláte flirtom, ktoré by mohli skončiť aj vašou neverou, ktorá by ale bola odhalená.

Strelec - je pred vami naozaj veľmi kľudný pracovný týždeň, kedy si budete môcť dovoliť poľaviť vo vašom nasadení, ale vy by ste ho mali využiť na niečo, v čom by ste sa mohli zdokonaliť, alebo ponúknuť vašu pomoc niektorému z vašich kolegov. V osobnom živote, vám bude počas stredy vesmír naklonený vo všetkom čo sa týka lásky, tak to využite. V piatok pozor na hádky. víkend prežijete v príjemnej atmosfére.

Kozorožec - bohužial aj tento pracovný týždeň bude pre vás nepríjemný. Trápite sa s každou vašou úlohou, ktorú máte za povinnosť vykonať. Ste s toho už naozaj unavený a znechutený a k tomu všetkému sa nebudete ani zdravotne cítiť dobre. Vydržte, nič iné vám aj tak neostáva. Ešteže doma máte všetko v poriadku a aj celá vaša rodina sa vás snaží povzbudzovať a podporuje vás vo všetkom, ale vy to nevnímate.

Vodnár - počas týchto dní ste plný energie a elánu, vaša práca vás baví a robí vám radosť čo sa aj odzrkadľuje pozitívne na vašich dobrých výsledkoch, ale v tom najdôležitejšom bode, dobrom finančnom ohodnotení to ešte necítite. Buďte trpezlivý aj to príde. V súkromnom živote sa v tomto týždni necítite príjemne. Musíte čeliť hádkam a sporom medzi vami a vašimi partnermi a to vás veľmi trápi.

Ryby - vo vašom zamestnaní sa v tomto týždni trápite a vás to už prestáva baviť. najhoršie na tom všetkom je to, že nemáte vhodný čas ani na zmenu miesta, ani na začatie podnikania. Buďte ešte trochu trpezlivý, po každej búrke sa opäť vyjasní. V súkromí sa do stredy nedej nič mimoriadne, ale štvrtok a piatok bude pre vás šteklivý - láska, flirty, zálety.

12. 9. - 18. 9. 2016

16.9. o 21.08 hod. Bude SPLN v znamení RÝB. Je to 12 astrologický dom, dom skrytých nepriateľov.

Baran - je ´vysoko pravdepodobné, že sa počas tohoto celého týždňa budete vážne zamýšľať nad zmenou vašeho doterajšieho zamestnávateľa , pretože za prvé si už dlhšie obdobie neviete medzi sebou nájsť porozumenie a za druhé, už nejaký čas dostávate ponuky na nové miesta. V osobnom živote prevláda viac menej pokoj a pohoda. V stredu vám hviezdy prajú vo všetkom čo sa týka lásky a v piatok sa nedokážete vyhnúť menším hádkam s partnermi.

Býk - od pondelka do stredy sa v zamestnaní trápite aj stou naj jednoduchšou úlohou hlavne preto, lebo sa nedokážete na nič sústrediť. Nedarí sa vám ani v medzi ľudských vzťahoch s vašimi nadriadenými, čo má samozrejme negatívny dopad aj na vašu celkový posun v kariére.V súkromí máte všetci vy čo plánujete vašim partnerom otvorene vyznať vaše city ideálny deň stredu a vy čo chcete mať pokoj a pohodu hlavne cez víkend , tak v nedeľu vašim polovičkám v ničom neprotirečte.

Blíženci - v pondelok a v utorok to bude na vašom pracovisku doslova katastrofa. všetko vám padá z rúk, neviete sa koncentrovať na vaše povinnosti a k tomu ešte aj zo strany vašich zamestnávateľov ste pod neustálym drobnohľadom. Až od stredy až do piatku sa situácia okolo vás upokojí a vy budete mať konečne pohodu a pokoj. V citovej oblasti vám hviezdy prajú hneď v pondelok, naopak v piatok si dávajte doma pozor na zbytočné hádky .

Rak - máte pred sebou mimoriadne úspešný pracovný týždeň, ktorý vám prináša posun v kariére a tiež aj dobré finančné ohodnotenie za vaše výkony a výsledky. Rovnako tak, sa bude dariť aj vám, čo podnikáte. Uzatvárate výhodné obchodné zmluvy, ktoré vám zaručujú dobré zisky. Vaše osobné súkromie, ale aj rodinné spolužitie je v priebehu týchto dní bez komplikácií, takže si budete môcť dovoliť vyhradiť si čas aj na vaše koníčky.

Lev - na pracovisku ste po celý týždeň nervózny a podráždený,a ani vy sami neviete prečo, no napriek tomu sa vám darí vo vašich aktivitách a aj kariérne.Skúste sa upokojiť a bude dosahovať ešte lepšie výsledky. V osobnom živote už v pondelok môžete podniknúť čo len chcete v oblasti citov, všetko vám výjde. V piatok hrozia menšie nedorozumenia, ale aj tie zvládnete bez problémov.

Panna - od pondelka do utorka sa na pracovisku poriadne zapotíte a vytrápite. Nič čo sa budete snažiť urobiť vám nebude vychádzať a aby toho nebolo dosť, tak ešte aj vaši nadriadený vám ,,dýchajú,, na krk a to vám tiež nepridá na pohode a pokoji. Až od stredy do piatku sa konečne všetko vráti do stavu, ktorý vám vyhovuje.V súkromí už v pondelok zažijete veľa príjemných a romantických chvíľ v spoločnosti vašich partnerov, preto pozor v piatok na zbytočné hádky medzi vami.

Váhy - prvé tri dni tohoto týždňa sa nebudete schopný sústrediť na vaše pracovné povinnosti čo má za následok vašu podráždenosť a tá sa negatívne odzrkadlí na vašich vzťahoch s kolegami, ale aj z vašimi nadriadenými. Snažte sa preto v kontakte s nimi zachovať pokoj, pretože by to malo nedobré následky aj na vašu kariéru. V stredu vám v oblasti citov a lásky praje vesmír v každej vašej aktivite, v nedeľu preto aby ste zachovali pohodu neoponujte vašim polovičkám v ničom.

Škorpión - je pred vami ďalší mimoriadne plodný pracovný týždeň. Ste úspešný vo všetkom na čo len siahnete, postupujete na kariérnom rebríčku a aj s finančného hľadiska ste spokojný. Zvlášť vy čo podnikáte budete veľmi spokojný. V súkromí si dávajte mimoriadny pozor od pondelka do stredy vo všetkom smerom k vašim partnerom. Mohlo by to skončiť až rozchodom, alebo rozvodom. Od štvrtku do nedele už budete mimo všetkých negatívnych energií.

Strelec - máte pred sebou veľmi pokojný a pohodový pracovný týždeň. Ak už nejaký čas zvažujete zmenu v rámci vášho zamestnania, tak v tieto dni môžete pre to urobiť prvé reálne kroky. Nájdete presne to, čomu by ste sa chceli v rámci vašej kariéry venovať. V osobnom živote, zvlášť v oblasti lásky máte úspech už v pondelok. No pokiaľ chcete cez víkend mať rodinnú pohodu, tak sa nepúšťajte s partnermi do žiadnej konfrontácie.

Kozorožec - aj v tomto pracovnom týždni neočakávajte úspechy. Ste nervózny, podráždený a bez nálady a chute niečo robiť. Zamerajte sa len na to nevyhnutné čo máte urobiť a to ostatné radšej odložte na príhodnejšie obdobie. Hviezdy vám proste neprajú. V osobnom živote máte počas týchto dní pokoj a pohodu, ale neviete si to užiť pre vaše pracovné neúspechy.

Vodnár - v zamestnaní ste aj v tomto týždni veľmi úspešný, máte veľa energie, elánu a chuť do práce, takže na čo siahnete, meníte doslova na zlato. Zvlášť vy čo podnikáte máte dôvod na radosť. očakávajte dobré finančné zisky. V osobnom živote to už nebude také ružové. Obzvlášť v partnerskom spolužití očakávajte zbytočné hádky a nedorozumenia, ktoré môžu skončiť až trvalým rozpadom vašich vzťahov.

Ryby - nech sa v priebehu týchto dní na pracovisku snažíte ako najlepšie viete, nebude vám to nič platné, pretože vám všetko bude padať z rúk. Ste s toho smutný až nešťastný. Naopak v oblasti lásky sa vám darí vo všetkom. Ste charizmatický a príťažlivý, takže vy nezadaný, máte pred sebou veľa vzrušujúcej zábavy a vy zadaný, tešte sa z novej iskry , ktorá okorení vaše vzťahy.

5. 9. - 11. 9. 2016

Baran - v zamestnaní sa vám tento týždeň nebude dariť posúvať sa dopredu a to vás bude mrzieť a zároveň aj hnevať. preto si dávajte o to väčší pozor na to, aby ste si váš hnev a frustráciu neventilovali na vašich spolupracovníkoch a už vôbec nie na vašich nadriadených. Vo vašom osobnom živote je našťastie v poriadku, ale v tieto dni nedokážete vnímať nič pozitívne, pretože sa nedokážete odpútať od problémov na vašom pracovisku.

Býk - na vašom pracovisku sa snažte byť maximálne činný hlavne v pondelok a v utorok. To sú dni, počas ktorých si dokážete rámci vašej kariéry veľmi pomôcť. Naopak od stredy až do piatku sa budete potýkať hlavne z nervozitou a stresom všade, kde sa v zamestnaní pohnete. V partnerskom spolužití vám vesmír praje vo štvrtok. Budete si užívať veľa citov a prejavov lásky zo strany vašich partnerov. V nedeľu pozor na nedorozumenia medzi vami.

Blíženci - je dosť možné, že sa na pracovisku počas týchto dní budete trochu nudiť,preto si dávajte pozor na to, aby to vaši nadriadený nezistili. Ale čo je dôležité je to, že vaše finančné záležitosti sa budú vyvíjať veľmi pozitívne. V oblasti citov a lásky sa vám bude dariť každá vaša aktivita v stredu, takže aj vy nezadaný, máte šancu stretnúť vašu novú lásku. Naopak v sobotu si dívajte pozor , hrozí vám že sa s partnermi nezmyselne pohádate.

Rak - od pondelka do štvrtku sa vám v zamestnaní darí všetko na čo siahnete. nebude existovať žiadna úloha, ktorú by ste nedokázali zvládnuť na výbornú. Ale v piatok sa radšej vyhnite robiť zásadné rozhodnutia v podobe podpisovania dôležitých zmlúv, pretože nebudete schopný sa na ne plne sústrediť a mohli by ste tak prehliadnuť niečo dôležité.V osobnom živote sa budete tešiť s pozornosti vašich partnerov hlavne štvrtok a v piatok, ale aj ostatné dni budú príjemné a milé.

Lev - máte pred sebou veľmi náročný pracovný týždeň zvlášť po psychickej stránke, pretože budete musieť čeliť nepochopeniu zo strany vašich spolupracovníkov, čo môže mať za následok nedorozumeniam a ostrým výmenám názorov medzi vami čo by iba ešte viac zhoršilo celkovú atmosféru.Ešteže, doma máte všetko v pohode a bez problémov. Snažte sa cez víkend hlavne odpočívať a relaxovať.

Panna - tento pracovný týždeň nebude presne podľa vašich predstáv, pretože bude pre vás málo akčný. Berte to s tej lepšej stránky, občas poľaviť v nasadení môže byť príjemnou zmenou. Hlavné je to, že z finančného hľadiska budete veľmi spokojný. V súkromí si vyhraďte stredu pre vašich partnerov. To bude deň, počas ktorého vám hviezdy budú naklonené v citoch a láske. Naopak cez nedeľu dávajte pozor nato, aby ste sa vyhli nezmyselným hádkam medzi vami.

Váhy - v pondelok a v utorok by ste sa mali v zamestnaní snažiť ako najlepšie dokážete, pretože v priebehu týchto dní máte veľkú šancu poskočiť dopredu v rámci vašej kariéry. No v piatok by ste sa mali venovať iba neodkladným povinnostiam a všetky ostatné si preložiť na lepšie obdobie. Zvlášť tie, u ktorých ide o podpisovanie nových obchodných zmlúv. V súkromí máte vo štvrtok vesmír na vašej strane v oblasti lásky, v nedeľu pozor na domáce hádky.

Škorpión - v pracovnej oblasti ste počas týchto dní na absolútnom vrchole úspechov ako ste ešte neboli. všetko sa vám darí , v kariére, vo financiách. Zvlášť vy čo podnikáte uzatvárate výhodné obchodné zmluvy, ktoré vám zaručujú super zisky.No v oblasti lásky ste na tom úplne naopak. Očakávajte veľa nedorozumení a hádok, ktoré sa môžu skončiť až trvalým rozpadom vašich vzťahov..

Strelec - v tomto pracovnom týždni máte vynikajúcu intuíciu, ale aj úsudok a tie vám nesmierne pomáhajú v plnení si vašich povinností, ale aj v postupe na kariérnom rebríčku. Úspešný ste aj v perfektnom odprezentovaní vašich nových nápadov a podnetov vašim zamestnávateľom. Aj v osobnom živote sa počas týchto dní cítite príjemne a spokojne. Zvlášť vo štvrtok si užijete veľa romantiky v spoločnosti vašich partnerov.

Kozorožec - opäť ste v pracovnej oblasti v nepríjemnom období , počas ktorého sa neviete pohnúť z miesta a musíte riešiť len samé problémy a prekážky, ktoré vám bránia venovať sa tomu, čomu by ste sa mali. No cez to všetko by ste nemali robiť unáhlené rozhodnutia. Počkajte si na vhodnejšie obdobie. Ale v oblasti lásky to máte v tieto dni úžasné hlavne vy nezadaný. Prichádzajú k vám nové a perspektívne zoznámenia, no vy si to neviete užiť, lebo myslíte na problémy vo vašom zamestnaní.

Vodnár - tento pracovný týždeň vás zastihne vo vynikajúcej kondícií, s veľkou chuťou a odhodlaním do práce, ste hyperaktívny, ale nič s toho nebudete môcť využiť na sto percent, pretože máte na váš vkus málo pracovných príležitostí, preto je dosť možné, že sa budete trochu nudiť. V osobnom živote máte pred sebou rovnako tak pokojné a pohodové dni. Využite ich na niečo, čo vám robí radosť a pri čom sa dokážete príjemne zabaviť.

Ryby - v zamestnaní ste doslova zavalený prácou, takže neviete čo skôr, čo má za následok, že nestíhate a to vás dostáva do celkovej nepohody a podráždenosti. Bohužiaľ stým nič neurobíte aj keby ste sa snažili ako najlepšie dokážete. Pokúste sa zachovať si vnútorný pokoj. V súkromí vyžarujete okolo seba veľkú charizmu a sexepeal, ale vôbec si to neuvedomujete, lebo máte plnú hlavu práce.

29. 8. - 4. 9. 2016

1.9.2016 o 11.06 hod. Bude NOV v znamení PANNY. je to 6 astrologický dom, dom zdravia a práce. Ak potrebujete pomoc v niektorej z tychto oblasti,poziadajte LUNU o pomoc.

Baran - v zamestnaní sa vám počas týchto dní nebude dariť udržiavať si s kolegami, ale aj s vašimi nadriadenými dobré medziľudské vzťahy. Budete voči všetkým zbytočne prehnane útočný. Snažte sa krotiť, lebo by ste si narobili zbytočných nepriateľov. V osobnom živote bude našťastie všetko v najlepšom poriadku vo všetkom, ale vy si to nebudete schopný uvedomovať a užívať, lebo si prenášate vaše problémy z práce domov.

Býk - tento váš pracovný týždeň sa bude niesť v pokojnom duchu. Nikto vás nebude stresovať ani naháňať, takže si budete môcť dovoliť aj trochu poľaviť vo vašom nasadení. Aj z finančného hľadiska nebudete mať dôvod na nespokojnosť. V oblasti citov a lásky vám v priebehu týchto dní nebeská obloha praje a to vás teší. Užívate si to, pretože vládnuca planéta vášho znamenia Venuša vám dáva všetko to, čo vám robí radosť a čo vás napĺňa.

Blíženci - na pracovisku budete môcť naplno využiť váš dar reči, pretože máte ideálne podmienky vašim nadriadeným prezentovať vaše nové projekty a plány. Preto neváhajte a chopte sa príležitosti. Budete nie len vypočutý, ale dostanete aj zelenú na ich realizáciu. Taktiež vás poteší aj dobré finančné ohodnotenie. V súkromí a zvlášť v jeho citovej oblasti ste nadmieru spokojný. Do stálych vzťahov prichádza nová iskra a vy nezadaný ak chcete, máte mať partnera.

Rak - celý pracovný týždeň sa vám bude dariť tak, ako ste si to naplánovali. Iba v stredu sa nepúšťajte do žiadnych dôležitých záležitostí ako je podpisovanie zmlúv, či branie si pôžičky, alebo zmena zamestnávateľa. Nič s toho by ste nedokázali dotiahnuť do úspešného konca. V rodinnom , ale aj v partnerskom spolužití si budete užívať pohodu a príjemné chvíle naplnené radosťou a spokojnosťou.

Lev - počas týchto dní ste na pracovisku nervózny a možno až rozzúrený, pretože zistíte, že niektorý z vašich spolupracovníkov sa vám snažia zámerne robiť problémy. Ale napriek všetkému a všetkým sa vám naďalej darí postupovať vo vašej kariére. Vo vašej rodine ako aj v partneroch máte ľudí, ktorý stoja pri vás a podporujú vás vo všetkom. cez víkend si neplánujte nič iné, iba aktivity, ktoré budete absolvovať s vašimi najbližšími.

Panna - v zamestnaní budete môcť osloviť vašich nadriadených so žiadosťou odprezentovať im vaše nové projekty a plány. Môžete si byť istý, že vám vyhovejú a dokonca vám povolia ich aj uviesť do praxe, čo vám prinesie nie len postup v kariére, ale aj dobré finančné ohodnotenie. Aj v osobnom živote máte pred sebou príjemné dni. Do trvalých vzťahov prichádza nový náboj a vy čo ste sami a chcete to zmeniť, stane sa tak.

Váhy - na pracovisku máte pred sebou príjemné a pokojné dni. Vaši nadriadený vás nebudú zbytočne zaťažovať ani tlačiť do zvýšených výkonov. K tomu všetkému vám ešte viac zlepší náladu vaše dobré finančné ohodnotenie. Taktiež aj vaše súkromie vám prináša iba radosť, pretože v oblasti lásky a citov máte na vašej strane hviezdy. Očakávajte preto zo strany vašich partnerov veľa otvorených prejavov ich náklonnosti k vám .

Škorpión - máte pred sebou ďalší veľmi úspešný pracovný týždeň. Darí sa vám pracovne aj kariérne, vaši nadriadený do vás vkladajú veľké nádeje. Aj vy čo podnikáte máte dôvod na spokojnosť., pretože sa vám podarí uzatvoriť dobré a výhodné obchodné dohody a zmluvy. Aj v láske ste v tieto dni spokojný. A ak sa aj ukáže nejaký mráčik, tak sa vám ho podarí hneď zahnať a všetko sa medzi vami a vašimi partnermi urovná.

Strelec - v zamestnaní na čo si len spomeniete dokážete premeniť na úspech. Mimoriadne vám to v tieto dni myslí, preto by ste si všetky vaše nápady a plány mali zapísať, prepracovať ich a ponúknuť ich vašim nadriadeným .Máte veľkú šancu , že ich všetky budú plne podporovať.V súkromí ste pre vaše okolie zaujímavý a charizmatický, čo si aj vy uvedomujete, takže si to aj v dobrom slova zmysle aj užívate. len nezabúdajte , všetko z mierou.

Kozorožec - s predošlého obdobia, keď sa vám v zamestnaní nedarilo ste unavený a vyčerpaný. No ani tento týždeň vám to na pracovisku nebude vychádzať tak, ako by ste chceli. Bohužiaľ s tým nebudete môcť nič urobiť iba sa to snažiť prežiť a počkať si na lepšie obdobie. Ešteže v osobnom živote ako aj v partnerskom spolužití je všetko bez problémov, ale nedokážete si to užiť, lebo udalosti na vašom pracovisku vás aj doma stresujú.

Vodnár - aj vám tento pracovný týždeň prináša pohodu a pokoj. Máte dostatok práce a stíhate ju plniť bez problémov. Dokonca sa môžete pristihnúť pri myšlienkach, že by ste zvládli aj viac povinností. Rovnako tak aj vo vašom osobnom živote nieje nič, čo by vám malo pokaziť náladu, takže celkovo sa cítite príjemne a v pohode. Víkend by ste mohli využiť na niečo, čím by ste potešili vašich blízkych. Čo tak grilovačka na ktorú by ste pozvali aj vašich priateľov?

Ryby - na vašom pracovisku prevláda chaos a k tomu všetkému vás vaši nadriadený doslova zavalili povinnosťami a vy ich nestíhate plniť čo vás dostáva do stresu. K tomu všetkému sa necítite ani zdravotne úplne v poriadku. V oblasti partnerstva, lásky je to úplne naopak. Ste príťažlivý a žiaduci. Je len na vás ako to dokážete využiť, ale iba pokiaľ sa budete vedieť odpútať od vašich starostí z práce.

22. 8. - 28. 8. 2016

Baran - mali by ste sa vážne pripraviť na pracovne náročný týždeň hlavne pop psychickej stránke. Buďte veľmi opatrný na vaše reakcie či už smerom k vašim spolupracovníkom, alebo nadriadeným, pretože by ste si to z dlhodobého hľadiska u nich nesmierne pošramotili. V osobnom živote snáď okrem piatku, kedy budete musieť riešiť doma menšie roztržky, máte pred sebou pokojné dni. Využite ich na odpočinok a relax.

Býk - je pred vami pokojný a príjemný pracovný týždeň počas ktorého zvládnete všetky vaše povinnosti veľmi dobre, ale vám sa to tak nebude javiť. Ste na seba zbytočne prísny a náročný. V súkromí by ste mali v priebehu stredy venovať všetku pozornosť vašim partnerom, nebeská obloha vám praje v láske. Zostávajúce dni sa budú tak isto niesť v pokojnom a príjemnom duchu.

Blíženci - počas týchto dní sa vám pracovne bude dariť všetko čo ste si naplánovali. Budete v plnom nasadení a to bude dôvod, prečo si nebudete mať čas uvedomovať, že vaše výsledky sú najlepšie zo všetkých vašich spolupracovníkov. V súkromí vám v priebehu stredy a štvrtka vesmír praje v oblasti lásky a citov, preto hlavne vy nezadaný, ak chcete váš status zmeniť, nezostávajte doma.

Rak - v zamestnaní sa v tieto dni môžete tešiť len na úspech. Iba v piatok sa radšej nesnažte nič zásadné riešiť, lebo sa nebudete cítiť vo forme, ktorá vám bude brániť byť plne sústredený na prácu. Ale v konečnom súčte môžete byť za vaše dosiahnuté výsledky na seba hrdý. V stredu a vo štvrtok si v spoločnosti vašich partnerov, ale aj celej rodiny užijete veľa prejavov citov a vzájomnej lásky. Cez víkend vás čaká nejaká veselá udalosť.

Lev - od pondelka až do štvrtku sa v zamestnaní ešte stále budete viesť na vlne úspechu, ale v piatok sa situácia rapídne otočí vo váš neprospech, preto sa v tento deň radšej venujte iba základným povinnostiam. V osobnom živote sa nebudete musieť zaoberať ničím , čo by vám malo spôsobovať starosti. máte pred sebou pohodu v kruhu vašej rodiny. Cez víkend by ste mohli pozvať priateľov a užiť si to spolu niekde v prírode napríklad pri grilovačke.

Panna - aj v tomto týždni máte pred sebou v zamestnaní zaručený úspech vo všetkom, do čoho sa pustíte. Ste naozaj nesmierne vyťažený a to vám zabráni uvedomiť si a zároveň vychutnať si plody vašich pracovných výsledkov. V stredu vám hviezdy prajú v láske, preto vy nezadaný, ktorý túžite po partnerovi, nezostávajte niekde v ústraní, ale vyberte sa niekam kde to žije.

Váhy - všetky vaše pracovné povinnosti si v tieto dni budete plniť bez problémov a ich výsledky budú zo strany vašich nadriadených vnímané veľmi pozitívne. No vy ste aj tak nespokojný, pretože ste príliš zameraný na detaily. Nieje dôvod, aby ste boli na seba tak náročný. V osobnom živote si stredu vyhraďte iba na vašich partnerov, pretože to bude pre vás deň lásky. Ostatné dni budú príjemné a pokojné.

Škorpión - na vašom pracovisku vás v priebehu týchto dní bude doháňať vaša minulosť, ale v tom dobrom slova zmysle. Pôjde o to, že vaše doterajšie snahy, trpezlivosť a húževnatosť budú odmenené postupom vo vašej kariére a samozrejme aj finančne. Tak tiež aj v osobnom živote si budete užívať len radosť a pohodu. v utorok a v stredu budete mať plnú podporu hviezd v oblasti lásky a citov. Tak to využite.

Strelec - ešte aj v tomto týždni sa nebudete cítiť osobne v pohode, no aj cez túto nekomfortnosť si dokážete plniť všetky vaše povinnosti bez toho, že by ste niektorú z nich nestihli úspešne zvládnuť. Počas týchto dní bude vaše súkromie plné zaujímavých udalostí, pretože budete pre opačné pohlavie veľmi zaujímavý a príťažlivý, čo vám aj bude veľmi otvorene dávané najavo. Preto hlavne vy zadaný opatrne, aby ste sa nedali strhnúť niečim, čo by mohlo vážne ohroziť vaše trvalé vzťahy.

Kozorožec - celý tento pracovný týždeň sa bude vo vašom prípade niesť v duchu nervozity, podráždenia stresu a by toho nebolo málo, tak ani zdravotne sa nebudete cítiť v poriadku. To všetko má negatívny dopad ako na vaše výkony a výsledky. Ak to bude možné, radšej si zoberte pár dní voľno. Ešteže v osobnom živote, taktiež aj v rodinnom a partnerskom spolužití je všetko v poriadku. Budete tak mať možnosť v pokoji odpočívať a relaxovať.

Vodnár - už nejaký čas sa vám pracovne darí a nie inak to bude aj v priebehu tohoto týždňa. k tomu sa pridajú aj dobré správy a prichádzajú k vám aj pozitívne zmeny, ktoré iba vylepšia vašu celkovú radosť a spokojnosť. Aj zo strany vašich nadriadených vnímate plnú podporu vo všetkých vašich aktivitách. V osobnom živote máte pred sebou len príjemné zážitky či už v kruhu vašej rodiny, alebo priateľov.

Ryby - aj keď sa na pracovisku snažíte ako najlepšie viete, vaše snahy sa budú míňať účinkom a to vás dostáva do nepohody, podráždenosti a stresu, pretože vám k tomu všetkému chýbajú financie. Naopak v osobnom živote, zvlášť v oblasti lásky ste úspešný vo všetkom. Zvlášť vám nezadaným sa otvárajú možnosti stretnúť vašu budúcu životnú lásku.

15. 8. - 21. 8. 2016

HOROSKOPY PRE VAS 

18.8. o 11.29 hod. Bude SPLN v znamení VODNÁRA. je to 11 astrologický dom dom splnených túžob a prianí ,ale aj protekcií.

Baran - tento týždeň budete na pracovisku napätý ako struna, preto by ste mali mať o to viac pod kontrolou vaše emócie, aby ste pri rokovaniach s obchodnými partnermi nejednali zbrklo, alebo impulzívne. Mohli by ste tak pokaziť veľa vecí. Do toho všetkého sa ešte aj doma nedokážete vyhnúť prudkým hádkam s vašimi partnermi. Našťastie sa vám už vo štvrtok všetko darí dať do poriadku, vysvetlíte si všetko a udobríte sa.

Býk - v prvej polovici tohoto pracovného týždňa ste bez nálady a vy ani neviete prečo. Ale to vám nebude prekážkou v tom aby ste dosahovali iba výborné výsledky, ktoré budú náležite ocenené slušnou finančnou odmenou. V partnerskom spolužití očakávajte v utorok a v stredu menšie nedorozumenia, ale počas víkendu, hlavne v nedeľu si všetko spoločne s vašimi polovičkami vynahradíte.

Blíženci - ste znamenie, ktoré dokáže pracovať na viacerých projektoch naraz a na každom zo stopercentnou úspešnosťou, preto sa vám občas stáva, že máte pocit, že máte málo práce a nič neprodukujete. Takto sa budete cítiť v tieto dni, ale to sú len vaše pocity. Realita je iná. Máte výborné výsledky a aj finančne ste na tom viac ako uspokojivo. V súkromí z vás vyžaruje silný sexepeal a charizma, takže máte pred sebou veľmi príjemné a vzrušujúce zážitky. Ale nezabúdajte, že všetko z mierou. Neprežeňte to, aby ste niečo nemuseli ľutovať.

Rak - v utorok vás v zamestnaní čaká nesmierne náročný, ťažký a stresujúci deň, preto v tomto čas radšej spomaľte, aby ste sa nedopustili nejakej fatálnej chyby. Naopak vo štvrtok by ste mali všetky vaše schopnosti a talent využiť maximálne ako dokážete, pretože sa vám bude dariť všetko na čo len siahnete. V partnerskom a rodinnom spolužití je možné, že v utorok a v stredu sa budete trochu naťahovať o tom , kto má pravdu, ale inak máte pred sebou príjemné a pokojné dni.

Lev - máte pred sebou ďalší pracovne nesmierne úspešný týždeň, plný priaznivých zmien. ktoré vám prinášajú aj super finančné zisky. Tieto príjemné veci sa týkajú aj vás, ktorý pracujete v súkromnom sektore.Podobne sa vám bude dariť aj v osobnom živote, či v partnerskom a rodinnom spolužití. Síce v utorok a v stredu sa trochu zamračí nad vašimi hlavami, ale ako sa rýchlo zamračí, tak sa aj rýchlo vyjasní.

Panna - ste najpracovitejšie znamenie celého zverokruhu a preto môžete mať občas pocit, že nie ste náležite v tejto oblasti využitý. Tento pocit máte práve počas týchto dní, ale to je len váš subjektívny uhol pohľadu. Reálne máte výborné výsledky, ktoré vám produkujú aj dobré zisky. V osobnom živote z vás vyžaruje charizma a aj veľký dávka sexepealu, takže ani v tejto oblasti vášho života sa v tomto týždni nebudete nudiť.

Váhy - od pondelka až do stredy vám bude chýbať dobrá nálada, čo ani vy sami sebe nebudete vedieť vysvetliť prečo, lebo v zamestnaní sa vám darí veľmi dobre a ani z finančného hľadiska sa nemáte na čo sťažovať. V utorok a v stredu medzi vami a vašimi partnermi očakávajte menšie nedorozumenia a nepríjemné výmeny názorov, ale všetko sa vám podarí dať do poriadku počas víkendu. Zvlásť v nedeľu si ,,to,, spoločne budete doslova užívať.

Škorpión - tento pracovný týždeň nebude síce tak úspešný ako ten predošlý,ale ani teraz sa nebudete mať dôvod na niečo sťažovať, pretože sa vám darí vo všetkom čo robíte. Akurát by ste prijali aj viac roboty ako máte. Počas týchto dní budete v oblasti lásky a citov prežívať doslova nirvánu či už ste v dlhodobých vzťahoch, alebo len v ich úplnom začiatku. Prežívate tieto úžasné chvíle každou bunkou vášho tela.

Strelec - je pravdepodobné, že s v priebehu týchto dní nebudete na pracovisku cítiť dobre a komfortne. Dosť možné, že to je príčina vášho zhoršeného zdravotného stavu, ale napriek tejto nepríjemnosti sa vám darí úspešne zvládať všetky vaše povinnosti. Zverte sa do rúk vašich partnerov, ktorý sa už v pondelok postarajú o to, aby ste nerušene mohli odpočívať a relaxovať. A počúvajte ich rady, lebo ak nie, v piatok sa nevyhnete ich hnevu. Cez víkend už budete úplne v poriadku.

Kozorožec - po malej chvíľke pokoja sa v tomto týždni opäť budete musieť v zamestnaní potýkať z nepríjemnosťami a problémami, ale tento krát ste na všetko pripravený, takže ich všetky úspešne zvládnete, alebo odstránite. A ani v oblasti lásky to nemáte dva krát ružové. Veľmi sa trápite, pretože máte pocit , že vaši partneri k vám nie sú úprimný. Snažte sa zachovať si vnútorný pokoj, Všetko zlé raz pominie.

Vodnár - máte pred sebou jeden z ďalších pracovne vydarených a úspešných týždňov, kedy každú vec do ktorej sa pustíte dokážete premeniť na zlato. Rovnako tak, sa bude dariť aj vám , ktorý podnikáte. Vo vašom osobnom živote sa nebude diať nič čo by vám malo nejako významne pokaziť náladu, alebo vás nejako inak negatívne prekvapiť, či zaskočiť. V pondelok menšia hádka s partnerom a cez víkend veľa spoločnej romantiky.

Ryby - ste nesvoji, nervózny, bez nálady a máte na to oprávnené dôvody. Vo vašom zamestnaní sa totiž už istý čas necítite spokojný, pretože vás vaši nadriadený nevedia adekvátne oceniť za vaše dosahované výsledky. Ešte že v osobnom živote to máte úplne obrátene ako v práci. Vaši partneri vás zahŕňajú svojou pozornosťou , nehou a túžbou. No je tu možnosť, že si to všetko ani neuvedomujete , alebo nedokážete vychutnať, pretože máte hlavu plnú negatívnych myšlienok.

8. 8. - 14. 8. 2016

Baran - v prvej polovici tohoto týždňa sa vám v zamestnaní darí presne tak, ako to chcete, no v jeho druhej polovici sa situácia začne zhoršovať a to vás začína znepokojovať. Vo vašom osobnom živote sa bude tento stav odzrkadľovať negatívnym spôsobom, pretože sa nedokážete odosobniť a vaše problémy a starosti z práce si prenášate domov a nimi tak vlastne znepríjemňujete životy všetkých vašich blízkych.

Býk - tento týždeň v zamestnaní očakávajte iba problémy a prekážky z každej strany. Nebudete sa môcť spoľahnúť na pomoc ani zo strany vašich spolupracovníkov ako aj vašich zamestnávateľov. Našťastie vo vašom osobnom živote je všetko úplne iné. Máte okolo seba ľudí, ktorý stoja pri vás a zvlášť vaši partneri sú pre vás silnou oporou a istotou v každom smere.

Blíženci - Od pondelka do štvrtku sa vám síce darí budovať si vašu kariéru, ale stojí vás to nesmierne veľa fyzickej a hlavne psychickej energie. Až v piatok si budete môcť konečne vydýchnuť. Nič dobré sa nerodí ľahko. Váš súkromný život bude počas týchto dní pokojný a pohodový , no v jeho citovej oblasti to bude trochu rozkolísané. V stredu máte možnosť užívať si veľa lásky a v sobotu naopak je tu riziko hádok medzi vami.

Rak - vaše dôležité pracovné povinnosti , zvlášť uzatváranie nových nových zmlúv a obchodných dohôd si rozdeľte tak, aby ste ich nemuseli riešiť v pondelok a vo štvrtok. V takom prípade sa môžete tešiť z úspešného týždňa. V osobnom živote ste spokojný v oblasti lásky máte utorok ako deň, počas ktorého budete doslova zaliaty týmto citom. Naopak v sobotu pozor na hádky,mohli by skončiť dokonca rozchodom.

Lev - ak máte nejaké aj keby len tie najmenšie pochybnosti a obavy s toho, že vám vaše pracovné plány nedopadnú tak, ako chcete, tak môžete byť absolútne pokojný. Všetko klapne presne podľa vašich predstáv. Rovnaký priebeh všetkých udalostí budete prežívať aj vo vašom osobnom živote, takže hurá na to, maximálne si užite plnú priazeň vesmíru smerom k vám v každej oblasti vášho života.

Panna - ste znamenie, ktoré má rado výzvy, ale aj pre vás budú tentoraz nesmierne namáhavé, takže aby ste si aj naďalej mohli vašu kariéru budovať ako doposiaľ , bude vás to stáť nesmierne veľa psychickej a aj fyzickej energie. V súkromí to budete mať v pohode, ale v oblasti citov a lásky to nebude už také jednoduché. Streda bude pre vás dňom plným veľkej lásky prípadne nových vzťahov, no sobota bude o hádkach a možných rozchodov.

Váhy - počas týchto dní sa na pracovisku naozaj zapotíte, aby ste dosiahli aspoň ako tak uspokojivé výsledky. Príčinou toho všetkého bude hlavne kopec problémov a prekážok, ktoré budete musieť jednu po druhej odstraňovať a sami, bez pomoci kolegov, alebo vašich nadriadených.Ešteže vo vašom blízkom okolí a doma máte pri sebe ľudí, ktorý sú pre vás istotou a vytvárajú vám v ich strede oázu pokoja. Zvlášť vaši partneri robia všetko preto, aby ste boli spokojný.

Škorpión - aj tento ako minulý týždeň si môžete prirátať k tým , počas ktorých sa vám darí v každej vašej pracovnej aktivite, ktorú sa vám bude dariť meniť na finančné zisky. V súkromí to budete mať už v pondelok trochu komplikované nedorozumeniami a hádkami s vašimi partnermi, ale postupne každým ďalším novým dňom sa bude situácia medzi vami zlepšovať a vyvrcholí cez víkend, ktorý bude pre vás naplnený láskou, nehou a vášňou.

Strelec - celý tento pracovný týždeň bude pre vaše znamenie v duchu pokoja a pohody, takže sa nemusíte obávať žiadnych nepredvídaných , alebo neočakávaných povinností zo strany vašich zamestnávateľov. Ak ste zadaný, tak by ste mali hlavne v stredu venovať všetku vašu energiu a pozornosť vašim partnerom. To je deň, ktorý vášmu znameniu praje hlavne v láske.Ak ste nezadaný a nechcete na tom zatiaľ nič meniť, tak máte pred sebou dni naplnené zábavou s priateľmi pri káve, alebo dobrom vínku.

Kozorožec - aspoň v tomto týždni budete mať jeho prvé dva dni ,,normálne,, takže sa ich snažte využiť a porobte si v zamestnaní všetko čo potrebujete. Bohužiaľ už od stredy až do piatku bude situácia opäť nepriaznivá a zlá, plná starostí. A aby toho nebolo málo, tak aj v súkromí budete v priebehu týchto dní riešiť hlavne nepríjemné situácie medzi vami a vašimi partnermi, ktoré môžu skončiť dokonca aj rozchodmi.

Vodnár - máte pred sebou nesmierne úspešný pracovný týždeň v ktorom nebude nič, čo by ste nedokázali premeniť na kopec peňazí. Dokonca nebude od veci, ak v priebehu týchto dní pokúsite vyprovokovať šťastenu v niektorej z lotérií. Ak ste zadaný, tak v pondelok a v utorok medzi vami a partnermi neotvárajte žiadne vážne debaty, iba by ste sa poškriepili. Zostávajúce dni sú už príjemné a v pohode.

Ryby - čo sa týka vašich pracovných povinností, tak v priebehu týchto dní sa vám v nich nebude dariť podobne ako počas minulého a to vás dostáva do ešte silnejšej depresie a podráždenosti. A ani v súkromí to nebudete mať v tomto týždni jednoduché. Máte pocit, že vás váš priateľ nemiluje a to vám nepridáva na pokoji a sebadôvere. Snažte sa najskôr upokojiť a až potom robte nejaké uzávery.

1. 8. - 7. 8. 2016

2.8. o 22.47 hod. bude NOV v znamení LEVA. Je to piaty astrologický dom , dom hier, výhier, milencov, mileniek a detí. Poziadajte LUNU o pomoc.

Baran - po ozaj dlhom čase, kedy ste boli v zamestnaní iba úspešný bude tento týždeň trochu iný. Nebude sa vám dariť presadiť sa napriek tomu, že máte zo strany vašich nadriadených plnú podporu a pomoc.Ani v osobnom živote, zvlášť v partnerskom spolužití nebudete mať pohodu a pokoj. Skôr naopak. Budete musieť čeliť silným tlakom a vážnym a zásadným rozhodnutiam. ide o to, že vám hrozia rozchody , alebo rozvody.

Býk - v zamestnaní sa snažte vybaviť všetko potrebné a dôležité už v pondelok lebo zbytok týždňa bude pre vás deň po dni stále viac a viac komplikovanejší a náročnejší. V súkromí máte pred sebou pokojné dni. V citovej oblasti by ste mali vo štvrtok pre vaše polovičky pripraviť nejaké pekné romantické prekvapenie. Nebeská obloha vám v tento deň bude mimoriadne priať.

Blíženci - celý pracovný týždeň bude pre vás nesmierne náročný a zvlášť jeho záver. Nie ste schopný sa sústrediť na vaše povinnosti, ste podráždený a nervózny. nerobte preto nič na silu. Radšej všetko čo môžete odložte na príhodnejšie obdobie. V osobnom živote ste v priebehu týchto dní spokojný, nie su žiadne problémy, preto si počas štvrtku a piatku môžete dovoliť urobiť si čas len pre seba a venovať sa iba tomu, čo vás baví a teší.

Rak - od pondelka do stredy sa vám na vašom pracovisku naozaj veľmi dobre darí plniť si všetky vaše úlohy a povinnosti a to sa k vašej spokojnosti premieta aj do vašich financií. Štvrtok a piatok vás zastihne podráždených a nervóznych bez toho, že by ste na to mali nejaký dôvod. V súkromí sa počas týchto dní nebudete musieť zaoberať ničím nepríjemným. Naopak, štvrtok a celý víkend vám do života vstupuje láska či už ste zadaný, alebo slobodný.

Lev - tak ako počas minulého týždňa, aj v priebehu tohoto sa môžete tešiť z ozaj veľmi dobrých pracovných výsledkov či už v podobe výhodných obchodných dohôd a zmlúv, alebo uvedenia vašich nových projektov do praxe. To všetko vás posúva v kariére, ako aj zlepšuje vaše finančné zázemie. Tak isto aj vy čo podnikáte očakávajte rovnaké výsledky. Aj v súkromí je pred vami veľmi príjemných sedem dní naplnených láskou najmä v utorok a v stredu

Panna - priebeh tohoto pracovného týždňa bude pre vás veľmi nepríjemný, pretože všetky vaše aktivity a snahy sa budú míňať účinkom. Dokonca každý deň bude stále horší až horší. preto si všetko dôležité odložte radšej na vhodnejšiu a priaznivejšiu dobu. V súkromí budete mať príležitosť dopriať si hlavne vo štvrtok a v piatok čas iba na vaše osobné záujmy, alebo koníčky. Berte to ako dobrú príležitosť takto relaxovať.

Váhy - na pracovisku by ste si mali vyriešiť všetko potrebné už v priebehu pondelka, pretože ´počas ďalších dní to u vás pôjde dole doslova ako s prudkého kopca.Ešteže v osobnom živote sa nebudete musieť zaoberať ničím nepríjemným. Dokonca štvrtok bude dňom, kedy by ste si spoločne z vašimi polovičkami mohli vyraziť niekde von napríklad na romantickú večeru a zakončiť to doma v súkromí vášnivým vyjadrením vzájomnej príťažlivosti.

Škorpión - vaše doterajšie niekoľko mesačné úsilie v priebehu týchto dní vyvrcholí tým najlepším spôsobom. Máte istý postup v kariére, vynikajúce pracovné ako aj podnikateľské výsledky, dobré financie. Rovnako tak aj v osobnom živote prežívate spokojné a príjemné dni okrem pondelka , počas ktorého sa máličko poškriepite s rodinou pre maličkosti, ale aj to rýchlo dokážete dať do poriadku.

Strelec - na vašom pracovisku je všetko tak ako má byť a predsa nie ste spokojný. Proste nieste vo svojej koži, necítite sa konfortne. Až v piatok sa opäť dostanete do pohody a všetko bude super. V oblasti lásky vám hviezdy prajú v pondelok a v piatok. Zostávajúce dni budú príjemné a pokojné, takže víkend by ste si mohli vyhradiť pre seba a vyraziť s priateľmi za trochou adrenalínu do prírody.

Kozorožec - v pondelok a v utorok je vo vašom zamestnaní všetko v úplnom poriadku. No od stredy až do piatku už budete musieť riešiť problémy, ktoré vám budú brániť dokončiť všetko to, čo ste tak úspešne začali a to vás dostáva do nepohody. Našťastie vo vašom osobnom živote nebude žiadna nepríjemná udalosť, ktorá by si od vás vyžadovala osobnú angažovanosť.

Vodnár - či ste ,,len,, bežný zamestnanci, alebo sa venujete podnikaniu, môžete sa tešiť s úspechov, ale cez to všetko sa nebudete cítiť úplne spokojný, lebo viete, že by to mohlo byť ešte o niečo lepšie. Nebuďte na seba tak náročný. V oblasti lásky vám po celý týždeň ruže kvitnú. Preto žiadny slobodný vodnár či vodnárka , ktorý túžite po vzťahu, vaše túžby nezostanú nevypočuté.

Ryby - jeden pracovne ťažký a stresujúci týždeň máte za sebou a ani tento nebude lepší. Už s toho začínate byť unavený a deprimovaný. Snažte sa udržať si pokojnú myseľ aj tak vám iné neostáva. naopak v osobnom živote a zvlášť v jeho citovej oblasti ste úspešný. Vyžaruje z vás silná charizma, ktorú všetci okolo vás vnímajú. Tak si to užite.

25 - 31. 7. 2016

Baran - v zamestnaní sa snažte všetky vaše dôležité pracovné povinnosti stihnúť v rozpätí dní pondelka a utorka. V tomto čase máte na vašej strane aj priazeň hviezd.Od stredy do piatku vám totiž začínajú menšie problémy v komunikácii z vašimi nadriadenými. V partnerskom spolužití, ale aj v osobnom živote máte pred sebou príjemné dni. Vo štvrtok sa budete z vašimi polovičkami doťahovať, kto koho ľúbi,a kto koho menej.

Býk - od pondelka do stredy sa vám v práci mimoriadne darí, ale ani štvrtok a piatok nebude zlý, pretože sa v tieto dni dozviete nejaké príjemné správy, ktoré vás veľmi potešia. V súkromí vám čo ste nezadaný a chcete to zmeniť, vesmír praje už v pondelok. Spoznáte niekoho, kto môže byť vašim životným partnerom. Vy zadaný pozor vo štvrtok, hrozia hádky, ale už cez víkend bude opäť medzi vami všetko v poriadku.

Blíženci - na vašom pracovisku sa do utorka budete cítiť veľmi dobre, pretože sa vám darí vo všetkom do čoho sa pustíte. Je možné, že sa vás dotknú aj pozitívne zmeny. Aj od stredy do piatku ste úspešný, ale ste podráždený a nervózny. Nieje dôvod, aby ste sa tak cítili.V oblasti lásky a citov vám v tieto dni doslova ruže kvitnú. Vám zadaným sa darí upevňovať si vaše vzťahy a vy nezadaný ak nechcete byť sami nebudete.

Rak - v stredu a vo štvrtok sa na pracovisku necítite v pohode a ste bez nálady a to sa bude negatívne odzrkadľovať aj na vašich výkonoch a výsledkoch. V piatok už bude opäť všetko v poriadku a bez problémov. Aj pre vaše znamenie bude pondelok dňom lásky, takže či už ste zadaný, alebo nie, budete si užívať v tejto oblasti vášho života. Máte pred sebou pekný a príjemný víkend, ktorý by ste si mohli naplánovať spoločne aj s vašimi priateľmi.

Lev - toto je pre vaše znamenie doslova top týždeň ak ide o vaše pracovné aktivity. Dariť sa bude zvlášť vám, čo sa sústredíte na vašu kariéru. Postup máte zaručený. Ale ani vy čo podnikáte sa nebudete mať na čo sťažovať. V partnerskom spolužití to budete mať mierne rozkolísané. v pondelok veľa lásky, utorok a streda nedorozumenia a cez víkend opäť veľa citov, nehy a vášne.

Panna - v pondelok a v utorok ste na vašom pracovisku lídrom v každej aktivite. Očakávajte aj pozitívne zmeny, ktoré vám urobia veľkú radosť. Aj zostávajúce dni ste úspešný, no zároveň ste nervózny a nesvoji na čo ale nebudete mať žiadny dôvod. V osobnom živote, v partnerskom a rodinnom spolužití vám tento týždeň budú ruže kvitnúť bez ohľadu na to, či ste v dlhodobých, stabilných, alebo len v začínajúcich vzťahoch.

Váhy - od pondelka do stredy sa v zamestnaní môžete pustiť aj do ozaj náročných projektov. zvládnete ich na jednotku. Aj vo štvrtok a v piatok vám ide karta a dokonca sa vás dotknú aj pozitívne zmeny, ktoré vaši nadriadený pripravili. Ak ste nezadaný a túžite po zmene, tak v pondelok určite nezostávajte doma. Vy, čo ste vo vzťahoch, snažte sa vo štvrtok vyhnúť zbytočným hádkam s vašimi partnermi. Víkend už bude opäť pekný.

Škorpión - máte pred sebou nesmierne úspešný pracovný ako aj kariérny týždeň a to vás napĺňa spokojnosťou. Taktiež aj vy čo pracujete v súkromnom sektore máte dôvod na radosť, pretože každá vaša aktivita vám prináša dobré finančné zisky. V partnerskom a rodinnom spolužití už v pondelok budete musieť čeliť hádkam a nedorozumeniam, ale už v stredu si to vynahradíte sladkým udobrovaním.

Strelec - je možné, že sa na vašom pracovisku počas pondelka budete trochu nudiť, ale už od utorka do piatku sa rozbiehate, takže očakávajte úspech, ako aj dobré finančné ohodnotenie za vaše dosiahnuté výsledky. Rovnako tak aj v osobnom živote ste spokojný a šťastný. Iba v sobotu sa nepúšťajte do riešenie zásadných vecí, pretože by ste tým dosiahli iba zbytočné napätie medzi vami a vašimi polovičkami.

Kozorožec - na pracovisku vám ide všetko ako dobre namazaný stroj. Dosahujte výborné výsledky, ale cez to všetko sa necítite vnútorne v pohode. je to následok predchádzajúceho obdobia, ktoré bolo pre vás náročné, čo sa odzrkadlilo na vašom celkovom vyčerpaní a únave. V osobnom živote ako aj v partnerskom spolužití sa cítite príjemne a naplnený. Ste milí na vaše polovičky a tie rovnako tak na vás.

Vodnár - konečne aj na vás prišlo, takže v zamestnaní môžete očakávať len úspech , čo sa pozitívne odrazí aj na vašich financiách a to vás napĺňa veľkou spokojnosťou. V tieto dni vám aj Venuša planéta lásky mimoriadne praje, takže vy čo ste zadaný, tešte sa z novej iskry vo vašich vzťahoch a vy nezadaný, máte veľkú príležitosť spoznať niekoho, s kým začnete perspektívne partnerstvo.

Ryby - v priebehu týchto dní nie ste v zamestnaní spokojný. Akoby sa všetko zastavilo a ani vaše maximálne snahy to zmeniť tomu nezabránia. K tomu všetkému ste aj podráždený a nervózny čo vám nepridáva na pokoji a pohode. Ešteže v partnerskom a rodinnom spolužití je všetko v poriadku, preto si to nepokazte tým, že si prenesiete vaše starosti a problémy z práce domov.

18. 7. - 24. 7. 2016

20.7. o 0.59 hod. bude SPLN v znamení KOZOROŽCA. Je to 10 astrologický dom, dom kariéry.

Baran - Aj v tomto týždni sa môžete tešiť len na úspech a napredovanie vo vašom zamestnaní. Dokonca aj vaši nadriadený vám otvorene prejavujú svoju spokojnosť s vašimi výsledkami. Ale Aj vy čo podnikáte, nebudete sa mať na čo sťažovať. Máte pred sebou dobré zmluvy a obchody. Taktiež aj v súkromí máte pred sebou príjemné dni v kruhu vašich blízkych, preto aby to tak zostalo, v piatok neriešte doma nič dôležité. Pohádali by ste sa.

Býk - vy, ktorý sa už nejaký čas snažíte v rámci vašej kariéry dosiahnuť tie najvyššie méty,mali by ste sa v priebehu tohoto týždňa naozaj snažiť, pretože práve v tejto oblasti máte na vašej strane priazeň hviezd. Pracovne sa bude dariť hlavne vám čo pracujete v zahraničí, alebo pre nejakú zahraničnú firmu. V osobnom živote, hlavne v partnerskom spolužití pozor na stredu a štvrtok. Hrozí tichá domácnosť.. Inak ostatné dni sú pekné a pokojné.

Blíženci - tento pracovný týždeň vás zastihne plných ambícií byť najlepší s celého vášho kolektívu, čo sa vám aj bude dariť a tak si postupne krok po kroku upevňujete a zlepšujete vaše postavenie. Váš osobný život, či partnerské ,alebo rodinné spolužitie sa v priebehu týchto dní bude niesť v duchu radosti, pohody a zábavy. Tak si to všetko užite do sýta.

Rak - v zamestnaní vám ide všetko od ruky. nemáte problém zo žiadnou vašou pracovnou úlohou, ktorú ste si naplánovali. Len v piatok sa snažte vyhnúť podpisovaniu všetkých dôležitých zmlúv. Mohli by ste prehliadnuť niečo, čo by vám do budúcna mohlo spôsobovať problémy. V rodinnom spolužití, ktoré je pre vaše znamenie veľmi dôležitou súčasťou vášho života ste spokojný a naplnený.

Lev - chuť do práce, elán a energia vám nechýba, tieto danosti máte na rozdávanie. Taktiež sa snažíte vylepšiť si vašu pozíciu, ale vyskytnú sa neočakávané, náhle a nepredvídateľné okolnosti, ktoré vám vo vašich snahách budú prekážkami, ale v konečnom súčte všetko zvládnete k vašej spokojnosti. V partnerskom spolužití sa v utorok a v stredu nedokážete vyhnúť menším nedorozumeniam, ale v nedeľu si to všetko vynahradíte vo všetkom. Ste až prešťastný.

Panna - toto sú vaše dni, počas ktorých vašim nadriadeným opäť dokážete, že ste lídri celého pracovného kolektívu čo vám veľmi význačne pomôže aj v postupe na kariérnom rebríčku. Ste spokojný aj v osobnom živote ako aj v partnerskom a rodinnom spolužití, ktoré sa v priebehu tohoto týždňa bude niesť v duchu spokojnosti a radosti. Podeľte sa o ňu aj s vašimi priateľmi. Pozvite si ich cez víkend domov, alebo choďte niekam do prírody kempovať.

Váhy - ak patríte k tým, ktorý sa snažíte o postup v kariére, mali by ste na vašom pracovisku zo seba vydať maximum. Počas týchto dní máte totiž na vašej strane hviezdy. V zamestnaní sa bude dariť aj vám čo pracujete v zahraničí, alebo aspoň spolupracujete z nejakou zahraničnou firmou. V súkromí sa snažte v stredu a vo štvrtok vyhnúť otvoreným konfrontáciám s vašimi partnermi. hrozí tichá domácnosť.

Škorpión - v zamestnaní máte tento týždeň všetko v poriadku a bez problémov. Dokonca sa vám v pozitívnom slova zmysle niečo ,,vynorí,, z vašej predchádzajúcej pracovnej činnosti, čo vás poteší. tešiť sa môžete hlavne z veľmi dobrých finančných ziskov najmä vy čo podnikáte. V osobnom živote vám vesmír praje v oblasti lásky počas utorka a soboty čo znamená, že sa trvalé vzťahy utužia ešte viac, ale budú vznikať aj nové.

Strelec - pre vaše znamenie počas celých týchto sedem dní platí - keď sa darí, tak sa darí..Chcete začať podnikať, chcete investovať vaše financie, chcete meniť zamestnanie, alebo snívate o kariére? To všetko môžete mať. Stačí, ak sa len trochu posnažíte.Aj v súkromnom živote ste spokojný nad mieru, preto pozor cez víkend na vašu tvrdohlavosť. Mohla by sa premeniť na škriepky o ničom.

Kozorožec - konečne sa aj vašemu znameniu začína po ozaj dlhom období dariť v zamestnaní, ale je to hlavne vaša zásluha, vaša nezlomná snaha, ktorá vám začína prinášať očakávané ovocie.V súkromí to budete mať zaujímavé hlavne vy nezadaný. Budú sa vám ozývať vaše bývalé lásky zo snahou, nadviazať kontakt tam, kde ste skončili, ale budete mať aj veľa príležitostí spoznať nových ľudí ako ,,kandidátov,, na vášho partnera. Je len na vás komu dáte prednosť.

Vodnár - je pred vami pracovne ďalší náročný pracovný týždeň plný nepríjemných zmien a nepochopenia zo strany vašich nadriadených, alebo spoločníkov. proste sa vám nedarí. Ešte že v osobnom živote je u vás všetko tak, ako má byť. Máte tak možnosť sa trochu uvoľniť a relaxovať. Potrebujete nabrať novú energiu. cez víkend nemyslite na nič len odpočívajte.

Ryby - v priebehu týchto dní sa všetky vaše snahy v zamestnaní dosahovať dobré výsledky budú míňať účinkom. Tak isto to bude aj u vás, ktorý sa snažíte budovať kariéru. Ste toho všetkého unavený a znechutený.Naopak, v oblasti lásky, si užívate všetky jej slasti. Máte pri seba partnerov, ktorý vás nie len milujú, ale vo všetkom chápu a podporujú. Preto bude fajn, ak si iba pre vás a vaše polovičky vyhradíte celý víkend.

11. 7. - 17. 7. 2016

Baran - v tomto týždni sa vám na pracovisku bude mimoriadne dariť zvládať aj tie najkomplikovanejšie úlohy, za čo si u vašich nadriadených okrem uznania vyslúžite aj ich priazeň na ďalšie vaše aktivity, alebo nové projekty. V osobnom živote máte pred sebou pokojné a pohodové dni. V zamestnaní ste úspešný, preto môžete vašu pozornosť zamerať na vašu rodinu a partnerov. Ozaj ich tým potešíte, pretože, už im dlhší čas chýba vaša spoločnosť.

Býk - v pondelok a v utorok sa v zamestnaní snažte neriešiť nič dôležité, pretože nebudete schopný uzavrieť to tak, ako by ste chceli. Od stredy do piatku, sa už budete môcť bez obáv venovať všetkým vašim povinnostiam. V partnerskom spolužití ak ste zadaný očakávajte celý týždeň naplnený láskou, otvorenými vyznaniami a vášňou. v piatok by ste si preto mohli spoločne naplánovať romantický večer, kde nebudete ničím a nikým rušený.

Blíženci - síce vás od pondelka do stredy na vašom pracovisku čakajú hlavne prekážky a problémy, ale vy ich z bravúrou dokážete všetky úspešne zvládnuť. Počas štvrtku a piatku sa vám darí, takže stíhate dohnať aj všetko zameškané. V osobnom živote, v partnerskom a rodinnom spolužití ste taktiež spokojný. Vy čo ste nezadaný,máte v tieto dni možnosť tento stav zmeniť. Lásku máte na dosah.

Rak - celý tento pracovný týždeň sa môžete v zamestnaní venovať aj zložitým úlohám, ale okrem utorka, pretože to bude pre vás doslova deň blbec. Všetko vám bude padať z rúk. preto sa podľa toho zariaďte. Aj v partnerskom spolužití bude pre vás utorok nepríjemný. Pripravte sa na nedorozumenia medzi vami a hádky. Naopak počas piatku máte na vašej strane priazeň hviezd. Využite ju napríklad na spoločný romantický večer pri sviečkach.

Lev - vo vašom zamestnaní sa chystajú nepríjemne zmeny, ale vám to nedokáže zobrať dobrú náladu, elán a chuť pracovať. Čo je pre vás dôležité je to, že tie zmeny sa nedotknú ani vašich dobrých financií. V partnerskom spolužití sa hneď v pondelok nedokážete vyhnúť nepríjemným hádkam, ale už od štvrtka sa to upokojí a dokonca medzi vás ,,vstúpi,, nová iskra, ktorú môžete cez víkend spoločne rozdúchať do spaľujúcej vášne.

Panna - v pondelok , utorok a v stredu budete musieť na pracovisku riešiť viac problémy ako samotné úlohy, ktoré ste si naplánovali, ale aj tie sa vám podarí zvládnuť. Štvrtok a piatok už budú v pohode a bez problémové. V súkromí sa v priebehu týchto dní cítite príjemne a spokojný. Vy čo ste nezadaný a radi by ste to zmenili, máte šancu. Preto neseďte doma, ale choďte niekam medzi ľudí. Tam stretnete svoju novú lásku.

Váhy - v zamestnaní sa počas pondelka a utorka snažte venovať len základným činnostiam, pretože tieto dni sa vám nebude dariť. Ale už od stredy až do piatku sa situácia obráti a vy budete úspešný vo všetkom, do čoho sa pustíte. Vy čo ste zadaný, môžete sa v priebehu tohoto týždňa tešiť z lásky a vzájomných citov a vyznaní. A pokračovať v tom môžete aj cez víkend. Preto y ste si podľa toho mali naplánovať program.

Škorpión - máte pred sebou super pracovný týždeň. Síce sa trochu zapotíte, pretože budete mať veľa povinností, ale bude to stáť za to. Pozitívne sa to totiž odzrkadlí na vašich financiách. Máte priazeň hviezd aj v lotérií, tak si skúste nejakú podať. V osobnom živote sa cítite dobre a spokojne. Preto by bolo od vás pekné, ak by ste trochu viac vášho voľného času venovali aj vašim partnerom. Ocenia to.

Strelec - v tieto dni sa vám na pracovisku darí hlavne kariérne. Vaši nadriadený sú z vašimi dosahovanými výkonmi a výsledkami maximálne spokojný a predsa, nie ste spokojný. Nemali by ste byť na seba tak prísny. Ani vo vašom osobnom živote, ako aj v partnerskom spolužití sa v priebehu týchto dní nemáte na čo sťažovať a predsa aj tu ste taký nijaký. Mali by ste si viac vážiť to, čo máte.

Kozorožec - vo vašom prípade je to už ako obohraná pieseň ak ide o vaše pracovné, alebo osobné úspechy. Stále na ne len čakáte. Ste s toho všetkého depresívny a sklamaný, pretože sa vážne snažíte ako najlepšie viete, ale výsledky sú minimálne ak vôbec nejaké sú. Skúste riešiť veci osobitne. najskôr jedno a až potom to druhé. Inak sa s toho všetkého nedokážete ešte dlhý čas vymotať.

Vodnár - pracovne sa vám počas celého tohoto týždňa nebude dariť nie preto,lebo by ste nedokázali zvládať vaše povinnosti, ale preto,lebo budete musieť vyriešiť kopec problémov okolo nich a to úplne sami, pretože ani zo strany vašich nadriadených nemôžete očakávať pomoc a podporu. Ani v súkromí sa vám dva krát nedarí. Nie ste spokojný, možno aj nešťastný. Vy zadaný dávajte pozor, hrozia možne rozchody , alebo dokonca aj rozvody.

Ryby - počas týchto dní ste bez nálady a mrzutý a to sa bohužiaľ prejavuje aj na vašich pracovných výkonoch a výsledkoch. K tomu všetkému sa pridáva aj ďalšia nepríjemnosť a to je nedostatok financií a tých teraz potrebujete najviac. Ešteže v láske, v osobnom živote, v rodinnom spolužití je všetko v úplnom poriadku. No je dosť možné, že si to nedokážete uvedomovať , pretože máte plnú hlavu všetkého čo sa tíka vašej práce.

4. 7. - 10. 7. 2016

4.7. o 12.04 hod. bude NOV v znamení RAKA. Je to 4 astrologický dom, rodičovský dom.Ak mate starsti s rodicmi,poziadajte o pomoc LUNU.

Baran - máte pred sebou nesmierne úspešný pracovný týždeň, v ktorom ako budú dni plynúť , v každom jednom sa vám bude viac a viac dariť. Preto je viac ako isté, že ste zo sebou na výsosť spokojný. V súkromí a zvlášť v oblasti lásky a citov to bude rovnaké. Venuša, planéta lásky stojí pri vás, takže vy čo ste nezadaný a túžite po láske budete šťastne zadaný. Vám čo ste v stabilných vzťahoch prichádza do nich nová iskra.

Býk - tento pracovný týždeň vás zastihne plných optimizmu,elánu a veľkej chuti do roboty, no rátajte s tým, že vaše snahy budú mierne brzdené určitými nie moc príjemnými zmenami zo strany vašich zamestnávateľov. ale nakoniec aj tie zvládnete bez problémov. V osobnom živote ste v podstate spokojný, až na menšie malé mráčky na partnerskom nebi, ale aj tie sa vám spoločne podarí rozohnať.

Blíženci - napriek tomu , že zo strany niektorých vašich spolupracovníkov budete musieť čeliť ich nepriazni sa vám darí postupovať v kariére a finančne.si tiež nebudete mať na čo sťažovať.A tomu sa tešíte najviac.Taktiež aj v oblasti lásky a vzťahov vám nebeská obloha mimoriadne praje. je len otázne, či si to budete mať čas aj uvedomovať pre vašu pracovnú vyťaženosť. Ak nie, bola by to veľká škoda.

Rak - ako si odmyslíte štvrtok, počas ktorého budete v zamestnaní roztekaný a nervózny tak cez ostatné pracovné dni vám ide všetko ako dobre namazaný stroj. Dariť sa bude hlavne vám podnikateľom.V súkromí budete mať pondelok, utorok a celý víkend naplnené láskou a citmi. Máte ideálne obdobie vašim vzťahom či už sú začínajúce, alebo dlhodobé, dať novú iskru napríklad v podobe romantickej večere.

Lev - úspech sa neodpúšťa a v tomto duchu sa bude niesť tento váš pracovný týždeň. Pár vašich kolegov sa nedokáže zmieriť s tým, že ste úspešný vo všetkom do čoho sa pustíte a tak sa vám snažia už nejaký čas škodiť. Ale napriek ich snahám vy napredujete ďalej či už v kariére, alebo finančne.Ani v osobnom živote to počas týchto dní nebude inak. Tiež len radosť a úspech. Tak si to všetko užite maximálne ako sa bude dať.

Panna - na vašom pracovisku ste lídrom a to sa niektorým vašim kolegom nepáči,preto očakávajte, že sa vám budú snažiť mariť vaše snahy. Ale nič im to nebude platné, pretože vy úspešne pokračujete v kariére a aj finančne sa vám darí a to vás teší.Aj v rodinnom a partnerskom spolužití je všetko v najlepšom poriadku, ale akosi si to nebudete vedieť vychutnať pre vaše pracovné vyťaženie.

Váhy - ste nabitý energiou, elánom a novými nápadmi, ktoré by ste chceli uviesť do praxe, ale vaše snahy vám zahatia nepríjemne zmeny zo strany vašich nadriadených a tie vás zaskočia. Ale nakoniec sa aj s nimi dokážete úspešne popasovať. V partnerskom spolužití je všetko v úplnom poriadku až na menšie mráčky, ale to nieje problém. Spoločne z vašimi polovičkami ich dokážete jeden po druhom odstrániť.

Škorpión - v zamestnaní sa vám darí na všetkých frontoch. Kariérne aj finančne rastiete, zo strany vašich spolupracovníkov si užívate ich obdiv a uznanie, ale pre vás z neznámych dôvodov vám vaši nadriadený prejavujú nedôveru. Neriešte to. V partnerskom spolužití pozor na pondelok. nedajte sa vašimi polovičkami vtiahnuť do hádok. Boli by zbytočné. Zostávajúce dni už budú v pohode a pokojné.

Strelec - je pred vami veľmi príjemný, no hlavne plodný pracovný týždeň, ale vám sa napriek tomu stále niečo nezdá. Buďte v pohode a nezaoberajte sa tým. Všetko je v najlepšom poriadku. Aj vo vašom prípade ak ide o lásku a city vám hviezdy mimoriadne prajú zvlásť v prvej polovici týždňa. Preto buďte pozorný a vnímavý na všetko čo sa deje vo vašej blízkosti. Zvlášť vy nezadaný.

Kozorožec - ešte stále sa veziete na vlne pracovného neúspechu a to sa potvrdí aj počas tohoto týždňa. Ste s toho zdeptaný a znechutený. Ale cez to všetko sa snažte trochu uvoľniť. Nič netrvá večne a časom sa to všetko otočí vo váš prospech. V súkromí si urobte radosť v stredu aj v spoločnosti vašich partnerov. Hviezdy vám v tento deň prajú v citoch. naopak, pozor na piatok , hrozia zbytočné hádky medzi vami.

Vodnár - je pred vami pracovne náročný týždeň v tom slova zmysle, že každá vaša snaha sa bude míňať účinkom. Vy čo podnikáte a uvažujete o investíciách, radšej si to odložte na lepšie obdobie. hrozia vám straty.Ani v súkromí a zvlášť v láske vám ruže nekvitnú. Skúste sa zamyslieť nad tým, či je len vaša partnerka vinná že vám to medzi vami neklape tak, ako by ste si to predstavovali a chceli.

Ryby - v priebehu týchto dní by ste nemali byť prioritne zameraný na vašu kariéru. Snažte sa len pracovať tak, ako najlepšie viete a vaše výsledky sa stretnú z uznaním vašich nadriadených, ktorý vám sami ponúknu lepšiu pozíciu. Partnerskom spolužití si to s vašimi polovičkami užijete na plno už v pondelok. Cez víkend medzi vami hrozia nedorozumenia a hádky, preto by bolo dobré ,ak by ste im dokázali predísť.

27. 6. -3. 7. 2016

Baran - v tomto týždni máte v zamestnaní po celý čas mimoriadne dobrú náladu, chuť a entuziazmus do práce a to sa veľmi pozitívne odzrkadľuje aj na vašich výkonoch a výsledkoch. Vašou dobrou náladou sa vám darí ,,naočkovať,, všetkých okolo seba teda aj vašu celú rodinu. V pondelok vám k tomu všetkému nebeská obloha praje v oblasti lásky a citov, preto by ste si s partnermi v tento deň mohli naplánovať romantický večer.

Býk - ak ste doteraz netušili, že v zamestnaní máte okolo seba pár neprajníkov a podrazákov, tak v tomto týždni to zistíte. Ale napriek tomuto nepríjemnému zisteniu ich snahám vám škodiť , darí sa vám úspešne budovať si vašu kariéru aj naďalej. V súkromnom živote ako aj v rodinnom a partnerskom spolužití ste v priebehu týchto dní akýsi nervózny. Mali by ste sa upokojiť, pretože na žiadnu ani tú najmenšiu nervozitu nemáte žiadny dôvod.

Blíženci - máte pred sebou naozaj mimoriadne úspešný pracovný týždeň. Zvlášť od pondelka do stredy sa môžete zaoberať všetkým čo je spojené s prácou. Môžete meniť zamestnanie, môžete začať podnikať, alebo sa začať vzdelávať.V súkromí počas týchto sní nebude žiadny dôvod na to, aby ste sa museli obávať o vašu celkovú pohodu. Tak isto aj vo vašich partnerstvách je všetko ok, dokonca streda bude dňom, kedy budete mať plnú podporu vesmíru v oblasti citov. Ak ste nezadaný, v tento deň môžete stretnúť vašu novú lásku.

Rak - v zamestnaní by ste mali byť počas utorku opatrný. Neriešte žiadne dôležité úlohy, nepodpisujete dohody a zmluvy. To všetko si nechajte na štvrtok, pretože v tomto dni sa vám naopak bude dariť všetko na čo len siahnete, alebo pomyslíte. Rovnako tak aj doma v utorok veľký pozor na to čo poviete, alebo ako zareagujete na niečo zo strany vašich partnerov, pretože by to mohlo mať až fatálne následky v podobe úplného rozvratu vašeho vzťahu. Ostatné dni sú v pohode.

Lev - v zamestnaní sa v tieto dni trápite ale vaše povinnosti napriek prekážkam a problémom zvládate. Ste veľmi náročné znamenie , preto je jasné, že nie ste z vašimi výkonmi, ale ani z výsledkami vnútorne stotožnený a spokojný. V partnerskom spolužití by ste mali byť nesmierne ostražitý a pozorný na všetko čo urobíte, ale a hlavne poviete smerom k vašim polovičkám, pretože nesprávne vyslovené slovo sa už nedá vrátiť späť a môže narobiť veľa zlého.

Panna - od pondelka do stredy máte pred sebou obzvlášť úspešné tri pracovné dni, počas ktorých okrem tohože sa vám bude dariť, môžete meniť zamestnanie, alebo aj začať s podnikaním, alebo sa prihlásiť niekde, kde si budete môcť zvýšiť vašu kvalifikáciu. Všetko dopadne presne tak, ako chcete.Rovnako tak aj v osobnom živote budete prežívať len príjemné chvíle v spoločnosti vašej rodiny a partnerov. S nimi si môžete počas stredy urobiť romantický večer. Hviezdy máte na vašej strane.

Váhy - v tomto týždni sa dopracujete k poznaniu, že na vašom pracovisku máte okolo seba pár neprajníkov, ktorý sa vám snažia ubližovať a škodiť.Ale napriek tejto nepríjemnosti a snahám tých pár ľudí sa vám darí pokračovať vo vašej kariére bez straty bodu. V osobnom živote, sa v priebehu týchto dní nebudete cítiť príjemne a budete aj nervózny a podráždený. Pokúste sa upokojiť, pretože, aby ste sa takto cítili nieje žiadny dôvod.

Škorpión - ak patríte k tým šťastným, čo majú stabilné pracovné miesto, tak potom máte dôvod na radosť, pretože počas týchto dní sa vám bude dariť, ale hlavne za vaše výsledky budete veľmi slušne finančne ohodnotený. Taktiež aj vy čo podnikáte, sa môžete tešiť na dobré zisky. V súkromí to už nebudete mať také dobré. Pripravte sa preto na časté hádky a spory z vašimi partnermi .preto pozor na vaše reakcie, mohli by viesť až k trvalému poškodeniu vašich vzťahov.

Strelec - v tomto týždni sa vám v zamestnaní nedarí až tak ako by ste si predstavovali a priali. Týkať sa to bude zvlášť vás, čo pracujete v zahraničí,alebo pre nejakú zahraničnú firmu. No v osobnom živote budete ,,žať,, iba úspech. Zvlášť v oblasti citov a lásky budete úspešný či už ste v trvalých a dlhodobých vzťahoch, alebo len v začínajúcich. Len či si to budete vedieť aj užiť pre vaše starosti v práci.

Kozorožec - vo vašom prípade je to s pracovného hľadiska aj v tomto týždni ako obohraná platňa. Nedarí sa vám či už s finančného hľadiska, alebo aj vo vašej kariére. Začínate byť s toho stále viac a viac podráždený a nervózny. Snažte sa zachovať si odstup, všetko aj to najhoršie raz skončí. Ešteže doma, v rodine , v partnerskom spolužití je všetko v poriadku a vy si tak môžete v kruhu vašich blízkych dopriať dostatok odpočinku a relaxu.

Vodnár - od pondelka do stredy sa vám v zamestnaní darí veľmi dobre. Máte veľa práce, ale čo je dôležité, za jej úspešné zvládnutie aj veľa pláce. Štvrtok a piatok budú tiež dobré, ale už nebudú také hektické, takže si budete môcť dovoliť povoliť vo vašom nasadení. V súkromí taktiež počas týchto dní prežívate len pohodu a pokoj, ktoré budú v stredu a vo štvrtok ,,okorenené romantikou či už v spoločnosti vašich partnerov ak ste zadaný, alebo niekoho, kto je vám veľmi blízky a príťažlivý.

Ryby - na pracovisku sa ozaj snažíte ako najlepšie viete a aj vaši nadriadený sa vám snažia vychádzať maximálne v ústrety, ale cez to všetko sa vám nedarí tak, aby vám vaše výsledky mohli pomôcť vo vašom postupe v kariére. Vy čo podnikáte a máte v úmysle investovať, radšej si to odložte na iné obdobie, pretože je tu hrozba straty peňazí. V oblasti lásky prežívate nádherné chvíle. Vy zadaný čakajte novú iskru a vy slobodný novú známosť s ktorou začnete vážny vzťah.

20. 6. - 26. 6. 2016

26.6. o 13.05 hod. bude SPLN v znamení STRELCA - 9 astrologický dom, dom ďalekých ciest a duchovmeho rastu. Ak si nieco z tohoto prajete poziadajte o pomoc LUNU.

Baran - tento týždeň vás zastihne v dobrej nálade a ste aj plný energie a chuti do práce. To sa mimoriadne pozitívne odzrkadľuje na vašich výkonoch a výsledkoch. Zvlášť vám čo podnikáte sa darí uzatvárať pre vás veľmi výhodné obchodné dohody, ktoré vám prinesú dobré finančné zisky. Aj vo vašom osobnom živote je všetko v najlepšom poriadku.Taktiež aj doma prevláda pohoda a harmónia snáď okrem piatku, kedy budete riešiť menšie škriepky medzi vami a vašimi partnermi,ale tie vám v žiadnom prípade nepokazia vašu celkovú spokojnosť.

Býk - v zamestnaní vám ide práca skoro až sama. Nemáte problémy ani z náročnými zadaniami, ktoré si vyžadujú absolútnu sústredenosť a nasadenie všetkých vašich schopností. Vaši nadriadený, vám za vaše výsledky prejavujú otvorenú spokojnosť, preto nieje dôvod, prečo by ste nemohli byť spokojný aj vy sami zo sebou. V súkromí z vás od pondelka do stredy vyžaruje veľký sexepeal. Je len na vás ako to využijete, ale v každom prípade vám lichotí záujem opačného pohlavia bez ohľadu na to, či ste zadaný, alebo nie.

Blíženci - je pred vami naozaj pracovne náročný týždeň. Aby ste dosiahli aspoň ako tak uspokojivé výsledky, tak na to sa poriadne natrápite. Rovnako tak, aj vy čo podnikáte to nebudete mať ľahké. Dávajte si pozor na vašich podriadených a radšej ich v tomto období kontrolujte častejšie ako inokedy. Tieto udalosti vám berú náladu takže ste podráždený a bohužiaľ túto podráždenosť si prenášate aj domov. V piatok večer by ste si mohli naplánovať trochu relaxu a ak vám to pomôže, aj pri nejakom dobrom drinku, ale radšej majte na pamäti že všetko treba robiť s primeranou mierou.

Rak - na pracovisku to budete mať v tieto dni rozmanité. Pondelok a utorok budú ok, ale v stredu by ste nemali podpisovať žiadne dôležité dohody ani zmluvy. Štvrtok bude pokojný a počas piatku budete podráždený, čo sa bude negatívne odrážať na vašich výkonoch a aj výsledkoch. V partnerskom spolužití očakávajte hneď v pondelok ostré výmeny názorov, ktoré budú pokračovať aj v utorok. Našťastie od stredy až do nedele sa situácia medzi vami bude postupne stabilizovať a upokojovať, až sa všetko to zlé medzi vami rozplynie.

Lev - v pondelok, utorok a v stredu bude vo vašom zamestnaní pokoj, ale cez to všetko budete dosahovať viac ako len dobré výsledky. Štvrtok a v piatok budete čeliť chaosu všade okolo vás, takže nebudete vedieť kde vám hlava stojí, ale v konečnom súčte v závere týždňa konštatujete, že ste dosiahli úspech a to je pre vás podstatné a dôležité. V osobnom živote z vás v priebehu týchto dní vyžaruje silná charizma, ktorá doslova fascinuje všetkých okolo vás. preto vy, čo ste nezadaný a túžite po láske , mali by ste to využiť.

Panna - o vašom znamení je známe, že na pracovisku máte radi výzvy, ale mali by ste byť pripravený na to, že tie, ktoré vás čakajú v tomto týždni budú ozaj náročné, takže aby ste ich úspešne dokázali zvládnuť, budete musieť siahnuť až na úplné dno vašich možností a schopností. Vy čo podnikáte, buďte viac ostražitý ako v iné obdobie zvlášť čo sa týka vašich zamestnancov. preto bude dobré,ak si ich výkony budete preverovať dôslednejšie ako do teraz. V súkromí sa môžete cítiť trochu vyčerpane, preto si už počas piatka večer doprajte trochu relaxu. Choďte sa niekde zabaviť.

Váhy - v zamestnaní sa vám darí všetko bez najmenších problémov. Pokiaľ máte pred sebou úlohu, ktorá si od vás vyžaduje plné nasadenie a sústredenosť, môžete ju začať riešiť. Zvládnete ju na výbornú, za čo si od vašich nadriadených získate nie len obdiv, ale aj väčšiu dôveru. V osobnom živote z vás počas prvej polovice týždňa vyžaruje silný sexepeal, ktorý doslova magnetizuje ľudí vo vašej blízkosti. A to si aj náležite užívate, pretože vás teší a robí vám radosť záujem opačného pohlavia o vašu osobu.

Škorpión - v práci sa vám v priebehu tohoto týždňa darí tak ako ešte nikdy pred tým. Ak pracujete vo finančnom odvetví,môžete bez obáv investovať. Finančné zisky máte zaručené. Maximálne spokojný budete aj vy čo podnikáte. Uzatvoríte dobré obchodné zmluvy, ktoré vám zaručujú peňažné zisky. Ak ste v stabilných partnerstvách , tak v tieto dni si budete spoločne s vašimi polovičkami užívať jeden druhého a vy nezadaný, máte pred sebou veľa zábavy v spoločnosti príjemných ľudí opačného pohlavia.

Strelec - na pracovisku budete musieť čeliť prekážkam, ale nie s pohľadu vašich povinností.Tie zvládate, no pár vašich spolupracovníkov vám bude tie prekážky vytvárať ich snahami rozptyľovať vás rôznymi nezmyselnými požiadavkami, ale aj ohováraním u vašich zamestnávateľov. Utorok a stredu by ste si mali vyradiť pre vašich partnerov. To sú dni, kedy vám nebeská obloha mimoriadne praje v oblasti citov a lásky. Zostávajúce dni budú príjemné a pokojné, takže ak budete mať chuť cez víkend vyraziť niekam do prírody aj s priateľmi, vaše polovičky vám to nebudú mať za zlé.

Kozorožec - jeden pracovne náročný a ťažký týždeň máte za sebou a ďalší pred sebou. proste sa vám nedarí presadiť sa tak, ako by ste chceli aj keď sa naozaj snažíte najlepšie ako viete. K tomu všetkému nepríjemnému ani z finančného hľadiska nemáte dôvod na radosť a spokojnosť. Chýbajú vám peniaze. V súkromí, doma je počas týchto dní pokoj a pohoda. máte tak možnosť venovať sa aj sami sebe, ale celý štvrtok by ste si mohli vyčleniť pre vašich partnerov a niečo spoločne podniknúť.

Vodnár - v tieto dni ste na pracovisku aktívny, ale aj originálny a to vám otvára možnosť predstaviť vašim nadriadeným vaše nové projekty a plány, ktoré by ste radi uviedli do praxe. neváhajte a urobte to, pretože zo strany vašich zamestnávateľov máte priazeň smerom k vám. taktiež aj vy čo podnikáte , máte veľmi dobré nápady, preto ich čo najskôr realizujte. Oplatí sa vám to. V oblasti citov a lásky bude pondelok super, streda naopak bude o sporoch a hádkach, ale celí víkend bude opäť hlavne o nehe a vášni.

Ryby - v zamestnaní od pondelka do štvrtku nech robíte čo robíte, nemáte šancu sa naštartovať tým správnym spôsobom, aby ste úspešne zvládli to čo máte urobiť. Ste s toho podráždený a nervózny a to vám ešte viac zväzuje ruky a rozptyľuje potrebu sústrediť sa. a aby toho nebolo málo, tak aj finančne stena tom veľmi mizerne. Až v piatok sa všetko začne radikálne meniť vo váš prospech. Rovnako tak aj v súkromí to od pondelka do štvrtku bude o ničom. Aj tu až v piatok bude Venuša stáť opäť pri vás, takže si to cez víkend všetko vynahradíte s partnermi.

13. 6. - 19. 6. 2016

Baran - v zamestnaní to v priebehu tohoto týždňa bude pokojné, bez stresov a tlaku zo strany vašich nadriadených okrem pondelku, počas ktorého sa budete musieť zaoberať istými nepríjemnosťami,ktoré ale nakoniec dokážete zvládnuť bez toho, že by mali čo len najmenší negatívny dopad na vašu kariéru.V osobnom živote,zvlášť v partnerskom spolužití máte pred sebou dni naplnené láskou a romantikou. Do stabilných vzťahov prichádza nová iskra a vy nezadaný, ktorý túžite tento stav zmeniť, stretnete svoju vysnívanú polovičku.

Býk - je pred vami nesmierne úspešný a plodný pracovný týždeň , hlavne od pondelka do stredy, ale ani štvrtok a piatok nebude horší. Jediný rozdiel bude v tom, že tieto dni budú pokojnejšie. A ako čerešničku na torte budete vnímať priazeň a plnú podporu zo strany vašich nadriadených vo všetkých vašich aktivitách. Tak isto aj v osobnom živote máte pred sebou iba pekné a príjemné dni možno iba okrem nedele, kedy sa nebudete môcť vyhnúť istým nepríjemným výmenám názorov s rodinnými príslušníkmi, ale aj tie nakoniec dáte do poriadku.

Blíženci - počas týchto dní sa na vašom pracovisku budete potýkať s kopou menších prekážok, ktoré vás budú brzdiť vo vašich aktivitách, ale ak sa nimi nedáte znechutiť, ale naopak, dokážete sa im postaviť, tak v závere týždňa budú vaše výsledky viac ako len dobré. V oblasti citov vám už v pondelok nebeská obloha nadelí nesmierne veľa lásky zo strany vašich partnerov, preto by ste mali o to viac pozornejší a opatrnejší cez víkend, aby ste si si ho nepokazili bezvýznamnými a nepodstatnými škriepkami o ničom.

Rak - na pracovisku sa vám bude dariť zvládať všetky vaše povinnosti, ktoré máte naplánované môžno okrem utorka, kedy sa nebudete cítiť vo svojej koži, ale to neznamená že vaše celkové výsledky nebudú výborné. Budú, čo sa samozrejme pozitívne odzrkadlí aj na vašom finančnom ohodnotení, ale aj na upevnení vašej pozície. Aj v osobnom živote máte pred sebou iba príjemné a pokojné dni. Ak ste zadaný, tak v utorok a v stredu by ste sa mali venovať vašim partnerom, pretože nebeská obloha vás bude silno podporovať v oblasti citov a lásky.

Lev - tento pracovný týždeň dáva všetky výhody a podporuje hlavne vás, ktorý začínate v podnikateľskej činnosti. Preto ak máte obavy s toho, či vám všetko bude vychádzať tak, ako ste si to naplánovali, môžete byť pokojný.Vy, čo máte stabilné pracovné miesta, máte vysokú pravdepodobnosť postupu na kariérnom rebríčku. Taktiež aj v súkromí ste spokojný, ak ste v partnerskom vzťahu, tak počas týchto dní si ho upevníte. Ak patríte k tým,čo ešte nemajú lásku a chcete ju mať, tak ju stretnete a bude silná a trvalá.

Panna - máte pred sebou veľa pracovných povinností a to vám vyhovuje, ale popri nich budete musieť riešiť aj menšie problémy, no vy ich dokážete prekonať tak bez problémov a s nadhľadom,takže v závere týždňa budú vaše výsledky lepšie ako len dobré.V súkromí vám už v priebehu pondelka vaši partneri pripravia veľa milých a príjemných chvíľ v ich spoločnosti, preto si cez víkend dávajte pozor na to, by ste túto pohodu medzi vami nepokazili bezvýznamnými spormi vlastne o ničom. Radšej sa zamerajte na to ako by ste sa im podobným spôsobom revanšovali.

Váhy - prvá polovica tohoto pracovného týždňa bude pre vás nesmierne tvorivá a plodná. Ani druhá jeho polovička nebude iná, iba v nej budete mať viac pohody a pokoja. Je to aj preto,lebo zo strany vašich zamestnávateľov máte absolútnu, plnú podporu a dôveru vo všetkých vašich plánoch a projektoch, ktoré sa snažíte uviesť do praxe. Ani vo vašom súkromí sa nebudete mať dôvod na niečo sťažovať možno okrem nedele, kedy hrozí, že by ste sa mohli dostať do sporu z niektorý z vašich rodinných príslušníkov. Snažte sa preto v tento deň neriešiť nič zásadné.

Škorpión - tento týždeň bude pre vás vo vašom zamestnaní ten top týždeň hlavne ak ide o vaše financie. Každá vaša pracovná aktivita sa bude meniť doslova na zlato. Ale nie len to, máte veľkú príležitosť si v rámci peňazí prilepšiť aj nejakou výhrou v lotérií. Tieto dni vám naozaj prinášajú veľkú spokojnosť. No nie len s práce je človek živý, preto bude fajn, ak si nájdete čas aj na vašich partnerov, pretože majú pocit, že ich trochu zanedbávate. Myslite na nich a potešte ich počas víkendu nejakým milým romantickým prekvapením.

Strelec - počas týchto dní sa na pracovisku budete musieť ozaj nesmierne snažiť, aby ste dosiahli uspokojivé výsledky zvlášť, keď okrem problémov vám aj niektorý vaši kolegovia kladú polená pod nohy. No ak si dokážete zachovať pokojnú myseľ a chladnú hlavu, tak aj napriek týmto nepríjemnostiam sa vám bude dariť budovať si u vašich nadriadených pozíciu, ktorá vám zručí postup v kariére. V partnerskom spolužití to budete mať počas týchto dní ako na vlnách. Raz hore a raz dole, ale v podstate si s partnermi rozumiete a ste spokojný.

Kozorožec - napriek náročným podmienkam vo vašom zamestnaní, slabému finančnému ohodnoteniu za vaše výsledky a nepriazni niektorých vašich spolupracovníkov si dokážete udržať dobrú náladu a pozitívne myslenie. Pokračujte v tom tak aj naďalej. Pomáhajú vám aj vaši najbližší hlavne vaši partneri, v ktorých máte pevnú oporu a podporu čo vám nesmierne pomáha zvládať toto náročné obdobie. Nadchádzajúci víkend si vyhraďte len pre seba. Nájdite si niekde doma pokojné miesto a snažte sa relaxovať napríklad pri zaujímavej knihe, alebo ak máte , v záhradke.

Vodnár - je pred vami pracovne nesmierne úspešný týždeň. Očakávajte pre vás nové pozitívne správy, ktoré vám do budúcna zabezpečia materiálne a hlavne finančné istoty. Zvlášť vy čo podnikáte, môžete sa tešiť na nové obchodné dohody. chýba vám v súkromí viac nehy a citu? Počas týchto dní si ich užijete do sýta. Vám zadaným do vzťahov prichádza nová iskra a vy čo ste ešte stále single, stretnete svoju vysnívanú polovičku s ktorou nadviažete silný kontakt, ktorý postupne prerastie do dlhotrvajúceho, pevného vzťahu.

Ryby - v priebehu týchto dní vás na vašom pracovisku čaká ozaj celá hora pracovných povinností, takže si budete musieť vyhrnúť rukávy veľmi vysoko. No bohužiaľ za to kvantum úloh, ktoré musíte zvládnuť nebudete adekvátne finančne ohodnotený a to vás bude mrzieť. Ale hlavu hore, prídu aj lepšie obdobia. Našťastie vo vašom osobnom živote je všetko v poriadku a bez problémov. Otázne je to, či si to vôbec dokážete uvedomovať a aj náležite užiť. Mali by ste sa naučiť oddeľovať prácu od súkromia.

6. 6. - 12. 6. 2016

Baran - v priebehu tohoto týždňa sršíte nápadmi, ste plný nových podnetov, ktoré by ste radi vašim nariadeným predstavili, ale bude lepšie, ak to ešte na nejaký čas odložíte, pretože priazeň vašich hviezd je teraz skoro žiadna a to by mohlo spôsobiť, že by ste ich nedokázali odprezentovať tak, aby zaujali hneď na prvý krát. Niekedy sa oplatí počkať si na lepší čas. V osobnom živote vám v týchto dňoch nehrozia žiadne nepríjemnosti skôr naopak. Utorok a piatok si s vašimi partnermi budete užívať veľa lásky a romantiky.

Býk - v zamestnaní sa počas týchto dní zamerajte len na to naj nevyhnutejšie a všetko ostatné si preložte ak sa to bude dať na príhodnejšie obdobie. Ide o to, že budete musieť čeliť rôznym prekážkam, ktoré vám budú brániť venovať sa čomu máte. Okrem toho budete podráždený a nervózny s toho,že vám budú chýbať financie. Ešteže v súkromí nebudete musieť osobne riešiť nič závažné, alebo nepríjemné. V partneroch máte oporu a podporu. No cez to všetko je pravdepodobné, že sa aj tak nebudete vedieť uvoľniť a relaxovať, pretože stále budete myslieť na problémy v práci.

Blíženci - a pracovisku sa vám v tomto týždni darí, ale cez to všetko sa vnútorne necítite v pohode, ale v strese. Viete, že na to, aby ste sa tak cítili nieje dôvod, ale nemôžete si pomôcť, pretože musíte myslieť na váš zdravotný stav, ktorý už istý čas nieje v poriadku a vy nepoznáte príčinu. V partnerskom spolužití sa v piatok nevyhnete menším nedorozumeniam medzi vami a vašimi polovičkami ktorých dôvodom bude ich pocit, že sa im málo venujete, ale cez víkend sa vám ich podarí dať do poriadku.

Rak -celý pracovný týždeň sa vám bude dariť zvládať na jednotku z hviezdičkou aj tie naj náročnejšie projekty. Vaša kariéra je na vzostupe a aj finančne nebudete mať dôvod stažovať sa. Tieto úspechy vám trochu naštrbí piatok, ale v celkovom hodnotení budete zo sebou maximálne spokojný. Rovnako tak aj v osobnom živote, v partnerskom a rodinnom spolužití prežívate dni, ktoré sú naplnené láskou, harmóniou, ktoré ešte viac utužia vašu spolupatričnosť. cez víkend si s priateľmi užijete veľa zábavy.

Lev - v priebehu týchto dní ste na pracovisku v zlej nálade. Ide o to, že máte depresie s toho, že sa vám vôbec nedarí na čo nie ste navyknutý, a aby toho nebolo málo, tak ani vaše finančné investície vám nevychádzajú tak, ako ste očakávali. Snažte sa zachovať si chladnú hlavu. V partnerskom spolužití sa počas tohoto týždňa môžete cítiť ako na hojdačke, raz hore a raz dole, ale v podstate je to medzi vami dobré. ľúbite sa a klape vám to. V nadchádzajúcom víkende si doprajte hlavne dostatok odpočinku a fyzickej aktivity.

Panna - v zamestnaní si plníte všetky vaše povinnosti bez problémov, ale nerobí vám to radosť, pretože sa cítite vnútorne v strese a v celkovej nepohode. Uvedomujete si že na to v podstate nemáte dôvod , aby ste sa tak cítili, ale neviete si pomôcť. Dôvodom je váš zhoršený zdravotný stav, ktorý vám už nejaký čas robí starosti, zvlášť keď do teraz nepoznáte dôvody. V osobnom živote sa počas piatku nevyhnete nepríjemným výmenám názorov medzi vami a partnermi, ale cez víkend sa opäť všetko upokojí.

Váhy - všetky dôležité rokovania, podpisovanie zmlúv, alebo pracovné úlohy, ktoré si vyžadujú zvýšenú pozornosť si odložte na príhodnejšie obdobie a venujte sa len tomu čo je nevyhnutné urobiť. Jednoducho vám počas týchto dní nebude nič vychádzať. Na pokoji vám nepridá ani fakt, že vám budú chýbať financie. Našťastie v osobnom živote je pohoda, doma ide všetko aj bez vašej osobnej aktivity, takže si budete môcť dopriať čas len pre seba. No je dosť možné, že sa napriek tomu nedokážete uvoľniť, lebo sa budete v mysli stále zaoberať problémami v zamestnaní.

Škorpión - už nejaký čas sa v zamestnaní nemáte na čo sťažovať, pretože na čo siahnete, to sa vám darí meniť na zlato a tak isto to bude aj v priebehu týchto dní. Tešiť vás bude aj to, že vo finančných vodách sa vám darí získavať veľmi dobré ,, úlovky,, takže máte oprávnený dôvod na to aby ste boli na výsosť spokojný. V rodinnom spolužití sa pripravte počas utorka na menšie výmeny názorov z niektorými vašimi rodinnými príslušníkmi, ale našťastie cez víkend si to dokážete všetko v kľude vysvetliť, takže opäť medzi vami zavládne harmónia.

Strelec - máte pre sebou naozaj náročný a ťažký pracovný týždeň či už po fyzickej, alebo po psychickej stránke. Aby ste dosiahli dobré výsledky, musíte sa prebíjať spleťou problémov a k tomu všetkému musíte čeliť aj nepriazni niektorých vašich spolupracovníkov. No napriek všetkým týmto negatívam sa vám darí postupovať na kariérnom rebríčku. V osobnom živote nebudete mať veľa dôvodov na radosť, pretože budete čeliť hádkam, ktoré môžu dopadnúť až trvalým rozchodom, alebo rozvodom s vašimi partnermi.

Kozorožec - tieto dni vás zastihnú v pochmúrnej nálade a tú si prenášate aj do zamestnania. To sa samozrejme negatívne odzrkadľuje aj na vašich pracovných výkonoch a výsledkoch. Radosť vám nerobí ani to, že vaše financie sa stenšujú a tak vám začínajú vážne chýbať. Aj v partnerskom spolužití sa budete zaoberať hlavne nepríjemnosťami a dohadovaním sa o bezvýznamných a nepodstatných veciach. ktoré budú pretrvávať až kým neprídete sami na to, že je to len zbytočná strata energie.

Vodnár - od pondelka až do štvrtku bude na vašom pracovisku až priveľký pokoj a kľud. Až v piatok sa to poriadne rozbehne a vy budete konečne v plnom akčnom nasadení tak, ako vám to vyhovuje a ako vás to baví. V osobnom živote budete počas utorka musieť čeliť ostrím výmenám názorov s vašimi partnermi, ktoré budú mať za následok dusnú atmosféru medzi vami a tichú domácnosť až do piatku, kedy si všetko v pokoji vysvetlíte, takže cez víkend spolu prežijete pekné romantické chvíle.

Ryby - od pondelka do štvrtku to budete mať v zamestnaní náročné hlavne po psychickej stránke, pretože vám vaši nadriadený otvorene prejavia ich nedôveru a nespokojnosť. Preto sa v priebehu piatka snažte ako najlepšie budete vedieť, pretože v tento deň im budete môcť dokázať ako veľmi sa mýlili. V oblasti lásky si v pondelok dávajte mimoriadny pozor na otvorené výmeny názorov medzi vami a partnermi. Zdržte sa radšej všetkých nevhodných poznámok. Ak to nedokážete, hrozí vážne naštrbenie vašeho vzťahu , ktoré môže skončiť aj rozchodom.

30. 5. - 5. 6. 2016

5.6. o 5.03 hod. bude NOV v znamení Blížencov. je to tretí astrologický dom , dom ľudí krvou spriaznených. Ak mate sttarosti napr.so surodencami poziadajte o pomoc LUNU.

Baran - je pred vami bezproblémovo príjemný pracovný týždeň,počas, ktorého sa nebudete musieť prispôsobovať termínom, ani žiadnym iným podmienkam, ktoré by vás mohli dostať pod tlak a stres. No vám môže pripadať, ako by ste stáli na jednom mieste a stagnovali ste. našťastie je to iba váš vnútorný pocit, ktorý nemá z realitou vo vašom zamestnaní nič spoločné. Rovnako tak aj vo vašom rodinnom a partnerskom spolužití bude počas týchto dní prevládať pohoda a pokoj. Možno iba cez víkend sa trochu ,,zamračí,,ale to nebude stáť ani za povšimnutie.

Býk - tento týždeň to budete mať v zamestnaní ozaj ťažké a náročné. Zvlášť vy čo podnikáte sa budete musieť veľmi pracne ,,dobíjať,, k aspoň ako takým uspokojivým výsledkom. Ale ani tie vám nezaručia finančné zisky, ktoré vám chýbajú. A veru, že peniaze teraz potrebujete.Aspoň že v súkromí sa nebudete musieť osobne angažovať do ničoho nepríjemného. Naopak ,vaša rodina vám bude vychádzať v ústrety vo všetkom, ale vy to nebudete vedieť oceniť, pretože máte plnú hlavu starostí týkajúcich sa vašej práce.

Blíženci - v zamestnaní sa pripravte na naozaj silný zážitok a príliv pozitívnej energie,čoho príčinou budú vaše mimoriadne pracovné úspechy nech už pracujete v akomkoľvek odvetví. No hlavne vám čo podnikáte sa otvárajú nové príležitosti a možnosti ako aj ponuky na spoluprácu, ktoré by ste mali bez váhania prijať. Finančné zisky máte zaručené. V oblasti citov a lásku bude v priebehu týchto dní všetko v tom najlepšom poriadku. všetko klape tak, ako ste si to vždy predstavovali. V Výnimočný bude piatok. Preto si ho rezervujte iba pre vašich partnerov a urobte si krásny romantický večer.

Rak - dni tohoto pracovného týždňa vám budú robiť radosť, pretože žiadna úloha, ktorou ste vašimi nadriadenými poverený pre vás nebude problémom. Každú zvládnete na sto percent. Iba v stredu môžete byť mrzutý viac, ako by bolo vhodné, čo by mohlo mať čiastočne negatívny dopad na vaše výkony a výsledky. V osobnom živote ako aj v rodinnom a partnerskom spolužití máte pred sebou pokojné a príjemné dni, ale vy sa budete cítiť nesvoji. Buďte pokojný, nieje dôvod na žiadne ani tie najmenšie pochybnosti. Naopak, snažte sa byť optimistický.

Lev - na tento týždeň budete chcieť zabudnúť čo najskôr, pretože v zamestnaní sa budete zaoberať iba problémami, a tie vám budú brániť sústrediť sa na to, na čo máte čo vás znervózni a celkovo rozhádže až tak, že čím viac sa budete snažiť odstraňovať všetky prekážky, tým sa do nich budete ešte viac zamotávať. A aby toho nebolo málo, tak ani vaše finančné investície vám neprinesú očakávané zisky, ale skôr straty a aj váš kariérny postup sa zastaví. To isté vás čaká aj v súkromí. Hádky, nedorozumenia, rozchody, rozvody. Snažte sa udržať si jasnú myseľ.

Panna - na pracovisku sa vám v tieto dni budú diať iba samé príjemné a pozitívne veci.Ich dôvodom budú vaše veľmi dobré pracovné výkony a výsledky nech robíte na akejkoľvek pozícií.. Tešiť sa môžete hlavne vy čo podnikáte,pretože sa vám bude dariť uzatvárať výhodné obchodné zmluvy a dohody na spoluprácu. Preto neváhajte a choďte do toho všetkého.. Zisky máte isté. V oblasti citov bude v priebehu týchto dní všetko ideálne. Všetko funguje tak, ako má. Nádherný bude piatok. Preto si ho naplánujte iba pre vašich partnerov a urobte si úžasný romantický večer.

Váhy - v týchto dňoch budete na pracovisku ozaj vystavený tlakom a stresom.. Hlavne vy čo podnikáte sa poriadne zapotíte ak budete chcieť dosiahnuť aspoň ako také výsledky. Ani vaše finančné zisky ktoré vám chýbajú sú skoro nulové. A práve v období, keď ich teraz tak veľmi potrebujete.ešteže v osobnom živote sa nebude diať nič mimoriadne, čo by si od vás vyžadovalo osobnú angažovanosť. Naopak ,vaši najbližší sa vám budú snažiť vychádzať v ústrety v každej oblasti, ale vy to nebudete vedieť oceniť, pretože nedokážete nemyslieť na problémy na vašom pracovisku.

Škorpión - aj v tomto týždni v zamestnaní žnete iba úspech. Finančne sa zmáhate viac ako len dobre a aj v oblasti kariéry napredujete rýchlejšie ako vaši spolupracovníci. No, kto bude najviac žiariť na pracovnom nebi ste vy čo podnikáte. Jednoducho uzatvárate výborné zmluvy s ktorých máte ozaj super finančné zabezpečenie. Ak sa v súkromí dokážete počas stredy vyhnúť zbytočným hádkam, tak aj v tejto oblasti vášho života si budete iba užívať a tešiť sa v kruhu vašej rodiny a priateľov.

Strelec - v priebehu týchto dní budete mať pocit , že v zamestnaní, alebo v podnikaní stagnujete.V podstate je v tom kus pravdy, ale to nieje dôvod na paniku . Ide o dočasný stav , ktorý sa zlepší . Stačí trochu trpezlivosti hlavne z vašej strany. Taktiež aj v osobnom živote vám v tomto týždni nebudú ruže kvitnúť. Existuje totiž pár dôvodov, prečo prestávate dôverovať vašim partnerom. Preto bude z vašej strany nesmierne dôležité, aby ste si najskôr všetko dôkladne preverili a potvrdili a až potom robte uzávery.

Kozorožec - už istý čas sa vaše snahy na pracovisku míňajú účinkom a bohužiaľ ani v tomto týždni sa nebude na tomto stave nič meniť. Vám čo podnikáte k tomu všetkému budú chýbať aj finančné prostriedky, ktoré by ste chceli investovať do vašich nových aktivít a zámerov expandovať a rozšíriť tak vaše služby. Ani v oblasti lásky sa vám v priebehu týchto dní moc nedarí. Je to aj tým, že nedokážete od seba oddeliť prácu od súkromia. Nevŕšte sa preto na vašich partneroch, oni nemôžu za to, že sa vám nedarí.

Vodnár - tak ako ste mali na pracovisku počas minulého týždňa príjemnú pohodu a pokoj, tak to bude aj v priebehu tohoto. Ale vám to nebude moc vyhovovať, pretože sa cítite nevyťažený a mrzí vás, že vám tak ,,utekajú,, peniaze. Nezaoberajte s tým, váš čas príde. V osobnom živote máte pred sebou taktiež pokojné dni. Využite ich, uvoľnite sa, užívajte si ich. Máte veľa možností, ako si spoločne s vašou rodinou môžete obohatiť spoločné chvíle. Nadchádzajúci víkend vám umožní stretnúť sa s priateľmi a zažiť spolu veľa zábavy.

Ryby - v tieto dni sa v zamestnaní nebudete mať možnosť sťažovať na to, že ste pracovne nevyťažený. Skôr naopak. Ale mrzí vás to, že za to kvantum dobre odvedenej práce, ste neadekvátne finančne ocenený. K tomu všetkému sa ani zdravotne necítite dva krát príjemne a komfortne či už po fyzickej, alebo po psychickej stránke. Na pokoji vám nepridáva ani to vedomie, že vo vašom vzťahu sa deje niečo nedobré s čoho ste smutný. Snažte sa preto všetko medzi vami a vašimi partnermi riešiť s chladnou hlavou, bez emócií.

23. 5. - 29. 5. 2016

Baran - v zamestnaní sa počas týchto dní ozaj snažíte ako najlepšie viete, ale vaši nadriadený ako by to nevideli a dokonca odmietali oceniť.Ste s toho všetkého nesvoji, pretože napriek vašemu úsiliu vám otvorene dávajú najavo svoju nespokojnosť z vašimi výsledkami a výkonmi. Skúste si zistiť, či za tým všetkým nieje niekto z vašich spolupracovníkov. Taktiež aj v osobnom živote sa nebudete mať dôvod moc tešiť. S partnermi sa počas celého týždňa budete dohadovať a vyjadrovať si vzájomnú nedôveru čo môže prerásť až do rozchodov. Preto pozor, nerobte unáhlené rozhodnutia.

Býk - tento týždeň budete na pracovisku nervózny a úplne rozhodený, pretože cítite, že sa okolo vás deje niečo nepríjemné. Čo to je,zistíte až na jeho úplnom konci. Pôjde o niektorých vašich spolupracovníkov, ktorý sa vám snažia už nejaký čas narúšať vaše snahy a úsilie pri realizácií vašich nových projektov a plánov. Ešteže vo vašom súkromí je všetko v úplnom poriadku. Zvlášť vo štvrtok a v piatok vám nebeská obloha bude prať vo všetkých vašich aktivitách do ktorých sa pustíte. Cez víkend by ste si mohli urobiť čas len pre seba. Nikto z rodiny vám to nebude mať za zlé.

Blíženci - máte pred sebou úžasný pracovný týždeň. Môžete sa pustiť aj do ozaj náročných projektov. Môžete si byť istý, že sa vám ich podarí úspešne zvládnuť. tešiť vás bude aj to,že vaše finančné investície vám prinášajú slušné zisky. Taktiež aj vy čo podnikáte, budete mať dôvody na radosť a spokojnosť. Veľmi podobné pocity budete mať aj v oblasti vášho osobného života možno až na nedeľu, kedy podľa všetkého budete s partnermi riešiť určité nezhody, ale aj tie sa vám nakoniec podarí spoločne zvládnuť.

Rak - v práci si to v priebehu týchto dní budete doslova užívať, pretože na čo siahnete sa vám darí. Vaša kariéra sa posúva smerom nahor a aj z finančného hľadiska sa nebudete mať na čo sťažovať. Pokiaľ máte re vašich nadriadených nejaké nové nápady, ktoré by ste im chceli predostrieť, tak teraz na to máte ideálne podmienky. V oblasti vašeho života, ktorá je pre vás nesmierne dôležitá a to je rodina prevláda pokoj a príjemná harmónia. V stredu vám hviezdy budú priať v láske, preto by bolo pekné, ak by ste vašim partnerom pripravili nejaké pekné, romantické prekvapenie.

Lev - od pondelka do stredy ste na pracovisku nervózny a celkovo sa nebudete cítiť vo svojej koži, no cez to všetko to ešte ako tak pôjde. Ale počas štvrtku a piatku by ste sa mali zamerať naozaj len na základné povinnosti a úlohy, pretože cez tieto dni nech by ste sa snažili akokoľvek, nič vám to nebude platné. Vaša rodina vám v týchto náročných dňoch bude poskytovať toľko pre vás potrebnú pohodu a pokoj, aby ste si mohli odpočinúť a relaxovať. Preto bude od vás milé, ak sa im cez víkend odvďačíte niečim,čo vašim blízkym urobí radosť. Ocenia to.

Panna - aj v tomto pracovnom týždni budete na výsosť spokojný, pretože nebudete mať žiadne prekážky ani problémy pri zvládaní všetkých vašich úloh. Môžete preto investovať vaše financie, môžete uzatvárať dôležité obchodné zmluvy. Taktiež aj vy čo podnikáte, budete mať dôvod na úplnú spokojnosť. Aj vo vašom osobnom živote, v partnerskom a rodinnom spolužití to je také isté. radosť, pohoda, harmónia možno okrem nedele, kedy sa asi nevyhnete menším nedorozumeniam, ale aj tie sa vám podarí dať do poriadku.

Váhy - v priebehu týchto dní ste v zamestnaní nervózny, podráždený a bez nálady a pri tom sa vám darí. Dôvody týchto vašich nepríjemných stavov pochopíte v piatok, kedy sa vám potvrdia vaše podozrenia, že niektorý z vašich kolegov sa snaží sabotovať vašu prácu, ako aj vaše nové projekty a plány. Našťastie máte vo vašej celej rodine ľudí, ktorý vám počas tohoto nemilého obdobia vytvárajú v ich strede atmosféru, ktorá vám pomáha relaxovať a naberať stratenú energiu. Preto by ste sa im nemali zabudnúť za ich podporu aj adekvátne revanšovať.

Škorpión - konečne po dlhom období aj vašemu znameniu tento pracovný týždeň prináša satisfakciu v podobe výborných pracovných výsledkov, ktoré sa adekvátne odzrkadlia aj na vašich finančných ziskoch. Najlepšie výsledky budete dosahovať vy, čo pracujete v súkromnom sektore, alebo sami podnikáte. Vy čo ste nezadaný a radi by ste to zmenili tak v stredu a v priebehu celého víkendu nezostávajte doma, ale vyberte sa niekam kde to žije. Tam spoznáte svoju novú lásku. Vy zadaný, môžete sa tešiť že cez tieto dni vám vaše vzťahy oživí nová iskra.

Strelec - pracovne sa vám v priebehu týchto dní naozaj darí, ale mrzí vás to, že medzi spolupracovníkmi máte niekoľko neprajníkov. Je len na vašom rozhodnutí, či sa týmito ľuďmi necháte znechutiť, alebo zameriate všetku vašu pozornosť na povinnosti, ktoré pred sebou máte. v osobnom živote sa počas tohoto týždňa budete cítiť komfortne. Aj u vás doma klape všetko tak ako má, takže si budete môcť cez víkend dovoliť venovať sa aj vašim osobným záujmom, alebo koníčkom. Alebo sa s priateľmi vyberte niekam do prírody pre trochu adrenalínu.

Kozorožec - opäť je pred vami ďalší pracovne nie príliš dobrý týždeň. Ste bez elánu, nálady a energie a k tomu všetkému vám vaši nadriadený otvorene dávajú najavo svoju nespokojnosť. A aby toho nebolo málo, tak ani z finančného hľadiska si nebudete môcť moc vyskakovať. Budú vám totiž chýbať. Aspoň že u vás doma je to všetko na poriadku. S partnermi máte medzi sebou korektné vzťahy a aj s ostatnými členmi vašej rodiny si počas týchto dní upevňujete vašu spolupatričnosť. Cez víkend by preto bolo dobré, ak by ste si naplánovali niečo, čo by ste spoločne absolvovali.

Vodnár - na pracovisku vás v tomto týždni nečakajú žiadne mimoriadne povinnosti, ale vám to paradoxne nevyhovuje. Máte chuť byť v plnom nasadení, aby ste mohli byť akčný lebo ste vzdušné znamenie , ale víchor. Berte to, že si budete môcť dovoliť poľaviť vo vašom nasadení pozitívne.ostane vám viac energie na aktivity vo vašom osobnom živote. V tejto oblasti vašeho života to totiž budete mať dosť turbulentné. V pondelok bude naplnený láskou a citmi, štvrtok zase zbytočnými hádkami a v priebehu víkendu vás čaká nejaká rodinná udalosť.

Ryby - máte plno nových a dobrých nápadov a plánov, ktoré by ste radi uviedli do praxe, ale bude lepšie, ak si ich ešte nejaký čas necháte len pre seba, pretože v priebehu týchto dní by sa u vašich nadriadených nestretli s pochopením a podporou. Buďte trpezlivý, oplatí sa vám to. V súkromí si budete hlavne v stredu a v nedeľu plnými dúškami užívať veľa prejavov lásky, ktorá je pre váš život nesmierne dôležitá. ale aj ostatné dni budú príjemné, pokojné a naplnené harmóniou.

16. 5. - 22. 5. 2016

21.5. o 23.17 hod. bude SPLN v znamení STRELCA. Je to 9 astrologický dom, dom ďalekých cies,duchovneho rastu. Ak si prajete jedno alebo druhe poziadajte o pomoc LUNU.

Baran - oproti minulému pracovne ozaj úspešnému týždňu je tento pre vás nesmierne náročný v tom zmysle, že zo strany vašich nadriadených vnímate nedôveru čo sa vám aj potvrdí. Nesnažte sa sa im dokazovať, že sa mýlia, alebo že nemajú dôvod mať na vás tento názor, pretože by ste si to u nich ešte viac naštrbili. V osobnom živote vám tieto dni neprinášajú žiadne nemilé udalosti. Dokonca počas nadchádzajúceho víkendu si budete s partnermi užívať veľa vzájomnej lásky a otvorených prejavov citov.

Býk - snažte sa všetky vaše pracovné úlohy, ktoré ste si na tento týždeň naplánovali stihnúť uzavrieť počas pondelka a utorka. Týka sa to aj vás, čo sa snažíte o kariérny postup, pretože už od stredy až do piatku sa situácia obráti vo váš neprospech, takže každá vaša snaha sa bude míňať účinkom. V oblasti citov a lásky budete mať už v pondelok plnú podporu nebeskej oblohy. Cez víkend sa nedokážete vyhnúť nepríjemným výmenám názorov medzi vami a vašimi partnermi, ktorých príčinou budú úplné malichernosti.

Blíženci - je pred vami ďalší skvelý a úspešný pracovný týždeň či už pôjde o bežné povinnosti, alebo finančné transakcie, či obchodné rokovania. preto by ste nemali zaspať na vavrínoch, ale maximálne ako dokážete využite každý deň. Môžete očakávať, že vám vaši nadriadený ponúknu lepšiu pozíciu, akú máte do teraz. Aj v súkromí sa vám naďalej darí. Vy nezadaný,ktorý túžite po láske, máte možnosť stretnúť ju a vy čo ste v stabilných vzťahoch, tie budú ,,okorenené novým nábojom a silnou romanticko, erotickou iskrou.

Rak - v zamestnaní to budete mať v priebehu týchto dní naozaj rozmanité. Pondelok bude pracovne skvelý, bude sa vám dariť všetko na čo siahnete. Utorok sa môžete trochu nudiť a v stredu radšej neriešte žiadne zásadné, alebo inak pre vás dôležité rozhodnutia. Štvrtok a piatok budú pokojné. Ak ste nezadaný a túžite po láske, tak už počas pondelka budete mať možnosť spoznať niekoho, s kým budete môcť vašu známosť posunúť do vyššieho levelu. Vy zadaný, dávajte si pozor v sobotu na možné menšie hádky v rodine.

Lev - od pondelka do stredy sa vám v zamestnaní až nesmierne fantasticky darí všetko na čo len siahnete. No vo štvrtok a v piatok sa karta obráti a vy sa budete trápiť aj stou najľahšou úlohou čo vás bude znervózňovať a rozčuľovať. Snažte sa to brať s nadhľadom. Raz ide všetko samo od seba a raz zase ako v lete na saniach. V osobnom živote, v rodinnom a zvlášť v partnerskom spolužití si v priebehu týchto dní budete spoločne užívať každú spoločne strávenú minútu. Aj cez víkend vás čaká istá príjemná spoločenská udalosť.

Panna - aj v tomto týždni sa v zamestnaní budete viezť na vlne úspechov v každej oblasti vašich pracovných aktivít. Snažte sa preto využiť tieto dni tak, ako najlepšie dokážete. Máte veľkú príležitosť získať aj lepšiu pracovnú pozíciu.Nebolo by preto dobré, ak by ste sa teraz nechali uchlácholiť a zaspali by ste na vavrínoch. Ani v osobnom živote sa nebudete mať na čo sťažovať. Zvlášť v citovej oblasti vy nezadaný máte možnosť získať spriaznenú dušu a vy čo žijete v dlhodobých vzťahoch , do nich vám prichádza nový vietor.

Váhy - na vašom pracovisku sa snažte všetko čo je pre vás dôležité vybaviť v pondelok a v utorok, pretože už od stredy až do piatku nech by ste sa snažili ako najlepšie viete , nemali by ste šancu. Tak isto aj vy, ktorý sa snažíte v rámci vašej kariéry vybudovať si čo najlepšiu pozíciu snažte sa hlavne v prve dva dni tohoto týždňa. Pondelok bude veľmi priaznivý aj pre oblasť vášho citového života. naopak počas soboty budete musieť čeliť nepríjemným výmenám názorov medzi vami a vašimi polovičkami aj keď sa budú týkať nepodstatných vecí.

Škorpión - v zamestnaní sa vám v tieto dni darí vynikajúco, vaše nové nápady, podnety sa u vašich zamestnávateľov stretajú s pochopením a plnou podporou čo vás napĺňa spokojnosťou. No čo vás ozaj teší je to, že vaše finančné ohodnotenie za vaše výsledky sú viac ako len dobré. V oblasti vašeho citového života to budete mať v tomto týždni ako na hojdačke. v pondelok si budete dopriavať veľa vyznaní lásky, v stredu si ,,užijete,, nepríjemné hádky a v piatok a aj počas celého víkendu opäť láska.

Strelec - aj v priebehu týchto dní budete na pracovisku konfrontovaný z nepriazňou niektorých vašich spolupracovníkov s čoho budete sklamaný a smutný. No napriek ich snahám vám klásť polená pod nohy sa vám všetky vaše povinnosti darí úspešne zvládnuť čo vám pomáha kariérne sa posúvať smerom dopredu. V súkromí máte pred sebou naozaj príjemný a pokojný týždeň, ktorý bude v piatok obohatený veľkou dávkou lásky zo strany vašich partnerov. v tomto duchu bude prebiehať aj celý nadchádzajúci víkend. Ozaj sa máte na čo tešiť.

Kozorožec - je pred vami ďalší náročný a ťažký pracovný týždeň v ktorom sa vaše snahy nebudú odzrkadľovať na vašich výsledkoch podľa vašich predstáv. K tomu všetkému nepríjemnému sa pridruží aj nedostatok finančných prostriedkov, ktoré vám budú chýbať. Snažte sa nepodliehať depresiám. Ešteže v osobnom živote nemusíte v priebehu týchto dní čeliť nejakým neočakávaným nepríjemnostiam. Naopak počas víkendu vás čakajú nejaké milé prekvapenia, ktoré vám rapídne zlepšia vašu náladu.

Vodnár - aj vo vašom prípade máte pred sebou pohodový a pokojný pracovný týždeň, počas ktorého vašim nadriadeným budete môcť predstaviť vaše nové projekty a plány. Tie síce nemusia byť z ich strany hneď akceptované, ale buďte trpezlivý. Oplatí sa vám to. Aj vo vašom osobnom živote bude počas týchto dní prevládať príjemná atmosféra možno až z výnimkou stredy, kedy sa budete musieť zaoberať malými nepríjemnosťami v rodine, ale aj tie sa vám podarí nakoniec zvládnuť tak, že budú všetci, ktorých sa týkajú spokojný.

Ryby - od pondelka do stredy sa v zamestnaní nebudete cítiť dobre a ani v pohode, čo sa samozrejme bude aj odzrkadľovať na vašich výkonoch a výsledkoch a aby toho nebolo málo, tak aj z finančného hľadiska nebudete mať dôvod na spokojnosť. Našťastie od štvrtku do piatku sa situácia začne postupne vo všetkom zlepšovať. V rodinnom a v partnerskom spolužití bude situácia opačná. V kruhu vašich najbližších sa cítite príjemne a naplnený. Cez víkend si doprajte trochu priestoru a času len na seba. Nikto vám to nebude mať za zlé.

 

9. 5. - 15. 5. 2016

Baran - máte pred sebou príjemný a pokojný pracovný týždeň čo vám umožní poľaviť vo vašom nasadení. Ak premýšľate o tom, že by ste sa chceli zamestnať niekde mimo hraníc vášho domova, je to veľmi dobrý nápad a aj keď nad tým zatiaľ len uvažujete, držte sa tejto myšlienky a začnite vaše plány pretavovať do reality. V osobnom živote si v priebehu týchto dní budete rovnako užívať kľudné chvíle v spoločnosti vašich partnerov a vašej rodiny. Dokonca v piatok vám nebeská obloha vytvorí všetky podmienky na to, aby ste svojim polovičkám otvorene prejavili vaše city, ale aj túžby. Budú opätované.

Býk - aj v priebehu tohoto týždňa bude na vašom pracovisku, pre vaše znamenie platiť príslovie- keď sa darí, tak sa darí. Budete úspešný pri všetkých rokovaniach, ako aj vo všetkých finančných transakciách. Tiež môžete očakávať postup v rámci vašej kariéry. Mali by ste sa pokúsiť aj o priazeň šťasteny v nejakej lotérii. Vaše partnerské spolužitie bude počas týchto dní plné lásky okrem piatku, kedy sa nevyhnete ostrým výmenám názorov medzi vami, ale už v sobotu sa vám podarí všetko upokojiť a vrátiť do pokojných vôd.

Blíženci - ste spokojný a v pohode a máte na to oprávnený dôvod, pretože v zamestnaní neexistuje žiadna pracovná úloha, ktorú by ste nedokázali úspešne zvládnuť. Samozrejme, že sa to všetko pozitívne odráža aj na vašom finančnom ohodnotení ako aj vo vašom kariérnom postupe. Rovnako tak aj v oblasti lásky a citov vám v tieto dni doslova kvitnú ruže bez ohľadu na to, či ste v trvalých a stabilných vzťahoch,alebo len v začínajúcich. Ale aj vy čo ste nezadaný a túžite po partneroch nemáte dôvod byť smutný, lebo cez víkend máte veľkú šancu ich spoznať.

Rak - na pracovisku by ste počas stredy a piatka nemali riešiť žiadne dôležité rokovania a radšej ani nepodpisujte žiadne dohody,alebo obchodné zmluvy. Naopak, pondelok, utorok a štvrtok sú dni , kedy sa vám bude úžasne dariť a všetko čo budete robiť pôjde ako po masle. V osobnom živote by ste si vy zadaný mali utorok vyhradiť len pre vašich partnerov. Tento deň sa bude niesť jednoznačne v duchu lásky. No počas celého piatku hrozia medzi vami prudké hádky, ktoré ak sa im nedokážete vyhnúť cez víkend zvládnete , takže opäť medzi vami zavládne príjemná a harmonická atmosféra.

Lev - taktiež aj v tomto týždni sa budete iba ,,vyhrievať,, v žiari vašich pracovných úspechov, či sa bude jednať o finančné investície, alebo obchodné rokovania. Zvlášť vy, čo pracujete v podnikateľskej oblasti budete doslova šťastný, pretože sa vám bude dariť uzatvárať pre vás veľmi výhodné zmluvy, ktoré vám zaručia slušné zisky. Taktiež aj v súkromí si budete užívať príjemnú rodinnú atmosféru okrem piatočného večera, kedy si budete musieť vypočuť kritické slová zo strany vašich partnerov. našťastie nepôjde o nič vážne. proste im chýba vaša spoločnosť. Mali by ste si uvedomiť, že nie len s práce je človek živý.

Panna - v zamestnaní je na vás až fyzicky vidieť vašu spokojnosť napriek tomu, že ste dosť konzervatívne znamenie, ale to je v poriadku,pretože na vašu spokojnosť máte dôvody. Práca vám ide od ruky a za to ste aj náležite finančne ohodnotený. A samozrejme , že aj vaša pozícia sa nie len upevňuje, ale ste ako prvý kandidáti na postup v kariérnom rebríčku. To isté prežívate aj vo vašom osobnom živote a zvlášť v oblasti lásky. Týka sa to či už trvalo zadaných, alebo len začínajúcich vo vzťahoch. Ale aj vy nezadaný neprídete o príležitosť spoznať niekoho, kto vás očarí. Jedine, že by ste to sami nechceli.

Váhy - pracovne sa vám mimoriadne darilo počas minulého týždňa a rovnako tak sa vám bude dariť aj počas tohoto. Proste ako sa hovorí - keď sa darí, tak sa darí. Úspešný ste nie len v plnení si vašich povinností, ale aj vo finančných transakciách. Vy čo sa snažíte v oblasti vašej kariéry, máte istotu posunu smerom nahor. Máte možnosť prilepšiť si aj výhrou v nejakej lotérii. V oblasti citov a lásky v tieto dni dosiahnete maximálne naplnenie, preto pozor v piatok,aby ste si tento príjemný pocit nenarušili ostrými výmenami názorov medzi vami a vašimi partnermi, pretože cez víkend by ste si to museli u nich žehliť.

Škorpión - niektorý vaši spolupracovníci vám budú v tomto týždni robiť zámerne problémy a vytvárať okolo vás stresové situácie. Ale napriek ich snahám škodiť vám sa vám darí a to veľmi dobre v dosahovaní výborných výsledkov a aj vo finančných ziskoch. V oblasti lásky sa vám počas týchto dní taktiež mimoriadne darí. Do ,,starých,, vzťahov prichádza nová iskra a vy čo ste v nich iba na začiatku, môžete si byť istý, že sa budú iba upevňovať a utužovať. Máte ideálnu možnosť ako spoločne s vašimi partnermi tráviť nadchádzajúci víkend.

Strelec - v zamestnaní sa vám počas týchto dní darí v každom smere. Jedinou výnimkou ste vy, čo pracujete mimo hraníc vašich domovov. Dávajte si pozor na niektorých vašich spolupracovníkov, pretože nie sú k vám úprimný. Za vašim chrbtom vás ohovárajú pre závisť kvôli vašim úspechom. V osobnom živote očakávajte počas týchto dní správy, ktoré vás určite potešia. Budú sa týkať nového prírastku do rodiny, alebo narodenia vnúčaťa. Ale aj v oblasti lásky si užijete veľa príjemných a romantických chvíľ v spoločnosti vašich partnerov.

Kozorožec - už dlhšie obdobie sa v zamestnaní viac trápite ako tešíte a nebude to inak ani počas tohoto týždňa. K tomu všetkému aj financií je málo a to vás mrzí najviac. No cez to všetko ak uvažujete o zmene zamestnávateľa, v tieto dni nerealizujte toto rozhodnutie. Zamerajte sa všetkými zmyslami na oblasť partnerstva, lásky. V tejto záležitosti máte na svojej strane plnú podporu planéty Venuše. Preto by bolo pekné ak by ste si pre vaše polovičky rezervovali celý nadchádzajú víkend a pripravili pre nich niečo pekné a romantické.

Vodnár - tento pracovný týždeň budete chcieť mať za sebou čo najskôr, pretože v ničom do čoho sa pustíte sa vám nebude dariť a to vás bude nie len dráždiť, ale budete s toho doslova silne podráždený, nervózny, nesvoji a nešťastný. Snažte sa zachovať si vnútornú rovnováhu. Naopak, v súkromí, v partnerskom a rodinnom spolužití sa budete cítiť úplne komfortne, príjemne a spokojne , ale nebudete si to vedieť naplno užiť, pretože sa nebudete vedieť vo vašej mysli zbaviť všetkých tých nepríjemností , ktoré sú vo vašom zamestnaní.

Ryby - v tieto dni budete v zamestnaní doslova zavalený prácou, takže nebudete vedieť čo skôr urobiť. Na pohode vám nepridá ani to, že za to množstvo povinností, ktoré máte, to nebudete cítiť na vašom plate. naopak, budú vám chýbať peniaze. Ste s toho podráždený, ale nie len s toho. Snažte sa preto neprenášať vašu nervozitu a podráždenosť do vášho súkromia, pretože by ste si všetky tieto depresívne stavy vybíjali na vašich partneroch aj keď nie zámerne. Oni vás milujú a podporujú vo všetkom.

2. 5. - 8. 5. 2016

6.5. o 21.32 hod. bude NOV v znamení BÝKA. je to druhý astrologický dom , dom peňazí. Ak vam chybaju poziadajte o pomoc LUNU.

Baran - v priebehu tohoto celého pracovného týždňa sa nebudete cítiť v pohode. Budete hlavne depresívny a úplne bez nálady. Toto všetko bude mať bohužiaľ negatívny dopad ako na vaše pracovné výkony, tak ja na vaše výsledky. Snažte sa udržať si vnútorný pokoj a rovnováhu. Je to dôležité aj preto, lebo v súkromí budete mať tendencie vybíjať si vašu frustráciu na vašich partneroch, ktorý za nič nemôžu. Naopak , máte v nich maximálnu oporu a istotu vo všetkom, ale pre všetky tieto vaše negatívne pocity sa môže stať, že to nebudete schopný vidieť a oceniť.

Býk - aj v tomto týždni sa na vašom pracovisku budete cítiť príjemne a spokojný, pretože ešte stále sa veziete na vlne úspechov v každej aktivite, ktorá je spojená s vašou profesiou. Na to, aby ste dosiahli úspech nebudete musieť vynaložiť skoro žiadnu energiu. Proste to ide tak nejako samo od seba ani neviete ako. Aj v osobnom živote, či rodinnom a partnerskom spolužití sa nebudete mať na čo sťažovať. V priebehu týchto dní totiž vaše vzájomné vzťahy ovláda harmónia a vzájomná spolupatričnosť. Tak si to všetko pekne a postupne vychutnajte.

Blíženci - čo viac si môžete priať ako to, že na čo vo vašom zamestnaní siahnete sa vám darí meniť na úspech a finančné zisky. Uznanie za vaše dosahované výsledky vám otvorene prejavujú ako vaši spolupracovníci, tak aj nadriadený. váš postup na kariérnom rebríčku máte istý. Ak ste mali čo len najmenšie pochybnosti o úprimnosti vašich partnerov smerom k vašej osobe, tak v priebehu týchto dní si to budete môcť overiť bez toho, že by ste pre to niečo museli urobiť. Sami od seba vám dokážu, ako veľmi ste pre nich dôležitý a nenahraditeľný. Mali by ste urobiť to isté.

Rak - v pondelok sa na pracovisku snažte neriešiť žiadne dôležité záležitosti. Proste vám to nebude vychádzať. Ale už od utorka až do piatku sa situácia zmení vo váš prospech , takže aj to čo ste zameškali stíhate úspešne zvládnuť. V oblasti, ktorá je pre vaše znamenie nesmierne dôležitou súčasťou - rodina, sa môžete tešiť s krásnych a príjemných spoločných zážitkov, ktoré ešte viac utužia vaše vzájomné vzťahy. preto by bolo od vás milé, ak by ste vašich blízkych cez víkend prekvapili niečim, čo by ich potešilo. Napríklad im uvarte niečo čo majú radi.

Lev - minulý pracovný týždeň bol jednoznačne váš v každej oblasti vašich aktivít. A inak to nebude ani v tomto. môžete investovať vaše financie, môžete uzatvárať dôležité obchodné dohody, môžete začať riešiť vážne pracovné úlohy. Všetko vám prináša úspech a uznanie, takže môžete rátať s tým, že aj polepšíte aj v rámci vašej doterajšej pozície,ktorú zastávate. V oblasti citov a lásky vás budú hviezdy podporovať v pondelok, v piatok a počas celého víkendu bez ohľadu na to, či ste v stabilných vzťahoch, alebo začínajúcich. Aj vy nezadaný máte v tieto dni šancu spoznať niekoho,do koho sa zamilujete.

Panna - aj v priebehu týchto dní budete doslova na samom vrchole blaha, pretože tak ako v minulom, tak aj v tomto týždni budete vo vašom zamestnaní neprekonateľný a nedostihnuteľný. Budete totiž dosahovať najlepšie pracovné výsledky zo všetkých vašich spolupracovníkov. V partnerskom spolužití je možné, že ste mali o vašich polovičkách určité pochybnosti, ale počas tohoto týždňa sa presvedčíte, že neboli na mieste. Naopak, bez toho, aby ste ich o niečo požiadali vás presvedčia o ich absolútnej oddanosti a úprimnej láske k vám. preto by bolo aj od vás správne, ak by ste to isté urobili aj vy.

Váhy - v zamestnaní patríte k lídrom. Vaše pracovné povinnosti, ktoré vám vaši nadriadený na tieto dni naplánovali si plníte na viac ako sto percent, bez toho, že by ste sa museli nejako zvlášť snažiť čím si zároveň vašu pozíciu nie že len posilňujete, ale môžete očakávať postup na kariérnom rebríčku. Rovnako tak aj vo vašom osobnom živote ste na vrchole blaha, pretože vaše vzťahy či už s partnermi, alebo ďalšími rodinnými príslušníkmi si v tomto týždni upevňujete. Naplánujte si preto na tento víkend spoločné aktivity. Určite nikto nebude proti.

Škorpión - konečne po ozaj dlhom čase sa aj vašemu znameniu otočila karta a vy si budete môcť v priebehu tohoto týždňa vynahradiť na pracovisku všetko to, čo ste museli odkladať, pretože okolo vás boli iné situácie, prekážky a problémy, ktoré vás brzdili. pripravte sa iba na úspech, uznanie a samozrejme aj na pokračovanie v dobrých finančných ziskoch. V súkromí bude počas týchto dní pokoj, iba vo štvrtok v oblasti partnerského spolužitia budete musieť čeliť menším vzájomným nedorozumeniam, ale už v piatok si to spoločne vynahradíte. V tento deň to bude medzi vami ,,iskriť,, ale príjemne a vášnivo.

Strelec - ak patríte k tím, čo sa snažíte v zamestnaní dosiahnuť kariérny postup, tak potom sa v tomto týždni snažte. Máte ho na dosah. Taktiež aj vy čo podnikáte sa môžete tešiť. Bude sa vám dariť uzatvárať pre vás veľmi výhodne obchodné dohody a zmluvy, ktoré vám zaručujú vynikajúce finančné zisky. V partnerskom spolužití pozor hne´d v pondelok na menšie hádky, ale od piatku a v priebehu celého víkendu si budete užívať veľa romantiky a lásky. Vy nezadaný, ak budete chcieť , tento stav môžete zmeniť.

Kozorožec - máte pred sebou pracovne ďalší ťažký týždeň. nie ste totiž schopný sa sústrediť na vaše povinnosti a k tomu všetkému sa cítite unavený. Žeby jarná únava? A aby toho nebolo málo, tak aj z finančného hľadiska to nebude nič moc. Budú vám chýbať peniaze. V osobnom živote sa v pondelok nevyhnete výmenám názorov medzi vami a vašimi rodinnými príslušníkmi. Zostávajúce dni už budú fajn a pokojné. nadchádzajúci víkend si rezervujte pre seba. Doprajte si dostatok odpočinku pri niečom, čo vám robí radosť.

Vodnár - na pracovisku počas týchto dní očakávajte zmeny, ktoré nebudú pre vás dva krát príjemné. K tomu všetkému sa pridajú stres a celková nervozita, ktoré sa odzrkadľujú aj na vašich výkonoch a výsledkoch. Našťastie sa vo vašom osobnom živote nebudete musieť zaoberať ničím nepríjemným. Vaša celá rodina sa vám dokonca snaží medzi sebou vytvoriť pre vás príjemnú atmosféru, v ktorej by ste si mohli odpočinúť, ale nebude sa vám to dariť, pretože nebudete schopný prestať myslieť na všetky tie pracovné starosti, ktoré nastali.

Ryby - ani vo vašom prípade sa nebudete môcť cítiť príjemne pokiaľ ide o vaše pracovné záležitosti. S každou, teda aj s tou najľahšou úlohou sa natrápite kým ju dokážete vyriešiť. Nesnažte sa preto za každú cenu prepínať vaše sily. išli by ste iba hlavou proti múru a bolo by to ešte horšie. zamerajte vašu energiu a pozornosť na vašich partnerov, ktorý sa vám snažia pomáhať a podporujú vás vo všetkom. Mali by ste sa mi za ich ochotu nejako revanšovať a na to môžete využiť nadchádzajúci víkend.

25. 4. - 1. 5. 2016

Baran - máte pred sebou asi jeden z najťažších pracovných týždňov tohoto roku. K tomu všetkému sa necítite psychicky v pohode, takže sa celkovo vnímate nekomfortne a to sa negatívnym spôsobom odzrkadľuje ako na vašich výkonoch, tak aj výsledkoch. Snažte sa zachovať vnútornú rovnováhu, pokoj a trpezlivosť.Našťastie v tieto náročné dni máte vo vašej rodine, ale hlavne vo vašich partneroch pevnú oporu a podporu. V ich streda sa vám darí nachádzať stratenú energiu a harmóniu. Počas nadchádzajúceho víkendu si doma nájdite nejaké tiché miesto, kde nebudete rušený a snažte sa relaxovať napríklad pri dobrej knihe.

Býk - v tomto týždni očakávajte na pracovisku zmeny, ktoré sú pre vás priaznivé, ale vy z nich budete mať paradoxne určité obavy. Ste totiž zemské znamenie a preto máte radi istoty a tieto zmeny vás budú určitým spôsobom nútiť pustiť sa zabehnutých zvyklostí. Ale ak sa chcete posunúť ďalej, bolo by dobré , ak by ste sa im prispôsobili čo najskôr. Neobávajte sa a choďte do toho. V osobnom živote budete v priebehu týchto dní v pokušení púšťať sa do flirtov, ktoré by mohli skončiť aj neverou z vašej strany, preto si dobre rozmyslite, či vám chvíľkový úlet stají za to, aby ste si ním vážne narušili vaše trvalé vzťahy.

Blíženci - v týchto dňoch pre vás platí staré dobré porekadlo - keď sa darí, tak sa darí. A to sa ani nemusíte nejako zvlášť snažiť. Proste vám práca ide akoby sama od seba, ľahko a bezproblémovo čo vás nesmierne teší a dodáva vám vnútornú pohodu a pokoj. Ani v oblasti citov a lásky to nebude inak. S vašimi partnermi si po celý tento týždeň budete užívať jeden druhého v príjemnej atmosfére vášho domova. Cez víkend by ste si mohli tieto príjemné pocity a zážitky obohatiť niečim romantickým. Napríklad výletom do prírody spojeným s piknikom.

Rak - pondelok bude na vašom pracovisku ozaj náročný a ťažký, takže ak nemusíte, nerobte žiadne zásadné rozhodnutia a neriešte nič, čo si vyžaduje dlhodobejšie riešenia. No nemusíte sa obávať žiadnych sklzov, pretože už od stredy až do piatku sa vám podarí dobehnúť všetko zameškané. v osobnom živote vám nezadaným nebeská obloha praje v láske, takže ak túžite po vzťahu, tak v tieto dni máte možnosť spoznať niekoho, s kým ho budete môcť nadviazať. Vy zadaný, dávajte si pozor v piatok, hrozí vám, že by medzi vami a vašimi polovičkami mohli vzniknúť trhliny pre nepodstatné nedorozumenia.

Lev - v priebehu celého tohoto týždňa budete v zamestnaní na úplnom vrchole blaha a spokojnosti. Každá úloha, každé rokovanie, či podpísanie obchodných zmlúv budú pre vás z dlhodobého hľadiska úspechom v podobe dobrých finančných ziskov, alebo postupu na kariérnom rebríčku. Proste tento týždeň patrí jednoznačne vám. V súkromí sa nebudete musieť zaoberať ničím, čo by si od vás vyžadovalo osobnú angažovanosť, takže vám ostane dostatok času a priestoru aj na vaše osobné aktivity, či koníčky. Alebo si budete môcť s priateľmi niekam vybehnúť niekam za zábavou.

Panna - v tieto dni ste z pracovného hľadiska maximálne spokojný a máte na to oprávnené dôvody. Proste keď to ide, tak to ide. všetky úlohy, ktoré máte na plánované úspešne plníte, vaše finančné transakcie vám prinášajú veľmi slušné zisky a toto všetko vám pomáha aj vo vašej kariére, ktorá sa posúva smerom na hor. Aj vo vašom osobnom živote, či v rodinnom alebo partnerskom spolužití budete prežívať príjemné pocity a harmóniu. V priebehu nadchádzajúceho víkendu by ste vašu celkovú pohodu znásobiť spoločnými aktivitami, ktoré by ešte viac utužili vaše vzájomné väzby.

Váha - na vašom pracovisku sa v tieto dni budú realizovať zmeny, ktoré sú pre vás pozitívne, no cez to všetko z nich budete mať mierne obavy. Ale tie budú bezpredmetné. naopak,mali by ste sa ich zhostiť čo najskôr, aby ste z nich dokázali vyťažiť čo najviac výhod. V súkromí budete mať po celý týždeň tendencie flirtovať čo by nebolo tak zlé, ale je tu vysoké riziko, že by sa to mohlo zvrtnúť do nevery a to by už mohlo mať vážny dopad na vaše stabilné partnerstvá. preto si dobre premyslite, či to stojí za to.

Škorpión - v pondelok a v utorok bude vo vašom zamestnaní okolo vás veľa nervozity a stresov, ale našťastie deň po dni sa táto nepríjemná atmosféra bude zlepšovať. čo sa týka vašich financií, tak tie už dlhodobejšie sú na slušnej úrovni a inak to nebude ani v tomto týždni. Vo vašom súkromí máte pokoj a pohodu. Dokonca v priebehu štvrtku vám bude nebeská obloha priať hlavne v oblasti citov a lásky, takže či už ste v dlhodobých vzťahoch, alebo len začínate, určite si v tento deň nájdite čas a pripravte pre vaše polovičky nejaké romantické prekvapenie. Určite ich tým v dobrom slova zmysle milo zaskočíte.

Strelec - na vašom pracovisku máte pri sebe niekoľko neprajníkov a závistlivcov, ktorý sa vám v tomto týždni budú snažiť podrážať nohy a snažiť sa prekaziť vám dosiahnutie dobrých výsledkov. No napriek ich snahám sa vám darí hlavne v kariérnej oblasti. Vy čo podnikáte, môžete sa tešiť, lebo si úspešne rozbiehate vaše aktivity. V partnerskom spolužití sa už v pondelok nebudete mať možnosť vyhnúť ostrým výmenám názorov kvôli vašemu pracovnému vyťaženiu.Ale už v utorok sa vám podarí všetko si vysvetliť a tak upokojiť to nepríjemné napätie, takže zostávajúce dni sa už budú niesť v príjemnej a pokojnej atmosfére.

Kozorožec - vaši nadriadený vám v tomto týždni nemôžu uprieť vašu snahu, ale paradoxne nech robíte, čo robíte, vaše snaženie sa míňa účinkom a to vás dostáva do psychickej nepohody. A ani vedomie, že ste finančne nedocenený vám nepridáva na vnútornom pokoji. Ešte že, v osobnom živote sa cítite príjemne. Máte pri sebe partnerov, ktorý sú obetavý a snažia sa vám pomáhať vo všetkom. Tak isto aj zo strany vašej celej rodiny cítite podporu a to je pre vás v priebehu týchto dní pre vás nesmierne dôležité.

Vodnár - od pondelka do stredy vám v zamestnaní ide karta, preto sa snažte stihnúť všetko, čo je pre vás dôležité a čo sa nedá odložiť. Ide o to, že od štvrtka do piatku budete musieť viac riešiť rôzne prekážky a problémy ako vaše povinnosti a to bude nápor hlavne na vašu psychiku. V oblasti citov a lásky, vám zadaným do vašich vzťahov prichádza nová iskra, ale aj vám nezadaným, ktorý túžite po serióznom partnerovi nebeská obloha praje. Máte príležitosť stretnúť svoju životnú lásku. Preto počas víkendu neseďte doma, ale vyberte sa niekam medzi ľudí.

Ryby - v tomto týždni sa na pracovisku obrňte veľkou dávkou trpezlivosti, pretože máte pred sebou veľmi, veľmi náročné a ťažké obdobie s čoho budete nervózny a podráždený, lebo vám doslova všetko na čo siahnete padá z rúk. nedarí sa vám ani kariérne , ani finančne, ani v podnikaní. K tomu všetkému sa hne´d v pondelok ozaj nepríjemne pohádate s vašimi partnermi a ž v utorok sa vám bude postupne dariť medzi vami dávať všetko do poriadku, takže až počas víkendu by ste sa mali spolu baviť už v pokojnej atmosfére.

18. 4. 24. 4. 2016

22.4 o 7.26 hod. bude SPLN v znamení ŠKORPIONA. Je to 8 astrologický dom, dom smrti, dedičstva ,,ľahšie,, získaných peňazí.

Baran - v prvej polovici tohoto pracovného týždňa sa vám bude dariť ešte ako tak, ale to stačí na to, že začínate byť nespokojný. V druhej sa k tomu pridá veľa stresu a nervozity a aby toho nebolo dosť, tak vám chýbajú financie pre neočakávané výdavky, ale aj straty vo vašich investíciách. Ešteže vo vašom osobnom živote je pokoj a pohoda. Dokonca pre vás nezadaných, ktorý túžite po láske streda prináša možnosť stretnúť niekoho, s kým vaša známosť môže v budúcnosti prerásť až do uzavretia manželstva.

Býk - na vašom pracovisku sa v priebehu tohoto týždňa nebudú diať žiadne neočakávané udalosti, ktoré by vás mali nepríjemne zaskočiť. Vy, ktorý sa už dlhodobejšie zaoberáte myšlienkou vycestovať do zahraničia a tam sa zamestnať, mali by ste v priebehu týchto dní preto urobiť prvé reálne kroky, pretože na to máte naozaj priaznivé obdobie. V súkromí sa počas stredy snažte vyhnúť hádkam medzi vami a vašimi partnermi. Boli by totiž vyvolané pre nepodstatné a nedôležité rozpory medzi vami. Šetrite si energiu na nedeľu, pretože ju budete môcť použiť na niečo milé a príjemné hlavne v oblasti lásky.

Blíženci - už počas minulého týždňa sa vám v zamestnaní darilo a nebude to inak ani v tomto. Vaše pracovné úlohy si plníte na viac ako sto percent, čo má veľmi pozitívny dopad aj na váš kariérny posun smerom nahor. Tešiť vás bude aj to, že vaše finančné investície sa vám vracajú zo slušnými ziskami. Podobne na tom budete aj vy čo sa venujete podnikateľským aktivitám. V oblasti citov a lásky sa cítite fajn, všetko je v poriadku, ale predsa len, nezaškodilo by ak by ste sa cez víkend vašim partnerom venovali trochu viac. Určite to ocenia.

Rak - v pondelok a vo štvrtok buďte na pracovisku obozretný a opatrný v rozhovoroch s vašimi spolupracovníkmi, pretože je medzi nimi niekto, kto by ich využil, alebo lepšie povedané zneužil na to, aby vám podrazil nohy. Zvyšok týždňa je v poriadku a vy vaše úlohy zvládate bez problémov. Aj pre vaše znamenie je v osobnom živote streda kritickým dňom, kedy hrozia nedorozumenia a z nich vyplývajúce hádky medzi vami a vašimi partnermi. Iba čo by ste si pokazili víkend, ktorý je pre vás inak nesmierne príjemný a plný milých prekvapení.

Lev - na pracovisku sa počas pondelka nebudete cítiť komfortne, ale už od utorka až do piatku budete doslova excelovať vo všetkom, do čoho sa pustíte čo má samozrejme aj adekvátne kladný dopad na vaše finančné ohodnotenie. Máte plné právo byť preto na seba hrdý. V osobnom živote, v partnerskom a rodinnom spolužití sa v priebehu týchto dní objaví sem tam malý mráčik, ale aj v týchto oblastiach vášho života ste spokojný. Aktivity na nadchádzajúci víkend by ste si mali naplánovať spoločne s vašimi blízkymi a pozvať si môžete aj vašich priateľov.

Panna - tak ako v priebehu minulého týždňa, tak aj v tomto môžete v zamestnaní očakávať iba výborné pracovné výsledky. Rovnako tak sa vám darí v kariére a aj vo financiách vykazujete zisky. Ale ani vy, čo pracujete v súkromnom sektore sa nebudete mať dôvod na niečo sťažovať. V súkromí ste spokojný a spokojnosť a pohodu prežívate aj v partnerskom a rodinnom spolužití. No predsa by nebolo od veci, ak by ste sa vašim polovičkám venovali o niečo viac na čo budete mať ideálne podmienky a príležitosť cez víkend. Môžete si byť istý, že sa vaša snaha stretne s pozitívnou odozvou.

Váhy - tento pracovný týždeň, ktorý máte pred sebou nebude v ničom výnimočný. Vaše povinnosti si plníte, v kolektíve prevláda pokojná atmosféra, vaši nadriadený vás zbytočne nezaťažujú, nekontrolujú. Ak patríte medzi tých, ktorý sa už určité obdobie zaoberáte myšlienkou vycestovať do zahraničia a tam sa zamestnať, tak tieto dni sú ideálne na to, aby ste pre to urobili prvé reálne kroky. aj nebeská obloha vás v tejto záležitosti podporuje. V súkromí sa počas stredy snažte vyhnúť hádkam s partnermi, lebo by boli vlastne o ničom. Iba čo by ste si ohrozili nedeľu v priebehu ktorej môžete zažiť spoločne sa vašimi polovičkami romantické chvíle.

Škorpión - na vašom pracovisku sa budú diať zmeny, ktoré nebudú patriť k tým príjemným, ale vy sa s nimi dokážete vysporiadať do tej miery, že nijako neohrozia vaše dobré výsledky a nebudú mať ani negatívny dopad na vaše dobré finančné zisky. Nepríjemnosti vás neobídu ani vo vašom osobnom živote zvlášť v partnerskom spolužití v podobe hádok, ale aj nevery a tie môžu mať dokonca až fatálny dopad - rozchody, rozvody. Nadchádzajúci víkend sa snažte prežiť niekde v ústraní od všetkého, od všetkých. Odpočívajte, relaxujte.

Strelec - v pondelok a v utorok sa snažte pracovať na maximum. Snažte sa stihnúť všetko dôležité a podstatné, pretože v tieto dni sa vám bude mimoriadne dariť. Naopak od stredy až do piatku vám nebude vychádzať nič aj keby ste sa ,,rozkrájali,,. No v súkromí môžete dať vašej fantázii plný priechod. Už v pondelok môžete očakávať veľmi pekný, romantický večer v spoločnosti vašich partnerov, ale ani ostávajúce dni budú stáť za to. Nadchádzajúci víkend môžete využiť na to, že si pozvete priateľov domov, alebo sa s nimi vyberte niekam von za zábavou.

Kozorožec - celý tento pracovný týždeň vás zastihne bez elánu a nálady čo sa samozrejme odzrkadlí aj na vašich výkonoch a výsledkoch. jedným z dôvodov, prečo máte takú náladu je váš pocit, že ste finančne nedostatočne ocenený a to vás núti vážne premýšľať o zmene zamestnania. No skôr ako urobíte takéto vážne rozhodnutie, dobre si všetko ešte raz premyslite. V osobnom živote máte v priebehu týchto dní plnú podporu planéty Venuše - láska, takže vy nezadaný , túžiaci po vzťahu, vaše túžby budú naplnené a vy čo ste v stabilných vzťahoch, tie sa budú ešte viac utužovať.

Vodnár - vaše pracovné povinnosti si v tomto týždni plníte bez problémov a dokonca sa pristihnete pri tom, že by ste dokázali zvládnuť aj viac úloh ako máte naplánovaných. No celkovo ste spokojný, pretože vám ide všetko pekne od ruky tak ako má. V oblasti citov a lásky aj vašemu znameniu planéta Venuša prejavuje svoju absolútnu podporu, takže v tejto oblasti vášho života prežívate počas týchto dní doslova eufóriu a to vás napĺňa šťastím. Máte ideálny návod na to, ako , alebo čomu sa venovať počas víkendu. užívajte si to všetko.

Ryby - na tento pracovný týždeň sa budete snažiť zabudnúť čo najrýchlejšie, pretože vám nebude nič vychádzať a vás to bude iba znervózňovať s čoho ste podráždený a bez nálady. A k nálade vám nepridá ani vedomie, že ani finančne na tom nie ste najlepšie. Našťastie vo vašich partneroch nachádzate veľké pochopenie a podporu a ich spoločnosť vám prináša stratený pokoj a pohodu. Hlavne ich zásluhou si budete môcť nadchádzajúci víkend užívať bez toho, že by bol zatienený niečim nepríjemným. Bude od vás pekné, ak sa im za to nejako odvďačíte.

11. 4. - 17. 4. 2016

Baran - mali by ste sa pripraviť na naozaj náročný pracovný týždeň plný stresov nervozity všade okolo vás. Paradoxne vás to nijako netrápi. Prečo asi? odpoveďou je to, že počas týchto dní v súkromí prežívate neskutočné pocity zamilovanosti a ste milovaný. To sa týka všetkých baranov, ktorý sú v trvalých vzťahoch a aj tých, ktorý nemáte partnera. Vám nezadaným nebeská obloha praje v nadväzovaní nových vážnych známostí.

Býk - a je to tu. Máte pred sebou jeden z najlepších pracovných týždňov tohoto roku počas ktorého vám bude vychádzať všetko na čo si len spomeniete.Vaša kariéra ide raketovou rýchlosťou smerom nahor a aj vy čo podnikáte ,,žnete,, len úspechy. V osobnom živote máte pred sebou tiež iba príjemné dni, ktoré vyvrcholia v piatok počas ktorého si budete užívať náklonnosť a silné prejavy citov zo strany vašich partnerov. Nieje preto nič divné na tom, že sa cítite úžasne.

Blíženci - využite tento pracovný týždeň maximálne ako dokážete, pretože podpora nebeskej oblohy je plne na vašej strane. Všetky tromfy máte v rukách. Budujete si kariéru, finančne vám vychádzajú všetky vaše investície. Mali by ste si kúpiť nejaký los,alebo podať lotériu. V oblasti lásky ste úspešný v stredu. v piatok naopak, pozor na hádky . Cez víkend ste už opäť v pohode a príjemne naladený.

Rak - pondelok bude pre vás na pracovisku naozaj nepríjemný, preto sa snažte neriešiť žiadne závažné úlohy ani nerobte dôležité rozhodnutia. No už od utorka až do piatku sa karta obracia , takže všetko do čoho sa pustíte splníte na výbornú. V osobnom živote, ale hlavne v rodinnom spolužití je pred vami príjemný týždeň. Hlavne v piatok, ale aj počas víkendu prežívate v spoločnosti vašich partnerov úžasné chvíle.

Lev - od pondelka do stredy to máte v zamestnaní dosť náročné, takže každý úspech si musíte tvrdo oddrieť, ale už vo štvrtok a v piatok doslova excelujete. darí sa vám v každom smere. Aj vám čo podnikáte. V súkromí máte pondelok krásny hlavne v oblasti citov. Naopak, cez štvrtok očakávajte nedorozumenia a hádky s každý členom vašej rodiny. Ešte že sa vám v priebehu víkendu podarí s každým udobriť a dať všetko do poriadku.

Panna - na pracovisku ste v priebehu tohoto týždňa jednoznačne lídri. Neexistuje žiadna úloha, ktorá by bola pre vás neriešiteľná. Aj vaše finančné transakcie vám prinášajú len vysoké zisky. Tak sa snažte využiť priazeň hviezd ako najlepšie dokážete. a nebude od veci, ak skúsite šťastie aj v nejakej lotérii. Alebo si kúpte aspoň nejaký los. V láske a citoch máte šťastenu pri sebe v stredu. V piatok dávajte pozor na zbytočné hádky s partnermi. Víkend je už opäť príjemný.

Váhy - v priebehu tohoto týždňa si v zamestnaní budete môcť dovoliť využiť aj váš úžasný zmysel pre detail, pretože toto sú vaše dni počas ktorých všetkým ukážete vašu absolútnu profesionalitu, schopnosti a talent. Vaša kariéra ide smerom nahor a aj vy čo podnikáte , môžete očakávať len úspech. Taktiež aj v osobnom živote máte pred sebou len milé a príjemné zážitky. A piatok by ste si mali rezervovať len pre vašich partnerov. tento deň bude naplnený láskou a citmi.

Škorpión - v tieto dni sa žiadna pracovná úloha , ktorú máte na tento týždeň naplánované nezaobíde bez nervozity a stresov, ale vy to zvládnete. Tešiť vás môže to, že výsledok vašej vynaloženej námahy bude korunovaný dobrými finančnými ziskami. V oblasti lásky ste tento týždeň veľmi spokojný. Milujete a ste milovaný. s partnermi máte vzájomne v sebe plnú podporu a oporu. Víkend využite na spoločné aktivity.

Strelec - pracovne sa v tomto týždni nemusíte obávať ničoho. Zvládate všetko bez najmenších problémov. No vy, čo sa sústredíte na kariéru, nebudete mať také šťastie, ale celkovo ste spokojný. V partnerskom spolužití sa v pondelok nevyhnete ozaj ostrým hádkam,preto sa obrňte vnútorným pokojom a rozvahou. Ale nadchádzajúci víkend vám všetko vynahradí. Bude nádherný, plný radosti a užijete si veľa zábavy.

Kozorožec - vaše pracovné povinnosti si plníte zodpovedne a ukážkovo, ale mrzí vás to, že za vaše výsledky nie ste finančne adekvátne ohodnotený zvlášť preto,lebo máte pred sebou nečakané výdavky. no cez to všetko ste v podstate spokojný.V súkromnom živote vám tieto dni prinášajú pohodu a pokoj. Váš život držíte pevne vo vlastných rukách, všetko okolo seba si riadite podľa svojich predstáv. Pokračujte v
tejto ceste.

Vodnár - od pondelka do stredy sa na pracovisku poriadne zapotíte a aby ste dosiahli uspokojivé výsledky, tak si aj pekne ,,zamakáte,,. Až počas štvrtku a v piatok to už bude ok a všetko pôjde ľahko ako nôž cez maslo. V súkromí vám pondelok prináša veľa citov či už ste zadaný ,alebo slobodný. v stredu pozor na hádky v rodine. nadchádzajúci víkend bude prekrásny, plný radosti a veselosti.

Ryby - celý tento pracovný týždeň ste podráždený a nervózny a v podstate ani sami neviete presne prečo. No cez to všetko si vaše povinnosti plníte bezo zbytku, presne podľa predstáv vašich zamestnávateľov. vaša nervozita vás neopúšťa ani vo vašom súkromí. Zvlášť v pondelok sa plne prejaví hádkami, ktoré budú vami vyprovokované a bezdôvodne. No počas stredy prichádza ozaj sladké udobrovanie.

4. 4. - 10. 4. 2016

7. 4.2016 o 13.26 hod. bude NOV v znamení BARANA. je to prvý astrologický dom , naše ja, naše ego..

Baran - počas tohoto týždňa si bez problémov plníte všetky vaše pracovné povinnosti aj za plnej podpory zo strany vašich nadriadených a predsa nie ste spokojný. Máte depresívnu náladu. Že by sa na vás prejavovala jarná únava? Aspoň že v súkromí dokážete byť milý a pozitívny. je to aj preto, lebo celá vaša rodina na čele s vašimi partnermi sa vám snaží vytvoriť v ich strede pohodu a harmóniu, kde budete môcť načerpať novú energiu a elán.

Býk - aj keď sa podľa vás vo vašom zamestnaní nedarí vaše úlohy plniť v takom tempe , aké by ste si predstavovali, nič vám to neuberie na celkovej pohode v akej ste, pretože konečné výsledky ukazujú, že ste ich dosiahli v najvyššej kvalite za čo budete aj náležite ocenený.V citovej oblasti budete v prvej polovice týždňa dosť precitlivelý na všetko zo strany vašich partnerov, ale ste šťastný. Druhá polovica vás zastihne takých nijakých, nemastných, neslaných. premýšľate či vás vaša polovička úprimne miluje.

Blíženci - počas týchto dní vám na pracovisku vychádza všetko tak ako ste si to naplánovali a predsa nie ste spokojný. Cítite, že by ste dokázali zvládnuť vládli viac práce, ktorá by mohla byť trochu akčnejšia.A ani v oblasti citov a lásky sa v priebehu týchto dní nebudete mať na čo sťažovať. Všetko je v poriadku, ale nebolo by od veci ak by ste do vašeho partnerstva pridali trochu o niečo viac korenia. Vaše polovičky by to vedeli náležite oceniť.

Rak - okrem utorka, kedy sa vám v zamestnaní nebude v ničom dariť máte pred sebou úspešný týždeň. Máte príležitosť vašim spolupracovníkom, ale aj vašim nadriadeným dokázať, čo sa vo vás skrýva a že ste človek na, na ktorého sa dá spoľahnúť vo všetkom. V rodinnom a aj partnerskom spolužití máte pred sebou tak isto iba príjemné dni, ale mali by ste sa zaujímať o to, či to tak vnímajú aj vaše polovičky. Bude od vás preto pekné, ak ich počas víkendu prekvapíte nejakou milou maličkosťou.

Lev - v priebehu tohoto týždňa zistíte, že na vašom pracovisku máte okolo seba veľa neprajníkov, ale napriek ich snahám vám škodiť a ubližovať, váš postup na kariérnom rebríčku sa im nepodarí ohroziť. Zvlášť vy, čo pracujete v zahraničí, alebo pre nejakú firmu, očakávajte úspechy. v osobnom živote máte pred sebou rovnako pekné dni, plné zábavy a radosti v kruhu vašej rodiny a priateľov. Štvrtok by ste si mali vyhradiť celý pre vašich partnerov, pretože vám vesmír praje hlavne v láske a citoch.

Panna - v zamestnaní sa vám v tieto dni darí. Žiadna úloha, ktorou vás vaši nadriadený poverie vás nedokáže zaskočiť a predsa necítite spokojnosť. Máte totiž pocit, že vaše schopnosti nie sú využité dostatočne na to, aby ste všetkým dokázali vaše schopnosti. V osobnom živote máte pred sebou ozaj pokojné dni plné pohody a porozumenia,preto by nezaškodilo,ak by ste si s partnermi spoločne cez víkend váš vzťah trochu okorenili niečim vzrušujúcim.

Váhy - vaše pracovné povinnosti si plníte bez väčších problémov, ale nesedí vám spôsob ich riešenia, aký vám ,,naordinovali,, vaši nadriadený. Dôležité je to, že v závere týždňa budú nimi vyhodnotené ako veľmi dobré. V partnerskom spolužití budete od pondelka do stredy trochu zbytočne precitlivelý na vaše polovičky, ale spokojný. Počas štvrtku a piatku sa nebudete schopný striasť myšlienok , či vás vaše lásky úprimne milujú.

Škorpión - na pracovnú vyťaženosť, ani na stres a chaos všade okolo vás sa tento týždeň nebudete môcť sťažovať, preto sa snažte zachovať pokoj a rozvahu, nedajte sa rozhodiť okolím. Ale všetky tie nepríjemnosti budú stáť za to, lebo vaša snaha a námaha bude veľmi dobre finančne ohodnotená. V osobnom živote sa okrem toho, že vám vaši partneri budú vyčítať, že sa im dostatočne nevenujete nebude diať nič zvláštne. Preto by bolo fajn, ak by ste si víkend rezervovali pre vaše polovičky.

Strelec - na pracovisku vám nikto nemôže uprieť vašu snahu, ale nič vám to nebude platné, pretože keď sa vám konečne podarí odstrániť nejaký problém , okamžite sa vynoria dva ďalšie a to vás v závere týždňa dostane do úplnej rezignácie a pocitu nešťastia. Ešte že máte pri sebe tak chápavých, trpezlivých a tolerantných partnerov, ktorý stoja pri vás dokážu podržať a podporujú vás vo všetkom. Počas víkendu sa snažte hlavne odpočívať a relaxujte.

Kozorožec - pripravte sa na to, že v pondelok a v utorok sa na pracovisku budete doslova trápiť zo všetkým, ale už od stredy až do piatku sa karta obráti a a všetko vám pôjde ako po masle. Budú vám vychádzať všetky vaše aktivity, budete uzatvárať pre vás dobré a výhodné zmluvy. v osobnom živote, v partnerskom, či rodinnom spolužití ste spokojný. preto si môžete dovoliť rezervovať si víkend pre vaše osobné záľuby, alebo koníčky. Alebo sa vyberte niekam von s priateľmi.

Vodnár - ešte aj počas tohoto týždňa budete musieť v zamestnaní čeliť nepriazni niektorých vašich spolupracovníkov, Ste vzdušné znamenie, takže sa našťastie viete ,,otriasť,, a ísť ďalej a to sa vám aj darí. Napredujete. V súkromí prežívate v priebehu týchto dní pohodu a vy čo ste zadaný, očakávajte nejaké veľmi milé prekvapenie zo strany vašich partnerov. Okrem toho k vám budú aj veľmi pozorný. Bude od vás pekné, ak sa im za to aj vy budete nejako revanšovať.

Ryby - na pracovisku sa v prvej polovici tohoto týždňa nebude diať nič mimoriadne, ale už štvrtok a piatok vám prinášajú nepríjemnosti a problémy a aby toho nebolo dosť, tak aj finančné straty. Preto počas týchto dní, radšej neinvestujte. V citovej oblasti vášho života, v láske, v rodinnom spolužití budete mať dosť dôvodov na radosť, ale akosi si to nebudete vedieť ,,vychutnať. Snažte sa preto povzniesť nad všetko a hlavne si neťahajte domov pracovné problémy.

28. 3. - 3. 4. 2016

Baran - v priebehu tohoto týždňa budete na pracovisku bez nálady a mierne podráždený. Dávajte pozor na to, aby to nebolo na vás moc vidieť, pretože by ste si mohli u vašich nadriadených naštrbiť ich doterajšiu priazeň. V oblasti citov a lásky máte priazeň hviezd počas pondelka a utorka, takže vy zadaný, buďte k vašim partnerom cez tieto dni viac pozornejší a vy nezadaný, túžiaci po vzťahu, vyberte sa niekam medzi ľudí. Nastávajúci víkend vám prináša pohodu, pokoj a príjemné chvíle v kruhu rodiny, alebo priateľov.

Býk - počas týchto dní očakávajte, že sa vám na pracovisku nebude dariť a aj vy, čo sa snažíte o kariérny postup, nebudete úspešný. K tomu všetkému vás nebude tešiť ani vaša finančná situácia. V partnerskom spolužití budete musieť v stredu čeliť ostrým výmenám názorov, ktoré vzniknú vlastne pre banálne dôvody. Našťastie si to aj vaše polovičky uvedomia skôr, ako by mohli narobiť veľké škody medzi vami a počas nadchádzajúceho víkendu dáte spoločne všetko do poriadku.

Blíženci - tento týždeň zistíte, že medzi vašimi spolupracovníkmi máte pár neprajníkov, ktorý sa vám snažia podrážať nohy, ale napriek ich snahám sa vám darí vašu kariéru posúvať smerom dopredu. Pokiaľ máte ponuku zamestnať sa niekde v zahraničí, neváhajte a choďte do toho. V osobnom živote si utorok rezervujte pre vašich partnerov. Vesmír vám praje v láske a citoch. Počas štvrtku pozor na malé nedorozumenia, ktoré by vám mohli naštrbiť víkendové, príjemné zážitky v kruhu vašich najbližších.

Rak - v zamestnaní vám ,,klape,, všetko podľa presne naplánovaných spôsobov riešenia úloh na tento týždeň. No cítite sa finančne nedocenený za vaše dosahované výsledky, ktoré sú dobré a to vás mrzí. V súkromí sa počas stredy nevyhnete nepríjemným výmenám názorov s vašimi partnermi, ktorých príčinou je práve vaše zamestnanie, kde posledné obdobie trávite viac času ako by bolo milé vašim polovičkám. Preto sa im snažte aspoň cez víkend venovať všetok čas .

Lev - od pondelka do štvrtku by ste sa mali v zamestnaní snažiť maximálne ako dokážete, pretože vám budú vychádzať všetky vaše aktivity viac, ako by ste očakávali. Rovnako tak sa bude dariť aj vám čo podnikáte. V piatok sa venujte už len tomu nevyhnutnému, lebo karta sa obráti vo váš neprospech. V súkromí v priebehu pondelka a utorka dajte všetku energiu do lásky a citov. v tejto oblasti vášho života máte plnú podporu hviezd. Týka sa to zadaných, ale aj vás ktorý ste bez vzťahu.

Panna - na pracovisku budete musieť čeliť faktu, že nie všetci vaši kolegovia sú na vašej strane, ale že sú medzi nimi aj taký, ktorý sa vám cielene snažia kaziť vašu reputáciu u vašich nadriadených. No k ich nevôli sa vám darí naďalej posúvať smerom hore po kariérnom rebríčku. Je možné, že dostanete ponuku pracovať v zahraničí. Môžete ju prijať. V súkromí je pre vás utorok dňom lásky. Naopak, cez štvrtok si dávajte pozor na nedorozumenia s partnermi, ale víkend už budete opäť spolu ,,hrkútať.

Váhy - ak ide o vaše pracovné záležitosti, tak budete naozaj radi, ak budete mať tento týždeň za sebou. Nič vám nepôjde,, skôr vám všetko bude padať z rúk a ani vy , čo ste sa rozhodli budovať vašu kariéru, nebudete spokojný. K tomu všetkému sa nebudete mať prečo tešiť ani z vašich finančných ziskov. Ak budú, tak len minimálne.A aj doma čakajte v stredu ostrú výmenu názorov medzi vami a partnermi paradoxne pre úplne bezvýznamné maličkosti. Našťastie počas víkendu si to všetko uvedomíte a vysvetlite, takže medzi vami bude opäť všetko v poriadku.

Škorpion - vaše pracovné úlohy sú v tieto dni veľmi komplikované a ťažké , takže na ich úspešné zvládnutie budete musieť zo seba vydať všetku energiu. Ale zvládnete to. Za všetku vašu námahu budete aj náležite ocenený a to veľmi dobrými finančnými ziskami. V osobnom živote máte pred sebou príjemné dni bez žiadnych negatívnych situácií. Naopak , počas štvrtku by ste si mohli s partnermi naplánovať romantický večer pri sviečkach. nebeská obloha vám v tento deň praje vo všetkom čo je spojené s citmi a láskou.

Strelec - vo vašom zamestnaní je počas týchto dní všetko hore nohami. Všade okolo vás je blázninec a chaos, ale vás ako by sa to netýkalo. Zvládate všetky vaše povinnosti bez problémov a s prehľadom.Ste proste profesionál.V oblasti partnerského spolužitia to už nebudete zvládať s pokojom, ale budete plný emócií a práve tie by ste mali v sebe tlmiť, pretože vám pôjde o všetko. Hrozí vám trvalý rozpad, rozchod, rozvod.
Neunáhľujte sa vo vašich rozhodnutiach.

Kozorožec - počas týchto dní sa v zamestnaní snažíte pracovať na viac ako sto percent a nemáte dôvod sa sťažovať na nedostatok práce, ale vaše výkony, ale aj výsledky nebudú náležite finančne ohodnotené čo vás bude mrzieť. V súkromí už utorok naznačí aký budete mať celý víkend. A že by ste sa mali začať naozaj na čo tešiť, pretože pôjde o romantiku, city, lásku, nežné vyznania, ale aj vášeň.

Vodnár - v zamestnaní sa vám síce darí, ale cítite, že to nieje ono, že máte na viac a nie len v obsahu vašej práce, ale aj čo sa týka vášho ohodnotenia za ňu. Mali by ste sa zamyslieť, či by nebolo ozaj dobré nasmerovať vašu pozornosť na zahraničie.V osobnom živote by ste mali vy zadaný venovať veľa času svojim partnerom v utorok a v stredu.Tieto dni máte príležitosť vaše vzťahy utužiť. Vy nezadaný, máte šancu spoznať svoju novú lásku.,

Ryby - pripravte sa na to, že si v zamestnaní počas týchto dní budete musieť vysúkať rukávy veľmi vysoko a každý váš pracovný úspech si poctivo ,,odmakáte,,. Taktiež aj vy, čo robíte biznis to nebudete mať jednoduché.Budete zo seba musieť vydať to najlepšie, aby ste dospeli s partnermi k obojstranne výhodným dohodám a zmluvám. Váš osobný život nemá v tomto týždni pred sebou žiadne negatívne prekážky až na utorok,
kedy budete podráždený. Mohli by ste túto náladu preniesť aj na vašich blízkych.

21. 3. - 27. 3. 2016

23.3. o 13.03 hod. bude SPLN v znamení VÁH. je to 7 astrologický dom, dom partnerstva aj pracovného.Ak mate v tomto smere starosti,poziadajte LUNU o pomoc.

Baran - tento týždeň vám to bude v zamestnaní vyhovovať v každej oblasti. Vaše úlohy si dokážete prerozdeliť podľa dôležitosti tak, že ich postupne budete jednu po druhej úspešne zvládať. Dokonca vám ostane dostatok času ja na to, aby ste si mohli obohatiť vaše vedomosti nejakou odbornou literatúrou. V osobnom živote pozor na utorok, lebo sa nevyhnete ostrým hádkam, ale už v stredu dáte všetko do poriadku.

Býk - naproti minulému týždňu, keď ste sa v zamestnaní museli trápiť zo všetkým, je tento kľudný a pohodový. Môžete si dokonca dopriať poľaviť vo vašom pracovnom nasadení. Tak vám ostane viac času , ale energie na vaše osobné potreby, záujmy a koníčky aj kvôli tomu, lebo u vás doma, v rodinnom a partnerskom spolužití prevláda dobrá nálada a všetko je v úplnom poriadku.

Blíženci - máte pred sebou doslova dokonalý pracovný týždeň.Všetko sa vám darí, krok za krokom pokračujete v budovaní vašej kariéry a aj finančne ste spokojný. Neexistuje nič,kde by ste nedokázali byť úspešný. To isté je aj vo vašom osobnom živote. Aj v ňom sa vás v tieto dni šťastena drží. Vy čo ste vo vzťahoch, utužujete si ich, vy slobodný, stretnete svoju lásku a nieje vôbec vylúčené že sa dozviete milú správu v podobe prírastu do rodiny - dieťaťa, alebo vnúčatka.

Rak - od pondelka do stredy máte pred sebou pracovne úspešné obdobie, tak sa to snažte využiť najlepšie ako dokážete, pretože od štvrtku do piatku to bude presne naopak. Nič vám nepôjde ako by ste cheli, všetko sa bude kaziť. Súkromne máte pred sebou nádherný týždeň práve v tej časti vášho života, ktorý je pre vás nesmierne dôležitý a to je rodina. Budete až fyzicky cítiť príjemnú silu puta, ktorá vás spája.

Lev - máte pred vami pracovne veľmi pohodový a kľudný týždeň čo vám moc nevyhovuje, pretože vy potrebujete byť neustále v pohybe a v akcii. Ale to nieje pre vás nič neprekonateľné. Vy si už poradíte čím a ako sa dokážete zamestnať. V osobnom živote máte pred sebou hádavé dni zo všetkými vašimi rodinnými príslušníkmi, ktoré sa upokoja až v priebehu nadchádzajúceho víkendu.

Panna - v tomto týždni sa budete v zamestnaní cítiť ako ryba vo vode. Máte dostatok príležitostí ukázať vašim nadriadeným, ale aj kolegom, že ste človek na pravom mieste a aj sa vám to úspešne darí. Posilňujete si tak vašu pozíciu. Vlastne rovnaké pozitívne udalosti očakávajte aj vo vašom osobnom živote. Vy čo máte trvalé vzťahy, budete si ich utužovať, vy čo túžite po láske, zamilujete sa a vy čo by st si chceli rozšíriť rodinu o dieťa, mali by ste sa cez tieto dni snažiť.

Váhy - v priebehu minulého týždňa ste sa na pracovisku museli ozaj veľmi tvrdo snažiť, aby ste dosiahli ako také výsledky. Ale to sa nebude týkať tohoto. Naopak, budete si môcť dovoliť ubrať s ,,plynu,, a aj tak sa vám podarí všetko na čas a v poriadku urobiť tak,ako sa od vás očakáva. Dokonca vám v súkromí ostane dostatok času a priestoru aj na vaše osobné aktivity, aj preto, lebo doma je všetko v úplnom poriadku.

Škorpión - už celé tri týždne sa vám v zamestnaní opakujú podobné udalosti ako podrazy zo strany niektorých vašich spolupracovníkov a samozrejme s toho vyplývajúce stresy a nebude to inak ani v priebehu tohoto. Zmeny nenastanú ani v tom príjemnom a to je, že naďalej sa vám darí ,,vyrábať,, ozaj dobré finančné zisky. V piatok pozor na ostré hádky s partnerom. Budete v podozrení, že je z niekym v tajnom kontakte. najskôr si to poriadne overte a až potom jednajte.

Strelec - v priebehu týchto dní sa na pracovisku snažíte venovať vašu energiu hlavne smerom k budovaniu si vašej kariéry ale aj teraz to ide ťažko, no predsa ide, lebo ste odhodlaný a húževnatý. V súkromnom živote je pokojná a harmonická atmosféra v každej oblasti až tak, že sa pristihnete pri pocite, že sa trochu nudíte. Skúste zapojiť všetky vaše mozgové závity a vymyslite niečo vzrušujúce a zábavné pre celú vašu rodinu a aj priateľov.

Kozorožec - na nedostatok práce sa v tomto týždni nebudete vôbec sťažovať, ale tiež ju dokážete aj bravúrne zvládať, za čo si zo strany vašich spolupracovníkov vyslúžite uznanie aj pochvalu. Mrzieť vás bude iba to, že to opäť nebude formou lepším finančným ohodnotením. Ak uvažujete o zmene zamestnania môžete, máte na do vhodné obdobie. V osobnom živote je všetko v poriadku.

Vodnár - máte okolo seba ozaj veľa neprajníkov a závistlivcov, ktorý sa vám snažia podrážať nohy a robiť zle, ale k ich nevôli sa vám darí posúvať sa nahor a získavať si za vašu poctivú prácu stále lepší kredit u každého, s kým prídete pracovne do styku. Váš osobný život sa nesie v duchu pokojných dní, pretože aj v tejto oblasti si robíte veľké poriadky čo prináša už aj prvé ovocie.

Ryby - aj v priebehu týchto dní máte na pracovisku pohodičku, ale cez to všetko nezaháľate, ale naopak snažíte sa využiť každú chvíľu na samovzdelávanie, ktorým si takto rozširujete svoje vedomosti. V osobnom živote, ale zvlášť v partnerskom spolužití v pondelok očkávajte ostré hádky, ktorým sa nevyhnete, ale už v priebehu víkendu si to medzi sebou urovnáte a zvlášť počas nedele to bude medzi vami veľmi vzrušujúco príjemné.

14. 3. - 20. 3. 2016

Baran - v tomto týždni ste v zamestnaní nesmierne aktívny,pracovitý a húževnatý. Všetko sa vám darí presne podľa vašich predstáv a plánov a to sa samozrejme odzrkadľuje aj na vašich výkonoch a super výsledkoch. Aj vaši nadriadený sú s vami nadmieru spokojný. V súkromnej oblasti to bude úplne naopak. Hlavne v partnerskom spolužití sa nebudete môcť vyhnúť hádkam čo bude mať za následok u párov,medzi ktorými už dlhodobejšie prevládajú nedorozumenia a spory, že s veľkou pravdepodobnosťou skončia aj trvalým rozchodom, alebo rozvodom. Snažte sa preto udržať si vnútorný pokoj a rovnováhu.

Býk - máte pred sebou pracovne veľmi náročný týždeň, preto sa nesnažte riešiť veci nasilu. Bolo by to , ako by ste chceli preraziť hlavou múr. Snažte radšej držať v úzadí. Tak sa vám podarí minimalizovať prípadný neúspech vo všetkých vašich aktivitách. Žiaľ ani v osobnom živote a zvlášť v partnerskom spolužití sa vám nebude dariť, pretože si vaše starosti a zlú náladu zo zamestnania nesiate aj domov a budete mať tendencie si všetku tú frustráciu vybíjať na vašich najbližších. Nerobte to, lebo jediné čo dosiahnete je dusno a tichá domácnosť a tento stav by pretrvával aj počas víkendu.

Blíženci - na pracovisku v priebehu týchto dní budete riešiť nesmierne ťažké a náročné úlohy, ktoré budú zaťažovať hlavne vašu psychiku. Náladu vám nezlepší ani zistenie, že za všetku tú námahu, aby ste dosiahli dobré výsledky nebudete náležite finančne ohodnotený. Ešteže v osobnom živote sa tento týždeň nebudete musieť zaoberať ničím vážnym. Vaši partneri a aj celá rodina sa vám snažia doma vytvoriť pohodu a príjemnú atmosféru, aby ste si mohli oddýchnuť a načerpať novú energiu. No je diskutabilné, či si to dokážete uvedomiť a samozrejme aj náležite oceniť.

Rak - pondelok a utorok budete na pracovisku úplne bez energie, chuti a elánu urobiť aspoň tie najzákladnejšie úkony. Našťastie sa to od stredy začne zlepšovať a v úplnom závere už ,,fičíte,, na plné obrátky. Váš osobný ako aj citový život bude v priebehu týchto dní naplnený pohodou a príjemnou atmosférou. Počas stredy by ste si mali s partnermi urobiť romantický večer. Nebeská obloha vám v tomto dni praje v láske. Nadchádzajúci víkend si môžete rezervovať pre priateľov, alebo sa vyberte spoločne s rodinkou niekam do prírody načerpať energiu.

Lev - vaše znamenie bude v priebehu tohoto týždňa doslova ,,napeckované,, energiou a elánom a to sa aj pozitívne odzrkadlí na vašich výkonoch a výsledkoch. Dokonca je dosť možné, že vás bude mrzieť, že nemáte viac pracovných povinností, kde by ste mohli využiť všetky vaše schopnosti. No na druhej strane vás mrzí, že vaše finančné ohodnotenie nieje adekvátne vášmu nasadeniu. V súkromí očakávajte nedorozumenia s vašimi partnermi práve kvôli financiám, ale už vo štvrtok sa vám podarí medzi vami dať všetko do poriadku. Víkend už bude príjemný a pokojný.

Panna - ste najpracovitejšie znamenie celého zverokruhu, ale aj pre vás bude počas tohoto týždňa nesmierne náročné a hlavne psychicky vyčerpávajúce splniť všetky náročné projekty, ktoré máte zadané od vašich zamestnávateľov tak, aby boli spokojný. Na pokoji vám nepridá ani ten fakt, že za to všetko nebudete finančne ocenený tak, ako by ste si zaslúžili. Našťastie v súkromí je pokoj, takže nič čo sa bude u vás doma diať si nebude vyžadovať vašu osobnú angažovanosť. Ale nieje isté, či dokážete využiť možnosť dopriať si odpočinok a zrelaxovať.

Váhy - očakávajte, že tento týždeň to budete mať na pracovisku ozaj náročné. Nič nebude vychádzať tak, ako ste si naplánovali a preto sa nesnažte robiť veci na silu. Išli by ste doslova hlavou proti múru. Radšej sa držte niekde v ústraní. urobte iba to, čo je nevyhnutné. Tak sa vám bude dariť minimalizovať prípadné straty, alebo neúspech. Toto všetko vás bude nie len mrzieť,ale aj hnevať a práve tento hnev si pravdepodobne prenesiete aj do vášho súkromia a budete si ho chcieť kompenzovať na vašej rodine. Snažte sa tomu vyhnúť, pretože, by ste tím dosiahli iba tichú domácnosť.

Škorpión - aj v tomto pracovnom týždni vás nebudú míňať prekážky a problémy,ale vy ste už s predošlého obdobia poučený, takže sa vám ich bude dariť šikovne eliminovať. Čo je dobré je to, že ešte stále sa vám výborne darí vo všetkom, čo sa tíka finančných ziskov. v osobnom živote, v rodinnom ako aj partnerskom spolužití je všetko v poriadku. Jediné, kde by ste mohli trochu prispieť k lepšej nálade je to, že by ste sa mohli o trochu viac snažiť prejavovať vašim polovičkám vašu lásku a náklonnosť. príležitosť na to budete mať hlavne cez víkend.

Strelec - ak ste sa rozhodli, že v priebehu tohoto pracovného týždňa budete venovať vašu energiu hlavne na budovanie si vašej kariéry premyslite si to ešte, pretože zo strany vašich nadriadených, alebo kompetentných nebudete podporovaný.No napriek tomu budete celkovo z vašich výsledkov spokojný. V partnerskom spolužití si dávajte pozor v utorok na zbytočné nedorozumenia a hádky. Ak sa im nedokážete vyhnúť, nerobte si starosti, pretože už vo štvrtok všetko urovnáte, takže budete mať pred sebou príjemný nadchádzajúci víkend.

Kozorožec - pracovne sa okrem piatku, kedy sa vám bude dariť budete viac trápiť a to vás znervózňuje, lebo máte naozaj nesmierne veľa, veľa povinností, ktoré musíte zvládnuť. A aby toho nebolo dosť, tak ešte sa budete musieť vyrovnávať s nedostatkom financií. Veľmi podobný stav budete prežívať aj vo vašom súkromí.Už hneď od pondelka budete čeliť nedorozumeniam a hádkam s partnermi a až úplne v závere víkendu sa vám to medzi vami podarí dať ako tak do poriadku. Preto sa obrňte veľkou trpezlivosťou a vnútornou rovnováhou a pokojom.

Vodnár - vašu snahu vám na pracovisku nikto nemôže odoprieť, ale aj počas týchto dní budete narážať na nepriazeň niektorých vašich spolupracovníkov, ktorý sa vám tak snažia podrážať nohy. No už ste na to zvyknutí, takže vás to neodradí pokračovať. V konečnom súčte budete spokojný.V oblasti lásky a citov si to budete s partnermi užívať v utorok. Preto si dávajte pozor na štvrtok, pretože budete vašimi polovičkami konfrontovaný ohľadov vašich a ich rodinných príšlušníkov, čo by sa mohlo zvrtnúť na hádky a tie by mohli pokračovať aj cez víkend.

Ryby - tento pracovný týždeň bude pre vás taký zvláštno nijaký. Možno by bolo dobré, ak by ste ho využili na získavanie nových poznatkov, ktorými by ste si zlepšili vaše vedomosti, alebo sa snažte pomôcť vašim spolupracovníkom, ktorý si nebudú vedieť sami poradiť s ich úlohami. Vrátia vám to ak to budete potrebovať vy. V oblasti lásky sa vy čo ste zadaný môžete tešiť s pokoja a pohody v spoločnosti vašich partnerov. Vy nezadaný, čakajú vás nové vzťahy, ktoré budu vami vnímané silne citovo.

7. 3. - 13. 3. 2016

9.3.2016 bude o 2.57 hod. NOV v znamení RÝB. je to 12 astrologický
dom, dom skrytých nepriateľov ( choroby, väzenie, ľudia ). Poproste LUNU co najblizie k novu,aby vam pomohla.

Baran - v pondelok očakávajte v zamestnaní veľkú nervozitu a stres. Našťastie zostávajúce dni budú pokojné a pohodové, takže budete mať dostatok času aj popremýšľať o ďalšom smerovaní vašej profesionálnej kariéry a čo v nej chcete dosiahnuť. V osobnom živote vám tento týždeň neprináša nič negatívne. Naopak, počas stredy a štvrtku budete mať veľkú priazeň a podporu nebeskej oblohy v oblasti citov a lásky. Nové vzťahy, upevnenie si tých, ktoré už existujú.

Býk - od pondelka do stredy vám to na pracovisku ako tak pôjde, ale počas štvrtku a piatku sa radšej snažte vyhnúť všetkým dôležitým záležitostiam ako je podpisovanie nových zmlúv, alebo iných dohôd, pretože by to nedopadlo dobre. Vo vašom súkromí bude v priebehu tohoto týždňa prevládať pohoda a príjemná atmosféra. Vaša celá rodina vás podporuje a pomáha vám vo vašich aktivitách, ktoré sa rozhodnete robiť v rámci vášho domova.

Blíženci - v pondelok sa budete cítiť nepríjemne.Budete nervózny a podráždený, ale už od utorka až do piatku sa upokojíte, takže všetky vaše úlohy, ktoré ste si na tento týždeň naplánovali stíhate ukončiť úspešne a bez problémov.V citovej oblasti by ste mali hlavne počas pondelka a soboty zvýšiť vašu aktivitu smerom k vašim partnerom. nebeská obloha vám praje vo všetko čo je spojené s láskou. Vy nezadaný, máte v tieto dni možnosť spoznať niekoho, do koho sa zamilujete.

Rak - máte pred sebou pracovne pokojný týždeň. Vaše povinnosti si plníte a dokonca si môžete dovoliť poľaviť vo vašom nasadení. No cez to všetko by ste mali byť stále aktívny a nezaspať na vavrínoch. V partnerskom spolužití prežívate príjemné chvíle. Hlavne v pondelok a počas celého víkendu zo strany vašich polovičiek si budete užívať ich mimoriadnu priazeň a pozornosť. Bolo by pekné, ak by ste im aj vy otvorene ukázali,ako sú pre vás dôležitý a nepostrádateľný.

Lev - počas týchto dní sa vám v zamestnaní nebude dariť v ničom a to vás veľmi mrzí. Týka sa to hlavne vás, ktorý pracujete mimo hraníc vášho domova. Obmedzte preto všetky vaše pracovné aktivity iba na to najnutnejšie a ostatné si odložte na príhodnejšie obdobie. V osobnom živote to budete mať naopak. Všetko vám vychádza, vaša rodina vás podporuje a v priebehu nadchádzajúceho víkendu si budete spoločne s vašimi partnermi užívať kopec prejavov nehy, citov a lásky.


Panna - v zamestnaní sa počas pondelku nebudete cítiť vo svojej koži. Ste nervózny a podráždený, ale už od utorka do piatku máte opäť vaše emócie pod kontrolou, takže sa môžete plne sústrediť na všetko, čo je potrebné urobiť. A darí sa vám to. V osobnom živote máte v pondelok a v sobotu na svoje strane priazeň hviezd v oblasti citov a lásky. využite tieto dni na upevnenie si vašich vzťahov s vašimi partnermi. Vy nezadaný, máte príležitosť sa zamilovať.

Váhy - prvé tri dni tohoto pracovného týždňa sa vám ako tak darí zvládať všetky vaše úlohy, ale od štvrtku do piatku neriešte žiadne dôležité záležitosti. je riziko, že by nedopadli tak, ako ste si to naplánovali. odložte si to na vhodnejší čas. V súkromí nebudete musieť riešiť nič nepríjemné. Naopak, Zo strany vašej rodiny ste podporovaný vo všetkom, čo sa chystáte doma urobiť, takže vám ostane dosť času aj na vaše osobné aktivity, alebo koníčky.

Škorpión - na vašom pracovisku budete v priebehu tohoto týždňa pod neustálim tlakom a stresom. Jediné čo vás dokáže tešiť je to, že všetky tieto nepríjemnosti, ktorými prechádzate nijako negatívne neovplyvňujú vaše stále dobré finančné zisky. V oblasti citov si spoločne s partnermi užívate hlavne v utorok a v stredu. Ostatné dni sú pokojné a prežívate ich v príjemnej atmosfére v kruhu celej vašej rodiny.

Strelec - máte pred sebou týždeň naplnený prácou, ktorú zvládate na výbornú a to sa samozrejme pozitívne odzrkadľuje aj na vašich naozaj veľmi dobrých finančných ziskoch. Ste na výsosť spokojný. Ak sa v súkromí dokážete počas stredy vyhnúť zbytočným nedorozumeniam, tak vaše rodinné aj partnerské spolužitie bude prebiehať v milej a príjemnej atmosfére. Počas víkendu vás čaká nejaké zábavné podujatie v spoločnosti vašich priateľov.

Kozorožec - ste plný odhodlania,máte odvahu púšťať sa aj do náročných projektov a darí sa vám v tom aj napriek nepriazni niektorých vašich spolupracovníkov. Nepoľavujte, len tak ďalej. Podarí sa vám u vašich nadriadených presadiť aj vaše nové plány, názory a návrhy. Vaše súkromie bude v priebehu týchto dní naplnené iba príjemnými zážitkami z aktivít, ktoré budete podnikať spoločne s vašou celou rodinou. tak premýšľajte, čím by ste osobne aj vy prispeli.

Vodnár - vašou húževnatosťou všetkým vašim spolupracovníkom, ale aj nadriadeným dokazujete že ste človek na správnom mieste a že je na vás môžu spoľahnúť.No napriek vašej snahe to ide ozaj ťažko. Nedajte sa rozhodiť a jednajte diplomaticky. V oblasti lásky a citov vám tieto dni prinášajú turbulencie, ale vy viete čo chcete a idete si za svojim a to je dobré. Nakoniec sa vám podarí vašich blízkych presvedčiť o vašej pravde.

Ryby - pracovne sa vám v tomto týždni darí. Žiadna úloha, ktorú máte splniť nieje pre vás problém. Iba počas stredy a štvrtku budete mať vnútorný pocit, že nie ste za vaše doterajšie výkony a aj výsledky adekvátne finančne ohodnotený. Vaše súkromie bude v priebehu týchto dní hlavne v utorok a po celý nadchádzajúci víkend naplnené láskou a to vy môžete, pretože táto oblasť vášho živote je re vaše znamenie veľmi dôležitá. lásku k životu doslova potrebujete.

29. 2. - 6. 3. 2016

Baran - v pondelok a utorok by ste sa v zamestnaní mali snažiť ako najviac dokážete. Máte na svojej strane priazeň nebeskej oblohy. Počas stredy až piatku to bude naopak. Neriešte nič, čo má dôležitý,alebo zásadný charakter. V osobnom živote to bude v priebehu týchto dní v pohode. Budete tak mať možnosť venovať sa aj vašim koníčkom. Ale víkend by ste si mali ,,rezervovať,, iba pre vašich partnerov. Pripravili si pre vás niečo, čo vás naozaj veľmi milo prekvapí.

Býk - v zamestnaní sa počas tohoto týždňa budete doslova prekonávať. Vaši nadriadený vám budú vychádzať v ústrety pri realizácii vašich nových projektov. A vy, čo uvažujete o zmene práce, máte na to ideálny čas. V súkromí sa vám rovnako darí. Vyžaruje z vás silná charizma, ktorá pôsobí hlavne na opačné pohlavie, takže si môžete doslova vyberať, komu budete venovať vašu pozornosť. Ale nemali by ste to preháňať. Hlavne vy zadaný pozor na to, aby ste nepodľahli lacnému flirtu.

Blíženci - po celý tento pracovný týždeň sa nebudete cítiť v pohode. Ste podráždený a nervózny, čo vám bráni sústrediť sa na vaše úlohy. Samozrejme že to má negatívny dopad aj na vaše výkony a výsledky. V osobnom živote si budete plným priehrštím užívať hlavne všetko čo s týka lásky a citov, ale aj nezáväzného flirtu. je len na vás ako a čo s toho si vyberiete., ale vyberajte veľmi zodpovedne. Každá akcia totiž vyvoláva reakciu. .

Rak - od pondelka do stredy by bolo lepšie, ak by ste sa na pracovisku nepúšťali do žiadnych vážnych záležitostí.nedopadlo by to tak, ako by ste chceli. Naopak,vo štvrtok a v piatok, by ste sa mali snažiť ako najlepšie viete. Vy zadaný máte v utorok pred sebou krásny celý deň naplnený láskou. Vy nezadaný, určite sa vyberte niekam medzi ľudí. Tam niekde na vás čaká vaša spriaznená duša, s ktorou môžete začať vážny, seriózny a dlhodobý vzťah.

Lev - čaká vás pracovne naozaj náročný týždeň. Hlavne od pondelka do štvrtku si budete musieť poriadne ,,zamakať,, aby ste dosiahli také výsledky, že s nimi budete môcť byť aspoň čiastočne spokojný. V piatok už bude všetko v normále.V súkromí a zvlášť v partnerskom spolužití si v utorok a vo štvrtok dávajte pozor na to čo poviete, alebo urobíte smerom k vašim polovičkám. hrozia hádky. Naopak, počas víkendu by ste sa im mali venovať čo najviac. máte šancu zažiť veľa spoločnej
romantiky.

Panna - tento pracovný týždeň vás zastihne v nepohode. Budete podráždený a nervózny a to bude mať nedobré dopady na všetko, čo máte naplánované urobiť. Nie ste schopný sa sústrediť na vaše povinnosti a to je vidieť aj na celkových výsledkoch. V osobnom živote máte pred sebou celých sedem dní naplnených hlavne láskou či už pôjde o dlhodobo zadaných, alebo iba ste na začiatku vzťahu. Preto pozor na nepremyslené flirty, ktorými by ste si mohli vážne naštrbiť pohodu, ktorá prevláda medzi vami a vašimi polovičkami.

Váhy - na pracovisku sa vám v priebehu tohoto týždňa bude dariť všetko na čo len siahnete. k tomu máte plnú podporu a priazeň vašich nadriadených vo všetkom o čo ich požiadate. Môžete im preto bez obáv predložiť všetky vaše nové projekty, alebo plány. Budú prijaté. Ak uvažujete o zmene zamestnávateľa , tak teraz je na to vhodné obdobie. Aj súkromí si užívate úspech. Vaša charizma oslovuje hlavne opačné pohlavie, takže si môžete vyberať, komu dáte prednosť. A preto vy zadaný pozor, hrozia aj flirty, ktoré by boli odhalené.

Škorpión - už sa ozaj dlhé obdobie musíte veľmi snažiť, aby ste dosahovali dobré pracovné výsledky, pretože vám v tom bránia prekážky a problémy, ktoré vám odoberajú veľa energie. No našťastie to nemá žiadny vplyv na vaše dobré finančné zisky. V osobnom živote sú pred vami pokojné a bezproblémové dni. Od piatku do nedele by ste vy zadaný mali zvýšiť pozornosť a aktivity smerom k vašim partnerom. Máte plnú priazeň vesmíru v oblasti citov a lásky a všetkého s tým spojeného.

Strelec - oproti minulému týždňu si v tomto budete musieť ozaj poctivo a bez žiadnych výhod, alebo úľav odpracovať svoj podiel ak chcete v jeho závere konštatovať, že bol aspoň uspokojivý čo sa týka dosiahnutých výsledkov. V osobnom živote sa v stredu nevyhnete nepríjemným výmenám názorov s vašimi rodinnými príslušníkmi, ale našťastie v priebehy víkendu si všetko dokážete vysvetliť a všetko bude medzi vami opäť v absolútnom poriadku

Kozorožec - v zamestnaní si to počas tohoto týždňa budete ,,užívať,, ako na húsenkovej dráhe. Raz budete na úplnom vrchole, všetko sa vám darí, a hne´d na to úplne na dne a na čo siahnete , to sa bude kaziť a nevychádzať. No ak ide o vaše súkromie a zvlášť o oblasť vášho citového života, tak celých sedem dní si budete užívať iba vrchol. vaši partneri, vás milujú, prejavujú vám svoju lásku a náklonnosť veľmi otvorene a úprimne. Cítite sa preto vynikajúco a naplnený.

Vodnár - aj vo vašom prípade ste už dlhodobo v situácii, kedy musíte na pracovisku čeliť nepriazni niektorých vašich spolupracovníkov, ale cez všetky tie prekážky sa vám taktiež naďalej darí upevňovať si vašu pozíciu a krok po kroku sa posúvať smerom nahor po kariérnom rebríčku. Váš osobný život bude po celý čas v priebehu týchto dní ovládaný iba láskou a ešte raz láskou. Vy nezadaný, ktorý túžite po vážnom vzťahu, dosiahnete ho. ,

Ryby - ako ten minulý , tak aj tento týždeň sa budete v zamestnaní cítiť príjemne, pretože zo strany vašich nadriadených nebudete zaťažovaný nečakanými úlohami a povinnosťami mimo rámec naplánovaných povinností. Rovnako tak aj vo vašom osobnom živote, v partnerskom a rodinnom spolužití počas týchto dní budete prežívať pokojné, príjemné dni. Budete tak mať dostatok času a a j priestoru na seba samých a vaše osobné záujmy, alebo koníčky

22. 2. - 28. 2. 2016

22.2.2016 o 19.22. hod. bude SPLN v znamení PANNY. Je to 6. astrologický dom , dom práce a zdravia. Ak mate v nejaky problem poziadajte LUNU o pomoc.

Baran - v priebehu tohoto týždňa si budete môcť v zamestnaní trochu poľaviť vo vašom pracovnom nasadení. Zo strany vašich nadriadených nehrozia žiadne tlaky, takže všetky vaše naplánované úlohy budete môcť riešiť v pokojnej atmosfére. V súkromí si dávajte počas pondelka pozor na úplne zbytočné, ale o to ostrejšie výmeny názorov s vašimi rodinnými príslušníkmi a zvlášť s partermi. Energiu si ušetrite na stredu, ktorá bude naplnená láskou a nehou.

Býk - máte pred sebou pracovný týždeň počas ktorého sa nebudú diať žiadne mimoriadne udalosti, takže si budete môcť v príjemnej atmosfére plniť všetky vaše povinnosti. Ostane vám tak viac priestoru venovať sa v súkromí vašim záľubám a koníčkom, na ktoré ste v poslednom období nemali čas. V priebehu štvrtku a piatku vám nebeská obloha praje v citovej oblasti vášho života či už ste v dlhodobých vzťahoch, alebo iba si hľadáte lásku.

Blíženci - tento týždeň je pre vaše znamenie doslova úžasný v pracovnej oblasti. Očakávajte pozitívne zmeny. Úspešne si budujete kariéru a vôbec na čo len pomyslíte sa vám podarí dotiahnuť k vašej spokojnosti. Rovnako tak aj v osobnom živote budete ,,žať,, iba bohatú úrodu. Vy, čo ste v stabilných vzťahoch, tie si utužujete a upevňujete a vy čo túžite po láske, určite počas víkendu neostávajte dom , ale vyberte sa niekam medzi ľudí. Tam na vás čaká. je možný aj prírastok do rodiny.

Rak - v utorok a v piatok buďte v zamestnaný obozretný a opatrný zvlášť ak plánujete podpisovať dôležité obchodné dohody, alebo pracovné zmluvy. Ostatné dni sú dobré a prajné na všetky vaše projekty a plány. V oblasti citov a lásky máte pred sebou veľmi príjemný celý týždeň. Zvlášť od štvrtka by ste sa mali snažiť vašim partnerom prejavovať vašu náklonnosť. Vráti sa vám to dvojnásobne. Počas víkendu očakávajte nejakú veľmi milú správu, ktorá bude dôvodom na oslavu.

Lev - na pracovisku sa u vás v priebehu týchto dní nebude diať nič zvláštne. Bude to pokojný týždeň čo vám moc nevyhovuje, pretože vám vyhovuje, keď okolo vás cítite akciu a neustály pohyb. Ušetrenú energiu si odložte hlavne na pondelok a utorok, pretože ju budete potrebovať pretože počas týchto dní sa doma nevyhnete nedorozumeniam a hádkam, ktoré budete musieť ,,hasiť,,. To sa vám podarí až cez víkend.

Panna - aj tento v tento týždeň sa budete na pracovisku cítiť ako ryba vo vode čo sa aj pozitívne odzrkadlí na vašich výkonoch a výsledkoch, ktoré vám pomáhajú aj v postupe na kariérnom rebríčku. K tomu všetkému sa dozviete aj pozitívne novinky. Podobne to bude aj vo vašom osobnom živote. vaše stabilné vzťahy sa upevňujú a utužujú, užívate si veľa lásky a vy nezadaný, ktorý túžite po vzťahu nezostane bez neho. Spoznáte vašeho životného partnera.

Váhy - ak potrebujete trochu spomaliť a odpočinúť si, tak počas tohoto týždňa si to budete môcť dovoliť, pretože u vás v zamestnaní bude pokoj a pohoda. nemusíte sa obávať žiadnych neočakávaných udalostí, ktoré by od vás vyžadovali mimoriadne pracovné nasadenie. V osobnom živote je rovnako kľud a štvrtok a piatok si budete s partnermi užívať príjemné spoločné chvíle plné lásky. ostane vám ešte aj dostatok času na vaše osobné záujmy,alebo koníčky.

Škorpión - rovnako ako počas minulého, tak aj v tomto týždni budete v zamestnaní pod veľkým tlakom a stresom a k tomu všetkému naďalej pretrvávajú aj vaše zlé pocity, že niekto z vašich kolegov sa vám snaží škodiť. Ale to všetko našťastie nemá na vaše dobré finančné zisky žiadny vplyv. V utorok a v stredu si s partnermi užijete veľa lásky a nehy, ale to sa zmení na ostré hádky už v piatok, pretože máte podozrenie, že sú vaše polovičky s niekym v tajnom spojení.

Strelec - v priebehu týchto dní sa bude na pracovisku snažiť robiť kariéru. vaša snaha presadiť sa je veľká, ale aby ste dosiahli váš cieľ budete si musieť poriadne vysoko vyhrnúť rukávy, pretože to pôjde ťažko, ale našťastie, pôjde to. V súkromí máte pred sebou ozaj pokojné a príjemné dni, ktoré vo vás budú trochu evokovať určitý stereotyp. Preto sa chopte iniciatívy a pripravte pre celú vašu rodinu aspoň cez víkend nejakú zaujímavú aktivitu, ktorou sa dokážete spoločne zabaviť.

Kozorožec - máte dostatok zaujímavej práce a aj v kariére sa vám darí, ale cez to všetko ste nespokojný, pretože sa cítite finančne nedocenený za vaše dosahované výsledky. Začínate vážne uvažovať o zmene zamestnania. ešteže v súkromí ste spokojný a aj všetko čo sa týka vašej rodiny a partnerského spolužitia je fajn.Využite nadchádzajúci víkend na niečo, čím by ste si zlepšili náladu ešte viac. Navštívte napríklad vašich priateľov, alebo sa vyberte na nejaké kultúrne podujatie.

Vodnár - počas tohoto týždňa zistíte , že na pracovisku máte okolo seba neprajníkov,ktorý sa vám snažia robiť všetko, čím by vás dokázali v očiach vašich nadriadených zhodiť, ale k ich nevôli sa vám darí všetko zvládať a aj kariérne sa posúvate. v osobnom živote je v priebehu týchto dní všetko v poriadku. A ak máte potrebu si niečo dokázať v súvislosti s opačným pohlavím tak to urobte, ale buďte opatrný.

Ryby - aj pre vaše znamenie je tento pracovný týždeň pokojný a pohodový. Všetko, čo ste si naplánovali sa vám darí dotiahnuť do úspešného konca a ešte vám ostáva čas na štúdium nejakej odbornej literatúry, ktorou si obohatíte vaše doterajšie skúsenosti. V utorok si dávajte doma pozor na malé, ale o to ostrejšie výmeny názorov. No už cez víkend sa všetko upokojí a medzi vami a vašimi blízkymi opäť zavládne príjemná atmosféra.

15. 2. - 21. 2. 2016

Baran - od pondelka do stredy budete na pracovisku podráždený a nervózny. na pokoji vám nepridá ani to, že vaši nadriadený vám otvorene prejavia ich nedôveru smerom k vám. No cez to všetko sa v tomto týždni nebude mať prečo sťažovať na vaše finančné zisky. V partnerskom spolužití si dávajte počas pondelku pozor na nedorozumenia a hádky, ale tie nebudú mať žiadny vplyv na to, že celý víkend vám prináša veľa lásky a nehy.

Býk - je pred vami nesmierne pohodový a pokojný pracovný týždeň, počas ktorého si všetky vaše povinnosti budete plniť bez problémov. Aj vo vašom súkromí bude prevládať hlavne dobrá nálada a príjemná atmosféra. Iba počas soboty sa doma snažte neriešiť žiadne vážne témy, pretože by ste aj tak nič nedosiahli. iba čo by medzi vami a vašimi blízkymi vznikali nedorozumenia, ktoré by viedli k dusnej atmosfére medzi vami.

Blíženci - v zamestnaní vám to bude v priebehu tohoto týždňa mimoriadne ,,páliť,, vaše nápady na riešenie vašich pracovných povinností budú originálne a jedinečné čím si u vašich nadriadených získate ešte väčší rešpekt a uznanie ako máte do teraz. V oblasti partnerského spolužitia vám bude nebeská obloha mimoriadne naklonená v pondelok a v utorok. Počas víkendu sa to mierne utlmí, pretože budete mať tendencie byť mierne ,,rýpavý,,.

Rak - tento pracovný týždeň nebude pre vás ničím výnimočný či už z pozitívneho,alebo opačného hľadiska. Všetko máte pod kontrolou. Iba v stredu sa snažte vyhnúť investovaniu.To nieje deň, ktorý by bol v hodný na akékoľvek finančné transakcie.V oblasti citov a lásky budete na totálnom vrchole v priebehu pondelka. Cez sobotu si radšej nájdite niečo čím sa budete môcť zaoberať iba sami, pretože nebudete moc spoločensky naladený.

Lev - mali by ste byť pripravený na to, že po celý tento týždeň sa nebudete cítiť vo svojej ,,koži,,. Budete nervózny a podráždený, čo sa samozrejme bude negatívne odzrkadľovať aj na vašich pracovných výkonoch,ale aj výsledkoch. Vaša nervozita sa prenáša aj do vášho súkromia, takže už v pondelok je pravdepodobné, že medzi vami a vašimi partnermi dôjde k nepríjemným nezhodám a až vo štvrtok sa vám podarí medzi vami dať všetko ako tak do poriadku.

Panna - okrem vašich výborných pracovných výkonov vám to bude aj mimoriadne myslieť, čo ocenia ako vaši spolupracovníci, tak aj vaši zamestnávatelia u ktorých si upevníte ich dôveru vo vás. V osobnom živote vám v pondelok a v utorok hviezdy prajú v oblasti citov a lásky tak to využite na upevnenie vašich vzťahov. Cez víkend si dávajte pozor na vaše tendencie dráždiť a provokovať nevhodným spôsobom.

Váhy - aj v tomto týždni si budete môcť na pracovisku dovoliť poľaviť vo vašom nasadení, pretože na vás nebude vyvíjaný nijaký tlak. Naopak, atmosféra bude veľmi pohodová a pokojná. Rovnako tak aj vo vašom osobnom živote bude prevládať fajn nálada. Len v priebehu soboty sa nepúšťajte do debát, ktorými by ste chceli presadiť vaše názory, pretože by to skončilo iba nedorozumením a hádkami.

Škorpión - v priebehu týchto dní sa v zamestnaní doslova zapotíte kým sa vám podarí vaše pracovné úlohy zvládnuť podľa vašich predstáv. Ale bude to stáť zato, pretože za vašu námahu budete adekvátne finančne ohodnotený zo strany vašich zamestnávateľov. V osobnom živote okrem štvrtku, kedy sa doma nevyhnete menším nedorozumeniam máte pred sebou príjemné chvíle v kruhu vašej rodiny, alebo priateľov.

Strelec - oproti minulému týždňu, keď sa vám v zamestnaní darilo akosi samo od seba si budete vaše úspechy musieť tvrdo ,,odmakať,,. Ale to vám nezabráni v tom, že si aj naďalej budujete vašu kariéru smerom na hor. V súkromí sa počas týchto dní budete cítiť trochu ako na hojdačke. V pondelok prežívate pekné momenty v spoločnosti vašich partnerov, vo štvrtok mierne nedorozumenia a opäť cez víkend príjemné spoločné chvíle a zážitky.

Kozorožec - pracovne sa vám počas tohoto týždňa naozaj mimoriadne darí a tak isto ste úspešný aj v postupe na kariérnom rebríčku. Jediné čo vás právom mrzí je to, že nieste za vaše výkony a výsledky aj náležite finančne ocenený. V súkromí sa nebudú diať žiadne ozaj nepríjemne udalosti. Akurát v utorok trochu nepochopenia medzi vami a vašimi partnermi, ktoré sa počas víkendu dajú do úplného poriadku.

Vodnár - na pracovisku sa v tieto dni naozaj veľmi snažíte, čo sa pozitívne ukazuje na vašej kariére. Teší vás to aj preto, lebo okolo seba vnímate veľa neprajníkov, ktorý sa snažia vám robiť problémy. Počas celého týždňa si budete v súkromí vychutnávať a užívať záujem o vašu spoločnosť zo strany opačného pohlavia. Preto pozor hlavne vy zadaný na neuvážené flirty, ale aj prípadné nevery. Malo by to neblahý dopad na vaše stabilné vzťahy.

Ryby - aj pre vaše znamenie bude tento pracovný týždeň veľmi príjemný a pokojný. Medzi kolegami a vami prevláda dobrá nálada a ani vaši nadriadený vás zbytočne nezaťažujú.Ak sa vám v súkromnej oblasti podarí počas utorka medzi vami a partnermi vyhnúť hádkam, potom máte pred sebou taktiež iba príjemné chvíle o ktoré sa budete môcť cez víkend podeliť s vašimi priateľmi.

8. 2 - 14. 2. 2016

8.2.2016 bude NOV v znamení VODNÁRA . je to 11 astrologický dom, dom splnených túžob a prianí, ale aj protekcií.

Baran - tento týždeň budete v zamestnaní trochu rozhodený s toho, že zo strany vašich zamestnávateľov budete cítiť nedostatočnú podporu vo vašich aktivitách. Mali by ste sa zamyslieť, či nejde len o nedostatočnú komunikáciu medzi vami čím sa stalo, že vám nerozumejú a tak nevedia, čo od nich očakávate.V oblasti lásky a citov, ale aj v rodinnom spolužití máte v priebehu týchto dní Venušu, planétu lásky na vašej strane. Využite to k upevneniu vašich vzájomných vzťahov. Preto počas nadchádzajúceho víkendu bude fajn, ak naplánujete pre vás všetkých nejaký zaujímavý spoločný program.

Býk - od pondelka do stredy sa na pracovisku pripravte na to, že všade okolo vás bude plno stresu a nervozity. Až od štvrtku a v piatok sa situácia upokojí a ustáli. No čo vás bude tešiť je fakt, že za vaše snahy a dobré výsledky budete adekvátne finančne ohodnotený. Vaše súkromie nebude počas týchto dní zaťažované ničím negatívnym, alebo neočakávaným, čo by vás malo dostať do nepohody. Naopak od štvrtku až do nedele si budete môcť v kruhu vašich najbližších užívať príjemné chvíle naplnené pohodou, láskou a silným pocitom spolupatričnosti.

Blíženci - je pred vami tak úžasný pracovný týždeň, preto sa ho snažte využiť ako najlepšie budete vedieť. Máte možnosť postupu na kariérnom rebríčku, môžete očakávať výborne finančné ohodnotenie za vaše výkony a výsledky, môžete bez obáv investovať. Dokonca by ste sa mali pokúsiť aj o šťastie v nejakej lotérii. V súkromí sa snažte v priebehu štvrtku zachovať pokoj, pretože hrozia medzi vami a vašimi partnermi nedorozumenia a hádky. Naopak, sobota bude dňom naplneným zábavou, radosťou a otvorenými prejavmi vzájomnej náklonnosti a lásky. Užite si to.

Rak - od pondelka do stredy máte pred sebou na vašom pracovisku ozaj náročné dni.Snažte sa preto udržať si vnútornú rovnováhu a pokoj. Iba takom prípade máte šancu zvládnuť všetky vaše povinnosti, ktoré ste si na tento týždeň naplánovali. Štvrtok a piatok už budú pokojnejšie. V súkromnom živote, ako aj v rodinnom a partnerskom spolužití je všetko fajn. Nejaký ten malý mráčik, ktorý sa ukáže vám nedokáže pokaziť celkový pocit pohody a spokojnosti. V priebehu víkendu si doprajte dostatok priestoru a času sami na seba. Nikomu z vašej rodiny to nebude prekážať.

Lev - počas prvej polovice pracovného týždňa sa na pracovisku dozviete správy, ktoré nie len vám, ale celému vašemu kolektívu prinesú priaznivé zmeny. Druhá polovica bude pokojná a pohodová. Všetko čo máte urobiť,stihnete bez väčších komplikácií. Váš osobný život sa bude v priebehu týchto dní niesť duchu príjemných pocitov a zážitkov k v kruhu vašej rodiny, alebo priateľov. Vy nezadaný, ktorý by ste sa chceli zamilovať nezostávajte cez víkend doma, ale vyberte sa niekam medzi ľudí. Nebeská obloha je vám priaznivo naklonená v oblasti citov a lásky.

Panna - v priebehu tohoto pracovného týždňa sa budete cítiť ako ryba vo vode. Bude sa vám dariť výrazne si vylepšiť vašu pracovnú pozíciu, vaše investície vám prinesú očakávané zisky a aj za vaše dobré výkony vás vaši nadriadený náležite finančne ohodnotia. dokonca máte šancu prísť k peniazom aj prostredníctvom nejakej lotérie V partnerskom spolužití sa počas štvrtku držte radšej v úzadí. hrozia nedorozumenia a hádky. Ale v sobotu by ste sa mali snažiť byť aktívny a ústretový smerom k vašim polovičkám : hviezdy máte na vašej strane vo všetkých záležitostiach týkajúcich sa lásky.

Váhy - pondelok, utorok a streda budú pre vás v zamestnaní stresujúce a to vám bude brániť sústrediť sa na všetky vaše pracovné povinnosti. našťastie štvrtok a piatok už budú pokojné, takže budete stíhať ukončiť všetky úlohy tak, ako od vás očakáva váš zamestnávateľ. V osobnom živote nebudete musieť riešiť nič, čo by si od vás vyžadovalo osobnú angažovanosť. Dokonca si od štvrtku až do nedele môžete užiť poriadnu zábavu s rodinou, alebo priateľmi, alebo sa venovať vašim osobným záujmom a koníčkom. Záleží len na vás, ktorá s týchto možností vám bude najviac vyhovovať.

Škorpión - na pracovisku budete riešiť naozaj vážne úlohy, ktoré vás môžu dostať pod psychický tlak a stres. na pokoji vám nepridá ani to, že zisťujete zo strany niektorých vašich spolupracovníkov, že sú voči vám neúprimný. Ale cez to všetko sa budete mať prečo tešiť, pretože z finančného hľadiska sa vám naozaj veľmi dobre darí. V súkromí máte pred sebou relatívne pokojné dni. Preto sa snažte v priebehu piatka neriešiť medzi vami a vašimi rodinnými príslušníkmi žiadne vážne záležitosti, pretože by ste ako sebe tak aj im pokazili celý víkend tichou domácnosťou s dusnou atmosférou.

Strelec - aj v tomto týždni sa naplno prejaví podpora vládnucej planéty vášho znamenia (Jupiter - šťastie, peniaze ) a to v každej oblasti vášho života. V zamestnaní, či v podnikaní ste úspešný, darí sa vám uzatvárať výhodné obchodné dohody, z finančného hľadiska rátate zisky, kariérne sa posúvate smerom nahor. Rovnako tak aj vo vašom osobnom živote nebudete mať žiadny dôvod byť nespokojný. medzi priateľmi sa tešíte z veľkej obľúbenosti, v rodinnom a partnerskom spolužití ste zahŕňaný prejavmi lásky. Máte pred sebou úžasné dni plné šťastia a radosti. Tak si ich užite čo najviac.

Kozorožec - máte pred sebou týždeň na ktorý len tak ľahko nezabudnete, pretože na čo si len spomeniete sa vám bude plniť presne podľa vašich predstáv. V práci sa vám darí, budujete si kariéru a aj finančne nieje dôvod prečo by ste sa mali sťažovať. V týchto oblastiach môžete byť na výsosť spokojný. V súkromí ti bude o niečo ,,horšie,,. v pondelok si s partnermi ako aj s rodinou rozumiete vo všetkom, v stredu naopak nedokážete sa dohodnúť ani na maličkostiach čo bude končiť hádkou a cez nastávajúci víkend opäť veľa príjemných spoločných zážitkov, ako aj smiechu a radosti.

Vodnár - na pracovisku očakávajte komplikácie, ktoré vám nebudú dovoľovať venovať sa vašim povinnostiam tak, ako by ste chceli, ale nakoniec sa vám podarí všetko zvládnuť tak, že budete spokojný aj vy a aj vaši nadriadený. Otázku vašich financií nebudete musieť riešiť. Tie sú v poriadku s miernym ziskom. V osobnom živote, zvlášť v partnerskom spolužití by ste mali byť od pondelka do stredy veľmi opatrný a obozretný. Je pravdepodobné, že budete čeliť nedorozumeniam, ktoré by mohli skončiť rozchodmi, alebo rozvodmi. Až druhá polovica tohoto týždňa prináša do vášho súkromia zlepšenie.

Ryby - je pred vami veľmi príjemný a pokojný pracovný týždeň. Čo máte urobiť to zvládate a ešte vám ostane čas aj na prípadné aktivity, ktorými si budete môcť zvýšiť vaše poznatky a skúsenosti. Bolo by pre vás neefektívne, ak by ste nevyužili možnosť naštudovať si niečo, čo budete môcť v budúcnosti zúročiť. V partnerskom spolužití by ste sa mali vašim polovičkám venovať hlavne v utorok a v stredu. Máte priazeň vesmíru v oblasti lásky. Oplatí sa vám to, pretože počas víkendu sa vám to vráti . Budete nimi hýčkaný a rozmaznávaný.

1. 2. - 7. 2. 2016

Baran - v priebehu tohoto týždňa budú vaši spolupracovníci trochu v pomykove zo spôsobu, ktorým sa budete snažiť riešiť všetky vaše pracovné povinnosti čo vám dajú aj otvorene najavo, ale nedajte sa tým zmiasť. Vašimi dobrými výsledkami ich presvedčíte, že spôsob aký ste zvolili je správny. V súkromí sa snažte počas víkendu naplánovať taký program, do ktorého sa budú môcť zapojiť všetci vaši rodinný príslušníci. Hviezdy vám totiž prajú vo všetkom čo sa týka rodiny.

Býk - v pondelok a v utorok sa vám bude na pracovisku dariť vo všetkom do čoho sa pustíte. Takto využite najlepšie ako dokážete, pretože od stredy do piatku sa situácia otočí a nech sa budete snažiť ako najviac viete, nepôjde to. K tomu všetkému budete musieť riešiť aj nepríjemné zmeny v rámci vášho zamestnania. V osobnom živote, v partnerskom a rodinnom spolužití je počas týchto dní pokoj krem soboty. je pravdepodobné, že sa nevyhnete menším výmenám názorov.

Blíženci - v zamestnaní sa v tomto týždni pracovne potrápite, ale našťastie to nebude mať negatívny dopad na vaše financie. Naopak, budete v tejto oblasti spokojný. Peniaze budete môcť získať aj podaním nejakej lotérie. V súkromí nebeská obloha praje hlavne vám nezadaný, ktorý túžite po láske. Dokonca budete mať možnosť vybrať si z viacerých záujemcov o vás, preto sa snažte nepodliehať eufórií, ale rozumne si vyberte. Ide o vášho budúceho seriózneho partnera.

Rak - máte pred sebou vynikajúci pracovný týždeň, počas ktorého sa môžete bez obáv uchádzať o zvýšenie platu, alebo lepšie pracovné zaradenie. Nebeskú oblohu máte na vašej strane aj v prípade, že ste sa rozhodli začať podnikať, alebo zmeniť zamestnanie. Rovnako aj vo vašom osobnom živote môžete v priebehu týchto dní očakávať len príjemné zážitky v kruhu vašej rodiny, alebo v súkromí iba z vašimi partnermi. preto je len na vás , ako sa rozhodnete tráviť aj nadchádzajúci
víkend.

Lev - v tieto dni sa nebudete cítiť mentálne ale ani fyzicky v pohode, ale cez to všetko to nebude mať negatívny dopad na vaše pracovné výkony a výsledky. Tie sa pozitívne odzrkadlia aj na vašej pracovnej pozícii, ktorú si mierne vylepšíte. V partnerskom spolužití si dávajte pozor na vaše reakcie smerom k vašim polovičkám hneď v pondelok, pretože hrozia ostré výmeny názorov. Al sa vám to podarí, zbytok týždňa prežijete v pokojnej atmosfére a vzájomnom porozumení.

Panna - v tento pracovný týždeň si ozaj poriadne ,,zamakáte,, ale vám to nevadí. Skôr naopak., pretože ste radi , ak je okolo vás všetko v pohybe. No čo vás bude ešte viac motivovať je to, že za vašu vynaloženú námahu budete veľmi dobre finančne ohodnotený. Dokonca máte možnosť prilepšiť si v tejto oblasti aj prípadnou výhrou v lotérií. Vy nezadaný túžiaci po láske a vzťahu, máte v priebehu týchto dní príležitosť spoznať niekoho, kto by sa mohol stať vašim životným partnerom. Preto si dobre vyberajte.

Váhy - ak máte na tento týždeň naplánované dôležité pracovné rokovania, alebo chcete uzavrieť obchodné dohody, snažte sa to stihnúť v priebehu pondelka a utorka, pretože od stredy až do piatku sa budete musieť prispôsobovať zmenám , ktoré nebudú pre vás dva krát príjemné. V súkromí máte pred sebou pokojné dni. Iba v sobotu sa snažte kontrolovať vaše reakcie smerom k vašim partnerom, pretože ak by boli neprimerané, dosiahli by ste medzi vami len hádky.

Škorpión - v zamestnaní budete čeliť hlavne zmenám, ktoré vám nepridajú na pokoji, ale máte v sebe dostatok odhodlania a energie sa presadiť, takže vám to pomôže všetko zvládnuť do takej mieri, že v závere týždňa sa to pozitívne odzrkadlí hlavne na vašej peňaženke. V osobnom živote vám bude nebeská obloha priať v oblasti citov a lásky hlavne v pondelok a celý víkend. Snažte sa preto v tieto dni prekvapiť vašich partnerov niečim romantickým.

Strelec - oproti minulému týždňu sa cítite vo vynikajúcej forme a to má veľmi pozitívny dopad na všetky vaše pracovné aktivity. Rovnako aj vy čo zvažujete zmenu zamestnania, alebo začatie podnikania, môžete tento krok urobiť bez obáv, že by to malo na vás z dlhodobého hľadiska negatívnu odozvu. V partnerskom spolužití si dávajte pozor v priebehu štvrtku. Neriešte medzi vami a vašimi partnermi nič dôležité a zásadné, pretože by ste dosiahli iba to, že by ste sa nepríjemne pohádali.

Kozorožec - na pracovisku očakávajte zmeny ktoré budú pre vás priaznivé v podobe nových ponúk, ale aj dostatkom práce, ktorej výsledky sa odzrkadlia na finančných ziskoch. môžete začať s podnikaním alebo ak chcete, môžete zmeniť zamestnanie. V priebehu stredy a štvrtku budete musieť čeliť napätiu medzi vami a vašimi partnermi. Preto sa snažte zachovať pokoj a rozvahu. neprilievajte olej do ohňa. Dosiahli by ste le to, že počas víkendu by ste mali tichú domácnosť

Vodnár - vo vašom zamestnaní sa v priebehu týchto dní dá doslova krájať napätie, ktoré tam vládne. Nieje vám to vôbec príjemné, ale cez to všetko sa dokážete dostatočne sústrediť na všetky vaše pracovné povinnosti do tej miery, že sa vám darí upevňovať si vašu pozíciu. To napätie bude ovplyvňovať aj vaše súkromie zvlášť od stredy do piatku. Je veľké nebezpečenstvo v tom, že ak mu podľahnete, vaše reakcie smerom k vašim partnerom budú neadekvátne a môžu skončiť až trvalým narušením v podobe rozchodov, alebo rozvodov.

Ryby - tento týždeň bude u vás v zamestnaní pokojný a pohodový. Budete si tak môcť dovoliť poľaviť vo vašom nasadení. Nehrozia vám žiadne nepríjemnosti, nemusíte sa obávať ani nepredvídaných problémov. Aj medziľudské vzťahy medzi vami a kolegami budú príjemné. To isté skoro do bodky bude platiť aj vo vašom osobnom živote, v partnerskom a rodinnom spolužití. Máte tak po nejakom čase možnosť dopriať si niečo, čo sa týka len vás. Návšteva priateľov, alebo venovať sa vašim koníčkom.

25. 1. - 31. 1. 2016

Baran - v zamestnaní sa vám bude mimoriadne dariť hlavne v pondelok a v utorok. Nech už pôjde o vašu kariéru, alebo finančné zisky, vo všetkom budete doslova žať bohatú úrodu. Ale ani v stredu až do piatku sa na pracovisku nebudete mať na čo sťažovať. V súkromnom živote sú pred vami pokojné dni. Počas stredy a nedele máte na vašej strane priazeň vesmíru v oblasti citov a lásky. Tak sa snažte.

Býk - v podstate máte pred sebou pokojné pracovné dni, ktoré nebudú ničím výnimočné. Primerané úspechy a nezdary, ktoré nebudú mať žiadny negatívny dopad,ktorý by mohol ohroziť vaše postavenie a pozíciu. V osobnom živote to máte v priebehu tohoto týždňa veľmi podobné ako v práci. V utorok ste mimoriadne úspešný v citovej oblasti, ale v nedeľu sa vám nepodarí vyhnúť sa nedorozumeniam a hádkam, ktoré našťastie dokážete spoločne s partnermi zvládnuť.

Blíženci - v pondelok by ste sa mali v zamestnaní obrniť veľkou trpezlivosťou a vnútorným pokojom, pretože sa vám nebude dariť v ničom. Zostávajúce sni budú síce o niečo znesiteľnešie, ale stále to bude viac zlé ako dobré. V partnerskom spolužití by ste sa mali vašim polovičkám venovať hlavne v stredu. nebeská obloha vás v tento deň bude plne podporovať vo všetkom čo sa týka lásky. Inak je pred vami
pohoda a pokoj, takže sa budete môcť venovať aj vašim osobným
záľubám,alebo koníčkom.

Rak - v závere tohoto týždňa budete s vašimi pracovnými výsledkami spokojný, ale k dosiahnutiu tejto spokojnosti budete musieť prejsť cestou, ktorá vám bude pripadať ako jazda na horskej dráhe. Raz hore a raz dole. váš osobný život, rodinné a aj partnerské spolužitie si v priebehu týchto dní nebude od vás vyžadovať žiadnu osobnú angažovanosť čo vám bude vyhovovať,pretože si budete môcť naplánovať voľný čas aj na vašich priateľov, alebo návštevu nejakého kultúrneho podujatia.

Lev - v zamestnaní sa snažte všetko podstatné a dôležité zariadiť a vybaviť do utorka, pretože od stredy až do piatku budete podráždený a nervózny čo vám bude brániť plne sa sústrediť na všetky vaše povinnosti čo by malo negatívny dopad na vaše celkové výsledky. Vaši partneri určite ocenia, ak si pre nich vyhradíte čas vo štvrtok a v piatok. Tieto dni vám prajú v láske. Naopak v nedeľu si naplánujte aktivity mimo domova,pretože hrozia medzi vami zbytočné nedorozumenia.

Panna - už v pondelok sa v zamestnaní pripravte na problémy a prekážky, ktoré vám nedovolia podávať stopercentné výkony. O niečo lepšie to bude od utorka do piatku, ale stále to bude hlboko pod vaše možnosti a schopnosti čo vás bude znervózňovať. V oblasti citov a lásky sa vám bude dariť hlavne v stredu. No v nedeľu sa nevyhnete nepríjemným výmenám názorov s vašimi partnermi, ktoré môžu prerásť až do ostrých hádok. Snažte sa preto zachovať vnútorný pokoj a rovnováhu.

Váhy - na pracovisku sa v tieto dni nebude diať nič čo by stálo za to, aby ste si to pamätali. No napokon si v závere tohoto týždňa budete môcť povedať, že ste s vašimi dosiahnutými výsledkami, ale aj výkonmi celkovo spokojný. Aj vo vašom osobnom živote to bude veľmi podobné ako v pracovnom. Utorok vám prináša príjemne chvíle v spoločnosti vašich partnerov, ktoré budú plné lásky a romantiky, zato nedeľa bude dňom, kedy medzi vami príde k rozporom a nedorozumeniam.

Škorpión - od pondelka až do stredy budete musieť v zamestnaní pracovať pod silným stresom a celkovou vašou osobnou nepohodou. No už počas štvrtku a piatku sa vám vracia energia a elán, čo sa okamžite pozitívne prejaví aj na vašich výkonoch a výsledkoch. vaše súkromie ako aj partnerské a rodinné spolužitie bude v priebehu stredy plné prejavov náklonnosti, citov a spolupatričnosti, zato sobota bude plná nepríjemných výmien názorov medzi vami, čo bude mať za následok tichú
domácnosť.

Strelec - je dosť pravdepodobné, že sa tento týždeň zdravotne nebude cítiť fit, čo sa prejaví aj na vašej celkovej pohode, ale cez to všetko si budete vaše pracovné povinnosti plniť k vašej spokojnosti a k spokojnosti aj vašich nadriadených. Všetko čo sa tíka vašich povinností ohľadom rodinných záležitosti prenechajte na vašich partnerov a vy sa snažte dať sa do poriadku. Hlavne veľa odpočívajte a relaxujte či už pri dobrej knihe, alebo pozeraním televízie.

Kozorožec - tento týždeň sa na pracovisku venujte iba vašim povinnostiam. V takom prípade máte istotu zaručeného úspechu. nedajte sa vťahovať do sporov medzi vašimi spolupracovníkmi a ani sa nesnažte prezentovať váš názor. Radšej si ušetrite vašu energiu pre vašich partnerov a rodinu. S nimi už počas pondelku prežijete nesmierne príjemné spoločné chvíle, ktoré budú pokračovať až do nedele. počas víkendu by ste si mohli pozvať priateľov.

Vodnár - konečne sa aj po po dlhšom čase v zamestnaní začína dariť a každým dňom to je lepšie a lepšie čo vás teší. Spokojný ste aj s tým, že cítite zo strany vašich nadriadených veľkú podporu a dôveru. V súkromí sa v priebehu týchto dní rovnako nebudete mať dôvod na čo sťažovať za predpokladu že sa dokážete vyhnúť pokušeniu byť neverný. To sa tíka hlavne vás, ktorý ste dlhodobých vzťahoch. Ide o to, že by tento zbytočný úlet neostal dlho neodhalený.

Ryby - máte pred sebou pracovne mimoriadne aktívny a hlave úspešný týždeň. očakávajte buď postup na kariérnom rebríčku, alebo zvláštne finančné odmeny za vaše vynikajúce výsledky. Snažte vašu pohodu a spokojnosť preniesť aj do vášho osobného, ale hlavne partnerského spolužitia, pretože v utorok a v stredu budete s vašimi polovičkami vo všetkom čo spoločne budete riešiť v rozpore čo by mohlo prerásť do hádok. nepokazte si nadchádzajúci víkend tichou domácnosťou.

18. 1. - 24. 1. 2016

24.1.2016 o 2.48 hod. bude SPLN v znamení LEVA. je to 5 astrologický dom , dom hier výhier,milencov, mileniek, ale aj detí. Ak mate v niektorej tejto oblasti starosti,poziadajte Lunu o pomoc.

BARAN - tento týždeň ste plný optimizmu, energie a elánu,čo sa aj odzrkadľuje na vašich pracovných výkonoch,ale aj výsledkoch. a to má samozrejme aj pozitívny dopad na vaše finančné ohodnotenie, ale aj na upevnenie si vašej pozície. Aj v osobnom živote cítite pohodu. Dokonca vo štvrtok máte silnú podporu nebeskej oblohy v oblasti citov a lásky. Iba v nedeľu si dávajte pozor,pretože hrozia zbytočné výmeny názorov,ktoré by mohli pokaziť a narušiť vašu celkovú pohodu.

BÝK - počas týchto dní budete na pracovisku ako telo bez duše. Nie ste schopný sa sústrediť na nič a to sa bohužiaľ odzrkadľuje aj na vašich výkonoch a výsledkoch. k tomu všetkému sa pridá aj nedostatok finančných prostriedkov, ktoré potrebujete na pokrytie základných potrieb. Ešte že v osobnom živote je všetko v poriadku a vy sa nemusíte zaoberať ničím, čo by od vás vyžadovalo osobnú angažovanosť.víkend využite hlavne na odpočinok a relax.

BLÍŽENCI - od pondelka do stredy si budete musieť v zamestnaní vyhrnúť rukávy veľmi vysoko, pretože každý úspech si tvrdo ,,odmakáte. Ale našťastie to budete pozitívne cítiť na finančnom ohodnotení.Ale ani štvrtok a piatok nebudú jednoduché.pripravte sa na to,že budete musieť riešiť veľa prekážok a problémov. V súkromí je pokoj , ale v partnerskom spolužití s snažte v priebehu štvrtka vyhnúť rozhovorom s vašimi partnermi v súvislosti s ich rodinou,pretože by mohli skončiť hádkou.

RAK - prvé tri pracovné dni tohoto týždňa sú pre vás v zamestnaní vynikajúce. Darí sa vám všetko zvládať presne podľa vašich predstáv. vo štvrtok sa snažte vyhnúť dohodám a podpisovaniu dôležitých zmlúv. Piatok je už opäť pokojný a vy pokračujete v úspešnom zvládaní všetkých vašich povinností. Láska a city sú v poriadku, rodinné spolužitie taktiež, iba medzi vami a vašimi partnermi sa vo štvrtok nepúšťajte do otvorených konfrontácií. vznikli by s toho zbytočné a nezmyselné hádky.

LEV - toto je ten ideálny čas na to, aby ste vaše plány a nápady pretavili aj do praxe. Takže neváhajte a predostrite ich vašim nadriadeným a kolegom.Môžete si byť istý, že sa stretnú s podporou,pretože zaručujú nie len vám, ale aj ostatným výborné finančné zisky. V pondelok a v utorok by ste mali prioritne riešiť lásku a city. Hviezdy vám v tejto oblasti vášho života prajú a podporujú vás. Cez víkend sa snažte s doma neriešiť nič zásadné, pretože by ste nedosiahli nič , ale naopak, vytvorili by ste medzi vami a vašimi blízkymi zbytočné napätie a nervozitu.

PANNA - pondelok až streda budú dni, kedy si budete musieť na pracovisku ozaj siahnuť až na dno vašich síl a schopností. Ale bude to stáť za to,pretože za vašu námahu budete adekvátne finančne ohodnotený. No aj štvrtok a piatok si nebudete môcť oddýchnuť, pretože aj počas nich budete riešiť veľa problémov a prekážok. v partnerskom spolužití sa snažte vo štvrtok neriešiť nič čo bude mať súvis s rodinou vašich polovičiek, pretože by s tejto ,,debaty,, vznikli hádky a nedorozumenia medzi vami.

VÁHY - v zamestnaní sa počas týchto dní nebudete cítiť v pohode. Ste ako telo bez duše. nedokážete sa na nič sústrediť a to má negatívny dopad na všetko, do čoho sa pustíte. A aby toho nebolo dosť, tak aj vo finančnej oblasti cítite nedostatok. Našťastie v osobnom živote, v rodinnom a partnerskom spolužití je všetko v úplnom poriadku, takže nadchádzajúci víkend budete môcť využiť na odpočinok , regeneráciu a celkový relax.

ŠKORPIÓN - na vašom, pracovisku sa budú počas týchto dní diať zmeny, ktoré vám nebudú vyhovovať a budete z nich v strese. Ak ste zvažovali, že vašim nadriadeným predostriete vaše nápady,plány a nové projekty, radšej si ich nechajte ešte istý čas iba pre seba, pretože by sa nestretli s pochopením a podporou akú očakávate. Zamerajte vašu energiu na váš osobný život a partnerské spolužitie. V tejto oblasti vám hviezdy prajú. Iba v piatok pozor na možné menšie nedorozumenia medzi vami a vašimi blízkymi.

STRELEC - vo vašom prípade bude v tieto dni na vašom pracovisku platiť príslovie - keď sa darí , tak sa darí. Nemáte problém zvládať aj tie najkomplikovanejšie úlohy, v kariére si vylepšujete vašu pozíciu a aj zo strany vašich nadriadených máte plnú podporu vo všetkom. No v osobnom živote,zvlášť v partnerskom spolužití to už nemáte také ružové. Naopak, dávajte pozor na všetky vaše reakcie a slová, ktoré budete smerovať k vašim polovičkám, pretože vážne hrozí, že by mohli mať doslova drtivý dopad na váš vzťah v podobe rozchodu, alebo dokonca aj rozvodu.

KOZOROŽEC - do utorka nemáte dobrú náladu, ale našťastie to nebude mať negatívny dopad na vaše dobré pracovné výsledky. Od stredy až do piatku ste už v pohode, čo bude mať ešte výraznejší pozitívny dopad na všetky vaše aktivity spojené s vašimi povinnosťami. V súkromí v priebehu týchto dní prežívate mimoriadnu spokojnosť a naplnenie v každej oblasti. Cítite lásku, naplnenie a spolupatričnosť s každým členom vašej rodiny. V partnerskom spolužití si užívate spoločné chvíle.

VODNÁR - v tomto týždni budete na pracovisku zažívať veľa nepríjemných situácií, ale napriek tomu ste úspešný a aj v kariére sa posúvate smerom nahor. V tejto oblasti sa bude dariť hlavne vám,ktorý pracujete v zahraničí,alebo spolupracujete zo zahraničím. V osobnom živote, v partnerskom a rodinnom spolužití prežívate v priebehu týchto dní pokoj a harmóniu. Vy nezadaný túžiaci po láske, máte príležitosť v stredu spoznať a stretnúť niekoho, s kým budete môcť začať budovať spoločný život.

RYBY - v pondelok a v utorok budete v zamestnaní prežívať perné chvíle ,ale napriek tomu vám to neuberie na vašej dobrej nálade a optimizme čo je dobré, pretože od stredy až do piatku vám nebeská obloha bude nápomocná vo všetkom, čo bude mať pre vás pozitívny dopad v kariére, ale aj finančne. V rodinnom a v partnerskom spolužití prežívate príjemné chvíle, ktoré vás naplňujú spokojnosťou a pocitom pevného zázemia. preto by bolo fajn, ak by ste si pre vás a vašich partnerov na nadchádzajúci víkend naplánovali niečo romantické.

11. 1. - 17. 1. 2016

BARAN

Minulý týždeň ste to nemali jednoduché. Teraz sa môžete tešiť. V práci začalo všetko klapať, darí sa vám dokončovať projekty a pokojne môžete začínať nové. Vaše nápady sa stretávajú u nadriadených a kolegov s pochopením a môžete ich pokojne realizovať. Vďaka tomu máte naozaj úžasnú náladu. Tá vám zostane aj po návrate z práce domov. Vášmu vzťahu nič nechýba. Je pravda, že v pondelok vám hrozia výmeny názorov, ale čo môže byť lepšie ako udobrovanie sa? Tešiť sa naň môžete v stredu, kedy máte naozaj mimoriadne priaznivý deň pre zlepšovanie partnerských vzťahov.

BÝK

Oproti minulému týždňu bude tentoraz začiatok mimoriadne dobrý. Do stredy sa vám v práci naozaj darí. Skúste práve počas prvých troch dní stihnúť čo najviac. Hlavne tie pracovné záležitosti, na ktorých vám naozaj záleží, pretože vo štvrtok a piatok to pôjde oveľa ťažšie. Navyše sa pripravte na malé finančné problémy. Čo nevyjde v práci, určite vyváži osobný život. V citovej oblasti vám hviezdy veľmi prajú. Vyžarujete ohromnú charizmu a pre svoje okolie ste v týchto dňoch mimoriadne príťažlivý. Je to skvelé, pozor však pri dlhodobých partnerstvách, aby ste pre márnivosť neprišli o to, čo máte doma. Sústreďte svoje „zvodné ja“ na svoju polovičku, nepochybne objavíte nový rozmer aj v dlhodobejšom vzťahu a upevní to jeho základy.

BLÍŽENCI

Je pravda, že začiatok roka bol pracovne aj vo vašom prípade náročný. Navyše ste išli hlavou proti múru, čo sa nie vždy vyplatí. Vo vašom prípade to však vyzerá tak, žeby to mohlo priniesť aj svoje ovocie. Hviezdy vám prajú hlavne, čo sa financií týka. Mohlo by vám to priniesť zvýšenie platu. Skúste si však tento týždeň kúpiť žreb prípadne podať Loto, je veľká šanca, žeby to mohlo vyjsť. V láske je všetko v poriadku. Harmónia vo vzťahoch pretrváva, nič vás netrápi, ani nezaťažuje. Nezaspite však na vavrínoch a určite venujete zopár hodín aj svojmu partnerovi.

RAK

Po hviezdnom týždni prichádzajú náročnejšie dni. V práci sa zapotíte, máte toho naozaj veľa. Hlavne v pondelok a v stredu cítite v práci silný tlak. Skúste tomu odolať a nepodliehať stresu. Očakávajte však, že to nebude jednoduché. Čo vám však môže pomôcť zabudnúť na stres a ťažkosti v práci je váš osobný život. V citovej oblasti sa vám mimoriadne darí, partner je pre vás oporou. Preto skúste popracovať na svojej žiarlivosti. Vo štvrtok by práve tá mohla byť iniciátorom vaše bezdôvodnej hádky, čo by bola škoda.

LEV

Ani tento týždeň sa toho v pracovnej oblasti veľa nemení. Stále je toho na vás veľa, máte kopec pracovných povinností a makáte. Navyše, ešte stále ste v jemnejšom a pomalom sviatočnom režime, čo vám pri množstve vašej práce veľmi nepomáha. Ste však bojovné znamenie, určite to zvládnete. Navyše, toto vaše úsilie sa odzrkadlí po finančnej stránke.
V partnerstve sa naďalej tešíte mimoriadne priaznivému obdobiu. S partnerom sa ľúbite, neexistuje žiaden vážny konflikt. Využite toto krásne obdobie na výlet či iné dobrodružstvo s partnerom. Po náročnom pracovnom dni prídete na iné, oveľa príjemnejšie myšlienky.

PANNA

Minulý týždeň bol náročný. Dobré správy – tento bude oveľa, oveľa lepší. V práci sa vám začína dariť, všetko vám ide od ruky a stíhate podľa plánu. Ak máte nejaké nové nápady alebo by ste radi zrealizovali niečo, nad čím premýšľate dlhšie, skúste to práve teraz. Máte na to absolútne najvhodnejšie obdobie a všetko by sa mohlo podariť tak, ako si to predstavujete. Navyše, za svoju prácu budete aj patrične odmenení. V láske je to fajn. Ani hore, ani dole. Žijete si svoj príjemný partnerský život, všetko plynie tak, ako má a niekedy je práve takéto zdanlivo nudné obdobie tým najlepším, čo sa vám môže stať.

VÁHY

Tento týždeň začne pre vás fantasticky. V práci sa vám bude dariť. Nečakajú vás žiadne nepríjemnosti, kolegovia takisto fungujú tak, ako majú, jednoducho skvelý začiatok. No potom pozor, hlavne v stredu, kedy sa ukazujú finančné problémy. Nemalo by to však byť nič veľmi dramatické. Navyše, je tu ešte citová oblasť a v tej sa vám mimoriadne darí. Ste šarmantní a neodolateľní. Preto pozor, aby ste si svojou charizmou nespôsobili problémy v trvalých vzťahoch. Nezadaní sa naopak môžu tešiť. Toto je ten týždeň, kedy by ste mali vyraziť do ulíc – máte obrovskú šancu stretnúť lásku.

ŠKORPIÓN

Tak ako ste to mali minulý týždeň v práci náročné, tak to bude aj tento týždeň. V tomto smere sa bohužiaľ nič nemení, zostáva vám iba vydržať. Obrňte sa trpezlivosťou, pretože toto bude naozaj náročné v každom smere. Našťastie, aspoň troška to kompenzuje váš osobný život. V láske a súkromí sa vám darí, váš partner vás miluje. Možno by preto nemusel byť až tak zlý nápad vziať si v práci dovolenku a venovať sa svojmu partnerovi.

STRELEC

Vynikajúci týždeň. Máte sa naozaj načo tešiť. Vám sa tento týždeň v pracovnej oblasti naozaj darí. A to v každom, každučkom smere. Vašu skvelú prácu nenechajú bez povšimnutia ani vaši nadriadení, ktorí vás za ňu ocenia. Dokonca by vás mohol tento týždeň čakať aj skvelý kariérny posun či prilepšenie si v rámci financií. V partnerských vzťahoch to máte takisto naozaj veľmi dobré. Akurát si dávajte pozor vo štvrtok. Hrozia vám hádky pre nič. Bola by škoda pokaziť si práve takou bezvýznamnou hádkou celý týždeň. Čaká vás pekný víkend, naplánujte si dobrodružstvo.

KOZOROŽEC

V práci sa vám naozaj darí. Všetko stíhate, dodržiavate termíny, doťahujte projekty dokonca – jednoducho super. Vaša kariéra sa posúva tým správnym smerom. Je naozaj veľká škoda, že sa z toho neviete tešiť. Stále máte zlú, depresívnu a smutnú náladu, čo je naozaj veľká škoda. Dokonca aj váš partner vás ľúbi, váš vzťah funguje, preto nie je naozaj žiaden dôvod na pochmúrne myšlienky. V prípade, že ste nezadaní, dávajte si pozor na nové vzťahy. Mohlo by sa to skončiť zlomeným srdcom.

VODNÁR

Je to skvelý týždeň. Znova sa vám začína dariť a vo vašom prípade už naozaj bolo načase. Pokračujete tak v úspešnej vlne z minulého týždňa. Všetko funguje ako má, preto skúste tieto dni využiť na všetko dôležité, čo by ste chceli v práci stihnúť. Mohlo by sa vám to podariť, váš osobný život teraz nepotrebuje žiadnu osobitnú starostlivosť a všetko funguje ako má. Čakajú na vás nové lásky, čo je skvelá správa, ak ste nezadaný. V opačnom prípade si naozaj dávajte pozor na nevery.

RYBY

Máte obrovské množstvo energie. Bohužiaľ v práci momentálne nemáte priestor nato, aby ste ju mohli prejaviť. Nezúfajte, využite ju na plánovanie. Premyslite si, ako dosiahnete ciele, ktoré ste si na tento rok stanovili a čo všetko preto potrebujete urobiť. Ak príde priaznivejšie obdobie a priestor, budete pripravený. V láske to máte tento týždeň mimoriadne zaujímavé. V strede týždňa sa dostanete do neuveriteľného kolotoča hádok a udobrovania. Možno sa vám podarí to ovládnuť a budete sa málo hádať a veľa udobrovať.

4. 1. - 10. 1. 2016

10. januára o 2:33 ráno, nás čaká nov v znamení Kozorožca. K tomuto znameniu je priradený piaty astrologický dom. Hovorí o našej kariére.Nie peniazoch, či majetku, ale o kariérnom postupe. V prípade, že máte problém práve v tejto oblasti, požiadajte Lunu o pomoc. 
BARAN
Tento týždeň sa vám v práci príliš nedarí. Nedokážete presadiť svoje nápady, či podnety. Napriek tomu nepremýšľajte nad tým, žeby ste zmenili prácu. Jednoducho toto neúspešné obdobie prečkajte. Pokiaľ uvažujete nad začatím vlastného biznisu, nerobte tak tento týždeň. Radšej sa sústreďte a svoj osobný život a jeho rozvíjanie. V láske ste spokojní, vaše city a city vášho partnera sú stabilné. Pouvažujte nad dovolenkou s partnerom. 
BÝK
Čaká vás náročný pracovný týždeň. Obrňte sa trpezlivosťou a vytrvalosťou. Ak máte naplánovanú nejakú cestu, bolo by fajn, ak by ste ju zrušili. Bez ohľadu nato, či ide o pracovné alebo súkromné záležitosti. Možno máte pocit, že váš vzťah stagnuje a v láske cítite istý stereotyp. Neobávajte sa a zbavte sa týchto negatívnych myšlienok. Ide iba o váš subjektívny pocit a skutočnosť je oveľa pozitívnejšia. 
BLÍŽENCI
Tento týždeň ste ako Barani. Nepočúvate rady ostatých, nevšímate si, iba idete hlavou proti múru. Bohužiaľ vám to ešte viac sťažuje vašu prácu. Skúste sa pozastaviť a počúvať dobre mienené rady kolegov, v ktorých máte dôveru. Obráťte sa na partnera. V láske ste spokojní a partnerstvo je stabilné. V stredu si skúste s vašim partnerom naplánovať pekný 
RAK
V práci hviezdite. Do štvrtka sa vám úžasne darí. Skúste to využiť naplno a v piatok si vydýchnite. Urobíte dobre, pretože v piatok by ste už nič dôležité nemali riešiť. Zaberte prvé štyri dni a ten posledný pred víkendom si iba užívajte svoju šikovnosť. Nezabudnite však pri všetkej práci aj na svojich partnerov. Určite by ste ich nemali zanedbať hlavne v stredu a vo štvrtok, kedy sa vaša obojstranná láska naplno prejaví. 
LEV
Máte veľmi, ale naozaj veľmi, náročný pracovný týždeň. Začiatok nového roka sa pre vás ukazuje ako naozaj veľmi ťažký. Čo vás môže potešiť je fakt, že sa to odrazí na vašich financiách. V tejto oblasti sa vám naozaj veľmi darí, skúste si navyše kúpiť aj žreb. V súkromí je takisto všetko v najlepšom poriadku, čo však neznamená, žeby ste mali zaspať na vavrínoch. V tomto pozitívnom období poteší pekné prekvapenie vášho partnera ešte viac. 
PANNA
Je to veľmi náročný týždeň. Ani vo vašom prípade nezačne štart nového roka jednoducho. Navyše sa v práci správate ako Barani. Idete hlava nehlava za vašim cieľom, čo môže byť síce v niektorých prípadoch chvályhodné, ale cítite, že dosiahnuť cieľ je o to ťažšie. Našťasie, ťažkosti v práci vám kompenzuje šťastný súkromný život. V partnerstve ste veľmi spokojný. Ako veľmi, o tom sa môžete presvedčiť hlavne v stredu, kedy vašej láske hviezdy mimoriadne prajú. 
VÁHY
Po dňoch odpočinku vás čaká náročný pracovný týždeň. Množstvo vecí, ktoré ste už na prelome rokov neriešili vás teraz doháňa. Ak je to možné, skúste sa tento týždeň vyhnúť cestovaniu. Bolo by ideálne, ak by sa vám vašu plánovanú pracovnú cestu podarilo preložiť. Cestovať by ste nemali ani súkromne, vyhnete sa tak mnohým nedorozumeniam a nepríjemostiam. Venujte sa vášmu vzťahu. Máte pocit, že sa nachádza v akomsi vzduchoprázdne a že sa nič nedeje. Je to však iba váš vnútorný pocit. To zistíte, ak sa budete svojmu partnerovi venovať viac, prípadne pre vás oboch nachystáte príjemný romantický večer. 
ŠKORPIÓN
Pripravte sa. Čaká vás náročný pracovný týždeň. Bude plný nepríjemných a stresujúcich zmien. Nastavte sa na to, že ich zvládnete, veď každá zmena so sebou, v konečnom dôsledku, prináša množstvo pozitívnych vecí, ktoré by sa vám inak nestali. A každá zmena je aj príležitosťou posunúť sa. Navyše, v osobnom živote sa vám krásne darí. S partnerom sa ľúbite a vzájomne sa podporujete. Preto hľadajte oporu v tých najťažších chvíľach práve doma, u svojich najbližších. 
STRELEC
Ako jedno mála znamení máte parádny štart o nového roka. Darí sa vám v každej oblasti. V práci to ide ako po masle, podnikanie prekvitá, vaša kariéra je sľubne naštartovaná a ani o financie nemáte núdzu.Tento týždeň by vám naozaj každý mohol iba závidieť, pretože ani v citovej obasti sa nemáte načo sťažovať. Jednoducho, ste šťastní. Čo viac treba? 
KOZOROŽEC
Máte ideálny štart do nového roka. Darí sa vám. Čaká vás povýšenie. Ak nie v aktuálnej práci, tak určite dostanete oveľa zaujímavejšiu a lukratívnejšiu ponuku. Ani podnikatelia sa tento týždeň nemajú načo sťažovať. Biznisu sa darí. Je zaujímavé, že aj napriek týmto úspechom sa cítite deprimovane. Je to zvláštne, pretože aj v citovej oblasti sa vám nesmierne darí. Tento týždeň by sa dal jednoducho pomenovať: LÁSKA.
VODNÁR
Napriek neprajníkom a množstvu stresu, ktorý tento týždeň pociťujete, sa vám v práci darí. Vašej kariére sa darí, začínate si ju pekne budovať a stavať jej naozaj pevné základy. Je to skvelé, pretože v menej dobrých časoch budete mať na čom stavať. Pokúste sa viac eliminovať stres. Pomôcť by vám mohli aj vaši partneri, pretože vaše súkromie je absolútne stabilné a ste spokojní. Partner by vám preto mohol pomocť prekonať ten najväčší stres v práci a vrátiť vám stratenú harmóniu. 
RYBY
Toto nie je začiatok roka, aký ste si predstavovali. V práci sa vám nedarí. Nič, do čoho sa pustíte, neprebieha podľa vašich predstáv. Možno by ste tento týždeň mali začať iba pozvoľna, riešiť iba to, čo je neodkladné a nechať to na dni, kedy budete plní elánu a všetko pôjde dvakrát rýchlejšie. Stihnete tak aj to, čo si tento týždeň odložíte. Musíte tento týždeň zhlboka dýchať, pretože ani citová oblasť vás nepodporí. Nemáte to v oblasti lásky veľmi ružové. S partnerom sa hádate, rozchádzate. Možno je dôvodom práve práca a vaše neúspechy v nej.Skúste sa nad to povzniesť, nenoste si prácu domov a urobte všetko preto, aby bol váš partner vašou oporou, nie protivníkom.

Vyrobil Jozef Polčic, kreativci.eu