Ryby
Býk Lev Panna
Škorpión Blíženci
Váhy Baran Rak
Vodnár
Kozorožec
Strelec

Týždenné horoskopy

Týždenné horoskopy 2017

12. 2 - 18. 2. 2018

15.2.2018 o 22.08 hod. bude NOV v znamení VODNÁRA. Je to 11 astrologický dom, dom splnených túžob, prianí a protekcií.

Baran - počas tohoto celého týždňa sa vám bude v zamestnaní naďalej dariť všetko do čoho sa pustíte. Preto sa v pondelok a v utorok vyhýbajte priamym konfrontáciám s vašimi nadriadenými, lebo počas týchto dní budete trochu podráždený a hádavý. V osobnom živote bude všetko v poriadku aj keď to nebudete tak vnímať, takže budete mať snahy meniť všetko a všetkých okolo seba. Nerobte to. Dosiahli by ste pravý opak. Počas víkendu sa snažte venovať čo najviac času vašim blízkym.

Býk - okrem utorka, kedy by ste sa mali vyhnúť v zamestnaní všetkému dôležitému, je pred vami pracovne pokojný týždeň. Vaše doteraz uzatvorené dohody a zmluvy začínajú postupne prinášať očakávané výsledky. Aj finančne sa to začne uberať pozitívnym smerom. V osobnom živote, partnerskom a rodinnom spolužití bude prevládať pokojná atmosféra. Aj nadchádzajúci víkend bude kľudný. je pravdepodobné, že budete pozvaný na nejakú milú a radostnú udalosť.

Blíženci - na vašom pracovisku sa počas týchto dní budete cítiť ako na hojdačke. Úspechy sa budú striedať s problémami a prekážkami. Preto, ak ste si na tento týždeň naplánovali nejaké dôležité rokovania, absolvujte ich buď v pondelok, alebo štvrtok. V partnerskom spolužití si dávajte pozor na utorok. Hrozia nedorozumenia a hádky, ktorými by ste si mohli pokaziť nadchádzajúci víkend. Počas nedele budete mať nebeskú oblohu na svojej strane v oblasti citov a lásky.

Rak - tento pracovný týždeň a všetky úlohy, ktoré máte naplánované, budete zvládať iba za predpokladu, že sa na všetko, čo budete robiť dokážete dostatočne sústrediť, čo môže byť v tieto dni pre vás hlavne od utorka dosť problematické., pretože sa ani zdravotne nebudete cítiť v pohode. nechajte preto aj všetky vaše domáce záležitosti na vašich partnerov a hlavne počas víkendu sa snažte odpočívať a relaxovať. Potrebujete si dobiť energiu.

Lev - v tomto týždni si v zamestnaní budete schopný zariadiť všetko bez väčších problémov. Dokonca aj vaši spolupracovníci vám budú hlavne počas štvrtku mimoriadne nápomocný vo vašich pracovných aktivitách. V rodinných záležitostiach sa snažte v utorok neriešiť nič dôležité a zásadné. Zbytočne by ste tak narúšali inak dobrú a pokojnú atmosféru , ktorá už dlhodobo prevláda medzi vami a vašimi blízkymi.

Panna - ste znamenie, ktoré má rado stabilné a pravidelné dianie vo všetkom. Preto by ste sa mali pripraviť nato, že počas tohoto týždňa to tak nebude. V zamestnaní sa budete cítiť ako na horskej dráhe. Raz hore a raz dole. Ak máte niečo pracovne dôležité a neodkladné,tak to riešte v pondelok, alebo štvrtok.V prípade, že máte v rámci rodiny v úmysle prediskutovať, alebo urobiť niečo zásadné a dôležité, tak môžete v akýkoľvek deň okrem utorka.

Váhy - vaše dobre rozbehnuté pracovné aktivity sa v utorok trochu ,,pribrzdia, ale už od stredy do piatku sa všetko opäť nakloní na vašu stranu, takže môžete počas týchto dní očakávať aj prvé pozitívne výsledky v podobe postupných finančných ziskov. V súkromí, v partnerskom aj rodinnom spolužití sa v tieto dni nebudú diať žiadne negatívne udalosti, ktoré by si vyžadovali vašu osobnú, zvýšenú angažovanosť, takže vám ostane čas aj priestor na vaše záujmy a koníčky, alebo zábavu v spoločnosti vašich priateľov.

Škorpión - vo vašom prípade je to po pracovnej stránke ešte stále nezmenené, takže aj počas tohoto týždňa budete viac odstraňovať a riešiť prekážky a problémy ako produkovať, ale predsa len od stredy sa to aj keď iba o trošku, ale predsa zlepší. V osobnom živote je situácia opačná. Máte pohodu o ktorú sa vám ,,stará,, rodina a vaši partneri. Vy nezadaný, máte počas nedele príležitosť spoznať vašu potencionálnu novú lásku.

Strelec - v tomto týždni sa vám bude konečne dariť všetko čo ste si na tieto dni pracovne naplánovali. Iba v utorok by ste sa mali vyhnúť podpisovaniu dôležitých dohôd a zmlúv, Mohli by ste prehliadnuť niečo , čo by bolo do budúcna pre vás nevýhodné. V súkromí sa nesnažte mať za každú cenu pravdu iba vy, pretože by ste svojou tvrdohlavosťou mohli medzi vami a vašimi blízkymi vytvoriť silné napätie,ktoré by ste iba veľmi ťažko dávali do stavu pokoja a pohody.

Kozorožec - v pondelok a v utorok budete pracovne stagnovať, ale už od stredy do piatku sa situácia začne meniť a vám sa bude dariť. Taktiež aj všetko zameškané s predošlých dní sa vám bude dariť dohnať. Vo vašom osobnom živote je všetko stabilizované a jasné. V citovej oblasti a láske máte počas víkendu šancu hlavne vy nezadaný spoznať vašu spriaznenú dušu. Preto by ste nemali zostávať doma, ale ísť niekam medzi, ľudí.

Vodnár - ste stále pod tlakom ak ide o vaše pracovné záležitosti a nebude to inak ani počas tohoto týždňa. vaša snaha vám prináša iba čiastkové úspechy, čo vás nesmierne trápi, ale hlavne psychicky vyčerpáva a ubíja. nezostáva vám naozaj nič iné, iba sa obrniť veľkou trpezlivosťou a vnútorným pokojom. V oblasti vašeho osobného života sa veci posúvajú dopredu aj keď pomaly, ale predsa. Víkend využite na dostatočný oddych a celkovú regeneráciu.

Ryby - od pondelka do utorka bude u vás na pracovisku pohoda. od stredy do piatku sa situácia zlepší, takže sa vám bude naozaj mimoriadne dariť, čo sa prejaví samozrejme aj na vašom finančnom ohodnotení. Rovnako tak pohodlne a príjemne sa v tieto dni budete cítiť v kruhu vašej rodiny. vaši partneri vám dávajú pre vás tak dôležitý pocit istoty a podpory ako aj naplnenia v oblasti citov a lásky. Počas víkendu spolu prežijete niečo milé a romantické.

5. 2. - 11. 2. 2018

Baran - v tomto týždni sa vám bude pracovne mimoriadne dariť všetko do čoho sa pustíte. Aj zo strany vašich nadriadených budete mať maximálnu podporu pri realizácii všetkých vašich nových plánov a projektov. Máte veľmi dobre rozbehnutú ,,cestu,, smerom k vašemu povýšeniu.Tak isto aj vy čo podnikáte môžete očakávať veľké a finančne výhodné zákazky. Taktiež aj v súkromí vás čakajú iba príjemné zážitky či už v kruhu rodiny, alebo v spoločnosti vašich partnerov. Počas víkendu očakávajte pozvanie na milú spoločenskú udalosť.

Býk - počas tohoto pracovného týždňa sa vám bude nie len dariť plniť všetky vaše povinnosti a úlohy, ale dokážete dohnať aj všetko zameškané s predošlých dní. Taktiež aj všetky vzťahy medzi vami a vašimi spolupracovníkmi sa vyjasnia vyčistia. Jediným ,,čiernym,, bodom bude nedostatok financií. V vašom osobnom živote, ale aj v rodinnom, či partnerskom spolužití bude prevládať pohoda a pokoj. Nadchádzajúci víkend by ste si mali vyhradiť iba pre seba a dopriať si hlavne veľa odpočinku a relaxu.

Blíženci - od pondelka do utorka sa u vás v zamestnaní nebude diať nič mimoriadne čo môže mať za následok, že sa budete trochu nudiť, ale od stredy do piatku sa situácia zmení. Budete mať veľa naozaj veľa pracovných povinností, ktorými vás vaši nadriadený poveria,ale vy ich dokážete zvládnuť bez problémov. Vaše rodinné, či partnerské spolužitie si nebude od vás vyžadovať vašu mimoriadnu osobnú angažovanosť, takže si budete môcť počas víkendu dopriať čas venovať sa vašim osobným záujmom a koníčkom.

Rak - od pondelka do štvrtku sa v zamestnaní budete môcť púšťať aj do ozaj náročných projektov. K ich úspešnému zvládnutiu budete mať aj maximálnu podporu nebeskej oblohy. No počas piatku sa snažte vyhnúť všetkým dôležitým rokovaniam,alebo podpisovaniu dôležitých zmlúv. V osobnom živote sa hlavne počas utorka nesnažte presadzovať vaše názory,pretože by ste aj tak nič nedosiahli. Naopak, nedeľa bude dňom mimoriadne prajným na city a lásku. Vy nezadaný, máte šancu spoznať svojho životného partnera.

Lev - je veľmi pravdepodobné, že počas tohoto týždňa sa budete musieť vyrovnať zo zistením, že niekto z vašich spolupracovníkov vám podráža nohy. No napriek tomu sa vám bude dariť zvládať všetko čo ste si na tieto dni naplánovali hlavne preto,lebo ste plný elánu a energie. Oblasť vašeho citového života nebude ničím negatívnym rušená. Naopak, zo strany vašich partnerov budete vnímať zvýšenú aktivitu v ich prejavoch lásky a túžby. Máte výbornú inšpiráciu, ako spoločne stráviť nadchádzajúci víkend.

Panna - pondelok a utorok budú na vašom pracovisku pre vás ako najpracovitejšie znamenie celého zverokruhu priam nudné, ale už od stredy až do piatku sa všetko zmení, Vaše organizačné schopnosti a zmysel pre detail budú využité na maximum. Opäť budete mať možnosť dokázať, prečo ste pre vašich zamestnávateľov tak nepostrádateľný. Váš osobný život budete v tieto dni vnímať ako uspokojivý a spokojný budete aj celkovo, pretože aj vaše partnerské a rodinné záležitosti budú prebiehať podľa vašich predstáv. Proste máte radi, ak máte všetko pod kontrolou.

Váhy - v zamestnaní sa vám v tieto dni bude mimoriadne dobre dariť. Zo strany vašich nadriadeným nebudete vnímať žiadne zbytočné požiadavky a tlaky, takže si budete môcť zvoliť aj tempo a spôsob vykonávania vašich povinností, čo vám bude vyhovovať. Taktiež aj váš súkromný život, ako aj partnerské a rodinné spolužitie bude naplnené harmóniou a pokojom. Tieto dni sa budú pre vás niesť v duchu pohody, naplnenia a šťastia. Nadchádzajúci víkend by ste mohli vymyslieť niečo, čím by ste vašim partnerom prejavili vašu lásku a oddanosť romantickým spôsobom.

Škorpión - jeden pracovne ozaj stresujúci a náročný týždeň máte za sebou, no ale ni tento nebude o nič lepší. Opäť bude okolo vás veľa nervozity, podráždenia a prekážok, ktoré budete musieť trpezlivo riešiť. A aby toho nebolo málo, tak ani finančne to nebude nič moc. Naopak v oblasti citov a lásky sa vám bude dariť všetko , na čo si iba pomyslíte. Vy, čo ste v trvalých a pevných vzťahoch očakávajte novú iskru a vy nezadaný, túžiaci po vzťahu, stretnete svojho životného partnera. preto počas víkendu nezaostávajte doma, ale vyberte sa niekam do spoločnosti.

Strelec - všetky vaše pretrvávajúce problémy a nepríjemné zmeny na pracovisku sa budú presúvať a pokračovať aj počas tohoto týždňa, takže by ste sa mali naozaj obrniť veľkou trpezlivosťou a taktiež silnou dávkou vnútorného pokoja. Iba tak dokážete zvládnuť toto nepríjemné obdobie. Taktiež aj vo vašom osobnom živote budete musieť naďalej čeliť nepríjemným situáciám v podobe hádok a vzájomných nedorozumení. Bolo by pre vás ozaj lepšie,ak by ste tento víkend strávili niekde úplne sami. snažte sa načerpať stratenú energiu.Odpočívajte.

Kozorožec - ak ste očakávali, že aj počas tohoto týždňa sa vám pracovne bude dariť rovnako tak, dobre a ľahko ako v predchádzajúcom období tak budete sklamaný, pretože nič vám nebude vychádzať a nebude sa vám nič vychádzať s čoho budete rozladený a podráždený. Aspoň že v osobnom živote sa nebudete musieť zaoberať ničím nepríjemným a nebudete musieť riešiť nepredvídané a neočakávané udalosti. Nadchádzajúci víkend využite na odpočinok a relax. Nič neriešte, ničím sa nezaoberajte.

Vodnár - vašemu znameniu sa už dlhodobo pracovne nedarí, s čoho ste už ozaj psychicky unavený a vyčerpaný. No ani tento týždeň vám neprinesie úľavu. Budete musieť opäť riešiť hlavne prekážky a problémy. Ani po finančnej stránke nebudete spokojný. Budú vám chýbať. V súkromí sa budú všetky vaše plány a záležitosti s nimi spojené posúvať iba veľmi pomaly, ale predsa. Snažte sa byť trpezlivý. Počas nadchádzajúceho víkendu si nájdite nejaké tiché miesto,kde by ste neboli ničím a nikým rušený a relaxujte. Vážne to potrebujete.

Ryby - v zamestnaní sa počas tohoto týždňa nebudete nudiť. Ste zavalený prácou, ale vám to nebude prekážať, pretože ste plný energie, elánu a chute, takže všetky vaše povinnosti zvládnete bez problémov a úspešne. Vašimi doterajšími dobrými výsledkami si upevňujete vašu pracovnú pozíciu.Všetky vaše rodinné záležitosti sú v poriadku a bez problémov. Taktiež aj v partnerskom spolužití sa v tieto dni nebude diať nič mimoriadne, takže si bude môcť naplno užívať celkovú pohodu. Aj počas víkendu vás čaká nejaká milá udalosť.

29. 1. - 4. 2. 2018

31.1 je SPLN v znameni LEVA. O 14.28 hod. Je to 5 astrologicky dom. Skumame v nom : deti,milencov,hry,vyhry...Kto ma v niektorej z tychto oblasti problem ,poziadajte LUNU o pomoc.

Baran - je pred vami týždeň, počas ktorého máte príležitosť presadiť u vašich nadriadených všetky vaše pracovné projekty a plány. Máte v sebe dostatok elánu a zdravého sebavedomia a tie vám pomôžu uviesť ich aj do praxe vo veľmi krátkom čase. Vy zadaný, dávajte pozor na zvýšenú sexuálnu energiu, ktorou by ste si mimo vašich domovov mohli ,,vyrobiť,, nepríjemnosti. Zvlášť počas soboty by mohli prepuknúť na plno, čo by mohlo mať až fatálne následky.

Býk - v pracovnej oblasti máte pred sebou dni, ktoré nebudú ničím stresujúce ani inak náročné. Vaše povinnosti si splníte k spokojnosti všetkých, čo bude mať aj pre vás pozitívny dopad. V súkromí očakávajte väčšiu túžbu po citoch a nehe ako v iné obdobie, čo si vy zadaný dokážete naplniť s vašimi partnermi. Vy nezadaný, dobre zvážte či vám chýba len fyzická forma uspokojenia týchto prejavov náklonnosti, alebo túžite aj po splynutí duší. Mohli by ste totiž druhú stranu minimálne uviesť do rozpakov ak nie priamo ublížiť.

Blíženci - vaše myšlienkové pochody asi nikto z vašich spolupracovníkov nebude schopný pochopiť tak, ako by ste chceli. Takže môže medzi vami vznikať komunikačná bariéra, ktorá vám bude brániť dosiahnuť také výsledky, aké od vás vyžadujú vaši nadriadený. Rovnako tak aj v rodinnom, či partnerskom spolužití doprajte dostatok času a priestoru vašim blízkym. Dajte im príležitosť povedať aj ich názor a predstavy. V takom prípade máte šancu dosiahnuť obojstrannú spokojnosť vo všetkom.

Rak - ak máte na pracovisku niečo, na čom vám naozaj záleží, potom sa to snažte riešiť hlavne v pondelok a v utorok. V tieto dni sa vám to aj za podpory nebeskej oblohy podarí úspešne dosiahnuť.Od druhej polovice týždňa sa doma snažte nevystavovať vašich blízkych otvoreným konfrontáciám, pretože nebudete schopný byť objektívny. Iba čo by ste sami sebe, ale aj všetkým okolo vás pokazili nadchádzajúci víkend a to by bola škoda.

Lev - nič sa nestane ak sa počas tohoto týždňa budete na pracovisku venovať iba základným povinnostiam a úlohám.pretože nebudete schopný byť pozorný, trpezlivý pri rokovaniach z vašimi obchodnými partnermi a je tu riziko,že by ste voči nim mohli byť výbojný a to b neprospelo vašemu biznisu. Doprajte si v kruhu vašej rodiny veľa pohodlia a pokoja. Aj vy ste len z mäsa a kostí a potrebujete doplniť stratenú energiu a elán. Vaši blízky budú dokonca veľmi radi, že vám budú môcť mať iba pre sebe. Chýbate im.

Panna - vaše niektoré pracovné praktiky sú netradičné a málo kto z vašich kolegov im rozumie, ale čo je dôležité prinášajú očakávaný efekt. Rovnako aj vaše myšlienky počas tohoto týždňa môžu byť pre všetkých okolo vás nezrozumiteľné, preto zachovajte trpezlivosť pri ich vysvetľovaní inak môže nastať situácia, že medzi vami nastane komunikačný skrat. To isté platí aj o vašom prístupe k rodine a partnerom. Dajte im dostatok času, aby sa dokázali vyznať vtom všetkom, čo od nich žiadate a očakávate..

Váhy - je pred vami pracovne príjemný týždeň počas ktorého sa nebudete musieť ponáhľať, ani stresovať , aby všetko bolo urobené na čas. Budete si môcť zvoliť také tempo, ktoré vám najviac vyhovuje.V osobnom živote budete cítiť potrebu zvýšeného prísunu pozornosti vo forme nehy čo vám zadaným nebude robiť problém dopriať si v spoločnosti partnerov tieto pekné intímnosti.Vy nezadaný, dobre si premyslite či vám ide o fyzické uspokojenie, alebo ozaj túžite aj po duševnom splynutí.Mohli by ste totiž druhú stranu zmiasť ak nie tvrdo zaskočiť.

Škorpión - počas týchto dní sa riaďte vašou intuíciou a skúsenosťami. Tie vám budú nesmierne užitočné a nápomocné v dosahovaní naozaj slušných pracovných výsledkov. Možno to ani sami nevnímate, ale vašou trpezlivosťou si postupne získavate stále väčšiu dôveru ľudí okolo vás a upevňujete si tak vašu pozíciu. V súkromí môžete mať pocit určitej prázdnoty, ale to je iba dočasný jav, ktorý ako prišiel, tak aj odíde. Nakoniec niekedy je dobré byť sám zo svojími myšlienkami.Aspoň si ich dokážete ,,upratať,,.

Strelec - máte pred sebou jeden s tých týždňov, počas ktorého si môžete vašu reputáciu zlepšiť a poskočiť tak v spoločenskom rebríčku naozaj o veľký kus dopredu. K tomu všetkému vám vaša planéta Jupiter ( šťastie, peniaze ) praje aj v prípadných finančných výhrach v nejakej lotérií. Určite to skúste. V osobnom, živote sa počas týchto dní budete všetkým javiť ako veľmi milí s dobrým srdiečkom. Ale vy taký aj ste, iba to tak často nedávate okoliu najavo čo je škoda.

Kozorožec - v tieto dni sa budete cítiť ako na húsenkovej dráhe. Čím väčší úspech dosiahnete v pracovnej oblasti o to väčšie prekážky a problémy budete mať v súkromnej oblasti vašeho života a naopak. Do toho vám od stredy prichádza zhoršenie vašej vnútornej pohody čo pri týchto turbulenciách okolo vás nebude nič čo by vám pomohlo zlepšiť vašu celkovú náladu. Preto nech je to ako chce, nezostávajte sami. Nevedeli by ste si poradiť ani pomôcť Veď práve na takéto chvíle sú priatelia a rodina. Nebojte sa požiadať ich o podporu. Radi vám ju poskytnú.

Vodnár - ste ešte stále na vlne, ktorá vás nesie v ústrety úspechov či už v pracovnej oblasti,alebo aj vo vašom osobnom živote. Preto neváhajte a využite každý jeden deň na dosiahnutie všetkého , čo ste kedy chceli mať a dosiahnuť. Dokonca sú vám naklonené aj šťastné náhody, takže nieje vylúčené, že by ste si dokázali finančne prilepšiť v nejakej lotérii.Aj váš osobný život má toto obdobie ,,zelenú,, vo všetkom. Doprajte si priazeň nebeskej oblohy samozrejme spôsobom, aby ste neublížili niečim svojim najbližším.

Ryby - je pravdepodobné, že sa počas tohoto týždňa nebudete cítiť práve najlepšie čo bude mať vplyv aj na vaše pracovné výkony a výsledky. Preto sa radšej ak môžete obmedzte len na tie nevyhnutné povinnosti. Aj v súkromí môžete vnímať niečo ako melanchóliu, preto je dôležité, aby ste sa neuzatvárali a neriešili tento stav alkoholom,alebo inými prostriedkami. Vyberte sa niekam, medzi priateľov a aj keby ste tam mali iba sedieť mlčať, dokážu vás priviesť na iné myšlienky a to je to čo potrebujete.

22. 1. - 28. 1. 2018

BARAN-pondelok a utorok by ste mali maximálne využiť na presadenie vašich pracovných plánov a projektov u vašich nadriadených . Môžete si byť istý, že budú z ich strany prijaté. Zbytok týždňa sa vám bude z zamestnaní dariť všetko zvládať bez problémov. V oblasti vašeho osobného života, ale aj v partnerskom a rodinnom spolužití sa počas týchto dní nebudú diať žiadne mimoriadne záležitosti, ktoré by si od vás vyžadovali osobnú angažovanosť. Počas víkendu si tak budete môcť dopriať venovať sa vašim záujmom a koníčkom.

Býk - Všetky dôležité pracovné záležitosti sa snažte dotiahnuť počas pondelka pretože od utorka až do piatku sa budete zaoberať viac riešením problémov, ktoré sa objavia u vás na pracovisku. Pripravte sa preto na veľa stresu a nervozity všade okolo vás. Snažte sa zachovať vnútorný pokoj a rozvahu, pretože, ak by ste im podľahli, preniesli by ste ich do vašeho súkromia čo by malo za následok, že by ste si ich ventilovali na vašich blízkych a to by malo negatívny dopad na vaše doteraz dobré vzťahy. Počas víkendu sa snažte hlavne relaxovať a odpočívať.

Blíženci - od pondelka do utorka budete v zamestnaní vystavený stresovým situáciám , ktoré vám budú brániť plne sa venovať vašim povinnostiam a budú mať za následok sklz, ktorý ale od stredy do piatku dokážete dohnať, pretože počas týchto dní sa vám bude naopak mimoriadne dariť. V citovej oblasti a láske budete prežívať pohodu a naplnenie. máte pred sebou aj celý víkend počas ktorého by ste si s partnermi mohli naplánovať pekný výlet, ktorý by ste mohli zvŕšiť niečim romantickým a vzrušujúcim.

Rak - ak vám vaši nadriadený pripravili na tento pracovný týždeň úlohy, ktoré si budú vyžadovať od vás dlhodobejšie sa im venovať, nemusíte mať obavy, že by ste ich nezvládli, pretože vám zároveň vytvoria priestor na to, aby ste mali pokoj a sústredili sa na ne. Všetko,čo sa v týchto dní bude týkať vašej rodiny, ale aj partnerov bude prebiehať v duchu harmónie, pohody a spolupatričnosti. Je to tá najdôležitejšia súčasť vašeho života na ktorej vám záleží najviac čo si aj vaši blízky uvedomujú, takže nieje vylúčené, že pre vás pripravili nejakú milú rodinnú udalosť.

Lev - všetky vaše pracovné aktivity, ktoré máte na tento týždeň naplánované vám dopadnú presne podľa vašich predstáv. Ak plánujete začať s podnikaním, tak tieto dni sú pre vás ideálne na realizovanie týchto zámerov. Ak uvažujete o investovaní, môžete. Máte zaručený zisk. Rovnako aj v osobnom živote sa vám bude dariť. Vy nezadaný, máte šancu spoznať novú lásku a vy čo ste v stabilných vzťahoch tiež môžete očakávať oživenie a novú iskru. Aj toto je možnosť, ako stráviť spoločne nadchádzajúci víkend.

Panna - počas prvej polovice tohoto pracovného týždňa vzniknú u vás v zamestnaní problémy,ktoré vám budú brániť venovať sa vašim povinnostiam tak, ako ste si ich naplánovali. Ale nieje dôvod sa preto trápiť. Už v jeho druhej polovici všetko zvládate na sto percent, takže aj prípadný sklz hravo dobehnete. V súkromí vás čakajú príjemne dni. Vaša rodina vám chce prejaviť svoju vďaku za všetko čo pre nich robíte a preto nieje vylúčené, že vás počas víkendu prekvapia niečim milým, veselým a potešujúcim.

Váhy - počas pondelku sa snažte zabezpečiť všetko, čo je u vás na pracovisku dôležité a neodkladné, pretože už od utorka až do piatku na to nebudete mať priestor ani čas. V tieto dni očakávajte veľa stresu , napätia a nervozity okolo vás, ktoré zapríčinia neočakávané problémy. Ešteže sa vo vašom súkromí nebudete musieť zaoberať ničím , čo by ste museli osobne riešiť a vyžadovalo by si to od vás rozhodné jednanie. Nadchádzajúci víkend využite na dobitie stratenej energie a elánu. Vyberte sa niekam do prírody na dlhú prechádzku.

Škorpión - podráždenosť, stres, napäté medziľudské vzťahy. Toto všetko očakávajte počas tohoto týždňa na vašom pracovisku. Je to pre vás ďalšia náročná skúška, ako dokážete zvládať tieto nepríjemnosti, ktoré budú zároveň prekážkou v plnení si vašich povinností. Naopak v oblasti citov a lásky vám je počas týchto dní nebeská obloha maximálne naklonená. vy nezadaný, stretne svoju novú lásku a vy čo ste vo vzťahoch a túžite po rodinke,máte možnosť k dosiahnutiu tohoto ,,cieľa,, využiť aj nadchádzajúci víkend.

Strelec - počas tohoto pracovného týždňa by ste sa mali obrniť veľkou dávkou trpezlivosti a psychickej pohody,pretože v zamestnaní budete musieť riešiť veľmi vážne a dôležité úlohy, ktoré vám vaši nadriadený dajú ako prioritu, takže to, čo ste si naplánovali, budete musieť doháňať aj po pracovnej dobe. Taktiež aj v partnerskom spolužití a v rodinných záležitostiach to nebudete mať ľahké. Hrozia nedorozumenia a hádky, ktoré by vám mohli pokaziť aj víkend, ktorý je pred vami. Preto sa snažte nepúšťať sa do otvorených konfrontácií.

Kozorožec - počas prvej polovice tohoto pracovného týždňa sa venujte iba neodkladným povinnostiam, Až od stredy si budete môcť dovoliť pustiť sa aj do zložitejších projektov, alebo rokovaní, či podpisovaniu nových pracovných dohôd . V tieto dni sa radšej zamerajte na vaše osobné záležitosti. Táto oblasť vašeho života nieje ničím negatívnym ohrozená,ale naopak máte podporu nebeskej oblohy. Vy, čo ste v nových vzťahoch, môžete využiť nadchádzajúci víkend na posunutie sa o schodík vyššie.

Vodnár - v tomto týždni sa už konečne aj vašemu znameniu začne pracovne mimoriadne dobre dariť. Všetko na čo iba siahnete dokážete premeniť na zlato. Jediným negatívnom vašich úspechov bude to, že za nebudete adekvátne finančne ohodnotený. V partnerskom spolužití a je jedno či v stabilnom, alebo iba na začiatku buďte v tieto dni neskutočne opatrný. Ak môžete , tak sa radšej aj počas voľna venujte práci, pretože je tu vážna hrozba trvalého rozvratu partnerstiev. Rozchody, rozvody.

Ryby - práca vám v tieto dni ide od ruky,medzi vami a spolupracovníkmi vládne príjemná atmosféra, vaši nadriadený vás zbytočne nenaháňajú, nezaťažujú novými povinnosťami a úlohami. Za vašu prácu dostávate aj primeranú plácu. Ste maximálne spokojný. K vašej celkovej spokojnosti prispieva aj to, že máte pri sebe partnerov, ktorý vás milujú a snažia sa vám byť vo všetkom nápomocný . Bolo by od vás milé,ak by ste pre nich počas nadchádzajúceho víkendu naplánovali niečo romantické

15.1 do 21.1

Baran - v tomto pracovnom týždni si dokážete vynahradiť všetko, čo ste od začiatku tohoto roku nemali možnosť. Dokonca aj všetko, zameškané sa vám podarí dohnať. Pokiaľ zvažujete nejakú finančnú transakciu, môžete sa do nej pustiť. Z dlhodobého hľadiska vám prinesie zisky. V partnerskom a rodinnom spolužití je všetko v poriadku. nemusíte si robiť žiadne starosti. No nebolo by, zlé, ak by ste sa viac venovali vašim blízkym, pretože môžu mať pocit, že ich zanedbávate, alebo sa pre niečo na nich hneváte. Využite na to nadchádzajúci víkend.

Býk - začiatok tohoto týždňa - pondelok, budete riešiť viac problémy a prekážky,ale od utorka sa všetko upokojí a vy budete dosahovať dobré pracovné výsledky, s ktorými budete spokojný nie len vy, ale aj vaši zamestnávatelia. To sa samozrejme odzrkadlí, aj na vašom finančnom ohodnotení. V oblasti vašeho súkromia sa nebudú diať počas týchto dní žiadne mimoriadne udalosti,ktoré by vám mali pokaziť celkov váš dobrý pocit a náladu. Počas víkendu ,by ste sa mali venovať hlavne rodine.

Blíženci - tento týždeň sa budete cítiť nabitý energiou a elánom, čo bude aj vidieť na vašich výkonoch a výsledkoch. je pred vami ozaj plodný pracovný týždeň. nemusíte sa obávať ak začnete pracovať aj na viacerých projektoch naraz. Zvládnete ich všetky na sto percent. Na vaše pracovné aktivity môžete využiť aj nadchádzajúci víkend ak bude treba, pretože vaši partneri a celá vaša rodina vás podporujú, sú vám oporou a istotou a nebude im robiť problém prevziať na seba vaše domáce povinnosti.

Rak - vaše pracovné povinnosti by ste si mali rozdeliť na pondelok,utorok, štvrtok a piatok, pretože streda je deň, kedy nebudete schopný sa sústrediť, čo by mohlo mať za následok chyby , ktoré by vás mohli stáť aj financie. V tento deň nepodpisujte žiadne dôležité dokumenty. ak plánujete vašich partnerov niečim potešiť, čím by ste im chceli dokázať vašu lásku a oddanosť, tak na to využite pondelok. nebeská obloha vám v tomto čase bude mimoriadne naklonená. Pokračovať v tom môžete aj počas víkendu.

Lev - pracovne sa vám bude tento týždeň dariť všetko, čo ste si naplánovali. Aj výsledky, ktoré očakávate budú presne podľa vašich predstáv. No aj tak sa budete cítiť vnútorne nespokojný. Možno aj preto, lebo budete mať pocit , že ste nevyťažený a budete sa preto nudiť. Ostane vám aspoň viac energie na aktivity v rámci vašej rodiny. Nie len s práce je človek živý. Máte možnosť v tieto dni vašim blízkym vymyslieť niečo, čo by ste spolu mohli robiť a čo by vás všetkých ešte viac zblížilo a utužilo vaše vzťahy.

Panna - tento týždeň vám opäť umožní naplno ukázať, čo vo vás je a akú ,,cennosť,, vo vás majú vo vašej osobe vaši nadriadený. Budete maximálne výkonný v čom vám bude nápomocný váš elán a energia, ktorú máte na rozdávanie. Vaši spolupracovníci budú mať čo robiť,aby s vami dokázali udržať krok. Vo vašom osobnom živote je všetko v poriadku podľa možností. Nesnažte sa v tieto sni nič na tom meniť. Mohli by ste vašou snahou viac pokaziť ako prispieť k celkovej pohode vašich blízkych.

Váhy - v pondelok sa snažte vyhnúť dôležitým pracovným záležitostiam, ale aj rokovaniam, pretože v tento deň vám nebude dopriané mať úspech. No už od utorka až do piatku sa situácia otočí vo váš prospech a všetko čo ste si na tieto dni naplánovali dotiahnete do úspešného konca. Ak máte naplánované nejaké zmeny vo vašej domácnosti, tak sa do nich môžte pustiť bez obáv. Dokonca aj vaša celá rodina vás v tom nebude iba podporovať,ale priložia ruku k dielu, aby vám pomohli.

Škorpión - ešte aj tento týždňa sa budete pracovne viac trápiť ako dosahovať očakávané výsledky, ale predsa sa vám bude viac dariť ako v predošlé dni. berte to ako pozitívni signál a zmenu, s ktorej čerpajte energiu do ďalších dní. naopak v oblasti citov a lásky sa vám bude počas týchto ní nesmierne dariť. Staré lásky sa budú utužovať a vy čo ste nezadaný a túžite po vzťahu, máte možnosť spoznať niekoho,alebo ak už poznáte, otvorene to povedať. Odpoveď a reakcia bude kladná a ústretová.

Strelec - pripravte sa na to, že vás čaká pracovne naozaj ťažký a náročný týždeň plný nervozity a stresu. Tie budú vyplývať s toho, že vaši zamestnávatelia začnú robiť zmeny, ktoré sa vám nebudú iba nepáčiť,ale budú mať aj z dlhodobého hľadiska negatívne dopady. A ani v súkromnom živote sa vám nebude dariť. Ešte stále budú medzi vami a partnermi pretrvávať nezhody a hádky. Snažte sa preto byť čo najmenej v ich spoločnosti,lebo by ste mohli reagovať neprimerane, čo by iba ešte viac zvýšilo napätie medzi vami.

Kozorožec - po ozaj dlhom období , v ktorom sa vám pracovne ,ale aj finančne mimoriadne darilo vám tento týždeň nepôjde nič, čo vás na istý čas zabrzdí,ale neberte to ako tragédiu.Máte dostatočne silnú pozíciu a nedokáže ju oslabiť ani pár dní,kedy sa vám nebude dariť. Vaše súkromie a všetko čo sa v ňom odohráva sa nebude meniť. Všetko je po starom či už ide o dobré, alebo aj tie menej dobré situácie. Neriešte nič. Doprajte si viac súkromia pre vaše osobné potreby, alebo sa vyberte niekam a zábavou aj s priateľmi.

Vodnár - v tomto týždni sa budete pracovne ozaj trápiť. Nič , čo ste si naplánovali ,alebo čím vás poverili vaši nadriadený vám nebude vychádzať s čoho budete nie len otrávený, ale aj psychicky vyčerpaný. A aby toho nebolo dosť, tak aj finančne na tom nebudete moc dobre. Ešte že vo vašom osobnom živote sa nebudete musieť počas týchto dní zaoberať ničím negatívnym, čo by si od vás vyžadovalo zvýšenú pozornosť. Počas víkendu si doprajte hlavne veľa odpočinku . Relaxujte, načerpajte novú energiu.

Ryby - v zamestnaní vás počas tohoto týždňa vaši nadriadený zavalia prácou až nad hlavu, ale vám to nepokazí dobrú náladu. Ste dostatočne nabitý energiou,ktorá vám pomôže všetky úlohy dokončiť včas a k spokojnosti všetkých zainteresovaných .Vaš citový život je počas týchto dní naplnený láskou,harmóniou a porozumením, čo vás napĺňa šťastím a spokojnosťou. Ste milovaný a milujete.nadchádzajúci víkend by ste si s partnermi mohli naplánovať niečo romantické a vzrušujúce.

8. 1. - 14. 1. 2018

BARAN - tento týždeň ste plný optimizmu, energie a elánu,čo sa aj odzrkadľuje na vašich pracovných výkonoch,ale aj výsledkoch. a to má samozrejme aj pozitívny dopad na vaše finančné ohodnotenie, ale aj na upevnenie si vašej pozície. Aj v osobnom živote cítite pohodu. Dokonca vo štvrtok máte silnú podporu nebeskej oblohy v oblasti citov a lásky. Iba v nedeľu si dávajte pozor,pretože hrozia zbytočné výmeny názorov,ktoré by mohli pokaziť a narušiť vašu celkovú pohodu.

BÝK - počas týchto dní budete na pracovisku ako telo bez duše. Nie ste schopný sa sústrediť na nič a to sa bohužiaľ odzrkadľuje aj na vašich výkonoch a výsledkoch. k tomu všetkému sa pridá aj nedostatok finančných prostriedkov, ktoré potrebujete na pokrytie základných potrieb. Ešte že v osobnom živote je všetko v poriadku a vy sa nemusíte zaoberať ničím, čo by od vás vyžadovalo osobnú angažovanosť.víkend využite hlavne na odpočinok a relax.

BLÍŽENCI - od pondelka do stredy si budete musieť v zamestnaní vyhrnúť rukávy veľmi vysoko, pretože každý úspech si tvrdo ,,odmakáte. Ale našťastie to budete pozitívne cítiť na finančnom ohodnotení.Ale ani štvrtok a piatok nebudú jednoduché.pripravte sa na to,že budete musieť riešiť veľa prekážok a problémov. V súkromí je pokoj , ale v partnerskom spolužití s snažte v priebehu štvrtka vyhnúť rozhovorom s vašimi partnermi v súvislosti s ich rodinou,pretože by mohli skončiť hádkou.

RAK - prvé tri pracovné dni tohoto týždňa sú pre vás v zamestnaní vynikajúce. Darí sa vám všetko zvládať presne podľa vašich predstáv. vo štvrtok sa snažte vyhnúť dohodám a podpisovaniu dôležitých zmlúv. Piatok je už opäť pokojný a vy pokračujete v úspešnom zvládaní všetkých vašich povinností. Láska a city sú v poriadku, rodinné spolužitie taktiež, iba medzi vami a vašimi partnermi sa vo štvrtok nepúšťajte do otvorených konfrontácií. vznikli by s toho zbytočné a nezmyselné hádky.

LEV - toto je ten ideálny čas na to, aby ste vaše plány a nápady pretavili aj do praxe. Takže neváhajte a predostrite ich vašim nadriadeným a kolegom.Môžete si byť istý, že sa stretnú s podporou,pretože zaručujú nie len vám, ale aj ostatným výborné finančné zisky. V pondelok a v utorok by ste mali prioritne riešiť lásku a city. Hviezdy vám v tejto oblasti vášho života prajú a podporujú vás. Cez víkend sa snažte s doma neriešiť nič zásadné, pretože by ste nedosiahli nič , ale naopak, vytvorili by ste medzi vami a vašimi blízkymi zbytočné napätie a nervozitu.

PANNA - pondelok až streda budú dni, kedy si budete musieť na pracovisku ozaj siahnuť až na dno vašich síl a schopností. Ale bude to stáť za to,pretože za vašu námahu budete adekvátne finančne ohodnotený. No aj štvrtok a piatok si nebudete môcť oddýchnuť, pretože aj počas nich budete riešiť veľa problémov a prekážok. v partnerskom spolužití sa snažte vo štvrtok neriešiť nič čo bude mať súvis s rodinou vašich polovičiek, pretože by s tejto ,,debaty,, vznikli hádky a nedorozumenia medzi vami.

VÁHY - v zamestnaní sa počas týchto dní nebudete cítiť v pohode. Ste ako telo bez duše. nedokážete sa na nič sústrediť a to má negatívny dopad na všetko, do čoho sa pustíte. A aby toho nebolo dosť, tak aj vo finančnej oblasti cítite nedostatok. Našťastie v osobnom živote, v rodinnom a partnerskom spolužití je všetko v úplnom poriadku, takže nadchádzajúci víkend budete môcť využiť na odpočinok , regeneráciu a celkový relax.

ŠKORPIÓN - na vašom, pracovisku sa budú počas týchto dní diať zmeny, ktoré vám nebudú vyhovovať a budete z nich v strese. Ak ste zvažovali, že vašim nadriadeným predostriete vaše nápady,plány a nové projekty, radšej si ich nechajte ešte istý čas iba pre seba, pretože by sa nestretli s pochopením a podporou akú očakávate. Zamerajte vašu energiu na váš osobný život a partnerské spolužitie. V tejto oblasti vám hviezdy prajú. Iba v piatok pozor na možné menšie nedorozumenia medzi vami a vašimi blízkymi.

STRELEC - vo vašom prípade bude v tieto dni na vašom pracovisku platiť príslovie - keď sa darí , tak sa darí. Nemáte problém zvládať aj tie najkomplikovanejšie úlohy, v kariére si vylepšujete vašu pozíciu a aj zo strany vašich nadriadených máte plnú podporu vo všetkom. No v osobnom živote,zvlášť v partnerskom spolužití to už nemáte také ružové. Naopak, dávajte pozor na všetky vaše reakcie a slová, ktoré budete smerovať k vašim polovičkám, pretože vážne hrozí, že by mohli mať doslova drtivý dopad na váš vzťah v podobe rozchodu, alebo dokonca aj rozvodu.

KOZOROŽEC - do utorka nemáte dobrú náladu, ale našťastie to nebude mať negatívny dopad na vaše dobré pracovné výsledky. Od stredy až do piatku ste už v pohode, čo bude mať ešte výraznejší pozitívny dopad na všetky vaše aktivity spojené s vašimi povinnosťami. V súkromí v priebehu týchto dní prežívate mimoriadnu spokojnosť a naplnenie v každej oblasti. Cítite lásku, naplnenie a spolupatričnosť s každým členom vašej rodiny. V partnerskom spolužití si užívate spoločné chvíle.

VODNÁR - v tomto týždni budete na pracovisku zažívať veľa nepríjemných situácií, ale napriek tomu ste úspešný a aj v kariére sa posúvate smerom nahor. V tejto oblasti sa bude dariť hlavne vám,ktorý pracujete v zahraničí,alebo spolupracujete zo zahraničím. V osobnom živote, v partnerskom a rodinnom spolužití prežívate v priebehu týchto dní pokoj a harmóniu. Vy nezadaný túžiaci po láske, máte príležitosť v stredu spoznať a stretnúť niekoho, s kým budete môcť začať budovať spoločný život.

RYBY - v pondelok a v utorok budete v zamestnaní prežívať perné chvíle ,ale napriek tomu vám to neuberie na vašej dobrej nálade a optimizme čo je dobré, pretože od stredy až do piatku vám nebeská obloha bude nápomocná vo všetkom, čo bude mať pre vás pozitívny dopad v kariére, ale aj finančne. V rodinnom a v partnerskom spolužití prežívate príjemné chvíle, ktoré vás naplňujú spokojnosťou a pocitom pevného zázemia. preto by bolo fajn, ak by ste si pre vás a vašich partnerov na nadchádzajúci víkend naplánovali niečo romantické.

1. 1. - 7. 1. 2018

BARAN

Minulý týždeň ste to nemali jednoduché. Teraz sa môžete tešiť. V práci začalo všetko klapať, darí sa vám dokončovať projekty a pokojne môžete začínať nové. Vaše nápady sa stretávajú u nadriadených a kolegov s pochopením a môžete ich pokojne realizovať. Vďaka tomu máte naozaj úžasnú náladu. Tá vám zostane aj po návrate z práce domov. Vášmu vzťahu nič nechýba. Je pravda, že v pondelok vám hrozia výmeny názorov, ale čo môže byť lepšie ako udobrovanie sa? Tešiť sa naň môžete v stredu, kedy máte naozaj mimoriadne priaznivý deň pre zlepšovanie partnerských vzťahov.

BÝK

Oproti minulému týždňu bude tentoraz začiatok mimoriadne dobrý. Do stredy sa vám v práci naozaj darí. Skúste práve počas prvých troch dní stihnúť čo najviac. Hlavne tie pracovné záležitosti, na ktorých vám naozaj záleží, pretože vo štvrtok a piatok to pôjde oveľa ťažšie. Navyše sa pripravte na malé finančné problémy. Čo nevyjde v práci, určite vyváži osobný život. V citovej oblasti vám hviezdy veľmi prajú. Vyžarujete ohromnú charizmu a pre svoje okolie ste v týchto dňoch mimoriadne príťažlivý. Je to skvelé, pozor však pri dlhodobých partnerstvách, aby ste pre márnivosť neprišli o to, čo máte doma. Sústreďte svoje „zvodné ja“ na svoju polovičku, nepochybne objavíte nový rozmer aj v dlhodobejšom vzťahu a upevní to jeho základy.

BLÍŽENCI

Je pravda, že začiatok roka bol pracovne aj vo vašom prípade náročný. Navyše ste išli hlavou proti múru, čo sa nie vždy vyplatí. Vo vašom prípade to však vyzerá tak, žeby to mohlo priniesť aj svoje ovocie. Hviezdy vám prajú hlavne, čo sa financií týka. Mohlo by vám to priniesť zvýšenie platu. Skúste si však tento týždeň kúpiť žreb prípadne podať Loto, je veľká šanca, žeby to mohlo vyjsť. V láske je všetko v poriadku. Harmónia vo vzťahoch pretrváva, nič vás netrápi, ani nezaťažuje. Nezaspite však na vavrínoch a určite venujete zopár hodín aj svojmu partnerovi.

RAK

Po hviezdnom týždni prichádzajú náročnejšie dni. V práci sa zapotíte, máte toho naozaj veľa. Hlavne v pondelok a v stredu cítite v práci silný tlak. Skúste tomu odolať a nepodliehať stresu. Očakávajte však, že to nebude jednoduché. Čo vám však môže pomôcť zabudnúť na stres a ťažkosti v práci je váš osobný život. V citovej oblasti sa vám mimoriadne darí, partner je pre vás oporou. Preto skúste popracovať na svojej žiarlivosti. Vo štvrtok by práve tá mohla byť iniciátorom vaše bezdôvodnej hádky, čo by bola škoda.

LEV

Ani tento týždeň sa toho v pracovnej oblasti veľa nemení. Stále je toho na vás veľa, máte kopec pracovných povinností a makáte. Navyše, ešte stále ste v jemnejšom a pomalom sviatočnom režime, čo vám pri množstve vašej práce veľmi nepomáha. Ste však bojovné znamenie, určite to zvládnete. Navyše, toto vaše úsilie sa odzrkadlí po finančnej stránke.

V partnerstve sa naďalej tešíte mimoriadne priaznivému obdobiu. S partnerom sa ľúbite, neexistuje žiaden vážny konflikt. Využite toto krásne obdobie na výlet či iné dobrodružstvo s partnerom. Po náročnom pracovnom dni prídete na iné, oveľa príjemnejšie myšlienky.

PANNA

Minulý týždeň bol náročný. Dobré správy – tento bude oveľa, oveľa lepší. V práci sa vám začína dariť, všetko vám ide od ruky a stíhate podľa plánu. Ak máte nejaké nové nápady alebo by ste radi zrealizovali niečo, nad čím premýšľate dlhšie, skúste to práve teraz. Máte na to absolútne najvhodnejšie obdobie a všetko by sa mohlo podariť tak, ako si to predstavujete. Navyše, za svoju prácu budete aj patrične odmenení. V láske je to fajn. Ani hore, ani dole. Žijete si svoj príjemný partnerský život, všetko plynie tak, ako má a niekedy je práve takéto zdanlivo nudné obdobie tým najlepším, čo sa vám môže stať.

VÁHY

Tento týždeň začne pre vás fantasticky. V práci sa vám bude dariť. Nečakajú vás žiadne nepríjemnosti, kolegovia takisto fungujú tak, ako majú, jednoducho skvelý začiatok. No potom pozor, hlavne v stredu, kedy sa ukazujú finančné problémy. Nemalo by to však byť nič veľmi dramatické. Navyše, je tu ešte citová oblasť a v tej sa vám mimoriadne darí. Ste šarmantní a neodolateľní. Preto pozor, aby ste si svojou charizmou nespôsobili problémy v trvalých vzťahoch. Nezadaní sa naopak môžu tešiť. Toto je ten týždeň, kedy by ste mali vyraziť do ulíc – máte obrovskú šancu stretnúť lásku.

ŠKORPIÓN

Tak ako ste to mali minulý týždeň v práci náročné, tak to bude aj tento týždeň. V tomto smere sa bohužiaľ nič nemení, zostáva vám iba vydržať. Obrňte sa trpezlivosťou, pretože toto bude naozaj náročné v každom smere. Našťastie, aspoň troška to kompenzuje váš osobný život. V láske a súkromí sa vám darí, váš partner vás miluje. Možno by preto nemusel byť až tak zlý nápad vziať si v práci dovolenku a venovať sa svojmu partnerovi.

STRELEC

Vynikajúci týždeň. Máte sa naozaj načo tešiť. Vám sa tento týždeň v pracovnej oblasti naozaj darí. A to v každom, každučkom smere. Vašu skvelú prácu nenechajú bez povšimnutia ani vaši nadriadení, ktorí vás za ňu ocenia. Dokonca by vás mohol tento týždeň čakať aj skvelý kariérny posun či prilepšenie si v rámci financií. V partnerských vzťahoch to máte takisto naozaj veľmi dobré. Akurát si dávajte pozor vo štvrtok. Hrozia vám hádky pre nič. Bola by škoda pokaziť si práve takou bezvýznamnou hádkou celý týždeň. Čaká vás pekný víkend, naplánujte si dobrodružstvo.

KOZOROŽEC

V práci sa vám naozaj darí. Všetko stíhate, dodržiavate termíny, doťahujte projekty dokonca – jednoducho super. Vaša kariéra sa posúva tým správnym smerom. Je naozaj veľká škoda, že sa z toho neviete tešiť. Stále máte zlú, depresívnu a smutnú náladu, čo je naozaj veľká škoda. Dokonca aj váš partner vás ľúbi, váš vzťah funguje, preto nie je naozaj žiaden dôvod na pochmúrne myšlienky. V prípade, že ste nezadaní, dávajte si pozor na nové vzťahy. Mohlo by sa to skončiť zlomeným srdcom.

VODNÁR

Je to skvelý týždeň. Znova sa vám začína dariť a vo vašom prípade už naozaj bolo načase. Pokračujete tak v úspešnej vlne z minulého týždňa. Všetko funguje ako má, preto skúste tieto dni využiť na všetko dôležité, čo by ste chceli v práci stihnúť. Mohlo by sa vám to podariť, váš osobný život teraz nepotrebuje žiadnu osobitnú starostlivosť a všetko funguje ako má. Čakajú na vás nové lásky, čo je skvelá správa, ak ste nezadaný. V opačnom prípade si naozaj dávajte pozor na nevery.

RYBY

Máte obrovské množstvo energie. Bohužiaľ v práci momentálne nemáte priestor nato, aby ste ju mohli prejaviť. Nezúfajte, využite ju na plánovanie. Premyslite si, ako dosiahnete ciele, ktoré ste si na tento rok stanovili a čo všetko preto potrebujete urobiť. Ak príde priaznivejšie obdobie a priestor, budete pripravený. V láske to máte tento týždeň mimoriadne zaujímavé. V strede týždňa sa dostanete do neuveriteľného kolotoča hádok a udobrovania. Možno sa vám podarí to ovládnuť a budete sa málo hádať a veľa udobrovať.

Vyrobil Jozef Polčic, kreativci.eu