Ryby
Býk Lev Panna
Škorpión Blíženci
Váhy Baran Rak
Vodnár
Kozorožec
Strelec

Týždenné horoskopy

Archív týždenných horoskopov 2013

30. 12. 2013 - 5. 1. 2014

Baran
Záver tohto roka a úplný začiatok budúceho budete v zamestnaní prežívať naozaj veľké stresy. Nebudete stíhať , z čoho budete aj podráždení a nervózni. Nebude sa vám dariť nič tak, akoby ste chceli, čo taktiež neprispeje k vašej celkovej pohode. Ešteže vo vašom súkromnom živote, v partnerskom a rodinnom spolužití je všetko pokojné a bez problémov. Máte tak možnosť v kruhu vašich najbližších načerpať nový elán a energiu. Aj nadchádzajúci víkend využite na odpočinok a relax. Nič neriešte.

Býk
Vo vašom prípade budete mať na pracovisku pohodu a pokoj. Nič mimoriadne sa nebude diať, takže si budete môcť zvoliť také tempo, ktoré bude vyhovovať vám k splneniu všetkých vašich povinností, ktorými vás vaši nadriadení poverili v tieto dni. Vo vašom osobnom živote je pokoj a aj v rodinných záležitostiach je všetko podľa vašich predstáv. Prevláda pokoj a harmónia. Ak ste nestihli počas sviatkov navštíviť všetkých vašich blízkych, tak máte možnosť to napraviť počas tohto víkendu.

Blíženci
V tomto týždni buďte nesmierne odolní hlavne po psychickej stránke, pretože v zamestnaní budete musieť čeliť stresom a nervozite všade okolo vás. Aj vy sami nebudete dva krát v pohode, pretože máte veľa práce a nebudete stíhať plniť termíny. Ešteže máte vo svojich partneroch a rodine ľudí, ktorí sa o všetky vaše domáce povinnosti postarajú za vás a umožnia vám tak poriadne si oddýchnuť a načerpať nový elán a stratenú energiu. Nadchádzajúci víkend zoberte vašu rodinu niekam do prírody.

Rak
Začiatok nového roku vás v zamestnaní zastihne v naozaj veľkom pracovnom nasadení. Je to potrebné, pretože toho je od vás vyžadované naozaj veľa. No nemusíte sa obávať, všetko stihnete dokončiť na čas a k spokojnosti všetkých zainteresovaných . Vaša „doména“ - domov a rodina nebude počas týchto dní ničím negatívny rušená, takže vás čakajú pekné spoločne prežité chvíle, ktoré budú pokračovať aj počas nadchádzajúceho víkendu. Oddajte sa tomu a užívajte si všetko.

Lev
Začiatok nového roku vám naozaj pracovne nebude vychádzať. Očakávajte samé problémy a komplikácie, ktoré budete musieť riešiť či už s obchodnými partnermi, alebo s vašimi spolupracovníkmi. Snažte sa zachovať vnútorný pokoj a rozvahu. Nerozvážnymi reakciami by ste iba všetko ešte viac skomplikovali. Načerpajte energiu v kruhu vašej rodiny. V tejto oblasti vášho života bude počas týchto dní všetko v úplnom poriadku. Aj celý nadchádzajúci víkend by ste si mali rezervovať iba pre vašich blízkych.

Panna
Aj keď ste najpracovitejšie znamenie celého zverokruhu, budete mať v tomto týždni naozaj čo robiť, aby ste stihli všetky vaše pracovné povinnosti načas odovzdať spracované k spokojnosti vašich nadriadených . No dôležité je to, že to zvládnete. Domáce a rodinné záležitosti prenechajte počas týchto dní na vašich partnerov. Môžete im plne dôverovať, že všetko zastanú tak, ako by ste to urobili vy sami. Sú vám oporou a istotou. Počas víkendu by ste im za to mohli splniť niečo, čo už dlho chcú a nemali na to do teraz čas, alebo možnosť.

Váhy
V zamestnaní to bude počas tohto týždňa u vás v pohode. Nikto a nič vás nebude tlačiť do mimoriadnych pracovných výkonov a už vôbec nie nadčasov, takže budete mať možnosť zvoliť si také pracovné nasadenie, ktoré vám bude vyhovovať. V súkromí sa vám bude tiež dariť a rovnako aj v partnerskom a rodinnom spolužití budete prežívať príjemné chvíle. Nadchádzajúci víkend by ste mohli pre všetkých vašich blízkych naplánovať návštevu nejakého kultúrneho podujatia. Určite sa tomu potešia.

Škorpión
Ste už dlhodobo vystresovaní a možno aj psychicky vyčerpaní, čo má dopad aj na vaše pracovné výkony a výsledky. O to viac sa preto snažte v tomto týždni nepodliehať týmto stavom, pretože sa vám pracovne nebude dariť a iba by ste ešte viac upadali do depresií. V súkromí nič neriešte. Nechajte všetko na vašu rodinu a partnerov. Vy sa snažte naozaj veľa odpočívať, relaxovať a naberať novú energiu a stratený elán. Taktiež aj počas víkendu sa snažte vypnúť a nemyslieť na nič.

Strelec
Aj vy budete v tomto týždni na pracovisku pod silným tlakom a stresom. Snažte sa nepodliehať tomu a vaše výsledku v jeho závere budú vynikajúce, čo sa samozrejme prejaví aj na vašom výbornom finančnom ohodnotení. Je dosť pravdepodobné, že sa vám ponúkne možnosť poskočiť na kariérnom rebríčku. O vaše rodinné a partnerské záležitosti si nemusíte robiť v tieto dni žiadne starosti. Všetko bude v najlepšom poriadku. Počas víkendu by ste sa mohli vybrať niekam do prírody aj s priateľmi.

Kozorožec
Je pred vami naozaj mimoriadne dobrý a pracovne úspešný týždeň, ktorý by ste mali maximálne využiť, pretože vám to pôjde hlavne vo finančnej oblasti. Dobré zisky, ale aj investície. Taktiež máte možnosť počas týchto dní dohodnúť nové pracovné zmluvy. V osobnom živote sa nebudú diať žiadne mimoriadne udalosti, takže aj v tejto oblasti vášho života budete spokojní. Nadchádzajúci víkend by ste si mohli naplánovať aj s priateľmi niekde mimo domova a poriadne si to spoločne užiť.

Vodnár
Ani posledný týždeň starého roku vám nedopraje pracovne si odpočinúť a rovnako tak aj začiatok nového. Budete počas týchto dní pod veľkým tlakom a stresom a ozaj zo seba budete musieť vydať všetko, aby ste vaše povinnosti stihli na čas zvládnuť. Vaše súkromie neriešte. Ani nebudete našťastie musieť. Všetko bude v poriadku, takže budete mať dostatok času a priestoru dopriať si veľa odpočinku a relaxu. Taktiež aj počas víkendu sa snažte nemyslieť na nič vážne. Čítajte a pozerajte telku.

Ryby
Pracovne sa v tieto dni nebudete musieť zaoberať ničím ťažkým a vyčerpávajúcim. Vaši nadriadení vás nebudú zbytočne otravovať a vyžadovať od vás mimoriadne výkony a výsledky. Budete tak mať možnosť sa zvoliť vám vyhovujúce tempo na všetko, čo je treba počas týchto dní urobiť a to vám vyhovuje. Taktiež aj v súkromí budete prežívať iba príjemné pocity v kruhu vašich najbližších. Tie pocity vás budú napĺňať šťastím a pocitom bezpečia. Počas víkendu si urobte s partnerom romantický večer.

23. 12. - 29. 12. 2013


Baran
Máte pred sebou naozaj ťažký pracovný týždeň plný chaosu, nervozity a stresu. Preto sa zamerajte iba na tie najnutnejšie veci ,čo máte urobiť a ostatné si odložte na príhodnejšiu dobu. Ešteže máte pred sebou Vianočné sviatky a celé tri dni voľna. Tie si v kruhu rodiny naozaj užijete, pretože vaši blízki sa vám budú snažiť vytvoriť krásnu atmosféru naplnenú láskou a harmóniou. Aj počas nadchádzajúceho víkendu budete prežívať milé stretnutia a návštevy vašich priateľov a širšej rodiny.

Býk
Je pred vami pohodový pracovný týždeň, v ktorom sa vám nebude iba dariť, ale aj celková atmosféra v zamestnaní bude príjemná a veselá. Idú Vianoce a aj vaši nadriadení cítia jej čaro, takže vás nebudú zbytočne zaťažovať, ale nechajú vás, aby ste si sami zvolili pracovné tempo, ktoré vám vyhovuje. Vo vašom osobnom živote, v partnerskom a rodinnom spolužití vládne taktiež predvianočná atmosféra. Všetci ste k sebe viac ústretoví a milí ako v iné obdobie. Máte pred sebou najkrajšie sviatky roka a tak si ich aj budete užívať.

Blíženci
Pripravte sa na to, že v zamestnaní budete musieť čeliť prekážkam a problémom, ktoré budú pretkané chaosom, nervozitou a stresom. Neriešte preto nič vážne a dôležité. Urobte iba to, čo je ozaj nevyhnutné a potrebné. Ale nemusíte mať obavy, vašu radosť s prichádzajúcich Vianoc vám to nepokazí. Bude to aj preto, lebo vaša rodina je spokojná so všetkým, čo pre ňu robíte a práve počas týchto najkrajších sviatkov vám to dá plne pocítiť svojou láskou. Vaše vzťahy sa počas nich ešte viac upevnia a utužia.

Rak
Pracovne sa vám bude v tomto týždni dariť všetko. Dokonca aj určité resty, ktoré ste mali, stihnete uzavrieť a zostane vám ešte aj čas spoločne s vašimi nadriadenými a spolupracovníkmi prežiť príjemné chvíle v podobe posedenia niekde pri varenom vínku. Taktiež aj u vás doma je všetko dobré. Prevláda tam spokojnosť a harmónia. Všetci sa už tešia na Vianoce, ktoré s vami prežijú. A môžete si byť istí, že budú naozaj krásne, plné lásky a porozumenia. Počas víkendu vás čakajú príjemné chvíle v spoločnosti vašich priateľov.

Lev
Blíži sa záver roku a vy musíte všetko uzavrieť, čo bude pre vás ozaj náročné a stresujúce. Pôjde hlavne o dôležité rokovania a zmluvy, na ktorých sú závislé vaše budúcoročné pracovné aktivity. Preto sa snažte zachovať vnútorný pokoj a rozvahu. Vianočné sviatky prežijete v pokoji v kruhu vašej rodiny. Využite ich aj na oddych a relax. Venujte sa v tomto najkrajšom období roka iba vašim najbližším a nemyslite na nič iné. Taktiež aj počas víkendu sa nebráňte návštevám vašich priateľov. Uvidíte, že to bude stáť za to.

Panna
Ešteže máte k práci naozaj zodpovedný prístup, pretože to čo je počas tohto týždňa pred vami, by nezniesol každý. Stres, nervozita, podráždenie, chaos. Toto všetko budete musieť pretrpieť a znášať. No vám to celkovú radosť z prichádzajúcich Vianoc nepokazí. Veľkú zásluhu na tom bude mať vaša rodina, ktorá sa vám bude snažiť v jej kruhu vytvoriť tie najkrajšie podmienky, aby ste si sviatky maximálne užili. Počas nadchádzajúceho víkendu zažijete veľa príjemných a veselých zážitkov aj s priateľmi

Váhy
Aj u vás na pracovisku je už cítiť predvianočná nálada. Všetci ste k sebe akosi viac milí a ochotní a aj vaši nadriadení vás zbytočne nezaťažujú, takže všetky vaše povinnosti vás nechávajú riešiť tempom, ktoré je pre vás ideálne. Môžete očakávať aj ich pozvanie na vianočné posedenie. Doma sú už prípravy na najkrajšie sviatky roku v plnom prúde. Všade naokolo vás je veľa radosti, veselia a lásky a vy si to na plno užívate. Preto nezabudnite aj vy prispieť svojou troškou. Uvidíte, ako sa vám to všetko bude vracať v podobe šťastia a pohody.

Škorpión
Aj tento týždeň budete v zamestnaní pod veľkým tlakom a stresom. Preto sa obrňte hlavne veľkou trpezlivosťou a vnútorným pokojom. Iba tak dokážete zvládnuť všetky tieto nepríjemnosti a vaše povinnosti, ktorými vás vaši nadriadení poverili. Ešteže idú Vianoce a vy si budete môcť odpočinúť. O ich príjemné a harmonické prežitie sa vám postará vaša rodina. V ich kruhu sa dokážete uvoľniť a aj zabaviť. Taktiež aj počas víkendu. Bavte sa a nemyslite na nič iné.

Strelec
Mali by ste ai počas tohto týždňa rukávy vyhrnúť naozaj vysoko, pretože vás čaká „kopec“ práce, ktoré budú okorenené nervozitou a stresom. No zvládate to všetko a vaše výsledky sú výborné, čo sa odzrkadlí aj na vašej finančnej odmene. Oddýchnete si počas Vianočných sviatkov v kruhu vašej rodiny a môžete si byť istí, že budú naozaj nie len pokojné a lásky plné, ale aj bohaté. Nezabudnite na vašich priateľov. Máte možnosť s nimi počas víkendu zažiť veľa zábavy a vzrušujúcich zážitkov.

Kozorožec
Je pred vami naozaj úspešný a pracovne plodný týždeň. Hlavne v oblasti financií si veľmi dobre budete počínať. Očakávajte iba zisky. Dokonca vám zostane dostatok času, aby ste pre vašich kolegov pripravili a usporiadali vianočné posedenie na pracovisku. Doma je všetko v pohode. Všetci vaši rodinný príslušníci prekypujú pokojom a spokojnosťou, čo znamená iba jedno. Prežite Vianočných sviatkov bude pre vás príjemné a harmonické. Nezabudnite počas víkendu navštíviť vašu širokú rodinu.

Vodnár
Aj tento pracovný, predvianočný týždeň vám na pracovisku nebudú ruže kvitnúť. Opäť budete riešiť viac problémy a prekážky ako prácu samotnú. Nedajte sa znechutiť, lebo si tým iba pokazíte Vianočné sviatky, ktoré tak milujete. A to by bola škoda, pretože vaša rodina sa vám snaží vytvoriť maximálne prostredie, aby ste ich mohli v ich strede prežiť plné pohody, pokoja a lásky. Nadchádzajúci víkend využite hlavne na poriadny odpočinok a relax pri pozeraní televízie alebo pri dobrej knihe.

Ryby
Vaše pracovné výkony a výsledky budú počas tohto týždňa mimoriadne dobré. To znamená, že aj po finančnej stránke si prilepšíte, čo pred Vianocami nie je vôbec na škodu. A ako bonus bude aj veľmi dobrá atmosféra medzi vami a vašimi spolupracovníkmi. Rovnaká pohoda, veľa lásky, porozumenia a harmónie budete prežívať aj v kruhu vašej rodiny, s ktorými si naozaj užijete tieto najkrajšie sviatky roka. Počas víkendu vás čaká veľa zábavy s vašimi priateľmi. Užívajte si, zaslúžite si to.

16. 12. - 22. 12. 2013


Baran
Je pred vami naozaj nesmierne náročný pracovný týždeň plný stresov a nervozity. Nepúšťajte sa preto do žiadnych náročných projektov, ani do dôležitých rokovaní. Zvlášť v piatok buďte na pracovisku opatrní, pretože by ste sa mohli dostať do vážnych sporov s vašimi nadriadenými. Taktiež aj v súkromí očakávajte nepríjemnosti. Hlavne v partnerskom spolužití hrozia hádky a nedorozumenia, ktorými by ste sebe, ale aj celej rodine mohli pokaziť celý nadchádzajúci víkend. Pokúste ho tráviť niekde osamote.

Býk
Tento pracovný týždeň bude pre vaše znamenie taký nijaký. Možno aj preto, lebo sa nebudete cítiť zdravotne úplne v poriadku. No čo je dôležité, všetko čo máte naplánované v rámci vašich pracovných povinností dokážete načas ukončiť. Využite tieto dni na relax a odpočinok. Všetky vaše povinnosti v rámci vašej domácnosti prenechajte na vašich partnerov a rodinu. Určite vám to nebudú mať za zlé. Naopak, sami sa vám budú snažiť vytvoriť vo svojom strede prostredie, kde sa budete môcť dať do poriadku.

Blíženci
Pracovne sa vám počas tohto týždňa bude dariť. Všetko, čím vás vaši nadriadení poverili, stíhate na čas urobiť. Dokonca by ste neboli proti tomu, ak by ste boli v zamestnaní viac vyťažení. Šetrite si energiu, pretože ju budete potrebovať na riešenie partnerských záležitostí, kde vám hlavne v pondelok a v utorok hrozia vážne nedorozumenia a hádky. Snažte sa im zabrániť, pretože by ste zbytočne kazili predvianočnú atmosféru nielen vám, ale aj celej vaše rodine. Snažte sa zachovať pokoj.

Rak
Od pondelka do stredy vám v zamestnaní pôjde všetko presne tak, ako ste si naplánovali. Vo štvrtok sa snažte vyhnúť dôležitým rokovaniam a podpisovaniu dôležitých zmlúv, pretože nebudete plne sústredení. V piatok už bude všetko opäť v úplnom poriadku. Vaše rodinné spolužitie nebude po tieto dni ničím rušené. Naopak, u vás doma vládne pekná a príjemná predvianočná atmosféra plná príprav na najkrajší sviatok celého roku. Čo tak pozvať na víkend priateľov a podeliť sa aj s nimi o tieto krásne pocity?

Lev
Tento pracovný týždeň bude pre vás tak trochu iný. Je pravdepodobné, že po ozaj dlhých rokoch stretnete priateľa, s ktorým nadviažete obchodné kontakty, ktoré postupne prerastú do plodnej spolupráce. Spojí sa vám tak príjemné s užitočným. Vaše rodinné a partnerské záležitosti budú počas týchto dní naplnené porozumením a príjemnou atmosférou prevoňanou vianočnými koláčmi. Aj vy sami budete vnútorne viac citlivejší a otvorenejší všetkému ako v iné obdobie. Vianoce sú proste sviatkami lásky a porozumenia.

Panna
V zamestnaní sa vám počas týchto dní bude dariť a to je vo vašom prípade niečo ako „voda na mlyn“. Čím viac sa vám darí, o to viac podávate vynikajúce výkony a výsledky. Vaši nadriadení sú s vami maximálne spokojní a vy sami zo seba taktiež. V pondelok a v utorok si dávajte doma pozor na nedorozumenia. Ak to dokážete, potom vás aj v kruhu vašich najbližších očakávajú iba príjemné chvíle naplnené pohodou a radosťou. Počas víkendu sa pridajte aj vy k prípravám na vianočné sviatky.

Váhy
V tomto týždni si dokážete vaše pracovné záležitosti plniť bez problémov. No nebude vás to moc tešiť, pretože sa nebudete cítiť ani zdravotne, ani vnútorne dvakrát dobre. Neberte to tragicky, aj také dni bývajú. Je to iba dočasná záležitosť. Náladu si dokážete napraviť v kruhu vašej rodiny a v spoločnosti vašich partnerov. U vás doma sú už prípravy na najkrajšie sviatky v roku v plnom prúde. Tak neváhajte a zapojte sa do nich aj vy. Bude to zábava. A počas víkendu pozvite aj priateľov.

Škorpión
Je pred vami ďalší pracovne náročný týždeň, ktorý si bude od vás vyžadovať plné nasadenie a hlavne sústredenosť. Pred koncom roku vám vaši nadriadení „nakladajú“ pracovných povinností až nad hlavu, ale stíhate to všetko a dokonca si pri tom dokážete zachovať pozitívnu myseľ. Našťastie v oblasti citov a lásky je všetko v poriadku a aj vaše celkové rodinné spolužitie je naplnené pohodou. Nadchádzajúci víkend by ste mohli všetci spoločne navštíviť vianočné trhy a tak si spríjemniť tieto zaslúžené dni voľna.

Strelec
Všetko, na čo v zamestnaní iba pomyslíte, budete počas týchto dní meniť na zlato. Nebude nič, čo by ste nedokázali zvládnuť. Dokonca budete mať úspechy aj vo finančných transakciách. Môžete investovať. Máte zaručené zisky. Využite tieto dni maximálne. Taktiež aj vo vašom osobnom živote sa vám bude dariť všetko. Rovnako aj v citoch a láske budete „žať“ úspechy, či už ste vo vzťahu, alebo slobodní. Tak si to užite. Počas víkendu by ste sa mohli pripojiť k rodine a pomôcť im v prípravách na Vianoce. Ocenia to.

Kozorožec
Už ozaj dlhodobo sa vám darí udržiavať si ten najvyšší štandard v rámci vašich pracovných aktivít a nebude to inak ani počas tohto týždňa. Preto sa môžete tešiť aj zo zaslúženej odmeny za to všetko a to v podobe ozaj veľmi dobrých finančných ziskov. V oblasti citov a lásky je u vás všetko nezmenené. Proste ok. Môžete sa tak venovať prípravám na nadchádzajúce vianočné sviatky, ktoré budú vo vašom prípade naozaj pekné, milé a príjemné a aj bohaté na darčeky.

Vodnár
Tento týždeň budete pracovne nesmierne vyťažení, čo vám v podstate vyhovuje, no bohužiaľ vaše pracovné výkony a výsledky nebudú dostatočne finančne ohodnotené, čo nie je príjemné zvlášť pred Vianocami, keď sa hodí každé Euro. Nepodliehajte nervozite ani podráždeniu, pretože aj tak by sa tým nič nezmenilo. Iba by ste si sami kazili náladu. Vo vašom osobnom živote sa nebudú diať žiadne mimoriadne zmeny. Nesnažte sa preto nič sami meniť. Odpočívajte, relaxujte. Potrebujete to.

Ryby
Čaká vás pracovne veľmi príjemný týždeň. Darí sa vám všetko, čo máte na tieto dni naplánované a ani finančne to nie je zlé. Vianočnú náladu je cítiť už ja na vašich spolupracovníkoch a aj vašich nadriadených, čo iba zvyšuje celkovú pohodu. Aj u vás doma je touto atmosférou preplnené všetko. Vaši partneri, vaše deti a všetci blízki sú plní lásky a dobrej nálady. Toto sú tie dni, ktoré sú pre vás tie najkrajšie. Tak si ich do sýta užívajte. Počas víkendu vás čaká nejaké milé prekvapenie.

9. 12. - 15. 12. 2013


Baran
V zamestnaní sa môžete tešiť z toho, že nebudete zo strany vašich nadriadených tlačení do mimoriadnych výkonov, ale budete môcť pracovať v pokojnej a už aj predvianočnej atmosfére. V oblasti citov vám v tieto dni hviezdy mimoriadne prajú. Prichádzajú nové lásky a do tých „starých“ prichádza nová iskra.

Býk
Vaša býčia povaha vám bude v tomto týždni užitočná a osožná. Jej pomocou sa vám bude dariť zvládať aj tie najťažšie pracovné úlohy, ktorých výsledkom bude aj dobré finančné zabezpečenie. Taktiež aj vo sobom živote sa vám bude dariť. Všetci okolo vás budú milí a vy k nim taktiež.

Blíženci
Pripravte sa na to, že už od pondelka budete zavalení prácou až nad hlavu a ozaj sa budete musieť snažiť, aby ste všetko stihli na čas odovzdať. Ale nemusíte sa obávať. Vašou šikovnosťou to zvládnete. Váš osobné, rodinné, či partnerské záležitosti budú v tieto dni pohodové a pokojné.

Rak
Aj pre vaše znamenie bude tento pracovný týždeň pokojný, bez stresov a zhonu, takže všetky vaše povinnosti zvládate hravo. Rovnako tak aj v rodinnom a partnerskom spolužití prežívate harmóniu a príjemné pocity. V podstate sa všade okolo vás už prejavuje predvianočná atmosféra, ktorá medzi vás a vašich blízkych prináša radosť.

Lev
Tento pracovný týždeň bude pre vaše znamenie takým „obyčajným“, ale to neznamená, že nebudete dosahovať úspechy v tom, čo ste si naplánovali. Berte to ako príležitosť pomôcť doma vašim blízkym s prípravami na vianočné sviatky. Je to zároveň možnosť, ako si v kruhu rodiny spoločne užiť tieto nádherné chvíle.

Panna
Už od pondelka budete mať v zamestnaní plné ruky práce, čo vám vyhovuje. Možno z toho budete trochu podráždení, ale nie je na to dôvod sa tak cítiť, pretože všetko stihnete ukončiť priam ukážkovo. O oblasť vášho súkromia si nemusíte v tieto dni robiť žiadne starosti. Všetko je v poriadku a tak, ako vám to vyhovuje.

Váhy
Opäť budete mať možnosť počas tohto týždňa dať vašim pracovným výsledkom ten váš povestný punc umeleckého diela, pretože nebudete nikým a ničím „tlačení“, takže sa budete môcť doslova pohrať zo všetkým, čo máte za úlohu splniť. Taktiež aj v citovej oblasti očakávajte veľmi príjemné zážitky, či ste v dlhodobom vzťahu, alebo iba na začiatku.

Škorpión
Ste v ďalšom pracovne veľmi náročnom týždni. Naďalej je okolo vás veľa stresu a napätia, no cez to všetko sa vám bude dariť všetko, čím vás vaši nadriadení poverili a to je to podstatné. Vaša rodina, vaši parteri sú vám v tieto dni oporou a zdrojom novej energie. V ich kruhu sa vám bude dariť čerpať nový elán a silu.

Strelec
Vaša vládnuca planéta Jupiter (šťastie, peniaze) sa opäť postará o to, že sa vám bude počas tohto týždňa dariť v každej oblasti vášho života a to mimoriadne. Takže v zamestnaní očakávajte iba úspechy a taktiež aj v súkromí. V tieto dni nebude existovať nič, s čím by ste si nedokázali poradiť.

Kozorožec
Pre vaše znamenie to už bude asi obohraná „pieseň“, ale určite si ju radi vypočujete aj naďalej, pretože je o pracovných úspechoch a veľmi dobrých finančných ziskoch aj počas tohto týždňa. V súkromí máte pohodu s pokoj. Nič mimoriadne sa nebude diať, takže sa budete môcť aj vy pripravovať na pokojné Vianočné sviatky.

Vodnár
Aj vaše znamenie už má istý čas pohodu v pracovnej oblasti, čoho dôkazom je aj tento týždeň. Počas neho máte príležitosť dosiahnuť všetko, čo ste si naplánovali a samozrejme, že za to očakávajte aj náležité finančné ohodnotenie. V súkromí neriešte nič. Nebude vlastne ani čo riešiť. Zatiaľ máte v tejto oblasti pokoj.

Ryby
Ak by sa dal tento celý týždeň pre vaše znamenie zhrnúť do jedného slova, tak by to bolo slovo - fajn. V práci sa vám darí, nemáte žiaden stres a zhon a v súkromí máte okolo seba ľudí, ktorí vás milujú a pre ktorých ste veľmi vzácni. Tak vám nezostáva nič iné, iba si tieto dni užívať na plno a tešiť sa.

2. 12. - 8. 12. 2013

Baran
Ak ste začali uvažovať nad tým, že by ste vašim nadriadeným predstavili vaše nové plány a projekty, tak tento týždeň na to máte ideálny. Všetko, čo im predložíte na schválenie, sa stretne s pochopením. V oblasti citov a lásky sa bude dariť hlavne vám nezadaným. Máte vážne možnosť spoznať vašu životnú lásku.

Býk
Vaša dravosť, húževnatosť a snaha vám počas tohto týždňa začnú prinášať zaslúžené ovocie v podobe dobrých finančných ziskov, dobrých a výhodných zmlúv, ako aj nových obchodných partnerov. V súkromí si dávajte pozor na nedorozumenia s vašimi blízkymi. Pokazili by ste si zbytočne nadchádzajúci víkend.

Blíženci
V zamestnaní vám ide všetko ako po masle a predsa nie ste spokojní a sami si kazíte radosť z vašich dosiahnutých výsledkov a iba preto, lebo nemáte dobrú náladu. V súkromí sa vám taktiež počas týchto dní bude dariť, preto by bolo vhodné svoju náladovosť mať pod kontrolou, aby ste vašim najbližším nepokazili víkend.

Rak
Pracovne sa vám bude tento týždeň dariť všetko podľa vašich predstáv. Iba vo štvrtok si dávajte veľký pozor na financie. Hrozí vám v tento deň buď zlá investícia, alebo dokonca okradnutie. O oblasť vašich rodinných a partnerských záležitostí si v tieto dni nemusíte robiť žiadne starosti. Všetko bude v poriadku.

Lev
Začiatkom tohto týždňa sa síce nebudete zdravotne cítiť úplne v poriadku, no táto „maličkosť“ vám nezabráni, aby ste v pracovnej oblasti naďalej dosahovali iba na samé úspechy. V osobnom živote budú pre vás tieto dni naplnené príjemnými zážitkami v kruhu vašej rodiny a samozrejme aj vašich partnerov a priateľov.

Panna
Pracovne vám aj v tomto týždni ide všetko ako dobre namazaný stroj, no cez to všetko nebudete spokojní. Mali by ste sa zamyslieť na tým, či nie ste na seba naozaj až prehnane nároční. Neuškodilo by vám, ak by ste viac pozornosti a aj vašej energie preniesli na vašu rodinu. Chýbate im všetkým a už dlhú dobu.

Váhy
V tieto dni ste naozaj nesmierne usilovní a húževnatí, čo sa jasne odzrkadľuje aj na vašich výkonoch a výsledkoch, ktoré vám ruka v ruke prináša aj náležité odmeny v podobe finančných bonusov. V osobnom živote si dávajte pozor na to, čo vyslovíte smerom k vašim partnerom a iným členom rodiny, pretože by s toho mohla vzniknúť naozaj vážna hádka.

Škorpión
Pripravte sa hlavne po psychickej stránke, pretože na pracovisku očakávajte problémy, problémy a ešte raz problémy. K tomu aby ste ich dokázali zvládnuť bude ozaj potrebný poriadny kus sebaovládania. Ešteže v oblasti rodinných a partnerských záležitostí bude všetko v poriadku a nič si u vás doma nebude vyžadovať osobný zásah.

Strelec
V zamestnaní budete tento týždeň neudržateľní a neprekonateľní, čo sa samozrejme odzrkadľuje aj na vašich finančných ziskoch, ale ...o to väčší pozor si dávajte vo vašich osobných záležitostiach, zvlášť v medziľudských vzťahoch. Hrozia veľké hádky a nedorozumenia, z ktorých by mohli byť trvalé následky.

Kozorožec
Už dlhodobo sa vám pracovne darí a inak to nebude ani počas tohto týždňa. Všetko, na čo siahnete, budete premieňať na zisky. Máte absolútnu podporu nebeskej oblohy. Taktiež aj v osobnom živote sa vám začína všetko rysovať tak, ako chcete. Ak túžite po novom vzťahu, tak tieto dni sú na to ako stvorené.

Vodnár
Konečne sa aj vám Vodnárom začína karta obracať a pracovne sa vám všetko darí tak, ako ste si to predstavovali a naplánovali. Taktiež aj vo vašom súkromí sa veci „ukladajú“ a začínate mať nad všetkým kontrolu, čo je ozaj pre vás dobrá správa, hlavne keď bol okolo vás až do teraz iba chaos a stres.

Ryby
Tento pracovný týždeň budete prežívať v pohode, takže si budete môcť dovoliť aj trochu poľaviť z vášho vysokého nasadenia, čo ale neznamená, že by sa to nejako negatívne odzrkadlilo na vašich celkových výsledkoch. Rovnako aj v oblasti citov a lásky bude počas týchto dní pokoj a príjemná atmosféra okolo vás.

25. 11. - 1. 12. 2013

Baran
Vaša usilovnosť a cieľavedomosť vám vo vašom zamestnaní prináša zaslúžené ovocie. Postupujte pomaly, strategicky a dosiahnete všetko, čo ste si predsavzali. Vo vašom osobnom živote máte okolo seba ľudí, ktorí sú pre vás čistým zdrojom energie a sily. Sú vám zároveň aj oporou a istotou. Môžete sa na nich vždy spoľahnúť.

Býk
Pracovne máte pred sebou úspešný týždeň, takže ak máte už dlhodobo v pláne predložiť vašim nadriadeným vaše nové plány a projekty, tieto dni máte na to ideálne. Všetky vaše návrhy padnú na úrodnú pôdu. V súkromí si dávajte pozor na hádky a nedorozumenia s vašimi partnermi, ktoré by mohli skončiť aj trvalým rozpadom vášho vzťahu. No ak je právo a pravda na vašej strane, tak si ju hájte.

Blíženci
Tak ako počas minulého týždňa ste boli pracovne nesmierne úspešní, tak aj počas tohto môžete rovnako očakávať úspechy, ale aj výborné finančné odmeny, alebo zisky. Rovnako aj v súkromí ako aj v citovom živote sa vám bude dariť vo všetkom. Nové lásky pre nezadaných a upevňovanie dlhodobých vzťahov.

Rak
V pondelok a v utorok buďte v zamestnaní o niečo viac obozretnejší a opatrnejší. Ukazujú sa možné pracovné problémy alebo prekážky. Od stredy do piatku sa všetko upokojí a nič nepríjemné sa vám už diať nebude. Vy, čo ste zadaní, máte pred sebou pokojných sedem dní v kruhu vašej rodiny a vy, nezadaní máte v utorok možnosť zoznámenia.

Lev
V tieto dni máte maximálnu podporu nebeskej oblohy vo všetkom čo sa týka vašich pracovných aktivít. Ak plánujete začať podnikať, tak tieto dni na to máte ideálne. Obchodné rokovania, nové zmluvy, vo všetkom sa vám bude dariť. V osobnom živote, ako aj v citovej oblasti vášho života, bude počas týchto dní pohoda a pokoj.

Panna
Máte pred sebou celých sedem dní, počas ktorých sa budete cítiť ako ryba vo vode. Pracovne sa vám bude mimoriadne dariť všetko, na čo si iba spomeniete, môžete aj investovať vaše financie. Vy, čo ste vo vzťahoch, prichádza nová iskra a vy, nezadaní, máte príležitosť zamilovať sa do človeka, ktorý bude vašim životným druhom.

Váhy
Vaše dobré nápady a plány, ktoré máte by ste mali počas týchto dní predstaviť vašim nadriadeným. Ja vysoko pravdepodobné, že skoro všetky sa im budú páčiť a budú vás podporovať v ich realizácii. V partnerskom spolužití by ste mali byť opatrní. Hrozia hádky, pravdepodobne kvôli nevere. Ak budete obozretní, tak sa to bude dať zachrániť.

Škorpión
V zamestnaní by ste mali byť počas tohto týždňa opatrní. Nepodpisujte žiadne dôležité dokumenty, nedohadujte si dôležité rokovania. To všetko si odložte na príhodnejšie obdobie. Venujte sa iba nevyhnutným záležitostiam. V súkromí sa u vás nebudú diať žiadne mimoriadne udalosti. Všetko bude ok.

Strelec
Pracovne máte počas tohto týždňa pred sebou iba úspechy. Vy , čo máte kariérne ambície, máte maximálnu podporu nebeskej oblohy. Využite to. Opačne to budete mať vo vašom osobnom živote. Tam vám v tieto dni hviezdy nebudú naklonené. Veľa stresov, hádok, nedorozumení. Snažte sa im vyhnúť. Ideálne bude, ak sa počas víkendu nebudete zdržiavať doma.

Kozorožec
Tak ako minulý týždeň, tak aj tento budete patriť medzi najlepších pracovníkov, ktorí budú dosahovať mimoriadne dobré výsledky, ktoré vám zaručujú aj adekvátne finančné ohodnotenie. Rovnako aj v citovej oblasti sa vám darí. Ste milovaní a milujete. Máte počas víkendu ideálny čas užiť si romantiku s priateľom, alebo partnerom.

Vodnár
Konečne aj vášmu znameniu sa začína pracovne dariť, čo by ste mali využiť. Potrebujete nie len všetkým okolo vás, ale hlavne sebe dokázať, že ste stále jednotka v tom čo robíte. Vaše súkromie počas týchto dní nemusíte riešiť. Nebudú sa diať žiadne mimoriadne zmeny, ktoré by stáli za vašu osobnú angažovanosť.

Ryby
Toto bude pre vaše znamenie jeden z mála týždňov v tomto roku, kedy sa vám v zamestnaní, ale absolútne nebude dariť nič. Preto si všetko dôležité odložte na príhodnejšiu dobu. Ešteže v súkromí máte všetko v poriadku a rovnako tak aj v citovej oblasti vášho života. Víkend využite hlavne na odpočinok a relax.

11. 11. - 17. 11. 2013


Baran
Je pred vami veľmi príjemný pracovný týždeň. Medzi vami a vašimi spolupracovníkmi, ale aj vašimi nadriadenými, bude prevládať pohoda a dobrá nálada, takže vás v plnení vašich povinností nebude rušiť nič, čo by narúšalo vaše sústredenie sa na dôležité úlohy. Rovnako aj vo vašom osobnom živote, ako aj partnerskom a rodinnom spolužití, sa môžete tešiť z priazne nebeskej oblohy. Počas týchto dní sa budete cítiť iba fajn a zo všetkého čo bude okolo vás budete mať iba radosť.

Býk
Mali by ste byť pripravení na to, že tento týždeň budete bez nálady, čo bude mať aj vplyv na vaše pracovné výkony, ale aj na vaše pracovné výsledky. Zvlášť si dávajte pozor na vaše reakcie smerom k vašim spolupracovníkom a nadriadeným. Nemuselo by to mať pre vás do budúcna dobrý dopad. Samozrejme, že všetko toto platí aj vo vašom osobnom živote. Vaša nedobrá nálada by mohla ovplyvniť inak pohodovú atmosféru medzi vami a vašimi blízkymi. Snažte sa radšej hlavne počas víkendu tráviť čas niekde mimo nich .

Blíženci
Počas týchto dní sa naplno prejaví vaša schopnosť pracovať na viacero projektoch naraz, bez toho, že by ste jeden na úkor druhého v niečom „odflákli“. Vaše výsledky budú stopercentné a dokonale spracované, čo bude zo strany vašich nadriadených veľmi pozitívne vnímané. V oblasti citov a lásky očakávajte počas tohto týždňa nesmierny prílev týchto príjemných pocitov, ktoré sa zo strany vašich partnerov budú počas víkendu ešte viac stupňovať. Máte pred sebou celých sedem dní naplnených šťastím.

Rak
V tomto týždni budete mať ozaj čo robiť, aby ste vaše pracovné povinnosti zvládli, ale stačí z vašej strany trochu viac sústredenosti a dokážete to. A nie len to. Vaše výsledky budú dokonalé, za čo môžete očakávať aj náležité finančné ohodnotenie. V rodinnom a partnerskom spolužití sa vo vašom prípade nebudú diať žiadne nepredvídané záležitosti, ktoré by vám mohli pokaziť vašu celkovo dobrú náladu a spokojnosť. Naopak, počas nadchádzajúceho víkendu očakávajte nejakú príjemnú rodinnú udalosť.

Lev
Tento týždeň sa v zamestnaní budete aj s vecami, ktoré inak zvládate bez problémov, trápiť než sa vám ich podarí dať do takej podoby, ako si to vy predstavujete. Budete z toho nervózni a podráždení. K tomu všetkému sa pridá aj nedostatok financií. Snažte sa to všetko zvládať s chladnou hlavou. Ešteže sa nebudete musieť osobne angažovať v ničom, čo sa bude týkať vašich rodinných, alebo partnerských záležitostí. Počas nadchádzajúceho víkendu sa snažte dopriať si veľa odpočinku. Relaxujte.

Panna
Mali by ste vašich kolegov upozorniť na to, že vám počas týchto dní nebudú stačiť v nasadenom tempe, ktoré zvolíte, pretože naozaj budete nedostižní. Ste a budete maximálne výkonní, čo vám osobne vyhovuje. Samozrejme, že za to môžete očakávať aj náležité ohodnotenie zo strany vašich nadriadených. Aj v osobnom živote vás čakajú iba príjemné prežitky v kruhu vašich blízkych. Ozaj sa máte na čo tešiť. Je pred vami celých sedem dní naplnených šťastím a spokojnosťou.

Váhy
Tak, ako sa vám darilo počas minulého týždňa všetko v zamestnaní hravo zvládať, tak to počas tohto pôjde ako v lete na saniach. Nie preto, že by ste nevedeli, ale preto, lebo sa nebudete vnútorne cítiť v pohode. Preto sa „obmedzte“ iba na to, čo je nevyhnutne potrebné urobiť a ostatné si odložte na príhodnejšiu dobu. V kruhu vašej rodiny sa vám bude dariť vašu náladu reštartovať. Aj počas víkendu by ste sa mali zdržiavať hlavne v blízkosti vašich blízkych. Oni sú pre vás teraz tým najlepším zdrojom „dobitia“ strateného elánu a energie.

Škorpión
V pondelok a v utorok budú u vás na pracovisku ešte doznievať nepríjemnosti z predošlého týždňa, ale už od stredy až do piatku sa celá situácia úplne otočí a nie len nálada, ale aj vaše pracovné výkony a výsledky budú stopercentné. Všetko sa vám v tieto dni bude dariť. Taktiež aj v partnerskom a rodinnom spolužití sa vám darí. Vo vašich blízkych nachádzate zdroj všetkého pozitívneho. Sú vašou istotou a oporou. Mali by ste preto, pre nich počas víkendu vymyslieť niečo, čím by ste im za to všetko prejavili vašu vďaku.

Strelec
Všetko, čo sa vám bude počas tohto týždňa diať na pracovisku, budete vnímať ako „naschvály“. Ide o to, že zo strany vašich nadriadených budete poverovaní ozaj zodpovednými úlohami, no vy nebudete mať dostatok energie na to, aby ste ich zvládali tak, ako to od vás budú očakávať. Oblasť vašich rodinných záležitostí preto prenechajte na vašich partnerov. Vy sa hlavne snažte dať sa čím skôr do mentálne poriadku. Ani počas víkendu si neplánujte nejaké aktivity. Zostaňte doma a odpočívajte.

Kozorožec
Vaše pracovné výkony budú počas tohto týždňa gradovať na maximum. V tom, čo robíte, ste zo strany vašich kolegom absolútne nedostihnuteľní. Vaša spokojnosť zo sebou samými je preto oprávnená a bude korunovaná veľmi dobrými finančnými ziskami. Taktiež budete prežívať spokojnosť aj v osobnom živote. V tejto oblasti vášho života je už dlhodobo stabilita, ktorá vám vyhovuje. Mali by ste preto prispieť aj vy niečím, čo by ju ešte viac upevnilo. Využite na to nadchádzajúci víkend.

Vodnár
Máte pred sebou pracovný týždeň, v ktorom budete až nad hlavu zavalený úlohami a povinnosťami, čo vás bude nesmierne vyčerpávať hlavne po psychickej stránke. K tomu očakávajte, že okolo vás bude veľa stresu, čo vám taktiež nepridá na pokoji. Preto sa v rámci vášho osobného života nezapájajte do ničoho, čo by malo mať vplyv na chod vašej domácnosti. Prenechajte všetko na starosť vašim partnerom a vy sa snažte hlavne veľa odpočívať a relaxovať. Vážne to potrebujete.

Ryby
Aj vo vašom prípade to v zamestnaní bude všetko ako naschvál, pretože ozaj budete zavalení pracovnými povinnosťami až nad hlavu a k tomu, aby ste ich dokázali všetky zvládnuť, vám bude chýbať energia. Snažte sa to nejako vydržať. Je to iba dočasná záležitosť. Ešteže v partnerskom a rodinnom spolužití je všetko tak, ako má byť. Nemusíte sa o nič starať, pretože vaši partneri prevzali na seba aj všetky vaše povinnosti. Nadchádzajúci víkend sa snažte na nič nemyslieť. Nechajte všetko tak. Sústreďte sa na seba a na niečo príjemné.

4. 11. - 10. 11. 2013


Baran
Ak ste dlhodobo plánovali predviesť vašim nadriadeným a uviesť do praxe váš nový projekt, tak počas tohto týždňa na to budete mať maximálne ideálne podmienky. Aj zo strany vašich spolupracovníkov môžete očakávať podporu a pomoc pri jeho realizovaní. Rovnakú podporu nebeskej oblohy budete mať aj pri vašich domácich aktivitách. Dokonca, aj vaša celá rodina sa bude chcieť zapájať bez toho, že by ste ich o to museli požiadať. Nastávajúci víkend si rezervujte pre vaše osobné potreby a záujmy.

Býk
Všetky vaše plány, ktoré ste si na tento týždeň predsavzali naplniť, budú do bodky aj zrealizované. Ambície sú vysoké, preto si aj budú od vás vyžadovať plnú koncentráciu a sústredenosť. Vo vašom súkromí je aj počas týchto dní všetko bez výraznejších zmien, čo vám v podstate vyhovuje. Zostáva vám tak viac času a priestoru na prípravu nových projektov, ktorých máte už dlhší čas plnú hlavu. Počas víkendu by ste mali iba odpočívať a relaxovať.

Blíženci
ak by ste počas tohto týždňa dostali od vašich nadriadených aj desať úloh naraz, ktoré treba súrne vybaviť, nebudete mať problém ich zvládnuť. Ste plní energie a nabití elánom, takže vám dokonca bude vyhovovať, ak budete môcť byť na pracovisku maximálne vyťažení. Rovnako tak aj vo vašom osobnom živote vám „ide karta“. Ak máte v pláne robiť nejaké zásadné zmeny alebo „prerábky“ u vás doma, mali by ste tieto dni na to využiť. Ruku k dielu radi priložia aj vaši blízky.

Rak
V zamestnaní sa budete tento týždeň cítiť dobre, čo bude vidieť aj na vašich výkonoch a samozrejme aj dobrých výsledkoch. Nemusíte sa obávať žiadnych prekážok, ktoré by vám mohli komplikovať ukončiť všetky vaše povinnosti na čas a v poriadku. V rámci vašich rodinných záležitostí, ale aj partnerského spolužitia, nebude potrebná vaša osobná angažovanosť, takže si budete môcť počas nadchádzajúceho víkendu dovoliť venovať sa sami sebe a vašim koníčkom, či záľubám.

Lev
Tento týždeň všetky vaše obchodné rokovania ako aj uzatváranie zmlúv s vašimi partnermi dopadnú nad vaše očakávania. Taktiež aj zo strany vašich spolupracovníkov budete vnímať zvýšenú aktivitu a produktivitu, čo taktiež prispeje k vašej celkovej spokojnosti a dobrej nálade, ktorú si prenesiete aj do vášho súkromia. Radosť z toho budú mať hlavne vaši blízki, pretože im budete ochotne akceptovať všetko, čo by ste v iné obdobie minimálne najskôr zvažovali, než by ste sa rozhodli im dať k niečomu vaše zvolenie.

Panna
Opäť máte pred sebou pracovný týždeň, ktorý vám bude maximálne vyhovovať, pretože sa budete môcť na plno venovať práci tak, ako si to predstavujete. Vaše výkony a výsledky budú počas týchto dní nedosiahnuteľné a neprekonateľné. Aj v rámci vašich rodinných záležitostí sa všetko odvíja podľa vašich predstáv, čo ešte viac dodá vášmu pocitu spokojnosti aj radosť. Nadchádzajúci víkend by ste preto mali venovať hlavne vašej rodine ako prejav vašej vďaky a uznania za ich snahu byť vám oporou.

Váhy
Počas týchto dní si budete môcť po dlhšom čase dovoliť v rámci plnení vašich pracovných povinností vložiť do všetkého, čo budete robiť, váš výnimočný zmysel pre detail a estetiku. Aj vo vašom osobnom živote máte pred sebou celých sedem dní naplnených príjemnými zážitkami v kruhu vašej rodiny a priateľov. Víkend by ste preto mohli využiť na spoločné akcie, napríklad návštevou nejakého pekného kultúrneho podujatia.

Škorpión
V zamestnaní budete počas tohto týždňa ozaj zavalení prácou, ktorú, ale našťastie budete zvládať aj keď okolo vás bude ešte stále prevládať napätá atmosféra a stres, čo vás bude nesmierne rušiť, ako aj stáť veľa energie. Snažte sa to všetko nevnímať a sústreďte sa iba na to, na čo máte. V kruhu vašej rodiny budete mať počas týchto dní dostatok času aj priestoru načerpať všetku stratenú energiu a elán. Aj celý víkend by ste si mali dopriať hlavne poriadnu dávku odpočinku a relaxu.

Strelec
Jupiter, vládnuca planéta vášho znamenia, vám je opäť maximálne nápomocná, takže aj tento týždeň vám bude všetko vychádzať tak, ako ste si to priali a naplánovali. Očakávajte iba úspech a dobré finančné ohodnotenie. Vašu celkovú spokojnosť zo všetkým okolo vás znásobí aj pocit vzájomnej spolupatričnosti s vašou celou rodinou, ako aj z toho, že máte pri sebe priateľov, na ktorých sa môžete vždy spoľahnúť. Víkend by ste mohli tráviť niekde v prírode.

Kozorožec
Vaše pracovné úspechy sú z dlhodobého hľadiska veľmi dobré, čoho dôkazom bude aj tento týždeň, takže očakávajte ďalšie úspechy a upevnenie si vášho postavenia. Samozrejme, že to bude mať aj pozitívny dopad na vaše finančné záležitosti. Taktiež aj v citovej oblasti ste spokojní. V kruhu rodiny tiež prevláda príjemná atmosféra a pohoda, takže máte ideálne obdobie aj na naplnenie si vašich osobných túžob, plánov a potrieb. Hlavne počas víkendu na to budete mať dostatočný priestor a čas.

Vodnár
Aj tento týždeň budete iba s veľkým vypätím všetkých vašich zmyslov a talentu zvládať vaše pracovné povinnosti, čo budete v jeho závere naozaj cítiť, ale zvládnete všetko tak, ako to od vás vaši nadriadení očakávajú. Vo vašom súkromí tieto dni neriešte nič, prenechajte všetko na vašich blízkych, ktorí sa o všetko postarajú. Víkend využite hlavne na poriadny odpočinok a naberte novú energiu. Pokiaľ môžete, tak si vezmite dovolenku. Vážne potrebujete vypnúť a celkovo zresetovať telo aj myseľ.

Ryby
Pracovne sa vám v tieto dni bude dariť bez problémov všetko, do čoho sa pustíte v rámci vašich možností a schopností. Pomaly, ale iste si upevňujete vaše postavenie na pracovisku a získavate si stále väčšiu pozornosť a dôveru vašich nadriadených. Mimoriadne vás bude tešiť, že zo strany vašich partnerov budete vnímať veľa citov, lásky a náklonnosti, ktoré až bytostne potrebujete k životu. Ozaj sa máte na čo tešiť v tieto dni. Tak si to užite, zaslúžite si to všetko.


28. 10. - 3. 11. 2013


Baran
Tento pracovný týždeň bude pre vaše znamenie ako prekopírovaný toho predchádzajúceho. Vaše „prudké“ pracovné nasadenie si budete môcť stále šetriť na náročnejšie obdobie. No cez to všetko budete mať vaše povinnosti pod kontrolou a úspešne ich budete aj v pokoji zvládať. Taktiež, aj v osobnom živote budete prežívať pokojnú atmosféru, takže sa môžete nerušene venovať všetkému, čo ste si v rámci vašej domácnosti naplánovali. Počas víkendu si môžete pozvať priateľov, alebo naopak niektorých z nich navštíviť.

Býk
Počas tohto týždňa budete mať dobrú náladu aj na pracovisku, ktorou „nakazíte“ aj vašich spolupracovníkov. Nedokáže vám ju pokaziť ani ten fakt, že za vašu snahu a výsledky nebudete náležite finančne ocenení. No tento „deficit“ si dokážete nahradiť vo vašom súkromí. Zo strany vašej rodiny a aj partnerov sa vám bude dostávať dostatok uznania, podpory ale aj lásky. Počas víkendu vás očakáva nejaké príjemné stretnutie, alebo milá spoločenská udalosť, ktorá vo vás zanechá pekné spomienky.

Blíženci
Ak ste čakali na vhodné obdobie pre začatie realizácie vašich nových pracovných aktivít, tak tento týždeň na to budete mať absolútne ideálny. Môžete očakávať iba podporu a dobrú spoluprácu nie len vašich kolegov, ale aj vašich nadriadených. Úspech máte zaručený. V citovej oblasti bude láska priať hlavne vám, nezadaným. Máte možnosť tieto dni využiť na vyznania sa z vašich pocitov smerom k niekomu, na kom vám záleží, alebo dokonca môžete niekoho požiadať o ruku, alebo sa zasnúbiť. Ideálny čas na to budete mať hlavne počas víkendu.

Rak
Začiatok tohto pracovného týždňa vás zastihne v „ježkovej“ koži. Budete mať tendencie byť na všetkých vašich spolupracovníkov „pichľaví“. Preto sa snažte byť opatrnejší v komunikácii s nimi, aby ste si nepokazili inak pre vás úspešne zvládnuté všetko, čo ste si na tieto dni v zamestnaní naplánovali. V rodinnom, ale aj v partnerskom spolužití sa nedejú žiadne negatívne udalosti. Všetko je v poriadku. Využite preto vašu prebytočnú energiu na niečo pozitívne. Napríklad na nejaké zmeny v domácnosti.

Lev
Počas tohto týždňa sa budú opäť všetky vaše pracovné aktivity hýbať presne podľa vašich plánov a predstáv, ale cez to všetko z toho nebudete mať radosť. Tieto dni vás totiž zastihnú bez nálady. Nič si z toho nerobte, je to iba dočasný stav, ktorý ako prišiel, tak aj odíde. Snažte sa neprenášať svoju namrzenosť do svojho súkromia, pretože by ste ňou narušili pohodu, ktorá prevláda medzi vami a vašimi najbližšími. Preto sa radšej počas nadchádzajúceho víkendu snažte vymyslieť niečo, kde by ste mohli byť sami.

Panna
Cítite sa veľmi dobre, máte dobrú náladu, ste nabití novou energiou a elánom. Toto všetko sa bude odzrkadľovať vo všetkom do čoho sa počas tohto týždňa v zamestnaní pustíte. A samozrejme, aj odmena za vaše výsledky bude tomu zodpovedať, takže aj táto oblasť vám urobí radosť a prinesie celkovú spokojnosť. V súkromí hlavne vy, nezadaní máte šancu spoznať novú lásku, alebo vy, čo zvažujete, že požiadate svojich milých o ruku, máte k tomuto všetkému ideálny čas a samozrejme aj podporu nebeskej oblohy.

Váhy
Vaše tohto týždňové pracovné záležitosti sa vám bude dariť plniť bez väčších problémov. Dokonca, k spôsobu ich realizácii budete mať voľnú ruku, čo vám tak tiež bude vyhovovať. No k celkovej spokojnosti vám bude chýbať to najdôležitejšie a to je aj náležité finančné ohodnotenie za vaše dobré výsledky. Nedajte si tým pokaziť náladu, pretože v súkromí a v osobnom živote máte pred sebou veľmi príjemných sedem dní, ktoré by ste si vedeli znepríjemniť vašou mrzutosťou.

Škorpión
U vás v zamestnaní bude počas tohto týždňa veľa stresu a podráždenosti, čo bude mať silný vplyv na vaše pracovné výkony. K tomu, aby ste tieto nepríjemné záležitosti dokázali zvládnuť, budete potrebovať ozaj pevné nervy a psychickú odolnosť. Ešteže v rodinných a partnerských záležitostiach máte všetko vyjasnené, takže sa nebudete musieť počas týchto dní zaoberať ničím takým, čo by vám aj z tejto oblasti vášho života „pridalo“. Víkend jednoznačne využite na odpočinok a relax.

Strelec
Tento týždeň bude pre vaše znamenie „50 na 50“. V pracovných záležitostiach budete žať úspechy a žiadna úloha, ktorou budete vašimi nadriadenými poverení, nebude pre vás nezvládnuteľná. Naopak, v osobnom živote to bude ozaj náročné. Hlavne v partnerskom spolužití by ste mali byť zvlášť opatrní na všetko, pretože vám hrozia ozaj veľké nepríjemnosti, ktoré vás budú stáť veľa energie, aby ste ich dokázali zvládať pokojne a s rozvahou. Preto by bolo lepšie, ak by ste víkend trávili sami niekde mimo vášho domova.

Kozorožec
Máte pred sebou jeden z ďalších nesmierne úspešných pracovných týždňov. Síce budete „zavalení“ prácou až nad hlavu, ale pre vás to nebude problém zvládnuť všetko bez chyby. Za to budete odmenení veľmi dobrými finančnými ziskami. A to je to, čo práve teraz potrebujete. Vo vašom citovom živote sa nebudú diať žiadne zmeny. Všetko je tak, ako vám to vyhovuje. Môžete sa tak venovať veciam, ktoré máte radi a pri ktorých sa dokážete zabaviť a odreagovať. Víkend môžete tráviť v spoločnosti vašich priateľov.

Vodnár
Pripravte sa na ozaj stresujúci pracovný týždeň. Budete mať veľa náročných projektov, ktoré si budú od vás vyžadovať maximálnu sústredenosť k ich zvládnutiu. V jeho závere budete naozaj unavení a vyčerpaní, ale aj spokojní. Zvlášť po finančnej stránke. Vaše rodinné záležitosti a všetko čo je s nimi nejako prepojené prenechajte na nich a vy sa snažte dať hlavne počas víkendu do poriadku, pretože je dosť možné, že aj zdravotne sa nebudete cítiť úplne fit.

Ryby
Toto bude pre vaše jemné znamenie naozaj skúška ohňom, pretože vás v zamestnaní čaká nesmierne stresujúca atmosféra, plná napätia a nervozity. Ak budete chcieť vaše povinnosti zvládnuť, tak sa budete potrebovať odosobniť od toho všetkého a to vás bude stáť veľa energie. Našťastie si ju máte kde doplniť a to v kruhu vašej rodiny, ale hlavne v spoločnosti vašich partnerov, ktorí sú pre vás veľkou oporou a istotou. Počas víkendu sa snažte vypnúť všetky vaše zmysli a venujte sa iba odpočinku.

21. 10. - 27. 10. 2013

Baran
Konečne aj vášmu znameniu tento týždeň v pracovnej oblasti prináša uspokojenie a úľavu. Opäť sa vám začína dariť všetko tak, ako sú u vás všetci zvyknutí. Dokonca stíhate dohnať aj to, čo ste počas posledných štrnásť dní nestihli. V súkromnej, rodinnej, ale aj partnerskej oblasti sa nemusíte obávať žiadnych neočakávaných a nepríjemných udalostí, ktoré by vám dokázali pokaziť dobrú náladu a spokojnosť.

Býk
Ak sa náhodou budete tento týždeň cítiť trochu unavení a vyčerpaní, tak vás určite poteší správa, že tieto dni budú v práci pokojné a pohodové. V nasadení môžete poľaviť. Bez problémov sa vám bude dariť plniť všetko, čím vás nadriadení poverili. Rovnako aj v osobnom živote a partnerskom spolužití bude prevládať príjemná atmosféra a vzájomná harmónia. Využite tieto posledné dni, kedy je príroda plná farieb a vyberte sa na dlhú prechádzku.

Blíženci
Vášmu znameniu je nebeská obloha počas tohto týždňa v pracovnej oblasti maximálne naklonená. Mali by ste to využiť ako sa dá. Máte šancu dosahovať tie najlepšie výsledky, ktoré vám zaručia aj veľmi dobré finančné ohodnotenie. Môžete dokonca investovať svoje vlastné peniaze. Vám nezadaným tieto dni prinášajú veľa vzrušujúcej zábavy v podobe flirtov, ale aj možnosť zoznámiť sa s budúcim trvalým partnerom. Zadaní majú pred sebou príjemne strávený víkend.

Rak
Od pondelka do utorka budete vnútorne podráždení a celkovo "rozhodení", nesústredení. Dávajte si pozor, aby ste na pracovisku neurobili nejakú fatálnu chybu, ktorá by vám mohla dlhodobo skomplikovať život. Streda až piatok sú dni, kedy sa vám naopak bude dariť všetko. Oblasť vašich rodinných a partnerských záležitostí nebude konfrontovaná ničím nepríjemným, takže budete mať čas a priestor aj na vaše osobné aktivity a záľuby.

Lev
Aj keď to ani v tomto týždni nebude stále tak, ako by ste si to predstavovali, predsa len nastáva vo vašej práci posun vpred. Už to nebude o problémoch a neúspechoch, ale o stabilizovaní všetkého okolo vás. Rovnako pokoj a stabilizácia bude prevládať aj vo vašom osobnom živote. Nadchádzajúci víkend sa snažte využiť hlavne na upokojenie mysle a dobitie energie.

Panna
Tento týždeň sa budete na pracovisku cítiť ako ryba vo vode. Všetko sa vám bude dariť robiť presne podľa svojich predstáv a úspešne. Určite vás poteší aj fakt, že za svoje výsledky budete náležite finančne odmenení. Pokiaľ chcete investovať, tieto dni sú na to ako stvorené. Váš osobný život si budete môcť "okoreniť" príjemným flirtom. Zadaní by však mali iskrivú energiu investovať do svojich partnerov. Budete milo prekvapení reakciami z ich strany.

Váhy
Máte pred sebou pokojný a nerušený pracovný týždeň, takže si budete môcť dovoliť poľaviť v nasadení. Ak sa nebudete cítiť fit, príde vám to vhod. Napriek tomu budete úspešne plniť všetko, čo máte naplánované. V osobnom živote budete mať čas na obľúbené koníčky a záľuby, pretože nehrozia žiadne konflikty, či neočakávané komplikácie.

Škorpión
V pondelok a ešte aj v utorok to budete mať v zamestnaní náročné, ale zvládate to. Od stredy až do piatku sa vám bude dariť a budete dokonca na pracovisku patriť medzi najlepších a najspoľahlivejších. V oblasti súkromia si nemusíte počas týchto dní robiť žiadne starosti, všetko bude v absolútnom poriadku. Nadchádzajúci víkend by ste mali využiť hlavne na svoje osobné potreby a záujmy.

Strelec
Ak ste s vašimi návrhmi počas minulého týždňa u vašich nadriadených nepochodili, tak počas tohto týždňa bude všetko úplne iné. Získate ich maximálnu podporu vo všetkom, čo od nich budete vyžadovať a potrebovať k realizácii svojich plánov. Dokonca aj zo strany najbližších budete vnímať podporu, čo vám dodá energiu a elán presadiť sa. Počas víkendu by ste ale mali venovať všetok čas rodine.

Kozorožec
Aj vám padne dobre, že počas tohto týždňa si budete môcť dovoliť poľaviť v pracovnom nasadení, pretože predchádzajúce týždne boli dosť náročné. Ale aj tak sa vám bude dariť krok za krokom budovať si svoju kariéru. Oblasť citov a lásky je nezmenená. Radujte sa z toho, čo máte. Nerobte žiadne zbytočné "pokusy" niečo v tejto oblasti zmeniť. Mohlo by to dopadnúť zle.

Vodnár
V pracovnej oblasti vášho života sa nič nemení ani počas tohto týždňa. Stále sa budete musieť veľmi snažiť, aby ste dosahovali výsledky, ktoré budú aspoň čiastočne uspokojovať vaše predstavy. Nech je vám útechou, že v osobnom živote sa vám bude dariť všetko, čo ste si predsavzali. Táto časť vášho života vám bude počas týchto dní prinášať naozaj iba radosť. Počas víkendu by ste mali tráviť všetok čas s ľuďmi, s ktorými sa cítite príjemne.

Ryby
Pripravte sa na naozaj ťažký a stresujúci pracovný týždeň, ale v jeho závere budete spokojní. Oplatí sa. V kruhu vašej rodiny a najmä v prítomnosti vašich partnerov sa vám bude dariť kompenzovať všetko, čo ste museli na pracovisku zo seba vynaložiť. Nadchádzajúci víkend neriešte nič a prenechajte všetko na vašich blízkych. Doprajte si dostatok odpočinku a relaxujte.

14. 10. - 20. 10. 2013


Baran
V podstate sa vám v zamestnaní bude počas tohto týždňa dariť všetko tak, ako ste si to predsavzali. Medziľudské vzťahy na pracovisku budú bez väčších problémov. Napriek tomu sa môžete cítiť vnútorne nespokojní. Nerobte si z toho ťažkú hlavu, jednoducho ste bez nálady. Vyhnite sa však riešeniu dôležitých záležitostí v práci aj v rodine alebo s partnerom. Nie ste totiž schopní vynaložiť dostatočnú energiu na niečo, čo by bolo potrebné zmeniť. Počas víkendu relaxujte.

Býk
Mali by ste byť pripravení na to, že v pracovnej oblasti dostanete novú príležitosť. Budete oslovení niekým, kto vám ponúkne nové možnosti vášho profesionálneho rozvoja. Minimálne by ste si to mohli premyslieť a nie takúto možnosť hneď zavrhnúť. Dariť sa vám bude aj v súkromí. Budete zábavní a dokonca vás čaká flirtovanie. Môžete si to užívať, pokiaľ dokážete rozlíšiť hranice, aby ste si zbytočne nevyrobili problémy.

Blíženci
Už počas minulého týždňa ste to mali pracovne naozaj dobré a tento týždeň sa to bude ešte stupňovať. Máte šancu si finančne výrazne prilepšiť a profesionálne sa posunúť smerom hore. Je veľmi pravdepodobné, že dostanete aj nové pracovné ponuky. Zadaní sa môžu tešiť na novú iskru do vzťahu, nezadaní majú šancu spoznať novú a trvalú partnerku, alebo partnera.

Rak
Pracovne máte pred sebou naozaj úspešný a super týždeň okrem jedného dňa. Tým je štvrtok. Počas neho sa snažte nepodpisovať a ani nedohadovať nič dôležité. Naopak, v osobnom živote a najmä v oblasti citov a lásky bude pre vás priaznivý práve štvrtok, ale aj piatok.

Lev
Tento pracovný týždeň vás zastihne naozaj v plnom nasadení. Budete zavalení prácou až nad hlavu, čo vám v podstate vyhovuje. Finančná odmena za vaše výkony však nebude okamžitá. Bude k vám prichádzať postupne. Na dobrej nálade vám to ale vôbec neuberie. V súkromnej oblasti ani v rodinnom, či partnerskom spolužití počas týchto dní nebudete musieť riešiť nič mimoriadne. Zostane vám dokonca čas na koníčky.

Panna
Aj tento týždeň sa budete v zamestnaní cítiť takmer ako "Alenka v ríši zázrakov", pretože sa vám bude dariť všetko, na čo len siahnete. Za to vám prichádza aj dobré finančné ohodnotenie a ako bonus nová pracovná ponuka s lepšími platovými podmienkami. V súkromnej oblasti budú zadaní prežívať doslova znovuzrodenie vzťahu a nezadaní majú šancu nadviazať vážny vzťah.

Váhy
Ak v doterajšom zamestnaní cítite nespokojnosť, alebo vám neumožňuje naplno rozvíjať váš potenciál, budete mať tento týždeň príležitosť na zmenu. Je veľmi pravdepodobné, že si váš talent niekto všimne a vytvorí vám podmienky na sebarealizáciu. To vám určite zlepší náladu a prenesiete to aj do súkromného života.

Škorpión
Tento týždeň to bude u vás v práci raz hore, raz dolu. Úspech sa bude striedať so stresom, ale celkovo to budete vnímať ako veľké zlepšenie oproti predchádzajúcemu náročnému obdobiu. Rodinné a partnerské spolužitie nebude rušené ničím nepríjemným, takže sa budete môcť venovať aj sami sebe. Budete mať čas na regeneráciu, ktorú veľmi potrebujete.

Strelec
Máte veľa nových plánov a projektov, ktoré by ste radi uviedli do praxe. Vaši nadriadení im však neprejavia dôveru. Berte to ako prvý pokus. V osobnom, partnerskom a aj rodinnom spolužití sa nebudú diať žiadne zmeny, ktoré by si od vás vyžadovali osobnú angažovanosť. Choďte sa počas víkendu niekam zabaviť.

Kozorožec
Už dlhodobo ste na vrchole vlny úspechu, či už ide o pracovné záležitosti, alebo osobný život. Tento stav bude pokračovať aj tento týždeň. V zamestnaní ste bezkonkurenční a zbierate jeden úspech za druhým. Odzrkadľuje sa to aj na vašich financiách. V citovej oblasti a láske znovu prežívate krásne chvíle zamilovanosti. Víkend budete mať pokojný.

Vodnár
Vášmu znameniu už naozaj dlhý čas hviezdy neprajú. Žiaľ, bude to pretrvávať aj tento týždeň. Nezostáva vám nič iné ako nepodliehať stresu a nervozite a tento čas jednoducho prečkať. Naopak, v oblasti vzťahov to je veľmi priaznivé.

Ryby
Pracovne sa tento týždeň "nepretrhnete" ale budete spokojní aj vy, aj vaši nadriadení. O to viac energie vám zostane na osobné a rodinné záležitosti. Budete ju potrebovať najmä v pondelok a v utorok. Hrozia vám nedorozumenia. Zvyšok týždňa by už mal byť harmonický.

30. 9. - 6. 10. 2013


Baran
V pracovnej oblasti sa tento týždeň nebudete mať na čo sťažovať. S nadriadenými, ako aj so spolupracovníkmi máte veľmi dobré a korektné vzťahy a aj všetky vaše povinnosti sa vám darí plniť bez problémov a na čas. No, v osobnom živote, zvlášť vy čo ste v partnerstvách buďte stále mimoriadne opatrní, pretože vám naďalej hrozia rozpady manželstiev, alebo rozchody. Počas víkendu sa radšej nezdržiavajte doma.

Býk
Celý tento pracovný týždeň budete cítiť vnútornú podráždenosť a nervozitu. Snažte sa udržať v pokoji, pretože by ste sa nedokázali plne sústrediť na úlohy a povinnosti. No cez to všetko sa vám do stredy bude finančne naozaj dariť. V oblasti citov a lásky to bude počas týchto dní tak ako na hojdačke. Raz budete v úplnej eufórii a raz zase úplne na dne. Neriešte preto radšej nič, čo sa týka partnerského spolužitia. Radšej sa hlavne počas víkendu snažte dať psychicky do poriadku.
Blíženci
Tento týždeň bude u vás na pracovisku prevládať naozaj dobrá nálada, čo iba pridá k celkovej dobrej atmosfére medzi vami a spolupracovníkmi. Odzrkadlí sa to aj na vašich spoločných výsledkoch, ktorými dosiahnete veľký pokrok. Rovnako aj vo vašom rodinnom a partnerskom spolužití bude vládnuť pohoda a harmónia. Môžete sa naozaj tešiť na celých sedem dní naplnených vašou.

Rak
V utorok a v piatok by ste v zamestnaní nemali robiť žiadne dôležité rozhodnutia, pretože by nemuseli priniesť vami očakávané výsledky. Zostávajúce pracovné dni budú pre vás vhodné na všetko. Ani v partnerskom spolužití sa nesnažte v pondelok riešiť niečo zásadné a dôležité, pretože by ste nedosiahli očakávané zmeny, ale naopak zbytočne by ste vytvorili dusnú atmosféru, ktorou by ste si iba pokazili spoločne trávený víkend.

Lev
Tento pracovný týždeň si budete ešte dlho pamätať, ale v negatívnom slova zmysle. Nielen preto, že sa vám nebude v ničom dariť ale hlavne preto, že zistíte, že máte v jednom z vašich spolupracovníkov človeka, ktorý vám už dlhší čas podráža nohy. Ešteže vo vašom osobnom živote máte okolo seba ľudí, ktorí sú pre vás istotou a oporou v plnom slova zmysle. Vaša celá rodina je tým najistejším bodom a miestom vo vašom živote o ktorý sa môžete kedykoľvek oprieť.

Panna
Vaše pracovné ambície si počas tohto týždňa budete môcť plniť, pokiaľ budete vládať. Budete dosahovať skutočné pokroky vo všetkom Máte priazeň nebeskej oblohy a ako bonus aj veľmi dobrú až priateľskú atmosféru medzi vami a vašimi kolegami. Výbornú náladu si prenesiete aj do súkromia. Počas víkendu by ste si mohli dopriať trochu času iba pre seba a svoje záľuby, či koníčky.

Váhy
Pokúste sa v zamestnaní počas tohto týždňa vyhýbať priamym konfrontáciám s kolegami, pretože budete podráždení a nervózni. Od pondelka do stredy máte dobré obdobie na finančné záležitosti. Ani v partnerskom spolužití sa nesnažte mať navrch, pretože v tieto dni to bude u vás raz hore a raz dole a to nie je vhodná doba na riešenie niečoho dôležitého.

Škorpión
Ešte stále ste v období, kedy zažívate na pracovisku stres a celkové napätie, ale našťastie tomu už dokážete čeliť, takže v podstate vaše pracovné výsledky sú a budú veľmi dobré. Máte šťastie v tom, že máte vo vašej rodine a partneroch ľudí, medzi ktorými si budete môcť odpočinúť a nabrať novú energiu a elán.

Strelec
Pre vaše znamenie to nebude nič nové, ak opäť zistíte, že aj počas tohto týždňa vám praje šťastie vo všetkých vašich pracovných aktivitách a pritom sa nebudete musieť ani veľmi snažiť. Všetko vám pôjde tak nejako samé od seba. Rovnako sa vám bude dariť aj v osobnom živote. Vy, čo ste zadaní budete vnímať zvýšený záujem o vás zo strany vašich partnerov a vy nezadaní máte šancu získať novú lásku, alebo sa iba príjemne zabaviť v spoločnosti niekoho, kto vám je sympatický.

Kozorožec
Čo viac si môžete želať ak nie to, že sa vám vo vašom zamestnaní mimoriadne darí a za vaše pracovné výsledky dostávate aj náležite dobré finančné ohodnotenie. Okrem toho, si ešte aj upevňujete svoje postavenie. Oblasť vášho citového života a lásky bude počas týchto dní nezmenená, takže vy, čo máte stabilné a pevné partnerstvá, nebude sa nič meniť. U vás, čo riešite vážne partnerské problémy bude situácia "zmrazená" a nebude sa to zhoršovať.

Vodnár
V každom prípade sa počas tohto týždňa obrňte veľkou trpezlivosťou a vnútorným pokojom, pretože to budete potrebovať. Nič sa vám nebude dariť tak, ako by ste chceli a každá vaša snaha bude vychádzať naprázdno. Všetko dôležité si preto presuňte na príhodnejšie obdobie. Vo vašom osobnom živote bude v tieto dni našťastie všetko pokojné, takže budete mať priestor hlavne počas víkendu načerpať stratenú energiu a elán.

Ryby
Tento týždeň si budete musieť naozaj "vysúkať" rukávy veľmi vysoko, pretože vás čaká veľmi náročný pracovný týždeň. Veľa práce, ale našťastie ju budete zvládať a za výsledky budete aj odmenení. Odpočinúť si budete môcť v kruhu vašej rodiny, ktorá vám na tieto dni pripraví všetky podmienky na relax. Bude ozaj zaslúžený.

23. 9. - 29. 9. 2013

Baran
V pracovnej oblasti si počas tohto týždňa nebudete musieť robiť žiadne starosti. Všetko vám bude vychádzať podľa plánov. Naozaj zvýšenú pozornosť by ste však mali venovať osobnému a najmä partnerskému životu. V tejto oblasti vám hrozia vážne problémy, ktoré ak nedokážete zvládnuť, môžu skončiť trvalým rozpadom. Preto buďte veľmi opatrný vo všetkom, čo budete konať a hovoriť smerom k vašim partnerom.

Býk
Počas tohoto pracovného týždňa budete pod tlakom a všade okolo vás bude prevládať nervozita a stres, ktoré vám budú klásť prekážky vo vašich povinnostiach, ale cez to všetko sa vám podarí prejsť. Dokonca si môžete finančne polepšiť. Oblasť vášho súkromia, ako aj partnerského a rodinného spolužitia nebude počas týchto dní ničím mimoriadnym zaťažovaná, takže sa budete môcť venovať aj svojim koníčkom alebo priateľom.

Blíženci
V zamestnaní bude tento týždeň pokojná atmosféra, takže všetky povinnosti, ktoré máte naplánované na tieto dni si budete môcť plniť bez stresov a tlaku zo strany nadriadených. V osobnom živote, v citovej oblasti, ako aj rodinných záležitostiach bude prevládať pokoj a harmónia. Vaša spolupatričnosť sa bude ešte viac posilňovať. Mali by ste počas nadchádzajúceho víkendu naplánovať spoločný program pre vás a vašich blízkych.

Rak
Dni tohoto týždňa vám budú plynúť v dobrej nálade, nech už pôjde o pracovné, či osobné záležitosti. Na pracovisku bude prevládať dobrá nálada, čo sa bude pozitívne odzrkadľovať aj na vašich výkonoch a výsledkoch. V oblasti, ktorá je pre vás maximálnou prioritou, teda rodina, bude taktiež počas týchto dní dobrá nálada a veľa pozitívnej energie. Môžete sa o ňu podeliť s vašimi priateľmi počas víkendu.

Lev
Na takýto pracovný týždeň ako je pred vami nie ste zvyknutí. Je síce jeden z mála vo vašom prípade, ale je tu. Takže sa pripravte na to, že sa vám nebude dariť nič, čo ste si naplánovali a vy z toho budete nervózni a podráždení. Snažte sa zachovať si svoj vnútorný pokoj a rozvahu. V súkromí však nebudete musieť riešiť nič, čo by si od vás vyžadovalo osobnú angažovanosť. Víkend si rezervujte na relax a odpočinok. Nemyslite na nič iné.

Panna
Na to, že ste najpracovitejšie znamenie celého zverokruhu, bude pre vás tento týždeň príliš pokojný až nudný. Rovnako aj v rodinnom a partnerskom spolužití sa nebudú diať žiadne mimoriadne udalosti, ktoré by dokázali narušiť vašu celkovú pohodu a vnútornú harmóniu. Máte pred sebou podobne ladený víkend.

Váhy
Na vašu "jemnocitnú" povahu bude tento pracovný týždeň až príliš nervózny a plný stresov. No nemusíte mať obavy. Dokážete ho zvládnuť a dokonca pracovné výsledky vám k jeho koncu prinesú ako bonus veľmi dobré finančné ohodnotenie. Vaše rodinné a partnerské spolužitie bude pokojné a harmonické. Ak ste mali v úmysle naplánovať pre všetkých vašich blízkych spoločný program počas nadchádzajúceho víkendu, tak v tom môžete pokračovať. Nikto z nich vám nepovie nie.

Škorpión
V práci to ešte stále nie je dobré, ale predsa len sa vám darí viac ako v predošlom období. Rovnako to bude aj počas tohto týždňa. Veľa prekážok sa vám podarí zvládnuť k spokojnosti všetkých. Hlavne k tej vašej. Ešteže máte kde čerpať energiu a elán. Je to vaša rodina a hlavne vaši partneri, ktorí sú vám oporou a istotou. Bolo by od vás veľmi pekné, ak by ste sa im za ich podporu počas nadchádzajúceho víkendu nejako odvďačili.

Strelec
Počas tohto týždňa bude nad vami držať svoju ochrannú ruku vaša vládnuca planéta Jupiter, nositeľ šťastia a peňazí. Všetko, do čoho sa v zamestnaní pustíte, vám bude nielen vychádzať, ale aj prinášať finančné zisky. Rovnako tak i v osobnom živote sa môžete tešiť z jeho priazne. Vy, zadaní v trvalých vzťahoch sa môžete tešiť z pekných, spoločne prežitých chvíľ s vašimi partnermi a vy, nezadaní z možnosti spoznať svoju budúcu lásku.

Kozorožec
Počas tohto týždňa budete naozaj veľmi pracovne vyťažení. Čo je však pre vás dôležité, za vašu prácu budete aj náležite dobre finančne ohodnotení. V tom, čo robíte ste jednoducho počas týchto dní neprekonateľní. No čakajú vás veľmi zaujímavé udalosti v osobnom živote. Ide o silné krátkodobé vzťahy s opačným pohlavím. Preto vy, spokojne zadaní pozor, a vy čo nie ste vo vzťahoch alebo máte v tých svojich problémy, dobre si rozmyslite čo urobíte. Bude to mať totiž dlhodobé následky.

Vodnár
Pre vaše znamenie to už nie je nič nové, aj keď počas minulého týždňa sa vám trochu začalo pracovne dariť. No počas tohto sa opäť budete stretávať najmä s prekážkami a problémami. Nesnažte sa preto robiť niečo na silu, pretože by to aj tak nemalo zmysel. Šetrite si energiu na váš osobný, rodinný a partnerský život. V tejto oblasti je všetko tak ako zvyčajne. No počas víkendu by bolo pre vás lepšie,ak by ste ho trávili mimo domova a sami.

Ryby
Možno ste už počas posledných týždňov zvyknutí, že všetko okolo vás v pracovnej oblasti sa točilo hlavne okolo vašej kariéry a že ste pre to museli podávať tie najlepšie výkony. Tento týždeň vám dáva možnosť trochu poľaviť v nasadení. Váš osobný a citový život bude počas týchto dní pokojný a harmonický.

16. 9. - 22. 9. 2013

Baran
Očakávajte, že od pondelka do stredy to bude pre vás na pracovisku naozaj veľmi náročné. Nič sa vám nebude dariť tak, ako by ste chceli, ale našťastie od štvrtka do piatku sa to začne hýbať tým správnym smerom a vám sa podarí dohnať všetko zameškané. Vaše osobné, rodinné a aj partnerské záležitosti budú počas týchto dni nerušené. Nič mimoriadne sa nebude diať, takže počas nadchádzajúceho víkendu sa budete môcť venovať aj vašim záľubám, alebo koníčkom.

Býk
Vo vašom prípade to počas tohto týždňa bude v zamestnaní v poriadku. Postupne si budete úspešne plniť všetky body vašich pracovných povinností, nie len k vašej spokojnosti, ale hlavne k spokojnosti vašich nadriadených . Sú pred vami nesmierne prajné dni na lásku a city bez ohľadu nato, či ste v dlhodobých , alebo krátkodobých vzťahoch. Mali by ste si podľa toho preto naplánovať nadchádzajúci víkend. Bude plný romantiky a vzrušujúcich zážitkov.

Blíženci
Každý pracovný úspech si počas tohto týždňa budete musieť doslova „odmakať“. Okrem toho budete musieť čeliť aj tlakom zo strany vašich nadriadených. A aby toho nebolo málo, tak za vaše výsledky nebudete dostatočne finančne ohodnotený. Ešteže v oblasti citov a lásky sa nebudú diať žiadne mimoriadne nepriaznivé udalosti, ktoré by ste museli osobne riešiť. Nadchádzajúci víkend využite hlavne na odpočinok a relax. Snažte sa vypnúť mozog a nemyslieť na nič.

Rak
Hneď prvý pracovný deň tohto týždňa preverí vašu psychickú odolnosť a aj vašu trpezlivosť. Preto si v tento deň dávajte pozor na vaše reakcie smerom ku kolegom a nadriadeným. Od utorka až do konca týždňa sa celá situácia upokojí a stabilizuje. Ak máte v pláne vašich partnerov prekvapiť niečím milým, tak ideálny deň na to budete mať stredu. Nebeská obloha vám v tomto čase bude naklonená hlavne v oblasti citov a lásky. Môže to byť dobrý návod, ako spoločne s partnermi tráviť nadchádzajúci víkend.

Lev
Všetky vaše naplánované pracovné záležitosti sa vám počas tohto týždňa darí plniť, bod po bode, a dokonca zistíte, že pri ich plnení nie je potrebné, aby ste boli priamo v centre diania, čo vo vás vyvolá už dlho nepoznaný pocit, že sa trochu nudíte. Berte to ako možnosť byť viac s vašimi blízkymi a ako príležitosť tráviť s nimi viac času. Môžete si byť istý, že to naozaj ocenia. Už dlhšiu dobu im chýba vaša spoločnosť a spoločné akcie. Skúste preto hlavne počas víkendu naplánovať niečo zaujímavé a zábavné pre vás všetkých.

Panna
Pre vás, ako veľmi pracovité znamenie, bude tento týždeň ako v horore. Nič, do čoho sa v zamestnaní pustíte, vám nepôjde tak, ako si to predstavujete a k tomu všetkému ani po finančnej stránke to nebude „ružové“. Snažte si zachovať pokojnú myseľ. Na druhej strane, v oblasti citov a lásky budú vaše predstavy naplnené k vašej absolútnej spokojnosti. Nadchádzajúci víkend sa preto venujte iba vašej rodine a partnerom. Zažijete spolu veľa zábavy.

Váhy
V tomto týždni si budete môcť na pracovisku dovoliť venovať sa vašim úlohám a povinnostiam tak, ako to dokážete iba vy. Do najmenšieho detailu vypracovať všetko, čím ste boli vašimi nadriadenými poverený a za čo si od nich vyslúžite uznanie a obdiv. Dokonca aj v rodinných, či partnerských záležitostiach sa vám bude mimoriadne dariť. Budete zahrnutý láskou a vyznaniami bez ohľadu na to, či ste v stabilných alebo iba začínajúcich vzťahoch.

Škorpión
Aj keď ešte stále na vašom pracovisku prežívate stresy a nervozitu, darí sa vám vaše úlohy plniť úspešne do bodky. Nedajte sa preto vtiahnuť do „žabomyších vojen“ medzi vašimi kolegami a sústreďte sa iba na to, čo je pre vás dôležité. Ste najerotickejšie znamenie celého zverokruhu a to sa počas týchto dní prejaví v plnej sile. Máte pred sebou veľa vzrušujúcich zážitkov. Vy, nezadaný zažijete veľa flirtov a dobrodružstiev - preto pozor na správny výber!

Strelec
Toto bude pre vás pracovne nemastný - neslaný týždeň. Nebudete spokojný ani zo svojimi pracovnými výsledkami. Preto ak máte niečo pre vás dôležité, radšej sa tomu venujte v príhodnejšie obdobie. Naopak, v oblasti citov a lásky sa môžete angažovať naplno. Môžete maximálne rozvinúť váš šarm a schopnosť očariť opačné pohlavie. Ak sa trochu posnažíte, tak vás čaká naozaj pekný romantikou naplnený víkend.

Kozorožec
Tak, ako ste si pracovne naplánovali tento týždeň, tak sa vám ho aj bude dariť úspešne plniť bod po bode. Preto je logické, že vaša snaha bude korunovaná veľmi dobrým finančným ohodnotením a upevnením si vášho postu. Rovnako aj v oblasti citov, lásky, rodinných a partnerských záležitostí pôjde všetko tak, ako ste si to zariadili. Každú oblasť vášho života budete mať v tieto dni plne pod svojou kontrolou. Víkend by ste mohli tráviť v kruhu vašich priateľov.

Vodnár
Konečne už aj vášmu znameniu svitá na lepšie časy v pracovnej oblasti. Cítite sa dobre, ste nabitý elánom a energiou, čo sa plne odzrkadľuje na vašich výkonoch, ale aj výsledkoch, za čo budete aj náležite finančne ohodnotený. Váš citový život je v tieto dni bez zmien. V tejto oblasti vášho života máte všetko tak, ako v poslednom období. Neriešte preto nič a sústreďte sa viac na stabilizovanie vašich profesionálnych záležitostí ako zamestnanie a financie.

Ryby
Máte pred sebou ďalší pracovne úspešný týždeň, v ktorom si môžete nie len ešte viac upevniť vašu pozíciu, ale urobiť ozaj veľký krok k vášmu povýšeniu, alebo lepšiemu finančnému ohodnoteniu za vaše doterajšie výsledky. Taktiež aj v osobnom živote, v partnerskom a rodinnom spolužití sa vám darí všetko tak, ako to vám vyhovuje. Máte okolo seba ľudí, ktorí vás milujú a sú vám veľkou oporou a istotou. Počas víkendu sa snažte trochu viac sa venovať vášmu zdraviu.

9. 9. - 15. 9. 2013

Baran
Tento týždeň to budete mať v zamestnaní ako na hojdačke. Raz to bude vynikajúce a raz sa budete zaoberať iba problémami a starosťami. Ak ste mali v pláne pustiť sa do nejakého dôležitého projektu, urobíte lepšie, ak si ho odložíte na príhodnejšie obdobie. Oblasť vašich citov a lásky bude počas týchto dní stabilizovaná. Aj v rodinných záležitostiach bude všetko tak, ako má byť. To je pre vás dobrá správa, pretože sa budete môcť počas víkendu venovať svojim záľubám a koníčkom.

Býk
V zamestnaní sa vám v tieto dni bude dariť riešiť všetko bez komplikácií, čím sa vaše postavenie bude stabilizovať a upevňovať. Takže, aj keď vás poveria náročnejšími povinnosťami, máte už dopredu isté, že ich zvládnete. Tento týždeň je pre vaše znamenie nesmierne prajný. Sú pred vami zaujímavé milostné dobrodružstvá, ktoré budú pretrvávať aj počas víkendu.

Blíženci
Snažte sa všetky vaše pracovné povinnosti, hlavne tie dôležité vybaviť od pondelka do stredy, pretože od štvrtka do piatku vám „šťastena“ nebude tak naklonená. Budete sa musieť zaoberať viac riešením problémov a prekážok ako úlohami, ktorými ste poverený vašimi nadriadenými. O oblasť vášho súkromia, partnerského a rodinného spolužitia si nemusíte v tieto dni robiť žiadne starosti. Všetko bude tak, ako má byť. Budete tak mať možnosť počas víkendu venovať sa svojím priateľom, alebo iným záujmom.

Rak
V tieto dni sa snažte v zamestnaní robiť iba to, čo je nevyhnutné a neodkladné. Hlavne od pondelka do štvrtku. V piatok sa u vás na pracovisku začne situácia zlepšovať a aj celá napätá atmosféra uvoľňovať. V, pre vás tak dôležitej, oblasti ako je rodina sa počas tohto týždňa budete tešiť zo vzájomnej silnej spolupatričnosti a príjemnej harmónie. Navrhnite vašim blízkym spoločne strávený nadchádzajúci víkend. Môžete si byť istý, že to príjmu ako dobrý nápad.

Lev
Ak ste si želali, aby sa vám tento týždeň podarilo všetko, čo je spojené s vašimi pracovnými, či podnikateľskými aktivitami, tak potom bude vaše želanie splnené. Naozaj sa môžete tešiť aj na dobré finančné zisky, ako aj na dobre uzatvorené obchodné dohody. Ako bonus si môžete „pripísať“ aj veľmi dobré vzťahy medzi vami a celou vašou rodinou. Budete cítiť ich podporu vo všetkom, čo sa v rámci vašej domácnosti rozhodnete zmeniť, či prerobiť.

Panna
Od pondelka do stredy by bolo pre vás dobré, ak by ste v zamestnaní stihli uzavrieť všetky dôležité pracovné povinnosti, alebo rokovania, pretože od štvrtka do piatku vám nebeská obloha nebude tak priaznivo naklonená ako v prvej polovici týždňa. Oblasť vášho osobného života, ako aj rodinných , či partnerských záležitostí nebude v tieto dni rušená žiadnymi nepríjemnosťami, ktoré by vás dokázali zaskočiť. Taktiež aj počas víkendu sa budete cítiť veľmi dobre v kruhu vašich blízkych.

Váhy
Vaše doterajšie pracovné výkony, ale hlavne vaše pracovné výsledky nezostali bez povšimnutia u vašich nadriadených. Počas tohto týždňa z ich strany dostanete uistenie, že vaša pozícia je stabilná, čo vás určite nie len poteší, ale vám pridá na pokoji a celkovej pohode. Vy, čo žijete v dlhodobých , stabilných partnerstvách, sa môžete tešiť z novej iskri a vy nezadaný, máte možnosť hlavne počas víkendu prežiť vzrušujúce milostné dobrodružstvo.

Škorpión
Trvalo to naozaj veľmi dlho, ale postupne sa vaše pracovné výkony ako aj výsledky začínajú dostávať do starých dobrých zabehnutých koľají, na ktoré boli všetci vaši spolupracovníci aj vaši nadriadení u vás zvyknutí. Hlavne od stredy sa vám bude mimoriadne dariť. V citovej oblasti sa môžete počas týchto dní tešiť s otvorenej náklonnosti vašich partnerov smerom k vám. Počas víkendu si doprajte veľa zábavy v spoločnosti vašich priateľov. Zaslúžite si to.

Strelec
Tento týždeň budete mať na pracovisku zmiešané pocity, hlavne v medziľudských vzťahoch, na jednej strane vás poteší priazeň jedného z vašich spolupracovníkov, ale na druhej zistíte, že ďalší sa vám už dlhodobo snaží podrážať nohy marením vašich pracovných výkonov a výsledkov. Našťastie v rodinných a v partnerských záležitostiach budete mať iba príjemné pocity zo spoločne prežitých chvíľ. Vaši najbližší sú pre vás veľkou oporou a istotou.

Kozorožec
Pracovne sa vám aj tento týždeň bude dariť dosahovať vaše štandardné výsledky, na aké sú u vás všetci vaši spolupracovníci zvyknutí. A predsa sa budete vnútorne cítiť nespokojný až nervózny. Nedajte sa tým znechutiť, je to iba vás subjektívny pocit, ktorý ako rýchlo prišiel, tak sa aj stratí. V oblasti citov a lásky sa v tieto dni budete cítiť absolútne spokojný a naplnený. Tak si to všetko poriadne užite, a hlavne počas nadchádzajúceho víkendu.

Vodnár
V tomto týždni sa na pracovné vyťaženie naozaj nebudete môcť sťažovať. Ale nemusíte sa obávať, že by ste nestihli vaše povinnosti dotiahnuť do úspešného ukončenia. Jediné, čo vás bude trochu mrzieť, je to, že za vašu prácu nebudete adekvátne finančne ohodnotený. Vo vašom osobnom živote sa v tieto dni nebude diať nič mimoriadne. Všetko bude také neutrálne. Víkend si rezervujte na poriadny odpočinok a relax. Môžete sa cítiť psychicky vyčerpaný.

Ryby
Ste už dlhodobo pod priazňou celej nebeskej oblohy, čo sa týka vašich pracovných záležitostí, čoho dôkazom je aj tento týždeň. Opäť patríte medzi ťahúňov a opory, za čo samozrejme „žnete“ aj náležité uznanie a obdiv. Okrem toho, že aj finančne si takto prilepšujete. V súkromí, vy, zadaný máte pred sebou celých sedem dní naplnených láskou a porozumením a vy, nezadaný si budete užívať aj keď iba krátkodobo, veľa vzrušujúcich flirtov.

2. 9. - 8. 9. 2013

Baran
Je pred vami pracovne naozaj náročný týždeň, ale hlavne očakávajte neúspechy, preto sa obmedzte naozaj iba na povinnosti, ktoré sú nevyhnutné na vybavenie a ostatné si odložte na príhodnejšie obdobie. Snažte sa zachovať si vnútorný pokoj. V pondelok si dávajte pozor na partnerské nezhody. No ak sa im nedokážete vyhnúť, tak si z toho nič nerobte. V sobotu sa vám ich podarí zvládnuť.

Býk
V zamestnaní sa môžete počas tohto týždňa tešiť na pohodu a pokojnú atmosféru, čo vám bude vyhovovať, pretože v súkromí vás čakajú síce aktívne záležitosti, hlavne v spoločnosti vašich partnerov, ale budú to príjemné aktivity. Ide o to, že vy, čo sa snažíte o dieťatko, máte počas týchto dní naozaj vysokú šancu dosiahnuť svoj cieľ, alebo už budete rodičmi.

Blíženci
Ste znamenie, ktoré dokáže stopercentne vykonávať viac pracovných aktivít naraz a v tieto dni by ste to mali maximálne využiť. Nebeská obloha je na vašej strane a vaše úsilie bude korunované úspechom, ale aj dobrým finančným ohodnotením. V oblasti vášho súkromia, či rodinného a partnerského spolužitia, bude všetko v poriadku. Aj počas víkendu vás čakajú príjemné chvíle v kruhu vašich najbližších.

Rak
V pondelok na pracovisku neriešte nič dôležité. Nebude sa vám dariť. Naopak od utorka do piatku sa bude môcť pustiť do čohokoľvek. Výsledok bude iba jeden - úspech. Ak patríte medzi tých, ktorý plánujú svoju milú, milého požiadať o ruku, tak potom využite na tento vážny krok štvrtok. To je deň, ktorý vám v tejto záležitosti zaručuje pozitívnu reakciu vašich vyvolaných.

Lev
Počas tohto týždňa sa budete musieť naozaj veľmi snažiť, aby vám vaša snaha na pracovisku priniesla aj očakávané výsledky. V piatok sa situácia zlepší a uľahčí. Ešteže v súkromí ani v partnerskom či rodinnom spolužití sa nebudú diať žiadne udalosti, ktoré by sa vymykali z normálu. Počas nadchádzajúceho víkendu sa venujte iba zábave. Relaxujte.

Panna
Ste najpracovitejšie znamenie celého zverokruhu, čo v zamestnaní každodenne dokazujete svojimi výsledkami, ale nie každý si to dokáže všimnúť a oceniť. Využite preto tieto dni na presadenie sa. Nebojte sa. Máte okolo seba vašich blízkych, ktorí vás podporujú vo všetkom a sú pre vás istotou a pevným zázemím. Preto sa im snažte ich podporu počas víkendu vynahradiť niečím, o čom viete, že ich to poteší.

Váhy
Pracovne je pred vami pokojný týždeň , takže sa budete môcť vašim povinnostiam venovať po svojom. Opäť všetkým dokážete, že pracovné výsledky môžu byť veľmi podobné umeleckému dielu vypracovanému do najmenšieho detailu. V tieto dni čakajte v rodine prírastok alebo oznámenie o počatí potomka. Alebo aj počas víkendu sa môžete snažiť o počatie.

Škorpión
V zamestnaní to budete mať počas tohto týždňa náročné až ťažké, ale dokážete sa cez to preniesť a vaše pracovné výkony a výsledky budú pre vás, ale aj vašich nadriadených, uspokojivé. V oblasti citov a lásky sa vám bude počas týchto dní mimoriadne dariť, takže vy nezadaný, máte príležitosť zamilovať sa a vy zadaný, tešte sa z novej iskry medzi vami a vašimi partnermi.

Strelec
Vaša vládnuca planéta Jupiter sa vám opäť „postará“ o radosť z vašich pracovných výsledkov medzi ktoré bude patriť aj dobré finančné ohodnotenie a uznanie vašich nadriadených. Taktiež aj v osobnom živote, či rodinnom a partnerskom spolužití, sa môžete tešiť z príjemných chvíľ trávených v ich strede. Počas víkendu využite voľný čas a vyberte sa niekam do prírody.

Kozorožec
Aj keď to počas tohto týždňa na pracovisku nebude také ako v predošlom, no aj tak sa dokážete presadiť - získať dobré finančné ohodnotenie za vaše dosiahnuté výsledky. Ani v oblasti vášho osobného života sa nebudú diať žiadne nepríjemnosti, takže aj chvíle trávené v kruhu vašich najbližších vám budú robiť radosť.

Vodnár
Tieto dni sa na pracovisku budete opäť viac trápiť, ako si užívať dobré výsledky vašich snáh, ale nemusíte sa obávať ničoho, pretože máte na svoje strane priazeň vašich nadriadených. Váš osobný život bude prebiehať v tieto dni bezproblémovo, takže budete mať čas aj priestor si odpočinúť a relaxovať. Nadchádzajúci víkend si nič neplánujte, ale zostaňte doma.

Ryby
Práca vám v tomto týždni pôjde veľmi ľahko. Ste nabitý energiou a elánom, čo je vidieť aj na vašich výsledkoch, z čoho budú mať radosť hlavne vaši zamestnávatelia. Odmenu máte zaručenú. Aj váš súkromný život vám prináša potešenie. S partnermi si rozumiete doslova bez slov. Je medzi vami súhra a harmónia a to vás napĺňa spokojnosťou.


26. 8. - 1. 9. 2013

Baran
Počas tohto týždňa budete mať na pracovisku príjemnú atmosféru, ku ktorej prispejú aj vaši nadriadení tým, že vás nebudú príliš zaťažovať povinnosťami a vyžadovať od vás, aby ste ich hneď vykonali. Takisto aj v osobnom a rodinnom živote prežívate pokojné obdobie. Na víkend si už teraz môžete začať robiť spoločne plány.

Býk
Tento týždeň sa v zamestnaní obmedzte iba na základné povinnosti a nepúšťajte sa do ničoho nového. Takisto aj v rámci vašich finančných transakcií sa obmedzte iba na povinné platby. Jednoducho, počas týchto dní vám nebeská obloha nebude naklonená. Netýka sa to však rodinných a partnerských záležitostí. V tejto oblasti vášho života bude všetko v poriadku.

Blíženci
Vášmu znameniu bude v zamestnaní vychádzať všetko, na čo len siahnete. Je to dobrý základ pre vaše povýšenie. Takisto aj vo finančnej oblasti sa budete môcť tešiť zo ziskov. Rovnako sa budete cítiť príjemne aj v kruhu vašej rodiny. Takisto aj medzi vami a partnermi prevláda harmónia a spokojnosť. Na víkend by ste si mohli pozvať priateľov a spoločne sa zabaviť.

Rak
V zamestnaní sa vám bude dariť všetko. Snažte sa vaše pracovné povinnosti rozdeliť tak, aby ste ich nemuseli vykonávať v stredu. V tento deň by všetky vaše snahy ostali iba snahami. Vaše rodinné a partnerské spolužitie nebude v tieto dni ničím negatívnym rušené. Aj počas víkendu vás čakajú príjemne strávené chvíle v kruhu vašich najbližších.

Lev
Tak, ako sa vám v zamestnaní bude počas tohto týždňa dariť, tak sa vám ešte nedarilo. Budete v situácii, kedy sami sebe poviete, že lepšie to už ani byť nemôže. Čakajte iba úspech. Takisto aj v kruhu vašej rodiny pocítite iba spriaznenosť a spolupatričnosť. Jednoducho, počas týchto dní vás čakajú iba príjemné zážitky a radosť.

Panna
Toto bude pre vás pracovný týždeň, akých by ste chceli mať najviac. Nielen, že sa vám bude dariť všetko, aj finančne, ale sami so sebou budete maximálne spokojní. A to už je čo povedať. Aj v osobnom živote pocítite spokojnosť. S partnermi, ale aj celou rodinou, máte výborné vzťahy, čo je pre vás dôležité. Preto by ste mohli na víkend vymyslieť niečo, čím by ste sa všetci spoločne vedeli zabaviť.

Váhy
Je pred vami naozaj pracovne náročný týždeň. Všetko dôležité presuňte na príhodnejšie obdobie. Je dosť možné, že sa budete cítiť aj psychicky vyčerpaní. Zišla by sa vám aspoň krátkodobá dovolenka. Ešteže sa v súkromí nebudete musieť zaoberať ničím , čo by od vás vyžadovalo osobnú angažovanosť. Počas víkendu sa snažte hlavne odpočívať.

Škorpión
Toto je týždeň, na ktorý ste čakali. Konečne sa vám po dlhom období začína pracovne dariť tak, ako ste boli nielen vy, ale aj všetci vaši kolegovia a nadriadení, zvyknutí. Bohužiaľ, v citovej oblasti sa vám aj počas týchto dní nedarí. Nepríjemnosti medzi vami a vašimi partnermi pokračujú. Snažte sa vyhýbať priamej konfrontácii s nimi.

Strelec
Po pracovnej stránke ste s dosiahnutými výsledkami spokojní nielen vy, ale aj vaši nadriadení. Je to dobrá správa na tento týždeň. Pokiaľ však ide o vaše súkromie, či rodinné a partnerské spolužitie, tam by ste mali byť pripravení na problémy a prekážky, ktoré budete musieť riešiť. Snažte sa zachovať pokoj a rozvahu. Počas víkendu sa radšej niekam vyberte sami.

Kozorožec
Vaše pracovné úspechy budú pokračovať aj počas tohto týždňa, čo vás vnútorne uspokojuje. Takisto aj vaša finančná situácia sa zlepšuje, čo je takisto príjemný pocit. Aj zo strany vašej rodiny vnímate nielen obdiv, ale aj vďaku zato, že im zabezpečujete svojou prácou materiálne a finančné istoty. Je dosť pravdepodobné, že s vašimi partnermi strávite víkend mimo domova.

Vodnár
Je pred vami naozaj náročný, pracovne ťažký týždeň. Ste zavalení povinnosťami, čo je na jednej strane dobré, lebo z nich máte zisky, ale začínate cítiť únavu. Hlavne psychicky sa cítite vyčerpaní. A aby toho nebolo ešte dosť, aj v súkromí musíte riešiť problémy. Počas víkendu nerobte nič iné, iba oddychujte a relaxujte.

Ryby
Máte za sebou pracovne príjemný a úspešný týždeň. Iný nebude ani tento. Napĺňa vás to vnútorným pocitom spokojnosti a radosti. Vaša kariéra je na vzostupe. Takisto aj v citovej oblasti ste spokojní a šťastní. S partnermi, ale aj celou rodinou, prežívate chvíle pohody a harmónie. Užite si to všetko. Kto iní si to zaslúži viac, ako vy...?

19. 8. - 25. 8. 2013

Baran
Máte pred sebou pracovne pokojný týždeň. Môžete si dovoliť zvoľniť pracovné nasadenie, čo vám v tieto horúce letné dni padne vhod. Takisto aj v osobnom, partnerskom a rodinnom spolužití máte pred sebou pohodové dni. Prázdniny sa o pár dní skončia. Bolo by fajn, pozvať priateľov počas víkendu na spoločnú párty.

Býk
Mali by ste byť naozaj pripravení na veľmi náročný pracovný týždeň plný stresov a psychického vypätia. Nebudete mať možnosť venovať sa vašim povinnostiam. Zachovajte pokoj a rozvahu. Ešteže v súkromí sa nemusíte zaoberať ničím závažným, čo by od vás vyžadovalo osobnú angažovanosť. Počas víkendu relaxujte, odpočívajte.

Blíženci
Aj keď sa u vás v zamestnaní vyskytnú menšie komplikácie, podarí sa vám úspešne plniť všetky pracovné povinnosti, ktorými ste boli poverení. Partnerské a rodinné spolužitie sa ponesie v duchu pokoja, harmónie a vzájomnej spolupatričnosti. Máte pred sebou víkend plný zábavy v spoločnosti vašich najbližších.

Rak
Tento pracovný týždeň stíhate všetko a pri tom si môžete dovoliť venovať sa, spolu s kolegami, aj niečomu, čo je mimo vašich úloh. Dokonca, ani vašim nadriadeným neprekáža, ak vás uvidia, že nevenujete všetok čas iba práci. Rovnako aj doma prevláda iba milá a príjemná nálada. Aj počas víkendu ste spokojní a v dobrej nálade.

Lev
Od pondelka až do stredy sa u vás v zamestnaní nedeje nič mimoriadne. Od štvrtka do piatku sa vám darí všetko, na čo iba pomyslíte. Podarí sa vám dohnať vďaka tomu aj to, čo ste počas prvých troch dní nestihli. Váš citový, rodinný a partnerský život nie je počas týchto dní rušený žiadnymi negatívnymi okolnosťami, ktoré by vám mali kaziť celkovú pohodu v kruhu vašich najbližších.

Panna
Tento pracovný týždeň vám nevyhovuje. V zamestnaní je veľa nervozity a stresov. Narúša to vašu koncentrovanosť na povinnosti, z čoho ste aj vy podráždený. Snažte sa zachovať vnútorný pokoj. Ide o to, že by ste vašu podráždenosť preniesli aj na vašich rodinných príslušníkov. Zbytočne by ste si pokazili príjemnú atmosféru medzi vami.

Váhy
Snažte sa v zamestnaní nepodliehať stresom a nepríjemným tlakom, ktoré budú okolo vás. Nedokážete s tým nič urobiť, iba vás to bude stáť veľa energie. Investujte ju do niečoho príjemnejšieho a užitočnejšieho. Napríklad, pre vašich najbližších, s ktorými vás počas víkendu čaká naozaj veľa zábavy.

Škorpión
Počas týchto dní sa naozaj venujete iba vašim základným pracovným povinnostiam. Všetko ostatné si odložte na príhodnejšie obdobie. Tento týždeň nemáte priazeň nebeskej oblohy v zamestnaní. Ani doma sa nesnažte riešiť nič závažné, hlavne s partnermi. Mohlo by to mať až fatálne následky. Hrozia rozchody a rozvody.

Strelec
Vládnuca planéta vášho znamenia, Jupiter, nie je nadarmo vnímaná ako planéta šťastia. Tento týždeň sa jeho sila a vplyv u vás naplno prejaví. Či už ide o pracovné alebo o súkromné aktivity. Môžete sa v každej oblasti vášho života pustiť do všetkého, čo už dlho plánujete. Podarí sa vám to úspešne uviesť do praxe.

Kozorožec
Pracovne máte jeden úspešný týždeň za sebou. Tento je pre vás rovnako priaznivý. Už dlhšiu dobu vám ide karta. Využite to, ako najlepšie viete. Máte možnosť si finančne naozaj veľmi prilepšiť. O súkromné záležitosti, rodinné či partnerské, si nemusíte robiť starosti. Všetko je v najlepšom poriadku.

Vodnár
V zamestnaní sa obrňte hlavne veľkou trpezlivosťou a vnútorným pokojom. Budete to potrebovať. Nič nepôljde tak, ako by ste chceli. Nedajte sa tým vyviesť z rovnováhy. Je to jednoducho tak, ako to je. Nič s tým nedokážete urobiť. To isté očakávajte aj v súkromí. Snažte sa vyhýbať otvoreným konfrontáciám, pokiaľ nechcete mať pokazený víkend.

Ryby
Vášmu znameniu sa bude aj tento týždeň dariť budovať si kariéru a finančné istoty. Zo strany vašich nadriadených cítite podporu. Aj vaši kolegovia vám otvorene prejavujú uznanie a obdiv. Ako čerešničku máte vašich partnerov, ktorí sú vám oddaní. Otvorene prejavujú svoju lásku a veľkú náklonnosť. Čo viac si môžete želať.

12. 8. - 18. 8. 2013

Baran
Minulý týždeň ste to mali v zamestnaní náročné. Určite vás poteší, že tento prichádza úľava v podobe pokoja a pohody na pracovisku. Rovnaká pohoda a príjemná atmosféra prevláda aj vo vašom súkromí, partnerskom a rodinnom spolužití. Cez víkend sa môžete venovať vašim koníčkom a záľubám.

Býk
Tento týždeň sa cítite na pracovisku oveľa príjemnejšie. Vaši spolupracovníci, ako aj nadriadení, na vás nevyvíjajú zbytočný tlak. Nezahlcujú vás novými úlohami, či žiadosťami o nadčasy. Zostane vám tak viac času na vaše osobné aktivity, ako aj priestor na trávenie spoločných chvíľ s vašimi najdrahšími. Hlavne počas víkendu by ste mohli spoločne niečo zaujímavé podniknúť.

Blíženci
V pondelok očakávajte v zamestnaní dusnú atmosféru a stres. Snažte sa preto zachovať chladnú hlavu. Našťastie, od utorka až do piatku sa celá situácia upokojí a dostane sa do normálnych koľají. O vaše rodinné a partnerské záležitosti si nemusíte robiť žiadne starosti. Všetko je tak, ako má byť. Počas víkendu prevláda medzi vami pohoda a príjemná atmosféra.

Rak
Ani pre vaše znamenie nebude v pondelok až stredu na pracovisku na ružiach ustlané. Očakávajte nervozitu a stres všade okolo vás. Od štvrtka do piatku sa našťastie všetko vyjasní a upokojí. Váš osobný a citový život sa nesie na vlne harmónie a spolupatričnosti so všetkými, ktorí sú vo vašom živote dôležití.

Lev
Ak už dlhšie uvažujete o zmenách na vašom pracovisku, počas tohto týždňa ich realizujte. Máte zaručené, že vám prinesú iba pozitíva a naplnenie vašich predstáv. Môžete sa pustiť aj do zmien vo vašom súkromí. Vaši blízki ich prijmú s nadšením a dokonca vám budú nápomocní vo všetkom, o čo ich požiadate.

Panna
Pondelok vás vo vašich pracovných aktivitách pribrzdí. Nemusíte sa obávať, že nestihnete úspešne dokončiť vaše povinnosti. Od utorka do piatku sa všetko upokojí a vy sa môžete v pokoji venovať vašim úlohám. U vás doma bude počas týchto dní pohoda a pokoj. Dokonca môžete vaše povinnosti prenechať partnerom a dopriať si čas na koníčky a záľuby.

Váhy
Je pred vami pracovne voľnejší týždeň. Môžete preto povoliť vo vašom nasadení. Napriek tomuto luxusu budú vaše výsledky pred nadriadených veľmi uspokojivé. Aj v súkromí vás čakajú iba príjemné chvíle v kruhu rodiny a partnerov. Pred vami je bezproblémový víkend, takže by bolo dobré, ak by ste si ho spoločne naplánovali a pozvali aj vašich priateľov.

Škorpión
Je pred vami skoro rovnaký pracovný týždeň, ako ten predošlý. Už aj to pre vás znamená mierne zlepšenie, ktoré sa bude postupne stupňovať aj v tieto dni. Hlavne vnútorne vás to veľmi upokojí. Energiu a elán vám dodáva aj rodina, ktorá je pre vás oporou a istotou. Bolo by od vás pekné, ak by ste sa im venovali počas celého nastávajúceho víkendu.

Strelec
Pokiaľ ste zamestnaní, môžete byť pokojní a bez stresu. Všetky úlohy, ktoré máte od vašich nadriadených, zvládate na jednotku. Pokiaľ podnikáte, počas tohto týždňa máte šancu vaše podnikanie posunúť o veľký krok smerom dopredu. V osobnom živote máte počas týchto dní tendenciu byť prelietaví. Hlavne vy, ktorí ste v stabilných vzťahoch, dávajte pozor, aby vám na niečo neprišli partneri.
Kozorožec
Už dlhodobo sa vám v zamestnaní darí dosahovať iba úspechy. Tento bude pre vás mimoriadne úspešný. Máte zaručené nielen výborné hodnotenie vašej práce, ale aj výborné finančné zisky. Vaše rodinné a partnerské spolužitie nebude rušené ničím mimoriadnym, čo by vyžadovalo vašu osobnú zaangažovanosť.

Vodnár
Počas tohto týždňa budete naozaj zavalení prácou, ale dokážete ju všetku zvládnuť. Jediné, čo vás bude trochu mrzieť, bude nedostatočné finančné ohodnotenie za vašu prácu. Nedajte si tým zobrať dobrú náladu, pretože by ste si tým iba pokazili inak pekný víkend v kruhu vašich najbližších a priateľov.

Ryby
Aj počas tohto týždňa si budete budovať vašu kariéru a nielen to. Vaše pracovné výsledky vám zaručujú aj veľmi dobré finančné zisky, ako aj uznanie a obdiv vašich spolupracovníkov. Vaši partneri vám počas týchto dní budú vytvárať príjemnú atmosféru, aby ste sa v ich spoločnosti cítili dôležití a jedineční. Oplaťte im to počas víkendu niečím prekvapujúco príjemným.

5. 8. - 11. 8. 2013

Baran
Od pondelka do štvrtka sa v zamestnaní budete trápiť. Riešite hlavne prekážky a problémy, ktoré vám bránia venovať sa samotnej práci. V piatok sa tento nepríjemný stav našťastie začne zlepšovať. V oblasti citov a lásky máte pred sebou veľmi príjemných sedem dní. Počas víkendu očakávajte pozvanie na spoločenskú udalosť.

Býk
Vo vašom prípade sa môžete tešiť na pracovné úspechy, či už ste zamestnaní alebo podnikáte. Využite tieto dni maximálne, napriek tomu, žeby ste ich radšej trávili pri vode. Tieto radosti života si predsa môžete dovoliť aj počas víkendu. Ak chcete, pozvite si aj priateľov. Čím viac ľudí, tým väčšia zábava.

Blíženci
V pondelok a v utorok sa snažte stihnúť v zamestnaní všetko dôležité. Od stredy do konca týždňa je u vás na pracovisku veľa stresu a nervozity. Tie vám nedovolia sústrediť sa na nič. Vo vašom osobnom živote, ale aj v partnerskom a rodinnom spolužití, sa nedejú žiadne prekvapivé udalosti, ktoré by vyžadovali vašu osobnú zaangažovanosť.

Rak
Na vašom pracovisku prevláda tento týždeň pohoda a pokoj. To, čo máte naplánované, plníte bez problémov. Vaši nadriadení vás zbytočne nezaťažujú ďalšími povinnosťami. Medzi vami a vašimi kolegami je príjemná atmosféra. Aj doma je pokoj a tešíte sa z partnerskej harmónie. Víkend využite hlavne na vaše osobné potreby alebo záujmy.

Lev
Vaša minulotýždňová snaha na pracovisku vám počas týchto dní prináša zaslúžené ovocie. Očakávajte dobré finančné zisky, ale aj ďalšie ponuky na spoluprácu, ktoré vám do budúcna zaručujú istotu materiálneho zabezpečenia. Oblasť vášho rodinného zázemia nebude zaťažovaná ničím negatívnym. Naopak, vaša spolupatričnosť sa upevňuje ešte viac.

Panna
Od pondelka do utorka sa vám v zamestnaní darí. Od stredy až do konca týždňa očakávajte stresy a dusnú atmosféru. Tá vás rozhodí natoľko, že sa nemôžete sústrediť na nič. Našťastie, vo vašom súkromí sa nebudete musieť zaoberať ničím nepríjemným. Máte preto čas nabrať novú energiu a stratený elán. Počas víkendu sa snažte hlavne relaxovať.

Váhy
Už počas minulého týždňa sa vám v zamestnaní darilo. Tento nebude iný. Pekne, krok po kroku, sa posúvate na kariérnom rebríčku smerom hore. Máte z toho radosť a vnútorné uspokojenie. Aj v partnerskom a rodinnom spolužití očakávajte pohodu, šťastie a harmóniu. Počas víkendu by ste mohli navštíviť nejaké kultúrne podujatie.

Škorpión
Aj počas tohto týždňa cítite, že sa vám na pracovisku darí viac, ako v nedávnej minulosti. Dokonca zistíte, že máte pri sebe kolegu, ktorý vám je oporou. Je vám nápomocný a vy to vnímate ako pozitívum. V súkromí je pohoda. Máte okolo seba ľudí, ktorí sa vám snažia vytvoriť prostredie pre relax.

Strelec
Na pracovisku ste v tieto dni úspešní. Vnímate však, že každý dosiahnutý úspech si musíte odmakať. Nič nedostanete zadarmo. Neprekáža vám to. Aj doma sa vám darí presadzovať vaše plány. V partneroch máte oporu a dokonca aj ostatní rodinní príslušníci sa zapájajú, aby vám pomohli pri všetkom, čo chcete uviesť do praxe. Vedia, že im to prinesie osoh.

Kozorožec
Tento týždeň, podobne ako v tom minulom, máte šťastie v tom, že dostávate pracovné úlohy, ktoré sú pre vás atraktívne. Samozrejme vám prinášajú dobré finančné ohodnotenie. Ste so sebou spokojní aj preto, že podobne sa vám darí aj v osobnom živote. S partnermi máte pekný vzťah, nemusíte riešiť nič nepríjemné. Máte čas a môžete sa venovať vašim záľubám a koníčkom.

Vodnár
Napriek neustálym prekážkam a problémom na pracovisku, sa vám stále darí plniť si vaše povinnosti. Vaši nadriadení vás podporujú a chápu, že nie vašou vinou sa všetko okolo komplikuje. V súkromí je u vás v podstate všetko v poriadku. Niektorí ľudia vo vašom okolí však ako-keby nechceli chápať, že nie všetko dokážete ovplyvniť a že aj vy ste iba človek, ktorý občas nedokáže dostať svojmu slovu z dôvodov, na ktoré nemáte dosah.

Ryby
Naďalej ste na vlne úspechu, pokiaľ ide o vaše pracovné záležitosti. Pokračujete v upevňovaní si vášho postu na pracovisku. Darí sa vám aj vo finančných transakciách, ktoré vám prinášajú zisky. V osobnom živote prežívate príjemné chvíle. Počas víkendu oslovte priateľov a vyberte sa spoločne niekam za zábavou.

29. 7. - 4. 8. 2013

Baran
Pre vaše znamenie bude tento pracovný týždeň náročný hlavne psychicky. Veľa nervozity a stresu okolo vás však znášate veľmi dobre. Dokonca sa vám darí byť úspešní v tom, čo robíte. Počas týchto dní prežívate veľa lásky a nehy. Hlavne vy nezadaní. Je dosť možné, že s niekým, koho ste poznali v minulosti.

Býk
Dni tohto týždňa sú presne tie, na ktoré už dlho čakáte. Hlavne v pracovnej oblasti. Kariéra, financie a úspech sú hlavnými témami všetkého, do čoho sa pustíte. Využite to ako najlepšie viete. Rovnaké úspechy prežívate aj v oblasti citov a lásky. Máte pred sebou nádherné obdobie, poriadne si ho užite. Aj počas víkendu si užijete náklonnosť opačného pohlavia.

Blíženci
Tento pracovný týždeň chcete mať čo najskôr za sebou. Nebude pre vás ničím zaujímavý a úplne všedný. Aj tak sa vám podarí splniť si všetky povinnosti k spokojnosti všetkých. Aj vo vašom súkromí sa nedeje nič, čo by vás mimoriadne dokázalo zaujať. Počas víkendu budete mať čas na svoje koníčky.

Rak
Pondelok až štvrtok patrí vo vašom zamestnaní iba vám. Nemáte konkurenta v dosahovaní pracovných výsledkov. V piatok vás čaká pokojný deň, takže sa môžete trochu slniť na vašich úspechoch. Nikto z vašich kolegov vám to nebude mať za zlé. V osobnom živote máte pondelok a utorok mimoriadne prajný na city a lásku.

Lev
Tento týždeň sa vám váš postup v kariérnom rebríčku trochu zastaví. Nemáte dôvod na paniku, aj také dni treba zažiť. Doprajte si pohov a nesnažte sa za každú cenu niečo na tom zmeniť. Bola by to zbytočná energia. Investujte ju do vašich rodinných alebo partnerských aktivít. Vráti sa vám aj s úrokom a možno ešte aj niečo príjemné navyše.

Panna
Máte chuť pracovať, ale vaša chuť prevyšuje možnosti, kde by ste si ju dokázali uspokojiť. Napriek tomu budú vaši nadriadení maximálne spokojní s odvedením vašich úloh, ktorými ste boli poverení. V osobnom a rodinnom spolužití bude pokoj a pohoda. Otvára vám to možnosť venovať sa záľubám. Využite to hlavne počas víkendu.

Váhy
Tento týždeň si budete môcť v zamestnaní dovoliť všetko. Nebeská obloha je na vašej strane, úspech máte preto zaručený nielen v kariére, ale aj vo finančných transakciách a ziskoch. Máte pred sebou aj krásne dni v osobnom živote. Hlavne v oblasti citov a lásky. Vaša romantická duša bude prežívať všetko, po čom túži a čo ju dokáže naplniť pocitom blaha a radosti.

Škorpión
Aj v tomto týždni sa na pracovisku trápite. Bude to však o niečo lepšie, ako v predošlom období. Aj vy sa vnútorne budete cítiť o niečo lepšie. Je to pre vás síce malá útecha, ale predsa len je. Naopak, v súkromí, hlavne v oblasti citov a lásky, prežívate mimoriadne prajné obdobie. Toľko nehy a pozornosti zo strany opačného pohlavia ste už dávno nezažili.

Strelec
Počas týchto dní pocítite na pracovisku plnú silu a podporu vládnucej planéty vášho znamenia – Jupitera (šťastie a peniaze). Nech už pôjde o vašu kariéru alebo finančné zisky, máte ich zaručené. Tú istú podporu vnímate aj v oblasti citov a lásky. Hlavne počas víkendu si ju budete môcť naplno užiť. Len pozor nato, s kým.

Kozorožec
Aj keď je dovolenkové obdobie, práca vám sedí. Dosahujete v nej mimoriadne úspechy, ktoré vám zaručujú aj veľmi dobré finančné zisky a upevnenie vašej pozície. O vaše rodinné a partnerské spolužitie si nemusíte robiť žiadne starosti. Všetko je v poriadku. Doprajte si trochu aktivít v tom, čo sa vám osobne páči. Zaslúžite si to.

Vodnár
Aj vášmu znameniu svitá na lepšie časy, ak ide o pracovné záležitosti. Konečne, po dlhom čase, máte možnosť každému zo zainteresovaných dokázať všetky vaše schopnosti a talent. Vo vašom súkromí je pohoda a pokoj. Aj vy si preto môžete dopriať niečo iba sami pre seba. Nikto z vašich blízkych vám to nebude vyčítať.

Ryby
Po určitej minulotýždňovej pracovnej stagnácii sa vám znova úspešne darí pokračovať v budovaní si vašej kariéry a v dobrých investíciách. Zaisťujete si nimi dlhodobé zisky. Aj váš minulotýždňový smútok sa skončil a vy sa zase usmievate. Cítite lásku a nehu zo strany vašich partnerov.

22. 7. - 28. 7. 2013


Baran
Tento týždeň sa budete môcť v zamestnaní venovať aj tým najkomplikovanejším pracovným úlohám. Nebeská obloha vám je vo všetkom naklonená. Máte šancu postúpiť aj v kariérnom rebríčku. V osobnom a rodinnom spolužití máte všetko takisto pod kontrolou. Počas víkendu si doprajte čas na vaše koníčky a záľuby. Zaslúžite si to.

Býk
Od pondelka do utorka to bude na vašom pracovisku pokojné. Od stredy do piatku sa vám bude mimoriadne dariť všetko, čím sa vám podarí získať nielen obdiv a uznanie zo strany vašich nadriadených, ale aj presvedčenie, že si zaslúžite lepšie pracovné zaradenie ako máte doteraz. V citovej oblasti ste spokojní, vaši partneri sú vám oporou.

Blíženci
Tento pracovný týždeň budete riešiť rôzne prekážky a problémy. Vy sa z nich paradoxne budete tešiť a vítať ich ako výzvu. Dokonca sa vám ich podarí pekne jednu po druhej úspešne zvládať. Je to aj tým, že vo vašom rodinnom a partnerskom spolužití nachádzate podporu a čerpáte energiu a elán. Preto by bolo od vás pekné, ak všetkým vašim blízkym venujete víkend ako poďakovanie.

Rak
Tento pracovný týždeň bude pre vaše znamenie prebiehať v maximálne pokojnej atmosfére a pohode. Môžete si dovoliť poľaviť v nasadení a aj tak dokážete zvládnuť všetky úlohy, ktorými ste boli poverení. V stredu a vo štvrtok vám v partnerskom spolužití hrozia menšie nedorozumenia. Snažte sa im vyhnúť, aby ste si nepokazili nadchádzajúci víkend tichou domácnosťou.

Lev
Počas prvej polovice tohto týždňa sa musíte snažiť presvedčiť vašich obchodných partnerov, že vaše plány majú pevný základ. Vaše úsilie bude korunované už v druhej polovici týždňa úspechmi, ktoré vám všetkým prinesú očakávaný efekt v podobe ziskov. O vaše rodinné záležitosti si nemusíte robiť starosti. Vaši partneri vás počas týchto dní dokážu plne zastúpiť.

Panna
Mali by ste byť pripravení nato, že sa v zamestnaní budete zaoberať viac problémami a rôznymi prekážkami, ako samotnou prácou. Psychicky vás to vyčerpá. Snažte sa preto zachovať vnútorný pokoj a rozvahu. Našťastie, nebudete musieť vašu energiu rozdeľovať na riešenie nepríjemnosti na pracovisku a doma. V súkromí bude všetko v poriadku.

Váhy
Od pondelka do utorka ste v zamestnaní spokojní so všetkým. Ako čerešničku na torte si od stredy do piatku maximálne vychutnáte úspechy vo všetkom, na čo len pomyslíte alebo siahnete. Váš osobný život, ale aj rodinné a partnerské spolužitie, nebude rušené ničím negatívnym. Počas víkendu by ste mohli naplánovať spoločné aktivity mimo domova pre celú vašu rodinu.

Škorpión
Oblasť vášho profesionálneho života je stále nemenná. Aj počas týchto dní to znamená, že sa vám naďalej nedarí plne sa venovať vašim povinnostiam. Nie je to pre vašu neschopnosť, ale pre objektívne príčiny, ktoré nedokážete ovplyvniť. Naopak, v oblasti vášho osobného a citového života sa vám darí. Máte úspech u opačného pohlavia.

Strelec
Je dosť možné, že v očiach vašich spolupracovníkov vidíte počas týchto dní nepochopenie, až pochybnosti o vašom duševnom zdraví. Budete až číhať na komplikácie v riešení vašich povinností, aby ste sa mohli pustiť do ich úspešného zvládnutia. Bude sa vám v tom dariť. Rovnako, aj vo vašich rodinných záležitostiach budete žať úspech. Jednoducho, máte pred sebou super zábavný týždeň.

Kozorožec
Vaši nadriadení vás počas tohto týždňa nebudú poznávať. Trocha rebelujete. Hlavne v záležitostiach, v ktorých ste presvedčení, že je pravda na vašej strane. V závere vyjdete z tohto boja ako víťaz. V citovej oblasti prežívate počas týchto dní nádherné obdobie plné porozumenia a lásky zo strany partnerov a rodiny.

Vodnár
Ani vášmu znameniu už dlhodobo nebeská obloha v pracovnej oblasti nepraje. Dôkazom bude aj tento týždeň. Našťastie, v jeho závere sa situácia začne otáčať vo váš prospech. Ešteže máte pri sebe partnerov, ktorí vám vychádzajú vo všetkom v ústrety a sú vám maximálne oporou. Počas víkendu sa snažte dopriať si hlavne odpočinok a relax.

Ryby
Aj tento pracovný týždeň sa môžete tešiť z podpory hviezd. Aj naďalej sa vám bude dariť budovať si vašu kariéru. Vaše pracovné výsledky a výkony budú ocenené aj slušným finančným ohodnotením. V súkromí pociťujete smútok, ale nemáte nato objektívny dôvod. Je to jednoducho váš vnútorný pocit, ktorý ako prišiel, tak sa aj stratí.

15. 7. - 21. 7. 2013


Baran
Je pred vami naozaj nesmierne úspešný týždeň. Hlavne v profesionálnej oblasti vášho života. Očakávajte iba úspech, dobré financie a budovanie kariéry. Aj vy, čo sa venujete ezoterike, môžete očakávať spokojných klientov. Aj vo vašom osobnom a rodinnom živote sa tešíte z celkovej pohody a príjemnej atmosféry. Vydrží vám to aj počas víkendu.

Býk
Vo vašom zamestnaní prevláda pohoda a príjemná atmosféra. Pozitívne ovplyvnia aj vaše pracovné výkony a výsledky. Je dovolenkové obdobie, takže ani vaši nadriadení vás nebudú zbytočne zaťažovať. Rovnaká pohoda a harmónia prevláda aj vo vašom rodinnom či partnerskom spolužití. Počas víkendu by ste sa mohli vybrať niekam za zábavou.

Blíženci
Pripravte sa, že na pracovisku sa budú šíriť zlé zvesti, ktoré vás môžu dostať do psychickej nepohody. Zvládnete ju len s ťažkosťami. Presmerujte preto radšej energiu na vašu rodinu. Táto oblasť vášho života bude našťastie bez mráčika. Vašim najbližším už dlhšie chýba vaša spoločnosť. Hlavne počas víkendu sa s nimi snažte tráviť čo najviac času.

Rak
V pondelok a v utorok sa snažte držať vašu energiu na uzde. Mohli by ste byť až príliš aktívni. Viedlo by to k „zbrklosti“, ktorou by ste naštrbili vaše doteraz pevné a dobré postavenie a pozíciu. Vo štvrtok sa snažte vyhnúť hádke s partnerom. Pokiaľ sa vám to nepodarí, nerobte si starosti. V piatok sa to všetko dá medzi vami do poriadku. Nezabudnite sa však o to pričiniť.

Lev
Tento pracovný týždeň bude pre vás taký nemastný, neslaný. V podstate si ho ani nebudete pamätať pre jeho obyčajnosť. Vášmu ohnivému znameniu to veľmi nevyhovuje. O to viac energie vám zostane pre vašu rodinu, hlavne pre vašich partnerov. Tí sa vám za vašu pozornosť dokážu odmeniť niečím výnimočným. Vášmu vzťahu to dodá iskru.

Panna
Pre vás bude tento týždeň katastrofálny. Budú sa okolo vás diať nepriaznivé a nevyhovujúce zmeny, s ktorými sa budete naozaj iba veľmi ťažko stotožňovať. Ešteže vaše súkromie je v poriadku, ako aj vaše rodinné a partnerské záležitosti. Počas víkendu vypnite a relaxujte.

Váhy
Je pred vami naozaj pracovne príjemný týždeň. Už aj preto, lebo si budete môcť pri vašich povinnostiach dovoliť vdýchnuť im punc umeleckého diela. Prepracovaného do najmenšieho detailu. Aj v súkromí sa môžete tešiť z príjemnej a harmonickej atmosféry medzi vami a vašimi najbližšími.

Škorpión
Už dlhé obdobie sa vaša prognóza, pokiaľ ide o pracovné záležitosti, nemení. A nezmení sa ani tento týždeň. Očakávajte iba prekážky a problémy. Našťastie, máte vo vašich rodinných príslušníkoch a hlavne vo vašich partneroch maximálnu oporu a istotu. Víkend si rezervujte na dobitie energie.

Strelec
Tento pracovný týždeň sa stretnete s menšími prekážkami. Zvládnete ich bez väčšieho výdaja energie, takže na jeho konci budete spokojní s výsledkami. Pokiaľ ste zadaní, očakávajte iskru vo vašich vzťahoch. Nezadaní, je pred vami sedem dní naplnených hlavne flirtom a erotikou. Pozor, aby ste si vybrali správnych „sparing partnerov“.

Kozorožec
Rovnako, ako predošlých sedem dní, aj tento týždeň budete pracovne nesmierne výkonní. Pozitívne sa to odzrkadlí hlavne na vašich finančných ziskoch a materiálnom zabezpečení. So súkromím, rodinou alebo partnerským spolužitím si nemusíte zaťažovať myseľ. Všetko je v najlepšom poriadku. Víkend využite na vychádzku niekam do prírody.

Vodnár
Vaše znamenie je rovnako ťažko skúšané v profesionálnej oblasti, ako u Škorpióna. Aj pre vás platí, nerobte nič nasilu. Venujte sa iba nutným záležitostiam. Energiu čerpajte vo vašej rodine a u vašich partnerov. Snažia sa vám toto ťažké obdobie uľahčovať ako najlepšie vedia. Mali by ste sa im za to počas víkendu revanšovať.

Ryby
Veľmi cieľavedome si idete za vašou kariérou a nebude to inak ani tento týždeň. Máte podporu nebeskej oblohy. Využite to maximálne, ako len môžete. Rovnako sa vám bude dariť aj vo finančnej oblasti. Pokoj, pohoda, láska. Takto sa dá charakterizovať vaše súkromie a spolužitie s vašimi najbližšími. Užívajte si priazeň hviezd.

8. 7. - 14. 7. 2013

Baran
V tomto týždni budete priam nabití energiou a vitalitou. Priaznivo sa to odzrkadlí aj na vašich pracovných výkonoch a výsledkoch. Odmenou za to všetko bude finančná a budete s ňou určite spokojní. V osobnom živote, v rodinnom a partnerskom spolužití, vás po tieto dni nebudú obťažovať žiadne negatívne záležitosti, ktoré by mohli ohroziť vašu celkovú pohodu.

Býk
Tento týždeň vám v pracovnej oblasti prináša nové príležitosti. Tie môžu naštartovať novú kariéru. Preto by ste nemali odmietať ponuky, ktorými budete oslovení. Pokiaľ ste v partnerstve, nemusíte mať žiadne obavy. Nezadaní, pozor na staré lásky, ktoré stretnete. Bol by to krok dozadu. Počas víkendu sa venujte rodine a priateľom.

Blíženci
V zamestnaní u vás prevláda pokoj a pohodová atmosféra. Možno je spôsobená aj letným, dovolenkovým obdobím. Aj preto si ju dokážete užiť. Rovnaká pohoda a príjemná atmosféra prevláda aj vo vašom osobnom a rodinnom živote. Takisto aj medzi vami a vašimi partnermi prevláda harmónia a porozumenie.

Rak
Je pred vami pracovne veľmi ťažký a náročný týždeň. Hlavne v pondelok. Preto sa zamerajte iba na tie najdôležitejšie záležitosti, ktoré neznesú odklad a ostatné si odložte na príhodnejšie obdobie. Takisto aj v citových záležitostiach dávajte od pondelka do stredy pozor nato, čo poviete. Medzi vami a vašimi partnermi by ste mohli pokaziť víkend tichou domácnosťou.

Lev
Tento týždeň musíte v zamestnaní vynakladať veľa energie a trpezlivosti kým dosiahnete očakávaný výsledok. Preto radšej neriešte nič nové a dôležité. Zamerajte sa na doriešenie predchádzajúcich, už rozrobených projektov. Vaše súkromie, rodinné a partnerské spolužitie, bude počas týchto dní pokojné a nerušené. Aj počas víkendu si užijete pohodu v kruhu vašich najbližších.

Panna
Na vás bude tento pracovný týždeň pôsobiť až príliš pokojne. Vaše úlohy si dokážete splniť v predstihu a budete sa skoro až nudiť. Nedávajte to však príliš najavo, hlavne pred vašimi nadriadenými. Ak ste v súkromí alebo v rodinných záležitostiach plánovali nejaké zmeny, v tieto dni sa do nich môžete pustiť. Budete mať podporu aj zo strany vašich blízkych.

Váhy
V tieto dni sa vám na pracovisku otvárajú nové možnosti a príležitosti k zmene vášho doterajšieho smerovania kariéry. Nemali by ste ich odmietnuť okamžite, ale aspoň sa nad nimi zamyslieť. Nezadaní, dávajte si pozor na staré milostné záležitosti. Hlavne na pokusy o ich obnovenie. Bol by to krok dozadu. Pokiaľ ste v trvalých partnerstvách, môžete byť pokojní. Všetko je tak, ako má byť.

Škorpión
Vaša trpezlivosť a psychická odolnosť je tvrdo skúšaná už dlhé obdobie. Hlavne vo vašej profesionálnej oblasti života. Bohužiaľ to nebude inak ani počas tohto týždňa. Snažte sa zachovať si vnútorný pokoj. Našťastie, v oblasti citov a lásky je všetko v poriadku. Vo vašich partneroch máte nesmierne silnú oporu a istotu, ktorou sa vás snažia držať nad vodou.

Strelec
Tak, ako sa vám v zamestnaní darilo minulý týždeň, tak sa vám bude aj počas tohto. Nebude existovať nič, čo by ste nedokázali premeniť na zisky a úspech. Zato očakávajte zo strany vašich nadriadených, okrem iného, aj úctu a obdiv. Aj v oblasti lásky, citov a milostných dobrodružstiev budete mať iba úspechy. Čo viac si môžete želať.

Kozorožec
Pracovne ste počas týždňa maximálne výkonní. A aj úspešní. Nehovoriac o tom, že vaše výsledky vám zaistia veľmi dobré finančné zisky, ktorými sa zabezpečíte do budúcna. Vo vašom osobnom živote, ale hlavne v partnerskom spolužití, sa situácia upokojuje a nastáva pohoda a harmónia. Nepochybujte, vaši partneri vás milujú.

Vodnár
Ďalší, pracovne náročný týždeň máte za sebou a nový, rovnako náročný pred sebou. Pokiaľ zachováte pokojnú a chladnú hlavu, dokážete to zvládnuť. Navyše, na tom všetkom pre seba niečo získať. Naopak, v oblasti osobného života, citov a lásky sa vám darí bez toho, aby ste sa museli nejako výnimočne snažiť. Užite si to, ale s rozumom.

Ryby
Máte pred sebou tak úspešný pracovný týždeň, že sa môžete pustiť do naozaj náročných projektov. Zvládnete ich na jednotku. Takisto aj vo finančných transakciách sa vám darí, tak to využite. V oblasti citov, a hlavne lásky, prevláda pokoj a harmónia. Tešte sa, ste na vlne úspechu a spokojnosti.

1. 7. - 7. 7. 2013

Baran
V pracovnej oblasti sa vám tento týždeň bude dariť. Bez problémov dokážete zvládnuť aj tie najnáročnejšie úlohy, ktorými vás poveria vaši nadriadení. Dokonca, ku koncu týždňa, si za svoje výsledky vyslúžite mimoriadne finančné ohodnotenie. V pondelok a v sobotu máte, vy nezadaní, šancu dať priestor láske. Zadaní, sú pred vami pokojné dni v kruhu vašej rodiny.

Býk
Snažte sa byť na pracovisku naozaj nesmierne opatrní vo všetkom. Hrozí vám stopka vo vašej kariére. Držte sa radšej v pozadí, aby ste si to u vašich nadriadených úplne nepokazili. V súkromí vás našťastie nečaká nič negatívne ani neočakávané. Počas nastávajúceho víkendu sa snažte hlavne relaxovať a starosť o domáce záležitosti prenechajte na vašich partnerov.

Blíženci
V tomto týždni budete v zamestnaní patriť medzi ťahúňov a opory celého pracovného kolektívu. Vyslúžite si uzanenie od vašich nadriadených a obdiv a vďaku vašich kolegov. V partnerskom spolužité si v pondelok dávajte pozor na hádky. Pokiaľ sa tak už stalo, v stredu sa vám podarí všetko dať do poriadku. Počas víkendu nastane sladká odmena.

Rak
Snažte sa tento týždeň rozdeli si rozvrh prác tak, aby ste to všetko, čo máte za úlohu splniť, stihli. V pondelok a vo štvrtok vás čakajú ozaj náročné dni. Budete mať práce nad hlavu. V utorok si dávajte pozor na hádky s partnermi. Naopak, v piatok budete mať nádherný deň naplnený láskou a porozumením. Je pred vami pokojný a ničím nerušený víkend.

Lev
Tento týždeň zistíte, že nie všetci vaši kolegovia sú k vám úprimní a lojálni. Napriek všetkému sa vám podarí všetko, čo ste si naplánovali. Vaša kariéra bude naďalej postupovať smerom hore. V oblasti vášho rodinného a partnerského spolužitia sa nebude diať nič, mimoriadne. Počas víkendu sa snažte zresetovať si hlavu a zaoberajte sa iba niečím, čo vám bude robiť radosť.
Panna
Počas týchto dní sa v zamestnaní cítite ako ryba vo vode. Nielen, že sa vám darí všetko, na čo siahnete, ale aj vaši nadriadení vám budú vychádzať v ústrety vo všetkom, o čo ich požiadate. V pondelok si doma dávajte pozor na nedorozumenia. Takto by ste si zbytočne pokazili celkom úspešný týždeň a hlavne jeho najlepšiu časť – víkend.

Váhy
Počas týchto dní sa nesnažte byť v zamestnaní príliš viditeľní. Nevyvíjajte žiadne osobné aktivity, nebolo by vám to nič platné. Vaši nadriadení sa na vás tento týždeň zamerajú, takže, nech budete robiť čokoľvek, budú si na vás kompenzovať svoje stresy. Zamerajte radšej všetku vašu pozornosť na rodinu a partnerov. Dokážu vašu snahu oceniť.

Škorpión
Vášmu znameniu v pracovnej oblasti hviezdy dlhodobo nepraju. Bohužiaľ, tento týždeň nie je iný. Naozaj ho zvládate s posledným vypätím vašich síl. Našťastie, vo vašich partneroch máte veľkú oporu a istotu. Utorok a streda sú pre vás mimoriadne prajné na lásku a city. Máte dobrú inšpiráciu ako tráviť nadchádzajúci víkend.

Strelec
Nie nadarmo vládne vášmu znameniu planéta Jupiter, nositeľ šťastia a peňazí. Svoju silu prejaví tento týždeň naplno. Darí sa vám v každej oblasti vášho života. Pracovne žnete iba úspechy. Rovnako ste úspešní aj v oblasti lásky. Mimoriadne sa vám bude dariť v milostných dobrodružstvách. Zadaní, pozor na neveru.

Kozorožec
Pracovne vám ide karta tak, ako ešte nikdy. Máte otvorené dvere v postupe v kariérnom rebríčku, dobré finančné zisky a okolo seba podporu spolupracovníkov. Presne napak je to vo vašom osobnom živote. Buďte preto nesmierne opatrní na všetko, čo doma poviete alebo urobíte. Mohlo by to mať fatálne, až tragické následky v podobe rozpadu vášho vzťahu.

Vodnár
Vaše znamenie to má pracovne ako na hojdačke. Jeden týždeň sa darí, ďalší naopak. Presne ten opak budete prežívať v tomto týždni. Obrňte sa trpezlivosťou a vnútorným pokojom. Budete to potrebovať. Úplne iné veci sa dejú vo vašom osobnom živote. Prichádzajú nové lásky alebo počatie potomstva. Dobrá inšpirácia, ako tráviť nadchádzajúci víkend.

Ryby
Tento pracovný týždeň sa u vás dá nazvať jednoducho ako niečo neskutočné. Čaká vás iba úspech, úspech a ešte raz úspech. Rovnako aj peniaze, zisky a materiálne zabezpečenie. V osobnom, partnerksom a rodinnom živote ste obklopení pokojom, pohodou a harmóniou. Počas víkendu očakávajte nejakú rodinnú, spoločenskú udalosť.

24. 6. - 30. 6. 2013

Baran
Po celý týždeň si nebudete musieť robiť ťažkú hlavu z ničoho. V zamestnaní panuje medzi vami, vašimi nadriadenými a kolegami pokojná, skoro až harmonická nálada. Pozitívne sa to odzrkadľuje aj na vašich dobrých výsledkoch. Rovnako to bude aj vo vašom osobnom či partnerskom a rodinnom spolužití. Je pred vami ozaj pohodový víkend.


Býk
Od pondelka do stredy sa budete na pracovisku skoro až nudiť. Nedajte sa zviesť k nejakej pohodlnosti. Od štvrtka do piatku to bude vo vašom zamestnaní tak hektické v rámci vašich pracovných povinností, že nebudete vedieť, kde máte hlavu a kde pätu. Zato vo vašom osobnom živote máte pred sebou sedem dní, ktoré môžete pokojne nazvať dňami citov a rodinnej vzájomnosti.

Blíženci
Aj tento týždeň to bude vo vašom zamestnaní rovnaké, ako ten predošlý. Prijali by ste viac práce ako máte, čo vám ale umožňuje získať viac času nielen na vašu rodinu a partnerov, ale máte možnosť sa po dlhom čase venovať aj vašim záľubám a koníčkom. Hlavne počas nadchádzajúceho víkendu by ste si mali dopriať veľa zábavy pri činnostiach, ktoré máte radi.

Rak
Tento týždeň budete na pracovisku maximálne spokojní. Všetky vaše pracovné povinnosti si plníte bez problémov a načas. Môžete očakávať aj náležité finančné ohodnotenie zo strany vašich nadriadených. Rovnako aj vaša snaha vytvárať vašim najbližším teplo domova, bude v tieto dni ohodnotená. Poďakujú sa vám za všetko, čo pre nich robíte. Máte sa naozaj načo tešiť.

Lev
Ste jedno z mála znamení celého zverokruhu, ktorému sa z dlhodobého hľadiska darí v každej oblasti života. Dôkazom je aj tento týždeň. Dokonca, v tieto dni máte šancu finančne si prilepšiť nejako lotériovou výhrou. Vaše súkromie je takisto nerušené. Rodinné a partnerské spolužitie je na vlne harmónie a vzájomnej spolupatričnosti.

Panna
Vaše znamenie je naozaj zodpovedné a náročné na riešenia vašich pracovných povinností. Vaše výsledky musia byť stopercentné. O to viac budú všetci vaši spolupracovníci milo prekvapení z toho, že vás budú vidieť spokojných. Takisto aj v rodinnom spolužití prežívate veľmi príjemné chvíle v kruhu vašich najbližších. Celý nadchádzajúci víkend by ste sa im mali venovať.

Váhy
Ste detailisti vo všetkom, na čom pracujete. Preto vám bude trocha prekážať, že túto vlastnosť nebudete môcť od pondelka do stredy naplno uplatňovať. Nemusíte sa obávať, štvrtok a piatok vám to vynahradia. Rátajte radšej s tým, že naozaj budete mať čo robiť, aby ste stíhali načas splniť vaše povinnosti. O to viac si budete užívať chvíle v kruhu vašej rodiny. V tejto oblasti vášho života sú pred vami dni naplnené láskou a spolupatričnosťou.

Škorpión
Opäť by ste sa mali pripraviť na naozaj pracovne náročný týždeň, plný prekážok a problémov. Našťastie, ste naďalej natoľko silní a psychicky odolní, že to všetko dokážete zvládnuť a v zamestnaní byť stopercentní. Ešteže máte kde čerpať novú energiu a elán. Je to vaša rodina a vaši partneri, ktorí sú vám nesmiernou oporou a istotou.

Strelec
Máte pred sebou pracovne opäť mimoriadne vhodný týždeň na upevnenie si vášho pracovného postavenia, ale aj na posun nahor v kariérnom rebríčku. Takisto môžete rátať s prilepšením si vo finančnej sfére. Keď si k tomu všetkému prirátate aj perfektnú atmosféru v kruhu vašich najbližších, tak je pred vami skoro dokonalých sedem dní.

Kozorožec
Tento pracovný týždeň bude pre vaše znamenie naozaj úspešný a plodný, a to nielen v oblasti vašej kariéry alebo finančného zabezpečenia. Mali by ste ho preto maximálne využiť. Takisto v partnerskom spolužití sa budete tešiť priazni hviezd, ale iba do piatku. Počas víkendu by ste mali byť pripravení na opačný efekt. Hrozia hádky a nedorozumenia.

Vodnár
Pokiaľ ide o vaše pracovné záležitosti, opäť ste v nepriazni nebeskej oblohy. Naozaj vám nič nebude vychádzať. Obmedzte preto vašu činnosť iba na nevyhnutné úkony. Všetko ostatné si odložte na priaznivejšie obdobie. Našťastie, v oblasti rodiny a partnerstva je všetko bez konfliktov a problémov. Počas víkendu preto využite toto vaše pevné zázemie k odpočinku a relaxujte.

Ryby
V zamestnaní vám aj počas tohto týždňa darí presadzovať vaše projekty a plány. Naďalej vám to veľmi pomáha v posune smerom nahor na kariérnom rebríčku. Samozrejme to má pozitívny dopad aj na vaše financie. Takisto aj v partnerskom a rodinnom spolužití prežívate iba príjemné chvíle a harmóniu, ktoré pokračujú aj počas víkendu.

17. 6. - 23. 6. 2013

Baran
Tento týždeň si dávajte pozor na vaše zdravie. Je možné, že vás potrápia priedušky, čo by malo dopad aj na vaše pracovné záležitosti. Ide totiž aj o to, že v zamestnaní vás čakajú pozitívne zmeny. V partnerskom a rodinnom spolužití je počas týchto dní všetko v poriadku. Počas víkendu sa snažte dať zdravotne dokopy.

Býk
Mali by ste v zamestnaní využiť situáciu, ktorá vám počas týchto dní umožní poľaviť v pracovnom nasadení. Mohli by ste začať študovať alebo si aspoň prečítať náučnú literatúru. Poznatky z nej dokážete zúročiť v blízkej budúcnosti. Pokiaľ ste doteraz nemali čas na vašu rodinu a partnerov, tento týždeň vám to všetko vynahradí. Celých sedem dní venujete hlavne rodine.

Blíženci
Aj pre vaše znamenie sa ukazuje pracovne pokojný týždeň. Vám to však nevyhovuje. V tejto oblasti by ste prijali viac aktivity a pracovných príležitostí. Berte to ako možnosť venovať viac času a energie vašim blízkym. Rodina a partneri určite privítajú, ak s nimi strávite viac času ako doteraz. Aj počas víkendu zamerajte všetku pozornosť hlavne na nich.

Rak
V pondelok na vás v zamestnaní očakávajte silný nápor. Je dôležité, ako ho dokážete zvládnuť. Od toho bude záležať úspech alebo neúspech ďalších dní tohto pracovného týždňa. V partnerskom spolužití sa snažte, hlavne v utorok, nepresadzovať nič, čo by nebolo druhej strane po vôli. Mohli by z toho vzniknúť hádky, ktoré by vám pokazili aj nadchádzajúci víkend.

Lev
Máte pred sebou ďalší, veľmi úspešný týždeň. Môžete sa pustiť naozaj aj do najťažších projektov a rokovaní, či do začatia nového podnikania. Úspech máte zaručený. V osobnom a rodinnom živote máte v tieto dni pokoj a pohodu. Aj v partnerskom spolužití prevláda harmónia a príjemná nálada. Máte pred sebou víkend, ktorý môžete využiť podľa vašich predstáv. Nikto z vášho okolia nebude protestovať.

Panna
Tento týždeň sa v zamestnaní cítite nesmierne príjemne a spokojne. Takto si predstavujete, ako by mala fungovať pracovná morálka, nasadenie a zodpovednosť. Veľmi podobnú pohodu a pocit spokojnosti prežívate aj vo vašom osobnom živote. Užívajte si tieto dni, sú naozaj výnimočné v tom, že každá oblasť vášho života je ovplyvňovaná presne tak, ako by ste si to priali. A to je naozaj náročné splniť.

Váhy
Na vašom pracovisku vás tento týždeň nebude nikto zbytočne zaťažovať. Otvára vám to možnosť pustiť sa minimálne do čítania náučnej literatúry. Jej poznatky využijete vo svoj prospech. Vášmu znameniu vládne Venuša (umenie, láska) a jej plný vplyv pociťujete veľmi príjemne. Spoločne ho prežívate aj s vašimi najbližšími. Ideálny spôsob ako spoločne s rodinou stráviť víkend.

Škorpión
Je pre vás naozaj veľmi ťažké zvládať všetky prekážky a problémy na pracovisku. Inak to bohužiaľ nebude ani počas týchto dní. Nemáte na výber. Buďte naďalej trpezliví a zachovajte si vnútorný pokoj. Našťastie máte po vašom boku partnerov a rodinu, ktorí pri vás stoja a pomáhajú vám zvládať toto naozaj náročné, pracovné obdobie.

Strelec
Tento týždeň máte veľké odhodlanie, ale aj vitalitu dosahovať najvyššie méty. Darí sa vám to aj za pomoci nadriadených alebo spoločníkov. Finančne ste na tom takisto veľmi dobre. V súkromí si dávajte pozor na neuvážené flirty mimo domova. Mohli by ste si natrvalo poškodiť vaše pokojné partnerské spolužitie.

Kozorožec
Na vašom pracovisku vám tento týždeň pôjde všetko, čo máte v povinnostiach vykonať, ľahko a bez problémov. Dokonca sa vám bude dariť aj vo finančných transakciách. O partnerské alebo rodinné záležitosti si nemusíte robiť takisto žiadne starosti. Prevláda v nich pohoda, pokoj a príjemná atmosféra. Počas víkendu vás čaká príjemná rodinná udalosť.

Vodnár
Napriek pokračujúcim problémom a prekážkam sa vám tento týždeň podarí presadzovať vaše nápady do praxe. Prinášajú vám očakávaný efekt v podobe finančných ziskov. Citová oblasť vášho života je v tieto dni naplnená. A nielen to. Vzťahy s vašimi partnermi sa utužujú a upevňujú.

Ryby
Aj tento týždeň vám v zamestnaní šťastie praje. Budujete a upevňujete si pozíciu a dôveru u vašich nadriadených. Vo všetkom, čo ste si naplánovali, dosahujete očakávané výsledky. Váš osobný život nebude v tieto dni ničím nepríjemným zaťažovaný. Naopak, počas víkendu prežijete v spoločnosti vašich partnerov príjemné chvíle.

10. 6. - 16. 6. 2013

Baran
Pripravte sa nato, že počas tohto týždňa sa naozaj zdravotne nebudete cítiť dobre. Napriek tomu sa vám v zamestnaní darí dosahovať dobré pracovné výsledky. Všetky rodinné záležitosti počas týchto dní neriešte, prípadne radšej prenechajte partnerom. Snažte sa dať do poriadku, odpočívajte a relaxujte.

Býk
Tento týždeň bude vo vašej práci samý chaos. Vaši nadriadení budú od vás chcieť plnenie nových pracovných úloh a zároveň pre nich musíte vyhľadávať staré, ktoré už sú založené niekde v archíve. Snažte sa udržať si vnútorný pokoj a rozvahu. Rovnaké to bude aj u vás doma. Vaši partneri, deti a ostatní príbuzní budú chcieť, aby ste im pomáhali a riešili s nimi ich záležitosti. Budete to mať naozaj veselé.

Blíženci
V tieto dni sa na vašom pracovisku nebudete nudiť. Ani jeden deň nebude rovnaký. Nemusíte sa však obávať. Dokážete všetko zvládnuť. Ešteže vaše znamenie nemá problém pracovať na viacerých veciach naraz. Aj vo vašom osobnom živote sa vám vaši najbližší postarajú tento týždeň o zábavu. Počas víkendu nemusíte vymýšľať čo robiť.

Rak
Tento týždeň budete v zamestnaní vnímať príjemnú atmosféru a pohodu medzi vami a vašimi spolupracovníkmi. K tomu sa vám ešte aj darí dokončovať všetky vaše úlohy a odovzdávať ich načas. Rovnaká pohoda a harmónia prevláda aj vo vašom osobnom či rodinnom živote. Čo viac si môžete priať? Počas víkendu sa venujte hlavne rodine. Chýbate im.

Lev
Máte pred sebou ideálny týždeň na začatie podnikania, či realizáciu nových projektov. Nebeská obloha vám praje, takže každá vaša aktivita vám prinesie iba úspech a dobré finančné zisky. V súkromí sa nemusíte obávať žiadnych nepríjemností. Vaše partnerské a rodinné spolužitie sa nesie v duchu pohody a príjemnej atmosféry.

Panna
Vaše znamenie si potrpí na poriadok, hlavne v pracovnej oblasti. Počas tohto týždňa vám bude trocha chýbať. Pripravte sa na chaos, s ktorým sa budete ťažko vyrovnávať. Aj v súkromí to bude veľmi podobné. Je pravdepodobné, že vaši najbližší budú od vás potrebovať pomoc alebo aspoň radu. Doma si preto nestihnete ani odpočinúť. Napokon však všetko zvládnete k spokojnosti všetkých.

Váhy
Pracovne vás čaká naozaj zaujímavý týždeň. Na jednej strane budete môcť využiť vašu kreativitu do maximálnej miery. Na druhej strane vám povinnosti budú kladené spôsobom, ktorému nie úplne rozumiete. Takisto aj zo strany vašich partnerov dostávate informácie a požiadavky, ktoré si budete musieť nechať viackrát vysvetliť, aby ste ich dokázali splniť tak, že budú k spokojnosti aj vykonané.

Škorpión
Opäť by ste mali byť pripravení na naozaj ťažký a náročný pracovný týždeň. Snažte sa neklesať na duchu a nepodliehať depresiám. Toto nepríjemné obdobie, v ktorom sa nachádzate ovplyvňuje aj váš osobný, partnerský a rodinný život. Znamená to, že nebudete mať podporu zo strany vašich najbližších. Skôr naopak.

Strelec
Pre vaše znamenie bude tento týždeň pokojný. Ani v zamestnaní, ani v rodinnom spolužití nebudete musieť mimoriadne vynakladať energiu na nič. Všetko dokážete zvládnuť. Zostane vám dokonca veľa času aj na vaše koníčky a záľuby. Vôbec neurobíte chybu, ak pozvete vašich priateľov, ktorí majú rovnaký vzťah k činnostiam, ktoré radi robíte v osobnom voľne.

Kozorožec
V tieto dni vám bude v zamestnaní naozaj stačiť iba trochu chcieť. Všetko, do čoho sa pustíte, budete meniť na úspech a zisky. Tak neváhajte a využite priazeň nebeskej oblohy. Tá bude počas tohto týždňa ovplyvňovať aj váš citový život. Môžete sa tešiť na príjemné chvíle v spoločnosti vašich partnerov a celej rodiny.

Vodnár
Vášmu znameniu sa už naozaj dlhú dobu nedarí tak, ako by ste chceli. Zanecháva to určitú stopu či už na psychike, ale aj na tele. Bohužiaľ, ani tento týždeň vám neprináša nič dobré. Ani v profesionálnej, ani v súkromnej oblasti. Nezostáva vám naozaj nič iné, iba sa snažiť to vydržať. Nesnažte sa to ovplyvňovať, veci okolo vás by ste ešte viac komplikovali.

Ryby
Ak ste čakali na vhodný čas kedy posunúť vaše kariérne smerovanie smerom nahor, tak tento týždeň nato máte ako stvorený. Snažte sa využiť ho maximálne, ako dokážete. Rovnaké úspechy máte aj v láske a citoch. Nezadaní, máte príležitosť spoznať lásku a vy zadaní, do vášho partnerstva prichádza nová iskra, ktorou váš vzťah okoreníte.

3. 6. - 9. 6. 2013


Baran
Počas tohto pracovného týždňa sa naozaj nesnažte za každú cenu ísť hlavou proti múru. Iba by ste si ublížili. Nebude sa vám dariť v ničom. Snažte sa zachovať hlavne pokoj a rozvahu. Neriešte na pracovisku žiadne dôležité záležitosti. Našťastie, v súkromí vám ide skoro všetko bezproblémovo. Rovnako aj vaše citové a partnerské záležitosti prebiehajú v harmonickom duchu.

Býk
Tento týždeň vám v zamestnaní stačí naozaj iba položiť ruku alebo zamerať vašu myseľ na niečo, a jednoducho to dopadne tak, ako budete chcieť. V tieto dni je vám nebeská obloha naozaj naklonená na všetky pracovné aktivity. Ale nielen na ne. Rovnako aj v láske sa vám bude dariť bez ohľadu nato, či ste slobodní alebo už zadaní. Nezabudnite si poriadne užívať.

Blíženci
Vášmu znameniu je príznačné, že dokáže pracovať na viacerých projektoch naraz. Pokiaľ chcete počas tohto týždňa byť viac ako stopercentný, snažte sa všetko riešiť postupne, podľa dôležitosti. V takom prípade máte zaručený úspech. Vo vašom osobnom živote sa bude dariť hlavne láske. Nezadaní, ak túžite po úprimnom vzťahu, nezostávajte v tieto dni zatvorení doma.

Rak
V zamestnaní sa vám bude tento týždeň dariť v každej oblasti, okrem jednej. Nepúšťajte sa do uzatvárania zmlúv alebo iných dohôd. Vaša schopnosť sústrediť sa na detaily nebude stopercentná. Pokiaľ plánujete pre vašu rodinu alebo partnerov nejaké prekvapenie, nedeľa bude na ne ako stvorená.

Lev
Nie nadarmo je vaše znamenie považované za kráľovské. Tento týždeň budete v zamestnaní alebo v podnikaní naozaj kráľmi. Máte absolútnu podporu nebeskej oblohy. Rovnako sa vám bude dariť aj v oblasti vášho osobného, rodinného či partnerského spolužitia. Dávajte si preto pozor, aby vám pýcha nestúpla do hlavy. Za vašimi úspechmi stoja vaši spolupracovníci, ale aj rodina.

Panna
V tomto týždni budete patriť znova medzi ťahúňov na vašom pracovisku. Dajte si poradiť. Snažte sa vaše pracovné povinnosti zoradiť podľa priorít a podľa toho ich aj vybavovať. V takom prípade budete mať úspech a uznanie zaručené. Oblasť vášho citového života bude mať v tieto dni maximálnu podporu nebeskej oblohy. Nezadaní, máte príležitosť nájsť si životného partnera.

Váhy
Ak ste čakali na vhodnú príležitosť predstaviť vašim nadriadeným nové nápady, plány alebo projekty, tak v tomto týždni sa vám vaše prianie splní. Môžete rátať s tým, že budú uvedené aj do praxe. Takisto aj v rodinných či partnerských záležitostiach vám všetko dopadne presne podľa vašich predstáv. Počas víkendu tak môžete pozvať priateľov a spoločne aj s vašou rodinou osláviť vaše úspechy.

Škorpión
Mali by ste sa pripraviť na naozaj náročný pracovný týždeň plný problémov a prekážok. Snažte sa preto venovať iba tomu, čo je naozaj nevyhnutné urobiť a ostatné záležitosti si odložte na príhodnejšie obdobie. Ešte že sa nebudete musieť vo vašom súkromnom a rodinnom živote venovať ničomu, čo by si od vás vyžadovalo vašu osobnú angažovanosť. Táto oblasť vášho života je pokojná.

Strelec
Jupiter, vládnuca planéta vašeho znamenia sa počas tohoto týždňa naplno prejaví. Šťastie stojí pri vás či už v pracovnej, alebo súkromnej sfére vášho života, takže môžete riešiť, alebo meniť všetko, aj zložité záležitosti. Dokážete ich hravo zvládnuť a to vo váš prospech. Nadchádzajúci víkend sa budete môcť venovať vašim koníčkom a záľubám. Nikto z vašich blízkych vám to nebude vyčítať.

Kozorožec
Váš život bude v tomto týždni naplnený radosťou a spokojnosťou. V zamestnaní sa vám darí, vaši nadriadení sú s vašimi dosahovanými výsledkami spokojní. V kolektíve spolupracovníkov máte podporu. Vaši partneri stoja pri vás, snažia sa vám vytvárať príjemné prostredie a rodinnú pohodu jednoducho iba preto, lebo vás bezpodmienečne milujú.

Vodnár
Počas tohto týždňa zistíte na pracovisku to, kto je váš priateľ a kto nie. Toto zistenie nebude pre vás príjemné. Tých, ktorí vám neprajú je viac. Neriešte to však, iba by ste míňali energiu na niečo, čo je pre váš život nepodstatné. Vaši partneri, rodina a priatelia sú istotou na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Ryby
V zamestnaní sa vám tento týždeň darí, vaše pracovné postavenie máte pevné a isté. Dokonca sa vám darí krok po kroku postupovať v budovaní si vašej ďalšej kariéry. Pokiaľ ste nezadaní, máte príležitosť spoznať svoju lásku. Zadaní, môžete sa tešiť z novej iskry medzi vami a vašimi partnermi. To je dobrá motivácia nato, ako si naplánovať nadchádzajúci víkend.

27. 5. 2013 - 2. 6. 2013


Baran
Tento týždeň si môžete dovoliť v zamestnaní poľaviť. Dokonca to neprekáža ani vašim nadriadeným. V tieto dni máte ich priazeň na vašej strane. Rovnaká priazeň k vám je aj zo strany vašich partnerov a celej rodiny. Využite to hlavne počas víkendu. Doprajte si činnosti, ktoré sú úzko prepojené s vašimi koníčkami.

Býk
V zamestnaní sa počas tohto týždňa cítite príjemne aj preto, lebo vaši spolupracovníci, ale aj nadriadení, vám prejavujú podporu a spokojnosť s vašimi doterajšími pracovnými výsledkami. Tieto dni vášmu znameniu prajú hlavne v oblasti citov a lásky. Nezadaní, nezostávajte doma. Vyberte sa počas víkendu do spoločnosti. Čaká vás tam nová láska.

Blíženci
Všetky vaše pracovné aktivity v tomto týždni budú mať iba jednu spoločnú črtu, stopercentné výsledky, ktorými si upevníte vašu doterajšiu pozíciu. Máte dokonca možnosť prilepšiť si finančne v lotériovej hre. V oblasti citov a lásky sa vám bude v tieto dni dariť. Máte pred sebou iba úspechy, túto priazeň nebeskej oblohy preto maximálne využite.

Rak
Ak ste mali počas tohto týždňa v úmysle začať pracovať na niečom dôležitom, pustite sa do toho. Je pred vami naozaj sedem plodných pracovných dní. V partnerskom spolužití si v pondelok a v stredu dávajte pozor na možné hádky. Pokiaľ sa im dokážete vyhnúť, táto oblasť vášho života bude pre vás príjemná.

Lev
V pracovných či podnikateľských aktivitách sa vám bude tento týždeň dariť všetko presne podľa vašich predstáv a plánov. Budete aj tak vnútorne nespokojní. Nie je dôvod sa tak cítiť. Nechajte vašu rodinu a aj vašich partnerov, aby sa postarali o vaše pohodlie. V ich kruhu nájdete stratený pokoj. Počas víkendu vypnite ako fyzicky, tak aj psychicky.

Panna
V tomto pracovnom týždni sa budete cítiť ako v nebi. Všetko, do čoho sa pustíte, vám bude pod rukami rozkvitať. A nielen to. Ukazujú sa vám dobré finančné zisky, ktoré môžete získať aj v nejakej lotériovej hre. Oblasť vášho súkromia nebude ničím rušená. S rodinou a partnermi budete prežívať príjemné chvíle. Počas víkendu sa môžete venovať vašim záľubám a koníčkom.

Váhy
Vaši nadriadení vám počas tohto týždňa prejavia svoju spokojnosť s vašimi dosahovanými výsledkami. To vám dodá novú energiu a elán pokračovať vo vašej ceste budovania si úspešnej kariéry. Podporu očakávajte aj od vašich spolupracovníkov. V láske a citoch vám v tieto dni hviezdy naozaj prajú. Nezadaní, ktorí túžite po láske, máte príležitosť ju získať.

Škorpión
Pripravte sa na ďalší veľmi náročný pracovný týždeň plný prekážok a nepohody. Hlavne, čo sa finančných záležitostí týka. Nerobte žiadne zásadné rozhodnutia, hrozia vám straty. Zamerajte vašu pozornosť na rodinu a partnerov. V tejto oblasti vášho života je všetko v poriadku. Počas víkendu sa zdržujte radšej doma, v kruhu vašich najbližších.

Strelec
Máte ideálne obdobie na všetko, čo sa týka vašich pracovných aktivít. Všetko, čo ste chceli začať alebo predložiť vašim nadriadeným, môžete zrealizovať. Úspech máte zaručený. Rovnaký úspech očakávajte aj v oblasti vášho osobného života a v partnerskom spolužití. Ale aj nezadaní majú priazeň hviezd získať novú lásku.

Kozorožec
V tomto týždni, na čo iba pomyslíte v rámci vašich pracovných aktivít, premení sa vám na peniaze. Dokonca, čím viac sa bude blížiť víkend, tým viac budete na tom finančne lepšie. Vaša spokojnosť je zvýraznená aj tým, že vaše partnerské a rodinné spolužitie je naplnené pokojom a harmóniou. Mali by ste si počas víkendu naplánovať spoločné aktivity.

Vodnár
Od pondelka do stredy budete v zamestnaní potrebovať veľkú dávku trpezlivosti a vnútorného pokoja. Nebude sa vám nič dariť. Od štvrtku do piatku nastane mierne zlepšenie. Vo vašom rodinnom spolužití sa našťastie nebude riešiť nič nepríjemné, čo by od vás vyžadovalo osobnú angažovanosť. Doprajte si počas víkendu hlavne pokoj a relaxujte niekde, kde budete sami.

Ryby
Vašu kariéru sa vám darí posúvať smerom hore aj počas tohto týždňa. Mali by ste vedieť, že zo strany nadriadených nebudete mať podporu. Skôr naopak. Tento stav vás môže vnútorne rozhodiť, čo by malo vplyv aj na vaše súkromie, ale máte pri sebe trpezlivých partnerov, ktorí vám budú oporou. Aj vy si rezervujte víkend na odpočinok a relax.

20. 5. 2013 - 26. 5. 2013


Baran
Tento týždeň vo vašom zamestnaní netlačte na pílu, bolo by to iba mrhanie vašou energiou. Nachádzate sa totiž v tvorivo – pracovnej stagnácii. Venujte sa iba tomu, čo je potrebné urobiť, a ostatné nechajte na príhodnejšie obdobie. Vo vašom súkromí je to o niečo lepšie. Nič sa však nestane, ak v tieto dni prenecháte všetky aktivity na svojich blízkych.


Býk
V pracovnej oblasti sa tento týždeň snažte ako najlepšie viete. Nebeská obloha vám praje a je vám nápomocná v upevňovaní si vášho postavenia a postupu po kariérnom rebríčku. Úspechy očakávajte aj vo vašom osobnom či rodinnom živote. Nezadaní, máte príhodné podmienky na začatie seriózneho vzťahu. Zadaní, tešte sa z novej iskry vo vašom partnerskom spolužití.


Blíženci
V pondelok a v utorok očakávajte na pracovisku zmeny, ktoré nebudú pre vás priaznivé. Od stredy do piatku a všetko vyjasní a nakoniec z nich dokážete vyťažiť pre seba aj po finančnej stránke. V partnerskom či rodinnom spolužití sa v tieto dni nebudete musieť zaoberať ničím negatívnym. V tejto oblasti vášho života je všetko v poriadku a v pohode.


Rak
Tento týždeň si v zamestnaní budete môcť dovoliť vo vašom pracovnom nasadení poľaviť. Cez to všetko sa vám podarí vaše povinnosti úspešne zvládnuť. Rovnako, aj vo vašom súkromí, partnerskom a rodinnom spolužití, bude všetko v pokoji a harmónii. Môžete sa tešiť na celých sedem pohodových dní. Budete mať čas aj na vaše záujmy a koníčky, hlavne počas víkendu.


Lev
V tomto týždni si nemusíte robiť žiadne starosti z toho, žeby sa vám v zamestnaní nedarilo to, čo ste si naplánovali. O to viac času a energie vám ostane na vaše súkromie. Privítate to, pretože sa vám hlavne v oblasti lásky, partnerstva a rodiny bude nesmierne dariť. Nezadaní, máte šancu spoznať novú lásku. Pokiaľ ste v partnerstvách, prichádza do nich nová iskra. Je tu veľká príležitosť aj na počatie potomstva.


Panna
V pondelok a v utorok vám vo vašich pracovných povinnostiach budú prekážať a zdržiavať vás nepríjemné zmeny na pracovisku. Už od stredy až do piatku sa situácia obráti vo váš prospech. Prejaví sa to aj na vašich finančných ziskoch. V oblasti vášho rodinného a partnerského spolužitia si nemusíte robiť žiadne starosti. Všetko je v poriadku.


Váhy
Váš zmysel pre detail vám v tomto týždni prináša zaslúženú odmenu v podobe pochvaly od vašich nadriadených. Nie je vylúčené, že vám navrhnú nové, zodpovednejšie, ale aj finančne výhodnejšie miesto. Rovnaký úspech očakávajte aj vo vašom osobnom, či partnerskom a rodinnom spolužití. Hlavne nezadaní, nemali by ste počas víkendu zostávať doma. Máte šancu spoznať vašu novú lásku.


Škorpión
Je pred vami naozaj pracovne náročný týždeň. Hlavne v tom, že nebudete vedieť, čo skôr, toľko roboty budete mať. Pokiaľ si ju dobre rozdelíte podľa priorít, dokážete všetko zvládnuť k spokojnosti všetkých. V oblasti lásky a citov vám pôjde všetko ako po masle, či už ide o trvalé alebo novovzniknuté vzťahy. Máte pred sebou vášnivý a romantický víkend.


Strelec
V tieto dni si môžete dovoliť bez obáv predniesť a predstaviť vašim nadriadeným všetky vaše vízie, plány a projekty. Pozorne si ich vypočujú a dajú vám zelenú na ich realizáciu. Môžete si robiť plány aj vo vašom osobnom živote. Vaša rodina nebude protestovať, pokiaľ im oznámite, že chcete tráviť víkend mimo domova. Vybehnite si s priateľmi niekam do prírody za adrenalínom.


Kozorožec
Počas tohto týždňa sa budete cítiť vyčerpaní a bez elánu. To sa odzrkadlí aj na vašich pracovných výkonoch. Preto si na tieto dni neplánujte žiadne úlohy, ktoré by si vyžadovali plnú a dlhodobú sústredenosť. Taktiež aj v oblasti citov a lásky buďte opatrní. Je vysoká pravdepodobnosť, žeby ste mohli byť voči vašim partnerom nevyberaví, či už slovom alebo nejakým počinom. Mohli by ste tým ešte viac prehĺbiť už aj tak veľmi krehké prímerie.


Vodnár
Vaše znamenie je už naozaj v dlhodobej pracovnej, ale aj finančnej kríze. Tá nie je zapríčinená vašou neschopnosťou. Je to proste stav, ktorý nemôžete nijako osobne ovplyvniť, iba ho trpezlivo prečkať. Ešteže vo vašom osobnom živote je už dlhšie obdobie pokoj, takže máte možnosť niekde v súkromí odpočívať a relaxovať. Urobíte dobre, ak sa počas tohto víkendu vyberiete niekam do prírody.


Ryby
Ak ste si priali, aby ste mali možnosť vašim nadriadeným predviesť všetok svoj um a talent, tak počas tohto týždňa máte nato najideálnejšie obdobie. Môžete si byť istí, že nezostanú bez povšimnutia a zaručia vám postup v kariérnom rebríčku. Takisto aj váš osobný život, partnerské a rodinné spolužitie, je naplnené láskou, porozumením a harmóniou.

6. 5. 2013 - 12. 5. 2013

Baran
Na pracovisku sa budú dni tohto týždňa pre vaše znamenie niesť v duchu pohody a pokoja. Vaši nadriadení nebudú od vás vyžadovať mimoriadne výkony, takže všetko, čo ste si naplánovali, stíhate odovzdať načas a k spokojnosti všetkých. V láske a citoch sa nemusíte obávať žiadnych nepríjemností, ktoré by vám pokazili celkovo príjemný týždeň. Počas víkendu odpočívajte a relaxujte v kruhu vašej rodiny.

Býk
V tento týždeň ste nabití energiou a elánom až do takej miery, že ju budete môcť rozdávať. To znamená, že nebudete mať problém zvládať aj tie najťažšie úlohy, ktorými vás poveria vaši nadriadení. Všetky stíhate dokončiť bez najmenších problémov. V osobnom a rodinnom živote je všetko v poriadku, okrem piatku. Môžete sa venovať aj vašim záľubám a koníčkom. Cez víkend môžete očakávať, že budete aktívni. Ako? To záleží iba na vašom rozhodnutí.

Blíženci
Od pondelka do štvrtka máte maximálnu podporu vašich kolegova a nadriadených vo všetkom, čo sa týka vašich pracovných záležitostí. Štvrtok a piatok to bude naopak. Nič sa vám nebude dariť. Vaše súkromie, rodina a partnerské spolužitie nebude počas tohto týždňa ničím rušené. Naopak, budete sa cítiť príjemne v kruhu vašich najbližších a bude to trvať aj počas nadchádzajúceho víkendu.

Rak
Od pondelka do stredy sa necítite v pohode. Nemôžete sa sústrediť na vaše povinnosti. Už od stredy však budete OK a všetko dokážete dobehnúť. Nielenže vás to poteší, ale aj sami so sebou budete spokojní. V oblasti lásky a citov bude celých päť dní prebiehať v poriadku. Nezadaní, máte šancu spoznať vašu životnú lásku. Počas víkendu nezostávajte doma.

Lev
Všetko, na čo si len pomyslíte, sa vám bude dariť. Túžite po kariére? Po peniazoch? Nie je problém. Toto všetko vám hviezdy nadelili, takže tento týždeň využite v zamestnaní maximálne, ako len môžete. Bude vám to stáť zato. Dokonca aj vo vašom osobnom živote očakávajte iba úspech a radosť zo všetkého. Celá vaša rodina a vaši životní partneri vám preukazujú svoju vďaku za všetko, čo pre nich robíte. Víkend si rezervujte iba pre nich ako prejav vašej vďaky zato, že vám vytvárajú perfektné zázemie.

Panna
Prvá polovica vášho pracovného týždňa sa vám vydarí presne podľa vašich predstáv. Práca vám ide od ruky a okrem toho cítite aj podporu zo strany vašich nadriadených. Preukazujú vám uznanie za vaše doterajšie výsledky. Štvrtok a piatok dávajte pozor nato, aby ste si všetko to, čo ste získali, nestratili chybným rozhodnutím. Aj doma vám vaši partneri a rodina prejavujú obdiv za všetky doterajšie úspechy. Vedia, že nimi zabezpečujete ich pohodlie. Víkend využite na oddych a leňošenie. Zaslúžite si.

Váhy
Ak ste doteraz nenašli odvahu predviesť vašim nadriadeným plány a zámery, ktoré by mohli byť vylepšením vášho pracovného prostredia, teraz nato máte najideálnejšie podmienky. Budete nielen vypočutí, ale vaše nápady budú aj realizované. Iba v piatok nič dôležité na pracovisku neriešte, v ten deň vám nič nevyjde. Ako bonbónik je pre vás v týchto dňoch veľká dávka lásky a citov zo strany vašich partnerov. Výborný nápad ako stráviť nadchádzajúci víkend.

Škorpión
Konečne aj vášmu znameniu začína nebeská obloha priať v pracovných záležitostiach. Nebude to síce dokonalé, ale pocítite, že sa to nesmierne napätie okolo vás uvoľňuje. Znova získavate vašu stratenú sebadôveru. To všetko sa odzrkadľuje aj vo vašom súkromí. Vaši najbližší vás konečne vidia usmievať sa a žartovať. Hlavne počas víkendu si poriadne vyhoďte z kopýtka. Potrebujete to ako soľ.

Strelec
Či ste klasický zamestnanec alebo podnikáte, je to jedno. Všetkým sa vám bude dariť nielen k vašej spokojnosti, ale aj k spokojnosti vašich nadriadených a partnerov. Môžete očakávať ozaj dobré výsledky vašej snahy. Nielen materiálne, ale aj finančné. Rodina, partnerstvo, priatelia – aj tu sa môžete tešiť z ich priazne a pocitu spolupatričnosti. Mohli by ste preto počas víkendu spoločne osláviť vašu celkovú radosť zo života.

Kozorožec
Tento týždeň sa budete k vašim pracovným povinnostiam stavať s trochou nevôle. Nie preto, žeby ste nechceli pracovať, ale cítite sa unavené a možno bez motivácie. Nerobte preto nič nasilu. O rodinné záležitosti si nerobte starosti. Vaši partneri sa o všetko postarajú aj za vás. Počas víkendu sa snažte hlavne relaxovať.

Vodnár
V tieto dni sa môžete na pracovisku snažiť ako len najlepšie viete, aj tak vám to nebude nič platné. Je to ďalší týždeň, v ktorom sa vám nebude dariť nič tak, ako by ste chceli. Snažte sa udržať si chladnú hlavu. V partnerskom a rodinnom spolužití bude relatívny pokoj. Budete mať počas víkendu čas na odpočinok a relax. Veľmi to potrebujete.

Ryby
Ste na koni a vaša kariéra sa naplno rozbieha. Na pracovisku sa vám darí. Pevne si idete za svojim a aj vašu kariéru máte dobre nasmerovanú smerom hore. V láske a citoch vás nič neohrozuje a nečaká vás žiadna nepríjemnosť, okrem piatku. Preto sa v tento deň zdržte zbytočných poznámok smerom k vašim partnerom. Nepokazte si tak víkend.

29. 4. - 5. 5. 2013

Baran
Pokiaľ sa počas tohto týždňa dokážete vyhnúť zbytočným konfrontáciám s vašimi spolupracovníkmi, ktoré by znamenali menšie ťažkosti, tak je pred vami pracovne celkom úspešný a plodný týždeň. Podobne to bude aj vo vašom súkromí. Nebude ho rušiť nič, čo by malo vám a vašim najbližším rušiť vzájomnú pohodu a pokoj. Aj počas víkendu sa budete cítiť príjemne. Nielen na tele, ale aj na duši.

Býk
Ak ste sa v poslednej dobe cítili pracovne vyčerpaní, bez nápadov a energie, tak vás určite poteší informácia, že počas tohto týždňa si budete môcť dovoliť na vašom pracovisku spomaliť tempo. Trocha zrelaxujte. Aj doma sa vám vaša rodina bude snažiť vytvoriť všetky podmienky na odpočinok a na načerpanie nových síl a stratenej energie.

Blíženci
Všetky pracovne dôležité plány by ste si mali zariadiť od pondelka do stredy. V tieto dni vám nebeská obloha praje. No vo štvrtok a v piatok to bude všetko naopak. V zamestnaní vás budú sprevádzať iba samé problémy a prekážky. V súkromí, ako aj v citovej oblasti, je pred vami pokojných sedem dní. Zostane vám čas aj na osobné záujmy alebo koníčky.

Rak
Všetky vaše plány a pracovné úlohy, ktoré máte na tento týždeň naplánované, sa vám bude dariť plniť bez problémov. Mimoriadne prajný deň na finančné záležitosti je piatok. Mali by ste to náležite využiť. Oblasť vášho najväčšieho záujmu – domov a rodina, nebude v tieto dni rušená ničím, čo by malo pokaziť pohodu, pokoj a harmóniu, ktorá u vás vládne.

Lev
V tomto týždni sa môžete pustiť do všetkého bez najmenších obáv z toho, žeby vám vaše plány nevyšli. Máte šancu na postup, ak chcete meniť zamestnanie alebo začať podnikať. Všetky tieto veci vám zaručujú úspech. Rovnaké úspechy očakávajte aj vo vašom osobnom živote. Stále partnerstvá sa budú utužovať a nezadaní, máte možnosť stretnúť svoju trvalú lásku.

Panna
Od pondelka až do stredy sa vám bude dariť pracovne všetko, na čo len pomyslíte. Preto by ste tieto dni mali čo najviac využiť. Od štvrtka do piatku sa vám karta obráti a nebude sa vám dariť nič. Vo vašom osobnom, rodinnom a partnerskom spolužití je všetko v poriadku.

Váhy
Tento týždeň si budete môcť dovoliť na vašom pracovisku poľaviť v nasadení, čo vám padne dobre. Nemusíte mať obavy z toho, žeby to malo mať negatívny dopad na vaše výsledky. Vaši nadriadení budú s nimi spokojní. Tá bude prevládať aj vo vašom živote, ako aj v rodinnom a partnerskom spolužití. Počas víkendu si doprajte nejaké pekné kultúrne podujatie.

Škorpión
Jeden naozaj pracovne ťažký týždeň máte za sebou, ďalší rovnako náročný je pred vami. Potešujúcou správou je, že ho zvládnete na sto percent vo váš prospech. Dokážete z neho pre seba vyťažiť maximum. Ešteže máte vo vašich partneroch maximálnu oporu. Aj počas týchto dní sa vám budú snažiť vytvárať všetky podmienky nato, aby ste sa vedeli nabiť novou energiou a elánom.

Strelec
V tomto týždni sa nebojte na vašom pracovisku popustiť uzdu vašej fantázii a tvorivosti. Je vysoko pravdepodobné, že niektorí z vašich nových, aj keď možno na prvý pohľad bláznivých, nápadov sa ujme aj u vašich nadriadených. O oblasť vášho osobného života a rodiny či partnerov si nemusíte robiť žiadne obavy. Všetko je tak, ako chcete.

Kozorožec
V tomto týždni sa pripravte nato, že budete zavalení prácou, ako ste ešte v tomto roku neboli. Ale by to všetko napokon zvládnete. Vašu dobrú náladu vám nedokáže nič pokaziť ani vziať. Ešteže máte pri sebe partnerov, ktorí sú viac, ako by mali byť, benevolentní k vašim excesom v súkromí. Ak by to tak nebolo, prežívali by ste teraz veľké rozčarovanie a následný smútok.

Vodnár
Ak máte v tomto týždni naplánované na pracovisku dôležité rokovanie alebo uzatvorenie dôležitej zmluvy, mali by ste to všetko preložiť na príhodnejšie obdobie. Toto je ďalších päť pracovných dní naplnených prekážkami, starosťami a stresom. Preto sa vo vašom súkromí, v kruhu vašich najbližších, snažte využiť pohodu a pokoj na načerpanie novej energie a strateného elánu.

Ryby
V tomto týždni by ste sa mali snažiť vyťažiť maximum čo dokážete v rámci vašich pracovných záležitostí. Vaše výsledky budú rozhodujúce pri posudzovaní vášho postupu, o ktorom už dlhšiu dobu vaši nadriadení uvažujú. Sústreďte preto všetku pozornosť na túto oblasť vášho života. O váš osobný život a partnerské záležitosti si nerobte starosti. Všetko je super.

22. 4. - 28. 4. 2013


Baran
Tento týždeň sa vám v zamestnaní bude zdať, že vám vaše pracovné povinnosti nenapredujú tak, ako inokedy a nebudete sa mýliť. Tieto dni sú jednoducho o dočasnej stagnácii. Netýka sa to však vášho súkromia, ani vášho citového života. V týchto oblastiach vášho života očakávajte iba pohodu, pokoj a harmóniu. Aj počas víkendu sa budete cítiť v kruhu vašich najbližších veľmi príjemne.

Býk
V tomto týždni by ste sa mali v zamestnaní naozaj plne sústrediť na všetko, čo budete robiť. Ste pod drobnohľadom vašich nadriadených, ktorí uvažujú o vašom povýšení. Preto sa snažte, ako najlepšie dokážete. Postup máte na dosah. V citovej oblasti očakávajte iba úspech. V stálych partnerstvách prichádza utuženie vzťahu. Nezadaní, máte naozaj veľkú šancu sa zamilovať.

Blíženci
V pondelok a v utorok sa budú na vašom pracovisku diať zmeny, ktoré nebudú príjemné. Preto sa snažte vyhnúť tomu, že ich budete komentovať, aby nezasiahli aj vás. Pokiaľ sa budete správať rozumne, zvyšok pracovného týždňa bude dobrý aj po finančnej stránke. O oblasť vášho súkromia a citového života si v tieto dni nemusíte robiť starosti.

Rak
Pre vaše znamenie bude tento pracovný týždeň pokojný a bezproblémový. Všetky vaše povinnosti si budete môcť plniť bez stresov a náhlenia. Ani vaši nadriadení vás nebudú zbytočne zaťažovať. Rovnako to bude aj vo vašom osobnom a rodinnom živote. V podstate máte pred sebou celých sedem dní, ktoré vám nebudú spôsobovať žiadne nepredvídané a neočakávané komplikácie.

Lev
V zamestnaní sa vám bude tento týždeň dariť všetko, čo ste si naplánovali. Nebude to síce to, čo ste očakávali, ale postačí to nato, aby ste boli v jeho závere spokojní s dosiahnutými výsledkami. V osobnom živote sa vám bude mimoriadne dariť hlavne v citovej oblasti. Pokiaľ túžite po potomstve, máte šancu. Takže počas víkendu vlastne už program máte.

Panna
V pondelok a v utorok vám budú v zamestnaní brániť plniť si vaše povinnosti určité zmeny, ktoré nebudú nikomu na pracovisku príjemné. Nesnažte sa nimi zaťažovať, aj tak by ste s nimi nedokázali nič urobiť. Venujte sa iba vašim povinnostiam, ktoré vám v závere týždňa prinesú dobré finančné ohodnotenie. Oblasť vášho osobného a rodinného života nemusíte riešiť. V tieto dni bude všetko pokojné.

Váhy
V tomto týždni vám v zamestnaní bude nebeská obloha priať hlavne v oblasti kariéry. Preto by ste sa mali snažiť na pracovisku podávať tie najlepšie výkony. Vaši nadriadení si vás budú pozorne všímať. V láske a v citovej oblasti vám hviezdy v tieto dni takisto mimoriadne prajú. V stálych vzťahoch prichádza nová iskra. Nezadaní, máte šancu stretnúť svoju životnú lásku.

Škorpión
Je pred vami ďalší pracovne náročný týždeň plný prekážok a problémov. Pokiaľ sa nimi nedáte rozptyľovať, dokážete všetky vaše povinnosti zvládnuť k spokojnosti všetkých zainteresovaných. Naopak, v oblasti citov, lásky a rodinného či partnerského spolužitia sa vám bude mimoriadne dariť. Či už ide o trvalé alebo začínajúce vzťahy.

Strelec
V tieto dni vládne u vás v zamestnaní príjemná atmosféra a pohoda. Preto si budete môcť dovoliť predviesť vašim nadriadeným nové plány a projekty. Budete nielen vypočutí, ale dostanete zelenú k ich realizácii. Vaše súkromie ako aj rodinné či partnerské spolužitie nebude rušené ničím negatívnym. Počas víkendu urobíte dobre, ak sa vyberiete niekam do prírody.

Kozorožec
Po naozaj dlhom a pracovne úspešnom období bude tento týždeň plný problémov a stresov. K tomu sa cítite aj psychicky a fyzicky unavení. Snažte sa neprepínať vaše sily. Vašu únavu a podráždenosť budete mať snahu ventilovať na vašej rodine a partneroch. Nerobte to. Oni za to nemôžu. Snažia sa vám v ich kruhu vytvoriť podmienky na relax a odpočinok.

Vodnár
Aj počas tohto pracovného týždňa budete potrebovať pevné nervy a veľa trpezlivosti. Nič nepôjde tak, ako by ste chceli. K tomu ešte ani po finančnej stránke to nebude dvakrát dobré. Ešteže vo vašom osobnom a rodinnom živote to bude pokojné. Ďalší víkend sa snažte vypnúť všetky vaše zmysly, doprajte si veľa odpočinku a relaxujte.

Ryby
Je pred vami mimoriadne dobrý pracovný týždeň. Zaručuje vám postup po kariérnom rebríčku. Snažte sa nadriadeným dokázať, že ich rozhodnutie povýšiť vás je opodstatnené. Aj v citovej oblasti vášho života budete počas týchto dní prežívať iba pohodu, pokoj a harmóniu. Nadchádzajúci víkend využite na návštevu priateľov alebo rodiny.

15. - 21. 4. 2013

Baran
Ak ste sa pripravovali nato, že vašim nadriadeným predvediete vaše nové nápady a projekty, tak počas tohto týždňa nato máte tie najideálnejšie podmienky. Nebeská obloha vám je maximálne naklonená. Rovnako aj vo vašom osobnom, či rodinnom živote sa počas týchto dní bude dariť všetko, čo by ste chceli zmeniť alebo vylepšiť. Dokonca aj vaši najbližší vás v tom budú podporovať.

Býk
Ak sa v tomto týždni nedáte na vašom pracovisku vyprovokovať zbytočnosťami, ktoré budú okolo vás vytvárať vaši spolupracovníci, v takom prípade s vašim výsledkami budete spokojní nielen vy, ale aj vaši nadriadení. V oblasti citov a lásky sa vám bude v tieto dni naozaj dariť. V stabilných partnerstvách prichádza nová iskra. Nezadaní, máte šancu spoznať novú lásku.

Blíženci
Ak ste si na tento týždeň naplánovali dôležité pracovné rokovania, tak sa ich snažte realizovať od pondelka do stredy. V tieto dni sa vám bude dariť. Vo štvrtok a v piatok a venujte iba tomu, čo nebude od vás vyžadovať zvýšené sústredenie. Vaše súkromie, rodinné a partnerské spolužitie nebude ničím mimoriadnym zaťažované. Počas víkendu si doprajte dostatok odpočinku. Relaxujte.

Rak
Vo vašom zamestnaní sa v tomto týždni nebude diať nič mimoriadne. Všetky vaše pracovné povinnosti si budete môcť úspešne plniť v pokojnej atmosfére. Rovnaký pokoj a pohoda bude prevládať aj vo vašom súkromí. Iba v piatok sa snažte vyhnúť otvoreným konfrontáciám s vašimi rodinnými príslušníkmi. Hrozia nedorozumenia a hádky, ktorými by ste si zbytočne pokazili nadchádzajúci víkend.

Lev
Od pondelka do stredy sa vám bude na pracovisku dariť všetko, čo ste si na tento pracovný týždeň naplánovali. Naopak, od štvrtka do piatku sa nepúšťajte do ničoho nového. Potýkali by ste sa iba s prekážkami a problémami. Šetrite si energiu, pretože v oblasti citov a lásky máte pred sebou hlavne počas víkendu veľmi zaujímavé obdobie na ich fyzické prejavy. Kondícia sa vám zíde.

Panna
Od pondelka do stredy budete na pracovisku excelovať. V tieto dni môžete riešiť aj tie najvážnejšie a zložité projekty. Naopak, od štvrtka do piatku neriešte nič, čo by si od vás vyžadovalo zvýšenú pozornosť a sústredenosť. V rodinnom a partnerskom spolužití bude všetko v poriadku. Nič a nikto nebude od vás vyžadovať vašu osobnú angažovanosť. Počas víkendu sa venujte vašim koníčkom.

Váhy
V tomto týždni vám pôjde práca od ruky. Všetky vaše povinnosti dokážete aj úspešne zvládnuť podľa pokynov vašich nadriadených aj keď nie všetko pôjde ľahko. Očakávajte menšie problémy, s ktorými si však dokážete poradiť. V osobnom živote sa vám bude dariť všetko. Zadaní, môžete sa tešiť na novú iskru vo vašich vzťahoch. Nezadaní, máte príležitosť spoznať vášho životného partnera.

Škorpión
Snažte sa vo vašom zamestnaní zachovať pokoj a rozvahu, pretože je pred vami naozaj nesmierne ťažký a pracovne náročný týždeň. Dokážete ho zvládnuť iba s chladnou hlavou. Naopak, v oblasti citov a lásky budete môcť dovoliť popustiť uzdu vašej fantázii. Nebeská obloha naozaj praje všetkému, čo sa týka tejto oblasti vášho života. Máte dobrú inšpiráciu ako tráviť najbližší víkend.

Strelec
Pre vaše znamenie sa bude tento týždeň niesť v príjemnom duchu, nech už pôjde o pracovnú alebo osobnú oblasť vášho života. Na pracovisku vládne pohodová atmosféra a v súkromí sa vám bude dariť vo všetkom, na čo si spomeniete. Vo vašej rodine prevláda harmónia, rovnako aj v partnerskom spolužití. To vám umožňuje venovať sa aj vašim záľubám, na ktoré ste už nemali dlho čas.

Kozorožec
Už dlhodobejšie sa vášmu znameniu pracovne darí. Nebude to inak ani v tomto týždni. Každá činnosť vám aj v tieto dni prináša úspech, ale aj dobré finančné ohodnotenie. Aj v oblasti citov a lásky sa môžete tešiť z pohody a pokoja medzi vami a vašimi partnermi a aj rodinnými príslušníkmi. Počas víkendu by ste mali tráviť čo najviac času niekde v prírode.

Vodnár
Už počas minulého týždňa ste v zamestnaní riešili viac prekážky a problémy, ako vaše pracovné povinnosti. Bohužiaľ tento trend bude pokračovať aj počas tohto týždňa. Snažte sa zachovať pokoj. Aj tak vám nič iné nezostane. Ešteže vo vašom osobnom živote, rodinnom a partnerskom spolužití je pokoj a pohoda. Počas víkendu sa snažte nemyslieť na nič iné, iba na odpočinok a relax.

Ryby
Toto bude jednoznačne váš týždeň, ak ide o pracovné záležitosti. Darí sa vám vo všetkom. Načo siahnete, meníte na finančné zisky, čím si u vašich nadriadených získavate nielen uznanie, ale aj upevňujete vaše postavenie. Rovnako sa vám bude dariť aj v oblasti citov a lásky. Táto oblasť vášho života je pre vás mimoriadne dôležitá. O to viac vás to bude tešiť.

8. 4. - 14. 4. 2013

Baran
Po minulotýždňovom, pracovne veľmi náročnom týždni, bude pre vás tento pokojný. Okrem úspešne zvládnutých nových úloh, dokážete dohnať aj resty z predošlých dní. V oblasti citov a lásky sa vám bude mimoriadne dariť aj naďalej. Hlavne vy nezadaní máte šancu stretnúť vašu trvalú partnerku alebo partnera. Počas víkendu preto nezostávajte doma, vyberte sa do spoločnosti.

Býk
Na vašom pracovisku bude počas tohto týždňa prevládať pohoda a príjemná atmosféra. Je to pre vás a vašich kolegov úľava. Počas predchádzajúcich dní ste to mali v zamestnaní ozaj ťažké. V osobnom živote vás čakajú krátke flirty, preto si vy zadaní dávajte pozor nato, aby ste nepodľahli niečomu, čo by vám mohlo trvalo narušiť vaše dobre fungujúce a stabilné vzťahy.

Blíženci
Už od minulého týždňa sa veziete na vlne pracovných úspechov a budovania kariéry, čo pokračuje aj tento týždeň. Nemusíte sa obávať žiadnych nepríjemných prekvapení, ktoré by mohli narušiť celkovú pohodu. Aj vo vašom súkromí, partnerskom a rodinnom spolužití, bude všetko prebiehať v pokojnej až harmonickej atmosfére.

Rak
Všetko, čo ste si dlhodobo plánovali na pracovisku, môžete naplno realizovať počas týchto dní. Nebeská obloha je vám maximálne naklonená. Máte veľkú šancu si, či už finančne alebo kariérne polepšiť. V partnerskom alebo rodinnom spolužití sa v tomto týždni nebudú diať žiadne nepríjemnosti, čo je pre vaše znamenie dôležité – rodina a všetko s ňou spojené je pre vás mimoriadne dôležitou súčasťou života.

Lev
Tak, ako ste museli posledné dva týždne na pracovisku doslova bojovať o každý, čo i len malý úspech a posun smerom dopredu, tak vám to počas tohto týždňa pôjde ako po masle. Všetko, do čoho sa odhodláte pustiť, sa vám bude pod rukami meniť na zisky. Aj v osobnom živote budete mať úspech. Hlavne vy nezadaní máte šancu spoznať svoju lásku. Zadaní, pozor na úlety v podobe flirtov, ktoré by ste nemuseli zvládnuť.

Panna
Tento týždeň budete mať pocit, že nie ste dostatočne vyťažení v zamestnaní. Je to však iba váš vnútorný pocit. Vaše výkony a výsledky sú veľmi uspokojivé, preto buďte v pohode. Tieto dni sú pre vás celkovo prajné aj v osobnom živote. Nebude sa diať nič, čomu by ste museli venovať zvýšenú pozornosť.

Váhy
Určite vás poteší informácia, že sa realizácii vašich pracovných povinností môžete venovať tak, ako je to pre vaše znamenie príznačné. Všetko, do čoho sa pustíte, môžete dotiahnuť do najmenšieho detailu. V tomto duchu sa bude niesť aj váš osobný a rodinný život. Preto si dávajte pozor na neuvážené flirty mimo domova, ktorým budete počas týchto dní vystavení.

Škorpión
Je pred vami ďalší, pracovne náročný a stresujúci týždeň. Oproti tomu predchádzajúcemu vás však v jeho závere vaši nadriadení ocenia za prístup k úspešnému vyriešeniu týchto nepríjemností. Ešteže vo vašom osobnom živote, rodinnom a partnerskom, nemusíte riešiť nič nepríjemné.

Strelec
Už počas minulého týždňa ste sa na pracovisku oboznamovali s novými pracovnými úlohami a podmienkami. Toto pokračuje aj v tomto týždni. Je to jasný signál zo strany vašich nadriadených, že s vami rátajú do budúcna na zodpovednejšom poste, aký doteraz zastávate. Oblasť vášho citového života je príjemná a v podobnej atmosfére pokračuje aj počas víkendu. Užite si to.

Kozorožec
Po pracovnej stránke si môžete v tomto týždni vyberať, do čoho sa pustíte. Dosiahli ste vo vašom obore za vaše doterajšie výsledky postavenie, kedy si túto výsadu môžete dovoliť využívať. Vaše súkromie, ako aj rodinné či partnerské záležitosti vám budú vyhovovať. Mali by ste si však overiť, či to takto vnímajú aj vaši najbližší. Hlavne vaši životní partneri. Aj keď sú ticho, neznamená to, že so všetkým čo robíte, s vami súhlasia.

Vodnár
Predstavy o vašom pracovnom smerovaní sa nezhodujú s realitou, čo vás hnevá. Zároveň je vám to ľúto. Cítite sa nepochopení a nedocenení. Nesnažte sa presadzovať vaše zámery, lebo by ste v tomto čase išli hlavou proti múru. Váš osobný život je v podstate taký, ako dovolíte aby vám ho ovplyvnilo blízke okolie. Všetko naznačuje, že je to ticho pred búrkou. Najskôr si všetko dobre premyslite a zvážte, až potom konajte.

Ryby
Aj v tomto týždni sa vám bude dariť úspešne napredovať v budovaní si vašej kariéry tak, ako to bolo aj v minulom týždni. Máte plnú podporu nielen vašich spolupracovníkov, ale aj vašich nadriadených. A to vo všetkom, do čoho sa pustíte. V citoch a láske prežívate krásne obdobie naplnenia, čo je pre vás veľmi dôležité. Dodáva vám to, pre vás tak potrebný, pokoj a pohodu vo vašom živote.

1. 4. - 7. 4. 2013

Baran
V tomto týždni je pre vás mimoriadne dôležité, aby ste v zamestnaní zachovali rozvahu a hlavne chladnú hlavu vo všetkom, čo budete robiť. Mohli by ste si vašou neprimeranou reakciou pohnevať vašich spolupracovníkov. V osobnom živote sa bude počas týchto dní dariť všetkým Baranom a nezadaným bude nebeská obloha naklonená v možnosti spoznať vašu životnú lásku.

Býk
Vaša trpezlivosť a odolnosť čeliť na pracovisku prekážkam a problémom, bude počas tohto týždňa maximálne preverovaná. Radšej si všetko dôležité odložte na príhodnejšie obdobie. Podobne to bude prebiehať aj vo vašom osobnom živote. Takisto sa snažte počas týchto dní vyhnúť otvoreným konfrontáciám s partnermi alebo inými členmi vašej rodiny.

Blíženci
V tomto týždni sa vám na pracovisku bude dariť všetko, do čoho sa pustíte. Dokonca to bude mať pozitívny vplyv na vašu kariéru. Jediné, čo tomu všetkému chýba, aby to bolo dokonalé, sú financie. Tie budete počas týchto dní postrádať. Oblasť vášho súkromia, ako aj citového života, prebieha v pokojnom a harmonickom ovzduší.

Rak
Ak sa v stredu na pracovisku dokážete vyhnúť problémom, tak je pred vami naozaj úspešný týždeň. Môžete očakávať aj dobré finančné ohodnotenie za vaše dosiahnuté výsledky. Pondelok a piatok máte veľmi dobrý a prajný na citové záležitosti. V stredu sa snažte neriešiť s partnermi nič dôležité, hrozia vám nedorozumenia a hádky.

Lev
Aj tento týždeň sa pripravte na stresy a problémy v zamestnaní, ktoré musíte riešiť. Ale oproti minulému týždňu sa vám ich podarí riešiť a dokonca je vaša námaha aj finančne dobre ocenená. V oblasti citov a lásky sa vám počas týchto dní darí. V tejto oblasti vášho života vám hviezdy naozaj prajú.

Panna
Po pracovnej stránke sa vám v tomto týždni darí mimoriadne dobre. Nielenže vás to teší, ale vaše výsledky vám aj kariérne pomôžu smerom nahor. Finančne nebudete ohodnotení za vaše výkony. V oblasti citov a lásky prežívate v tieto dni naozaj pekné a pokojné obdobie. A platí to aj pre blížiaci sa víkend.

Váhy
Tento týždeň sa na vašom pracovisku nepúšťajte do žiadnych dôležitých alebo nových projektov. Viac by ste pokazili ako získali. Odložte si to všetko na príhodnejšie obdobie. Aj vo vašom osobnom živote sa vám v tieto dni nebude dariť ako by ste chceli. Neotvárajte žiadne vážne témy s vašimi partnermi. Vyvolali by ste iba hádky.

Škorpión
Opäť vám tento pracovný týždeň neprináša nič dobré. Budete vystavený nepríjemným konfrontáciám a tlakom zo strany vašich spolupracovníkov, ale aj nadriadených. Snažte sa zachovať pokoj a rozvahu. V oblasti lásky sa v tieto dni trápite. Aj tu zachovajte pokoj a všetko rozdýchajte. Neriešte nič pod vplyvom emócií. Iba by ste si viac poškodili.

Strelec
Máte pred sebou pracovne mimoriadne úspešný týždeň. Využite ho maximálne, máte vysokú šancu posunúť sa kariérne smerom hore. Samozrejme, zlepší vám to aj vaše finančné zázemie. V oblasti citového života máte vy nezadaní šancu spoznať svoju životnú lásku. Snažte sa počas víkendu nezostávať doma, ale choďte medzi ľudí.

Kozorožec
Vo vašom prípade sa dá tento pracovný týždeň charakterizovať jednou vetou: ´Za veľa práce, veľa pláce.´ Váš osobný a partnerský život bude v tieto dni pokojný, ale iba do tej doby, pokiaľ sa snažíte udržiavať a podporovať túto pohodu a pokoj. Mali by ste sa nad sebou zamyslieť, pretože už dlhodobejšie vašimi náladami držíte všetkých blízkych v šachu. Trpia iba preto, aby bol pokoj. Všetko však trvá iba dočasu.

Vodnár
Tento týždeň to pre vás nebude nič moc. Nebude stačiť, že sa vám pracovne nedarí, ale vo finančnej oblasti takisto pociťujete nedostatok. Z vašej strany sa dá urobiť iba to, že zachováte pokoj a rozvahu. V oblasti citov môžete získať novú lásku, pokiaľ ste nezadaní alebo už dlhodobejšie žijete v nefunkčných vzťahoch. Ak sa tak stane, neváhajte.

Ryby
Ak ste čakali na vhodný čas, ktorý by vám umožnil presadiť sa a presadiť vaše projekty a plány, tak tento týždeň máte nato ako stvorený. Máte pred sebou iba úspech a dobrú karmu na kariéru. Nijako inak to nebude ani v súkromí. Sú pred vami dni, ktorým sa hovorí, že budete mať dom plný lásky a porozumenia. Tak si to všetko poriadne užite.

18. 3. - 24. 3. 2013

Baran
Od pondelka do stredy sa vám v zamestnaní nesmierne dobre darí. Snažte sa preto všetko dôležité behom týchto dní vybaviť. Od štvrtka do piatku sa na vašom pracovisku situácia obráti vo váš neprospech. V súkromí sa počas týchto dní nebudú diať žiadne neočakávané nepríjemnosti. Aj víkend budete prežívať v príjemnej atmosfére, v kruhu vašej rodiny.

Býk
Tento pracovný týždeň bude pre vás príjemný a pokojný. Všetky vaše povinnosti si plníte bez problémov a hlavne bez stresov. Vyhovuje vám to a odzrkadlí sa to aj na vašich dobrých výsledkoch. V oblasti lásky a citov budete mať počas týchto dní šťastie. Nezadaní, máte šancu sa trvalo zamilovať. Pokiaľ ste vo vzťahoch, prichádza medzi vás a vašich partnerov nová iskra.

Blíženci
Pracovne sa vám bude tento týždeň dariť všetko, čím vás vaši nadriadení poverili. Nebudete však spokojní so svojim finančným ohodnotením z ich strany za vaše výkony a výsledky. Oblasť vášho citového, rodinného a partnerského života bude počas týchto dní v medziach, ktoré sú vyhovujúce pre všetkých zainteresovaných.

Rak
V zamestnaní je v tomto týždni pohoda a pokoj, čo vítate. Táto príjemná pracovná atmosféra sa prejavuje aj na vašich dobrých výsledkoch. Otvára vám to cestu k lepšiemu pracovnému postaveniu. V pondelok a v utorok si dávajte pozor na komunikáciu s vašimi partnermi. Hrozia vám nedorozumenia a hádky, ktoré by vám mohli pokaziť víkend.

Lev
Aj tento týždeň vám prinesie iba samé príjemné udalosti. V zamestnaní sa vám pod rukami mení každá vaša činnosť doslova na zlato. Rovnako, aj vo vašom osobnom a hlavne citovom živote budete žať iba úspech. Nezadaní, máte možnosť stretnúť svoju trvalú lásku. Zadaní, očakávajte zo strany vašich partnerov novú iskru.

Panna
V tomto pracovnom týždni budete vaše povinnosti plniť načas a ako vždy stopercentne. Nebude vás to tešiť. Cítite sa finančne nedocenení za vaše výkony a výsledky. Snažte sa to nebrať príliš k srdcu. Iba by ste sa tým zbytočne trápili a znervózňovali. Práve vaša nervozita by narušila pohodu v kruhu vašej rodiny a prenášali by ste ju aj na ňu.

Váhy
Na vašom pracovisku bude počas týchto dní prevládať pokojná atmosféra. Vaši nadriadení vás nebudú zaťažovať zbytočnosťami, takže si môžete dovoliť trochu viac poľaviť v tempe. Počas tohto týždňa vám to bude vyhovovať, ostane vám viac energie na vaše súkromie a to hlavne v oblasti citov a lásky. Táto oblasť vášho života bude silno podporovaná Venušou, planétou lásky.

Škorpión
Mali by ste byť pripravení, hlavne psychicky, na zvládanie stresov a problémov na vašom pracovisku. Budú naozaj intenzívne a nepretržité. Budete to zvládať iba tak – tak. Našťastie máte vo vašej rodine a partneroch silnú podporu. Vďaka nim dokážete čerpať novú energiu a stratený elán. Počas víkendu nerobte nič, iba odpočívajte.

Strelec
Počas tohto týždňa budete nesmierne pracovne výkonný, čo sa aj odzrkadlí na vašich výsledkoch. Budú aj náležite ocenené zo strany vašich nadriadených. Aj vo vašom súkromí budete spokojní. Vaše partnerské či rodinné spolužitie nebude ničím negatívnym rušené. Využite víkend na spoločný výlet niekam do jarnej prírody.

Kozorožec
Po nesmierne úspešných týždňoch vo vašom zamestnaní bude tento pokojný. Uvítate to, pretože už cítite určitú únavu a prepracovanosť. Menšie zvoľnenie vášho pracovného nasadenia vám nebudú vytýkať ani vaši nadriadení. Nadchádzajúci víkend sa snažte tráviť v kruhu vašej rodiny. Pomôže vám to načerpať novú energiu a elán.

Vodnár
Posledné dva týždne ste to mali na pracovisku ozaj nabité. Nemali ste čas na nič iné, len na plnenie si vašich povinností. Našťastie, boli ste za vaše výkony aj náležite ocenení. Nezmení sa to ani počas týchto dní. Pokiaľ ste v trvalých a stálych partnerstvách, môžete sa tešiť z novej iskry. Nezadaní, máte šancu spoznať svoju pravú lásku. Nezostávajte počas víkendu doma.

Ryby
Aj pre vaše znamenie bude tento týždeň prebiehať v pokojnom prostredí a atmosfére. Máte dostatok času dohnať a úspešne uzavrieť resty z predošlého obdobia. O oblasť vášho citového života si takisto nemusíte robiť žiadne obavy. Všetko je v najlepšom poriadku. Naplánujte si s partnermi romantický víkend. Určite nebudú proti.

11. 3. - 17. 3. 2013

Baran
Celý tento pracovný týždeň bude pre vaše znamenie uspokojivý. Všetko sa vám bude dariť plniť načas. V jeho závere môžete očakávať prekvapivé zmeny, ktoré budú pre vás dobré. Vo vašom súkromí sa takisto nedejú žiadne nepríjemnosti. Ostane vám čas aj na vaše osobné záujmy a koníčky, ktorým sa môžete venovať hlavne počas víkendu.

Býk
Ak cítite, že na váš organizmus dolieha jarná únava, možno vás poteší informácia, že počas tohto týždňa budete môcť v zamestnaní poľaviť v nastolenom tempe. Doprajte si trochu pohodlia aj na vašom pracovisku. V oblasti citov a lásky sa vám počas týchto dní bude nesmierne dariť, či už ste zadaní alebo nie. Stále vzťahy sa utužujú. Nezadaní, budete príťažliví pre opačné pohlavie viac, ako v iné obdobie.

Blíženci
Vaše pracovné aktivity budú počas tohto týždňa dobré, či už pracujete fyzicky alebo hlavou. Dávajte si pozor na ponuky práce alebo spolupráce, ktoré nebudú mať všetko v poriadku so zákonnosťou. Váš osobný, rodinný a aj partnerský život bude prebiehať v príjemnom ovzduší. Aj počas nadchádzajúceho víkendu sa budete cítiť dobre v kruhu vašich najbližších.

Rak
Vaši nadriadení budú počas tohto týždňa spokojní s vašimi pracovnými výkonmi a výsledkami. V stredu si dávajte pozor na všetko, do čoho sa pustíte. Najskôr si všetko dobre premyslite a až potom sa do toho pustite. O vaše súkromie si nemusíte robiť žiadne starosti. Táto oblasť vášho života prebieha pokojne.

Lev
Konečne sa vám vaša snaha a vytrvalosť z predchádzajúceho obdobia vypláca. Tento týždeň budete na pracovisku žať iba uznanie a obdiv. Konečne sa aj vaša finančná situácia začína zlepšovať. Rovnako ste vo všetkom úspešní aj vo vašom súkromí. Celá vaša rodina vám prejavuje svoju vďaku za úsilie zabezpečiť im pohodu a dostatok všetkého.

Panna
Tento týždeň patríte na pracovisku medzi ťahúňov. Vaše úlohy si plníte bez jedinej chyby, presne podľa harmonogramu. Dávajte si pozor hlavne pri uzatváraní zmlúv a dohôd, pretože nie všetky sú dôveryhodné. Rovnako aj ich protagonisti. V oblasti vášho rodinného a partnerského spolužitia bude všetko v poriadku.

Váhy
Je pred vami pracovne pokojný a príjemný týždeň. Nemusíte sa obávať, že vás vaši nadriadení počas týchto dní zavalia prácou, ktorú by ste nestihli včas odovzdať. Ostáva vám tak viac času na vaše súkromie. Je to dobré, pretože v tejto oblasti vášho života sa vám bude mimoriadne dariť. Hlavne v láske a citoch. Máte tak jednu z možností, ako stráviť víkend.

Škorpión
Aj tento týždeň sa vám darí postupne napredovať v budovaní vašej kariéry. Ani počas týchto dní sa nevyhnete prekážkam a problémom. Aj tie, ako vždy, dokážete zvládnuť a odstrániť. Ešteže sa nemusíte zaoberať vašim osobným životom. V tejto záležitosti je všetko pokojné a v poriadku. Počas víkendu sa snažte tráviť čo najviac času s vašou rodinou.

Strelec
Tento týždeň bude pred vami na pracovisku veľa nových výziev. Ste ohnivé znamenie, takže ich s chuťou a nadšením prijímate. Pripravte sa však nato, že zvládnuť ich všetky bude náročné. Počas týchto dní sa radšej venujte práci, pretože v osobnom a hlavne partnerskom spolužití vám hrozia zbytočné nedorozumenia a hádky.

Kozorožec
Vaše už dlho trvajúce úspešné pracovné obdobie pokračuje aj počas tohto týždňa. Neexistuje pre vás nič, čo by ste nedokázali zvládnuť. Dokonca, čím viac práce máte, tým viac sa cítite nabití energiou a elánom. Aj vo vašom citovom živote vám svieti slniečko nad hlavou bez jediného mráčika. Prežívate nesmierne šťastné obdobie.

Vodnár
Posledné obdobie máte naozaj nesmierne veľa práce a povinností. Nebude to inak ani tento týždeň. Len tak tak dokážete všetko stíhať načas. Má to však aj príjemnú stránku a tou sú vaše dobré finančné zisky za vaše výkony a výsledky. Tieto dni budete pociťovať aj priazeň planéty Venuša. Váš citový život bude naplnený spokojnosťou a láskou.

Ryby
Konečne prináša tento pracovný týždeň aj pre vaše znamenie úspech a uspokojenie. Opäť cítite prílev elánu a energie, ako aj radosť z vašich dosiahnutých výsledkov. Aj vo vašom súkromí prevláda hlavne spokojnosť a príjemná atmosféra. V partnerskom spolužití vnímate iba lásku a harmóniu, a to je pre vás najdôležitejšie. Tak si to poriadne užite.

4. 3. - 10. 3. 2013

Baran
Počas tohto týždňa sa vám bude v zamestnaní dariť všetko tak, ako to máte naplánované. Pozor si dávajte na vašu impulzívnosť a unáhlenosť v jednaniach, či už s kolegami alebo vašimi obchodnými partnermi. Počas týchto dní ste mimoriadne aktívni pre opačné pohlavie, čo náležite využívate.

Býk
Snažte sa počas tohto týždňa maximálne využiť priazeň nebeskej oblohy v pracovnej oblasti. Máte ozaj vysokú šancu získať nielen uznanie vašich nadriadených, ale aj postup v kariérnom rebríčku. Vo vašom osobnom, rodinnom či citovom živote sa nebudú diať žiadne nepríjemnosti, ktoré by vám mohli narušiť celkovú pohodu.

Blíženci
S prácou, ktorou vás vaši nadriadení poverili počas týždňa ste spokojní a spokojní budú aj oni s vašimi dosiahnutými výsledkami. Jediné, čo vás bude mrzieť je nedostatočné finančné ohodnotenie za vaše výkony. Vaše partnerské a rodinné spolužitie nebude počas týchto dní ničím nepríjemným rušené. Ani blížiaci sa víkend.

Rak
Máte pred sebou náročnejší týždeň, ako tie predchádzajúce. Hlavne preto, že ste doslova zavalení prácou. Preto si dávajte pozor, aby ste neurobili nejakú chybu, ktorá by mohla byť škvrnou na vašich inak dobrých výsledkoch. V súkromí si dávajte pozor hlavne v pondelok, pretože vám hrozia ostré výmeny názorov so všetkými rodinnými príslušníkmi. Zvyšok týždňa bude ok.

Lev
V pondelok a v utorok očakávajte na pracovisku prekážky a problémy, ktoré budete musieť riešiť. Ale už v piatok sa presvedčíte, že všetka námaha stála zato. Máte šancu postúpiť v rámci vašej kariéry. Rodinné zázemie je neotrasiteľné. Aj v oblasti citov a lásky sa tešíte z priazne nebeskej oblohy.

Panna
Vaša práca vás baví a prináša vám uspokojenie. Aj vaši nadriadení sú spokojní s vašimi výkonmi a výsledkami. Jediné, čo vám bude chýbať k celkovej spokojnosti, je nedostatočné finančné ohodnotenie. O vaše súkromné, rodinné a partnerské záležitosti si nemusíte robiť starosti. V tejto oblasti vášho života bude všetko v poriadku.

Váhy
Máte pred sebou ozaj pracovne úspešný týždeň. V zamestnaní sa vám bude všetko dariť a navyše, máte príležitosť presvedčiť vašich nadriadených o tom, že ste schopní zastávať vyššiu a zodpovednejšiu pozíciu, akú máte doteraz. Vaše city a láska k partnerom a celej rodine budú opätované. Aj počas nadchádzajúceho víkendu sa budete v ich strede cítiť príjemne.

Škorpión
Konečne aj pre vaše znamenie nastal čas, kedy sa v zamestnaní nebudete musieť zaoberať ničím nepríjemným. Počas tohto týždňa prevláda pohoda a pokoj. V tieto dni máte mimoriadne prajné obdobie na zásnuby alebo svadby. Nie je vylúčené, že sa vám podarí splodiť potomstvo. Máte na výber, ako využijete blížiaci sa víkend.

Strelec
Pripravte sa na naozaj náročný a ťažký pracovný týždeň. Nepúšťajte sa do žiadnych nových projektov, ani nemeňte zamestnanie. Ak plánujete začať podnikať, tak aj túto záležitosť si odložte na vhodnejšie obdobie. Aj v súkromí očakávajte iba nedorozumenia a ostré výmeny názorov so všetkými okolo vás. Pozor na rozchody, rozvody.

Kozorožec
Je pred vami priam dokonalý pracovný týždeň. Z pracovného hľadiska nebude nič, čo by ste nedokázali úspešne zvládnuť. Budete sami so sebou spokojní. Rovnako to bude aj vo vašom súkromí. Pokiaľ plánujete rodinu, môžete sa pustiť do práce. A ak chcete požiadať partnerku o ruku, máte nato super obdobie.

Vodnár
Tento pracovný týždeň, hlavne jeho záver, bude konštatovať dve veci. Tá prvá je menej príjemná. Ide o veľa práce, ktorú budete musieť vykonať. Druhá je o to príjemnejšia. Budete za ňu aj náležite finančne ohodnotení. Váš osobný, ale aj rodinný život a takisto aj partnerské spolužitie, bude v tieto dni prebiehať v úplnom poriadku.

Ryby
Tento pracovný týždeň vám v ničom nesadne. Nebudete spokojní s náplňou vašich povinností a k tomu sa pridá aj nespokojnosť s finančným ohodnotením. Snažte sa zachovať pokoj. Našťastie, v oblasti citov a lásky budete spokojní. Vaši partneri vás milujú a podporujú vo všetkom. Sú pre vás istotou.

25. 2. - 3. 3. 2013

Baran
Čo viac si môžete priať ako to, že na vašom pracovisku bude po celý týždeň prevládať pohoda a pokoj. Zároveň sa vám bude dariť vaše úlohy úspešne plniť bez najmenších problémov. A ako čerešnička na torte bude príjemný pocit z toho, že vo vašom osobnom živote je všetko tak, ako to chcete vy. Počas víkendu venujte všetok čas vašej rodine a partnerom.

Býk
V zamestnaní sa snažte počas tohto týždňa stihnúť všetko do stredy. Počas štvrtku a piatku prichádza nesmierne náročné obdobie. Pozor si dávajte hlavne na financie. Možné sú straty alebo krádež. Taktiež v tieto dni neberte úvery ani pôžičky. O vaše rodinné záležitosti si počas týchto dní nemusíte robiť žiadne starosti. Všetko bude v poriadku.

Blíženci
Počas tohto pracovného týždňa by si to s vami asi každý chcel vymeniť. Pred vami sú pokojné dni, počas ktorých vás nadriadení nebudú ničím otravovať. Vy ste však aktívne znamenie, preto sa podľa všetkého budete v zamestnaní asi aj trocha nudiť. Aj v oblasti vášho citového súkromia by ste prijali nejaké oživenie. V podstate ste v ňom však spokojní.

Rak
Je pred vami vcelku dobrý a úspešný týždeň. Okrem štvrtku. V tento deň nebudete vedieť čo skôr. Zavalia vás povinnosti a môže sa to odzrkadliť na vašej psychike v podobe nervozity a podráždenia. V rodinných a partnerských záležitostiach si dávajte pozor v pondelok a v utorok. Hrozia nedorozumenia a hádky.

Lev
Aj počas tohto týždňa budete v zamestnaní úspešní rovnako, ako v tie predošlé. Opäť to nebudete po finančnej stránke vnímať ako adekvátne ocenenie vašich výsledkov. Začínate byť už trochu podráždení. Snažte sa zachovať pokoj, aj tak vám nič iné nezostáva. V súkromí očakávajte úspech v oblasti citov a lásky, či už ste zadaní alebo nie.

Panna
Možno sa počas tohto týždňa budete cítiť trochu unavení z množstva práce, ktorou vás doteraz vaši nadriadení poverovali. Určite privítate, že počas týchto dní budete môcť trochu poľaviť vo vašom nasadení. Aj vo vašom súkromí vládne pohoda a pokoj. Budete mať konečne čas sa venovať vašim záujmom a koníčkom.

Váhy
Všetky dôležité rokovania a iné povinnosti sa snažte zvládnuť do stredy. Vo štvrtok a v piatok sa budete zaoberať nepríjemnosťami, hlavne vo finančnej oblasti. Hrozia vám straty, možné sú aj krádeže. Nemali by ste si brať úvery alebo iné formy pôžičky. Ešteže v súkromí to bude počas týchto dní v poriadku. Počas víkendu sa snažte relaxovať.

Škorpión
Ešte ani tento týždeň to na vašom pracovisku nebude v rámci celkovej atmosféry dobré. Cez to všetko sa dokážete odosobniť a sústrediť sa na svoje povinnosti. Ich výsledkami sa pomaly posúvate po kariérnom rebríčku smerom hore. V citovej oblasti sa nemusíte zaoberať ničím mimoriadnym. Medzi vami a vašimi partnermi prevláda pokoj.

Strelec
V tieto dni to vo vašom zamestnaní pôjde. Presnejšie povedané, vaše povinnosti si budete vykonávať mechanicky. O to viac by ste sa mali venovať vašim partnerom. Ak tak neurobíte a budete momentálny stav medzi vami bagatelizovať, koncom týždňa sa vám to môže škaredo vypomstiť. Dokonca až tak, že vaši partneri vám oznámia, že s vami končia.

Kozorožec
Vaše znamenie sa naďalej vezie na víťaznej vlne, ak ide o vaše pracovné záležitosti. Darí sa vám všetko, do čoho sa pustíte. Očakávajte aj nové pracovné ponuky alebo povýšenie či finančnú odmenu. V oblasti citov a lásky môžete byť počas týchto dní naozaj pokojní a spokojní. Vaši partneri majú oči iba pre vás.

Vodnár
Tento týždeň bude pre vaše znamenie ozaj náročný. Budete mať toľko práce, že nech sa budete snažiť akokoľvek, nestihnete všetko včas dokončiť. Čo vás môže tešiť je ozaj dobrá finančná situácia. V citoch a láske je všetko v poriadku. Venujete sa vašim partnerom a oni vám to plne oplácajú.

Ryby
Práca, ktorej sa venujete vás baví, ale nie ste za ňu dostatočne finančne ohodnotení. Mrzí vás to, a zároveň to vo vás vyvoláva pochybnosti, či tam, kde pracujete, je to pre vás to pravé miesto. V láske sa vám počas tohto týždňa naozaj darí. Nebeská obloha vám v tejto oblasti praje. Len si dávajte pozor nato, aby ste si až príliš neidealizovali partnerov. Hlavne vy, ktorí ste vo svojich partnerstvách krátko.

18. 2. - 24. 2. 2013

Baran
Tento týždeň máte veľkú šancu vo vašom zamestnaní postúpiť na kariérnom rebríčku. Okrem toho sa vám bude dariť presadiť všetky vaše nápady a plány, ktoré predložíte vašim nadriadeným. Môžete prácu meniť alebo začať podnikať. V osobnom živote sa budete cítiť spokojný a aj v rodinných či partnerských záležitostiach to bude rovnaké.

Býk
Počas prvej polovičky tohto týždňa budete na pracovisku riešiť nejaké zamotané záležitosti, ktoré ste nestihli doriešiť v minulých dňoch. Nebude to na vás pôsobiť dobre, pozor na podráždenosť a nervozitu. Mohli by ste ňou pokaziť vzťahy medzi vami a vašimi kolegami. V rámci vašich rodinných či partnerských záležitostí bude všetko v poriadku.

Blíženci
Je pred vami jeden z mála pokojných a pohodových pracovných týždňov. Nikto z vašich nadriadených vám nebude nazerať cez rameno, takže vaše pracovné povinnosti si môžete plniť v pokoji a pohode. O to viac času a hlavne energie a elánu vám ostane na rodinu a partnerov. Počas víkendu si môžete spoločne naplánovať nejakú akciu.

Rak
V pondelok a v utorok sa snažte na pracovisku vážiť každé slovo smerované k vašim spolupracovníkom a hlavne, k nadriadeným. Mohli by ste spôsobiť zbytočné nedorozumenia medzi vami. V partnerskom spolužití je pred vami pokojných sedem dní, okrem nedele. Hrozia vám vtedy zbytočné hádky, ak si nedáte pozor na reakcie smerom k nim.

Lev
Už dlhšie obdobie sa vám v zamestnaní darí, ale takisto nie ste už dlhšie obdobie dostatočne finančne ohodnotení za vaše výkony a výsledky. Toto bude pokračovať aj počas týchto dní. Naopak, v súkromí sa vám bude dariť. Hlavne nezadaným. Máte možnosť stretnúť vašu osudovú lásku. Preto počas víkendu nezostávajte doma, ale choďte medzi ľudí.

Panna
Pre vás bude tento týždeň príliš pokojný. Aj tak budú vaše výsledky pre nadriadených viac ako uspokojivé. Budete mať viac času na rodinu a partnerov, ktorým už nejaký čas chýba vaša spoločnosť. Aj počas víkendu by ste mali všetok čas venovať iba im.

Váhy
Počas prvej polovice tohto týždňa budete musieť na pracovisku riešiť niečo z minulosti, čo ste zabudli. Dostane vás to do nepohody, pretože sa nebudete môcť zaoberať tým, čo máte naplánované. Dostane vás to do sklzu. Zachovajte pokoj a rozvahu. Iba tak to všetko dokážete úspešne zvládnuť. V súkromí sa nedeje nič mimoriadne.

Škorpión
Napriek stresom a nepredvídateľným, nepríjemným situáciám na pracovisku sa vám bude naďalej dariť úspešne plniť vaše povinnosti. Od vašich nadriadených za to získate uznanie. V partnerskom spolužití je pred vami týždeň naplnený pohodou a harmóniou v takej intenzite, ktorú ste už dlho nezažili. Aj počas víkendu budete spoločne prežívať príjemné chvíle.

Strelec
Tento týždeň nerobte nič viac ako iba to, čo máte naplánované. Budete radi, ak aj to dokážete zvládnuť. Pozor si dávajte na rozpory medzi vami a vašimi nadriadenými. Radšej sa im počas týchto dní vyhýbajte. Ešteže vo vašom súkromí sa nebudú diať nepríjemnosti, takže v kruhu vašich najbližších budete mať čas aj priestor na relax a odpočinok.

Kozorožec
Tento týždeň je jeden z tých v roku, ktorý vás dokáže vystreliť až na samý vrchol v rámci vašej kariéry. Využite to najviac, ako dokážete. Očakávajte aj ponuky na novú spoluprácu. V oblasti citov a lásky prevláda pohoda a pokoj. Mali by ste si dávať trochu viac pozor na vaše zdravie, hlavne v podobe prechladnutia.

Vodnár
Tento týždeň máte mimoriadne prajný na financie. Všetko, do čoho sa pustíte, vám prinesie peniaze. Dokonca máte veľkú šancu prilepšiť si aj výhrou v nejakej lotérii. Daň za to všetko bude v podobe prepracovanosti a fyzickej únavy. Preto by ste mali celý víkend využiť na poriadny odpočinok a relax.

Ryby
Už od samého začiatku tohto týždňa sa budete cítiť unavení a bez energie. Preto budete potrebovať veľa vnútornej sily, aby ste na pracovisku zvládli všetky vaše povinnosti. Našťastie, doma a hlavne vo vašich partneroch, máte veľkú oporu a zázemie. Počas víkendu nerobte nič, iba relaxujte a načerpajte stratenú energiu.

11. 2. - 17. 2. 2013

Baran
Počas tohto týždňa vám nebeská obloha praje vo vašej práci a v kariérnom postupe. Jediné, čo vám tento pocit spokojnosti a blaha narúša, je to, že v tieto dni to po finančnej stránke budete mať mizerné. Ešteže vám robí radosť vaša rodina a aj v partnerskom spolužití sa cítite príjemne a naplnení láskou a citmi. Počas víkendu sa snažte nemyslieť na nič iné a sústreďte sa iba na odpočinok a relax.

Býk
Vášmu znameniu tento týždeň nie je čo závidieť. Hlavne, ak ide o pracovné záležitosti. Nie je to o tom, žeby ste mali práce nad hlavu, ale pri najlepšej vôli a snahe z vašej strany, sa vám ju nedarí včas stíhať a úspešne ukončiť. Bude potrebné, aby ste sa obrnili veľkou trpezlivosťou. Tú budete potrebovať aj vo vašom súkromí, pri výmenách názorov s vašimi partnermi. Nezadaní, očakávajte milostné a erotické dobrodružstvá, ktoré budú vrcholiť počas víkendu.

Blíženci
Začiatok tohto týždňa sa na pracovisku nevyvíja z vašej strany dobre. Ak však zachováte rozvahu a pokoj, dokážete všetko zvládnuť. V závere budú vaše výsledky viac ako dobre zvládnuté. Pohodu a harmóniu čerpajte doma, v kruhu vašej rodiny. Táto oblasť vášho života sa nesie na vlne príjemných zážitkov. Preto by od vás bolo pekné, ak by ste počas víkendu niečím, rovnako pekným, vrátili svojim blízkym snahu spríjemňovať všetko, aby ste sa cítili dobre.

Rak
V pondelok a v utorok vám bude na pracovisku vychádzať všetko mimoriadne dokonale, presne podľa vašich predstáv. V stredu a vo štvrtok to už nebude také dobré. Počas piatku však dokážete vašim nadriadeným odovzdať všetky vaše úlohy úspešne zvládnuté. Ak máte v úmysle vašim partnerom vyznať lásku, máte nato mimoriadne prajný štvrtok. Ale, aj počas víkendu môžete pokračovať a otvorene sa im vyznávať z vašich citov. Môžete si byť istí, že to ocenia.

Lev
Tento týždeň budete mať v zamestnaní všetko pod kontrolou a zvládnete všetky vaše povinnosti bez problémov. Iba pre vás Levov, ktorí chcete dosahovať tie najvyššie méty, to bude až príliš pokojný týždeň. Aspoň vám ostane viac času a energie na spoločné akcie s vašou rodinou. Tá už dlhšiu dobu stráda vašu spoločnosť pre vaše pracovné vyťaženie. Aj počas víkendu by ste si mali pre všetkých vašich najbližších rezervovať čas. Urobíte im tým veľkú radosť.

Panna
Pre vás nebude začiatok pracovného týždňa príliš dobrý. Kto iní by si však dokázal poradiť s problémami a prekážkami, ak nie vy. V piatok budete medzi prvými, ktorí vašim nadriadeným odovzdá všetky úlohy bezchybne spracované. Vo vašom osobnom a rodinnom živote sa nebudete musieť zaoberať ničím nepríjemným. Táto oblasť vášho života bude bezproblémová.

Váhy
Pripravte sa, hlavne psychicky, na pracovné prekážky, ktoré budete musieť počas tohto týždňa riešiť. K tomu budete zavalení povinnosťami, ktoré sa nebudú dať ani pri najlepšej vôli stihnúť všetky načas vybaviť. A aby toho nebolo málo, tak ani vo vašom osobnom živote a hlavne v partnerskom spolužití, nepôjde všetko tak, ak by ste si priali. Očakávajte nedorozumenia, ostré výmeny názorov a dusnú atmosféru. Nezadaní, máte šancu zažiť erotické dobrodružstvá. Vyberajte si však opatrne, s kým ich prežijete.

Škorpión
Na vašom pracovisku sa počas tohto týždňa dejú zmeny. A nie všetky budú príjemné. Aj tak však neohrozene pokračujete vo skvelých pracovných výkonoch a v budovaní vašej kariéry. Nepodľahnite však nepríjemnej atmosfére, ktorá bude všade okolo vás. Oporu, elán a energiu môžete čerpať z vašej rodiny a partnerov, ktorí stoja pri vás a podporujú vás vo všetkom. Počas víkendu sa snažte všetok čas stráviť iba s nimi.

Strelec
Ak očakávate, že sa vám bude počas tohto týždňa pracovne dariť tak, ako počas minulého, mýlite sa. Očakávajte úplný opak. Budete mať problémov až nad hlavu, vaše povinnosti preto zvládnete iba tak tak. Naopak, v osobnom živote, láske a citoch vám bude počas týchto dní nebeská obloha naklonená. Preto by ste si mali aj plány na nadchádzajúci víkend podľa toho prispôsobiť. Vaši partneri určite nebudú proti.

Kozorožec
Ak budete počas tohto týždňa zvažovať novú pracovnú ponuku s chladnou hlavou, dokážete si vytvoriť také podmienky, ktoré vám dlhodobo zaručia nielen úspech, ale aj dobré finančné ohodnotenie. Pokiaľ uvažujete nad začatím podnikania, máte nato výborné podmienky. O to viac si dávajte pozor vo vašom partnerskom spolužití. Ak si nedáte pozor nato, čo poviete a urobíte, tak počas týchto dní môžete prísť o všetko v tejto oblasti vášho života.

Vodnár
Pripravte sa nato, že počas tohto týždňa budete zavalení prácou až nad hlavu. A koľko práce, toľko problémov budete musieť súbežne riešiť. Preto sa snažte zachovať si pokoj a rozvahu. Iba tak to všetko úspešne zvládnete. Našťastie, v partnerstve a rodinných záležitostiach sa nebudú diať žiadne nepríjemnosti, ktoré by si vyžadovali osobnú zaangažovanosť. Počas víkendu sa snažte na nič nemyslieť. Vypnite a iba odpočívajte a relaxujte.

Ryby
Aj tento týždeň to budete mať na pracovisku rovnaké, ako počas minulého. Problémy a prekážky kam sa len pozriete. K tomu sa pridá aj závisť niektorých vašich spolupracovníkov, ktorou vám budú sťažovať už aj tak nepríjemnú atmosféru. Ešteže sa vo vašom súkromí máte o koho oprieť. Sú to vaši partneri, ktorí sa vám snažia byť nápomocní a hneď po ruke, ak ich potrebujete. Oni sú počas týchto dní vašou jedinou istotou.

4. 2. - 10. 2. 2013

Baran
Počas tohto týždňa budete mať na pracovisku ozaj náročné všetko, do čoho sa pustíte. Budete riešiť viac problémy a prekážky, ako sa venovať samotným úlohám, ktoré máte počas týchto dní naplánované. A ani po finančnej stránke nebudete ohodnotení podľa vašich predstáv. Aspoň v oblasti vašich rodinných záležitostí a partnerského spolužitia to bude v poriadku. Využite to a počas víkendu si poriadne odpočiňte a relaxujte.

Býk
Toto bude v pracovnej oblasti váš týždeň. Podarí sa vám všetko, hlavne v oblasti finančných transakcií. Dokonca očakávajte ponuky na nové spolupráce alebo na nové miesto. Na takýto krok máte vhodné obdobie. Bude to mať iba malý háčik. Musíte sa rozhodnúť okamžite. Váš osobný či citový život budete prežívať v pokoji, harmónii a v príjemnej atmosfére v kruhu ľudí, ktorí už dlhodobo požívajú vašu dôveru.

Blíženci
Ak máte v zamestnaní ozaj niečo dôležité, potom by ste nato mali využiť pondelok a utorok. Od stredy do piatku vám to už tak nepôjde a na dôvažok sa budete cítiť vyčerpaní. Môže to byť následkom toho, že budete pochorievať. Našťastie, v osobnom a rodinnom živote nebudete musieť riešiť nič, čo by si vyžadovalo vašu osobnú angažovanosť. Aj víkend môžete využiť na odpočinok a relax. Nepodceňujte ani najmenší náznak ochorenia počas týchto dní.

Rak
Od pondelka do štvrtka by ste mali byť v zamestnaní mimoriadne obozretní v komunikácii so všetkými spolupracovníkmi. Hlavne v tom, s čím sa im budete zverovať. Pokiaľ tak urobíte, všetko bude v poriadku. Ak nie, potom očakávajte, že ich reakcie a následne vaše zistenia, budú mať jedného menovateľa – sklamanie. Rodinná pohoda bude prevládať aj počas týchto dní. Dokonca, v utorok a v sobotu budú dni, v ktorých sa vám darí hlavne v oblasti lásky a citov.

Lev
Tento týždeň sa utvrdíte v tom, že prácu, ktorú vykonávate, máte naozaj radi a že vás baví. Počas týchto dní sa budete s chuťou púšťať do všetkých úloh, ktoré ste si naplánovali. Jediné, čo vás bude trochu znepokojovať je to, že finančné ohodnotenie za vaše výkony nebude dostatočné. V partnerskom spolužití a v rodinných záležitostiach bude všetko v poriadku. Počas víkendu budete môcť tráviť voľný čas podľa vašich predstáv.

Panna
Vaša nesmierna pracovitosť sa prejaví hlavne v pondelok a v utorok, čo je dobré. V tieto dni sa vám bude mimoriadne dariť. Od stredy do piatku očakávajte menšiu indisponovanosť, čo môže byť následkom toho, že budete pochorievať. Domáce záležitosti prenechajte na vašich partnerov a rodinu. Radi ich za vás urobia. Snažte sa hlavne veľa odpočívať a naberať nové sily. Využite nato aj víkend. Počas týchto dní nepodceňujte nič, čo sa týka vášho zdravia.

Váhy
Tento týždeň sa vám v zamestnaní bude dariť mimoriadne dobre vo všetkom. Hlavne vo finančných transakciách. Dokonca môžete očakávať nové pracovné ponuky, na ktoré budete mať aj vhodné obdobie. Jediné, čo vás môže zaskočiť je to, že sa budete musieť okamžite rozhodnúť. V citoch a láske prežívate pohodu a harmóniu. Počas víkendu si doprajte nejaký kultúrny zážitok a môžete pozvať aj priateľov.

Škorpión
V pracovnej oblasti očakávajte počas tohto týždňa ponuku, ktorá bude až podozrivo výhodná. Nedajte sa ňou zlákať, pretože by ste boli sklamaní. Držte sa vašej istoty, ktorú máte u vášho terajšieho zamestnávateľa. Vaše partnerské spolužitie nebude rušené ničím nepríjemným. Dokonca, vo štvrtok budete prežívať spoločné, romantické chvíle, v ktorých môžete pokračovať aj počas víkendu.

Strelec
Počas tohto týždňa sa v zamestnaní nepretrhnete. Nie preto, žeby ste boli leniví, ale iba preto, že na tieto dni vás vaši nadriadení nebudú natoľko vyťažovať pracovnými povinnosťami, ako v iné týždne. V osobnom živote sa môžete tešiť z úspechov na poli citov a lásky. Budete nesmierne príťažliví nielen pre svojich partnerov, ale aj pre opačné pohlavie, ktoré sa bude nachádzať vo vašej blízkosti. Preto, hlavne vy zadaní, buďte opatrní a venujte sa iba vašim polovičkám.

Kozorožec
Všetky vaše pracovné záležitosti zvládnete počas tohto týždňa bez problémov. Váš osobný a hlavne citový a partnerský život bude v ohrození. Snažte sa do stredy všetky nezhody urovnať. Ak sa vám to nepodarí, od štvrtka do nedele vám hrozia nepríjemné výmeny názorov a hádky, ktoré by sa mohli vyhrotiť. A to do tej miery, žeby ste nedokázali zvrátiť katastrofu v podobe trvalého rozpadu vášho fungujúceho vzťahu.

Vodnár
Aj keď budete mať počas tohto týždňa chuť pracovať, nebude vám to nič platné. Nebudete schopní sa sústrediť. Musíte riešiť problémy medzi vami a vašimi kolegami. Zistíte totiž, že niektorí z nich k vám už dlhšiu dobu nie sú úprimní. Naopak, snažia sa vás ohovoriť u vašich nadriadených a tak si získať vašu náklonnosť. Našťastie, v súkromí budete žať úspech. Hlavne v láske a citoch. Dosiahnete všetko, po čom v tejto oblasti túžite a čo chcete.

Ryby
Aj počas tohto týždňa sa bude na vašom pracovisku opakovať to, čo v minulom. Chaos, nervozita a podráždenosť. A to nielen vaša, ale aj vašich spolupracovníkov. K tomu ešte aby toho nebolo dosť, aj po finančnej stránke to nebude nič moc. Ešteže v súkromí to bude klapať, ako má. Vaše rodinné a partnerské spolužitie bude pokojné a príjemné. Počas víkendu nemyslite na nič. Odpočívajte a relaxujte.

28. 1. - 3. 2. 2013

Baran
Ak sa budete na vašom pracovisku držať dlhodobo dobre fungujúcich zásad, bude sa vám dariť bez problémov. Nerobte si zbytočne falošné nádeje. Hlavne v oblastiach vášho života, ktoré nemáte pevne pod kontrolou. Vaše súkromie počas týchto dní bude pokojné a bezproblémové. Rovnako aj vaše rodinné a partnerské spolužitie. Nadchádzajúci víkend prebieha v príjemnej a pohodovej atmosfére.

Býk
Počas tohto týždňa vám pôjde práca od ruky. Ale to pre vás teraz nie je dôležitá informácia. Tá je o tom, že máte byť za vaše predošlé pracovné výkony a výsledky odmenený. Buď povýšením alebo finančnou odmenou. V súkromí sa tí, čo sú zadaní, môžu tešiť z utužovania ich vzťahov. Nezadaní, máte možnosť spoznať vášho životného partnera. Preto by ste počas víkendu nemali zostávať doma, ale vyberte sa niekam do spoločnosti.

Blíženci
Počas tohto týždňa to budete mať na pracovisku ozaj ťažké. Niežeby ste nemali chuť a elán pracovať, ale budete natoľko zavalení povinnosťami, že ich fyzicky nedokážete stihnúť úspešne dokončiť. V oblasti citov, lásky a partnerských povinností stíhate všetko na radosť vašich polovičiek. Aj to je jeden z dôvodov, prečo medzi vami už dlhšie obdobie prevláda pohoda a porozumenie. Ako prežijete víkend je iba na vašom rozhodnutí.

Rak
V pondelok a v utorok sa v zamestnaní pripravte na poriadnu dávku pracovných povinností, ktoré musíte aj sami zvládnuť uzavrieť. Našťastie, od stredy do piatku sa celá situácia upokojí a vy budete mať možnosť vo vašom nasadení poľaviť. Vaše súkromie bude počas tohto týždňa pokojné, ničím nepríjemným narušované. Spoločne s vašimi partnermi by ste si mali naplánovať nadchádzajúci víkend tak, aby ste ho mohli spolu tráviť iba vy, bez svedkov.

Lev
Aj počas tohto týždňa by ste mali na pracovisku zamerať vašu pozornosť hlavne na finančné záležitosti. Aj počas týchto dní vám v tejto oblasti šťastie praje. Aj v iných pracovných záležitostiach môžete očakávať dobré výsledky. Veľmi podobná situácia bude aj vo vašom osobnom, rodinnom a partnerskom spolužití. Očakávajte iba pohodu, pokoj a porozumenie. Počas víkendu urobíte dobre, ak všetok čas strávite spoločne.

Panna
Tento týždeň vám status najpracovitejšieho znamenia nebude nič platný. Nestíhate. Ste prácou tak zavalení, že sa vám nebude dariť všetky úlohy dokončiť včas, čo vás bude hnevať. Zato, v oblasti lásky a citov budete žať úspech. Táto oblasť vášho života vám prináša zaslúžené ovocie. Počas nadchádzajúceho víkendu sa snažte relaxovať a odpočívať. Potrebujete načerpať nové sily.

Váhy
Zo strany vašich nadriadených budete v tomto týždni odmenení za vaše doterajšie pracovné výsledky v podobe povýšenia alebo finančného ohodnotenia. Pokiaľ ide o vaše momentálne povinnosti na pracovisku, aj tie úspešne riešite. Nezadaní, máte možnosť počas týchto dní spoznať novú, trvalú lásku. Zadaní, vaše vzťahy sa budú utužovať. Počas víkendu by ste nemali zostávať doma. Vyberte sa niekam, kde bude veľká spoločnosť ľudí.

Škorpión
Ešte aj v tomto týždni budete na pracovisku čeliť závisti a neprajníctvu zo strany niektorých vašich spolupracovníkov. Ak sa vám podarí nepodľahnúť týmto nepríjemnostiam, vaše výsledky budú veľmi dobré. Oblasť vášho súkromia nebude v tieto dni ničím ohrozovaná, môžete sa tešiť z prívetivosti a náklonnosti zo strany vašich partnerov. Počas víkendu im ju môžete oplatiť.

Strelec
V zamestnaní sa vám bude počas tohto týždňa dariť. Okrem toho môžete očakávať aj ponuky na novú spoluprácu. Pokiaľ túžite po zmene, máte ozaj vhodné podmienky ich aj realizovať. Malé upozornenie – dávajte pozor na ponuky, ktoré budú až moc výhodné. Naopak, v oblasti partnerského spolužitia môžete veriť všetkým lichôtkam a vyznaniam zo strany vašich partnerov. Sú myslené vážne a úprimne. Počas víkendu by ste im mohli oplatiť ich snahu vám spríjemniť každú chvíľu tohto týždňa rovnakou mincou.

Kozorožec
Prvá polovica tohto týždňa bude z pracovného hľadiska pre vás nesmierne náročná. Druhá bude o niečo pokojnejšia, ale obe majú spoločný výsledok. Nebudete schopní všetky vaše úlohy dokončiť načas a úspešne. Nestíhate. Ešteže máte v osobnom živote okolo seba ľudí, ktorí vás dokážu zastať vo všetkom. Hlavne, vaši partneri sú pre vás istotou a maximálnou oporou. Počas víkendu by ste sa im mali pekne revanšovať za to všetko. Ocenia to.

Vodnár
Počas tohto týždňa sa v zamestnaní ozaj zapotíte. Práce máte nad hlavu, takže je možné, že nebudete vedieť do čoho sa skôr pustiť. Vaše výsledky budú ohodnotené kladne a hlavne, po finančnej stránke, čo vás poteší. Záležitosti okolo vašej rodiny nebudete musieť v tieto dni riešiť. Všetko je v najlepšom poriadku. Dokonca aj s vašimi partnermi budete mať rovnaký názor. Počas víkendu si doprajte odpočinok a relax. Trocha leňošenia vám nezaškodí.

Ryby
Pracovne sa vám v tieto dni nebude vôbec dariť, z čoho bude podráždení. A aby toho nebolo ešte dosť, tak aj vaše financie vám budú iba tak-tak stačiť. Ak náhodou uvažujete o zmene miesta, potom nechajte toto rozhodnutie na príhodnejšie obdobie. Našťastie, vaše súkromie, citový život a rodinné záležitosti nebudú ničím negatívnym rušené. Počas víkendu sa snažte nemyslieť na nič. Doprajte vašej psychike pokoj.

21. 1. - 27. 1. 2013

Baran
Vaše pracovné povinnosti, ktoré máte naplánované na tento týždeň, budete úspešne zvládať. Menšie problémy sa vyskytnú pri úlohách, ktoré ste nestihli uzavrieť v minulom roku. Aj tým sa preto budete venovať počas týchto dní. Nakoniec sa vám aj tie podarí odstrániť. V osobnom živote sa nebudete musieť zaoberať ničím nepríjemným. Táto oblasť vášho života je v úplnom poriadku. Počas víkendu si naplánujte program spoločne s vašou rodinou.

Býk
Počas tohto týždňa to budete mať na pracovisku veľmi ľahké. Vaše povinnosti nebudú náročné, hravo ich zvládnete. Dokonca, medzi vami a vašimi spolupracovníkmi vládne príjemná a uvoľnená atmosféra. Vaše partnerské a rodinné záležitosti vás nebudú ničím mimoriadnym zaťažovať. Počas nadchádzajúceho víkendu si môžete dovoliť venovať sa aj vašim záľubám a koníčkom, na ktoré ste dlhšiu dobu nemali čas.

Blíženci
V pondelok a v utorok by ste sa mali na pracovisku zamerať hlavne na finančné záležitosti. V tejto oblasti vám bude nebeská obloha maximálne naklonená. Dokonca, v tieto dni máte šancu aj na výhru v lotérii. Zvyšok týždňa je na vašom pracovisku pokojný. Rovnaký pokoj a pohoda prevláda aj vo vašom osobnom, rodinnom a partnerskom živote. Víkend strávte s priateľmi a vyberte sa za zábavou.

Rak
Pokiaľ ste už dlhšiu dobu uvažovali nad tým, že vašim nadriadeným predstavíte nové plány a projekty, tento týždeň nato máte absolútne ideálne podmienky. Hviezdy stoja pri vás, neváhajte. Úspech máte zaručený. V súkromnom živote, v partnerskom a rodinnom spolužití, je všetko v poriadku. Dávajte si pozor na blížiaci sa víkend. Hrozí vám, žeby ste si ho mohli pokaziť zbytočnými nedorozumeniami a hádkami.

Lev
V tomto týždni sa môžete tešiť na pracovné úspechy. Darí sa vám budovať si kariéru a hlavne, pôjde vám karta vo finančných príležitostiach. Snažte sa to využiť. Pokiaľ tipujete, teraz máte veľkú šancu si aj týmto spôsobom finančne prilepšiť. Oblasť vášho osobného života nebude narušená ničím nepríjemným. Naopak, môžete sa tešiť z pohody a príjemnej atmosféry medzi vami a vašimi najbližšími. Aj víkend bude prebiehať v duchu harmónie a pokoja.

Panna
Celý tento týždeň sa môžete na vašom pracovisku venovať akejkoľvek práci. Môžete si byť istí, že sa vám ju podarí zvládnuť na výbornú. Pokiaľ pracujete vo finančnom sektore, máte šancu počas pondelka a utorka urobiť životné investície. Skúste si počas týchto dní podať aj lotériu. Máte šancu na finančný zisk. Váš osobný, rodinný a partnerský život je v pohode. Aj počas víkendu sa môžete tešiť na príjemné chvíle v spoločnosti vašich priateľov.

Váhy
Tento týždeň sa budete môcť na vašom pracovisku uvoľniť a aj poľaviť v pracovnom nasadení. V tieto dni vás vaši nadriadení nebudú zbytočne otravovať a zaťažovať novými úlohami, všetky povinnosti si dokážete splniť v pokojnej atmosfére. Ani o vaše súkromie si nemusíte robiť zbytočné starosti. Všetci vaši najbližší vám dávajú jasne najavo svoju spokojnosť so všetkým, čo pre nich robíte. Počas víkendu by ste mohli spoločne navštíviť nejaké kultúrne podujatie.

Škorpión
Na vašom pracovisku bude počas tohto týždňa prevládať hlavne chaos a stres. Preto sa na to pripravte. Hlavne psychicky. Je to dôležité. Ak dokážete týmto nepríjemným tlakom odolať, dokážete zvládnuť všetko do takej miery, že si vašimi výsledkami u nadriadených získate nielen uznanie, ale aj dobrú pozíciu k povýšeniu. Váš osobný život nebude ničím nepríjemným zaťažený. V tejto oblasti vášho života je všetko v poriadku.

Strelec
Máte pred sebou pracovne mimoriadne úspešný týždeň. Opäť sa naplno prejaví sila vašej vládnucej planéty Jupiter (peniaze, šťastie). Napriek všetkým úspechom budete mať pesimistickú náladu. Snažte sa ju ovládať, pretože by ste ňou mohli vniesť dusnú atmosféru aj do vášho osobného alebo rodinného života. Bola by to škoda, pretože v tejto oblasti máte počas týchto dní možnosť prežiť príjemné chvíle v kruhu vašich najbližších.

Kozorožec
V tomto týždni je pre vás veľmi dôležité, ako sa k vašim pracovným povinnostiam postavíte hneď od pondelka. Ak ho dokážete správne podchytiť, máte zaručený len a len úspech a aj dobrý finančný zisk. Podobne to bude aj vo vašom súkromí. Nie je dôvod na žiadny stres ani obavu, nebodaj na paniku. Záleží iba na vás, aký signál vyšlete k vašim blízkym. Rovnaké sa vám budú vracať z ich strany. Už dlhšiu dobu je vaša rodina svojím spôsobom nútená prispôsobovať sa vašim náladám aby bol pokoj.

Vodnár
Tento týždeň zistíte, že niektorí vaši spolupracovníci k vám prechovávajú určitú zášť. Závidia vám vaše doterajšie úspechy. Pokiaľ sa tým nedáte vnútorne vykoľajiť, dokážete aj počas týchto dní vaše pracovné úlohy opäť úspešne zvládnuť. Vo vašom súkromí je pokojná atmosféra, ktorá by mala pretrvávať. Snažte sa preto aj vy, svojou troškou, prispieť k jej pokračovaniu. Ani počas víkendu sa zbytočne nesnažte niečo riešiť medzi vami a vašimi blízkymi.

Ryby
V tomto týždni sa na vašom pracovisku snažte robiť iba to, čo máte naplánované. Všetky ostatné aktivity si odložte na príhodnejšie obdobie. Okolo vás bude nervózna atmosféra, ktorá vám bude brániť sústrediť sa na vaše povinnosti. Ani finančne to nebudete mať počas týchto dní dobré. Obmedzte sa preto iba na nevyhnutné výdavky. V oblasti vášho citového života bude našťastie všetko v poriadku.

14. 1. - 20. 1. 2013

Baran
V zamestnaní sa počas tohto týždňa nestretnete s ničím, čo by vám mohlo zabrániť úspešne dokončiť všetky vaše pracovné povinnosti, ktoré máte na tieto dni naplánované. Vaše partnerské spolužitie bude v pohode. Ale iba v tom prípade, že dokážete v sebe potlačiť chuť na erotické dobrodružstvá mimo vášho domova. Ak odoláte, počas víkendu si všetky dokážete vynahradiť v spoločnosti vašich polovičiek.

Býk
Vaše pracovné povinnosti zvládnete tento týždeň bez väčších problémov. Dokonca dostanete možnosť pracovať na nových projektoch, ktoré ste už dlhodobo plánovali uviesť do praxe. Aj vo vašom osobnom živote sa nedeje nič mimoriadne. V podstate pred sebou máte pokojné a pohodové dni. Aj počas víkendu sa cítite príjemne. Doprajte si zábavu v spoločnosti vašich priateľov. Zaslúžite si to.

Blíženci
Na vašom pracovisku sa dejú určité zmeny, ktoré nie sú príjemné. Pre vás napokon dopadnú dobre. Snažte sa nezaoberať nimi, ale venujte sa iba vašim povinnostiam. Pokiaľ tak urobíte, vaše výsledky budú uspokojivé. Našťastie, vo vašom osobnom živote sa nedejú žiadne nepríjemné udalosti, ktoré by vyžadovali vašu zvýšenú pozornosť. Víkend, ktorý máte pre sebou, si rezervujte hlavne na relax a odpočinok.

Rak
Od pondelka do stredy ste plní optimizmu a elánu, čo sa odzrkadlí aj vo vašich výsledkoch. Od štvrtka do piatku buďte opatrní, aby ste nepokazili všetko to, čo ste dosiahli. V tieto dni ste podráždení a nepríjemní na všetkých. Vaše rodinné záležitosti sú v pohode. Počas štvrtku a piatku ich nepokazte tým, že by ste vašu zlú náladu preniesli na vašich blízkych. Počas víkendu sa radšej vyberte niekam, kde by ste mohli byť mimo všetkého diania okolo vás.

Lev
V tomto týždni sa vám z pracovného hľadiska darí hlavne vo finančných záležitostiach. Ak ste chceli investovať, mali by ste na to využiť práve tieto dni. Môžete si byť istí, že vám vaše finančné investície prinesú dobré zisky. V partnerskom spolužití, ale aj v rodinných záležitostiach, je všetko v poriadku. Dokonca máte možnosť sa počas víkendu venovať aj vašim osobným záľubám a koníčkom.

Panna
Pripravte sa na to, že vaše pracovné nasadenie zabrzdia záležitosti v podobe nepríjemných zmien na vašom pracovisku. Našťastie, pre vás dopadnú dobre. Snažte sa ich ignorovať. Iba tak sa vám podarí všetky vaše úlohy úspešne zvládnuť. V súkromí sa môžete venovať všetkému, čo chcete urobiť alebo zmeniť. Aj vaša rodina vám bude v tomto nápomocná. Na víkend si nerobte žiadne plány. Snažte sa ho stráviť v spoločnosti vašej rodiny.

Váhy
V tieto dni bude u vás na pracovisku pohoda a pokojná atmosféra. Aj táto záležitosť prispeje k tomu, že všetky vaše pracovné povinnosti úspešne zvládnete. Môžete začať realizovať aj vaše nové projekty, ktoré máte už dlhšie obdobie v pláne. Rovnaká pohoda a spokojnosť prevláda aj vo vašom súkromí. V partnerskom spolužití vládne harmónia a v rodinnom sa vaša spolupatričnosť utužuje. Počas víkendu sa aj s priateľmi vyberte niekam za zábavou.

Škorpión
Ak chcete počas týchto dní vo vašich pracovných záležitostiach dosiahnuť úspech, snažte sa ich riešiť sami. Zo strany vašich spolupracovníkov vnímate negatívny prístup a z toho vyplývajúce prekážky. Naopak, v citoch a láske sa vám nesmierne darí. Pokiaľ ste nezadaní a túžite po partnerstve, máte šancu stretnúť toho pravého alebo tú pravú. Ani počas víkendu nezostávajte doma. Vyberte sa radšej niekam do spoločnosti.

Strelec
V tomto týždni sa u vás naplno prejaví vaša vládnuca planéta Jupiter (šťastie, peniaze). Očakávajte, že v zamestnaní budete úspešní. Svoje pracovné postavenie si upevníte a ešte viac sa vám otvorí možnosť postúpiť na lepšiu pozíciu. Rovnako sa, aj v osobnom živote, tešíte zo šťastia a celkovej pohody. Aj v tejto oblasti vášho života sa môžete pustiť do všetkého, čo by ste chceli zlepšiť, aby ste vašim partnerom a rodine ešte viac spríjemnili váš spoločný domov.

Kozorožec
Je pred vami týždeň, ktorý prináša veľa pracovných príležitostí ukázať všetkým vaše schopnosti. Budete nielen úspešní, ale aj vaše výsledky vám prinesú náležitú odmenu v podobe finančného ohodnotenia alebo postup v kariérnom rebríčku. Aj v súkromí očakávajte iba pohodu. Zo strany vašich partnerov a celej rodiny budete podporovaní vo všetkom. Počas víkendu si poriadne odpočiňte a naberte nové sily. Budete ich potrebovať.

Vodnár
V zamestnaní si počas tohto týždňa dávajte veľký pozor na všetko, do čoho sa pustíte. Snažte sa sústrediť, aby ste neurobili chybný krok, ktorým si môžete na dlhú dobu pokaziť vašu doterajšiu vynikajúcu reputáciu. Toto upozornenie pre vás ešte viac platí v partnerskom spolužití. Dávajte si pozor na každé slovo, ktoré nasmerujete na vašich partnerov. Mohlo by sa stať, že by ste si ním úplne uzavreli cestu k sebe.

Ryby
Tento týždeň sa cítite dobre. Máte plno nových myšlienok a nápadov, ktoré môžete vašim nadriadeným predložiť. Určite bude aspoň jedna z nich prijatá. Vaša pozícia u zamestnávateľov je počas týchto dní neohrozená. Môžete sa tešiť aj na chvíle v spoločnosti vašich partnerov. Aj v tejto oblasti vášho života prežívate príjemné pocity, ktoré sú naplnené láskou a citom. Môžete to brať ako tip na to, ako stráviť víkend.

7. 1. - 13. 1. 2013

Baran
Počas celého pracovného týždňa by ste mali vašu pozornosť zamerať na finančné transakcie. V tejto oblasti sa vám bude ozaj veľmi dobre dariť. Máte šance na dobré zisky. Aj v rámci vášho osobného, rodinného a partnerského spolužitia budete mať počas týchto dní pohodu a pokoj. Dokonca si budete môcť dopriať luxus v podobe možnosti venovať sa vašim osobným záujmom a koníčkom počas nadchádzajúceho víkendu.

Býk
Počas tohto týždňa bude na vašom pracovisku prevládať stres a chaos. Zvládate to všetko úspešne a dokonca si dokážete udržať aj dobrú náladu. Tá vás neopustí ani vo vašom súkromí. V dobrom slova zmysle ňou nakazíte všetkých vašich rodinných príslušníkov, čím u vás budú počas týchto dní vznikať rôzne komické situácie. Veľa zábavy a humorných chvíľ spoločne zažijete aj počas víkendu.

Blíženci
Tento pracovný týždeň vás zastihne v dobrej nálade, čo sa prejaví aj na vašich spolupracovníkoch v tom zmysle, že na vašom pracovisku bude veľmi dobrá a zdravá atmosféra. Tá prispeje k dobrým spoločným pracovným výsledkom. Váš osobný a citový život je tiež v poriadku. S partnermi prežívate harmonický vzťah a vaša rodina vám prejavuje vďaku za vašu podporu a starostlivosť o nich. Počas víkendu sa vyberte k priateľom na návštevu, trochu sa rozptýliť.

Rak
V zamestnaní sa vám bude dariť vo všetkom. Okrem stredy. Vtedy sa nepúšťajte do žiadnych finančných transakcií a ani si neberte úver alebo pôžičku. Aj vaši nadriadení budú s vašim výkonom a výsledkami spokojní. Vaša doména, rodinné záležitosti, vám budú počas týchto dní robiť radosť. S partnermi si váš vzťah utužujete a bude to pokračovať aj počas nadchádzajúceho víkendu. Neplánujte si preto, okrem trávenia času doma s vašimi najbližšími, nič iné.

Lev
Pracovne budete počas týchto dní dosť vyťažení. Výsledky vášho snaženia nebudú presne také, ako by ste si to predstavovali. V podstate však budete spokojní. Ste iba na začiatku tohto roka. Nemáte dôvod na žiadnu paniku. Vaše súkromie je takisto v pohode. Vaši partneri, ale aj celá rodina, vám dávajú jasne najavo svoju spokojnosť so všetkým, čo pre nich robíte. Počas tohto víkendu sa môžete venovať vašim koníčkom. Budete mať na to čas a priestor.

Panna
Po nedávnych sviatkoch sa cítite odpočinutí a plní elánu. Na pracovisku by ste to radi pretavili do super výsledkov. Musíte sa však uspokojiť iba s dobrými. Ale aj nimi vašich nadriadených presvedčíte o tom, že ste pre nich nenahraditeľní. Vaše súkromie, rodina a partnerské spolužitie, si od vás nebudú vyžadovať zvýšenú pozornosť. V tejto oblasti vášho života je všetko v poriadku. Máte pred sebou celkom fajn týždeň.

Váhy
Počas tohto týždňa budete na vašom pracovisku pod veľkým stresom. Vaši nadriadení vás hneď od začiatku tohto roka zavalili veľkým množstvom povinností. Zvládate ich, aj keď ste pod tlakom a dokonca si dokážete udržať dobrú náladu. Je to aj tým, že vo vašom súkromí prežívate už dlhodobo spokojnosť a stabilitu. Vaše partnerské spolužitie je naplnené láskou a harmóniou. Počas víkendu by ste sa mohli s rodinkou vybrať na nejaké kultúrne podujatie alebo choďte do kina.

Škorpión
Snažte sa počas tohto týždňa venovať iba vašim pracovným povinnostiam a nedajte sa vtiahnuť do žabo-myších vojen medzi vašimi kolegami, ktoré medzi sebou vedú. Pokiaľ odoláte, máte šancu sa stať lídrom vo vašom kolektíve a tak položiť dobrý základ k vášmu postupu na kariérnom rebríčku. Vaše súkromie nebude počas týchto dní narušené ničím, čo by si od vás vyžadovalo zvýšenú pozornosť alebo osobnú angažovanosť.

Strelec
Počas tohto týždňa nebude u vás v zamestnaní nič, čo by ste nedokázali zvládnuť na jednotku. Úspešne si budujete nielen kariéru, ale aj zvyšujete vaše finančné ohodnotenie. Rovnaké úspechy budete žať aj vo vašom osobnom živote. V láske a citoch sa vám darí. Mali by ste byť preto obozretní, pretože aj mimo domova budete pokúšaní opačným pohlavím. Nepokazte si niečo dôležité, pre chvíľkové pobláznenie.

Kozorožec
Pripravte sa nato, že tento týždeň budete vnútorne v napätí a v nepohode. Ale cez to všetko sa vám bude dariť úspešne zvládať všetky vaše pracovné povinnosti k spokojnosti všetkých zainteresovaných. Všetky vaše vytýčené ciele si dokážete naplniť. Vaše súkromie je v pohode. Medzi vami a vašou rodinou vládne príjemná atmosféra a harmónia. Počas víkendu sa snažte venovať hlavne vašim partnerom. Chýbate im.

Vodnár
Pracovne ste tento týždeň spokojní s vašimi výsledkami. V čom sa vám bude ozaj výnimočne dariť, sú finančné záležitosti. Preto by ste sa im mali počas týchto dní venovať s mimoriadnou pozornosťou. O to viac buďte pozornejší a vnímavejší v oblasti vášho partnerského spolužitia. Táto oblasť vášho života je ohrozená natoľko, že by mohlo dôjsť až k trvalému rozpadu. Na tento víkend si neplánujte nič iné, okrem toho, že sa budete veľmi pozorne venovať vašim polovičkám.

Ryby
Vaše zamestnanie vám bude počas tohto týždňa robiť radosť. Všetko budete zvládať bez problémov a aj atmosféra medzi vami a vašimi spolupracovníkmi bude príjemná a pokojná. Váš citový život bude mať počas týchto dní iba zelenú. Táto, pre vás veľmi dôležitá oblasť, bude naplnená presne podľa vašich predstáv. Aj víkend by ste si mali plánovať iba s vašim partnerom niekde v ústraní a bokom od všetkého a všetkých.

Vyrobil Jozef Polčic, kreativci.eu