Ryby
Býk Lev Panna
Škorpión Blíženci
Váhy Baran Rak
Vodnár
Kozorožec
Strelec

Týždenné horoskopy

Archív týždenných horoskopov 2012

17. 12. - 23. 12. 2012

Baran
Už aj na vašom pracovisku je cítiť predsviatočnú atmosféru. Vaši nadriadení sú k vám milší ako v iné obdobie. Aj zo strany vašich spolupracovníkov vnímate iba pozitívnu energiu. V zamestnaní sa preto môžete tešiť z príjemnej a pohodovej atmosféry. Rovnaká, príjemná, predvianočná atmosféra prevláda aj vo vašom súkromí. Tieto dni, vás a vašich najbližších, zamestnávajú prípravy na Vianoce.

Býk
V zamestnaní sa vám darí všetko plniť načas. Vaše pracovné výsledky uspokojujú predstavy vašich nadriadených. Vy sa z toho nedokážete tešiť, pretože sa necítite v psychickej pohode. Odzrkadľuje sa to aj vo vašom súkromí. Stojíte bokom od všetkých vianočných príprav. Nedarí sa vám nechať sa strhnúť do tejto príjemnej atmosféry. Našťastie, všetkopotrebné k Vianociam už z vašej strany máte nakúpené. Snažte sa počas víkendu odpočívať a relaxovať.

Blíženci
Na vašom pracovisku patríte k tým, ktorí nemajú problém plniť si povinnosti presne podľa predstáv vašich nadriadených. Ste trochu nervózny z toho, že po finančnej stránke nevidíte odozvu, a to by ste teraz pred Vianocami najviac ocenili. V rodine to máte OK. Ale aj tu na vás dolieha finančný nedostatok. Chceli by ste vašich najbližších obdarovať viac. Berte to z toho uhla pohľadu, že Vianoce nie sú o tom, kto komu kúpi drahší darček, ale o niečom úplne inom.

Rak
Od pondelka do stredy budete v zamestnaní nesmierne vyťažení. Iba tak - tak budete stíhať zvládať všetky vaše povinnosti. Od štvrtku do piatku a už situácia upokojí. Aj so spolupracovníkmi budete mať priestor skrášliť si vaše pracovisko vianočnou výzdobou. Keďže ste najrodinnejšie založené znamenie celého zverokruhu, chcete vytvoriť dokonalú vianočnú atmosféru pre vašich najbližších. Naozaj sa veľmi naháňate, aby bolo všetko tip – top. Nestresujte sa. Vaša rodina je vám maximálne nápomocná, všetko stihnete načas a všetko bude úžasné.

Lev
Ak ste si na tento týždeň naplánovali dôležité rokovania, snažte sa ich zrealizovať v pondelok a v utorok. Počas týchto dní sa vám bude pracovne dariť. Ide o tom, že od stredy až do piatku bude všade okolo vás veľa stresu. Prenesie sa aj na vás a bude vám brániť plne sa sústrediť na všetko dôležité. To sa bude týkať aj vášho súkromia. Vianoce sú za dverami a vy nestíhate nič. Nemáte nič nachystané, nakúpené. Ešte viac vás to dostáva do nepohody. Snažte sa byť napriek tomu v pokoji.

Panna
Vaše znamenie je považované za najpracovitejšie z celého zverokruhu. Počas týchto dní to potvrdíte na sto percent. Vaše pracovné výsledky sú výborné, cítite sa však sklamaní z toho, že nie sú zo strany nadriadených dostatočne finančne ohodnotené. Trápi vás to hlavne preto, lebo chcete vašim najbližším dopriať čo najviac darčekov. Uvedomte si, že tieto sviatky nie sú o materiálnom obdarovaní, ale o láske, spolupatričnosti a pohode.

Váhy
Na pracovisku sa vám počas tohto týždňa darí všetko, čo máte na tieto dni naplánované. Aj vaši nadriadení sú s vašimi výsledkami spokojní. Nevnímate to, netešíte sa. Po psychickej stránke sa necítite dobre, čo vám bráni nechať sa vašou rodinou vtiahnuť do víru vianočných príprav. Na jednej strane sa nedeje nič mimoriadne, pretože už máte z vašej strany všetko nakúpené. Na druhej strane by ste sa mali snažiť vašim správaním nekaziť ostatným radosť z predvianočnej atmosféry.

Škorpión
Pripravte sa na ozaj náročný týždeň v rámci vašich pracovných povinností. Je okolo vás veľa stresu a napätia. Zvládate ich a vaše výsledky sú zo strany vašich nadriadených hodnotené ako veľmi dobré. V partnerskom spolužití očakávajte láskou naplnený každý deň tohto týždňa. Prípravy na vianočné sviatky sú vo vašej rodine v plnom prúde. Aj tie sa vám darí zvládať bez problémov. Máte okolo seba rodinu, ktorá vám pomáha.

Strelec
V zamestnaní sa vám nedarí presadiť vaše plány a projekty. Trápi vás to, ale nedajte sa tým odradiť. Berte to jednoducho tak, že na ne teraz nie je správne obdobie. Odložte to na príhodnejšiu chvíľu. Snažte sa teraz neprenášať vaše sklamanie do súkromia, pretože by ste mohli reagovať na všetko neprimerane, a tak pokaziť vianočnú atmosféru všetkým vašim blízkym. Pokiaľ ide o prípravy na sviatky, všetko máte pevne pod kontrolou a zvládate ich.

Kozorožec
Aj tento týždeň sa vám v zamestnaní mimoriadne darí. Postupne si nielen upevňujete pozíciu, ale aj budujete kariéru. Cítite sa dobre a ste so sebou spokojní. Aj v oblasti citov a lásky je všetko v poriadku. Prípravy na vianočné sviatky vás trocha stresujú, ale nemusíte sa obávať. Všetko zvládnete. Vaši partneri a celá rodina vám pomáhajú, všetko dopadne perfektne. Toto najkrajšie obdobie v roku si budete užívať.

Vodnár
Počas týchto dní ste pracovne ozaj nesmierne vyťažení. Na jednej strane je to dobre, pretože to znamená aj dobré finančné ohodnotenie. Na druhej strane by ste chceli túto predvianočnú atmosféru precítiť aj v spoločnosti vašich kolegov. Povinnosti vám to však nedovolia. O to viac si ich však užijete v kruhu vašej rodiny. Všetky prípravy na toto najkrajšie obdobie roka zvládate dokonale, s entuziazmom vlastným vášmu znameniu.

Ryby
Vaše pracovné povinnosti budete počas tohto týždňa vykonávať mechanicky. Zvládnete ich, ale nebudete cítiť radosť z vašich výsledkov. Bude to zapríčinené tým, že od pondelka do štvrtku sa nebudete cítiť šťastní v oblasti lásky. A tá je pre vás dôležitá. Už od piatku a cez víkend sa táto oblasť vášho života zlepší. Predvianočné prípravy si užijete v kruhu najbližších.

10. 12. - 16. 12. 2012

Baran
Počas tohto pracovného týždňa si môžete dovoliť poľaviť vo vašom nasadení. Zo strany vašich nadriadených nebudete zaťažovaní úlohami nad rámec vašich povinností. O to viac energie vám ostane na rodinné záležitosti. Zíde sa vám hlavne v tomto predvianočnom období, na prípravu a zariaďovanie vecí doma, aby ste si mohli počas sviatkov užívať spoločne v kruhu rodiny. Aj nadchádzajúci víkend by ste mali využiť na nákupy všetkého potrebného v spojitosti s Vianocami.

Býk
Od pondelka do stredy sa vám bude na pracovisku mimoriadne dariť. Tieto dni využite maximálne, ako dokážete. Od štvrtku do piatku budete mať problémy v komunikácii s kolegami a obchodnými partnermi aj v tých najjednoduchších záležitostiach. Vaše súkromie nebude ničím narušené, preto sa aj vy môžete spoločne s vašimi partnermi, naplno venovať prípravám na prichádzajúce vianočné sviatky. Počas víkendu si dávajte pozor na možné zdravotné problémy v podobe nachladnutia.

Blíženci
Všetky vaše pracovné povinnosti, ktoré ste si na tento týždeň naplánovali, budete zvládať bez problémov. Predsa z vašich výsledkov nebudete mať radosť. Je to zapríčinené tým, že sa už od pondelka necítite v psychickej pohode a cítite celkovú únavu. Požiadajte preto vašich partnerov, aby prevzali váš diel povinností v rámci vašej domácnosti za vás. Nemusíte sa obávať, žeby ste boli odmietnutí. Počas víkendu si doprajte hlavne odpočinok a relaxujte.

Rak
Prvá polovica tohto týždňa vás v zamestnaní zastihne v dobrej nálade a plných energie. Odzrkadlí sa to aj na vašich výkonoch. Tá druhá bude náročnejšia. V konečnom dôsledku to nezmení nič na tom, že zvládnete všetko, k spokojnosti všetkých. Doménou vášho znamenia je vaša rodina, ktorá vám počas týchto dní bude prinášať iba radosť a pocit absolútnej spokojnosti. Aj počas víkendu sa v kruhu vašich najbližších budete cítiť naplnení láskou a harmóniou.

Lev
Situácia na vašom pracovisku počas týchto dní bude ako okopírovaná z minulého týždňa. Práca, ktorej sa venujete, vám ide od ruky. Všetky rokovania, ktoré ste si naplánovali, dopadnú presne podľa vašich predstáv. Bude tomu všetkému chýbať povestná čerešnička v podobe finančného ocenenia. V oblasti lásky a citov je všetko v poriadku. Táto oblasť vášho života vás počas týchto dní nebude ničím negatívnym zaťažovať. Aj nadchádzajúci víkend vás zastihne spokojných, v kruhu vašich najbližších.

Panna
Od pondelka do stredy vám práca pôjde sama od seba. Budete veľmi výkonní, ale už od štvrtku do piatku sa pripravte na určité problémy. Bude to pre vás výzva, s ktorou si dokážete poradiť. V konečnom dôsledku to bude znamenať váš celkový úspech. Aj v partnerskom spolužití je všetko v poriadku. Môžete sa tak spoločne sústrediť na prípravy spojené s nadchádzajúcimi vianočnými sviatkami. Využite nato víkend. O to viac času vám zostane na osobné záležitosti.

Váhy
Od pondelka do stredy sa vám darí plniť všetky vaše pracovné povinnosti bez problémov. Vo štvrtok a v piatok to nebude platiť. Bude to zapríčinené zlou komunikáciou medzi vami, vašimi spolupracovníkmi a nadriadenými. Preto si dávajte si pozor na jazyk. Oblasť vášho súkromia, rodiny a partnerského spolužitia nebude počas týchto dní ničím negatívnym narušená. V rovnakom duchu sa nesie aj víkend.

Škorpión
Už počas minulého týždňa sa vám v zamestnaní darilo postupne zvládať všetko zameškané a rovnako to bude pokračovať aj počas tohto. Môžete byť spokojní. Svojou snahou sa vám darí získavať opäť pevnú pôdu pod nohami. Všetky tieto pozitíva sa odzrkadľujú aj vo vašom súkromí. Ste milí, uvoľnení, prispievate tým k celkovej pohode vo vašej rodine a utužovaniu vašich vzájomných vzťahov. Zo strany vašich partnerov je to nesmierne cenené.

Strelec
Vaše pracovné úspechy sú počas tohto týždňa neprehľadnuteľné. Dôkazom toho je obdiv a uznanie vašich kolegov a nadriadených. Je to síce fajn, ale vaša snaha nie je finančne docenená, hlavne v tomto predvianočnom období a vás to nesmierne hnevá. Ešteže máte pri sebe vašich partnerov, ktorí váš momentálny finančný deficit dokážu vykryť. Sú to ozaj ľudia, na ktorých sa môžete spoľahnúť vo všetkom. Počas víkendu sa snažte dopriať si pokoj. Odpočívajte.

Kozorožec
Počas tohto týždňa očakávajte významný posun v kariérnom rebríčku. Vaše dlhodobé pracovné úspechy nezostali bez povšimnutia. Tie budú pokračovať aj počas týchto dní, čo iba viac utvrdí všetkých zainteresovaných, že ich rozhodnutie bolo správne. Váš osobný život si počas týchto dní nebude vyžadovať žiadne mimoriadne zásahy z vašej strany. Všetko je v poriadku. Aj počas víkendu to tak bude.

Vodnár
V pondelok si dávajte na pracovisku pozor. Nič vám nepôjde tak, ako by ste chceli. Našťastie, už od utorka až do piatku, máte všetko pod kontrolou a stíhate dohnať zameškané. Aj takto vašim nadriadeným dokazujete, že zvládate aj náročné situácie a že ich dôvera k vám je oprávnená. V partnerskom spolužití sa počas týchto dní nedejú žiadne mimoriadne udalosti, ktorým by ste museli venovať zvýšenú pozornosť. Počas víkendu by ste mali rodine pomáhať pri upratovaní pred vianočnými sviatkami. Ocenia to.

Ryby
Počas tohto týždňa očakávajte iba pracovné problémy, ktoré budete musieť veľmi prácne odstraňovať. Aj keď sa vám niečo podarí vyriešiť, vzápätí sa vynoria nové prekážky. Preto bude dobré, ak sa obrníte trpezlivosťou. Aby toho nebolo dosť, tak od štvrtka bude ohrozené aj vyše partnerské spolužitie. Neriešte žiadne zásadné veci medzi vami, pretože by ste mohli spustiť niečo, čo by ste nedokázali napraviť.

3. 10. - 9. 12. 2012

Baran
Máte pred sebou nádherný týždeň. V zamestnaní vám ide práca od ruky, všetky vaše pracovné dohody a rokovania vám vychádzajú presne podľa vašich plánov a predstáv. Cítite sa úžasne a spokojne. Je to aj tým, že v tieto dni prežívate nádherné a vzrušujúce chvíle v spoločnosti vašich partnerov. Aj vy nezadaní sa môžete tešiť z nových známostí. Ak plánujete potomstvo, tak sa môžete pustiť „do práce“. Nebeská obloha je vám v tejto činnosti naklonená :)

Býk
Cítite sa príjemne a plný elánu. Naplno sa to odzrkadľuje aj na vašich pracovných výkonoch a výsledkoch. Pokiaľ máte pred sebou náročné rokovania alebo uzatvárania dôležitých zmlúv, nemusíte mať obavy. Všetko sa vám podarí úspešne zvládnuť. Aj v osobnom živote sa môžete tešiť iba na krásne chvíle, či už v rodinnom kruhu alebo v súkromí s vašimi partnermi. Hlavne počas víkendu by ste sa im mali intenzívne venovať.

Blíženci
Pre vaše znamenie bude tento pracovný týždeň jedným z tých, ktorý si po jeho skončení nepamätáte. Dá sa povedať, že na vašom pracovisku prevláda nuda. Zato oblasť citov a lásky vám to všetko vynahradí. Čaká vás veľa vzrušujúcich zážitkov, bez ohľadu nato, či ste zadaní alebo slobodní. Vaši partneri vám budú prejavovať svoju náklonnosť veľmi intenzívne, preto by ste si na víkend nemali robiť žiadne plány a aktivity, okrem tých, ktoré budete robiť spoločne.

Rak
Od pondelka do stredy sa v zamestnaní ozaj poriadne zapotíte. Práce budete mať až nad hlavu. Už od štvrtka do piatku si však môžete dovoliť poľaviť v nasadení a dokončiť vaše pracovné povinnosti v pokojnej a uvoľnenej atmosfére. V rovnakom duchu (v pohode a pokoji), sa budú niesť aj záležitosti týkajúce sa vášho osobného, rodinného, či partnerského života. Víkend vás zastihne v kruhu rodiny, v príjemnej atmosfére príprav na blížiace sa sviatky.

Lev
V zamestnaní, či v podnikaní, vám všetky vaše plány počas tohto týždňa vychádzajú. Práca vás nemierne baví, no chýba tomu tá povestná čerešnička na torte – financie za vašu snahu, čo vás znervózňuje. Nemusíte mať ale obavy o peniaze. Prídu v stanovený čas, podľa dohodnutých podmienok. V citovej oblasti medzi vami a vašimi partnermi je všetko v poriadku. Počas víkendu si môžete dovoliť venovať sa vašim koníčkom. Určite vám to nikto z rodiny nebude zazlievať.

Panna
Ste na seba príliš nároční, čo sa prejaví vašou nespokojnosťou s výsledkami vašej práce. Ale je to iba váš subjektívny pocit, pretože tento váš pracovný týždeň bude nadriadenými hodnotený ako úspešne zvládnutý. V súkromí sa môžete tešiť zo zvýšeného záujmu vašich partnerov o vašu spoločnosť. Budú k vám milí, pozorní a nežní. Nemali by ste robiť žiadne súkromné plány na nadchádzajúci víkend. Aj počas neho budú chcieť tráviť všetok čas s vami v tesnej blízkosti.

Váhy
Počas tohto týždňa ste si na pracovisku nemohli priať nič lepšie ako to, že máte veľa zaujímavej práce, ktorá vám ide ako po masle. Ste úspešní a spokojní nielen sami so sebou, ale spokojnosť s vašimi výsledkami prejavujú aj vaši nadriadení. Všetky tieto dni sa pre vaše znamenie budú niesť v opare lásky. Ak ste romantickí, tak zažijete romantiku. Ak máte radi drsnejšie prejavy citov zo strany vašich partnerov, užijete si ich do sýta a pokračovať to bude aj počas víkendu.

Škorpión
Vaša snaha a trpezlivosť na pracovisku sa vám pomaly ale isto vypláca. Postupne doháňate zameškané, a zároveň sa vám darí plniť načas aj nové úlohy. Ste na najlepšej ceste dosiahnuť nielen vaše stratené pozície, ale aj výrazne postúpiť. Oblasť vášho partnerského spolužitia nebude počas týchto dní rušená žiadnymi nepríjemnosťami. Počas nadchádzajúceho víkendu si doprajte čas aj priestor na vaše osobné záujmové činnosti. Zaslúžite si to.

Strelec
Počas týchto dní sa budete na pracovisku stretávať so závisťou zo strany niektorých vašich kolegov. Môže vyvrcholiť až pozvaním na „koberček“ k vašim nadriadeným, kde budete musieť obhajovať vašu pravdu. Nebojte sa, dokážete si ju obhájiť. V rodinných záležitostiach sa nebude diať nič mimoriadne, čo by si vyžadovalo vašu zvýšenú osobnú angažovanosť. Počas víkendu sa vyberte niekam do prírody nabrať novú energiu.

Kozorožec
Už zopár týždňov sa vám v zamestnaní mimoriadne darí. Nebude to inak ani počas tohto. Systematicky si idete za svojim cieľom v budovaní vašej kariéry, čo vám aj vychádza. Môžete dokonca očakávať pracovnú ponuku od konkurencie. Oblasť vášho citového života bude plynúť v pokojných vodách. Vaši partneri sa snažia vytvárať vám podmienky na odpočinok a relax. Mali by ste sa im za to počas nadchádzajúce víkendu revanšovať. Ocenia to.

Vodnár
Počas tohto týždňa budete vo vašich pracovných aktivitách nesmierne úspešní. Získavate si u vašich klientov stále väčšiu dôveru. Môžete si byť istí, že ju nestratíte ani v budúcnosti. Ste na najlepšej ceste stať sa vo vašom obore uznávanou osobnosťou. V tieto dni sa nebudete musieť zaoberať ničím nepríjemným, ak ide o vaše súkromie. Táto oblasť vášho života je v úplnom poriadku. Aj nadchádzajúci víkend vám prinesie príjemné zážitky v kruhu vašich najbližších.

Ryby
Je pred vami pokojný pracovný týždeň. Až tak pokojný, že sa budete, v dobrom slova zmysle, nudiť. Môžete si dovoliť užívať si tieto pokojné dni v zamestnaní, pretože máte vašou snahou nadpracované ozaj dlhé obdobie. Oblasť lásky a citov je veľmi pokojná. Ale dostačujúca nato, aby ste vo vašich partneroch vnímali ich oddanosť a podporu k vám. Počas víkendu si doprajte pokoj a relax. Alebo sa vyberte na vianočné trhy s celou rodinou.

26. 11. - 2. 12. 2012

Baran
Počas tohto týždňa sa vám bude na pracovisku dariť veľmi dobre. Už od pondelka sa budete cítiť mimoriadne nabití energiou a elánom. Pozitívne sa to odzrkadlí aj na vašich výsledkoch. V partnerskom spolužití buďte obozretní a opatrní v komunikácii. Hrozia hádky, čím by ste si pokazili nadchádzajúci víkend, ktorý vám ponúka príjemné a vzrušujúce chvíle v spoločnosti vašich polovičiek.

Býk
V pondelok a v utorok by ste mali byť veľmi vnímaví a pozorní. Hlavne, pokiaľ pracujete s financiami. Máte šancu vaše investície ozaj dobre rozmnožiť. Rovnako sa vám bude dariť pokiaľ pracujete v umeleckom odvetví. Hlavne vy, od ktorých sa vyžaduje slovný prednes, budete od stredy do piatku excelovať. Ak túžite po potomstve, od stredy až do nedele by ste sa o to mali pokúšať. Nebeská obloha je vám v tomto mimoriadne naklonená.

Blíženci
Nie nadarmo sa o vašom znamení hovorí, že dokážete pracovať na dvoch miestach naraz a to rovnako stopercentne. Všetko toto sa potvrdí aj počas tohto týždňa. Dokážete predčasne odovzdať vaše pracovné povinnosti splnené na výbornú. S hravosťou navyše pomáhať svojim spolupracovníkom v plnení ich povinností. Navyše, v tomto období ste mimoriadne charizmatickí a príťažliví, čo ocenia hlavne vaši partneri. Nezadaní, čaká vás týždeň vzrušenia a flirtu.

Rak
Ak máte na tento týždeň naplánované dôležité rokovania alebo podpisovanie dôležitých dokumentov na pracovisku, urobte tak v pondelok. Od utorka do piatku budete mať tendencie byť pichľaví ku všetkým vašim spolupracovníkom. V rodinnom a partnerskom živote sa nedejú žiadne mimoriadne udalosti. Sobotu a nedeľu by ste mali tráviť v spoločnosti vašich najbližších.

Lev
V zamestnaní dokážete všetko, čo ste si naplánovali. Vašim elánom dokážete strhnúť aj vašich spolupracovníkov k maximálnym výkonom. Prinesie vám to uznanie, ale aj dobré ohodnotenie zo strany vašich nadriadených. V súkromí, hlavne v rodinných a partnerských záležitostiach, neriešte nič dôležité. Veci by ste si mohli skomplikovať viac, než už sú. Počas víkendu si doprajte odpočinok.

Panna
Tento týždeň opäť všetkým dokážete, prečo je vaše znamenie považované za najpracovitejšie z celého zverokruhu. Budete neudržateľní a bezkonkurenčne najúspešnejší z celého kolektívu vašich spolupracovníkov. Aj vaše výsledky budú podľa toho hodnotené. Dokonca aj váš partnerský život bude nabitý vzrušujúcimi zážitkami. Milo nimi prekvapíte a potešíte vaše polovičky. Nezadaní, je pred vami víkend plný flirtu.

Váhy
Je pred vami pracovne dobrý týždeň. Hlavne, pokiaľ pracujete s financiami alebo v umeleckom odvetví. Počas pondelka a utorka investujte vaše peniaze. Oplatí sa vám to z dlhodobého hľadiska. Od stredy do piatku sa vám podarí presvedčiť a dohodnúť dobré obchody. Pokiaľ uvažujete o dieťatku, mali by ste sa snažiť hlavne od stredy do nedele. Nebeská obloha vám v tejto oblasti prejavuje priazeň.

Škorpión
Ak dokážete počas tohto týždňa zvládnuť tlak a stres, ktorému budete na pracovisku vystavený, podarí sa vám vaše pracovné úlohy zvládnuť. Bude to náročné, ale máte na to. Svoje dobré nápady si však odložte na neskôr. Je dôležité, aby ste si udržali emócie pod kontrolou. Vedeli by ste si nimi narušiť aj vaše súkromie, ktoré je doteraz v pohode. Počas víkendu neriešte nič, iba relaxujte.

Strelec
Aj tento pracovný týždeň sa bude, rovnako ako predchádzajúci, niesť v duchu pokoja a pohody. Zo strany vašich nadriadených sa nemusíte obávať, žeby vás zaťažovali nejakými mimoriadnymi povinnosťami. Aj vo vašom súkromí sa nedejú žiadne nepríjemnosti, ktoré by od vás vyžadovali mimoriadne zasahovanie. Budete mať aspoň viac času na vaše záľuby a koníčky, ktorým ste sa už dlho nevenovali. Užite si to.

Kozorožec
V zamestnaní budete aj naďalej úspešne zvládať všetky vaše povinnosti a bez problémov ich úspešne riešiť. To, čo robíte, vás dokonca aj vnútorne napĺňa. Celkovo máte zo seba dobrý pocit. Ak ste si zobrali k srdcu, žeby ste sa mali k vašim partnerom chovať s úctou a nebrať ich city k vám ako samozrejmosť, potom môžete počas víkendu očakávať novú iskru medzi vami. Ak nie, nečudujte sa, ak sa budú vašej spoločnosti vyhýbať.

Vodnár
Ešte stále to v rámci vašich pracovných aktivít nebude podľa vašich predstáv. Už cítite, že sa vám darí zvládať všetko postupne krok po kroku a stíhate dokončovať zameškaní. Vo vašom prípade je to o to lepšie, pretože vaše súkromie bude potrebovať plné sústredenie na riešenie problémov, ktorých je veľa. Nedajte sa strhnúť emóciami pri ich riešení, počkajte na víkend. Počas neho urobíte konečné rozhodnutie.

Ryby
Aj tento týždeň vám bude prinášať radosť a naplnenie v každej oblasti vášho života. V zamestnaní si budujete kariéru a darí sa vám. Krok po kroku postupujete po rebríčku smerom hore. V súkromí sa vám darí presadzovať a realizovať vaše plány. Vaši partneri vás milujú bez výhrad a rodina vás podporuje. Čo viac si môžete k šťastiu priať? Užívajte si všetko, zaslúžite si.

 

19. 11. - 25. 11. 2012

Baran
Počas tohto týždňa sa máte v zamestnaní presadzovať vašou vnútornou silou, drsnosťou a odvahou. Pokiaľ tak budete konať (samozrejme primerane), môžete očakávať, že sa vám podarí presadiť všetko, čo ste mali v úmysle. V súkromí, a hlavne v rodinnom a partnerskom spolužití by ste mali ukázať svoju druhú tvár. Jemnú a nežnú. Vaši blízki si zaslúžia pozornosť a nehu. Doprajte im to, neoľutujete. Počas víkendu sa venujte hlavne vašej rodine.

Býk
Vo vašom zamestnaní sa vám už dlhšie obdobie darí všetko, na čo zameriate vašu pozornosť. V podobnom duchu sa nesie aj tento týždeň. Môžete sa pustiť aj do náročnejších projektov. Podarí sa vám ich dotiahnuť do úspešného konca. Aj v osobnom živote sa vám po tieto dni bude dariť. Hlavne v partnerskom živote sa upevní vaša stabilita. Aj počas víkendu sa môžete tešiť z príjemných, spoločne strávených chvíľ.

Blíženci
Počas tohto týždňa sa vám darí úspešne riešiť všetky vaše pracovné povinnosti. Pri presadzovaní vašich nových projektov a plánov nebudete mať možnosť ich dostatočne prezentovať. Neuberie vám to na spokojnosti. Bude to aj tým, že v oblasti vášho partnerského spolužitia prežívate novú iskru, ktorá vás napĺňa energiou a elánom. Cez víkend si nerobte žiadne plány mimo domova. Vaši partneri majú pre vás pripravený iný, ale o to vzrušujúcejší program.

Rak
V pondelok by ste si mali podať nejakú lotériovú hru. Máte veľkú šancu na výhru. V utorok a v stredu sa v zamestnaní snažte vyhnúť dôležitým rokovaniam. Mohli by nastať problémy. Vo štvrtok a piatok si budete dokonca môcť dovoliť ísť aj do rizika v dobrom slova zmysle. Všetko sa vám bude dariť. V oblasti lásky a citov vám je nebeská obloha naklonená, hlavne v pondelok a utorok. Ak chcete vašich partnerov požiadať o potvrdenie vášho vzťahu zásnubami alebo svadbou, využite nato tieto dni.

Lev
Pracovné záležitosti sa vám počas tohto týždňa budú dariť dotiahnuť do úspešného konca. Nemusíte mať v tejto oblasti vášho života žiadne obavy. V priebehu týchto dní sa vám ponúkajú nové príležitosti zmeniť smerovanie vašej doterajšej kariéry. Minimálne by ste o nich mali vážne uvažovať. V oblasti osobného, rodinného a partnerského spolužitia sa nebudete musieť zaoberať ničím, čo by vašu spoločnú pohodu mohlo narušiť.

Panna
V tomto týždni máte na svojich bedrách ozaj veľa pracovných povinností. Na jednej strane vás to mimoriadne teší, na druhej strane sa vám nedarí presadiť správne tempo. Neberte to tragicky, nič sa nedeje a všetky úlohy stihnete včas a úspešne odovzdať. Pokoj a rozvahu čerpajte vo vašom osobnom a rodinnom živote. Táto oblasť vášho života nebude počas týchto dní ničím narušená. Počas víkendu očakávajte príjemne strávené chvíle v spoločnosti vašich partnerov a priateľov.

Váhy
Ak ste čakali na vhodné obdobie k realizácii vašich nových projektov a plánov, ku ktorým potrebujete odobrenie vašich nadriadených, počas tohto týždňa na to máte ten správny čas. Pripravte si všetko na ich uvedenie do praxe. Rodinnými a partnerskými záležitosťami sa počas týchto dní nemusíte zaoberať. V tejto oblasti vášho života je všetko v úplnom poriadku. Víkend vám prináša veľa zábavy a radosti.

Škorpión
Dni tohto týždňa vás v zamestnaní zastihnú vo veľkom nasadení. Je to dobré, pretože sa vám bude dariť. Dávajte pozor nato, aby ste vaše snaženie nepreháňali. Mohli by ste naraziť na odpor a nechuť vašich spolupracovníkov. Nechajte si energiu aj na váš osobný a rodinný život. Aj v tejto oblasti vášho života vám je nebeská obloha naklonená. Bude sa vám dariť presadiť vaše predstavy k zlepšeniu celkového spolunažívania. Počas víkendu neriešte nič. Užite si spoločne s partnermi dni voľna.

Strelec
Máte za sebou veľmi produktívny a úspešný týždeň, ktorý vás ale dosť vyčerpal. Preto určite uvítate, že počas tohto sa u vás v zamestnaní nebudú od vás vyžadovať nadpriemerné výkony. Je pred vami pokojný pracovný týždeň. Ostane vám viac energie a času pre vašu rodinu a partnerov, ktorým už chýba vaša spoločnosť a pozornosť. Hlavne počas víkendu si nerobte plány, okrem tých, ktorým sa budete venovať spoločne s vašimi najbližšími.

Kozorožec
Ak ste si mysleli, že minulý týždeň ste mali na vašom pracovisku najlepší, mýlite sa. Tento bude ten, v ktorom excelujete. Vaši kolegovia, ale aj nadriadení, vás budú pozorovať s nemým úžasom, pretože nebude existovať nič, čo by ste nedokázali premeniť na zisky. Aj v oblasti lásky a citov sa vám bude dariť, ale mali by ste sa snažiť viac vnímať vašich partnerov. Ozaj sa vás snažia ničím nezaťažovať a pomáhať vám. Stoja pri vás v dobrom a zlom. Neberte to ako samozrejmosť, pretože by ste mohli viac stratiť ako získať. Snažte sa aj vy, aby ste medzi vami upevnili váš vzťah.

Vodnár
Vy, čo máte stabilné pracovné miesto, bude sa vám dariť všetko bez väčších problémov. Pokiaľ začínate s podnikaním alebo meníte zamestnávateľa, buďte v strehu. Dôkladne si preverte všetky zmluvy a dohody. Až potom ich potvrďte svojim podpisom. V takom prípade bude všetko OK. Váš citový život neriešte počas týchto dní. Z vašej strany je všetko v poriadku. Robíte všetko preto, aby to medzi vami a vašimi partnermi fungovalo. Je na nich, či sa k vám v tomto bode vášho spolužitia pridajú.

Ryby
Tešte sa z tohto týždňa. Zároveň všetky jeho dni využite maximálne, ako sa len dá. Či už pôjde o vašu profesionálnu časť života alebo rodinnú a partnerskú, nebeská obloha vám bude priať. Môžete si v podstate napĺňať všetky vaše plány a predstavy v každej oblasti vášho života. Dopadnú presne tak, ako to chcete vy. Môžete pokračovať v budovaní kariéry alebo sa pustiť do rozširovania rodiny. Je to výborný a príjemný plán, ako spoločne s partnermi tráviť víkend.

12. 11. - 18. 11. 2012

Baran
Od pondelka do stredy si užite pokoj a pohodu na pracovisku. Od štvrtka až do piatku budete zavalený prácou nad hlavu. Zvládnete si ju však zorganizovať veľmi dobre. Všetky vaše povinnosti sa vám podarí odovzdať spracované načas. V podstate celý tento týždeň sa pre vás nesie v duchu pokojnej atmosféry. V osobnom živote a takisto aj v rodinnom či partnerskom spolužití je všetko v úplnom poriadku.

Býk
Od pondelka do utorka by ste sa v zamestnaní mali zamerať hlavne na všetko, čo má spojitosť s financiami. V tejto oblasti vám nebeská obloha bude priať. Zostávajúce dni budú na vašom pracovisku v pohode a bez problémov. Oblasť vašich citov a lásky je počas týchto dní naplnená. Rodinné záležitosti sú v pohode. Nebudete sa musieť zaoberať ničím, čo je pre vás nepríjemné. V priebehu víkendu vás čaká príjemné prekvapenie.

Blíženci
Všetky vaše dôležité pracovné záležitosti, ako je podpisovanie dôležitých zmlúv alebo dôležité rokovania a dohody, sa snažte stihnúť uzavrieť do utorka. Od stredy až do piatku sa budete boriť prekážkami a problémami. Našťastie, váš osobný, rodinný a partnerský život má pokojný priebeh. Táto oblasť vášho života nebude nikým a ničím rušená. Počas víkendu sa venujte záľubám a koníčkom. Nikto vám nebude vyčítať, pretože si to zaslúžite.

Rak
Celý tento týždeň máte pracovne dobrý. Od pondelka do stredy sa snažte vyhýbať otvoreným konfrontáciám s kolegami a hlavne nadriadenými. Máte tendenciu byť voči všetkým pichľaví. Mohli by ste si narobiť nepriateľov. Naopak, od pondelka do utorka máte výnimočne prajné obdobie na city a lásku. Aj v tejto oblasti vášho života si dávajte pozor v piatok. V tento deň hrozia medzi vami a partnermi hádky.

Lev
Doteraz ste boli v pracovných a podnikateľských záležitostiach na vlne úspechov. Niečo z vašej pracovnej minulosti sa však počas týchto dní vyplaví a vy to budete musieť zvládnuť. Mohlo by to ovplyvniť vašu kariéru do budúcnosti. Potrebujete nato veľa trpezlivosti a všetky vaše schopnosti. Našťastie, zo strany vašej rodiny a partnerov máte podporu a ochotu pomôcť vám aspoň s tým, že vás počas tohto týždňa nebudú zaťažovať ničím a prevezmú vaše domáce povinnosti. Odvďačte sa im za to počas víkendu.

Panna
Počas pondelka a utorka sa na pracovisku cítite ako ryba vo vode. Všetky vaše povinnosti plníte rýchlo a bez problémov. Je to dobre, pretože od stredy až do piatku musíte riešiť samé problémy a prekážky. Nedovolia vám pokračovať vo vašom nasadení. V osobnom živote, ale aj v rodinnom, sa vám podarí všetko, do čoho sa spoločne pustíte. Cez víkend sa venujte rodine. Zaslúžia si zvýšenú pozornosť za všetko, čo pre vás robia.

Váhy
Pondelok a utorok máte nesmierne vhodný na finančné transakcie. Hlavne, pokiaľ pracujete v tomto sektore. Aj pre ostatných bude tento týždeň dobrý a prajný vo všetkom, čo má spojitosť s vašim zamestnaním. Rodinné a partnerské spolužitie nebude ničím narušené. Naopak, môžete sa tešiť z harmónie a z príjemných spoločných chvíľ so všetkými, na ktorých vám záleží. Pohodová atmosféra pokračuje aj počas víkendu.

Škorpión
Ešte do stredy sa na pracovisku stretávate s problémami a prekážkami. Už od štvrtka sa všetko začne meniť vo váš prospech. Môžete sa preto znova venovať budovaniu vašej kariéry. V tomto prípade zistíte, že sa vám oplatilo byť trpezlivým. Vo vašich rodinných a partnerských záležitostiach si nemusíte robiť žiadne starosti. Táto oblasť vášho života je počas týchto dní absolútne bezproblémová. Cez víkend si doprajte pokoj a odpočinok.

Strelec
Ak ste čakali na vhodné obdobie kedy by ste mohli vašim nadriadeným predložiť vaše nové projekty a plány, tento týždeň je na to maximálne ideálny. Rovnako je vhodný aj na finančné transakcie. Dokonca máte veľkú šancu finančne si prilepšiť výhrou v nejakej lotérii. Aj v oblasti citov a lásky vám tieto dni prajú. V tých starých prichádza nová iskra a nezadaní majú možnosť zamilovať sa. Nezostávajte doma počas víkendu. Choďte niekam do spoločnosti.

Kozorožec
Aj počas tohto týždňa budete pracovne nesmierne výkonný. Odzrkadľuje sa to aj na vašich výsledkoch. Cítite sa nabití energiou a elánom, ktorú prenášate aj na vašich spolupracovníkov. Podobne sa vám bude dariť aj v osobnom živote. Ste nesmierne charizmatickí a príťažliví. Nezostane to bez povšimnutia a záujmu opačného pohlavia. Zadaní, buďte opatrní, aby ste nepodľahli zvodom, ktoré by mohli trvalo narušiť vaše bezproblémové partnerstvo.

Vodnár
Konečne sa aj vám na pracovisku začína dariť. Nie je to to, čo ste očakávali. Do stredy ste na pracovisku nesmierne výkonní a úspešní. Vo štvrtok a piatok sa naopak snažte vyhnúť podpisovaniu dôležitých zmlúv a dohôd. Neberte žiadne pôžičky alebo úvery. Vaša súkromná oblasť života, ale aj rodinné či partnerské spolužitie vás nezaťaží ničím nepríjemným. Tieto dni sa môžete tešiť z pokoja a pohody medzi vami a vašimi najbližšími.

Ryby
Aj počas tohto týždňa sa v zamestnaní budete viac zaoberať riešením problémov a prekážok. Nezabráni vám to v tom, aby ste postupne, krok po kroku postupovali v upevňovaní si vašej pracovnej pozície. Buďte trpezliví, oplatí sa vám to. Energiu a elán môžete naplno čerpať z vášho súkromia. V osobách vašich partnerov máte podporu a istotu. Takisto aj veľa lásky, ktorá je pre vás dôležitá. Víkend využite na relax a odpočinok.

5. 11. - 11. 11. 2012

Baran
Od pondelka do utorka budete roztržití a nesústredení. Aj vaše pracovné výkony budú pre vás trápením. Snažte sa preto vaše pracovné povinnosti vykonávať postupne a nie naraz. Iba takto sa vám podarí zvládnuť všetko k spokojnosti všetkých, teda aj vašej. Od stredy až do piatku už bude všetko pod vašou plnou kontrolou. V rodinných a partnerských záležitostiach bude počas tohto týždňa všetko v úplnom poriadku a v pokoji.

Býk
Pondelok, utorok a streda sú u vás prajnými hlavne v pracovných záležitostiach. Dokonca, vo štvrtok a v piatok sa môžete vašim nadriadeným pochváliť vašimi výsledkami. Môžete ich využiť aj ako oporný bod pri vyjednávaní s nimi o vašom zaslúženom povýšení. Vaše súkromie, rodinné a partnerské spolužitie, sa nesie na vlnách pokoja, pohody a vzájomnej harmónie. Nebudú ničím narušené ani počas víkendu.

Blíženci
Tento týždeň to bude vo vašom znamení náročné. Nie preto, žeby sa vám nedarilo plniť pracovné povinnosti, ale preto, že vy sa necítite dobre. Ste nervózni a depresívni, čo vám bráni plne sa sústrediť na úlohy, ktoré máte na tieto dní naplánované. Nezadaní, budete mať od pondelka do utorka nesmierne vhodné obdobie na zoznámenie sa s vašou novou láskou. Len si na to musíte nájsť čas. Zadaní, aj vo vašom súkromí prežijete pokoj a pohodu.

Rak
Po celý týždeň sa môžete tešiť v zamestnaní na úspech. Preto sa môžete pustiť aj do ozaj náročných projektov. Piatok v práci je pre vás deň, kedy sa vám podarí vybaviť všetko, na čo si spomeniete. Dostanete od vašich nadriadených všetko, čo si budete priať. Túto šancu preto rozumne využite. Je pred vami krásny víkend. Hlavne nedeľa bude naplnená láskou a porozumením. Pre vás nezadaných je to ozaj šanca sa vážne a trvalo zamilovať až po uši.

Lev
Po naozaj veľmi pracovne úspešných, ale aj vyčerpávajúcich predošlých týždňoch, je pre vás tento pokojný a pohodový. Celková atmosféra na pracovisku je príjemná a uvoľnená. Vítate to. Príjemné pocity prežívate aj v kruhu vašej rodiny. medzi vami a vašimi partnermi vládne porozumenie a pochopenie, čo vás ešte viac pozitívne naladí. Podeľte sa o túto pohodu aj s vašimi priateľmi. Pozvite ich na víkend.

Panna
Celý pracovný týždeň budete ako v zlom, uzavretom kruhu. Pracovných povinností máte ozaj veľa, ale nebudete ich môcť plniť. Nie preto, žeby ste ich nezvládali, ale preto, lebo sa na ne neviete poriadne sústrediť pre vašu depresívnu náladu. Snažte sa zachovať pokoj a rozvahu. Našťastie, v súkromí sa vám darí veľmi dobre, hlavne v citovom živote. V pondelok a utorok si urobte čas na lásku, ktorá k vám prichádza či ste zadaní, alebo nie.

Váhy
Od pondelka do stredy to bude u vás na pracovisku o príprave na veľké a úspešné finále. Doslova ním ohúrite vašich nadriadených. Hlavne dokonalou formou spracovania všetkých vašich úloh a povinností. Vo štvrtok a v piatok môžete vašich zamestnávateľov smelo požiadať o lepšie pracovné zaradenie alebo zvýšenie platu. Môžete sa pustiť aj do samostatného podnikania. Aj v oblasti vášho osobného života, citov a lásky sa môžete tešiť a radovať z toho, že ste úprimne milovaní.

Škorpión
Opäť je pred vami náročný a ťažký pracovný týždeň. Bude lepšie, keď sa zameriate iba na základné povinnosti a všetko dôležité, ako rokovania, podpisovanie dôležitých zmlúv a podobne, odložíte na príhodnejšie a prajnejšie obdobie. Aj v oblasti partnerského spolužitia sa snažte v prvej polovici týždňa vyhnúť osobným a vážnym rozhovorom. Hrozí, že druhá strana nebude chápať vaše úmysly. Vytvorili by ste tak medzi vami aj počas víkendu zbytočné dusno.

Strelec
Ak počas tohto týždňa nebudete mať chuť a náladu z nejakého dôvodu podávať nadpriemerné výkony, na aké sú u vás vaši kolegovia zvyknutí, nič sa nestane. Ide totiž o to, že zo strany vašich nadriadených nebudú na vás kladené žiadne mimoriadne požiadavky. Je to iba vhodné, pretože tie na vás budú kladené zo strany vašich partnerov. Hlavne v podobne túžob po nehe a vzrušení. Je možné, že spolu dokážete počať aj potomstvo. Nezadaní, máte šancu stretnúť vašu novú lásku.

Kozorožec
Od pondelka až do piatku vám nič nedokáže pokaziť vašu vynikajúcu náladu. Máte chuť pracovať, ste nabití energiou a elánom a odzrkadľuje sa to aj na vašich výkonoch a výsledkoch. Je pred vami ozaj úspešný týždeň. Takisto sa vám bude dariť aj vo vašom súkromí. S partnermi prežívate príjemné chvíle v súkromí, zo strany rodiny cítite podporu vo všetkom. Je okolo vás iba lásky, oddanosť a istoty. Počas víkendu sa venujte vašim koníčkom alebo záľubám. Zaslúžite si to.

Vodnár
Máte okolo seba veľa neprajníkov a závistlivcov. Hlavne na vašom pracovnom poste. Budú sa vám snažiť znepríjemňovať život a narúšať vašu snahu dosahovať vaše dobré pracovné výsledky. Pokiaľ sa dokážete od toho všetkého odosobniť, nič vám nezabráni byť úspešní. Aj v súkromí sa zo strany vašich partnerov stretávate s nedorozumením. Bude vás to stáť veľa energie, aby ste všetko trpezlivo dokázali vysvetliť a presvedčiť ich o vašej pravde. Počas víkendu si doprajte dostatok odpočinku. Relaxujte a nemyslite na nič. Snažte sa vypnúť mozog, potrebujete to.

Ryby
Aj keď to u vás na pracovisku nepôjde tak, ako očakávate, bude sa vám dariť plniť vaše pracovné povinnosti. Pekne, krok po kroku, postupujete v riešení všetkých úloh. Podarí sa vám ich zvládnuť podľa predstáv vašich nadriadených. V oblasti vášho súkromia, citov a lásky si nemusíte robiť žiadne starosti. Všetko je v absolútnom poriadku a pohode. Je pred vami víkend, ktorý vám prináša zábavu v podobe stretnutia s priateľmi alebo nejakej príjemne rodinnej udalosti.

29. 10. - 4. 11. 2012

Baran
Pracovne sa vám darí rovnako, ako počas minulého týždňa. Všetky vaše úlohy sa vám darí plniť načas, ale vnútorne nie ste spokojní. Ide o to, že za vaše výkony nie ste finančne ohodnotení tak, ako očakávate a ako si zaslúžite. V súkromí, v partnerskom a rodinnom spolužití sa môžete tešiť z pokojného a pohodového priebehu všetkého, čo budete spoločne robiť. Aj víkend vám prináša pokoj, takže si môžete dopriať poriadnu dávku relaxu a odpočinku.

Býk
Od pondelka až do utorka budete na pracovisku neprekonateľní. Budete nesmierne výkonní, plní nových nápadov. V niektorých vašich spolupracovníkoch to môže prebudiť neovládateľnú závisť a chuť vám vyrábať problémy. Od stredy až do piatku buďte pozorní. Váš citový život vám počas týchto dní prinesie iba radosť a naplnenie. Vaši partneri vám budú vychádzať vo všetkom v ústrety. Aj počas víkendu budete prežívať veľa radosti a spokojnosti.

Blíženci
Očakávajte, že počas tohto týždňa budete mať pracovných povinností až nad hlavu. Nemusíte sa však obávať. Zvládnete ich bez väčších problémov a k úplnej spokojnosti vašich nadriadených. Získate si tým u nich rešpekt a uznanie. Tieto dni vám prinášajú v láske mimoriadne úspechy, a to či už ide o stabilné alebo začínajúce partnerstvá. Nezadaní, máte možnosť stretnúť svojho životného partnera. Nezostávajte počas víkendu doma, choďte do spoločnosti.

Rak
Aj vášmu znameniu nedovolí tento týždeň v zamestnaní ani na chvíľu poľaviť vo vašom pracovnom nasadení. Budete musieť prevziať niektoré povinnosti aj za vašich kolegov. Snažte sa nepodľahnúť nervozite a stresu. Iba tak dokážete všetko zvládnuť. Na odpočinok budete mať priestor a čas v kruhu vašej rodiny. Počas týchto dní vám bude nápomocná tým, že na seba prevezme vaše domáce povinnosti. Aj počas víkendu sa snažte dopriať si čas na relax.

Lev
Tento týždeň bude patriť k tým najlepším a najúspešnejším vo vašej kariére počas tohto roka. Všetky vaše aktivity budú korunované nielen úspechom, ale aj veľmi dobrými finančnými ohodnoteniami či ziskami. Máte výborné obdobie aj na začatie nového podnikania. Rovnaké úspechy, spokojnosť a vnútorný pocit naplnenia prežívate v kruhu rodiny. Počas víkendu by ste mali pozvať priateľov a spoločne s nimi osláviť radosť zo života.

Panna
Už od pondelka budete zavalení pracovnými povinnosťami. Nebude vám to však prekážať. Naopak, bude to pre vás výzva, ktorej sa zhostíte tak, ako to nedokáže iné znamenie. Všetky povinnosti zvládnete bez problémov. Rovnako sa vám podarí zvládnuť aj vaše súkromie. Hlavne v oblasti citov a lásky budete nesmierne úspešní. Zadaní, čakajte novú vlnu do vašich vzťahov. Nezadaní, máte možnosť spoznať svojich budúcich manželov a manželky.

Váhy
V pondelok a v utorok ukážete všetkým vašim kolegom a nadriadeným, prečo si zaslúžite povýšenie. Nebude existovať žiadna úloha, ktorú by ste nedokázali zvládnuť do detailu spracovať tak, ako to dokážete iba vy. Od stredy do piatku si všímajte vaše blízke okolie. Máte okolo seba dosť neprajníkov, ktorí vám budú chcieť nejako uškodiť. Vo vašom osobnom živote sa nedejú žiadne negatívne záležitosti, ktoré by mohli narušiť vašu rodinnú či partnerskú pohodu.

Škorpión
Ešte stále je na vašom pracovisku veľa nervozity a stresov, ktoré môžu vaše výkony ovplyvňovať negatívne. Ale iba za predpokladu, že im podľahnete. Podľa všetkého ich zvládnete s bravúrou, takže konečný výsledok vašej práce bude korunovaný úspechom. Vo vašom súkromí však nemusíte mať také šťastie. Je veľmi pravdepodobné, že vaše rozpory s partnermi môžu počas týchto dní vyvrcholiť trvalým rozpadom vzťahov.

Strelec
Počas tohto týždňa sa vám nebude veľmi dariť v zamestnaní. Môže to byť spôsobené tým, že ste vnútorne podráždení a nervózni. Snažte sa upokojiť. Iba tak sa vám podarí zvládnuť všetky náročné povinnosti, ktoré sú pred vami. Ešteže máte doma všetko v úplnom poriadku. Vaši partneri vám dávajú dostatok priestoru na odpočinok a relax. Aj počas víkendu sa snažte hlavne odpočívať a nabrať nové sily a stratenú energiu. Nemyslite na nič, snažte sa úplne vypnúť.

Kozorožec
Na tento pracovný týždeň budete ešte dlho spomínať. Otvára vám možnosti kariérne sa posunúť veľmi vysoko. Nebeská obloha vám bude nesmierne priať v každej vašej pracovnej či podnikateľskej aktivite. Záverom týždňa budete síce vyčerpaní, ale aj veľmi spokojní sami so sebou. Čerešničkou na torte bude poznanie, že aj vás citový život je zo strany vašich partnerov naplnený. Zahrnú vás láskou a oddanosťou.

Vodnár
Pondelok pre vás bude pracovne nesmierne náročný. Snažte sa držať trocha späť. Utorok až piatok budú síce stále náročné, ale každým dňom sa to bude zlepšovať. Budete schopní dohnať všetky resty. Očakávajte aj problémy v partnerskom spolužití. V podstate to bude iba na vašom rozhodnutí čo ďalej. Dá sa povedať, že sa budete rozhodovať „buď-alebo“. Dobre si to zvážte, než poviete rozhodujúci verdikt. Bude nemenný.

Ryby
Naďalej sa vám darí budovať kariéru, ale máte okolo neprajníkov, ktorí sa vás snažia zraziť. Pokiaľ si nebudete všímať ich invektívy voči vám, dokážete zvládať všetky vaše povinnosti bez problémov. Nedajte sa vtiahnuť do pre vás zbytočných konfrontácií. Venujte radšej vašu pozornosť partnerom, ktorí stoja pri vás a snažia sa byť nápomocní vo všetkom. Nadchádzajúci víkend si rezervujte iba pre nich. Zaslúžia si to.

22. 10. - 28. 10. 2012

Baran
V zamestnaní sa vám bude počas tohto týždňa dariť. Ste schopní bez problémov zvládnuť všetky pracovné povinnosti, ktoré ste si na tieto dni naplánovali. Opatrní však buďte pri finančných transakciách, neberte si pôžičky, ani úvery. V záležitostiach vášho osobného a citového života sa nebudú diať žiadne mimoriadne udalosti, ktoré by vám narušili pohodu a príjemnú atmosféru. Tá medzi vami a vašimi najbližšími prevláda. Aj počas víkendu sa budete cítiť príjemne a uvoľnene.

Býk
Tak ako minulý týždeň, aj tento, môžete v rámci vašich pracovných záležitostí očakávať iba úspech. Ste ozaj na najlepšej ceste vylepšiť si vašu pracovnú pozíciu. Pokiaľ máte v úmysle začať podnikať, môžete vaše plány realizovať práve počas týchto dní. Pokiaľ ste v stabilnom partnerstve a túžite po potomstve, môžete sa o to pokúšať. Nezadaní, máte šancu spoznať novú lásku. Počas víkendu nezostávajte doma, vyberte sa niekam do spoločnosti.

Blíženci
Postupne si v zamestnaní upevňujete svoje postavenie doterajšími dobrými pracovnými výsledkami. Tento trend u vás pokračuje aj tento týždeň. Na jeho konci vám hrozí, že sa môžu zhoršiť vzťahy medzi vami a vašimi spolupracovníkmi. Kariéru to však neohrozí. Pokiaľ ste v partnerstve a chcete ho spečatiť zásnubami alebo svadbou, neváhajte. Nebeská obloha vám v tejto záležitosti mimoriadne praje. Aj víkend vám prinesie veľa radosti a zábavy.

Rak
V pondelok očakávajte v zamestnaní veľa stresu a napätia. Preto si radšej všetky dôležité pracovné záležitosti presuňte na utorok. Až do piatku sa vám bude dariť urobiť všetko, čo ste si naplánovali v rámci vašich pracovných povinností. Rodinný, partnerský, ale aj osobný život nebude ničím narušený. Všetko je v najlepšom poriadku. Počas víkendu sa snažte tráviť čas s vašimi najbližšími v teple vášho domova.

Lev
Tak ako sa vám darilo počas minulého týždňa v pracovných záležitostiach, rovnako to bude pokračovať aj počas tohto. Pomaly, ale isto, si budujete kariéru a dobré meno. Jediným nepriateľom môže byť prípadná unáhlenosť v rozhodovaní sa o dôležitých veciach. Aj v rodinných a partnerských záležitostiach sa môžete tešiť z úspechov. Nielen vašich, ale aj všetkých vašich najbližších. Je pred vami pokojný a naplnený týždeň. Užite si to.

Panna
Naďalej ste na vlne úspechu v pracovných záležitostiach. Postupne sa vám darí stúpať v kariérnom rebríčku. Aj keď sa vám koncom týždňa vaša nálada trochu pokazí, nebude to mať dopad na vaše výborné výkony. Je pravdepodobné, že vo vašom súkromí príde k milej udalosti v podobe zásnub alebo svadby, ktorej sa zúčastníte. Počas víkendu máte teda o zábavu postarané. Nemyslite preto na nič, ale poriadne si to užite.

Váhy
Toto je pre vaše znamenie ten najideálnejší čas na presadzovanie si vašich projektov a plánov u vašich nadriadených. Nebeská obloha je vám naklonená a pomôže vám nielen presadiť sa, ale aj uviesť do praxe všetko, čo budete chcieť. Zaistite si tým nielen uznanie, ale aj posilnenie vaše pozície. Vám nezadaným sa bude dariť nadväzovať nové známosti. Zadaní, ktorí túžite po dieťatku neváhajte, pustite sa do práce. Pokračovať v tom môžete aj počas víkendu.

Škorpión
Po dlhom čase aj vaše znamenie bude v zamestnaní žať úspech za úspechom. Neváhajte a každý deň tohto týždňa využite maximálne. Iba tak sa vám podarí dohnať všetky vaše resty, ktoré boli spôsobené tým, že ste museli doteraz riešiť problémy a nemohli ste sa naplno venovať pracovným povinnostiam. Vaši partneri vám doma vytvárajú príjemnú atmosféru, aby ste si mohli poriadne odpočinúť a relaxovať. Odvďačte sa im za to počas víkendu. Ako, to už je na vašej fantázii.

Strelec
Počas tohto týždňa sa môžete venovať všetkým pracovným záležitostiam okrem jednej. Nepúšťajte sa do žiadnych finančných transakcií. Neberte si žiadne pôžičky ani úvery. Na tieto projekty nemáte prajné a vhodné obdobie. V rámci vašich osobných, rodinných a partnerských aktivít si môžete dovoliť riešiť aj vážne problémy. Bude sa vám ich dariť zvládať presne podľa vašich predstáv. Víkend si rezervujte pre seba a vaše záujmy alebo koníčky.

Kozorožec
Je pred vami pracovne nesmierne úspešný a plodný týždeň. Ste síce zavalený povinnosťami, ale zvládate ich s ľahkosťou. Neexistuje žiadna prekážka, ktorá by vám mohla zabrániť podávať iba tie najlepšie výkony. Aj zo strany vašej rodiny a partnerov budete vnímať a cítiť podporu vo všetko, čo budete mať v úmysle robiť. Preto nezabudnite na to, že by si z vašej strany zaslúžili, aby ste sa im niečím pekným odvďačili a dokázali im tak, že si vážite všetko, čo pre vás robia.

Vodnár
V zamestnaní sa už musíte cítiť ako na hojdačke. Raz ste hore a raz zase úplne na dne. Práve počas tohto týždňa to bude tak, že znova pocítite totálnu stagnáciu, s ktorou nedokážete pohnúť, aj keď sa budete snažiť akokoľvek. Vydržte to, nič iné vám nezostáva. Ešte aj v oblasti vášho súkromia a v rodinných záležitostiach sa nedejú žiadne mimoriadne udalosti, ktoré by si od vás vyžadovali osobnú angažovanosť a zvýšenú pozornosť. Budete mať čas odpočinúť si a relaxovať počas víkendu.

Ryby
Aj tento týždeň pokračujete v úspešnom budovaní si vašej kariéry. Zo strany vašich nadriadených máte podporu vo všetkých vašich aktivitách a aj vaši spolupracovníci sú vám nápomocní. Cítite sa príjemne. V oblasti vášho súkromia, hlavne v partnerskom spolužití, cítite vnútorný nepokoj a neistotu. Nedeje sa však nič mimoriadne. Pokúste sa vaše partnerské záležitosti neprežívať tak citlivo. Počas víkendu sa snažte dopriať si odpočinok.

15. 10. - 21. 10. 2012

Baran
Od pondelka do stredy máte pred sebou možnosť urobiť pre vašu kariéru veľký skok smerom hore. Rovnako úspešné budú aj štvrtok a piatok. S tým rozdielom, že si máte dávať pozor na financie. Môžete ich stratiť alebo o ne môžete prísť krádežou. V oblasti citov a lásky sa tešíte z príjemných dní v spoločnosti vašich partnerov. Aj víkend vás zastihne v peknom, harmonickom súzvuku so všetkými, ktorí sú vám drahí a blízki.

Býk
Na pracovisku budete úspešní. S vašimi výsledkami a výkonmi budú nadmieru spokojní aj vaši nadriadení. Vnútorne sa však cítite nepríjemne sklamaní, pretože vaša snaha nebude finančne tak ocenená, ako ste očakávali. Vaše súkromie, rodinné či partnerské spolužitie nebude ničím mimoriadnym narušené. V tejto oblasti vášho života prežívate milé a citmi naplnené chvíle, ktoré pokračujú aj počas víkendu.

Blíženci
V zamestnaní sa snažte vytiahnuť zo seba to najlepšie, čo vo vás je. Tento týždeň vám je v tejto oblasti mimoriadne naklonený. Máte ozaj vysokú šancu a možnosť vašim nadriadeným dokázať, že si zaslúžite ich dôveru a lepšie postavenie, ako doteraz. Presne rovnaký priebeh zažívate aj v osobnom, a hlavne v citovom živote. Ste milovaní a milujete, či už ste v dlhodobých alebo iba začínajúcich vzťahoch.

Rak
Vaše pracovné výkony budú aj počas tohto týždňa výborné. Budete odmenení nielen uznaním zo strany vašich spolupracovníkov, ale aj finančne. Iba vo štvrtok sa snažte trochu poľaviť vo vašom nasadení, pretože sa budete cítiť prepracovane. V partnerskom spolužití prežívate nádherné chvíle, hlavne v stredu a vo štvrtok. Buďte preto v piatok o to opatrnejší. Hrozia vám hádky, čo by mohlo pokaziť a narušiť víkendovú pohodu.

Lev
Ak by ste sa počas tohto týždňa na pracovisku snažili ako najlepšie viete, lepšie vám to už nepôjde. Môžete byť absolútne spokojní, všetko vám pôjde úplne samo. Kariéra, financie, výhodné dohody a zmluvy – toto všetko máte už dopredu vybavené vo váš prospech. Tieto príjemné pocity máte ešte znásobené aj tým, že vaše súkromné a rodinné spolužitie sa nesie v duchu harmónie a pohody. Aj víkend vám prinesie veľa radosti a zábavy v kruhu vašich priateľov.

Panna
Vaše pracovné výkony a výsledky budú v tomto týždni unikátne. Dokonca aj vy sami sa cítite mimoriadne spokojní sami so sebou, a to už je čo povedať. Povestnou čerešničkou na torte bude vaša úplne identická spokojnosť v osobnom, rodinnom a partnerskom živote. To len podtrhne, že pred sebou máte vynikajúci týždeň, naplnený iba úspechmi. Počas víkendu by ste si mali pozvať priateľov a podeliť sa s nimi o vašu radosť.

Váhy
Počas týchto dní bude u vás v zamestnaní dobrá nálada. Práca vám pôjde od ruky, s kolegami si budete vzájomne nápomocní. Jedinou škvrnou na inak úspešnom pracovnom týždni bude to, že vaše dobré výsledky nebudú z vášho pohľadu primerane finančne ohodnotené. Plne odškodnení však budete vašimi partnermi, ktorí vám mimoriadne otvorene prejavia svoju náklonnosť, túžbu a oddanosť. Môže to byť motiváciou, ako spoločne stráviť víkend.

Škorpión
Ak uvažujete o tom, že počas tohto týždňa oslovíte nadriadených o vašom možnom vyššom pracovnom zaradení, odložte to. Nie je na to vhodná príležitosť. Ide o to, že budete musieť riešiť veľa problémov a zvládať chaos a stres okolo seba. Našťastie, doma je všetko v poriadku. Vaši partneri vám vytvárajú pohodu a príjemné prostredie, v ktorom môžete relaxovať a odpočívať. Aj víkend využite na načerpanie nových síl a stratenej energie.

Strelec
Úspech v zamestnaní, postup nahor v kariérnom rebríčku, dobré finančné zisky a ohodnotenie, dobré podnikateľské zmluvy a dohody. Takto sa bude pre vaše znamenie odvíjať tento pracovný týždeň. Vo vašom osobnom a hlavne partnerskom spolužití sa vám bude všetko kaziť. Hrozia vám vážne hádky a nedorozumenia, ktoré môžu viesť až k trvalému rozchodu alebo rozpadu vašich stabilných vzťahov. Ak máte možnosť, snažte sa počas víkendu niekam vybrať sami. Predídete tak nepríjemnostiam.

Kozorožec
Ste nebití energiou, elánom a dobrou náladou. Odzrkadlí sa to aj na vašom pracovisku. Vaše výkony a výsledky budú vyhodnotené vašimi nadriadenými ako vynikajúce. Aj vy z toho budete mať veľkú radosť. Rovnakú spokojnosť a naplnenie pocítite aj v spoločnosti vašej rodiny a partnerov. Budú k vám pozorní, milí a ochotne nápomocní vo všetkom, o čo ich požiadate. Je veľmi pravdepodobné, že vám na nadchádzajúci víkend pripravia nejaké milé prekvapenie.

Vodnár
Konečne, po dlhom čase, cítite v sebe novú energiu a prílev síl. Pomáhajú vám úspešne zvládať všetky resty, okrem práce, ktorú máte naplánovanú na tieto dni. V oblasti vášho možného posunu v kariére smerom nahor je to však stále slabé a spomalené. Tešte sa z toho, že sa vám opäť začína dariť tak, ako sa tešíte z toho, že je vo vašom partnerskom a rodinnom spolužití všetko v poriadku a pohode. Počas víkendu si doprajte trochu viac odpočinku.

Ryby
Tešte sa z týchto dní. Máte mimoriadny úspech na pracovisku. Otvára vám to možnosť kariérne si polepšiť. Môžete sa pustiť aj do náročných projektov bez obáv z toho, že by ste ich nestihli včas odovzdať spracované podľa predstáv vašich nadriadených. Rovnako sa môžete tešiť aj z náklonnosti vašich partnerov, ktorí vám prejavujú lásku veľmi otvorene a priamo. Môže to byť návod nato, ako spoločne prežiť víkend.

8. 10. - 14. 10. 2012

Baran
V pondelok buďte v zamestnaní opatrní a obozretní. Neriešte nič dôležité ani nepodpisujte žiadne dohody. Od utorka k vám budú prichádzať nové pracovné ponuky, ale obávate sa ich prijať. Nebeská obloha vám je naklonená, nemusíte sa obávať. Sú pre vás výhodné. Oblasť vášho rodinného či partnerského života nemusíte riešiť. Všetko je v úplnom poriadku. Nadchádzajúci víkend využite na relaxovanie a poriadny odpočinok. Potrebujete to.

Býk
Tento týždeň vám ponúka možnosť presadiť sa a uplatniť všetky vaše predstavy a plány, čím sa vám otvorí veľká príležitosť posunúť sa v kariérnom rebríčku dopredu. Neváhajte a využite toto prajné obdobie. Pokiaľ žijete v stabilných partnerstvách, tešte sa z nového náboja a iskry, ktoré medzi vami a vašimi partnermi rozprúdia nové vášne a nehu. Môže to mať za následok aj splodenie potomstva. Môžete očakávať aj príjemné správy – svadba, zásnuby.

Blíženci
Ak snívate o veľkej kariére v rámci vášho zamestnania, tento týždeň vám v tomto sne bude nápomocný. Vo všetkom, čo sa rozhodnete robiť, budete mať podporu zo strany kolegov a nadriadených. Môžete prácu zmeniť alebo začať podnikať. V oblasti lásky a citov prežívate v týchto dňoch spokojnosť a naplnenie. Víkend, ktorý máte pred sebou, by ste mali tráviť mimo domova, v kruhu vašich priateľov.

Rak
V pondelok a v utorok si dávajte pozor na vašu podráždenosť a neochotu voči vašim zamestnávateľom. Mohli by ste si zabrzdiť vašu kariéru. Od stredy až do piatku sa celá situácia obráti. Budete excelovať, čím si u vašich spolupracovníkov získate uznanie. V partnerskom spolužití buďte opatrní v utorok. Medzi vami a vašimi polovičkami by ste mohli vyrobiť zbytočné dusno. Šetrite si energiu na víkend. Sú pred vami dva veľmi aktívne dni voľna.

Lev
Pondelok vás vo vašich pracovných aktivitách trochu pribrzdí. Už od utorka do piatku sa vám bude dariť každý váš projekt uviesť úspešne do života. Okrem obdivu vašich zamestnancov, získate hlavne vo finančných ziskoch. Dokonca máte šancu počas týchto dní aj na výhry v lotérii. V oblasti vášho súkromného života, ale hlavne v partnerskom spolužití, sú pred vami dni naplnené láskou a harmóniou. Rovnako to bude aj počas víkendu.

Panna
Čo viac si môžete priať ako to, že vaše pracovné úsilie bude korunované úspechom a uznaním? Ak uvažujete o zmene zamestnávateľa, môžete tento krok urobiť bez obáv. Môžete začať aj s podnikaním. Nič vám nebude brániť dosiahnuť úspech vo všetkom, pre čo sa rozhodnete. Rovnakú spokojnosť a naplnenie vašich predstáv budete pociťovať aj vo vašom osobnom živote. Máte pred sebou naozaj úspešný týždeň. Užite si ho naplno.

Váhy
Ak ste plánovali predstaviť vaše nové plány a projekty vašim nadriadeným a báli ste sa, žeby boli odmietnuté, počas tohto týždňa sa nemusíte ničoho obávať. Naopak, budete nielen vypočutý, ale aj novú iskru. Čaká vás aj príjemná rodinná udalosť, ako je oznam o tehotenstve, zásnubách alebo podporený v ich uvedení do praxe. Nezadaní, máte šancu spoznať novú lásku. Zadaní, tešte sa na svadbe. Bude to pekné spestrenie víkendu.

Škorpión
Tento pracovný týždeň bude síce na pracovisku naďalej vládnuť chaos a nervozita, ale vy máte možnosť presadiť všetky vaše dobré názory a nápady. Vašich nadriadených zaujmú natoľko, že vám ich umožnia realizovať. Budete spokojní. Ak ide o vaše súkromie, nemôžete si priať nič lepšie ako to, že sa vám bude dariť na poli lásky a citov ako ešte nikdy. Milujete a ste milovaní. Máte výborný spôsob a možnosť, ako tráviť nadchádzajúci víkend s vašimi partnermi.

Strelec
Je pred vami absolútne super pracovný týždeň. Všetko, na čo položíte vaše ruky, rozkvitne. Je pred vami dobré obdobie na budovanie vašej kariéry, ako aj na dobré finančné zisky. Môžete prácu meniť alebo začať podnikať. Od pondelka do piatku sa budete dobre cítiť aj v osobnom živote. O to viac si dávajte pozor počas víkendu, pretože by ste sa mohli dostať s vašimi partnermi do veľkej roztržky, ktorá by sa mohla skončiť trvalým rozchodom.

Kozorožec
Tento týždeň sa vnútorne cítite nesmierne príjemne. Odzrkadlí sa to aj na vašich pracovných výkonoch a výsledkoch. Budú nielen dokonale vypracované, ale vychádza z nich aj vaša oddanosť a oduševnenosť. Takú istú spokojnosť a naplnenosť prežívate aj vo vašom osobnom živote. Vaši partneri sa môžu tešiť na vašu pozornosť a starostlivosť o nich. Máte totiž nielen chuť, ale aj pocit potreby podeliť sa so všetkými okolo vás o tieto príjemné pocity, ktoré prežívate.

Vodnár
Naďalej u vás v zamestnaní prevláda nervozita a stres. Vás sa to tento týždeň nebude vôbec dotýkať. Máte totiž v sebe toľko pozitívnej energie a elánu, že budete úspešne plniť všetky vaše pracovné povinnosti. Máte v sebe navyše dostatok síl pomáhať vašim kolegom. Aj oblasť vášho súkromného života sa začína stabilizovať natoľko, že z nej čerpáte vnútorný pokoj a rovnováhu. Počas víkendu na vás čaká príjemná spoločenská udalosť.

Ryby
Tento pracovný týždeň bude presne taký, ako si ho urobíte sami. Áno, máte v práci zhon a stres, ale ak nedopustíte, aby ste mu podľahli, všetko bude OK. Zvládnete aj tie najnáročnejšie pracovné záležitosti, ktorými vás vaši nadriadení poverili. V oblasti lásky je všetko v poriadku, ale nemali by ste sa s tým uspokojiť. Venujte dostatok vášho času partnerom, zaslúžia si vašu pozornosť. Môžete tak urobiť počas nadchádzajúceho víkendu.

1. 10. - 7. 10. 2012

Baran
Počas tohto týždňa sa na pracovisku budete trápiť. Očakávajte prekážky a problémy, ktoré budete musieť riešiť častejšie, ako svoje povinnosti. Celkový výsledok však vaši nadriadení zoberú ako úspešne zvládnutý. Na čo si však dávajte pozor, je vaše partnerské spolužitie. Počas týchto dní buďte stále obozretní a ostražití. Nepúšťajte sa do žiadnych konfrontácií, nedopadli by dobre.

Býk
Vo vašom prípade očakávajte spokojnosť na pracovisku počas celého týždňa. Môžete sa aj pokúšať presadzovať vaše plány alebo už hotové projekty. Máte veľkú príležitosť a šancu uviesť ich do praxe s požehnaním všetkých, ktorí k tomu majú kompetencie. Osobný život, hlavne partnerský a rodinný, udržiavajte v pokoji. Neotvárajte žiadne vážne debaty, nekritizujte. Nie ste počas týchto dní v pozícii, ktorá vám zaručí úspech.

Blíženci
Vaše znamenie je charakteristické tým, že dokáže bez problémov pracovať naraz aj na viacerých úlohách bez rizika, žeby jedno nebolo na úkor druhého stopercentne spracované. Práve táto vaša devíza vám počas tohto týždňa prinesie ovocie. Vaša trpezlivosť a vytrvalosť sa vám vyplatí. Pokiaľ ste zadaní, môžete sa tešiť z prejavov náklonnosti vašich partnerov. Môže byť dokonca zavŕšená počatím potomstva. Nezadaní, máte šancu spoznať novú lásku.

Rak
Tento pracovný týždeň nebude prebiehať tak ľahko, ako ste očakávali. Okrem vašich pracovných povinností sa musíte zaoberať aj odstraňovaním prekážok na pracovisku. Problémy vám budú brániť plne sa sústrediť na vaše úlohy. V súkromí, hlavne v partnerskom spolužití, si dávajte mimoriadny pozor vo štvrtok. Hrozí vám veľká hádka, ktorá by sa neskončila hneď tak skoro. Mali by ste na dlhý čas čo robiť, aby ste partnerov upokojili.

Lev
Konečne sa aj vám začína v zamestnaní postupne dariť. Aj keď nie vo všetkom. Po finančnej stránke to pôjde dobre, vaše investície sa vám začínajú vracať so ziskom. Pracovná náplň vám však nebude voňať. Je to tá časť, ktorá je pre vás neatraktívna, až nudná. V oblasti vášho osobného, rodinného a partnerského života si nemusíte robiť žiadne obavy. Počas týchto dní je všetko v najlepšom poriadku. Rovnaké to bude aj počas víkendu.

Panna
Počas tohto týždňa sa potvrdí vaša pracovitosť. Vytrvalosť a húževnatosť bude zo strany vašich nadriadených ocenená. Očakávajte povýšenie alebo mimoriadnu finančnú odmenu. Príjemné chvíle prežívajte aj vo vašom súkromí. Vaši partneri sú k vám mimoriadne milí a pozorní. Pokiaľ túžite po dieťatku, môžete sa o to pokúšať. Nezadaní majú šancu spoznať budúcich partnerov.

Váhy
Váš zmysel pre detail budete môcť na pracovisku naplno uplatniť a bude aj ocenený. Môžete sa usilovať aj o presadenie vašich nových plánov či projektov u vašich nadriadených. Je tu veľká šanca, že s ich podporou ich dokážete skoro uviesť aj do praxe. V partnerskom spolužití vám aj počas tohto týždňa hrozia problémy založené na vzájomných nedorozumeniach a hádkach. Dávajte pozor nato, ako zareagujete na všetko zo strany vašich polovičiek.

Škorpión
Jeden pracovne náročný ta ťažký týždeň máte sotva za sebou a je tu opäť ďalší, veľmi vyčerpávajúci týždeň. A to nielen fyzicky, ale aj psychicky. Nezostáva vám nič iné, iba sa vyzbrojiť veľkou trpezlivosťou a pokojom. Inak nedokážete zvládnuť všetok tlak okolo vás. Naopak, v osobnom živote, hlavne v citoch a láske, budete vy zadaní prežívať renesanciu. Nezadaní majú množstvo možností poriadne si zaflirtovať. Počas víkendu preto nezostávajte doma.

Strelec
Nie nadarmo vášmu znameniu vládne planéta Jupiter. Je to planéta šťastia a aj peňazí. Všetky tieto jeho dary budete počas tohto týždňa zbierať plným priehrštím. Mali by ste sa vašim kolegom niečím poďakovať za ich podporu a pomoc v dosahovaní vašich úspechov. Aj v láske a citoch ste úspešní. Zadaní, máte pred sebou celý týždeň, v ktorom vás vaši partneri budú doslova nosiť na rukách. Nezadaní, tešte sa z nových známostí a možnej novej lásky.

Kozorožec
Tento týždeň vám pôjde práca mimoriadne dobre. Akoby sama od seba. Nebude existovať žiadna úloha, ktorú by ste nevedeli zvládnuť na jednotku. Vaše úspechy vás budú robiť nesmierne spokojnými a šťastnými, čo sa prejaví aj na vašom osobnom živote. Máte možnosť spoznať novú lásku, či ste zadaní alebo nie. Máte možnosť počať aj potomstvo. Je to veľmi dobrá možnosť ako tráviť v spoločnosti priateľov blížiaci sa víkend.

Vodnár
Máte toho už ozaj dosť. Už je to dlho, čo sa vám pracovne nedarí. Inak to nebude ani tento týždeň. Cítite sa z toho nesmierne unavení a psychicky vyčerpaní. Snažte sa to nejako zvládnuť. Pokúste sa v sebe nájsť dostatok trpezlivosti a vnútorného pokoja. V oblasti citov a lásky sa našťastie nič mimoriadne nedeje. V čase vášho osobného voľna a aj počas víkendu budete mať možnosť relaxovať a odpočívať.

Ryby
Počas týchto dní očakávajte na pracovisku okolo vás veľa nervozity a zmätkov. Bude vás to rušiť v pracovných výkonoch a psychicky vyčerpávať. Cez to všetko ste schopní pracovať na sto percent. V oblasti lásky a citov máte pocit, že ste nemilovaní. Sadnite si s partnermi a úprimne sa porozprávajte. Nech sa dozviete milé či nemilé veci, odľahne vám a vy budete mať jasno. Ideálny čas na toto posedenie budete mať počas nadchádzajúceho víkendu.

24. 9. - 30. 9. 2012

Baran
Ak ste sa obávali, že počas tohto týždňa nestihnete všetky pracovné povinnosti, nemusíte mať žiadnu paniku. V zamestnaní je pred vami pokojných päť pracovných dní v príjemnej atmosfére. Zamerajte preto viac svojej pozornosti na vaše súkromie. Hlavne na partnerské spolužitie. Hrozia vám veľké problémy. Buďte preto opatrní, aké slová vyslovíte smerom k partnerom. Víkend by ste mali stráviť niekde mimo domova.

Býk
Tento týždeň budete zo všetkého nesmierne podráždení. Dávajte si pozor na vaše reakcie, ktorými si môžete medzi kolegami narobiť nepriateľov. Už to, že sa vám na pracovisku počas týchto dní nič nedarí, je pre vás dostatočná psychická záťaž, s ktorou sa iba ťažko vyrovnávate. Aby toho nebolo dosť, aj vo vašom súkromí sa pripravte hlavne na problémy a starosti v oblasti partnerského života. Aj vy si dávajte pozor na to, čo chcete povedať vašim polovičkám.

Blíženci
Dávajte si v pondelok pozor na to, čo poviete vašim kolegom alebo nadriadeným. Neuvážená veta by vám mohla pokaziť inak veľmi úspešný týždeň, v ktorom sa vám bude dariť hlavne na finančnom trhu. Rovnako na tom budú tí z vás, ktorí podnikáte. V osobnom, rodinnom, či partnerskom spolužití sa nedejú žiadne mimoriadne udalosti, ktoré by si od vás vyžadovali osobnú angažovanosť. V podstate je pred vami pohodový týždeň, ktorý vydrží aj cez víkend.

Rak
Od pondelka do štvrtka sa môžete naplno pustiť do akýchkoľvek pracovných aktivít. Či už plánovaných alebo neplánovaných. Všetky vyriešite vo váš prospech. Buďte preto o to viac opatrní v piatok. Budete nervózni a podráždení. Neadekvátnou reakciou alebo vetou môžete pokaziť to, čo ste si vybudovali a dosiahli. Rovnako aj v rodinných záležitostiach sa môžete tešiť z príjemnej atmosféry medzi všetkými. Iba v stredu sa k vašim rodinným príslušníkom snažte byť viac milší.

Lev
Nech sa budete v zamestnaní alebo podnikaní snažiť akokoľvek, nepôjde to. Hlavne v uvádzaní nových projektov do praxe to bude nemožné. Zachovajte pokoj a rozvahu. Odložte si všetky vaše plány na príhodnejšie obdobie. Nemusíte sa obávať žiadnych strát. Našťastie, vo vašom osobnom, rodinnom či partnerskom živote nebudete mať žiaden problém. Naopak, od všetkých vašich blízkych vnímate maximálnu podporu.

Panna
Tak, ako ste to mali v zamestnaní náročné počas minulého týždňa, rovnako to potrvá aj naďalej. Našťastie, iba v pondelok. V tento deň preto zachovajte pokoj. Už od utorka vám tieto dni všetko vynahradia, a to hlavne vo finančných transakciách a podnikateľských aktivitách. Aj v partnerských záležitostiach sa môžete tešiť z pokoja a harmónie medzi vami. Potrvajú aj počas víkendu.

Váhy
Už od pondelka sa cítite vnútorne nepríjemne. Vyústi to do vašej nervozity a podráždenia, ktoré vám budú zväzovať ruky. Práca sa vám nedarí tak, ako by ste si to predstavovali. Môže to byť spôsobené aj tým, že rovnaké napätie vládne aj vo vašom súkromí, hlavne v partnerskom spolužití. Snažte sa byť obozretní v tom, čo sa budete snažiť svojim partnerom v týchto dňoch povedať. Počas víkendu sa pokúste izolovať od všetkých a odpočívať.

Škorpión
Tento týždeň vám pripomenie, a veľmi tvrdo, vaše pracovné neúspechy spred niekoľkých mesiacov, kedy ste sa nevedeli a nemohli pohnúť z miesta ani o krôčik. Buďte trpezliví, nič iné sa nedá poradiť. Snažte sa z toho všetkého vyťažiť pozitíva. Všetko zlé je napokon na niečo dobré. Oprite sa o vašich partnerov. Toto sú ľudia, ktorí vás maximálne podporujú a stoja vo všetkom neohrozene na vašej strane. Pokúste sa im počas víkendu revanšovať.

Strelec
Počas tohto týždňa ste jedno z mála znamení celého zverokruhu, ktorému sa bude dariť v každej oblasti vášho života. Nie nadarmo je vaše znamenie pod nadvládou planéty Jupiter. Je to planéta šťastia a peňazí. Očakávajte preto úspech ako v zamestnaní, tak aj v rodinných a partnerských veciach, ktoré sú pre vás dôležité. Dávajte si pozor na to, aby ste mali čas ujasniť si váš postoj k partnerom, aby ste zistili čo od nich očakávate.

Kozorožec
Cítite sa v pohode. Ste plní elánu a energie, čo je vidieť na vašom pracovnom nasadení. Stíhate dvojnásobok výkonov ako v iné obdobie a darí sa vám ich dotiahnuť do úspešného konca. Rovnaké nadšenie sa odzrkadľuje aj vo vašom osobnom živote. Nadšenie a radosť prenášate na všetkých rodinných príslušníkov a aj partnerov. Je pred vami príjemný víkend. Pozvite si pár dobrých priateľov a vzájomne si ho spríjemnite ešte viac.

Vodnár
Aj tento týždeň to budete mať z pracovného hľadiska ťažké a náročné. Ani nie preto, že by ste nemali možnosť pracovať. Je to z dôvodu, že už dlhšie obdobie nemáte v sebe dostatočnú energiu. Zistite príčinu toho, čo vám ju tak veľmi odčerpáva a riešte to. Mohli by ste nielen psychicky, ale aj fyzicky ochorieť. V súkromí sa nedejú žiadne zmeny, ktoré by stáli za vašu pozornosť. Počas víkendu sa venujte svojim potrebám. Môžete si dovoliť byť tak trochu egoisti.

Ryby
V pondelok sa snažte hlavne vy, čo vám záleží na kariére. Pripravte si všetko na frontálny útok, ktorý môžete už od utorka až do piatku realizovať. Máte veľkú príležitosť vytvoriť si výborné východisko k vášmu postupu hore po kariérnom rebríčku. Aj zo strany rodiny, priateľov a hlavne partnerov, máte maximálnu podporu v tom, čo chcete. Priraďte si ju k citom a láske, tými ste takisto zahrňovaní.

17. 9. - 23. 9. 2012

Baran
V pracovnej oblasti sa tento týždeň budete cítiť uvoľnene a dobre. Všetky vaše naplánované úlohy na tieto dni sa vám podarí zvládať bez problémov a komplikácií, co by ste mali využíť. V podstate by ste sa mali v práci zdržiavať čo najviac. Tak sa vám podarí eliminovať nepríjemné situácie v partnerskom spolužití. V ňom to pre vás oboch bude veľká skúška vašej súdržnosti a odolnosti čeliť krízam, ktoré medzi vami vznikli. Aj počas víkendu sa snažte zdržiavať doma čo najmenej.

Býk
Všetky vaše pracovné aktivity, ktoré máte naplánované, sa vám podarí naplniť a prinesú vám finančné zisky. Nebude to však ľahké. Všade okolo vás bude veľa nervozity a stresov. Preto sa snažte byť pokojní. Ani doma, hlavne v partnerskom spolužití, nebuete mať na ružiach ustlané. Aj v tejto oblasti vášho života očakávajte hlavne ťažkosti a smútok z nemožnosti čeliť im. Počas víkendu sa snažte relaxovať. Ideálne by bol niekde mimo domova.

Blíženci
V zamestnaní sa počas tohto týždňa môžete snažiť ako najlepšie viete, aj tak vám to nebude nič platné. Všetko vám bude padať z rúk, každý váš pokus o zmenu sa vám nebude dariť. Počas týchto dní sa vám jednoducho na pracovisku bude lepiť smola na päty. Našťastie, vaše súkromie, rodinné a partnerské spolužitie, nebude narušené žiadnou nepríjemnosťou, ktorá by od vás vyžadovala zvýšenú pozornosť. Počas víkendu si doprajte veľa odpočinku.

Rak
V pondelok a vo štvrtok sa na pracovisku snažte zachovať pokoj a rozvahu. Tieto dni hrozia nervozitou a podráždením medzi vami a vašimi kolegami. Pokiaľ ich zvládnete, vaše celkové výsledky budú viac ako uspokojivé. V partnerskom spolužití sa snažte v stredu vyhnúť otvoreným konfrontáciám, ktoré by mohli prerásť do hádok. Inak sa môžete tešiť na spoločné aktivity, v ktorých môžete pokračovať aj počas víkendu.

Lev
Pre vaše znamenie bude tento pracovný týždeň až príliš pokojný. Nič mimoriadne sa nebude diať. Ale je to vždy lepšie, ako to bolo počas minulého týždňa, kedy sa vám nedarilo nič, čo ste mali naplánované. Budete mať aspoň po dlhej dobe viac času na váš osobný život, rodinu a partnerov. Je dosť vecí, ktoré musíte spolu riešiť a pre vašu pracovnú zaneprázdnenosť ste ich odkladali. Nemusíte mať obavy. Všetko to sú pozitívne záležitosti, ktoré vám do vášho vzťahu prinášajú obojstrannú spokojnosť.

Panna
Po dlhodobých pracovných úspechoch aj vaše znamenie pocíti počas tohto týždňa, čo je to neúspech. Pripravte sa na to, že to budete vnútorne ťažko znášať a veľmi vás to podráždi. Snažte sa vašu prácu oddeliť od súkromia. V tejto oblasti vášho života je všetko v poriadku. Ak by ste to nedokázali, ani si neuvedomíte, že máte okolo seba ľudí, ktorí vás majú úprimne radi a bezpodmienečne stoja na vašej strane.

Váhy
Je pred vami pracovný týždeň, ktorý vo vás zanechá zmiešané pocity. Na jednej strane sa vám bude dariť všetko meniť na peniaze, ale na strane druhej, budete musieť čeliť nervozite a stresom. Tie vám sťažujú plne sa sústrediť na vaše povinnosti. Aby toho nebolo dosť, tak ani vo vašom partnerskom a rodinnom spolužití sa nebude situácia odvíjať vo váš prospech. Aj tu musíte čeliť problémom a prekážkam, ktoré budete musieť riešiť.

Škorpión
Tento týždeň sa v zamestnaní zamerajte iba na vaše základné pracovné povinnosti. Všetko dôležité si odložte na prijateľnejšie obdobie. Neuzatvárajte žiadne pracovné dohody, nemeňte zamestnanie, nezačínajte podnikať. Dávajte si pozor aj na finančné transakcie, kde vám hrozia podvody. Zamerajte všetku vašu pozornosť a energiu na vašu rodinu a partnerov. Táto oblasť vášho života nie je ničím ohrozená. Naopak, bude sa vám dariť.

Strelec
Už dlhodobejšie ste sa necítili zdravotne v poriadku, čo vám bránilo naplno sa venovať vašim pracovným povinnostiam. Určite privítate, že počas tohto týždňa bude na vašom pracovisku pokojná atmosféra. Vďaka nej postupne doženiete všetko zameškané. V osobnom a citovom živote sa môžete tešiť z veľkej náklonnosti vašich partnerov, ktorá môže viesť aj k počatiu potomstva. Nezadaní, máte šancu spoznať novú lásku. Preto počas víkendu nezostávajte doma.

Kozorožec
Tento týždeň prináša pre vaše znamenie absolútnu pohodu a harmóniu vo všetkých oblastiach života. Pracovne sa vám darí všetko. S vašimi spolupracovníkmi máte dobré vzťahy a aj vaši nadriadení sú spokojní s vašimi celkovými výsledkami. V oblasti citov a lásky prežívate rovnaké pocity. Zo strany vašich partnerov vnímate, že sú k vám pozorní a vnímaví. Rodina má snahu vám pomáhať a podporovať vás. Počas víkendu vás čaká milá udalosť.

Vodnár
Ešte aj tento týždeň sa budete v zamestnaní trápiť a viac riešiť hlavne pracovné problémy a prekážky, než úlohy, ktoré vám nadriadení na tieto dni naplánovali. Preto sa snažte zachovať si aj naďalej vnútorný pokoj a rovnováhu. Tak, ako sa vám nebude dariť na pracovisku, tak očakávajte úspechy na poli lásky. Pokiaľ ste v trvalom partnerstve, môžete sa tešiť na novú iskru. Nezadaní, máte šancu spoznať vášho budúceho životného partnera.

Ryby
Počas tohto týždňa vám práca bude prinášať radosť, ale aj uznanie zo strany kolegov a nadriadených. Pokiaľ chcete robiť kariéru, máte na to počas týchto dní ideálne podmienky. Môžete usilovať aj o finančné zisky. Aj v láske, ktorá je pre vaše znamenie životne dôležitá, sa vám bude dariť. Máte pri sebe partnerov, ktorí vás úprimne milujú a sú vám bezpodmienečne oddaní. Čaká vás víkend plný romantiky a vášne.

10. 9. - 16. 9. 2012


Baran
Po minulotýždňových pracovných úspechoch sa bude tento niesť v duchu pokoja, až určitej nudy. Budete mať možnosť trochu poľaviť v nasadení. Aj tak sa vám podarí stihnúť všetko bez problémov. Máte aspoň čas na vzdelávanie. V oblasti citov a lásky je pred vami ozaj nádherných sedem dní. Pre nezadaných je hlavne pondelok a utorok ozaj prajný na spoznanie svojich budúcich životných partnerov. Zadaní, tešte sa z nadchádzajúceho víkendu, bude plný romantiky.

Býk
Aj vaše znamenie sa môže tešiť na pracovne veľmi úspešný týždeň. Určite vás to nadchne, pretože ten minulý bol pre vás ozaj náročný. Prichádzajú k vám nové, v niektorých prípadoch nečakané, ale veľmi priaznivé zmeny. Aj váš osobný, rodinný a partnerský život sa nesie v intenciách pohody a príjemnej atmosféry medzi vami. V rovnakom duchu sa budete cítiť aj počas víkendu. Užite si to spoločne a pozvite si aj priateľov. Bude viac zábavy.

Blíženci
Od pondelka do stredy sa snažte v zamestnaní vyhnúť hlavne podpisovaniu nových dohôd a zmlúv. Mohli by ste sa sklamať alebo sa stať obeťou podvodu. Našťastie, štvrtok a piatok vám všetko dokáže vynahradiť. Podarí sa všetko a vo všetkom, do čoho sa na pracovisku pustíte. Váš citový život nemusíte počas týchto dní riešiť. V tejto oblasti života je všetko v poriadku. Počas víkendu sa snažte trochu si odpočinúť a odreagovať sa niečím, čo prináša radosť.

Rak
Pondelok až streda vás v tomto týždni zastihnú v maximálnej pohode. Môžete si byť istí, že vám v tieto dni pôjde práca ako po masle. Štvrtok vás zastihne nervóznych a podráždených. Budete napätí, preto nič dôležité neriešte. Odložte si to na piatok. To bude deň, kedy sa vám znova bude dariť. Vaše partnerské spolužitie, či rodinné záležitosti sú počas týchto dní pokojné a ničím negatívnym nerušené. Rovnako sa bude odvíjať aj víkend.

Lev
Tento týždeň bude pre vaše znamenie v pracovných záležitostiach jedným z mála, kedy sa vám nebude dariť nič. Všetko vám padá z rúk a ani atmosféra na pracovisku nebude dvakrát príjemná. A k tomu všetkému vám stále chýbajú financie na vaše nové, plánované projekty. Celkovo sa cítite nedocenení. Ešteže sa máte kam uchýliť. V kruhu vašej rodiny máte ideálne zázemie, kde môžete relaxovať a odpočívať. Aj počas víkendu sa snažte načerpať novú energiu a stratený elán.

Panna
Po tak dlhom a pracovne priaznivom období, môže byť tento týždeň pre vás trochu nepríjemný. Nebude sa vám dariť. Hlavne v otázke podpisovania nových zmlúv a dohôd. Nie je vylúčené, žeby ste sa mohli stať obeťou podvodu. Vnímali by ste to ako veľké sklamanie. Váš osobný, ale aj rodinný život sa po tieto dni nebude ničím komplikovať. V tejto oblasti vášho života sa vám našťastie bude dariť aj naďalej. Víkend si vyhraďte na relax a odpočinok.

Váhy
Konečne sa aj vy, po minulotýždňových neúspechoch, tešíte z výborných pracovných výsledkov. Spracujete ich do najmenších detailov, ako to dokáže iba vaše znamenie. Môžete očakávať aj nové zmeny, ktoré vám prinášajú pozitíva. Oblasť vášho súkromia a rodinných záležitostí nebude počas týchto dní od vás vyžadovať vašu zvýšenú pozornosť a osobnú angažovanosť. Všetko je v poriadku. Ani počas víkendu sa na tom nič nezmení.

Škorpión
Tento týždeň to bude na vašom pracovisku ako v blázinci. Všade bude chaos a nervozita, takže sa vám nebude dariť presadiť nič z toho, čo by ste chceli. Lepšie bude, ak sa o to ani nepokúsite. Mohli by ste si sami poškodiť a všetkých okolo vás ešte viac znervózniť. V tento čas sa vám nesmierne oplatí vaša obetavosť, ktorú ste venovali partnerom. Budú vám ju vracať, takže v nich nájdete oporu a istotu. Víkend relaxujte, nič neriešte.

Strelec
Aj tento týždeň nebudete mať psychickú silu na pracovisku bojovať s veternými mlynmi. Nechajte všetko tak, ako je. Príde pre vás vhodnejší čas a vy si dokážete presadiť svoje. Teraz by ste iba míňali energiu a aj tak by ste nič nedosiahli. Radšej si ju šetrite pre vašu rodinu a partnerov. V tejto oblasti vášho života ju dokážete zúročiť. Počas víkendu veľa odpočívajte, dobite stratený elán. Vaši partneri vám v tom radi a ochotne pomôžu.

Kozorožec
Tento týždeň vás v zamestnaní zastihne, akoby ste boli v rozprávke. Všetko, čo budete chcieť robiť, pôjde akoby samo od seba. Stačí iba pomyslieť na niečo a už sa to úspešne bude realizovať. Jednoducho, budete žať úspech za úspechom. Dokonca už aj v súkromí, a hlavne v partnerskom spolužití, sa všetko stabilizuje a vracia do dobrých, zabehnutých koľají. Nemali by ste zaspať na vavrínoch, ešte nemáte vyhraté. Aj víkend venujte hlavne vašim polovičkám a rodine.

Vodnár
Tak ako minulý týždeň, aj tento sa vám pracovne nebude dariť. Budú to náročné dni, hlavne na vašu psychiku a vnútornú rovnováhu. Preto si na tieto dni neplánujte žiadne nové projekty. Nebudete schopní ich realizovať. V citoch a láske to bude úplný opak ako v zamestnaní. Stabilné vzťahy sa budú ešte viac utužovať a dokonca je tu možnosť počať potomka. Vám nezadaným sa otvára možnosť stretnúť svoju veľkú lásku. Preto počas víkendu choďte medzi ľudí.

Ryby
Je pred vami mimoriadne úspešný pracovný týždeň. Môžete sa pustiť do všetkého, aj do nových plánov a projektov. Vy, čo si budujete kariéru, úspech máte zaručený. Cítite sa sami so sebou mimoriadne spokojní. Rovnaké pocity prežívate aj vo vašom osobnom živote. Aj v láske a citoch ste neplnení. Milujete a ste milovaní, a to je pre vás dôležité. Víkend netrávte doma, ale vyberte sa do prírody alebo na návštevu k priateľom či rodine.

3. 9. - 9. 9. 2012

Baran
Za vaše predošlé výborné pracovné výsledky máte vaše postavenie v zamestnaní pevné a neotrasiteľné. Ste dokonca v takej pozícii, že si môžete u vašich nadriadených dovoliť presadiť vaše plány, ale aj názory. Môžete si byť istí, že budú akceptované. V rodinných a partnerských záležitostiach sa budete aj po tieto dni tešiť z pohody a príjemnej atmosféry, ktoré vám pridajú na celkovej spokojnosti, pocite šťastia a naplnenia. Čo sa tak o to všetko počas víkendu podeliť s priateľmi?

Býk
Pripravte sa na ozaj problematický a po každej stránke náročný pracovný týždeň. Ak ste uvažovali, že po tieto dni oslovíte nadriadených s otázkou vášho kariérneho postupu, odložte to. Dosiahli by ste úplne opačný efekt, aký očakávate. V súkromí si dávajte pozor na možné úlety. Hlavne zadaní by si tým mohli skomplikovať doteraz dobre fungujúce partnerstvá. Počas víkendu sa preto zdržiavajte doma

Blíženci
Je pred vami úspešný pracovný týždeň. Všetky vaše povinnosti stíhate plniť v predstihu. Je to aj tým, že sa cítite nesmierne nabití energiou a elánom, ktorých máte na rozdávanie. A aj rozdávate v podobe pomoci vašim spolupracovníkom. Aj váš osobný, rodinný a partnerský život sa nesie v duchu príjemnej atmosféry. Cítite súdržnosť a podporu medzi vami. Napĺňa vás to hrdosťou a spokojnosťou. Preto by bolo pekné, ak by ste počas blížiaceho sa víkendu všetko čas strávili spoločnými aktivitami.

Rak
Po pracovnej stránke je pred vami pokojný týždeň. Vaše úlohy, ktoré máte na tieto dni naplánované, budete jednu po druhej plniť bez problémov a odovzdáte ich načas. Spokojní budú všetci vaši nadriadení. V pondelok by ste si mali podať nejaký žreb. V tento deň vám je nebeská obloha naklonená a prajná. Vaše spokojné rodinné a partnerské spolužitie nebude narušené ničím nepríjemným. Je pred vami príjemný víkend.

Lev
Vaša kariéra je aj počas tohto týždňa na vzostupe. Darí sa vám všetko presne podľa vašich plánov. Jediné, čo tomuto všetkému bude chýbať, sú okamžité finančné zisky. Nemáte dôvod sa obávať, pretože všetky zmluvy a dohody, ktoré ste uzavreli, vám dávajú istoty postupných, stabilných príjmov. Mali by ste si dopriať viac času na rodinu a partnerov. Chýbate im, aj keď vám to priamo nehovoria. Napraviť to môžete počas víkendu.

Panna
Panna - čo viac si môže najpracovitejšie znamenie celého zverokruhu - teda vy priať ako úspech a uznanie na pracovisku od spolupracovníkov a nadriadených za vaše dlhodobé vynikajúce výsledky? To všetko si budete môcť ,,vychutnať,, aj počas týchto dní. A ako čerešnička na torte bude pre vás príjemné prostredie a atmosféra,ktorú vám vaša rodina vytvára ako prejav vďaky za to, že im zabezpečujete všetky istoty a potreby. Doprajte si počas víkendu trochu leňošenia. Zaslúžite si to.

Váhy
V zamestnaní sa počas tohto týždňa obrňte trpezlivosťou a pokojom. Nech budete robiť čokoľvek, nebude to nič platné. Všetky vaše snahy sa budú míňať očakávaným výsledkom. Neriešte ani otázku vašej kariéry. Počas týchto dní ju máte úplne zahatanú. A aby toho nebolo dosť, tak aj v súkromí budete vystavovaní pokušeniam opačného pohlavia. Hlavne vy zadaní buďte opatrní, aby ste si bezvýznamným úletom trvalo nepoškodili vaše inak pohodové partnerstvá.

Škorpión
Konečne sa už aj vy môžete naplno tešiť z pracovných úspechov a opäť začať bez obáv pracovať na budovaní vašej kariéry. Môžete si dovoliť vašim nadriadeným predstaviť aj vaše plány a návrhy, ktoré ste si odkladali. Budú prijaté. Aj vo vašom súkromí je už jasnejšie, ale stále nemáte vyhraté. Snažte sa byť aj naďalej voči vašim partnerom maximálne pozorní. Aj celý nadchádzajúci víkend by ste mali venovať iba im.

Strelec
Je pravdepodobné, že sa nebudete počas tohto týždňa cítiť ani psychicky, ani fyzicky fit. Zbytočne sa preto na pracovisku neprepínajte. Aj vaše plány, či nové projekty si odložte na príhodnejšie obdobie. Nič sa nestane, ak ich o pár dní neskôr predložíte vašim nadriadeným. Ešteže doma máte všetko v poriadku. Vaša rodina a partneri vám vytvárajú podmienky, ktoré vám pomáhajú opäť nabrať nové sily a stratený elán a energiu.

Kozorožec
V práci, kariére a kolegiálnych vzťahoch je všetko v absolútnom poriadku. Darí sa vám všetko, čo ste si predurčili dosiahnuť. Aj zo strany vašich nadriadených máte maximálnu podporu. V osobnom, a zvlášť v partnerskom spolužití to však budete mať počas tohto týždňa veľmi zlé. Nedorozumenia a hádky môžu skončiť trvalým rozpadom a rozvratom. Aj počas víkendu buďte opatrní a obozretní. Hlavne vo vašich reakciách smerom k vašim polovičkám.

Vodnár
Tento týždeň to budete mať v zamestnaní ozaj náročné a ťažké. Nech sa budete snažiť ako najlepšie viete, aj tak sa vám nebude dariť. Obrňte sa preto hlavne trpezlivosťou a pokojom. Budete to vážne potrebovať. Ešteže máte pri sebe svojich partnerov, ktorí sa vám snažia pomáhať a sú vám maximálnou oporou v tomto, pre vás náročnom období. Nadchádzajúci víkend sa snažte veľa oddychovať, aby ste načerpali stratenú energiu a elán.

Ryby
V zamestnaní sa vám darí. Vaši nadriadení sú s vašimi pracovnými výsledkami spokojní. Medzi vami a vašimi kolegami vládne pokojná pracovná atmosféra. Aj s finančným ohodnotením ste spokojní. Rovnako aj v súkromí, citoch a láske ste naplnení. Máte pri sebe partnerov, ktoré vás úprimne milujú a vážia si vás. Čo viac si môžete priať? Možno iba pekný, romantický víkend niekde mimo ruchu každodenného života.

27. 8. - 2. 9. 2012

Baran
V pracovnej oblasti vám bude aj tento týždeň nebeská obloha maximálne naklonená. Máte vysokú pravdepodobnosť, že vaša kariéra a finančné ohodnotenie pôjde smerom hore. Je to vaša odmena za doterajšie úspešné výsledky na pracovisku. Aj váš osobný, partnerský a rodinný život sa bude niesť v duchu harmónie a pohody, čo iba pridá na vašej celkovej spokojnosti. Počas nadchádzajúceho víkendu očakávajte milú udalosť.

Býk
V zamestnaní sa snažte nedostať do konfliktov s vašimi spolupracovníkmi a hlavne s nadriadenými. Mohli by ste si dlhodobo zablokovať váš kariérny postup, ale aj finančné ohodnotenie. Pripravte sa na náročných päť pracovných dní. Našťastie, v partnerskom a rodinnom spolužití sa nebudú diať žiadne mimoriadne udalosti, ktoré by vám mali nepríjemne zaskočiť. Počas víkendu sa snažte hlavne relaxovať a odpočívať.

Blíženci
Tento týždeň budete na pracovisku excelovať. Vaše myslenie je logické, racionálne a metodické, čím si u všetkých, s ktorými budete rokovať, vyslúžite uznanie a obdiv. Dláždite si tak cestu smerom nahor, k lepšiemu pracovnému zaradeniu, ale aj finančným ziskom. Oblasť vášho osobného života a hlavne rodinného a partnerského, vám dodáva novú energiu a elán. Všetci vaši najbližší vás maximálne podporujú. Aj počas víkendu na vás v rodinnom kruhu čaká veľa príjemných chvíľ a poriadna dávka zábavy.

Rak
Od pondelka do stredy sa na vašom pracovisku nebudú diať žiadne nepríjemnosti. Naopak, od štvrtka do piatku vám bude nebeská obloha naklonená natoľko, že sa vám podarí uskutočniť všetky vaše plány a predstavy na viac ako sto percent. Zabezpečíte si tým pracovný postup a finančné ohodnotenie v podobe prémií. Vaše súkromie je tiež v poriadku. Medzi vami a vašimi blízkymi prevláda pohoda a príjemná atmosféra, ktorá vás napĺňa šťastím a spokojnosťou.

Lev
Všetky vaše naplánované úlohy v zamestnaní sa vám počas tohto týždňa podarí splniť do bodky. Nebudete však spokojní, pretože vám neprinesú okamžité výsledky, hlavne po finančnej stránke. Berte to všetko ako dobrú investíciu do budúcna. Zabezpečí vám vaše istoty. Venujte viac času vašej rodine a partnerom. Už dlhšiu dobu ste ich zanedbávali práve pre pracovné povinnosti. Verte, že im chýba vaša spoločnosť. Ideálny čas sa im plne venovať budete mať počas víkendu.

Panna
Už dlhšiu dobu ste v pracovných záležitostiach na vlne úspechu. Inak to nebude aj počas tohto týždňa. Vaša húževnatosť a prepracovaný spôsob práce vám prináša zaslúžené ovocie v podobe uznania, obdivu, ale aj finančného ohodnotenia. Vašim rodinným a partnerským záležitostiam nemusíte venovať zvýšenú pozornosť. Aj tu všetko „klape“ presne podľa vašich predstáv. Počas víkendu si doprajte veľa zábavy v spoločnosti vašich priateľov.

Váhy
Tento týždeň sa budete musieť ozaj obrniť veľkou dávkou trpezlivosti. Nebude sa vám dariť nič. Hlavne v zamestnaní sa snažte byť pokojní a nepúšťajte sa do otvorených konfrontácií. Mohlo by to mať na vašu kariéru dlhodobý negatívny dopad. Všetku prebytočnú energiu presmerujte na vašu rodinu a domácnosť. V tejto oblasti vášho života sa vám bude dariť a dokonca budete mať aj podporu vašich partnerov. Víkend si rezervujte na relax a odpočinok.

Škorpión
Každým novým týždňom sa vaše pracovné záležitosti posúvajú smerom hore. Nebude to inak ani počas tohto. Pomaly, krok po kroku získavate svoje stratené pozície a sebadôveru. Nabíja vás to novou energiou a elánom. Dokonca aj vaše partnerské problémy sa postupne vyjasňujú. Aj v tejto oblasti života získavate pevnú pôdu pod nohami. Preto aj tento víkend venujte hlavne vašej rodine a polovičkám.

Strelec
Je dosť pravdepodobné, že sa nebudete počas tohto týždňa cítiť ako fyzicky, tak aj psychicky v pohode. Bude to mať dopad aj na vaše pracovné výkony. Radšej si vezmite dovolenku alebo aspoň odložte všetko dôležité na príhodnejšie obdobie. Našťastie, máte okolo seba ľudí, v ktorých kruhu sa vám darí načerpať novú energiu a stratený elán. Odvďačte sa im za to počas víkendu pozvaním, napríklad na grilovačku.

Kozorožec
Aj tento pracovný týždeň vám pôjde všetko presne podľa vami vytýčeného plánu. Všetko stíhate bez problémov urobiť a odovzdať načas. Mali by ste sa o to viac venovať vášmu súkromiu, ale najviac partnerskému spolužitiu. Hrozia vám nepríjemné konfrontácie a hádky, ktoré môžu vyvrcholiť aj trvalým rozpadom. Dávajte dobrý pozor čo vypustíte z vašich úst smerom k ľuďom, na ktorých vám záleží.

Vodnár
Je pred vami pracovne náročný týždeň. Nie preto, žeby sa vám nedarilo. Ide o to, že sa vám práca kopí a vy ju nestíhate spracovať. Cítite sa fyzicky a psychicky vyčerpaní a unavení. Ste jednoducho bez energie. Požiadajte preto vašich partnerov, aby prevzali vaše povinnosti v rámci domácnosti na seba a dajte sa do poriadku. Radi to pre vás urobia. Nadchádzajúci víkend sa venujte iba odpočinku.

Ryby
Aj vám sa konečne začína dariť tak, ako ste zvyknutí. Máte možnosť ukázať vašim nadriadeným, že vo vás majú nenahraditeľných kolegov a pevný, neotrasiteľný pilier celej pracovnej skupiny, do ktorej patríte práve vy. Aj v súkromí sa môžete tešiť na priazeň vašich partnerov a celej rodiny. Zahŕňajú vás pozornosťou a hlavne láskou. Doprajte im všetkým malú oslavu počas blížiaceho sa víkendu. Bude to ozaj zábava.

20. 8. - 26. 8. 2012

Baran
Počas týchto dní máte všetko vo vašich rukách. Ak túžite po kariére alebo vylepšení vašej finančnej situácie, stačí iba to, aby ste v zamestnaní boli pozorní a vnímaví. Budete mať totiž po celý týždeň šťastie na obchodné transakcie a výhodné pracovné zmluvy. Využite ich, zabezpečia vám všetko, po čom túžite. Cítite sa v povznesenej nálade, ktorú prenesiete aj na vašu celú rodinu. Rovnako sa budete cítiť aj počas nadchádzajúceho víkendu.

Býk
Od pondelka do stredy sa snažte byť ozaj opatrní a obozretní vo všetkom, čo budete robiť na pracovisku. Mohli by ste urobiť chyby, ktoré by mali na vašu kariéru dlhodobý negatívny dopad. Našťastie, už od štvrtka do piatku sa vám bude dariť a vy dokážete dohnať aj všetko zameškané. V oblasti citov, lásky, rodinných, či partnerských záležitostí sa nedeje nič mimoriadne, čo by si od vás vyžadovalo osobnú zainteresovanosť. Počas víkendu si doprajte čas a priestor iba na seba.

Blíženci
Očakávajte, že vás počas tohto týždňa osloví niekto s návrhom na zmenu pracovného miesta. Mali by ste sa ním minimálne seriózne zaoberať. Otvára vám lepšie uplatnenie a finančné ohodnotenie. Vy, čo ste v zamestnaní spokojní, očakávajte pracovné úspechy. Tieto dni vám bude robiť radosť aj váš osobný život. V partnerskom spolužití budete cítiť pohodu a porozumenie. Taktiež aj v širších rodinných vzťahoch sa naplno prejaví vaša vzájomná spolupatričnosť a harmónia.

Rak
Tento týždeň vám v zamestnaní nezačne dobre, pretože v pondelok budete nervózni, podráždení a rozladení. Od utorka až do piatku ste to opäť vy a máte všetko pod kontrolou. V súkromí, hlavne v partnerskom spolužití, buďte opatrní hlavne v utorok, V tento deň vám hrozia hádky. Inak bude všetko v poriadku. Vy nezadaní budete mať od štvrtka až do konca týždňa možnosť stretnúť a spoznať vašu budúcu lásku. Preto nezostávajte počas víkendu doma, ale choďte medzi ľudí.

Lev
Ak sa vám počas predošlých dní darilo, tak počas tohto týždňa to bude niečo mimoriadne. Nebeská obloha je vám naklonená, ako ešte asi nikdy predtým. Máte možnosť dosiahnuť všetky vaše sny a méty, ktoré ste si kedy vytýčili. Aj v súkromí je všetko v poriadku. Vaši partneri, vaša rodina, vaši priatelia, to všetko sú ľudia, v ktorých nachádzate podporu a istotu. Preto by bolo do vás vynikajúce, ak pre všetkých počas víkendu usporiadate malú oslavu.

Panna
Už počas minulých dní vám bola zo strany nielen vašich kolegov a nadriadených, ale aj konkurencie zložená poklona za vaše dosahované výsledky. V rovnakom duchu sa bude niesť aj tento týždeň a dokonca aj v ponukách v rámci nového pracovného miesta. Neváhajte a prijmite ho. Ak sa potrebujete poradiť sa vašou rodinou a partnermi, urobte tak. Môžete si byť istí, že vás podporia vo všetkom, teda aj vo vašom rozhodnutí. Víkend si rezervujte na odpočinok a relax. Zaslúžite si ich.

Váhy
Váš zmysel pre detail bude od pondelka do stredy nemožné využiť vo vašich pracovných aktivitách, pretože tieto dni vás budú zaťažovať prekážky a problémy, ktoré budete musieť riešiť. Ale už od štvrtka do piatku, budete môcť opäť naplno využívať všetky vaše schopnosti, ktorými sú vaše pracovné výsledky tak špecifické. V láske a citoch vám našťastie hviezdy prajú po celý týždeň. Budete mať možnosť aj počas víkendu vaše vzťahy upevniť, Dni voľna by ste preto mali tráviť v rodinnom kruhu.

Škorpión
Aj keď ozaj pomaly, ale o to iste sa vaše pracovné záležitosti začínajú zlepšovať a vy v sebe postupne cítite príliv novej energie a elánu. Vo vašom prípade je to ozaj dobrá správa, pretože budete potrebovať veľa síl a trpezlivosti v oblasti vášho partnerského spolužitia. Táto oblasť vášho života je v kríze, ktorá ak nebude vami riešená, môže skončiť trvalým rozpadom. Preto aj nadchádzajúci víkend venujte vašim partnerom a snažte sa váš vzťah urovnať.

Strelec
Tento týždeň, ak ide o vaše pracovné záležitosti, budete mať rozdelený na dobrý a vynikajúci. S plným nasadením sa môžete pustiť do všetkého, čo ste si naplánovali, ale aj do úplne nových projektov. Úspech máte viac ako zaručený. Rovnaký úspech môžete očakávať aj v osobnom, či partnerskom živote. V podstate je pred vami príjemných celých sedem dní, ktoré si môžete užívať. Víkend, ktorý je pred vami využite na pobyt v lone prírody. Spojíte tak príjemné s užitočným.

Kozorožec
Tieto dni vás zastihnú plných optimizmu, elánu, energie a chuti do práce. Prejaví sa to aj na vašich pracovných výsledkoch. Ste sami zo sebou spokojní. Aj vaši nadriadení, či spolupracovníci sršia spokojnosťou. Takisto aj váš osobný a rodinný život prináša šťastie a radosť. Všade okolo vás vládne harmónia. Očakávajte nejakú príjemnú udalosť, alebo aspoň správu, ktorá vás taktiež poteší. Aj nastávajúci víkend vám prinesie radosť, ktorá vám vyčarí úsmev na tvári.

Vodnár
Vaše pracovné úspechy sú závislé na tom, ako sa k nim počas pondelka a utorka postavíte. Ak ich hneď od začiatku podchytíte, môžete očakávať úspech, ale ak sa k nim zaujmete vlažný postoj, očakávajte neúspech a sklamanie. Ešteže vám v osobnom živote nehrozí žiadna mimoriadna a hlavne neočakávaná udalosť, ktorá by vás mohla nepríjemne zaskočiť. Nadchádzajúci víkend sa snažte odpočívať. Možno sa už dlhšiu dobu cítite vyčerpaní ako psychicky, tak aj fyzicky.

Ryby
Konečne sa aj vášmu znameniu začína na pracovisku situácia vracať do starých, dobrých vyjazdených koľají a vy opäť bez problémov zvládate všetky vaše pracovné povinnosti, čo vás napĺňa pokojom a spokojnosťou. Tá sa prenáša aj do vášho súkromia a vy si môžete užívať lásku, ktorá je pre vás životne dôležitá a potrebná a ktorú vám vaši partneri prejavujú. Víkend, ktorý je pred vami si rezervujte iba pre vašich partnerov. Zaslúžia si to, pretože pri vás stáli a podporovali vás v dňoch, keď ste to potrebovali.

 

13. 8. - 19. 8. 2012

Baran
Aj tento týždeň priam hýrite optimizmom, elánom a energiou. Ste na vlne úspechu, ktorý vám nesmierne pomáha zvládať s hravosťou aj tie najťažšie pracovné povinnosti. Toto všetko sa odzrkadľuje na vašom finančnom ohodnotení a v kariére. Aj v súkromí prežívate spokojnosť a naplnenie. Užite si to, zaslúžite si.

Býk
Pripravte sa, hlavne psychicky, na nepriaznivé situácie na pracovisku. Chystajú sa tam zmeny, ktoré budú narúšať doposiaľ príjemnú atmosféru. Namiesto nej vás zaplaví stres a chaos. Aby toho nebolo dosť, aj vo vašom osobnom či partnerskom živote nastávajú problémy v podobe hádok. Tie môžu dopadnúť až trvalým rozpadom. Buďte preto obozretní a opatrní.

Blíženci
Ak uvažujete o zmene zamestnania, tak tento týždeň vám bude priať. Prichádzajú k vám nové pracovné ponuky. Nemali by ste v takom prípade váhať. Choďte do toho, hviezdy vám prajú. Aj zo strany vašich partnerov a rodiny budete mať v tomto prípade maximálnu podporu. Počas víkendu budete mať čas všetko si v pokoji premyslieť.

Rak
Má pred sebou v podstate vcelku pohodový a pokojný pracovný týždeň. Iba v utorok a v stredu sa snažte vyhnúť priamym konfrontáciám s vašimi kolegami a nadriadenými. Dali by ste sa ľahko vyprovokovať k niečomu, čím by ste si mohli u nich dlhodobo poškodiť. Radšej zamerajte prebytočnú energiu na vašu rodinu. V tejto oblasti vám nič zlé nehrozí.

Lev
Aj vaše znamenie sa už nejaký čas vezie na vlne úspechu. Tento týždeň nebude výnimkou. Všetko, čo máte naplánované, vám dopadne presne podľa vašich predstáv. Neznamená to však, že môžete zaspať na vavrínoch. Taktiež nezabúdajte na vašich najbližších. Aspoň tento víkend venujte celý im.

Panna
Váš prepracovaný systém, s ktorým dlhodobo dosahujete výborné pracovné výkony, zaujal aj vašu konkurenciu. Môžete očakávať z ich strany ponuku na spoluprácu. Dokonca za lepších podmienok, aké máte teraz. Preto by ste v takom prípade nemali váhať a prijať ju. Nebeská obloha vám praje. Vaši životní partneri sú na vás hrdí a dávajú vám to náležite najavo. Ste jednoducho spokojní.

Váhy
Snažte sa byť počas tohto týždňa opatrní a trpezliví. Vaše snahy sa budú míňať účinkom v každej oblasti vášho života. Bude okolo vás iba chaos a stres. Neriešte žiadne dôležité pracovné, ale ani súkromné problémy. Mohlo by sa to obrátiť proti vám. Dokonca takým spôsobom, žeby ste mohli trvalo stratiť prácu alebo partnera.

Škorpión
Ste stále pod veľkým pracovným tlakom. Našťastie si aj vaši nadriadení všimli, že nie ste na vine vy, že sa všetko okolo vás kazí a nedarí. Preto sa upokojte. Všetko sa začína práve ich pomocou riešiť to vo váš prospech. Sústreďte sa hlavne na vaše partnerské spolužitie. Niečo vážne sa deje, čo by mohlo mať pre vás do budúcna fatálne následky.

Strelec
Patríte k tým znameniam, ktoré môžu byť pokojné. Aj u vás na pracovisku vládne príjemná atmosféra, ktorá prispieva k tomu, že pracujete s nadšením a darí sa vám všetko, do čoho sa pustíte. Trochu to budete vnímať ako by ste sa nudili. Súkromie, citový život, láska – to všetko je vo vašom prípade v úplnom poriadku.

Kozorožec
Vo vašom prípade bude tento týždeň maximálne platiť: ´Ako si ustelieš, tak budeš spať.´ Ak ste si počas minulého týždňa urobili poriadok vo vašich pracovných záležitostiach, tak počas tohto nebude problém v ničom. Všetko vám pôjde ako po masle. Takisto to bude aj vo vašom súkromí. Zo strany vašich partnerov budete vnímať iba lásku, uznanie a obdiv.

Vodnár
Je pred vami ozaj náročný a ťažký týždeň. Nie v tom slova zmysle, žeby sa vám nedarilo. Naopak, budete úspešní, ale aj po hlavu zavalení prácou. Pripravte sa hlavne na veľkú trpezlivosť, aby ste nápor zvládli. Je to pre vás v spojitosti s vašimi partnermi dobré. Nebudete mať čas tráviť s nimi veľa času. Ste vážne ohrození v tom zmysle, že vám hrozia rozpady a rozvody.

Ryby
Ak ste niekde na dovolenke, snažte sa ju ešte o tento týždeň predĺžiť. Na pracovisku vás nečaká nič dobré. Chaos a stres – to budú veci, ktorá vás nesmierne psychicky vyčerpajú. Obrňte sa preto veľkou trpezlivosťou. Ešteže máte pri sebe partnerov, ktorí vám nesmierne pomáhajú a podporujú vás vo všetkom. Úprimne vás milujú.

 

6.8. - 12.8.2012

Baran
Od pondelka do stredy sa budete v zamestnaní viac zaoberať riešeniami problémov, prekážok a inými starosťami, ako samotnou prácou. Už od štvrtka sa však celá situácia zmení vo váš prospech a stihnete dohnať aj to, čo ste v predošlých dňoch zameškali. V oblasti osobného a rodinného života si nemusíte robiť žiadne starosti. Máte pri sebe partnerov, ktorí vám pomáhajú a ochotne vás dokážu zastúpiť. Je pred vami víkend, počas ktorého môžete byť pozvaní na nejakú spoločenskú udalosť.

Býk
Aj tento týždeň, ako ten predošlý, vám v rámci vašich pracovných povinností praje šťastie. Budete mať možnosť pokračovať v upevňovaní si vášho postavenia na pracovisku. Nie je vylúčené ani to, že budete preradení na vyšší pracovný post, na akom ste doteraz. Pokiaľ ste v trvalom partnerstve, tešte sa. Vaše vzťahy sa budú ešte viac utužovať. Nezadaní majú možnosť stretnúť životnú lásku. Počas víkendu preto určite nezostávajte doma.

Blíženci
Cítite sa dobre. Ste plní sily a elánu, čo je vidieť aj na vašich pracovných výkonoch. Aj celková atmosféra je na vašom pracovisku priateľská, čo vám ešte viac dodáva na vašej pohode. Dokonca vnútorne cítite, žeby ste prijali aj viac úloh, ako ich máte. Vaša rodina aj partneri vám veľmi pomáhajú v tom, že v ich kruhu sa cítite uvoľnene a príjemne. Tak vám dávajú najavo svoju vďaku za všetko, čo pre nich robíte, aby mali všetko, čo potrebujú. Počas víkendu si doprajte trochu zábavy v spoločnosti vašich priateľov.

Rak
Všetky vaše pracovné povinnosti, ktoré vám vaši nadriadení naplánovali na tento týždeň, sa snažte dokončiť do štvrtka. Piatok pre vás bude nesmierne náročný. Mohli by ste dokonca všetko pokaziť a stratiť to, čo ste dosiahli. Aj v súkromí si dávajte v pondelok pozor na vaše reakcie voči všetkým rodinným príslušníkom. Hrozia vám zbytočné hádky. Ak sa ich vyvarujete, zostávajúce dni budú pokojné a príjemné. Týka sa to aj víkendu.

Lev
Počas tohto pracovného týždňa budete riešiť opäť iba dve otázky: peniaze alebo kariéra. Presne tak, darí sa vám všetko, čo ste si naplánovali. Uzatvárate iba výhodné zmluvy a vaše finančné investície vám začínajú prinášať slušné zisky. Ako čerešnička na torte bude pre vás v tomto ozaj úspešnom týždni lásky, plný prístup vašich partnerov, ako aj celej rodiny. dokonca, aj počas víkendu očakávajte od nich príjemné prekvapenie. Nezostaňte ani vy pozadu. Oplaťte sa im rovnakou mincou.

Panna
Máte pred sebou pohodový pracovný týždeň. Vami dokonale prepracovaný systém riešenia všetkých úloh a povinností na pracovisku funguje dokonale. Nasadené tempo vám vyhovuje a stíhate v predstihu odovzdávať všetko zvládnuté a úspešne ukončené. Aj vaše súkromie, osobný, rodinný, či partnerský život, sa nesie v príjemnom duchu a harmónii. A to až do tej miery, že budete plánovať pre všetkých vašich najbližších víkend plný zábavy.

Váhy
Ak ste na pracovisku počas minulého týždňa rozbehli pre vás dôležitý projekt a nestihli ste ho dokončiť, nerobte si starosti. Počas tohto ho určite zvládnete presne tak, ako ste si to predstavovali. Idete si pekne krok po kroku za svojím cieľom. Máte veľkú šancu na povýšenie. Počas týchto dní nezostane nikto z vášho znamenia bez lásky. Pokiaľ máte stály partnerov, očakávajte novú iskru. Pokiaľ ste bez partnera a chcete, budete mať možnosť ho spoznať. Mali by ste počas víkendu ísť medzi ľudí a nezostávať zavretí doma.

Škorpión
Ešte stále je to pre vaše znamenie v pracovnej oblasti veľmi náročné. Aj keď pomaly, ale situácia sa zlepšuje. Máte aspoň možnosť sa postupne upokojiť a sústrediť vašu pozornosť na prácu, než na odstraňovanie problémov ako tomu bolo doteraz. Veľkú zásluhu majú na tom vaši partneri, ktoré sú už dlhší čas vašou istotou a oporou. Počas víkendu si doprajte poriadny odpočinok a relaxujte.

Strelec
Od pondelka do stredy máte veľkú šancu v rámci vašich pracovných záležitostí získať veľmi dobré kontrakty, ako aj finančné zisky. V týchto dňoch môžete investovať. Štvrtok a piatok sa bude niesť v pokojnom duchu. Doťahujete detaily všetkých pracovných aktivít. Zostane vám aj dostatok času a priestoru pre vašu rodinu a partnerov, s ktorými už dlhé obdobie prežívate príjemné a harmonické chvíle. Aj počas víkendu sa budete cítiť dobre. Nielen fyzicky, ale aj duševne.

Kozorožec
Počas tohto týždňa si môžete dovoliť poľaviť vo vašom pracovnom nasadení. Aj tak to bude stačiť nato, aby ste si všetky vaše povinnosti vyplývajúce z vášho zamestnania splnili na jednotku. Bude to jeden z tých týždňov, ktoré máte v obľube. V rámci vášho citového života, pokiaľ ste v stabilnom partnerstve, vaše vzťahy sa utužia. Pokiaľ ste slobodní a hľadáte lásku, máte veľkú príležitosť stretnúť ju. Máte dobrý námet nato, ako stráviť nadchádzajúci víkend.

Vodnár
Počas týchto dní dostanete ponuku na novú pracovnú príležitosť. Zhostíte sa jej spôsobom vám vlastným. Môže vám do budúcna priniesť dobré finančné prilepšenie. Budete sa pri nej však stretávať s problémami. Preto buďte opatrní vo vašej reakcii voči nim. Oblasť vášho súkromia nie je ničím ohrozovaná. Môžete sa tešiť na chvíle strávené v spoločnosti vašej rodiny a hlavne vašich partnerov. Poteší vás utvrdenie toho, že ste nimi stále rovnako milovaní.

Ryby
Ste už nejaký čas v období, kedy sa vám pracovne nedarí tak, ako by ste si to priali a predstavovali. Bude sa to diať aj počas tohto týždňa. Nebude vás to nijako zvlášť trápiť, pretože ste buď na dovolenke, alebo veľmi zamilovaní. Tieto dni sa vo vašom prípade nesú hlavne na vlnách citov a lásky. Dokonca aj tí z vás, ktorí ju z nejakého dôvodu budete odmietať, pocítite vnútorné chvenie, ktoré vám nebude nepríjemné. Aj víkend sa nesie na rovnakej vlne.

30.7. - 5.8.2012

Baran
Tento týždeň budete pracovne priam nedosiahnuteľní. Všetko, čo máte naplánované, stihnete ukončiť v predstihu. Máte perfektne našliapnuté k postupu v kariérnom rebríčku. Prvá polovica týždňa vám praje aj v oblasti výhier v lotérii. V súkromí prežívate spokojnosť a naplnenie. Pokiaľ ste v partnerstve, tešte sa na harmonické chvíle v spoločnosti vašich polovičiek. Aj víkend vám prináša radosť a zábavu v spoločnosti vašich priateľov.

Býk
Ak máte už dlhšie obdobie nutkanie vašim nadriadeným pripomenúť, že je najvyšší čas nato, aby vás v kariérnom rebríčku posunuli vyššie, počas týchto dní máte nato najideálnejšie obdobie. Nebojte sa a choďte za svojim. Zaslúžite si to za vaše doterajšie výsledky a výkony. V oblasti lásky a citov to už ani nemôže byť lepšie. Hviezdy sú vám v tejto oblasti naklonené. Tešte sa na víkend. Čaká vás veľa erotického dobrodružstva.

Blíženci
Od pondelka do štvrtka budete mať maximálnu podporu a dôveru vašich nadriadených vo všetkom, čo sa dotýka vašich pracovných záležitostí. Štvrtok a piatok si budete užívať výsledky vašej práce v podobe uznania všetkých zainteresovaných. Vaše súkromie, rodina, partnerské spolužitie nebude počas tohto týždňa ničím rušené. Naopak, v kruhu vašich najbližších sa cítite príjemne a potrvá to aj počas blížiaceho sa víkendu.

Rak
V pondelok a v utorok pocítite vnútorné napätie. Zapríčiní, že sa nebudete môcť sústrediť na vaše povinnosti. Od stredy však už budete v poriadku a všetko dokážete dobehnúť. Poteší vás to a budete sami so sebou spokojní. V oblasti lásky a citov je celý päť dní v poriadku. Počas víkendu vám však hrozia partnerské nedorozumenia a hádky. Radšej sa počas týchto dní vyberte niekam, kde budete sami. Odvrátite tak nepríjemnosti.

Lev
Všetko, na čo si len pomyslíte, sa podarí. Túžite po kariére? Po peniazoch? Nie je problém. Toto všetko vám hviezdy nadelili. Tento týždeň preto využite v zamestnaní maximálne, ako len môžete. Bude vám to stáť zato. Dokonca aj v osobnom živote očakávajte iba úspech a radosť zo všetkého. Celá vaša rodina a životní partneri vám preukazujú svoju vďaku za všetko, čo pre nich robíte. Víkend si rezervujte iba pre nich, ako prejav vašej vďaky za vytváranie perfektného zázemia.

Panna
Prvá polovica vášho pracovného týždňa sa vám vydarí presne podľa vašich predstáv. Práca vám ide od ruky a okrem toho cítite aj podporu zo strany vašich nadriadených. Preukazujú vám svoje uznanie za vaše doterajšie výsledky. Na záver týždňa si užijete obdiv a uznanie aj od vašich spolupracovníkov. Aj doma vám vaši partneri a rodina prejavia obdiv za všetky doterajšie úspechy. Vedia, že nimi zabezpečujete aj ich pohodlie. Víkend využite na oddych a leňošenie. Zaslúžite si to.

Váhy
Ak ste doteraz nenašli odvahu predviesť vašim nadriadeným plány a zámery, ktoré by mohli byť vylepšením vášho pracovného prostredia, teraz je na to najideálnejšie obdobie. Nielenže budete vypočutí, ale vaše nápady budú aj realizované. Zabezpečíte si tým zodpovednejšie miesto v zamestnaní. Čerešničkou na torte je pre vás počas týchto dní veľká dávka citov a lásky zo strany vašich partnerov. Výborný nápad, ako stráviť najbližší víkend.

Škorpión
Konečne aj vášmu znameniu začína nebeská obloha priať v pracovných záležitostiach. Nebude to síce dokonalé, ale pocítite, že to nesmierne napätie okolo vás sa uvoľňuje a vy znova získavate vašu stratenú sebadôveru. Všetko sa odzrkadľuje aj vo vašom súkromí. Vaši najbližší vás konečne vidia po dlhšom čase sa usmievať a žartovať s nimi. Hlavne počas víkendu si poriadne vyhoďte z kopýtka. Potrebujete to ako soľ.

Strelec
Či ste klasický zamestnanec alebo podnikáte, je to jedno. Všetkým sa vám bude dariť nielen k vaše spokojnosti, ale aj vašich nadriadených či obchodných partnerov. Môžete očakávať ozaj dobré výsledky vašej snahy. Materiálne, a hlavne finančné. Rodina, partnerstvo, priatelia – aj tu sa môžete tešiť z ich priazne a pocitu spolupatričnosti. Mohli by ste preto počas víkendu spoločne osláviť vašu celkovú radosť zo života.

Kozorožec
V zamestnaní ide všetko presne podľa vašich plánov a predstáv. Aj vaši nadriadení sú spokojní s doterajšími výsledkami, čo vám pridáva na vašej sebadôvere a celkovej spokojnosti. Tieto dni pre vás budú mimoriadne prajné v oblasti lásky. Ak ste sa zamilovali, tak sa vaše pocity budú iba stupňovať. Máte pred sebou nový začiatok vášho citového života. Aj počas blížiaceho sa víkendu buďte s vašou láskou. Nebojte sa prejaviť vaše pocity.

Vodnár
Aj keď to vo vašich pracovných záležitostiach ide pomaly, predsa len napredujete a získavate si nových klientov či zákazníkov. Budujete si u nich dobré meno, ktoré vám zaručuje do budúcnosti aj finančné zaistenie. Váš osobný život prebieha v normále. Nedejú sa žiadne mimoriadne udalosti, ktoré by ste nedokázali zvládnuť. Viete dopredu, ako všetko dopadne a to vás robí pokojnými. Počas víkendu sa obklopte ľuďmi, ktorých máte radi a ktorí vám dodajú pocit pohody.

Ryby
Aj vášmu znamenie sa v zamestnaní blýska na lepšie časy, aj keď to tak vnútorne necítite. Je to našťastie iba váš subjektívny pocit. Neriešte to, venujte sa tomu, čo máte naplánované a reálne výsledky vás presvedčia, že ste úspešní v tom, čo robíte. Energiu čerpajte aj z prítomnosti vašich partnerov, ktorí robia všetko preto, aby ste sa cítili príjemne. Máte v nich nesmiernu oporu a istotu.

23.7. - 29.7.2012

Baran
Pokiaľ pracujete s peniazmi, môžete očakávať veľmi dobré zisky z vašich transakcií. U vás ostatných budú vaše pracovné výsledky iba priemerné. Tých, ktorí očakávali, že v tomto týždni sa ich kariéra začne hýbať smerom dopredu, táto správa nepoteší. Nič sa však nedeje. Ak však máte plány niečo posunúť v osobnom alebo rodinnom, či partnerskom živote, realizujte ich bez obáv. Všetky sa vám ich podarí zrealizovať presne podľa vašich predstáv.

Býk
Tento týždeň vám bude v zamestnaní vychádzať všetko, čo ste si naplánovali. Ste už dlhodobo na vlne úspechu a vaše dobré výsledky nezostali bez povšimnutia vašich nadriadených. Očakávajte posun na kariérnom rebríčku. Neznamená to, žeby ste mali zaspať na vavrínoch. Aj v oblasti citov a lásky ste spokojní. Vaši partneri, aj celá rodina, vám dávajú otvorene najavo spokojnosť so všetkým, čo pre nich robíte. Hreje vás to a napĺňa radosťou.

Blíženci
Aj vášmu znameniu je na pracovisku počas tohto týždňa nebeská obloha maximálne naklonená. Všetko, čo máte zadané ako vaše úlohy, dokážete nielen v predstihu odovzdať úspešne spracované, ale ich výsledky prinášajú vášmu zamestnávateľovi dobré finančné zisky. Vytvárate si tým uňho dobré východisko k postupu. Aj vo vašom súkromí sa všetko darí. Vaši najbližší vám prejavujú lásku a spokojnosť, partneri svoju oddanosť a priatelia vás vyhľadávajú pre vašu schopnosť a dar zabávať. Užite si to.

Rak
Cítite sa v celkovej pohode, čo sa odzrkadľuje aj na vašich pracovných výkonoch. Ste pracovití, darí sa vám vaše povinnosti zvládať bez problémov a ešte aj vašim kolegom dokážete poradiť alebo pomôcť, keď ste o to požiadaní. Aj zo strany vašej rodiny vnímate, že ste pre nich nesmierne dôležití a potrební. Vnútorne vás to napĺňa spokojnosťou a šťastím. Rodina je pre vaše znamenie tou prvoradou. Budete mať možnosť si ju užiť naplno počas prichádzajúceho víkendu.

Lev
Konečne sa už aj u vás skončilo to nepriaznivé obdobie, kedy sa vaše pracovné snahy míňali účinkom. Naopak, všetko, čo sa počas týchto dní rozhodnete urobiť, vám prinesie úspech a zisk. Máte veľkú príležitosť a šancu postúpiť na nové miesto. Očakávajte ponuku. Súkromím, či partnerským životom si nemusíte robiť žiadne starosti. Všetko je v poriadku. Budete mať možnosť si túto oblasť vášho života užiť počas blížiaceho sa víkendu.

Panna
Aj keď to nebude po prvýkrát počas tohto roka, kedy budete prežívať naplnenie vašich predstáv o pracovných úspechoch a následnom uznaní vašich zásluh, vždy tieto chvíle vnímate, ako by to bolo prvý raz. Inak to nebude ani počas tohto týždňa. Užite si to. A to aj doma, v spoločnosti vašej rodiny a partnerov. Aj v tejto oblasti očakávajte iba spokojnosť a radosť. Pretrvá aj počas blížiaceho sa víkendu.

Váhy
Je pred vami celých sedem dní, ktoré vám budú robiť iba radosť. Hlavne v oblasti vašich pracovných záležitostí. Hlavne vy, čo pracujete v umeleckej oblasti, budete žať jeden úspech za druhým, čo vám zaručí aj slušné finančné istoty. Vašu radosť vám znásobia vaši partneri a rodina tým, že z ich strany budete cítiť nesmiernu lásku a pozornosť. Aj nadchádzajúci víkend vás poteší. Očakávajte nejakú príjemnú spoločenskú udalosť, na ktorej sa dobre zabavíte.

Škorpión
Máte za sebou ozaj náročný týždeň. A ďalší pred sebou. Nepúšťajte sa preto do žiadnych nových projektov, nezačínajte s podnikaním. Ideálne by bolo, ak by ste v tieto dni išli na dovolenku, poriadne si odpočinuli a nabrali nové sily. Potrebujete to ako soľ. Vaša rodina, ale aj partneri, vám pomôžu. Máte v nich ľudí, ktorí stoja na vašej strane a podporujú vás vo všetkom. Ak nemôžete ísť na dovolenku, tak aspoň sa v najbližší víkend vyberte s priateľmi niekam, kde sa dokážete poriadne odviazať.

Strelec
Jupiter, vládnuca planéta vášho znamenia, nie je len planétou šťastia, ale aj peňazí. Práve táto druhá časť vám prináša počas tohto týždňa istoty, že všetko čo urobíte, vám prinesie dobré finančné zisky. Aj pre vás, čo podnikáte. Rovnako aj vo vašom súkromí sa vám bude dariť. Vaše partnerské spolužitie vám prinesie radosť. Do vašich vzťahov prichádza nová iskra. Budete ju mať možnosť poriadne rozdúchať počas blížiaceho sa víkendu.

Kozorožec
Pracovne sa bude váš týždeň odvíjať v medziach, ktoré vás budú uspokojovať. Na pracovisku zvládnete všetko bez väčších problémov. Podstatnú časť týchto dní vás zamestná láska. Ak máte fungujúce partnerstvá, budú sa ešte viac utužovať. Ak ste slobodní, alebo váš vzťah nefunguje, máte možnosť urobiť zmenu. Stretnete človeka, ktorý vás nielen zaujme, ale nájdete v ňom svojho možného budúceho partnera.

Vodnár
Vaše pracovné možnosti vám už od minulého týždňa prinášajú šancu presadiť sa. Čo je podstatné, aj sa vám to darí a nebeská obloha vám praje dosahovať úspechy v tom, čomu sa v rámci vašej kariéry venujete. Je to pre vás príjemné, hlavne po tak dlhom období, kedy sa vám absolútne nedarilo. V súkromí, či v partnerských záležitostiach, sa nedeje nič mimoriadne, čo by od vás vyžadovalo zvýšenú pozornosť. Počas víkendu sa snažte odpočívať. Hlavne vypnite vašu psychiku.

Ryby
Tento pracovný týždeň vás nebude tešiť. Všetky vaše snahy sa nebudú stretávať s pochopením vašich spolupracovníkov, ale ani vašich nadriadených. Budete sa cítiť nepríjemne a psychicky v nepohode, čo ovplyvní všetko okolo vás. Snažte sa nedať sa otráviť. Mohlo by to mať dopad aj na vaše súkromie a partnerské spolužitie, ktoré vám inak klape a funguje bez problémov. Cez víkend sa snažte byť sami so sebou a trávte ho pri dobrej knihe alebo príjemnej hudbe.

16.7. - 22.7.2012

Baran
aj v tento pracovný týždeň sa vo vašom prípade budete iba ťažko sústreďovať na všetky vaše úlohy a povinnosti, no pri tom vaše výkony budú natoľko dobré, že si nimi budete zaisťovať veľmi dobré finančné zisky, ako aj upevňovať vaše pozície. V oblasti vašeho súkromia sa nebudú diať žiadne mimoriadne udalosti, ktoré by vám dokázali narušiť pohodu a pokoj , ktoré prevládajú medzi vami a vašimi najbližšími. Víkend by ste mali tráviť v kruhu vašej rodiny.

Býk
možno že ste už duchom úplne niekde inde ako na vašom pracovisku a predsa sa vám všetko do čoho sa pustíte bude dariť meniť na zlato. A nie lento. Otvára sa vám ozaj veľká príležitosť výrazne si vylepšiť vaše pracovné postavenie a zaradenie. Aj v osobnom, či rodinnom živote sa môžete tešiť, pretože v tejto oblasti vašeho života prežívate harmóniu a súzvuk. To sa týka aj vašeho partnerského spolužitia. Víkend by ste mohli tráviť niekde v prírode. Ideálne na nejakom kultúrno, spoločenskom podujatí.

Blíženci
v zamestnaní očakávajte úspech nech sa bude jednať o akúkoľvek náročnú prácu, ktorou vás vaši nadriadený poverili. Dokonca budete mať príležitosť zvažovať nové ponuky zamestnať sa na nejakom novom pracovisku v prípade že uvažujete o zmene miesta. V oblasti vášho citového života a lásky sa budete tešiť. vy nezadaný máte možnosť spoznať vašich životných partnerov a vy zadaný, môžete sa tešiť s nového prílevu energie do vašich vzťahov.

Rak
celý pracovný týždeň bude prebiehať k vašej celkovej spokojnosti. Iba v utorok a v stredu sa snažte byť trpezlivý hlavne v prípadoch, keď je vaša práca závislá na dodávateľoch. Nebudú vám schopný počas týchto dní dodať načas produkty, ktoré vy máte za úlohu odovzdať ako finálny výrobok. Zato v súkromí a hlavne v rodinných záležitostiach bude všetko prebiehať presne podľa vašich predstáv. Počas víkendu očakávajte pozvanie na rodinnú oslavu.

Lev
ani tento týždeň to vo vašom prípade na pracovisku nepôjde tak, ako by ste si to želali a predstavovali. Nedajte sa tým odradiť, alebo znechutiť. Máte okolo seba schopných spolupracovníkov, ktorý to v tomto pre vás neprajnom období dokážu ,,potiahnuť,, aj za vás.Našťastie v súkromných, alebo rodinných aktivitách vám pôjde všetko tak, ak ste si to naplánovali. Počas nadchádzajúceho víkendu sa snažte iba oddychovať a relaxujte. Potrebujete nabrať novú energiu a elán.

Panna
počas týchto dní budú konečne vaše doterajšie pracovné úspechy ocenené tak, ako si to zaslúžite. Dostanete nové ponuky na spoluprácu, ktoré vám budú zaručovať lepšie materiálne, ale aj finančné zabezpečenie. Vy čo uvažujete o zmene zamestnávateľa, môžete pre to urobiť potrebné kroky. Dokonca budete milo prekvapený podporou zo strany vašej rodiny a partnerov vo všetkom, čo sa rozhodnete urobiť. Nebudú namietať ani v prípade, že sa rozhodnete trochu zariskovať.

Váhy
tak vynikajúci pracovný týždeň ako budete mať tento ste počas tohoto roku ešte nezažili. V podstate už vaša prítomnosť na pracovisku je zárukou úspechu. Všetko čo sa rozhodnete urobiť pôjde akoby samo od seba. Čakajte dobré finančné zisky, ale aj možný postup v kariérnom rebríčku. Láska a citový život vám taktiež počas týchto dní budú prinášať iba radosť a príjemné zážitky či ste už zadaný, alebo slobodný. preto by ste si mali podľa toho naplánovať vaše spoločné činnosti počas víkendu.

Škorpión
aj vašemu znameniu, rovnako ako levov sa v pracovnej oblasti nebude dariť nič, čo ste si na tento týždeň určili ako váš cieľ. No u vás je to o to nepríjemnejšie, že tento stav trvá ozaj už dlho a cítite sa už s toho psychicky a možno aj fyzicky vyčerpaný. Vo vašom prípade je priam ,,požehnaním,, že máte pri sebe vašich partnerov, pretože hlavne ich prostredníctvom zvládate všetky vaše nálady a emócie, ktoré sa u vás striedajú pod vplyvom vašich neúspechov. Víkend využite hlavne na odpočinok a relax.

Strelec
tento týždeň bude jedným stých , v ktorom sa naplno prejaví sila vašej vládnucej planéty
Jupiter ( planéta šťastia a aj peňazí ) čo znamená,že môžte očakávať, že sa vám bude mimoriadne dariť či už na vašom pracovisku, ale aj v osobnom živote. Preto, ak máte pred sebou v oboch oblastiach vašeho života naplánované dôležité zmeny, alebo rozhodnutia, môžte sa do nich bez obáv z neúspechu pustiť. Všetky tie ,,príjemnosti,, vyvrcholia počas víkendu. Čaká vás veľké prekvapenie.

Kozorožec
ste nabitý novými nápadmi a zlepšeniami, ktoré dokážu vylepšiť vaše pracovné prostredie, ale aj postupy vo vykonávaní vašich povinností, no nebude vám to nič platné, pretože sa žiadna s týchto vami navrhovaných ,,úprav,, nestretne s pochopením vašich nadriadených. Preto si tieto návrhy odložte na príhodnejšie obdobie. Naopak ak ide o vaše súkromie všetky vaše aktivity budú pozitívne prijaté a dokonca zo strany vašich partnerov budete cítiť veľkú podporu.

Vodnár
už počas minulého týždňa ste cítili veľké, pozitívne zmení v zamestnaní a aj počas tohoto sa môžete na ne tešiť. Bude sa vám dariť úspešne riešiť všetky vaše povinnosti a dokonca sa vám bude dariť profesionálne postupovať na rebríčku kariéry, čím si samozrejme vylepšíte aj vaše finančné zabezpečenie. Vaša spokojnosť sa bude prenášať aj do vašeho súkromia v podobe vašej veselosti a chuti žartovať, čím v dobrom slova zmysle ,,nakazíte,, všetkých okolo seba.

Ryby
pripravte sa na ozaj náročný a ťažký pracovný týždeň. Iba ťažko sa budete schopný sústreďovať na vaše povinnosti, čo sa prejaví aj na vašich výkonoch, ale aj na vašej celkovej vnútornej pohode. Snažte sa toto prechodné obdobie zvládnuť pokojne. Nestresujte sa. Vo osobách vašich partnerov máte absolútnu podporu a zdroj energie,ktorá vám momentálne chýba. Nadchádzajúci víkend využite hlavne na odpočinok a relax.


9.7. - 15.7. 2012

Baran
tento pracovný týždeň bude pre vás tak trochu paradoxný., pretože všetko čo na pracovisku urobíte, dokážete premeniť na veľmi dobré finančné zisky. Ale nebude vás baviť pracovať, lebo by ste sa najradšej viseli už niekde pri vode a vrámci vašej dovolenky. Nech vás teší, že vaši partneri za vás robia všetky prípravy na zaslúžené obdobie nič nerobenia a zvlášť to, že to robia radi, lebo si uvedomujú, že ste ozaj vyťažený na maximum vašimi nadriadenými. Počas víkendu si všetko vynahradíte . Budete v spoločnosti vašich priateľov zažívať veľa zábavy.

Býk
nech sa rozhodnete pracovať na akejkoľvek zákazke, ktorú vám dajú vaši zamestnávatelia ako úlohu na tento týždeň, môžete si byť istý, že ju zvládnete bravúrne, čo sa prejaví aj na vašom ohodnotení z ich strany. Bude to bonus do vašeho rozpočtu, ktorý máte pripravený minúť na dovolenke. Potešíte tým aj vašich partnerov, ktorý vám za to pripravia príjemné prostredie a svojou spoločnosťou vám výrazne vylepšia celkové prežitky chvíľ, spoločne trávených niekde na pláži.

Blíženci
máte pred sebou absolútne vynikajúci pracovný týždeň.Dostanete nové ponuky na spoluprácu a nieje vylúčené, že aj zo zahraničia. Vy čo uvažujete o osamostatnení ( podnikaní ), máte na to to najideálnejšie obdobie, aby ste pre to urobili reálne kroky.Aj v láske očakávajte iba úspechy.Hlavne vy nezadaný máte nesmierne veľkú šancu spoznať vašeho životného partnera. preto sa určite počas týchto dní nezdržiavajte doma, ale vyberte sa medzi ľudí. Hlavne počas víkendu nezostávajte osamote.

Rak
v pondelok sa vám bude na pracovisku mimoriadne dariť, ale už od utorka až do stredy si dávajte pozor, pretože môžu nastať nepríjemnosti a aj podrazy zo strany niektorých vašich kolegov. Zbytok týždňa už bude pokojný a ničím nerušený. V rodinných a partnerských záležitostiach sa nebude diať nič mimoriadne. Všetci sú v pohode čo vás ozaj teší, pretože je pre vás spokojnosť vašich najbližších najdôležitejšia. Počas nadchádzajúceho víkendu si môžete dovoliť trošku poleňošiť. zaslúžite si to.

Lev
pre vás ako ,,kráľovské,, znamenie je táto situácia v ktorej sa nachádzate už určité obdobie nezvyklá, zvlášť ak ide o vaše pracovné, či podnikateľské aktivity. Aj tento týždeň bude toho dôkazom, pretože sa vám ozaj nebude dariť v ničom. Čakajú vás prekážky a problémy a to ozaj veľké. Ešte že v súkromí, rodinných a partnerských záležitostiach je všetko v úplnom poriadku. vaša rodina je pre vás zdrojom novej energie a elánu, ktoré počas týchto dní ak veľmi potrebujete.

Panna
tento pracovný týždeň to bude pre vás voda na váš pracovný ,,mlyn,, pretože budete maximálne úspešný vo všetkom. Môžete sa pustiť do uzatvárania nových kontraktov a očakávajte že budú ponuky aj zo zahraničia. Nebude existovať nič, čo by ste v zamestnaní nedokázali úspešne premeniť na peniaze. Dokonca budete žať úspech aj v oblasti lásky a citov. Zvlášť vy nezadaný máte šancu stretnúť svojich celoživotných partnerov. Preto si podľa toho mali naplánovať aj program na nadchádzajúci víkend.

Váhy
ak máte obavy že pred dovolenkou nestihnete vaše pracovné záležitosti uzavrieť, nemusíte mať žiadne obavy, pretože sa vám bude počas tohoto týždňa mimoriadne dariť. Dokonca budete ochotný a nápomocný vašim kolegom pomôcť s ich povinnosťami za čo si u nich získate rešpekt. Vašemu znameniu vládne planéta Venuša
umenie, ale hlavne láska. A práve láska bude ovládať každú minútu vašeho života počas týchto dní. preto aj víkend by ste si mali prispôsobiť podľa jej pravidiel.

Škorpión
jeden pracovne neúspešný týždeň máte za sebou a ďalší je pred vami. Je to už ozaj veľa na jedného človeka, keď sa mu dlhodobo nedarí nech sa snaží ako najlepšie vie. No nemali by ste rezignovať. Všetko zlé raz skončí a o to bude pre vás sladšia odmena v podobe úspechov. Preto by stw si mali o to vic vážiť vašich partnerov, pretože oni sú vašou energiou a silou a práve ich prostredníctvom sa vám darí zvládať toto pre vás tak nepríjemné obdobie. Mali by ste sa im za to počas víkendu nejako odvďačiť.Zaslúžia si to od vás.

Strelec
všetko okolo vás je v poriadku. Pracovne sa vám darí, s kolegami máte dobré vzťahy a aj vaši nadriadený sú spokojný zo všetkým čo robíte. A predsa sa vnútorne necítite spokojný. Našťastie je to iba váš subjektívny pocit, na ktorý vám pomôžu vaši partneri a rodina zabudnúť. Máte v nich maximálnu oporu, lebo vás majú úprimne radi. Nadchádzajúci víkend naplánujte pre všetkých výlet do prírody. Spojíte tak príjemné s užitočným.

Kozorožec
pripravte sa počas tohoto týždňa hlavne psychicky na ozaj veľké prekážky a problémy v zamestnaní.Nebude sa vám dariť tak ako ste naučený a aby toho nebolo dosť, aj vaše vzťahy s kolegami nebudú dobré. Budete podráždený a tak sa budete k nim aj chovať.Urobíte lepšie, ak svoju energiu presmerujete na vašu rodinu a partnerov. V tejto oblasti vašeho života je všetko v poriadku a vaše snahy o zlepšenie vzájomného porozumenia budú mať u nich pozitívnu odozvu.

Vodnár
KONEČNE sa aj vašemu znameniu po ozaj dlhej dobe začína pracovne dariť čo vás ,,nabíja,, energiou a elánom. Ste neudržateľný vo všetkom do čoho sa pustíte a dokonca sa vám vaša snaha opláca, pretože všetky vaše výsledky sú korunované finančným ziskom. A ak ide o city a lásku, tak v tejto oblasti vašeho života sa vám nesmierne darí.Ste pre opačné pohlavie nesmierne príťažlivý čo poteší hlavne vás nezadaných. A vy zadaný, do vašich vzťahov prichádza nový, silný náboj a energia.

Ryby
v zamestnaní ste nesmierne pracovití čo si všímajú aj vaši nadriadený, ale to je z ich strany všetko. Preto sa cítite nedocenení hlavne finančne a to vás vnútorne ,,štve,,. Dokonca kvôli tomu začínate uvažovať o zmene zamestnávateľa. Ale na takéto rozhodnutie momentálne nemáte vhodné a prajné obdobie. Našťastie už v oblasti vašeho súkromia a zvlášť v partnerskom spolužití sa situácia obrátila. Opäť cítite lásku zo strany vašich polovičiek, čo vás napĺňa šťastím.


25. 06. 2012 - 01. 07. 2012

Baran
Ak ste mali na pracovisku za posledné obdobie veľa zhonu a tvrdej práce, budete si môcť počas tohto týždňa dopriať poľaviť v nasadení. Aj vaši nadriadení sú myšlienkami viac niekde na dovolenkách, ako v zamestnaní a preto vás nebudú zavaľovať novými úlohami. Aj v osobnom a rodinnom živote sa nedejú žiadne neočakávané záležitosti. Tešte sa z pohody a pokoja, ktoré pokračujú aj počas víkendu.

Býk
Tento týždeň sa cítite plný energie. Prejavuje sa to aj na vašich pracovných výkonoch, čím iba potvrdzujete vaše dlhodobé úspechy, ktoré si vaši nadriadení pozorne všímajú. Je veľmi pravdepodobné, že vám za vaše doterajšie výsledky ponúknu lepšie pracovné zaradenie. V oblasti citov a lásky sa cítite príjemne, pretože medzi vami a vašimi partnermi vládne harmónia a porozumenie. Máte pred sebou víkend, v ktorom si môžete spoločne naplánovať program spojený s kultúrnym zameraním.

Blíženci
Je pred vami týždeň, v ktorom sa vám darí hlavne vo finančných transakciách. Mali by ste zamerať všetku vašu energiu a pozornosť práve na túto oblasť vašich pracovných záležitostí alebo podnikania. Úspech máte zaručený. Vaše súkromie nebude takisto ohrozené ničím mimoriadnym, čo by od vás vyžadovalo zvláštnu pozornosť. Naopak, v kruhu vašich najbližších prežívate príjemné chvíle plné pohody a porozumenia. Na víkend by ste mohli pre nich pripraviť nejaké prekvapenie. Vymyslite nejaký zábavný program.

Rak
Od pondelka do utorka ste nesmierne pracovití. Mali by ste tieto dni využiť hlavne na komplikovanejšie pracovné záležitosti. Zvyšok týždňa budete takisto úspešní, ale nie tak výkonní , ako prvé dni týždňa. Vaše výkony však budú dostačujúce nato, aby ste všetky vaše povinnosti dokázali včas odovzdať. Dokonca ste hlavným aktérom dobrej nálady a celkovej pohody aj v rodinnom kruhu. Radosť z toho majú hlavne vaši partneri, pretože im už váš úsmev chýbal. Počas blížiaceho sa víkendu očakávajte nejaké príjemné rodinné prekvapenie.

Lev
Už hneď v prvý deň tohto týždňa budete cítiť, že niečo nie je v poriadku. Všetky vaše naplánované pracovné aktivity vám nebudú vychádzať podľa vášho harmonogramu. Nesnažte sa to nasilu zmeniť. Mohlo by to byť ešte horšie. Obrňte sa trpezlivosťou a pokojom. Nič nestratíte, ak vašu pozornosť a energiu presmerujete na vaše súkromie a rodinné záležitosti. V tejto oblasti sa vám, na rozdiel od profesionálnej darí. Blížiaci víkend relaxujte v kruhu vašich priateľov a rodiny.

Panna
Vo vašom prípade bude počas tohto týždňa platiť známe porekadlo „Komu sa nelení, tomu sa zelení“. Všetky vaše aktivity na pracovisku budú korunované nielen uznaním a obdivom, ale hlavne finančným ziskom. To isté platí aj na tých z vás, ktorí podnikáte. Aj vnútorne sa cítite spokojní a šťastní, čo sa odzrkadľuje aj na vašom súkromí. Ste usmiaty a sršíte dobrou náladou, ktorou nakazíte aj ostatných členov svojej rodiny. Na víkend si rezervujte čas iba pre vašich najbližších.

Váhy
Váš zmysel pre detail a estetiku nezostal nepovšimnutý zo strany vašich nadriadených. Počas týchto dní vám to dokážu ponukou lepšieho pracovného zaradenia, ktoré vám nielen vylepší finančné podmienky, ale umožní ešte viac využívať vašu kreativitu v prospech všetkých. táto udalosť poteší aj vašu rodinu a partnerov. Máte možnosť počas víkendu urobiť pre všetkých oslavu, na ktorej spoločne zavŕšite úspešný týždeň.

Škorpión
Aj tento pracovný týždeň nebude pre vás úspešný. Opäť sa v zamestnaní stretávate s prekážkami a problémami, ktoré vás nesmierne vyčerpávajú, hlavne po psychickej stránke. Obrňte sa preto veľkou dávkou trpezlivosti a pokojnej mysle. Budete ich potrebovať. Našťastie, v osobách vašich partnerov máte zdroj novej energie a elánu, ktoré vám dodávajú svojou oddanosťou a nezištnou láskou. Budete mať príležitosť oplatiť im to počas víkendu. Posnažte sa, aby to stálo za to.

Strelec
Nie, žeby ste si v zamestnaní počas tohto týždňa nevedeli rady so všetkými úlohami, ktorými vás poverili vaši nadriadení, ale vaša nálada je príčinou všetkých zbytočných problémov na pracovisku. Je na bode mrazu a pritom na to nemáte žiaden dôvod. Naopak, v súkromí sa vám bude nesmierne dariť, hlavne v oblasti lásky a citov. Pre opačné pohlavie ste mimoriadne atraktívny. Zadaní, dávajte si pozor, aby ste neurobili prešľap v oblasti vašich partnerských záväzkov.

Kozorožec
Aj u vás na pracovisku je už cítiť preddovolenkové obdobie. Vaši nadriadení vás zbytočne nekomandujú, ani nekontrolujú dodržiavanie harmonogramu prác. Môžete si dovoliť zvoliť si tempo, ktoré vám vyhovuje. Je pred vami pokojný pracovný týždeň. Rovnaké podnebie prevláda aj vo vašom súkromí, či rodinnom a partnerskom spolužití. Máte viac času si naplánovať program na blížiaci sa víkend. Čo tak vybrať sa niekam, kde by vás pekne vymasírovali a postarali sa vám o celkové pohodlie. Zaslúžite si to.

Vodnár
Toto je už naozaj nesmierne dlhá šnúra pracovných potiaží a neúspechov, ktorú máte za sebou. Ani tento týždeň vám však neprinesie zmenu k lepšiemu. Snažte sa byť aj naďalej trpezliví a odolní. V podstate vám ani nič iné nezostáva. Hviezdy vám však prajú v láske a citoch. Táto oblasť vášho života je naplnená k vašej maximálnej spokojnosti. Nezadaní, máte šancu užiť si vzrušujúci víkend. Zadaní, očakávajte počas dní voľna oživenie vašich partnerstiev v súkromí vašich spální.

Ryby
Počas tohto týždňa sú vašu pracovné výkony a z nich vyplývajúce výsledky veľmi dobré a pre vašich nadriadených mimoriadne uspokojivé. Môžete preto od nich očakávať aj primerané ohodnotenie. Vnútorne sa však aj tak cítite nie príliš dobre, čo je dôsledkom vašich súkromných záležitostí. Vôbec sa nevyvíjajú podľa vašich predstáv. Naopak, tieto dni vám hrozia trvalé rozpady aj pevných vzťahov. Odložte radšej riešenia vašich partnerských záležitostí na príhodnejšie obdobie.


18. 06. 2012 - 24. 06. 2012

Baran
Od pondelka do stredy u vás prevládajú neprajné energie v zamestnaní. Postarajú sa vám o problémy pri plnení vašich pracovných povinností. Už od štvrtka sa však môžete tešiť. Karta sa obráti a vám sa podarí všetko, do čoho sa pustíte. V súkromí sa nebudú diať žiadne neočakávané udalosti. V závere týždňa si tak môžete plánovať program na blížiaci sa víkend.

Býk
Už od pondelka, až do štvrtku, sa môžete na pracovisku pustiť aj do naozaj náročných projektov. Nebeská obloha je vám naklonená. Úspech máte zaručený. V piatok sa však nepúšťajte do žiadnych podpisov zmlúv, či iných dokumentov. Neberte si ani žiadne pôžičky alebo úvery. Vaše rodinné a partnerské záležitosti prebiehajú v pokojnom duchu a príjemnej atmosfére a takto budú pokračovať aj cez víkend.

Blíženci
Počas tohto týždňa buďte v zamestnaní opatrní. Hlavne v oblasti podpisovania zmlúv a dohôd. Mohli by ste sa dopustiť chýb, ktoré vám v budúcnosti spôsobia nemalé komplikácie. Našťastie, v oblasti citov a lásky sa vám darí. Vaši partneri vám prejavujú svoju náklonnosť a oddanosť, čo vás teší a dobíja. Počas víkendu máte možnosť sa im rovnakým spôsobom revanšovať.

Rak
Počas celého týždňa sa vám darí plniť na sto percent všetky pracovné povinnosti k spokojnosti všetkých zainteresovaných. V stredu sa však vyhnite podpisovaniu všetkých dôležitých dokumentov a zmlúv. V oblasti, ktorá je vášmu znameniu tak blízka – rodina a partnerstvo – sa nedeje nič mimoriadne. Naopak, všetko ide presne tak, ako si to predstavujete. Napĺňa vás to príjemným pocitom spokojnosti.

Lev
Od pondelka do utorka sa vám na pracovisku darí. Od stredy do piatku to však bude „uragán“ úspechov vo všetkom, do čoho sa pustíte. Pokiaľ podnikáte, očakávajte výhodné obchody a uzatváranie zmlúv, ktoré vám do budúcna prinesú zisky. Aj v súkromí ste spokojní. Ste obklopení ľuďmi, ktorí vás milujú a svoju lásku vám aj plne prejavujú. Nezadaní, nezostávajte počas víkendu doma. Máte možnosť spoznať svoju životnú lásku.

Panna
Tento týždeň je pre vás stresujúci. Vôbec sa vám nedarí plniť vaše úlohy, ktoré ste si naplánovali. Hlavne v oblasti podpisovania dôležitých zmlúv buďte opatrní. Odložte to na vhodnejšie obdobie. Zamerajte vašu energiu na rodinu a partnerov. V tejto oblasti sa vám, na rozdiel od práce, darí. Cez víkend sa snažte byť doma, v kruhu vašich najbližších.

Váhy
Máte pred sebou úspešný týždeň. Hlavne v pracovnej oblasti. Môžete sa pustiť aj do náročných projektov. Úspešne ich zvládnete a vypracujete ich do najmenšieho detailu. Iba v piatok sa vyhnite podpisovaniu dokumentov. V partnerskom spolužití prežívate romantické chvíle. Vaši partneri presne vedia, po čom túžite a snažia sa vám to splniť. Čo tak počas víkendu splniť ich tajné sny a túžby?

Škorpión
Tento pracovný týždeň je pre vás doslova hotová katastrofa. Nič sa vám nebude dariť, všetko vám padá z rúk. Nezostáva vám nič iné, iba sa obrniť veľkou dávkou trpezlivosti. Aj keby ste sa rozčuľovali, nič by vám to nebolo platné a nepomohlo by to. Našťastie, darí sa vám v súkromnej oblasti. Vaše polovičky vám vytvárajú prostredie, kde si môžete odpočinúť a relaxovať. Mali by ste sa im za to nejakým spôsobom počas víkendu odvďačiť.

Strelec
Ak ste sa počas minulého týždňa pustili do náročného projektu, ktorý si vyžaduje dlhodobejšie obdobie na realizáciu, tak môžete byť pokojní. Bude sa vám dariť a aj vaši nadriadení vás nebudú zaťažovať ničím novým. Môžete sa teda plne sústrediť na jeho dokončenie. Aj v súkromí očakávajte úspech, hlavne čo sa týka záujmu opačného pohlavia o vás. Ak ste zadaní, buďte opatrní. Nezadaných čaká vzrušujúci víkend.

Kozorožec
Tento týždeň vám pôjde na pracovisku robota od ruky. Mali by ste sa však strániť rozhovorov a hlavne konfrontácií s kolegami či nadriadenými. Vaše názory ich nezaujímajú. Naopak, mohli by si ich vysvetľovať ako neúctu k nim. Aj v láske a s partnermi prežívate milé a príjemné chvíle. Vnímate a cítite, že ste milovaní a milujete. Podeľte sa o svoje šťastie aj s priateľmi. Pozvite si ich na víkend.

Vodnár
Je pred vami ďalší pracovne veľmi ťažký a náročný týždeň. Znova vám nezostáva nič iné, iba byť trpezliví a pokojní. Skúste sa na pracovisku zamerať iba na základné povinnosti a ostatné nechajte na vašich kolegov. Ale, tak ako sa vám nedarí pracovne, tak ste nesmierne úspešní v láske a citoch. Počas týchto dní máte veľký úspech u opačného pohlavia. Zadaní, buďte opatrní, aby ste nepodľahli zvodom mimo vašich spální.

Ryby
Vaše znamenie je počas tohto týždňa pracovne spokojné. Všetky vaše úlohy stíhate bez problémov plniť podľa zadania a predstáv vašich nadriadených. Jediný čierny bod na tom všetkom bude ten, že za vašu prácu nebudete náležite ohodnotení. Nebude vám to však prekážať. Ste plní lásky. Vaši partneri vám ju prejavujú každý deň plným priehrštím. Tešte sa aj na víkend. Bude plný nehy a romantiky.


11. 06. 2012 - 17. 06. 2012

Baran
Konečne sa budete môcť počas týchto dní v zamestnaní venovať vašim povinnostiam bez stresov. Aj tak sa nebudete vnútorne cítiť v pohode. Budete podráždení. Dávajte si pozor na komunikáciu s vašimi kolegami a hlavne s vašimi nadriadenými. Mohli by ste neuváženým slovom urobiť nepríjemnosti. V oblasti citov a lásky je nebeská obloha naklonená hlavne nezadaným. Máte pred sebou týždeň naplnený flirtom a milostnými dobrodružstvami.

Býk
Od pondelka do stredy sa u vás na pracovisku nebudú diať žiadne mimoriadne udalosti. Dokonca sa budete svojím spôsobom nudiť. Už od štvrtka do piatku sa karta obráti a vám sa začne naozaj dariť. Budete mimoriadne aktívni a úspešní vo všetkom, do čoho sa pustíte. V oblasti vášho súkromia, či partnerských záležitostí, sa nemusíte obávať žiadnych neočakávaných a nepríjemných prekvapení. Víkend sa snažte tráviť s rodinou.

Blíženci
Po minulotýždňových pracovných úspechoch vám tento prináša stres a nervozitu. Musíte čeliť ohováračskej kampani zo strany niektorého z vašich spolupracovníkov, ktorý nedokáže uniesť to, že ste v tom, čo robíte lepší ako on. Našťastie, toto všetko v piatok dokážete vyriešiť vo váš prospech. Váš osobný, rodinný či partnerský život vás napĺňa spokojnosťou a príjemným pocitom spolupatričnosti. Počas víkendu to môžete ešte viac zvýrazniť.

Rak
Aj počas tohto týždňa ste zavalení prácou. Hlavne od pondelka do stredy sa tak, ako v predošlom, aj v tomto týždni začne všetko odzrkadľovať na vašej psychike. Je toho na vás ozaj veľa a začína vám to prerastať cez hlavu. Našťastie, od štvrtka do piatku to všetko dokážete zvládať a úspešne odovzdať spracované, k spokojnosti všetkých. dávajte si trochu väčší pozor na to, ako budete reagovať na požiadavky vašich partnerov. Počas týchto dní vám hrozia menšie nedorozumenia.

Lev
Snažte sa na pracovisku zamerať hlavne nato, že sa vám darí všetko, čo ste si naplánovali. Je to dôležité pre vaše napredovanie. Ide o to, že máte okolo seba veľa neprajníkov, ktorí sa vám budú snažiť prekaziť vaše zámery, a tak vás v očiach vašich nadriadených alebo obchodných partnerov znemožniť. Zo strany vašej rodiny a partnerov očakávajte týždeň naplnený láskou a uznaním vašej osoby za všetko, čo pre nich robíte, aby ste im zaistili pohodlie a dostatok všetkého, čo potrebujú.

Panna
Ako sa hovorí, úspech a uznanie sa neodpúšťa. Naplno sa to ukáže na vás počas tohto týždňa. Zistíte, že nie všetci vaši spolupracovníci sú k vám úprimní a že vám želajú vaše doterajšie vynikajúce výsledky. Robia všetko preto, aby vás v očiach vašich nadriadených očiernili. Nedajte sa tým otráviť, pretože by ste svojou zlou náladou mohli vniesť dusno, ktorým by ste pokazili inak príjemnú atmosféru. Tá medzi vami prevláda. Snažte sa ju využiť, cez víkend vypnúť a relaxujte.

Váhy
Od pondelka do stredy nebudete mať na pracovisku možnosť využiť vaše schopnosti, ktoré vašej práci dávajú punc umeleckého diela. Budete viac diskutovať, ako reálne pracovať. Od štvrtka do piatku sa všetko obráti a do čoho sa pustíte, odovzdáte úspešne spracované do detailu. V rodinných a partnerských záležitostiach je všetko v absolútnom poriadku, čo bude veľmi pozitívne ovplyvňovať vašu vnútornú pohodu a spokojnosť.

Škorpión
Pripravte sa na ďalší, veľmi náročný týždeň v zamestnaní. Budete sa musieť zaoberať neprajnosťou a závisťou zo strany vašich kolegov a aj prekážkami. Bude vás to nesmierne vyčerpávať. Nielen fyzicky, ale aj psychicky. Ešteže máte po vašom boku partnerov, ktorí vás podporujú a vytvárajú vám prostredie, kde sa môžete nabiť energiou a elánom. Aj blížiaci sa víkend využite hlavne na odpočinok. Nezaťažujte vašu myseľ.

Strelec
Ani vaše znamenie nečaká na pracovisku pohoda. Nie je to iba tým, žeby sa vám nedarilo plniť všetky úlohy, ktorými vás poverili vaši nadriadení, ale aj tým, že bude v kruhu vašich spolupracovníkov dusná, až nepríjemne napätá atmosféra. Tá ovplyvní aj vás. Zamerajte sa preto počas týchto dní radšej na rodinu a partnerov. Táto oblasť vášho života nie je ničím ohrozená. Všetko je tak, ako vám to vyhovuje. Aj víkend sa snažte tráviť s vašimi najbližšími. Pomôžu vám dodať stratenú energiu a elán.

Kozorožec
Už dlhodobejšie sa vám mimoriadne v zamestnaní darí. Prináša vám to nemalé výhody, či už po finančnej stránke, alebo v poistení vášho postavenia. Aj tento týždeň budete mať možnosť rovnako úspešne pokračovať. Ak nezaspíte na vavrínoch. Rovnako sa vám darí aj vo vašom súkromí. Hlavne v láske a citoch, čo vás nesmierne teší. Nezabudnite vašim partnerom dať na vedomie, že si ich lásku a oddanosť nesmierne vážite. Poteší ich to.

Vodnár
Bohužiaľ, ani počas tohto týždňa sa vaša situácia na pracovisku nezmení. Naďalej sa vám nedarí tak, ako by ste chceli. K tomu sa tento týždeň pridružia aj podrazy zo strany vašich kolegov, čo vás deprimuje ešte viac a psychicky vyčerpáva. Snažte sa to vydržať. Nič iné vám aj tak neostáva. Našťastie, v oblasti lásky sa vám nesmierne darí. Ak ste nezadaní, máte možnosť stretnúť vášho budúceho partnera, s ktorým dokážete vytvoriť dlhodobý, kvalitný vzťah.

Ryby
Je vidieť, že vašu prácu máte radi, a preto k nej aj tak pristupujete. Vykonávate ju na viac ako sto percent. Cítite sa však vnútorne smutní, pretože máte pocit, že ste finančne nedocenení. Hlavne v tomto období, keď potrebujete každý cent. Útechou sú vám vaši partneri, ktorí sa vám snažia, najlepšie ako vedia, vytvárať príjemné prostredie a svojimi prejavmi citov aj vyčariť úsmev na tvári. Snažte sa im revanšovať počas nadchádzajúceho víkendu. Urobte si romantický výlet.


04. 06. 2012 - 10. 06. 2012

Baran
Aj dni tohto pracovného týždňa vás zastihnú v pozícii, kedy všetka vaša snaha nebude mať na kvalitu vašich výkonov žiaden pozitívny dopad. Naopak, všetko sa vám bude pod rukami rozpadať. Nemeňte prácu, ani nezačnite podnikať. Všetko odložte na vhodnejšie a prajnejšie obdobie. Aj v partnerstvách vám hrozia hádky a konfrontácie, ktoré môžu skončiť až trvalým rozpadom a rozchodom. Cez víkend iba odpočívajte a relaxujte.

Býk
Rovnako, ako u Baranov, ani vám nebude v zamestnaní dopriate ukázať vaše schopnosti. Budete sa zaoberať hlavne prekážkami a problémami, ako aj nepríjemnou atmosférou na pracovisku, čo vám nepridá na pohode. Rovnako nepríjemne prebiehajú aj záležitosti v oblasti vášho osobného či partnerského života. Hrozia vám nedorozumenia, ktoré sa môžu skončiť trvalým rozpadom. Snažte sa cez víkend hlavne odpočívať a relaxovať.

Blíženci
Vášmu znameniu je počas tohto týždňa nebeská obloha v rámci dosiahnutia nielen vynikajúcich pracovných výsledkov, ale aj povýšenia, maximálne naklonená a nápomocná. Je to odmena za vašu snahu aj dlhodobé úspechy. Od pondelka do stredy vám hviezdy prajú aj v oblasti citov a lásky. Aj nezadaní majú možnosť stretnúť svojich vyvolených. Druhá časť týždňa bude pokojná a bude sa niesť v duchu pohody a harmónie. Pokračovať bude aj počas víkendu.

Rak
Ak ste očakávali pokojný týždeň, tak by ste sa mali preprogramovať. Vaši nadriadení vám pripravili toľko práce, že nebudete vedieť do čoho sa skôr pustiť. Nemusíte sa obávať. Všetko dokážete úspešne a včas odovzdať. V rodinných záležitostiach by ste mali zvýšiť pozornosť iba vo štvrtok, kedy je pravdepodobné, že sa dostanete do sporu s vašimi rodinnými príslušníkmi. Zostávajúce dni budú pokojné.

Lev
Tento pracovný týždeň bude pre vás ako kópia toho predošlého. Zmena nastane iba v tom, že sa nebudete cítiť vnútorne napätí. Naopak, teší vás pocit, že sa všetko odvíja presne podľa vašich plánov a predstáv. To sa odzrkadlí aj na vašej nálade smerom k vašej rodine a partnerom. Ste milí, pozorní a srší z vás dobrá energia. Preto by ste to mali využiť hlavne počas víkendu a stretnúť sa s blízkymi.

Panna
Aj vy sa môžete tešiť na tento pracovný týždeň. Opäť sa vám začína dariť a máte všetko pod kontrolou. Dokonca sa vám podarí dobehnúť aj zameškané úlohy z predošlých dní. Nebudete mať žiadne resty, ktoré by vám vaši nadriadení mohli vytýkať. Aj v rodinnom a partnerskom spolužití sa vám darí. Hlavne od pondelka do stredy. Druhú polovičku týždňa prežijete v príjemnej harmónii, ktorá potrvá aj počas víkendu.

Váhy
Ak ste netrpezliví, tak sa rýchlo naučte tejto cennej vlastnosti. Budete ju potrebovať. Toto je najdôležitejšia súčasť vašich pracovných postupov. Na všetko, čo budete robiť, sa musíte nesmierne sústrediť. Hviezdy vás budú ozaj skúšať, ako ste odolní. Aj v partnerstvách potrebujete veľkú dávku pokory, pretože budete skúšaní a je možné, že nedokážete zvládnuť konfrontácie, ktoré budete medzi sebou mať. Mohlo by to viesť k rozchodom.

Škorpión
Vaše znamenie je v tomto týždni poznamenané pracovnými neúspechmi. Poznačí vás to hlavne na vašej psychike. Budete podráždení a nervózni. K tomu sa navyše cítite vyčerpaní a bez elánu, chuti a energie. Ešteže máte doma svojich partnerov, ktorí vám budú počas týchto dní nesmiernou oporou. Pomôžu vám svojou spoločnosťou dobiť baterky. Počas víkendu im preto venujte všetok váš čas.

Strelec
Pracovne zvládate v podstate všetky vaše povinnosti. Očakávajte však problémy a nepríjemnosti v medziľudských vzťahoch. Buďte opatrní, komu a čo poviete. Narobili by ste si do budúcna veľké problémy. Naopak, v partnerskom spolužití sa vám bude dariť vo všetkom, čím si medzi sebou ešte viac utužíte vašu spolupatričnosť. Aj cez víkend by ste mohli spoločne niečo podniknúť. Napríklad, výlet do prírody.

Kozorožec
Naďalej ste na vlne úspechov. Zaručuje vám stabilné miesto a istoty. V očiach vašich nadriadených získavate kredit, ktorý vám do budúcna sľubuje postup a lepšie materiálne a finančné zabezpečenie. Aj vaše súkromie je naplnené spokojnosťou, pretože ste milovaní a milujete. Mali by ste sa podeliť o toto šťastie aj s vašimi priateľmi. Čo tak pozvať ich počas víkendu na menšiu oslavu?

Vodnár
Vo vašom prípade je to už ako obohraná platňa. Hlavne v pracovnej oblasti. Naďalej ste pod silným tlakom neúspechov, čo vás nesmierne psychicky vyčerpáva. Čo je najhoršie, už meliete z posledného. Máte už iba minimum síl odolávať. Ešteže vám vaši partneri dodávajú tak potrebnú energiu, ktorá vás drží nad vodou. Snažte sa im venovať, aby cítili, že si ich pomoc vážite. Niežeby to potrebovali, ale poteší ich to. Počas víkendu iba vypnite a relaxujte.

Ryby
V zamestnaní môžete robiť všetko, okrem finančných transakcií. Hrozia vám straty. Ich spracovanie radšej prenechajte niektorému z vašich spolupracovníkov alebo si ich preložte na priaznivejšie obdobie. V súkromí sa môžete tešiť na vašich partnerov, ktorí vám prejavujú svoju oddanosť a náklonnosť. Ich spôsob vo vás vyvoláva príjemné pocity lásky a istoty. Je pred vami pekný a romantický víkend.


28. 05. 2012 - 03. 06. 2012

Baran
Na rozdiel od predchádzajúceho pracovne úspešného týždňa sa vám od pondelka do stredy bude dariť striedavo. Štvrtok a piatok očakávajte vážne problémy, ktoré vám znemožnia všetky vaše snahy úspešne zvládnuť povinnosti. V osobnom, rodinnom a partnerskom živote sa nebudú diať žiadne mimoriadne udalosti, ktoré by od vás vyžadovali osobnú angažovanosť. Máte všetky sily. Hlavne počas víkendu sa snažte odpočívať.

Býk
Aj počas tohto týždňa sa môžete spoľahnúť na to, že sa vám na pracovisku bude dariť všetko, do čoho sa pustíte. Máte možnosť upevňovať si vaše postavenie. Zároveň sa vám otvára priestor dokázať vašim nadriadeným, že ste hodní lepšieho využitia vašich schopností na vyššom poste. Aj v oblasti lásky a citov sa môžete tešiť na príjemné chvíle po boku vašich partnerov. Nachádzate v nich veľkú oporu a istotu, preto sa im snažte počas nadchádzajúceho víkendu venovať najlepšie, ako viete.

Blíženci
Pripravte sa na to, že v zamestnaní počas týchto dní nebudete mať na ružiach ustlané, ale že budete nútení riešiť niekoľko pracovných problémov naraz. Fyzicky aj psychicky vás to bude vyčerpávať. Pokiaľ podnikáte, snažte sa v tomto týždni vyhnúť finančným transakciám, ako napríklad bratie si úveru. Naopak, v oblasti vašich rodinných a partnerských záležitostí sa môžete venovať všetkému, čo pociťujete ako potrebu zmeniť a budete úspešní. Počas voľných dní si doprajte relax a nič sa nestane, ak budete trochu iba tak leňošiť.

Rak
Ak patríte k tým zamestnancom, ktorí svoju prácu berú príliš zodpovedne, tak buďte v pohode. Je pred vami týždeň, v ktorom budete zvládať všetky vaše úlohy s ľahkosťou a budete ich schopní včas odovzdať spracované k absolútnej spokojnosti vašich nadriadených. Dariť sa vám bude aj v oblasti rodiny, ktorá je pre vaše znamenie veľmi dôležitá. Všetci vaši najbližší vám jasne dávajú najavo, svoju spokojnosť, čo vás taktiež napĺňa šťastím a celkovou pohodou. Ak naplánujete na víkend program pre všetkých, môžete si byť istí, že nikto zo zainteresovaných vám nepovie nie.

Lev
Aj počas tohto týždňa budete cítiť vnútornú nervozitu, zvlášť na pracovisku. Stačí, ak sa na chvíľu zastavíte a poriadne sa okolo seba poobzeráte. Zistíte, že všetci a všetko čo ste si naplánovali funguje ako má a verte, že dokonca zistíte, že sa dejú zmeny, ktoré vám prinášajú iba samé pozitíva. Môžete si počas týchto dní dovoliť tráviť viac času s vašou rodinou, ktorej ste sa dlhšiu dobu nemohli venovať tak, ako by si zaslúžili. Aj víkend by ste im mali venovať.

Panna
Tieto dni vás budú preverovať hlavne v oblasti vašej odolnosti a trpezlivosti. Nech sa budete snažiť akokoľvek, všetka vaša snaha bude ,,korunovaná,, neúspechom, čo nebude mať pozitívny vplyv ani na vašu psychiku. Pokiaľ máte v úmysle začať s podnikaním, odložte to na prajnejšie obdobie. Urobíte dobre, ak vaše dočasné pracovné neúspechy a podráždenosť z nich nebudete ,,ťahať,, do vášho súkromia a rodiny, pretože by ste nimi mohli narušiť pohodu a harmóniu, ktorá tam vládne. Počas víkendu sa vyberte niekam do prírody relaxovať.

Váhy
Váš zmysel pre estetiku a detail budete môcť počas týchto dní využívať maximálne vo všetkom do čoho sa v zamestnaní pustíte, čím vaše pracovné výsledky ,,povýšite,, na umelecké diela. Hviezdy sú vám naklonené, takže máte veľkú šancu získať aj lepšie postavenie na pracovisku. Rovnaké úspechy budete prežívať aj vo vašom osobnom, či rodinnom alebo partnerskom živote. Nič čo budete chcieť vám nebude odmietnuté. Čo tak tieto ,,výhody,, využiť počas víkendu a pozvať všetkých vašich blízkych na nejaké kultúrne podujatie?

Škorpión
Snažte sa vaše dôležité pracovné záležitosti odložiť na príhodnejšie obdobie, pretože tento týždeň vás zastihne v nepohode. Nebudete schopní sústrediť vašu pozornosť na povinnosti, ktoré ste si naplánovali a mohli by ste spôsobiť viac škôd ako osohu. Máte aspoň možnosť presunúť vašu energiu na rodinu a partnerov, ktorým chýba vaša spoločnosť. Budete mať na to príležitosť počas nadchádzajúceho víkendu, tak sa snažte vymyslieť zaujímavý program.

Strelec
Ešte tento týždeň vám bude v zamestnaní hviezdna obloha priať. Využite to a urobte maximum práce, ktorú máte naplánovanú na dlhodobé obdobie. Od budúceho týždňa sa vám na určitú dobu šťastena otočí chrbtom. No v súkromí, v láske a citoch sa nemusíte obávať žiadnych negatívnych, alebo neočakávaných zmien. Všetci vaši najdrahší sú spokojní a šťastní, čo aj vás vnútorne uspokojuje. Počas nadchádzajúceho víkendu máte možnosť venovať sa vašim koníčkom v lone prírody, ktorá je pre vás tak dôležitá.

Kozorožec
Vaše znamenie ,,nabehlo,, na vlnu úspechov, či už ide o vašu kariéru v zamestnaní alebo o materiálne a finančné zabezpečenie. Tak to náležite využite. Toto všetko si vašou doterajšou usilovnosťou zaslúžite. Naďalej excelujete v oblasti citov a lásky, pretože táto oblasť vášho života je naďalej vašou prioritou. Na chvíľu sa zastavte a pozorne si všímajte vašich partnerov, pretože majú pocit, že ich prejavy náklonnosti a oddanosti k vám nedoceňujete. Na to, aby ste ich presvedčili, že sa mýlia, budete mať priestor počas víkendu.

Vodnár
Aj počas tohto týždňa sa budete v zamestnaní ,,boriť,, s prekážkami a problémami, ale ste nabití nesmiernou energiou a odhodlaním, čo vám pomáha všetky tie nepríjemnosti zvládať. Vydržte ešte chvíľu a vaša trpezlivosť vám prinesie šťavnaté ovocie v podobe úspechu a finančného ohodnotenia. Vaše súkromné a rodinné záležitosti máte v absolútnom poriadku a hlavnú zásluhu na tom majú vaši partneri. Preto by ste sa im mali počas víkendu nejako revanšovať.

Ryby
Po dlhom čase aj na vaše znamenie doľahla kríza, ktorá zasiahne hlavne vašu psychiku. Preto sa obrňte veľkou trpezlivosťou vo všetkom, čo budete na pracovisku podnikať, lebo nebudete schopní plného sústredenia sa na povinnosti, ktoré máte naplánované. Aspoň že v citovej oblasti vám všetko vychádza k vašej spokojnosti. Vaši partneri sú vám nesmiernou oporou a istotou. Nechajte ich, nech sa o všetko postarajú. Robia to radi a ochotne, pretože im na vás nesmierne záleží.


21. 05. 2012 - 27. 05. 2012


Baran
Ak počas tohto týždňa zachováte rozvahu a všetko, čo sa týka vašich pracovných povinností si rozdelíte podľa dôležitosti, zvládnete všetko bez najmenších problémov na jednotku. U vašich nadriadených si získate nielen uznanie, ale aj istý postup v kariére. O súkromné, rodinné, či partnerské záležitosti si nerobte starosti. Táto oblasť vášho života prebieha v pokoji a v harmónii. V podobnom duchu bude aj nastávajúci víkend.

Býk
V zamestnaní budete mať počas tohto týždňa všetko vo svojich rukách. Preto by ste sa mali maximálne snažiť využiť každý pracovný deň nato, aby ste s neho vyťažili pre seba čo najviac. Nebeská obloha je vám natoľko naklonená, že si môžete dovoliť aj zariskovať. Bude sa vám dariť aj v oblasti vášho osobného života. Zvlášť v citoch a láske. Ak túžite po partnerovi, nezostávajte doma. Niekde vonku na vás čaká.

Blíženci
Od pondelka do stredy to budete mať na pracovisku ešte ako tak dobré. No už vo štvrtok a piatok sa pripravte na zhoršenie celej situácie. Budete musieť riešiť prekážky a problémy, ktoré si budú vyžadovať riešenie aj počas víkendu. Našťastie, v osobnom živote prebieha všetko v pokojnej atmosfére. Aj vaši partneri vám budú pripravovať podmienky, aby ste si mohli odpočinúť a zrelaxovať. Využite na to hlavne víkend. Potrebujete sa dať do poriadku.

Rak
Tento týždeň vám pôjde práca od ruky. Pondelok a utorok vás zastihne v dosť veľkom strese, ale aj ten dokážete úspešne zvládnuť. Od stredy do piatku sa už nebude diať nič mimoriadne, vaše úlohy dokážete úspešne zvládnuť k spokojnosti všetkých zainteresovaných. K vášmu vnútornému pokoju a sile sú vám inšpiráciou vaši najbližší, zvlášť v partneroch máte nesmiernu oporu a istotu. Preto by ste sa im mali počas víkendu venovať a oplatiť im tak ich starostlivosť o vás.

Lev
Ste nabití novými plánmi a projektmi, ale nie ste schopný ich uviesť do praxe a realizovať ich, pretože máte zviazané ruky zo strany vašich obchodných partnerov, pre ich momentálnu neschopnosť pružne reagovať na vaše podnety, a to vás veľmi znervózňuje. Snažte sa vašu nervozitu a podráždenosť tlmiť, pretože by ste ňou mohli narušiť príjemnú atmosféru a pohodu medzi vami a vašimi najbližšími. A mohli by ste tak pokaziť nadchádzajúci víkend všetkým na ktorých vám záleží.

Panna
Snažte sa v zamestnaní všetko dôležité vybaviť od pondelka do stredy. Štvrtok a piatok vás bude zamestnávať riešenie problémov, ktoré budú pre vás sťažené aj dusnou atmosférou medzi vami a vašimi spolupracovníkmi. Naopak v rodinných záležitostiach sa môžete pustiť do všetkého a podarí sa vám to. V tejto oblasti vášho života vám hviezdy prajú. Počas víkendu si doprajte čas aj na vaše osobné potreby alebo na vaše záujmy či koníčky.

Váhy
Je pred vami týždeň, v ktorom máte veľkú šancu presvedčiť vašich nadriadených o vašich kvalitách, ktoré vám dopomôžu k povýšeniu. Záleží iba na vás ako využijete priazeň nebeskej oblohy. Dokonca sa môžete pustiť aj do riskantných projektov. Zvládnete ich bez problémov. Vy, čo túžite po láske, máte šancu ju stretnúť a aj vy čo chcete rozšíriť vašu rodinku, môžete sa do toho pustiť. Budete mať aspoň príjemný program na nadchádzajúci víkend.

Škorpión
Je obdivuhodné ako dokážete na pracovisku zvládať všetko, čím vás vaši nadriadený poverili, pretože všade okolo vás prevláda nervozita a stres. To je dôkazom pre všetkých zainteresovaných, že ste správny človek na správnom mieste. Máte veľkú podporu v rodine, priateľoch a vašich partneroch, ktorí vás podporujú a vytvárajú vám prostredie, ktoré je pre vás inšpiráciou vo všetkom čo robíte. Víkend by ste mali venovať zábave a radovánkam, na ktoré pozvite všetkých ,ktorý sú pre vás vzácny a dôležitý.

Strelec
V zamestnaní máte všetko pod kontrolou. Zvládate vaše povinnosti bez problémov a dokonca niektoré v predstihu. Dávajte si pozor na to, aby vás vaši nadriadení nepristihli, že sa svojim spôsobom nudíte. Mohli by vás poveriť aj povinnosťami vašich spolupracovníkov, čo by vás stálo nemalú energiu, ktorá by vám potom mohla chýbať v určitých činnostiach s vašimi partnermi, ktorí si od vás budú počas týchto dní vyžadovať zvýšenú pozornosť .

Kozorožec
Môžete sa tešiť na sedem úspešných dní, ktoré sú pred vami. V zamestnaní excelujete, ste neprekonateľní a nedostižní. Neexistuje žiadna pracovná úloha, ktorú by ste nezvládli, za čo si od všetkých spolupracovníkov , ale aj nadriadených užívate ich obdiv a uznanie. Presne rovnakou intenzitou sa vám darí aj v oblasti citov a lásky. Milujete a ste milovaní. Užívajte si to. Aj počas víkendu sa budete cítiť príjemne a dôležito, pretože vaši partneri sa k vám budú chovať mimoriadne pozorne.

Vodnár
Od pondelka do stredy to bude u vás na pracovisku hotová katastrofa. Všetko vám bude padať z rúk nech sa budete snažiť akokoľvek. Našťastie štvrtok a piatok vám prináša úľavu v podobe pozitívnej energie, ktorá vám bude nápomocná v tom, že sa vám začne postupne dariť zvládať ukončiť úspešne všetky vaše povinnosti. Ešteže v súkromí je všetko v poriadku a nemusíte vašu energiu deliť na dve strany. Počas víkendu nič neriešte, ale iba odpočívajte a relaxujte.

Ryby
Úspech sa neodpúšťa, čo bude počas tohto týždňa veľmi príznačné pre vaše znamenie, pretože sa na pracovisku budete stretávať s ohováraním a neprajnosťou, čo vás psychicky rozladí. Nedajte sa tým odradiť vo vašej nastolenej ceste, len by ste im všetkým dali dôvod pokračovať v ich nečistých praktikách voči vám. Zamerajte vašu pozornosť na vašich partnerov. Oni sú vašou oporou a istotou v týchto pre vás nie moc prajných dňoch. Víkend si naplánujte iba v ich spoločnosti.


07. 05. 2012 - 13. 05. 2012

Baran
V zamestnaní ste naďalej úspešní, podobne ako minulý týždeň. Nevnímate to však. Stačí, ak zmeníte váš uhol pohľadu na všetko, čo sa deje na pracovisku a zistíte, že je to naozaj iba váš subjektívny pocit. Možno sú vaše pocity ovplyvnené tým, že pondelok vás zastihne v nepohode. Príčinou budú menšie nezhody s partnerom. Nie je dôvod podliehať panike. V zostávajúcich dňoch vám je nebeská obloha naklonená v každej oblasti.

Býk
Radujte sa, veseľte sa. Počas tohto týždňa ste neprekonateľní. V zamestnaní podávate vynikajúce výsledky, ktoré vám do budúcna zaručujú postup v kariére a finančné ohodnotenie. Takisto aj v súkromí očakávajte iba úspech. Kto z vás túži po novej láske, bude ju mať. Ak chcete vaše doterajšie partnerstvá oživiť alebo ich utužiť, neváhajte a pustite sa do toho. Nič vám v tom nezabráni.

Blíženci
Tento pracovný týždeň sa dá prirovnať k vášmu znameniu. Takisto má dve tváre. Jeho prvá polovice testuje vašu trpezlivosť a odolnosť. Pripravte sa na prekážky a problémy na pracovisku. Druhá bude naopak, bezproblémová. Zvládate všetko. V súkromí, ako aj v partnerskom a rodinnom živote sa nedej nič mimoriadne, čo by od vás vyžadovalo zvýšenú pozornosť, či osobnú angažovanosť. Zostane vám priestor a čas aj na vaše záujmy a koníčky. Hlavne počas víkendu.

Rak
Tento týždeň si v zamestnaní možno ani nebudete pamätať. Je to jeden z tých, v ktorom sa nedeje nič mimoriadne zaujímavé alebo pútavé. Je pred vami bežných päť či sedem pracovných dní, počas ktorých si naplníte vaše povinnosti podľa všetkých pravidiel. V súkromí, hlavne v partnerskom spolužití, buďte obozretní. Obzvlášť v pondelok a v piatok vám hrozia hádky. Počas víkendu sa vám podarí medzi vami zahnať všetky nepríjemnosti.

Lev
Na vašom pracovisku, alebo vo vašej firme, ide počas tohto týždňa všetko presne tak, ako ste si naplánovali. Predsa sa vám priebeh všetkých vašich aktivít nebude pozdávať. Je to však iba váš subjektívny pocit. Nie je žiaden dôvod na to, aby ste sa stresovali. Bude dobré, ak si zachováte pokoj a rozvahu. Mohli by ste vašou podráždenosťou narušiť pokojnú a príjemnú atmosféru, ktorá vládne u vás doma. Namiesto príjemne strávených chvíľ v kruhu rodiny, by ste sa počas víkendu museli so všetkými udobrovať.

Panna
Od pondelka do stredy sa pripravte na pracovne národné chvíle. Ak ale zachováte rozvahu, zvládnete ich. Štvrtok a piatok vám na pracovisku pôjde všetko ako po masle. Stihnete dohnať prípadné resty, ktoré vám vzniknú v prvej polovici tohto týždňa. Oblasť vášho osobného, rodinného či partnerského života vás nebude počas týchto dní zaťažovať. Všetko je v úplnom poriadku. Víkend si rezervujte pre vašich najbližších. Už dlhšie obdobie im chýbate.

Váhy
Ak ste sa chceli v očiach vašich nadriadených ukázať v najlepšom svetle, tak počas tohto týždňa na to máte ideálne podmienky. Nebeská obloha je vám maximálne naklonená. Využite to a postup v kariérnom rebríčku máte zaistený. Pokiaľ ste nezadaní, nemali by ste počas týchto dní zostávať doma. Máte šancu spoznať novú lásku. Pokiaľ ste v trvalom partnerstve, máte príležitosť viac utužiť vaše spolužitie. Môžete v tom pokračovať aj počas víkendu.

Škorpión
Snažte sa všetky vaše pracovné aktivity, hlavne tie dôležité, zvládnuť od pondelka do stredy. Hviezdy vám prajú. Naopak, od štvrtka očakávajte komplikácie a problémy, ktoré vám budú brániť pokračovať vo všetkom, do čoho ste sa chceli pustiť. V láske a citoch je všetko v poriadku. Medzi vami a vašimi najbližšími prevláda spokojnosť a harmónia. Využite víkend na utuženie vašich doterajších vzťahov.

Strelec
Nech vám už vaši nadriadení na tento týždeň naplánovali akokoľvek náročné pracovné úlohy, nemusíte sa obávať žiadnych komplikácií. Nič vám nezabráni, aby ste ich dotiahli do úspešného konca. Jupiter, vaša vládnuca planéte, bude stáť pri vás. V osobnom živote žnete u opačného pohlavia úspech. Pôsobíte naň príťažlivo a charizmaticky. Uvedomujete si to vôbec? Pokiaľ nie, choďte cez víkend medzi ľudí a zistíte to.

Kozorožec
Aj tento týždeň budete na pracovisku vykonávať všetky povinnosti s úspechom. Opäť však mechanicky, pretože aj počas týchto dní máte všetky vaše myšlienky mimo múrov pracoviska. Ste naďalej preplnení citmi a láskou, ktorej sa vám dostáva od najbližších, hlavne však zo strany životných partnerov. Láska a iba láska je teraz dominantou vášho života. Aj počas víkendu. Vychutnajte si každú minútu. Zaslúžite si.

Vodnár
Nech sa snažíte akokoľvek, nedokážete zrušiť prekliatie, ktoré nad vami visí v podobe neúspechu a problémov. Na pracovisku vám bránia dosahovať pre vás uspokojivé výsledky. Nezostáva vám nič iné, iba trpezlivo čakať na vašu príležitosť. Zachovajte si jasnú myseľ. V tom vám budú nápomocní hlavne vaši partneri, ktorí sú vám v týchto dňoch nesmiernou oporou. Snažte sa im to vynahradiť počas blížiaceho sa víkendu. Môžete si byť istí, že to ocenia.

Ryby
V pondelok a v utorok sa v zamestnaní potýkate s problémami a prekážkami, ktoré vás nesmierne vyčerpávajú. Našťastie od stredy do piatku sa všetko dostane do zabehaných a vám vyhovujúcich koľají. Vnútorne vás to upokojí. Veľkou mierou prispievajú k vašej pohode aj partneri, ktorí vás nielen milujú, ale snažia sa vám byť vo všetkom nápomocní. Aj počas víkendu vás čakajú spoločne prežité chvíle, plné príjemných zážitkov.


30. 04. 2012 - 06. 05. 2012

Baran
Pred vami je absolútne úspešný pracovný týždeň, v ktorom bude každá vaša snaha korunovaná finančnými ziskami alebo postupom v kariére, pokiaľ sa do diania na vašom pracovisku zapojíte aktívne. Hviezdy vám v tejto oblasti maximálne prajú. Aj váš osobný či partnerský život sa nesie v duchu harmónie a spriaznenosti. Pokračovať bude aj počas víkendu. Užite si to a využite tieto nesmierne priaznivé dni pre vaše znamenie.

Býk
Ak ste čakali na vhodné obdobie, kedy by ste mohli dokázať presvedčiť vašich nadriadených o tom, že máte na to, aby ste zastávali zodpovednejšiu funkciu, tak počas tohto týždňa je na to najideálnejší čas a možnosť dosiahnuť všetko, čo chcete. Nebude to mať síce okamžitý dopad aj na vylepšenie vašej finančnej situácie, ale na dosiahnutie tejto záležitosti položíte pevný základ. V oblasti vášho súkromia, citov a lásky majú nezadaní možnosť stretnúť budúceho partnera a zadaní zase možnosť počať potomka.

Blíženci
Dni pracovného týždňa sa nesú pre vaše znamenie v pokojnom duchu. Všetky pracovné povinnosti stíhate plniť v príjemnej atmosfére, bez tlakov na čas zo strany vašich zamestnávateľov. V oblasti lásky vám je počas týchto dní nebeská obloha mimoriadne naklonená. Ak cítite potrebu niečo riešiť alebo zmeniť, neváhajte a pustite sa do toho. V takom prípade môžete očakávať veľmi zaujímavý víkend v spoločnosti vašich polovičiek.

Rak
V pondelok a v utorok očakávajte na pracovisku mierne komplikácie, ktoré vám budú brániť plniť si vaše pracovné úlohy. Od stredy sa situácia upokojí, takže všetko, čo ste si naplánovali na tento týždeň, stihnete úspešne dokončiť. V rodinných záležitostiach, ktoré sú pre vaše znamenie dôležitou súčasťou života, panuje absolútna pohodička. Tá pokračuje aj počas víkendu.

Lev
Ste nabití energiou, elánom a chuťou pracovať, čo sa odzrkadlí aj na vašich výkonoch. Dokonca máte okolo seba veľa vplyvných osobností, ktoré vám budú nápomocné v dosahovaní všetkých vašich plánov. Môžete si byť istí úspechom. Aj v súkromí vás čaká úspech. Ak ste s vašimi partnermi plánovali nejaké projekty, ktorými si chcete spríjemniť vaše spolužitie, môžete sa do nich pustiť. Víkend si zarezervujte pre seba a vašu rodinu.

Panna
Na rozdiel od minulého týždňa sa vám počas tohto bude na pracovisku dariť všetky vaše pracovné povinnosti plniť bez akýchkoľvek problémov. Dokonca vám zostane čas aj na vašich kolegov, ktorým budete vedieť byť nápomocní. Ak túžite po nehe a citoch, očakávajte, že si počas týchto dní všetkého užijete dosýta. Mali by ste vaše plány na víkend tejto situácii prispôsobiť. Neoľutujete to.

Váhy
Počas tohto týždňa ste na najlepšej ceste dosiahnuť vytúžený postup v kariére. Snažte sa vašich nadriadených presvedčiť o tom, že ich zámer povýšiť vás je správny. Rozhovory o financiách však nechajte na neskôr. Urobíte tak pre túto záležitosť dobrý základ k tomu, aby ste aj v tejto otázke boli milo prekvapení. Tieto dni vám mimoriadne prajú v oblasti lásky a citov. Nové lásky, či počatie potomka, nie sú vylúčené. Máte inšpiráciu na blížiaci sa víkend.

Škorpión
Je pred vami týždeň, v ktorom budete na pracovisku pociťovať vnútornú nenaplnenosť a nespokojnosť. Je to však iba váš subjektívny pocit, pretože objektívne sa vám darí všetky vaše povinnosti plniť k spokojnosti všetkých. Ani vo vašom rodinnom či partnerskom živote sa nemusíte obávať žiadnych nepríjemností či neočakávaných a neželaných zvratov. Počas víkendu si pozvite priateľov a trochu si v ich spoločnosti užite.

Strelec
Ak ste sa v zamestnaní počas minulého týždňa pustili do náročného projektu, ktorý si vyžaduje vašu dlhodobejšiu zainteresovanosť, počas tohto ho úspešne uzavriete a odovzdáte vašim nadriadeným bezchybne spracovný. Utorok je mimoriadne priaznivý na city a lásku, tak to využite. V sobotu buďte trochu opatrní v tom, čo poviete vašim partnerom. Hrozia vám menšie hádky a nedorozumenia.

Kozorožec
Tento týždeň patrí k ďalším, v ktorom sa vám bude pracovne dariť. Táto oblasť vášho života nebude prioritou. Preto ju budete vykonávať iba mechanicky. Nosným pilierom pre vás bude počas týchto dní láska. Veľa lásky. Či už ste zadaní alebo ste v trvalých partnerstvách, je to jedno. Budete obklopení úprimnými citmi a nehou. Viete si predstaviť krajší víkend, aký máte pre sebou?

Vodnár
Aj počas tohto týždňa budete v zamestnaní nemastní, neslaní. Ste bez energie a elánu, čo je vidieť aj na vašom prístupe k práci. Všetko vám trvá pridlho, nedokážete sa sústrediť na vaše pracovné povinnosti. Snažte sa udržať si vnútornú rovnováhu. Našťastie, veľkú oporu a istotu máte vo vašich partneroch, ktorí vás milujú a robia všetko preto, aby ste sa v ich spoločnosti cítili príjemne. Počas víkendu sa snažte hlavne odpočívať a relaxovať.

Ryby
Aj vášmu znameniu nebudú na pracovisku hviezdy priať. Očakávajte prekážky a problémy, ktoré budete musieť riešiť. Nepridá vám to na pokoji a pohode. Dávajte si preto pozor na to, aby ste si túto náladu nepreniesli do súkromia. Mohli by ste tým vašich partnerov zraňovať. Všímajte si radšej ich snahu robiť všetko pre vaše pohodlie, lebo im na vás nesmierne záleží. Počas víkendu sa vyberte niekam do prírody načerpať novú energiu.


23. 04. 2012 - 29. 04. 2012

Baran
Počas tohto pracovného týždňa budete bez nálady, hoci k tomu objektívne nemáte žiaden dôvod. Dávajte si pozor hlavne pri komunikácii s vašimi spolupracovníkmi a nadriadenými. Mohli by ste povedať niečo, čím by ste si pošramotili ich názor a pohľad na vás. V súkromí, ak si dáte pozor na výmenu názorov, bude všetko v poriadku. Hlavne v pondelok. Platí to aj pre blížiaci sa víkend.

Býk
Vo vašom prípade sa môžete tešiť z tohto pracovného týždňa. Na pracovisku sa vám bude naozaj dariť všetko, čo čoho sa pustíte. Okrem toho ste aj veľmi komunikatívni a dobre naladení. Medzi kolegami vytvoríte príjemnú atmosféru. V utorok a v stredu máte nesmierne šťastie v oblasti citov a lásky. Nezadaní majú príležitosť spoznať životného partnera a zadaným prichádza do vzťahu renesancia.

Blíženci
Počas tohto týždňa sa pripravte na to, že sa vám v zamestnaní nebude dariť v ničom. Ste nervózni a podráždení, čo vám bráni plne sa venovať vašim pracovným povinnostiam. Obrňte sa trpezlivosťou. Našťastie, doma máte pevné zázemie vo svojej rodine a aj vaši partneri sú vám oporou a istotou. Počas víkendu si neplánujte žiadne aktivity. Zamerajte sa hlavne na oddych a relax. Nezaťažujte sa ničím.

Rak
V prvej polovičke tohto týždňa budete podráždení a nervózni. Môže sa to negatívne prejaviť aj na medziľudských vzťahoch na pracovisku. Druhá polovička týždňa vám naopak prináša dobré pracovné výsledky, čo sa odzrkadlí na vašej dobrej nálade. V láske vám bude nebeská obloha priať hlavne v druhej polovici týždňa. Využiť by to mali hlavne nezadaní, pretože majú veľkú šancu spoznať spriaznenú dušu. Počas víkendu nezostávajte sami a doma.

Lev
Je pred vami vynikajúci pracovný týždeň. Bude sa vám dariť vo všetkom, do čoho sa pustíte. Pokiaľ podnikáte, máte pred sebou dni, počas ktorých sa vám podarí uzatvoriť výhodné obchodné spolupráce. Zaručia vám aj dobré finančné zisky. Vo vašom súkromí, v rodinných či partnerských záležitostiach sa nebudú diať žiadne neočakávané alebo negatívne záležitosti. Naopak, očakávajte príjemný víkend v rodinnom kruhu a s priateľmi.

Panna
Pre vaše znamenie bude tento pracovný týždeň katastrofou. Nech sa snažíte pracovať akokoľvek poctivo a intenzívne, nedarí sa vám včas dokončiť nič, čo ste si na tento týždeň naplánovali. Snažte sa byť v pokoji a nepodliehajte nervozite. V súkromí a v partnerskom spolužití je všetko v poriadku. Pre vaše pracovné neúspechy však partnera ako keby ani nevnímate. Ak môžete, pokúste sa tento víkend stráviť osamote.

Váhy
Toto bude jeden z tých pohodových a pokojných pracovných týždňov, ktoré máte počas tohto roka pred sebou. Podarí sa vám naplniť všetky pracovné povinnosti podľa predstáv vašich zamestnávateľov. Aj v oblasti lásky a citov sa nedejú žiadne nepríjemnosti. Naopak, v strede týždňa vám bude Venuša naklonená. Máte aspoň inšpiráciu, ako využiť víkendové dni spoločne s partnermi.

Škorpión
Ste nabití energiou a máte chuť pracovať. Dokonca máte aj plnú podporu vašich nadriadených. Napriek tomu sa budete potýkať s prekážkami, ktoré vám bránia venovať sa vašim projektom. Ešte stále prichádzajú zo strany niektorého z vašich neprajných kolegov. Súkromie, rodina, partnerské záležitosti a spolužitie bude bezproblémové. V nedeľu sa vyhnite slovným konfrontáciám, z ktorých hrozia hádky.

Strelec
Aj tento pracovný týždeň ste v pohode. Stíhate všetky úlohy a povinnosti, ktoré od vás vaši nadriadení vyžadujú plniť na sto percent. Dokonca si ešte stále môžete dovoliť trochu poľaviť z vášho nasadenia a šetriť tak vašu energiu. V citoch a v láske buďte trochu pozornejší ako v iné dni. Stále platí, že ste pre opačné pohlavie príťažlivejší ako v iné obdobie. Mohlo by to mať následky hlavne u zadaných, ktorí môžu podľahnúť zvodom a skomplikovať si život. Je tu riziko, žeby sa to vaši partneri dozvedeli.

Kozorožec
V zamestnaní to nemáte práve najideálnejšie, ale objektívne, ani najhoršie. Pokiaľ dokážete zmeniť uhol pohľadu na túto záležitosť zistíte, že sa nachádzate v pozícii, ktorá nie je ničím výnimočná a odlišná od bežných pracovných dní. Stredu a štvrtok využite na upevnenie vášho partnerského spolužitia. Nebeská obloha je vám naklonená. Urobíte veľmi dobre, ak aj víkend venujete vašim partnerom. Je toho dosť, čo je potrebné v tejto oblasti z vašej strany vylepšovať.

Vodnár
Aj tento pracovný týždeň bude pre vaše znamenie nepríjemný a stresujúci. Napriek vašim vynikajúcim nápadom a podnetom sa stretávate s nepochopením vašich spolupracovníkov, ale aj nadriadených. Nezostáva nič iné, iba byť trpezliví. Utorok a nedeľu by mali využiť hlavne nezadaní. Máte možnosť stretnúť niekoho, s kým by ste mohli spojiť budúcnosť. Zadaní, využite tieto dni na utuženie vašich partnerstiev.

Ryby
Je pred vami dobrý a úspešný pracovný týždeň. Vy to však tak vnímať nebudete. Cítite sa vnútorne nespokojní. Je to však iba váš subjektívny pocit. Nezaťažujte sa zbytočne pochmúrnymi myšlienkami. V súkromnom, hlavne v partnerskom spolužití, očakávajte malé nedorozumenia, ktoré sa však dajú odstrániť. Stačí, ak sa s partnermi porozprávate otvorenie a bez emócií. Podarí sa vám odstrániť všetko, čo považujete za problém.


16. 04. 2012 - 22. 04. 2012

Baran
Je pred vami veľmi dobrý pracovný týždeň. Ponúkne vám nové možnosti, uzatváranie výhodných zmlúv alebo začatie nových projektov, na ktoré máte podporu a „požehnanie“ vašich nadriadených. Využite to. Vaším pracovným aktivitám sa môžete venovať na sto percent. Zo strany vašej rodiny a partnerov máte maximálnu podporu. Nezabudnite im všetkým venovať najbližší víkend ako poďakovanie.

Býk
Ak ste nestihli počas minulého týždňa na pracovisku doriešiť nejakú úlohu, nemusíte sa obávať, že ste si tým vytvorili nejaký rest. Počas tohto týždňa stihnete všetko úspešne dokončiť a uzavrieť. V podstate pred sebou máte dobrý a pokojný pracovný týždeň. Aj v oblasti vášho súkromia a rodinných záležitostí sa nedeje nič mimoriadne, čo by od vás vyžadovalo zvýšenú pozornosť. Naopak, vláde u vás pohoda a harmónia.

Blíženci
V zamestnaní zvládate všetko na sto percent. Ste nabití energiou a elánom, ktoré vám pomáhajú. Na druhej strane sa zrejme budete nudiť, pretože všetko dokončíte v predstihu. Zostáva vám viac času na osobný život a vašich partnerov, čo vás určite poteší. V tejto oblasti života prežívate už dlhšiu dobu príjemné a harmonické chvíle, ktoré pretrvajú aj počas víkendu.

Rak
Od pondelka do stredy žnete v zamestnaní iba samé úspechy. Všetko, čo čoho sa pustíte zmeníte na zlato a ostane vám aj čas pomáhať vašim spolupracovníkom. Vo štvrtok a v piatok sa vám však nebude vôbec dariť. Počas týchto dní neriešte žiadne dôležité záležitosti. V oblasti rodiny sa nemusíte obávať žiadnych nepríjemných prekvapení, ktoré by vás mohli zaskočiť. Počas víkendu si naplánujte čas iba pre rodinu.

Lev
Od pondelka do stredy sa vám podarí dobehnúť všetky zameškané pracovné povinnosti, ktoré zapríčinilo neprajné obdobie. Vo štvrtok a v piatok sa dokážete na pracovisku posunúť významne dopredu. V každej oblasti. S rodinou alebo partnerským spolužitím si nemusíte zaťažovať myseľ. U vás doma všetko klape a všetko je tak, ako má. Počas víkendu zamerajte svoju pozornosť na najbližších.

Panna
Tento týždeň znova všetkým okolo vás dokážete, prečo ste považovaní za najpracovitejších. Budete nielen výkonní, ale váš systém je spolupracovníkom dávaný ako príkladný a vzorový. Rovnaký priebeh má aj vaše súkromie a rodinné záležitosti. Aj v tejto oblasti vášho života prebieha všetko podľa vašich predstáv. Víkend využite na práce a úpravy okolo vášho bydliska alebo záhradky.

Váhy
Je pred vami veľmi príjemný pracovný týždeň. Všetko, čo ste si na tieto dni naplánovali, stíhate bez problémov. Vaši nadriadení vás zbytočne nezaťažujú ďalšími úlohami a aj medzi vami a spolupracovníkmi vládne príjemná atmosféra. Rovnaká harmónia je aj v kruhu vašej rodiny. S partnermi si viete porozumieť bez slov. Víkend strávte spoločne na nejakom peknom kultúrnom podujatí alebo si ho naplánujte iba pre seba a svoju polovičku.

Škorpión
Prvá polovica tohto pracovného týždňa je pre vás úspešná. O to viac buďte opatrní v tej druhej. Prestane sa vám dariť a navyše vás niektorý z kolegov chce negatívne očierniť pred vašimi nadriadenými. Záležitosťami rodiny a priateľov sa však našťastie tento týždeň nemusíte zaoberať. Táto oblasť života je v najlepšom poriadku a nie je ohrozovaná ničím nepríjemným. Počas víkendu si doprajte viac odpočinku a relaxujte.

Strelec
Vaše predošlé dlhodobé pracovné úspechy vám umožňujú poľaviť vo vašom nasadení. Máte nadrobené na dlhé obdobie dopredu. Aj keď troška zvoľníte, môžete byť spokojní. Vaše výsledky sú pre nadriadených viac než uspokojivé. V súkromí ste charizmatickí a pre opačné pohlavie mimoriadne príťažliví. Čakajú vás milostné dobrodružstvá, preto vy zadaní pozor, aby ste im nepodľahli mimo vašich partnerstiev.

Kozorožec
Pravdepodobne sa vám počas tohto týždňa nebude dariť podľa vašich predstáv a plánov. Nie je to však vaša vina. Začínate trochu pochorievať a to je príčinou, prečo sa nedokážete plnohodnotne sústrediť na prácu. Zverte sa preto do plnej starostlivosti vašich partnerov, ktorí vám budú v týchto dňoch oporou viac, ako v iné dni. Oceníte ich starostlivosť a pozornosť voči vám. Počas víkendu si neplánujte nič okrem odpočinku.

Vodnár
V zamestnaní prežívate stres a nervozitu. Ste pod silným tlakom vonkajších okolností, ktoré vás vyčerpávajú hlavne psychicky. K tomu máte okolo seba aj veľa neprajníkov, ktorí vám zo závisti vytvárajú prekážky. Zverte sa do opatery partnerov a priateľov, či rodiny. V ich strede sa snažte nemyslieť na nič iné, iba relaxujte. Urobte tak aj počas víkendu.

Ryby
V pondelok a utorok ste nervózni, čo sa premietne aj do vašich pracovných výkonov. V tieto dni nepodnikajte žiadne dôležité pracovné rozhodnutia. Zostatok týždňa sa to iba zlepšuje. Nemusíte mať obavy, žeby ste nestihli všetko, čo máte naplánované. Vaše súkromie je naďalej pokojné a ničím nenarušené. Vaši partneri vás milujú a sú vám oddaní. V týchto dňoch sú pre vás zdrojom nielen lásky, ale aj energie.


09. 04. 2012 - 15. 04. 2012


Baran
Tento týždeň vás nezastihne v dobrej nálade. Ste znechutení a rozladení, práca vás nebaví. Budte preto opatrní v komunikácii s kolegami a nadriadenými. K rozladenosti by ste si mohli pridať aj dlhodobé nepríjemnosti na pracovisku. To isté sa týka aj vášho osobného, a hlavne partnerského života. Zvažujte, čo poviete alebo urobíte. Mohli by ste trvalo ohroziť doteraz dobre fungujúci vzťah.

Býk
Aj keď vás tento týždeň nadriadení zahltili prácou, nemusíte mať žiadne obavy, že by ste ju nezvládli. Cítite sa po sviatkoch odpočinutí a v pohode, takže sa môžete s plným nasadením pustiť do jej napĺňania. Nemali by ste všetok váš elán a energiu minúť na pracovisku. Budete ju potrebovať aj pre vašich partnerov. Ste trochu podráždení, preto energiu smerujte hlavne na to, aby ste veľmi nepokúšali trpezlivosť vašich polovičiek.

Blíženci
Ste znamenie, pre ktoré je typické, že dokáže pracovať na viacerých projektoch naraz. Všetky dokážete zvládnuť na sto percent. Dôkazom je aj tento týždeň. Predsa len budete mať pocit, že je nejaký, na vaše pomery pokojný a svojím spôsobom nudný. Nemusíte sa obávať, žeby ste sa nudili príliš. V súkromí vás čaká ozajstné vzrušenie v dobrom slova zmysle. O zábavu sa postarajú hlavne vaši partneri. Víkend si rezervujte iba pre nich, niekde v súkromí, ničím a nikým nerušení.

Rak
Vášmu znameniu počas tohto týždňa hviezdy prajú. Na vašom pracovisku sa nebude diať nič, čo by vás malo nepríjemne zaskočiť a znemožniť vám tak naplnenie nariadenia vašich zamestnávateľov. Aj v dôležitej oblasti lásky a rodiny drží šťastena nad vami ochrannú ruku. Nemusíte sa obávať žiadnych nepríjemností alebo sklamaní. Hlavne počas víkendu si užijete veľa príjemných chvíľ v kruhu vašich najbližších.

Lev
Aj keď ste si určite počas týchto sviatkov užili a odpočinuli, nepomôže vám to v prípade vášho zamestnania. Už dlhšie obdobie v ňom cítite napätie a nervozitu, pretože ste akoby zaseknutý. Chce to ešte trochu trpezlivosti z vašej strany. Našťastie, máte ju odkiaľ čerpať. Vaša rodina, a hlavne vaši partneri, sú vám v tomto neprajnom období veľkou oporou a istotou. Počas víkendu sa snažte odpočívať a relaxovať.

Panna
V zamestnaní máte jeden úspešný týždeň za sebou a ďalší je pred vami. Práca vám ide opäť od ruky, vaši nadriadení sú s vašimi výkonmi spokojní a aj medzi kolegami sa tešíte z uznania a obdivu. Napĺňa vás to spokojnosťou a dobrou náladou, ktorá pozitívne vplýva aj na vašu rodinu. Vládne medzi vami príjemná a ničím nerušená atmosféra, ktorá bude trvať aj počas nadchádzajúceho víkendu.

Váhy
V pracovnej oblasti máte pred sebou plodný týždeň. Budete môcť využiť všetky vaše schopnosti a zmysel pre detail, ktorý je vašou doménou. Iba potvrdíte všetkým zainteresovaným ako ste pre nich nepostrádateľní. V súkromí, hlavne v partnerstve, sa nebudete cítiť spokojní a naplnení citmi a láskou, ktoré sú pre vás tak dôležité. Hrozia vám nedorozumenia a roztržky.

Škorpión
Pracovne sa vám aj tento týždeň, zvlášť v jeho prvej polovičke, naďalej darí. Dokonca aj všetky predošlé stresové záležitosti sa pominuli. Tieto dni využite maximálne, pretože druhá polovička týždňa už nebude tak naklonená vašim plánom a zámerom. V pondelok a v utorok sa v súkromí nesnažte riešiť žiadne záležitosti. Nechajte si to na sobotu. Počas tohto dňa sa vám bude dariť odstraňovať všetky nedorozumenia medzi vami a vašimi blízkymi.

Strelec
Pracovne je pred vami skoro dokonalý týždeň. Neexistuje žiadna prekážka , ktorá by vám mohla zabrániť dosiahnuť všetko, čo ste si na tieto dni vytýčili ako cieľ. Preto aj vaše zistenie, že niektorí z vašich spolupracovníkov sa vám snaží klásť polienka pod nohy, vám nedokáže pokaziť náladu. Nechajte ho, neriešte to. Na viac nemá, iba na ohováranie. Túto energiu radšej presmerujte na vašich partnerov, pretože ste pre nich veľmi príťažliví a zvodní, takže budú po vás túžiť viac ako v iné obdobie.

Kozorožec
Aj tento týždeň, ako ten predošlý, sa bude niesť v pokojnom duchu. Vyhovuje vám to, pretože sa môžete vašej práci venovať bez tlakov a stresov. Padne vám to vhod, začínate sa cítiť trochu unavení a vyčerpaní. Aj vaši partneri vnímajú, že potrebujete nabrať energiu a relaxovať, preto sa vám snažia vytvárať podmienky, kde si môžete dostatočne odpočinúť. Robia to pre vás radi, pretože vás úprimne milujú.

Vodnár
Ak ide o vaše pracovné záležitosti, stále je to vaša nočná mora. Trochu by vás mohlo upokojiť to, že sa už v tejto oblasti postupne všetky negatívne energiu uvoľňujú a vy sa opäť môžete venovať práci tak, ako si predstavujete. Buďte ešte chvíľu trpezliví. Máte perfektné zázemie, o ktoré sa vám starajú vaši partneri a najbližšia rodina. Môžete z neho čerpať novú energiu a elán. Venujte im preto vy na oplátku všetku vašu pozornosť a čas počas nadchádzajúceho víkendu.

Ryby
Aj tento týždeň sa môžete tešiť iba z úspechov v pracovnej oblasti vášho života. Ste neskutočne nabití energiou, ktorú prenášate aj na všetkých vašich spolupracovníkov. Zato po dlhom čase sa vo vašom súkromí, zvlášť v partnerskom spolunažívaní vôbec nedarí. Láska a city, ktoré sú pre vás tak dôležité, sa k vám nebudú dostávať. Budete z toho smutní až nešťastní. Pokúste sa nájsť potešenie v nejakej činnosti, hlavne počas víkendu a takto preklenúť momentálne nepriaznivé obdobie.


26. 03. 2012 - 01. 04. 2012

Baran
Aj počas tohto týždňa budete na pracovisku úspešní, čím si nezískate iba uznanie a obdiv, ale upevníte aj vaše pozície u nadriadených. Možno si ešte stále neuvedomujete, aký ste dôležití pre vašich zamestnávateľov. Z obáv o vaše postavenie ste zbytočne nervózni. V piatok vás s partnerkou či partnerom čaká krásny, romantický večer. V nedeľu sa preto snažte krotiť. Vašim temperamentom by ste mohli vyvolať medzi vami hádky.

Býk
Už prvá polovička tohto týždňa bude pre vás v zamestnaní veľmi úspešná. Od stredy očakávajte, že budete excelovať a všetko, čoho sa dotknete, meníte na zlato. Tieto dni sú pre vás veľmi prajné na budovanie kariéry. Maximálne ich využite. V súkromí sa u vás nebude diať nič mimoriadne. Hlavne v partnerskom spolužití prežívate veľkú spokojnosť a pohodu.

Blíženci
Tieto dni ste plní energie a elánu. Nemáte však možnosť ich využiť, pretože pred vami je pracovne mimoriadne pokojný a na vašu povahu až nudný týždeň. Aj tak sa vám darí patriť medzi najpracovitejších a najúspešnejších zamestnancov. V osobnom živote je pred vami veľa zážitkov a vzrušenia. Hlavne v citovom živote. Nezadaným vstupuje do života nová láska. Zadaní pred sebou majú víkend naplnený romantikou v spoločnosti vašich partnerov.

Rak
Pondelok máte mimoriadne úspešný a prajný deň na pracovné záležitosti. Od utorka do štvrtku to máte dobré na pracovisku. V súkromí ste však vnútorne napätí, na čo nebudete mať dôvod. V piatok už je opäť všetko v poriadku. V súkromí, ktoré je pre vás veľmi dôležitou súčasťou života, sa nemusíte obávať žiadnych neočakávaných a nepríjemných udalostí. Rovnako ladený je aj blížiaci sa víkend.

Lev
Pracovné dni tohto týždňa vás nemilo zaskočia. Nie ste navyknutí na neúspech. Hlavne v takom rozsahu, s akým budete konfrontovaní. Nerobte preto žiadne dôležité rozhodnutia. Nepúšťajte sa ani do žiadnych nových realizácií vašich plánov a projektov. Odsúdili by ste ich na neúspech. Snažte sa byť trpezliví a pokojní. Je to iba dočasná záležitosť. V súkromí a v rodinnom či partnerskom spolužití je všetko v poriadku a bez komplikácií.

Panna
Po minulotýždňovom, pracovne náročnom a nervóznom období, sa dostávate znova do pokojných vôd. Beriete to ako vítanú zmenu. Pre vaše znamenie je dôležité mať pokoj, aby ste sa mohli plne sústrediť na svoje povinnosti, ktoré ste si na pracovisku naplánovali. V partnerskom a rodinnom živote máte možnosť dosiahnuť veľký úspech. Nebeská obloha je vám naklonená hlavne v citoch a láske. Máte tak ďalší možný program, ako tráviť blížiaci sa víkend.

Váhy
Od pondelka do stredy stihnete dokončiť všetky naplánované pracovné úlohy. Od štvrtka do piatku si preto môžete dovoliť plánovať a realizovať sen, ktorý už ozaj dlho chcete na pracovisku aplikovať a nemali ste na to príhodné obdobie. Teraz nastal ten správny čas a aj priestor. Zo strany vašej rodiny a partnerov budete mať vytvorené maximálne podmienky. Všetci vedia, ako vám na tom záleží. Víkend venujte svojim najbližším.

Škorpión
Vaše doterajšie dlhodobé úspechy si začínajú vyberať svoju daň v podobe závisti a neprajnosti zo strany niektorých vašich spolupracovníkov. Nevšímajte si to. Je to jednoducho tak a úspech sa neodpúšťa. Hlavné je pre vás to, že vás vaši neprajníci nedokážu ohroziť. Aj naďalej sa vám darí. Vaše úspechy sa prenášajú aj na vašu rodinu v podobe spokojnosti, pohody a harmónie. Utužujú medzi vami súdržnosť. Počas víkendu si doprajte trochu odpočinku a zábavy. Zaslúžite si to.

Strelec
Vládnuca planéta vášho znamenia, Jupiter (šťastie, peniaze), sa počas tohto týždňa prejaví plnou svojou silou a váhou. Zabezpečí vám úspech vo všetkom. Tieto dni vám budú plynúť bez jediného mráčika na oblohe. Úspech na pracovisku, úspech v láske. Môžete sa pustiť aj do riešení partnerských alebo rodinných záležitostí. Všetko sa vám podarí zariadiť a vybaviť podľa vašich predstáv. Užívajte si toto, ozaj nesmierne priaznivé, obdobie.

Kozorožec
Aj vášmu znameniu padne dobre, ak nebude na pracovisku vystavované tlakom a napätiu. Preto vás určite poteší, že práve počas tohto týždňa si budete môcť užiť pokoj. Pracujete, darí sa vám a dodáva vám to celkovú pohodu. Niečo podobné prežívate aj vo vašom súkromí. Mali by ste sa zamyslieť nad tým, či vaše pokojné obdobie, hlavne v partnerskom spolužití, nie je iba ticho pred búrkou. Tá by mohla skončiť obrovskou, nezvratnou katastrofou.

Vodnár
Začínate byť unavení, aj keď máte iba tri mesiace od začiatku nového roku. Vo vašom prípade je to veľmi vyčerpávajúce obdobie, hlavne ak na pracovisku zažívate neustále napätie z neistoty, aj keď sa snažíte najlepšie, ako viete. Snažte sa vydržať a nepodliehajte tomu. Oporu nájdete vo vašej rodine. Nebojte sa im zveriť s vašimi pocitmi. Dokážu to pochopiť a vám sa uľaví. Víkend by ste mali tráviť niekde, kde sa cítite ozaj príjemne a sami.

Ryby
Opäť ste na koni a vaša kariéra sa môže naplno rozbiehať. Na pracovisku sa vám darí. Napriek tomu ste nervózni. Predošlý týždeň, v ktorom sa vám až tak nedarilo, vás mohol vystrašiť a neradi by ste niečo také opäť zažívali. V láske a citoch vás nič neohrozuje a nečaká vás žiadna nepríjemnosť. Naopak, prežívate jedno z najkrajších období. Užívajte si to a urobte si napríklad romantický víkend.


19. 09. 2012 - 25. 03. 2012

Baran
Opäť je pred vami veľmi úspešný pracovný týždeň. Otvárajú sa vám nové pracovné príležitosti v podobe zmlúv a dohôd, ktoré vám zabezpečujú kariérny rast, ale aj materiálne či finančné zabezpečenie. Z vašich úspechov sa tešia aj vaši najbližší. Snažia sa vám vytvárať podmienky, aby ste sa mohli venovať všetkému, čo máte na pracovisku rozrobené. Odbremeňujú vás od povinností, ktoré sú spojené s vašou domácnosťou. Mali by ste im preto venovať najbližší víkend, ako prejav vašej vďaky.

Býk
V zamestnaní máte pohodu. Vaši nadriadení vám pripravili ideálne podmienky, ktoré vám umožňujú plne sa venovať všetkým povinnostiam. Zamerajte vašu pozornosť hlavne na finančné záležitosti. V tejto oblasti je vám nebeská obloha mimoriadne naklonená. Vaše partnerské a rodinné spolužitie je bez problémov. Vládne medzi vami príjemná atmosféra. Počas víkendu vás čaká nejaká spoločenská udalosť plná zábavy v spoločnosti priateľov alebo širšej rodiny.

Blíženci
Vaše znamenie z vás robí osobnosť, ktorá dokáže pracovať na viacerých projektoch naraz. Všetkým sa stíhate venovať na sto percent. Je preto pravdepodobné, že sa v zamestnaní počas tohto týždňa budete trocha nudiť. Práce máte menej, ako by ste dokázali zvládať. O to viac energie vám ostane na vaše súkromie, rodinu a partnerov. Ocenia to hlavne počas víkendu. Čaká vás rodinná udalosť, ktorej hlavným zabávačom budete vy.

Rak
Od pondelka do stredy sa snažte čas na pracovisku maximálne využiť. Všetko, čoho sa dotknete vám vychádza a darí sa vám to urobiť presne podľa predstáv vašich nadriadených. Od štvrtka do piatku budete popudlivý a nervózny. Pocítite to aj na svojich výkonoch. V súkromnej a rodinnej oblasti je našťastie všetko v poriadku. Máte možnosť zrelaxovať v kruhu vašich najbližších a upokojiť tak psychiku. Využite na to hlavne najbližší víkend.

Lev
Od pondelka do štvrtka sa môžete naplno venovať všetkým vašim pracovným aktivitám. Šťastena je vám maximálne naklonená. V piatok buďte opatrní vo všetkom, čo robíte. Vašimi rozhodnutiami by ste si mohli uškodiť a pokaziť to, čo ste doteraz budovali. Nemali by ste zabúdať ani na vašich partnerov. Veľmi im chýba vaša spoločnosť a pozornosť. Venujete tento víkend im a vašej rodine.

Panna
Počas týchto dní ste nabití nesmiernou energiou a chuťou pracovať a dosahovať iba tie najvyššie méty. Nemáte však toľko príležitostí nato, aby ste váš elán mohli využiť aj reálne. Nemusí vás to trápiť. Aj to, čo stihnete urobiť, vám dostatočne zabezpečuje úspech a uznanie zo strany vašich kolegov. Hviezdy vám prajú aj v osobnom, partnerskom či rodinnom prostredí. Mohli by ste si spoločne s priateľmi naplánovať víkend a trochu sa zabaviť a odreagovať.

Váhy
Pred vami je veľmi príjemný a pohodový pracovný týždeň. Práca vás nielen baví, ale všetky úlohy sa vám darí odovzdať včas a spracované podľa predstáv vašich nadriadených. Vy, čo pracujete v umeleckých povolaniach, máte príležitosť uzatvoriť nové zmluvy. Zaručia vám slušné finančné ohodnotenie. V osobnom, rodinnom či partnerskom živote prežívate spokojnosť a naplnenie. Aj blížiaci sa víkend vám prináša radosť a kopec zábavy.

Škorpión
Čo viac si môžete priať okrem toho, že je pred vami ďalší, nesmierne úspešný, pracovný týždeň, v ktorom všetko, na čo siahnete, sa mení na peniaze? Aj vaša kariéra smeruje k tým najvyšším pozíciám. Je to zaslúžený výsledok vašej snahy. Pokiaľ ide o vaše súkromie alebo partnerský život, nemusíte sa ničoho obávať. Všetko je v najlepšom poriadku. Víkend netrávte doma, vyberte sa niekam do spoločnosti. Stretnete zaujímavého človeka.

Strelec
Ak podnikáte, môžete si byť istí, že počas tohto týždňa uzavriete veľmi výhodné obchodné zmluvy. K pracujúcim bude takisto Jupiter (šťastie a peniaze) veľmi štedrý v podobe dobrých zárobkov či možného postupu na pracovnom poste. Aj v súkromí vás čaká veľa radosti a milostných dobrodružstiev. Preto, pokiaľ ste zadaní, buďte opatrní. Aj víkend vám pripravuje iba milé udalosti v podobe veselej a zaujímavej návštevy.

Kozorožec
Počas tohto týždňa ste pracovne nielen maximálne výkonní, ale aj úspešní. Napĺňa vás to vnútornou spokojnosťou. Hlavne, ak vnímate, že vaše výsledky sú korunované nielen uznaním a obdivom zo strany spolupracovníkov, ale aj finančnou odmenou. K vašej celkovej pohode prispieva aj pocit naplnenia zo strany vašich partnerov. Snažia sa vám prejavovať svoju lásku a oddanosť. Máte tak inšpiráciu ako prežiť blížiaci sa víkend.

Vodnár
Práca, ktorú vykonávate, vás baví a dodáva vám vnútorný pokoj. Jej prostredníctvom si zabezpečujete nielen uznanie, ale zvyšuje vám aj vaše sebavedomie. Hlavne, ak sa vám v nej darí tak, ako tento týždeň. Je to pre vás dôležitá súčasť života. Aj vo vašom osobnom živote sa všetko upokojuje a dostávate sa do dobre vybehaných koľají. Smerujú k pokoju a harmónii medzi vami, vašou rodinou a partnermi.

Ryby
Po naozaj dlhom čase sa vášmu znameniu nebude na pracovisku dariť, čo vás môžete dostať do psychickej nepohody. Obrňte sa trpezlivosťou. Nezostáva vám nič iné, iba prečkať toto nepriaznivé obdobie. Našťastie, v súkromí všetko pokračuje tak, ako po minulé dni. Ste šťastní, pretože ste milovaní a milujete. Počas víkendu sa snažte relaxovať a nemyslíte na prácu.


12. 03. 2012 -18. 03. 2012

Baran
Ak ste sa počas minulého týždňa v zamestnaní pustili do zložitého a časovo náročného projektu, môžete byť pokojní. Všetky hviezdy máte na vašej strane, takže ho stihnete úspešne zrealizovať a uviesť do praxe. Cítite sa fyzicky aj psychicky mimoriadne dobre. Okrem toho, že sa vám darí na pracovisku, platí to aj v osobnom a rodinnom živote. Prežívate krásne, láskou naplnené dni, plné harmónie a radosti.

Býk
Na pracovisku sa môžete bez obáv pustiť okrem práce aj do plánovania nových projektov, či uzatvárania nových zmlúv. Šťastie je na vašej strane, hlavne v otázke financií. Mohli by ste to využiť aj v tipovaní, v nejakej lotérii. Pokiaľ ste nezadaní, máte veľkú príležitosť spoznať novú lásku. Pokiaľ máte v partnerstvách nejaké nezhody, nebeská obloha je vám naklonená v ich odstránení. Využite to a už počas víkendu budete žať prvé úspechy.

Blíženci
Je pred vami veľmi ťažký a náročný pracovný týždeň. Mali by ste byť opatrní vo všetkom, do čoho sa pustíte. Čakajú vás problémy a prekážky. Ti vám nedovolia plne sa sústrediť na úlohy, ktoré máte vykonať. Nezostáva vám nič iné, iba sa obrniť trpezlivosťou a vydržať to. Presmerujte radšej vašu pozornosť na rodinu a partnerov. V tejto oblasti života vám nehrozí žiadna katastrofa. Počas víkendu hlavne odpočívajte.

Rak
Je pred vami celkom pohodový pracovný týždeň. Problémy a ťažkosti v zamestnaní sa vám síce nevyhnú, ale vy ich dokážete s ľahkosťou zvládnuť. Všetky vaše povinnosti, ktorými ste poverení zo strany vašich nadriadených, odovzdáte v stanovený termín a spracované. Vaše doména – rodina, nie je ničím ohrozená. Medzi vami a vašimi najbližšími vládne príjemná harmónia a súhra. Dodáva vám to energiu. Venujte im preto celý víkend.

Lev
Tak ako minulý, aj tento týždeň cítite vnútornú nespokojnosť s pracovnými postupmi. Vnímate, žeby ste vedeli zvládnuť rýchlejšie tempo a nasadenie. Nezaťažujte sa tým, pretože je to iba zbytočná strata energie. Darí sa vám a to je podstatné. Vašu prebytočnú energiu radšej zamerajte na vašu rodinu. Môžete si byť istí, že to veľmi ocenia. Už dlhšiu dobu im chýba vaša spoločnosť a pozornosť. Využite na to najbližší víkend.

Panna
Vám, ako nesmierne pracovitému znameniu, musí byť ozaj ťažko. Ani tento týždeň sa vám v zamestnaní vôbec nedarí. Snažte sa obrniť trpezlivosťou. Mohli by ste podľahnúť depresiám a nervozite, ktoré by ste si ventilovali na vašich partneroch a rodine. Bolo by to naozaj nevhodné, pretože sa vám snažia maximálne pomôcť zvládnuť toto ťažké obdobie. Víkend si rezervujte na oddych a relax.

Váhy
Aj pre vaše znamenie nastal konečne čas, kedy všetkým vašim spolupracovníkom, ale aj nadriadeným dokážete, že všetka vaša práca je do detailu dokonalá a prepracovaná. Ste naplnení šťastím a spokojnosťou z toho, že sa vám darí. Prenášate to aj na svojich najbližších, ktorí to nesmierne oceňujú. Víkend si môžete spríjemniť nejakou kultúrnou udalosťou.

Škorpión
Čo viac si môžete priať, ako to, že už naozaj dlhé obdobie ste úspešní vo všetkom, čoho sa chytíte? Šťastie vás neopúšťa ani tento týždeň a opäť sa týka hlavne finančných záležitostí. Neváhajte a využite to maximálne, ako dokážete. Počas týchto dní vám v láske vládne Venuša. Ak ste nezadaní a túžite po úprimných citoch, máte možnosť stretnúť svoj protipól. Zadaným vstupuje do vzťahu nový vietor. Prispôsobte tomu váš program počas víkendu.

Strelec
Ak ste si na tento rok naplánovali postup v kariérnom rebríčku, počas tohto týždňa máte možnosť urobiť preň veľký krok. Nebeská obloha vám praje. Pustite sa preto do všetkého. Neexistuje žiadna prekážka, ktorá by vám zabránila dosiahnuť očakávaný úspech. Dokonca aj v otázke citov a lásky sú vám hviezdy maximálne naklonené. Ak túžite s partnerom po dieťatku, môžete sa o to počas týchto dní pokúsiť. Zároveň máte aj program na najbližší víkend.

Kozorožec
Pracovne ste vyťažení, čo vám vyhovuje hlavne preto, že všetko stíhate a zvládate s ľahkosťou. Dokonca aj vaša snaha a výkony sú ocenené nielen zo strany vašich nadriadených a kolegov, ale aj finančne. Ste príjemne naladení a vašu radosť a spokojnosť prenášate aj na vašich partnerov. Po dlhšom čase medzi vás opäť vstupuje pokoj a harmónia. Aj tento víkend sa snažte venovať iba im. Najlepšie nerušene, v súkromí.

Vodnár
Práca vám ide od ruky. Bez problémov zvládate aj náročné úlohy a dokonca cítite, žeby ste zvládli ešte viac. Nemusíte byť preto ani trochu nespokojní. Vaše výsledky vám zaručujú nielen spokojnosť zainteresovaných, ale aj dobré finančné zaistenie. Rovnaká pohoda a spokojnosť prevláda aj vo vašom osobnom a rodinnom živote. Môžete si dopriať aj trochu času a priestoru pre vaše záľuby a koníčky. Užite si to.

Ryby
Aj keď tieto dni nebudete na pracovisku tak výkonní, ako ste si zvykli v predchádzajúcich, veľmi úspešných týždňoch, predsa len to bude dostačujúce a uspokojivé pre vašich nadriadených. O to viac času máte na užívanie si lásky v spoločnosti vašich partnerov. Môžete si pozvať aj priateľov a spoločne s nimi naplánovať víkend v prírode, či na spoločenskom podujatí. Poriadne sa uvoľnite.


05. 03. 2012 - 11. 03. 2012

Baran
Ak ste sa počas minulého týždňa museli v zamestnaní vo vašich aktivitách brzdiť, počas tohto si môžete dovoliť ísť aj do rizika. Nič vám nedokáže zabrániť byť úspešní, či už v budovaní kariéry alebo vo finančných transakciách. Dokonca sa môžete pokúsiť o výhru v lotérii. Rovnako aj vaše súkromie bude počas týchto dní v pokojných vodách. Počas víkendu očakávajte pozvanie na spoločenskú udalosť, kde sa zabavíte.

Býk
S vysokou pravdepodobnosťou sa budete musieť na pracovisku potýkať s problémami a prekážkami. Budú vás brzdiť v podávaní tých najlepších výkonov. Ani to vám však nedokáže pokaziť dobrú náladu. Po finančnej stránke sa nemusíte obávať žiadnych strát. Ak máte potrebu niečo riešiť, či už v rodinných alebo partnerských záležitostiach, môžete sa do nich pustiť. Nebeská obloha je vám naklonená. Víkend venujte vašim najbližším.

Blíženci
V zamestnaní sa počas tohto týždňa snažte byť veľmi opatrní. Je pred vami sedem rizikových dní. Nepodpisujte žiadne dôležité dohody a zmluvy, nemeňte zamestnanie a nezačínajte s podnikaním. Nič by nevyšlo podľa vašich predstáv. Odložte si všetky tieto záležitosti na príhodnejšie obdobie. V súkromí vládne pohoda a pokoj. Počas víkendu sa snažte čo najviac relaxovať.

Rak
Pre vaše znamenie bude tento pracovný týždeň ako jazda na húsenkovej dráhe. Budete raz hore a raz dole. Úspech sa bude striedať s problémami, ale našťastie sa s tým dokážete vyrovnať. Spokojnosť bude na vašej strane a aj na strane vašich nadriadených. S partnermi máte dobré vzťahy, vládne medzi vami pochopenie a porozumenie. Prichádzajúci víkend by ste mali tráviť v kruhu rodiny.

Lev
Aj keď sa vám v pracovných záležitostiach darí napĺňať všetky body, ktoré ste si naplánovali, predsa len sa budete cítiť podráždení a nervózni. Máte pocit, že ste málo vyťažení. Nesnažte sa niečo na silu urýchliť. Nemuselo by to dopadnúť dobre. Skôr naopak, mohli by ste pokaziť aj to, v čom sa vám doteraz darilo. Vašu prebytočnú energiu presmerujte na vašu rodinu a spoločne s nimi ju môžete využiť na spoločnú aktivitu.

Panna
Pre vás bude tento týždeň katastrofálny. Všetko bude proti vám, ak ide o vaše zamestnanie. Snažte sa byť trpezliví a pokojní. Čím viac by ste to chceli zmeniť, tým viac by ste si škodili. Počas týchto dní dokážete maximálne oceniť vašu rodinu a partnerov. Budú vám maximálne nápomocní v prekonávaní tohto, pre vás pracovne nepriaznivého, obdobia. Počas víkendu by ste sa im mali za to odvďačiť.

Váhy
Aj keď na pracovisku nebudete môcť využiť všetky vaše schopnosti a talent, predsa sa vám podarí úspešne zvládnuť všetky úlohy a odovzdať ich načas. Napriek problémom a prekážkam nimi uspokojíte svojich nadriadených. V súkromí, ale aj v osobnom živote, budete prežívať pokojný a ničím nerušený týždeň. Toto obdobie pokračuje aj počas víkendu, takže máte priestor na relax a odpočinok.

Škorpión
Na pracovisku ste naďalej úspešní, hlavne vo finančných transakciách. Napĺňa vás to spokojnosťou a dodáva vám energiu, ktorej máte na rozdávanie. Taktiež v súkromí sa vám nesmierne darí. Nezadaní majú šancu spoznať novú lásku. V stálych partnerstvách sa vzťahy utužujú a pokiaľ túžite po potomstve, máte na to vynikajúce podmienky. Môžete na to využiť aj prichádzajúci víkend.

Strelec
Naďalej ste pod vplyvom vašej vládnucej planéty Jupiter (šťastie a peniaze). Či už na pracovisku, alebo v súkromí, môžete očakávať iba úspech vo všetkom, do čoho sa pustíte. Snažte sa tieto dni využiť maximálne ako dokážete. Zabezpečíte si tak nielen uznanie a obdiv, ale otvoríte si tak aj dvere do skupiny vyvolených, hlavne v pracovnej oblasti. Víkend si rezervujte iba pre partnerov, pretože vám vytvárajú podmienky, ktoré vám pomáhajú v zamestnaní.

Kozorožec
Pondelok budete mať v zamestnaní náročný a problematický. Už od utorka sa všetko zmení a vám sa začína mimoriadne dariť. Pocítite to aj vo vylepšení finančných podmienok a v upevnení pracovného postavenia. V súkromí, hlavne v partnerstvách, problémy bohužiaľ naďalej pretrvávajú. Buďte opatrní, aby sa nehrotili. Mohli by mať trvalý, negatívny dopad, končiaci rozpadom.

Vodnár
Aj vášmu znameniu sa začína dlhodobejšie dariť v pracovnej oblasti. Práce máte dostatok, ale aj pláce za jej vykonanie. Je to presne to, čo vám maximálne vyhovuje a čo potrebujete. Ste spokojní a prejavuje sa to aj vo vašom súkromí. K rodine a partnerom ste milí a pozorní. Ste plní energie a elánu, ktorú okolo seba šírite. Je pred vami pokojný a pohodový víkend, ktorý si môžete spríjemniť pozvaním vašich priateľov alebo návštevou rodiny.

Ryby
Stále ste na vlne úspechov. V práci si nielen upevňujete vašu pozíciu, ale ju aj posúvate smerom hore. Darí sa vám uzatvárať dohody a zmluvy, ktoré sú pre vašich zamestnávateľov výhodné a zabezpečujú aj finančné zisky. Aj v súkromí, hlavne v láske, sa vám darí. Ste zahŕňaní pozornosťou a láskou zo strany vašich partnerov. Užívajte si to, zaslúžite si.


27. 02. 2012 - 04. 02. 2012

Baran
V zamestnaní sa počas tohto týždňa zamerajte len na pracovné úlohy, ktoré je potrebné vykonať. Všetky vaše zámery a aktivity, ktoré máte v úmysle na pracovisku presadiť si odložte na lepšie obdobie, pretože nebudete mať na ich realizáciu dostatok energie. V súkromí vášho života sa naopak môžete pustiť doriešenia všetkého, čo považujete za dôležité a podarí sa vám to. Víkend si rezervujte na relax a oddych. Môže to byť aj v spoločnosti vašich priateľov.

Býk
Počas tohto týždňa očakávajte na pracovisku prekážky a problémy, ktorými sa budete musieť vážne zaoberať, pretože vám budú brániť plne sa venovať vašim povinnostiam, ale nech vás upokojí ten fakt, že ich zvládnete s prehľadom. Horšie to ale budete mať v riešení hlavne partnerských záležitostí, preto bude lepšie, ak sa dokážete vyhnúť priamym konfrontáciám. Počas víkendu sa snažte na nič nemyslieť a ak môžete, vyberte sa niekam, kde by ste mohli byť sami.

Blíženci
Aj keď máte elán a chuť do práce, atmosféra medzi vami a vašimi spolupracovníkmi nebude ideálna, čo bude mať vplyv aj na vaše celkové výkony. Tieto podmienky nie sú pre vás ideálne, ale v podstate sa s nimi dokážete úspešne vyrovnať. Našťastie v rodinných a partnerských záležitostiach sa nedeje nič mimoriadne, čomu by ste museli venovať zvýšenú pozornosť, takže budete mať dostatok času aj priestoru zbaviť sa všetkých negatívnych myšlienok. Využite na to hlavne víkend.

Rak
V pondelok a v utorok sa snažte vaše emócie mať pod kontrolou, pretože by ste sa mohli dostať do vážnych konfliktov či už s vašimi spolupracovníkmi, alebo nadriadenými, čím by ste si skomplikovali vaše pracovné postavenie. Od stredy do piatku už bude všetko v poriadku. V súkromí sa cítite spokojní a medzi vami a vašou rodinou a partnermi prevláda príjemná atmosféra. Počas víkendu by ste si mohli urobiť s rodinkou výlet.

Lev
Aj tento týždeň sa vám darí uzatvárať výhodné pracovné zmluvy, ktoré vám dávajú dobré dlhodobé vyhliadky na finančné zisky. Rovnako aj vaša kariéra má a bude mať stúpajúcu tendenciu, čo taktiež prispieva k vašej maximálnej spokojnosti a pohode, čo sa prenáša aj do vášho osobného života. Ste príjemní, milí čo oceňujú hlavne vaši partneri. V rovnakom duchu bude prebiehať aj víkend, ktorý je pred vami. Veľa zábavy a smiechu.

Panna
Pre vás, ako najpracovitejšie znamenie celého zverokruhu, nebude tento týždeň práve ideálny na to, aby ste sa cítili spokojní s vašimi výkonmi a výsledkami, pretože podmienky, v ktorých pracujete, nebudú vyhovujúce vašej povahe. Aj tak to ale všetko zvládnete. Zbytočne sa tým nezaťažujte, pretože je to iba dočasná záležitosť a vašou prípadnou mrzutosťou by ste mohli pokaziť aj atmosféru vo vašej rodine, ktorá je pohodová a bezproblémová. Víkend si rezervujte iba pre seba a vaše záujmy.

Váhy
Tieto dni tohto pracovného týždňa sa budete musieť uspokojiť iba s tým, že dokážete vaše pracovné záležitosti ukončiť v stanovený termín, pretože nebudete mať ani čas ani podmienky na detaily, ktorými ste povestní . Bude veľa prekážok okolo vás, ktoré budete riešiť, ale neobávajte sa, zvládnete to. Snažte sa byť nad vecou, pretože ani v súkromí nebudete mať ustlané na ružiach. Hrozia partnerské nedorozumenia a hádky. Ak môžete, víkend trávte niekde mimo domova a sami.

Škorpión
Toto posledné obdobie je pre vás príjemné, pretože sa vám konečne dlhšiu dobu darí budovať si vašu kariéru, ako aj úspešne investovať financie, ktoré vám zabezpečujú dlhodobé zisky. Aj tento týždeň je taký, takže sa môžete naďalej púšťať do nových obchodov. Veľkú podporu v tom všetkom máte aj zo strany vašej rodiny a partnerov, ktorým by ste mali počas nadchádzajúceho víkendu prejaviť vaše ocenenie a vďaku. Akým spôsobom, to už záleží na vašej fantázii.

Strelec
V skratke by sa o vás dalo povedať - čo strela, to zásah do čierneho. Vo všetkom, do čoho sa v zamestnaní pustíte máte podporu a priazeň Vašej vládnucej planéty Jupiter. Budujete si úspešne kariéru a aj po finančnej stránke si vylepšujete váš rozpočet. Rovnako aj váš osobný, rodinný a partnerský život je naplnený spokojnosťou a príjemnou atmosférou, takže sa môžete venovať vašim záľubám a koníčkom bez obáv, že by vám niekto niečo vyčítal. Zaslúžite si to.

Kozorožec
Konečne sa vám darí nielen v zamestnaní všetko zvládať, ale aj po finančnej stránke je to lepšie, čo vás teší a inšpiruje. O to viac by ste sa mali zamerať na vaše súkromie, pretože v tejto oblasti vášho života očakávajte problémy, hádky a nedorozumenia, ktoré by mohli dokonca dopadnúť trvalými rozlukami. Aj počas víkendu buďte obozretní a opatrní vo všetkom čo urobíte, alebo čo poviete.

Vodnár
Máte pred sebou pracovne úspešný týždeň. Veľa práce, ale aj veľa pláce za ňu a to vám vyhovuje. Môžete sa dokonca pustiť aj do projektov, ktoré si vyžadujú dlhodobejšie obdobie na ich realizáciu. Úspech z nich máte zaručený. Ani vaši partneri vás nebudú zbytočne zaťažovať, lebo si uvedomujú, že všetko, čo robíte je aj pre ich blaho. Máte z ich strany maximálnu podporu. Preto počas víkendu urobte niečo, čím by ste sa im vedeli poďakovať za všetko, čo pre vás robia. Môžete si byť istí, že to ocenia.

Ryby
Pre vaše znamenie je to už ako obohraná platňa, v dobrom slova zmysle, ak čítate, že sa vám opäť darí úspešne zvládať všetky vaše pracovné povinnosti, ktorými si upevňujete vaše postavenie a získavate aj po finančnej stránke. Ale je to tak a bude to tak aj počas tohto týždňa. Rovnako aj v oblasti citov a lásky cítite veľké a silné naplnenie a spokojnosť. Tak si to užívajte plnými dúškami.


20. 02. 2012 - 26. 02. 2012

Baran
Počas týchto dní by ste sa mali v zamestnaní venovať iba povinnostiam, ktoré ste si naplánovali. Všetky ostatné aktivity, ako podpisovanie nových pracovných alebo podnikateľských zmlúv, si odložte na príhodnejšie obdobie. Neriskujte. V súkromí sa naopak môžete venovať všetkému bez obáv. Táto oblasť vášho života prebieha počas tohto týždňa bez problémov.

Býk
Pracovne je pred vami príjemný a pohodový týždeň. Nikto vás nenaháňa, ani nestresuje. Vaše pracovné povinnosti si dokážete plniť na sto percent. Teší vás to a napĺňa celkovou spokojnosťou. Rovnaký pocit máte aj zo všetkého, čo sa deje u vás doma a v rodine. S partnermi máte korektné a ničím nerušené vzťahy, čo vám počas víkendu otvára priestor venovať sa vašim záľubám a koníčkom. Užite si to. Zaslúžite si.

Blíženci
Ak máte na pracovisku naplánované dôležité rokovania alebo uzatvárania zmlúv, snažte sa všetko vybaviť už v pondelok. Tento deň je pre vás mimoriadne prajný práve na tieto záležitosti. Zostávajúce dni už nebudú také dobré. Ak v sebe cítite nevyužitú energiu, môžete ju bez obáv presmerovať na vašu rodinu. V tejto oblasti vášho života sa vám ju podarí pretaviť na pozitíva. Počas víkendu si môžete dovoliť trochu leňošenia.

Rak
Od pondelka do štvrtku sa môžete naplno venovať všetkým vašim pracovným povinnostiam a bude sa vám dariť ich aj úspešne dokončovať. V piatok si dávajte pozor na podráždenosť a nervozitu, ktorá vám bude brániť plne sa sústrediť. Vaša doména – rodinné záležitosti, nebude ničím rušená. Spoločne s vašimi najbližšími si môžete naplánovať spoločný víkend. Čaká vás veľa zábavy a príjemných zážitkov.

Lev
Vo vašich pracovných či podnikateľských aktivitách ste opäť už dlhodobejšie na vlne úspechov. Dôkazom je aj tento týždeň. Všetko čo robíte, vám prináša ako materiálne, tak aj veľmi dobré finančné zabezpečenie. Ste spokojní a vnímajú to aj vaši najbližší. Rozosievate okolo seba pozitívnu energiu, ste veselí a zábavní. Podeľte sa o to s vašimi priateľmi. Pozvite ich domov a užite si skvelú zábavu.

Panna
Tak, ako vám v pondelok pôjde práca od ruky, tak sa vám od utorka až do piatku nebude dariť. Dávajte si pozor na podráždenosť a nervozitu z daného stavu. Mohli by ste si na pracovisku skomplikovať kolegiálne vzťahy. Zamerajte radšej vašu pozornosť na rodinu a partnerov. V tejto oblasti vášho života vám nehrozia žiadne starosti a problémy, ktorým by ste museli venovať zvýšenú pozornosť. Víkend využite na odpočinok a relax.

Váhy
Vaše pracovné povinnosti počas týchto dní zvládate bez problémov. Prispieva tomu aj ten fakt, že na vašom pracovisku vládne príjemná a ničím nerušená atmosféra. Tento stav sami vítate. Umožňuje vám odovzdať úlohy presne podľa vašich daností – detailne spracované. Teší vás aj to, že v súkromí je všetko v poriadku. Medzi vami a vašim partnermi vládne pohoda. Počas víkendu vás čaká príjemné kultúrne podujatie, na ktoré môžete pozvať aj priateľov.

Škorpión
Aj tieto dni tohto týždňa sú pre vás mimoriadne dobré na finančné záležitosti. Mali by ste ich maximálne využiť. Môžete sa pustiť do podpisovania nových pracovných zmlúv alebo do realizácie nových projektov. Všetko vám prináša zisky. Vaša rodina a partneri vás podporujú vo všetkom, čo robíte. Bude od vás milé, ak im počas víkendu pripravíte program. Vyjadríte im tak vďaku za všetko, čo pre vás robia.

Strelec
Aj tento týždeň môžete v pracovných aktivitách očakávať maximálnu podporu vašej vládnucej planéty Jupiter (šťastie a peniaze). Máte výborné podmienky na budovanie si vašej kariéry, ako aj na finančné transakcie, ktoré vám prinášajú zisky. Vaše úspechy tešia aj najbližších. Snažia sa pre vás vytvoriť pohodu a príjemnú atmosféru, v ktorej môžete odpočívať a relaxovať. Počas víkendu by ste sa mali vybrať do prírody.

Kozorožec
Sršíte nadšením a dobrou náladou. Odzrkadľuje sa to aj na vašich pracovných výkonoch. Bohužiaľ, nebude sa to odrážať aj na vašom finančnom ohodnotení. Nebude vám to však prekážať. Cítite sa príjemne, čoho príčinou sú vaši partneri a rodina. V tejto oblasti prežívate pekné a príjemné pocity a naplnenie. Rovnako pekné chvíle očakávajte aj počas víkendu.

Vodnár
Počas tohto týždňa ste mimoriadne pracovití, takže stíhate ukončiť všetky vaše aktivity skôr, ako ste si ich naplánovali. Otvára sa vám tak priestor na vzdelávanie alebo štúdium, ktorými si do budúcna dokážete vytvoriť lepšie postavenie. Aj vaša rodina vás v tom podporuje a vytvára vám priestor a čas tým, že prenáša všetky domáce povinnosti na seba. Snažte sa počas víkendu vynahradiť im snahu niečím, čím by ste vyjadrili vašu vďaku.

Ryby
Vo vašom prípade je to už skoro ako obohraná pieseň, pretože už niekoľko týždňov ste maximálne úspešní v zamestnaní a vaša kariéra stúpa. Tento stav vás napĺňa mimoriadnou spokojnosťou a radosťou. Rovnako je na tom aj vaše súkromie. Aj v tejto oblasti vášho života prežívate krásne obdobie. Milujete a ste milovaní. Počas prichádzajúceho víkendu vás čakajú iba príjemné a veselé zážitky.


13. 02. 2012 - 19. 02. 2012

Baran
Pracovné dni tohto týždňa vo vás nezanechajú žiadne mimoriadne pocity. Budú patriť k tým, ktoré vnímate ako všedné a pre vaše ohnivé znamenie až nudné. Napriek tomu budú vaše výsledky pre nadriadených uspokojivé. Utorok a sobota sú pre vás mimoriadne priaznivé na lásku. Vo štvrtok však buďte opatrní, hrozia vám partnerské hádky a nedorozumenia. Podľa vašich reakcií na tieto dni bude vyzerať aj víkend.

Býk
Tak ako sa vám v zamestnaní darilo za posledné obdobie, tak vám to počas tohto týždňa nepôjde. Odložte radšej všetky dôležité pracovné záležitosti na príhodnejšie obdobie. Mohli by ste dokonca ohroziť aj váš kariérny postup. V súkromí, hlavne v citových záležitostiach, budete mať možnosť spoznať novú lásku. Nebudete mať však chuť sa tým zaoberať, lebo vás otrávia, ba priam až znechutia, neúspechy na pracovisku. Oddychujte a relaxujte počas víkendu.

Blíženci
Tento týždeň vás zastihne v mimoriadne dobrej psychickej aj fyzickej kondícii. Ste nabití energiou a elánom. Odzrkadľuje sa to aj na vašich pracovných výkonoch a výsledkoch. Tieto dni sú pre vaše znamenie veľmi dobré na budovanie kariéry a finančné zisky. Vašim súkromím si nemusíte zaťažovať myseľ. Aj v rodinných, aj v partnerských záležitostiach je všetko v absolútnom poriadku. Víkend by ste mohli tráviť v spoločnosti vašich priateľov.

Rak
Už od pondelka sa môžete pustiť aj do náročných pracovných riešení. Nebeská obloha je vám naklonená. Aj keď, v utorok sa budete cítiť trochu rozladení, pretože máte pocit, že je toho na vás priveľa. Nič na tom nezmení ani fakt, že v piatok vás vaši nadriadení pochvália za vaše výsledky. V súkromí je všetko v poriadku. Prežívate príjemné chvíle v kruhu rodiny a víkend vám ponúka prežiť rovnaké pocity aj v súkromí s vašimi partnermi.

Lev
Ste spokojní už od začiatku pracovného týždňa. Všetky vaše aktivity, rokovania a zmluvy, ktoré ste si naplánovali uzavrieť, sa plnia presne podľa vašich predstáv a plánov. Pokiaľ podnikáte, očakávajte úspech. Zo strany vašej rodiny a partnerov cítite maximálnu podporu a uznanie. Víkend využite nato, aby ste sa im mohli poďakovať. Pozvite ich niekam, kde viete, že im tým urobíte radosť.

Panna
Tento týždeň to bude pre vaše znamenie ako z ríše snov. Ste nabití energiou, vitalitou a je to vidieť aj na vašom prístupe ku všetkým pracovným záležitostiam. Zo strany vašich kolegov, ale aj nadriadených, získavate úctu, obdiv a uznanie. Naplňuje vás to spokojnosťou a šťastím. Tieto pocity prenášate aj na vašich najbližších, v súkromí preto prežívate príjemné a milé udalosti. Znásobujú vaše pocity naplnenia všetkého, po čom túžite.

Váhy
Budete sa iba ťažko zmierovať s tým, že sa vám počas tohto týždňa na pracovisku nedarí tak, ako si predstavujete. Venujte sa preto iba záležitostiam, ktoré nebudú od vás vyžadovať mimoriadnu pozornosť a sústredenie. Vašou snahou to zmeniť by ste iba viac skomplikovali vaše postavenie v očiach nadriadených. Aj keď sa vám bude v oblasti lásky a citov dariť, nebudete mať záujem a chuť sa jej oddávať. Je to dôsledok vašich profesionálnych neúspechov. Cez víkend sa venujte iba odpočinku a relaxujte.

Škorpión
Už niekoľko týždňov sa vám darí v oblasti vašich pracovných záležitostí a takto to bude pokračovať aj v najbližších dňoch. Úspešní budete aj v oblasti finančných transakcií, snažte sa to maximálne využiť. Dokonca, máte šancu finančných ziskov aj v nejakej lotériovej hre. V súkromí máte úspech u opačného pohlavia, dávajte si preto, hlavne vy zadaní, pozor. Mohli by ste neuváženým flirtom natrvalo prísť o svojich partnerov.

Strelec
Tento týždeň sa naplno prejaví sila vašej vládnucej planéty Jupiter, ktorá je planétou šťastia a peňazí. V zamestnaní sa vám darí všetko, čo urobíte, premeniť na finančné zisky a aj vaše vyhliadky na kariérny postup sa zvyšujú. V stálych partnerstvách nastáva renesancia. Pre tých, ktorí sú nezadaní a túžia po láske, je tu veľký príležitosť naplnenia. Počas víkendu by ste preto nemali zostávať doma. Vyberte sa niekam do spoločnosti.

Kozorožec
Tento týždeň ste ozaj pracovití a dokonca vás baví všetko, čo robíte. Potvrdzujú to aj vaše dobré výsledky, ktorými vašich nadriadených presviedčate o tom, že si zaslúžite povýšenie. Jediné, z čoho budete trocha sklamaní je to, že sa cítite finančne nedocenení. Aj na toto sklamanie dokážete rýchlo zabudnúť v spoločnosti vašich partnerov. Vytvárajú vám príjemné prostredie a otvorene vám prejavujú svoju náklonnosť a lásku.

Vodnár
V zamestnaní sa vám bude počas týchto dní dariť. Napriek tomu vnímate vnútornú nespokojnosť. Cítite, že by ste prijali a zvládali viac pracovných príležitostí. Celkovo môžete byť spokojní, na pracovisku ste úspešní. V súkromí budete mať príležitosť prežívať krátkodobé milostné dobrodružstvá. Dokonca aj také, ktoré ponúka výdobytok techniky – internet. Pokiaľ ste zadaní, buďte opatrní. Nedajte sa zviesť, mohli by ste ohroziť vaše stále partnerstvá.

Ryby
Ani tento týždeň vám nebude stáť v ceste nič, čo by vám bránilo budovať si kariéru. Máte vo všetkých aktivitách maximálnu podporu aj zo strany vašich nadriadených. Rovnako ako v profesionálnej oblasti vášho života, aj v osobnej sa vám veľmi darí. Cítite lásku a oddanosť zo strany vašich partnerov. Naplňuje vás to maximálnou spokojnosťou a šťastím.


06. 02. 2012 - 12. 02. 2012

Baran
Na pracovisku sa budú dni tohto týždňa niesť v duchu pohody a pokoja. Vaši nadriadení nebudú od vás vyžadovať mimoriadne výkony. Všetko, čo ste si naplánovali, stíhate odovzdať načas a spokojnosti všetkých. V láske a citoch sa nemusíte, okrem pondelka, obávať žiadnych nepríjemností, ktoré by vám pokazili celkovo príjemný týždeň. Počas víkendu odpočívajte a relaxujte.

Býk
Od pondelka do utorka sa cítite mimoriadne dobre. Ste milí, práca vám ide od ruky a dokonca sa vám ponúkajú nové pracovné príležitosti. Od stredy do piatku budete roztržití a nervózni. Napriek tomu zvládate vaše povinnosti bez problémov. V láske, hlavne vám nezadaným, hviezdy prajú. Môžete stretnúť svojho životného partnera, ale vy akoby ste nemali záujem. Aspoň počas víkendu sa vyberte niekam do spoločnosti a možno zmeníte názor.

Blíženci
Vaše pracovné plány na tento týždeň zvládate bez problémov. Dokonca cítite, že by ste dokázali vaše výkony ešte znásobiť. Nedokážete ich však pretaviť do reálu. Bude vás to znervózňovať. „Neznásilňujte sa“. Radšej vyčkajte na priaznivejšie obdobie. V utorok a v stredu si dávajte pozor na zbytočné roztržky medzi vami a vašimi partnermi. Na víkend si pozvite priateľov. Trochu sa odviažte.

Rak
V pondelok bude na pracovisku pohoda. Od utorka do stredy ste výnimočne výkonní. Ak máte niečo dôležité, využite maximálne práve tieto dni. Štvrtok a piatok vytrvalo a úspešne pracujete. Môžete sa tešiť na zaslúženú odmenu. Nezadaným praje hlavne pondelok. Máte možnosť získať trvalú lásku. Zadaným tento týždeň pripraví príjemné chvíle v kruhu rodiny.

Lev
Od pondelka do utorka si pripravte všetky podklady na projekty, ktoré chcete rozbehnúť. Od stredy do piatku ich realizujte. Môžete si byť istí, že vám všetko dopadne presne podľa vašich predstáv a plánov. Robíte kariéru a darí sa vám. V súkromí máte všetko v poriadku. Môžete sa venovať tomu, čo je potrebné, aby ste zabezpečili rodinu. Víkend si rezervujte iba pre svojich najbližších. Chýba im vaša spoločnosť.

Panna
Aj keď sa vám v zamestnaní darí, je vo vás viac, ako dokážete vášmu pracovnému okoliu reálne ukázať. Nesnažte sa však preto za každú cenu všetkým dokázať, čo vo vás je. Príde čas a vaše výsledky to všetkým povedia za vás. Ak sa v utorok a v stredu vyhnete partnerským roztržkám, aj vaše súkromie bude mať príjemnú atmosféru. Víkend venujte domácnosti a jej zveľaďovaniu. Zapojte aj rodinu.

Váhy
Je pravdepodobné, že počas pondelka a utorka sa vám budú ponúkať nové pracovné príležitosti. Buďte ostražití, aby ste na ne mohli zareagovať. Zvyšok pracovného týždňa vám prejde v príjemnej atmosfére a bude sa vám dariť. Do vašich vzťahov prichádza nové, čerstvé ovzdušie. Nezadaným možno aj nová, trvalá láska. Podriaďte tomu aj prichádzajúci víkend.

Škorpión
Máte pred sebou super pracovný týždeň. Vaše povinnosti zvládate k spokojnosti vašich nadriadených, čím si upevňujete vaše postavenie a vylepšujete vaše finančné ohodnotenie. Dokonca máte príležitosť pokúsiť sa o výhru v lotérii. Tieto dni máte veľmi dobré na finančné záležitosti. Rovnakú spokojnosť a nadšenie pociťujete aj v súkromí. Pokračovať môžete aj počas víkendu. Pozvite si priateľov a zabavte sa spoločne.

Strelec
Počas tohto týždňa sa vám na pracovisku bude mimoriadne dariť. Hlavne vo finančných záležitostiach. Všetko sa pod vašimi rukami mení na zlato. Pokiaľ podnikáte, očakávajte slušné zisky. Počas týchto dní z vás vyžaruje veľká charizma, ktorá je veľmi príťažlivá pre opačné pohlavie. Ak ste zadaní, dávajte si pozor, aby ste nepodľahli zvodom mimo domova. Nezadaní sa môžu tešiť na vzrušujúce zážitky. Hlavne počas víkendu.

Kozorožec
V pondelok a v utorok očakávajte ozaj veľa práce. Nebude to však adekvátne finančne ohodnotené. Už od stredy sa celá situácia obráti vo váš prospech. Dokonca aj vaši nadriadení vás budú chváliť za vaše výkony. Poveria vás novými úlohami s dobrým finančným zabezpečením. V láske a súkromí je všetko OK. Cítite sa príjemne a spokojní. Cez víkend si môžete dovoliť leňošiť, zaslúžite si to.

Vodnár
Toto je váš týždeň, pretože v zamestnaní ste nesmierne výkonní a všetko, do čoho sa pustíte, sa vám darí napĺňať. Vás samotných to uspokojuje, a to už je čo povedať. Túto spokojnosť prenášate aj do vášho osobného života. Máte dobrú náladu, ste veselí a vtipní. Veľmi príjemne to pôsobí aj na vašu rodinu. Čo tak vymyslieť niečo, čím by ste si vzájomne spríjemnili prichádzajúci víkend...?

Ryby
Práca vám aj tento týždeň vychádza presne podľa vašich predstáv. Ak vás čakajú pohovory, máte veľkú šancu v nich uspieť. Tieto dni sú pre vaše znamenie veľmi prajné aj na začatie podnikania. Kariéra a postup sú zaručené. Cítite sa ako v siedmom nebi, pretože vaše súkromie je naplnené láskou a uznaním zo strany vašich partnerov.


30. 01. 2012 - 05. 02. 2012

Baran
Tento pracovný týždeň síce nebude tak úspešný ako tie predošlé, ale bude dostatočný k tomu, aby ste si všetky vaše povinnosti na pracovisku stihli včas ukončiť a v poriadku odovzdať k spokojnosti vás, aj vašich nadriadených. V oblasti lásky a citov sa snažte byť opatrní, či už vo fyzickej alebo verbálnej forme. Hrozí vám partnerská hádka a dlhodobá kríza. Počas víkendu hlavne odpočívajte a relaxujte niekde v úplnom súkromí.

Býk
V zamestnaní očakávajte pohodovú a príjemnú atmosféru, ktorá bude prispievať k tomu, že si môžete v pokoji plniť všetky pracovné povinnosti. Všetko, na čom budete pracovať, sa vám podarí podľa vašich predstáv a plánov. Veľkú opatrnosť vo všetkom čo budete robiť alebo hovoriť by ste mali dodržiavať v partnerských záležitostiach. Nedajte sa vyprovokovať k ničomu neuváženému. Mohli by ste trvalo poškodiť doterajšie fungujúce spolužitie.

Blíženci
Všetky vaše naplánované pracovné povinnosti si hneď od pondelka postupne a úspešne plníte. Máte dokonca čas aj priestor pomáhať vašim spolupracovníkom. Predsa sa budete na pracovisku trochu nudiť. Cítite, žeby ste zvládli oveľa viac. Aj vo vašom súkromí sa nedeje nič mimoriadne, čomu by ste mali venovať zvýšenú pozornosť. Všetci okolo vás sú spokojní. Rodina, aj partneri. Víkend sa snažte stráviť s nimi.

Rak
Od pondelka do utorka vám práca pôjde od ruky. Všetko, do čoho sa pustíte zvládnete dokončiť v predstihu. Streda až piatok vás zastihne v miernom strese. Našťastie vás to nebude ovplyvňovať ani obmedzovať vo vašich pracovných výkonoch. Vaša rodina aj partneri vám prejavujú podporu, ale aj náklonnosť a lásku. Dodáva vám to energiu a elán. Revanšujte sa im počas víkendu. Napríklad im pripravte slávnostný obed.

Lev
Konečne sa vám začína v zamestnaní opäť dariť. Vo všetkom by ste však prijali rýchlejší postup, pretože by ste chceli dohnať zameškaný čas. Nerobte nič nasilu, všetko ide tak, ako má. Celkovo ste spokojní a máte dobrú náladu, ktorá sa prenáša aj na vašich rodinných príslušníkov. Tí majú radosť z toho, že ste spokojní. Nájdite si preto pre nich dostatok času aj priestoru, aby ste im mohli prejaviť vašu vďaku za ich podporu. Pozvite ich počas víkendu niekam, kde sa spolu zabavíte.

Panna
Počas tohto týždňa sa na vašom pracovisku nebudú diať žiadne mimoriadne udalosti, ktoré by vás mohli odpútať od vašich povinností. Vyhovuje vám to, pretože sa môžete sústrediť na všetko, čo robíte a podávať najlepšie výkony. Podporu nachádzate aj v kruhu rodiny, hlavne zo strany vašich partnerov. Ochotne za vás preberú vaše povinnosti týkajúce sa domácnosti. Nezabudnite sa im počas víkendu revanšovať. Ocenia to.

Váhy
Svoje pracovné povinnosti máte pod kontrolou. Stíhate ich jednu po druhej plniť, čo prispieva k vašej celkovej pohode. Tá je pre vás dôležitá, aby ste dokázali pracovať na sto percent. Budete ju potrebovať. Vaše súkromie, hlavne partnerské spolužitie, prechádza krízou. Buďte opatrní, aby ste ju vašimi neuváženými reakciami neprehĺbili. Cez víkendu sa uchýľte niekam, kde by ste mohli byť sami, aby ste mohli v pokoji relaxovať.

Škorpión
Ak ste doteraz nemali priaznivé obdobie na realizáciu vašich pracovných, či podnikateľských zámerov, tento týždeň vám to v plnom rozsahu vynahradí. Všetky vaše plány a projekty sa vám podarí presadiť a prinesú vám neočakávaný finančný zisk. Aj v oblasti citov a lásky sa vám darí. Vaši partneri sa vám snažia vytvárať príjemné domáce prostredie, kde môžete naberať novú silu a energiu. Počas víkendu by ste si mohli naplánovať spoločný výlet do prírody.

Strelec
Počas týchto dní sa vám nielen bude dariť vaša práca, ale môžete sa tešiť aj na dobré finančné ohodnotenie za jej vykonanie. Dokonca je vám nebeská obloha naklonená natoľko, že môžete očakávať financie aj z výhier v lotérii. Vaše súkromie nebude ničím nepríjemným narúšané. Môžete sa tešiť z celkovo úspešného týždňa.

Kozorožec
Vaše pracovné úlohy plníte bez problémov. Podávate výborné výkony, čím si upevňujete vaše postavenie. Paradoxne, nebudete finančne náležite ohodnotení. Vám to však v týchto dňoch neprekáža, vašu myseľ zamestnáva láska. Môžete sa tešiť na dni naplnené citmi a romantickými vyznaniami zo strany vašich partnerov. Užívať si ich budete hlavne počas víkendu.

Vodnár
Tento týždeň sa cítite mimoriadne nabití energiou a elánom. Odzrkadlí sa to aj na vašich dobrých pracovných výkonoch. Cítite, že by ste zvládli aj viac, ako máte naplánované. Využite to napríklad na vzdelávanie alebo presmerujte všetku prebytočnú energiu na vašich blízkych. S ich pomocou si naplánujte víkend, kde by ste mohli dni voľna stráviť spoločnými aktivitami.

Ryby
Jeden úspešný týždeň v zamestnaní za vami a ďalší, rovnako úspešný, je pred vami. Všetko zvládate bez problémov. Budujte si a upevňujete vaše postavenie. Mimoriadne dôležitým faktom však pre vás je to, že v súkromí, láske a citoch prežívate niečo fantastické. Ste milovaní a milujete. Ste zahŕňaní pozornosťou a nehou. Citmi, ktoré sú pre váš život veľmi dôležité.


23. 01. 2012 - 29. 01. 2012

Baran
Ak ste vo vašom zamestnaní spokojní, môžete sa tešiť z pracovných úspechov, ktoré vám tento týždeň upevnia postavenie. Pre tých, ktorí uvažujú o zmene pracoviska, sú na tento krok vhodné pondelok a štvrtok. Aj v oblasti rodinných alebo partnerských záležitostí je celý tento týždeň naklonený všetkým aktivitám, ktoré utužia váš vzťah. Víkend prežijete v príjemnej atmosfére, v kruhu vašich priateľov.

Býk
Ak máte v zamestnaní naplánované dôležité rokovania, snažte sa ich absolvovať v pondelok. K ich úspešnému uzavretiu vám nebude nič brániť. To sa však nedá povedať o zostávajúcich dňoch tohto pracovného týždňa. Ak chcete riešiť niečo v oblasti rodinných záležitostí alebo medzi vami a vašimi partnermi, môžete to robiť bez obáv. Nebeská obloha je vám naklonená. Počas víkendu si naplánujte troška leňošenia.

Blíženci
Tieto dni by ste sa mali obrniť trpezlivosťou a pripraviť sa na pracovné prekážky, ktoré budete musieť riešiť. Očakávajte aj nepríjemné správy, ktoré vás môžu vnútorne rozhodiť. Môže sa stať, že sa vďaka tomu nebudete vedieť sústrediť na vaše úlohy. Našťastie, máte pri sebe ľudí, pri ktorých sa dokážete odreagovať a ktorí vám nedovolia upadnúť do depresií. Mali by ste s nimi tráviť aj prichádzajúci víkend. Nezostávajte sami.

Rak
Tento týždeň to bude u vás na pracovisku ako na vlnách. V pondelok budete podráždení a ani práca vám nepôjde tak, ako by ste chceli. V utorok a v stredu ste naopak veselí, komunikatívni a aj vaše pracovné výsledky sú výborné. Štvrtok je znova náročný a piatok úspešný. V rodinných a partnerských záležitostiach je všetko pevné a nemenné. Vládne medzi vami spokojnosť a príjemná atmosféra, ktorá vám dodáva novú silu a energiu.

Lev
Pre vaše znamenie je netypické, aby ste už druhý týždeň nedosahovali stopercentný úspech v zamestnaní. Ale je to tak. Potvrdzujú to aj tieto dni. Snažte sa byť trpezliví a nepodliehajte nervozite. Pod jej vplyvom by ste viac pokazili ako dosiahli. Venujte sa svojmu súkromiu, rodine, partnerom. V tejto oblasti vášho života sa vám darí. Všetci vás podporujú. Cez víkend sa snažte hlavne odpočívať a relaxovať.

Panna
Je pred vami pracovne náročný týždeň. Prekážky a problémy však vnímate ako výzvu. Dozviete sa ale aj nepríjemné správy, ktoré vás dokážu vyhodiť z rovnováhy. Tú potrebujete, aby ste dosahovali tie najlepšie výkony a výsledky. V rodinnom kruhu nachádzate oporu a pochopenie. Môžete sa teda sústrediť na všetko, čo je potrebné urobiť, aby ste znova našli vnútornú rovnováhu a pohodu.

Váhy
V pondelok sa snažte urobiť všetko dôležité, čo máte naplánované. Od utorka až do piatku, aj keď budete nabití energiou a elánom, spotrebujete ich na odstraňovanie prekážok a problémov na pracovisku. Budete sa nimi musieť vážne zaoberať. V spoločnosti vašich partnerov sa vám, za ich pomoci, darí nabrať novú silu aj stratenú náladu. Mali by ste sa im počas víkendu nejako odvďačiť. Pozvite ich na romantickú večeru niekam do spoločnosti.

Škorpión
Tento pracovný týždeň bude pre vaše znamenie skoro až nudný. Všetky povinnosti a úlohy, ktoré máte na tieto dni naplánované, stíhate dokončiť a robíte ich mechanicky. Rovnaký priebeh všetkých vašich činností bude aj v súkromí. Zostane vám teda priestor na vaše koníčky a záľuby, ktorým ste sa už dlhšiu dobu nemohli venovať. Aj počas víkendu sa im môžete oddávať. Prípadne si urobte iný program, ktorý vás dokáže nabudiť.

Strelec
Už v pondelok sa budete cítiť bez energie, čo môže byť dôsledok toho, že sa nemusíte po zdravotnej stránke cítiť v poriadku. Pokračovať to bude až do konca týždňa. Na čo siahnete, nebude sa vám dvakrát dariť. Bude to skúška trpezlivosti a nervov. Nepodliehajte tomu, mohli by ste si túto náladu preniesť do súkromia. Pokazilo by to inak vcelku príjemnú atmosféru medzi vami a vašimi partnermi.

Kozorožec
Pokúste sa počas tohto týždňa, hlavne v zamestnaní, nepresadzovať žiadne vaše predstavy alebo názory. Každá vaša snaha by sa obrátila proti vám a iba by ste sa dostali do konfliktov so spolupracovníkmi. Obráťte vašu energiu na rodinu a partnerov. V tejto oblasti vášho života sa vám darí, vaše snahy sa stretnú s pozitívnym ohlasom a podporou. Mali by ste si dopriať aj veľa odpočinku. Využite na to prichádzajúci víkend.

Vodnár
Od pondelka do stredy sa vám nielen darí na pracovisku, ale máte aj plnú podporu vašich nadriadených vo všetkom, do čoho sa pustíte. Pokiaľ podnikáte, budete mať nielen veľa práce, ale aj zaslúžené finančné ohodnotenie za vašu snahu. Ste spokojní aj v oblasti citov a lásky. Cítite sa naplnení a príjemne naladení. Podeľte sa o všetko s vašimi priateľmi. Pozvite ich počas víkendu k vám a strávte spoločne tento čas zábavou.

Ryby
V zamestnaní vás čaká úspech, obdiv a uznanie. Či už zo strany vašich spolupracovníkov alebo vašich nadriadených. Budujete si tak naďalej vašu kariéru, upevňujete postavenie a vylepšujete svoje financie. Ste príkladom pre všetkých. V láske, pre vás tak dôležitej oblasti, je všetko OK. Môžete sa tešiť na sedem dní radosti a spokojnosti.


16. 01. 2012 - 22. 01. 2012

Baran
Vaše znamenie môže byť maximálne spokojné ak ide o pracovnú kariéru. Tak, ako sa vám darilo počas minulých dní, rovnaké úspechy môžete očakávať aj počas tohto týždňa. Váš bojovný Mars je v priaznivej konštalácii so Slnkom, vašou životnou energiou. Podobne úspešne bude prebiehať všetko v rámci vašich rodinných či partnerských záležitostí. Dokonca vám zostane aj čas venovať sa vašim koníčkom a záľubám.

Býk
Od pondelka do stredy vám v zamestnaní bude nebeská obloha maximálne naklonená. Snažte sa počas týchto dní urobiť väčšinu z toho, čo máte naplánované. Aj štvrtok a piatok budú priaznivé dni v pracovnej oblasti, ale zďaleka nie tak, ako tie predošlé. V oblasti lásky a citov sa máte na čo tešiť. Počas týchto dní budete mimoriadne sexuálne pôsobiť na opačné pohlavie. Je to výborná možnosť, ako využiť dni prichádzajúceho víkendu.

Blíženci
V podstate sa u vás na pracovisku, hlavne od pondelka do štvrtka, nebudú diať žiadne mimoriadne veci. Dá sa povedať, že sa v zamestnaní budete určitým spôsobom až nudiť. Mali by ste byť opatrní, aby to vaši nadriadení nezbadali. Zostáva vám tak viac energie na vaše súkromné záležitosti, na rodinu i partnerov. Môžete si naplánovať spoločný víkend.

Rak
V pondelok si dávajte pozor na podráždenosť, ktorou by ste mohli otráviť vašich spolupracovníkov. V utorok a štvrtok vám pôjde práca od ruky ako máloktorému z celého kolektívu. V piatok už budete iba v pohode doťahovať záver všetkých vašich pracovných úloh. Ak ide o vaše súkromie a hlavne rodinné záležitosti, nerobte si starosti. Všetko je v poriadku. Aj víkend prebehne v príjemnej a spokojnej atmosfére. Je pred vami fajn týždeň.

Lev
Tento týždeň by ste sa mali vzdať všetkých vašich pracovných plánov. Nemali by ste sa púšťať do žiadnych rokovaní, odložte podpisovanie dôležitých zmlúv, nebeská obloha vám nežičí. Snažte sa byť pokojní, nič zlé netrvá večne. Sústreďte vašu energiu na rodinu, partnerov a priateľov. Môžete si to dovoliť. Trochu sa v ich strede odreagujte a nemyslite na nič dôležité. Hlavne počas víkendu by ste mali zvoliť aktívny odpočinok. Športujte.

Panna
Pre vás sa budú tieto dni po pracovnej stránke javiť ako nesmierne nudné a nezáživné. Hlavne od pondelka do štvrtka. Ale už v piatok sa celá situácia zmení. Budete sa znvoa cítiť ako ryba vo vode. Vaši nadriadení vás poveria dôležitými úlohami, ktoré úspešne zvládate. V súkromí sa nebude diať nič mimoriadne. Môžete si naplánovať víkend iba pre seba a vaše záujmy.

Váhy
Ak máte v pláne vašim nadriadeným predložiť vaše nové projekty, urobte to v čase od pondelka do stredy. Môžete si byť istí, že vám ich všetky odklepnú. Od štvrtka do piatku už môžete začať s ich úspešnou realizáciou. Tešte sa na chvíle vo vašom voľnom čase, hlavne v oblasti lásky. Budú naplnené citmi. Ste počas týchto dní mimoriadne príťažliví pre vaše pohlavie. Aj víkend tak bude naplnený vzrušujúcimi zážitkami.

Škorpión
Pracovne budete mať povinností tak akurát a zvládnete ich bez problémov. Dokonca ste schopní urobiť toho viac, ako ste si naplánovali a neprekážalo by vám, ak by vaša práca bola trochu akčnejšia. Je vo vás veľa energie a elánu. V citovej oblasti a láske sa vám bude veľmi dariť hlavne od stredy a bude to pokračovať aj počas víkendu. Mali by ste si ho podľa toho prispôsobiť.

Strelec
Počas týchto dní pracovného týždňa sa obrňte hlavne veľkou trpezlivosťou vo všetkom, čo budete robiť. Aj v komunikácii s vašimi spolupracovníkmi. Nebude sa vám totiž dariť podľa vašich predstáv a môžete byť z toho podráždení. Naopak, v súkromí, rodinných a partnerských záležitostiach, prežívate absolútnu spokojnosť a naplnenosť. Počas víkendu si doprajte poriadny relax a odpočívajte.

Kozorožec
Nie každý deň svieti slnko, čo pocítite aj vy. Hlavne v oblasti vašich pracovných záležitostí. Budete sa potýkať s problémami a prekážkami, ktoré musíte riešiť. Všetky naplánované úlohy budú stagnovať a ani po finančnej stránke to nebude ružové. Zato v oblasti lásky žnete samé úspechy. Či už ste zadaní alebo voľní. Opačné pohlavie o vás javí veľký záujem, preto buďte opatrní a obozretní.

Vodnár
V pondelok a v utorok sa na pracovisku doslova nudíte. Bude vás to hnevať a popudzovať voči všetkým a všetkému okolo vás. Vydržte, od stredy do piatku a vám začína pracovne dariť. Viditeľné to bude hlavne po finančnej stránke. Váš osobný život je počas týchto dní ničím nerušený. Celkovo sa cítite príjemne a spokojne. Počas víkendu sa venujte hlavne priateľom a rodine.

Ryby
Ste šťastné znamenie. Vám sa darí už dlhodobo a nebude to inak ani počas tohto týždňa. V zamestnaní môžete venovať energiu budovaniu ďalšej kariéry, pretože do čoho sa pustíte, z toho je úspech. Rovnako aj vaše súkromie, hlavne citový život, plynie v láske a porozumení. Ste milovaní a milujete. Čo viac si môžete človek želať k šťastiu? Užívajte si tieto krásne dni.

 


09.01.2012 - 15.02.2012

Baran

V zamestnaní sa môžete venovať aj náročným projektom. Tento týždeň je vaša vládnuca planéta Mars v priaznivom spojení so slnkom. Dodáva vám to nesmiernu aktivitu a schopnosť zvládať aj zložité pracovné riešenia. Darí sa vám aj v láske. Hlavne pondelok a sobota sú na city a vyznania veľmi vhodné. Je pred vami sedem dobrých a úspešných dní.

Býk

Vaša vládnuca planéta Venuša je v priaznivom ožiarení od planét Saturn (kariéra) a Jupiter (šťastie a peniaze). Naznačuje to, že sa vám pracovne bude výborne dariť a bude to pre vás výhodné aj po finančnej stránke. V súkromí ste spokojní, v partnerskom spolunažívaní vám to klape. Môžete sa oddávať radosti a spokojnosti v každej oblasti vášho života. Počas víkendu relaxujte.

Blíženci

Pokiaľ sa na vašom pracovisku počas tohto týždňa nedáte vtiahnuť do podráždených reakcií na určité zmeny, ktoré vám nevyhovujú, môžete si byť istí, že vaše výkony vám zaručia dobré finančné zisky a upevnenie vášho postavenia. Vaše súkromie, hlavne oblasť lásky a citov, prechádza príjemnými zmenami. Oživia hlavne dlhotrvajúce vzťahy. Máte ideálny plán, ako prežiť nadchádzajúci víkend.

Rak

V pondelok je na vašom pracovisku pohoda. Od utorka do stredy však budete v strese. Nech vás to netrápi, už vo štvrtok a v piatok ste opäť pokojní a pracovití. Od vašich nadriadených si za to vyslúžite pochvalu a uznanie. V rodinných záležitostiach máte všetko pod kontrolou. Vaši partneri sú vám vo všetkom nápomocní, máte možnosť využiť víkend na vaše záujmy a koníčky.

Lev

Ste dominantné a cieľavedomé znamenie. Naplno sa to prejaví počas týchto dní, kedy vám v tom bude pomáhať aj ohnivý Mars. Ak tieto priaznivé aspekty rozumne využijete, máte veľmi vysokú šancu získať na pracovisku nielen uznanie a obdiv spolupracovníkov, ale aj lepšie postavenie. V pondelok sa snažte vyhnúť slovným konfrontáciám s partnermi, hrozia hádky. Naopak, počas víkendu budete mať dva nádherné dni na lásku. Využite ich.

Panna

V zamestnaní sa vám bude dariť hlavne vo finančných otázkach. Vaša vládnuca planéta Merkúr má dobré postavenie voči planéte Jupiter (šťastie, peniaze). Môžete sa cítiť po celý čas podráždení, preto sa snažte byť opatrní, hlavne v komunikácií s kolegami a nadriadenými. Ak ste doteraz nenašli vhodný čas na vyznania lásky vašim partnerom, urobte tak práve tento týždeň. Nebeská obloha je vám v tejto oblasti priaznivo naklonená.

Váhy

Tento týždeň si môžete na pracovisku dovoliť naplno využiť vašu schopnosť pre detail. Budete schopní nielen stíhať všetky úlohy, ktoré máte naplánované, ale máte čas povýšiť ich na hotové „umelecké dielo“. V súkromí sa cítite spokojní. Vaši partneri sú k vám pozorní a milí, čo vás napĺňa radosťou a šťastím. Počas víkendu by ste si mohli spoločne naplánovať návštevu nejakého kultúrneho podujatia.

Škorpión

Tento týždeň bude pre vaše znamenie, či už na pracovisku alebo v súkromí, pokojný a ničím nepríjemným nerušený. Všetky pracovné záležitosti splníte včas a bezchybne. Aj doma sa odohráva všetko v príjemnej atmosfére. Môžete si dopriať venovať sa sebe samým a vašim koníčkom, na ktoré ste už dlhšie obdobie nemali čas. Počas víkendu sa venujte iba tomu, čo budete chcieť robiť vy.

Strelec

Ak si počas tohto týždňa dokážete na pracovisku zachovať rozvahu a chladnú hlavu, tak u vašich nadriadených získate podporu na realizáciu vašich plánov a nových projektov. Do budúcna vám zabezpečia aj lepšie finančné ohodnotenie. V oblasti lásky si dávajte pozor, hlavne vy zadaní. Budete v pokušení vyskúšať si erotické dobrodružstvá mimo vašich partnerov. Nezadaných čaká vzrušujúci víkend.

Kozorožec

Od pondelka do štvrtka ste na pracovisku mimoriadne aktívni. Vaša aktivita vám prináša nielen uznanie, ale aj upevnenie vášho pracovného postavenia a finančnú odmenu. V piatok sa snažte vyhnúť hlavne podpisovaniu dôležitých zmlúv. Vaša vládnuca planéta Saturn má krásne postavenie voči Venuši. Znamená to, že v tomto týždni sa vám bude dariť hlavne v oblasti lásky. Bude najlepšie, ak si víkend naplánujete iba s vašimi partnermi. Čaká vás veľa romantiky.

Vodnár

Vaše znamenie má od pondelka do štvrtka pracovnú krízu. Nič sa vám v tieto dni nebude dariť, nech sa budete snažiť akokoľvek. Nedajte sa znechutiť, už v piatok budete schopní dohnať všetko zameškané. Sústreďte vašu energiu na oblasť partnerstva a rodiny. V tejto oblasti vášho života sa vám našťastie darí. Aj víkend preto venujte vašim blízkym.

Ryby

Tak, ako úspešne ste ukončili minulý rok, tak sa vám začína aj tento . Príkladom je aj týchto sedem dní. V zamestnaní ste naďalej úspešní, žnete obdiv zo strany spolupracovníkov aj vašich nadriadených. Rovnako aj v súkromí sa cítite naplnení a šťastní. Milujete a ste milovaní. Nadchádzajúci víkend vás čaká nejaké milé prekvapenie v kruhu vašich priateľov.

 


02.01.2012 - 08.02.2012

Baran

Od pondelka do stredy sa v zamestnaní nesnažte robiť, ani presadzovať u vašich nadriadených nič na silu. Okrem toho, že sa vám to nepodarí, mohli by ste si všetkých popudiť proti sebe. Už vo štvrtok a v piatok môžete všetky vaše plány realizovať bez obáv. V stredu budete mať veľmi priaznivé obdobie v oblasti citov a lásky. Pokiaľ ste nezadaní, nezostávajte doma. Choďte do spoločnosti, máte možnosť spoznať novú lásku.

Býk

Začiatok nového pracovného roku vás zastihol v mimoriadne dobrej nálade. Odzrkadľuje sa to aj na vašich výkonoch a výsledkoch. Robota vám ide od ruky, všetko stíhate bez väčších alebo menších problémov dokončiť. V oblasti vášho rodinného, či partnerského života sa vám darí. Dávajte si pozor v stredu, aby ste si všetku pohodu nepokazili hádkou. Víkend budete prežívať v príjemnej atmosfére, v spoločnosti priateľov.

Blíženci

Hneď prvé pracovné dni nového roka, pondelok a utorok, budú pre vás kritické. Nepúšťajte sa do ničoho nového a ani neuzatvárajte a nepodpisujte žiadne nové, či dôležité zmluvy. Naopak, od stredy do piatku môžete bez obáv realizovať všetky vaše plány. V rámci vášho partnerského života vás v pondelok čaká príjemný večer v spoločnosti vašich partnerov a pokračovanie počas nadchádzajúceho víkendu.

Rak

V pondelok sa snažte vyhnúť slovným konfrontáciám s vašimi spolupracovníkmi. Budete mať tendencie byť pichľaví. Zbytočne by ste si tak narobili nepriateľov. Už od utorka sa vaša nálada zmení. Ste milí, príjemní a aj ochotní byť nápomocní. V osobnom a hlavne partnerskom spolužití si dávajte v stredu pozor na možnú hádku. Inak je v tejto oblasti vášho života všetko v poriadku.

Lev

Pre vaše znamenie je začiatok nového roka v pracovnej oblasti najlepší, aký si viete predstaviť. Budujete si kariéru, zo všetkého, do čoho sa pustíte vám prichádzajú finančné zisky a ešte aj energie máte na rozdávanie. Celý tento týždeň je vo vašom súkromí, rodine a v partnerstve týždňom príjemných zážitkov. Užívajte si lásku, city a prejavy náklonnosti vo všetkých formách. V rovnakom duchu sa bude niesť aj víkend.

Panna

Pre vás bude začiatok nového pracovného roka veľkým sklamaním. Hlavne v pondelok a utorok. Nebude sa vám dariť. Našťastie, už od stredy máte znova všetko pod kontrolou. V osobnom živote je všetko v poriadku. Na lásku máte nádherný čas v pondelok. Využite to a urobte si s partnermi pekný, romantický večer. Pokračovať môžete počas víkendu. Tieto dni vám prajú.

Váhy

Ste príjemne naladení, plní energie a elánu. Aký lepší štart do nového pracovného roka si môžete želať? Všetko, do čoho sa pustíte, sa pod vašimi rukami mení na zlato. Preto, ak máte v pláne začať nové projekty, máte na to najvhodnejšie obdobie. V stredu sa vám podarí vyhnúť sa hádke s partnermi. Aj v tejto oblasti tak máte pred sebou príjemné a pohodové dni.

Škorpión

Začiatok nového pracovného roka vám začne v pokojnej atmosfére. Čo je najdôležitejšie, zo strany vašich nadriadených máte priazeň vo všetkom, čo chcete robiť a čo plánujete realizovať. Zo strany rodiny máte plnú podporu, preto sa vás počas týchto dní snažia odbremeniť od všetkých domácich povinností, aby ste sa mohli plne sústrediť na projekty, ktoré máte pripravené. Počas víkendu sa im snažte vynahradiť ich snahu niečím, čím ich pre zmenu potešíte vy.

Strelec

Je dosť pravdepodobné, že hneď od začiatku nového roka sa budete v zamestnaní stretávať s neprajníkmi. Aj tak sa vám darí všetko zvládnuť na jednotku. Dokonca máte počas tohto týždňa možnosť získať financie aj prostredníctvom výhry v lotérii. Rovnako, aj zo strany vašej rodiny či partnerov cítite spokojnosť. Dodáva vám to celkový pocit pohody. Počas víkendu sa vám črtá pozvanie niekam, kde sa budete dobre zabávať.

Kozorožec

Pre vaše znamenie sa minulý rok končil, hlavne po finančnej stránke, nie presne podľa vašich predstáv. Začiatok toho nového sa bude niesť v tomto duchu. Našťastie si dokážete udržať dobrú náladu a pohodu. Veľkou podporou a oporou vám budú vaši partneri a rodina, z ktorých čerpáte pozitívnu energiu a elán. Prichádzajúci víkend by ste sa mohli všetci vybrať niekam mimo domova. Napríklad, na návštevu k priateľom alebo rodine. Bude to príjemné rozptýlenie pre všetkých.

Vodnár

Od pondelka do stredy máte vynikajúce dni na všetky vaše pracovné záležitosti, ako aj na realizáciu nových projektov. Využite ich, pretože už od štvrtka do piatku sa všetko zmení a nebude sa vám vôbec dariť. Radšej presmerujte svoju energiu na rodinu a partnerov. Táto oblasť vášho života nie je rušená ničím negatívnym. Naplánujte si spoločný, pekný víkend v teple vášho domova.

Ryby

Začiatok nového pracovného roka je pre vaše znamenie asi najlepším štartom z celého zverokruhu. Super práca, super financie, budujete si kariéru. Ste úspešní vo všetkom, do čoho sa na pracovisku pustíte. A ako bonus vnímate fakt, že zo strany vašich partnerov cítite silnú a úprimnú lásku a prejavy citov a náklonnosti. Berte to ako motiváciu na prichádzajúci víkend. Môžete ho prežiť spoločne, naplnený romantikou a vášňou.


26.12.2011 - 01.01.2012

Baran
v pondelok si môžete ešte naplno užívať vianočné sviatky bez obáv, že by ste sa nevedeli po nich po pracovnej stránke rozbehnúť. Už v stredu budete pracovití ako včeličky. Takže postíhate všetko, čo je vašimi nadriadenými od vás vyžadované. Zvyšok týždňa už taký priaznivý nebude. V rodinných a partnerských záležitostiach je všetko v poriadku. Počas Silvestra sa budete zabávať, ale budete cítiť v sebe nervozitu aj počas nového roku.

Býk
je pred vami príjemný, skrátený pracovný týždeň čomu sa aj tešíte, pretože cítite, že už potrebujete trochu odpočinku. Ale aj tak si svoje pracovné úlohy dokážete zastať a všetko včas a v poriadku odovzdať k spokojnosti všetkých zainteresovaných. V rodinných záležitostiach máte zariadené všetko k spokojnosti každého jeho člena a aj v partnerskom spolužití vládne príjemná harmónia. Silvester sa bude niesť vo veľkej veselosti v kruhu vašich najbližších a nový rok oddychujete pri dobrom jedle.

Blíženci
ak vám zostali nejaké pracovné resty, tak ich dokončite do stredy, pretože zbytok týždňa sa už nebudete schopný sústrediť na nič. Ešteže vám vaši nadriadení presunuli všetky povinnosti až na nový rok. V kruhu vašej rodiny sa môžete tešiť s príprav na privítanie Nového roku pri silvestrovskej zábave. Pozvite si priateľov a všetkých, na ktorých vám záleží a spoločne sa oddávajte zábave a veselosti. Ideálne doma. Nový rok oddychujte.

 

Rak
je ešte zopár vecí, ktoré potrebujete na pracovisku dokončiť, preto sa do toho pustite hlavne od utorka do štvrtku. V tieto dni vám je nebeská obloha naklonená. V piatok už neriešte nič, pretože sa nebudete schopný sústrediť. Vaša rodina vám počas týchto dní robí iba radosť. Snažia sa vám ,,oplatiť,, vašu snahu urobiť im nádherné Vianoce a preto vám maximálne pomáhajú pri prípravách na Silvestra. Aj nový rok vám budú spríjemňovať svojou spoločnosťou a prejavmi lásky.

Lev
od utorka do štvrtka budete cítiť v zamestnaní napätie, ktoré sa bude prenášať aj na vašich spolupracovníkov, z obáv, že im ešte na záver roka ,,naložíte,, veľa pracovných povinností. Preto sa snažte urobiť všetko preto, aby ste ho čo najviac eliminovali, lebo nebude dôvod na tieto pocity. Finančne sa vám darí, zvlášť v piatok. V osobnom, rodinnom, či partnerskom živote sa vám darí. Silvester nech už bude trávený doma, alebo mimo neho je pre vás úžasný. Na Nový rok sa cítite spokojne.

Panna
ak je niečo, čo je pre vás v pracovnej oblasti dôležité, snažte sa to vyriešiť v utorok, pretože od stredy do piatku budete nervózny, čo bude mať vplyv na vaše výkony, ale aj na komunikáciu s vašim spolupracovníkmi, alebo nadriadenými. Preto sa snažte vašu podráždenosť mať pod kontrolou, lebo by ste ňou mohli ovplyvniť aj udalosti u vás doma,čo by malo dopad aj na silvestrovksé radovánky. Na nový rok sa snažte hlavne oddychovať.

Váhy
od utorka do piatku bude u vás v zamestnaní príjemná nálada a atmosféra a aj vedomie, že máte o deň skrátený pracovný týždeň vám vyhovuje, takže skoro až z radosťou sa púšťate do dokončenia všetkého, čo ste nestihli a darí sa vám to bez problémov. Môžete sa tešiť aj na všetky udalosti v rodine spojené s prípravami na Silvestra. Čaká vás veľa radosti a zábavy. Aj na nový rok sa cítite radostne.

 

Škorpión
po všetkých tých problémoch a prekážkach, ktorými vám pracovne tento rok sťažoval dosiahnutie vašich plánov sa ne jeho záver cítite spokojne, pretože ste v podstate stihli všetky dôležité udalosti zvládnuť tak ako ste si ich predsavzali. Zvládli ste aj všetko podstatné v rámci vašej rodiny, takže aj v tejto oblasti vašeho života cítite vnútornú spokojnosť a pohodu. Silvester by ste mohli oslavovať doma v kruhu vašich najbližších. Na nový rok vás nebude nič zaťažovať.

Strelec - posledné pracovné dni tohoto roku vás opäť zastihnú v pohode, takže sa môžete bez obáv pustiť so všetkého, čo vám vaši nadriadení uložili. Zvládate to dokončiť na čas a bezchybne. Ste zo sebou spokojný. Aj zo strany vašej rodiny a partnerov vnímate spokojnosť a pohodu, čo vás taktiež napĺňa radosťou. Môžete sa tešiť na Silvestra. Čaká vás veľa dobrého jedenia, pitia, zábavy a smiechu. Prvý deň nového roku sa bude niesť v pokoji.

Kozorožec
aj keď sa cítite trochu sklamaný s nedostatočného finančného ohodnotenia vašej práce zo strany vašich nadriadených, dobrá nálada vás neopúšťa. Je to spôsobené aj tým, že zo strany vašich partnerov a rodiny cítite nesmiernu podporu a spolupatričnosť. Nechajte sa nimi trochu rozmaznávať. Chcú vám takto prejaviť svoju vďaku za všetko, čo ste pre nich doteraz urobili. Silvester bude pre všetkých okolo vás plný radosti a zábavy. Rovnako aj Nový rok sa bude niesť v tomto duchu.

Vodnár
bohužiaľ aj posledné pracovné dni tohoto roku sa bude pre vás niesť v duchu napätia, stresov a nervozity. Snažte sa preto urobiť všetko, čo máte a nepúšťajte sa do ničoho, čo si bude vyžadovať zvýšenú pozornosť a sústredenie. Doma prenechajte prípravu na Silvestra vašim partnerom. Radi to pre vás urobia, lebo chápu vaše rozpoloženie. Nemajte obavy, prežijete oslavy Nového roku v spokojnej a príjemnej atmosfére v kruhu vašich najbližších.

Ryby
tak ako vám po pracovnej stránke celý rok prial, tak v takom duchu ho aj na vašom pracovisku ukončíte. Ak vás vaši nadriadení doteraz nijako neodmenili, môžete očakávať, že tak urobia počas týchto posledných dní tohoto roku. Ste spokojný, tešíte sa zo života, pretože aj v vaši partneri sú vám oporou a milujú vás. Spoločne pripravujete všetko na Silvestra a bude to stáť za to. Čaká vás veľa zábavy a smiechu.To isté bude aj na Nový rok.

Vyrobil Jozef Polčic, kreativci.eu