Ryby
Býk Lev Panna
Škorpión Blíženci
Váhy Baran Rak
Vodnár
Kozorožec
Strelec
*/?>


ASTROLOGICKÁ PREDPOVEĎ na rok 2017

NUMEROLOGICKÁ PREDPOVEĎ

2017 - 2+0+1+7= 10 - 1+0= 1 preto tomuto roku po jeho celý čas bude vládnuť číslo - 1. Jednotka z numerologického hľadiska symbolizuje SLNKO čo znamená životnú energiu a silu ako aj nové a dobré začiatky, ktoré dávajú šancu nie len Slovensku, ale aj všade vo svete možnosť pre všetkých tých, ktorý rozhodujú o chode našej planéty a o osude nás jej obyvateľov, urobiť rozhodnutia, ktoré môžu naštartovať novú etapu,nový začiatok zmeniť všetko k lepšiemu.

ZÁPADNÁ ASTROLOGICKÁ PREDPOVEĎ

JUPITER, planéta šťastia a signifikátor peňazí prechádza do 10.10.2017 znamením VÁH. Od tohoto dátumu až do konca roka bude prechádzať znamením ŠKORPIÓNA, takže všetci vy, čo ste narodený v týchto znameniach máte dôvod na radosť,pretože budete mať v týchto obdobiach viac šťastia a samozrejme sa vám výrazne zlepší aj vaša finančná situácia. Z pohľadu chodu a života celého Slovenska je to tak isto celkovo dobrý rok.

SATURN, múdra planéta, ale aj planéta prekážok prechádza po celý rok 2017 znamením STRELCA čo pre vás narodených v tomto znamení predstavuje možnosť zvýšenej frekvencie v rámci cestovania, ale rovnako tak aj ideálny čas na presťahovanie sa do cudziny pokiaľ o tom uvažujete, alebo už to máte naplánované. Slovensku a jeho vrcholovým predstaviteľom to dáva príležitosť úspešne zvládať všetky rokovania a dohody zo zahraničnými partnermi, investormi a tak pre nás všetkých zabezpečiť lepšiu kvalitu života po finančnej ako aj materiálnej stránke.

URÁN, planéta rýchlych zmien či už v pozitívnom,alebo v negatívnom slova zmysle prechádza v 2017 roku znamením BARANA čo pre vás narodených v tomto znamení predstavuje hektiku vo vašom chovaní a reakciách na situácie dotýkajúce sa každej oblasti vášho života. Preto aj v tomto roku si snažte zachovať vo všetkom čo urobíte,alebo poviete rozvahu a chladnú hlavu. pre Slovensko to znamená priaznivé, ale aj nepriaznivé zmeny. Ktoré z nich prevážia, to záleží na našich ,,mocipánoch,, preto si držme palce a prajme si, aby aj oni boli vo svojich rozhodnutiach rozvážny a mysleli viac na nás všetkých, ako len na pár vyvolených.

ČÍNSKA ASTROLOGICKÁ PREDPOVEĎ

Od 28.1.2017 v čínskej astrológii začína na celý rok vládnuť OHNIVÝ KOHÚT. Kohút je hrdý, nezávislý, ale aj spravodlivý. pre všetkých svetových politikov to znamená že na medzinárodných fórach budú obhajovať hlavne záujmy štátov s ktorých pochádzajú, ale všetky rokovania majú byť z ich strany aj spravodlivé. Pre nás ,,bežných,, ľudí, ktorý žijeme tu na západnej strane pologule, má tento východný horoskop len ozaj minimálny dopad.

BARAN

1. štvrťrok - prvé januárové pracovné dni sa vám darí dobre, ste spokojní. No, do konca mesiaca sa táto situácia bude postupne zhoršovať, ale len trochu. Ak ide o flirty, tak tu budete doslova excelovať a okrem toho sa vám to bude aj páčiť. Preto, pozor všetci zadaní, aby sa vám to nevymklo z rúk! Februárové prvé dva týždne budete mať v zamestnaní pokojné. Tretí a štvrtý týždeň sa vám prestane dariť tak ako koncom januára. V osobnom živote si, okrem lásky, po celý mesiac budete užívať veľa flirtov, bez ohľadu na to, či ste v stabilných alebo začínajúcich vzťahoch. Takže, stále platí - buďte opatrní, aby ste neprekročili hranice, ktorými by ste ublížili niekomu, na kom vám záleží. Celý marec je pre vás obdobím pokojných a príjemných zážitkov, ako pracovne, tak aj osobne - v láske a partnerskom spolužití.

2. štvrťrok - v apríli v práci doslova excelujete. Vaše finančné zisky sú viac ako uspokojivé a ani kariérne sa nebudete mať na čo sťažovať. Aj v láske a citovej oblasti vášho života sa cítite úžasne. So životnými partnermi alebo len milencami prežívate okrem romantiky aj veľa vášne, naplnenej erotikou. Máj je mesiacom lásky a v nej sa cítite naplnení po každej stránke. No, z pracovného hľadiska už nie ste tak spokojní. Nie preto, žE by sa vám nedarilo, ale necítite sa psychicky vo forme. Aj v priebehu celého Júna vám Venuša, planéta lásky veľmi intenzívne prejavuje svoju priazeň, a to vo vás rozpaľuje oheň náruživosti a túžob. V zamestnaní, napriek vaším snahám, to ide horšie, čo by vás inak hnevalo, ale ste zamilovaní, takže tomu nevenujete pozornosť.

3. štvrťrok - v júli sa vám pracovne nebude dariť zvládať vaše povinnosti tak ako ste si to naplánovali, čo vás trochu rozhodí. Pokúste sa cez to preniesť a príliš si to nepripúšťajte. V súkromí máte pred sebou pokojné a harmonické obdobie, a to sa týka aj vašej rodiny a aj vašich partnerov. August vám pracovne dáva všetky bonusy, aké v zamestnaní môžete dosiahnuť. Kariérne sa posúvate smerom nahor, nehovoriac o vašich vynikajúcich finančných ziskoch. Úspech ,,žnete,, aj v osobnom živote, zvlášť si užívate pozornosť a priazeň opačného pohlavia. Z tejto priazne môže vzniknúť aj nová a trvalá láska. Vaše výborné pracovné výkony, ako aj výsledky pokračujú i v septembri. Kariérne stúpate a vaše finančné investície sa znásobujú. V osobnom živote, hlavne nezadaní, očakávajte v druhej polovici mesiaca, že sa s vysokou pravdepodobnosťou zamilujete a bude to dokonca opätované.

4. štvrťrok - počas prvých dvoch októbrových týždňov ste na pracovisku lídrom v každej činnosti, ktorú robíte. Bohužiaľ, nie všetci vaši spolupracovníci vám to prajú, čo zistíte v druhej polovici mesiaca. A právom vás to hnevá, pretože na svoju pozíciu ste sa vypracovali sami. Našťastie, doma máte okolo seba ľudí, ktorí vás milujú a denne vám dávajú na vedomie, akí ste pre nich nenahraditeľní. V novembri sa počas prvého týždňa pracovne presadzujete a darí sa vám. No, v zostávajúcej časti mesiaca sa podmienky v zamestnaní budú zhoršovať, preto bude lepšie, ak v tomto čase nebudete riešiť nič zásadné, hlavne vo finančnej a kariérnej oblasti. Doma, v rodinnom ako aj partnerskom spolužití, je všetko v pohode. V prvej polovici decembra sa vo vašom zamestnaní budú diať zmeny, ktoré nebudú príjemné, ale cez to všetko zvládnete nutné povinnosti. Druhá polovica mesiaca už bude bez problémová. Vianočné sviatky prežijete v krásnom harmonickom súžití s celou vašou rodinou a partnermi, Silvester bude zábavný a bohatý na program, ktorý si užijete aj s priateľmi.

BÝK

1. štvrťrok - prvý mesiac tohto roku sa v zamestnaní správate až povznesene. Všetkých vašich kolegov máte radi, každému dôverujete, ale záver januára vás ,,prebudí,, do tvrdej reality, keď zistíte, že nie všetci okolo vás sú k vám úprimní. Váš osobný život, ako aj rodinné a partnerské spolužitie, je bez problémov a nesie sa v pokojnom duchu. Február máte na pracovisku pokojný, taký oddychovejší. Ste spokojný. Rovnakú spokojnosť a radosť si užívate aj doma v kruhu vašich najbližších. Marec vás zastihne trochu viac márnotratných, a to preto, lebo vnímate, ako ste pre opačné pohlavie príťažlivý a neodolateľný, čo si aj poriadne užívate. Máte pred sebou veľa flirtov, preto pozor, aby ste to, hlavne vy zadaní, nepreháňali. V práci máte v tieto dni pokoj a pohodu.

2. štvrťrok - v apríli sa pracovne, ale aj kariérne úplne zastavíte. Jeho prvá polovica pôjde ešte ako tak, ale počas tej druhej doslova zamrznete. Môže to byť aj preto, lebo v osobnom živote, aj keď ste medzi ľuďmi, sa cítite sami a zle to znášate. Obrňte sa preto veľkou trpezlivosťou. Najkrajší mesiac roku, máj vás v zamestnaní nepoteší ničím. Preto sa hlavne nepúšťajte do žiadnych finančných aktivít, neinvestujte. Ešte aj v tomto mesiaci budete v súkromí smutný, pretože stále pretrvávajú vaše pocity osamelosti v citovej oblasti a láske. Nezaťažujte si hlavu, to všetko prejde a opäť sa vyjasní. A práve jún je tým obdobím, kedy sa u vás všetko vyjasnilo. Z pracovného hľadiska neexistuje žiadna úloha, ktorú by ste nezvládli na výbornú, a rovnako tak aj v osobnom živote ste úspešný. Užívate si aj veľa romantickej lásky, nehy, ale aj naplnenie vašich vášnivých túžob.

3. štvrťrok - júl je pre vás mesiacom, v ktorom môžete, v dobrom slova zmysle, na pracovisku aj riskovať, pretože sa vás šťastena drží pevne ako kliešť. Najmä vo finančnej oblasti sa vám darí tak ako ešte nikdy v tomto roku. Preto by nebolo od veci, ak by ste si podali aj nejakú športku alebo si kúpte los. Aj prvá polovica augusta je pracovne skoro dokonalá, a tá dokonalosť sa dotýka rovnako aj vášho súkromia v každej jeho oblasti. V druhej polovici sa kariérne zaseknete a aj v osobnom živote to bude mierne škrípať, ale to všetko sa u vás odvíja od druhu roboty, ktorú práve vykonávate. Začiatok septembra je pracovne pokojný a v partnerskom spolužití milý a príjemný. Druhý týždeň tohto mesiaca ste v zamestnaní úspešný, a to má veľmi pozitívny dopad aj na vaše finančné ohodnotenie. Taktiež aj v citovej oblasti prežívate renesanciu. Zbytok mesiaca sa v rodine nesie v duchu harmónie a spolupatričnosti.

4. štvrťrok - október vás zastihne plných entuziazmu, chute pracovať, máte veľa nových plánov a projektov, ktoré by ste radi realizovali, ale nech sa snažíte ako najlepšie viete, nič to nie je platné. Nedarí sa vám v ničom, čo vás dosť vnútorne rozhodí, a to je tiež dôvod toho, že sa v súkromí nedokážete uvoľniť. Na to si dávajte pozor, lebo vaši partneri by si to mohli vysvetľovať po svojom. Prvé tri novembrové týždne to bude u vás na pracovisku ako na hojdačke. Raz ste hore a hneď zase až úplne dole. Snažte sa to nejako zvládnuť a presmerujte radšej vašu energiu smerom k vašim partnerom. Chýbate im. December je posledný mesiac v roku a tento fakt sa na vás prejaví v podobe únavy a podráždenosti, ktorou ,,otravujete,, všetkých vašich kolegov. Snažte sa ovládať a všetko bude v pohode. Vianočné sviatky strávite v kruhu vašej početnej širšej rodiny a Silvestra s vašimi priateľmi v pohodlí domova.

BLÍŽENCI

1. štvrťrok - prvé dva Januárové týždne budete na pracovisku trochu rebelovať, pretože sa dozviete, že vaši nadriadení chystajú zmeny, ktoré vám nevyhovujú, a preto sa budete pokúšať nájsť so spolupracovníkmi medzi nimi spojencov, čo vám ale nevyjde. A buďte radi, lebo, ak by vám to vyšlo, skomplikovali by ste si vaše postavenie. V osobnom živote, partnerskom spolužití sa budete po celý mesiac tešiť z pohody a príjemnej atmosféry. Ešte aj prvý februárový týždeň budete v zamestnaní riešiť hlavne dozvuky tých nepríjemných zmien, ale zostávajúce dni mesiaca vám vynahradia všetko. Nesmierne dobre sa vám darí a čo vás najviac uspokojuje je to, že úspech máte hlavne v kariére a vo finančných investíciách. Aj vo vašom súkromí pretrváva pohoda a pokoj v každej jeho polohe. V marci sa na pracovisku budete cítiť ako na húsenkovej dráhe. Prvý jeho týždeň je náročný, druhý a tretí zase v pohode, darí sa vám a posledný je opäť plný problémov a prekážok. Zato v oblasti lásky vám doslova ruže kvitnú.

2. štvrťrok - apríl je pre vás mesiacom, počas ktorého na čo siahnete dokážete premeniť na zlato. Vaša kariéra je na vzostupe, získavate si u kolegov úctu a rešpekt. Taktiež aj v osobnom živote, v rodinnom a partnerskom spolužití sa v tieto dni nemáte na čo sťažovať. Pohoda, kľud, harmónia. Mesiac máj sa vo vašom prípade naplno prejaví ako lásky čas. Počas neho si každú minútu užívate v spoločnosti vašich partnerov nehu, vášeň a túžbu. A aj pracovne sa presadzujete. Vaše výkony a výsledky nesú znak samého úspechu. Rovnako tak aj v priebehu júna nebude dôvod sa cítiť z pracovného hľadiska nepríjemne, pretože dosahujete výsledky, ktoré sú viac ako dobré, ale je pravdepodobné, že si to nedokážete užívať, pretože sa zdravotne necítite v pohode, a to vás deprimuje. Tak isto sa budete cítiť aj v súkromí, preto sa snažte radšej tráviť voľný čas sami, aby ste neprenášali vašu zlú náladu na vašich blízkych

3. štvrťrok - počas prvých júlových dní sa u vás v zamestnaní budú realizovať ďalšie zmeny, ktoré nebudú pre vás príjemné. Budú plné stresu a napätia. No, od druhého týždňa sa situácia rapídne otočí a vaše úspechy, ako aj kariérny rast vám pomôžu zabudnúť na všetky tie predošlé nepríjemnosti. V oblasti lásky vám nebeská obloha praje v strede mesiaca. Týkať sa to bude ako nových, tak aj už fungujúcich vzťahov. Aj keď je august obdobím dovoleniek, vy by ste mali ešte počkať, pretože v tomto mesiaci sa vám pracovne veľmi dobre darí a aj finančne si prilepšujete. Dokonca v jeho závere sa všetky tieto udalosti ešte viac zlepšujú. A láska? Tak v tejto oblasti vášho života ste neprekonateľní. Rovnako tak aj takmer počas celého Septembra sa vám pracovne darí viac ako len dobre. Až v jeho závere sa situácia trochu zhorší. Vo vašom súkromí a aj doma v rodine je všetko v úplnom poriadku.

4. štvrťrok - celý október vám vo vašom zamestnaní prejde v pokojnej atmosfére až na občasné výkyvy, ktoré nepatrne narušia vašu celkovo príjemnú pracovnú atmosféru. V rovnakom duchu budú prebiehať aj vaše súkromné a rodinné záležitosti. November je pre vás pracovne ako presná kópia predošlého mesiaca. Skoro celý je príjemný a úspešný, až na jeho záver, kedy sa situácia mierne zhorší, ale zvládate to. Všetko, čo sa dotýka vášho citového života je v tomto mesiaci len milé a pekné. Posledný mesiac tohoto roku, december vám prináša uspokojenie, pretože sa vám v jeho prvej polovici mimoriadne darí splniť si v predstihu všetky vaše povinnosti. Druhá polovica je už pokojná, lebo aj vaši nadriadení sú naladení na najkrajší sviatok v roku - Vianoce. Tie vás zastihnú v strese, lebo sa snažíte, aby boli pre vašich blízkych, čo najkrajšie. Upokojte sa, nie je dôvod na nervozitu. Silvester sa nesie v športovom duchu. Že by ste si išli zabehať?

RAK

1. štvrťrok - január, ako prvý mesiac tohto roku je pre vás obdobím príjemnej pohody a pokoja, či sa to už bude týkať vašich pracovných záležitostí alebo súkromného života. Taký začiatok sa vám páči, ste spokojní. Počas februára to na vašom pracovisku už nebude také ideálne a pokojné ako v predošlom mesiaci, ale zvládate všetko, čo máte urobiť. Naopak, v oblasti lásky sa vaše zážitky stupňujú a sú okorenené romantikou, ale aj zvýšenou až neprekonateľnou túžbou po vášni. Marec je pre vás úplnou fotokópiou januára, kedy si opäť užívate pokojnú a pohodovú atmosféru vo vašom zamestnaní, a rovnako tak aj v súkromí, v rodinnom a partnerskom spolužití. Celé toto obdobie vášho osobného a rodinného života utužuje vzťahy medzi vami a vašimi najbližšími.

2. štvrťrok - v apríli sa vo vašom zamestnaní bude diať veľa zmien. Niektoré budú pozitívne a niektoré nie. Preto je možné, že hlavne v prvej polovici mesiaca z nich budete trochu rozhodení a zneistení, preto skôr ako sa k nim akokoľvek vyjadríte, najskôr si premyslite, či vôbec a čo poviete. To isté platí aj vo vašom osobnom živote. Aj v ňom máte pred sebou slnečné, ale aj zamračené dni, takže i tu platí - dvakrát meraj a až potom rež. Počas celého mája vás vaši nadriadení nebudú ,,uháňať,, v ničom, takže si vaše povinnosti budete môcť plniť v pokoji a bez stresov. Tento mesiac je obdobím lásky, preto vy, čo máte romantickú povahu nezabudnite vašich partnerov pobozkať pod rozkvitnutou čerešňou. Mesiac jún pracovne preverí vašu trpezlivosť a odolnosť, pretože nič nepôjde tak, ako ste si to v zamestnaní naplánovali. Ale nemusíte mať obavy. Napokon ich všetky zvládnete. Tieto dni by ste si mali nájsť aj dostatok času na vašich partnerov, pretože ich niečo trápi a aj keď vám to otvorene nepovedia, budú potrebovať vašu pomoc a podporu.

3. štvrťrok - júl je síce mesiacom dovoleniek, ale ak patríte k tým, ktorí aj počas tohto obdobia pracujú, v jeho závere nebudete ľutovať. Všetko, čo robíte totiž klape skoro dokonale, takže aj odmena za vaše výsledky bude náležitá. Vo vašom súkromí máte všetko v najlepšom poriadku, a to platí aj o citovej oblasti. Rovnako tak aj v priebehu ,augusta sa vám v zamestnaní darí dosahovať dobré výsledky. Máte dôvod byť spokojní. V láske sa vám darí hlavne na konci mesiaca. Tešte sa, lebo vaši partneri majú pre vás veľa príjemných a vzrušujúcich prekvapení. V septembri sa obrňte trpezlivosťou, pretože vaši nadriadení pre vás chystajú zmeny, ktoré budú nielen náročné, ale aj napäté a stresujúce, a preto si budú od vás vyžadovať všetku vašu pozornosť a energiu. Bohužiaľ, toto napätie neobíde ani vaše súkromie. Snažte sa preto neriešiť doma nič zásadné po celý tento mesiac.

4. štvrťrok - v zamestnaní prvé dva októbrové týždne využite najviac ako dokážete, pretože váš úspech, dobré finančné investície a kariéru podporuje aj nebeská obloha. Tretí a štvrtý týždeň už budete riešiť viac prekážky ako samotnú prácu, ale zvládate to. Taktiež, aj v súkromí, v rodine a v láske je to veľmi podobné. Prvá polovica mesiaca je super v každej oblasti, druhá s menšími ťažkosťami, ale aj tie si dáte do poriadku. November je pre vás ďalším mesiacom v tomto roku, počas ktorého si na pracovisku užívate pokojnú , ničím a nikým nerušenú atmosféru. Pracujete aj keď s menšími prekážkami, ale zvládate to a darí sa vám. V citovej oblasti ste v tieto dni mimoriadne spokojní, obzvlášť začiatkom mesiaca. December pracovne začína pomalým rozbehom, rátajte s menšími komplikáciami. Jeho stred už bude dobrý a záver mesiaca je vynikajúci. Vianoce sa u vás doma nesú v príjemnej, láskyplnej atmosfére a Silvester trávite s priateľmi.

LEV

1. štvrťrok - prvý januárový týždeň sa pracovne nebudete mať na čo sťažovať. Ste spokojní. No, potom do 17. januára sa situácia rapídne otočí k horšiemu, čo znamená, že sa minimálne poriadne zapotíte, pretože sa dozviete o zmenách, ktoré vaši nadriadení naplánovali, a tie sa dotknú aj vašich financií. Zbytok mesiaca bude pokojný. V osobnom živote, v partnerskom a rodinnom spolužití je pohoda a pokoj. Priebeh celého februára je vo vašom zamestnaní pokoj a príjemná atmosféra. Ešte väčšiu pohodu si užívate doma, v kruhu vašich najbližších, a to vás upokojuje. V marci vám to, počas prvých dvoch týždňov, mimoriadne ,,páli,, a to vám pomáha hlavne v budovaní si vašej kariéry. Druhá polovica mesiaca je náročná, máte veľa práce, čo vám môže spôsobovať trochu chaos, ale v konečnom výsledku všetko zvládnete. Váš rodinný život, city, láska nie sú narušené ničím negatívnym.

2. štvrťrok - prvá polovica apríla je pre vás pracovne výzvou, pretože sa snažíte o postup na kariérnom rebríčku, no musíte riešiť veľa prekážok, aby ste dokázali, že si zaslúžite postúpiť. A to sa aj stane v priebehu druhej polovice mesiaca. Je to odmena za vašu snahu a trpezlivosť. V oblasti lásky máte plnú podporu vesmíru, ale je možné, že ju nedokážete využiť práve preto, lebo všetku pozornosť a energiu smerujete ku kariére. Máj vám prináša krásne a romantické chvíle. Vám, čo ste v stabilných vzťahoch prichádza nová iskra a vy nezadaní, túžiaci po vzťahu, spoznáte novú lásku. Ale ani pracovne či finančne sa nebudete mať na čo sťažovať. Začiatok júna vás v zamestnaní zastihne nepokojných, cítite sa pod tlakom, ale v skutočnosti nie je dôvod, aby ste sa tak cítili, pretože vám vychádza každá vaša aktivita a aj finančné transakcie vám vyrábajú zisky. Zostatok mesiaca je pokojný. Pokoj a pohodu si užívate aj vo vašom súkromí. Milujete a ste milovaní.

3. štvrťrok - v júli by ste si mali zobrať dovolenku, pretože pracovne sa vám nedarí v ničom, a to sa negatívne prenáša aj do vašich finančných ziskov, a samozrejme aj do vašej pohody. Ste z toho podráždení, nervózni a tieto nepríjemné nálady si prenášate aj domov. Neventilujte si ich na vašich blízkych, oni za to nemôžu. August vám vynahradí všetky pracovné neúspechy aj z úrokmi. Ste úspešní, finančne sa máte viac ako len dobre a v závere mesiaca sa vaše úspechy ešte znásobujú. Spokojní ste aj vo vašom osobnom živote, v každej jeho oblasti. Vaše pracovné úspechy pokračujú aj počas prvých septembrových dní. No, potom sa situácia začne zhoršovať a zhoršovať sa bude stále viac a viac až do konca mesiaca. Ste z toho podráždení a znechutení. Preto sa snažte tieto zlé nálady neprenášať domov, lebo by ste tým dosiahli iba to, že by ste zbytočne pokazili náladu všetkým okolo vás.

4. štvrťrok - počas prvej polovice októbra sa v zamestnaní snažíte naozaj najlepšie ako dokážete. Niečo vám vychádza, no je aj pár úloh, ktoré nie, ale nerobte si z toho ťažkú hlavu. V druhej polovici mesiaca doženiete aj všetko to, čo ste nestihli dokončiť. Váš osobný život je v tieto dni viac-menej ,,nudný, ale posledný týždeň vás vaša rodina milo prekvapí, takže sa môžete tešiť na veľa smiechu a spoločnej zábavy. November je pokojný, ako pracovne tak aj súkromne. Vyhovuje vám to, lebo už začínate na sebe cítiť celkovú fyzickú a aj psychickú únavu a vyčerpanie z celého roku. Cez to všetko sa vám v decembri na pracovisku naozaj veľmi dobre darí, všetko ide presne podľa vašich predstáv. Aj v oblasti citov prežívate príjemne pocity. Vianoce trávite v kruhu rodiny, naplnené vzájomnou láskou a porozumením. Taktiež aj Silvester je len o smiechu a zábave nech ho slávite doma alebo niekde v spoločnosti.

PANNA

1. štvrťrok - počas prvých dvoch januárových týždňov máte v zamestnaní tendencie ísť proti prúdu a budete mať aj snahu k tejto vašej malej rebélii nájsť niekoho, kto by sa k vám pridal. Ide o to, že vás dráždia a znervózňujú zmeny, ktoré chystajú vaši nadriadení, pretože vám na istý čas znížia vaše finančné zisky a skomplikujú situáciu pri výkone vašich povinností. Ešteže v osobnom živote, v rodinnom a partnerskom spolužití máte po celý mesiac pokoj a pohodu. Problémy na pracovisku budú pretrvávať ešte aj v prvom februárovom týždni. Ani finančne to v tieto dni nebudete mať ružové. Ale od druhého týždňa až do konca mesiaca sa vám začne dariť, takže okrem toho, že dokážete dokončiť aj zameškané úlohy, ste úspešní ako v kariére, tak aj vo finančných transakciách. Vaše súkromie a všetko, čo je s ním prepojené je v tieto dni pokojné a pohodové. V marci sa v zamestnaní budete cítiť ako na rozbúrenom mori. V priebehu prvých dvoch týždňov sa vám nedarí, v treťom týždni naopak, všetko na čo siahnete končí úspechom. Posledný týždeň sa opäť len trápite a riešite hlavne problémy. Ak ide o váš súkromný život, zvlášť oblasť lásky, darí sa vám. Ste šťastní a milovaní.

2. štvrťrok - celý apríl je pre vás pracovne úžasný. Neexistuje žiadna úloha, ktorú by ste nezvládli na výbornú. Uzatvárate výhodné obchodné dohody, ktoré vám zaručujú dlhodobé finančné zisky. Taktiež, ani v osobnom živote sa v tomto mesiaci nemáte na čo sťažovať. Vaši partneri, ale aj celá rodina vás vo všetkom podporujú a stoja za vami. Vaše pracovné mimoriadne úspechy pokračujú aj počas celého mája, a to vám zaručuje upevnenie vašej pozície a veľmi slušné finančné ohodnotenie. Tento mesiac je mesiacom lásky, ktorú budete prežívať veľmi intenzívne po celý jeho čas trvania. Aj v júni žnete na pracovisku len úspech, ale nedokážete si to užívať, pretože sa fyzicky necítite v poriadku a tento stav zasahuje aj vašu psychiku. Ste podráždení a nervózni a tieto neduhy si prenášate aj domov. Snažte sa toho vyvarovať, aby ste si na vašich blízkych neventilovali vašu zlú náladu. Oni nemôžu za to, ako sa cítite.

3. štvrťrok - začiatok júla vás zaskočia ďalšie zmeny na pracovisku, ale nemusíte sa ich obávať, pretože, ako bude tento mesiac pokračovať, zistíte, že vám prinášajú pozitíva, ktoré vám sú nápomocné vo vašich výkonoch a aj výsledkoch, čo znamená, že sa ukážu aj na vašich zvýšených finančných ziskoch. V súkromí, ako aj v oblasti lásky vám všetko klape presne tak, ako vám to vyhovuje, zvlášť počas druhého a tretieho týždňa tohto mesiaca. V auguste ste vo vašom zamestnaní opäť lídrami. Okrem iného sa vám bez problémov darí presadzovať aj vaše nové nápady a projekty, lebo vaši nadriadení vás v ich realizácii plne podporujú. A táto situácia sa každým pribúdajúcim dňom stále viac a viac zlepšuje. Láska? City? Romantika? To všetko bude vami doslova pretekať. Rovnako tak aj počas skoro celého septembra ste na pracovisku úspešní. Až na jeho úplnom závere sa situácia mierne skomplikuje. Vaše súkromie je po celý mesiac nepoškvrnené ničím, čo by vás malo nepríjemne zaskočiť.

4. štvrťrok - október je mesiacom, počas ktorého si budete môcť v zamestnaní dovoliť poľaviť vo vašom nasadení, pretože vaši šéfovia vás zbytočne nezaťažujú, nežiadajú od vás nič, čo by vám malo komplikovať riešenie naplánovaných úloh. Rovnakú pohodu a príjemnú atmosféru si užívate aj doma v kruhu vašich najbližších. Začiatok novembra sa pracovne nesie v duchu predchádzajúceho mesiaca. No, od jeho stredu sa veci začnú komplikovať, ale vy ste nabití dostatočnou energiou a elánom, takže aj tieto komplikácie zvládate. Láska, rodinné ako aj partnerské spolužitie je príjemné a milé. Prvé dva decembrové týždne máte z pracovného hľadiska vynikajúce. Tretí a štvrtý týždeň sú pokojné v predvianočnej nálade. Samotné Vianoce stresujete, pretože chcete aby boli pre vašich blízkych dokonalé. Upokojte sa, nie je dôvod, aby ste sa tak cítili. Posledný deň tohto roku prežijete v športovom duchu. Žeby niekde na horách silvestrovskou lyžovačkou?

VÁHY

1. štvrťrok - január, ako prvý mesiac tohoto roku, vás na pracovisku zastihne v priateľskej nálade ku každému z vašich spolupracovníkov, Ale v jeho závere vás pár zistení o niektorých z nich opäť vráti do nepríjemnej a tvrdej reality. Našťastie, doma sú všetci rodinní príslušníci voči vám lojálni a stoja pevne pri vás. Február je pracovne pokojnejší mesiac. Nemusíte sa preto obávať toho, že by od vás nadriadení žiadali okrem povinností, ktoré máte ešte niečo nad rámec toho, čo už máte zadané. Rovnaká pohoda a príjemná atmosféra je aj u vás doma, takže sa môžete po dlhšom čase venovať i vašim osobným záľubám a koníčkom. V marci sa budete viac venovať súkromným záležitostiam, zvlášť opačnému pohlaviu. Budete mať totiž silné nutkanie flirtovať a keďže v tomto čase pôsobíte na ľudí vo vašom okolí príťažlivo, veruže bude s kým. Pracovne máte pred sebou mesiac, ktorý nebude ničím zaujímavý.

2. štvrťrok - v prvej polovici apríla sa vám kariérne nebude dariť. Doslova v tejto záležitosti zamrznete. A aby toho nebolo dosť, tak v druhej polovici sa situácia zhorší aj pracovne. Namiesto toho, aby ste sa venovali robote, budete musieť riešiť problémy, za ktoré v podstate ani nemôžete. Aj v osobnom živote to nemáte v tieto dni ružové. Cítite sa sami, alebo ste sami, a to vás deprimuje. Aj v priebehu mája sa v zamestnaní iba trápite, nedokážete sa na nič z toho čo máte urobiť sústrediť. Ale, čo vás viac mrzí je to, že v tomto období lásky sa stále cítite osamelo a smutne. Skúste nepremýšľať nad starosťami v zamestnaní a nezaoberajte sa ani vašim stavom. Všetko sa postupne časom vyjasní. Toto vyjasnenie nastáva v priebehu júna. pracovne sa opäť začínate presadzovať, a tak isto aj váš citový život je naplnený tak ako ste si to priali.

3. štvrťrok - počas prvých dvoch júlových týždňov sa pracovne rozbiehate raketovou rýchlosťou. Kariérne a obzvlášť finančne dosahujete tie najvyššie méty. Ale to nie je všetko, pretože v druhej polovici tohoto mesiaca ste nezastaviteľní, neprekonateľní. A opäť ste hlavne finančne úspešní. Bolo by dobré, ak by ste si v tieto dni podali aj nejakú lotériu, alebo kúpili výherný los. Oblasť lásky vám po celý mesiac pripadá ako nirvána. Prvá polovica augusta je pre vás doslova dokonalá. na čo len pomyslíte dokážete zmeniť na zlato. V druhej polovici sa situácia máličko skomplikuje. Podobný priebeh bude mať aj váš osobný život, ale preto, lebo bude ovplyvnený práve vašou profesionálnou oblasťou života. Začiatok septembra bude pracovne kľudný, v láske milý a príjemný. Druhý týždeň bude v zamestnaní, aj citovej oblasti vynikajúci. Až v závere mesiaca sa pracovne tento stav máličko zhorší. V osobnom živote zostane pokoj a pohoda.

4. štvrťrok - v októbri ste plní chuti, elánu a entuziazmu, ale nič vám to nebude platen, ak ide o vaše snahy v oblasti práce, a to vás deprimuje. A preto si nedokážete užiť príjemnú atmosféru s vašimi najbližšími. Dávajte preto pozor, lebo vaši partneri by si vaše odmerané a odmietavé správanie k nim mohli vysvetľovať inak ako to v skutočnosti je. Počas prvých troch novembrových týždňov to máte v zamestnaní ako na hojdačke. Raz ste hore a raz dole. Snažte sa to v poslednom týždni v dobrom slova zmysle ,,dobojovať,, . Proste, ak to nejde, tak to nejde. Snažte sa vašu energiu a pozornosť nasmerovať na vašich partnerov. Chýbate im. December vás zastihne podráždených a nervóznych. Ku kolegom ste nepríjemní, čo je tiež dôsledkom toho, že sa cítite celkovo unavení z celého roku. Snažte sa trochu ovládať a všetko bude ok. Vianočné sviatky prežijete s vašou širokou rodinou a Silvestra v kruhu vašich priateľov.

ŠKORPIÓN

1. štvrťrok - začiatok januára ste na pracovisku pod veľkým stresom, pretože sa zo strany vašich zamestnávateľov necítite dostatočne docenení za dosahované výsledky. zbytok mesiaca je o niečo lepší, ak ide o vašu pohodu, ale viac peňazí vám to aj tak nepomôže získať. Ešteže vo vašom súkromí sa nemusíte zaoberať ničím negatívnym a nepríjemným. Rovnako aj február je pre vás pracovne nesmierne náročný a rovnako stresujúci a k tomu aj vo financiách naďalej vnímate veľký nedostatok. V osobnom živote, v rodinnom i partnerskom spolužití našťastie pretrváva pohoda a harmónia. Prvá polovica marca vám konečne prináša čiastočnú spokojnosť. Robota vám ide od ruky, aj finančne to je o niečo lepšie, ale je to len dočasná úľava, pretože druhá polovica mesiaca je opäť náročná a finančne slabá.

2. štvrťrok - máte chuť, aj elán do práce, ale sú dostatočné na to, aby ste zvládli všetky tie náročné povinnosti, ktoré máte počas apríla vašimi nadriadenými naplánované? Dúfajte že áno, lebo okrem nich budete potrebovať ešte aj veľa trpezlivosti a vnútornej rovnováhy, aby ste ich zvládli. V oblasti vzťahov s rodinou, ako aj s partnermi naďalej pretrváva pohoda a harmónia. Ešte aj v prvej polovici mája sa v zamestnaní trochu trápite, ale v jeho druhej polovici si konečne všetko vynahrádzate. Darí sa vám, finančne sa zmáhate a aj na kariérnom rebríčku sa posúvate smerom nahor. Vaše súkromie, rodina a aj vzťahy sú bezproblémové. Mesiac jún vám vynahrádza všetky vaše doterajšie pracovné problémy. Ste mimoriadne úspešní vo všetkom, čo robíte, finančne si výrazne prilepšujete, a to vás upokojuje a uspokojuje. Priazeň vesmíru máte aj v oblasti lásky. Preto žiaden nezadaný Škorpión túžiaci po vzťahu nezostane sám.

3. štvrťrok - ak sa bude dať, tak v júli si v zamestnaní vezmite dovolenku, pretože pracovne sa budete viac trápiť a znervózňovať ako tešiť z dobrých výsledkov. Napokon, tráviť viac času s rodinou prospeje všetkým. Vaše dobré vzťahy, ktoré medzi sebou máte sa ešte viac utužia. Ani v auguste nebudete mať na pracovisku dôvod na pohodu a pokoj, pretože už nejaký čas sa cítite finančne nedocenení zo strany vašich nadriadených. Ak uvažujete o zmene zamestnania, tak ešte vydržte, tento mesiac na to nemáte vhodné obdobie. Ani doma to nemáte v tieto dni dobré, pretože si vašu frustráciu vybíjate na vašej rodine a z toho vyplývajú iba nedorozumenia a hádky. V septembri sa vám konečne v zamestnaní darí, a to naozaj veľmi dobre, čo má pozitívny dopad aj na vaše finančné ohodnotenie. Opäť získavate stratenú rovnováhu a vnútorný pokoj, čo sa príjemným spôsobom odzrkadľuje aj na vašom súkromí. Medzi vami a vašou rodinou je znova láska a porozumenie.

4. štvrťrok - začiatkom októbra máte v zamestnaní chaos, ktorý sa v jeho strede začne stabilizovať a v závere mesiaca už ,,makáte,, naplno a darí sa vám úspešne zvládať všetky vaše povinnosti. Aj v súkromí si s partnermi doprajete veľa pozornosti a prejavujete si vzájomnú náklonnosť i city. V prvých dvoch novembrových týždňoch vám ide práca od ruky, nemáte problém ani s komplikovanými úlohami. V druhej polovici mesiaca sa v zamestnaní situácia skomplikuje, pretože vaši šéfovia zaviedli určité nie moc príjemné zmeny, ktoré budete musieť rýchlo zakomponovať do zabehnutého systému práce, ale vy sa s nimi dokážete rýchlo stotožniť. Vy, čo ste v stabilných partnerstvách, tešte sa, zažijete v nich nový vietor a iskru. Vy nezadaní, stretnete novú lásku a tá môže byť tá pravá a trvalá. December je pracovne pre vás pokojný a príjemný a aj finančne uspokojivý. Vianoce sú krásne, milé, užívate si ich v kruhu vašej rodiny. A Silvester je veselý, tak ako má byť. Vy, vaša rodina a vaši priatelia zažijete veľa smiechu a zábavy.

STRELEC

1. štvrťrok - január je pre vás z pracovného hľadiska náročný, lebo sa veľmi snažíte získať lepšie kariérne postavenie, a to sa vám aj darí. Obzvlášť v závere mesiaca ukážete vašim zamestnávateľom, že ste pre nich tou najlpešou voľbou. Vašej rodine sa darí, s partnermi máte krásny vzťah, ste spokojní a šťastní. V priebehu februára sa v zamestnaní potykáte s rôznymi problémami, ale tie vám nezabránia vo výborných pracovných výkonoch, ako ani ďalšiemu postupu na kariérnom rebríčku a samozrejme aj finančne ste na tom super. To isté sa týka aj vás čo podnikáte. Taktiež aj v osobnom živote ste spokojní. Vo vašich partneroch nachádzate podporu, pochopenie a spolupatričnosť vo všetkom. V marci sa ozaj zapotíte a natrápite, preto sa pracovne snažte riešiť len to, čo je nevyhnutné. Odložte všetky dôležité rozhodnutia a ak patríte k tým, ktorí chcú začať podnikať, tiež si toto rozhodnutie preložte na lepšie obdobie. Každá oblasť vášho osobného života je v tomto mesiaci v úplnom poriadku.

2. štvrťrok - na vašom pracovisku ešte aj počas apríla nastávajú zmeny, ktoré pre vás nie sú príliš príjemné, preto sa hlavne obrňte trpezlivosťou pri ich kombinácii s vašimi doterajšími postupmi. Uvidíte, že do budúcna vám prinesú osoh. Zatiaľ sa snažte viac doma. Aj keď je u vás tento mesiac pokoj, nezaškodí, ak s vašou rodinou a partnermi strávite viac času. Ocenia to. Prvé dva májové týždne máte ešte stále určité problémy vysporiadať sa s predchádzajúcimi zmenami na vašom pracovisku, ale v treťom a štvrtom týždni tohoto mesiaca naplno cítite ich prínos a výhody. Začína sa vám dariť viac ako pred ich zavedením. Aj keď je toto obdobie naklonené láske viac ako iné, vy si jej moc neužijete. Budete čeliť hádkam, nedorozumeniam a tichej domácnosti. Od začiatku až do polovice júna máte v zamestnaní iba úspech. Dokonca sa vám u vašich nadriadených darí presadzovať vaše nové projekty. Preto sa v druhej polovici mesiaca snažte krotiť, lebo budete mať tendencie byť nepríjemní a konfrontační. Zbytočne by ste si tak pokazili dojem o vás u vašich kolegov. Doma, bohužiaľ, naďalej pretrvávajú nedorozumenia a hádky.

3. štvrťrok - na pracovisku sa v priebehu júla budete veľmi ťažko rozbiehať, ale ak budú dni plynúť, tak sa situácia bude stále viac a viac zlepšovať, takže v jeho závere budete nakoniec spokojní s dosiahnutými výsledkami. V oblasti lásky vám vesmír mimoriadne praje v druhej polovici mesiaca, takže vy nezadaní, ktorí túžite tento stav zmeniť, dosiahnete ho. August vás zastihne plných energie. V práci sa snažíte a vypláca sa vám to. Upevňujete si vašu pozíciu, finančne sa vám tiež darí, zo strany vašich nadriadených máte plnú podporu vo všetkých vašich aktivitách a predsa sa vnútorne cítite nekonfortne a nespokojne. Nebuďte na seba taký nároční. V súkromí sa vám darí. Vyžaruje z vás silný sexepeal a ním priťahujete k sebe opačné pohlavie. Ako to využijete je len na vašom rozhodnutí. September je pracovne neskutočne úžasný. Môžete sa pustiť do nových projektov, môžete uzatvárať dôležité dohody, začať podnikať. Všetko sa vám podarí viac ako len dobre. V súkromí máte všetko v absolútnom poriadku.

4. štvrťrok - október bude pre vás z pracovného hľadiska trochu zvláštny. Nezanechá vo vás žiadne pocity či emócie, takže, keď skončí, ani si ho nebudete pamätať. Využite preto tento čas na niečo užitočné. Napríklad, môžete sa dovzdelať. V oblasti citov a lásky ste raz hore a raz dole. Neha a túžba sa bude striedať s pocitmi samoty a prázdnoty. V novembri ste naplnení spokojnosťou, dobrou náladou a máte na to plné právo, pretože sa vám pracovne darí tak ako sa ešte nedarilo v priebehu celého tohto roku. Aj Venuša, planéta lásky stojí počas tohto mesiaca pevne pri vás, takže vaše trvalé vzťahy sa upevňujú a ak ste nezadaní a radi by ste to zmenili, buďte si istí, že sa tak stane. December bude z pracovného hľadiska perfektný mesiac. máte veľa energie, chuť do práce, pozitívny prístup, darí sa. A darí sa aj vo vzťahoch. Vianoce a vianočné sviatky si krásne užijete v kruhu siršiej rodiny. Posledný deň v roku vám hviezdy radia, aby ste ich strávili s partnerom.

KOZOROŽEC

1. štvrťrok - počas celého januára sa v zamestnaní nemáte na čo sťažovať. pracujete v pokojnom prostredí, darí sa vám všetky vaše úlohy plniť načas a bez problémov. Iba v druhej polovici mesiaca si celú túto príjemnú atmosféru budete sami komplikovať neopodstatnenou podráždenosťou na všetko a na všetkých. Celý február máte pracovne úžasný a dokonalý. No, proste, keď sa darí, tak sa darí. Využite to najviac ako dokážete. Je možné, že sa sem-tam vyskytne menší ,,zádrhel,, ale aj to hravo zvládnete. Ak ide o vaše partnerské spolužitie, tak aj v tomto mesiaci vaše problémy medzi vami pretrvávajú. Marec je pre vás ďalším pracovne úspešným mesiacom. Síce sa vyskytnú nejaké menšie prekážky, ale tie nestoja za pozornosť. Vo vašom súkromí, v rodinnom a partnerskom spolužití konečne nastala pohoda, pokoj a harmónia.

2. štvrťrok - apríl je pre vás ďalší úžasný pracovný mesiac. Úspešne pokračujete v kariére, prípadne v podnikaní. Vašim zamestnávateľom môžete odprezentovať vaše podnety, názory. Stretnú sa s pochopením a podporia vás v ich realizácii. V láske a vo vzťahoch sa vám nedarí, a to až do takej miery, že výsledok vašich nezdarov môže dospieť až k prípadným rozchodom. Preto buďte v tejto oblasti opatrní a ak treba, radšej si ,,zakusnite,, aj do jazyka. Počas celého mája nebude žiaden dôvod, prečo by ste sa nemali tešiť z pracovných úspechov a veľmi dobrého finančného ohodnotenia. A predsa sa nebudete cítiť vnútorne v pohode, aj keď na tento pocit nebudete mať žiaden dôvod. Dôvod na nepohodu a nervozitu máte oprávnený v rámci vášho partnerského spolužitia. V tomto bode vášho života sa vám už dlhší čas nedarí a stále nad vami visí riziko rozchodu alebo rozvodu, aj napriek tomu, že tento mesiac je mesiacom lásky. V júni vás vaši zamestnávatelia oboznámia so zmenami, ktoré vás potešia a predsa sa nedokážete udržať a budete s nimi polemizovať. Pozor, mohli by ste si ,,vyrobiť,, čierny bod. V oblasti lásky sa tento mesiac po dlhom čase konečne vyjasní a medzi vami a vašimi polovičkami nastane opäť pohoda a harmónia.

3. štvrťrok - júl, tento mesiac sa tešíte obľube a popularite u vašich spolupracovníkov, ale aj nadriadených. Ste na seba pravom hrdí, pretože podávate obdivuhodne výkony a dosahujete vynikajúce výsledky. V súkromí vám to trochu škrípe v komunikácii s vašimi partnermi, ale vy to dokážete dať do poriadku. V auguste máte chuť a entuziazmus. Tie vám do práce naozaj nechýbajú. A nechýbajú vám ani vynikajúce pracovné výsledky, ktoré sa veľmi pozitívne pretavujú do vášho finančného ohodnotenia. Vo vašom partnerskom a rodinnom spolužití je všetko v najlepšom poriadku. Začiatok septembra je z pracovného hľadiska pre vás vynikajúci, najmä vo finančnej oblasti. Stred mesiaca je mierne problematický v komunikácii s nadriadenými či spoločníkmi v podnikaní. V láske vám hviezdy naozaj prajú, zvlášť vám, čo ste nezadaní. Máte príležitosť spoznať niekoho, s kým nadviažete zmysluplnú známosť.

4. štvrťrok – v októbri sa vám v zamestnaní darí. K tomu všetkému sa dozviete o zmenách, ktoré sú pre vás výhodné a dobré. Posledne dni tohoto mesiaca ste bezdôvodne podráždení, pretože na to naozaj nemáte žiadny dôvod. Prvá polovička mesiaca vám v partnerskom spolužití prináša veľké problémy, ktoré by mohli skončiť až fatálne, rozchodmi alebo rozvodmi. Počas celého novembra ste v práci, v kariére, v podnikaní mimoriadne úspešní. Proste ste šikovní a pracovití, a to prináša zaslúžené ovocie. V partnerskom spolužití nastanú určité nezrovnalosti a nedorozumenia, ale stačí, ak si všetko úprimne a otvorene vypoviete a urovnáte. Nezabúdajte na to, že sa ľúbite, a to je to podstatné. V decembri máte veľa práce, ale stíhate všetko. Teší vás aj to, že vnímate veľa priaznivých informácií o pracovných zmenách, ktoré sú vo váš prospech. Preto nie je dôvod na to, aby ste sami so sebou neboli spokojní. Vianočné sviatky vám prinášajú zaslúžený oddych a pohodu v kruhu rodiny. Silvester sa bude niesť v rovnakom duchu.

VODNÁR

1. štvrťrok – na začiatku tohoto pracovného mesiaca a vlastne celý mesiac sa vám v kariére darí, a to napriek niektorým neprajníkom z radov vašich spolupracovníkov a komplikáciám v práci. A v neposlednom rade sa trápite aj kvôli nedostatku finančných prostriedkov. Láska, domov, rodina, to všetko je v tieto dni v poriadku. Február je pre vás pracovne podobný ako ten predchádzajúci. Naďalej sa vám darí v kariére, aj keď sa niekto z vašich kolegov neustále snaží vám uškodiť. Bohužiaľ, ani z finančného hľadiska to je nepriaznivé. Váš osobný život ani v tomto mesiaci nebude rušený niečím nepríjemným. Aj v marci vám v zamestnaní vychádza všetko v rámci vašej kariéry, ale finančne to naďalej necítite. Máte ich nedostatok. V partnerskom, ako aj v rodinnom spolužití si aj v tomto mesiaci užívate príjemnú atmosféru, naplnenú láskou a porozumením.

2. štvrťrok - v prvej polovici apríla vám na pracovisku ešte stále vychádza všetko podľa vašich plánov. Náročné to naďalej máte iba finančne. Druhá polovica mesiaca je vynikajúca, bez akýchkoľvek prekážok či problémov. Konečne aj finančne sa vaša situácia zlepšuje. V citovom živote máte všetko krásne a bezproblémové. Mesiac máj je lásky čas a ten sa v tejto oblasti nesie v príjemnom a citlivom duchu, najmä koncom mesiaca. V práci je to podobné alebo ešte lepšie. Ste veľmi spokojní. Taktiež, aj jún je pre vás úžasným pracovným mesiacom. či už ste zamestnanci alebo podnikáte. A ste šťastní aj v láske. V prvej polovičke mesiaca nezostane sám žiadny slobodný Vodnár, túžiaci zmeniť tento stav. Preto by ste tomu mali napomôcť, napríklad, tým, že zvýšite vaše aktivity návštevami spoločenských udalostí.

3. štvrťrok - prvé dva júlové týždne sú pre vás na pracovisku priam perfektné. Ak už nejaký čas zvažujete, že vašim nadriadeným chcete odprezentovať svoje nové plány, projekty či len podnety, tak to urobte. Môžete si byť istí, že vám ich schvália. Druhá polovica mesiaca je pracovne náročnejšia. Váš osobný život je pokojný. Dokonca, koncom mesiaca sa vo vašich stálych vzťahoch oživí vášeň a túžba a vy nezadaní, zamilujete sa. V auguste máte vo vašej práci super pohodu, dari sa vám v každej oblasti, teda aj finančne. V citovej oblasti vášho života, v láske ste v tomto mesiaci raz hore, potom dole, pretože začiatkom mesiaca sa cítite zamilovaní a šťastní, no na jeho konci sa nevyhnete hádkam, ktoré môžu skončiť až rozchodom či rozvodom. Počas septembra bude mať vaša práca, kariéra alebo podnikanie spoločného menovateľa - jednoducho super. Len máličko nieste spokojní s financiami. V láske ste spokojní, zamilovaní, a to bude trvať skoro cely mesiac.

4. štvrťrok - aj v októbri máte na vašom pracovisku dôvod na radosť a úplnú spokojnosť, pretože všetko, čo robíte končí úspechom. Aj v kariére sa vám mimoriadne darí stále viac a viac. Aj doma, v rodine i v partnerskom súžití ste veľmi spokojní. V novembri sa nebudete fyzicky cítiť dobre, z čoho ste troška nesvoji a roztržití, ale to vám nebude brániť, aby ste boli pracovne aj naďalej úspešní. Ste spokojní aj v rodinnom živote. Máte tak možnosť venovať viac času vášmu zdraviu. Nepodceňujte to, lebo by ste najkrajšie sviatky roku mohli preležať v posteli. V prvej polovičke decembra sa ešte stále zdravotne necítite úplne fit, ale na vašich dobrých pracovných výkonoch a výsledkoch to nezanecháva negatívne stopy. Druhá je už úplne úžasná v každom bode. Čo sa týka lásky, tá vám kvitne na každom mieste, najmä v druhej polovici mesiaca. Vianočné sviatky si užívate v kruhu vašej rodiny s krásnym pocitom, že ste všetkými milovaní. Silvester trávite sami, prípadne v kruhu úzkej rodiny.

RYBY

1. štvrťrok - január, jeho začiatok, ale aj celý mesiac je v pracovnej sfére viac ako príjemný a kľudný, a to vám vyhovuje, pretože si môžete nastaviť tempo na vykonanie vašich povinností podľa seba. V súkromí majú nezadaní v strede mesiaca veľkú príležitosť spoznať niekoho, do koho sa zamilujete. Ale buďte opatrní v prejavoch vašich citov, aby ste sa nesklamali. Aj vo februári ste z pracovného hľadiska veľmi spokojní. Darí sa vám v každej vašej aktivite, a to vás dostáva do zvláštnej až povznesenej nálady. V partnerskom spolužití, ako aj vo všetkých rodinných záležitostiach je tento mesiac všetko v poriadku. Taktiež aj marec patrí pracovne k ďalšiemu fajn mesiacu. Máte veľa energie a chuti do práce a aj vaši nadriadení sú s vami veľmi spokojní. Rovnako tak aj oblasť vášho citového života bude naplnená láskou a šťastím, pretože máte pri sebe milujúcu rodinu a partnerov a bude to trvať celý mesiac.

2. štvrťrok - celý apríl máte úžasnú náladu a pozitívny prístup ku všetkému. Samozrejme, aj k práci. Máte pred sebou príjemný, pekný a pokojný mesiac. Rovnako tak aj v v súkromí, v partnerskom spolužití ste veľmi spokojní a šťastní. Máj je mesiacom lásky. A aj keď ju zo strany vašich partnerov cítite, ste podráždení a nervózni. Rovnako tak sa cítite aj vo vašom zamestnaní. Práca vám však ide od ruky a aj nadriadení sú s vašimi výsledkami spokojní. Mali by ste sa na chvíľu nad sebou zamyslieť, aby ste zistili, z čoho pramenia tieto vaše zlé nálady, pretože z objektívneho pohľadu na ne nemáte najmenší dôvod. Jún, jeho prvá polovička je pre vás maximálne náročná, pretože si nerozumiete s kolegami, ale ani s vašimi nadriadenými či s partnermi v podnikaní, Pritom stačí len málo. Snažte sa byť viac otvorení názorom druhej strany a uvidíte, že už v druhej polovici mesiaca bude medzi vami všetko úplne naopak. To isté platí aj o vašom súkromí.

3. štvrťrok - júl, celý tento mesiac je pre vás pracovne i kariérne úžasný. Naďalej máte v každej vašej aktivite plnú podporu a dôveru vašich nadriadených. Máte vysokú šancu vylepšiť si vaše doterajšie pracovné zaradenie. V polovici mesiaca sa vám nedari vo vzťahoch, ani v láske. Hrozia vám hádky, rozchody, rozvody. Buďte preto opatrnejší v slovách, vo výrokoch, ktoré budete smerovať k vašim partnerom. V auguste sa na vašom pracovisku nič mimoriadne nedeje, a preto sa môžete viac venovať vášmu súkromiu, obzvlášť jeho citovej oblasti. Venuša, planéta lásky totiž podporuje všetko, čo je spojené s láskou. Je jedno, či sa jedná o už trvalé, dlhodobé vzťahy alebo začínajúce. Počas septembra sa cítite psychicky mierne rozhodení, ale robotu stíhate. No, nejde vám to s takou ľahkosťou a nadhľadom ako obyčajne. V láske, v rodinnom spolužití ste po celý mesiac spokojní.

4. štvrťrok - október, jeho prvá pracovná polovička je viac ako príjemná a druhá úplne vynikajúca. Uzatvárate výhodné obchodné dohody, ktoré vám z dlhodobého hľadiska zaručujú aj dobré finančné zisky. V osobnom živote sa začiatkom mesiaca trochu trápite v láske a v citoch. Ide o menšie nedorozumenia, ktoré sa ale rýchlo rýchlo vyriešia. Začiatok novembra začína perfektne, no s postupom dní sa situácia zhorší, hlavne v komunikácii s nadriadenými, ale to zvládnete. Koniec mesiaca vás poteší, pretože ste z finančného hľadiska v zisku. V osobnom živote budete spokojní, hlavne v treťom týždni. Ten bude doslova preplnený nehou, citmi a láskou. December je mesiacom, ktorého prvá polovička je pracovne náročná, ale to vám nevadí, pretože finančne je viac ako uspokojivá. Zvyšok mesiaca je pokojný a opäť finančne dobrý. Vianočné sviatky máte krásne, ale aj bohaté. Silvester strávite vo väčšej spoločnosti ľudí, ktorých máte radi.

Ročný horoskop 2017
Astrologička Valika

Vyrobil Jozef Polčic, kreativci.eu