Ryby
Býk Lev Panna
Škorpión Blíženci
Váhy Baran Rak
Vodnár
Kozorožec
Strelec
*/?>


ASTROLOGICKÁ PREDPOVEĎ na rok 2016

BARAN

1. štvrťrok – V prvých januárových dňoch tohto roka sa nebudete cítiť dobre. Budete nervózni a podráždení. No do konca mesiaca sa vaša nervozita postupne úplne vytratí. Získate opäť svoj pokoj, pohodu a vnútornú rovnováhu. V oblasti citov, lásky, rodinného a partnerského spolužitia je všetko v poriadku. Aj február sa začne v podobnom duchu ako predošlý mesiac. Ale od 12.2. sa vám začne pracovne dariť a úspešní budete aj v osobnom živote. Marec očakávajte celý pracovne dobrý. Budete spokojní. No v súkromnej oblasti v jeho prvej polovici dávajte pozor na všetko, čo robíte a hovoríte smerom k vašim partnerom. Hrozia nedorozumenia, hádky, ktoré môžu vyvrcholiť rozchodmi, rozvodmi.

2. štvrťrok – Prvá polovica apríla bude z pracovného hľadiska úspešná. Vaši nadriadení ocenia vaše výkony a výsledky nielen uznaním, ale aj finančne. Naopak, v jeho druhej polovici budete v zamestnaní čeliť problémom a prekážkam aj zo strany vašich spolupracovníkov. Váš osobný život sa bude do 16.4. niesť hlavne na vlne lásky, ktorú budete vnímať a cítiť s každej strany. Zostávajúce dni prežijete v pokojnom duchu. Prvé dva májové týždne sa na vašom pracovisku musíte ozaj „namakať“, aby ste dosiahli aspoň ako-tak uspokojivé výsledky. Posledných štrnásť dní tohto mesiaca budete opäť čeliť nepriazni a starostiam. Našťastie v súkromí, až na posledné tri dni, kedy hrozia hádky, bude pohoda a pokoj. Prvá polovica júna bude z pracovného hľadiska ako presná kópia aprílových udalostí. Našťastie jeho druhá polovica vám prinesie postupné zlepšovanie situácie, čo pozitívne pocítite aj finančne. Celý mesiac vám v osobnom živote nebude pôsobiť vrásky na čele.

3. štvrťrok – Do 10.7. budete mať v zamestnaní pohodu, ktorá sa bude postupne meniť na stále väčší úspech, čo sa kladne odzrkadlí aj na vašom doterajšom pracovnom postavení. Je možný postup, povýšenie. V láske a citoch počas prvých dvoch júlových týždňov prežijete renesanciu, a tú si užijete až do konca mesiaca. August je pre vás mesiacom, v priebehu ktorého budete riešiť hlavne vaše partnerské spolužitie. Je plné nervozity, stresov a hádok, a tie môžu vyústiť až do trvalých rozchodov, alebo rozvodov. To všetko má veľmi negatívny dopad aj na vaše pracovné výsledky. Nie ste totiž schopní sa sústrediť na vaše povinnosti. V priebehu septembra sa na pracovisku budete cítiť ako na hojdačke. Do 10.9. sa budete trápiť, naopak od 10. do 24.9. na čo siahnete, premeníte na zlato. A posledný pracovný týždeň opäť budete riešiť iba problémy. Oblasť vášho súkromia bude po celý mesiac fajn. Dokonca od 15. do 24.9. si užijete veľa citov a prejavov lásky.

4. štvrťrok – Prvých štrnásť októbrových dní vám pracovne nič nevyjde tak, ako chcete. Aj v oblasti financií hrozia straty. V strede mesiaca sa vám v zamestnaní podarí dohnať všetko zameškané. No v jeho závere očakávajte zmeny, ktoré nemusia byť pre vás príjemné. V súkromí je u vás všetko v poriadku. V priebehu celého novembra sa konečne potešíte z mimoriadnych pracovných úspechov. Dokonca po finančnej stránke budete mimoriadne spokojní. Aj v osobnom živote budete spokojní. Tiež počas celého decembra sa vám bude nezvyčajne dariť pracovne, finančne ako aj kariérne. Vianoce budú krásne a Silvester plný zábavy v kruhu vašich blízkych.
ZDRAVIE – Pozor na bolesti hlavy, ako aj na podráždenosť a psychickú únavu.

BÝK

1. štvrťrok – Začiatok nového pracovného roku vám bude „chutiť“ ako koktail. V prvý januárový týždeň sa pracovne potrápite. Počas druhého týždňa vám bude, naopak, všetko vychádzať a aj v kariérnom rebríčku si polepšíte. Tretí týždeň bude „chudobný“ na prísun financií. Až v priebehu toho posledného sa na vašom pracovisku všetko dostane do zabehnutých koľají, ktoré vám vyhovujú. V súkromí bude všetko v poriadku. Od 1. do 10.2. to bude v práci podobné ako začiatkom januára. Ale potom, až do konca mesiaca, budete mať úspech a zvlášť vo finančnej oblasti. V marci sa vám až do 9.3. bude finančne naďalej dariť. No posledný týždeň tohto mesiaca očakávajte na pracovisku problémy. V osobnom živote budete mať v priebehu druhého a tretieho marcového týždňa tendencie k nezáväzným flirtom, ktoré sa môžu prezradiť. Prezradenie bude mať za následok problémy vo vašich partnerstvách, z ktorých budete podráždení a nervózni.

2. štvrťrok – Prvá polovica apríla vás v zamestnaní zastihne v pohode, pretože budete úspešní vo všetkom, čoho sa chytíte. Budete mať veľa energie a aj vaše finančné investície vám prinesú zisky. Naopak, druhá polovica mesiaca bude náročná, budete musieť riešiť veľa prekážok, ktoré ohrozia plnenie vašich povinností. Zadaní majú pred sebou pokojný mesiac, ale tí, čo sú bez partnerov, by nemali riešiť svoj citový život. Nezaľúbte sa. Nebude to ten pravý. Aj v máji sa vám v priebehu prvých dvoch týždňov v zamestnaní bude dariť. Upevníte si svoju pozíciu. V druhej polovici bude pohoda a pokoj. Taktiež v oblasti citov a v láske budete po celý mesiac spokojní. V júni sa na pracovisku do 8.6. budete iba trápiť. Aj finančne to bude veľmi slabé. Druhý a tretí týždeň tohto mesiaca bude pokoj. Ten posledný vás zastihne v super nálade, čo sa pozitívne prejaví aj na vašich výkonoch a výsledkoch. Váš súkromný život sa bude až do 23.6. niesť na vlne lásky. Zostávajúce dni budú pokojné a v pohode.

3. štvrťrok – V priebehu celého júla si pracovne naplníte všetky svoje predstavy a plány. Napriek určitým prekážkam sa vám bude dariť finančne, ale aj v kariére. Rovnako aj v osobnom živote budete nadmieru spokojní. V auguste sa budete na pracovisku rozbiehať postupne. Najskôr vás zaskočia komplikácie, ktoré vás trochu zabrzdia vo všetkom, ale následne sa situácia začne zlepšovať až do tej miery, že posledný týždeň tohto mesiaca dosiahnete vynikajúce výsledky po každej stránke. Teda aj vo financiách. City a lásku si budete užívať, a preto nezabudnite aj vy tieto pocity vašim partnerom opätovať. September bude mesiacom, v ktorom sa budete cítiť ako na hojdačke, či už v osobnom živote, alebo v zamestnaní. Úspech sa bude striedať s neúspechom, radosť z dobrých výsledkov zo smútkom a sklamaním. Viete o tom, tak sa podľa toho zariaďte.

4. štvrťrok – Aj v októbri, až do 22., nebudete mať dôvod sťažovať sa na vaše pracovné výsledky, ani na finančné odmeny za ne. Až počas posledného týždňa budete musieť riešiť viac prekážky, ako prácu samotnú. V súkromí budete po celý mesiac pod vplyvom erotických chúťok, ktoré sa vám bude dariť aj napĺňať. Pozor by si mali dať hlavne zadaní, kde si ich budú užívať. November bude v podstate celý, ako pracovne, tak aj v súkromí, presnou kópiou predchádzajúceho mesiaca, až na to, že oblasť partnerského spolužitia nebude ohrozovaná vašou prípadnou neverou. V decembri, až do 18.12., bude na pracovisku pokoj. Potom sa to zlepší. Uspejete v tom, čo robíte a aj finančné ohodnotenie za vaše výsledky budete vnímať ako veľmi dobré. Vianoce a aj Silvester si užijete v kruhu svojej rodiny a priateľov.
ZDRAVIE – Zamerajte sa preventívne na oblasť hrdla a zubov v spodnej čeľusti.

BLÍŽENCI

1. štvrťrok – Môžete sa tešiť, pretože hneď prvá polovica januára sa ponesie na vlne pracovných úspechov. Ale aj v rámci kariéry si zlepšíte vašu pozíciu. Jeho druhá polovica bude pokojná. A vy budete spokojní. Váš citový život bude po celý mesiac naplnený. Február bude akoby presne odkopírovaný január. V zamestnaní si naďalej budete budovať kariéru a v súkromí prežijete dni pohody a harmónie. V priebehu marca to už nebudete mať také jednoduché. Do 17.3. sa na pracovisku pripravte na náročné dni, počas ktorých budete riešiť iba problémy, z čoho budete podráždení, a na pokoji vám nepridá ani zlá finančná situácia. Našťastie, v osobnom živote aj naďalej pretrvá pohoda a pokoj.

2. štvrťrok – Do 10. apríla bude u vás na pracovisku pokoj. Potom, až do konca mesiaca, budete doslova excelovať. Budete lídrami vo vašich kolektívoch a aj po finančnej stránke budete spokojní. Vaše súkromie po celý mesiac nenaruší nič negatívne. Aj v priebehu celého mája budete v zamestnaní na výsosť spokojní, či už s pracovnými výsledkami, financiami, alebo kariérne. V súkromí vám nebeská obloha bude mimoriadne priať v láske do 17.5. Zostávajúce dni budú pokojné a pohodové. Prvý júnový týždeň na pracovisku budete ešte stále žať úspech. No potom sa do konca mesiaca situácia výrazne zhorší. Nebude sa vám dariť, a to sa odzrkadlí aj na vašich finančných ziskoch. Budete z toho podráždení a nervózni. Váš osobný život nebude naďalej pokojný a harmonický.

3. štvrťrok – Ak môžete, zoberte si v priebehu prvej polovice júla dovolenku, pretože sa vám pracovne nebude dariť v ničom. Až počas jeho druhej polovice sa situácia začne postupne, pomaly dostávať do normálu. Rovnako tak aj v oblasti citov a lásky vám posledné dva júlové týždne hviezdy prinesú radosť a naplnenie. Prvých deväť augustových dní sa v zamestnaní potrápite. Ale nemusíte byť z toho v strese, pretože až do konca mesiaca príde rapídny obrat v pozitívnom slova zmysle. Finančná situácia sa zlepší a vaša pozícia sa upevní. V súkromí bude začiatok a koniec mesiaca ideálny na všetko, čo sa týka lásky a citov. Počas prvého septembrového týždňa sa vám bude dariť hlavne vo finančných transakciách. Uprostred mesiaca dávajte pozor na vzťahy s kolegami. Hrozia hádky, ale našťastie to dokážete s prehľadom zvládnuť. V závere mesiaca budete opäť na vlne úspechov. V osobnom živote sa tým, ktorí túžia po partneroch, podarí naviazať nové známosti. Ak ste zadaní, dávajte si pozor na flirty, ktoré by neušli pozornosti vašich polovičiek.

4. štvrťrok – Taktiež v prvom októbrovom týždni budete v práci úspešní, ale následne, do 17.10., budete mať pred sebou veľmi náročné a ťažké dni. Do konca mesiaca sa vám všetky problémy postupne podarí úspešne zvládnuť. O vaše súkromie nebudete mať v tomto mesiaci dôvod robiť si starosti. Počas prvých dvoch novembrových týždňov budete mať veľmi dobrú náladu, a to sa pozitívne prejaví aj na vašich pracovných výkonoch a výsledkoch. Tretí týždeň očakávajte mierne zhoršenie, ale posledný vám prinesie pozitívne a pre vás priaznivé zmeny. Decembrových prvých štrnásť dní budete mať v zamestnaní pohodu. Jediné, čo vás potrápi, bude nedostatok financií za vaše pracovné výsledky. Ale cez to všetko si vianočné sviatky príjemne užijete a aj posledný deň roku v kruhu vašej rodiny.
ZDRAVIE – V podstate budete po zdravotnej stránke v poriadku, až na klasické, bežné ochorenia, ako je prechladnutie. Ale netreba podceňovať prevenciu.

RAK

1. štvrťrok – Do 12. januára sa na pracovisku trochu potrápite, ale následne sa situácia začne výrazne zlepšovať. Je dosť pravdepodobné, že budete zavalení povinnosťami, ale zvládnete ich. V osobnom živote ako aj v rodinnom a partnerskom spolužití budete mať celý mesiac pohodu. Aj prvý februárový týždeň budete v zamestnaní riešiť problémy, no napriek tomu budete počas toho druhého uvoľnení a nadšení, čo bude cítiť aj na vašich dobrých výsledkoch. V druhej polovici mesiaca sa na pracovisku v rámci vašich úspechov môžete cítiť ako na hojdačke. Raz dobré, raz žiadne zázraky. V citovom živote sa tento mesiac nebudete mať na čo sťažovať. Prvá polovica marca bude pre vás z pracovného hľadiska neskutočne prajná. Podarí sa vám všetko, na čo siahnete. Druhá polovica bude pokojná a pohodová. Váš citový život bude mať šancu na jeho celkové vylepšenie hlavne 12.,13., 16., 17. a 18. marca.

2. štvrťrok – Od 1. do 19. apríla sa v zamestnaní síce poriadne zapotíte, ale vaše úsilie a vynaložená námaha sa oplatí, pretože v druhej polovici tohto mesiaca budete doslova žať výsledky, a to v podobe dobrých finančných ziskov, ale aj vylepšením si vašej pozície. V súkromí sa môžete tešiť z pokojných dní po celý mesiac. V máji sa budete na pracovisku ozaj trápiť až do 9.5. Nedajte sa odradiť, pretože po tomto dátume sa až do 18.5. situácia otočí vo váš prospech a vy budete úspešní vo všetkom, do čoho sa pustíte. Zostávajúce dni sa ponesú v polohe striedavého jasno a oblačno. V súkromí si celý máj budete užívať ako lásky čas. Prvé júnové týždne vám nebeská obloha prinesie podporu v každej pracovnej aktivite. Bude sa vám dariť a budete na seba právom hrdí. Naopak, 16. a 17.6. neriešte v práci nič dôležité. Po týchto dňoch môžete opäť bez obáv pokračovať až do konca mesiaca. V osobnom živote nebudete musieť cez celý jún riešiť nič, čo by vám malo znepríjemňovať vašu pohodu.

3. štvrťrok – Júl vám v zamestnaní pripraví niečo ako jazdu na húsenkovej dráhe. Prvých dvanásť dní bude pracovne dobrých, potom do 19.7. iba problémy. Následne do 24.7. úžasné úspechy aj finančné zisky, a opäť až do konca mesiaca ťažkosti. Aspoň, že doma to budete mať ustálené. Dokonca 4., 5. a 31.7. vás hviezdy podporia v oblasti lásky. Aj počas augusta budú vaše pracovné záležitosti prebiehať presne tak, ako v predchádzajúcom mesiaci. Prvý týždeň super, počas druhého si dávajte naozaj pozor na všetky rozhodnutia, tretí týždeň spokojnosť a posledný opäť problémy. Vo vašom osobnom živote sa v tieto dni nestretnete s nepríjemnosťami. Prvý až sedemnásty september na vašom pracovisku preverí vašu odolnosť a trpezlivosť. Ale hneď nato všetkým vašim spolupracovníkom ako aj nadriadeným budete môcť ukázať v priamom prenose, aký talent vo vás majú a ako ste pre nich nenahraditeľní. A aj im to všetkým ukážete. V súkromí bude všetko v poriadku po celý mesiac.

4. štvrťrok – Do 4. októbra buďte na pracovisku veľmi opatrní. Neriešte radšej a ani nerozhodujte nič dôležité. Druhý týždeň tohto mesiaca sa vám pre zmenu bude nesmierne dariť. Druhá polovica septembra bude v zamestnaní s miernymi ťažkosťami, ale zvládnete to. V oblasti citov a lásky to bude príjemný mesiac. V priebehu prvého novembrového týždňa sa vám bude pracovne dariť, a to mimoriadne. V druhom na vlastnej koži pocítite, aké to je, keď máte okolo seba neprajníkov a „podrazákov“. Druhá polovica mesiaca sa ponesie opäť na vlne pracovných úspechov, ale aj finančných ziskov. V súkromí očakávajte malé nedorozumenia, ale aj príjemné udobrovania. Do 5. decembra neriešte na pracovisku nič dôležité. No potom, až do konca mesiaca, pôjde všetko ako po masle. Bez najmenších problémov. Vianočné sviatky budú pre vás a vašu rodinu príjemné a veselé. Silvester oslávite v spoločnosti mimo domova.
ZDRAVIE – Zvýšený pozor si dávajte na celý zažívací trakt, hlavne v chladnom období.

LEV

1. štvrťrok – V priebehu prvej polovice januára sa v zamestnaní naozaj potrápite, ale bude to stáť za to, pretože odmenou vám budú veľmi dobré finančné zisky. Druhá polovica už bude v pohode a pokojná, ale finančné zisky budú stále výborné. Aj v súkromí ako aj v partnerskom a rodinnom spolužití budete spokojní. Prvé dva februárové týždne vás na pracovisku zastihnú v nepohode. Budete nervózni, ale našťastie to nebude mať negatívny dopad na vaše stále dobré financie. Počas tretieho týždňa budete riešiť problémy, ale zvládnete ich. Posledný týždeň bude v pohode a pokojný. Rovnako tak aj v osobnom živote bude pohoda a pokoj. Do 12. marca sa vám na pracovisku dariť nebude, a to sa negatívne odzrkadlí aj na ziskoch. Našťastie, druhá polovica mesiaca vám prinesie zmeny, ktorými sa vám podarí dohnať všetko zameškané, a aj finančne sa opäť zmôžete. Súkromie bude fajn.

2. štvrťrok – Prvá polovica apríla bude z pracovného hľadiska komplikovaná, pretože budete riešiť iba prekážky a problémy, ale na druhej strane sa k vám dostanú informácie, ktoré budú pozitívneho charakteru. Druhá polovica už bude v pohode, a dokonca sa vám bude mimoriadne dariť v oblasti financií. Súkromie bude v poriadku. Obdobie až do 17. mája by ste mali na pracovisku maximálne využiť, pretože budete mať plnú podporu vesmíru, či už v upevňovaní si vašej pozície, alebo vo finančných investíciách. Do konca mesiaca si tak budete užívať bohatú úrodu výsledkov vášho úsilia. V úplnom závere mesiaca budete podráždení, čoho príčinou budú vaše nezhody s partnermi. Jún vám v zamestnaní počas prvých 11 dní bude robiť vrásky na čele, pretože sa nepodarí nič tak, ako si to naplánujete a k tomu sa pridajú aj nedostatočné financie. No v zostávajúcich dňoch sa situácia zlepší vo váš prospech. Očakávajte dobré správy, ktoré vám zaručia dlhodobé finančné istoty. Oblasť rodinného a partnerského spolužitia bude celý mesiac bez väčších problémov.

3. štvrťrok – Počas prvého júlového týždňa budete držať v zamestnaní všetky tromfy vo svojich rukách, tak ich rozumne využite, pretože stred mesiaca vás môže zaskočiť nepríjemnými správami, ktoré by vás mohli zaskočiť nepripravených. V závere mesiaca budete opäť na koni a bude sa vám dariť. V súkromí vám naďalej ruže pokvitnú v oblasti lásky. Celý august, až na pár posledných dní v mesiaci, budete pracovne na vlne úspechu. Dobré investície, kariéra, uznanie. V súkromí si užijete pohodu a harmóniu. Počas prvej polovice septembra budete na pracovisku ako na hojdačke. Raz hore, a raz úplne dole. V priebehu druhej polovice z toho budete podráždení, čím si môžete poškodiť v oblasti kariéry. Ešteže doma sa nevyskytne nič nepríjemné.

4. štvrťrok – Október bude pre vás mesiacom, ktorý pracovne začnete od úplného dna, a postupne sa vám bude dariť zvládať všetky vaše povinnosti až do tej miery, že v jeho závere budú spokojní všetci zainteresovaní. Vaše súkromie bude naďalej zdrojom vašej energie a elánu. November bude mať opačný priebeh. Zo začiatku budete mimoriadne efektívni a aj finančne aktívni. Stred mesiaca bude pokojný a v závere sa vám nepodarí dotiahnuť do úspešného konca skoro žiadnu úlohu. V súkromí fajn, ale pozor si dávajte hlavne vy – zadaní. Budete čeliť pokusom o flirty, ktoré, ak im podľahnete, môžu byť vašimi partnermi odhalené. Posledný mesiac tohto roku – december vám prinesie doslova vynikajúce pracovné, ale aj finančné úspechy. Vianočné sviatky budú nádherné a silvestrovská zábava bude gradovať.
ZDRAVIE – V závere roka venujte pozornosť svojmu krvnému tlaku.

PANNA


1. štvrťrok – Z pracovného hľadiska sa tento nový rok začne podľa vašich predstáv. Už v prvej polovici januára budete lídrom v každej činnosti, ktorou vás vaši nadriadení poveria, čo bude mať pozitívny dopad aj na vylepšenie si vašej pozície. Druhá polovica bude pokojná a bezproblémová. Aj doma medzi vami a vašou rodinou bude prevládať spokojnosť. Vaše úspechy v zamestnaní budú pokračovať aj v počas celého februára a rovnako v súkromí bude všetko v poriadku. Marec už nebude taký hladký. Do 17.3. vás „pribrzdia“ problémy, ktorým sa budete musieť venovať veľmi zodpovedne, aby ste ich dokázali odstrániť. Zachovajte si pri ich riešeniach vnútorný pokoj. Budete ho potrebovať, pretože aj z finančného hľadiska to nebude dobré. Ešteže v osobnom živote si naďalej budete užívať príjemnú atmosféru.

2. štvrťrok – Prvé dva aprílové týždne budete mať v zamestnaní pokojnú atmosféru. Potom až do konca mesiaca budete doslova excelovať. Neexistuje nič, čo by ste nedokázali úspešne zvládnuť. To bude mať, samozrejme, veľmi pozitívny dopad aj na vaše finančné zisky. V súkromí sa ani tento mesiac nebudete mať na čo sťažovať. Budete spokojní. Máj bude mesiacom lásky a vy si ho hlavne do 17.5. užijete každou vašou bunkou. Ale aj v pracovnej oblasti pocítite naplnenosť, pretože vaše výsledky budú ocenené postupom na kariérnom rebríčku, ako aj dobrými finančnými odmenami. Ešte v prvom júnovom týždni budete pokračovať vo vašich úspechoch v zamestnaní, no potom sa situácia rapídne otočí vo váš neprospech. Budete pod tlakom, nie že by ste nestíhali preto, že by ste si nevedeli poradiť s vašimi úlohami, ale preto, lebo sa budete musieť „predierať“ prekážkami, ktorých bude naozaj viac ako dosť. A to negatívne dopadne aj na vaše financie. Budete z toho v strese. Útechu nájdete v kruhu vašej rodiny. Tam bude všetko OK.

3. štvrťrok – Na prvú polovicu júla si naplánujte dovolenku, pretože pracovne by ste sa iba trápili. Až jeho druhá polovica vám prinesie úľavu, ktorá vám dovolí postupne zvládnuť všetky vaše povinnosti, ktoré si naplánujete. Rovnako aj v osobnom živote budete v posledných dvoch júlových týždňoch naplnení spokojnosťou. V priebehu prvých deviatich augustových dní sa na pracovisku budete ozaj trápiť, aby ste ako-tak zvládali všetko, čím vás vaši nadriadení poveria. Ale nemusíte sa preto znepokojovať, pretože v zostávajúcich dňoch tohto mesiaca sa vám podarí dohnať nielen všetko zameškané, ale aj finančne a kariérne budete napredovať. V osobnom živote budete na začiatku a konci mesiaca úspešní v oblasti lásky. Začiatok septembra by ste mali využiť hlavne na finančné investície. Vesmír vás v nich podporí a zaručí dobré výnosy. V strede mesiaca sa snažte vyhýbať otvoreným konfrontáciám s kolegami. Hrozia nedorozumenia a hádky. V závere mesiaca budete opäť na vlne úspechu. Oblasť lásky bude priať hlavne nezadaným. Máte príležitosť spoznať vašich životných partnerov. Zadaní, dajte si pozor na neuvážené flirty, ktoré by sa mohli prezradiť...

4. štvrťrok – Rovnako aj počas prvého októbrového týždňa budete na pracovisku vo všetkom, čo budete robiť, úspešní. Ale potom, do 17.10. sa pripravte na opačný efekt – problémy. V závere mesiaca sa vám však podarí dohnať všetko zameškané. Počas celého mesiaca sa v osobnom živote nebudete musieť zaoberať ničím nepríjemným. Prvé dva novembrové týždne vás zastihnú vo výbornej kondícii a nálade, čo sa pozitívne prejaví aj na vašich pracovných výsledkoch. V strede mesiaca nastanú mierne komplikácie, ale zvládnete ich. Posledný týždeň očakávajte dobré správy, ktoré budú znamenať pre vás priaznivé zmeny. Súkromný život bude bezproblémový. December, jeho prvá polovica, bude pracovne pokojná. Trochu vás bude mrzieť, že z finančného hľadiska to nebude tak dobré, ako ste očakávali, ale to nezmení nič na tom, že si užijete Vianoce i novoročné oslavy.
ZDRAVIE – Preventívne, aspoň dvakrát za rok, absolvujte kompletnú prehliadku. No celkove sa budete tešiť z uspokojivého zdravotného stavu.

VÁHY

1. štvrťrok – Z pracovného hľadiska sa v januári budete cítiť ako na hojdačke. V prvom týždni sa potrápite, v druhom naopak. Všetko vám bude vychádzať, kariérne aj finančne si polepšíte. V priebehu tretieho týždňa vám budú chýbať financie a až v poslednom sa všetko konečne stabilizuje a dostane do zabehnutých koľají. V súkromí nebudete vnímať žiadne negatívne vibrácie. Od 1. do 10. februára to bude na vašom pracovisku veľmi podobné ako začiatkom predošlého mesiaca. No potom sa všetko okolo vás začne obracať vo váš prospech, zvlášť vo finančnej oblasti. Finančné zisky si zlepšíte aj začiatkom marca. V jeho strede bude u vás v zamestnaní pokoj, ale záver mesiaca bude náročný. Budete čeliť problémom. V súkromí by si mali zadaní dávať pozor na neuvážené flirty. Budú odhalené, čo bude mať negatívny dopad na psychiku.

2. štvrťrok – Pracovne budete s prvou polovicou apríla spokojní, pretože bez problémov vyriešite každú úlohu, ktorú budete mať za povinnosť urobiť. Rovnako aj z finančného hľadiska nebude dôvod na sťažnosti. Vaše investície vám prinesú zisky. Naopak, jeho druhá polovica bude mať opačný priebeh. Bude plná prekážok, ktoré vám zabránia pokračovať v dosahovaní dobrých výsledkov. Súkromie zadaným bude priať, ale nezadaní by nemali riešiť nič, čo je spojené zo zamilovanosťou, pretože na niečo také nebudú mať vhodné obdobie. Veľmi rýchlo by zistili svoj omyl. Taktiež v prvej polovici mája budete pokračovať v pozitívnych intenciách v rámci budovania svojej kariéry a finančných úspechov. Jeho druhá polovica bude pokojná, a táto pokojná atmosféra bude prevládať aj vo vašom osobnom živote. Prvá tretina júna bude pracovne náročná a finančne neuspokojivá. Druhá tretina tohto mesiaca bude pokojná. Počas tretej tretiny budete plní dobrej nálady a odhodlania, a to sa prejaví aj na vami dosahovaných výsledkoch. Váš osobný život bude až do 23.6. ovládaný láskou a citmi. Zostávajúce dni budú pokojné.

3. štvrťrok – Celý júl bude pre vás pracovne úspešný, až na pár malých nepríjemností, ktoré zvládnete bez problémov. Budete pokračovať v dosahovaní výborných výkonov, ktoré sa náležite odrazia aj na vašom finančnom ohodnotení. Aj všetko, čo sa týka vášho súkromia, vám urobí radosť. V auguste sa v zamestnaní rozbehnete trochu pomalšie, ale každým novým dňom sa podarí vaše výkony stupňovať až do tej miery, že v závere mesiaca skonštatujete dosiahnutie výborných pracovných, ale aj finančných výsledkov. September na pracovisku, ale aj v osobnom živote prežijete ako na rozbúrenom mori. Raz budete hore a raz dole. Úspech sa vystrieda s neúspechom, radosť so smútkom. Viete, čo máte pred sebou, tak si všetko podľa toho pripravte a zariaďte.

4. štvrťrok – Do 22. októbra vám v zamestnaní bude vychádzať všetko presne podľa vašich predstáv. Aj finančne sa nebudete mať na čo sťažovať. Posledný týždeň tohto mesiaca bude o niečom inom. Budete riešiť viac prekážky ako samotné úlohy, ktoré si na tieto dni naplánujete. Vaše súkromie bude po celý mesiac ladené erotickými víziami, ktoré sa vám bude dariť aj realizovať, preto by si mali dať pozor tí, ktorí sú v stabilných vzťahoch. Neurobte niečo, čo by ste neskôr veľmi ľutovali. November bude skoro úplnou kópiou predošlého mesiaca, či už pracovne, alebo v súkromí. Rozdiel bude len v tom, že v tomto mesiaci vám nehrozí nič zlé, čo by malo spojitosť s vašou prípadnou neverou. Od 1. do 18. decembra si v zamestnaní užijete pohodu a pokoj. Potom, až do konca mesiaca, ako čerešnička na torte prichádza uznanie a pochvala za vaše celoročné výsledky, ale aj uspokojivé finančné ohodnotenie za ne. Vianoce a Silvester strávite v kruhu vašich blízkych. Užijete si to. 
ZDRAVIE – Snažte sa po celý rok piť viac tekutín, hlavne vodu.

ŠKORPIÓN

1. štvrťrok – Začiatok tohto roku bude pre vás skúškou vašej psychickej odolnosti. Počas celého januára budete konfrontovaní s nepriazňou až zákernosťou niektorých vašich spolupracovníkov, ktorí, ako zistíte, vám po celý mesiac budú klásť umelé prekážky vo všetkom, čo budete robiť. Našťastie, v súkromí nájdete vo vašich partneroch a v celej rodine oporu a miesto, kde budete môcť čerpať stratenú energiu. Aj vo februári budete stále čeliť pracovným problémom, ale cez to všetko dosiahnete výborné finančné zisky. I v tomto mesiaci budete v osobnom živote spokojní. V marci sa už situácia okolo vás na pracovisku uvoľní, aj keď iba pomaly, ale dostatočne na to, že získate priestor všetkým neprajníkom ukázať vaše schopnosti, ktoré neostanú bez pozitívnej odozvy zo strany vašich nadriadených aj spôsobom mimoriadnych finančných odmien. V závere mesiaca stabilné vzťahy obohatí nová iskra, vám nezadaným vstúpi do života nová láska.

2. štvrťrok – Apríl bude z pracovného hľadiska veľmi podobný februáru. V zamestnaní nastanú nepríjemné zmeny, ktoré nielen vo vás, ale aj vo vašich spolupracovníkoch vyvolajú stres a napätie. Ale ani to vám nezabráni byť vo finančnej oblasti úspešnými. Doma bude všetko OK. Máj bude mesiacom, v ktorom budete na pracovisku doslova žať iba vynikajúce výsledky, a to v každej oblasti, teda aj vo financiách. V súkromí si užijete pohodičku. Aj v júni sa v zamestnaní poveziete na vlne úspechov. Získate výborné financie, budete si budovať kariéru, nadviažete správne kontakty. V partnerskom spolužití si od 26.6. až do konca mesiaca dajte pozor na hádky.

3. štvrťrok – Júl budete ešte dlho velebiť, pretože počas neho budete za vaše pracovné výkony a výsledky finančne mimoriadne nadštandardne odmenení. V súkromí si do 5.7. dávajte pozor na všetko, čo sa týka lásky. V auguste budete mať možnosť si aj na pracovisku užívať vaše doteraz výborné výsledky. Budete mať plné právo sa trochu na nich vyhrievať a slniť. V osobnom živote počas druhej polovice mesiaca bude mať každý Škorpión mimoriadnu priazeň vesmíru v oblasti lásky. Každý z vás, čo túži po partnerovi, nezostane sám. Rovnako aj v priebehu celého septembra budete patriť k lídrom na vašom pracovisku. Všetkým okolo vás ukážete a dokážete, aký „poklad“ vo vás majú. V partnerskom spolužití veľký pozor od 7. do 17.9. Hrozia hádky, ktoré môžu skončiť rozchodmi, alebo rozvodmi.

4. štvrťrok – Prvá polovica októbra vám v zamestnaní prinesie hlavne problémy, ktoré, ak budete chcieť odstrániť, vás budú stáť veľa energie a trpezlivosti. Druhá polovica mesiaca je už pokojná a vám sa podarí dobehnúť všetko zameškané. V súkromí si posledných 14 dní tohto mesiaca dajte pozor na neuvážené reakcie na ponuky v oblasti erotiky. Mohli by ste si vážne skomplikovať vzťahy. November je ďalším mesiacom, v ktorom budete z pracovného hľadiska úspešní, no, žiaľ, nebude sa to adekvátne odzrkadľovať na vašich financiách. Váš osobný život, partnerské a rodinné spolužitie bude v pohode. Posledný mesiac tohto roku – december vám v profesijnej oblasti neprinesie radosť a smutní budete aj v oblasti vašich financií. Toto všetko sa prenesie aj do vášho súkromia, takže je možné, že počas vianočných sviatkov, ale aj na Silvestra sa nebudete cítiť uvoľnene.
ZDRAVIE – V závere roka vás môže trápiť oblasť močového traktu – prechladnutie, zápaly.

STRELEC 

1. štvrťrok – Prvé tri januárové týždne vám v zamestnaní prinesú spokojnosť, pretože vládnuca planéta vášho znamenia Jupiter (šťastie, peniaze) vás až do 23.1. bude podporovať v každej vašej pracovnej aktivite. Pozitívne ovplyvní aj vašu kariéru. V oblasti partnerského spolužitia si dávajte veľký pozor na každý váš počin či slovo smerom k vašim partnerom v čase od 14. do 22. januára. Hrozia rozchody, rozluky. Aj február bude z pracovného hľadiska úspešný vo všetkom, no za predpokladu, že nemáte vaše aktivity naplánované v zahraničí. Bolo by lepšie, ak by ste si ich preložili na iné obdobie. V súkromí si užijete pohodu, ale od 6. do 15.2. máte vás podporia hviezdy vo všetkom, čo sa týka lásky. V marci sa vám na pracovisku veci skomplikujú. Budete mať okolo seba neprajníkov, musíte sa prispôsobovať zmenám, ale to vám nezabráni, aby ste boli naďalej úspešní vo všetkom, čo robíte. Od 20.2. očakávajte komplikácie v partnerskom spolužití.

2. štvrťrok – Apríl bude pracovne úplne rovnaký ako marec. V zamestnaní budete čeliť rôznym prekážkam, ktoré však úspešne zvládate. V osobnom živote, ako aj v rodine a partnerskom spolužití bude všetko v poriadku. V priebehu celého mája budete na vlne úspechov na „každom fronte“. Budete si budovať kariéru, finančne budete na tom veľmi dobre a aj oblasť citov a lásky bude naplnená. Zato v júni vás na pracovisku čakajú len samé problémy, ktoré len tak-tak zvládnete. Aj v súkromí sa do 10.6. potrápite s láskou. Bude zvýšene riziko rozchodov alebo rozvodov. Až posledné dva dni tohto mesiaca vám umožnia dať medzi vami a partnermi ako-tak veci do poriadku.

3. štvrťrok – V júli budete opäť na koni. Kariéra, financie, vaše pracovné výsledky majú jeden spoločný menovateľ – a tým je úspech. Rovnako aj v osobnom živote, v rodinných a partnerských záležitostiach budete výsostne spokojní. August je mesiacom dovoleniek, čo sa prejaví aj na vašom pracovisku, na ktorom bude pokoj a pohoda. A tak to bude aj vo vašom súkromí. Do 24. septembra na pracovisku ešte stále bude prevládať pokojná atmosféra. Iba v priebehu jeho posledných troch dní zažijete stresy. Váš osobný život bude počas celého mesiaca bezproblémový.
4. štvrťrok – Prvé dva pracovné októbrové týždne nebudú vôbec ľahké, pretože všetko, čo dosiahnete, si budete musieť tvrdo „odmakať“. Druhá polovica mesiaca bude už pokojná a bezproblémová. V súkromí budete mať posledných sedem dní tohto mesiaca podporu hviezd vo všetkom, čo je spojené s láskou a citmi. November bude mesiacom, v ktorom sa vám bude dariť hlavne vo všetkom, čo podporuje váš kariérny postup. Zároveň sa vám podarí odhaliť niekoľko neprajníkov medzi kolegami, ktorí vám za chrbtom robili problémy. Vaše súkromie bude pokojné. Po celý december sa v zamestnaní budete snažiť na sto percent, ale dariť sa vám bude len päťdesiat. To vás bude deprimovať, takže ani počas vianočných sviatkov sa nedokážete uvoľniť. Silvester oslávte doma v kruhu vašej rodiny.
ZDRAVIE – Nezabudnite po celý rok na dostatočný prísun tekutín. Najlepšie obyčajnú vodu.

KOZOROŽEC

1. štvrťrok – Počas celého januára sa vám v zamestnaní bude dariť. Dosiahnete dobré výsledky, ktoré sa pozitívne odzrkadlia aj na vašich finančných odmenách. Iba do 19.1. budete trochu bez nálady. V osobnom živote vám do 15.1. hviezdy prajú v oblasti lásky. Stabilné partnerstvá sa utužia, nezadaní začnú nové vzťahy. Do 15. februára sa pracovne bude dariť hlavne tým, čo pracujú v zahraničí, ale aj tí, čo sú zamestnaní doma, dosiahnu úspechy. Jediné čo vás bude mrzieť, je to, že sa budete cítiť finančne nedocenení. V súkromí bude všetko fajn. Aj v priebehu marca získate na pracovisku veľmi uspokojivé výsledky, no finančne to už nebude také dobré. Peniaze vám budú chýbať. Prvé tri týždne marca vás vesmír podporí vo všetkých aktivitách súvisiacich s láskou. Naopak, posledný týždeň je rizikový. Hrozia rozchody, rozluky, ale aj rozvody.

2. štvrťrok – Počas celého apríla sa na pracovisku „poveziete“ na vlne úspechov, čo bude mať pozitívny dopad aj na vašu kariéru, ale opäť to nepocítite na finančnom ohodnotení. V osobnom živote vám v druhej polovici tohto mesiaca doslova ruže pokvitnú v oblasti citov a lásky. V máji sa v zamestnaní zamerajte iba na to najnevyhnutejšie, čo treba urobiť, pretože máte pred sebou naozaj mesiac plný problémov a prekážok. Vo vašich partneroch v týchto náročných dňoch nájdete nielen milujúcich, ale aj chápavých a podporujúcich ľudí po každej stránke. Jún bude pracovne ďalším nesmierne náročným a ťažkým mesiacom. Snažte sa to vydržať aj za cenu, že vás to bude stáť veľa psychických síl. Vaši partneri sa vynasnažia pomáhať vám, ako najlepšie vedia, ale vy to nebudete vidieť, a preto ani to ani nedokážete oceniť.

3. štvrťrok – Do 14. júla vaše pracovné trápenie bude pokračovať, ale postupne sa situácia do konca mesiaca začne zlepšovať. Mentálne budete skoro úplne na dne, ale pomáhať vám bude pocit, že máte u vašich nadriadených stálu dôveru. Lásku, city a všetko s nimi spojené si budete užívať v druhej polovici mesiaca. Máte v nich totiž úžasnú podporu nebeskej oblohy. V prvej polovici augusta sa na pracovisku budete cítiť ako na hojdačke. Raz hore, raz dole. Druhá polovica bude, žiaľ, ešte horšia. K tomu sa aj v osobnom živote pridajú problémy v partnerskom spolužití, ktoré budú od 10. do 17.8. na najvyššom stupni. Preto pozor v tieto dni! Hrozia rozchody a rozvody. Ani september k vám nebude v pracovnej oblasti milosrdný. Budete z toho už vážne podráždení a depresívni. Našťastie v súkromí budete prežívať úplný opak. Hlavne v partnerskom spolužití vám to bude klapať na jednotku.

4. štvrťrok – V októbri využite hlavne jeho prvých deväť dní na všetky vaše pracovné aktivity. Máte šancu dohnať všetko zameškané a aj finančne si prilepšiť. Stred mesiaca bude pokojný, ale jeho záver vám opäť narobí vrásky na čele. Vašej citovej oblasti života dodá novú iskru prvých 14 dní tohto mesiaca – zostávajúce dni budú pokojné a pohodové. November je konečne mesiacom, v ktorom sa vám pracovne bude mimoriadne dariť, a čo je dôležité, aj s finančnými odmenami budete veľmi spokojní. Táto pohoda sa prenesie aj do vášho súkromia. Užijete si s partnermi vaše spoločné chvíle. V decembri k vám na pracovisko prídu pozitívne zmeny ako aj super finančné ohodnotenie. Aj v oblasti lásky si doslova užijete každý deň tohto mesiaca. Vianoce budú nádherné a Silvester plný zábavy a smiechu.
ZDRAVIE – Nezanedbávajte svoje zuby a nepresiľujte si chrbticu.

VODNÁR

1. štvrťrok – Na pracovisku budete mať okolo seba veľa neprajníkov a závistlivcov, no cez to všetko sa vám po celý január bude dariť plniť si svoje povinnosti na jednotku. Aj v rámci vašej kariéry si upevníte svoju pozíciu. V osobnom živote by ste od 9. do 12.1. mali dať plný priechod vašim emóciám v mene lásky. Nebeská obloha vám v tejto oblasti praje. Február bude, naopak, pracovne nesmierne náročný, zvlášť pre vás, čo pracujete v zahraničí, ale v konečnom súčte, všetku nepriazeň a problémy zvládnete. V súkromí si dávajte pozor od 3. do 10.2. Počas týchto dní ste pod vysokým rizikom možných rozchodov alebo rozvodov. Aj v priebehu marca budete na tom v pracovnej oblasti úplne rovnako ako počas predchádzajúceho mesiaca. V oblasti citov a lásky sa vám bude mimoriadne dariť do 5. marca. Zvyšok mesiaca bude pokojný a harmonický.

2. štvrťrok – V zamestnaní sa budete až do 27. apríla boriť s rovnakými situáciami ako v marci a v priebehu posledných troch dní sa to všetko ešte viac skomplikuje. Ani v citovej oblasti sa hlavne od 17. do 28.4. nebudete mať dôvod usmievať. Prvá polovica mája bude pracovne naozaj nesmierne náročná. Vôbec sa vám nebude dariť. Druhá polovica už bude pokojná a vy sa v zamestnaní môžete opäť realizovať. V súkromí máte pred sebou celý mesiac pokojný a nerušený. Prvých deväť júnových dní budete mať na pracovisku pokoj. No potom, až do konca mesiaca, sa vaše výkony, ale aj výsledky vyšplhajú na tú najvyššiu priečku, za čo budete aj zo strany vašich nadriadených náležite ocenení. V súkromí budete od 10. do 14.6. prežívať nádherné chvíle naplnené láskou.

3. štvrťrok – Prvý týždeň júla bude pracovne pokojný, druhý a tretí nesmierne náročný a vyčerpávajúci a až v priebehu posledného si všetko vynahradíte. Doženiete aj zameškané. V citovej oblasti si dávajte pozor do 11.7. Hrozia nedorozumenia a hádky. Zostávajúce dni tohto mesiaca bude pohoda. V priebehu celého augusta sa v zamestnaní snažte, ako najlepšie viete. Budete mať priazeň vesmíru na vašej strane. Očakávajte úspechy a dobré finančné ohodnotenie za ne. V osobnom živote, v partnerskom aj rodinnom spolužití bude celý mesiac príjemný. September vás zastihne v plnom pracovnom nasadení. Budete mať veľa energie a elánu, čo sa kladne odzrkadlí nielen na vašich výsledkoch, ale aj na financiách. V strede mesiaca, od 13. do 23.9., sa snažte vyhnúť otvoreným konfrontáciám s partnermi. Nebudete schopní ich riešiť bez hádok.

4. štvrťrok – Prvé tri októbrové týždne sa pracovne potrápite. Zachovajte si vnútorný pokoj. Len tak dokážete zvládnuť všetky nepríjemnosti. V poslednom týždni sa situácia upokojí. Vďaka vašim partnerom a celej rodine sa doma nebudete musieť zaoberať ničím negatívnym. November bude pracovne ďalším mesiacom, počas ktorého budete doslova žať úspechy vo všetkých vašich aktivitách. V súkromí budete v prvom týždni tohto mesiaca úspešní aj na poli lásky. Naopak, v priebehu posledného hrozia rozchody, rozvody. Aj v poslednom mesiaci tohto roku si budete budovať kariéru a z finančného hľadiska budete v zisku. Vianočné sviatky si užijete s rodinou a Silvester oddychovo, či už niekde na horách, alebo doma.
ZDRAVIE – Snažte sa po celý rok venovať dostatok pozornosti vášmu pohybovému aparátu.

RYBY

1. štvrťrok – Prvá polovica januára vám pracovne nebude priaznivo naklonená. Očakávajte veľa nepríjemných situácii, ktoré vás budú stáť veľa psychickej energie. Druhá polovica bude úplne opačná. Budete mať nadbytok energie a odhodlania, čo sa pozitívne odzrkadlí na výsledkoch, ale aj na kariére. V oblasti lásky pozor do 9. januára. Hrozia rozchody a rozvody. V priebehu celého februára sa pracovne ale aj v osobnom živote budete cítiť ako na obláčiku. Všetko bude úžasné. Aj v marci – do 22. – sa v zamestnaní posuniete smerom dopredu v každej oblasti. Počas posledného týždňa budete podráždení a nevrlí. V súkromí budete posledných 14 dní tohto mesiaca v pokušení byť neverní vašim partnerom.

2. štvrťrok – Apríl bude pre vás mesiacom, počas ktorého sa vám v zamestnaní nebude dariť. Budete nervózni aj z neočakávaných zmien, ktorým budete musieť čeliť. To isté sa bude diať aj vo vašom osobnom živote a v partnerskom spolužití. Žiaľ, aj v priebehu celého mája sa na pracovisku potrápite, čo vám nepridá na pokoji. V citovej oblasti bude pohoda, ktorá sa od 7. do 11.5. zmení na príval vzrušujúcich zážitkov, bez ohľadu na to, či ste zadaní, alebo slobodní. Z pracovného hľadiska nepriazeň nebeskej oblohy bude pokračovať aj počas celého júna, čo bude mať negatívny dopad aj na vaše financie. V partnerskom spolužití počas prvého týždňa tohto mesiaca hrozia rozchody. Naopak, posledný týždeň bude plný lásky a harmónie.

3. štvrťrok – Ani v priebehu celého júla nebudete mať možnosť tešiť sa z pracovných úspechov pre naďalej pokračujúce problémy. Nebudete stíhať a ani financií nebudete mať dostatok. No cez to všetko budete mať na vašej strane podporu aj dôveru vašich nadriadených. Súkromie aj rodinné záležitosti budú v pohode. V auguste to na pracovisku bude veľmi podobné ako v predošlých mesiacoch, z čoho budete stále viac nervózni a frustrovaní. Komplikácie nastanú aj vo vašom osobnom živote v podobe neuvážených reakcií na ponuky na erotické úlety, alebo krátkodobé mimo partnerské vzťahy hroziace neverou. Pozor, môže sa vám to vrátiť negatívnou odozvou zo strany vašich partnerov. September bude už mesiacom, počas ktorého sa v zamestnaní situácia trochu zlepší, ale ešte stále to bude ďaleko od vašich predstáv. Aj v oblasti lásky až v závere mesiaca budete mať príležitosť trochu si užiť pozornosť vašich partnerov.

4. štvrťrok – V októbri vám až jeho posledný týždeň prinesie pracovnú úľavu. Konečne sa potešíte nielen z výsledkov, ale aj z finančného ohodnotenia za vaše snahy. Ale aby ste sa nenudili v osobnom živote, zvlášť v partnerskom spolužití, budete musieť čeliť vážnym situáciám, ktoré hrozia až trvalým rozpadom vzťahu. Prvých 14 novembrových dní sa vám pracovne aj finančne ešte stále bude dariť. Druhá polovica tohto mesiaca sa opäť mierne skomplikuje v každej oblasti. Od 17. do 22.11. si nezadaní , ktorí túžia po láske, môžu tieto predstavy naplniť. Hviezdy sú na ich strane. Konečne počas decembra vám bude v zamestnaní vychádzať všetko tak, ako chcete. Dosiahnete výborné výsledky, ktoré sa pozitívne odrazia aj na vašich finančných ohodnoteniach. Vianočné sviatky budú pokojné a veselé a Silvester spoločne aj s priateľmi doslova roztočíte do bujarej zábavy.
ZDRAVIE – Po celý rok sa snažte udržať si psychickú pohodu.

Vyrobil Jozef Polčic, kreativci.eu