Ryby
Býk Lev Panna
Škorpión Blíženci
Váhy Baran Rak
Vodnár
Kozorožec
Strelec
*/?>


ASTROLOGICKÁ PREDPOVEĎ na rok 2015

JUPITER, planéta šťastia a signifikátor peňazí, bude až do 10.8. prechádzať cez znamenie Leva (hry, výhry, milenci, milenky, ale hlavne deti). Môžeme skúšať šťastie vo všetkom, čo podlieha tomuto znameniu. Od 11.8., skoro presne na pravé poludnie, sa Jupiter presunie do znamenia Panny (práca, zdravie) a zotrvá tam až do konca roka. Môžeme očakávať zlepšenie pracovných podmienok, nové zamestnanie, ale aj dobré zdravie, alebo jeho zlepšenie.

SATURN, planéta, ktorej sa hovorí aj ’múdry starec‘, bude do polovice júna v znamení Strelca. Pripravme sa na to, že nám uštedrí náročné, ale užitočné lekcie. Vďaka nim si uvedomíme, že, či už v dobrom, alebo v zlom, máme každý svoje miesto na tomto svete. Jupiter preskúša našu vieru, vytrvalosť, ale aj to, či sa neobávame opustiť svoje rodisko, ak po tom túžime, a vydať sa do sveta na skusy. V tomto období nás budú viac ako zvyčajne ohrozovať živelné pohromy – požiare. Od druhej polovice júna sa na tri mesiace vráti do znamenia Škorpióna. V tom čase bude vhodné dávať si pozor na nevery a promiskuitu. Môžu sa vyskytnúť problémy v dedičských konaniach, ale aj v rôznych iných finančných oblastiach. Treba byť pripravený aj na možné povodne. Od 18.9. až do konca roka sa Saturn vráti do znamenia Strelca, čo bude mať na nás rovnaký vplyv ako v prvej polovici roka.

URÁN, planéta rýchlych zmien, aj počas celého tohto roka ostáva v ohnivom znamení Barana. Tomuto znameniu vládne planéta Mars (boh vojny), čo znamená, že aj počas tohto roka budeme bojovne naladení. Naďalej budeme nespokojní so svojimi životmi z obáv o vlastnú budúcnosť, o budúcnosť našich detí. Naše konanie a rozhodnutia budú ovplyvnené nervozitou, podráždením, čo sa bude v medziľudských vzťahoch pretavovať do hádok a atakov. Z pohľadu vnútroštátnych alebo medzinárodných vzťahov budú prerastať do nepokojov, demonštrácií a konfliktov, ktoré budú vyhrotené na maximum a minimálne v takej intenzite, ako počas minulého roka, ak nie častejšie. Môžu byť plné násilia a brutality, ktoré postavia proti sebe rodiny, priateľov a budú prekračovať hranice zákonnosti. A to iba preto, lebo medzi ľuďmi prevláda dlhodobo strach, bezmocnosť, zúfalstvo z neistej budúcnosti, zo straty nádeje v základných životných istotách. To všetkých prinúti, aby boli voči sebe krutí až brutálni. Za normálnych okolností by to nikomu ani len nenapadlo. Bude nesmierne dôležité, aby všetci, ktorí majú v rukách moc a schopnosť ovplyvniť medzinárodné vzťahy a celosvetové zmeny, robili správne a uvážené rozhodnutia. Ak nie, je vysoko pravdepodobné, že sa počas tohto roka ešte viac prehĺbi riziko rozdelenia sveta na dve časti.

 

NUMEROLOGICKÁ PREDPOVEĎ

Rok 2015 – 2+0+1+5= 8.
Prvá polovica tohto roka bude nesmierne náročná, karmická. Bude od nás vyžadovať trpezlivosť, vytrvalosť, ale aj pokoru. V súkromnom živote, ako aj v partnerskom a rodinnom spolužití, nemáme robiť žiadne zásadné, radikálne životné rozhodnutia (rozchody, rozvody). Medzinárodné konflikty sa budú v tomto období vyostrovať, čo bude mať za následok nepokoje a rozbroje medzi ľuďmi a krajinami. Ich vodcovia nebudú schopní sa dohodnúť. Tieto nepokoje budú mať negatívny dopad na financie (platobná neschopnosť) nielen SR, ale celého sveta. Tiež treba v tomto čase počítať so zvýšeným počtom živelných katastrof. Až začiatkom druhej polovice roka sa situácia v každej oblasti začne pomaličky upokojovať. Najmä počas štvrtého kvartálu tohto roku má nastať pokoj. Potom môžeme riešiť všetko, čo považujeme za dôležité a potrebné, a byť opäť strojcami svojho šťastia. To platí ako pre jednotlivcov, páry, skupiny, tak aj celosvetovo.

 

ČÍNSKY HOROSKOP na rok 2015

Tento horoskop má minimálny dopad na ľudí žijúcich v západnom svete, preto mu neprikladám veľký význam.
Od 19.2.2015 do 7.2.2016 bude rok drevenej Kozy (ovce).
Tento rok prináša harmóniu, umenie, pokoj. V rodinách, v partnerstvách, ktoré sú trvalé a stabilné, sa narodí veľa detí. V politike prináša mierové zmluvy a dohody. V medzinárodných konfliktoch obojstranné ústretové kroky k ich ukončeniu. Budú síce búrlivé, ale postupne sa vyriešia. Nehrozia žiadne veľké prírodné katastrofy. Tento rok prináša aj záhaľku, pohodlie a pohodlnosť.

 

HOROSKOPY PRE JEDNOTLIVÉ ZNAMENIA

BARAN

1. štvrťrok
Začiatok tohto roka, ako aj celý január, nebude príliš dobrý. Budete mať naozaj čo robiť, aby ste všetko, čo máte, pracovne stihli a finančne pokryli. V oblasti citov v tomto období pozor na nebezpečenstvo nevery z vašej strany. Počas celého februára to bude úplne naopak. Bude sa vám dariť pracovne aj finančne. Aj váš citový život sa stabilizuje. V marci sa pracovne budete musieť veľmi snažiť, ale výsledok bude stáť za to. Tešte sa na dobré zárobky.
Zdravie: Tento kvartál sa snažte psychicky nevyčerpávať.
2. štvrťrok
Prvá polovica apríla bude pre vás vynikajúca. Pracovne, finančne, ale aj v citovej oblasti sa vám bude dariť. Druhá polovica bude pracovne rovnako dobrá, ale budú vám chýbať financie. V súkromí sa budete cítiť spokojní. Máj, lásky čas, vám naozaj prináša do života veľa citov a vám nezadaným nový vzťah. Pracovne sa počas týchto dní budete cítiť v pohode. Nemusíte sa obávať, že by ste niečo v zamestnaní nezvládli. Prvé dva júnové týždne budete opäť veľmi spokojní, či už s pracovnými výsledkami, alebo finančnými ziskami. Druhé dva týždne budú pohodové a pokojné v každej oblasti vášho života.
Zdravie: Počas týchto troch mesiacov by sa nemali u vás vyskytnúť žiadne vážnejšie zdravotné problémy.
3. štvrťrok
Prvé tri júlové týždne sa vám bude pracovne dariť naozaj veľmi dobre, a to vás naplní optimizmom. Odzrkadlí sa to aj na vašich výkonoch a výsledkoch. Preto si dávajte pozor na posledný týždeň, aby ste si ho nepokazili. Hrozia vám nedorozumenia a hádky s kolegami. V oblasti citov a lásky budete celý júl spokojní. August sa ukazuje pracovne veľmi dobrý. Môžete sa tešiť na úspech, ako aj na výborné finančné zisky. V oblasti lásky sa vám bude dariť počas posledného augustového týždňa. Máte šancu na nové trvalé partnerstvá. V prvej polovici septembra budete naďalej pod vplyvom Šťasteny hlavne v pracovnej oblasti. Budete mať veľkú príležitosť získať povýšenie alebo nové miesto. Využite to, pretože druhá polovica mesiaca bude náročná hlavne pre tých z vás, ktorým záleží na kariére. Náročné to bude aj pre vás, ktorí podnikáte.
Zdravie: V tomto období si dávajte zvýšený pozor na zažívanie.
4. štvrťrok
Počas prvého októbrového týždňa budete v zamestnaní riešiť veľa problémov, ale finančne sa vám bude dariť aj naďalej. Zvyšok mesiaca budete mať v rámci kariéry veľmi dobrý. Ani po finančnej stránke sa nebudete mať na čo sťažovať. Vaše súkromie, láska a citový život nebudú počas týchto dní ničím negatívnym rušené. Celý november vám prinesie úspechy, hlavne v oblasti lásky a vzťahov. Aj v zamestnaní budú v priebehu posledného týždňa ocenené vaše doterajšie výsledky zo strany vašich nadriadených. V priebehu prvých troch decembrových týždňov zistíte, že niektorí vaši kolegovia k vám nie sú úprimní a otvorene vám dajú najavo svoju závisť. No naopak, zo strany vašich nadriadených sa vám dostane uznanie a podpora. Posledný týždeň v roku budete pracovať pod stresom pre nezhody medzi vami a spolupracovníkmi. Vianoce však prežijete v kruhu rodiny a priateľov spokojní a šťastní. Aj Silvester vám prinesie radosť a zábavu. Je možné, že dopoludnia budete ešte pracovať.
Zdravie: V tomto štvrťroku sa môžete cítiť fyzicky a psychicky vyčerpaní.

BÝK

1. štvrťrok
Začiatok nového roka vás z hľadiska vašich pracovných aktivít zastihne v maximálnej pohode a spokojných. Tento stav pretrvá po celý január. Vo februári budú vaše pracovné úspechy pokračovať v rovnakom duchu. Dokonca sa budú aj mierne zvyšovať, takže budete veľmi, veľmi spokojní. Bude však dobré, ak si odložíte určitú časť vašich financií bokom. V marci sa totiž budete na pracovisku zaoberať hlavne problémami a budú vám chýbať financie. A to aj napriek tomu, že budete plní odhodlania a dobrej nálady.
Zdravie: V týchto troch mesiacoch pozor na prechladnutie a bolesti hrdla.
2. štvrťrok
V prvej polovici apríla sa vám bude pracovne naďalej dariť veľmi dobre. Budete pracovať na svojej kariére. Aj v citovej oblasti prežijete príjemné pocity. Druhá polovica mesiaca sa ukazuje náročnejšia hlavne po psychickej stránke, pretože medziľudské vzťahy sa vám nepodarí zosúladiť. Nepodliehajte tomu. Ľudia sú rôznorodí. Prvé tri májové týždne sa vám nálada postupne zdvihne, čo bude dobré pre vaše pracovné aj súkromné záležitosti. Navyše to bude dobré aj preto, lebo posledný týždeň vám nastanú krušné a nepríjemné časy. V zamestnaní neočakávané, zlé prekvapenia a v oblasti citov nevera z vašej strany, ktorou ohrozíte váš vzťah. Počas celého júna sa všetko opäť vráti do pokojných vôd. Pracovne sa vám začne mimoriadne dariť, budete mať výborné zisky a aj vaše vzťahy s partnermi sa urovnajú.
Zdravie: Pozor si dávajte na bolesti zubov v spodnej časti čeľuste.
3. štvrťrok
Prvý júlový týždeň sa vám bude pracovne dariť vo všetkom, do čoho sa pustíte. Mali by ste to maximálne využiť, pretože do konca mesiaca budete mať naozaj náročné situácie hlavne vo vašej profesijnej oblasti. Dávajte si preto pozor na obchodných partnerov. Našťastie, vo finančných záležitostiach sa vám bude naďalej dariť. Pozor si dávajte aj na to, aby ste vaše pracovné problémy neprenášali do svojho súkromia. Ešte aj počas prvých dvoch augustových týždňov budú na pracovisku pretrvávať nepríjemnosti a vo vás vyvolajú nervozitu a podráždenosť. Avšak druhé dva týždne tohto mesiaca sa celá situácia začne meniť vo váš prospech, čo prinesie pohodu aj do vášho súkromia. Počas septembra budete neopodstatnene podráždení a nervózni. Z čoho? Z lásky? Pretože v pracovnej oblasti sa vám bude naozaj dariť viac, ako sami očakávate. Dostanete nové ponuky, budovať si budete kariéru. A tiež v súkromí získate materiálne všetkého viac, ako potrebujete.
Zdravie: V tomto období by ste sa mali cítiť celkovo dobre.
4. štvrťrok
Počas prvej polovice októbra neriešte v zamestnaní žiadne dôležité záležitosti. Nedopadli by podľa vašich predstáv. Naopak, v druhej polovici mesiaca si budete môcť dovoliť všetko, aj riskovať. Dvere sa vám budú otvárať doslova samé. Celý november v pracovnej oblasti prebehne pokojne a v pohode. Ani na financie sa nebudete sťažovať. Iba na úplný záver mesiaca sa na pracovisku trocha potrápite, ale zvládnete to bez problémov a s prehľadom. December vás zastihne spokojných. Všetko, čo ste mali na tento rok naplánované, zvládnete, preto aj Vianoce prežijete naozaj šťastné a veselé, plné lásky a porozumenia. Rovnako tak aj Silvester budete mať veselý a šťastný.
Zdravie: Môžete sa cítiť trochu psychicky vyčerpaní.

BLÍŽENCI

1. štvrťrok
Tento rok sa vám po pracovnej stránke začne úžasne. Platí to hlavne pre prvé dva januárové týždne. Rovnako sa vám bude dariť aj v oblasti citov a lásky. Druhé dva týždne tohto mesiaca sa budú niesť v pozitívnom duchu v podobe výhodných ponúk na spoluprácu. Celý február bude v každej oblasti vášho života úplne rovnaký ako január. Dokonca v jeho závere sa všetko bude ešte zlepšovať. Prvá polovica marca bude pre vás pracovne aj súkromne naďalej priaznivá. V priebehu posledných dvoch marcových týždňov sa vám podarí budovať si kariéru, ale pozor na vážne prekážky v zamestnaní, ktorých odstránenie vás bude stáť veľa energie.
Zdravie: Dávajte si pozor na prechladnutie.
2. štvrťrok
V prvej polovici apríla sa pripravte na komplikácie a problémy v zamestnaní, ktoré budete musieť prácne odstraňovať. Nebude to mať dopad na vaše finančné zisky. Druhá polovica mesiaca prinesie obrátené garde. Pracovne sa vám bude dariť, budete však pociťovať nedostatok peňazí. V máji uspejete hlavne vo finančných transakciách, ktoré vám zabezpečia stále vyššie a vyššie zisky. Aj keď je tento mesiac mesiacom lásky, vy sa nebudete vnútorne cítiť v pohode. Jún bude pre vás mesiacom pohody a spokojnosti, či už v pracovnej oblasti, alebo v citoch a láske. Budete plní energie a elánu.
Zdravie: V tomto období sa budete aj zdravotne cítiť dobre.
3. štvrťrok
Prvé tri júlové týždne vám prinesú priaznivé pracovné zmeny. Získate šancu postúpiť na kariérnom rebríčku, alebo zmeniť prácu, či začať s podnikaním. V citovej oblasti vášho života prežijete v tomto období naplnenie a spokojnosť. Či už ide o trvalé partnerstvá, alebo iba začínajúce. Počas posledného týždňa tohto mesiaca si dávajte v zamestnaní pozor na nepríjemnosti a možné podrazy zo strany niektorých vašich kolegov alebo obchodných partnerov. Celý august sa na pracovisku budete cítiť ako na hojdačke. Raz sa vám bude dariť a v iné dni vôbec nie. Našťastie, v oblasti lásky bude všetko v poriadku, takže budete mať kde čerpať stratenú energiu. V septembri sa pripravte na prekážky a problémy v pracovných záležitostiach. Aj keď sa budete snažiť, ako najlepšie budete vedieť, za jeden krok dopredu, vás to hodí dva kroky dozadu. Ešteže sa vám bude dariť v citovej oblasti. Možné sú zásnuby, svadby, nové zoznámenia, počatie či narodenie potomka.
Zdravie: Máte pred sebou celé tri mesiace, kedy by sa vám nemali diať vážne zdravotné problémy.
4. štvrťrok
Prvé dva októbrové týždne bude nebeská obloha priať hlavne vám, ktorí si budujete kariéru. No v osobnom živote si hlavne zadaní musia dávať pozor. Budete mať tendencie byť prelietaví, čo by mohlo mať vážne dopady na dobre fungujúce partnerstvá. Druhé dva týždne vám prinesú stres, nervozitu, ktoré môžu byť spôsobené práve problémami v súkromí. V novembri sa vám každým dňom bude zlepšovať nálada viac a viac, čo sa pozitívne odzrkadlí aj na vašich pracovných výkonoch. Aj keď úplne posledné dni tohto mesiaca vám opäť pripravia nepríjemnosti, dokážete ich hravo zvládnuť. Prvé dva decembrové týždne vás zastihnú v plnom pracovnom nasadení. Menším sklamaním pre vás bude fakt, že za svoje výsledky nebudete dostatočne finančne odmenení. Počas ďalších dvoch týždňov sa to však otočí a vy budete spokojní, pretože si budete môcť dovoliť vašim blízkym kúpiť pod vianočný stromček všetko, čo si želali. Celé vianočné sviatky, ale aj Silvester budete tráviť v kruhu rodiny s vedomím, že ste milovaní a že medzi vami vládne súzvuk a harmónia.
Zdravie: V tomto období môžete cítiť bolesti v oblasti ramien a celých rúk. Tiež si dávajte pozor na prechladnutie (priedušky).

RAK

1. štvrťrok
Začiatok tohto roka sa pre vás nemôže začať lepšie, ako sa začne. Pracovne sa vám počas celého januára bude dariť priam fantasticky a čo sa vašich financií týka, na tie sa určite nebudete sťažovať. V súkromnom živote si v polovici mesiaca dajte pozor na nevery z vašej strany. Prvé dva februárové týždne sa budú niesť v úplne rovnakom duchu ako ten predošlý. Hlavne v citovej oblasti prežijete maximálnu pohodu a naplnenie. Druhé dva týždne sa pripravte na stresy a nepríjemné zmeny v zamestnaní, v ktorých sa budete ťažko orientovať. V marci začnete v zamestnaní opäť postupne získavať kontrolu nad svojimi povinnosťami a úlohami, aj keď to bude ozaj náročné, pretože ich budete mať naozaj veľa. Aj po finančnej stránke sa u vás bude pozitívne odzrkadľovať, že sa snažíte. V oblasti citov a lásky budete naďalej spokojní.
Zdravie: Zdravotne sa v tomto období budete cítiť v pohode.
2. štvrťrok
Počas prvých dvoch aprílových týždňov sa v zamestnaní snažte vyvarovať otvorených konfrontácií s kolegami aj nadriadenými, pretože budete mať opačný názor na aktuálnu problematiku ako oni, a to medzi vami môže vytvoriť napätie a stresové situácie. Pokiaľ podnikáte, neunáhlite sa vo vašich rozhodnutiach. Aj druhá polovica mesiaca bude pre vás stresujúca, ale bude to o niečo lepšie a vy sa tak budete môcť viac realizovať. Vo vašom prípade bude máj naozaj mesiacom lásky, pretože vám do života prinesie veľa citov a lásky. Aj v pracovnej oblasti budete spokojní. Jún bude oproti predchádzajúcemu mesiacu úplne opačný. Pripravte sa na veľa prekážok a problémov na pracovisku, očakávajte aj pre vás nevyhovujúce zmeny zo strany vašich nadriadených, čo vás dostane do nepohody plnej stresu. Budete radi, ak sa tento mesiac skončí.
Zdravie: V tomto období sa snažte vašej psychike dopriať dostatok času na relax.
3. štvrťrok
Prvý júlový týždeň bude ešte stále plný nervozity a stresov, pre nutnosť pred vašimi zamestnávateľmi obhajovať váš postup pri realizácií a plnení vašich úloh. Našťastie sa vám to podarí a do konca mesiaca sa tak všetko okolo vás začne stabilizovať a upokojovať. V auguste sa opäť dostanete na koňa. Zasa budete patriť medzi lídrov, za čo budete aj vašimi nadriadenými pochválení a tiež slušne finančne odmenení. Rovnako aj v citovej oblasti pocítite naplnenie a spokojnosť. Počas septembra sa budete veľmi snažiť udržať si dosiahnutú pracovnú pozíciu, čo sa vám aj podarí. Vynaložíte však na to naozaj veľa energie. Vyčerpaní a unavení sa budete cítiť nielen vy, ale aj vaši partneri. Mali by ste sa spolu vybrať niekam, kde by ste si spoločne vedeli odpočinúť. Vezmite si oneskorenú dovolenku. Potrebujete to.
Zdravie: Dávajte si pozor na celkovú únavu.
4. štvrťrok
Ak ste po dovolenke a oddýchnutí – super, pretože vás v októbri čaká naozaj nesmierne veľa práce. Ak nie ste, potom očakávajte, že v závere mesiaca sa budete cítiť vyčerpaní a unavení. November, okrem tretieho týždňa, kedy budete v zamestnaní prežívať veľa stresu a dokonca aj nervov, bude z pohľadu pracovných výsledkov úspešný mesiac. V citovej oblasti, v láske sa budete cítiť v pohode. December bude mesiacom, kedy budete opäť pracovne nesmierne vyťažení a iba s vypätím všetkých psychických a fyzických síl budete úlohy stíhať úspešne ukončiť a uzavrieť. Ešte aj na Štedrý večer budete pracovať. Našťastie, I. a II. sviatok vianočný si budete môcť poriadne oddýchnuť v kruhu vašich blízkych. Prospejú vám aj rodinné návštevy. Medzi sviatkami budete opäť veľa pracovať. Silvester bude pre vás oddychový a pokojný. S vašimi partnermi aj priateľmi si užijete veľa zábavy a veselosti.
Zdravie: Aj v tomto období si dávajte pozor na celkovú únavu, ako fyzickú, tak aj psychickú.

LEV

1. štvrťrok
Začiatok tohto roka sa nebude pre vás pracovne vôbec vyvíjať tak, ako by ste chceli. Zvlášť prvé dva januárové týždne budú plné stresov, vnútornej nepohody a možno aj zhoršeného zdravotného stavu. Druhá polovica mesiaca sa bude citeľne zlepšovať. Vo februári sa podmienky v zamestnaní zlepšia a vaše pracovné výsledky budú uspokojivé. Finančne sa však budete cítiť stále nedocenení. V priebehu marca sa konečne situácia obráti vo váš prospech a vy si opäť posilníte kariéru. Taktiež finančne sa celá situácia okolo vás stabilizuje. V citovej oblasti, v partnerskom a rodinnom spolužití sa celý tento mesiac môžete tešiť zo vzájomného porozumenia, podpory a utužovania spolupatričnosti.
Zdravie: V januári si dávajte pozor na zažívanie.
2. štvrťrok
Prvý aprílový týždeň sa pre vás začne fantasticky v každej oblasti života. Pracovne, finančne, ale aj osobne sa vám bude dariť dosahovať všetko, na čo si len spomeniete. Aj počas druhého týždňa sa budete tešiť z úspechov hlavne vo finančnej oblasti. Posledné dva týždne tohto mesiaca vás zastihnú v pohode a oddýchnutých. Máj je pre vás mesiacom dobrej nálady, ako aj úspechov v kariére. Iba z finančného hľadiska si budete musieť v tieto dni dobre premyslieť, ako s nimi naložíte. Nemíňajte peniaze na nič, čo nebude nevyhnutné. Je dosť pravdepodobné, že posledných pár dní tohto mesiaca môžete cítiť mierne depresie. Začiatkom júna, hlavne počas jeho prvých dvoch týždňov, sa vám začne opäť finančne dariť. Aj v pracovných záležitostiach sa všetko posunie tak, ako si to predstavujete. Prídu zmeny, ktoré vám budú vyhovovať, no cez to všetko nebudete pozitívne naladení, čo si budete čiastočne kompenzovať na vašej rodine a vašich partneroch. Snažte sa preto mať svoje nálady pod kontrolou. Zostatok mesiaca bude pokojný v každej oblasti.
Zdravie: Snažte sa v tomto období byť v pohode. Môžete mať problém s psychickou nevyváženosťou.
3. štvrťrok
Prvé tri júlové týždne budú z vášho hľadiska nudné, dokonca až mdlé, či už pôjde o vaše pracovné, alebo osobné a rodinné záležitosti. Aspoň si budete môcť trochu odpočinúť. Až koncom tohto mesiaca ožijete, a opäť sa pustíte do budovania kariéry. Celý august budete poctivo a usilovne pracovať, pretože budete mať veľa energie, elánu a optimizmu, a to všetko sa pozitívnym spôsobom odzrkadlí na všetkom, čo má spojitosť s vaším zamestnaním. Všetko pôjde ako po masle. Aj v oblasti lásky a citov budete naplnení a spokojní. Aj počas septembra sa vám bude dariť držať si tento pre vás veľmi uspokojivý štandard. Po finančnej stránke budete mať dostatok prostriedkov, kariérne postúpite krok po kroku vyššie a vyššie a aj vo vašom osobnom a súkromnom živote prežijete iba príjemné, milé a veselé situácie v kruhu vašich najdrahších.
Zdravie: V tomto období sa budete cítiť dobre.
4. štvrťrok
V októbri sa počas prvých dvoch týždňov budete musieť veľmi vážne zaoberať problémami, ktoré u vás na pracovisku vzniknú, čo vás bude stáť veľa času a energie. Takisto očakávajte prekážky aj v budovaní kariéry, aj v podnikaní. V priebehu druhej polovice mesiaca sa celková situácia okolo vás ani nezlepší, ani nezhorší. Aj tak budete oplývať dobrou náladou. Budete spokojní. Počas celého novembra vás bude sprevádzať dobrá nálada a nadšenie a budú mať aj prečo. Pretože okrem toho, že budete šikovní, budete aj úspešní. Za vaše pracovné výsledky dostanete aj náležité ohodnotenie – pochvalu, povýšenie, ale aj financie. Ani v oblasti citov sa nebude na čo sťažovať. Priebeh decembra bude hektický. Budete mať naozaj veľa práce a o to viac vás bude mrzieť, ale aj hnevať, že nebudete za vaše úsilie aj náležite finančne ohodnotení. Vianočné sviatky u vás doma prebehnú trochu v napätí práve pre nedostatočné financie, ale už počas Silvestra sa uvoľníte a odviažete. Dôvod sa tešiť vám dajú veselosť, radosť, a dokonca aj oneskorené vianočné darčeky.
Zdravie: Nerozčuľujte sa, kontrolujte si a strážte váš krvný tlak.

PANNA

1. štvrťrok
Tento rok sa pre vás začne naozaj veľmi dobre, či už v pracovnej, alebo v citovej oblasti. Hlavne počas prvých dvoch januárových týždňov budete spokojní. Zostávajúce dni tohto mesiaca budú priať priaznivým zmenám, ktoré sa budú odohrávať vo vašom zamestnaní. Maximálne vám to bude vyhovovať. Celý február sa ponesie v úplne rovnakom duchu ako január. V jeho závere sa môžete tešiť na to, že tento stav bude gradovať. Aj v prvej polovici marca sa vám naďalej bude dariť bez problémov budovať si kariéru. Počas tretieho a štvrtého týždňa by ste mali byť opatrní a obozretní, pretože váš dovtedy bezproblémový postup sa bude komplikovať prekážkami, ktoré vzniknú na vašom pracovisku. Bude vás stáť veľa energie, aby ste ich dokázali odstrániť a zabrániť tak možným stratám a nepríjemnostiam.
Zdravie:  Počas týchto troch mesiacov sa snažte viac dbať na svoj jedálny lístok.
2. štvrťrok
Prvú polovicu apríla budete prežívať veľmi ťažko, pretože sa u vás na pracovisku vyskytnú problémy, ktoré sa vám nebude dariť zvládať. Našťastie, nebude to mať dopad na vaše financie. Posledné dva týždne tohto mesiaca sa celá situácia otočí opačne. Pracovné záležitosti budete mať konečne pod kontrolou, ale z finančného hľadiska sa radšej obmedzte iba na nutné výdavky. Neinvestujte. V máji sa postupne budú stabilizovať aj vaše finančné záležitosti, ale cez to všetko sa ešte stále nebudete vnútorne cítiť v pohode. Jún vám prinesie pracovnú stabilitu a úspech. Toto sa okamžite prejaví aj v súkromí vášho života. Opäť sa začnete usmievať, tešiť sa, prijímať, ale aj dávať všetkým vašim blízkym, ktorí sú okolo vás, otvorené prejavy vašej náklonnosti.
Zdravie: V tomto štvrťroku vášho života sa budete cítiť dobre.
3. štvrťrok
V zamestnaní sa vám počas prvého júlového týždňa bude naozaj dariť. Očakávajte priaznivé zmeny, či už v podobe nových ponúk na spoluprácu, alebo aj nových pracovných ponúk. Máte šancu postúpiť na kariérnom rebríčku. Ak chcete, môžete zmeniť miesto. Aj v oblasti citov a lásky sa budete cítiť naplnení a šťastní bez ohľadu na to, či pôjde o trvalé, alebo úplne nové partnerstvá. Druhý a tretí týždeň prevládne pohoda. Posledný týždeň tohto mesiaca si však dávajte pozor, pretože vám na pracovisku hrozia ťažkosti, ale aj podrazy zo strany niektorých vašich kolegov. Celý august sa v zamestnaní budete cítiť ako na hojdačke. Raz hore, raz zase dole. V súkromnom živote, v láske sa, našťastie, nedeje nič negatívne, a tak nájdete v kruhu vašej rodiny výborné miesto na odpočinok a relax. Aj september bude pre vašu kariéru náročný. Keď urobíte jeden krok dopredu, vráti vás to o dva kroky späť. Aspoň v láske pocítite priazeň hviezd. Príde ideálny čas na zásnuby, svadby, počatie, či narodenie dieťaťa.
Zdravie: V tomto období sa môžete cítiť psychicky vyčerpaní.
4. štvrťrok
Prvé dva októbrové týždne by ste mali maximálne využiť, pretože vám umožnia v rámci vašej kariéry urobiť veľký skok dopredu. V súkromí si dávajte pozor na vaše sklony byť prelietaví. Mohli by ste to neskôr veľmi ľutovať. Druhá polovica mesiaca vám v pracovnej oblasti neprinesie radosť, pretože bude plná stresov, problémov a ťažkostí a vy to budete ťažko znášať. Počas celého novembra budete opäť v dobrej nálade, a to sa pozitívne odzrkadlí aj na vašich pracovných výkonoch a výsledkoch. Posledné dni tohto mesiaca sa vaša celková pohoda síce o niečo zhorší, ale zvládate to. Prvých štrnásť decembrových dní sa nebudete na pracovisku nudiť. Bude vám to vyhovovať. No zamrzí vás, že vaša snaha nebude finančne náležite ocenená. Aj tesne pred Vianocami a medzi sviatkami budete pracovne nesmierne vyťažení, takže ozaj len tak-tak úlohy postíhate. Budete však spokojní, pretože aj po finančnej stránke sa situácia výrazne zlepší. Počas Vianoc si v kruhu vašich rodín vychutnáte šťastie a spokojnosť. Aj počas Silvestra si užijete veľa radosti a veselosti.
Zdravie: Doprajte si veľa odpočinku. Vaše fyzično a psychično musí byť v rovnováhe.

VÁHY

1. štvrťrok
Začiatok tohto roku si nemôžete predstaviť lepší, ako bude. Celý január budete stúpať na kariérnom rebríčku, vaše pracovné aktivity zvládate bez problémov a aj v súkromí pocítite naplnenie, lásku a spokojnosť. Aj počas celého februára sa vám bude mimoriadne dariť všetko, do čoho sa v zamestnaní pustíte. Budete naozaj veľmi, veľmi spokojní. Začiatok marca, hlavne počas prvého týždňa, vám na pracovisku pripraví nemilé situácie. Stres, chaos a nepríjemnosti, ktoré budete musieť riešiť, a ktorým budete musieť čeliť. Zostávajúce tri týždne tohto mesiaca sa situácia na pracovisku mierne zlepší. Stále sa však budete zaoberať viac riešením problémov, ako samotnou prácou. No vaša dobrá nálada a odhodlanie pokračovať vám ostane. Finančne sa v tomto období obmedzte iba na potrebné výdavky. Nebudete mať dostatok prostriedkov.
Zdravie: V tomto období sa nemusíte obávať žiadnych vážnych zdravotných problémov.
2. štvrťrok
Prvá polovica apríla vás bude tešiť, pretože sa vám bude v zamestnaní dariť veľmi dobre. Taktiež v oblasti lásky a citov zavládne spokojnosť a šťastie. Druhá polovica tohto mesiaca bude na vašom pracovisku náročnejšia. Hlavne po psychickej stránke sa budete ťažšie vyrovnávať s problémami, ktoré budete musieť riešiť. Pôjde totiž o medziľudské vzťahy. Nepoddávajte sa tomu. Ľudia sú rôznorodí, nie každému dokážete vyhovieť. V priebehu mája sa vám nálada opäť zlepší, čo sa pozitívne odzrkadlí na vašich pracovných výkonoch, ale aj v partnerskom spolužití. Preto buďte počas posledného týždňa o to viac obozretní. Hrozí nevera z vašej strany. Tiež v zamestnaní očakávajte nepríjemné prekvapivé zmeny, ktoré vám nepôjdu po chuti. V júni sa konečne karta obráti a vám sa začne pracovne mimoriadne dariť. Hlavne finančne si naozaj veľmi prilepšíte. Taktiež v rodinnom a partnerskom spolužití sa v tomto mesiaci všetko upraví.
Zdravie: Dávajte si pozor na zápalové ochorenia spôsobené prechladnutím.
3. štvrťrok
Ak ste čakali na vhodné obdobie, kedy požiadať vašich nadriadených o povýšenie, tak potom na to bude ideálne obdobie práve počas prvého júlového týždňa. Využite ho, pretože zostávajúce tri týždne tohto mesiaca budú pracovne náročné, až kritické. Financie vám síce chýbať nebudú, ale aj tak budete nespokojní. Dávajte si pozor, aby ste vašu nespokojnosť neventilovali na vašej rodine. Tá, za nič nemôže. Ešte aj v prvých dvoch augustových týždňoch vaše pracovné problémy pretrvajú a budete z toho v stave vnútornej nervozity. Tento nepríjemný pocit sa počas druhej polovice mesiaca začne upravovať a stabilizovať. Na vašom pracovisku pre vás nastanú pozitívne zmeny, ktoré sa rovnako kladne prejavia aj vo vašom súkromí. Počas celého septembra budete bezdôvodne podráždení a nervózni. Či už v osobnom, alebo v pracovnom živote sa vám bude dariť k spokojnosti. Dostanete nové pracovné ponuky, získate ponuku na lepšiu pracovnú pozíciu.
Zdravie: Snažte sa byť psychicky v pohode. Nájdite si dostatok času na relax.
4. štvrťrok
Začiatok októbra sa pre vás nebude vyvíjať dobre. Hlavne v jeho prvej polovici v zamestnaní neriešte dôležité záležitosti, nepodpisujte žiadne dokumenty. Naopak, v druhej polovici mesiaca môžete ísť v dobrom slova zmysle aj do rizika. Všade, kam sa budete chcieť dostať, sa vám budú dvere doslova samé otvárať. Všetko sa vám bude dariť vybaviť presne podľa vašich plánov a predstáv. Celý november budete požívať priazeň vašich nadriadených a podporu spolupracovníkov, a to bude mať veľmi priaznivý dopad aj na vaše finančné ohodnotenie. Síce v úplnom závere mesiaca sa vyskytnú menšie problémy, ale zvládnete ich. December bude z vášho pohľadu pocitovo, ale aj materiálne a finančne dobrý. Vianočné sviatky prežijete v kruhu rodiny naplnení šťastím, porozumením a láskou. Na Silvestra vás čaká veľa radosti, veselosti a koncoročnej zábavy v spoločnosti priateľov.
Zdravie: Dajte si pozor na prechladnutie (močový systém).

ŠKORPIÓN

1. štvrťrok
Začiatok tohto roka sa nebude pre vás odvíjať priaznivo, pretože budete mať nesmierne veľa práce. Nebudete ju zvládať. A to aj napriek tomu, že celý január budete plní energie a budete mať dokonca po celý čas aj podporu vašich nadriadených. Hviezdy vám proste nebudú priať. Rovnako aj počas celého februára sa budete v zamestnaní trápiť, a to vám odoberie veľa energie. Našťastie, v citovej oblasti sa vám dariť bude, čakajú vás nové lásky, partnerstvá. Touto formou si budete dobíjať stratený elán. Prvý marcový týždeň sa vaša situácia otočí. Ako sa vám bude dariť v zamestnaní (priazeň nadriadených a vplyvných ľudí), tak sa vám zasa bude všetko kaziť v partnerskom spolužití. Hrozia veľké hádky, rozchody, rozvody. Pocítite osamotenosť. Počas druhého a tretieho týždňa nebudete mať čas riešiť vaše súkromie, pretože budete opäť zahltený riešením problémov na pracovisku. Až počas posledného týždňa budete môcť dať do poriadku vaše citové záležitosti. Ale aj to iba v prípade, že budete chcieť. Ak nie, tak sa budete nepremyslene púšťať do milostných dobrodružstiev.
Zdravie: Chráňte sa pred prechladnutím v oblasti močového ústrojenstva.
2. štvrťrok
Ešte aj v prvom aprílovom týždni pocítite pracovné problémy. V otázke lásky budete naopak spokojní a naplnení citmi. Či už pôjde o nové, alebo trvalé partnerstvá. Aj vám nezadaným „pôjde karta“, hoci len v rámci flirtov. Po zvyšok mesiaca budete síce nabití energiou, ale nebude ju môcť využiť, pretože sa v zamestnaní budete zaoberať hlavne odstraňovaním rôznych prekážok a problémov. V citovej oblasti a v láske sa poveziete naďalej na úspešnej vlne. Prvé dva májové týždne sa v zamestnaní konečne budete cítiť spokojní. Podarí sa vám všetko, do čoho sa pustíte, a aj finančne si prilepšíte. Nezabudnite sa pri tom venovať aj svojím partnerom. Máj je mesiacom lásky a k tomu všetkému vašim partnerom bude chýbať nielen vaša prítomnosť, ale aj pozornosť. Ak sa im nebudete dostatočne venovať, hrozia u vás doma hádky, hnev, nervozita, stres. Posledné dva týždne budú opäť pracovne náročné, ale ustojíte to. Ani jún vám neprinesie úľavu a očakávané zmeny. Celý mesiac bude pracovne nesmierne ťažký, náročný a vyčerpávajúci.
Zdravie: Doprajte dostatok oddychu a relaxu vašej psychike.
3. štvrťrok
Júl bude mesiacom, ktorý vo vašom zamestnaní preverí hlavne vaše odhodlanie a trpezlivosť. Ak sa nimi v priebehu tohto mesiaca budete riadiť, vyhnete sa snahe všetko uponáhľať a nedostanete sa do sporu zo žiadnym z vašich kolegov, tak postupne, krok po kroku, zvládnete všetky vaše pracovné povinnosti k vlastnej spokojnosti, ale aj k spokojnosti všetkých zainteresovaných. Ak sa naozaj nebudete počas týchto dní snažiť urýchliť postupnosť krokov pri zvládaní vašich úloh, potom sa budete počas augusta tešiť z dosiahnutých celkových výsledkov, ktoré vám, samozrejme, prinesú aj naozaj slušné finančné ohodnotenie. Rovnako tak aj doma, v súkromí sa budete cítiť príjemne a spokojne. I september vám prinesie iba radosť a šťastie. V zamestnaní vám vaše dobré pracovné výsledky zabezpečia neprehliadnuteľné finančné istoty. Konečne sa dočkáte aj finančnej odmeny za vašu vytrvalosť a húževnatosť.
Zdravie: V tomto období sa budete môcť tešiť z dobrého zdravotného stavu.
4. štvrťrok
V októbri sa pracovne snažte využiť každý deň maximálne. Bude pred vami celý mesiac, počas ktorého budete mať príležitosť vylepšiť si vašu pozíciu na kariérnom rebríčku. Taktiež vám budú vychádzať vaše finančné transakcie, ktoré vám zaistia veľmi dobré výnosy. Čerešničkou na torte bude vaša úplná spokojnosť a naplnenie v oblasti citov a lásky. Aj počas novembra si naďalej budete úspešne budovať kariéru. No najviac vás poteší, že si zásadne vylepšíte svoje finančné zabezpečenie. Vo vašom súkromí to počas tohto mesiaca nebude také dokonalé ako počas minulého. Bude vás to trochu mrzieť, pretože nebudete mať dostatok času na partnera a rodinu. V decembri vás zavalí naozaj kopa práce a zvládať ju budete naozaj len s vypätím všetkých vašich fyzických a psychických síl. V láske a citoch zavládne pohoda, čo sa prejaví pozitívne aj počas vianočných sviatkov. Budete sa cítiť príjemne a v kruhu vašich najbližších si aj odpočiniete. Posledné dni tohto roka budú hektické. Práce vám prerastie mať nad hlavu a je dosť pravdepodobné, že ešte aj počas Silvestra budete riešiť zameškané povinnosti.
Zdravie: Snažte sa hlavne veľa oddychovať a relaxovať. Budete sa cítiť celkovo vyčerpaní.

STRELEC

1. štvrťrok
Začiatok tohto roka sa pre vaše znamenie nezačne príliš dobre. Pre nervozitu sa nedokážete v zamestnaní na nič sústrediť. K tomu všetkému sa počas tretieho a štvrtého januárového týždňa pridružia problémy v partnerskom spolužití. Vo februári sa vám v pracovnej oblasti začne dariť. Stanete sa súčasťou zmien, ktoré vám vyhovujú, pretože sa budete môcť konečne naplno a bez zábran realizovať. Aj medzi vami a vašimi partnermi sa situácia upokojí. Počas marca vám všetko pracovne vyjde tak, ako budete chcieť. Hlavne pokiaľ podnikáte, alebo si budujete kariéru. Aj v partnerstve vám tento mesiac vyjdú všetky vaše predstavy a túžby, čo vás naplní šťastím.
Zdravie: V tomto období si doprajte dostatok tekutín. Nie alkoholických.
2. štvrťrok
Apríl bude pre vás v pracovnej oblasti ďalším nesmierne úspešným mesiacom. Aj keď sa vám bude dariť, na jeho konci bezdôvodne vnútorne znervózniete. Neriešte to. Všetko bude v absolútnom poriadku, preto apríl využite maximálne a naplno. Máj ako mesiac lásky vám v prvom týždni prinesie pracovné starosti. No ďalšie tri májové týždne sa všetko obráti a vy sa budete opäť tešiť z úspechov a vašich výsledkov v zamestnaní. V oblasti citov a lásky prevládne pokoj a pohoda. Aj v júni sa vám bude pracovne dariť. Tí, čo si budujú kariéru, postúpia. Tí, čo plánujú meniť zamestnanie, získajú lepšie miesto. Tí, ktorí podnikajú, získajú výhodné ponuky, ktoré im z dlhodobého hľadiska zabezpečia nielen prácu, ale aj zisky. Koncom mesiaca sa vám nakloní aj Venuša, planéta lásky.
Zdravie: Dávajte si pozor na možné úrazy pri činnostiach, hlavne vo vašom súkromí.
3. štvrťrok
Počas prvého júlového týždňa sa vám bude v zamestnaní mimoriadne dariť. Dokážete uzavrieť výhodné zmluvy a dohody, ktorými si zabezpečíte dlhodobú prospešnú spoluprácu. Aj vo vašom súkromí získate pocit úplnej spokojnosti a istoty. Druhý a tretí týždeň to ujde v každej oblasti vášho života. Posledných sedem dní júla budete v zamestnaní riešiť širokú škálu problémov a prekážok. Žiaľ, aj počas celého augusta sa budete na pracovisku zaoberať viac odstraňovaním rôznych prekážok, ako samotnou prácou. Naopak, v súkromí, hlavne v oblasti citov a lásky, budete spokojní a šťastní. Ešte aj počas prvých dvoch septembrových týždňov budú nepríjemnosti na pracovisku pokračovať. Až počas posledných dvoch týždňov tohto mesiaca si budete môcť vydýchnuť. Situácia sa úplne otočí vo váš prospech. Využite to, ako najlepšie budete vedieť.
Zdravie: Počas týchto troch mesiacov doprajte vašej psychike dostatok odpočinku a relaxu.
4. štvrťrok
Október bude pre vás top mesiacom, najlepším zo všetkých. Túžite po kariére? Dosiahnete ju. Chcete mať dobré výnosy a zisky z vašej práce a podnikania? Získate ich. To isté počas týchto dní platí aj vo vašom osobnom živote, v citoch a láske. Rovnaký priebeh bude mať aj november. Naďalej budete postupovať po kariérnom rebríčku, vaše financie sa vám podarí investovať s niekoľkonásobnou návratnosťou a aj v partnerskom spolužití budete šťastní a spokojní. V decembri očakávajte pracovne nesmierne ťažké a náročné obdobie, ktoré vyvrcholí až na vianočné sviatky. Počas nich sa dočkáte zaslúženej odmeny v podobe nielen darčekov, ale hlavne lásky a porozumenia zo strany vašej rodiny. Do konca tohto roka síce budete naďalej veľmi intenzívne pracovať, ale budete spokojní. Na Silvestra by ste mali byť niekde na horách. Potešíte sa, že ste v kruhu vašich najbližších.
Zdravie: V tomto období by ste nemali mať vážnejšie zdravotné problémy.

KOZOROŽEC

1. štvrťrok
Začiatok tohto roka sa vám v zamestnaní nezačne tak, ako ste si predstavovali. Prvé tri januárové týždne budete mať z celkovej situácie na vašom pracovisku čudný pocit, ktorý vám nepridá na vnútornej pohode. Zatiaľ však nebude dôvod prepadávať depresii. Počkajte, aby ste zistili, čo sa bude diať. V citovej oblasti vám hviezdy budú priať, ale nedokážete si to užiť ani vychutnať, pretože počas posledného týždňa sa vaše tušenie ohľadom vašej práce potvrdí – problémy sa vystupňujú. A aby toho nebolo málo, tak aj v partnerskom spolužití sa objavia komplikácie. Hrozia hádky, ale aj rozchody, rozvody. Prvá polovica februára bude pracovne aj súkromne v podobnom duchu ako posledný januárový týždeň. Našťastie, v druhej polovici mesiaca sa situácia zmení vo váš prospech. V zamestnaní sa vám začne dariť a v súkromí sa situácia medzi vami a vašimi blízkymi stabilizuje. Marec, hlavne jeho prvý týždeň, vás zastihne plných optimizmu, elánu a energie do práce. Využite to najlepšie ako dokážete, pokiaľ sa vám bude dariť, pretože zvyšok mesiaca sa naozaj zapotíte. Nič z toto, čo si naplánujete, vám nebude vychádzať. Budete nervózni a podráždení.
Zdravie: Snažte sa všetko riešiť s pokojom. V tomto období budete mať labilnú psychiku.
2. štvrťrok
Apríl bude ďalším mesiacom, v ktorom sa viac potrápite. Či už pracovne, alebo v súkromí a láske. Nič sa nevyvinie tak, ako by ste chceli. Budete z toho rozladení a frustrovaní. Až v jeho úplnom závere sa vám trochu uľaví. Máj ako ideálny lásky čas vám síce lásku neprinesie, ale aspoň sa budete môcť tešiť z toho, že v pracovnej aj súkromnej oblasti vášho života nastane stabilizácia. Jún vám vynahradí to, na čo zabudol máj – plné priehrštie vrúcnych citov a lásky. Aj v zamestnaní sa vám podarí mať všetko pod kontrolou. No k celkovej spokojnosti budete mať ďaleko, pretože si uvedomíte, že máte za sebou prvý polrok roku 2015 a pracovné výsledky budú z vášho pohľadu nevyhovujúce.
Zdravie: Bolesti žalúdka, zažívacie problémy.
3. štvrťrok
Prvé dva júlové týždne bude pokoj všade okolo vás, čo vám dá možnosť vnútorne sa upokojiť. Aj v zamestnaní budete aspoň ako-tak spokojní s výsledkami. Iba v oblasti lásky nepocítite naplnenie, čo vás potrápi. Druhá polovica mesiaca bude mať pozitívnu, stúpajúcu tendenciu v pracovných úspechoch, ale aj v kariérnom raste. Aby ste boli úplne spokojní, chýbať vám bude len to podstatné – financie. V citovej oblasti budete stále nespokojní. Buď vám láska bude chýbať, alebo sa s vašimi súčasnými partnermi rozídete. Počas prvých dvoch týždňov augusta prežijete v citovej oblasti rovnaké pocity ako v predošlom mesiaci. V druhej polovici mesiaca sa pridružia aj prekážky a s nimi spojené starosti, ktoré budete musieť riešiť aj na vašom pracovisku. Počas septembra sa situácia v oblasti citov aj práce začne opäť stabilizovať a riešiť vo váš prospech. Myslite na to, že všetko sa deje tak, ako sa má diať a nič, čo sa vám doteraz stalo, nie je náhoda.
Zdravie: V tomto období môžete trpieť bolesťami v oblasti chrbta.
4. štvrťrok
Aj počas prvých troch októbrových týždňov budete musieť riešiť hlavne pracovné problémy. I v citovej oblasti sa vyskytnú samé prekážky. Postupné zlepšovanie celkovej situácie okolo vás vám prinesie až posledných sedem dní tohto mesiaca. V priebehu novembra sa budete môcť konečne aj vy uvoľniť. Na pracovisku si môžete dať všetko do poriadku a usporiadať si aj rodinné záležitosti, čo vás poteší. Prvé dva decembrové týždne sa nebudete vnútorne cítiť príjemne. Stratíte potrebný optimizmus a chuť do práce, ale napriek tomu budete úspešní vo všetkom, čo urobíte, a to bude dôležité. Prinesie vám to aj finančné zisky. V predvianočnom týždni budete pracovať veľmi veľa a tvrdo, takže sa už naozaj budete tešiť na Vianoce, sviatky, domácu pohodu a pokoj v kruhu vašej rodiny. Posledné dni tohto roku sa vám v zamestnaní podarí všetko uzavrieť načas a k spokojnosti všetkých zainteresovaných. Dokonca môžete očakávať aj lukratívnu ponuku na nové miesto alebo spoluprácu. Silvester – zabavíte sa, oddýchnete si, zrelaxujete, vytancujete sa.
Zdravie: Doprajte si dostatok odpočinku. Budete fyzicky aj psychicky vyčerpaní.

VODNÁR

1. štvrťrok
Tento nový pracovný rok sa vám nezačne priaznivo. Hlavne druhý januárový týždeň bude v zamestnaní plný stresov, prekážok a ťažkostí, ktoré vás budú stáť veľa energie. Až druhá polovica mesiaca január prinesie zlepšenie. Poteší vás, že aj z finančného hľadiska sa začnete zmáhať. Aj počas celého februára budete na pracovisku pod silným tlakom, finančne sa vám však bude dariť veľmi dobre. Marec bude nesmierne hektický. Práce bude až nad hlavu a ledva budete stíhať, ale vaše maximálne úsilie bude korunovať veľká spokojnosť vo finančnom zabezpečení. Naozaj sa v tejto oblasti nebude na čo sťažovať. Ani v citoch a láske nenájdete dôvod na obavy a starosti. Budete milovaní a budete milovať. Všetko v najlepšom v poriadku.
Zdravie: Venujte zvýšenú pozornosť pohybovému aparátu – kĺbom, kolenám.
2. štvrťrok
V apríli môžete očakávať rovnaké udalosti ako v predchádzajúcom mesiaci. V pracovných záležitostiach budete konfrontovaní so stresom prítomným všade naokolo, ale cez to všetko sa vám stále bude dariť zveľaďovať vaše financie k vašej veľkej spokojnosti. Koncom mesiaca pocítia nezadaní podporu a priazeň hviezd, ktoré im ponúknu príležitosť a možnosť spoznať nových životných partnerov. Máj, lásky čas, neprinesie v tejto oblasti nič mimoriadne. Skôr vám počas posledného týždňa tohto mesiaca hrozia v oblasti citov a lásky nedorozumenia, ktoré môžu vyústiť až do rozchodov či rozvodov. Pripravte sa na nesmierne veľa práce, čo vás nebude veľmi tešiť. Zvládnete to a odmenou budú finančné zisky viac ako uspokojivé. Prvá polovica júna bude pre vás z pracovného hľadiska ešte stále stresujúca, ale finančne sa vám bude dariť. Dobré zisky, dobré investície. Druhá polovica júna bude iba o jednom – peniaze, peniaze, peniaze... A aby ste boli naozaj úplne spokojní, tak v súkromí to bude iba – láska, láska, láska...
Zdravie: V tomto období nebudete cítiť žiadne väčšie zdravotné komplikácie.
3. štvrťrok
V priebehu celého júla budete úspešní hlavne vo finančných záležitostiach, čo vám dá istotu maximálneho zabezpečenia. Preto sa nemusíte obávať a môžete investovať. V rovnakom duchu budete vnímať aj váš osobný život. V citovej oblasti sa taktiež budete cítiť naplnení a spokojní. August môžete považovať za váš najlepší mesiac tohto roka. Nemáte pred sebou nič iné, len úspech. Či už na poli kariéry, financií alebo lásky. A to aj napriek tomu, že budú prázdniny a dovolenky. Vám sa bude dariť ako nikdy predtým. Aj počas septembra pretrvá vo všetkom, na čo si len spomeniete a do čoho sa pustíte, úžasná priazeň nebeskej oblohy. Zvlášť v láske sa vám splnia vaše túžby, sny a predstavy. Využite to.
Zdravie: Doprajte si dostatok odpočinku. Môžete sa cítiť fyzicky unavení a vyčerpaní.
4. štvrťrok
Do 20. októbra sa vám v pracovných záležitostiach, aj keď s menšími prekážkami, naďalej bude dariť. V závere tohto mesiaca buďte obozretní hlavne v medziľudských vzťahoch na pracovisku, pretože sa stretnete s nepriazňou niektorých vašich spolupracovníkov, ale aj nadriadených. V súkromí bude všetko v poriadku. November preverí vašu odolnosť a schopnosť zvládať veľkú nepriazeň vo všetkých vašich pracovných aktivitách. Aby toho nebolo málo, tak aj v partnerskom a rodinnom spolužití budete musieť pod tlakom riešiť problémy, ktoré nastanú. Prvé tri decembrové týždne budú v zamestnaní náročné, ale ako-tak ich zvládnete. Aj počas vianočných sviatkov budete pracovať, preto si ich nedokážete naplno užiť. Medzi sviatkami budete tiež nútení pracovať, pretože je pravdepodobné, že budete musieť doháňať niečo, čo niektorý z vašich kolegov nestihol na čas zvládnuť a uzavrieť. Aspoň počas Silvestra sa snažte vypnúť. Potrebujete to veľmi.
Zdravie: Budete mať za sebou úspešný rok, ale vyberie si svoju daň v podobe celkového vyčerpania vášho organizmu.

RYBY

1. štvrťrok
Nový rok 2015 sa pre vás naozaj nezačne tak, ako by ste si priali. Počas celého januára sa v pracovnej oblasti môžete snažiť ako najlepšie viete, aj tak sa vám dariť nebude. Hlavne v budovaní vašej kariéry. Buďte trpezliví a počkajte si na priaznivejšie obdobie. V súkromí bude prvá polovica tohto mesiaca fajn, ale počas druhej si dávajte pozor na nevery z vašej strany. Môžete na ne doplatiť stratou vášho partnera, partnerky. Celý február sa bude niesť vo veľmi podobnom duchu ako január. Či už v pracovnej, alebo v súkromnej oblasti. Aj v priebehu marca budete v zamestnaní čeliť najmä prekážkam a problémom. Ich riešenie vás bude stáť veľa času a energie. Ešteže v súkromí a v partnerskom spolužití nastane počas marca stabilita a pokoj.
Zdravie: Dávajte si pozor na vašu psychiku. Preťažíte ju.
2. štvrťrok
Počas apríla začne vaše úsilie na pracovisku prinášať ovocie. Dokonca si budete môcť dovoliť nadriadeným predostrieť svoje názory a podnety. Až v úplnom závere apríla nastane rapídne zhoršenie. V súkromí to bude celý mesiac dobré. Hlavne v oblasti citov a lásky pocítite naplnenie. Máj ako lásky čas sa vo vašom živote prejaví naplno. Naozaj prežijete veľa lásky, či už ste v trvalých, alebo začínajúcich vzťahoch. Nie je vylúčené, že sa dozviete o počatí, alebo zažijete príchod vášho potomka na tento svet. Prvý júnový týždeň sa budete v zamestnaní opäť trápiť. Zvyšok mesiaca bude plný rozporov. Raz budete hore a bude sa vám dariť, raz zase dole a nebudete schopní zvládať ani základné povinnosti. No, našťastie, cez to všetko budete mať plnú dôveru vašich nadriadených, čo vám veľmi pomôže najmä psychicky zvládať nepriazeň prvého polroka.
Zdravie: Doprajte dostatok pozornosti vášmu lymfatickému systému.
3. štvrťrok
Júl vám konečne prinesie úľavu a spokojnosť. Tento mesiac bude pre vás zrejme z celého roka najpriaznivejší. Vydarí sa vám všetko, do čoho sa v zamestnaní pustíte. Popracujete na kariére a vylepšíte svoje finančné zaistenie. Tak neváhajte a využite každý deň maximálne, najviac ako dokážete. Aj august vám prinesie možnosti, ktorými sa vám bude v zamestnaní dariť upevňovať si svoje postavenie a stabilizovať vaše finančné záležitosti. A to aj napriek letnej dovolenkovej sezóne. V priebehu septembra sa vaša finančná situácia mierne zhorší. Na druhej strane sa vám podarí nadväzovať nové dlhodobé spolupráce. Dá vám to potrebný vnútorný pokoj a pohodu, ktorá sa pozitívne odzrkadlí aj vo vzťahoch u vás doma.
Zdravie: Dávajte si pozor na nohy (chodidlá). Doprajte im zdravotné masáže.
4. štvrťrok
Počas celého októbra budete mať priestor aj čas sa voľne nadýchnuť. Či už v osobnej alebo profesijnej oblasti, okrem menších prekážok, ktoré úspešne zvládnete, nebudete musieť čeliť žiadnej mimoriadnej udalosti, ktorá by vám mala negatívnym spôsobom zasiahnuť do vašej celkovej pohody. V prvej polovici novembra vám bude chýbať nadšenie a optimizmus. Napriek tomu si poradíte s vašimi pracovnými povinnosťami k spokojnosti všetkých zainteresovaných. V druhej polovici mesiaca sa, žiaľ, všetko obráti proti vám. Nič z toho, do čoho sa pustíte, sa vám nepodarí, nestihnete, nebudete mať šťastie. Bude sa nazdávať, že všetci sú zaujatí proti vám. Ešteže doma bude pokoj a pohoda. Prvé dva decembrové týždne v zamestnaní budete pokračovať v riešení prekážok a problémov, čo vás nesmierne vyčerpá hlavne psychicky. Naopak, v oblasti citov a lásky vám hviezdy doprajú. Nové vzťahy pre nezadaných. Pokiaľ ste v trvalých vzťahoch, prežijete spoločne s partnermi obrodenie. Druhá polovica mesiaca? Je náročná. Ani počas vianočných sviatkov nebudete mať čas na súkromie a rodinnú pohodu pre doháňanie zameškaných pracovných povinností. Aj na Silvestra sa budete venovať práci. Až večer si budete môcť konečne dopriať zaslúžený oddych v kruhu vašej rodiny a priateľov.
Zdravie: Vaše psychické a fyzické sily budú vyčerpané. Oddychujte, relaxujte.

Vyrobil Jozef Polčic, kreativci.eu