Ryby
Býk Lev Panna
Škorpión Blíženci
Váhy Baran Rak
Vodnár
Kozorožec
Strelec
*/?>


Ročný horoskop astrologička Valika 2014

Západná astrológia

Počas prvej polovice 2014 roku bude Jupiter ( planéta šťastia a signifikátor peňazí ) prechádzať znamením Raka. Takže milí Raci, ak sa vám v tomto čas nebude dariť niečo dôležité vybaviť, alebo sa dostanete do inej nepríjemnej situácie, Jupiter vás podrží a pomôže vám pri zvládaní všetkých týchto problémov. Naopak, keď sa vám bude v tomto prvom pol roku dariť, tak vaše úspechy podporí a znásobí. V druhej polovici tohto roku sa Jupiter „presunie“ do „kráľovského znamenia“ Leva, takže od augusta sa všetky jeho pozitívne vplyvy, či už pôjde o podnikanie, finančné investície, šport, cestovanie alebo práca niekde v zahraničí prenesú práve na vás milí naši Levy.
Saturn ( planéta, ktorá nám kladie prekážky, ale aj náš veľmi múdry učiteľ ) sa na celý rok 2014 „usadí“ v znamení Škorpióna. Tomuto znameniu patrí astrologický ôsmy dom - dom smrti a vládne mu planéta Pluto ( čierny kráľ podsvetia ). Je to nebezpečné znamenie, ktorému je priradená aj naša sexualita. A práve v tejto oblasti budeme tento rok viac benevolentný, náchylný k neverám a celkovej promiskuite. Tá so sebou prináša nebezpečenstvo pohlavných chorôb a iných vážnych problémov. Môžeme očakávať časté živelné pohromy vodného charakteru v podobe silných záplav, cunami a podobne.
Urán ( planéta rýchlych zmien )bude aj počas roku 2014 zotrvávať v ohnivom znamení Barana. Tomuto znameniu vládne planéta Mars ( Boh vojny ). To znamená že v tomto roku budeme všetci viac „bojovne“ naladení, bude sa stupňovať nespokojnosť ľudí, ich obavy a strach z budúcnosti. Tie sa budú pretavovať do nepokojov, demonštrácií, ale aj do medzinárodných konfliktov, ktoré budú častejšie a ostrejšie ako v minulom roku. Budú plné násilia až brutality, pretože keď majú ľudia strach a cítia dlhodobo zúfalstvo, bezmocnosť a ohrozenie ich základných istôt, sú schopní robiť veci, ktoré by ich za normálnych okolností ani len nenapadli. Takže nie sú vylúčené neuvážené činy na hranici zákonnosti, zlé a nebezpečné rozhodnutia.

NUMEROLÓGIA

Rok 2014 - 2+0+1+4= 7
Sedmička je v numerológii veľmi náročné číslo spojené s psychikou. Preto treba rátať s tým, že práve naša psychika bude počas tohto roku skúšaná a preverovaná ako je schopná odolávať tlakom a náporom každodenných životných udalostí a situácií. Počas celého roku bude naša myseľ rozptýlená, nesústredená, čo prináša nebezpečenstvo, že ak nebudeme pozorný napríklad pri riadený auta, alebo niekde inde, kde je potrebné a dôležité dodržiavať zásady bezpečnosti, môže dochádzať k zbytočným nepríjemnostiam v podobe úrazov, alebo ešte vážnejším udalostiam.

ČÍNSKA ASTROLÓGIA

Prikladám jej malú dôležitosť, pretože my sme „západní“ ľudia.
Od 31.1.2014 do 18.2.2015 vystrieda znamenia hada znamenie koňa.
Toto znamenie prináša obdobie aktivity. No treba dávať pozor na to, aby sme to nepreháňali, pretože by to mohlo byť viac na našu škodu ako osoh. Počas celého roku 2014 treba opatrne narábať s finančnými prostriedkami.

BARAN

1.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Pre vaše znamenie bude začiatok roka 2014 naozaj náročný. Pripravte sa na problémy v zamestnaní ku ktorým sa pridružia aj starosti v citovej oblasti vášho života a v láske. Uľaví sa vám v čase od 20. januára do 3. februára. Využite toto obdobie naplno. Celý február, ale aj marec vám bude nebeská obloha maximálne naklonená v pracovnej oblasti. Môžete meniť prácu, začať podnikať, alebo očakávajte postup v zamestnaní. Pozor v tomto období na neveru, ktorou by ste si skomplikovali vaše stabilné vzťahy a až niekedy koncom marca by sa vám podarilo ako tak upokojiť situáciu.
Zdravie: Počas prvého štvrťroku si dávajte pozor na bolesti hlavy.

2 štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvá polovica apríla bude v každej oblasti vášho života pokojná, ale druhá polovica vás zastihne vo veľkých pracovných a finančných problémoch. Máj bude pre vaše znamenie náročný, plný komplikácií, či už pôjde o súkromie alebo zamestnanie. Určitá úľava v obidvoch oblastiach začne posledný májový týždeň. Prvé dva júnové týždne budú pre vás pracovne uspokojivé. Ak plánujete zmenu zamestnania alebo chcete začať podnikať, tak vhodné obdobie príde až koncom tohto mesiaca.
Zdravie - tieto tri mesiace sa môžete cítiť trochu psychicky vyčerpaný.

3. štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Počas prvých troch júlových týždňov vám bude šťastie priať najmä v oblasti citov a lásky. Pre nezadaných prichádza šanca spoznať životného partnera a u zadaných sa objaví nová iskra vo vzťahu. Pracovne to nebude nič moc a najmä posledný júlový týždeň. Nebude sa vám v zamestnaní nič dariť, a aj finančne budete na tom zle. Tento stav bude pretrvávať aj počas prvého augustového týždňa. No od druhého až do konca mesiaca vám bude práca vychádzať na sto percent. Tak to využite. Môžete ísť aj do rizika. Tieto týždne budú pre vás pracovne najlepšie z celého roku. Počas posledného augustového týždňa sú pravdepodobné hádky s partnermi kvôli nevere, ktoré môžu skončiť až trvalým rozpadom vášho vzťahu. Počas prvej polovice septembra je možné všetko v rámci partnerstva dať do poriadku. Pracovne bude tento mesiac OK.
Zdravie: V tomto období by ste sa mali cítiť zdravotne dobre.

4. štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Celý október je pre vás vynikajúci. Pracovne sa vám darí a finančne ešte viac. City, láska a všetko spojené s touto oblasťou vášho života budú v tomto mesiaci doslova úžasné. Aj prvý novembrový týždeň vám všetko pôjde ako po masle. Druhý týždeň sa to však všetko náhle zvrtne. Čakajú vás stresy v zamestnaní, chaos, zlé správy. Toto všetko bude trvať do 18. novembra, potom sa situácia okolo vás začne postupne upokojovať. Prvé dva decembrové týždne sú pracovne aj súkromne v pohode. A posledné dva budú ešte o niečo lepšie. Prispejú k tomu Vianoce, ktoré budú nádherné, v kruhu rodiny a bohaté na darčeky. Silvester bude pokojný.
Zdravie: Dávajte si väčší pozor na bolesti v oblasti pohybového aparátu.

BÝK

1.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Hneď v prvý novoročný týždeň sa pripravte na problémy v citovej oblasti a láske. Druhý bude pre vás úspešný v pracovnej oblasti, preto sa ho snažte maximálne využiť, pretože už počas tretieho a štvrtého sa situácia na vašom pracovisku zmení. Očakávajte nedorozumenia a hádky s kolegami a k tomu nedostatok finančných prostriedkov. Tieto problémy budú pretrvávať aj počas prvej polovice februára a presunú sa aj do vášho súkromia. No v priebehu druhej polovice mesiaca, sa vám bude dariť dohnať všetky resty, urovnať všetky nedorozumenia a aj finančne sa vám začne dariť. Začiatkom marca budete vnútorne nepokojní, ale ako budú dni plynúť, vaša nálada sa bude zlepšovať, čo sa odzrkadlí aj na pracovných výsledkoch.
Zdravie: V tomto období sa môžete cítiť psychicky vyčerpaní.

2. štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvé dva aprílové týždne budete nabití energiou a optimizmom. Hlavne po finančnej stránke sa vám bude dariť, čo vás naplní spokojnosťou. Druhé dva týždne sa vaša spokojnosť ešte viac zvýši, pretože sa vaše úspechy budú násobiť. Aj počas prvého a druhého májového týždňa vám všetko vychádza tak ako chcete. Počas tretieho týždňa zistíte, že je okolo vás veľa závisti a neprajníctva. Posledný týždeň bude pokojný v každej oblasti vášho života, ale očakávajte počas neho zvýšené výdavky do domácnosti. Pozor na stratu peňazí. Neinvestujte počas týchto dní. Celý jún je vynikajúci pre kariéru, ale aj finančné investície.
Zdravie: V tomto období by ste nemali mať žiadne vážnejšie zdravotné problémy.

3.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvé dva júlové týždne prichádzajú priaznivé zmeny. To vám pridáva na dobrej nálade a chuti pracovať ešte viac. Druhé dva týždne si napriek určitým pracovným prekážkam zachovávate pozitívny postoj. Celý august je pre vaše znamenie priaznivý v každej oblasti života. Ste so sebou spokojní a ani posledné dni tohto mesiaca, kedy sa opäť stretnete so závisťou, vám túto spokojnosť nepokazia. Prvý septembrový týždeň bude taký nijaký. No druhý a tretí bude pre vás vynikajúci a prajný na pracovné a finančné záležitosti, tak „kujte železo za horúca.“ Posledný týždeň bude opäť ako ten prvý.
Zdravie: Dávajte si počas týchto mesiacov pozor na prechladnutie v oblasti hrdla.

4.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvá polovica októbra bude pre vás naozaj náročná. Niekto s kým spolupracujete a o kom by ste si to nikdy nepomysleli, vám bude hádzať „polená pod nohy.“ Budete z toho podráždení a toto podráždenie si prenesiete aj do súkromia. Zvyšok mesiaca máte výborný, aj nálada sa vám vracia a pracovne sa vám darí. Prvý novembrový týždeň bude výborný v práci aj v osobnom živote. Počas druhého sa bude opäť dariť ale očakávajte, že vám veľmi budú chýbať peniaze. V priebehu tretieho týždňa pozor na neveru z vašej strany. Posledný týždeň bude pracovne opäť vynikajúci, ale budete smutný v partnerskom spolužití, čo môže byť dôsledkom vašej nevery. Decembrové prvé tri týždne sa vám neskutočne darí a to hlavne vo finančnej sfére. Vianoce prežijete v kruhu rodiny šťastní a spokojní, a budú aj bohaté na darčeky. Posledný týždeň je dobrý ale plný stresu, takže budete radi, že si počas Silvestra môžete poriadne oddýchnuť.
Zdravie: V tomto období sa môžete cítiť celkovo unavení a vyčerpaní.

BLÍŽENCI

1.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvý januárový týždeň nového roku začne pre vás hekticky, ale v negatívnom slova zmysle. Bude okolo vás veľa nervozity a napätia, či už na pracovisku, alebo vo vašom osobnom živote. Našťastie, už od druhého týždňa až do konca mesiaca sa všetko okolo vás začne upokojovať a dostávať do normálu. Počas prvých dvoch februárových týždňov stretnete niekoho z vašej minulosti (starého priateľa) a nadviažete spoluprácu. Tretí týždeň máte nesmierne veľa energie, ale aj nových nápadov, ktoré budete konštruktívne využívať. Posledný týždeň sa pripravte na možné prekážky a problémy v zamestnaní. Tie budú pretrvávať aj počas prvých dvoch marcových týždňov. V druhej polovici sa vám bude dariť všetko zameškané dobehnúť. Aj v láske a osobnom živote pôjde všetko pozitívnym smerom.
Zdravie: V tomto období venujte zvýšenú pozornosť prieduškám.

2. štvrťrok:
Práca, láska a vzťahy:
V prvý aprílový týždeň vám vaša diplomacia pomôže zabezpečiť si postup po kariérnom rebríčku. V druhom a treťom týždni budete spokojní nielen v pracovnej oblasti, ale aj v citovej. Budujete si nový, krásny vzťah. Posledný týždeň prežívate šťastie a celkovú spokojnosť. Celý máj budete pracovne mimoriadne úspešní a nebeská obloha vám v tomto mesiaci bude naklonená aj v oblasti lásky. Každý, kto je sám a túži po vzťahu má veľkú šancu nájsť si životného partnera. Aj počas prvého júnového týždňa budete riešiť lásku, ale v tom pozitívnom slova zmysle. Ste zamilovaní a naplnení citmi. Druhý a tretí týždeň vám pôjde všetko ako po masle v každej oblasti vášho života. Aj posledný týždeň v prvom pol roku tohto roku budete spokojní a pokojní.
Zdravie: Zdravotne sa budete počas týchto troch mesiacov cítiť v poriadku.

3.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvá polovica júla je pre vaše znamenie pokojná a pohodová. Počas tretieho týždňa dostanete novú, pre vás naozaj výhodnú pracovnú ponuku. Využite ju. Posledný týždeň bude taký nijaký, raz hore, raz dole. Augustové prvé dva týždne budú pre vás náročné. Ale skôr pocitovo, ako pre niečo reálne. Budete vnútorne nervózni a podráždení. Tretí týždeň bude oddychový a posledný mimoriadne vynikajúci. V zamestnaní sa vám bude dariť dosahovať všetko, čo ste si naplánovali. Začiatok septembra bude pokojný. Druhý a tretí týždeň sa javí síce ako náročný, budete mať veľa práce ale finančne sa vám bude naozaj dobre dariť. Posledný týždeň vás zastihne spokojných a v pohode.
Zdravie: V tomto období si dávajte pozor na to, čo budete konzumovať. Sú možné, žalúdočné problémy.

4.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvá polovica októbra nemá chybu. Darí sa vám vo všetkom, na čo si iba pomyslíte. Ste spokojní aj v osobnom živote. V druhej polovici tohto mesiaca sa vám zhmotnia všetky vaše doterajšie snahy v podobe naozaj dobrých finančných ziskov. Začiatkom novembra je to pracovne a finančne stále výborné. Ako bonus k tomu všetkému bude aj vaša absolútna naplnenosť v oblasti citov a lásky. Druhý a tretí týždeň bude v každej oblasti vášho života úžasný. Užívajte si to, pretože posledný sa javí „dramatickejší“ v tom slova zmysle, že budete nespokojní. Nebudete vo svojej koži, aj keď na to nebude reálny dôvod. Ešte aj počas prvého decembrového týždňa budú tieto „stavy“ u vás pretrvávať, no počas druhého sa vám začne nálada zlepšovať. V treťom týždni ste to už opäť vy - veselí a pozitívny Blíženci. Pred Vianocami budete všetkých okolo seba stresovať, a až počas nich sa dokážete ako tak uvoľniť. Do konca roku to budete mať v zamestnaní hektické. Na Silvestra sa uvoľnite a zabavte.
Zdravie: Snažte sa veľa odpočívať. Budete psychicky vyčerpaní.

RAK

1.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvé tri januárové týždne vám nebeská obloha bude mimoriadne naklonená v pracovnej oblasti, preto by ste jej podporu mali maximálne využiť. Máte šancu získať lepšiu pracovnú pozíciu. Posledný týždeň bude pokojný. No v oblasti lásky to nebudete mať v januári moc dobré. Bude plný hádok a nedorozumení. Prvá polovica februára bude v zamestnaní hlavne o nepríjemných správach, stresoch a napätí. Našťastie počas druhej sa situácia začne upokojovať a vyjasňovať, čo bude platiť aj o vašom súkromí. S partnermi sa dokážete „udobriť“ a všetko medzi vami bude opäť dobré. Celé dva marcové týždne budú fantastické či už v práci, alebo v osobnom života. Po zvyšok mesiaca to budete mať v zamestnaní náročné.
Zdravie: V tomto období si dajte viac záležať na výbere jedálneho lístka.

2.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Ešte aj v prvý aprílový týždeň rátajte s problémami na pracovisku. Zvyšok mesiaca už bude dobrý a úspešný. V tomto mesiaci vám hviezdy prajú v oblasti citov a lásky, hlavne nezadaným. Črtajú sa nové známosti, ktoré povedú k trvalým zväzkom. V máji sa vám pracovne darí veľmi dobre napriek prekážkam a podrazom zo strany niektorých vašich spolupracovníkov. Tretí májový týždeň si dávajte vážne pozor v citovej oblasti. Hrozia rozchody, rozvody. Prvé dva júnové týždne máte unikátne v oblasti kariéry. Využite to. Tretí týždeň vám praje hlavne v láske. Posledný týždeň bude pokojný a harmonický.
Zdravie: V tomto období by ste nemali mať žiadne závažné zdravotné problémy.

3.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Celý júl bude pre vaše znamenie príjemný, pokojný a pohodový, či už pôjde o oblasť vašich pracovných alebo súkromných záležitostí. Táto pohoda a pokoj bude pretrvávať aj počas prvého augustového týždňa. Jeho druhý týždeň bude taký nijaký. Zvyšok mesiaca vás zastihne opäť v príjemnej nálade a celkovej spokojnosti. Počas prvého septembrového týždňa nebudete vo svojej koži, čo sa prejaví vašou podráždenosťou. No počas druhého a tretieho ste to opäť vy. Pokojní a rozvážny, čo sa prejaví aj na vašich pracovných výkonoch a veľmi dobrých výsledkoch. Do konca mesiaca sa nebudú diať žiadne mimoriadne udalosti, takže sa budete môcť venovať aj svojim koníčkom.
Zdravie: Dávajte si pozor na žalúdok a celý zažívací trakt.

4.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Počas prvej polovice októbra budete v každej oblasti vášho života ako na hojdačke. Raz hore a raz dole. Zvyšok mesiaca už budete pokojní, pretože sa všetko okolo vás stabilizuje a vám sa začne dariť aj pracovne, aj v súkromí. Prvé dva novembrové týždne vás budú vyčerpávať hlavne po psychickej stráne. Pracovne budete maximálne vyťažení, potom skoro vôbec, dobré správy sa budú striedať s nepríjemnými. Počas druhej polovice mesiaca budete mať našťastie možnosť spamätať sa z týchto stresov, pretože bude pokojní. Prvý decembrový týždeň vám začne super. Práca aj osobné, partnerské a rodinné záležitosti dokážete riešiť úspešne a bez problémov. V druhom a treťom týždni budete v strese. Dôvodom bude „finišovanie“ na pracovisku, ale aj predvianočné prípravy. Až počas Vianoc sa dokážete uvoľniť a užívať si ich v kruhu svojej rodiny. Na Silvestra ste v úplnej pohode, šťastní a užívate si.
Zdravie: Je možná psychická únava z vyčerpanosti.

LEV

1.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvý januárový týždeň bude pre vás v zamestnaní veľmi stresujúci. Počas druhého a tretieho budete ešte stále nervózny, ale cez to všetko sa vám podarí upevniť si svoju pozíciu. V priebehu posledného týždňa konečne nastávajú vami očakávané zmeny v podobe začatia podnikania, zmeny zamestnania, alebo postupu na kariérnom rebríčku. Aj počas prvého februárového týždňa pokračujú priaznivé pracovné zmeny, no potom sa v druhom a treťom týždni situácia úplne otočí. Očakávajte problémy, prekážky a dokonca aj podrazy zo strany niektorých vašich spolupracovníkov. Až v závere mesiaca sa celá situácia stabilizuje. Celý marec je pre vaše znamenie vynikajúci, či už v oblasti práce, financií, ale aj v láske a citoch. Posledné dni tohto mesiaca nerobte žiadne finančné transakcie.
Zdravie: V tomto období sa snažte viac si kontrolovať krvný tlak.

2.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvá polovica apríla bude pre vás ako začarovaná. Akoby sa okolo vás všetci a všetko zastavilo a ani vy nebudete schopní sa pohnúť dopredu. Až v druhej polovici mesiaca sa vám začne dariť všetky dôležité záležitosti rozhýbať, čo vám zlepší náladu. V tomto období si dávajte pozor na neveru z vašej strany. Prvé dva májové týždne sú maximálne prajné, či už pracovne, finančne alebo v podnikaní. Do konca mesiaca sa nebudú diať žiadne nepredvídané udalosti, takže budete mať čas si aj trochu odpočinúť a relaxovať. Začiatok a koniec júna je rovnako vhodný na zvýšenie pracovných aktivít, pretože vám pôjde všetko do čoho sa pustíte. Stred mesiaca ujde.
Zdravie: V tomto období by ste sa mali cítiť celkovo v poriadku.

3.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvý júlový týždeň napriek určitým prekážkam dosiahnete v zamestnaní fantastické výkony a výsledky. No hneď počas druhého to bude katastrofa. Nič, čo bude chcieť dosiahnuť sa vám nebude dariť. Zvyšok mesiaca ujde, ale budete bez nálady, rozhodení a podráždení. Takmer celý auguste budete ako na hojdačke. Snažíte sa robiť kariéru, ale niekto vám neustále podráža nohy. Stále budete musieť vyrovnávať skóre. V závere mesiaca sa konečne hviezdy priklonia na vašu stranu a budete expandovať. Taktiež aj počas prvej polovice septembra pokračujete v expanzii. Budete žiariť spokojnosťou a šťastím. Zvyšok mesiaca bude prevládať pohoda pokoj. Čaká na vás nová „práca“, a síce láska.
Zdravie: V tomto období by ste sa mali cítiť celkovo v poriadku.

4.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
A práve láska vás počas prvej polovice októbra takmer pripraví o všetko, čo ste si doteraz vybudovali a dosiahli. Budete ňou taký „zamestnaní“, že zabudnete venovať dostatok pozornosti svojim pracovným povinnostiam. Našťastie si to počas druhej polovice mesiaca uvedomíte a opäť sa im začnete naplno venovať, takže sa vám podarí všetko včas zachrániť. Nemusíte sa obávať, aj vaša láska pri vás zostáva. V priebehu prvého novembrového týždňa vám bude šťastena priať vo všetkom, na čo iba pomyslíte. Aj počas druhého a tretieho týždňa sa vám bude dariť, no napriek tomu vám budú chýbať financie. V závere mesiaca sa aj v tejto oblasti začne dariť. Stále budete zamilovaní až po uši. Prvé tri decembrové týždne budú unikátne a prinesú vám spokojnosť. Vianočné sviatky budú krásne, láskyplné a bohaté.
Zdravie: Snažte sa viac odpočívať, pretože sa môžete cítiť celkovo vyčerpaní.

PANNA

1.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Hneď počas prvého januárového týždňa nepôjde nič tak, ako by ste si želali. Všetko okolo vás bude hektické a chaotické, veľa nervozity a napätia bude na pracovisku i v osobnom živote. Budete to veľmi zle znášať. Ešteže počas druhej polovice mesiaca sa všetko okolo vás začne upokojovať a dostávať do starých koľají. Počas prvých dvoch februárových týždňov vás osloví starý priateľ, ktorého ste nevideli možno aj roky a ponúkne vám obchod alebo spoluprácu. Počas tretieho týždňa budete mať plnú hlavu nových projektov a nápadov, ktoré za pomoci vašich spolupracovníkov postupne uplatníte v praxi. V priebehu posledného týždňa očakávajte možné prekážky a problémy, ktoré spomalia všetko, čo ste chceli v tomto mesiaci stihnúť urobiť. Tieto prekážky budú pretrvávať aj počas prvej polovice marca. No našťastie v jeho druhej polovici sa vám všetky resty bude dariť dobehnúť a úspešne ukončiť. Aj v osobnom živote, citoch a láske budete spokojní.
Zdravie: Dávajte si zvýšený pozor na žalúdočné problémy.

2.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Počas prvého aprílového týždňa sa vám bude dariť presvedčiť vašich nadriadených, aby vám dali priestor a šancu v zodpovednejšej funkcii, ako ste mali doteraz. Bude vám vyhovené, čo vás poteší. Aj v citovej oblasti sa vám bude dariť a to zvlášť počas druhého a tretieho týždňa. Počas tretieho týždňa si budete všetko užívať. Ste absolútne spokojní. Počas celého mája sa môžete tešiť z priazne nebeskej oblohy, či už v pracovnej alebo súkromnej oblasti. Vy, čo ste sa rozhodli nájsť si životnú lásku, máte v tomto čase na to najideálnejšie obdobie. Aj prvý júnový týždeň bude hlavne o citoch a láske v tom najlepšom zmysle slova. Druhý a tretí týždeň si môžete pracovne naplánovať projekty, ktoré si budú vyžadovať dlhodobejšiu pozornosť. Hviezdy stoja na vašej strane. Zvládnete ich bez problémov a k vašej plnej spokojnosti. V priebehu posledného týždňa si budete užívať plody svojej práce.
Zdravie: Budete sa cítiť dobre.

3.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvá polovica júla vám umožní poľaviť vo vašom pracovnom nasadení, pretože bude pokojná. V druhej polovici očakávajte nové pracovné príležitosti a ponuky na spoluprácu. Neváhajte a využite ich. V auguste sa počas prvých dvoch týždňov budete cítiť nepríjemne. No nebudete mať na to reálny dôvod. Druhá polica bude pokojná, preto by ste tento mesiac mali využiť na čerpanie dovolenky. Počas prvého septembrového týždňa bude pokoj, ale druhý a tretí týždeň budete zavalení pracovnými povinnosťami, ktoré budete len tak zvládať. No za to všetko si finančne dokážete prilepšiť. Počas posledného týždňa sa budete cítiť opäť v pohode a spokojní.

Zdravie: Nepreťažujte svoje psychické sily.

4.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:

Počas prvej polovice októbra budete patriť k najvýkonnejším zamestnancom, za čo budete aj náležite finančne ohodnotení. Rovnako tak sa vám bude dariť aj v osobnom živote a v láske. Druhá polovica mesiaca vám prinesie zaslúžené ovocie za doteraz vykonanú prácu v podobe mimoriadnej finančnej odmeny alebo povýšenia. Aj počas prvého novembrového týždňa budú vaše úspechy v zamestnaní pokračovať a aj finančne si prídete na svoje. Taktiež aj v partnerskom spolužití budete naplnení a spokojní. Druhý a tretí týždeň vám prinesie ešte väčšie úspechy vo všetkom, do čoho sa pustíte, či už pracovne alebo súkromne. Užívajte si to, pretože posledný týždeň sato rapídne zmení a vy budete musieť čeliť prekážkam a problémom, ktoré vás prudko zabrzdia v napredovaní. Aj začiatkom decembra budete viac riešiť problémy ako sa venovať pracovným úlohám. Až v priebehu druhého a tretieho týždňa sa vám podarí všetky prekážky odstrániť, a aj nálada sa vám začne zlepšovať. Vianočné sviatky budú konečne aj pre vás dni, kedy sa dokážete uvoľniť a užívať si ich v kruhu svojej rodiny a priateľov. Medzi sviatkami budete trochu stresovať všetkých okolo seba, ale na Silvestra sa upokojíte a dobre zabavíte.
Zdravie: Nezabudnite si dopriať dostatok odpočinku, inak sa budete cítiť fyzicky slabí.

VÁHY

1.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Už prvý januárový týždeň by ste mali byť pripravení na problémy v partnerskom spolužití v podobe sporov, nedorozumení a hádok. V druhom týždni sa vám bude dariť v zamestnaní, preto to využite ako najlepšie viete, pretože už v treťom a štvrtom týždni u vás na pracovisku bude prevládať stres a nervozita z nedostatku finančných zdrojov. Odzrkadlí sa to aj na medziľudských vzťahoch. Rovnaké problémy očakávajte aj počas prvej polovice februára. Nervozitu a podráždenie si prenesiete aj do svojho domova. Našťastie, počas druhej polovice mesiaca sa všetko začne vyjasňovať, upokojovať, a aj vám sa začne dariť. Taktiež aj finančne sa stabilizujete. Začiatkom marca sa nebudete vnútorne cítiť úplne v poriadku, čo bude následkom predchádzajúcich mesiacov, ale ako sa bude striedať deň s dňom, aj vaša nálada sa bude upravovať. Prispeje k tomu aj zlepšenie vašich pracovných podmienok a harmónia v rodine.
Zdravie: Dávajte si pozor na prechladnutie.

2.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvá polovica apríla vás zastihne plných energie, elánu a optimizmu, čo sa prejaví aj na vašich pracovných výsledkoch, a samozrejme následne aj na veľmi dobrom finančnom ohodnotení. Tento stav sa ešte viac zlepší počas druhej polovice tohto mesiaca. Čakajú vás veľmi dobré pracovné výsledky a ešte lepšie finančné ohodnotenie. Taktiež aj počas prvých dvoch májových týždňov budete spokojní v každej oblasti svojho života, čo sa žiaľ počas druhej časti mesiaca prejaví v podobe závisti okolo seba. Objaví sa snaha vám uškodiť. Hrozí dokonca strata peňazí. Neinvestuje. Naopak, počas celého júla si budete môcť dovoliť svoje peniaze zhodnotiť. Budete mať na svojej strane podporu nebeskej oblohy. Dariť sa vám bude aj v zamestnaní aj v láske a citoch.
Zdravie: Sú možné občasné bolesti hlavy alebo migrény.

3.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
V priebehu prvých dvoch júlových týždňov sa v zamestnaní dozviete o priaznivých zmenách, ktoré zlepšia vaše pracovné prostredie a podmienky. Druhé dva týždne síce budete čeliť menším problémom, ale tie vám nedokážu pokaziť radosť a dobrú náladu. Celý august sa vám bude dariť všetko. Ani finančne sa nebudete musieť obmedzovať. Budete spokojní napriek tomu, že sa opäť presvedčíte, že nie všetci okolo vás sú k vám úprimní a čestní. Prvý septembrový týždeň sa budete doslova nudiť. No jeho druhý a tretí týždeň vám umožní sa presadiť vo všetkom, v čom budete chcieť. Taktiež aj finančne sa vám bude dariť. Tak to maximálne využite. Posledný týždeň vás zastihne v rovnakej pozícii ako počas prvého týždňa tohto mesiaca.
Zdravie: Zdravotne sa budete cítiť poriadku.

4.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Počas prvej polovice októbra sa dozviete, že niekto s kým úzko spolupracujete a komu dôverujete, vás už dlhodobo za vašim chrbtom ohovára a snaží sa vám uškodiť. Bude to pre vás veľké sklamanie a ťažko sa s tým budete vyrovnávať. Druhá polovica mesiaca vám zlepší náladu. Napriek všetkej nepriazni okolia sa vám podarí všetko, a to aj za veľkej podpory vašej rodiny. Počas prvého novembrového týždňa sa vám bude dariť v každej oblasti vášho života. Rovnako tak aj v druhom, no finančne to nebude nič moc. V priebehu tretieho týždňa budete v pokušení byť neverní. Posledný týždeň sa vám opäť pracovne aj finančne darí, ale budete rozladení, čo môže byť aj preto, lebo ste neodolali pokušeniu a spôsobili ste si problémy. Prvé tri decembrové týždne vám vynahradia všetko, čo ste zameškali a nestihli v zamestnaní. Taktiež aj finančne to budú pre vás veľmi úspešné dni. Takže Vianoce budú pre vás nielen pokojné a šťastné, ale aj bohaté. Posledný týždeň tohto roku bude hektický, preto privítate dni voľna počas Silvestra, cez ktoré si budete môcť odpočinúť a relaxovať.
Zdravie: Dávajte si pozor na zápalové ochorenia spôsobené prechladnutím

ŠKORPIÓN

1.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Celý január to budete mať v zamestnaní náročné a zložité. No, našťastie stojí pri vás múdra planéta Merkúr, ktorá vám pomáha sa správne rozhodovať, orientovať a reagovať na všetok chaos. V druhej polovici tohto mesiaca sa vám bude dariť v oblasti citov a lásky. Vo februári taktiež nebudete mať pracovne na ružiach ustlané, ale cez to všetko dosiahnete ozaj dobré výsledky. V citovej oblasti budete spokojní. Počas prvého marcového týždňa získate podporu svojho nadriadeného alebo spoločníka, tak ju maximálne využite. Do konca mesiaca sa pracovne posúvate dopredu - raz lepšie a raz pomalšie, no s prehľadom to zvládate.
Zdravie: Buďte opatrný na prechladnutie spodnej časti tela.

2.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvé tri aprílové týždne sa budete opäť pasovať s pracovnými prekážkami, ale posledný týždeň vám umožní sa presadiť a splniť si tak predstavy a sny. Počas prvých dvoch májových týždňov budete zavalení prácou, pod tlakom a stresom, ale zvládnete to a dosiahnete výsledky, s ktorými budete spokojní a aj všetci okolo vás. Druhá polovica bude ale náročnejšia. Na pracovisku sa potrápite a aj finančne to nebude dobré. Žiaľ tento stav bude pretrvávať aj počas prvej polovice júna. Naopak, v láske a citoch budete v tomto období nesmierne úspešní. Aj druhá polovica mesiaca bude náročná, ale podrží vás veľmi silná planéta ( Saturn ), ktorá v tom čase prechádza vašim znamením.
Zdravie: Doprajte vašej psychike dostatok času na relax.

3.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Počas celého júla sa pripravte na komplikácie a prekážky na pracovisku. Našťastie ich všetky dokážete zvládnuť. Koniec mesiaca vám prinesie aj v citovej oblasti určité problémy, čo vás trochu sklame. Taktiež aj v prvých dvoch augustových týždňoch to v zamestnaní bude hlavne o riešení problémov. No druhé dva týždne vám prinesú úspech, a aj dobré finančné zisky. Je možné aj povýšenie. Takmer celý september sa bude niesť v duchu posledných dvoch augustových týždňov. Budete plný energie a elánu. Všetko, čo ste si pracovne naplánovali vám bude vychádzať. Aj v oblasti financií sa vám podarí zhodnocovať svoje vklady a investície. Taktiež aj v oblasti citov budete naplnení a spokojní. V stabilných vzťahoch prichádza nová iskra a vy nezadaní, máte príležitosť spoznať svoju lásku.
Zdravie: Zdravotne sa budete cítiť celkovo dobre.

4.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Október pre vás začne naozaj zle. Očakávajte nervozitu a stres na pracovisku. A aby toho nebolo dosť, tak aj v osobnom živote a hlavne v partnerskom spolužití vám nebude nič vychádzať. Sú možné aj trvalé rozpady, rozchody, rozvody. Mierne sa vám uľaví v každej oblasti vášho života až počas druhej polovice tohto mesiaca. Prvý novembrový týždeň vám umožní dobehnúť pracovne všetko, čo ste nestihli počas októbra. Hviezdy budú na vašej strane. Druhý týždeň bude opäť náročný a posledné dva týždne budú rovnaké ako prvý. Aj celý december bude pracovne náročný, namáhavý a plný stresu. Vianočné sviatky uvítate o to viac, lebo si počas nich budete môcť konečne poriadne odpočinúť v kruhu svojich najbližších. Silvester budete mať podľa všetkého pracovný, ale už večer si ho vychutnávate s priateľmi a rodinou.
Zdravie: Budete sa cítiť celkovo vyčerpaní.

STRELEC

1.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvé dva januárové týždne máte na pracovisku úžasné. Všetko, na čo siahnete dokážete premeniť na peniaze. No v oblasti citov a lásky to nebude dobré. Hrozia hádky a nedorozumenia s partnermi. Druhá polovica mesiaca a aj prvé dva februárové týždne sa pripravte na stresy, problémy a zlé správy v zamestnaní. Aj partnerstvách pretrvávajú problémy. Do konca februára sa vám v pracovnej oblasti konečne začne dariť podľa vašich predstáv. Taktiež aj v oblasti lásky a citov sa všetko upokojí a urovná. Marec je napriek stresom v zamestnaní a neprajníkom zo strany vašich kolegov celkom dobrý. Aj v súkromnom živote je všetko v poriadku.
Zdravie: Dávajte si pozor na pohybový aparát.

2.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Celý apríl máte pracovne náročný, preto sa nepúšťajte do žiadnych dôležitých projektov a rokovaní. Naopak v láske to máte vynikajúce. Nezadaných čakajú nové známosti a tým, čo sú v stabilných vzťahoch prichádza nová iskra. Prvá polovica mája je taktiež z pracovného hľadiska komplikovaná a problémová, ale zvládnete to. Druhá polovica bude fantastická hlavne pre tých, ktorí si budujú svoju kariéru. No v partnerskom spolužití nastávajú vážne problémy, ktoré môžu vyústiť až do trvalých rozchodov, rozvodov. Prvé tri júnové týždne sa vám v zamestnaní bude dariť, budujete si kariéru a aj finančne si dokážete slušne prilepšiť. Aj v láske prežívate priam sladké chvíle. Posledný týždeň bude taký mdlí, no hlavne, že sa nedeje nič nepríjemné.
Zdravie: Dodržujte pitný režim.

3.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvú polovicu júla sa v práci ani v súkromí nebude diať nič mimoriadne. Počas druhej polovice mesiaca budete podráždení a nervózny, ale nebude na to žiaden reálny dôvod. V práci a v súkromí všetko „klape.“ Aj počas prvej polovice augusta vaša vnútorná nepohoda pretrvá. Našťastie počas druhej polovice mesiaca sa vaša nálada zlepší, čomu prispejú pracovné úspechy, ale aj pohoda a harmónia doma. Prvé dva septembrové týždne budú pre vás pracovne vynikajúce. Dokonca sa naskytá šanca vyhrať v lotérii. Druhá je tiež úžasná napriek tomu, že sa niekto veľmi usiluje vám prekaziť vašu kariéru. Nepodarí sa mu to.
Zdravie: Môžete sa cítiť psychicky trochu vyčerpaní.

4.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Celý október budete pracovne veľmi vyťažený, ale vaša námaha bude stáť zato. Budete na absolútnom pracovnom výslní. Ešte aj počas prvého novembrového týždňa ste na úplnom vrchole. No od druhého týždňa až do konca mesiaca sa situácia zvrtne a vám nebude vychádzať absolútne nič. Držte sa preto v tomto období v úzadí a prečkajte ho. Taktiež ani v osobnom živote to v tieto dni nebude ružové. Prvá decembrová polovica je už pracovne pokojnejšia. Zato v láske a citoch excelujete. Predvianočný týždeň bude pracovne úspešný a v súkromí bude vládnuť pohoda a pokoj. Vianočné sviatky si nesmierne užijete. Posledný tohtoročný týždeň máte pracovne aj súkromne pokojný. Silvester bude plný zábavy v kruhu rodiny a priateľov.
Zdravie: Cítite sa fyzicky aj v psychicky v pohode.

KOZOROŽEC

1.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Váš vstup do roku 2014 nemôže byť lepší ako máte, pretože v prvej polovici januára vám v pracovnej oblasti bude vychádzať všetko, na čo len pomyslíte. Rovnako aj v osobnom živote sa vám bude mimoriadne dariť. Čakajú vás nové lásky alebo utužovanie stabilných partnerstiev. Do konca mesiaca budete mať pokojné a pohodové obdobie. Celý február sa budete pracovne trápiť. Zachovajte pokoj a rozvahu. Posledný týždeň tohto mesiaca budete žať opäť mimoriadne úspechy na poli lásky a citov. Ešte aj počas prvej polovice marca sa budete pracovne trochu trápiť, ale zvládnete to. Druhá polovica vám praje hlavne v kariére. Naopak v partnerskom spolužití hrozia hádky, rozvody, rozchody.
Zdravie: Buďte opatrný na možné prechladnutie.

2.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvé tri aprílové týždne prežijete v pokojnej atmosfére v každej oblasti svojho života. Posledný týždeň sa vám bude nesmierne dobre dariť vo finančnej oblasti. Ak ste niečo v oblasti citov a lásky pokazili, podarí sa vám to v tieto dni dať do poriadku. Celý máj bude v zamestnaní pozitívny, budete spokojní najmä po finančnej stránke. Sú pravdepodobné dokonca výhry v lotérii. Prvé tri júnové týždne budú pracovne a hlavne finančne vynikajúce. Stále máte šancu vyhrať peniaze v nejakej lotérii. No v láske a osobnom živote budete pociťovať chaos a budete z toho smutní. Posledný týždeň bude pokojný.
Zdravie: Možné bolesti chrbtice.

3.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvé tri júlové týždne budú vynikajúce. Pocítite veľa energie, čo sa pozitívne odzrkadlí na vašich výsledkoch. Tej energie máte až príliš, čo môže mať za následok, že si ju budete mať pokušenie „vybiť“ neverou. Dobre to zvážte. Chvíľkové vzrušujúce dobrodružstvo nestojí za to prísť o trvalú lásku. Prvá polovica augusta bude pracovne a finančne náročná, ale cez to všetko sa vám podarí budovať si svoju kariéru. Druhá polovica bude v zamestnaní pohodová, ale čakajú vás veľké problémy v partnerskom spolužití. Septembrové prvé dva týždne budete pracovne aj v súkromí spokojní. Do konca mesiaca sa javí práca v poriadku, ale horšie to bude po finančnej stránke. V citovej oblasti sa budete cítiť spokojní a šťastní.
Zdravie: Zdravotne sa budete cítiť v poriadku.

4.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Október je pre vaše znamenie pracovne najnáročnejšie obdobie v tomto roku. To, že pracovne stagnujete vám až tak nevadí. Čo vás ale naozaj trápi, je nedostatok financií. Dávajte na to pozor, nezadlžujte sa, lebo by ste mali problém so splácaním. Nepodpisujte dôležité dokumenty, nezačínajte s podnikaním. A pozor na to, aby ste sa nedostali do rozporu zo zákonom. Aj celý november sa bude niesť v rovnakom duchu. Buďte trpezliví. Prvý decembrový týždeň prichádza nová vlna energie a elánu, takže máte príležitosť dobehnúť aspoň niečo, čo ste za posledné dva mesiace zameškali. Druhý týždeň bude ešte trochu náročný, ale v treťom sa vám opäť začína mimoriadne dariť. Počas Vianočných sviatkov si konečne dokážete priadne odpočinúť. Do konca mesiaca vás čaká veľa práce a starostí. Silvester strávte radšej doma. Oddychujte.
Zdravie: Budete sa cítiť celkovo vyčerpaní a unavení.

VODNÁR

1.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Vstup do nového roka bude pre vás náročný, pretože sa v prvej polovici januára pracovne nedokážete pohnúť dopredu. Počkajte na lepšie obdobie, nestresujte sa. Druhá polovica už bude lepšia. Pomôžu vám niektoré planéty, aby ste mohli v pokoji pracovať. Koncom mesiaca očakávajte veľké problémy v partnerskom spolužití v podobe rozchodov, rozvodov. Prvé dva februárové týždne budú pretrvávať pracovné aj súkromné komplikácie. Do konca mesiaca sa u vás na pracovisku nič nezlepší, ale v súkromí sa situácia stabilizuje. Celý marec sa vám v zamestnaní nebude dariť nič a budete z toho podráždení. Ešteže vám aspoň koncom tohto mesiaca budú hviezdy priať v oblasti citov a lásky.
Zdravie: Pozor na psychickú nevyrovnanosť.

2.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvé tri aprílové týždne budú ešte stále pracovne náročné, k čomu sa pridruží nedostatok finančných prostriedkov. Počas posledného týždňa sa konečne ľady prelomia a vy sa naplno budete môcť venovať budovaniu kariéry. Celý máj vás v zamestnaní čakajú stresy a nervozita. Zvládnete to ťažko, ale predsa. Konečne aj vám nebeská obloha bude priať počas prvých dvoch júnových týždňov. Budete výkonní a aj financie si k vám začnú nachádzať cestu. Dokonca mesiaca pracovne stále nič moc, ale aspoň finančne si prilepšíte.
Zdravie: Zvýšte pozornosť na váš pohybový aparát.

3.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Počas prvého júlového týždňa budete v pracovnej oblasti spokojní a spokojnosť budete prežívať aj v oblasti citov a lásky. Zvyšok mesiaca sa opäť pracovne potrápite, ale máte okolo seba priateľov, ktorí vám pomôžu. Koncom mesiaca očakávajte problémy v partnerstvách. Pozor na rozchody, rozvody. V auguste sa vám počas prvých troch týždňov bude mimoriadne pracovne dariť. Budujete si kariéru, vychádza vám presadzovanie vašich nápadov a projektov. Využite toto obdobie maximálne. Posledný týždeň bude pracovne dobrý. V osobnom živote iv láske excelujete. Celý september vás čaká práca na plné obrátky a výsledkom budú veľmi dobré finančné zisky. V tomto mesiaci máte šancu aj na výhry v lotérii.
Zdravie: Zdravotne sa cítite v poriadku.

4.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvá polovica októbra bude pre vás úžasná. Pocítite veľa energie a chuti do práce, čo využijete naplno a odzrkadlí sa to aj vo finančnej oblasti. Do konca mesiaca si budete počínať pracovne dobre a finančne vynikajúco. Počas prvých troch novembrových týždňov sa na pracovisku potrápite a budete z toho podráždení. No posledný týždeň si všetko vynahradíte. Počas prvých decembrových týždňov vám bude pracovne všetko vychádzať podľa vašich predstáv. Uzatvoríte nové kontrakty. Taktiež je možné povýšenie. Aj v citovej oblasti vám bude nebeská obloha naklonená. V treťom týždni zažijete v zamestnaní veľa stresu, a aj problémy v láske. Naozaj budete radi, že si môžete odpočinúť v kruhu rodiny počas Vianočných sviatkov. V poslednom tohtoročnom týždni zvládnete pracovné povinnosti doslova z posledných síl. Na Silvestra padnete únavou.
Zdravie: Budete celkovo vyčerpaní.

RYBY

1.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Do nového roku 2014 vykročíte správnou nohou. Celý január je pre vaše znamenie ako pracovne, tak aj súkromne pokojný. V priebehu prvej polovice februára vám budú vaše pracovné plány vychádzať presne podľa vašich plánov a predstáv. Budujete si kariéru. A druhá polovica mesiaca je ešte lepšia. Všetko čoho sa dotknete sa vám pod rukami zmení na zlato. Finančne sa vám bude nesmierne dobre dariť. Celý marec máte viac ako úžasný v každej oblasti vášho života. Finančne budete zaistení a dokonca máte možnosť aj vyhrať v lotérii.
Zdravie: Zdravotne sa cítite dobre.

2.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvá polovica apríla bude pre vás naďalej úchvatná. Dariť sa vám bude pracovne aj v podnikaní, čo vám opäť prinesie veľmi dobré finančné zisky a k tomu veľa lásky. Druhá polovica mesiaca bude fajn. Budete sa cítiť spokojní. Počas prvého májového týždňa bude ešte stále všetko dobré. V druhom týždni sa snažte vyhnúť podpisovaniu dôležitých dokumentov, neuzatvárajte žiadne dohody. V treťom týždni už bude opäť všetko OK. V poslednom týždni sa pripravte na nedorozumenia so spolupracovníkmi, alebo vašimi nadriadenými. V júni sa budete prvé dva týždne v zamestnaní trápiť, ale v konečnom dôsledku dosiahnete vynikajúce výsledky. V oblasti citov a lásky vám ruže kvitnú. Do konca mesiaca sa vám pracovne bude veľmi dobre dariť, v partnerskom spolužití však hrozí vážna kríza, ktorá by mohla skončiť rozpadom vzťahu.
Zdravie: V tomto období venujte zvýšenú pozornosť vašim nohám.

3.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Počas prvého júlového týždňa sa vám bude stále dariť, no v láske môže pretrvávať kríza. Počas druhého týždňa sa v zamestnaní trochu nudíte. Do konca mesiaca pracovne fajn. V láske a citoch bude toto obdobie úžasné. Čakajú vás nové známosti, ktoré povedú k trvalým partnerstvám. V priebehu prvých troch augustových týždňov pocítite príval energie, doslova na rozdávanie. V poslednom týždni sa karta obráti. Nechoďte hlavou proti múru, nerobte nič nasilu. Prvá polovica septembra bude pracovne náročná, a ani v osobnom živote to nebude ideálne. Do konca mesiaca môžete byť podráždení a nervózny. Nechoďte hlavou proti múru.
Zdravie: Sú možné častejšie bolesti hlavy.

4. štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
V prvej polovici októbra môžete u vašich nadriadených presadzovať vaše nové plány. Stretnú sa s pochopením. Do konca mesiaca sa vám pracovne aj finančne bude nesmierne dariť. Zvlášť vám, čo podnikáte. Aj na všetko, čo je spojené s láskou budete mať úžasné obdobie. V priebehu prvých troch novembrových týždňov sa vám bude dariť tak ako nikdy doteraz. V láske a citoch tiež. A keďže nič netrvá večne, posledný týždeň vám nebude vychádzať nič v práci ani v súkromí. Čakajú vás veľké problémy. Prvá polovica decembra bude pokojná. Aj v partnerskom spolužití bude prevládať pohoda a harmónia. V treťom týždni budete maximálne spokojní s vašimi pracovnými a finančnými výsledkami. Vianočné sviatky budú plné pohody a lásky. Do konca mesiaca prežijete na pracovisku dni plné prekážok a stresu. Silvester trávite s rodinou a priateľmi.
Zdravie: Budete sa cítiť trochu fyzicky aj psychicky vyčerpaní.

 

Vyrobil Jozef Polčic, kreativci.eu