Ryby
Býk Lev Panna
Škorpión Blíženci
Váhy Baran Rak
Vodnár
Kozorožec
Strelec
*/?>


Ročný horoskop astrologička Valika 2013

ZÁPADNÁ ASTROLÓGIA

Jupiter (planéta šťastia a signifikátor peňazí) prechádza prvý pol rok 2013 cez znamenie blížencov. V druhej polovici roku 2013 Jupiter prechádza cez znamenie raka. To znamená, že vám blížencom bude v prvej polovičke nového roku šťastie mimoriadne priať. Vám rakom v druhej polovičke roku a nielen šťastie ale aj financie.
Saturn (planéta prekážok) celý rok zotrvá v znamení škorpióna. Je tam od konca minulého roku. Saturn je prevažne celý rok 2013 v priaznivej konštelácii od ostatných planét a to je dobré, nemali by sa vyskytnúť žiadne mimoriadne katastrofy. Ale ten škorpión je nebezpečný, prináša promiskuitu a z toho možné plynúce pohlavné choroby.
Urán je stále v znamení barana. Prináša rôzne nepokoje, demonštrácie, medzinárodné konflikty, rovnako ako aj minulý rok.

ČÍNSKA ASTROLÓGIA

Prikladám jej malú váhu, lebo my sme západní ľudia.
10. 2. 2013 – 30. 1. 2014 rok hada.
Rok hada prináša so sebou politické ťahanice, ťažkosti a podvádzanie. Oveľa viac máme plánovať, premýšľať a až potom konať a to v každej oblasti nášho života.

NUMEROLÓGIA

ROK 2013 -> 2 + 1 + 3 = 6

Z numerologického pohľadu je to rok, ktorému bude vládnuť číslo 6, ku ktorému je priradená planéta Venuša (umenie, rodina, láska).
Preto bude tento rok veľmi vhodný a prajný na riešenie rodinných záležitostí. Bude to rok, kedy môžeme očakávať, že sa bude rodiť viac detí, bude uzatvárať viac manželstiev, ale bude aj viac nových vzťahov ako počas minulého roku. Zároveň to bude rok, ktorý bude priať všetkým ľuďom, ktorí pracujú v umeleckej oblasti.

PREDPOVEDE PRE ZNAMENIA

B A R A N

JANUÁR, hlavne jeho prvá polovica vás zastihne pri riešeniach prekážok a problémov v pracovnej oblasti. Na druhej strane sa vám bude dariť vo finančnej oblasti. Dobré investície a zisky. Druhá polovica januára bude pokojná ako v súkromí, partnerstvách, tak aj v zamestnaní.
FEBRUÁR bude opačný.  Na pracovnom poli sa vám bude dariť budovať si kariéru, ale vo financiách a transakciách si dávajte pozor. Váš osobný život bude počas tohoto mesiaca nabitý pokušením po erotike. Preto vy zadaní, buďte opatrní. Ak odoláte, vaše partnerstvá sa utužia. Vy nezadaní máte možnosť spoznať svojho životného partnera.
MAREC - počas tohoto mesiaca budete nesmierne nabití energiou a elánom. Vaše myslenie aj konanie budú rýchle, ale čo je hlavné prinesú vám úspech a uznanie na pracovisku. V súkromí to bude rovnaké ako počas februára. Veľká chuť na erotické hry aj mimo vašich domovov. Preto pozor na nebezpečenstvo rozpadu vzťahov pre neveru.
APRÍL - počas apríla si dávajte pozor. V zamestnaní vám hrozia problémy, ktoré by vám mohli na dlhú dobu ,,zabrzdiť,, váš kariérny postup. V oblasti materiálneho a finančného zabezpečenia sa vám bude dariť váš majetok zveľaďovať.  Váš citový život a partnerské spolužitie bude v tieto dni prebiehať v pokoji a harmónii.
MÁJ - tento mesiac je hlavne mesiacom lásky a vo vašom prípade to bude platiť na 100%. Všetko čo budete počas tohoto mesiaca robiť , bude ovplyvnené citom. Máte šancu vo vašich vzťahoch ,,rozdúchať,, novú iskru. V rámci pracovných záležitostí je všetko v pokojných vodách.
JÚN - prvá polovica tohoto mesiaca vás zastihne náladových, čo by mohlo mať dopad ako v pracovnej oblasti, tak aj v súkromnej. Budete hašterivý a,,pichľavý,, čím by ste si mohli narobiť zbytočných nepriateľov. Druhá polovica mesiaca už bude pokojná a aj prípadné nezhody, ktoré ste si vyrobili sa vám bude dariť uviesť na správnu mieru k spokojnosti všetkých.
JÚL - aj keď je to prvý mesiac dovoleniek, pre vás by bolo vhodné, ak by ste ho využili hlavne na pracovné záležitosti. V tomto období bude pre vás do písmena platiť porekadlo - komu sa nelení, tomu sa zelení. Úspech,šťastie a kariéru máte počas týchto dní vo vlastných rukách aj v súkromnej oblasti.
AUGUST - tento mesiac by ste mali poslať vašu rodinu na dovolenku bez vás a to z dvoch veľmi dobrých dôvodov. Ten prvý je ten, že aj v auguste sa vám bude pracovne mimoriadne dariť a ten druhý je ten, že v partnerskom a rodinnom spolužití vám počas celého mesiaca hrozia hádky a nedorozumenia. Spojíte tak príjemné s užitočným.
SEPTEMBER - v profesionálnej oblasti vašeho života vám tento mesiac neprináša nič mimoriadne. Bude pohoda a pokoj. No oblasť vašeho súkromia, zvlášť v partnerskom spolužití by ste mali byť mimoriadne obozretný a opatrný vo všetkom čo budete robiť, alebo hovoriť smerom k vašim polovičkám.,pretože je tu vysoké riziko trvalých rozpadov a rozchodov.
OKTÓBER - tento mesiac by ste mali všetku vašu energiu a pozornosť zamerať na pracovnú oblasť. Vy, čo chcete meniť miesto, tak toto bude to najlepšie obdobie na zmeny. Vy čo ste spokojný vo svojom zamestnaní, bude sa vám dariť. V rodinnom a citovom živote bude október pokojný a harmonický.
NOVEMBER - aj november vám bude pracovne nesmierne nápomocný a prajný. Zlepší sa vám aj vaša finančná situácia ( zvýšenie platu ), aj vaša pracovná pozícia sa upevní. V súkromí, v rodine ,ale aj v partnerstvách je situácia milá a pokojná.
DECEMBER - toto je mesiac, kedy sa všetci viacmenej pripravujú na Vianočné sviatky a Silvester. Ani vy nebudete výnimka, ale vo vašom prípade sa na tieto sviatky budete pripravovať ozaj vo výbornej nálade, pretože v rámci vašich pracovných záležitostí zaznamenávate postup a v rodine vládne súzvuk a harmónia.

B Ý K

JANUÁR - hneď prvý mesiac nového roku vám bude nesmierne naklonený a prajný v pracovných záležitostiach,čo by ste mali maximálne využiť. Máte šancu sa po kariérnom rebríčku dostať ozaj veľmi vysoko, čím si samozrejme vylepšíte aj vaše finančné príjmy . V osobných a rodinných záležitostiach je pokoj a pohoda.
FEBRUÁR - tento mesiac vám v rámci vašich pracovných aktivít prináša opačný efekt. Môžete sa snažiť akokoľvek budete chcieť a vedieť najlepšie, nič to nezmení na tom, že výsledok bude neúspech. Ale ak sa odhodláte robiť zmeny v partnerských záležitostiach, tak každá takáto zmena vám prináša iba pozitíva v podobe utuženia vašich vzťahov.
MAREC - tento mesiac je veľmi podobný ako január. V zamestnaní ste opäť na vlne úspechov a finančných ziskov, preto by ste mali aj tento mesiac zamerať vašu pozornosť hlavne do tejto sféry vašeho života. Aj v láske vás čaká šťastie. Vy nezadaní máte príležitosť spoznať novú lásku a vy zadaní, prichádza vám do vzťahu nová iskra.
APRÍL - toto bude pre vás mesiac pokoja a pohody či už pôjde o vaše pracovné záležitosti, alebo súkromný, či rodinný život. Ale budete taký pokoj pred búrkou, ktorá vám našťastie prináša pozitívne výsledky.
MÁJ - aj keď to je mesiac lásky, vy na ňu asi nebudete mať čas, pretože sa vám budú ,,valiť,, ponuky na spoluprácu jedna za druhou a vy by ste na ne mali rýchlo reagovať, pretože cez ne sa môžete dostať nie len k postupu v kariére, ale aj k pekným peniazom.
JÚN - aj tento mesiac vám praje a vy sa naďalej "veziete,,  na vlne pracovných úspechov a uznania. Citová oblasť vašeho života vám prináša zmeny, ktorými si vaše stále partnerstvá oživíte a spestríte. Vy nezadaní, vstupujete do stálych a trvalých partnerstiev.
JÚL - je leto, čas dovoleniek, ale vám sa nechce teraz prerušiť tú ,,niť,, pracovných úspechov a dobre robíte. Vaše materiálne zabezpečenie sa posilňuje 
a stabilizuje.  V súkromí prichádzajú taktiež dobré správy. Je pravdepodobné, že budete mať prírastok do rodiny.
AUGUST - aj vy by ste mali počas tohoto mesiaca poslať vašu rodinu niekam na dovolenku, pretože na ňu nebudete mať vôbec čas, lebo budete riešiť problémy na pracovisku, ktoré vás budú zamestnávať 24 hodín denne. Vyhnete sa tak výčitkám vašich partnerov, že ich zanedbávate.
SEPTEMBER - našťastie sa vám počas tohoto mesiaca podarí všetko nepríjemné v zamestnaní zvládať, či natrvalo odstrániť a vy ste opäť na koni. Aj v súkromí sa vám darí vašim partnerom vynahrádzať ten čas, ktorý ste museli na ich úkor venovať riešeniu pracovných problémov, takže všetko okolo vás sa stabilizuje k vašej spokojnosti.
OKTÓBER - tento mesiac vás zastihne v celkovej pohode a spokojnosti. Pracovne sa vám darí všetko zvládať bez problémov, v súkromí, v rodine a aj
v partnerskom živote je tak tiež všetko v poriadku. K úplnej spokojnosti vám chýba iba trochu viac finančných prostriedkov ako máte.
NOVEMBER - pracovne ste aj počas tohoto mesiaca spokojný, pretože aj zo strany vašich nadriadených sa vám dostáva uznanie, ale aj podpora vo vašich aktivitách čo je znakom toho, že vaša pozícia nie je ohrozená naopak je tu šanca, že budete povýšený. V citoch a v láske ste taktiež spokojný a naplnený.
DECEMBER - prvá polovica tohoto mesiaca vás zastihne vo veľkom pracovnom nasadení. Nemusíte sa cítiť dobre, pretože už cítite únavu z celého roku, 
ale druhá polovica decembra už bude dobrá. Aj vy sa cítite lepšie čo môže byť aj následkom toho, že s vašou rodinkou pripravujete spoločne všetko na najkrajšie sviatky - Vianoce. V podstate ste spokojný. Máte za sebou ozaj úspešný rok.

B L Í Ž E N C I

JANUÁR - prvý mesiac tohoto nového roku bude pre vás taký nemastný neslaný. V podstate či už na pracovisku, alebo v súkromí vám prebehne tak, že si 
z neho nebudete skoro nič pamätať, lebo nič zaujímavého, čo by stálo za vašu pozornosť sa nebude diať.
FEBRUÁR - naopak, tento mesiac vám prináša nesmierne dobré výsledky na pracovnom poli. Budujete si nie len kariéru,ale aj finančne sa vám darí. No nemali by ste pri tom všetkom zabúdať aj na vašich partnerov. Hlavne ich zásluhou je u vás doma všetko v najlepšom poriadku. Robia to pre vás z lásky.
MAREC - v tomto mesiaci by ste sa mali pripraviť hlavne psychicky na zmeny vo vašom zamestnaní, ktoré nemusia byť pre vás všetky dva krát príjemné. Ale ak zachováte pokoj a rozvahu aj tie dokážete zvládnuť. O rodinné záležitosti si nemusíte robiť starosti, pretože vaši partneri sa o všetko postarajú aj za vás.
APRÍL - tento mesiac privítate s nadšením, pretože počas neho sa všetko okolo vás upokojí a vy budete mať priestor a čas nabrať novú silu a energiu. A hlavne budete mať možnosť vašim partnerom prejaviť vďaku za to, že sa aj za vás starali o to, aby vaša domácnosť dokonale fungovala. V tomto období si dokážete aj príjemne odpočinúť a relaxovať.
MÁJ - nastal mesiac lásky, ale vy to nemáte možnosť vnímať, pretože ste pracovne nesmierne vyťažený. Ale nerobte si starosti, pretože to zvládate bravúrne. Je viac ako isté,že vaša kariéra je na vzostupe a to ozaj do závratných výšok. Unesiete to?
JÚN - našťastie počas tohoto mesiaca budete mať čas všetky tieto pozitívne zmeny ,,stráviť", pretože sa nebude diať nič mimoriadne, čo by si od vás vyžadovalo zvýšenú pozornosť, alebo aktivitu. Nezabudnite tento úspech osláviť s vašimi partnermi a rodinou. Je to totiž aj ich zásluha a bolo by od vás pekné, ak by ste sa im za to náležite revanšovali.
JÚL - kariérne sa vám darí aj počas tohoto mesiaca, ale hlavným mottom týchto dní bude pre vás láska a ešte raz láska. Čo lepšie by mohlo byť programom vašej dovolenky s partnerom ako city a neha? Napokon aj vy si potrebujete odpočinúť a tento mesiac je na to ako stvorený.
AUGUST - ste nabitý energiou a elánom, čo počas tohoto mesiace aj využívate hlavne vo vašich pracovných aktivitách čím opäť iba potvrdzujete že vaše povýšenie nebolo iba náhodné. Darí sa vám stabilizovať aj vaše financie. Rovnako aj v láske žnete iba úspechy či ste zadaný, alebo slobodný.
SEPTEMBER - počas tohoto mesiaca zistíte, že niekto vysoko postavený vo vašej firme drží nad vami ochrannú ruku. Nieže by ste to potrebovali, ale ten pocit je pre vás príjemný. Je nad slnko jasné, že ste pre niekoho dôležitého nenahraditeľný.
OKTÓBER - tak tento mesiac by ste mali jednoznačne venovať iba láske. Ak plánujte zásnuby alebo svadbu, tak potom neváhajte. V stabilných partnerstvách je tento mesiac krásny na splodenie potomka. Pracovne ste stále úspešný.
NOVEMBER - blíži sa už koniec roku a vy sa cítite počas tohto mesiaca už unavený hlavne po psychickej stránke. Ak nepodľahnete,dokážete túto únavu zvládnuť. Veľmi vám  v tom pomôžu aj vaši partneri a rodina. Sú pre vás pevnými piliermi o ktoré sa môžete vždy oprieť.
DECEMBER - opäť aj tento mesiac očakávajte v zamestnaní zmeny, ale opäť iba pozitívne. Ste miláčikom vašich nadriadených a je jasné, že majú s vami veľké úmysly.Berte to ako predčasný darček k nadchádzajúcim Vianociam. V súkromí prežívate rovnakú radosť. Milujete a ste milovaný.

R A K

JANUÁR - tento mesiac je pre vás pokojný. Pracovne sa vám darí všetko zvládať k spokojnosti všetkých zainteresovaných. V súkromí, zvlášť v rodine si ceníte, že je všetko v poriadku, pretože táto oblasť vašeho života je pre vás nesmierne dôležitá.
FEBRUÁR - zato tento mesiac vás poriadne prevetrá. Pracovne budete vyťažený na maximum, ale všetko zvládnete tak, že uspokojíte každého klienta a vy 
z toho budete mať dobré finančné ohodnotenie. V láske a citovom živote sa nedejú žiadne veci, ktoré by mohli narušiť vašu pohodu.
MAREC - tento mesiac bude pre vás v zamestnaní trochu náročný, ale pri troche zvýšeného sústredenia zvládnete všetko na výbornú. Podstatné je to, že vaše pracovné výsledky vám prinášajú finančné zisky. Váš osobný život nebude komplikovaný ničím negatívnym .
APRÍL - pracovne sa vám počas tohto mesiaca darí naďalej a aj kariérne si vylepšujete vašu pozíciu. Jediné, čo tomu bude chýbať, je finančne lepšie ohodnotená vaša snaha. Ale to vám nepokazí dobrú náladu a spokojnosť. Veľkú zásluhu na vašej celkovej pohode bude mať vaša rodina. Tento mesiac vám na plno ukážu,ako ste pre nich dôležitý.
MÁJ - tento mesiac vám bohužiaľ neprinesie radosť hlavne v oblasti, ktorá je pre vaše znamenie tak dôležitá a to je rodina. Budete riešiť problémy, ktoré nebudú s vami priamo v spojitosti, ale budete vašimi rodinnými príslušníkmi do nich vťahovaný. Budete potrebovať ozaj pevné nervy. Našťastie vaše partnerské spolužitie bude prebiehať počas tohoto mesiaca v pokoji.
JÚN - tento mesiac sa v zamestnaní vaša pozícia upevní, takže nemusíte mať obavy. No  vrámci vašich partnerských záležitostí nastávajú zmeny. Buďte v pohode, sú to príjemné zmeny, ktoré do vašich vzťahov prinášajú novú iskru.
JÚL - počas tohoto mesiaca prichádza  vaša chvíľa. Ste charizmatický, zábavný, pohotový, čím dokážete aj vašu konkurenciu zaskočiť a vašich nadriadených utvrdiť v tom, že majú vo vás ideálneho "adepta" na pozíciu riadiaceho pracovníka. Buďte si istý, že sa vám všetko podarí.
AUGUST - počas tohoto mesiaca by ste si mali vybaviť dovolenku aj s rodinkou. Odvrátite tak menšie nepríjemnosti, ktoré vám počas tohto obdobia 
v zamestnaní hrozia a zároveň sa vám podarí rodinné záležitosti, ktoré považujete za dôležité dať do poriadku.
SEPTEMBER - naopak , tento mesiac ste v zamestnaní výkonný a úspešný a všetky vaše pracovné povinnosti sa vám darí plniť bez problémov. Jediné čo vás trochu bude mrzieť je to, že finančne nebudete ohodnotený podľa vašich výsledkov. No cez to všetko sa cítite spokojný.
OKTÓBER - toto je ďalší mesiac v ktorom by ste mali zapojiť všetky vaše zmysly a schopnosti, pretože nech už ide o čokoľvek pre čo sa rozhodnete, máte zaručený úspech. V zamestnaní kariéra, financie, v súkromí zásnuby, svadby, ale aj prírastok do rodiny.
NOVEMBER - tento mesiac vás zastihne spokojných. V zamestnaní máte pevnú pozíciu, v súkromí sa všetko darí tak, ako si to predstavujete a aj vaša rodina vám dáva otvorene najavo svoju spokojnosť. Možno by ste boli ešte viac spokojnejší, ak by ste mali viac voľnejších finančných prostriedkov.
DECEMBER - tento mesiac sa cítite sviatočne už od začiatku. Je to tým, že ste aj s vašou rodinou v plných prípravách na najkrajší sviatok celého roku, ale zároveň je všetko okolo vás hektické. No nedáte si tým pokaziť vašu náladu, pretože ste celkovo spokojný s celým rokom, ktorý bol pre vás ozaj dobrý 
a úspešný.

L E V

JANUÁR - mali by ste sa pripraviť na to, že vám už prvý mesiac tohoto roku prichystá plno nečakaných, a nepríjemných pracovných problémov, ktoré budete musieť riešiť. Našťastie máte dosť energie a elánu, takže všetky nepríjemnosti v zamestnaní zvládnete. Ešte že v rodinných záležitostiach bude počas tohoto mesiaca pokoj a pohoda.
FEBRUÁR - ak ste počas januára nepodľahli pracovným tlakom  a postupne a systematicky ste ich odstraňovali, môžete sa tešiť. Vaša snaha nezostane bez odozvy. Je pravdepodobné, že budete povýšený, alebo vám zvýšia finančné ohodnotenie.  Otázku rodiny a partnerského spolužitia  tento mesiac nemusíte riešiť, pretože táto oblasť vašeho života je bez problémov.
MAREC - počas tohoto mesiaca budete pokračovať v úspešne načatom diele s predošlého mesiaca. Vašu kariéru si naďalej budujete a upevňujete, vaše financie sa stabilizujú a aj vaše osobné, rodinné , či partnerské záležitosti sú v najlepšom poriadku.
APRÍL - Tento mesiac bude pre vaše znamenie mesiacom , ktorému budú dominovať hlavne city a láska. Preto všetci vy nezadaný, kto túžite po vzťahu, nemali by ste vynechať žiadnu spoločenskú udalosť. Tam  máte šancu spoznať vašeho stabilného partnera. Vy čo túžite po dieťatku neváhajte a vaša snaha bude korunovaná. V pracovnej oblasti sa vám naďalej darí.
MÁJ - máj je lásky mesiac, ale pre vaše znamenie to bude mesiac na veľmi dobré a výhodné investovanie vašich finančných prostriedkov, ktoré vám prinesú rovnako dobré a výhodné zisky. Môžete si byť istý, že aj vaši partneri sa na vás nebudú hnevať, že sa im dostatočne nevenujete, ak ich obdarujete časťou vašich ziskov a necháte na nich ako nimi naložia.
JÚN - vaše pracovné úspechy nezostanú aj bez negatívnej odozvy. Tá sa počas tohto mesiaca na plno a otvorene prejaví závisťou niektorých vašich spolupracovníkov to vás rozladí, pretože vy sami najlepšie viete ako ste ,,dreli,, aby ste dosiahli prosperitu. Ideálne bude, ak to necháte tak, nech ich závisť zožerie. Šetrite si energiu na niečo dôležitejšie. Na rodinu, partnerov a priateľov.
JÚL - začalo leto,a obdobie dovoleniek, ale vy počas tohto mesiaca nemáte čas myslieť na niečo také, pretože ste zavalený prácou až nad hlavu. Na jednej strane je to pre vás dobré, pretože dobre zarobíte, ale na druhej by ste si mali uvedomiť, že sa nedá neustále ,,tlačiť na pílu,, bez toho, aby nepraskla. Aj vy ste len z mäsa a kostí a potrebujete si odpočinúť a zrelaxovať. Čo tak rodinná dovolenka?
AUGUST - tento mesiac je to ešte lepšie ak ide o vaše pracovné záležitosti, ale psychicky sa cítite vyčerpaný zo všetkých tých ,,žabomyších,, vojen, ktoré musíte zvádzať s vašimi kolegami, preto sa z vašich úspechov nedokážete tešiť. Ale v kruhu vašej rodiny si počas týchto dní všetko vynahradíte.
SEPTEMBER - konečne aj pre vás prišiel čas, kedy si budete môcť ,,odfúknuť,, a ubrať na intenzite vašeho pracovného nasadenia. Tento celý mesiac bude pre vás taký oddychový. Aspoň budete mať čas venovať sa aj svojim záľubám a koníčkom.
OKTÓBER - ak ste si počas predošlého mesiaca odpočinuli je to iba dobré, pretože tento vám nedopraje ani chvíľku. Pracovne budete nesmierne vyťažený, ale aj úspešný vo všetkom do čoho sa pustíte. Je pravdepodobné, že počas tohoto mesiaca dostanete aj ponuky na nové miesto, alebo pozíciu. Taktiež máte výborne obdobie na investície,ktoré vám zaručujú zisky.
NOVEMBER - mali by ste si dávať väčší pozor na váš zdravotný stav. je veľmi pravdepodobné,že práve počas tohoto mesiaca sa vám natoľko zhorší, že vám nebude dovoľovať v začatých projektoch, čím sa ich realizácie odloží na neurčito. Nesnažte sa váš stav podceňovať a dajte sa najskôr do poriadku. Zároveň budete mať čas spoločne s vašou rodinou naplánovať všetko na tohoročné Vianočné sviatky.
DECEMBER - tento mesiac budete v zamestnaní doháňať všetko zameškané. Ale aj pri tom ponáhľaní by ste mali dodržiavať určitý postup, pretože by ste sa mohli dostať do chaosu a stresov, ktoré by neboli príliš vhodné pred najkrajšími sviatkami v roku. Buďte pokojný. Všetko stihnete, všetko máte zariadené, všetko ide presne podľa vašeho plánu, vaša rodina je spokojná a je zaistená. Máte za sebou úspešný rok.

P A N N A

JANUÁR - pre vás ako najpracovitejšie znamenie celého zverokruhu bude tento mesiac pracovne až priveľmi mdlý. Aspoň budete mať čas pozvoľne ,,prepnúť,, zo sladkého nič nerobenia počas nedávnych sviatkov do pracovného ,,módu,,.  Využite tento čas na trávenie spoločných chvíľ s vašou rodinou, pretože už ho toľko počas tohoto roku nebudete mať.
FEBRUÁR - už tento mesiac preverí všetky vaše schopnosti a talent a môžete si byť istý, že to bude stáť za to. Zo strany vašich nadriadených očakávajte poverenia a úlohy na ktorých im nesmierne záleží. V prípade, že ich zvládnete podľa ich predstáv, máte zaručený kariérny postup a aj vyššie finančné ohodnotenie. No nemali by ste pri tom všetkom pracovnom zhone zabúdať aj na vašich partnerov.
MAREC - pracovne sa vám bude dariť aj tento mesiac, ale mali by ste sa pripraviť aj na to, že budete čeliť aj zmenám okolo vás, ktoré nebudú všetky príjemné. Ale kto iný by ich mal úspešne zvládnuť ako vy? V osobnom živote sa počas tohto mesiaca nebudú diať žiadne nečakané, alebo nepriaznivé okolnosti, ktoré by si od vás vyžadovali mimoriadnu pozornosť.
APRÍL - tento mesiac vám pôjde práca od ruky. Všetky pracovné povinnosti zvládate a ešte vám zostáva čas pomáhať vašim spolupracovníkom, ktorí zaostávajú. Získavate si u nich nie len obdiv, ale aj rešpekt. Taktiež aj v rodinných záležitostiach sa deje všetko podľa vašich predstáv, takže sa cítite spokojný.
MÁJ - vaša spokojnosť pretrváva aj počas tohto mesiaca, ale čo je dôležité, spokojný sú aj vaši nadriadení, ktorý vám oznámia, že s vami rátajú na zodpovednejšej funkcii akú doteraz zastávate. To ale znamená, že budete mať menej času na vaše súkromné a rodinné záležitosti, preto by ste to mali prebrať s vašimi partnermi.
JÚN - toto bude jeden z mála mesiacov, ktorý vám v zamestnaní umožní trochu poľaviť vo vašom nasadení. No cez to všetko patríte opäť k tým pracovníkom, ktorí ako prví splnia všetko, čo ste mali naplánované zo strany vašich nadriadených. Dokonca vám zostáva čas na to, aby ste si s  vašimi partnermi vybrali a naplánovali dovolenku.
JÚL - jednoznačne by ste si mali dovolenku vybrať práve počas tohto mesiaca, pretože každý jeho deň bude ovplyvnený hlavne láskou. A ako lepšie ju tráviť, ako v spoločnosti vašich partnerov,kde budete mať dostatok času a priestoru prejavovať si nehu a city.
AUGUST - tešte sa, tento mesiac bude celý presne podľa vašich predstáv. V zamestnaní máte práce až nad hlavu čo vám vyhovuje a darí sa vám . Opäť iba utvrdzujete vašich nadriadených, že vaše povýšenie bola správna voľba. Aj po finančnej stránke sa vám darí . Rovnako tak aj v citovej oblasti ste spokojný nie len vy, ale aj vaši partneri a celá rodina.
SEPTEMBER - tento mesiac sa dozviete, že niekto veľmi dôležitý vo vašej firme má nad vami patronát. Nie že by ste to potrebovali,ale lichotí vám to. O to väčšiu šancu máte na to,aby ste na vašom pracovisku presadili vaše nové plány a projekty,ktoré vám prinesú ďalšie vylepšenie vašej finančnej situácie.
OKTÓBER - ak zvažujete požiadať vašich partnerov o ruku, alebo plánujete svadbu, tak tento mesiac máte na toto všetko ako stvorený. Vy, čo túžite po dieťatku, tak neváhajte a pustite sa do ,,práce,,. Úspech máte zaručený. Naopak, vy čo nechcete túto ,,komplikáciu,, dávajte si počas tohoto mesiaca pozor.
NOVEMBER - buďte pripravený na to, že tento mesiac vás zastihne psychicky vyčerpaných, čo sa bude prejavovať aj na vašich pracovných výkonoch. Beriete si toho na seba veľa. mali by ste sa šetriť. Zároveň by ste nemali zabúdať na to, že aj vaša rodina s vami počíta pri prípravách na nadchádzajúce sviatky. Nehovoriac o tom, že im všetkým , zvlášť vašim partnerom chýbate.
DECEMBER - toto je posledný mesiac tohto roku a ten vám pripraví samé príjemné prekvapenia. V zamestnaní sa opäť chystajú zmeny,ktoré vás posúvajú smerom hore na kariérnom rebríčku, ale aj vo finančnom ohodnotení. Vaša rodina vám robí radosť tým, že sa vás snažia odbremeniť od všetkého, aby ste sa mohli sústrediť na všetky tie zmeny. Záver roka trávite v kruhu rodiny spokojný a šťastný.

V Á H Y

JANUÁR -  začiatok nového roku 2013 bude pre vaše znamenie príjemný a úspešný. Takže v januári sa vám bude  v zamestnaní dariť upevňovať si vaše pracovné postavenie, ale aj vaše finančné ohodnotenie. Rovnako aj vo vašom osobnom živote, v rodine a partnerskom spolužití sa všetko bude stabilizovať.
FEBRUÁR - tento mesiac očakávajte na pracovisku starosti a problémy, ktoré budete musieť riešiť a ktoré vás ,,zabrzdia,, vo vašom napredovaní 
po kariérnom rebríčku. Snažte sa všetko riešiť s pokojom. Nepodliehajte emóciám .Naopak, váš citový život dostane nový náboj ak ide o stabilné partnerstvá. Vy nezadaný, máte možnosť stretnúť trvalú lásku.
MAREC - počas tohoto mesiaca ste opäť na ,,koni,, čo znamená, že sa vám v zamestnaní darí. Je vysoko pravdepodobné, že sa vám zlepšia vaše financie za pracovné výsledky, alebo budete povýšený. Rovnako sa vám bude dariť aj v súkromí. Vaše vzťahy sa budú upevňovať a stabilizovať.
APRÍL - je pred vami mesiac, ktorý vám prináša pokoj a harmóniu v každej oblasti vášho života. V zamestnaní medzi vami a vašimi spolupracovníkmi ako aj vašimi nadriadenými vládne pohoda a pokoj. Taktiež aj vaše rodinné a partnerské spolužitie je v najlepšom poriadku.
MÁJ - tento mesiac je mesiacom lásky, ale vy to nebudete mať čas vnímať, pretože si budujete kariéru a nesmierne sa vám darí. To znamená, že aj vaše finančné zisky sa zvyšujú. Vaši partneri vás podporujú a snažia sa vám vychádzať v ústrety ako sa dá. Ste na najlepšej ceste dosiahnuť vrchol vašeho pracovného postavenia.
JÚN - ani tento mesiac sa nemusíte obávať o vaše pracovné záležitosti. V tejto oblasti vašeho života sa vám naďalej darí. Zmeny prichádzajú v oblasti citov 
a lásky. Je veľmi pravdepodobné, že v stabilných partnerstvách  okrem  novej iskry pribudne aj nový člen rodiny. Vy nezadaní, túžiaci po láske, máte šancu ju stretnúť.
JÚL - ak si počas tohoto mesiaca ,,odrieknete,, zaslúženú dovolenku, dobre urobíte, pretože by bola škoda nevyužiť šancu, ktorá vám v pracovnej oblasti ponúka nie len upevnenie si vašej pozície, ale aj finančné zisky. Spokojnosť bude prevládať aj vo vašom súkromí.
AUGUST - v tomto mesiaci pošlite vašu rodinu na dovolenku. Vy si budete totiž musieť tento luxus odoprieť ak si chcete udržať v zamestnaní všetko, čo ste si doteraz vybudovali. Ide o to, že sa počas týchto dní vyskytnú problémy, ktoré si budú vyžadovať vašu osobnú angažovanosť.
SEPTEMBER - ak ste v auguste urobili všetko tak, ako vám bolo odporúčané, tak počas tohto mesiaca sa vám podarí všetky nepríjemnosti odvrátiť a vy budete môcť opäť pokračovať v úspešnom budovaní vašej kariéry. O rodinné záležitosti si nemusíte robiť žiadne starosti. Všetko je v poriadku.
OKTÓBER - v tomto mesiaci sa snažte zbytočne ,,nerozhadzovať,, vaše finančné prostriedky. Ide o to, že ich prísun nebude taký, ako by ste chceli. 
Ale v podstate aj tento mesiac vám prináša spokojnosť a celkovú pohodu , ktorú si budete užívať aj v kruhu vašej rodiny a priateľov.
NOVEMBER - ste naďalej na vlne úspechov v oblasti vašeho profesionálneho života, čoho dôkazom bude aj tento mesiac. Vaša kariéra má stabilne rastúcu tendenciu a aj v partnerskom spolužití, ako aj v rodinnom prevláda spokojnosť a pohoda.
DECEMBER - prvé dva decembrové týždne budú pracovne hektické a náročné aj preto, lebo sa začínate cítiť unavený ako fyzicky, tak aj psychicky. Ale druhá časť tohto mesiaca vás už zastihne v pohode aj vďaka vašej rodine, v ktorej nachádzate podporu. Celková bilancia tohto roku bude pre vás Veľmi príjemná.

Š K O R P I Ó N

JANUÁR - pripravte sa na to, že tento mesiac bude u vás v zamestnaní veľa stresu a napätia, ale cez to všetko dokážete vaše pracovné povinnosti plniť 
načas a k spokojnosti vašich nadriadených. V oblasti lásky prichádza do stálych partnerstiev nová iskra. Vy nezadaní túžiaci po trvalom vzťahu, máte šancu ho získať.
FEBRUÁR - v pracovnej oblasti bude pre vás tento mesiac veľmi podobný ako ten predchádzajúci, rozdiel bude iba v tom, že budete mať viac energie a elánu čeliť všetkým nepríjemnostiam. Vo vašom súkromí je pokoj a celková pohoda. Vaša rodina je pre vás miestom, kde čerpáte novú silu. MAREC - marec vám prináša šancu budovať si vašu kariéru pekne pomaly krok po kroku v prípade, že sa dokážete odosobniť od všetkého okolo vás, hlavne od neprajníkov. Opäť zistíte aké máte šťatie, že máte pri sebe partnerov a rodinu, ktorý vás podporujú a sú pre vás istotou a pevným bodom vo vašom živote o ktorý sa môžete vždy oprieť.
APRÍL - vaša pracovitosť a vytrvalosť vám počas tohto mesiaca prináša zaslúžené ovocie v podobe upevnenia si vašeho postavenia, ale aj v lepšom finančnom ohodnotení. V súkromí prežívate rovnako spokojnosť čím sa vám otvára možnosť poďakovať sa vašim najbližším za ich podporu.
MÁJ - aj keď všade okolo vás vnímate silu lásky tohto mesiaca, nemáte čas sa je venovať, pretože všetku vašu pozornosť a energiu budete musieť ,,vydávať,, na riešenie prekážok a problémov hlavne vo vašom zamestnaní. Pokiaľ si chcete udržať vaše do teraz tvrdo ,,vydreté,, úspechy, mali by ste sa im venovať zodpovedne.
JÚN - aj počas tohoto mesiaca ste vystavovaný problémom na pracovisku, ktoré vás ozaj psychicky vyčerpávajú a zaberajú vám všetok čas. Vaša podráždenosť sa prejavuje aj vo vašom partnerskom spolužití. Dávajte preto pozor na všetko čo poviete, pretože by ste sa mohli ocitnúť v pozícii, ktorá by váš vzťah mohla trvalo rozvrátiť.
JÚL - ku všetkým nepríjemnostiam, ktoré vás za posledné dva mesiace stretli sa počas tohto mesiaca pridruží aj nedostatok finančných prostriedkov. Snažte sa preto vaše výdavky skorigovať iba na tie nevyhnutné. Aj doma sa počas tohto mesiaca vyhýbajte riešeniam všetkých rodinných a partnerských záležitostí.
AUGUST - všetko, do čoho sa počas tohoto mesiaca na pracovisku pustíte si budete musieť tvrdo ,,odmakať,, aby ste dosiahli aspoň aké také uspokojivé výsledky. Snažte sa byť preto vo všetkom čo robíte dôsledný a hlavne trpezlivý. V súkromí si dávajte pozor. Budete mať tendencie byť eroticky aktívny mimo vašeho domova, čím by ste si mohli trvalo rozvrátiť vaše stále partnerstvá.
SEPTEMBER - tento mesiac vám v zamestnaní vynahradí všetky vaše doterajšie neúspechy. Pracovne ste plodný a aj úspešný, čo vám zvyšuje vašu sebadôveru a istotu. V súkromí naďalej prevláda riziko zbytočných flirtov a možnej partnerskej nevery z vašej  strany.
OKTÓBER - aj tento mesiac pokračujete v úspešnom napredovaní po kariérnom rebríčku. Všetko máte pod kontrolou, takže sa môžete pustiť aj do nových projektov. Ak ste vo vašom osobnom živote dokázali odolať pokušeniam mimo vašich domovov, potom môžete očakávať zlepšenie a stabilizáciu vo vašich partnerstvách.
NOVEMBER - tento mesiac by ste sa mali zamerať hlavne na váš citový život. Pokiaľ túžite po dieťatku, potom neváhajte a pustite sa do ,,práce,,. Vy nezadaní, máte ideálny čas na začatie si vážneho vzťahu, zásnub, alebo svadby. V pracovnej oblasti je všetko v poriadku.
DECEMBER - konečne aj vy máte pohodu a pokoj v každej oblasti vašeho života. Máte dokonca čas spoločne aj s vašou rodinkou pripravovať všetko potrebné k najkrajšiemu sviatku - Vianociam. Máte naozaj za sebou hektický rok. O to viac si zaslúžite počas tohoto mesiaca pohodu.

S T R E L E C

JANUÁR - tento mesiac bude ideálny na zmeny. Pokiaľ uvažujete o novom mieste, môžete sa do toho pustiť. Ak ste so svojim terajším miestom spokojný, potom môžete vašim nadriadeným navrhnúť zmeny, ktoré máte už dlho pripravené a ktoré všetkým prinesú lepšie pracovné podmienky, ale aj finančné zisky. Vo vašom súkromí je všetko v poriadku.
FEBRUÁR - v zamestnaní očakávajte počas tohto mesiaca hlavne stres a vnútornú nervozitu, pretože zistíte že ste pre niektorých vašich spolupracovníkov ,,zdrojom,, ohovárania. Nedajte sa vtiahnuť do tejto ,,hry,, pretože práve to je ich zámerom. Vaši partneri, vaša rodina sú tí, ktorý si zaslúžia vašu pozornosť, pretože oni sú vašou istotou a oporou, ktorá vám pomáha zvládať všetky prekážky.
MAREC - ak sa budete počas tohoto mesiaca snažiť, dokážete vaše nové plány a projekty u vašich nadriadených presadiť, čím si vaše postavenie upevníte 
a zároveň vám prinesú aj dobré finančné ohodnotenie. Aj vo vašom partnerskom spolužití sa vám podarí presadiť  zmeny, ktoré vašemu vzťahu dodajú novú energiu a nový náboj.
APRÍL - vaša pracovitosť a vytrvalosť vám počas tohoto mesiaca prináša zaslúžené ovocie v podobe povýšenia, alebo zvýšenia finančného ohodnotenia. Nie je vylúčené že vylepšenie nastane v oboch smeroch naraz. V rodinných a partnerských záležitostiach prežívate pohodu a pokoj.
MÁJ - máj je lásky čas a ten si dokážete vychutnať naplno aj vy. Všade okolo vás bude počas tohoto mesiaca hlavne pohoda a harmónia. Atmosféra na pracovisku je taktiež príjemná, takže aj vy si budete môcť dovoliť poľaviť vo vašom nasadení a viac sa budete môcť venovať vašim partnerom.
JÚN - tešte sa, pretože počas tohto mesiaca prosperujete vo všetkom do čoho sa pustíte. Vaše nové projekty sú pokrokové, netradičné, ale ujali sa čo vám zaručuje postup na lepšiu pracovnú pozíciu. V partnerskom spolužití prežívate pekné, harmonické chvíle.
JÚL - tento mesiac je hlavne mesiacom letných dovoleniek, ale vy by ste sa mali zamerať na prácu, pretože vám počas tohoto mesiaca nebeská obloha praje vo všetkých vašich aktivitách spojených s vašim zamestnaním. Máte zaručený nie len úspech, ale aj finančné zisky.
AUGUST - dni tohto mesiaca budú u vás na pracovisku hektické, plné napätia a stresu, ale vy to zvládate a naviac sa vám aj naďalej finančne darí. Hlavne vy čo podnikáte, budete nadmieru spokojný. Pokiaľ plánujete dovolenku, tak prenechajte výber miesta vašim partnerom. Budete milo prekvapený.
SEPTEMBER - je príjemné cítiť, že sa vám vo všetkom do čoho sa na pracovisku pustíte darí. Tak to bude aj počas tohoto mesiaca. Rovnako aj v rodinnom, či partnerskom spolužití prevláda medzi vami pokoj a harmónia. Ste s celkovou situáciou okolo vás veľmi spokojný.
OKTÓBER - máte nové plány, ktoré by ste radi počas tohto mesiaca  presadili u vašich nadriadených, ale nebude to také ľahké ako v predošlom období. Preto sa im snažte veľmi trpezlivo a hlavne pokojne vysvetľovať ich prednosti a prínos. Iba tak sa vám podarí získať podporu k ich realizácii. Vaše súkromie nebude ničím narušené.
NOVEMBER - tak tento mesiac bude až ,,brutálne,, dobrý a prajný na všetky vaše aktivity. Pracovne budete excelovať ako nikdy pred tým. Vy čo ste v stabilných partnerstvách a túžite po rozšírení rodiny máte príležitosť dosiahnuť svoje plány. Vy čo ste nezadaní, máte šancu spoznať novú lásku. Máte vhodný čas na zásnuby alebo svadbu.
DECEMBER - pracovné, aj osobné šťastie sa vás bude držať aj počas tohto mesiaca. Dokonca budete mať šťastie aj v prípade, že si podáte nejakú lotériu, pretože december máte celkovo prajný aj na financie. Záver tohto roku budete cítiť veľké naplnenie a šťastie v kruhu vašej rodiny.

K O Z O R O Ž E C

JANUÁR - paríte k tým znameniam, ktoré začiatok nového roku zastihne v najlepšej kondícií. Pracovne sa vám počas tohto mesiaca mimoriadne darí a aj 
v oblasti lásky ste naplnený maximálne. Hviezdy, ako aj celá nebeská obloha stoja pevne pri vás.
FEBRUÁR - počas tohoto mesiaca sa vaše pracovné záležitosti budú dariť tak nejako sami od seba a všetky vám budú prinášať iba úspech, uznanie, ale aj dobré finančné ohodnotenie. Tak isto aj v oblasti vašeho citového života prežívate renesanciu. Ste so všetkým nadmieru spokojný.
MAREC - aj tento mesiac sa nesiete na vrchole vlny, ktorá vám zabezpečuje iba úspech. Vaše pracovné postavenie je pevné a dokonca má stúpajúcu tendenciu. Finančne sa vám taktiež darí stabilizovať si ich. V láske cítite naplnenosť a harmóniu.
APRÍL - toto je mesiac, kedy vaša doterajšia práca a stabilne dobré výsledky vám prinášajú zaslúženú odmenu. Vaši nadriadení vám poskytnú možnosť sa ,,ukázať,, na lepšej, ale aj zodpovednejšej pozícii. Toto povýšenie ste si zaslúžili. Aj vaša rodina má radosť, pretože aj pre nich to znamená väčšie istoty, ktoré im po celý čas dávate a sú vám za to vďační.
MÁJ - tento mesiac sa cítite veľmi dobre. Máte zo všetkého okolo vás dobrý pocit, pretože sa vám profesionálne darí a aj vo vašom súkromí prežívate nádherné chvíle po boku vašich partnerov a rodiny. Je vo vás toľko lásky, že by ste ju mohli kamiónmi vyvážať. Užívate si každú minútu tohto mesiaca a právom.
JÚN - nad vami nieje ani jeden mráčik, ktorý by mohol brániť ,,slniť,, sa v úspechoch, ktoré dosahujete či už ide o pracovné ,alebo súkromné záležitosti. V zamestnaní ste jednoznačne lídrom a v rodine stredobodom pozornosti. Šťastena je pri vás a nemieni vás tak skoro opustiť.
JÚL - vaše úspechy pokračujú. V zamestnaní ste nenahraditeľnou súčasťou celku a vaši nadriadený vám vychádzajú v ústrety vo všetkom o čo ich požiadate. Vaši partneri sú pre vás oporou a istotou. Dokonca počas tohoto mesiaca vám šťastie praje aj v lotérii. Tak neváhajte a skúste si kúpiť nejaký los.
AUGUST - ak ste urobili všetky potrebné ,,kroky,, ktoré boli potrebné, aby vám vaše pracovné výsledky priniesli finančné zisky, tak si buďte istý, že aj počas toho, keď sa budete aj s rodinkou slniť niekde na dovolenke pri vode vám na vaše konto budú peniaze iba pribúdať. Je to aj preto, lebo august je vám v rámci financií nesmierne naklonený.
SEPTEMBER - počas tohto mesiaca sa vám v zamestnaní nebude vôbec dariť, ale je to iba výnimka, ktorá vás nemusí trápiť, pretože máte nadrobené. 
V podstate vás to ani trápiť nebude aj preto, lebo máte okolo seba vašu rodinu, ktorá vám prináša iba radosť a veľa lásky. V tomto prípade u vás plne platí porekadlo, že nie iba z práce je človek živý.
OKTÓBER - opäť sa vám v zamestnaní darí, takže stíhate dohnať aj to zameškané z predošlého mesiaca. Pozor by ste si mali dávať ale v súkromí, pretože budete vystavený pokušeniam v podobe flirtov, ktoré by mohli skončiť aj neverou z vašej strany, čím by ste si vy zadaní mohli trvalo rozvrátiť vaše doteraz dobre fungujúce vzťahy.
NOVEMBER - opäť je vám šťastena naklonená na finančné transakcie, ale aj na výhry v oblasti lotérie. Okrem toho sa vám darí naďalej neohrozene budovať si vašu kariéru. Máte všetky tromfy vo vašich rukách. Je iba na vás ako ich využijete a kedy ich použijete. Šťasie máte aj v oblasti lásky.
DECEMBER - prácu a financie máte pevne zastabilizované, takže máte dostatok času spoločne aj s vašou rodinkou venovať sa prípravám na Vianoce, čo vás nesmierne teší. A opäť máte možnosť aj počas tohto mesiaca pokúsiť sa o šťastie v nejakej lotérii. Cítite sa absolútne spokojný s celým rokom.

V O D N Á R

JANUÁR - pracovne sa vám počas tohto mesiaca darí. Hlavne vo finančných transakciách a aj vo výhrach v lotérii. Ale ak ide o vaše súkromie, pripravte sa na to, že budete čeliť problémom, ktoré môžu dokonca vyvrcholiť aj trvalým rozpadom vašich vzťahov.
FEBRUÁR - tento mesiac očakávajte v pracovnej oblasti samé problémy, ktoré môžu vyvrcholiť aj nútenou zmenou. No paradoxne vo finančnej oblasti sa vám naďalej mimoriadne darí. V partnerskom a rodinnom spolužití je počas februára pokoj.
MAREC - v tomto mesiaci to budete mať ako prekopírované z toho predošlého. Naďalej pretrvávajú problémy v zamestnaní a vo financiách sa vám naopak darí zveľaďovať vaše zisky. Vaše rodinné záležitosti budú aj v marci plynúť v pokojných vodách.
APRÍL - tento mesiac budú vaše pracovné problémy vrcholiť, preto by ste sa mali obrniť hlavne veľkou trpezlivosťou a vnútorným pokojom. Na tom hlavne záleží, ak chcete úspešne prekonať všetky problémy, lebo ak nie, celá situácia na vašom pracovisku by sa mohla iba ešte viac skomplikovať.
MÁJ - ak ste sa počas minulého mesiaca na pracovisku držali všetkých odporúčaní, tak počas tohoto sa všetko urovná a upokojí. Pokiaľ nie, je veľmi pravdepodobné, že prídete o prácu. Snažte si zachovať pokoj, pretože toto je aj mesiac lásky a v tejto oblasti vám hviezdy prajú. Neťahajte si vaše pracovné problémy do súkromia. Vaši partneri za to nemôžu.
JÚN - počas tohto mesiaca to bude presne na opak. V pracovných záležitostiach sa vám opäť začína dariť, ale v osobnom, zvlášť v partnerskom spolužití prichádza veľká kríza, ktorá by mohla skončiť rozvratom vašeho vzťahu. Opäť bude záležať na tom, ako dokážete byť trpezlivý a či si dokážete dávať pozor na to čo a ako vyslovíte smerom k vašim partnerom.
JÚL - našťastie sa vám počas tohto mesiaca podarí zažehnať všetky vaše partnerské nedorozumenia. Prispeje k tomu aj vaša spoločná dovolenka, kde budete môcť tráviť čas spolu mimo dosah všetkého, čo by mohlo ovplyvňovať vás, alebo vašich partnerov. Aj  v pracovnej oblasti sa vám bude počas júla dariť.
AUGUST - aj keď budete mať počas tohto mesiaca dosť práce, finančne to nebude mať ten očakávaný dopad, čo vás bude mrzieť, hlavne ak viete, že ste sa počas vašej dovolenky finančne úplne vyčerpali. Ale všetko postupne dokážete dať do poriadku. Váš rodinný život je v poriadku.
SEPTEMBER - v tomto mesiaci by ste mali zamerať vašu pozornosť hlavne na stabilizáciu vašich partnerských záležitostí. V tomto vám budú nápomocné  
a prajné aj všetky vaše hviezdy. V zamestnaní budú určité prekážky a problémy, ale našťastie máte v sebe dosť energie, ktorá vám pomôže ich zvládnuť.
OKTÓBER - na vašom pracovisku počas tohto mesiaca pôjde všetko tak ako má, takže vám zostane o to viac času a energie venovať sa vašim partnerom. Ide o to, že vy čo túžite po dieťatku, máte k tejto záležitosti nebeskú oblohu naklonenú. Vy nezadaní, ak túžite po láske a partnerstve, máte možnosť vašu túžbu naplniť.
NOVEMBER - toto bude pre vás ozaj nesmierne náročný a ťažký mesiac v každej oblasti vašeho života. Všade kam sa pohnete, alebo pozriete budú iba prekážky. Toto musíte iba ustáť, pokiaľ nechcete prísť o všetko, čo ste si do teraz tak pracne budovali. Je iba na vás, ako sa k tomu všetkému postavíte.
DECEMBER - ani posledný mesiac tohoto roku vám nedá vydýchnuť. Budete sa musieť postupne predierať všetkým, čo bude potrebné urobiť, aby sa dostavili vami očakávané výsledky. Ale ste natoľko mentálne a fyzicky odolný, že to dokážete zvládnuť a už na Vianoce si bude môcť v kruhu vašej rodiny užívať pohodu týchto najkrajších sviatkov v roku.

R Y B Y

JANUÁR - už počas tohoto mesiaca sa vám bude v zamestnaní dariť plniť všetky vaše pracovné povinnosti presne podľa predstáv vašich nadriadených, čím si vašu pozíciu upevníte. Aj v oblasti vašeho citového života budete spokojný a naplnený.
FEBRUÁR - aj tento mesiac bude priať vašim aktivitám v zamestnaní, takže v tejto oblasti vašeho života cítite stabilitu. Jediné čo by ste chceli ešte dosiahnuť  je lepšie finančné ohodnotenie, ale to sám v tomto mesiaci nepodarí. Váš osobný, rodinný a partnerský život bude plynúť bez väčších problémov.
MAREC - máte super až geniálne nápady, ale nestretajú sa s pochopením. Skúste nimi vašich nadriadených osloviť postupne jedného po druhom. Iba tak máte šancu, že u jedného z nich nájdete porozumenie a pomôže vám ich pripraviť tak, aby ich prijali aj ostatní. No nezabudnite požiadať vašich partnerov 
o trpezlivosť, pre vaše pracovné vyťaženie. Zaslúžia si to.
APRÍL - ak ste urobili v marci všetko tak ako vám bolo odporúčané, môžete si byť istý, že všetky vaše nové plány a projekty budú počas tohto mesiaca prijaté a odobrené k ich realizácii. V takom prípade máte zaručené aj dobré finančné zisky. Aspoň všetky víkendy tohto mesiaca by ste mali jednoznačne rezervovať vašim partnerom a rodine. Chýbate im.
MÁJ - realizáciou vašich plánov sa vám počas tohoto mesiaca dostáva veľkého uznania a obdivu. Ale nie len to. Máte istotu postupu v kariérnom rebríčku. No stále platí , že by ste nemali zabúdať na vašich partnerov a to zvlášť v mesiaci lásky, pretože riskujete, že by mohli hľadať cit a nehu u niekoho iného.
JÚN - tento mesiac bude pre vás taký nemastný neslaný. Nič mimoriadne sa nebude diať. Pracovne ide všetko ako má a v súkromí je tak isto pokoj. Jediné čo budete vnímať ako nedostatok, budú financie. Preto by ste sa mali počas tohoto mesiaca obmedziť iba na nutné výdavky.
JÚL - toto bude mesiac, ktorý vám po pracovnej stránke vynahradí všetko, pretože konečne vaše výsledky vám prinášajú aj vami očakávané finančné ohodnotenie. Preto to využite, aby ste si mohli našetriť aj na zaslúženú dovolenku, ktorú už s vašimi partnermi máte naplánovanú.
AUGUST - aj tento mesiac sa vám bude mimoriadne pracovne aj finančne dariť, ale nedajte sa tým strhnúť až natoľko, že by ste zabudli na potreby vašich partnerov, pretože by ste mohli u nich vyvolať veľkú nepriazeň, ktorá by ohrozila aj pohodu, ktorú očakávate na vašej spoločnej dovolenke. Snažte sa naučiť oddeliť prácu od súkromia.
SEPTEMBER - tento mesiac je pre vaše znamenie nesmierne prajný v oblasti lásky a citov. Počas neho sa vám podarí odstrániť všetky nedorozumenia medzi vami, ale aj taktiež nesmierne vhodný na splodenie potomstva, alebo na zásnuby či svadbu. Pracovne sa vám bude dariť.
OKTÓBER - počas tohoto mesiaca si budete môcť v zamestnaní dovoliť poľaviť v nasadení. Celý bude totiž taký pokojný až ,,nudný,,. Dokonca si dokážete nájsť čas aj na vaše záľuby a koníčky, ktoré ste museli oželieť,pre dôležitejšie záležitosti, ktoré si vyžadovali vašu osobnú angažovanosť. Ani v rodinných , či partnerských záležitostiach nebudete musieť čeliť niečomu nepríjemnému, alebo neočakávanému.
NOVEMBER - tento mesiac vám poskytne príležitosť všetko čo je pre vás dôležité stabilizovať a bude sa vám to dariť, takže aj v zamestnaní si upevníte vaše postavenie a aj financie či v súkromí sa všetko medzi vami a vašimi partnermi vyrieši k spokojnosti všetkých.
DECEMBER - vy čo pracujete v umeleckej oblasti, môžete očakávať veľký úspech a uznanie. Vy ostatní to budete mať na vašom pracovisku v pohode. Po ozaj náročnom roku budete mať počas Vianočných sviatkov konečne možnosť nabrať novú energiu v kruhu vašich najbližších.

Vyrobil Jozef Polčic, kreativci.eu