Ryby
Býk Lev Panna
Škorpión Blíženci
Váhy Baran Rak
Vodnár
Kozorožec
Strelec
*/?>


ASTROLOGICKÁ PREDPOVEĎ NA ROK 2012


Do polovičky júna je Jupiter – planéta šťastia a signifikátor peňazí - v znamení býka. Potom sa presunie do znamenia blížencov, kde zostane až do konca roka. Znamenia, v ktorých sa Jupiter počas roka nachádza, to budú mať lepšie. Napríklad ak majú mať býci alebo blíženci väčšie problémy, tak to Jupiter veľmi zmierni.
Saturn – múdry učiteľ, ktorý nás ale učí cez prekážky, bude ešte do 5.10.2012 v znamení váh. Naďalej bude preverovať naše partnerské vzťahy. Stále plati, že partnerstvá, ktoré nestoja na pevných základoch lásky a priateľstva, sa budú rozpadávať. Ako aj v roku 2011.
Potom prestupi do znamenia škorpióna, kde zotrvá do konca roka.    
Prinesie nam početné erotické vzťahy.    
Odídu z našeho života ľudia a situácie, ktoré nám už nič nedávajú. Samozrejma nás to bude bolieť. Nevieme sa totiž kvôli strachu týchto situácií a ľudí vzdať.   
Prídu mnohé ochorenia- pohlavné a aj ďalšie, nové, ktoré zatiaľ nepoznáme.
Neminú nás ani ďalšie živelné pohromy.
Veľa ľudí duchovne vyrastie, ale aj veľa ľudí padne duchovne oveľa hlbšie.
V PODSTATE TO ALE BUDE ROK NAPREDOVANIA A NASTOLENIA ROVNOVÁHY.

 

NUMEROLOGICKÁ PREDPOVEĎ NA 2012


Z numerologického pohľadu je rok 2012 = 2+1+2 = 5 a číslo 5 je priradené k planéte Jupiter -planéta šťastia a signifikátor peňazí . Každému, kto sa bude snazi, prinesie rok 2012 nielen šťastie osobné, ale aj finančnú prosperitu.

 

PREDPOVEĎ NA ROK 2012 PODĽA ČÍNSKEJ ASTROLÓGIE


V čínskom horoskope sa začína nový rok rok VODNÉHO DRAKA 23.1.2012 a končí 9.2.2013.
Číňania vnímajú draka ako symbol mocnej sily. Roky Draka sa pokladajú za výnimočne priaznivé pre začiatky nových obchodov, uzatváranie manželstiev a v rozhodnutiach mať deti. V rokoch Draka sa začína štartovať šťastie jednotlivcov, ale aj svetovej ekonomiky. 
Takže celý rok 2012 bude inovatívny, ale aj oveľa citlivejší na potreby ostatných a oveľa pravdepodobnejšie bude pokrokový a diplomatický, uvedomujúci si konečne potreby   spoločnosti ako celku, ako aj životného prostredia.  Aj keď sa to teraz bude zdať ako nepodarený vtip, ale všetci kompetentní, čo držia v rukách moc, sa budú snažiť rozhodovať a konať zodpovedne, inteligentne a na rozdiel od predchádzajúcich rokov budú ochotní opustiť a potlačiť svoje ego a záujmy pre dobro všetkých.
Záleží na nás. Ak nebudeme iba prívržencami  novej éry, ktorá prichádza s rokom 2012, ale budeme k nej aj aktívne pristupovať a prispievať, zvýši  sa pravdepodobnosť úspechu progresívnych prúdov, ktoré si po celej zemi získavajú pozornosť. Šetrenie energie, technológie pracujúce so zelenou energiou, globálne otepľovanie, výzvy medzinárodným korporáciám, pozornosť venovaná celosvetovému hladu, obnovovanie zdravia oceánov, morské živočíchy, všetkým týmto témam sa zvýši pravdepodobnosť, že dopadnú dobre a dotiahnu sa do úspešného konca.

 

ASTROLOGICKÁ PREDPOVEĎ PRE JEDNOTLIVÉ ZNAMENIA

BARAN

Začiatok nového roka pre vaše znamenie začína úžasne. V januári sa vám darí. Vaša vládnuca planéta Mars má veľmi priaznivé postavenie voči Slnku (energia a chuť pracovať), ako aj voči planéte Merkúr (dobrá komunikácia), čo znamená, že budete schopní uzatvárať dobré zmluvy a obchody.
Počas februára si dávajte pozor hlavne na partnerské záležitosti, pretože hrozia nedorozumenia a hádky. Pracovne bude pre vás Február pokojným mesiacom.

Marec je pre vaše znamenie super mesiacom hlavne v oblasti vášho zamestnania. Zarábate a budujete si kariéru.

V apríli buďte nesmierne opatrní prvé dva týždne hlavne v láske a citoch, pretože sa budete stretávať s veľkými problémami s partnermi, ktoré budú hroziť trvalým rozpadom. Rovnako aj v zamestnaní to nebudete mať veľmi dobré. Druhá polovica Apríla už bude dobrá v každej oblasti.

Máj je ďalším mesiacom, ktorý bude veľmi prajný na budovanie si vašej kariéry, takže sa ho v tomto bode vášho života snažte maximálne využiť, pretože v júni sa vám karta obráti a na pracovisku sa budete musieť zaoberať riešením problémov. To sa prenesie aj do vášho súkromia, takže prvé dva júnové týždne budete k partnerom pristupovať podráždene. Podobne bude prebiehať aj Júl, ale našťastie po finančnej stránke sa nebudete mať na čo sťažovať.

August bude priemerný mesiac, preto by bolo pre vás vhodné využiť ho na odpočinok a dovolenku.

V septembri budú prvé dva týždne pre vás dobré ako pracovne, tak aj súkromne. Naopak, druhá polovica septembra bude náročná. Pracovne sa vám nebude dariť, ale to vás až tak nebude trápiť ako ten fakt, že budete mať opäť problémy v láske. Preto pozor, lebo ak budete „pichľaví“  a tvrdohlaví, hrozí vám rozpad vzťahu. V strede mesiaca budete mať možnosť získať financie prostredníctvom výhry v lotérii.

Prvá polovica októbra bude pre vás pochmúrna a mdlá, doma bude napätá atmosféra. Ani v zamestnaní to nebude nič extra. Druhá polovica, naopak, výborná, uzatvárate nové zmluvy, nové aktivity, či už pracovné, alebo podnikateľské. Koncom mesiaca neplytvajte peniazmi.

November je mesiacom , v ktorom vám jeho prvé dva týždne budú priať vo všetkom do čoho sa pustíte v každej oblasti vášhoho života. V druhej prichádzajú nepriaznivé zmeny hlavne v zamestnaní. preto si dávajte pozor, pretože ste ohnivé, akčné znamenie a to už bude aj na vás dosť. Preto buďte opatrní a kontrolujte svoje reakcie. Nezabúdajte , že máte za sebou vplyvných ľudí, ktorí vás podržia.

December, konečne aj pre vás priaznivé obdobie v láske. Snáď ste to celý rok nejako ustali. V práci pohodička, snáď aj trošku nuda. Tesne koncom roka čakajte buď dobrú zmenu práce alebo povýšenie. Vianoce budú pre vás krásne, Silvester veľmi veselý.


BÝK


Prvé tri januárové týždne vám veľmi prajú či už v zamestnaní, alebo v súkromí, takže aj pre vaše znamenie, je začiatok nového roka naplnený spokojnosťou.

Február bude pre vás zaujímavý. Jeho prvý týždeň bude v poriadku, ale druhý a tretí je plný stresov, hlavne v pracovnej oblasti, kde sa ukazujú zmeny spojené s napätím. Posledný týždeň je opäť pokojný.

Táto vaša podráždenosť sa prenesie aj do prvých dvoch marcových týždňov, ale zvládate to na všetkých frontoch. Druhá polovica Marca je už pokojná a príjemná.

V apríli sa prvých štrnásť dní nebudete cítiť psychicky v pohode aj keď na to nebudete mať dôvod, pretože v práci je všetko v poriadku. Rovnako aj v súkromí. Našťastie v druhej polovičke mesiaca ste milí, komunikatívni. Hlavne tí zadaní si počas tohto mesiaca dávajte pozor na flirty. Mohli by ste si nimi ohroziť vaše trvalé partnerstvá.

Máj je pre vás mesiacom úspechov. Pomaly , ale isto si na pracovisku upevňujete a budujete svoju kariéru. Taktiež aj v oblasti lásky a citov sa vám darí. Milujete a ste milovaní.

V júni toho bude na vás ozaj veľa, či už v práci, alebo v súkromí. Všetci okolo vás sa budú snažiť preniesť bremeno zodpovednosti na vaše ramená. Ale cez to všetko si dokážete udržať dobrú náladu.

Júl si snažte rozdeliť prácu a lásku presne na polovičku. Prvé dva týždne sa venujte kariére, hviezdy vám prajú a druhú polovičku presmerujte všetku energiu na city a lásku. Oplatí sa vám to.

V auguste sa vám prvé dva týždne bude nesmierne dariť pracovne aj súkromne. Naopak, druhá polovica bude príšerná. Dokonca vám hrozí aj strata zamestnania, pre vaše neuvážené slová a konania. Preto si radšej na toto obdobie naplánujte dovolenku.

Začiatok septembra sa bude niesť v duchu nervozity a podráždenia, bude náročný aj pracovne aj súkromne. V strede mesiaca prichádzajú nové pracovné ponuky, čo sa odzrkadlí aj na financiách. je možná aj výhra v lotérii. Koniec mesiaca váz zastihne nervóznych, aj keď na to nebudete mať objektívny dôvod.

Október je ďalším mesiacom, kedy by ste sa mali zamerať na budovanie vašej kariéry. Nebeská obloha vám bude priať hlavne prvé dva týždne. Zvyšok mesiaca, bude plynúť v poriadku aj keď budete cítiť nedostatok financií. Budete sa trochu cítiť nedocenení zo strany vašich nadriadených.

V novembri bude prvý týždeň náročný hlavne v otázke vzťahov. Preto nič neriešte, lebo by ste neuspeli a dopadlo by to ozaj zle, až rozpadom vzťahu. Druhý týždeň vám bude priať hlavne vo finančných záležitostiach. Tretí je pokojný a posledný je vhodný na lásku, city, alebo splodenie potomka.

December – začiatok mesiaca máte veľa energie, ste tak správne naladení na posledný mesiac v roku. A prvé dva týždne podľa toho prebiehajú. Tretí týždeň máte hektický. V práci máte rôzne vítané novinky, ale zároveň vám to prináša aj trochu nervozitu a stres. Posledný týždeň – Vianoce - málo peňazí, nervozita… ale ujde to. Silvester- super zábava.

BLÍŽENEC


Hneď na začiatok nového roka sa bude u vás na pracovisku „makať“ na plné obrátky, čo bude pre vás po predchádzajúcich sviatočných dňoch namáhavé a stresujúce vyrovnať sa s touto zmenou zvlášť v prvé dva týždne. Ale nech vás teší to, že sa vám bude dariť všetko zvládať a aj finančne si prilepšíte. Tretí týždeň budete nabití novou energiou a elánom, budete mať chuť flirtovať, preto pozor na to, aby ste to neprehnali. Posledný týždeň sa budete cítiť podráždení.

Vo februári budete nabití energiou a stíhať všetky pracovné povinnosti. Dokonca budete schopní byť nápomocní aj vašim kolegom a kamarátom. Budujete si úspešnú kariéru. Využite to, pretože v marci budú prvé 3 týždne veľmi, veľmi náročné na pracovisku. Musíte si obhájiť svoje kariérne postavenie. Posledný týždeň bude v zamestnaní konečne pokoj a máte to super hlavne v láske - nové zoznámenia, nové vzťahy.

Apríl – prvé 3 týždne máte pohodu ako v láske, tak aj v práci. Posledný týždeň buďte nesmierne opatrní vo všetkom, čo poviete, alebo urobíte, pretože bude ohrozené vaše pracovné miesto. Možná až jeho strata!

V máji budú prvé 2 týždne ťažkosti v zamestnaní pokračovať. V láske sa vám ale bude dariť. Tretí týždeň sa vám opäť darí aj pracovne. Ste aktívni, všetko vám ide. Posledný týždeň – celkom fajn. Tesne koncom mesiaca očakávajte priaznivé zmeny na pracovisku.

Jún – začiatok mesiaca je pre vás na pracovisku vynikajúci. Vydrží vám to 2 týždne. 3 týždeň bude náročný. Budete riešiť veľa problémov a prekážok. Posledných sedem dní v práci ok. A je super aj na lásku - nové zamilovania sa, utuženie partnerstva, možnosť splodenia potomka.

Júl – tri týždne krásne na lásku. Či už novú , alebo na utuženie stálych partnerstiev. Ale aj na prácu a peniaze. Posledný týždeň, taktiež výborný, hlavne pracovne a finančne.

August – prvé 2 týždne pokojné. Tretí týždeň vynikajúci na prácu, peniaze aj kariéru. Využite ho maximálne. Posledný týždeň super, pokračujete a napredujete vo svojej kariére.

September – prvý týždeň pracovne vynikajúci v každej oblasti. Druhy týždeň rovnako, no za vaše výkony, málo peňazí . V láske si dávajte pozor na prehnané flirtovanie . 3. týždeň na pracovisku ťažkosti. Buďte obozretní vo všetkom, čo budete robiť a hovoriť, pretože by mohol nastať problém v podobe ohrozenia vášho pracovného miesta. V oblasti citov a lásky to budete mať super. Posledný týždeň veľmi prajný na prácu ale hlavne na financie. Možné sú aj výhry v lotérii.

Október – prvé 3 týždne sa vám na pracovisku nemierne darí. Posledný týždeň bude síce tiež dobrý pracovne, ale psychicky sa cítite unavení. Celý mesiac vám praje v láske. A to v každom ohľade, či už pôjde o nové zoznámenia, alebo utuženie a nová iskra v stálych partnerstvách.

November – prvé 2 týždne to máte v zamestnaní dobré, ale psychicky sa necítite v pohode. Ste stále unavení. 3. a 4. týždeň pokoj a pohoda.

December – prvé dva týždne to budete mať na pracovisku dobré. Aj v oblasti lásky a citov sa vám darí. Tretí týždeň všetko super, ale budú vám chýbať financie. Posledný týždeň bude pokojný a vy prežívate pekné Vianoce a Silvester.

RAK


Január - pracovný nástup v novom roku je pre vaše znamenie veľmi dobrý. Prvé dva týždne sa vám darí v práci aj v láske. Druhé dva týždne budú hektické a stresujúce, ale posledné dni v tomto mesiaci ukážu, že svoju prácu naozaj ovládate.

Február - v prvom týždni ste komunikatívni, snažíte sa presadiť novinky, ktoré budú v prospech všetkých spolupracovníkov. A darí sa vám to. V druhom a treťom týždni sa vám to pracovne komplikuje, pretože je toho na vás veľa a nestíhate. Buďte trpezliví. Posledný týždeň prebieha už v pokojnom duchu. V súkromí a v láske ste spokojní a šťastní.

Marec - prvé dva týždne sa nesú naďalej v pokojnom duchu. Na pracovisku sa nič mimoriadne nedeje. Máte z toho pocit, že je to ticho pred búrkou. A váš pocit sa ukáže ako opodstatnený, pretože posledné dva týždne nech sa budete snažiť akokoľvek, tak odmena za vašu prácu sa vám nedostáva. Našťastie máte vedľa seba milujúcich partnerov, v ktorých máte podporu a istotu.

Apríl - aj prvý týždeň v tomto mesiaci je náročný. Stále sa vám nedarí dokázať vašim nadriadeným, že usilovne pracujete. Druhý týždeň ste „pichľaví“ a nepríjemní. Tretí a štvrtý týždeň sa všetko okolo vás upokojuje a vy opäť pracujete s plným nasadením. A veru sa vám darí.

Máj - tento mesiac ste pokojní a veľmi pracovití. Ukáže sa to na vašich výsledkoch - postup v kariére, alebo vo zvýšení finančného ohodnotenia.

Jún – prvé tri týždne sa síce snažíte, ale ste nesústredení a to vám komplikuje prácu. Vaše nápady a pracovné postupy sú dobré, len ich skúste svojim kolegom a nadriadeným predniesť zrozumiteľnejšie. Posledný týždeň ste to vy - láskaví Raci. Slnko sa nachádza vo vašom vlastnom znamení. Využite to.

Júl – prvé tri týždne je stále slnko vo vašom znamení. Cítite sa vo svojej koži a preto vám aj práca ide vynikajúco. Aj doma v rodine a v láske máte všetko po čom túžite. Posledný týždeň sa púšťate do budovania kariéry.

August – prvé dva týždne vám nič nestojí v ceste, aby ste si upevnili svoje postavenie kariéry a v možnosti získať lepšie a trvalé finančné ohodnotenie. Môžete meniť zamestnanie, začať podnikať – nebeská obloha vám praje. Druhé dva týždne húževnato a precízne pracujete. Výsledky sú vynikajúce.

September – prvé tri týždne ste zavalení prácou a opäť dosahujete výborné výsledky. Posledný týždeň v práci nastane menší útlm. Aspoň sa môžete venovať vašim láskam. Stálym, ale aj novo-prichádzajúcim.

Október – prvé tri týždne sa síce venujete práci na 100 percent a aj výsledky sú viditeľné, ale v tomto období sa hlavne a veľmi venujete láske - nové partnerstvá, možné potomstvo, svadba... Posledný týždeň sa vám prestáva dariť pracovne. Zachovajte pokoj a rozvahu.

November – prvú polovičku mesiaca ste nervózni a „pichľaví“. Práca vám vôbec nejde podľa vašich plánov, tak, ako by ste chceli. V druhej polovičke premýšľate o zmene práce. Ešte si to premyslite, neunáhlite sa.

December – prvé tri týždne budete mať správny čas na zmenu zamestnania, za predpokladu že chcete. Dostávate ponuku na nové miesto do zahraničia. Ale môže to byt práca aj na Slovensku ale pre zahraničnú firmu. Ste spokojný. Posledný týždeň sa snažíte, doháňate a doťahujete pracovný rok. Doma v poriadku. Vianoce – krásne, plné rodinnej pohody. Silvester – dobre sa zabávate vo veľkej spoločnosti.

LEV


Január a začiatok roka je pre vaše znamenie vynikajúci. V práci aj vo financiách sa vám darí hlavne prvé 2 týždne preto to maximálne využite, pretože zvyšok mesiaca bude mať pre vás opačný efekt. Aspoň, že v láske je to v poriadku.

Február sa celý nesie v duchu dobrej energie a pracovného postupu. Len posledný týždeň mesiaca sa nebudete cítiť psychicky dobre.

Marec - v prvej polovici mesiaca sa stále nebudete psychicky cítiť v pohode. Ani v práci ani v láske. Druha polovica sa ešte zhorší tým, že hlavne na pracovisku nastanú komplikácie a problémy, ktoré budete musieť riešiť.

Apríl - prvý týždeň je v práci ťažký a náročný. Druhý – pokoj. Posledné 2 týždne nastáva na pracovisku zmena k lepšiemu. Ste plní energie, čo sa odzrkadľuje aj na vašich výkonoch. Možnosť postupu v rebríčku.

Máj - prvý týždeň pokračujete ako koncom minulého mesiaca - vynikajúce pracovné výsledky. Druhý týždeň pokoj, pohoda. Zvyšné dva týždne ste síce v nepohode a nervózni , ale nebudete mať na to objektívny dôvod, pretože v práci je všetko v poriadku. V súkromí  to isté.

Jún - prvá polovica mesiaca vás zastihne v napätí, pretože ste už iba krok od postupu v zamestnaní na lepšie platené miesto. Druhá polovica mesiaca bude náročná, pretože vašim povýšením ste dostali aj väčšiu zodpovednosť. Vás to ale neodradí, naďalej si budujete kariéru. V láske a partnerstve je to mesiac pohody.

Júl - prvé 3 týždne obrovský pracovný stres a napätie. Zvládate to, preto posledný týždeň očakávajte odmenu v podobe finančných ziskov.

August - aj keď je to mesiac dovoleniek, pre vás je to nesmierne vhodný mesiac na kariéru. 1. týždeň dobré zmeny v práci a dobre aj finančné ohodnotenie. 2 týždeň máte veľa energie a zvyšuje sa šanca postupu v zamestnaní. 3 týždeň je podobný, ako druhý. Posledný týždeň prísun ďalšej energie, dobré pracovné výsledky...

September - okrem druhého týždňa sa vám črtajú iba starosti a problémy. Preto by bolo lepšie využiť ho na odpočinok a plánovanú dovolenku. Tak sa vyhnete možným nepríjemnostiam.

Október – prvý týždeň sa s prácou budete ozaj veľmi namáhať, ale oplatí sa vám to vo forme financií. 2. týždeň bude taktiež mimoriadne dobrý na finančné zisky. Tretí týždeň - darí sa vám v každej oblasti!!! 4. týždeň pokoj, pohoda.

November - prvá polovica pohodička. Druhá časť – máte zlú náladu, ale dobré výsledky vo všetkom čo budete robiť.

December - 1. týždeň vynikajúci na pracovisku aj v láske. 2 týždeň sa kroťte, pretože by ste si mohli zbytočnou neverou všetko pokaziť. 3 týždeň – ok. 4 týždeň budete trochu podráždení z toho, že chcete všetko v zamestnaní uzavrieť, ale stíhate to. Na Vianoce budete ešte trochu v napätí ale budú fajn. Silvester - dobré pracovné správy. Zabavte sa doma s rodinkou.

PANNA


Január je pre vás ako najpracovitejšie znamenie celého zverokruhu rozporuplný, hlavne jeho prvé dva týždne. Pracovať budete pod silným stresom, ale odmenou vám za to bude dobrá finančná odmena a upevnenie si vašej kariéry. Tretí a štvrtý týždeň ste už v plnom nasadení a všetko máte pod kontrolou. V súkromí si dávajte pozor na neuvážené flirty, hlavne tí zadaní.

Vo februári ste nabití elánom a energiou, o ktorú sa delíte so všetkými, na ktorých vám záleží. V treťom ak sa budete dostatočne snažiť, môžete v zamestnaní postúpiť. Hviezdy vám v tomto prajú. Posledný týždeň budete trochu unavení a preto aj podráždení.

Marec - prvé tri týždne máte veľmi prajné hlavne v pracovnej oblasti, ale budete si musieť obhájiť vaše kariérne miesto. Posledný týždeň bude pokoj ak pôjde o pracovné záležitosti, ale v láske sa vám otvára možnosť spoznať vašu trvalú lásku.

Apríl – prvé 3 týždne máte v pokoji ako v láske, tak aj v práci. Posledný týždeň sa snažte kontrolovať hlavne v tom, čo komu poviete, alebo urobíte, pretože si môžete ohroziť vaše pracovné miesto natrvalo...

V máji budú prvé 2 týždne ťažkosti v zamestnaní pokračovať. No v láske a citoch dosiahnete naplnenie. Tretí týždeň sa vám bude opäť pracovne dariť. Ste aktívni, všetko sa vám darí. Posledný týždeň bude celkom fajn. Tesne koncom mesiaca očakávajte priaznivé zmeny na pracovisku.

Jún – začiatok mesiaca je pre vás na pracovisku vynikajúci. Vydrží vám to po celé 2 týždne. Tretí bude ale o to náročnejší. Budete musieť riešiť veľa problémov a prekážok. Posledný týždeň v práci ok. A je super aj na lásku - nové zamilovania sa, utuženie partnerstva, možnosť založenia rodiny.

Júl – tri prvé týždne naplnené láskou. Či už na začiatok novej, alebo na utuženie stálych partnerstiev. Ale úspešné budú aj pracovne a finančne. Posledný týždeň, taktiež výborný, hlavne na prácu a peniaze.

August – prvé 2 týždne pokojné. Tretí týždeň vynikajúci na prácu, peniaze aj kariéru. Využite ho maximálne. Posledný týždeň super, pokračujete a napredujete vo svojej kariére.

September – prvý týždeň pracovne vynikajúci v každej oblasti. Druhy týždeň rovnako, no vaše výkony nebudú dostatočne finančne ohodnotené . V láske si dávajte pozor na neuvážené flirtovanie . Tretí týždeň na pracovisku ťažkosti. Buďte obozretní vo všetkom čo budete robiť a hovoriť , pretože by mohol nastať problém v podobe ohrozenia vášho pracovného miesta. V oblasti citov a lásky to budete mať super. Posledný týždeň veľmi prajný na prácu a hlavne na financie. Možné sú aj výhry v lotérii.

Október – prvé 3 týždne sa vám na pracovisku nemierne darí. Posledný týždeň bude síce tiež dobrý pracovne, ale psychicky sa cítite unavení. Celý mesiac vám praje v láske a to v každom ohľade, či už pôjde o nové zoznámenia, alebo utuženie a nová iskra v stálych partnerstvách.

November – prvé 2 týždne to máte v zamestnaní dobré, ale psychicky sa necítite dobre. Ste stále unavení. 3. ta 4. týždeň pokoj, pohoda.

December – prvé dva týždne to budete mať na pracovisku dobré. Aj v oblasti lásky a citov sa vám darí. 3. týždeň všetko super, ale budú vám chýbať financie. Posledný týždeň bude pokojný a vy prežívate pekné Vianoce a Silvester.

VÁHY


Prvé tri januárové týždne vám nebeská obloha veľmi praje. Ako v zamestnaní, tak aj v osobnom živote. Pre vaše znamenie sa začiatok nového roka rozbieha k vašej spokojnosti.

Február
bude mesiacom, kedy budete raz hore a raz dole. Jeho prvý týždeň bude v poriadku, druhý a tretí je však hektický a plný nervozity. Hlavne v pracovnej oblasti sa ukazujú zmeny. Posledný týždeň je opäť pokojný.
Vaša podráždenosť zo všetkého sa prenáša aj do prvých marcových týždňov. Zvládate to však k vašej spokojnosti. Druhá polovica marca je už pokojná a príjemná.

apríli sa prvé dva týždne nebudete cítiť psychicky v pohode, aj keď na to nebude žiadny dôvod. V práci sa vám darí, aj v súkromí je všetko v poriadku. Našťastie, v druhej polovičke mesiaca sa všetko upokojuje, ste pozorní a komunikatívny. Hlavne zadaní by si však v druhej polovici mesiaca mali dávať pozor na neveru. Mohli by ňou ohroziť trvalé partnerstvá.

Máj
je pre vaše znamenie mesiacom úspechov. Pomaly, ale isto si na pracovisku budujete a upevňujete svoju kariéru. Darí sa vám aj v oblasti citov a lásky. Milujete a ste milovaní.

júni toho na vás bude ozaj veľa, či už v práci alebo v súkromí. Všetci okolo vás sa budú snažiť preniesť bremeno zodpovednosti na vaše ramená. Napriek tomu si však dokážete udržať dobrú náladu.

júli sa snažte rozdeliť prácu a lásku presne na polovičku. Prvé dva týždne sa venujte kariére, hviezdy vám prajú. V druhej polovičke mesiaca presmerujte svoju energiu na city a lásku. Oplatí sa vám to.

auguste sa vám prvé dva týždne bude nesmierne dariť. Pracovne aj súkromne. Naopak, jeho druhé polovica bude príšerná. Dokonca vám hrozí strata zamestnania, pre vaše neuvážené slová a konania. Radšej si na toto obdobie naplánujte dovolenku.

Začiatok septembra sa bude niesť v duchu nervozity a podráždenia. Bude náročný pracovne, aj súkromne. V strede mesiaca prichádzajú nové pracovné ponuky, čo sa odzrkadlí aj na financiách. Je možná výhra v lotérii. Koniec mesiaca vás zastihne nervóznych, aj keď na to nebudete mať objektívny dôvod.

Október
je ďalším mesiacom, kedy by ste sa mali zamerať hlavne na budovanie vašej kariéry. Nebeská obloha vám bude priať hlavne prvé dva týždne. Zvyšok mesiaca bude plynúť v poriadku, aj keď budete cítiť nedostatok financií. Budete sa cítiť trochu nedocenení zo strany vašich nadriadených.

novembri bude prvý týždeň náročný hlavne v otázke vzťahov. Nič neriešte, pretože by ste neuspeli a dopadlo by to veľmi zle, dokonca až rozpadom vzťahu. Druhý týždeň vám bude priať hlavne vo finančných záležitostiach. Tretí je pokojný a posledný vhodný na lásku, city alebo splodenie potomka.

Začiatkom decembra máte veľa energie. Ste správne naladení na posledný mesiac v roku. A podľa toho prebiehajú aj prvé dva týždne. Tretí týždeň je však hektický. V práci máte rôzne novinky. Sú vítané, ale zároveň vám to prináša aj trocha nervozity a stres. Trvá to aj počas Vianoc, máte malo financií, ale nie je to až také zlé. Na Silvestra vás navyše čaká skvelá zábava.

ŠKORPIÓN


Nový rok vám prináša radosť a spokojnosť. Už v januári sú prvé tri týždne perfektné pracovne, aj finančne. Posledný týždeň bude pokojný. V láske a citoch máte najlepšie dni na lásku od 18.1. do 22.1.

Február
je skvelým mesiacom na financie. Mali by ste sa na ne zamerať a nezabudnúť vyskúšať aj šťastie v lotérii. V oblasti lásky máte mimoriadne šťastie na milostné dobrodružstvá hlavne v prvých dvoch týždňoch. Opatrne, môžu z nich plynúť aj nezhody a trvalé rozchody.

marci sa deje všetko rovnako, ako vo februári, okrem lásky. V tejto oblasti sa vám nesmierne darí.

Apríl
berte ako mesiac, v ktorom by ste sa mali držať viac vzadu. Všetky vaše pracovné aktivity by sa mohli stretnúť s nepochopením, z čoho by ste mali zbytočné stresy a ťažko by ste sa sústreďovali na vaše pracovné úlohy. V láske je všetko v poriadku.

Počas mája sa budete cítiť podráždení. Budú to však viac subjektívne, ako objektívne príčiny. Naďalej sa vám finančne darí. V oblasti lásky a citov je takisto všetko podľa vašich predstáv.

júni sa obrňte trpezlivosťou, v zamestnaní vás čakajú iba mrzutosti a nepríjemnosti. Budete ich musieť zvládať riešiť s chladnou hlavou. Rovnako pracovne náročný bude aj júl. Snažte sa trpezlivo a pokojne riešiť všetky pracovné záležitosti. Nedajte dôvod vašim nadriadeným, aby sa s vami dostali do sporu.

auguste bude skúšaná vaša odolnosť, a to nielen na pracovisku, ale aj v osobnom a partnerskom živote.

septembri, októbri, ale aj v novembri budú všetky vaše pracovné problémy kulminovať, preto sa nedajte vyprovokovať k žiadnym neuváženým slovám alebo krokom. Mohli by ste si veľmi poškodiť. Našťastie, november vám veľmi praje v láske a osobnom živote.

December
bude konečne v pohode. Vaša kariéra sa posúva smerom dopredu. Počas vianočných sviatkov aj Silvestra budete v zhone a strese. Snažíte sa dohnať všetko zameškané. Vaša rodina sa však postará o to, aby ste tieto sviatky mali aj vy príjemné.

STRELEC


Prvé dva januárové týždne vám v zamestnaní prinášajú spokojnosť a potešenie z dosiahnutých výsledkov. Druhá polovica mesiaca bude zase veľmi úspešná na poli lásky. Môžete sa tešiť z prírastku do rodiny.

Február
vás preverí hlavne v zamestnaní, ale môžete byť spokojní. Všetky ťažkosti na pracovisku zvládate bravúrne.

Za vašu snahu a trpezlivosť vás odmení marec. Stávate sa lídrom medzi vašimi spolupracovníkmi, máte veľa energie a odhodlania. V láske sa prvé tri týždne budete prekonávať. Čakajú vás erotické dobrodružstvá, hlavne vy zadaní opatrne. Posledný týždeň je pokojný v každej oblasti.

Apríl
sa bude niesť v pokojnom duchu, či už ide o prácu alebo súkromie. Riziko erotických dobrodružstiev stále pokračuje, takže pri zadaných platí výstraha: pozor na neveru.

Máj
je mesiacom pokoja a príjemných prežitkov. Či už na poli pracovnom, ale aj osobnom či súkromnom.

V júni si dávajte pozor na nervozitu. Budete pociťovať vnútorný nepokoj, na ktorý však nebudete mať žiaden objektívny dôvod. Pracovne sa vám darí hlavne koncom mesiaca. Opačnému pohlaviu ste neobyčajne príťažliví, hlavne v tomto období. Nezadaní, či nešťastne zadaní, dobre sa pozerajte okolo seba. Novú lásku máte na dosah.

V júli sú prvé tri týždne s chmárami na duši. Sú však neopodstatnené. V práci sa vám, hlavne v posledný týždeň, veľmi darí. V oblasti citov a lásky platí, že prvé tri týždne ste očarujúci a pre opačné pohlavie príťažliví.

Prvý augustový týždeň vám vychádza všetko, do čoho sa pustíte. V druhý a tretí nastáva vo vašom nasadení na pracovisku útlm, ktorý je spôsobený celkovou slabosťou z ochorenia. Šetrite sa, ak môžete. Počas tohto mesiaca hlavne odpočívajte a relaxujte na zaslúženej dovolenke.

Prvé dva týždne v septembri buďte na pracovisku veľmi opatrní. Nesnažte sa za každú cenu presadzovať v ničom. Buďte ostražití k otázke majetku, hrozí vám okradnutie. Ak to zvládnete, prežijete pokojný zvyšok mesiaca. V období od 8.9. do 24.9. máte veľmi prajné dni na novú lásku.

Prvé tri týždne v októbri sú pre vás vynikajúce. Máte veľa energie, úspech, priazeň u nadriadených a vysokopostavených ľudí. Do konca mesiaca prekonáte iba male, nezaujímavé ťažkosti. Buďte však pozorní a opatrní v oblasti citov a lásky. Hlavne prvé tri týždne vám hrozia rozchody a trvalé rozpady.

Prvý novembrový týždeň ste nervózny. Počas druhého a tretieho týždňa sa všetko okolo vás upokojuje. Posledný týždeň si dávajte pozor na financie. Neriskujte, neberte žiadne pôžičky či úvery. V oblasti lásky máte veľmi prajné obdobie od 5.11. do 13.11., dávajte však pozor na neželané tehotenstvo.

December
je pre vás náročným v zamestnaní, ale aj v láske. Zvládnete to a Vianoce budú v poriadku. Je možné, že počas nich budete mať malé problémy v partnerstve. Na Silvestra je už všetko v poriadku a bavíte sa spoločne s priateľmi.

KOZOROŽEC


V januári vám prvé dva týždne všetko odsýpa. Dobrý pracovný nástup v novom roku. Tretí týždeň však už začínajú ťažkosti v podobe konfliktov s nadriadenými. Vo štvrtom týždni sa ešte budú viac vyostrovať. Nič neriešte nasilu. Nič nikomu nedokazujte, nevysvetľujte. Druhý a tretí týždeň je krásny na lásku. Osvieženie do stály partnerstiev a nezadaným vchádza do života nová láska.

Prvé dva februárové týždne prichádza veľké uvoľnenie. Opäť sa môžete plne sústrediť na prácu. Zvyšné dva týždne máte úspech vo všetkých pracovných aktivitách. Realizujte svoje sny, robte kariéru. Hviezdy sú vám neobyčajne nápomocné.

Celý mesiac marec vám nehrozia žiadne neočakávané, negatívne prekvapenia. Všade okolo vás je pokoj. V láske si prvé dva týždne dávajte pozor. Neriešte nič vážne, hrozia hádky a nedorozumenia.

Prvé tri aprílové týždne je pravdepodobnosť menších ťažkostí a prekážok v práci. Cítite sa aj celkovo vyčerpaní. Snažte sa po práci oddychovať. Posledný týždeň bude pokojný aj v súkromí.

Prvé dva týždne v máji ste nedôverčiví k svojim spolupracovníkom. Nebuďte až tak prehnane opatrní. Posledné dva týždne máte vyslovene oddychové. Neznamená to, žeby ste sa mali nudiť. Využite tento čas na spoločné chvíle hlavne s vašimi partnermi. Tento mesiac vám nesmierne praje v láske. Žiaden Kozorožec túžiaci po láske nezostane sám.

V júni ste prvý týždeň nabití energiou. Nielen fyzickou, ale aj mentálnou. Ste schopní argumentovať tak, aby ste presvedčili všetkých okolo vás o vašich predstavách a plánoch. Ak potrebujete niečo presadiť, teraz je na to vhodný čas. Druhý a tretí týždeň ste naďalej nabití elánom a energiou. Práca vám len tak odsýpa. Celý mesiac sa v súkromí a láske nesie v pokoji a pohode.

V prvom júlom týžni si užívajte pokoj. Počas druhého a tretieho týždňa však už nastupuje stres a pracovné vyčerpanie. Máte toho jednoducho veľa. Posledný týždeň je však už opäť pokojný, hlavne v oblasti lásky vás čaká veľa krásnych zážitkov.

Celý mesiac august máte sklony bojovať so všetkým nespravodlivým. A darí sa vám to. Energie máte dosť. Máte pocit, že všetci sú proti vám. V tomto mesiaci však budete spokojní sami so sebou. V prvý augustový týždeň vám nesmierne praje v láske.

Celý mesiac september ste pokojní. Máte vynikajúce výsledky v práci. Posledný týždeň ukazuje na politické ambície. Máte dobrý organizačný talent, takže sa môžete uchádzať o vedúce postavenie alebo podnikanie. Uspejete. Počas prvého týždňa si dávajte veľký pozor v oblasti lásky. Ukazujú sa veľké problémy, ktoré môžu vyústiť až do trvalého rozchodu aj v dlhotrvajúcich vzťahoch.

Ak počas celého októbra zameriate svoju vôľu ku konštruktívnemu cieľu, dosiahnete ho. Či už pojde o podnikanie, politiku alebo kariéru. Doma je v každej oblasti pohoda.

Prvý novembrový týždeň pokračuje dobré obdobie na dosahovanie pracovných cieľov. Darí sa vám aj po zvyšok mesiaca. Posledný týždeň je vynikajúci, nadväzujete nové pracovné kontakty a otvára sa možnosť novej, perspektívnej práce. Ak chcete zmeniť prácu, môžete to urobiť bez obáv. Posledný týždeň však buďte opatrní v láske, hlavne v milostných vzťahoch. Mohli by ste sa zapliesť do niečoho, čo budete neskôr ľutovať a čím by ste mohli trvalo ohroziť váš dobrý vzťah, v ktorom žijete.

Celý mesiac december ste vytrvalí, tvrdo pracujete. Ak budete aj rozvážni a metodické, úspech je váš. Posledný týždeň vám pribúda veľa energie, o vašom úspechu preto niet pochýb. Prežijete krásne a čarovné Vianoce, presne také, aké majú byť. Počas Silvestra vás to bude lákať ísť von, nakoniec však zvolíte teplo domáceho krbu a nebudete ľutovať.

VODNÁR


Prvé dva januárové týždne ste roztržití a nervózni. Ukazujú sa vám v zamestnaní nepriaznivé zmeny. Buďte však pokojní, druhé dva týždne je všetko super. Máte veľa energie a nápadov, z ktorých väčšinu budete aj realizovať.

Február
sa nesie v zanemní pohody a pokoja v každej oblasti života. Na pracovisku sa vám darí, v súkromí a láske ste naplnení hlavne prvé dva týždne.

Marcové
tri týždne sú skvelé. Veľa enegie, dobrý úsudok. Budujete si kariéru. Posledný týždeň si dávajte pozor v každej oblasti vášho života na vašu zanovitosť a neústupnosť. Hrozia vám z toho veľké problémy. Nebuďte rebelanti.

Mesiac apríl je pracovne veľmi komplikovaný. Prichádzajú rôzne nepriaznivé novinky a reorganizácia v práci. Máte potrebu riešiť veci nasilu, tvrdo a nekompromisne. Jedine, ak budete postupovať pomaly a dávať si pozor na slová, podarí sa vám z časti presadiť dobré nápady. Prvé dva týždne prichádzajú náhle, nečakané lásky a rýchle a prudké citové vzplanutia. V tom vás bude podporovať aj fakt, že ste pre vaše okolie neobyčajne príťažliví. Vyžaruje z vás silná erotičnosť.

Prvé tri májové týždne to máte na pracovisku naďalej veľmi náročné. V štvrtom týždni nastáva úľava. Váš široký rozhľad a schopnosti ocenia hlavne vaši nadriadení. Máte aj dostatok energie ísť za svojím cieľom. Na ceste k jeho dosiahnutiu sú síce prekážky, ale zvládate ich s prehľadom.

Prvé dva týždne v júni sú doslova kritické pre vás a vašu prácu. Nesnažte sa nič robiť a ani presadzovať nasilu. Rozmýšľate o zmene zamestnania, ale nato nie je vhodný čas. Nič dôležité nepodpisujte, neuzatvárajte žiadne zmluvy, nebete si úvery a pôžičky. Druhé dva týždne sú síce takisto náročné, ale vy to necítite. Ste pod vplyvom zamilovania a lásky, z ktorej čerpáte elán a energiu.

Júl
je pre vás nosným mesiacom. Udalosti v ňom sa náhle budú meniť. Raz k dobrému, raz k zlému. Prvú polovičku mesiaca bojujete so zastaralými názormi vašich spolupracovníkov. Ak budete postupovať pomaly a s rozvahou voliť slová, tak posledné dva týždne vás čaká úspech v podobe kariérneho postupu, povýšenia, ale aj financií. Celý mesiac vás sprevádza láska.

Prvý augustový týždeň je skvelý. Napredujete kariérne, aj finančne. Druhý týždeň sa objavujú prekážky. Máte však dostatok energie na ich zvládnutie. Tretí týždeň ovplyvňujete verejnú mienku, presnejšie myslenie vášho pracovného okolia. V štvrtom týždni ste unavení, vydali ste veľa energie. Oddychujte. Druhý a tretí týždeň máte kritický pre vzťahy a city. Hrozia vám rozpady, rozchody, rozvody. V partnerstvách neriešte nič dôležité a vážne. Hlavne nie nasilu.

September
je náročným mesiacom. Všetko vám padá z rúk. Je to dôsledok vašej prepracovanosti. Nechcite stihnúť všetko naraz. To, čo sa vo vzťahoch pokazilo v auguste, môžete dať do poriadku druhý a tretí týždeň v tomto mesiaci. Hviezdy stoja v tomto čase, čo sa lásky týka, pevne pri vás.

Prvý októbrový týždeň ste ešte unavení a podráždení. Našťastie, v druhom a treťom týždni k vám prude energia na ich prekonávanie. Nerobte to príliš akčne, znepriatelili by ste si tým okolie.

Prvý týždeň v decembri je fajn. Práca vám ide od ruky, výsledky sú viditeľné. Druhý a tretí týždeň sú ešte lepšie. Napriek tomu, že práce máte nad hlavu, stresy a problémy na pracovisku, všetko krásne stíhate. Ste vytrvalí a húževnatí. Posledný týždeň v roku už cítite, že je toho na vás veľa. Druhý a tretí týždeň je v láske skvelý. Je to vhodné obdobie na splodenie potomka, zamilovanie, svadby… Počas Vianoc už padáte od únavy, všetko je však počas sviatkov tak, akko má byť. Na Silvestra ste vyčerpaní, posledný deň v roku preto trávite doma s rodinou.

RYBY


Lepší nástup nového roka, ako ten v januári, si ani nemôžete priať. V práci sa vám darí. Pomaly, ale isto, krok po kroku, idete za svojou kariérou. Aj finančne sa vám darí. Aby to bolo k vašej úplnej spokojnosti, aj v láske a citovom živote je všetko v poriadku.

Vo februári prechádza vaša vládnuca planéta Neptún, do vášho znamenia. Prináša vám to vnútorný pokoj a optimizmus. V zamestnaní sa vám naďalej darí. Zapájajte sa aj do nejakého projektu na pomoc slabším alebo chorým. Nič vám k šťastiu nechýba.

Prvé tri marcové týždne to ide v zamestnaní ako po masle. Prichádzajú k vám aj nové lásky. Posledný týždeň sa môžu ukázať ťažkosti v zamestnaní, z čoho znervózniete. Nemrhajte zbytočne energiou, zostaňte sústredení a všetko bude OK.

V apríli využite prvé dva týždne naplno. Kým sa vám ešte darí a hviezdy vám prajú. Tretí týždeň sa boríte rôznymi prekážkami. V zamestnaní máte neprajníkov, ale aj priazeň nadriadených. Buďte preto pokojní. Posledný týždeň je taký obyčajný. Nič mimoriadne sa nedeje, máte teda možnosť si vydýchnuť. Prvé dva týždne očakávajte ťažkosti v partnerstve. Zdá sa, že máte vážnu krízu.

V máji sa prvé dva týždne nesú v znamení veľkého stresu a nervozity na pracovisku. Ste veľmi pokojné znamnie, toto vám ozaj nerobí dobre. Nezapájajte sa do výmien názorov v pracovnom okolí, boli by ste ešte nervóznejší. Sústreďte sa na svoju prácu. Zvyšné dva týždne, nech sa snažíte akokoľvek, všetko sa kazí. Máte málo energie, snáď aj ochoriete. Neviete nájsť vhodné slová a argumenty, aby ste zrozumiteľne predniesli svoj názor.

V júni môžete predostrieť vašim nadriadeným svoje nápady, návrhy a podnety. Stretnú sa s pochopením a uznaním. Jediné, čo vás v práci znervózňuje, je málo peňazí za vaše výkony. Tento mesiac nerobte väčšie finančné transakcie, nebertesi úvery. Posledný týždeň ste smutní pre lásku. Máte pocit, že vás partner nechápe a snáď ani nemiluje. Nepredbiehajte udalosti, v pokoji si všetko vysvetlite.

Prvé tri týždne v júli máte vo svojom okolí ľudí, ktorí si nezaslúžia vašu dôveru. Trocha otvorte oči. Stále máte málo peňazí. Posledný týždeň je pokojný. S partermi ste si vyjasnili situáciu a ste spokojní.

V auguste ste prvé dva týždne celkom spokojní, aj keď nič tak pozitívne sa u vás na pracovisku nedeje. Všetko pramení z toho, že ste zamilovaní a váš partner sa vám takisto s láskou venuje. Láska je pre vás veľmi dôležitá. Tretí týždeň trávite v pohode a štvrtý je absolútne super. Opäť sa vraciate do vám dobre známych, zabehnutých koľají. Máte veľa energie a robíte kariéru.

September
je vynikajúcim mesiacom pre vašu kariéru, v ktorej sa vám naozaj darí. V tomto mesiaci budete dokazovať vašou prácou nadriadeným, že ste dobrí v tom, čo robíte.

Prvé tri týždne v októbri sa vám v zamestnaní skvelo darí, bojujete však s nepriazňou niektorých vašich kolegov. Vyhadzuje vás to z rovnováhy. Posledný týždeň si budete musieť obhajovať svoje postavenie na pracovisku. A aj obhájite. Prvý týždeň tohto mesiaca sa v láske ukazujú male nedorozumenia.

V novembri máte takmer celý mesiac pocit, že máte niekomu dokázať, že si svoje pracovné postavenie zaslúžite. Nikomu nič nedokazujte. Svoju prácu si robíte na sto percent a to je hlavné. Koncom mesiaca ste sami so sebou spokojní, a spokojní s vami sú aj vaši nadriadení.

Prvý decembrový týždeň sa nesie v absolútnom pokoji. Druhý zasa v absolútnom pracovnom strese. Tretí je pokojný a v ten posledný prichádza pochvala od nadriadených za vašu dokonalú prácu. Vianoce sú krásne, plné lásky, šťastia a pohody. Silvester prežijete v prírode, zabávate sa s priateľmi na chate.

Vyrobil Jozef Polčic, kreativci.eu