Ryby
Býk Lev Panna
Škorpión Blíženci
Váhy Baran Rak
Vodnár
Kozorožec
Strelec
*/?>


Untitled Document

ASTROLOGICKÁ PREDPOVEĎ NA ROK 2011

Jupiter (planéta šťastia a signifikátor penazí) koncom januára vstupuje do znamenia barana. Začiatkom júna vstúpi do znamenia býka, tam vydrží do konca roka. Takže Vy BARANI budete pod ochrannou rukou Jupitera v prvej polovičke roka a BÝCI v druhej polovičke roka.

Saturn (múdry učiteľ, ktorý nás uči skrze prekážky) naďalej pokračuje v púti cez slnečné znamenie váhy [partnerstvo, vzťahy]. Naďalej sa riešia partnerské vzťahy. Naďalej platí že vzťahy, kroré nestoja na pevných základoch lásky a priateľstva sa rozpadajú. JE TO VEĽKÁ SKÚŠKA.

Urán sa od marca usadí v znamení barana a bude tam zhruba ďalších sedem rokov.  Urán je múdry a búrlivy. Mars je ohnivý a dominantný. Prináša nám to aj obrovský posun v nových technológiách, vynálezoch a objavoch. My ľudia budeme podráždení, nabití bojovnou marsovskou a uránovskou energiou čo nám prinesie komplikácie v medziľudských vzťahoch. Prejaví sa to aj na úrovni štátov.

Pluto (generačná planéta) bude po skoro celý rok v napätí s uránom. Sem tam sa k ním v napätí pripojí aj saturn. Prináša to prehľbenie ekonomickej krízy. Aj príroda a počasie   nás potrápia . Bude to pre nás všetkých veľmi náročný rok v každej oblasti.

==========================================================================

NUMEROLOGICKÁ PREDPOVEĎ NA ROK 2011

2011 = 2+ 0 +1 +1 = 4
Štvorka znamená VYROVNANOSŤ. Toto je najdôležitejšia vlastnosť na rok 2011 pre každého z nás. Za žiadnych okolností sa nedajme vyviesť z rovnováhy.
Toto je rok nesmierne fyzicky a psychicky náročný. Tendencie utápať sa v práci a nevenovať pozornosť varovným náznakom prepracovania.
Na každom kroku budeme narážat na „prekážky“ a ustavične nam niečo stojí v ceste. Dôležitosť pocitu finančného  zabezpečenia.
Budeme hľadať podporu a povzbudenie, pretože sa môžeme cítiť neistý a pochybovať o svojej schopnosti dosiahnuť  úspech.
Odpočívajme!!!  Len takto nám môže priniesť tento rok úspech. Inak hrozí zo stresu nervové napätie a dokonca aj nervové a fyzické onemocnenia.

 

ČÍNSKA ASTROLÓGIA - rok MAČKY [zajaca].
Po búrlivom roku tigra prichádza miernejší rok mačky.  Mačka je milé zvieratko.  Je prítulná ale len keď sa jej chce. Rada sa vyvaľuje ,odpočíva a spí. Je to ale malá šelmička. Je to predsa len lovec. Ale predtym než svoju korisť zie, tak sa s nou dlho pohráva.
Takže aj nám sa bude v tomto roku žiadať viacej odpočinku ako minulý rok. Niektorí z nás podľahnú dokonca až lenivosti. Pozor na to, aby sme si neprepásli dobré pracovné príležitosti. A taktiež budeme túžiť po láske, po pohladkaní. Ak sa nám to nedostane, tak si to vypýtame. A ak sa nám citov stále nebude dostávať, tak ich budeme hadať mimo – nevera. Sem tam sa zatneme a tvrdo si pôjdeme za svojim cieľom.  Či už priamo a čestne, alebo nepriamo intrigami. Presne tak ako   mačka keď loví.
Rok mačky prináša  prinajmenšom aspoň odklad vojnových konfliktov.

 

BARAN - ohnivé znamenie, vládnuca planéta mars

Prvý kvartál roku 2011 je pre vaše znamenie v pracovnej oblasti nesmierne plodný a úspešný, nech už pracujete v akejkoľvek oblasti. Už v januári môžete očakávať nové pracovné ponuky či už na domácej pôde, alebo smerom do zahraničia. V oblasti citov  vy šťastne zadaný pozor na zakázanú lásku (nevera), naopak vám voľným a slobodným sa otvárajú  vzrušujúce tri mesiace. Od 9.1. do 18.1. máte možnosť výhry v lotérií.

Druhý kvartál hlavne od 5.4. do 17.4. sa nesnažte meniť zamestnanie, ani sa púšťať do podnikania, ohrozili by ste si svoju kariéru, alebo pracovné postavenie. Neriešte pracovné vzťahy, pretože by ste iba vyvolali hádky a nevôľu vašich kolegov. Všetky plány preložte na máj, pretože v tomto mesiaci vás očakávajú iba samé pozitíva v profesionálnej oblasti vašeho   života - povýšenie, zvýšenie finančného ohodnotenia, nové pracovné príležitosti. V láske očakávajte prudké citové prežitky, pôžitkárstvo, vášnivosť, silné pohlavné pudy, preto aj naďalej platí hlavne pre zadaných pozor na neveru z vašej strany a vy nezadaný dobre si vyberajte partnerov na erotické hry. V Júni pozor na výkyvy nálad, ktoré by vás mohli zvádzať   k neprimeranej konzumácii alkoholu, alebo liekov. Relaxujte.

Tretí kvartál vám prináša opäť nové pracovné nasadenie. Od začiatku júla budete výkonný, podnikavý, rozhodný, plný nových nápadov, ktoré dokážete uviesť aj do praxe a prinesú vám aj finančné zisky. No je tu riziko,že ich nebudete vedieť rozumne zúročiť a budete mať tendenciu ich ľahkovážne míňať. Aj august sa bude niesť v rovnakom duchu. V septembri hlavne zamerajte vašu pozornosť na svoje súkromie, pretože naďalej pre vás platí, že vašu sexuálnu predispozíciu, by ste mohli ventilovať nie len z vašimi partnermi. Vám slobodným, túžiacim po citoch do života vstupuje trvalá láska.

Štvrtý kvartál vám začína v pohode a pokoji. Celý október je pre vás mesiacom, kedy sa môžete bez obáv uvoľniť v každej oblasti vašeho života.V novembri budete mať chuť zmeniť v dobrom slova zmysel celý svet. Svoj život držíte pevne vo svojich rukách, preto ste schopný byť nápomocný tým, ktorý vás o to požiadajú. V prvej polovici decembra očakávajte spoločenské uznanie na každej úrovni a tú druhú si už neplánujte žiadny program, iba odpočívajte. Zaslúžite si to.

BÝK - zemské znamenie, vládnuca planéta venuša

Začiatok prvého kvartálu roku 2011, hlavne január vám začne plynúť bez väčších problémov či už v pracovnej, alebo súkromnej oblasti vašeho života. Vo februári bude vašu myseľ zamestnávať hlavne túžba po dokonalom citovom živote a láske, pretože už dlhšiu dobu sa v tomto bode necítite naplnený. Dávajte si tak tiež pozor na financie, hrozia vám straty. Marec vám vynahradí všetko to, po čom ste túžili a chýbalo vám vo februári. Milujete a ste milovaný. A aj po finančnej stránke sa vám darí.

Aj druhý kvartál vám začína bez problémov. Celý apríl vám nehrozia žiadne nepríjemné prekvapenia, či nepredvídané okolnosti. Máj bude hlavne pre tých, ktorý pracujú v umeleckej oblasti veľmi aktívny a plodný. Aj vaše city a lásku budete chcieť vyjadriť nie len fyzickou,   ale aj inou formou ako je napríklad častá milostná korešpondencia ( sms či e -mail).   V júni  sa vám bude dariť uzatvoriť pre vás výhodné nové pracovné zmluvy, alebo pracovné vzťahy, ktoré vám vlejú do žíl novú tvorivú inšpiráciu. Nadväzujete nové priateľstvá, ale taktiež spoznáte vašu novú lásku.

Tretí kvartál by ste mali byť opatrný či už v pracovnej, alebo súkromnej oblasti. V júli,  ale aj  v auguste by ste sa nemali púšťať do žiadnych nových projektov, alebo riešiť partnerské záležitosti. Odpočívajte a relaxujte, je čas dovoleniek a prázdnin. Budete to potrebovať, pretože celý september budete hlavne po psychickej stránke veľmi vyťažený. Hrozia vám prudké zmeny v citových vzťahoch, milostné problémy, náhle rozchody, zvýšená precitlivelosť na všetko, citová izolácia.

Štvrtý kvartál v októbri si dávajte pozor na vaše financie. Nesnažte sa míňať viac ako vám dovolí váš príjem. Nekupujte si nič drahé do domácnosti ako je napríklad elektronika, pretože môže byť kazová. Hlavne si nič neberte na úver. V novembri sa snažte načerpať hlavne psychické sily, pretože aj keď prvá polovica decembra vám prináša spoločenské uznanie, druhá polka presnejšie od 22.12. vám nebude naklonená ani v zamestnaní, ale taktiež ani v láske. V práci vás bude hnevať, že ste neboli dostatočne finančne ohodnotený  za vašu prácu, čo vám urobí škrt cez rozpočet v otázke kúpy darčekov. Od 25.12. do 31.12. sa všetko upokojí a vy sa cítite v pohode.

BLÍŽENCI - vzdušné znamenie, vládnuca planéta merkúr

Prvý kvartál - už od januára očakávajte, že sa budete musieť v práci či v štúdiu zaoberať nepríjemnosťami, ktoré vás budú naplno zamestnávať a bude vás stáť ozaj veľa energie,   aby ste si svoje postavenie uhájili a udržali. Je dokonca možné, že budete mať aj určité   spory zo zákonom, ktoré budete tak tiež musieť riešiť. Preto sa snažte vo februári a v marci zbytočne nevytŕčať z radu a robte všetko bez zbytočných pripomienok, aby ste celú situáciu okolo vás upokojili.

Druhý kvartál - apríl bude pre vás ozaj v dobrom slova zmysle hektický mesiac v každej oblasti. V pracovnej aj v súkromnej. Je to pre vás dobrý, tvorivý mesiac. Môžete si v ňom vylepšiť vaše postavenie na pracovisku a v súkromnom živote v rámci partnerstva, si môžete začať riešiť záležitosti, ktoré ste sa už dlhšiu dobu chystali dať do poriadku. Máj vo vašom prípade môžete ozaj brať ako mesiac lásky, pretože  vaše vnútorné rozpoloženie bude rovnako naladené, čo by ste mali využiť a vašim polovičkám v toto obdobie vyznať lásku a všetko čo k nim cítite z úprimnej hĺbky vašeho srdca, pretože váš dar slova bude podporovať ešte aj citlivosť, vnímavosť, poetickosť a silná osobná charizma. V júni je pre vás vhodné komunikovať z vašimi nadriadenými o dôležitých záležitostiach, pretože vaše vyjadrovacie schopnosti vám dokážu vytvoriť dobrý základ k ďalšiemu postupu.

Tretí kvartál - už v júli očakávajte veľmi dobré pracovné úspechy,hlavne ak ste dokázali v júni presvedčiť vašich šéfov o vašich plánoch a nápadoch, aby vás podporili v ich uvedení do praxe. Počas tohoto mesiaca si dokážete  pracovne upevniť vašu pozíciu, takže celý august si budete môcť dovoliť venovať odpočinku počas vašej zaslúženej dovolenky.V septembri sa môžete pokúšať o šťastie v tipovaní.

Štvrtý kvartál - október je úspešný. Pracovne sa vám darí, finančne ste tak isto spokojný a v oblasti lásky sa cítite naplnený. tento mesiac je výborný pre tých, ktorý túžia po dieťatku. November sa celý nesie v znamení lásky a je rovnako výborný k dosiahnutiu prírastku do rodiny. Prvá polovica decembra bude náročná, hlavne v pracovnej oblasti, pretože sa budete snažiť dohnať všetko, čo ste nestihli dokončiť počas celého roku.Druhá polovica decembra sa bude niesť v duchu vianoc - pokoj a láska.

 

RAK - vodné znamenie, vládnuca planéta Luna

Prvý kvartál - Rok 2011 vám po pracovnej stránke začne trochu hekticky, ale v bez problémov. No už od januára sa sa pripravte na to, že vaša doména - rodinné záležitosti sa nebudú vyvíjať podľa vašich predstáv. Bude veľa napätia. Február budete mimoriadne aktívny v každej oblasti. No mali by ste sa viac venovať vašim priateľom, chýbate im. Výborné obdobie na zoznámenie sa a novú lásku. V marci vás čaká veľa práce, ale budete ju stíhať dokončiť a včas odovzdať čo sa aj pozitívne odzrkadlí na vašich finančných ohodnoteniach. V rodine je všetko v absolútnom poriadku.

Druhý kvartál - Aj  v apríli ste pracovne veľmi vyťažený, ale nemáte problém zvládnuť všetky úlohy, ktoré máte na starosti. V citovej oblasti vašeho života ste jemnejší ako obyčaje, túžite po prejavoch lásky - máte ich mať. Máj vám ponúka dobrú príležitosť zarobiť si viac peňazí, preto ak budete pracovať vytrvalo a húževnato dosiahnete zlepšenie vašej finančnej situácie. Nebudete mať síce veľa času na súkromie, ale snažte sa nájsť si ho pre vašich partnerov. Zaslúžia si to. Jún bude pre vás jednoznačne pracovne zameraný, ale už aj cítite a vidíte zaslúžené výsledky v podobe materiálneho a finančného zabezpečenia. Doma máte všetko v absolutnom poriadku, preto môžete spoločne s partnerom a rodinou plánovať dovolenku.

Tretí kvartál - pre vašu pracovnú vyťaženosť sa vám nedarí časovo si zladiť termín dovolenky, ale nemusíte stresovať váš partner to chápe a akceptuje. V auguste si už môžete oddýchnuť. Je ozaj najvyšší čas na dovolenku, ktorú spoločne s partnerom alebo rodinou, či priateľmi strávite v šťastí a spokojnosti. Na september sa obrňte hlavne trpezlivosťou, pretože sa vám budú v zamestnaní neustále stavať do cesty prekážky. Neupadajte do melanchólie a depresie, je to iba dočasná záležitosť.

Štvrtý kvartál - v októbri sa vám v práci začína opäť dariť aj keď to nieje ešte stále to, čo by ste chceli. Nesnažte si nosiť vaše pracovné problémy domov, narušilo by to vaše partnerské vzťahy. V novembri sa pracovne opäť naplno rozbiehate, darí sa vám, za čo od vašich nadriadených máte ich uznanie. Aj v partnerských záležitostiach sa situácia vrátila do starých koľají a ak plánujete rozšíriť vašu rodinu o nového potomka, máte na to najlepšie obdobie. Prvú polovicu decembra venujte hlavne rodine a spoločným prípravám na Vianočné sviatky. Druhú polovicu spoznávate nových priateľov, ktorých si získavate vašou charizmou, čestnosťou, dobrosrdečnosťou.Vianoce máte krásne a veselé, v kruhu rodiny, rovnako ako aj Silvester.

 

LEV - ohnivé znamenie, vládnuca planéta slnko

Prvý kvartál - už od začiatku januára sa úspešne a naplno púšťate do realizácie nových projektov a plánov. Vaša originalita, inšpirácia, sebavedomosť, energia, elán a temperament ktoré sú tak príznačné vašemu znameniu  sú vám opäť plne k dispozícii a pomáhajú vám upevniť si vašu pozíciu, ktorú ste získali svojou zodpovednou prácou počas minulého roku. Vo februári si môžete rozšíriť vaše podnikateľské aktivity s ktorých môžete očakávať ďalšie finančné zisky. V marci skúste trochu poľaviť z vysokého tempa, pretože vám hrozí nervová podráždenosť a s toho vyplývajúca impulzívnosť, alebo hádavosť, čím by ste si mohli pokaziť všetko, čo ste si tak výborne rozbehli. V súkromí je všetko v poriadku, vaša rodina vás podporuje.

Druhý kvartál - apríl je pre vás rovnako úspešný ako predchádzajúce mesiace. No v máji sa budete cítiť rozhodený, hlavne po psychickej stránke, pretože hlavná zodpovednosť za všetky vaše projekty je na vašich ramenách a nebudete schopný byť naraz pri všetkých, aby ste mali pod kontrolou správne načasovanie ich uvedenia do praxe. Preto sa nesnažte nič robiť na silu a nechajte všetky rozhodnutia na jún. Počas tohoto mesiaca všetko zvládnete podľa vašich predstáv a k vašej spokojnosti.

Tretí kvartál - celý júl si rezervujte pre vašu rodinu a priateľov. Naplánujte si spoločnú dovolenku, zabávajte sa, odpočívajte a relaxujte. V auguste ste mimoriadne spoločenský, priateľský, perfektne si rozumiete s kolegami, ale dávajte si pozor v súkromí, pretože budete mať viac ako je vhodné slabosť pre opačné pohlavie a toto nebezpečenstvo bude trvať aj v septembri, čo pre zadaných, ktorý by neodolali tomuto nutkaniu by mohlo znamenať až rozpad ich vzťahov.

Štvrtý kvartál - v októbri naďalej zbierate úspechy v pracovnej oblasti vašeho života, preto si nezabudnite nájsť čas aj na vašich partnerov a rodinu a venujte sa im. November bude hlavne o láske a citoch. Ste okúzľujúci a charizmatický, čím žnete úspech u opačného pohlavia. Prvá polovica decembra bude náročná, pretože už premýšľate o tom čo budete robiť v nadchádzajúcom roku a zároveň sa snažíte všetko čo ste v tomto začali dokončiť. Naopak druhá polovica decembra vám prináša pohodu a prežitie láskyplných Vianoc a ozaj veselého Silvestra.

 

PANNA - zemské znamenie, vládnuca planéta merkúr

Prvý kvartál - pre vás ako naj pracovitejšie znamenie celého zverokruhu sa začiatok  roku 2011 nebude vyvíjať podľa vašich predstáv. Január je pre vás mesiac pracovne neúspešný. Nemeňte zamestnanie, nezačínajte s podnikaním, neberte si úver či pôžičku. Pretože budete s tohoto všetkého rozladený nesnažte sa riešiť ani váš partnerský, či rodinný život. Vo februári sa vaša situácia začne podstatne zlepšovať. V tomto mesiaci sa už budete môcť presadzovať a dokazovať čo vo vás naozaj je. Ak sa iba minimálne posnažíte, čaká vás hlavne pracovne výborný mesiac. Ale aj v osobnom živote sa všetko začína stabilizovať. V marci sa snažte najskôr poriadne všetko zvážiť a až potom konať  v každej oblasti vašeho života.

Druhý kvartál - v apríli sa budete snažiť pracovne dohnať všetko zameškané a zároveň ako by ste chceli všetkým dokázať, že máte na všetko čo robíte. Nemusíte, pretože všetci dobre vedia, že ste v tom čo robíte výborný. Urobíte lepšie ak túto  energiu budete venovať vašej rodine a partnerom. V máji už pracujete na sto percent a darí sa vám. Môžete očakávať zvýšenie vašeho finančného ohodnotenia, alebo postup. Váš súkromný život vám plynie v pokojných vodách, stabilné partnerstvá sa utužujú, ba čo viac, tý ktorý uvažujete o založení rodiny máte najlepšie obdobie. V júni ste mimoriadne vnímavý ku všetkému čo sa okolo vás deje a podarí sa vám odhaliť a vyriešiť dlhodobý problém  na pracovisku.

Tretí kvartál - júl aj keď je viac menej mesiacom prázdnin a dovoleniek je z vašeho pohľadu mimoriadne vhodný na pracovné aktivity. V tom čo chcete dosiahnuť máte jasno a systematicky si idete za svojim cieľom, pretože zo strany vašej rodiny máte podporu vo všetkom. August sa bude pre vás niesť hlavne v duchu lásky. Môžete očakávať pozvanie na svadbu, alebo dostanete správu o  prírastku do rodiny, či už vlastné dieťa, alebo vnúča. Aj v septembri sa vám pracovne veľmi darí, získavate si priazeň vašich spolupracovníkov, ale aj vašich partnerov. Cítite sa uvoľnene a ste zábavný spoločnici. Od 12.9 do 17.9 máte veľkú šancu získať peniaze prostredníctvom  tipovania.

Štvrtý kvartál - na to, že ste dosť vážne až chladné znamenie celý október, ale aj november budete mimoriadne tolerantný a benevolentný voči svojmu okoliu a dokonca sa budete viac venovať citom a láske ako aj duchovnejším záležitostiam. V decembri prvé dva týždne budete podráždený, pretože cítite v sebe veľký pracovný potenciál, ale pre vašu netrpezlivosť a nesústredenosť ho nebudete vedieť využiť. Odložte všetko a sústreďte sa už iba na sviatky Vianoc, ktoré pre vašu rodinu ako vždy pripravíte dokonalé.

 

VÁHY - vzdušné znamenie, vládnuca planéta venuša

Prvý kvartál - január je pre vás mesiac naplnený pohodou. Pracovne sa u vás nedeje nič mimoriadne a v oblasti lásky a citov môžete očakávať zlepšenie vzťahov medzi vami a vašimi partnermi. Vo februári sa celá situácia okolo vás dostane opačné garde. V zamestnaní sa vám začne dariť, ale v osobnom živote budete viac ako je potrebné tvrdý na vašich partnerov, čím riskujete, že medzi vami môže dôjsť k ostrým výmenám názorov, ktoré môžu viesť až  k trvalému rozpadu. Marec je najúspešnejší pre vaše pracovné, či podnikateľské aktivity, dávajte si len pozor na vašu snahu byť nezávislí v oblasti citov, pretože to nieje vašou doménou.

Druhý kvartál - Apríl je pre vás ozaj dôležitý. Uvoľňuje sa vám  rodinná, pracovná, ale aj partnerská karma. Nesnažte sa preto nič riešiť, ale nechajte veciam voľný priebeh a všetko dobre dopadne. Každá vaša snaha niečo zmeniť by sa obrátila proti vám. Máj očakávajte trochu hektický, ale v dobrom slova zmysle. V každom prípade je to pre vás dobré obdobie, dať si všetky veci v každej oblasti vašeho života do poriadku. Ak budete v každom smere aktívny, všetky veci sa začnú riešiť vo váš prospech. Jún je pre vás v pracovnej ako aj rodinnej sfére výborný, všetko do čoho sa pustíte sa akoby samo od seba darilo. Len buďte viac vnímavý k svojmu okoliu.

Tretí kvartál - V júli sa budete zaoberať hlavne vašim citovým životom. Budete túžiť po milostnom ideále, ktorý budete mať tendenciu hľadať aj mimo vašich domovov, preto pozor na zakopnutie, ktoré by vás mohlo stáť všetko čo ste si tak pracne vybudovali. Tiež si dávajte pozor na to kam budete investovať vaše financie. Toto riziko vám bude hroziť aj v auguste, preto sa snažte radšej vašu energiu presmerovať na pracovné záležitosti. Podľa toho ako sa dokážete vyrovnať s nástrahami júla a augusta budete ,,zbierať,, úrodu v septembri.  Tí, ktorý podľahli očakávajte problémy, ktoré môžu vyvrcholiť trvalými rozchodmi v partnerstvách. Aj v zamestnaní očakávajte problémy. Nebudete sa cítiť docenený za vaše pracovné výkony, čo bude z veľkej časti aj pravda.

Štvrtý kvartál - V októbri budete prežívať intenzívnu potrebu po milostných, citových záležitostiach. Lásku budete vnímať ako niečo osudové. Budete eroticky silne zameraný. Toto všetko u vás bude vrcholiť v novembri, keď a budete chcieť z týchto pocitov vašim partnerom vyznať aj inak ako fyzicky. Budete na to mať priestor aj čas sa môcť vyjadriť či už prostredníctvom sms, alebo  e -mailom, pretože v zamestnaní je všetko ok. V decembri sa môžete tešiť z úspechov, ktoré ste v zamestnaní dosahovali po celý rok, tak že sa môžete pripravovať na Vianočné sviatky v kruhu vašich najbližších. Celé sviatky prežijete v príjemnej atmosfére.

 

ŠKORPION - vodné znamenie, vládnuca planéta pluto

Prvý kvartál - začiatok roka 2011 vám už od januára prináša veľmi dobré prognózy vo všetkých aspektoch vašeho života. Ste prezieravý, preto sa viete dopredu pripraviť na všetky dôležité rokovania týkajúce sa vašeho zamestnania, čo vám dáva šancu pracovného postupu. V osobnom, rodinnom živote a v láske je všetko v absolútnom poriadku. Február je celý o láske.  Rozdávate ju plným priehrštím vašim partnerom a vnímate ju ako niečo osudové, teda na vždy. Možné sú zásnuby, svadby, počatie, alebo narodenie dieťaťa. Pracovne sa vám naďalej darí. Marec je pre vás mesiacom, kedy by ste sa mali vyvarovať finančných investícií, nič nekupujte, neberte lízing, či úver. V krátkej budúcnosti  by ste mali ťažkosti zo splácaním. Nemente prácu, ani nezačínajte podnikať, neprosperovalo by to.

Druhý kvartál - V apríli si naďalej dávajte pozor v oblasti investícií a snažte sa vyvarovať unáhlených zmien vo všetkom. V osobnom a rodinnom živote je všetko v poriadku. V máji zoberte smerovanie vašeho života do vlastných rúk. Vaša obrovská energia, rozhodnosť a silná vôľa vám budú nápomocné dosiahnuť všetko čo chcete. V júni sa môžete pokúsiť ,,poštekliť,, šťastenu. Po celý tento mesiac máte šancu na výhru v lotérii. Ak uvažujete o zmene zamestnania môžete tak urobiť, len si dobre zvážte všetky pre a proti. Venuša, planéta lásky je vám naďalej naklonená.

Tretí kvartál - Júl  tak tiež dobrý a vhodný na to, aby ste skúšali šťastie v lotérií, alebo získate financie nejakým ľahším spôsobom, ako napríklad dedičstvo, alebo dar. V práci môžete presadzovať vaše plány, ale nesnažte sa to robiť silene. Súkromný život máte naďale  v pokojných vodách. V auguste sa snažte byť zdržanlivejší, hlavne pri komunikácií, pretože by ste si mohli pokaziť všetko čo ste si do teraz vybudovali a dosiahli. V septembri zamerajte viac  vašu energiu a pozornosť na vaše súkromie a partnerské vzťahy. V láske vám hrozí nestabilita, konflikty, ktoré by mohli skončiť trvalým rozpadom manželstva. Aj tento mesiac máte šancu prísť k peniazom ,,ľahšou,, cestou - výhry, alebo dedičstvo.

Štvrtý kvartál - Október v oblasti citov a lásky je opakom predošlého mesiaca. Stále zväzky sa upevňujú, prichádza nová iskra do partnerstva. Nezadaný, hľadajúci vzťah nájdu svoju budúcu polovičku. Pracovne sa vám darí veľmi dobre, môžete meniť zamestnanie, alebo začať podnikať. November môžete považovať po pracovnej stránke za ďalší úspešný mesiac, čo cítite aj po finančnej stránke a vy cítite radosť zo života.Prvé dva týždne decembra sú vynikajúce v každej oblasti. Užívate si veľa, veľa lásky, finančne ste zabezpečený a pracovne sa vám neskutočne darí. Druhú polovičku už iba odpočívajte a tešte sa z nadchádzajúcich Vianočných sviatkov a Silvestra.

 

STRELEC - ohnivé znamenie, vládnuca planéta jupiter

Prvý kvartál - Nemôžete si priať lepší začiatok 2011 roka aký máte pred sebou. Od začiatku januára sa vám v práci mimoriadne darí, vaše dosahované výsledky sú bezkonkurenčné. To vám zaručuje aj veľmi dobré finančné ohodnotenie. V rodine máte absolutné zázemie a podporu. Nadväzujete nové, pre vás osožné a výhodné známosti. Tí, ktorý túžia po prírastku do rodiny majú na to veľmi vhodné obdobie. Vo februári budete mať pracovne náročnejší mesiac, ale práve vaši nový priatelia vám pomôžu toto obdobie zvládnuť a dokonca môžete z ich strany očakávať ponuku na nové zamestnanie. V marci sa nedeje nič zaujímavé, iba pri investíciach buďte obozretný.

Druhý kvartál - V apríli sa snažte nepodliehať melanchólii a pesimizmu, pretože sa to bude odzrkadľovať aj na vašich pracovných výkonoch. Rovnako sa snažte krotiť vašu netrpezlivosť a nespokojnosť, pretože si nimi budete komplikovať vzťahy v zamestnaní. Naopak v máji popuste uzdu všetkým vašim schopnostiam, tie vám pomôžu presadiť sa a dosiahnuť tie najvyššie méty. Aj v láske a v súkromí sa vám vo všetkom darí. V júni budete mať veľmi dobré intuitívne cítenie. Riaďte sa ním, nesklame vás. Využite ho aj v prípadnom tipovaní. Máte šancu na výhru. V láske, rodine a partnerstve je všetko v poriadku.

Tretí kvartál - Júl je pre vás ďalší priaznivý mesiac naprácu, na jej zmenu, plánovanie podnikania, alebo jeho samotné spustenie. V auguste do čoho sa pracovne pustíte, bude sprevádzané šťastím. V septembri nadväzujete opäť nové kontakty z ľuďmi s ktorými môžete rozbehnúť nové pracovné aktivity.

Štvrtý kvartál - V októbri si dávajte pozor a nešpekulujte, pretože váš chybný úsudok by vás mohol stáť strátu nielen vo finančnej sfére, ale aj stratu pozície. Aj v osobnom živote sa snažte nemíňať viac ako dokážete zarobiť, pretože budete mať tendenciu žiť nad pomery. V novembri vaša výkonnosť a ctižiadostivosť bude na vrchole. Stačí vám iba trochu sebaovládania a trpezlivosti  a dosiahnete všetko, čo ste si naplánovali. V prvé dva decembrové týždne každá vaša činnosť bude korunovaná úspechom a dosiahnete aj spoločenské uznanie. V spoločnosti zaujímate dôležité postavenie. Preto si  dávajte pozor v druhej polovici mesiaca, pretože váš osobný a rodinný život je ohrozený hádkami a osočovaním a ak by ste nedokázali zvládnuť svoje emócie mohli by ste Vianočné sviatky tráviť v napätí a podráždení, čo by bola škoda takto ukončiť inak ozaj veľmi úspešný rok.

 

KOZOROŽEC - zemské znamenie, vládnuca planéta Saturn

Prvý kvartál -  pre vaše znamenie je začiatok roka 2011 počnúc januárom pokľudný. V pracovnej oblasti sa vaše aktivity budú rozbiehať v príjemnej a pohodovej atmosfére. To isté môžete očakávať aj v osobnom a rodinnom živote. Február vám prináša vynikajúce podmienky v zamestnaní, ste metodický, zodpovedný, disciplinovaný. Všetky tieto atribúty vám zaručujú pocty a úctu. No v citovej oblasti buďte maximálne opatrný, hrozí vám katastrofa v podobe hádok, ktoré môžu skončiť rozchodom. Neuponáhľajte sa v rozhodovaní. V marci nastane malá stagnácia v práci, ale v láske naopak prežívate úžasné chvíle. Všetko z predošlého mesiaca v oblasti vzťahov sa dá uviesť do poriadku. Každý kozorožec, ktorý túži po vzťahu neostane sám. Máte vysokú šancu na prírastok do rodiny.

Druhý kvartál - V apríli očakávajte prekážky, ktoré vám budú brániť vo venovať sa vašej práci na sto percent. Buďte trpezlivý a nesnažte sa ich riešiť. Každá snaha by sa obrátila proti vám a iba by zhoršila danú situáciu. Máj je pokračovaním prekážok, ktoré vám budú sťažovať vaše plnenie si pracovných povinností. Dávajte si hlavne pozor na to, čo poviete, pretože by ste sa neuváženým slovom či vetou mohli dokonca pripraviť o zamestnanie. V júni vás budú ovládať návaly zlosti, nedostatok diplomacie, nedôslednosť a rebelanstvo. Preto sa obrňte hlavne poriadnou dávkou seba ovládania a trpezlivosťou, mohli by ste stratiť všetko, čo ste si do teraz vybudovali. Našťastie v láske a citovej oblasti očakávajte prírastok do rodiny a pre nezadaných - prichádza vám do života váš životný partner.

Tretí kvartál - ak si v júli dokážete ustrážiť vašu pokračujúcu náladovosť z predošlého mesiaca, dokážete v zamestnaní dosahovať vynikajúce výsledky. To iste sa bude dotýkať aj vašeho súkromia, hlavne v partnerstve, pretože vašou vnútornou nevyrovnanosťou môžete dosiahnuť celkový rozpad vzťahu. August by ste mali venovať odpočinku niekde pri mori, alebo doma v prírode. Relaxujte. September vás zastihne opäť plných síl, elánu a energie, ktoré vám budú nápomocné v dosahovaní stopercentných pracovných výsledkov. Aj v súkromí môžete očakávať pohodu a harmóniu.

Štvrtý kvartál - v októbri sa vám pracovne naďalej darí, máte potešenie s toho čo robíte, stačí iba malé seba ovládanie a môžete si stavať tie najvyššie méty. V novembri sa snažte držať nutkanie míňať vaše financie nad rámec vašich prímov. Šetrite. Prvá polovica decembra vás zastihne v pozícií, kedy si môžete napĺňať vaše sny a ideály, čo vás duchovne naladí na Vianočné sviatky,  ale aj Silvester, ktoré strávite v príjemnej atmosfére s partnerom v kruhu vašej rodiny.

 

VODNÁR - vzdušné znamenie, vládnuca planéta Urán

Prvý kvartál - úspech ,uznanie, zodpovedné postavenie v spoločnosti, vaša vôľa šíriaca sa priestorom napríklad cez médiá. Takto sa dá charakterizovať váš vstup do roku 2011. Od januára ste pracovne mimoriadne úspešný. V láske a citovom živote máte všetko v úplnom poriadku. Vo februári budete môcť očakávať pomoc v profesnom napredovaní aj od vašich priateľov. V marci sa budete snažiť pod vplyvom vašich úspechov podeliť sa o ne, čo znamená, že sa budete angažovať v pomoci pre druhých. To môže trochu narušiť váš súkromný a partnerský život menšími nedorozumeniami, pretože budete viac mimo domova ako by bolo vhodné.

Druhý kvartál - V apríli ste dravý, impulzívny, energický, vaše pracovné nasadenie a výsledky dosahujú maximum. Úspech prichádza neočakávane - buďte na to pripravený, aby ste ho zvládli z chladnou hlavou. Máj preverí hlavne vašu odolnosť po psychickej stránke, pretože budete mať prudké výkyvy nálad, návaly zlosti a málo diplomacie. Dávajte pozor hlavne na to, čo poviete a komu. V júni stále platí opatrnosť v tom čo poviete, ale aj to čo urobíte   na pracovisku. Aj v partnerskom spolužití pozor na to, aby ste nepremysleným skutkom neohrozili vaše spolužitie.

Tretí kvartál - Júl, ale aj august je skoro úplnou kópiou predošlého mesiaca. Stále ste  v ohrození vašeho pracovného postavenia pre váš nedostatok diplomacie, ku ktorej sa pridá aj vaša nezdvorilosť. V septembri si v zamestnaní dávajte naďalej pozor na váš nevhodný úsudok a prehnanú túžbu po nezávislosti, ktorá vám bude brániť uznať inú autoritu ako tú vašu. K tomu sa ešte pridajú aj partnerské nezhody, ktoré môžu vyústiť až do trvalého rozpadu.

Štvrtý kvartál - Október je pre vás mesiacom pokoja, čo vám umožní dať si do poriadku vaše myšlienky. V novembri sa opäť môžete tešiť na vaše úspešné pokračovanie vo vašej kariére, ktorú rozšírite aj možnosťou šíriť vaše myšlienky prostredníctvom médií. Aj váš citový život sa  vráti do pokojných vôd.Prvá polovica decembra vás zastihne finančne zabezpečených a pod vplyvom Vianočných sviatkov viac duchovne zameraných.V druhej polovici sa už nesnažte pracovne riešiť nič a snažte sa urobiť všetko pre spoločne krásne prežitie sviatkov   k kruhu vašej rodiny.

 

RYBY - vodné znamenie, vládnuca planéta Neptún

Prvý kvartál - Celý január 2011 roku pre vás bude plynúť v kľudnej a harmonickej atmosfére. Nemusíte sa obávať žiadnych negatívnych, neočakávaných prekvapení či už v oblasti práce, alebo vašeho súkromia. Vo februári bude vaša myseľ možno viac ako by bolo vhodné "blúdiť" niekde v oblakoch, čo vám bude brániť sústrediť sa na praktické záležitosti vašeho života. V marci sa vám konečne podarí pracovne sa presadiť a vaše výkony vám začínajú prinášať prvé pozitívne výsledky aj po finančnej stránke. V citovej oblasti prežívate krásne obdobie a lásku vnímate ako nádherný sen.

Druhý kvartál - V apríli sú vaše dobré pracovné výsledky dosahované vašim originálnym prístupom k ich riešeniu. Ste predvídavý, preto dokážete už v zárodku odstrániť všetky prekážky, ktoré by vám mohli zabrániť dotiahnuť všetky vaše úlohy do úspešného konca. Váš citový život naďalej pokračuje ako v rozprávke. V máji budete prežívať obdobie silných citových vnemov. Váš postoj k láske bude plný ideálov a plánov dosiahnuť v nej až nirvánu. Ale aj v zamestnaní nezostanete na chvoste diania. Naopak vaša uhladenosť a organizačný zmysel nezostane nepovšimnutý zo strany vašich nadriadených. Máte možnosť pracovného postupu. Aj v júni ste naďalej veľmi platnou a pevnou súčasťou vašeho pracovného kolektívu. Ste charizmatický, čo vám pomáha aj vo vašom partnerskom živote zvyšovať záujem o vás.

Tretí kvartál - V júli si naplánujte dovolenku, odpočívajte, relaxujte a nemyslite na nič, čo je spojené z vašim zamestnaním. August bude pre vás mesiacom rozporov medzi vôľou  a realitou. Budete mať dilemu či dať prednosť rodine, láske, peniazom, alebo práci. Mala by to byť vaša rodina. V septembri si všetko v hlave ujasníte, ustabilizujete si vaše priority a jednoznačne dáte prednosť vašej rodine a partnerom.

Štvrtý kvartál - V októbri ste plný elánu a energie, že by ste dokázali hory prenášať, čo sa odzrkadlí aj na vašich pracovných výkonoch, ktoré budú aj náležite finančne ohodnotené. V novembri by ste sa mali zamerať na váš zdravotný stav, pretože ste predošlý mesiac prepínali vaše fyzické aj psychické sily a budete sa cítiť vyčerpaný. Snažte sa veľa  oddychovať v kruhu vašej rodiny. Prvá polovica decembra je pre vás vhodná na  uskutočnenie vašich plánov a snov. Položíte tak základ vašich úspechov do budúcna v každej oblasti. Druhá polovica je rovnaká ako prvá. Stále pokračujete v napĺňaní si vašich plánov a darí sa vám to výborne. Počas Vianočných sviatkov sa budete cítiť unavený a vyčerpaný, ale napriek tomu sú krásne a také ako ste si ich z rodinou naplánnovali.

Vyrobil Jozef Polčic, kreativci.eu