Ryby
Býk Lev Panna
Škorpión Blíženci
Váhy Baran Rak
Vodnár
Kozorožec
Strelec

Týždenné horoskopy

Týždenné horoskopy 2017

25. 12. - 31. 12. 2017

Baran - v tomto o jeden deň skrátenom pracovnom týždni sa vám veru darí. Okrem toho že ste šikovný, tak sa aj snažíte a vaša snaha vám prináša aj zaslúženú odmenu. Vy čo podnikáte, máte veľa nových perspektívnych nápadov, ktoré vám do budúcna prinesú dobré finančné zabezpečenie. Vo vašom osobnom živote okrem pondelka počas ktorého bude u vás doma trochu napätá atmosféra, je všetko v poriadku, takže posledný deň tohoto roku bude príjemný. V kruhu vašich najbližších si užijete veľa zábavy a smiechu.

Býk - máte pred sebou naozaj parádny pracovný týždeň a to v každom smere. Robota vám ide od ruky, spĺňate všetky podmienky na ,možné kariérne povýšenie, no čo vás v tomto čas najviac uspokojuje a teší, sú vaše veľmi dobré finančné zisky. Tie vám umožnia dovoliť si nie len pre vašu celú rodinu, ale aj priateľov naplánovať veľkolepé oslavy posledného dňa tohoto roku, ktoré budú veselé,pohodové plné dobrej zábavy bez ohľadu na to, či budete oslavovať doma, alebo na niektorej Silvestrovskej zábave.

Blíženci - v priebehu týchto dní máte veľa chuti a energie do práce. Tento pracovný týždeň je o jeden deň kratší, no vám sa darí tak dobre, že by ste boli najradšej ,aby ste mohli robiť aj cez Silvestra. Nič nieje dobré preháňať,pretože nie len práca človeka živý. Vo vašom súkromí máte pred sebou celý týždeň , ktorý bude naplnený pohodou a pokojom. je možné že Silvestrovské oslavy sa u vás doma budú niesť v mierne konzervatívnom duchu, ale budú príjemné, v kruhu vašej rodiny pri pozeraní programov v televízii.

Rak - .v pondelok aj keď to je sviatočný deň bude vo vašom súkromí náročnejší, pretože sa medzi vami a vašou rodinou môžu vyskytovať menšie roztržky. Piatok bude zase pracovne náročný. Nebudete sa schopný nakopnúť do vašich bežných otáčok. V strede týždňa sa môžete tešiť. Darí sa vám celkom dobre. Len nestíhate. V osobnom živote okrem pondelka prevláda pohoda. Ako strávite posledný deň tohoto roku je len na vás. Či doma v kruhu úzkej rodiny, alebo sa vyberiete s priateľmi niekam medzi ľudí.

Lev - napriek tomu že je pred vami posledný pracovný týždeň v roku, pracujete na plné obrátky. A máte toho nesmierne veľa. Našťastie všetky vaše povinnosti stíhate bez problémov. Vaša práca vás baví a napĺňa. Ste zo sebou, ako aj z vašimi dosiahnutými výsledkami za celý rok spokojný.V partnerskom spolužití sa cítite naplnený, pretože sa cítite milovaný a potrebný a aj vy milujete. Napriek tomu, že ste znamenie, ktoré sa rado zabáva, hviezdy vám radia - oslávte posledný deň v tomto roku doma s rodinou, alebo s partnerom.

Panna - počas týchto týchto dní ste pri chuti chuti a preto máte veľa energie do práce. Tento pracovný týždeň je o jeden deň kratší, čo iných určite teší,ale vám to skôr vadí, pretože sa vám darí tak dobre, že by ste boli najradšej ,aby ste mohli robiť stále. No nič nieje dobré preháňať,pretože nie len práca je v živote dôležitá. Vo vašom osobnom živote máte pred sebou dni , ktoré budú naplnené pohodou a pokojom. Vaše Silvestrovské oslavy sa u vás doma budú niesť v mierne konzervatívnom duchu, ale budú príjemné, v kruhu vašej rodiny pri pozeraní programov v televízii.

Váhy - je pred vami naozaj úžasný pracovný týždeň a to v každom jeho smere. Robota vám ide skoro sama od seba, máte vytvorené všetky podmienky na postup na vašom kariérnom rebríčku, ale čo vás v tomto čase najviac upokojuje a teší, sú vaše veľmi dobré peňažné zisky. Tie vám dávajú možnosť nie len pre vašu celú rodinu, ale aj priateľov naplánovať ozaj perfektné oslavy posledného dňa tohoto roku, ktoré budú radostné,pohodové plné dobrej zábavy bez ohľadu na to, či budete oslavovať doma, alebo na niektorej Silvestrovskej zábave.

Škorpión - ešte že je tento pracovný týždeň o jeden deň kratší, pretože nebudete mať dôvod na spokojnosť. Nič sa vám totiž v zamestnaní nebude dariť. Preto nieje nič zvláštne, že sa už veľmi tešíte na oddych. Vo vašom súkromí, v strede vašej rodiny konečne nachádzate oázu pokoja, no ani tá vás nedokáže úplne uvoľniť. No napriek tomu máte pred sebou príjemné chvíle s vašimi blízkymi počas Silvestrovských osláv. Skúste sa premôcť a nechajte sa vtiahnuť do víru zábavy.

Strelec - V priebehu týchto dní ste v zamestnaní raz hore a potom zase dole. Veľmi sa snažíte sa o postup na vašom kariérnom rebríčku,ale zatiaľ vám to nejde. Nedajte sa odradiť.Snáď sa vám to v novom roku podarí. Teraz sa zamerajte na to, aby ste mali všetko čo ste mali za povinnosť urobiť dokončené. Vo vašom súkromnom živote ste viacej ako šťastný. Silvester strávite výsostne iba s parterom v intimite vášho domova - sviečky,šampanské, romantika.

Kozorožec - posledný pracovný týždeň v tomto roku ste v plnom nasadení. Dokonca vás aj baví to čo robíte. A naozaj sa vám dari. Robota vám ide od ruky, dokonca máte čas vypomôcť aj niektorým z vašich kolegov v ich povinnostiach. Finančne ste na tom dobre a aj kariérne sa posúvate dopredu. V oblasti lásky vám doslova ruže kvitnú. Ste šťastný. Posledný deň v tomto roku by ste chceli s partnerom stráviť niekde v súkromí len vy a on, ale opak bude pravdou. Strávite ho niekde či už na horách, alebo v nejakom podniku aj v spoločnosti vašich priateľov.

Vodnár - vy, čo pracujete niekde v cudzine, alebo v zahraničnej firme, vaše výsledky budú úžasné. Ale nie len tie,. Aj finančne sa nebudete mať dôvod na čo sťažovať. Vy, čo pracujete na domácej pôde, tak to máte náročnejšie. Budete sa s vašimi povinnosťami a úlohami trápiť. Nie ste schopný sa na ne sústrediť. Vo vašom osobnom živote vám Venuša, planéta lásky naozaj praje. Cítite sa naplnený a šťastný. A šťastný budete aj v poslednom ni tohoto roku v spoločnosti vašej životnej lásky.

Ryby - vo vašom prípade bude v tomto týždni platiť : keď sa darí, tak sa darí. Ste totiž v tom čo robíte úžasný. Všetok pracovný nával stíhate bez najmenších problémov. Takže ani vaše výborné finančné ocenenie vás neprekvapuje.Ste nadmieru spokojný zo všetkým. V osobnom živote sa v pondelok nevyhnete menším a zbytočným hádkam u vás doma. Inak celý týždeň je pokojný a v pohode. Silvestrovskú noc strávite s rodinou a vašimi dobrými priateľmi. Bude plná smiechu a zábavy.

18. 12. - 24. 12. 2017

Baran - v zamestnaní vás tento týždeň nečaká nič ľahké a k tomu sa pridajú ešte aj stresy a nervozita.. Ešteže je o niečo kratší ako bežný. Doma sa snažte byť príjemný aj keď to bude pre vás ťažké. Skúste si nepreniesť vašu podráždenosť do svojho súkromia.Ste silné znamenie, tak to dokážte a v tomto predvianočnom zhone, keď sa vaši blízky snažia finišovať prevezmite aktivitu a odbremeňte hlavne vašich partnerov. Odmenou za to vám bude ich neskonalá a sladká vďačnosť.

Býk - po tomto týždni nebudete povedať nič iné len veľké wow, pretože z pracovného hľadiska ste úspešný, za čo ste aj náležite finančne ohodnotený a pozitívne sa to odzrkadľuje aj na vašej kariére. V súkromí je to úplne podobné. Milujete a ste milovaný. Posledné Predvianočné prípravy sú plné zábavy a radosti. Máte byť prečo na seba hrdý, pretože vás teší aj to, že budete môcť vašim blízkym dopriať okrem vašej lásky pod stromček všetky darčeky, ktoré si od Ježiška priali.

Blíženci - na pracovisku vás nečaká nič príjemné. Veľa stresu, nervozity a príkazov zo strany vašich nadriadených. Ešte že toto všetko nemá negatívny dopad na vaše finančné zisky.Skôr naopak, sú super. V priebehu týchto dní vám v osobnom živote hviezdy mimoriadne prajú v oblasti lásky. Pre vás je to predzvesť toho, že tohto ročné Vianoce nebudú len štedré a veselé, ale budú aj o to viac krajšie a úžasnejšie.

Rak - v pondelok a v utorok si v zamestnaní dajte záležať na všetkom čo budete robiť. Máte totiž priazeň a podporu vesmíru v oblasti vašej kariéry, preto v stredu nepodpisujte žiadne dôležité dokumenty. Tento deň na to nieje vôbec vhodný a mohli by ste si tak pošramotiť vašu pozíciu. Vzťahy medzi vami, rodinou a partnermi sú fajn. Predvianočný finiš vás dostáva trochu pod tlak a stres, ale zvládate to. Odmenou za to všetko sú nádherné a pokojné sviatky v kruhu vašich najdrahších.

Lev - ani tesne pred Vianocami nebudete mať na pracovisku pokoj, takže v pondelok a utorok si ešte pekne ,,zamakáte,,. Až v stredu nastane konečne pohoda a pokoj. Ani v súkromí sa nestresujte zvlášť, ak sa budete zapájať do posledných predvianočných príprav.Iba by ste riskovali, že rovnakú nepríjemnú náladu by ste preniesli na vašich blízkych a to by bola chyba, pretože oni pre vás pripravili veľa príjemnej pohody a harmónie o ktoré sa chcú s vami podeliť počas týchto najkrajších sviatkov roku.

Panna - počas tohoto pracovne skráteného týždňa si nebudete môcť dopriať žiadne úľavy, ale budete pekne natvrdo zarezávať a to pod veľkým tlakom a stresom. A ani vaši nadriadený vás nebudú v ničom šetriť.Našťastie za všetky tieto nepríjemné a ťažké podmienky môžete očakávať ozaj veľmi dobré finančné ohodnotenie. V súkromí sa už aj s vašou rodinou tešíte na Vianoce. Všetko máte už nachystané, nálada je výborná a bude ešte lepšia, pretože vám nebeská obloha veľmi praje v citoch a láske.

Váhy - počas tohoto týždňa sa poveziete na víťaznej vlne. Vaše pracovné povinnosti stíhate plniť bez problémov, finančne sa vám rovnako darí a aj na kariérnom rebríčku sa posúvate smerom dopredu. K tomu všetkému sa pridáva ja mimoriadne dobrá atmosféra vo vašom osobnom živote. S rodinou si užívate každý deň, ktorý vás približuje k najkrajšiemu sviatku roku , k Vianociam. Ste na výsosť spokojný, pretože sa vám podarilo vašim blízkym splniť všetky ich priania ´, ktoré si objednali u Ježiška.

Škorpión - ani v priebehu tohoto týždňa sa vám zamestnaní nebude dariť napriek tomu, že ste plný odhodlania a chuti. Už sa tým nezaoberajte a netrápte. O pár dní bude najkrajší sviatok roku. Týmto smerom zamerajte vašu energiu, ale nepreháňajte to zase, aby vám jej zostalo dostatok na zábavu a hry počas Vianočných osláv. Prvý a druhý sviatok Vianočný by ste mali využiť na relax a odpočinok pri pozeraní rozprávok v televízii.

Strelec - v pondelok sa budete na pracovisku rozbehať veľmi ťažko, ale tých pár zostávajúcich dní už to pôjde samo od seba všetko. V súkromí ste aj s rodinou dopredu pripravený na Vianoce. Všetko doma máte nádherne a dokonalo vyzdobené, všetko nakúpené a pripravené na štedrovečerný večeru, darčeky zabalené, stromček ozdobený, takže si teraz môžete s vašimi najbližšími spoločne vychutnávať vašu spolupatričnosť, náklonnosť a lásku.V rovnakom duchu budú u vás prebiehať aj samotné Vianočné sviatky.

Kozorožec - tento pracovný týždeň je posledným pred vianocami a to je hlavne pre vás dobrá správa už len preto, lebo aj keď sa budete snažiť ako najlepšie dokážete a viete, nebude vám to nič platné. proste to nejde, nedarí sa a to vás deprimuje, pretože na niečo také nie ste navyknutý. Dávajte si pozor na to, aby ste si túto deprimovanosť nepriniesli aj domov, pretože máte problémy oddeliť prácu od súkromia. malo by to za následok to, že budete aj Vianočné sviatky prežívať v tomto duchu a to by nebolo fér voči vašim blízkym.

Vodnár - jeden pracovne neúspešný týždeň máte za sebou a ďalší pred sebou. Našťastie ide i ba o pár dni, ale aj počas nich toho budete mať hlavne s psychického hľadiska naozaj dosť.Ste s toho všetkého naozaj a opodstatnene nervózny a nespokojný. No tento síce dlhodobý nezdar vám nedokáže zabrániť, aby ste si naplno užili najkrajšie sviatky roku na ktoré sa vždy najviac tešíte. A že si ich viete naozaj užiť napriek všetkému.

Ryby - máte snahu aj v tomto predsviatočnom pracovnom týždni dohnať čo najviac zameškaného, ale nedarí sa vám to a to vás mrzí a ste s toho smutný. Doma máte s poslednými prípravami na Vianočne sviatky trochu starostí, ale máte pri sebe svojich spoľahlivých partnerov, ale aj celú rodinu, ktorý sa vám snažia pomáhať vo všetkom kde to potrebujete. Takže nakoniec oslava najkrajšieho sviatku roku je nádherná, milá. šťastná a veselá v kruhu vašich najmilovanejších.

11. 12. - 17. 12. 2017

Baran - máte pred sebou veľmi príjemných sedem dní, počas ktorých sa budete môcť venovať všetkému, čo vás nie len baví, ale aj čo je pre vás dôležité. V zamestnaní budete úspešne zvládať aj náročné projekty. Taktiež sa vám bude dariť udržovať si dobré a korektné vzťah s vašimi spolupracovníkmi ako aj obchodnými partermi. To isté dokážete aj vo vašom osobnom živote. Budete otvorený všetkému, čím vás vaša rodina osloví. To medzi vami utuží vaše vzťahy a spolupatričnosť ešte viac ako do teraz. Snažte sa tento stav udržať.

Býk - v pracovnej oblasti sa počas tohoto týždňa nebudete musieť zaoberať ničím, čo by vám malo komplikovať vaše plány a harmonogram. No určité problémy by ste mohli prežívať v medziľudských vzťahoch či už na pracovisku,alebo v osobnom živote, v partnerskom, či rodinnom spolužití a to len preto,lebo už nejaký čas cítite vnútornú neznášanlivosť voči celému okoliu. našťastie od štvrtku sa vaše pocity upokoja čo sa pozitívnym spôsobom prejaví aj na vašom správaní ku všetkým okolo vás. Máte pred sebou pokojný víkend.

Blíženci - vaše pracovné povinnosti si budete plniť bez problémov, ale dokázali by ste dosiahnuť aj viac, ak nebudete podliehať pohodlnosti ako aj vnútornému pocitu spokojnosti s tým, čo ste do teraz dokázali. Skúste sa ešte počas týchto niekoľko posledných dní tohoto roku ,,nabudiť,,. Oplatí sa vám to. V súkromnej oblasti vašeho života sa tieto dni budú niesť v pokojnej atmosfére. Budete tak mať možnosť a dostatok času a priestoru aj na vaše osobné záujmy a koníčky bez toho, že by ste vašu rodinu a partnerov ukrátili o spoločné aktivity.

Rak - v zamestnaní budete plný vitality čo sa pozitívne prejaví aj na vašich výkonoch a výsledkoch. Aj medziľudských vzťahoch dokážete na vašom pracovisku vytvoriť pohodu a príjemnú atmosféru. Tieto pozitívne energie si prenesiete aj do vašeho osobného života ako aj do partnerského a rodinného spolužitia. Ste znamenie, pre ktoré je pohoda a harmónia domova až posvätnou záležitosťou a presne tak sa všetci vaši blízky budú počas týchto dní cítiť vo vašej prítomnosti.

Lev - aj v tomto týždni sa môžete spoľahnúť na to, že vaši zamestnanci,či spolupracovníci budú spoločne fungovať a preto aj plniť vaše pokyny presne tak, ako ste si to naplánovali. Odmenou pre všetkých bude to, že vaše spoločné snahy budú korunované novými zákazkami ,ale aj dobrým finančným ohodnotením.V citovej oblasti, v láske budete mať hlavne počas nedele mimoriadnu priazeň nebeskej oblohy tak to využite hlavne vy nezadaný, čo túžite po vzťahu. Máte šancu stretnúť životných partnerov.

Panna - aj keď vaše znamenie patrí k najpracovitejšiemu z celého zverokruhu,tento týždeň to bude pre vás náročné dokázať, pretože budete výnimočne podliehať pohodlnosti a trochu aj lenivosti. Skúste sa premôcť. Do konca tohoto roku je už len pár pracovných dní. Vo vašom osobnom živote budete prežívať pohodu a porozumenie čo vám otvára možnosť dopriať si čas aj na vaše osobné záľuby. Určite vám to nikto z vašej rodiny nebude vyčítať.

Váhy - tento pracovný týždeň vám prebehne hladko. všetky vaše naplánované úlohy si budete jednu po druhej plniť bez problémov a k spokojnosti všetkých. Len v medziľudských vzťahoch buďte počas týchto dní opatrný či už v rámci vašich spolupracovníkov, alebo rodiny, partnerov, či priateľov, pretože už dlhšie obdobie máte voči všetkým výhrady ani sami neviete prečo a tak máte problém komunikovať bez toho aby ste sa nevyvršovali.Našťastie od štvrtku sa upokojíte a opäť to budete vy - milý a veselý.

Škorpión - v pondelok a v utorok sa snažte zdržať komentárov smerom k vašim kolegom, pretože vám bude chýbať diplomacia. Od stredy až do piatku aj keď to nebudete úplne ono, predsa len dokážete splniť včas všetky vaše pracovné povinnosti V osobnom živote by bolo najlepšie, ak by ste sa počas týchto dní mohli ,,izolovať,, od všetkých a venovať sa iba niečomu, čo je vám milé, pretože nebudete moc dobrý spoločníci a bola by škoda kaziť náladu ostatným.

Strelec - už od pondelka sa vám bude dariť všetkých okolo vás presviedčať o tom, že ste pravý profesionáli v tom čo robíte. Získate si nie len dôveru, ale aj veľa nových vplyvných známostí, s ktorými nadviažete obojstranne výhodné dlhodobé obchodné kontakty. V súkromí, ale zvlášť v partnerskom spolužití buďte počas piatku opatrný vo všetkom čo poviete, alebo urobíte smerom k vašim polovičkám. Hrozia vám trvalé straty v podobe rozchodov, alebo rozvodov.

Kozorožec - v zamestnaní budete v tomto týždni veľmi zodpovedný a uvážlivý. Už dlhšie obdobie vám vaša húževnatosť a vytrvalosť prináša zaslúžené ovocie v podobe uznania a obdivu zo strany vašich kolegov. Ale ani vaši nadriadený nezostávajú nevšímavý. Máte vysokú šancu v krátkej dobe dostať ponuku na lepšiu pracovnú pozíciu, alebo na novú spoluprácu. Od piatka sa vám vo vašom súkromí nebude dariť zvládať váš vnútorný pocit osamelosti. Preto hrozí, že sa budete uzatvárať do seba.

Vodnár - v pondelok a v utorok budete na pracovisku podráždený zvlášť prípadoch, kedy sa riešenia vašich pracovných povinností nebudú vyvíjať podľa vašich predstáv a plánov. Snažte sa preto mať vaše emócie pod kontrolou. Neventilujte si ich na kolegoch. Iba čo by ste si pokazili vzťahy medzi sebou. Od stredy do piatku už bude všetko ok. V súkromí máte pred sebou pokojné dni. Vy nezadaný, máte počas soboty priazeň hviezd pri nadväzovaní novej známosti.

Ryby - tento pracovný týždeň nebude pre vás ničím výnimočným. Vaše povinnosti a úlohy budete plniť presne podľa stanovených noriem. Zato vo vašom osobnom živote , zvlášť v citovej oblasti a lásky budete prežívať niečo ako novu zrodenie. V spoločnosti vašich partneroch budete prežívať každú maličkosť veľmi intenzívne, akoby to bolo po prvý krát ke´d ste sa spolu zoznámili. Využite preto nadchádzajúci víkend a naplánujte si ho v romantickom štýle.

27. 11. - 3. 12. 2017

3.12. o 16.50 hod. bude SPLN v znamení BLÍŽENCOV. Je to tretí astrologický dom. dom pribuznych krvou spriazdnenych-napr surodenci. ucenia sa. blizkych ciest. ak mate probem v niektorej z tychto obasi poziadajte LUNU o pomoc.

Baran- v zamestnaní očakávajte hlavne prekážky. Ale nebude výnimkou, ak zistíte, že niektorý vaši spolupracovníci k vám chovajú zášť a závisť, ktorou sa vám u vašich nadriadených snažia robiť problémy. Našťastie tí, sú na vašej strane a podporujú vás. V osobnom živote máte v priebehu týchto dní relatívny pokoj. Vyskytnú sa nejaké malé nedorozumenia, ale tie dokážete zvládnuť bez problémov. Aj v oblasti lásky a citov ste spokojný. Nemusíte si robiť žiadne starosti.

Býk - toto je ten týždeň, na ktorý budete radi spomínať, pretože vaši nadriadený vás nezaťažujú, ani netlačia, s kolegami máte super vzťahy a aj vaše povinnosti zvládate k spokojnosti všetkých zainteresovaných. Nie inak to v priebehu týchto dní bude aj vo vašom osobnom živote. V utorok by ste mohli vašim partnerom pripraviť romantický večer, pretože v tejto oblasti vášho života máte na svojej strane aj priazeň nebeskej oblohy.Vaša snaha bude náležite ocenená.

Blíženci - počas týchto dní ste na vašom pracovisku lídrom či už pracujete manuálne ,alebo hlavou. Jediným tmavým bodom v rámci vašich úspechov bude to, že za vaše výkony nebudete adekvátne finančne ohodnotený. V partnerskom spolužití máte v utorok podporu hviezd v oblasti lásky a citov. Naopak v priebehu štvrtka hrozia medzi vami nedorozumenia a hádky. Snažte sa im vyhnúť, pretože by mohli pokračovať aj cez víkend. Nepokazte si dni voľna tichou domácnosťou.

Rak - pondelok, utorok a piatok sú dni, počas ktorých si bez problémov plníte všetky vaše pracovné povinnosti. No v stredu a vo štvrtok neriešte nič zásadné a dôležité. Nebude sa vám dariť.V osobnom živote, v rodinných záležitostiach, ako aj v partnerskom spolužití máte pred sebou pokojné a pohodové dni. Máte tak po dlhom čase priestor a čas venovať sa vašim osobným koníčkom a záľubám ku ktorým si môžete prizvať aj vašich blízkych, alebo priateľov.

Lev - tento týždeň zistíte, že máte na vašom pracovisku okolo seba veľa neprajníkov. Ale toto poznanie vám neuberie nič na vašom odhodlaní, entuziazme a energii podávať len tie najlepšie výkony a dosahovať vynikajúce výsledky. V osobnom živote sa taktiež cítite fajn. No vy zadaný, dávajte pozor, pretože budete mať tendencie podliehať flirtom, ktoré by mohli mať negatívny dopad na vaše dobre fungujúce vzťahy. Preto sa najskôr zamyslite nad tým, čo urobíte.

Panna - toto je týždeň, v priebehu ktorého vaši nadriadeným dokážete, ako ste pre nich nepostrádateľný a dôležitý čo vám aj otvorene dajú najavo. O to viac vás bude mrzieť, že z finančného hľadiska to nebudete cítiť. Skôr naopak. V súkromí by ste mali celý utorok venovať vašim partnerom. Vesmír vás bude podporovať vo všetkých aktivitách v oblasti lásky a citov. Vo štvrtok sa naopak snažte vyhýbať otvoreným konfrontáciám s nimi. hrozia zbytočné hádky., ktorými by ste si iba pokazili víkend.

Váhy - ste znamenie, ktoré vo všetkom čo robí má rado precíznosť a detail. Ale tento týždeň si aj vy dovolíte užívať si trochu viac uvolnenia a uberiete na nasadení, pretože nebudete nikým a ničím tlačený do šibeničných termínov na uzavretie vašich povinností. Aj v osobnom živote sa nebudete mať na čo sťažovať.Dokonca v priebehu utorka budete mať hviezdy na vašej strane v oblasti citov a lásky. Takže sa ,,pochlapte,, a pripravte vašim polovičkám pekný a romantický večer.

Škorpión - aj v priebehu týchto dní vás v zamestnaní nečaká nič, čo by išlo ľahko. K tomu, aby ste niečo dokázali úspešne dokončiť sa poriadne natrápite. Preto ,,netlačte na pílu,, aby ste si všetko ešte viac neskomplikovali. Niekedy menej znamená viac. A aby ste toho nemali málo, tak aj v osobnom živote budete počas týchto dní riešiť samé problémy a prekážky. Cez víkend sa niekam ,,zašite,, aby ste neboli rušený a odpočívajte a relaxujte.

Strelec - vášmu znameniu vládne Jupiter, planéta šťastia, ale v priebehu tohoto týždňa vám to nebude nič platné. Takže, ak chcete, aby ste dosiahli aspoň ako tak uspokojivé výsledky, bude vás to stáť veľa psychickej, ale aj fyzickej energie. Ešteže v súkromí sa nebudete musieť zaoberať ničím, čo by si od vás vyžadovalo osobnú angažovanosť. V priebehu nadchádzajúceho víkendu nechajte všetko na vašich partnerov a rodinu a vy si doprajte dostatok odpočinku.

Kozorožec - počas týchto dní sa necítite v pohode. Ste podráždený a bez nálady. nedokážete sa sústrediť a to sa negatívne odzrkadľuje aj na vašich pracovných výkonoch a výsledkoch. V oblasti partnerského spolužitia neriešte nič dôležité a zásadné v priebehu štvrtka, pretože nebudete schopný nájsť riešenie, ktoré by bolo vyhovujúce pre obe strany. Iba by ste medzi vami vytvárali dusnú atmosféru, ktorú našťastie cez víkend dokážete dať do poriadku.

Vodnár - na pracovisku máte okolo seba ľudí, ktorý sa vám snažia mariť vaše snahy dosiahnuť dobré výsledky. Ale cez to všetko vám nedokážu zabrániť, aby ste ich dosiahli. Váš osobný život je v priebehu týchto dní pokojný a bezproblémový. V utorok vám nezadaným bude vesmír naklonený pri vašich snahách nadviazať novú známosť, ktorú budete môcť pretaviť do serióznej známosti. Vy, čo ste v dlhotrvajúcich vzťahoch máte šancu cez víkend prežiť niečo vášnivo romantické s vašimi partnermi.

Ryby - máte pred sebou pracovne naozaj náročný týždeň plný stresov a nervozity. Snažte sa im nepodliehať, pretože by to malo ešte negatívnejší dopad nie len na vás, ale aj na vaše výkony a výsledky. V priebehu týchto dní zistíte, že vo vašich životných partneroch máte veľkú oporu a podporu hlavne v situáciách, ktoré nie sú pre vás príjemné Preto by bolo pekné, ak by ste sa im cez víkend niečim milým a príjemným odvďačili. Ako? To už je na vašej fantázii.

20. 11. - 26. 11. 2017

Baran - v pondelok a v utorok je na vašom pracovisku dobrá nálada a pohoda. Od stredy až do piatku by ste mali zapnúť na plné obrátky, pretože sa vám v zamestnaní bude ale naozaj mimoriadne dariť. Máte otvorenú cestu v postupe na kariérnom rebríčku, alebo ak chcete, máte ideálny čas na zmenu zamestnania. V oblasti lásky vám hviezdy prajú- Ste až nadmieru eroticky nabitý. Preto opatrne s tým, ako toto nabitie budete využívať. Konkrétne kde a s kým.

Býk - na pracovisku sa snažte v priebehu pondelka stihnúť urobiť čo najviac, pretože od utorka až do piatku vám bude všetko doslova padať z rúk. Našťastie vo vašom osobnom živote je všetko tak ako má byť. Aj v rodinnom a partnerskom spolužití všetko ,,klape,,. Vy čo ste nezadaný a túžite po vážnom vzťahu máte šancu. Preto počas víkendu nezostávajte doma, ale vyberte sa niekam medzi ľudí. Tam niekde spoznáte vašich budúcich partnerov.

Blíženci - vášmu znameniu je priradená reč, hovorené slovo. A práve tieto danosti vám budú v priebehu tohoto týždňa na vašom pracovisku veľmi užitočné, pretože ich prostredníctvom sa vám podarí presadiť si všetky vaše návrhy a plány. V partnerskom spolužití sa počas štvrtku snažte vyhnúť výmenám názorov , pretože by s toho mohla vzniknúť ozaj ostrá hádka. Našťastie cez víkend sa vám podarí dať všetko medzi vami do náležitého poriadku.

Rak - tento týždeň to budete mať na pracovisku úplne ako na hojdačke. V pondelok a vo štvrtok sa budete doslova trápiť s každou maličkosťou, v utorok, stredu a piatok naopak. Na čo siahnete sa podarí a zmení na zisky. V súkromí hlavne vy nezadaný využite utorok a stredu počas ktorých ste pre opačné pohlavie nesmierne charizmatický a príťažlivý. Môžete tak spoznať niekoho, s kým budete môcť nadviazať nový a perspektívne dlhodobý a bezproblémový vzťah.

Lev - počas týchto dní pristupujete k všetkým vašim pracovným povinnostiam ozaj konštruktívne a to vám prináša očakávané výsledky. Ste úspešný čo sa odzrkadľuje aj na dobrých finančných ziskoch. Vaše partnerské spolužitie sa bude podobať na rozbúrené vlny v mori. V pondelok budete na ich vrchole, v priebehu štvrtku zase na ich úplnom spodku a v sobotu opäť na vrchole. Preto sa snažte, aby ste to všetko dokázali zvládnuť tak, aby ste sa dokázali dostať do prístavu lásky bez problémov.

Panna - v zamestnaní sa vám bude dariť trochu nezvyklým spôsobom pre vaše znamenie. Budete schopný slovom presvedčiť všetkých o tom, že vaše návrhy sú tie najlepšie k tomu, aby ste dosiahli tie najlepšie výsledky. Počas štvrtku sa nesnažte oponovať vašim partnerom, pretože by ste iba prilievali olej do ohňa. hrozia ozaj ostré hádky. Ak sa vám to nepodarí, nebuďte nešťastný, pretože cez víkend sa vám podarí všetko dať do úplného poriadku.

Váhy - v pondelok sa snažte v zamestnaní stihnúť čo najviac, pretože od utorka až do piatku nebudete mať čas na nič iné, len na riešenie problémov a prekážok, ktoré vám budú brániť pokračovať vo vašich pracovných úlohách a povinnostiach. V súkromí to máte počas týchto dní našťastie v pohode. Aj v rámci vašeho partnerského a rodinného spolužitia ste spokojný. Medzi vami a vašimi blízkymi vládne pohoda a harmónia, ktorá bude pretrvávať aj v priebehu víkendu.

Škorpión - aj tento týždeň budete vystavený nepriazni niektorých vašich spolupracovníkov, ale vy to dokážete zvládať s pokojom a vnútornou rovnováhou aj preto, lebo po finančnej stránke sa vám darí viac než dobre. Ale v oblasti citov a lásky to bude už horšie. Hrozia veľké hádky a spory, ktoré môžu vyústiť až do rozchodov a ukončení dlhodobých vzťahov. Preto bude lepšie, ak by ste sa počas víkendu mohli niekam ,,odpratať,, kde budete môcť v pokoji prečkať nepriazeň osudu v tejto oblasti vášho života.

Strelec - s tohto týždňových pracovných výsledkov ste nadšený a optimistický a máte na to plné právo, pretože na čo si len v zamestnaní spomeniete, to sa vám darí. To všetko prispieva k vašemu rýchlejšiemu postupu v rámci vašej kariéry. Aj v osobnom živote ako aj v rodinnom a partnerskom spolužití ste mimoriadne spokojný. Preto aby ste si túto spokojnosť udržali čo najdlhšie, nezabudnite sa primerane venovať vašim polovičkám. nezanedbávajte ich kvôli práci.

Kozorožec - počas tohoto týždňa sa psychicky necítite dobre. Ste depresívny a podráždený, čo sa samozrejme negatívne odzrkadľuje aj na vašich pracovných výkonoch a výsledkoch.V osobnom živote vy čo ste nezadaný a túžite po láske, tak v pondelok nezostávajte doma, ale vyberte sa niekam medzi ľudí. Tam na vás čaká. Zostávajúce dni sa budú niesť v pokojnom duchu. Aj nadchádzajúci víkend bude príjemný a v pohode.

Vodnár - aj tento pracovný týždeň bude u vás plný problémov, prekážok a s toho vyplývajúcich stresov. Patríte medzi akčné znamenie a to že sa vám v zamestnaní nedarí tak ako by ste chceli vás deprimuje. Aby toho nebolo dosť, tak k tomu všetkému vám hrozí, že sa v pondelok sa pohádate s vašimi partnermi.Až v priebehu nadchádzajúceho víkendu sa okolo vás situácia upokojí do tej miery, že aj vy si budete môcť dovoliť myslieť aj na niečo príjemné.

Ryby - v zamestnaní očakávajte problémy, ktoré si budú od vás na ich riešenia vyžadovať maximálnu sústredenosť. Snažte sa preto neupadať do depresie, pretože by ste si túto celú nepríjemnú situáciu ešte viac zhoršili. V citovej oblasti vás poteší ten fakt, že vaši partneri vás milujú, stoja pri vás a podporujú vás v každej situácií.To vám dodáva potrebnú energiu a elán, ktoré v priebehu týchto dní potrebujete ako soľ, aby ste zvládali všetko dianie u vás na pracovisku.

13. 11. - 19. 11. 2017

18.11 nov v zn skorpiona. o 12.44 hod. skorpionovi prinalezi 8 astrologicky dom-dom smrti, skryte peniaze-dedicstvo. ak mate v niektorej oblasti problem poziadajte o pomoc LUNU.

Baran - je pred vami pracovne absolútne úspešný týždeň. Ak sa už nejaký čas snažíte vylepšiť si vašu pracovnú pozíciu, tak sa vám to podarí. Vašim nadriadeným môžete bez obáv prezentovať vaše nové nápady a postupy pri ich realizácii. Stretnú sa u nich s pochopením a podporou.Aj v oblasti lásky a citov vám ruže kvitnú bez ohľadu nato, či ide o vážny vzťah, alebo len krátkodobý nezáväzný flirt. V podobnom duchu sa bude niesť aj nadchádzajúci víkend.

Býk - máte pred sebou pracovne naozaj nesmierne náročný týždeň. Teraz pre vás platí že menej je viac. Nesnažte sa preto byť zbytočne aktívny, nepresadzujte svoje názory, lebo by ste si všetko komplikovali ešte viac. Vaše súkromie, partnerské a rodinné spolužitie je v priebehu týchto v poriadku. Vy nezadaný, ktorý túžite po vzťahu, neriešte túto oblasť vášho života, pretože na to nemáte vhodné obdobie. Cez víkend sa zamerajte na seba. Oddychujte, relaxujte.

Blíženci - v zamestnaní nebudete mať v priebehu týchto dní žiadne problémy, ktoré by vám z vonku mali brániť v dosahovaní dobrých výsledkov. Možné komplikácie vo vašich výkonoch môžu vychádzať od vás, pretože na jednej strane ste plný energie a elánu, ale na druhej sa cítite pod tlakom a depresiou. Upokojte sa a bude to dobré. V partnerskom spolužití by ste sa mali počas týchto dní viac venovať vašim polovičkám, pretože je tu hrozba, že by ste mohli cez víkend mať medzi vani tichú domácnosť.

Rak - v pondelok bude na vašom pracovisku ,,veget,,. Od utorka do štvrtku sa vám bude mimoriadne dariť vo všetkom, ale v piatok buďte opatrný, pretože tento deň je pre vás veľmi neprajný v každom smere. V osobnom živote máte piatok nesmierne úžasný na otvorené prejavy lásky a citov smerom k vašim partnerom. Nezabudnite preto na to a pripravte pre nich niečo milé a romantické, pretože ak nie, v nedeľu si za svoju nevšímavosť môžete vyslúžiť nepríjemné poznámky z ich strany.

Lev - v zamestnaní si od pondelka do štvrtku budete sami komplikovať každú činnosť, pretože okrem pochmúrnej nálady ste aj tvrdohlavý. Až v priebehu piatka sa dokážete upokojiť a uvoľniť a to sa pozitívne prejaví aj na vašich výkonoch a výsledkoch. V partnerskom spolužití všetko klape tak ako má. Dokážete si vzájomne prejavovať náklonnosť a oddanosť, preto tento príjemný stav nepokazte. Budete mať totiž tendencie prenášať si s práce všetky negatívne nálady.

Panna - vaše pracovné výkony budú aj v priebehu tohoto týždňa štandartne dobré, ale za predpokladu, že dokážete mať pod kontrolou vaše vnútorné emócie, pretože na jednej strane ste nabitý energiou a chuťou, no na druhej sa cítite pod tlakom a v depresii.Počas týchto dní sa snažte venovať vašim partnerom viac ako v iné obdobie. Už nejaký čas sa cítia byť vami zanedbávaný a túto nespokojnosť by vám mohli cez víkend dať citeľne najavo , ale nie príjemným spôsobom.

Váhy - mali by ste sa pripraviť na pracovne naozaj náročný týždeň. Držte sa príslovia menej je viac. nesnažte sa byť prehnane aktívny, nesnažte sa presadzovať sa medzi kolegami svojimi názormi, pretože by ste si všetko skomplikovali ešte viac. V osobnom živote vám nezadaným, ktorý túžite po vzťahu tieto dni neprajú. Vy zadaný, máte pred sebou pokojné a harmóniou naplnené dni, ktoré budú v rovnakom duchu pokračovať aj cez víkend.

Škorpión - počas týchto dní sa vám pracovne a kariérne nedarí. Je to preto, lebo ste nesmierne tvrdohlavý a neustúpčivý v niektorých praktikách, o ktorých si myslíte, že sú správne. Skúste pouvažovať nad tým, či by ste váš postoj aspoň trochu neprehodnotili. Ani v oblasti lásky a citov sa vám tento týždeň moc nedarí. Vaši partneri vás síce milujú a sú vám oddaný ale trápi ich to, že necítia z vašej strany to isté. Aj v tomto prípade by bolo dobré, ak by ste sa trochu nad sebou zamysleli.

Strelec - je pred vami veľmi pokojný pracovný týždeň čo vám môže pripadať až podozrivé. Je to logické, pretože ste ohnivé znamenie a preto máte radi akčnosť, ale nestane nič, ak si pre zmenu budete tieto dni pohody užívať. Vaše súkromie sa bude niesť hlavne v znamení citov a lásky a to hlavne v utorok, stredu a v piatok. Nebojte sa tieto pocity prijať a vnímať celým srdcom aj v realite. Cez víkend sú pred vami dni pokoja a pohody v kruhy vašich najbližších.

Kozorožec - aj počas tohoto týždňa máte pochmúrnu náladu a tá sa negatívne odzrkadľuje aj na vašom prístupe k pracovným povinnostiam. Pokúste sa vzchopiť, aj keď to môže byť pre vás ťažké a ako tak to všetko ,,uhrajete,,. V priebehu týchto dní to mate doma aj v partnerskom spolužití dobré. Iba vo štvrtok je tu riziko malých nedorozumení medzi vami, ale ak sa dokážete aspoň trochu ovládať, potom bude dobre. Víkend využite na odpočinok a relax.

Vodnár - máte pred sebou ďalší náročný týždeň v ktorom čím sa snažíte ako najlepšie viete, tým je to horšie. Snažte sa zachovať kľud, všetko aj to nepríjemné trvá len dočasne a potom bude opäť dobre. V oblasti lásky sa pod vami trasie zem. Ste nervózny s práce ok, ale to neznamená, že sa nemáte venovať vašim partnerom. Snažte sa im dokázať akýmkoľvek spôsobom že ich ľúbite a že sú pre vás jednou z najdôležitejších súčastí života, preto ak nie, nedopadne to pre vás dobre.

Ryby - tieto dni ste bez nálady, nemáte záujem o žiadne aktivity a to aj v pracovnej oblasti, čo je veľmi viditeľné a citeľné na vašich výkonoch a výsledkoch. a tie sa odzrkadlia aj na vašich finančných odmenách. V súkromí ste tento týždeň ako tak spokojný až do štvrtku, počas ktorého vám hrozia ostré hádky s partnerom. Viete to dopredu, tak to využite, aby ste sa im dokázali vyhnúť. Zbytočne by ste nie len im a vám , ale aj ostatným vo vašom blízkom okolí pokazili víkend.

6. 11. - 12. 11. 2017

Baran - v zamestnaní si počas tohoto týždňa dokážete plniť všetky vaše pracovné povinnosti bez problémov. Cítite spokojnosť. preto si dávajte pozor na vaše zdravie - prechladnutie, aby vám to nenarušilo všetky vaše ostatné aktivity. V oblasti citov a lásky vám v priebehu týchto dní nebeská obloha naozaj praje. preto si dobre premyslíte ako túto priazeň využijete. nedajte sa zlákať k niečomu lacnému, pretože by ste to neskôr mohli oľutovať.

Býk - prvá polovica tohoto týždňa bude na vašom pracovisku pokojná a pohodová. No počas jej druhej časti sa snažte, pretože máte vysokú šancu si kariérne výrazne polepšiť.V súkromí , hlavne v citovej oblasti budete trochu rozhodený hlavne vy čo ste v stabilných vzťahoch. Máte spoľahlivých partnerov, ale budete vystavený aj záujmu iných nápadníkov, nápadničiek, preto veľmi rozumne zvážte každý váš krok a rozhodnutie, aby ste si pre chvíľkový flirt nenarušili vaše doteraz dobré a bezproblémovo fungujúce vzťahy.

Blíženci - toto je ten správny ča, počas ktorého by ste mali zapojiť všetky vaše schopnosti a využiť všetky možnosti možnosti. Máte príležitosť v rámci vašej pracovnej pozície postúpiť o veľký krok smerom nahor, a máte ideálne podmienky na finančné investície. Tak neváhajte a pustite sa do toho. Tento týždeň ste naozaj na vlne úspechu a celkovej spokojnosti, pretože aj v osobnom živote sa nemáte na čo sťažovať. Aj v tejto oblasti vášho života vám všetko vychádza.

Rak - od pondelka do štvrtku sa v zamestnaní môžete venovať aj naozaj vážnym a ťažkým projektom. Všetko dokážete zvládať bez problémov. Ale v piatok si vezmite radšej voľno, pretože hrozí, že by ste v tento deň pokazili aj to dobré, čo ste do teraz dosiahli. V súkromí to budete mať naopak. Celý piatok, ale aj celý víkend sa vám darí hlavne v oblasti citov a lásky. Vaše rodinné aktivity vám vychádzajú presne tak,ako ste si to naplánovali a predstavovali.

Lev - mali by ste sa tešiť, pretože tento pracovný týždeň vám prináša iba úspech a uznanie. vaše investície sa vám vracajú zo ziskom a aj v rámci vašej kariéry máte istý postup. Počas stredy a štvrtku by ste si mali nájsť dostatok času na vašich partnerov aj napriek tomu, že ste pracovne vyťažený. Oplatí sa vám to a už v priebehu nadchádzajúceho víkendu môžete očakávať, že vám to vaše polovičky ,,oplatia,, spôsobom, ktorý bude pre vás naozaj veľmi príjemný.

Panna - patríte k najpracovitejšiemu znameniu celého zverokruhu, ale aj tak, by ste mali počas týchto dní ešte viac zvýšiť vaše úsilie, pretože máte nesmierne silnú podporu hviezd či už v rámci vašej kariéry, ale aj v rámci vašich finančných investícií. Využite to maximálne ako dokážete. Počas tohoto týždňa sa naozaj nebudete mať na čo sťažovať, pretože aj v osobnom živote sa vám všetko darí. Taktiež aj v rodine je všetko fajn. S partnermi si užívate novú iskru.

Váhy - prvá polovica tohoto týždňa nebude vo vašom zamestnaní ničím zaujímavá. naopak v priebehu jej druhej polovice, by ste mali zabrať ako najviac dokážete, pretože vesmír vám praje či už v postupe na lepšiu pozíciu, ale aj vo finančných investíciách. Vy čo ste v stabilných partnerstvách budete trochu rozhodený, pretože okrem zvýšeného záujmu o vás zo strany vašich polovičiek, budú o vás prejavovať záujem aj iný . Takže o nápadníkov nebudete mať núdzu.Preto buďte rozvážny. Nepokazte si niečo.

Škorpión - aj tento týždeň budete musieť čeliť nepriazni určitých ľudí vo vašom okolí, ktorý sa vám budú snažiť rôznymi spôsobmi narúšať vaše snahy, ale stačí len nevšímať si ich a zvládnete všetko čo ste si na tieto dni naplánovali či už v oblasti kariéry, alebo vo finančných transakciách. Je to len a len na vás ako sa k tomu všetkému postavíte.V oblasti citov a lásky sa vám bude dariť hlavne v stredu a v nedeľu. Na svojej strane máte totiž priazeň celého vesmíru v tejto oblasti vášho života.

Strelec - Jupiter, vládnuca planéta vášho znamenia podporuje šťastie, ale aj peniaze. A presne v ich ,,duchu,, sa bude niesť celý váš pracovný týždeň.Takže sa nemusíte nejako zvlášť prepínať vo vašich snahách. Iba čo by ste riskovali fyzické, ale aj psychické vyčerpanie, ktoré by viedlo k celkovému vášmu onemocneniu.Počas štvrtku a piatku vám nebeská obloha praje v oblasti lásky a citov. Neobávajte sa preto dovoliť si ich prežiť celou vašou osobnosťou.

Kozorožec - očakávajte , že počas celého týždňa na pracovisku budete iba veľmi ťažko zvládať problémy a prekážky, ktoré vám budú brániť plniť si vaše povinnosti. Preto by bolo chybou, ak by ste sa do ich riešenia snažili použiť vaše kozorožie rohy. Iba by ste ešte viac všetko skomplikovali. V oblasti lásky vám hviezdy prajú. Nové lásky, upevnenie stálych partnerstiev. No je tu určitý problém v tom, že je minimálne diskutabilné, či si vôbec uvedomujete, čo vám v tejto oblasti vášho života vesmír ponúka.

Vodnár - tento týždeň sa s pracovného hľadiska poriadne potrápite. Nie preto, že by ste nezvládali vaše povinnosti, ale keďže ste vzdušné znamenie a konkrétne to vaše je výchor, chceli by ste všetko naraz a hneď. Snažte sa zachovať kľud a pohodu. Všetko príde postupne. Do toho všetkého sa pridá už hneď v pondelok hádka medzi vami a vašimi partnermi, ktorú sa vám podarí ako tak dať do poriadku až v priebehu nadchádzajúceho víkendu.

Ryby - ak máte v zamestnaní naplánovanú nejakú dôležitú prácu, alebo rokovanie, tak sa to snažte stihnúť počas prvej polovice tohoto týždňa, pretože počas druhej budete mať pochmúrnu náladu a to vám bude robiť problém byť sústredený. V citovej oblasti to bude v priebehu týchto dní ako na hojdačke. V utorok a v stredu budete plný lásky a nehy a cez víkend zase budete mať doslova náladu do všetkého a do každého rýpať v snahe vyvolať ostrú hádku.

30. 10. - 5. 11. 2017

4.11 je SPLN v znameni byka. O 6.26 hod. - Byk je 2 astrologicky dom-dom majetku,hmotneho zabezpecenia. Ak mate v tomto smere probem poziadajte o pomoc LUNU.

Baran - toto je pre vás ďalší s pracovných týždňov, počas ktorého sa nebudete mať na čo sťažovať. Darí sa vám a čo vás určite poteší, hlavne vo finančnej oblasti. Ale dávajte si pozor na to, aby ste neprepínali vaše sily aj keď máte pocit, že ich máte dostatok. Úspech máte aj v oblasti citov , lásky, ale aj v prípadných flirtoch. Ste doslova pôžitkári nie len vo vychutnávaní si dobrého jedla, ale aj v milostných situáciách. Ale aj tu platí, pozor aby ste to neprehnali hlavne vy zadaný spôsobom, že by ste si užívali niekde mimo domova.

Býk - vo vašom prípade v priebehu tohoto týždňa platí heslo - keď sa darí , tak sa darí a to hlavne po finančnej stránke sa máte naozaj na čo tešiť. Ale neskĺznite do namyslenosti a pocitu neohrozenosti, pretože by sa vám to mohlo v budúcnosti vypomstiť. Aj v oblasti citov a lásky vám hviezdy prajú. Ste rozkošný pre svoje okolie čo vám umožňuje možnosť doslova ukázať prstom na niekoho, kto sa vám páči a budete ho mať. Ale všetko z mierov, hlavne vy zadaný.

Blíženci - celý tento pracovný týždeň máte vynikajúcu náladu. Psychicky aj fyzicky sa cítite výborne, čo sa samozrejme pozitívne odzrkadľuje aj na vašich pracovných výkonoch a výsledkoch. V rámci vášho partnerského spolužitia máte pred sebou pokojné dni. Dokonca v priebehu stredy máte na svojej strane priazeň vesmíru v rámci vzťahov, tak neváhajte a urobte si spoločne s vašimi polovičkami príjemný romantický večer. Bude to stáť za to.

Rak - na pracovisku vás okrem stredy, kedy by ste nemali riešiť nič dôležité, alebo zásadné čakajú iba samé úspechy a to vo všetkom, do čoho sa pustíte.V oblasti pre vaše znamenie tak dôležitej . rodina, partnerstvo, máte pred sebou príjemné a pokojné dni. Piatok je úžasný na otvorene prejavy citov a lásky ku všetkým, koho máte radi. Vám nezadaným hviezdy prajú k naviazaniu novej známosti, ktorá má šancu skončiť niečim trvalým a pevným.

Lev - je pred vami naozaj nesmierne úspešný pracovný týždeň. Vy čo túžite po kariére, darí sa vám ju získať. Darí sa vám v každej oblasti a to vám dodáva na sebavedomí , ale aj dobrej nálade. Tieto dni sú pre vás príjemné v každom smere, teda aj vo vašom osobnom živote, pretože aj tam ste spokojný aj keď v pondelok hrozia menšie nedorozumenia medzi vami a vašimi partnermi.Ale všetko sa vám podarí zvládnuť a dať do poriadku, takže aj nadchádzajúci víkend si budete užívať.

Panna - fyzicky aj psychicky sa cítite vo výbornej kondícii a to sa odzrkadľuje aj na vašej celkovej dobrej nálade. A to je jeden z dôvodov vašich pracovných úspechov. V súkromí a zvlášť v partnerskom spolužití máte pred sebou príjemné a pokojné dni. V stredu by ste mohli využiť priazeň vesmíru v oblasti citov a lásky a naplánovať pre vás spoločne romantický večer. Pokračovať v tejto činnosti budete môcť aj počas víkendu.

Váhy - tak toto je pre vaše znamenie pracovný týždeň ako vystrihnutý z časopisu. Proste keď sa darí, tak sa darí. Hlavne vo finančnej oblasti doslova žnete úspechy. Vaše investície sa vám vracajú s niekoľko násobnými ziskami. Ale dávajte si pozor na prílišnú sebaistotu, pretože by to mohlo mať do budúcna negatívnu odozvu. Oblasť citov a lásky je v priebehu týchto dní na podporovaná hviezdami, takže okrem toho, že ste pre všetkých okolo vás úžasný a roztomilý, máte v sebe niečo, čím získate každého na koho si len pomyslíte.

Škorpión - napriek všetkým prekážkam a problém, ktoré máte na pracovisku sa vám darí zarábať peniaze, byť úspešný v tom čomu sa venujete a k tomu získavate aj priazeň vašich nadriadených a to oprávnene. V osobnom živote je pred vami pekný pohodový týždeň. Vo štvrtok by ste si mali urobiť dostatok času na vašich partnerov a pripraviť pre nich niečo milé ako prejav vašej náklonnosti k nim, pretože v sobotu hrozí, že by vám práve pre ich pocit, že im nevenujete dosť pozornosti mohli robiť veľké výčitky.

Strelec - kariérne sa vám darí, vaši nadriadený sú s vašimi výkonmi a výsledkami spokojný. Vy čo podnikáte, máte rovnako úspechy, ale pre všetkých z vás platí výstraha. Nepreceňujte vaše sily, pretože by sa to mohlo negatívne odzrkadliť na vašom celkovom zdravý. V partnerskom spolužití vám tieto dni prinášajú súlad a vzájomnú harmóniu medzi vami. Vy nezadaný túžiaci po láske a pevnom vzťahu máte ju mať. Stačí ísť len medzi ľudí. Tam na vás čaká.

Kozorožec - ste v psychickej nepohode a to vám bráni plne sa sústrediť na vaše pracovné povinnosti. Bude veľmi záležať na tom, ako tomuto stavu dokážete odolávať, pretože od toho sa bude vyvíjať či si vaše úlohy splníte, alebo nie. V súkromí vás v pondelok zaplaví láska, v stredu naopak hádky a v sobotu opäť veľa citov. Ani tieto výkyvy v rámci vášho osobného života vám na nálade nepridajú. nezostáva vám nič iné, len sa obrniť vnútornou rovnováhou a trpezlivosťou.

Vodnár - tento týždeň sa na pracovisku obrňte hlavne trpezlivosťou. Nič vám nevychádza, všetko vám padá z rúk, cítite sa vysilený, ale hlavne neschopný. To posledné nieje pravdou. Proste vám hviezdy momentálne neprajú. Ak uvažujete, že pre vašich partnerov urobíte prekvapenie v podobe romantického večera, urobte tak už v pondelok, pretože počas nadchádzajúceho víkendu na to nebudete mať možnosť. Budete sa viac hádať medzi sebou ako pokojne rozprávať.

Ryby - zisťujete, že vo vašom zamestnaní máte okolo dosť neprajníkov a závistlivcov. na to, že ste naozaj citlivé znamenie to znášate veľmi dobre. V tom vám pomáha aj pocit, že vaši nadriadený sú na vašej strane a podporujú vás. U vás doma, ako aj v partnerskom spolužití je v priebehu týchto dní všetko v poriadku. Iba počas štvrtku hrozia malé nedorozumenia. Ale aj tie cez víkend zavládnete.

23. 10. - 29. 10. 2017

Baran - celý tento pracovný týždeň je pre vás pokojný až tak, že vám to ako ohnivému znameniu nepáči, pretože vám vyhovuje byť neustále v akcii. Nuž my ostatný vám tento pokoj môžeme len potichu závidieť. Naopak v oblasti citov a lásky sa mám nesmierne darí takže máte pred sebou dni naplnené vzrušujúcimi zážitkami či už ste v trvalých, alebo len začínajúcich vzťahoch. Berte to ako dobrú inšpiráciu, ako naplánovať pre vás a vašich partnerov nadchádzajúci víkend.

Býk - od pondelka do stredy sa v zamestnaní snažte najlepšie ako dokážete, pretože počas týchto dní vám nebeská obloha nesmierne praje či už v kariérnom napredovaní, ale aj v ostatných pracovných aktivitách. Ale ani štvrtok a piatok nebudú zlé. Rovnako tak aj v osobnom živote, zvlášť v láske máte priazeň hviezd na vašej strane maximálne ako sa dá, takže v priebehu tohoto týždňa sa nebudete mať na čo sťažovať. Pozor len na prípadné mimo manželské aktivity.

Blíženci - celý tento pracovný týždeň ste na pracovisku nervózny a podráždený. Všetko vám padá z rúk, nič sa vám nedarí tak, ako by ste si to predstavovali a chceli. Až v piatok sa budete môcť ako tak realizovať, ale aj to iba pomaličky. v osobnom živote sa v priebehu týchto dní nebudú diať žiadne mimoriadne udalosti. Len vy budete aj doma v nedobrej nálade, pretože si prenášate stresy zo zamestnania do súkromia. Uvedomte si , že môžete tak pokaziť náladu aj vašim blízkym.

Rak - na pracovisku v priebehu pondelka a štvrtku nič neriešte, pretože sa vám nebude dariť tak ako by ste chceli. Preložte si to na ostatné dni, počas ktorých sa vám naopak bude dariť všetko na čo siahnete.v osobnom živote bude streda dňom počas ktorého máte priazeň nebeskej oblohy v oblasti citov a lásky.naplánujte si s partnermi romantický večer. naopak v sobotu si dávajte pozor na vaše reakcie smerom k nim, pretože hrozia nedorozumenia a prudké hádky.

Lev - tento pracovný týždeň vás zastihne v naozaj dobrej nálade. Žiadna nepríjemná udalosť vám ju nedokáže pokaziť. Zároveň je to ozaj dobrý základ na vaše dobré pracovné výsledky. V súkromí sa snažte v priebehu pondelka a utorka zabrániť nedorozumeniam medzi vami a partnermi. Počas nadchádzajúceho víkendu sa naopak pripravte na vlnu citov a lásky, ktorá sa prenesie na celú vašu rodinu. Budete spoločne prežívať silný pocit spolupatričnosti.

Panna - mali by ste sa pripraviť na to, že celý tento pracovný týždeň vám bude všetko padať rúk, nebudete schopný sa plne sústrediť čo vás bude znervózňovať, budete podráždený a nevrlý. Iba v priebehu piatku sa vám ako tak bude dariť zvládať vaše povinnosti.V súkromí máte pred sebou v podstate pokojné dni a predsa sa nebudete v kruhu vašej rodiny cítiť v pohode a uvoľnene, pretože si prenášate domov vaše problémy zo zamestnania. Snažte sa nekaziť vašim blízkym víkend vašou zamračenosťou.

Váhy - prvé tri dni tohoto týždňa sa v zamestnaní snažte ako len najviac budete môcť. Počas nich máte priazeň hviezd na kariéru, ako aj na dosahovanie vynikajúcich výsledkov. Ale ani počas štvrtku a piatku sa nebudete mať na čo sťažovať.Taktiež aj v osobnom živote máte pred sebou iba pohodu a nádherné chvíle naplnené citmi a láskou. Preto si to nepokazte nejakou lacnou mimomanželskou aférou.

Škorpión - napriek ťažkostiam a problémom na vašom pracovisku sa vám darí zvládať vaše povinnosti a úlohy na výbornú, pretože máte dostatok energie zvládať všetky nepríjemnosti okolo vás. Máte možnosť si finančne veľmi polepšiť. Oblasť citov a lásky bude v priebehu týchto dní u vás pod maximálne priaznivým vplyvom hviezd či už ste zadaný, alebo slobodný. Ak plánujete potomstvo,alebo požiadať partnerov o ruku máte na to v priebehu tohoto týždňa to najideálnejšie obdobie.

Strelec - na pracovisku sa vám počas tohoto týždňa bude dariť všetko na čo siahnete. Rovnako tak aj kariérne si zlepšujete vašu pozíciu. Jediné čo vám bude chýbať je adekvátne finančné ohodnotenie na ktoré si budete musieť nejaký čas počkať.V osobnom živote ste v priebehu týchto dní pre všetkých okolo vás charizmatický a príťažlivý. Ste milý ku každému čím si získavate nový ch priateľov a s tými ktorých už máte si upevňujete vzájomnú spolupatričnosť.

Kozorožec - v zamestnaní sa vám nedarí tak, ako by ste chceli a ako ste si naplánovali čo vás dostáva do depresívnej nálady. Ak premýšľate nad zmenou zamestnania tak si toto rozhodnutie odložte na príhodnejšie obdobie. Teraz na to nieje dobrý čas. V súkromí to budete mať relatívne pokojné až na štvrtok, kedy sa dostanete do vážneho sporu s partnermi. Dúfajte, že sa vám to podarí dať počas víkendu do poriadku. Bola by škoda mať v priebehu voľna dusno a tichú domácnosť.

Vodnár - máte pred sebou naozaj nesmierne ťažký a náročný pracovný týždeň. Minimum práce čo má negatívny dopad aj na vaše financie s čoho ste nervózny a podráždený čo nieje dobré.V súkromí máte pred sebou bežné ničím výnimočným zaujímavé dni. V pondelok si ustrážte vaše emócie, hrozia hádky. V piatok by ste sa mali venovať partnerom, pretože vám vesmír praje v oblasti citov a lásky.v tomto duchu sa bude niesť aj nadchádzajúci víkend.

Ryby - napriek tomu, že sa vám v zamestnaní darí a máte aj podporu vašich nadriadených netešíte sa. Tak isto sa budete cítiť aj vy čo podnikáte. Proste máte ,,depku,,. Tá sa u vás prejaví aj počas štvrtku čo bude mať dopad aj na vaše partnerské spolužitie. Našťastie cez víkend sa upokojíte a všetko a všetko medzi vami dáte do poriadku. Budete prekvapený ako sa u vás doma pozitívne odzrkadlí vaša snaha byť veľkorysí.

16. 10. - 22. 10. 2017

19.10 o 20.14 hod. bude NOV v znamení VÁH. Je to siedmy astrologický dom, dom partnerstva aj pracovného.Ak mate problem v partnerstve poziadajte LUNU o pomoc.

BARAN
od pondelka do stredy očakávajte v zamestnaní prekážky a problémy, ktoré vám budú zasahovať hlavne do vašej kariéry. Vo štvrtok a piatok budete podráždený a nervózny, čoho dôvodom bude váš zhoršený zdravotný stav. našťastie vo vašom súkromí máte pred sebou príjemný týždeň. Hlavne víkend bude pekný. nedeľa sa bude niesť v znamení citov a lásky.
BÝK
po celý tento pracovný týždeň budete vo vašom zamestnaní doslova nadmieru spokojný, pretože bude pokojný. Nič mimoriadne sa nedeje a to vám momentálne vyhovuje. Rovnako tak aj vo vašom osobnom živote sa cítite v tieto dni fajn. Dokonca v utorok a v stredu strávite v spoločnosti vašich partnerov milé a láskyplné chvíle.
BLÍŽENCI
máte pred sebou taký zvláštny, prázdny pracovný týždeň až na malé nepríjemne zmeny. Ale tie v pohode zvládate. Dokonca sa môžete pristihnúť pri tom, že sa trochu nudíte a že by ste prijali viacej roboty. taktiež aj vo vašom súkromí je v tieto dni pokoj a kľud. na víkend by ste mohli pre vás a vašich partnerov naplánovať niečo milé a romantické. 
RAK
v utorok a vo štvrtok sa radšej na pracovisku vyhnite dôležitým obchodným rozhodnutiam, pretože na tieto úkony nebudete mať práve najvhodnejšie obdobie. V ostatných dňoch sa vám bude dariť veľmi dobre vo všetkom, do čoho sa pustíte. Vaše súkromie bude v utorok a v stredu plné lásky. Zvyšné dni sú pohodové a kľudné.
LEV
napriek niektorým neprajníkom z radou vašich spolupracovníkov a rôznym problémom, prekážkam,sklamaniam a nervozite sa vám darí úspešne napredovať vo vašej kariére.Vo vašom súkromí ste v priebehu týchto dní spokojný. Najmä štvrtok a piatok budú príjemné a pekné na všetko čo je spojené s láskou.
PANNA
Pre vás ako najpracovitejšie znamenie celého zverokruhu bude toto taký nemastný, neslaný týždeň vo vašom zamestnaní. Očakávajte menšie nepríjemné zmeny ktoré ale v pohode zvládnete. Radi by ste prijali by ste viacej roboty.taktiež aj vo vašom osobnom živote je pokoj. Preto budete mať počas víkendu možnosť urobiť si plány podľa vašej chuti a predstáv.
VÁHY
v tomto týždni sa na vašom pracovisku nebude diať nič, čo by si od vás vyžadovalo špeciálne nasadenie čo vám bude vyhovovať, pretože budete mať viac času a priestoru na vaše súkromie v ktorom si hlavne v utorok a v stredu v spoločnosti vašich partnerov či už stálych, alebo nových užijete veľa romantiky a láskyplných chvíľ.
ŠKORPION
v tomto týždni bude pre vás dôležité zvládnuť pondelok, počas ktorého sa vám nebude nič dariť. Ostatné pracovne dni už budu dobré, skôr také oddychové než pracovné. Naopak, vašom osobnom živote by ste mali pondelok využiť maximálne ako viete. napríklad sa sa vyberte s priateľmi niekam von medzi ľudí. Vás nezadaných tam niekde čaká nová láska.
STRELEC
máte chuť do roboty aj veľa dobrých nápadov, ale v tomto týždni vám to nieje nič platné. Nieje ten správny čas na to, aby ste ich predniesli vašim nadriadeným..Viete to a preto ste nespokojný. Ešte že vaše súkromie bude v tieto dni pokojné.Celý týždeň bude prebiehať relatívne dobre. Cez víkend, hlavne v sobotu si užijete veľa lásky a romantiky.
KOZOROŽEC
v tomto celom pracovnom týždni ste maximálne nervózny a napätý a to aj napriek tomu že vaši nadriadený vám prejavujú dôveru, podporujú vás a stoja na vašej strane. Snažte sa vašu nervozitu neprenášať do vášho súkromia, pretože v utorok sa doma aj bez toho nevyhnete veľmi ostrým hádkam kvôli tomu že vaši partneri už nejaký čas majú pocit, že sa im dostatočne nevenujete.
VODNÁR
vo vašom zamestnaní sa vám v tomto týždni po kariérnej stránke darí vynikajúco, ale stojí vás to nesmierne veľa nervov a úsilia. Na pokoji vám nepridáva aj slabé finančné ocenenie za vaše výkony a výsledky. V súkromí vás vo štvrtok a v piatok doma čakajú menšie hádky. Preto si dávajte pozor na slová, ktoré vyslovíte, aby ste situáciu nezhoršili.
RYBY
môžete sa tešiť, pretože je pred vami veľmi príjemný pracovný týždeň. Robota vám ide od ruky, máte dobré výsledky a ostáva vám ešte čas na to, aby ste pomohli aj vašim kolegom. Vo vašom osobnom živote sa pravdepodobne v pondelok nevyhnete menším výmenám názorov. V piatok a aj cez víkend si naopak užijete veľa príjemných a veselých zážitkov v kruhu vašej rodiny.

9. 10. - 15. 10. 2017

OD 9 DO 15.10.2017
Baran - celý tento pracovný týždeň je pre vás pokojný až tak, že vám to ako ohnivému znameniu nepáči, pretože vám vyhovuje byť neustále v akcii. Nuž my ostatný vám tento pokoj môžeme len potichu závidieť. Naopak v oblasti citov a lásky sa mám nesmierne darí takže máte pred sebou dni naplnené vzrušujúcimi zážitkami či už ste v trvalých, alebo len začínajúcich vzťahoch. Berte to ako dobrú inšpiráciu, ako naplánovať pre vás a vašich partnerov nadchádzajúci víkend.

Býk - od pondelka do stredy sa v zamestnaní snažte najlepšie ako dokážete, pretože počas týchto dní vám nebeská obloha nesmierne praje či už v kariérnom napredovaní, ale aj v ostatných pracovných aktivitách. Ale ani štvrtok a piatok nebudú zlé. Rovnako tak aj v osobnom živote, zvlášť v láske máte priazeň hviezd na vašej strane maximálne ako sa dá, takže v priebehu tohoto týždňa sa nebudete mať na čo sťažovať. Pozor len na prípadné mimo manželské aktivity.

Blíženci - celý tento pracovný týždeň ste na pracovisku nervózny a podráždený. Všetko vám padá z rúk, nič sa vám nedarí tak, ako by ste si to predstavovali a chceli. Až v piatok sa budete môcť ako tak realizovať, ale aj to iba pomaličky. v osobnom živote sa v priebehu týchto dní nebudú diať žiadne mimoriadne udalosti. Len vy budete aj doma v nedobrej nálade, pretože si prenášate stresy zo zamestnania do súkromia. Uvedomte si , že môžete tak pokaziť náladu aj vašim blízkym.

Rak - na pracovisku v priebehu pondelka a štvrtku nič neriešte, pretože sa vám nebude dariť tak ako by ste chceli. Preložte si to na ostatné dni, počas ktorých sa vám naopak bude dariť všetko na čo siahnete.v osobnom živote bude streda dňom počas ktorého máte priazeň nebeskej oblohy v oblasti citov a lásky.naplánujte si s partnermi romantický večer. naopak v sobotu si dávajte pozor na vaše reakcie smerom k nim, pretože hrozia nedorozumenia a prudké hádky.

Lev - tento pracovný týždeň vás zastihne v naozaj dobrej nálade. Žiadna nepríjemná udalosť vám ju nedokáže pokaziť. Zároveň je to ozaj dobrý základ na vaše dobré pracovné výsledky. V súkromí sa snažte v priebehu pondelka a utorka zabrániť nedorozumeniam medzi vami a partnermi. Počas nadchádzajúceho víkendu sa naopak pripravte na vlnu citov a lásky, ktorá sa prenesie na celú vašu rodinu. Budete spoločne prežívať silný pocit spolupatričnosti.

Panna - mali by ste sa pripraviť na to, že celý tento pracovný týždeň vám bude všetko padať rúk, nebudete schopný sa plne sústrediť čo vás bude znervózňovať, budete podráždený a nevrlý. Iba v priebehu piatku sa vám ako tak bude dariť zvládať vaše povinnosti.V súkromí máte pred sebou v podstate pokojné dni a predsa sa nebudete v kruhu vašej rodiny cítiť v pohode a uvoľnene, pretože si prenášate domov vaše problémy zo zamestnania. Snažte sa nekaziť vašim blízkym víkend vašou zamračenosťou.

Váhy - prvé tri dni tohoto týždňa sa v zamestnaní snažte ako len najviac budete môcť. Počas nich máte priazeň hviezd na kariéru, ako aj na dosahovanie vynikajúcich výsledkov. Ale ani počas štvrtku a piatku sa nebudete mať na čo sťažovať.Taktiež aj v osobnom živote máte pred sebou iba pohodu a nádherné chvíle naplnené citmi a láskou. Preto si to nepokazte nejakou lacnou mimomanželskou aférou.

Škorpión - napriek ťažkostiam a problémom na vašom pracovisku sa vám darí zvládať vaše povinnosti a úlohy na výbornú, pretože máte dostatok energie zvládať všetky nepríjemnosti okolo vás. Máte možnosť si finančne veľmi polepšiť. Oblasť citov a lásky bude v priebehu týchto dní u vás pod maximálne priaznivým vplyvom hviezd či už ste zadaný, alebo slobodný. Ak plánujete potomstvo,alebo požiadať partnerov o ruku máte na to v priebehu tohoto týždňa to najideálnejšie obdobie.

Strelec - na pracovisku sa vám počas tohoto týždňa bude dariť všetko na čo siahnete. Rovnako tak aj kariérne si zlepšujete vašu pozíciu. Jediné čo vám bude chýbať je adekvátne finančné ohodnotenie na ktoré si budete musieť nejaký čas počkať.V osobnom živote ste v priebehu týchto dní pre všetkých okolo vás charizmatický a príťažlivý. Ste milý ku každému čím si získavate nový ch priateľov a s tými ktorých už máte si upevňujete vzájomnú spolupatričnosť.

Kozorožec - v zamestnaní sa vám nedarí tak, ako by ste chceli a ako ste si naplánovali čo vás dostáva do depresívnej nálady. Ak premýšľate nad zmenou zamestnania tak si toto rozhodnutie odložte na príhodnejšie obdobie. Teraz na to nieje dobrý čas. V súkromí to budete mať relatívne pokojné až na štvrtok, kedy sa dostanete do vážneho sporu s partnermi. Dúfajte, že sa vám to podarí dať počas víkendu do poriadku. Bola by škoda mať v priebehu voľna dusno a tichú domácnosť.

Vodnár - máte pred sebou naozaj nesmierne ťažký a náročný pracovný týždeň. Minimum práce čo má negatívny dopad aj na vaše financie s čoho ste nervózny a podráždený čo nieje dobré.V súkromí máte pred sebou bežné ničím výnimočným zaujímavé dni. V pondelok si ustrážte vaše emócie, hrozia hádky. V piatok by ste sa mali venovať partnerom, pretože vám vesmír praje v oblasti citov a lásky.v tomto duchu sa bude niesť aj nadchádzajúci víkend.

Ryby - napriek tomu, že sa vám v zamestnaní darí a máte aj podporu vašich nadriadených netešíte sa. Tak isto sa budete cítiť aj vy čo podnikáte. Proste máte ,,depku,,. Tá sa u vás prejaví aj počas štvrtku čo bude mať dopad aj na vaše partnerské spolužitie. Našťastie cez víkend sa upokojíte a všetko a všetko medzi vami dáte do poriadku. Budete prekvapený ako sa u vás doma pozitívne odzrkadlí vaša snaha byť veľkorysí.

2. 10. - 8. 10. 2017

5.10. o 19.43 hod. bude SPLN v znamení BARANA. Je to prvý astrologický dom - naše ja a všetko, čo je s ním spojené.
BARAN
v pondelok budete mať maximálnu priazeň nebeskej oblohy. Bude to vynikajúci deň na prácu, kariéru, ale aj podnikanie. Od utorka do piatku očakávajte rôzne menšie prekážky, ale tie sa vám podarí s ľahkosťou zvládnuť. vaše súkromie bude v tomto týždni príjemné, pretože z vás bude vyžarovať veľká charizma a sexepeal, takže vďaka nim bude o vás veľký záujem zvlášť u opačného pohlavia.
BÝK
pondelok a utorok by ste v zamestnaní mali využiť maximálne ako dokážete. Budú to vynikajúce pracovné dni hlavne na posun vo vašej kariére. Streda až piatok vám prinášajú hlavne problémy, ktoré vám budú brániť venovať sa vašim povinnostiam.V osobnom živote by ste mali byť opatrný v utorok a v stredu. Hrozia vám doma zbytočné nedorozumenia.Naopak víkend bude plný lásky.
BLÍŽENCI
máte pred sebou ozaj veľmi pokojný pracovný týždeň. Možno bude pre vás až tak pokojný, že sa budete trochu nudiť. Využite to - napríklad sa vzdelávajte, alebo ponúknite pomoc vašim kolegom.Nie že to len ocenia, ale vrátia vám to, keď budete potrebovať pomoc vy. V súkromí máte pred sebou pokojné dni okrem štvrtku, počas ktorého sa môžete doma pohádať s partnermi.
RAK
ak máte v tomto týždni pred sebou dôležité rokovania, alebo neodkladné povinnosti, ktoré je nutné úspešne zvládnuť, tak na to všetko využite pondelok a utorok, pretože od stredy až do piatku to budete mať vo všetkom čo budete robiť mimoriadne ťažké. Najmä v kariére. Vo vašom osobnom živote to bude naopak. V utorok a v stredu sa budete len hádať. Až víkend bude pekný. Najmä nedeľa. Tá bude len o láske.
LEV
mali by ste sa pripraviť na ozaj veľmi náročný pracovný týždeň.Aj keď sa budete snažiť akokoľvek, nebude sa vám dariť v ničom , čo budete robiť. To isté sa bude týkať aj vašej kariéry. Aj vy čo podnikáte to budete mať veľmi kritické.K tomu všetkému aj v súkromí sa pochytíte s partnermi. Zvlášť vo štvrtok a piatok si nebudete vedieť prísť na meno.
PANNA
pre vás ako najpracovitejšie znamenie celého zverokruhu bude tento pracovný týždeň až priveľmi kľudný, takže je dosť možné, že sa budete aj trocha nudiť. Na druhej strane toto pokojné obdobie môžete využiť napríklad na štúdium nejakej odbornej literatúry. Aj váš osobný život sa bude v tieto dni niesť v pokojnom duchu až na štvtrok, kedy je možné, že sa doma trochu ,,posekáte,,.
VÁHY
pondelok a utorok budú pre vás vynikajúce pracovné dni počas ktorých budete úspešný vo všetkých vašich úlohách a povinnostiach.Podobne budú úspešné aj vo vašej kariére. Od stredy až do piatku sa vyskytnú problémy. V súkromnej oblasti vášho života si v utorok a stredu dávajte pozor na to čo doma poviete, pretože hrozia hádky. Naopak cez víkend si užijete veľa romantiky.
ŠKORPION
tento pondelok bude pre vás pracovne úplne dokonalý. Ale aj po zvyšok týždňa sa vám bude veľmi dobre dariť, napriek tomu ze zo strany vašich nadriadených budete cítiť málo podpory a náklonnosti. Taktiež aj v oblasti lásky sa budete úspešný. Je tu príležitosť založiť si nové vzťahy, splodiť potomstvo, iskra do stálych vzťahov.
STRELEC
mali by ste sa pripraviť na pomerne náročný pracovný týždeň počas ktorého sa dozviete o veľkom množstve nepríjemných zmien. Iba z veľkou dávkou trpezlivosti sa vám ako tak to všetko co sa deje vo vašom zamestnaní ustojíte.
Vo vašom súkromí si už v pondelok budete s partnermi užívať romantický večer, ale v piatok a v nedeľu sa nevyhnete malým, ale nepríjemným hádkam.
KOZOROŽEC
na vašom pracovisku sa v tieto dni bude diať veľa pozitívnych zmien, s ktorých s sa ale nedokážete tešiť, pretože vám bude chýbať elán a aj energia, čo sa samozrejme negatívne odzrkadlí aj na vašich výkonoch. V osobnom živote zažijete množstvo kritických momentov hlavne v oblasti lásky. Sú možné hádky, rozchody, rozvody.
VODNÁR
v priebehu týchto dní sa nebudete mať dôvod sťažovať na nedostatok práce . Tej máte veľa a ide vám pekne od ruky. Stíhate aj nemožné, ale máličko budete nespokojný s vašim finančným ohodnotením za vaše výsledky a výkony. Vaše súkromie bude celý týždeň v pohode. Láska vás bude hriať a tešiť najmä v utorok a v piatok.
RYBY
v tomto týždni budete mať v práci, ale aj v podnikaní celkom dosť chaosu a stresu. Budete s toho síce dosť podráždený a nervózny, ale nakoniec to všetko ako tak zvládate. V oblasti lásky ako aj v citovom živote sa počas týchto dní budete trápiť, pretože žiarlite. celkovo budete mať pomerne hekticky týždeň na neprijemne zmeny.

25. 9. - 1. 10. 2017

BARAN
počas týchto dní sa nebudete cítiť v psychickej pohode. Budete podráždený, nervózny a deprimovaný. No napriek všetkým týmto nepríjemným pocitom sa vám v zamestnaní, v podnikaní a kariérne darí. V osobnom živote,zvlášť v oblasti lásky sa môžete tešiť na príjemné chvíle v spoločnosti vašich partnerov. Vy nezadaný zase z nových vzťahov.
BÝK
celý tento pracovný týždeň budete bez nálady. Ani robota vás nebude baviť čo bude mať negatívny dopad na vaše pracovné výkony, ale aj výsledky. Preto sa radšej venujte len tým najnutnejším povinnostiam. Ešte že v osobnom živote, v citovej oblasti bude všetko v najlepšom poriadku. Ak ste nezadaný a túžite po láske, nezostávajte cez víkend doma a vyberte sa medzi ľudí.
BLÍŽENCI
v zamestnaní sa pokúste postíhať čo najviac počas pondelka. V tento deň sa vám bude aspoň ako tak dariť, pretože od utorka do štvrtka to budete mať naozaj náročné. Piatok už bude pokojný. V súkromí sa snažte doma v stredu vyhnúť zbytočným výmenám názorov medzi vami a vašou rodinou. Naopak v piatok vám vesmír bude priať v oblasti lásky.
RAK
mali by ste sa pripraviť na to, že vo vašom zamestnaní vás v priebehu utorka a stredy čakajú mimoriadne náročné dni, ktoré vás budú stáť veľa psychických síl. Našťastie počas štvrtku a piatku sa všetko okolo vás začne upokojovať. vaše súkromie nebude poznačené v tomto týždni ničím významným. V pondelok malé hádky, štvrtok bude naplnený romantikou, víkend príjemný, pokojný.
LEV
máte pred sebou celý tento pracovný týždeň maximálne pohodový. Ste ohnivé znamenie, ktoré má rado akciu, preto vám nemusí vyhovovať tento stav, ale nestresujte sa pretože sa nič nedeje. Užívajte si to.Vaše súkromie bude v tieto dni mierne rozkolísané. v pondelok sa budete tešiť z lásky, naopak v stredu a vo štvrtok sa nevyhnete ostrým hádkam. Víkend už bude v pohode.
PANNA
tento týždeň bude pre vás vo vašom zamestnaní skúškou vašej trpezlivosti a odolnosti. V pondelok sa vám bude ešte ako tak dariť, ale od utorka do štvrtku sa budete musieť zaoberať iba problémami a prekážkami. Až v piatok sa situácia okolo vás začne upokojovať. Vo vašom osobnom živote sa v stredu nevyhnete hádkam, ktoré sa vám v piatok podarí dať do poriadku a pohody.
VÁHY
v tieto dni budete na pracovisku bez nálady, podráždený, nervózny. Nič vás nebude baviť ani práca nie a to sa bohužiaľ negatívne naplno prejaví aj na vašich výsledkoch a výkonoch.Našťastie aspoň že vo vašom súkromí ste spokojný. Dokonca si cez víkend vy zadaný užijete veľa romantiky a vy nezadaný, máte príležitosť stretnúť svoju novú lásku.
ŠKORPION
je pred vami vyslovene úžasný pracovný týždeň. Ste plný energie a elánu, preto vám ide robota doslova od ruky čo má samozrejme pozitívny dopad aj na vaše finančné ohodnotenie. Super sa bude dariť aj vám podnikateľom. Aj vaše súkromie sa bude v tieto dni niesť vo veľmi prijemnej atmosfére. Najmä počas štvrtku a piatku.
STRELEC
očakávajte , že v zamestnaní budete počas týchto dní konfrontovaný z veľkého množstva nepríjemných pracovných zmien, ktoré sa vám podarí ako tak ustáť iba vďaka tomu, že sa dokážete obrniť vnútorným pokojom a trpezlivosťou. V súkromí by ste mali byť obozretný hlavne v pondelok. Hrozia nevery - pozor. A opatrný buďte aj cez víkend. Mohol by byť plný hádok.
KOZOROŽEC
Od pondelka do stredy budete v zamestnaní čeliť problémom, ktoré vo vás vyvolajú vnútorný nepokoj a nervozitu.No vo štvrtok a piatok sa situácia rapídne zmení. Dozviete sa o priaznivých zmenách pre vás.Vaše súkromie bude po celý týždeň poznamenaný flirtom. Preto pozor vy zadaný, aby ste neprekročili hranicu hlavne v stredu a vo štvrtok.
VODNÁR
tento týždeň bude veľmi prajný hlavne pre vás čo si idete tvrdo za kariérou. Úspešný budete aj v plnení si vašich úloh a povinností. No z finančného hľadiska sa to bohužiaľ neodzrkadlí. Váš osobný život bude v tieto dni ako na hojdačke. Raz hore a raz dole. V stredu láska, v sobotu hádka,nedeľa bude opäť v pohode.
RYBY
v priebehu týchto dní budete na pracovisku taký nijaký, úplne bez elánu a energie pritom sa nič podstatne negatívne, čo by malo za následok, aby ste sa tak cítili nebude diať. Rovnako tak aj vo vašom osobnom živote to bude podobne. napriek tomu, že ste obklopený vašimi blízkymi sa budete cítiť nemilovaný a sami.

18. 9. - 24. 9. 2017

20.9. o 6.32 hod. bude NOV v znamení PANNY-astrologicky dom prace a zdravia. Poziadajte o pomc LUNU v case NOVU.

BARAN
je pred vami taký nijaký pracovný týždeň v priebehu ktorého sa nebudú diať žiadne mimoriadne či už negatívne, alebo pozitívne veci čo je dobré, pretože ste bez nálady a to vám bráni plne sa sústrediť. Vo vašom osobnom živote máte pred sebou pokojné dni. Pondelok, utorok ako aj celý víkend budú veľmi príjemné hlavne v oblasti citov a lásky.
BÝK
Od pondelka do štvrtka sa vo vašom zamestnaní budú diať priaznivé zmeny. Robota vám pôjde od ruky a čo vás určite poteší je to, že vaša finančná situácia je na vzostupe. Piatok bude pokojný. V súkromí už v pondelok prežijete veľa láskyplných chvíľ s vašimi partnermi a tieto pocity si prenesiete aj do nadchádzajúceho víkendu, ktorý bude veľmi príjemný.
BLÍŽENCI
napriek tomu že ste v tieto dni bez nálady možno až depresívny ste vo vašom zamestnaní mimoriadne úspešný vo všetkom čo budete robiť. Dokonca sa vám bude dariť v budovaní vašej kariéry. Váš súkromný život bude v tomto týždni pod jedným znakom a tým je láska. Hlavne v pondelok,utorok a v nedeľu si jej užijete do sýta.
RAK
od pondelka do stredy a aj v piatok môžete na vo vašom pracovisku robiť čokoľvek. všetko sa vám bude dariť presne tak ako to chcete. Iba vo štvrtok sa radšej držte v úzadí. Váš osobný život bude už pondelok zaujímavý v oblasti lásky. Je vysoko pravdepodobné, že stretnete niekoho z minulosti, ku komu ste prechovávali vrúcne city. Vy nezadaný, pripravte sa na neočakávané zamilovanie sa.
LEV
v pondelok a v utorok by ste sa v zamestnaní mali snažiť urobiť všetko, čo ste si na tento týždeň naplánovali, pretože od stredy až do piatku sa budete potýkať iba s problémami a prekážkami. Vaše súkromie bude v utorok a v stredu hlavne o citoch a láske. Nadchádzajúci víkend bude príjemný. Môžete ho využiť napríklad na venovanie sa vašim koníčkom, alebo tráviť čas s vašou rodinou .
PANNA
ste bez nálady, depresívny, podráždený, ale ak ide o vaše pracovné povinnosti chováte sa ako pravý profesionáli. Vaše pracovné povinnosti si plníte na sto percent. Dokonca sa vám darí pokračovať v budovaní kariéry. V súkromí si budete môcť v spoločnosti vašich partnerov počas pondelka, utorka a nedele užijete veľa lásky.
VÁHY
od pondelka do štvrtku sa u vás v zamestnaní budú diať postupné priaznivé zmeny, ktoré budú mať pozitívny dopad a na vaše financie. Piatok bude pre vás pokojným pracovným dňom. Vo vašom osobnom živote si pondelok rezervujte na lásku. V tejto oblasti vám budú hviezdy naklonené maximálne. Aj víkend bude veľmi príjemný.
ŠKORPION
V tomto týždni či už pôjde o vaše pracovné povinnosti, kariéru, alebo financie, očakávajte iba jedno - úspech.Konečne máte po dlhom čase pred sebou obdobie, v ktorom môžete riešiť všetko, čo je pre vás dôležité. Vo vašom súkromí sa nebudú diať žiadne mimoriadne udalosti, ktoré by si od vás vyžadovali vašu osobnú angažovanosť.
STRELEC
tento pracovný týždeň bude pre vás tak trochu zvláštny. Na jednej strane sa dozviete o zmenách, ktoré nebudú moc príjemné a na druhej strane budete vašimi nadriadenými ocenený za vaše doterajšie dobré výsledky. Vy nezadaný by ste mali v pondelok vybehnúť niekam medzi ľudí napríklad na kávu, pretože máte príležitosť stretnúť vašu životnú lásku.
KOZOROŽEC
aj keď sa snažíte robiť ako len najlepšie viete, vaši nadriadený sú s vami nespokojný. Snažte cez to preniesť a nerobte predčasné uzávery. Venujte sa tomu čomu máte.Vo vašom osobnom živote sa doma v utorok nevyhnete nepríjemným hádkam. Našťastie v piatok sa všetko urovná , takže víkend už bude príjemný.
VODNÁR
vašu snahu a odhodlanie pracovať najlepšie ako dokážte vám nikto nemôže uprieť, ale aj tak vám to nebude nič platné. Proste sa vám nebude dariť skoro nič čo budete robiť. A ani z finančného hľadiska nebudete mať dôvod na spokojnosť. Ešteže vo vašom súkromí je všetko v poriadku, no dokážete si to užívať? Zrejme nie.
RYBY
počas týchto dní ste nesvoji, podráždený a snáď aj v malej depresii. A to sa bohužiaľ bude negatívne odzrkadľovať na všetkom čo budete robiť. Prato sa venujte len tomu, čo je nevyhnutné urobiť a ostatné si odložte na vhodnejšie obdobie. V súkromí vás v utorok čakajú malé nedorozumenia, ktoré sa vám v piatok podarí odstrániť.Víkend bude plný lásky.

11. 9. - 17. 9. 2017

BARAN
máte pred sebou kľudný a pohodový pracovný týždeň počas ktorého sa nebudú diať žiadne dramatické situácie. Ste ohnivé znamenie, ktoré potrebuje akciu, preto je dosť možné, že sa budete aj trochu nudiť. V osobnom živote si dávajte doma v utorok pozor, pretože hrozia nedorozumenia. Naopak, vo štvrtok a aj počas víkendu si užijete úžasné dni naplnené smiechom a radosťou.
BÝK
v tomto týždni môžete byť maximálne spokojný, pretože v zamestnaní vám všetko klape tak ako má. Robota vám ide od ruky, čo má pozitívny dopad aj na vašu kariéru. Ale čo vás najviac bude tešiť je to, že vám vaše financie rastú. V súkromí budete mať v priebehu týchto dní iba pohodu a pokoj. Dokonca streda a celý víkend budú pod vplyvom vrúcnych citov a lásky.
BLÍŽENCI
počas pondelku a utorku sa v zamestnaní môžete tešiť na super zmeny, ktoré vám z dlhodobého hľadiska prinesú hlavne lepšie finančné ohodnotenia. Zostávajúce dni budú pokojné a v pohode.Vo vašom osobnom živote sa v utorok doma nevyhnete nedorozumeniam medzi vami a vašou rodinou, ale už vo štvrtok a cez víkend sa to zmení. Budete sa tešiť s prejavov lásky zo strany vašich partnerov.
RAK
na vašom pracovisku to bude v tieto dni ako na hojdačke. V utorok si dávajte pozor na všetko čo budete robiť. Hrozia neúspechy a v piatok opäť pozor, ale na všetko čo sa bude týkať finančných investícií. Ostatné pracovné dni sú pohode.
V súkromí vám budú v stredu a cez víkend hviezdy priať v oblasti lásky. preto hlavne vy nezadaný nezostávajte v tieto dni doma.
LEV
očakávajte, že v tieto dni budete musieť na pracovisku čeliť veľkým problémom a prekážkam, ale napriek tomu sa vám naďalej darí v budovaní vašej kariéry. Klobúk dole pred vašou vytrvalosťou.Vo vašom súkromnom ako aj citovom živote ste počas tohoto týždňa spokojný. Dokonca vám zostáva čas venovať sa svojim záľubám a koníčkom.
PANNA
v pondelok a v utorok očakávajte na vašom pracovisku zmeny, ktoré vás potešia. Od stredy až do piatku ste úspešný vo všetkom, čo ste si na tieto dni naplánovali, preto môžete byť sami zo sebou právom spokojný. V súkromí sa v priebehu utorka snažte vyhnúť zbytočným nedorozumeniam medzi vami a vašimi blízkymi. Šetrite si energiu na štvrtok a na víkend. Tieto dni budú totiž o láske a vášni.
VÁHY
konečne budete môcť na vašom pracovisku uplatniť váš zmysel pre detail, pretože všetko klape tak ako má. Nikto a nič vám nebe brániť v plnení si vašich povinností tak, ako to vám najviac vyhovuje. Úspešný budete aj kariérne a aj finančne. Rovnako tak sa vám bude dariť aj vo vašom osobnom živote. Zvlášť v stredu a cez víkend.
ŠKORPION
určite vás poteší, že aj vám sa v zamestnaní konečne darí tak, ako ešte nikdy. Vaša kariéra je na vzostupe, robotu stíhate dokončiť v predstihu. Máte byť na čo hrdý, pretože ste si to všetko poctivo vydreli. Dariť sa bude aj vám čo podnikáte.
Aj v oblasti vášho súkromia nemáte dôvod na nespokojnosť. Všetko doma je v absolútnom poriadku.
STRELEC
vo vašom prípade v pracovnej oblasti v tomto týždni platí - za úžasnú prácu, úžasnú plácu. Všetko do čoho sa pustíte vám totiž ide všetko ako po masle a to je len a len vaša zásluha. Taktiež aj v oblasti lásky vám hviezdy prajú. Zvlášť vám nezadaným prináša nové možnosti získať budúcu trvalú lásku. Preto nezostávajte doma, ale choďte medzi ľudí.
KOZOROŽEC
v práci to počas tohoto týždňa budete mať ťažké a náročné. To sa bude týkať aj vašej kariéry. Bohužiaľ podobné nepríjemnosti sa nevyhnú ani vám čo pracujete v súkromnom sektore.Nie je preto divné, že ste s toho všetkého deprimovaný. Ešteže vo vašom osobnom živote klape všetko tak ako má. Ste obklopený láskou, ale pre všetky tie pracovné neúspechy si to neviete užiť ani precítiť.
VODNÁR
v priebehu týchto dní sa na nedostatok roboty nebudete mať dôvod sťažovať.No bohužiaľ za vaše výkony nebudete finančne ocenený tak ako by ste si zaslúžili a to vás mrzí. Vaše súkromie bude v tomto týždni pokojné a harmonické. Štvrtok bude plný lásky a víkend? Ten bude taký nijaký.
RYBY
máte pred sebou doslova nudný pracovný týždeň. Nebudú sa diať žiadne ani dobré, ani zlé mimoriadne udalosti, ktoré by si vyžadovali od vás priamu, osobnú angažovanosť. V osobnom živote sa snažte zabrániť počas utorka zbytočným hádkam o ničom. Vo štvrtok vás čaká veľa lásky a sladkého udoborovania. Víkend bude Kľudný.

4. 9. - 10. 9. 2017

HOROSKOPY OD 4 do 10.9.2017

6.9 je SPLN v znameni RYB. o 8.05 hod. Je to 12 astrologicky dom - dom skrytych nepriatelov. Ako je smrtelne ochorenie,imobilita,vezenie...Ak mate v tychto smeroch problem poziadajte o pomoc LUNU.

Baran - je pred vami naozaj veľmi úspešný pracovný týždeň, ktorý bude pre vás plný neočakávaných a náhlych pozitívnych správ zmien.Všetko čomu sa budete venovať meníte na slušné finančné zisky. Rovnako tak aj v osobnom živote sa vám darí a každá vaša aktivita je korunovaná úspechom. Máte príležitosť sa zoznámiť s vašou novou láskou a vy čo ste v stabilných vzťahoch a plánujete založenie rodinky tak si počas víkendu zariaďte, aby ste neboli ničím a nikým rušený.

Býk - v zamestnaní vás počas tohoto týždňa čaká pohoda a kľud. To vám vyhovuje, pretože si budete môcť dovoliť poľaviť vo vašom nasadení a zároveň si tak aj oddýchnuť. V priebehu utorka a soboty máte na svojej strane náklonnosť a priazeň nebeskej oblohy v oblasti citov a lásky. Naopak, počas štvrtku buďte opatrný a obozretný,hlavne v komunikácii s vašimi partnermi, pretože by ste sa nechali vtiahnuť do ostrých výmien názorov čím by ste si pokazili víkend.

Blíženci - tento týždeň sa na pracovisku nebudete cítiť príjemne. Nie preto, že by ste mali problémy s plnením si vašich povinností, ale preto, lebo cítite, že zo strany vašich nadriadených sú smerované určité výhrady a výčitky. Opatrne zistite o čo ide.Taktiež aj v oblasti citov , partnerského spolužitia máte pocit, že nieje všetko v poriadku. Máte totiž podozrenie že vaše polovičky, sú vám neverné. No nebuďte unáhlený vo vašich reakciách. najskôr si všetko dobre preverte aby ste mali úplnú istotu, inak hrozí, že vyrobíte medzi vami veľmi vážnu situáciu, ktorú by ste ozaj dlho dávali do poriadku.

Rak - počas prvej polovice tohoto týždňa si v zamestnaní ,,užijete,, hlavne stres a napätie, ktoré vám budú brániť pracovať na sto percent. Ale našťastie druhá polovica k vám bude milosrdná, takže sa vám podarí dať všetko do poriadku a stihnete aj zameškané. V priebehu utorka a celého víkendu sa budete doslova kúpať v prívale lásky a citov. Preto buďte o to viac opatrnejší vo štvrtok aby ste si to nepokazili zbytočnými hádkami a nedorozumeniami medzi vami a vašimi partnermi.

Lev - v priebehu týchto dní sa budete môcť tešiť s toho, že vaša kariéra stúpa priam závratnou rýchlosťou smerom nahor. Vaša finančné transakcie vám prinášajú veľmi dobré zisky, ale nič s toho vám nebude robiť radosť, pretože v sebe cítite vnútorný nepokoj, ktorý vám bráni tešiť sa z vašich úspechov. Pre rovnaké pocity si nebudete schopný vychutnať prejavy lásky zo strany vašich partnerov čím bohužiaľ riskujete, že počas nadchádzajúceho víkendu medzi vami vznikne napätie a dusná atmosféra.

Panna - v zamestnaní budete čeliť výhradám a aj výčitkám zo strany vašich nadriadených čo vás nemilo zaskočí. Skúste sa cez to preniesť a venujte sa len vašim povinnostiam. Ak chcete zistiť o čo ide, tak to robte veľmi citlivo.Aj v súkromí sa nebudete mať dôvod cítiť dobre, pretože máte podozrenie, že sú vám vaši partneri neverný. No skôr ako sa rozhodnete s nimi túto záležitosť otvorene prebrať, overte si všetky fakty a až potom reagujte. Inak by ste riskovali naozaj vážne poškodenie vzťahov medzi vami.

Váhy - u na pracovisku bude v priebehu tohoto týždňa pokoj a pohoda, čo vám príde vhod. Môžete tak poľaviť vo vašom nasadení a trochu si tak aj oddýchnuť.Počas utorka a soboty vás bude vesmír podporovať v láske a citoch. Preto vo štvrtok dávajte pozor na vaše reakcie smerom k vašim partnerom. Mohli by ste sa nechať vyprovokovať k ostrým výmenám názorov čo by vám narušilo príjemnú pohodu počas nadchádzajúceho víkendu. A to by bola škoda.

Škorpión - máte pred sebou naozaj pracovne výnimočne úspešný týždeň. Vaše úlohy a povinnosti zvládate s ľahkosťou čo nezostáva bez povšimnutia vašich nadriadených. Môžete sa tešiť z dobrého finančného ohodnotenia za vaše výsledky. Taktiež aj vy čo podnikáte , máte dôvod na spokojnosť. V utorok sa snažte vyhnúť hádkam s vašimi partnermi, pretože by to boli vlastne spory o ničom. No ak sa vám to nepodarí, nerobte si s toho ťažkú hlavu, pretože už vo štvrtok sa vám podarí všetko dať do poriadku sladkým spôsobom.

Strelec - tento týždeň sa budete v zamestnaní trápiť. Okrem toho vás ovládne pocit, že ste za vaše doterajšie výkony a výsledky nedocenený a aj finančne neocenený čo vám tiež nepridá na nálade. Nič neriešte, na žiadne zmeny nemáte vhodné obdobie. Presmerujte vašu energiu na partnerov a to zvlášť počas stredy a štvrtku. Tieto dni máte v oblasti citov a lásky priazeň hviezd na vašej strane. Čo tak v priebehu víkendu pripraviť pre nich nejaké milé prekvapenie?

Kozorožec - z pracovného hľadiska budete tento týždeň veľmi spokojný. Práce máte tak akurát, takže ju zvládate bez problémov. Dokonca môžete očakávať aj príjemné správy. Aj v súkromí vás čakajú zaujímavé chvíle. Pôjde o intímnu oblasť. No skôr pôjde o vaše tendencie prežívať ich mimo vašich domovov čo znamená, že vy zadaný budete v pokušení byť neverný. Preto si dobre premyslíte, či vám to bude stáť za to, ohroziť stabilný vzťah jeho zničením pre chvíľku vzrušenia.

Vodnár - máte v sebe nesmierne veľa energie, chuti a entuziazmu do práce, ale nebudete ich mať ako využiť, pretože roboty bude málo čo vás bude doslova mrzieť.O nič nejde. Ostanú vám na aktivity vo vašom osobnom živote. V tejto oblasti vášho života máte pred sebou pokojné a pohodové dni. Takže máte možnosť pre rodinu, partnerov, ale aj priateľov v priebehu nadchádzajúceho víkendu pripraviť nejaké zaujímavé a príjemné prekvapenie plné zábavy.

Ryby - tento týždeň máte naozaj veľa práce a to vás dostáva do vnútornej nepohody, pretože máte obavy čo to všetko dokážete zvládnuť včas a podľa predstáv vašich nadriadených. Na nálade vám nepridáva ani to, že sa cítite nedocenený a to vám berie chuť do roboty. K tomu všetkému sa pridávajú aj nepríjemnosti vo vašom osobnom živote. Zvlášť vás mrzí, že medzi vami a vašimi partnermi neviete počas týchto dní nájsť súzvuk v názoroch, ale naopak sú medzi vami ich ostré výmeny.

28. 8. - 3. 9. 2017

Baran - v priebehu tohoto týždňa si budete môcť v zamestnaní trochu poľaviť vo vašom pracovnom nasadení. Zo strany vašich nadriadených nehrozia žiadne tlaky, takže všetky vaše naplánované úlohy budete môcť riešiť v pokojnej atmosfére. V súkromí si dávajte počas pondelka pozor na úplne zbytočné, ale o to ostrejšie výmeny názorov s vašimi rodinnými príslušníkmi a zvlášť s partermi. Energiu si ušetrite na stredu, ktorá bude naplnená láskou a nehou.

Býk - máte pred sebou pracovný týždeň počas ktorého sa nebudú diať žiadne mimoriadne udalosti, takže si budete môcť v príjemnej atmosfére plniť všetky vaše povinnosti. Ostane vám tak viac priestoru venovať sa v súkromí vašim záľubám a koníčkom, na ktoré ste v poslednom období nemali čas. V priebehu štvrtku a piatku vám nebeská obloha praje v citovej oblasti vášho života či už ste v dlhodobých vzťahoch, alebo iba si hľadáte lásku.

Blíženci - tento týždeň je pre vaše znamenie doslova úžasný v pracovnej oblasti. Očakávajte pozitívne zmeny. Úspešne si budujete kariéru a vôbec na čo len pomyslíte sa vám podarí dotiahnuť k vašej spokojnosti. Rovnako tak aj v osobnom živote budete ,,žať,, iba bohatú úrodu. Vy, čo ste v stabilných vzťahoch, tie si utužujete a upevňujete a vy čo túžite po láske, určite počas víkendu neostávajte dom , ale vyberte sa niekam medzi ľudí. Tam na vás čaká. je možný aj prírastok do rodiny.

Rak - v utorok a v piatok buďte v zamestnaný obozretný a opatrný zvlášť ak plánujete podpisovať dôležité obchodné dohody, alebo pracovné zmluvy. Ostatné dni sú dobré a prajné na všetky vaše projekty a plány. V oblasti citov a lásky máte pred sebou veľmi príjemný celý týždeň. Zvlášť od štvrtka by ste sa mali snažiť vašim partnerom prejavovať vašu náklonnosť. Vráti sa vám to dvojnásobne. Počas víkendu očakávajte nejakú veľmi milú správu, ktorá bude dôvodom na oslavu.

Lev - na pracovisku sa u vás v priebehu týchto dní nebude diať nič zvláštne. Bude to pokojný týždeň čo vám moc nevyhovuje, pretože vám vyhovuje, keď okolo vás cítite akciu a neustály pohyb. Ušetrenú energiu si odložte hlavne na pondelok a utorok, pretože ju budete potrebovať pretože počas týchto dní sa doma nevyhnete nedorozumeniam a hádkam, ktoré budete musieť ,,hasiť,,. To sa vám podarí až cez víkend.

Panna - aj tento v tento týždeň sa budete na pracovisku cítiť ako ryba vo vode čo sa aj pozitívne odzrkadlí na vašich výkonoch a výsledkoch, ktoré vám pomáhajú aj v postupe na kariérnom rebríčku. K tomu všetkému
sa dozviete aj pozitívne novinky. Podobne to bude aj vo vašom osobnom živote. vaše stabilné vzťahy sa upevňujú a utužujú, užívate si veľa lásky a vy nezadaný, ktorý túžite po vzťahu nezostane bez neho. Spoznáte vašeho životného partnera.

Váhy - ak potrebujete trochu spomaliť a odpočinúť si, tak počas tohoto týždňa si to budete môcť dovoliť, pretože u vás v zamestnaní bude pokoj a pohoda. nemusíte sa obávať žiadnych neočakávaných udalostí, ktoré by od vás vyžadovali mimoriadne pracovné nasadenie. V osobnom živote je rovnako kľud a štvrtok a piatok si budete s partnermi užívať príjemné spoločné chvíle plné lásky. ostane vám ešte aj dostatok času na vaše osobné záujmy,alebo koníčky.

Škorpión - rovnako ako počas minulého, tak aj v tomto týždni budete v zamestnaní pod veľkým tlakom a stresom a k tomu všetkému naďalej pretrvávajú aj vaše zlé pocity, že niekto z vašich kolegov sa vám snaží škodiť. Ale to všetko našťastie nemá na vaše dobré finančné zisky žiadny vplyv. V utorok a v stredu si s partnermi užijete veľa lásky a nehy, ale to sa zmení na ostré hádky už v piatok, pretože máte podozrenie, že sú vaše polovičky s niekym v tajnom spojení.

Strelec - v priebehu týchto dní sa bude na pracovisku snažiť robiť kariéru. vaša snaha presadiť sa je veľká, ale aby ste dosiahli váš cieľ budete si musieť poriadne vysoko vyhrnúť rukávy, pretože to pôjde ťažko, ale našťastie, pôjde to. V súkromí máte pred sebou ozaj pokojné a príjemné dni, ktoré vo vás budú trochu evokovať určitý stereotyp, preto sa chopte iniciatívy a pripravte pre celú vašu rodinu aspoň cez víkend nejakú zaujímavú aktivitu, ktorou sa dokážete spoločne zabaviť.

Kozorožec - máte dostatok zaujímavej práce a aj v kariére sa vám darí, ale cez to všetko ste nespokojný, pretože sa cítite finančne nedocenený za vaše dosahované výsledky. Začínate vážne uvažovať o zmene zamestnania. ešteže v súkromí ste spokojný a aj všetko čo sa týka vašej rodiny a partnerského spolužitia je fajn.Využite nadchádzajúci víkend na niečo, čím by ste si zlepšili náladu ešte viac. Navštívte napríklad vašich priateľov, alebo sa vyberte na nejaké
kultúrne podujatie.

Vodnár - počas tohoto týždňa zistíte , že na pracovisku máte okolo seba neprajníkov,ktorý sa vám snažia robiť všetko, čím by vás dokázali v očiach vašich nadriadených zhodiť, ale k ich nevôli sa vám darí všetko zvládať a aj kariérne sa posúvate. v osobnom živote je v priebehu týchto dní všetko v poriadku. A ak máte potrebu si niečo dokázať v súvislosti s opačným pohlavím tak to urobte, ale buďte opatrný.

Ryby - aj pre vaše znamenie je tento pracovný týždeň pokojný a pohodový. Všetko, čo ste si naplánovali sa vám darí dotiahnuť do úspešného konca a ešte vám ostáva čas na štúdium nejakej odbornej literatúry, ktorou si obohatíte vaše doterajšie skúsenosti. V utorok si dávajte doma pozor na malé, ale o to ostrejšie výmeny názorov. No už cez víkend sa všetko upokojí a medzi vami a vašimi blízkymi opäť
zavládne príjemná atmosféra.

21. 8. - 27. 8. 2017

21.8 je NOV v znameni LEVA. O 19.33 hod. Mozete si priat deti, milencov, vyhrat. Poziadajte o pomoc LUNU.

Baran - máte pred sebou pracovne kľudný týždeň, tak že si budete môcť dovoliť zvoľniť vaše pracovné nasadenie, čo vám v tieto horúce letné dni padne vhod. Taktiež aj v osobnom, partnerskom a rodinnom spolužití máte pred sebou pohodové dni.Prázdniny sa o pár dni skončia, tak by bolo dobre pozvať si priateľov aj s ich deťmi a počas víkendu si urobiť spoločnú párty.
Býk - mali b ste byť naozaj pripravený na veľmi náročný, pracovný týždeň plný stresov a psychického vypätia. Nebudete mať možnosť venovať sa vašim povinnostiam, preto sa snažte zachovať pokoj a rozvahu. Ešte že v súkromí sa nebudete musieť zaoberať ničím závažným, čo by od vás vyžadovalo osobnú angažovanosť. Počas víkendu sa snažte relaxovať a odpočívať.
Blíženci - aj keď sa u vás v zamestnaní vyskytnú menšie komplikácie, cez to všetko sa vám bude dariť úspešne plniť všetky pracovné povinnosti, ktorý ste boli vašimi nadriadenými poverený. Partnerské a aj rodinné spolužitie sa bude niesť v duchu pokoja, harmónie a vzájomnej spolupatričnosti. Máte pred sebou víkend plný zábavy v spoločnosti vašich najbližších.
Rak - tento pracovný týždeň budete stíhať všetko a pri tom si budete môcť dovoliť aj s kolegami trochu sa venovať aj niečomu čo je mimo vašich úloh. Dokonca ani vašim nadriadeným to nebude prekážať , ak vás uvidia, že nevenuje všetok čas iba práci. Rovnako aj doma bude prevládať iba milá a príjemná nálada medzi všetkými. Taktiež aj počas víkendu sa budete cítiť spokojne a v dobrej nálade.
Lev - od pondelka až do stredy sa u vás v zamestnaní nebude diať nič mimoriadne, ale od štvrtka do piatku sa vám bude dariť všetko na čo iba pomyslíte.Tak že sa vám podarí dohnať aj to, čo ste počas prvých troch dní nestihli. V8š sitový, rodinný aj partnerský život nebude počas týchto dní rušený žiadnymi negatívnymi okolnosťami, ktoré by vám mali kaziť celkovú pohodu v kruhu vašich najbližších.
Panna - tento pracovný týždeň vám nebude vyhovovať, lebo v zamestnaní bude veľa nervozity a stresov, čo bude narúšať vašu koncentrovanosť na vaše povinnosti s čoho budete aj vy podráždený. Snažte sa zachovať vnútorný pokoj. Ide o to, že by ste vašou podráždenosť preniesť aj na vašich rodinných príslušníkov a tak by ste medzi vami zbytočne pokazili inak príjemnú atmosféru medzi vami.
Váhy - snažte sa v zamestnaní nepodliehať stresom a nepríjemným tlakom, ktoré okolo vás budú všade, lebo s tým aj tak nič nedokážete urobiť , iba vás to bude stáť veľa energie, ktorú môžete investovať do niečoho príjemnejšieho a užitočnejšieho . Napríklad pre vašich najbližších, s ktorými vás čaká naozaj veľa zábavy počas nadchádzajúceho víkendu.
Škorpión - počas týchto dní sa naozaj venujte iba vašim základným pracovným povinnostiam. Všetko ostatné si odložte na príhodnejšie obdobie. Vážne, nemáte tento týždeň priazeň nebeskej oblohy v zamestnaní. Ani doma sa nesnažte riešiť nič závažné, hlavne nie s partnermi pretože by to mohlo mať až fatálne následky. Hrozia rozchody a rozvody.
Strelec - Vládnuca planéta vašeho znamenia - Jupiter nieje nadarmo vnímaná ako planéta šťastia. Tento týždeň sa jeho sila a vplyv u vás naplno prejaví nech už pôjde o vaše pracovné či súkromné aktivity. Môžete sa v každej oblasti vašeho života pustiť do všetkého čo už dlho plánujete a podarí sa vám to uviesť úspešne do praxe.
Kozorožec - pracovne máte jeden úspešný týždeň za sebou a aj tento je pre vás rovnako priaznivý. Už dlhšiu dobu vám ide ,,karta,, takže to využite ako najlepšie viete. M8te možnosť si finančne naozaj veľmi prilepšiť. O súkromné záležitosti ani rodinné či partnerské si nemusíte robiť starosti. Všetko je v najlepšom poriadku .
Vodnár - v zamestnaní sa obrňte hlavne veľkou trpezlivosťou a vnútorným pokojom. Budete to potrebovať, pretože nič nepôjde tak, ako by ste chceli. Nedajte sa tým vyviesť z rovnováhy. Je to proste tak ako to je a vy stým nič nedokážete urobiť. To isté môžete očakávať aj v súkromí, preto sa snažte vyhýbať otvoreným konfrontáciam, pokiaľ nechcete mať pokazený víkend.
Ryby - Vašemu znameniu sa bude aj počas tohoto týždňa dariť budovať si vašu kariéru, ale aj finančné istoty. Zo strany vašich nadriadených cítite podporu a aj vaši kolegovia vám otvorene prejavujú uznanie a obdiv. A ako čerešničku máte vašich partnerov, ktorý sú vám oddaný a otvorene vám prejavujú svoju lásku a veľkú náklonnosť. Čo viac si môžete želať? Užívajte si to.

14. 8. - 20. 8. 2017

BARAN
tento týždeň vám v zamestnaní pôjde všetko doslova ako po masle. Vaše veľmi dobré pracovné výsledky majú pozitívny dopad aj na vašu kariéru a určite vás poteší aj to, že s finančného hľadiska nebudete mať dôvod sa sťažovať. Rovnako tak aj vy čo podnikáte ste úspešný vo všetkých vašich aktivitách.Vo vašom súkromí sa v pondelok nevyhnete hádkam medzi vami a vašimi partnermi.naopak počas štvrtku si spolu užijete veľa romantiky a lásky. Víkend budete mať milí a príjemný.
BÝK
v tieto dni sa cítite príjemne, máte dobrú náladu, ste plný energie a elánu, no napriek tomu vám to nebude v rámci vašich pracovných aktivít nič platné. Snaha sa vám nedá uprieť, ale nedarí sa vám v ničom. A k tomu všetkému ani z finančného hľadiska to nieje dobré. Váš osobný život nebude v priebehu týchto dní ničím negatívnym rušení. Už v pondelok by ste si s partnermi mohli urobiť pekný romantický večer a pokračovať v tom môžete počas celého víkendu. Hviezdy vám v prajú v láske.
BLÍŽENCI
V tomto týždni ste bez nálady, nemáte dobrú náladu, ba ste priam depresívny. No napriek všetkým týmto negatívam vám ide robota od ruky. Vaše pracovné výsledky sú viac ako len dobré. Jediné na čo si dávajte pozor je to, aby ste si vašu zlú náladu neventilovali na vašich spolupracovníkoch. Vaše súkromie bude v pondelok naplnené láskou. Ale v stredu sa nevyhnete hádkam. Preto pozor na slová ktoré vyslovíte. Tie by sa už nedali zobrať späť. Víkend bude príjemný.
RAK
ak už nejaký čas uvažujete o tom, že by ste vašim nadriadeným predstavili vaše nové projekty a plány, tak to urobte hne´d v pondelok. Na tieto kroky máte v tento deň na svojej strane aj podporu hviezd.Naopak v utorok a v stredu buďte opatrný vo všetkom čo budete robiť. Pracujte len na tom, čo je nevyhnutné. Zvyšok týždňa ste opäť úspešný. váš osobný život bude už v pondelok príjemný a aj romantický. Bude naplnený láskou či už v dlhodobých, alebo v začínajúcich vzťahoch. Víkend bude pokojný.
LEV
jeden veľmi úspešný týždeň máte za sebou a nijako inak to nebude ani v tomto.Dariť sa vám bude úplne vo všetkom. Môžete sa pustiť do vážnych pracovných rokovaní, môžete investovať vaše financie, ak podnikáte môžete uzatvárať nové obchodné dohody. Vaša kariéra sa posúva smerom dopredu.K tomu všetkému k vám prichádza veľa priaznivých zmien. V súkromí si hneď v pondelok a utorok dávajte pozor na zbytočné hádky kvôli tomu že váš partner má pocit, že samu vôbec nevenujte. Zvyšok týždňa už bude fajn a aj vaše vzťahy sa urovnajú.
PANNA
v priebehu týchto dní budete podráždený a nervózny. Proste nemáte dobrú náladu. Dalo by sa povedať, že ste priam depresívny. Ale ste veľký profesionáli ak ide o vašu profesionálnu oblasť života, takže aj keď nieste osobne v pohode, vaše pracovné povinnosti si plníte na sto percent. Váš osobný život bude v pondelok iba o láske. Ale v stredu by ste si mali dávať pozor na hádky a zvlášť pozor na slová ktoré vyslovíte. Tie by sa už nedali zobrať späť. Víkend už bude v pohode.
VÁHY
počas týchto dní sa vám v zamestnaní nebude dariť v ničom. Preto sa radšej obmedzte len na to, čo je nevyhnutné urobiť a ostatné si odložte na príhodnejšie obdobie.Ani z finančného hľadiska nebudete mať dôvod na spokojnosť. No napriek všetkým týmto vašim neúspechom máte dobrú náladu. Preto hneď v pondelok si spoločne s partnermi urobte pekný večer, zabavte sa. Cez víkend vás čaká nejaká príjemná spoločenská udalosť.
ŠKORPION
už dlhšie obdobie sa vám v zamestnaní nedarí, a bohužiaľ ani v tomto týždni to nebude lepšie. Preto je pochopiteľné, že v každej pracovnej oblasti ste absolútne nespokojný. Vaša nespokojnosť bude bohužiaľ najväčšia v oblasti financií. Tie vám taktiež už dlhšiu dobu chýbajú a veľmi. Ani v osobnom živote, ako aj v jeho citovej oblasti to nieje bohviečo. Pripravte sa na nedorozumenia a hádky, ktoré môžu skončiť aj rozlukou. 
STRELEC
v tomto týždni sa pripravte na veľa stresu, ktorého príčinou bude to, že zistíte, že máte okolo seba z radou niektorých vašich kolegov neprajníkov, ktorý sa vás snažia podrážať. Stojí vás to ozaj veľa psychických síl, aby ste to všetko dokázali ustáť, ale v konečnom dôsledku to našťastie moc neovplyvní vaše dobré pracovné výsledky. V oblasti lásky to v tieto dni máte absolútne kritické. Je totiž možné, že vám vaši partneri budú neverný. Hrozia rozchody, rozvody.
KOZOROŽEC
v priebehu týchto dní vám všetko klape a ide ako dobre namazaný stroj. Robota vám ide od ruky, vaše výsledky sú výborné, vaša kariéra sa posúva dopredu a financie máte v zisku. Taktiež aj vy podnikatelia máte dôvod na spokojnosť. Vychádza vám všetko, do čoho sa pustíte.Ste na seba hrdý a ste zo sebou spokojný. V súkromí počas stredy a štvrtka pozor na zbytočné nedorozumenia s vašimi blízkymi. Víkend už bude príjemný.
VODNÁR
konečne sa začína dariť aj vášmu znameniu a to v každej pracovnej oblasti, ktorú robíte. vaše úspechy sú tak dobré, že ani sami ste nečakali, že to pôjde tak dobre a ľahko. Máte oprávnený dôvod byť zo sebou spokojný, pretože všetok ten úspech je iba vaša zásluha. Vy čo ste nezadaný, mali by ste počas štvrtku ísť niekam medzi ľudí, tam niekde na vás čaká nová láska. V sobotu si dávajte pozor na hádky. Radšej tento deň strávte niekde sami.
RYBY
je pred vami taký nijaký pracovný týždeň, pretože sa nič mimoriadne nebude diať či už v dobrom,alebo v zlom slova zmysle. Máte ideálny čas na to,aby ste sa prípadne dovzdelali vo vašom obore, alebo ak máte nejaké resty z minulosti, tak ich dokončili. Vaše súkromie sa bude pre vás už v pondelok a v utorok odvíjať podľa vašich predstáv. Tieto dni budú totiž naplnené láskou či už ste v dlhodobých vzťahoch, alebo len v začínajúcich. Aj zvyšok týždňa bude v citovej oblasti príjemný a milý.

7. 8. - 13. 8. 2017

BARAN
máte pred sebou veľmi príjemný pracovný týždeň počas ktorého sa vám bude dariť úspešne dokončiť všetko, čo ste si naplánovali. Ak zo strany vašich zamestnávateľov budete cítiť podporu a ochotu pomáhať vám vo vašich aktivitách, pretože máte na svojej strane ich dôveru a spokojnosť s vašimi dosahovanými výsledkami. Ak vaše súkromie bude pokojné okrem pondelka a utorka, kedy budete musieť doma riešiť menšie nedorozumenia.Víkend bude naplnený láskou.
BÝK
v priebehu týchto dní sa vám za pomoci vašich nadriadených darí presadzovať do praxe vaše nové nápady, projekty, plány a názory. Ste zo sebou spokojný, máte optimistickú náladu. Vy, ktorý uvažujete, že by ste začali pracovať v podnikateľskom sektore, máte na tento krok ideálne podmienky. Váš osobný život bude v tomto týždni trochu podobný ako plavba na vlnách. V stredu a vo štvrtok budete vašimi partnermi zaplavovaný láskou, v sobota naopak medzi vami budú ťažké mraky v podobe ostrých hádok a až v nedeľu bude pokoj a pohoda.
BLÍŽENCI
v tieto dni sa necítite dobre, ani sami neviete prečo nemáte dobru náladu , ale napriek tomu sa vám na vašom pracovisku dari, ste úspešný vo všetkom, do čoho sa pustíte. No ak môžete, tak radšej tento týždeň si vyberte dovolenku a doprajte si poriadny oddych. Váš osobný život nieje v ničom blokovaný niečim negatívnym. Dokonca v oblasti lásky sa vám dari až moc. Ste zamilovaný, milovaný, šťastný.
RAK
ak už nejaký čas uvažujete o tom, že by ste sa pustili do finančných transakcií, tak v pondelok a v utorok by ste sa do toho mali pustiť. Tieto dni vám zaručujú isté zisky. No v stredu z pracovného hľadiska radšej nič dôležité neriešte. Zvyšok týždňa je opäť super. Ste úspešný vo všetkom, do čoho sa pustíte. Vy, čo ste nezadaný, nemali by ste v stredu a vo štvrtok zostávať doma, pretože niekde vonku vás čaká nová láska Vy zadaný pozor cez víkend na nedorozumenia v rodine.
LEV
vo vašom prípade počas tohoto týždňa naplno platí príslovie ,,keď sa darí tak sa darí,,. A vy ste úspešný na každom fronte. V robote, v kariére,v podnikaní a čo vás určite najviac poteší, vo finančnej oblasti doslova excelujete. Ste viac ako len spokojný. Váš osobný život bude v pondelok a v utorok poznamenaný malými, nepodstatnými škriepkami. Víkend bude krásny, naplnený láskou.
PANNA
nemáte dobrú náladu, pretože sa vnútorne necítite v pohode. V podstate ani vy sami neviete prečo sa tak cítite, ale to vám nebráni, aby ste napriek týmto nepríjemným pocitom nedosahovali úspechy vo vašich aktivitách. Ale bolo by lepšie ak by ste tento týždeň oddychovali niekde v príjemnom prostredí. Vezmite si dovolenku. V súkromí, zvlášť v oblasti lásky sa vám darí veľmi dobre. Ste zamilovaný, milovaný, šťastný.
VÁHY
v tomto týždni ste z pracovného hľadiska úspešný hlavne v tom, že sa vám za výdatnej pomoci a podpory zo strany vašich zamestnávateľov darí presadzovať vaše nové projekty, plány a nápady. Veľmi sa tomu tešíte, máte optimistickú a veselú náladu. Ste spokojný. vaše súkromí bude v tieto dni ako na hojdačke. V stredu a vo štvrtok si budete užívať veľa lásky. V sobotu sa asi nevyhnete ostrým hádkam. V nedeľu bude už opäť pokoj a pohoda.
ŠKORPION
už dlhšie obdobie sa vám v zamestnaní nedarí a bohužiaľ nebude to inak ani v tomto týždni. Veľmi sa vašim nadriadeným snažíte dokázať že na to máte, ale nejde vám to tak, ako si to predstavujete. A aby toho nebolo málo tak vám veľmi chýbajú financie.Taktiež aj v oblasti lásky to máte komplikované. Hlavne koncom týždňa to budete mať náročné. Budete sa totiž s partnermi hádať a tieto hádky budú viesť k tichej domácnosti.
STRELEC
pracovne vám v tieto dni ide všetko pekne od ruky. Ste úspešný vo všetkom čo máte urobiť a robíte, preto aj vaši nadriadený sú s vami maximálne spokojný, čo vám aj otvorene dávajú najavo. K úplnej spokojnosti vám chýba len aby ste sa aj kariérne posúvali smerom dopredu. V tejto oblasti vám to totiž viazne. Vo vašom osobnom živote máte pred sebou vzrušujúce a zaujímavé zážitky, pretože ste hlavne pre opačné pohlavie mimoriadne príťažlivý, takže si užijete veľa flirtov, ale mali by ste dávať pozor aj na možné nevery.
KOZOROŽEC
ak ste čakali na obdobie, kedy by ste mohli v zamestnaní začať realizovať aj náročné, dlhodobé projekty, tak tento týždeň je na to ako stvorený.určite ich dokončíte presne tak, ako si to predstavujete. Úspešný ste aj v oblasti kariéry a obzvlášť vám vychádza každá vaša aktivita v podnikaní. Určite vás poteší aj to vedomie, že ani na finančne sa nemáte na čo sťažovať. V súkromí si to budete užívať v utorok. Čaká vás veľa lásky. No v stredu sa budete hádať. Celý víkend bude opäť len o citoch a láske.
VODNÁR
od pondelka do štvrtku je pred vami pracovne pokojný týždeň. Nič mimoriadne sa nebude diať. No v piatok by ste mali využiť maximálne ako len budete vedieť, pretože to bude super deň na akúkoľvek robotu. Budete úspešný aj v kariére. Môžete vašim nadriadeným predstaviť vaše nové nápady, alebo plány. Vo vašom osobnom živote máte pred sebou len krásne a príjemné dni. v utorok láska, krásny víkend hlavne nedeľa.
RYBY
počas týchto dní sa v zamestnaní potrápite zo všetkým čo budete robiť.Nedarí sa vám ani vašim kolegom kolegom, ani vašim nadriadeným dokázať že vaše nápady a podnety sú nie len skvelé, ale aj rýchlo realizovateľné a to vás najviac mrzí. Ešte že váš osobný život, zvlášť jeho citová oblasť je príjemná a milá. Vám nezadaným sa otvára možnosť spoznať novú lásku.Obnovenie lásky prichádza už v trvalých vzťahoch.

31. 7. - 7. 8. 2017

7.8 o 19.13 hod. bude SPLN v znamení VODNÁRA. Je to 11 astrologický dom, dom splnených túžob, prianí a protekcií. Ak mate nesplneny sen poziadajte o pomoc LUNU.
BARAN
je pred vami naozaj veľmi kľudný, pracovný týždeň. Ak práve dovolenkujete, tak si vašu dovolenku užívajte ako najlepšie viete. Ak ste v zamestnaní, môžete si dovoliť poľaviť vo vašom obvyklom nasadení, pretože nebudete zavalený robotou ako i iné obdobie. Vaše súkromie bude v utorok a v stredu pod vplyvom citov a lásky či už ste zadaný, alebo slobodný. V nedeľu si dávajte pozor na malé, úplne zbytočné škriepky kvôli rodinným príslušníkom.
BÝK
v pondelok a v utorok by ste mali v zamestnaní maximálne využiť plnú priazeň nebeskej oblohy. Môžete sa tešiť aj na pozitívne zmeny, zo strany vašich nadriadených. Zostávajúce dni tohoto týždňa už budú pohodové a pokojné. Vo vašom osobnom živote by ste sa mali vo štvrtok pripraviť na hádky medzi vami a vašimi blízkymi. Ale už cez víkend sa všetci udobríte, takže napokon všetko dopadne super.
BLÍŽENCI
od pondelka do stredy bude u vás na pracovisku prevládať kľud a pohoda. Štvrtok a piatok tiež nebudú zlé dni,ale vy sa nebudete cítiť komfortne. nebudete mať dobrú náladu, ktorá môže prejsť až do menšej depky. Preto dávajte pozor, aby ste si ju nevybíjali na vašich kolegoch.Zbytočne by ste vytvárali dusnú atmosféru. Vo vašom súkromí bude streda poznamenaná nepríjemnosťami vo vašom partnerskom spolužití. No už v piatok sa vám podarí všetko dať do úplného poriadku, takže víkend bude príjemný.
RAK
máte pred sebou vynikajúci pracovný týždeň. Očakávajte pre vás priaznivé zmeny. Ak uvažujete nad tým, že vašim nadriadeným predstavíte vaše nové nápady, plány, projekty, môžete to urobiť. Stretnú sa s pozitívnou odozvou. Len vo štvrtok sa budete cítiť psychicky horšie, ale to rýchlo prejde. Vo vašom osobnom živote bude celý týždeň pekný. Iba vo štvrtok budete doma musieť čeliť menším hádkam.
LEV
od pondelka do stredy to máte v zamestnaní, ale aj v kariére viac ako len veľmi dobré. Od štvrtku do piatku dokonca ešte lepšie. Kariérne sa posúvate smerom hore rýchlejšie a ľahšie. Tak isto aj vy čo podnikáte máte dôvod na spokojnosť. Vychádzajú vám všetky vaše obchodné rokovania a dohody presne podľa vašich predstáv. Vo vašom súkromí bude utorok a streda naplnený len láskou a ešte raz láskou. Rovnako tak aj víkend budete mať veľmi pekný.
PANNA
pondelok až streda bude na vás v zamestnaní až priveľký kľud a pohoda, takže si budete môcť dovoliť zmierniť vaše pracovné nasadenie. Štvrtok a piatok budú dobré, bude sa vám dariť vo všetkom, ale vy sa nebudete cítiť v poriadku. Je možné, že sa budete cítiť mierne depresívny. V súkromí sa snažte počas stredy vyhnúť doma nepríjemným výmenám názorov medzi vami a vašimi partnermi. Iba by ste si na víkend pripravili tichú domácnosť.
VÁHY
v pondelok a v utorok budete mať na vašej strane priazeň hviezd hlavne v oblasti vašich pracovných záležitostí. Určite vás potešia aj priaznivé zmeny, ktoré vám pripravili vaši zamestnávatelia. Od stredy do piatku už budete môcť trochu zľaviť vo vašom nasadení. Tieto dni budú pokojné. V partnerskom spolužití sa vo štvrtok nevyhnete hádkam. Ale cez víkend sa udobríte, takže všetko bude opäť fajn.
ŠKORPION
bohužiaľ máte pred sebou ďalší náročný pracovný týždeň v každej oblasti. Ak keď sa snažíte ako najlepšie dokážete nič vám to nieje platné. Proste sa vám nedarí. A aby toho nebolo málo, tak sa oprávnene cítite finančne nedocenený. Taktiež nieje vhodný čas na zmenu zamestnania, alebo začatie podnikania. Ešteže vo vašom osobnom živote je pred vami pokojný týždeň. V citovej oblasti vášho života máte pred sebou. krásny víkend.
STRELEC
v práci, v kariére ako aj v podnikaní to v tomto týždni budete mať ozaj náročné a veľmi ťažké. Preto al máte niečo dôležité či už pôjde o obchodné rokovania, alebo iné vážne rozhodovanie, neriešte nič, odložte si to všetko na príhodnejšie obdobie a venujte sa iba tomu najnutnejšiemu. Vo vašom súkromí, zvlášť v oblasti lásky je to úplne opačné. Ste totiž veľmi príťažlivý, charizmatický pre opačné pohlavie, máte tendencie na flirtovanie a zálety. Preto vy zadaný pozor, aby ste neurobili niečo, čím by ste si ohrozili vaše doteraz dobre fungujúce vzťahy.
KOZOROŽEC
v pondelok,utorok a v stredu to máte v zamestnaní perfektné. neexistuje žiadna úloha, ktorú by ste nevedeli zvládnuť. Dokonca po zvyšok týždňa to bude ešte lepšie. Vaši nadriadený či spoločníci sú s vami, s vašimi výsledkami nadmieru spokojný. V súkromnom živote je počas týchto dní kľud.Dokonca vo štvrtok by ste si s partnermi mohli urobiť pekný, romantický večer, pretože hviezdy vám v tento deň prajú v oblasti lásky.
VODNÁR
v tieto dni bude na vašom pracovisku pohoda a pokoj. Cez to všetko, čo máte urobiť, urobíte dobre a na čas. Dokonca je možné, že sa budete máličko nudiť. Prijali by ste, ak by ste mali viac povinností. Skúste tento priaznivý čas využiť na dovzdelanie. prečítajte si napríklad nejakú odbornú literatúru, ktorá sa týka vášho povolania. Vy nezadaný máte v utorok možnosť zoznámiť sa s vašim budúcim partnerom. Aj počas štvrtku vás čaká veľmi príjemný deň.
RYBY
máte pred sebou máličko náročný pracovný týždeň. Preto aj keď máte plnú hlavu nových nápadov, nechajte si ich radšej na lepšie, priaznivejšie obdobie, pretože by ste sa teraz nestretli s pochopením a podporou vašich nadriadených. V súkromí pozor v stredu na ostré výmeny názorov a nepríjemné hádky u vás doma. našťastie cez víkend už bude opäť medzi vami a vašimi blízkymi pokoj a pohoda.

24. 7. - 30. 7. 2017

Baran - v pondelok sa v zamestnaní pripravte na náročný deň. V utorok sa to trochu zlepší. Od stredy až do piatku by se mali vážne zabrať najviac ako dokážete, pretože vám nebeská obloha praje. Mali by ste s týchto ní vyťažiť aj v rámci vašej kariéry.V súkromí si počas štvrtku a piatku si ustrážte vaše tendencie vyvolávať hádky medzi vami a partnermi. Bola by to len zbytočná strata energie. Aj tak sa v priebehu víkendu udobríte A bude to naozaj vášnivé a vzrušujúce udobrovanie.

Býk - na pracovisku sa snažte urobiť všetko čo máte naplánované v termíne od pondelka do stredy. Máte na svoje strane podporu nebeskej oblohy či u v oblasti finančných investícií, ale aj v postupe na kariérnom rebríčku.Naopak počas štvrtka a piatku buďte veľmi opatrný. V oblasti citov a lásky sa vám bude dariť hlavne v utorok a v stredu. Budete si ich užívať plným priehrštím. Cez víkend medzi vami a partnermi hrozia menšie nedorozumenia.Snažte sa im vyhnúť.

Blíženci - ak chcete urobiť niečo pre vašu kariéru, alebo si chcete zlepšiť finančné zázemie, potom na to máte ideálne dni pondelok a piatok.Aj zo strany vesmíru máte podporu.Utorok až štvrtok sa nebude diať nič mimoriadne.V pondelok by ste mali vašich partnerov prekvapiť niečim milým, napríklad romantickou večerou.Ak sa vám v priebehu piatka podarí vyhnúť menší škriepkam medzi vami, môžete si byť istý že vám cez víkend na ,,oplátku,, pripravia oni niečo, čo bude pre vás veľmi príjemné.

Rak - od pondelka do stredy sa vám na pracovisku bude dariť hlavne vo finančných záležitostiach.Skúste si v toto obdobie kúpiť nejaký los, alebo si podajte nejakú lotériu.,Zostávajúce pracovné dni tohoto týždňa sú v pohode, ale vy sa v ich priebehu nebudete cítiť v pohode.V utorok a v stredu vám hviezdy v láske prajú a podporujú vás v aktivitách, ktoré sú s ňou spojené. Preto vy nezadaný, určite neseďte doma, ale vyberte sa niekam von do spoločnosti.
Lev - celý tento pracovný týždeň je pre vaše znamenie jednoducho úžasný. Môžete presadzovať všetky vaše plány, alebo nové projekty. Všetko vám bude vychádzať. Môžno sa v priebehu týchto dni nedočkáte uznania a pochvaly, ale zaručene sa ich dočkáte v krátkom čase. V pondelok máte nádherný deň na lásku a prejavy citov. V piatok vás budú vaši partneri potrebovať. Preto by bolo dobré, ak by ste si pre nich našli dostatok času. Buďte si istý, že to náležite ocenia.

Panna - pondelok a piatok sú dni, počas ktorých sa vám bude dariť zlepšiť si vaše finančné prostriedky, ale aj vaše pracovné postavenie.Od utorka do štvrtku sa vo vašom zamestnaní nebudú diať žiadne mimoriadne udalosti. Už v pondelok si môžete s partnermi urobiť pekný romantický večer a ak sa vám podarí v priebehu piatka zabrániť menším roztržkám medzi vami, môžete cez víkend k tej romantike pridať aj niečo vzrušujúce. Vaše polovičky určite nebudú protestovať.

Váhy - od pondelka do stredy sa snažte urobiť všetky vaše úlohy a povinnosti, ktorými vás vaši nadriadený poverili. Máte na svojej strane aj priazeň nebeskej oblohy. Naopak, počas štvrtka a piatka neriešte žiadne dôležité veci.Buďte vo všetkom opatrný.V priebehu utorka a stredy si budete môcť plným priehrštím užívať všetko čo je spojené s citmi a láskou.Cez víkend sa pripravte na to, že medzi vami a vašimi partnermi môže dochádzať k menším nedorozumeniam. Snažte sa im vyhnúť.Bola by to len zbytočná strata energie.

Škorpión - celý tento pracovný týždeň bude pre vaše znamenie pokojný až pohodový, ale vy sa s toho nedokážete tešiť, pretože ste s predchádzajúcich dní vnútorne akoby v kŕči. Aj v osobnom živote máte pred sebou pokojné dni, preto by bolo fajn ak by ste ich využili na uvoľnenie,relax a oddych.Streda je pre vás priaznivá na spoločné aktivity s vašimi partnermi niekde nerušene vo vašom súkromí.Víkend trávte niekde vonku s priateľmi, alebo širšou rodinou.
Strelec - v tento pracovný týždeň sa vám nebude vôbec dariť. A aj to málo čo dosiahnete si budete musieť naozaj veľmi tvrdo ,,odmakať,,. Neočakávajte ani uznanie, či pochvalu za vašu snahu. Ideálne by bolo, ak by ste mohli byť na dovolenke.Úplne opačne to máte v oblasti citov a lásky.,Vaša charizma pôsobí na vaše okolie priam ako magnet.Máte pred sebou naozaj vzrušujúci víkend. Bude zaujímavé, ako si dokážete poradiť s tak veľkým záujmom o vašu osobu.

Kozorožec - v tieto dni podávate naozaj vynikajúce pracovné výkony. Vaši nadriadený sú s vašimi výsledkami nadmieru spokojný.No bohužiaľ na tom najdôležitejšom, na financiách nebudete cítiť adekvátnu odozvu.Vydržte, aj to príde. Od pondelka bude medzi vami a vašimi partnermi napätie, ktoré vyvrcholí vo štvrtok vašim emočným ,,výbuchom,,. Nebuďte taký tvrdohlavý vo vašich názoroch, pretože ohrozujete váš vzťah možným rozchodom, alebo rozvodom.

Vodnár - v pondelok a v utorok to máte na pracovisku naozaj náročné. Streda a štvrtok sú v pohode, ale piatok využite na plno. Môžete prezentovať nie len svoju profesionalitu, ale aj seba samých ako všestranne talentovaných. V súkromí máte nádherné dni na lásku v priebehu pondelka a utorka. Vo štvrtok vám hrozia nedorozumenia s partnermi pretože majú pocit, že ich zanedbávate kvôli vašej robote.Snažte sa im preto všetko vynahradiť počas víkendu.,

Ryby - aj tento týždeň je u vás v zamestnaní pokoj a pohoda. Môžete poľaviť vo vašom pracovnom nasadení.Ak ste niekde na dovolenke, tak si ju budete v tieto dni príjemne užívať. V partnerskom spolužití sa už v pondelok budú vyskytovať hádky, male v stredu si to medzi sebou všetko vysvetlíte a upokojíte. Nadchádzajúci víkend si naplánujte v pohodlí vašeho domova, navarte dobrú večeru a spoločne si užívajte romantiku letných nocí.

17. 7. - 23. 7. 2017

23.7 o 10:48 hod. bude NOV v znamení LEVA. Je to 5 astrologický dom, dom hier, výhier, milencov a mileniek.

BARAN
aj keď sa cítite výborne, ste optimistický ,plný elánu a optimizmu nieje vám to nič platné, pretože sa vám vôbec nedarí v ničom do čoho sa púšťate. K tomu všetkému sa musíte prispôsobovať novým a hlavne nepríjemným zmenám. Snažte sa mať preto vašu ohnivú povahu pod kontrolou. našťastie vo vašom osobnom živote je všetko v úplnom poriadku. Dokonca streda a celý víkend budú plné lásky a citov.
BÝK
po pracovnej stránke sa vám v tieto dni vôbec nedarí aj keď sa snažíte ako najlepšie dokážete a vy ste s toho deprimovaný, podráždený a nervózny. Neteší vás dokonca ani to, že sa z finančného hľadiska máte super. Vo vašom súkromí máte pred sebou celý týždeň príjemný a pokojný. V piatok sa budete tešiť láske zo strany vašich partnerov v pohodlí vášho domova. V rovnakom duchu sa bude niesť aj víkend.
BLÍŽENCI
Môžete sa tešiť s toho, že máte pred sebou pracovne úžasný týždeň. Všetko vám vychádza, budujete si kariéru. Tak tiež aj vy podnikatelia máte dôvod na spokojnosť, pretože aj vy si prídete na svoje. Ak zvažujete zmenu zamestnania,môžete tak urobiť, môžete začať s podnikaním. Vo vašom osobnom živote vás v utorok čakajú doma nepríjemné hádky, ktoré sa urovnajú až v piatok.
RAK
v zamestnaní máte v pondelok pred sebou pokojný a pohodový deň. No v utorok a v stredu sa pripravte na prekážky a problémy, ktoré vám budú brániť plniť si vaše povinnosti. Štvrtok a piatok budú opäť príjemné. V súkromí vám v pondelok ,,hrozia,, našťastie len malé škriepky, no štvrtok bude naplnený láskou. Nastávajúci víkend prežijete v príjemnej rodinnej atmosfére.
LEV
tento pracovný týždeň budete chcieť mať čo najskôr za sebou, pretože počas neho sa vám nebude dariť nič.Všetko okolo vás bude akoby hore nohami. Cez všetky tieto nepríjemnosti sa vám bude dariť ako tak všetko ustáť, ale bude sa vám to dariť, len z vypätím všetkých vašich psychických a fyzických síl.Preto nieje nič divné na tom, že ste veľmi nervózny. v súkromí máte počas týchto dní našťastie pokoj a ak sa dokážete odosobniť tak aj víkend naplnený láskou a citmi.
PANNA
pracovne máte pred sebou úžasný týždeň počas ktorého sa vám bude dariť budovať si aj vašu kariéru a to sa vám páči, takto vám to maximálne vyhovuje. Rovnako aj vy podnikatelia máte dôvod na radosť. Ste úspešný v každých vašich aktivitách. Chcete meniť robotu, Môžete. Vaše súkromie bude počas utorku poznamenané ostrými hádkami, ktoré sa vám podarí upokojiť až v piatok.
VÁHY
v zamestnaní sa vám v tieto dni vôbec nedarí. Neviete sa na nič sústrediť, ste s toho všetkého deprimovaný, vystresovaný. Vaše nepríjemné pocity vám nedokáže ,,zahnať,, ani to, že po finančnej stránke sa vám naopak mimoriadne darí. V osobnom živote budete mať celý týždeň príjemný. Hlavne v piatok si užijete veľa lásky zo strany vašich partnerov v pohodlí vášho domova.
ŠKORPION
počas týchto dní budete mať v zamestnaní veľa práce, čo môže mať za následok že nebudete stíhať. No najviac vás bude trápiť to, že vám budú chýbať finančné prostriedky. Rovnako tak aj vy podnikatelia, buďte v tomto týždni viac opatrný ako v iné obdobie.Nemeňte robotu, neberte si úvery, pôžičky. V citovej oblasti vášho života sa nebudete mať na čo sťažovať, ale ani si to nedokážete užiť, pretože stále budete musieť myslieť na nepríjemnosti s práce.
STRELEC
Na vašom pracovisku sa v tieto dni budete hlavne trápiť aj stou najmenšou úlohou. Proste vám to nepôjde aj keby ste sa snažili najlepšie ako dokážete. Obrňte sa preto veľkou trpezlivosťou a vnútorným pokojom. len tak sa vám podarí prekonať tieto nepríjemne udalosti. Sústreďte sa radšej na váš osobný život. V tejto oblasti vášho života hlavne v láske a vo všetkom čo sa jej týka vám ruže kvitnú. Užívajte si to.
KOZOROŽEC
v tomto týždni sa vám darí robiť vynikajúce kroky k vašej budúcej kariére za predpokladu, že tu kariéru naozaj chcete, či po nej túžite. Ale ani vaše pracovné výkony a aj výsledky nie sú zlé. Naopak. Všímajú si ich aj vaši nadriadený. V osobnom živote sa vám už tak dobre nedarí. Vo štvrtok a v piatok môžete byť dokonca nešťastný s toho, že medzi vami a vašimi blízkymi bude tichá domácnosť. 
VODNÁR
v zamestnaní sa vám v tomto týždni darí dosahovať viac ako len dobré výsledky. Ste úspešný vo všetkom čo robíte, ale paradoxne vaši nadriadený či vaši spoločníci v podnikaní si to nemyslia. Nedajte sa tím znechutiť ani odradiť. Naopak , zvýšte ešte viac vaše snaženie, aby ste ich presvedčili o tom že sa mýlia. V osobnom živote v priebehu týchto dní neriešte hlavne city a lásku. Je tu totiž veľké riziko, že by ste mohli stratiť osobu, ktorú milujete.
RYBY
ak počas týchto dní pracujete a nedovolenkujete, môžete poľaviť vo vašom nasadení, pretože našťastie nebudete mať veľa roboty, takže všetky vaše povinnosti, ktoré máte na tento týždeň naplánované pekne a bez problémov zvládate. V súkromí v tomto období nešťastný, nespokojný,ba až zúfalí. Je to preto, lebo medzi vami a vašimi partnermi pretrvávajú nezhody a hádky, ktoré môžu skončiť rozchodom, alebo rozvodom.

10. 7. - 16. 7. 2017

Baran - v tomto týždni sa vám na pracovisku bude mimoriadne dariť zvládať aj tie najkomplikovanejšie úlohy, za čo si u vašich nadriadených okrem uznania vyslúžite aj ich priazeň na ďalšie vaše aktivity, alebo nové projekty. V osobnom živote máte pred sebou pokojné a pohodové dni. V zamestnaní ste úspešný, preto môžete vašu pozornosť zamerať na vašu rodinu a partnerov. Ozaj ich tým potešíte, pretože, už im dlhší čas chýba vaša spoločnosť.

Býk - v pondelok a v utorok sa v zamestnaní snažte neriešiť nič dôležité, pretože nebudete schopný uzavrieť to tak, ako by ste chceli. Od stredy do piatku, sa už budete môcť bez obáv venovať všetkým vašim povinnostiam. V partnerskom spolužití ak ste zadaný očakávajte celý týždeň naplnený láskou, otvorenými vyznaniami a vášňou. v piatok by ste si preto mohli spoločne naplánovať romantický večer, kde nebudete ničím a nikým rušený.

Blíženci - síce vás od pondelka do stredy na vašom pracovisku čakajú hlavne prekážky a problémy, ale vy ich z bravúrou dokážete všetky úspešne zvládnuť. Počas štvrtku a piatku sa vám darí, takže stíhate dohnať aj všetko zameškané. V osobnom živote, v partnerskom a rodinnom spolužití ste taktiež spokojný. Vy čo ste nezadaný,máte v tieto dni možnosť tento stav zmeniť. Lásku máte na dosah.

Rak - celý tento pracovný týždeň sa môžete v zamestnaní venovať aj zložitým úlohám, ale okrem utorka, pretože to bude pre vás doslova deň blbec. Všetko vám bude padať z rúk. preto sa podľa toho zariaďte. Aj v partnerskom spolužití bude pre vás utorok nepríjemný. Pripravte sa na nedorozumenia medzi vami a hádky. Naopak počas piatku máte na vašej strane priazeň hviezd. Využite ju napríklad na spoločný romantický večer pri sviečkach.

Lev - vo vašom zamestnaní sa chystajú nepríjemne zmeny, ale vám to nedokáže zobrať dobrú náladu, elán a chuť pracovať. Čo je pre vás dôležité je to, že tie zmeny sa nedotknú ani vašich dobrých financií. V partnerskom spolužití sa hneď v pondelok nedokážete vyhnúť nepríjemným hádkam, ale už od štvrtka sa to upokojí a dokonca medzi vás ,,vstúpi,, nová iskra, ktorú môžete cez víkend spoločne rozdúchať do spaľujúcej vášne.

Panna - v pondelok , utorok a v stredu budete musieť na pracovisku riešiť viac problémy ako samotné úlohy, ktoré ste si naplánovali, ale aj tie sa vám podarí zvládnuť. Štvrtok a piatok už budú v pohode a bez problémové. V súkromí sa v priebehu týchto dní cítite príjemne a spokojný. Vy čo ste nezadaný a radi by ste to zmenili, máte šancu. Preto neseďte doma, ale choďte niekam medzi ľudí. Tam stretnete svoju novú lásku.

Váhy - v zamestnaní sa počas pondelka a utorka snažte venovať len základným činnostiam, pretože tieto dni sa vám nebude dariť. Ale už od stredy až do piatku sa situácia obráti a vy budete úspešný vo všetkom, do čoho sa pustíte. Vy čo ste zadaný, môžete sa v priebehu tohoto týždňa tešiť z lásky a vzájomných citov a vyznaní. A pokračovať v tom môžete aj cez víkend. Preto y ste si podľa toho mali naplánovať program.

Škorpión - máte pred sebou super pracovný týždeň. Síce sa trochu zapotíte, pretože budete mať veľa povinností, ale bude to stáť za to. Pozitívne sa to totiž odzrkadlí na vašich financiách. Máte priazeň hviezd aj v lotérií, tak si skúste nejakú podať. V osobnom živote sa cítite dobre a spokojne. Preto by bolo od vás pekné, ak by ste trochu viac vášho voľného času venovali aj vašim partnerom. Ocenia to.

Strelec - v tieto dni sa vám na pracovisku darí hlavne kariérne. Vaši nadriadený sú z vašimi dosahovanými výkonmi a výsledkami maximálne spokojný a predsa, nie ste spokojný. Nemali by ste byť na seba tak prísny. Ani vo vašom osobnom živote, ako aj v partnerskom spolužití sa v priebehu týchto dní nemáte na čo sťažovať a predsa aj tu ste taký nijaký. Mali by ste si viac vážiť to, čo máte.

Kozorožec - vo vašom prípade je to už ako obohraná pieseň ak ide o vaše pracovné, alebo osobné úspechy. Stále na ne len čakáte. Ste s toho všetkého depresívny a sklamaný, pretože sa vážne snažíte ako najlepšie viete, ale výsledky sú minimálne ak vôbec nejaké sú. Skúste riešiť veci osobitne. najskôr jedno a až potom to druhé. Inak sa s toho všetkého nedokážete ešte dlhý čas vymotať.

Vodnár - pracovne sa vám počas celého tohoto týždňa nebude dariť nie preto,lebo by ste nedokázali zvládať vaše povinnosti, ale preto,lebo budete musieť vyriešiť kopec problémov okolo nich a to úplne sami, pretože ani zo strany vašich nadriadených nemôžete očakávať pomoc a podporu. Ani v súkromí sa vám dva krát nedarí. Nie ste spokojný, možno aj nešťastný. Vy zadaný dávajte pozor, hrozia možne rozchody , alebo dokonca aj rozvody.

Ryby - počas týchto dní ste bez nálady a mrzutý a to sa bohužiaľ prejavuje aj na vašich pracovných výkonoch a výsledkoch. K tomu všetkému sa pridáva aj ďalšia nepríjemnosť a to je nedostatok financií a tých teraz potrebujete najviac. Ešteže v láske, v osobnom živote, v rodinnom spolužití je všetko v úplnom poriadku. No je dosť možné, že si to nedokážete uvedomovať , pretože máte plnú hlavu všetkého čo sa tíka vašej práce.

3. 7. - 9. 7. 2017

9.7. o 5.09. hod. bude SPLN v znamení KOZOROŽCA. je to 10 astrologický dom, dom kariéry. Ak potrebujete , poziadaje o pomoc LUNU.
BARAN
oproti minulému máte v zamestnaní pred sebou ťažký a náročný pracovný týždeň.Vaše povinnosti sa vám nedarí plniť podľa predstáv vašich nadriadených. A k tomu všetkému ste konfrontovaný z nepríjemnými zmenami, ktoré sa okolo vás dejú. Ani po finančnej stránke to nieje moc dobré, no paradoxne vám tieto nepríjemnosti neuberajú na dobrej nálade. Vaše súkromie bude v tieto dni pokojné, aj keď cez víkend bude musieť riešiť menšie nepríjemnosti.
BÝK
od pondelka do stredy to máte v zamestnaní náročné. Vaši nadriadený vás neustále zavaľujú novými úlohami, takže ich nestíhate na čas uzavrieť. Našťastie štvrtok a piatok už budú pokojné, takže sa vám bude dariť dohnať všetko. Nakoniec ste so sebou a s vašimi výsledkami celkom spokojný. Vo vašom osobnom živote sa v utorok a v stredu doma nevyhnete menším výmenám názorov. Zvyšok týždňa už bude pekný a príjemný.
BLÍŽENCI
Je pred vami rozporu plný pracovný týždeň. Chvíľu vám ide robota bez najmenších problémov a o pár okamihov je všetko naopak. A v takomto duchu sa nesú všetky pracovné dni.Ste z toho veľmi unavený a deprimovaný. V súkromí, ale hlavne v oblasti lásky vám hviezdy maximálne prajú. Preto vy nezadaný vybehnite troška von na kávu, alebo na zmrzlinu. Tam niekde na vás čaká váš vytúžený partner.
RAK
celý tento pracovný týždeň ste mimoriadne úspešný. Darí sa vám robota, tak tiež sa posúvate v kariére.Vy čo podnikáte, uzatvárate nové , výhodné obchodné dohody. Pozor si dajte len vo štvrtok. Budete toho mať totiž veľa, takže môžete robiť chyby. Váš osobný život bude v utorok a v stredu poznamenaný menšími, úplne zbytočnými hádkami. Zostávajúce dni už budú pohodové a príjemné.
LEV
V priebehu týchto dní sa veľmi snažíte. Ste naplnený optimizmom a ani dobrá nálada vám nechýba. Preto sa vám darí bez problémov zdolávať rôzne pracovné prekážky.Čo vás bude trápiť je to, že za vaše dosiahnuté výsledky ako aj podané výkony nebudete dostatočne a zaslúžene finančné ocenený. V súkromí očakávajte v pondelok a v utorok veľa prejavov citov a lásky od vašich partnerov. Víkend bude trošku náročnejší, ale nebude to nič vážne.
PANNA
to, čo budete musieť v tomto týždni riešiť na vašom pracovisku vám ako najpracovitejšiemu znameniu celého zverokruhu moc nevyhovuje, pretože nemáte radi, keď raz veci idú perfektne a v zápätí sa pokazia. A to sa vám v tomto duchu práve bude diať. Ste z toho unavený a podráždený. V oblasti lásky vám počas týchto dní hviezdy maximálne prajú. Preto hlavne vy nezadaný, nezostávajte doma, ale choďte medzi ľudí.Tam na vás čaká vaša nová láska.
VÁHY
mali by ste sa pripraviť na to, že od pondelka do stredy to bude na vašom pracovisku veľmi náročné, pretože vaši zamestnávatelia vás budú doslova zasypávať novými povinnosťami čo spôsobí, že nebudete stíhať.Až počas štvrtku a piatku sa situácia upokojí až na toľko, že budete môcť dohnať všetko čo ste nával práce zameškali takže nakoniec budete s celkovými výsledkami spokojný. Vo vašom osobnom živote sa pravdepodobne v utorok a v stredu v rodine nevyhnete menším výmenám názorov. Zvyšok týždňa už bude pekný.
ŠKORPION
máte pred sebou nesmierne stresujúci a veľmi náročný pracovný týždeň. Zdrojom týchto nepríjemností budú problémy s vašimi nadriadenými, pretože vaše a ich predstavy sa nebudú zhodovať. K tomu všetkému vám chýbajú aj financie. Taktiež aj vy podnikatelia zvýšte opatrnosť vo všetkých vašich aktivitách. Našťastie vo vašom súkromí je všetko v úplnom poriadku.V utorok láska, víkend pekný,príjemný v kruhu vašej rodiny.
STRELEC
obrňte sa trpezlivosťou a vnútorným pokojom, pretože vás v zamestnaní čaká veľa problémov a starostí. Vy čo podnikáte, buďte maximálne opatrný a obozretný vo všetkých vašich aktivitách. Nemeňte robotu, nezačínajte podnikať. Vyčkajte na lepšie obdobie co sa týka akýchkoľvek zmien. V súkromí to máte úplne opačné. Vyžaruje z vás charizma a to samozrejme priťahuje hlavne opačné pohlavie. Je len na vás ako si to užijete či využijete.
KOZOROŽEC
na pracovisku ste úspešný,dari sa vám vo všetkom na čo len siahnete. tešíte sa tomu. ale vaše úspechy si vyžiadajú svoju daň. Cítite sa unavený, vyčerpaný, pretože naozaj len robíte. Taktiež aj vy podnikatelia máte dôvod na spokojnosť. Vychádzajú vám všetky vaše plány a projekty. Vo vašom osobnom živote vám v tieto dni nezostáva skoro žiaden čas na rodinu,partnera. Ale všetci oceňujú, že sa snažíte naozaj a veľmi venovať sa im v každej voľnej chvíľke.
VODNÁR
napriek tomu,že sa vám v priebehu týchto dni nedarí u vašich nadriadených presadiť vaše názory a plány, ste celkom spokojný, pretože vaša kariéra napreduje, upevňujete si vaše postavenie.V tejto oblasti sa vám naozaj darí. Vo vašom osobnom živote sa tento týždeň nebudú diať žiadne negatívne či iné nepríjemné udalosti . Naopak, v piatok si môžete urobiť pekný a romantický večer s vašimi partnermi a pokračovať v tomto duchu môžete aj cez víkend.
RYBY
v zamestnaní sa vám počas tohoto týždňa darí vo všetkom čo ste si naplánovali. Úspešný ste aj vo vašej kariére. Taktiež aj vy podnikatelia máte dôvod na celkovú spokojnosť pretože aj vám vychádza všetko. Samozrejme najväčšiu zásluhu na všetkých úspechoch máte hlavne vy, pretože robíte radi a s plným nasadením. Už hneď v pondelok a v utorok vás vo vašom osobnom živote čakajú krásne dni plné lásky. No v piatok pozor, hrozia ostré výmeny názorov, hádky.

26. 6. - 2. 7. 2017

BARAN
počas tohoto pracovného týždňa vás bude sprevádzať optimizmus, dobrá nálada,chuť do roboty. To všetko sa bude veľmi pozitívne odzrkadľovať na vašich výkonoch ale aj dobrých výsledkoch. Jedine co vás bude trápiť bude to, že máte stále málo finančných prostriedkov. Vo vašom súkromnom živote budete v priebehu týchto dní spokojný. Čím viacej sa bude blížiť koniec týždňa, tým viacej ste spokojnejší.
BÝK
v zamestnaní si v tieto dni dokážete poradiť zo všetkým. Dokonca dokážete bez problémov zvládnuť aj menšie problémy, ktoré sa ,,vynoria,, z minulosti . Preto nieje na tom nič zvláštne, že koncom týždňa ste sami zo sebou spokojný a to je dôležité. Váš osobný život bude v utorok poznamenaný hádkami a nedorozumeniami medzi vami a vašou rodinou. Naopak štvrtok bude plný lásky. Nastávajúci víkend bude pekný a príjemný.
BLÍŽENCI
už na úplnom začiatku tohoto pracovného týždňa máte skoro až bojovnú náladu v tom dobrom slova zmysle. Ste ,,nadupaný, energiou a elánom do roboty, ale nebude vám to nič platné, pretože nach sa snažíte ako najlepšie viete, nebude sa vám dariť v ničom. A bohužiaľ ani finančne nebudete spokojný. Peniaze vám budú chýbať. Vo vašom súkromí si vo štvrtok urobte dostatok času na vašich partnerov. Chýba im vaša prítomnosť. Vyhnete sa tak počas víkendu ich výčitkám za to, že sa im málo venujete.
RAK
od pondelka do štvrtka sa vám v zamestnaní bude veľmi dobre dariť. Napriek tomu v piatok sa vaši nadriadený vyjadria na vašu adresu ci prácu negatívne čo sa vás samozrejme veľmi dotkne. Ale nemali by ste sa dať odradiť touto ich reakciou, a nemajte im to ani za zlé. každý má právo sa občas mýliť. Váš osobný život bude v utorok poznamenaný veľmi ostrou hádkou. Preto si dávajte veľký pozor na vaše slová. V piatok vás čaká veľké a sladké udobrovanie.
LEV
v pondelok a v utorok sa vám na vašom pracovisku perfektne darí. Aj náladu máte super. No všetko do pekné sa zmení od stredy. Pôjde o to, že napriek tomu, že dosahujete výborné výsledky, cítite sa za ne finančne nedocenený a to vám veľmi pokazí náladu. Vo vašom súkromí hlavne vám nezadaným bude streda naklonená v oblasti lásky. Máte možnosť sa vážne a seriózne zamilovať.Naopak v piatok sa snažte vyhnúť zbytočným hádkam, lebo by ste si nimi pokazili celý víkend.
PANNA
napriek tomu ,ze máte na začiatku tohoto pracovného týždňa dobru náladu a chuť do roboty,nebude to nič platné. Nebude sa vám dariť a ani kariérne nebudete mať úspech. A aby toho nebolo málo, tak ani z finančného hľadiska nebudete spokojný. Budú vám chýbať peniaze a do veľmi. Vo vašom osobnom živote si vo štvrtok urobte čas na vašich partnerov. Predídete tak nepríjemným výčitkám z ich strany počas víkendu.
VÁHY
v priebehu týchto dní sa u vás vynoria sa nejaké pracovné problémy z minulosti . Ale vás to nezaskočí. Popri vašich súčasných povinnostiach všetky s prehľadom zvládnete, takže koncom týždňa ste so sebou oprávnene spokojný a to je dôležité.V súkromí si počas utorka dávajte doma pozor na zbytočné hádky. Štvrtok bude zase plný lásky a citov. A napokon víkend bude príjemný a pekný.
ŠKORPION
je pred vami naozaj nepríjemne náročný, ťažký a stresujúci pracovný týždeň. V ničom do čoho sa pustíte sa vám nebude dariť. S toho všetkého ste absolútne frustrovaný a nespokojný. Na pokoji vám.nepridáva ani to, že máte dosť veľké finančné problémy. Našťastie v citovej oblasti vášho života, v láske to máte úplne naopak. Vy nezadaný, túžiaci po vzťahu, máte príležitosť taký nadviazať a vám zadaným sa bude dariť vaše vzťahy utužovať.
STRELEC
mali by ste sa pripraviť na to, že v priebehu tohoto týždňa sa v zamestnaní budete iba trápiť. preto sa nepúšťajte do žiadnych náročných projektov, ale robte len to, čo je nevyhnutné urobiť.Ak zvažujete, že by ste vymenili prácu, nemeňte a ani nezačínajte s podnikaním. Neinvestujte žiadne peniaze. Ešteže vo vašom osobnom živote budete mať príjemné dni. Dokonca vás čaká lásky plný víkend.
KOZOROŽEC
V zamestnaní to budete mať v pondelok máličko náročnejšie. No od utorka až do piatku bás čaká okrem toho, že ste úspešný aj veľa priaznivých zmien hlavne vo vašej kariére. V tomto týždni sa bude mimoriadne dariť vo všetkých aktivitách aj vám podnikateľom. Vo vašom osobnom živote si nájdite dostatok času pre vašich partnerov a urobte príjemný deň či večer. Predídete tak veľkým hádkam vo štvrtok.
VODNÁR
konečne po ozaj dlhom čase bude aj pre vás platiť príslovie ,,keď sa darí, tak sa darí,,. Týkať sa to bude všetkých, nech pracujete v akejkoľvek oblasti. Vy, čo ste na vlastnej nohe, očakávajte veľa nových pracovných aj finančných príležitostí.
Vo vašom súkromí budete mať utorok a stredu úžasné dni na lásku či už pôjde o staré, alebo novovzniknuté. V sobotu sa snažte vyhnúť malým výmenám názorov
RYBY
počas týchto dní máte chuť, energiu, entuziazmus do práce. A vďaka tomu vykazujete úžasné výkony, ale aj výsledky. Proste, perfektne sa vám darí. Preto máte plné právo byť na seba zaslúžene hrdý. V oblasti lásky, vo vašom súkromnom živote je všetko v absolútnom poriadku. Preto môžete víkend využiť na vaše osobné záľuby či koníčky., alebo si len tak bezstarostne leňošte.

19. 6. - 25. 6. 2017

24.6. o 3.33 hod. bude NOV v znamení RAKA. Je to 4 astrologický dom , rodičovský dom. Ak mate nejake problemy v tejto oblasti,poziadajte o pomoc LUNU.

BARAN
v priebehu týchto dní ste pracovne absolútne vo všetkom spokojný. Na čo len, pomyslíte, na čo siahnete, všetko vám vychádza, ide podľa vašich predstáv a plánov. A predsa vás bude jedna záležitosť veľmi hnevať a právom. Pôjde o vaše financie. Nebudete totiž za vaše výsledky náležite ohodnotený. Vo vašom súkromí sa v utorok, v piatok, ale aj počas víkendu môžete tešiť na príjemne dni naplnené láskou.
BÝK
počas celého tohoto týždňa mate vynikajúcu náladu. Je až povznesená a nieje sa prečo čudovať, že ju máte, pretože sa vám darí a ste úspešný v každom smere čo sa týka vašich pracovných záležitostí, no najmä v kariére. A veľmi podobné to budete mať aj vo vašom osobnom živote. Aj v tejto oblasti vášho života a zvlášť v citoch, v láske ste šťastný. Všetko vám klape bez najmenších problémov. Možné sú aj nové , trvalé vzťahy.
BLÍŽENCI
napriek menším prekážkam sa vám vo vašom zamestnaní darí plniť si vaše povinnosti k spokojnosti všetkých zainteresovaných. Je to preto, že ste odhodlaný a húževnatý. Udržte si tento váš trend čo najdlhšie a môžete tak očakávať, že aj v rámci vašej kariéry si čoskoro polepšíte. Rovnako tak aj vo vašom osobnom živote prežijete pekný a príjemný týždeň. Užijete i to najmä na jeho konci a v priebehu celého víkendu.
RAK
v pondelok si dávajte v zamestnaní pozor na neprajníkov z radov vašich spolupracovníkov. Niekto z nich vám chce podraziť nohy. Po zvyšok týždňa už bude pre vás všetko úžasné. Všetko bude perfektné, všetko čo máte naplánované stíhate.
Vaše súkromie bude v utorok, v stredu a v nedeľu naplnené láskou. Ale aj ostatné dni budú príjemné, milé a harmonické. Máte oprávnený dôvod na celkovú spokojnosť.
LEV
máte pred sebou doslova perfektný pracovný týždeň počas ktorého budete v zamestnaní úspešný a dariť sa vám bude aj v rámci vašej kariéry. Spokojný budete aj vy čo podnikáte, pretože aj vám pôjde všetko viac ako len dobre. Vy, čo uvažujete o zmene práce, môžete tak urobiť. Váš osobný život nebude v tieto dni zaťažovaný ničím negatívnym. Naopak,najmä v piatok a v sobotu sa môžete tešiť zo zvýšenej pozornosti zo strany vašich partnerov v tom najlepšom slova zmysle.
PANNA
je možné, že sa v zamestnaní budete v priebehu tohoto týždňa potýkať s menšími prekážkami, ale tie vám nebudú brániť v tom, aby sa vám celkovo darilo všetko do čoho sa pustíte. Ste odhodlaný a húževnatý čo neuniklo pozornosti vašich nadriadených. Sú s vami spokojný, čo má pozitívny dopad na vašu kariéru. Taktiež aj vo vašom súkromí prežijete pekné a príjemné dni. Užijete i to najmä koncom týždňa a cez víkend.
VÁHY máte vynikajúcu náladu. Cítite sa tak dobre, že ste až povznesený. A nieje sa čomu čudovať pretože ste úspešný a dari sa vám v každom smere. Potešený budete hlavne vy, čo sa snažíte vybudovať si vašu kariéru. V nej sa vám bude v tieto dni dariť veľmi dobre. Rovnako tak aj vo vašom citovom živote, v láske ste šťastný. Všetko klape. Je tak tiež možné, že vy nezadaný poznáte vašu novú životnú lásku.
ŠKORPION
Iba v jedinom dni v tomto pracovnom týždni sa vám nebude dariť. týmto dňom bude pondelok. No zvyšok týždňa už bude perfektný. Všetko na čo siahnete, všetky vaše aktivity sa vám bude dariť plniť na sto percent. Taktiež aj v oblasti lásky vám v tieto dni ruže kvitnú. či už ste zadaný, alebo slobodný. Čakajú vás nové zoznámenia,nové lásky. Prichádza nová iskra do trvalých vzťahov.
STRELEC
v zamestnaní sa vám v tomto týždni nedarí. Pochopiteľne ste s toho nespokojný, nervózny, podráždený a vznetlivý. Skúste sa preto trocha upokojiť a všetko vám pôjde lepšie. Naopak, vo vašom súkromí zvlášť v oblasti lásky môžete byť spokojný. Dokonca z vás po celý tento čas sála silná charizma a tá priťahuje hlavne opačné pohlavie. Preto vy zadaný pozor na to, aby ste sa nedostali do zbytočných nepríjemností.
KOZOROŽEC
mali by ste sa pripraviť na veľa príjemných zmien v rámci vašich pracovných záležitostí. Snažte sa vašim nadriadeným dokázať, že na to, čím vás poverili máte a podarí sa vám to. Získate si tak u nich ešte väčšiu dôveru akú do teraz u nich máte. Vo vašom súkromí vás v pondelok čaká veľa lásky. V piatok menšie výmeny názorov, ale nič podstatné. Tak nerobte z komára somára.
VODNÁR
v tomto pracovnom týždni sa vám bude dariť vo všetkých vašich aktivitách. Úspešný budete hlavne vy čo podnikáte a taktiež aj vy, čo túžite po kariére. Spokojný budete aj vy, čo pracujete v cudzine, či v zahraničnej firme. Váš osobný život bude v tieto dni rozhojdaný. Pondelok bude príjemný, plný lásky. No nedeľa bude o nepríjemných a ostrých hádkach, ktoré môžu skončiť dokonca aj rozchodom.
RYBY
môžete sa tešiť. je pred vami perfektný pracovný týždeň. Všetko do čoho sa pustíte sa vám darí a podarí dotiahnuť do úspešného konca. A to je dôvodom toho, že máte dobrú a optimistickú náladu.Ste so sebou právom naozaj spokojný. Tak tiež aj citovom, v súkromnom živote máte dôvod na radosť. Ste šťastný. Vám nezadaným sa črtajú nové, perspektívne lásky. Vy, čo žijete v trvalých vzťahoch tie sa budú počas týchto dní upevňovať.

12. 6. - 18. 6. 2017

BARAN
je pred vami príjemný a veľmi kľudný, pohodový pracovný týždeň, takže si budete môcť dovoliť povoliť vo vašom nasadení. Dokonca niečo, na čom ste robili už dávnejšie, sa vám v dobrom vráti a to v podobe bonusov, ktoré vám pomôžu vo vašej kariére. Vo vašom osobnom živote, hlavne v oblasti lásky vám v priebehu týchto dní ruže kvitnú bez ohľadu na to, či ste už v trvalých vzťahoch, alebo v nových. No aj vám nezadaným sa ukazujú perspektívne nové vzťahy.
BÝK
počas týchto dní máte až moc energie a chuti do roboty. A to všetko dokážete pretaviť do tej podoby, že všetky vaše povinnosti si úspešne splníte na sto percent. Ste spokojný a spokojný ste aj preto, lebo sa kariérne posúvate smerom dopredu. Ak sa vám vo vašom súkromí podarí v utorok zažehnať možné hádky medzi vami a vašimi partnermi, potom vás v piatok a cez celý víkend čaká sladká odmena v podobe vrúcnych citov a túžob zo strany vašich polovičiek.
BLÍŽENCI
vaše pracovné povinnosti budú komplikovať vaši spolupracovníci.Ide o to, že niektorý z nich sa budú pokúšať o podrazy na vás. Preto buďte opatrný a obozretný. Ale môže vás tešiť to vedomie, že napriek ich snahám sa vám hlavne finančne veľmi dobre darí. Vaše súkromie bude v utorok a v stredu naplnené len láskou, zato celý víkend a hlavne najmä sobota vás čakajú iba samé hádky. Pokúste sa im radšej vyhnúť ak sa bude dať.
RAK
pracovne sa vám v tomto týždni okrem pondelka,ktorý bude veľmi ťažký, náročný a stresujúci bude dariť, takže právom budete sami so sebou spokojný. Váš osobný život bude v utorok poznamenaný veľkou hádkou. Nedajte sa do nej zatiahnúť. Ak sa vám to podarí, potom ako odmena bude pre vás piatok a celý víkend. Počas týchto dní máte totiž možnosť prežiť s vašimi partnermi romantické, ale aj vášnivé chvíle.
LEV
v zamestnaní sa vám v priebehu tohoto týždňa ako tak darí. Ale vám ako veľmi náročnému znameniu to samozrejme nebude stačiť. Skúste sa poobzerať okolo seba a zistíte, že to nieje zase až tak zlé. Dôležité pre vás bude to, že z vašimi financiami ste nadmieru spokojný. V súkromí si v utorok a v streda užijete veľa lásky a iných príjemných udalostí v spoločnosti vašich partnerov.teste sa tomu. No víkend bude nepríjemný. Počas neho sa budete iba hádať.
PANNA
počas týchto dní vám bude v zamestnaní ťažko. Úlohy, ktoré máte urobiť budú ozaj náročné a k tomu všetkému, budete musieť čeliť snahám niektorých vašich spolupracovníkov podrážať vás.No napriek ich snahám sa vám po finančnej stránke bude hlavne finančne dariť doslova super. Váš osobný život bude v utorok a v stredu naplnený láskou. Zato víkend najmä sobota bude iba o hádkach a nedorozumeniach.
VÁHY
V tomto týždni ste doslova preplnený energiou a elánom do práce čo sa aj pozitívne odzrkadľuje na vašich výkonoch , ale aj výsledkoch za ktoré budete náležite odmenený nie len vašou celkovou spokojnosťou zo seba samých , ale aj postupom na vašom kariérnom rebríčku Vo vašom osobnom živote to už nebude také jednoznačné. V utorok budete musieť čeliť doma hádkam, ale piatok a celý víkend bude krásny- a lásky plný.
ŠKORPION
v pondelok sa vám bude v zamestnaní pracovne výborne dariť. Preto tento deň využite maximálne ako dokážete. Zvyšok pracovného týždňa je kľudný, nič mimoriadne sa nebude diať, takže naopak, môžete vo vašom pracovnom nasadení poľaviť.
Taktiež aj vo vašom osobnom živote sa vám pondelok vydarí. Bude to pekný a príjemný deň na lásky. Zvyšok týždňa bude pokojný rovnako tak, ako u vás v robote.
STRELEC
v tieto dni pre vaše znamenie platí príslovie - keď sa darí, tak sa darí. A to do slova.. Všetko do čoho sa pustíte, všetko čo chcete poriešiť či dosiahnúť sa vám podarí. Nebude existovať žiadna prekážka, ktorú nedokážete zvládnuť. Úplne podobné je to aj vo vašom osobnom či citovom živote. Vyžarujete charizmu. Pre celé vaše blízke , ale aj široké okolie ste mimoriadne príťažlivý. Preto pozor vy zadaný, aby ste to neprehnali s prípadným flirtom.
KOZOROŽEC
V tieto dni sa v zamestnaní veľmi sa snažíte a ide vám to. Napriek tomu vaši nadriadený budú mať k vašim výkonom menšie pripomienky. Nedajte sa tým znechutiť ani odradiť. Očakávajte nejaké príjemné správy. V osobnom živote máte pred sebou pekný a príjemný celý týždeň. Vo štvrtok si užijete veľa lásky .Urobte si s partnermi pekný a romantický večer.V sobotu si doma dávajte pozor na menšie nedorozumenia.
VODNÁR
v priebehu tohoto týždňa sa vám na vašom pracovisku bude dariť doslova super. Či pôjde o vašu robotu, kariéru, alebo podnikanie.Dokonca aj za vašu dávnejšie užasne vykonanú prácu sa dočkáte nie len pochvaly, ale aj finančného ocenenia.
Aj vo vašom osobnom živote okrem pondelka, kedy sa nevyhnete hádkam vás čakajú príjemné zážitky. Vo.štvrtok láska a pokojný víkend.
RYBY
v tomto pracovnom týždni sa vám nebude dariť. Dokonca ani vaše názory, podnety či nápady sa nestretnú s pochopením či už u vašich spolupracovníkov, alebo vašich nadriadených. Preto je pochopiteľné, že s toho všetkého budete podráždený a deprimovaný.Ešteže vo vašom osobnom živote hlavne v pondelok a v piatok si budete môcť užívať príjemné a pokojné dni. No je možné,že si ich nedokážete ani uvedomiť preto, že stále myslíte na nepríjemnosti v zamestnaní.

5. 6. - 11. 6. 2017

9.6. o 14.12 hod. bude SPLN v znamení STRELCA. Je to 9 astrologický dom, dom ďalekých ciest. Ak si chcete splnit sukromny ci pracovny sen,poziadajte LUNU o pomoc.

BARAN
je pred vami taký priemerný pracovný týždeň. Bude taký, ktorý si do budúcnosti ničím výnimočným, zaujímavým, ani dobrým či zlým nebudete pamätať. Až počas piatku sa situácia u vás zmení. V tento deň sa vám začne dariť všetko , do čoho sa pustíte viac ako len dobre.V oblasti lásky vám nezadaným budú po celých sedem dní hviezdy naklonené a budú vám priať v získaní si novej známosti a vám zadaným vstúpi do vzťahov nová iskra. Nieje vylúčené, že vy ženy, ktoré túžite po matestve, vaša túžba sa vyplní.
BÝK
po celý tento týždeň,,ale najmä počas jeho prvej polovičky budete vo vašom zamestnaní veľmi úspešný v každej vašej aktivite. Za to vás neminie zaslúžená finančná odmena, alebo postup na kariérnom rebríčku za vaše už dávnejšie vykonanú prácu. Podobne budete úspešný aj v oblasti vášho osobného života. Zvlášť v láske sa nebudete mať dôvod na niečo sťažovať. Tú si užijete v každom jej odtieni najmä cez víkend. Ten bude priam úžasný.
BLÍŽENCI
mali by ste sa pripraviť na vážne chaotický pracovný týždeň. Z každej strany sa na vás bude valiť robota. Budete dostávať kopec nových úloh a zároveň budete musieť doriešiť a tie, ktoré ste nestihli v z minulých týždňoch. Nečudo, že nestíhate. Až piatok bude o máličko pokojnejší. Vaše súkromie bude v stredu a vo štvrtok poznamenané malými hádkami, ktoré však môžu prerásť až do tichej domácnosti. preto ak chcete mať pohodový víkend, snažte sa týmto hádkam radšej vyhnúť.
RAK
v stredu buďte na vašom pracovisku radšej v strehu a obozretný vo všetkom. Ide o to, že niekto z vašich spolupracovníkov bude mať snahy podrážať vám nohy vo všetkom, čo budete robiť. Zostávajúce dni už zvládate v pohode a s prehľadom. Taktiež aj v vo vašom súkromí si v pondelok dávajte pozor na úplne zbytočné hádky. Iba čo by ste si nimi pokazili nastávajúci víkend, ktorý má byť inak krásny a romantický.
LEV
v priebehu týchto dní budete mať v zamestnaní veľa práce a stresov. Vaše povinnosti vám proste prerastajú cez hlavu. Našťastie z finančného hľadiska máte dôvod na spokojnosť, ale neteší vás to. nevyhovuje vám táto situácia, keď nemáte všetko čo robíte pod kontrolou. Ešteže počas tohoto týždňa sa doma nebudete musieť zaoberať ničím, čo by si od vás vyžadovalo osobnú angažovanosť.
PANNA
aj keď patríte k najpracovitejšiemu znameniu celého zverokruhu, predsa aj vám bude v tieto dni nie moc dobre, pretože sa na vás bude doslova sypať robota či už nová, ale aj tá, ktorú ste v predošlom období nestihli dokončiť.Proste nebudete nestíhať.Až počas piatku sa celá táto situácia bude okolo vás upokojovať. V súkromí očakávajte v stredu a vo štvrtok malé hádky. Ale cez víkend bude už zasa všetko v poriadku.
VÁHY
celý týždeň, zvlášť jeho prvá polovička bude pre vás pracovne veľmi úspešná. Preto je prirodzené, že vás za vaše dosiahnuté výsledky čaká aj zaslúžená finančná odmena, alebo postup vo vašej kariére, ktorá bude ovplyvnená aj vaši predchádzajúcimi úspechmi. Rovnako tak aj váš osobný život, zvlášť v jeho oblasti - láske sa nebudete mať na čo sťažovať. Najmä počas víkendu si to plne uvedomíte. Ten totiž bude doslova úžasne romantický.
ŠKORPION
môžete byť v pohode, pretože máte pred sebou celý tento pracovný týždeň príjemný a pokojný. Ale je veľmi pravdepodobné, že vám tento stav nebude vyhovovať, ale bude vás skôr dráždiť, pretože budete chcieť zažiť nejakú poriadnu akciu. V v súkromí,zvlášť v oblasti citov vám v tieto dni nebeská obloha bude priať. Môžete sa tešiť na pekné milostné dobrodružstvá, ale aj flirtovanie. Ale aj vy, čo túžite po láske dosiahnete svoje. Spoznáte ju.
STRELEC
y, čo ste narodený v tomto znamení máte oprávnený dôvod na úplnú spokojnosť, pretože sa vám v tieto dni pracovne,kariérne, v podnikaní darí doslova úžasne. Uvažujete o zmene zamestnania? Chcete začať s podnikaním? Veľmi dobre. priazeň hviezd je na vašej strane. V osobnom živote z vás bude počas týchto dní vyžarovať silná charizma, ktorou si dokážete nakloniť hlavne opačné pohlavie. Preto si dávajte pozor, ako s tým všetkým ,,naložíte,,. 
KOZOROŽEC
pracovne vám to v tomto týždni pôjde bez problémov napriek tomu že budete mať veľa práce. Jediné čo vám bude chýbať, bude viac chuti do roboty. Ale nemusíte sa obávať. Všetko stihnete a zvládnete na sto percent.Vaše súkromie bude ovplyvnené hviezdami hlavne v oblasti lásky. Tú budete mať v priebehu týchto dní na dosah.preto vy čo po nej túžite, zahoďte minulosť a choďte v ústrety novému vzťahu.
VODNÁR
Ak sa v tieto dni budete trochu viac snažiť ako bežne, bude sa vám dariť všetko. Stačí ozaj len trochu pridať. Počas tohoto týždňa dostanete zaujímavú ponuku, ktorú by ste nemali odmietnúť. Váš osobný život bude mať v tieto dni len jedného menovateľa. Tým je láska, láska a ešte raz láska bez ohľadu nato, či ste zadaný, alebo slobodný. Preto aj celý nastávajúci víkend by ste mali prispôsobiť tejto udalosti.
RYBY
máte pred sebou ozaj ťažký a náročný pracovný týždeň. Dávajte preto pozor aby ste neprepadávali depkám. Snažte sa to ,,rozchodiť,, napríklad športom, alebo prechádzkami, či v spoločnosti príjemných ľudí., U vás doma, v láske, v rodinke je všetko v poriadku, ale je dosť možné, že si to všetko príjemné nedokážete užiť, pretože máte plnú hlavu nepríjemností z práce.

29. 5. - 4. 6. 2017

BARAN
po celý tento pracovný týždeň sa vám vo vašom zamestnaní darí. Máte vysokú šancu postúpiť na vašom kariérnom rebríčku, môžete zmeniť vašu doterajšiu prácu za ešte lepšiu, môžete taktiež začať podnikať. Vo vašom osobnom živote a zvlášť v oblasti lásky vám počas týchto dní hviezdy prajú. Máte možnosť spoznať niekoho, s kým by ste mohli nadviazať perspektívnu známosť. Vám zadaným prichádza nová iskra do vašich vzťahov. Je možný aj príchod nového potomstva do rodiny.
BÝK
od pondelka do utorka to pracovne nie je bohviečo. No od stredy až do piatku sa vám začne dariť doslova úžasne. Dokonca sa dozviete aj nové pre vás priaznivé správy v podobe nových zmien. Vo vašom súkromí už v pondelok budete musieť doma čeliť ostrým hádkam. Našťastie hneď na druhy deň, v utorok sa vám podarí dať všetko do poriadku. Do konca týždňa sa už vo vašom partnerstve nebudú diať žiadne nepríjemné udalosti.
BLÍŽENCI
v priebehu týchto dní sa vám vo všetkom na čo siahnete darí. Úspešný ste aj vo vašej,kariére a spokojný budete aj vy, čo podnikáte. Ak zvažujete, že by ste zamenili post zamestnanca za živnostníka, teraz na to máte ten najvhodnejší čas.
Vo vašom osobnom živote sa v utorok nevyhnete hádkam kvôli tomu, že vaši partneri majú pocit, že sa im dostatočne nevenujete. Mali by ste si to uvedomiť a zmeniť prístup k vašim polovičkám. Snažte sa im viacej sa im venovať.
RAK
v pondelok a v utorok to budete mať v zamestnaní ozaj náročné. Nič vám nebude vychádzať, preto ak môžete, odložte si všetko dôležité na stredu až piatok, pretože v priebehu týchto dní sa vám bude dariť veľmi dobre vo všetkom. Vo vašom súkromí už v pondelok sa s vašimi partnermi veľmi pohádate a tento nepríjemný stav sa vám podarí zvládnuť až v stredu, tým, že si všetko v pokoji vysvetlíte. Nastávajúci víkend už bude príjemný a harmonický.
LEV
v tomto pracovnom týždni máte ozaj nepríjemnú a depresívnu náladu a pritom na to nebudete mať absolútne žiaden dôvod, pretože robota vám ide od ruky, každá vaša snaha o nejakú zmenu sa stretne s porozumením a podporou aj zo strany vašich nadriadených a ani po finančnej stránke nemáte dôvod sa sťažovať. V o vašom súkromí budete mať tendencie a chuť flirtovať, zoznamovať sa. Proste máte chuť si spestriť váš život. Je to v poriadku,len si dávajte vy šťastne zadaný. Mohlo by to pre vás dopadnúť zle.
PANNA
už nejaký čas za sebou ,,ťaháte šnúru,, úspechov vo všetkom čo sa dotýka vašej profesionálnej časti života a nebude to inak ani počas tohoto týždňa. Či to bude v práci, v kariére,v podnikaní, darí sa vám. . Vy čo uvažujete o zmene vášho statusu zamestnanca na živnostníka, pustite sa do toho. Teraz je na to vhodný čas. Váš osobný život bude v utorok poznamenaný hádkami kvôli tomu, že sa partnerom nevenujete. Našťastie si to uvedomíte a zmeníte prístup k vašim polovičkám. Viacej sa im budete venovať.
VÁHY
prvé dva tohoto týždňa to na pracovisku budete mať náročné a ťažké.nebude vám vychádzať skoro nič. Preto si radšej všetky pre vás dôležité úlohy, alebo rokovania odložte až na obdobie od stredy do piatku, pretože v tieto dni sa vám bude naopak úžasne dariť vo všetkom, do čoho sa pustíte. V osobnom živote si dávajte pozor už v pondelok. hrozia vám doma ostré hádky. Našťastie už v utorok sa vám podarí dať do poriadku všetko.Zostávajúce dni už budú pohodové a pokojné.
ŠKORPION
v priebehu týchto dní sa pracovne nebudete mať na čo sťažovať. Roboty máte tak akurát a darí sa vám v nej. Preto nieje nič na tom divné, že vaši nadriadený vám otvorene prejavujú svoju spokojnosť. A nie len to. Podporujú vás vo vašich nových nápadoch a projektoch. Vo vašom osobnom živote v pondelok a v utorok buďte vrámci vašich partnerských záležitostí opatrný na slová. Mohli by ste povedať niečo, čo by malo až fatálne následky. Ak tie dva dni ustojíte, zostávajúce už budú dobré.
STRELEC
vaše hviezdy vám v tieto dni z pracovného hľadiska prajú vo všetkom. No najme v kariére. Rovnako tak aj vy podnikatelia budete na výsosť spokojný. Vo vašom biznise vám ide všetko ako po masle, čo má pozitívny dopad aj na vaše financie. Tie vám pribúdajú. aj vo vašom súkromí budete spokojný. Ak túžite po láske hlavne vy nezadaný, tak nezostávajte v utorok doma. V tento deň ju máte veľkú šancu spoznať. Ostávajúce dni budú pokojné.
KOZOROŽEC
v tomto týždni budete síce nesvoji a nervózny, ale aj cez tieto nepríjemné pocity sa vám darí ako pracovne, tak aj vo vašej kariére. Taktiež aj vy čo podnikáte budete úspešný v uzatváraní nových obchodných zmlúv, alebo dohovorov. Váš osobný život bude v tieto dni ovplyvnený planétou lásky - Venušou, preto vy čo ste nezadaný a túžite po vážnom vzťahu, budete ho mať.No a vy, čo ste v stálych partnerstvách, môžete sa tešiť hlavne cez víkend na novú iskru vo vašich vzťahoch.
VODNÁR
je pred vami pracovný týždeň, ktorý bude pre vás plný priaznivých zmien. Preto ak chcete,môžete meniť zamestnanie za lepšie, môžete začať podnikať. Nuž keď sa darí tak sa darí. Vo vašom súkromí sa v tieto dni cítite dobre. Dokonca ste plný lásky a porozumenia a to očakávate aj od všetkých okolo vás. Ak máte potrebu povedať vašim stálym partnerom, alebo priateľom, že ich milujete, neváhajte a urobte to. Určite to viac ako len ocenia.
RYBY
váš pracovný týždeň začne super. Už v pondelok vám za vaše dobré výsledky budú vyplatené slušné peniaze. No od utorka až do piatku bude vaša psychika vystavená veľkému napätiu a len z veľkým úsilím sa vám tieto tlaky podarí zvládnuť. Preto sa obrňte veľkou dávkou odolnosti voči stresom. Snažte sa ju načerpať doma v kruhu vašich blízkych. V tejto oblasti vášho života máte počas týchto dní veľkú pohodu a silnú dávku spolupatričnosti.

22. 5. - 28. 5. 2017

25.5 o 20.47 hod. bude NOV v znamení BLÍŽENCOV. Je to 3 astrologický dom - dom pribuzdnych,ucenia a kratkych ciest. Ak mate v niektorom smere problemy,poziadajte LUNU o pomoc.

BARAN
Od pondelka až do štvrtku to v zamestnaní budete mať náročné. Problémy budete mať aj v oblasti kariéry. Rovnako tak aj vy čo podnikáte, budete sa zaoberať viac prekážkami a problémami ako prácou. Až piatok vám všetko to nepríjemné vynahradí, pretože tento deň bude je úžasný v každom smere. Očakávajte aj priaznivé zmeny. V osobnom živote máte pred sebou pekný celý týždeň. Najmä cez víkend vám bude dopriate užívať si veľa prejavov lásky a citov zo strany vašich partnerov.
BÝK
V tomto týždni nebudete mať dôvod na spokojnosť ak ide o vaše pracovné záležitosti, pretože sa vám ale vôbec nedarí v ničom, teda ani v kariére, ale ani v podnikateľských aktivitách. K tomu všetkému vám chýbajú aj finančné prostriedky. Máte ich nedostatok. Máte to naozaj veľmi ťažké. Obrňte sa veľkou trpezlivosťou. Aj doma už v pondelok budete prežívať nepríjemné výmeny názorov. Až nastávajúci víkend vám dopraje pohodu a príjemnú atmosféru v kruhu vašej rodiny.
BLÍŽENCI
určite vás poteší správa, že máte pred sebou pracovne veľmi príjemný a kľudný týždeň. Najmä v piatok bude u vás v zamestnaní veľká pohoda. Ste veľmi spokojný, máte dobrú náladu, darí sa vám. Taktiež ani vo vašom súkromnom živote, oblasti citov, lásky, sa nebudete mať na čo sťažovať. Všetko vám klape tak ako dobre namazaný stroj. Čo tak , podeliť sa o tú vašu celkovú pohodu aj s priateľmi. Urobte si cez víkend spoločný program pri ktorom sa dobre zabavíte.
RAK
máte pred sebou jeden z tých úžasných pracovných týždňov, počas ktorého sa vám darí a ste v úspešný v každom smere, v každej vašej aktivite. Ak ste sa rozhodli začať podnikať, či robiť niečo na vlastnú päsť, super, pretože na tieto kroky máte ideálne obdobie. V osobnom živote sa snažte vyhnúť výmenám názorov s vašimi partnermi, pretože by z nich vznikli nepríjemné-hádky. Zbytočne by ste si pokazili víkend, počas ktorého vás čakajú príjemne zážitky v spoločnosti vašich polovičiek.
LEV
od pondelka do štvrtku sa vám v zamestnaní budú pripomínať vaše resty z minulosti bohužiaľ v tom negatívnom slova zmysle, ale vy si zo všetkým dokážete poradiť, takže aj toto poriešite ako k vašej , tak aj všeobecnej spokojnosti. Piatok bude naopak úžasný vo všetkom, darí sa vám. V rodinnom spolužití, v láske, v súkromí máte po celý tento týždeň všetko v absolútnom poriadku.
PANNA
pre vás bude tento pracovný týždeň až príliš pokojný, pretože máte radi , keď ste maximálne vyťažený, ale cez to všetko všetko dosahujete vo všetkom čo robíte úspechy. Najmä v piatok. Napokon sami uznáte, že ste veľmi spokojný a to vám robí dobrú náladu.Proste sa vám darí. Ani v súkromnom živote, v oblasti láske sa nemáte na co sťažovať. Všetko vám vychádza presne tak, ako sa vám to páči.
VÁHY
váš zmysel pre detail si v tomto týždni nebude môcť dovoliť dopriať, pretože sa vám v zamestnaní, ale ani v podnikaní vôbec nedarí. A taktiež ani vo financiách vám to nepôjde. Budete cítiť ich nedostatok. Máte to naozaj veľmi náročné. Obrňte sa trpezlivosťou a vnútorným pokojom. V osobnom živote sa v priebehu pondelka nevyhnete nepríjemným výmenám názorov, ktoré skončia tichou domácnosťou.No víkend už bude prekrásny a harmonický.
ŠKORPION
v zamestnaní vám to v priebehu týchto dní ide , ale každý úspech si budete musieť tvrdo odpracovať..Snaha sa vám nedá uprieť, ale chýba vám ten kúsok povestného šťastia, aby boli vaše výsledky sto percentné. V osobnom živote, v láske sa počas tohoto týždňa doslova trápite. Budete musieť čeliť hádkam a to veľkým, ktoré môžu dokonca skončiť rozchodmi, rozvodmi.Nuž máte to v tejto oblasti naozaj náročné.
STRELEC
pondelok a v utorok sa na vašom pracovisku naozaj potrápite či už pôjde o manuálnu robotu, alebo obchodné jednania. Až od stredy do piatku sa situácia bude obracať vo váš prospech. V tieto dni vám všetko vychádza podľa vašich plánov a predstáv. Vo vašom súkromí vás po celý týždeň čakajú nie moc príjemné výmeny názorov. Preto si dávajte pozor na ostré slová z vašej strany. Predídete tak k prípadnej rozluke. 
KOZOROŽEC
počas týchto dní vám v zamestnaní bude chýbať dobrá nálada. Budete nervózny a podráždený s každej maličkosti a to ani vy sami nebudete vedieť prečo sa tak cítite..Našťastie napriek tomu budú vaše výsledky dobré a dokonca budete úspešný aj v oblasti vašej kariéry. Vo vašom súkromnom živote je v priebehu tohoto týždňa všetko v úplnom poriadku. V tejto oblasti vášho života ste spokojný.
VODNÁR
vo vašom zamestnaní ste v tieto dni úspešný. Darí sa vám aj v kariére a to vynikajúco. Máte ozaj veľa roboty,ale stíhate ju všetku dotiahnuť do úspešného konca. paradoxne čím viacej práce a stresu máte, tým viacej sa vám darí. Vo vašom osobnom, ako aj citovom živote ste v tomto týždni spokojný a v pohode, takže vám ostane čas aj na vaše koníčky, ktorým ste sa už nejaký čas nemohli venovať.
RYBY
máte pred sebou veľmi príjemný, ale aj úspešný pracovný týždeň. Darí sa vám nech už robíte v akomkoľvek odvetví, alebo v podnikaní. Preto sa snažte tieto dni využiť maximálne ako dokážete. Vo vašom osobnom živote to budete mať ako na hojdačke. Krásna streda, plná lásky a romantiky, piatok naopak plný hádok. No a víkend opäť príjemný, pokojný. Celkovo sa cítite dobre.

15. 5. - 21. 5. 2017

BARAN
celý tento týždeň budete v zamestnaní depresívny. Máte zlú, dokonca až odpornú náladu.Snažte sa preto byť čo v najmenšom kontakte z vašimi spolupracovníkmi, pretože je tu hrozba, že by ste boli voči nim bezdôvodne nepríjemný. No cez to všetko sa vám bude viac ako len dariť vo všetkom, čo sa týka financií. V súkromí vám vo štvrtok hviezdy prajú v oblasti lásky, ale nedokážete si to užiť, lebo ste naozaj veľmi vystresovaný zo všetkého, čo sa deje u vás na pracovisku.
BÝK
v priebehu týchto dní budete na pracovisku všetky vaše povinnosti vykonávať mechanicky, bezmyšlienkovito,bez účasti. Prečo? jednoducho preto, lebo s vami silno zmietajú city, láska a aj erotika.V tejto oblasti vášho života máte maximálnu podporu nebeskej oblohy a práve preto by ste mali byť opatrný hlavne vy zadaný. Ide o to, že aj malý nevinný flirt niekde mimo domova by sa mohol obrátiť na niečo, čo by ste nedokázali mať pod kontrolou. Hrozí , že by ste sa zamilovali.
BLÍŽENCI
v tomto týždni sa vám na vašom pracovisku darí doslova úžasne.Robota vám ide od ruky, kariérne sa posúvate dopredu a taktiež aj vy čo pracujete v súkromnom sektore máte dôvod na úplnú spokojnosť napriek tomu, že ste veľmi vyťažený a v jednom kole. Vo vašom osobnom živote sa snažte v utorok vyhnúť hádkam kvôli tomu, že vaši partneri majú pocit, že sa im nevenujete. Piatok bude o láske, romantike a udobrovaní a pokračovať to bude aj cez víkend.
RAK
pondelok a piatok budete mať v zamestnaní náročné. Počas týchto dní sa vám nebude dariť. Ani z finančného hľadiska to nebudete mať moc dobré. Preto sa snažte využiť dni v strede týždňa, pretože počas nich, to sa vám darí naopak až priveľmi.
Váš osobný život bude už v priebehu pondelku poznamenaný ostrými hádkami medzi vami a vašimi partnermi. Tie sa vám podarí upokojiť až v stredu. V tento deň ich nahradí láska. Víkend, ktorý je pred vami bude príjemný a pekný.
LEV
všetky vaše pracovné povinnosti si v tomto týždni budete plniť bez problémov napriek tomu, že sa vám budú ,,ozývať,, nepríjemné resty z minulosti.Ale aj tie napokon úspešne zvládnete, takže vám neohrozia nijakým spôsobom ani vašu kariéru. V osobnom živote sa budete cítiť ako na hojdačke. Celý pondelok bude prekypovať láskou, no štvrtok budete musieť čeliť hádkam a nedorozumeniam.Víkend už bude opäť pekný.
PANNA
už nejaký čas máte s pracovného hľadiska dôvod na spokojnosť a nijak inak to nebude ani v priebehu týchto dní. Darí sa vám priamo úžasne aj v oblasti kariéry. Rovnako tak aj vy, čo podnikáte budete mať dôvod na spokojnosť. Síce ste veľmi pracovne vyťažený a v jednom kole, ale ste .ste šťastný. V súkromí si dávajte pozor v utorok. Hrozia hádky kvôli tomu, že vaši partneri majú pocit, že sa im nedostatočne venujete. Skúste im cez víkend dokázať, že to nieje pravda.
VÁHY
v tomto pracovnom týždni budete pracovať ako roboti. mechanicky, nezúčastnene, bezmyšlienkovite. A prečo to tak bude? Jednoducho preto, lebo máte hlavu plnú citov, lásky , ale aj erotiky. Tieto emócie vás úplne ovládajú. preto by ste vy zadaný mali byť rozvážny a dobre si premyslíte, komu ich budete smerovať, pretože aj úplne nevinný flirt niekde mimo domova, by vás stál veľmi veľa. 
SKORPION
konečne po ozaj dlhom čase nastal aj pre vaše znamenie tak vytúžený obrat k dobrému. V tomto týždni ste úspešný ako ešte nikdy. Robota vám ide od ruky, vaša kariéra je opäť na vzostupe. Dariť sa bude obzvlášť vám, ktorý podnikáte. Máte byť prečo na seba hrdý a právom. Rovnako tak aj vo vašom osobnom živote, zvlášť jeho citovej oblasti ste tiež veľmi spokojný. Celý nadchádzajúci víkend sa bude niesť v intenciách lásky.
STRELEC
od pondelka do štvrtka to budete mať v zamestnaní priamo geniálne. Je to aj vďaka tomu, že máte veľa energie, chuti a odhodlania do roboty. Piatok už bude taký kľudnejší, takže vám ostane čas vychutnať si vaše úspešné plody práce a podeliť sa o ne aj s vašimi kolegami. No vo vašom súkromí to už nebudete mať také ružové. Potrápite sa v oblasti lásky. Očakávajte veľa hádok a nedorozumení. Snažte sa byť preto diplomatickejší.
KOZOROŽEC
všetko to, čo ste si v zamestnaní postupne v minulosti vybudovali sa vám teraz zúročí v podobe super práce a samozrejme aj v kariére. Celkovo sa vám v profesionálnej oblasti vášho života darí úžasne. Váš osobný život bude od pondelka do štvrtku pokojný a harmonický. V piatok si budete užívať v spoločnosti vašich partnerov veľa lásky a romantiky, no a v nedeľu..nedeľu naopak veľké hádky.
VODNÁR
pracovne,kariérne, ale aj v podnikaní ste v tomto týždni mimoriadne úspešný čo vás nesmierne teší. Darí sa vám napriek tomu, že máte roboty nad hlavu. Bez problémov zvládate ten nápor na vás. Vám tento tlak vyhovuje.Čím väčší, o to je to pre vás väčšia výzva. V súkromí sa v utorok snažte vyhnúť zbytočným hádkam. Mohli by sa totiž vymknúť kontrole. Radšej so šetrite energiu na piatok, pretože tento deň bude iba o láske a vášni.
RYBY
V priebehu týchto dní ste smutný pretože sa vám ,nič nedarí napriek tomu, že sa v zamestnaní snažíte ako najlepšie viete a preto sa veľmi trápite. Až na úplnom konci pracovného týždňa, v piatok sa všetko okolo vás upokojí, takže bude kľudnejší.
Vo vašom osobnom živote budú pondelok a piatok milé a lásky plné dni, no vy si ich nebudete vedieť vychutnať, pretože sa nedokážete myšlienkovo odpútať od problémov, ktoré máte na pracovisku.

1. 5. - 7. 5. 2017

BARAN
od pondelka do štvrtka sa vám v zamestnaní celkom darí. No pozor si dávajte v piatok, pretože v tento deň budete podráždený, nervózny, bez nálady a tieto vaše nepríjemné stavy vás budú provokovať k ,,rýpaniu,, do vašich spolupracovníkov. Snažte sa preto radšej vyhýbať sa im. Vo vašom osobnom živote máte pred sebou celý týždeň v pohode. okrem piatku. Budete mať tendencie hádať sa s vašimi rodinnými príslušníkmi. Vyhnite sa tomu,lebo by ste dosiahli len to, že by ste mali doma počas víkendu tichú domácnosť.
BÝK
v tomto týždni máte pred sebou pondelok a utorok náročné pracovné dni. Preto by ste mali byť v strehu a opatrný hlavne ak pôjde o uzatváranie nových dohôd, alebo zmlúv. Od stredy do piatku sa už všetko negatívne okolo vás začne vytrácať a aj vaše dosiahnute pracovné výsledky už budú dobré. Vo vašom súkromí si v priebehu utorka užijete s vašimi polovičkami veľa romantiky zo všetkým čo k nej patrí. No víkend sa ukazuje máličko náročnejší. Nedajte s vyprovokovať do otvorených konfrontácií, pretože z nich môžu vzniknúť zbytočné hádky.
BLÍŽENCI
v priebehu celého pondelka sa snažte pracovať ako najviac budete môcť, pretože v tento deň budete mať na vašej strane priazeň. Naopak, od utorka do štvrtka sa zamerajte len na nevyhnutné povinnosti, pretože sa vám nebude vôbec dariť. Piatok už bude opäť super. Vo vašom osobnom živote vás v utorok čaká všetko čo je spojené s láskou. V stredu a vo štvrtok naopak hádky, ale našťastie budú len mierne, takže napokon si s partnermi všetko pekne vysvetlite,udobrite sa.
RAK
vo vašom zamestnaní sa budete od pondelka do stredy viac trápiť ako mať dobrý pocit z vykonanej práce. Preto zvýšte vašu opatrnosť a pozornosť vo všetkom čo budete robiť. Ale vo štvrtok a v piatok sa vám bude dariť viac ako len dobre, takže sa vám v tieto dni podarí dobehnúť aj všetko zameškané. V súkromí by ste mali vy nezadaný zvýšiť pozornosť, pretože v utorok máte veľkú príležitosť spoznať novú lásku, ale naozaj veľkú. Môžete totiž stretnúť vášho budúceho životného partnera. V piatok a v sobotu maličké nedorozumenia.
LEV
v tieto dni máte optimistickú náladu a máte na to oprávnený dôvod, pretože sa vám darí viac ako len výborne. Rovnako tak sa vám darí aj vo vašej kariére. Ale nespokojný nebudete aj vy čo pracujete v súkromnom sektore. Taktiež aj vám sa bude dariť vo všetkých vašich aktivitách.Vo vašom osobnom živote sa doma počas stredy nevyhnete veľmi ostrým hádkam ,kvôli tomu, že v poslednom čase akosi sa zabúdate venovať vašim partnerom. Našťastie v piatok a počas víkendu sa udobríte a medzi vami zavládne opäť láska.
PANNA
v pondelok sa na vašom pracovisku budete cítiť ako ryba vo vode, pretože sa vám bude dariť viac ako vynikajúco. Máte totiž na vašej strane priazeň hviezd, preto ju využite maximálne ako dokážete, pretože naopak štvrtok budete mať v zamestnaní náročný. Ale v piatok opäť super. Vaše súkromie bude v utorok naplnené láskou a romantikou. Streda a štvrtok hádky, ale tie sa vám cez víkend všetky podarí zameniť za sladké a nežné udobrovanie.
VÁHY
v pondelok a utorok by ste mali byť na pracovisku opatrný a obozretný vo všetkom čo budete robiť, pretože tieto dni budú ozaj náročné. Až od stredy do piatku sa všetko okolo vás začne postupne ,,čistiť,, do tej miery, že budete môcť byť aspoň trochu spokojný z vašimi dosiahnutými výsledkami. Váš osobný život bude v utorok o láske a o všetkom, čo k nej patrí.Cez víkend to budete mať máličko náročnejšie, pretože vaše polovičky budú mať tendencie vás provokovať k výmenám názorov. Snažte sa im v tom odolať.
ŠKORPION
konečne sa aj vášmu znameniu začalo po dlhom čase pracovne dariť. Vaši nadriadený sú s vami, s vašimi výkonmi ako aj dosiahnutými výsledkami veľmi spokojný. Bohužiaľ sa ešte aj počas tohoto týždňa tieto vaše úspechy nebudú pozitívne odzrkadľovať na vašich financiách. V tejto oblasti je vaša situácia naďalej veľmi ťažká. V súkromí počas pondelku očakávajte doma malé hádky. No záver týždňa ako aj celý víkend budete mať pokojný a príjemný.
STRELEC
mali by ste byť pripravený na ozaj ťažký pracovný týždeň. Ťažký a náročný bude hlavne pre vás, čo sa snažíte kariérne postúpiť. Pracovne sa budete trápiť aj vy, čo pracujete v cudzine, alebo robíte pre zahraničnú firmu. S toho všetkého neúspechu budete dosť rozhodený a nervózny a túto nervozitu si bohužiaľ prenesiete aj do vášho súkromia. Preto už hneď v pondelok sa doma budete hádať a až v stredu sa vám podarí dať veci medzi vami a vašimi blízkymi do poriadku tak, aby ste mali aj pekný a kľudný víkend.
KOZOROŽEC
Je pred vami super týždeň v každej pracovnej oblasti. Dokážete vašim nadriadeným úspešne odprezentovať svoje nové plány, projekty a názory a aby bola vaša spokojnosť ešte väčšia, dozviete sa priaznivé správy v podobe zmien, ktoré vás naozaj potešia. No vo vašom osobnom živote to už budete mať komplikovanejšie. Pondelok a utorok sú kritické dni v oblasti lásky a to až do takej miery, že hrozia reálne rozchody. Snažte sa to ustáť. Od stredy vám začína pokojne,pekne obdobie a bude trvať aj počas víkendu.
VODNÁR
V priebehu týchto dní budete mať práce až nad hlavu. Ale vám to viac vyhovuje ako prekáža. Všetky vaše povinnosti zvládate bez problémov a stíhate aj robiť kariéru. Dokonca vám ostáva aj dostatok času, pomáhať vašim kolegom. Cítite sa spokojný a v pohode. K tomu všetkému máte mimoriadne dobru náladu. Vaša súkromie bude v tomto týždni ubiehať ako jazda na hojdačke. V pondelok doma hádky, v stredu a vo štvrtok je všetko v najlepšom poriadku a víkend opäť trochu o výmenách názorov.
RYBY
od pondelka do stredy máte vo vašom zamestnaní pred sebou úžasné dni. Vaši zamestnávatelia sú s vašimi výkonmi viac ako len spokojný. Aj vám podnikateľom sa mimoriadne darí vo všetkých vašich aktivitách. Do konca pracovného týždňa vám naďalej ide robota od ruky a predsa, napriek vašim úspechom ste vnútorne nervózny a podráždený. Vo vašom súkromí si v pondelok doprajete v spoločnosti vašich partnerov veľa lásky. Čo tak urobiť si spoločne pekný a romantický večer? Predídete tak hádkam a nepríjemným rozhovorom v piatok.

24. 4. - 30. 4. 2017

26.4. o 13.18 hod. bude NOV v znamení BÝKA. Je to druhý astrologický dom peňazí.

BARAN
počas týchto dní sa vám z pracovného hľadiska ozývajú staré resty z minulosti, ktoré pri vašich aktuálnych povinnostiach len tak tak stíhate dobehnúť. Bohužiaľ sa vám v zamestnaní celkovo moc nedarí, ale cez to všetko sa snažíte zo všetkých síl. V osobnom živote sa vám našťastie doma darí udržiavať pokoj a kľud. V citovej oblasti je všetko v poriadku. V priebehu nadchádzajúceho víkendu si doprajte relax, odpočívajte. Vyberte sa niekam do prírody, aby ste si poriadne ,,vyvetrali,, hlavu.
BÝK
aj vo vašom prípade máte pred sebou náročný pracovný týždeň,plný stresov. Preto sa radšej v toto pre vás nepriaznivé obdobie venujte iba tomu čo je nevyhnuté urobiť. Štve vás aj to, že sa vám nedari preraziť v kariérne. Vo vašom súkromí už hneď v pondelok, ale aj v piatok máte pred sebou pekné dni na lásku. Naopak, počas celej nedele sa budete s patnermi len hádať a naťahovať pre zbytočné a malicherné veci. 
BLÍŽENCI
Počas týchto dní sa vám v zamestnaní darí vo všetkom na čo siahnete. K tomu všetkému sa dozviete pozitívne zmeny, ktoré vám pomôžu aj v kariére. Môžete postúpiť,alebo ak chcete zmeniť prácu za lepšiu. Vo vašom osobnom živote sa vám nezadaným v utorok otvára príležitosť spoznať novú lásku. Vy, čo ste v stabilných a dlhotrvajúcich vzťahoch máte pred sebou pekný víkend, Využite to aj s celou rodinkou. Naplánujte si spoločne napríklad výlet do prírody.
RAK
Na vašom pracovisku okrem utorka keď zistíte, že vám nejaký neprajníci hádžu polená pod nohy, sa vám celý týždeň úžasne darí vo všetkom. Môžete sa pustiť aj do náročných projektov, môžete meniť prácu, môžete začať s podnikaním.
V osobnom živote si už v pondelok budete užívať zo strany vašich partnerov veľa lásky plných prejavov náklonnosti.No cez víkend očakávajte nedorozumenia, ktoré sa pretavia do tichej domácnosti.
LEV
vo vašom prípade máte v tieto dni dôvod na spokojnosť, pretože je pred vami vynikajúci pracovný týždeň čo sa pozitívne odzrkadlí aj na vašej kariére. Je to pre vás odmena za vaše doterajšie dobré výsledky. V zamestnaní ste mimoriadne spokojný, ale nemali by ste zabúdať na vašich partnerov. Mali by ste ich v stredu niečim milým prekvapiť a spoločne si v tento deň urobiť romantický večer.
PANNA
tento pracovný týždeň je presne podľa vašich predstáv, pretože ste úspešný vo všetkom, čo máte urobiť. Všetko n čo siahnete sa vám darí meniť na úspech. K tomu všetkému sa dozviete aj pozitívne zmeny. Tie vám pomôžu aj v kariére. Môžete meniť prácu, alebo začať s podnikaním. Vy nezadaný by ste v utorok nemali tráviť čas doma, ale vyberte sa niekde medzi ľudí. Máte šancu niekde medzi nimi spoznať novú lásku. Vy zadaný máte pred sebou príjemný celý víkend. Strávte ho s celou rodinkou. 
VÁHY
mali by ste sa pripraviť na pracovne ozaj náročný týždeň plný stresov a nervozity. K tomu všetkému negatívnemu sa vám nedarí ani po kariérnej stránke.Preto bude lepšie, ak sa budete venovať len tomu najnevyhnutnejšiemu a ostatné si preložíte na vhodnejšie obdobie. Vaše súkromie bude hneď v pondelok, ale aj v piatok pekné na lásku. Naopak počas nedele sa nevyhnete hádkam. ktorých príčinou budú nepodstatné malichernosti.
ŠKORPION
vaše pracovné neúspechy a trápenie bude pokračovať aj v tomto týždni. Taktiež aj vaša kariéra sa už nejaký čas,,pohybuje,, v stagnácii. A aj vy čo pracujete v súkromnom sektore sa v tieto dni potrápite.Nebudete môcť rozbehnúť žiadne nové aktivity, lebo vám veľmi chýbajú financie. V súkromí sa nedokážete oprostiť od vašich pracovných starostí. Tie si nosíte domov, čo vášmu partnerstvu ako aj rodinnej pohode vôbec neprospieva.
STRELEC
v priebehu týchto dní sa snažíte ako najlepšie viete a dokážete. Máte chuť aj energiu do roboty, ale všetka vaša snaha vychádza navnivoč. Proste sa vám nedarí úspešne zvládať vaše povinnosti. Aj v osobnom živote k tomu všetkému sa doma hneď v pondelok pohádate s partnerom. Našťastie si to medzi sebou rýchlo vysvetlíte a bude opäť dobre, takže víkend budete mať príjemný a pohodový.
KOZOROŽEC
počas tohoto týždňa sa vám v zamestnaní ako aj v kariére či v podnikaní darí viac ako výborne. Vaši nadriadený či vaši spoločnici v podnikaní vám otvorene prejavujú svoju spokojnosť s vašimi dosahovanými výsledkami. Spokojný ste aj vy sami zo sebou a to plným právom. No vo vašom osobnom živote je to úplne naopak. Celých sedem dní očakávajte len hádky, ktoré môžu vyvrcholiť rozchodom, alebo aj rozvodom.
VODNÁR
konečne aj vaše doterajšie pracovné úsilie bude v priebehu tohoto týždňa ocenené. Okrem toho, že ste úspešný vo všetkom čo budete robiť, je tu pre vás veľká šanca postúpiť v kariére, čím sa vám splní jeden z vašich snov. No a ako čerešničke na torte sa potešíte aj vašim financiám. Očakávajte či už odmeny, alebo slušné zisky. Taktiež aj vo vašom osobnom živote vás čakajú len príjemné udalosti. V utorok veľa lásky a aj víkend bude plný úžasných zážitkov.
RYBY
v tomto týždni sa nebude môcť sťažovať na nedostatok práce. Naopak,máte jej dosť ,ale všetko bez ťažkostí pekne stíhate. Okrem toho vás vaše zamestnanie veľmi baví, takže aj preto ste v nej taký dobrý. Vo vašom súkromí máte pred sebou celých sedem dní naplnených pohodou. Rovnako tak aj v spoločnosti vašich partnerov si užijete veľa romantiky a prejavov vzájomnej náklonnosti. Najmä vo štvrtok.

17. 4. - 23. 4. 2017

BARAN
počas týchto dní to budete mať v zamestnaní také nijaké. Objavia sa nejaké problémy z minulosti, ale zvládnete ich. 
Vo vašom osobnom živote a zvlášť v oblasti lásky sa môžete tešiť na nové, krásne a najmä perspektívne zoznámenia sa. Nieje vylúčené, že sa opäť môže vaša rodina rozrásť o nové potomstvo, alebo vy starší stať starými rodičmi. V každom prípade sa u vás doma bude oslavovať.
BÝK
tento týždeň máte veľa chuti, energie a entuziazmu do práce a tá vám aj pôjde pekne od ruky. No ak sa ale snažíte v oblasti kariéry o posun smerom dopredu,tak to vám pôjde veľmi ťažko. Vaše súkromie bude v stredu naplnené láskou a citmi. Preto by bolo od vás milé ak by ste pre svoje polovičky pripravili nejaké pekné prekvapenie. Stačí niečim malým, napríklad romantickou večerou. Rovnako tak aj nedeľa bude plná lásky.
BLÍŽENCI
v priebehu týchto dní sa vám darí v práci, ako aj v kariére či v podnikaní tak ako ešte nikdy v tomto roku. Vaši nadriadený, či vaši spoločníci v podnikaní sú s vami, s vašimi výkonmi a výsledkami nadmieru spokojný. V osobnom živote to budete mať v tomto týždni ako na hojdačke. Už hneď v pondelok si užijete veľa lásky, no streda bude o vážnych hádkach. Nastávajúci víkend pokojný a príjemný.
RAK
v zamestnaní by ste si v utorok a v stredu mali dávať veľký pozor najme na všetky úradné papierovanie. Poriadne si prečítajte všetko, kam budete dávať váš podpis. Ostávajúce dni v tomto pracovnom týždni prebehnú v pohode. V osobnom živote máte počas stredy vy nezadaný možnosť stretnúť niekoho, kto vás bude úprimne milovať. V nedeľu vám zadaným hrozia nedorozumenia,hádky kvôli vašej pracovnej vyťaženosti. 
LEV
môžete sa tešiť, pretože sa vám výborne darí v každom pracovnom smere. Mali by ste byt na seba hrdý a byť sami zo sebou absolútne spokojný. Ale cez všetky tieto pozitíva ste vo vašom vnútri je nejaký nepokojný, nesvoji. Taktiež aj u vás bude vaše súkromie rozkolísané, pretože pondelok bude hlavne o láske, ale streda o ostrých hádkach. Víkend už bude opäť pekný a príjemný,najmä sobota.
PANNA
máte oprávnený dôvod byť sami zo sebou spokojný, pretože sa vám na pracovisku, v kariére, ako aj v podnikaní darí ako ešte nikdy doteraz. Vaši zamestnávatelia či vaši spoločníci v podnikaní sú s vami nadmieru spokojný, pretože všetky vaše aktivity končia úspechom a hlavne ziskami. V osobnom živote to už nebudete mať tak jednoznačné. V pondelok si užijete s partnermi veľa lásky, no v stredu sa nevyhnete vážnym hádkam. Ale víkend už bude znovu krásny a lásky plný.
VÁHY
v tieto dni máte veľkú chuť, energiu a entuziazmus do roboty a tie vám veľmi intenzívne pomáhajú v dosahovaní dobrých výsledkov. No ak ale túžite po kariére,tak to vám v tomto týždni pôjde iba veľmi ťažko ak vôbec. Počas stredy, ktorá bude pekným dňom na lásku by ste mali vašich partnerov prekvapiť niečim malým, milým a pokračovať v tom spolu môžete aj v nedeľu, pretože aj tá bude hlavne o citoch.
ŠKORPION
Bohužiaľ ani tento týždeň nebude pre vás s pracovného hľadiska dobrý. Bude opäť náročný, plný prekážok a nedorozumení medzi vami a vašimi spolupracovníkmi. A aby toho všetkého negatívneho nebolo málo, tak rátajte s tým, že sa budete potýkať s nedostatkom finančných prostriedkov. V súkromí by ste mali byť u vás doma pripravený počas utorka na náročné a ťažké debaty, ktoré až v nedeľu zvládnete. Všetko si vysvetlíte a udobríte sa.
STRELEC
do stredy to máte v zamestnaní ozaj ťažké. Dotýkať sa to bude aj vašej kariéry a bohužiaľ aj vašich financií. Potom sa to síce krôčik po krôčiku do konca týždňa začne zlepšovať, ale nebudete o moc lepšie.Taktiež aj v osobnom živote to nebudete mať ľahké. V utorok budete musieť čeliť ťažkým hádkam medzi vami a vašimi partnermi.Našťastie hneď vo štvrtok a piatok prichádza udobrenie sa a nastúpi neha, city a láska.
KOZOROŽEC
vaša kariéra v tomto týždni stúpa. či už pracujete, či ste na voľnej nohe, ste úspešný a darí sa vám úžasne. Ste sami so sebou spokojný . Tento stav si pre vašu skromnosť viete sami sebe priznať len málo kedy. Samozrejme,že ste spokojný aj s financiami V oblasti lásky vám v tieto dni hviezdy neprajú. Ak ste vo vzťahu, tak s pripravte na vážne hádky, rozchody, rozvody. Táto časť vášho života vám neprináša šťastie.
VODNÁR
vo vašom zamestnaní, vo vašej kariére, ale aj vo vašom podnikaní sa vám v tomto týždni úžasne darí. No finančne nieste spokojný, ani sa vám v tejto oblasti nedarí. Preto si radšej neberte úver, alebo lízing. V osobnom živote si v pondelok užijete veľa lásky. V stredu naopak veľa hádok kvôli vašej podráždenosti a nervozite. Až v piatok a cez víkend sa všetko okolo vás upokojí a bude opäť fajn.
RYBY
opäť máte pred sebou pokojný pracovný týždeň a opäť vám to maximálne vyhovuje. S plným nasadením sa venujete svojim pracovným povinnostiam a vaša robota vás aj baví a to je pre vás veľmi dôležité. V osobnom živote vás čaká krásnych celých sedem dní. Obzvlášť utorok a počas celého víkendu si budete v spoločnosti vašich partnerov užívať to, čo je pre vás ako pre rybu voda a to je láska.

10. 4. - 16. 4. 2017

11.4 o 7.11 hod. bude SPLN v znamení VÁH. Je to 7 astrologický dom, dom zdravia a práce.

BARAN
môžete sa tešiť, pretože máte pred sebou vynikajúci pracovný týždeň počas ktorého sa vám darí všetko čo máte naplánované presne tak,ako si to predstavujete. A darí sa vám aj v kariére. Vy čo pracujete na voľnej nohe - podnikanie, máte tak isto oprávnený dôvod na spokojnosť. Ste úspešný v uzatváraní nových obchodných zmlúv a pre vás veľmi výhodných kontraktov. Rovnako tak aj v osobnom živote máte dôvod na spokojnosť. Zvlášť v oblasti lásky vám hviezdy prajú. Najmä od stredy do piatku. Nová iskra v stálych vzťahoch, nové známosti u vás nezadaných. počatie či narodenie potomstva.
BÝK
od pondelka do stredy očakávajte veľmi náročný pracovný týždeň. Týkať sa to bude zvlášť vás, čo pracujete v zahraničí, alebo v zahraničnej firme. Od štvrtku do piatku sa táto nepríjemná situácia a niečo zlepší, ale aj tak, ak môžete nepúšťajte sa do náročných projektov. Vo vašom osobnom živote budú všetky tieto dni naopak milé, pekné a pohodové. Najmä vo štvrtok a piatok si budete užívať prejavy citov a lásky zo strany vašich partnerov.
BLÍŽENCI
počas týchto dní vám v zamestnaní ide všetko pekne od ruky. Roboty máte tak akurát, takže môžete pracovať bez stresu. Ak uvažujete o prípadnej zmene pracoviska, môžete túto výmenu urobiť. Chcete začať podnikať? Aj v tejto oblasti máte hviezdy na vašej strane. V súkromí sa snažte doma v stredu vyhnúť zbytočným výmenám názorov. Zbytočne by ste si tak pokazili víkend, ktorý bude najmä v nedeľu úžasný na všetko, čo sa týka lásky.
RAK
celý tento pracovný týždeň bude taký normálny okrem utorka, ktorý bude celý úplne kritický. Doslova to bude pre vás deň blbec. Preto v jeho priebehu buďte radšej v strehu, lebo nebudete schopný byť dostatočne sústredený na to čo máte urobiť, takže by ste si narobili viac škôd ako osohu. Vo vašom osobnom živote máte pred sebou pokojné a príjemné dni. Hlavne streda a štvrtok bude iba o láske,láske a ešte raz láske a to vy môžete. Tak si ju užite.
LEV
vy, čo pracujete v zahraničí,alebo podnikáte, máte dôvod na radosť a spokojnosť. Všetky vaše aktivity sa vám darí dotiahnuť do úspešného konca. Vy ostatný, to budete mať náročnejšie. Zvlášť v oblasti financií. Po tejto stránke sa cítite nedocenený. Chýbajú vám. V osobnom živote už hneď v pondelok a utorok budete musieť doma čeliť malým hádkam. Tie vás dostanú do stavu znechutenia. Aspoň v priebehu víkendu si všetko dokážete vynahradiť, pretože bude prekrásny a plný lásky.
PANNA
tento týždeň bude z pracovného hľadiska presne taký ako to vám vyhovuje, pretože všetky vaše povinnosti sa vám darí plniť presne podľa stanoveného harmonogramu. Ak už nejaký čas uvažujete zmeniť zamestnávateľa, tak na tento krok máte ideálne obdobie. Prípadne môžete začať podnikať,alebo podnikanie plánovať. Vo vašom súkromí sa v stredu nevyhnete malým výmenám názorov, ale na tie počas víkendu zabudnete, pretože ten bude príjemný. Zvlášť nedeľa bude úžasná, lebo bude naplnená na láskou.
VÁHY
prvá polovička tohoto týždňa bude na vašom pracovisku veľmi náročná. Zvlášť pre vás čo pacujete v zahraničí, alebo pre nejakú zahraničnú firmu. Druhá polovička už bude o niečo lepšia, veľa vecí okolo vás sa máličko ustália, ale aj tak, radšej si všetko dôležité, odložte na vhodnejší čas.Vo vašom osobnom živote budú tieto dni pekné a pohodové. Najmä štvrtok a piatok budú krásne, pretože vás bude obklopovať len láska. 
ŠKORPION
Od pondelka do stredy máte veľa energie a chuť do práce,. ale cez to všetko sa vám moc nedarí. Vo štvrtok a v piatok to bude pre vás konca ešte viac náročné. Vaši nadriadený voči vám zaujali negatívny postoj a sú proti vám. A aby toho nebolo málo, tak vám chýbajú aj financie a to veľmi. V súkromí v utorok očakávajte ostré hádky kvôli tomu, že vaši partneri majú pocit ze si ich nevšímate. Našťastie si to hneď počas štvrtku vysvetlite a udobríte sa. Nadchádzajúci víkend už bude príjemný a pokojný.
STRELEC
máte pred sebou ozaj ťažký pracovný týždeň a to v každom smere. Je jedno či ste zamestnaný , alebo pracujete na voľnej nohe Buďte vážne v strehu, nič nepospisujte skôr, ako si to dôkladne prečítate, nemente zamestnanie, neberte si úvery
u vás doma, v súkromnom živote je všetko v úplnom poriadku. Lenže vy si to neviete užívať kvôli vašej robote. Stále myslíte na všetky tie nepríjemnosti, ktoré sa vám v nej dejú.
KOZOROŽEC
Vaša práca, vaša kariéra, ako aj vaše podnikanie podnikanie, to všetko vám ide ako po masle bez ohľadu na to, v akej s týchto oblastí robíte. Aj vaši nadriadený, či vaši spoločníci sú s vašimi výsledkami viac ako len spokojný. K tomu všetkému ako čerešničku na torte očakávajte veľa priaznivých zmien. No vo vašom osobnom živote to je všetko úplne inak. V tejto oblasti vášho života očakávajte ťažký týždeň. Hádky.rozchody,rozvody.
VODNÁR
od pondelka do stredy to máte vo vašom zamestnaní mimoriadne náročné. Pripravte sa na prekážky na každom kroku, vo všetkých vašich aktivitách. Po zvyšok týždňa sa už veci začnú hýbať dopredu. Máličko vám budú chýbať aj financie. Vo vašom osobnom živote vás počas utorka čaká malá výmena názorov. Tie našťastie nijako negatívne neovplyvnia nadchádzajúci víkend, ktorý bude krásny. Najmä nedeľa. Tá bude plná lásky.
RYBY
je pred vami absolútne kľudný pracovný týždeň. Mohli by ste ho využiť napríklad na vzdelávanie sa, ci prečítať si dobrú a poučnú knihu. Pokiaľ máte v robote nejaké staršie resty, tak sa do nich môžete pustiť. Máte na to ideálne podmienky a čas.
Vo vašom osobnom, ako aj citovom živote ste spokojný a naplnený. V stredu a vo štvrtok si s partnermi užijete veľa nehy, citov a lásky plných prejavov. V sobotu naopak výmeny názorov a hádky.

3. 4. - 9. 4. 2017

BARAN
môžete sa tešiť, pretože máte pred sebou veľmi príjemný pracovný týždeň, ktorý bude naplnený pohodou a príjemnou atmosférou. Tieto kľudné dni by ste mohli využiť na vzdelávanie sa. Do budúcnosti sa vám to určite zíde. Vo vašom osobnom živote budete medzi vami a vašimi partnermi vo štvrtok riešiť menšie škriepky kvôli absolútne nepodstatným problémom a tie vám pokazia celý víkend, pretože v jeho priebehu sa budete musieť snažiť všetko medzi vami upokojiť.
BÝK
očakávajte ťažký a náročný pracovný týždeň. Nič sa vám nebude dariť aj keď sa budete snažiť najlepšie ako dokážete. Preto nerobte nič na silu, nechoďte hlavou proti múru. Mali by ste sa obrniť veľkou trpezlivosťou a vnútorným pokojom. 
Váš súkromný život sa bude v priebehu týchto dní odvíjať úplne naopak. U vás doma bude vládnuť príjemná pohoda, v oblasti lásky ste šťastný a naplnený najmä v utorok a v stredu. Len počas nedele budete máličko rozladený. 
BLÍŽENCI
od pondelka do stredy sa vám v zamestnaní darí všetko plniť presne podľa harmonogramu. Najmä kariérne ste úspešný. Štvrtok a piatok sú ešte viac super. To sa týka hlavne vás, čo pracujete na voľnej nohe.Úspech máte vo všetkých vašich aktivitách, teda aj vo finančných transakciách. V osobnom živote vo štvrtok očakávajte hádky medzi vami a vašimi partnermi kvôli tomu, že sa im nevenujete y dôvodu vašej pracovnej vyťaženosti. Víkend bude krásny.
RAK
skoro celý tento pracovný týždeň, teda až do štvrtku bude pre vás pomerne náročný - stres, nie neočakávané zmeny, ktoré vás zaskočia. Preto, všetko čo môžete, si radšej odložte na piatok, kedy sa vám bude opäť úžasne dariť. Vaše súkromie bude v utorok a v stredu hlavne o láske a o všetkom čo sa jej týka. V nedeľu sa doma nedokážete vyhnúť menším výmenám názorov, ale tak rýchlo ako to príde, tak to aj odíde.
LEV
od pondelka do stredy to budete mat v na pracovisku, ako aj v kariére či podnikaní veľmi náročné a ťažké. Táto situácia vám nebude vyhovovať, preto rátajte s tým, že budete veľmi podráždený. V priebehu štvrtku a piatku už to ako tak pôjde.ale stále nebudete v pohode. V súkromí už hneď v pondelok budete musieť čeliť veľmi ostrým výmenám názorov medzi vami a vašimi partnermi. Až počas stredy a štvrku sa vám podarí celú túto nepríjemnú situáciu stabilizovať.
PANNA
v prvej polovičke tohoto pracovného týždňa ste úspešný vo všetkých vašich aktivitách. To bude mať pozitívny dopad aj na vašu kariéru. Druhá polovička je rovnako úspešná, dokonca ešte lepšia ako tá prvá. Hlavne vy,čo pracujete v súkromnom sektore máte dôvod na spokojnosť, pretože sa vám darí uzatvárať veľmi výhodné obchodné dohody. V osobnom živote si dávajte pozor vo štvrtok na možné hádky kvôli tomu, sa vašim partnerom zdá, že sa im dostatočne nevenujete. Víkend už bude pokojný a pekný.
VÁHY
v tieto dni sa snažte zachovať si vnútorný pokoj a pohodu, pretože je pred vami náročný pracovný týždeň. Doslova vám bude z rúk padať všetko čo do nich vezmete. preto radšej zamerajte vašu energiu len na to nevyhnutné, a ostatné si odložte na neskôr, keď budete mať opäť všetko pod kontrolou. Vo vašom osobnom živote bude všetko našťastie naopak. Doma vládne pohoda a príjemná atmosféra a v oblasti partnerstva a lásky ste šťastný a to najmä v utorok a v stredu. Iba v nedeľu ste máličko rozhodený.
ŠKORPION
chuť a entuziazmus do roboty vám v tieto dni nechýba, ale naopak,môžete ich rozdávať.No nebude vám to nič platné ani v práci, ani v kariére či v podnikaní. A aby toho nebolo málo, tak vám k tomu všetkému budú veľmi chýbať aj finančné prostriedky. V súkromí sa budete musieť hlavne doma zaoberať malými škriepkami od utorka ž do soboty, kedy sa vám ich podarí dostať pod kontrolu a nastoliť tak medzi vami a rodinou pohodu a pokoj.
STRELEC
v priebehu tohoto týždňa v každej vašej pracovnej ci kariérnej oblasti stagnujete. Je preto pochopiteľné, že ste z toho depresívny, nesvoji a tým pádom aj nepríjemný na svojich spolupracovníkov. Snažte sa vaše emócie držať viac pod kontrolou.
Aj v osobnom živote hneď v utorok budete doma čeliť hádkam s vašimi partnermi. Ale nezúfajte si. Už vo štvrtok sa všetko medzi vami zlepší a napraví, takže víkend už budete mať príjemný a pekný.
KOZOROŽEC
v tomto vašom pracovnom týždni sa tešíte a máte na to plné právo a oprávnený dôvod, pretože sa vám v zamestnaní úžasne darí. Darí sa vám aj kariérne. Super sa bude dariť aj vám čo pracujete na voľnej nohe.No vo vašom súkromí to už nieje také ružové.Hlavne v oblasti partnerského spolužitia, citov a lásky. Pripravte sa na hádky, rozchody, rozvody. Skúste sa zamyslieť. Nevenujete v poslednom čase viac času vašej robote ako vašim partnerom?
VODNÁR
vy co podnikáte,alebo pracujete v zahraničí budete mať v priebehu týchto dní dôvod na radosť a spokojnosť.Ste úspešný v tom čo robíte, ale aj finančne. Vám ostatným to tiež pôjde, takže vaše výsledky budú dobré, ale v závere týždňa sa nevyhnete nepohode, pretože vám budú chýbať financie. Vo vašom súkromnom živote nič neriešite,lebo nemáte čo. Ste spokojný a to najmä v stredu.
RYBY
praca-80. je pred vami veľmi kľudný a,pokojný pracovný týždeň. Táto situácia vám vyhovuje, ste plný optimizmu a dobrej nálady. Budete mať tak možnosť urobiť niečo na sebazdokonalenie napríklad tým,že si prečítate nejakú odbornú literatúru s ktorej získate nové poznatky. V osobnom živote vám hneď pondelok prináša veľa príjemných zážitkov v kruhu vašich blízkych. Zároveň to bude deň, ktorý bude priať hlavne vám nezadaným v oblasti lásky. Víkend, maličké nedorozumenia, ale nič čo s nedá zvládnuť.

27. 3. - 2. 5. 2017

28.3 o 4.00 hod. bude NOV v znamení BARANA. Je to prvý astrologický dom, naše ja, naše ego. Urobte pre seba vsetko :)

BARAN
Toto je pre vás doslova úžasný pracovný týždeň, pretože okrem toho,že ste plný energie a optimizmu do roboty, tak aj všetko na čo siahnete sa vám darí bez akýchkoľvek problémov a to má veľmi pozitívy dopadaj na vašu kariéru. Rovnako tak aj vo vašom osobnom živote máte pred sebou celých sedem dní, ktoré budú kľudné, príjemné, plné pohodičky a dobrej nálady. Taktiež aj váš citový život bude ovplyvnený nehou, vášňou a romantikou. Tak si všetko to pekné čo máte pred sebou užite.

BÝK
pondelok a utorok by ste mali v zamestnaní využiť maximálne ako sa dá. Tieto dni totiž budú perfektné a úspešné vo všetkom do čoho sa pustíte a taktiež aj vo vašej kariére a podnikaní. Od stredy do piatku, sa už budete potýkať s prekážkami, ale v konečnom súčte ich zvládnete vo váš prospech. V súkromí budú pondelok a utorok hlavne o citoch a láske. Víkend bude náročnejší, ale všetko nepríjemné dokážete uhasiť skôr, ako by s toho mohlo vzniknúť niečo ozaj zlé.

BLÍŽENCI
v priebehu týchto dní sa vám v práci, v kariére a ak podnikáte, tak aj v podnikaní darí. Preto môžete byť právom zo sebou spokojný. Tento váš celkový dobrý pocit ,,skalí,, iba to, že nebudete dostatočne finančne ohodnotený, čo je nepríjemné, pretože v tomto čase peniaze potrebujete viac, ako inokedy. Vo vašom osobnom živote máte pred sebou celý týždeň, ktorý bude krásny, romantický a lásky plný a to hlavne v stredu a počas celého víkendu. 

RAK
vo vašom prípade bude pondelok a utorok v zamestnaní náročný. A aby toho nebolo málo , tak v tieto dni sa vám nebude dariť ani finančne.Našťastie pre vás už od stredy až do piatku sa bude celá situácia okolo vás v každej oblasti vašej práce zlepšovať viac a viac. Vo vašom súkromí si budete môcť už v pondelok a utorok užívať veľa lásky, ale vy si to nebudete vedieť vychutnať, pretože myslíte stále na pracovné záležitosti. Zvyšok týždňa už bude pohodový a pokojný.

LEV
celý tento týždeň je pre vás viac ako perfektný a to v každom smere. Práca, kariéra a aj financie. Môžete sa bez obáv pustiť aj do dlhodobých, alebo ozaj náročných projektov. Od utorka sa to máličko pokazí vo financiách., Ale ozaj len máličko. Vaše súkromie bude v priebehu týchto dní vesmírom pozitívne ovplyvnené citmi, a láskou. Priazeň hviezd bude na strane hlavne vás nezadaných, ktorý túžite tento stav zmeniť. Máte ozaj šancu spoznať svoju druhú polovičku.

PANNA
praca-85. vaše pracovné ambície či ste len zamestnaní, alebo podnikáte budú naplnené presne podľa vašich predstáv. Rovnako tak aj vaša kariéra sa posúva smerom na hor. Jediné, čo vám trochu pokazí náladu bude menej peňazí a tie by sa vám práve v tomto období zišli. Váš osobný život bude hlavne v stredu a cez víkend krásny a lásky plný. Vaši partneri sa určite nebudú sťažovať, pokiaľ do toho vložíte aj trochu romantiky.

VÁHY
na vašom pracovisku sa vám bude mimoriadne dariť hlavne v pondelok a utorok. Počas týchto dní sa vám bude dariť zvládať všetky vaše úlohy a taktiež aj kariérne sa posúvate smerom dopredu. Od stredy do piatku by ste sa mali pripraviť na menšie prekážky, ale buďte bez obáv. Zvládnete ich. Vo vašom osobnom živote počas pondelka a utorka zažijete veľa lásky. Víkend bude vzťahovo náročnejší, ale zvládnete ho.

ŠKORPIÓN
od pondelka do stredy to budete mať v každej pracovnej oblasti ešte stále veľmi ťažké. Až do štvrtku sa to všetko pomaličky okolo vás začne uvoľňovať a konečne sa veci začnú konečne obracať vo váš prospech. Váš súkromný život bude po celý tento týždeň fajn.cely Hlavne od štvrtku až do konca víkendu prežijete v spoločnosti vašich najbližších 

STRELEC
máte pred sebou naozaj nesmierne ťažký a náročný pracovný týždeň, preto sa pripravte hlavne psychicky na to,aby ste ho zvládli. Taktiež aj vy podnikatelia sa nedajte nachytať na sľuby.Dávajte si na každé slovo či podpis veľký pozor. Radšej dva krát merať a len raz rezať. V tieto dni máte vo vašich partneroch oporu a aj podporu. A samozrejme aj lásku. Vážite si to? Mali by ste. 

KOZOROŽEC
počas týchto dní sa vám v zamestnaní darí viac ako super. Žiadna úloha, ktorou vás vaši nadriadený poverili nieje pre vás problémom. Rovnako tak sa bude dariť aj vám čo pracujete v súkromnom sektore Úspešný ste aj v rámci vašej kariéry.
V oblasti citov a lásky je to v tomto týždni úplne naopak. Očakávajte hádky, rozchody, rozvody. Nechcete či neľúbite už vášho partnera? Alebo ste ho kvôli úspešnej kariére odsunuli na vedľajšiu koľaj?

VODNÁR
na pracovisku sa snažte ako najlepšie viete, pretože sa vám otvára veľká možnosť posunúť sa v rámci vašej kariéry smerom hore. Budete to mať komplikované, pretože máte okolo seba veľa neprajníkov, ktorý sa snažia vás podraziť. Bohužiaľ ani finančne sa necítite komfortne. V súkromí by ste si mali v steru si urobiť čas pre vašich partnerov a urobte si spolu pekný celý deň, alebo večer. Predídete tak nedorozumeniam počas víkendu.

RYBY
srší z vás dobrá nálada a veľká energia. Preto je pochopiteľné, že aj vaše pracovné a kariérne výsledky sú úžasne. Vaši nadriadený sú s vami spokojný a spokojný ste nadmieru aj vy a to všetko je len vaša zásluha. V súkromí vás v pondelok , utorok a v stredu čaká veľa lásky. Láska nová pre vás nezadaných a iskra do partnerstiev stálych. Zvyšok týždňa bude príjemný a pokojný.

20. 3. - 26. 3. 2017

BARAN
prvá polovička tohoto pracovného týždňa bude vo vašom zamestnaní kľudná. V tej druhej máte super,povznesenú a optimistickú náladu. A tomu nasvedčujú aj vaše veľmi dobré pracovne výkony, s ktorými sú spokojný aj vaši nadriadený.
Vo vašom osobnom živote bude utorok naplnený láskou. Naopak v stredu sa nevyhnete menším hádkam. Víkend bude opäť krásny a romantický, pretože bude hlavne o sladkom udobrovaní sa. 

BÝK
je pred vami vynikajúci pracovný týždeň. Síce sa nič mimoriadne nedeje a ak, tak v dobrom. Vaši nadriadený sú s vami ako aj s vašimi dosahovanými výsledkami viac ako len spokojný a to vám otvára cestu kariérne sa posunúť smerom hore. V osobnom živote poor na utorok.V tento deň vám doma hrozia ostré hádky. Všímate si dostatočne vašich partnerov? Vo štvrtok bude mať možnosť užiť si veľa lásky, ale bude dobré ak doma, pretože je pravdepodobné, že budete mať chuť na možne flirty, s ktorých by mohlo dôjsť k nevere nevery.

BLÍŽENCI
očakávajte náročný pracovný týždeň v každej oblasti. Nepôjde vám karta a to bude mať negatívny dopad na vašu robotu, ale aj na kariéru.V neposlednom rade sa tieto negatíva odzrkadlia aj vo vašich financiách, preto buďte veľmi opatrný. To isté sa týka aj vás čo pracujete v súkromnom sektore. V súkromí pozor na utorok. Je tu veľké riziko veľmi ostrých hádok s vašimi rodinnými príslušníkmi. Preto si dávajte pozor na slová ktoré vyslovíte, pretože sa nedajú zobrať späť. Zvyšok týždňa bude naopak prekrásny.

RAK
od pondelka do stredy by ste sa mali v zamestnaní pripraviť na ťažký týždeň či už pôjde o vaše povinnosti, alebo podnikateľské aktivity. Vaši nadriadený,alebo vaši spoločníci vám pre nejakú nedávnu udalosť medzi vami nedôverujú. Štvrtok a piatok sú už je oveľa lepšie, no čo je pre vás dôležité, opäť si získavate dôveru a priazeň vašich nadriadených či spoločníkov. Váš osobný život, oblasť rodiny, lásky budú tieto dni pokojné a pohodové.

LEV pracovne a taktiež aj kariérne to máte zamestnaní počas týchto dní veľmi náročné. Hlavne vy čo podnikáte, by ste si v tomto týždni mali dávať naozaj veľký pozor na nové dohody o spolupráci a ak ozaj nemusíte, tak sa snažte obmedziť vaše finančné transakcie.Vo ašom osobnom živote už v pondelok prežijete nepríjemné situácie v podobe hádok. Tie sa vám podarí ukončiť až vo štvrtok. Inak celý tento týždeň budete mať tendencie flirtovať a pôjde vám to. Preto pozor vy zadaný, aby ste to neprehnali.

PANNA
mali by ste byť pripravený na pracovne náročný týždeň, ktorý negatívnym spôsobom ovplyvní aj vašu kariéru. Rovnako tak aj vy čo podnikáte očakávajte hlavne problémy a v neposlednom rade aj vo financiách. Preto buďte rámci vašich investícií veľmi opatrný. V súkromnom živote váš už v utorok čakajú veľmi ostré hádky. O to viac si dávajte pozor na slová ktoré budete smerovať k vašim blízkym, pretože sa nebudú dať zobrať späť. Zvyšok týždňa už bude pokojný.

VÁHY
môžete sa tešiť, pretože máte pred sebou pracovne vynikajúci týždeň a pritom sa nejako mimoriadne nenarobíte, ani nenatrápite a ak, tak v dobrom. Vaši nadriadený, či vaši spoločníci sú s vami veľmi spokojný. Je to dobrý krok k tomu, aby ste sa aj kariérne posunuli smerom dopredu. V súkromí si v utorok dávajte pozor na ostré hádky . Ich dôvodom bude nespokojnosť vašich partnerov s tým, že majú pocit, že si ich málo všímate. Vo štvrtok buďte opatrný, pretože budete mať tendencie na flirty. A zvlášť u vás zadaných, by sa o nich vaše polovičky dozvedeli.

ŠKORPION
vo vašom prípade bude tento pracovný týždeň náročný hlavne po psychickej stránke. Aj keby ste sa snažili akokoľvek, vaša kariéra, vaša robota, ale aj podnikanie bude stagnovať. Týkať sa to bude aj vašich financií. Dokonca je možná aj strata peňazí. V osobnom živote sa vo štvrtok nedokážete vyhnúť veľkej a ostrej výmene názorov s niektorým z vašich najbližších. Víkend už bude na šťastie pekný a pokojný.

STRELEC
nech sa v tomto týždni budete na vašom pracovisku snažiť ako najlepšie budete vedieť, či sa pôjdete doslova roztrhať, stále to pre vašich zamestnávateľov nebude dosť a to vás bude nesmierne deprimovať. Rovnako tak aj v podnikateľskej oblasti to platí. Vaši obchodný partneri budú stále nespokojný.Vaše partnerské spolužitie bude v stredu poznamenané len samými hádkami. V piatok si užijete veľa lásky a celý víkend pokoj a pohodu. 

KOZOROŽEC
môžete mať oprávnenú radosť, pretože vás v priebehu týchto dní napriek nepriazni vašich kolegov, ale aj nadriadených čakajú priaznivé, až úžasné zmeny.A všetky si oprávnene zaslúžite, pretože ste ste veľmi vytrvalí a húževnatý. Super.
V pondelok a cez celý víkend máte vy nezadaný príležitosť spoznať vašu novú a veľkú lásku. Vy, čo ste v trvalých vzťahoch, máte pred sebou pokojné a príjemné dni.

VODNÁR
celý tento pracovný týždeň ste ako na hojdačke. Raz hore a potom zase dolu. No cez to všetko sa naozaj veľmi snažíte a výsledok vašeho snaženia sú vaše výborné výsledky, ktoré sa nakoniec pozitívne odzrkadlia aj na vašej zlepšenej pozícii.
Vo vašom súkromí už hneď pondelok bude krásny deň na lásku. Prekvapte vašich partnerov napríklad romantickou večerou či kytičkou. Zvyšok týždňa pekný a príjemný.

RYBY
prvú polovičku vašeho pracovného týždňa máte kľudnú a pohodovú. Tá druhá je priam úžasná. Na čo siahnete to sa vám podarí dotiahnuť do úspešného konca. Taktiež aj vy čo podnikáte , môžete uzatvárať nové obchodné dohody. Tie vám z dlhodobého hľadiska zaručia dobré finančné výnosy. V prospech vašej oblasti citového života vám nebeská obloha praje v utorok a cez víkend. Láska zo všetkým čo k láske patrí.

13. 3. 2017 - 19. 3. 2017

BARAN
tento týždeň budete mať v zamestnaní kľudnejší, pokojný. Táto situácia vám vyhovuje, ale, na druhej strane nieste spokojný s vašimi financiami. Tento problém budete vnímať hlavne vy, čo pracujete v súkromnom sektore. Váš osobný život bude v priebehu týchto dní ,,rozhojdaný,,. Pondelok a utorok pokoj a pohoda, v stredu a vo štvrtok očakávajte menšie hádky kvôli vašej náladovosti a počas víkendu si užijete veľa lásky, vášne a romantiky.

BÝK
pondelok až streda budú na vašom pracovisku až podozrivo kľudné. Druhá polovica týždňa bude zmysluplná v každom ohľade. Preto sa bez obáv z neúspechu môžete presadzovať vo všetkom čo robíte.Môžete osloviť aj vašich zamestnávateľov a otvorene im vyjadriť vaše názory, alebo podnety. Vo vašom súkromí si v pondelok a utorok dávajte pozor na menšie nedorozumenia a výmeny názorov. Víkend bude prekrásny a lásky plný. 

BLÍŽENCI
očakávajte že prvá polovička tohoto pracovného týždňa bude veľmi náročná. Ste s toho nespokojný, priam až nešťastný. Doslova vám nič do čoho sa pustíte nevychádza. Druhá polovička je o niečo pokojnejšia. Snažte sa ju využiť na upokojenie, 
pretože si do vašeho osobného života prenesiete tieto negatívne nálady a to nieje dobré ani pre vás , ani pre vašu rodinu.Skôr sa snažte v kruhu vašich blízkych relaxovať a odpočívať. Alebo si v pohodlí vašeho domova niekde v ústraní prečítajte dobrú knihu.

RAK
v pondelok a v utorok si na vašom pracovisku ,,užijete,, veľmi krušné a neprijemne situácie. Preto buďte opatrný vo všetkom čo budete robiť a buďte zároveň aj a v strehu. Zvyšné dni tohoto pracovného týždňa bude už v pohode. Taktiež aj vo vašom osobnom živote to nebudete mať jednoduché. Už pondelok bude u vás doma veľmi nepríjemný, čo bude mať za následok tichú domácnosť. Až cez víkend sa vám všetko to nepríjemné podarí upokojiť a dostať do dobrých zabehnutých koľají.

LEV
v priebehu týchto dní sa vám vôbec nedarí kariérne presadiť. Ste s toho nesvoji, nervózny a nepríjemný. Podnikatelia, dávajte si pozor na podpisovanie nových z prvého pohľadu pre vás výhodných obchodných dohôd, pretože by ste na to mohli zle doplatiť. Vaši partneri musia mať v tomto týždni pri vás ozaj pevné a dobré nervy. Ale nemali by ste to preháňať a skúšať, aké ich majú pevné. Nemuselo by sa vám to vyplatiť.

PANNA
prvá polovička tohoto pracovného týždňa je pre vás naozaj náročná a ťažká. Ste veľmi nespokojný, skoro až zúrivý, pretože nič čo sa snažíte urobiť vám nevychádza tak, ako ste to chceli. Tá druhá bude o niečo kľudnejšia. Hlavne vy sa snažte upokojiť a neriešte nič pod emóciami, pretože tie si pravdepodobne prenesiete aj do vášho osobného života a už v pondelok vašou rozladenosťou ,,otrávite,, všetkých doma a to by nebolo dobré. Po zvyšok týždňa bude už všetko v poriadku.

VÁHY
v priebehu pondelka až stredy máte na vašom pracovisku od nadriadených až podozrivo pokoj. Dokonca od štvrtku až do piatku vám budú vychádzať vo všetko v ústrety , takže im budete môcť bez obáv predniesť vaše nové plány, projekty, alebo povedať im váš názor. V súkromnom živote pozor na pondelok a utorok, pretože v tieto dni hrozia menšie nedorozumenia a výmeny názorov. Víjend už bude pekný a príjemný ako aj lásky plný.

ŠKORPION
máte pred sebou ďalší pracovne náročný týždeň. Už ste s toho naozaj veľmi unavený. Ak zvažujete urobiť zásadný krok ako zmenu zamestnania, tak na to naozaj nieje vhodný čas. Snažte sa to vydržať a počkať na vhodnejšie obdobie. Rovnako tak vám chýbajú aj finančné prostriedky. Ešteže vo vašom súkromnom živote je všetko v poriadku. Ale vy si to vôbec nedokážete uvedomovať, lebo máte plnú hlavu problémov z vášho zamestnania. A to je chyba. 

STRELEC
v tieto dni sa vám pracovne ale vôbec nedarí. To vás dostáva do stavu podráždenia a zlej psychickej pohody. Na každého okolo vás iba ,,štekáte,, a to vám len vo vašom zamestnaní prihoršuje. Radšej sa najskôr zamyslite a až potom konajte, alebo niečo povedzte. Vyhnete sa tak nepríjemnostiam medzi vami a vašimi kolegami. V utorok a v stredu budete mať príležitosť vášmu partnerstvu dodať novú energiu. Využite to. Cez víkend vás čaká niečo veľmi príjemné zo strany vašich polovičiek.

KOZOROŽEC
toto bude pre vás zvláštny pracovný týždeň. Na jednej strane môžete očakávať priaznivé zmeny vo vašej kariére a na druhej strane nepriazeň a nevôľu zo strany vašich nadriadených. Neriešte to, zachovajte pokoj a kľudnú myseľ. Je to dobré tak, ako to je. Rovnako tak aj v láske je to ako na hojdačke. Ľúbi ma, neľúbi ma. Aj v tejto oblasti sa snažte byť reálny. Víkend využite na niečo , čím by ste si mohli vypnúť hlavu a nemyslieť na nič. Potrebujete si ju resetovať.

VODNÁR
napriek prekážkam ale aj podrazom zo strany niektorých vašich spolupracovníkov sa vám darí presadiť sa. Ste úspešný aj v rámci vašej kariéry. No najmä vy podnikatelia máte dôvod na spokojnosť, pretože ste úspešný v uzatváraniach nových, finančne výhodných obchodných zmlúv. Vo vašom osobnom živote budú utorok a streda neprijemne dni pre všetko čo sa bude dotýkať vášho partnerstva. V nedeľu si všetko vyjasníte, vypoviete, takže nakoniec si užijete krásny deň a večer.

RYBY
v priebehu týchto dní budete v zamestnaný spokojný. Dokonca sa pristihnete pri tom, že ste šťastný za to čo robíte.Všetko vám ide pekne od ruky a to vás napĺňa spokojnosťou. Veľmi dobre sa bude dariť aj vám, čo pracujete v súkromnom sektore. Vy čo ste nezadaný a chceli by ste to zmeniť, budete mať príležitosť tak urobiť v stredu.Hviezdy sú na vašej strane. Vy zadaný pozor počas soboty. Hrozia vám doma hádky.

6. 3. 2017 - 12. 3. 2017

12.3. o 15.56 hod. bude SPLN v znamení PANNY. Je to 6 astrologický dom, dom zdravia a dom práce. Ak mate problem v niektorej z tejto oblasti, poziadajtte o pomoc LUNU.

BARAN
máte pred sebou naozaj perfektný pracovný týždeň. Tí z vás, čo túžite robiť kariéru neváhajte a využite každú minútu, každého dňa. Priazeň nebeskej oblohy je na vašej strane. Taktiež aj vy čo podnikáte máte dôvod na radosť a spokojnosť. Darí sa vám uzatvárať výhodné obchodné dohody. V osobnom živote už v pondelok prežijete silnú dávku lásky. V stredu pozor na zbytočné hádky v rodine, no v piatok a v sobotu budete opäť prežívať kopec lásky a romantiky. 
BÝK
určite vás poteší, že vo vašom zamestnaní je pred vami kľudný a pokojný pracovný týždeň. Všetko sa vám darí pekne stíhať a stíhate sa venovať aj štúdiu, ktoré v budúcnosti zúročíte vo vašej ďalšej pracovnej kariére . Vaše súkromie bude v priebehu týchto dní, hlavne v utorok poznamenané menšími škriepkami kvôli hlúpostiam. Zvyšok týždňa sa bude niesť v duchu porozumenia, harmónie a lásky.
BLÍŽENCI
od pondelka do štvrtka sa vám v práci bude výborne dariť. Ste spokojný. Všetko sa to ale otočí v piatok bohužiaľ k vašemu neprospechu. Preto buďte v tento deň veľmi opatrný a obozretný. najmä pri podpisovaní dôležitých dokumentov, alebo pri uzatváraní obchodných dohôd. Vám nezadaným bude vesmír naklonený počas celého utorka a stredy. To budú pre vás pekné dni na spoznanie novej lásky s ktorou budete môcť založiť aj rodinu. V nedeľu si doma dávajte pozor na malé nedorozumenia.
RAK
pred sebou máte skoro celý tento pracovný týždeň perfektný. Dariť sa vám bude všetko na čo siahnete. Len v priebehu stredy si dávajte zvýšený pozor hlavne vy, čo uvažujete zmeniť zamestnanie, alebo by ste chceli rozbehnúť podnikanie.Na tieto záležitosti nieje vhodný čas. V utorok vám doma hrozia naozaj ostré hádky kvôli širšej rodine (rodičia,súrodenci). Až vo štvrtok sa vám podarí situáciu upokojiť tak, že si medzi sebou všetci všetko vysvetlíte a udobríte sa. 
LEV
celý tento týždeň budete mať z pracovného hľadiska rovnako úspešný ako ten predošlí. Rovnako tak môžete pokračovať bez problémov v budovaní si vašej kariéry . Dariť sa bude aj vám čo podnikáte. Môžete byť na seba hrdý a to pravom. Dokonca stíhate pomáhať aj vašim kolegom. V súkromí máte pred sebou v utorok a v stredu prajné dni na všetko čo sa týka lásky. Preto sa snažte vyhnúť nedorozumeniam počas víkendu. Bol by nepokojný a dusný.
PANNA
viac ako polovička tohoto pracovného týždňa bude pre vás úspešná. V tieto dni sa vám bude dariť vo všetkom na čo siahnete. Právom ste na seba hrdý. No v piatok sa všetok ten úspech otočí čo znamená, že sa vám prestane dariť. Preto buďte naozaj veľmi pozorný ,opatrný a obozretný zvlášť ak budete chcieť v tento deň podpisovať nejaké dôležitá dokumenty.
V osobnom živote si utorok a stredu vyhraďte pre vašich partnerov a rodinu. V tento čas vám hviezdy budú naplno prejavovať svoju priazeň v oblasti lásky. V nedeľu pozor malé partnerské nedorozumenia.
VÁHY
na vašom pracovisku budete po celý tento týždeň pohodu a pokoj, takže všetky vaše povinnosti si budete môcť plniť v príjemnej atmosfére a bez problémov. Dokonca vám ostane dostatok času na štúdium, ktoré budete môcť využiť vo vašom povolaní. A aj vašim kolegom dokážete byť nápomocný. Vo vašom osobnom živote sa snažte v utorok vyhnúť škriepkam medzi vami a vašimi partnermi, pretože by boli o ničom, takže zbytočné. Ostávajúce dni už budú príjemné a pokojné.
ŠKORPION
napriek rôznym nepríjemnostiam a prekážkam na vašom pracovisku sa vám celkovo darí. Môžete si u vašich nadriadených , alebo spoločníkoch presadzovať vaše predstavy a plány. Stretnú sa u nich s pochopením a podporou, lebo vám dôverujú.. Konečne sa po dlhšom čase cítite vo svojej koži a je to fajn. Vo vašom súkromí to máte super. Len či si to šťastie uvedomujete? Mali by ste myslieť viacej aj na vašich partnerov.
STRELEC
pripravte sa na náročný pracovný týždeň, ktorý bude plný nepríjemných prekvapení.Ste síce obrnený trpezlivosťou a vnútorným pokojom, ale čo je moc to je moc. Preto sa nečudujte, keď budete koncom vyčerpaný a s nervami na koncoch. 
Ešteže v súkromnom,partnerskom ako aj rodinnom živote nachádzate vo vašich partneroch , ale aj vo všetkých vašich blízkych lásku, pochopenie a pevné zázemie.
KOZOROŽEC
tešte sa, pretože máte pred sebou úžasný pracovný týždeň plný priaznivých zvratov a zmien. Dôležité pre vás je to, že všetky budú z dlhodobého hľadiska slúžiť k vášmu prospechu. Máte aj dosť roboty, ale vám to nevadí, pretože vnímate , že výsledky vašej snahy sú pozitívne. Vo vašom súkromí sa počas pondelka nevyhnete výmenám názorov, ale v piatok a cez celý víkend si to vynahradíte, pretože tieto dni budú naplnené len láskou a romantikou. 
VODNÁR
na vašom pracovisku bude v tieto dni všade okolo vás veľa stresu, prekážok a problémov ako aj veľa neprajníkov, ale cez to všetko sa vám bude dariť vaše povinnosti plniť na sto percent čo vás bude tešiť. Váš osobný život bude v tomto týždni ako hojdačka. V pondelok veľa lásky, v stredu a vo štvrtok hádky a víkend bude opäť pohodobý a pokojný. Nuž aj to sa stáva že ste raz hore a raz zase dole.

RYBY
v priebehu týchto dní ste naplnený optimizmom a pohodou. V zamestnaní vám to ide veľmi dobre. Preto ste oprávnene veľmi šťastný a spokojný. Taktiež aj vy čo podnikáte môžete byť v pohode, pretože aj vám sa darí. Úspešne uzatvárate nové obchodné dohody a partnerstvá.Rovnako tak aj v ľúbostnom živote sa nemáte na čo sťažovať či už ste zadaný, alebo nezadaný . Proste ste zo všetkým veľmi spokojný.

27. 2. - 5. 3. 2017

BARAN
počas tohoto týždňa sa vám pracovne ako aj kariérne bude dariť bez problémov. Rovnako na tom budete aj vy čo robíte v podnikateľskom prostredí. Jediné čo vám na celkovo dobrom pocite bude chýbať je to, že za vaše snahy a výkony nebudete cítiť adekvátne finančné ohodnotenie a zisky. Vo vašom súkromnom živote, v láske a citoch sa v priebehu týchto dní budete cítiť veľmi fajn a príjemne. Taktiež aj vaši partneri budú mať podobné pocity. Cez víkend by ste si mohli spoločne dopriať niečo nevšedné, Navštívte napríklad velnes. 
BÝK
prvá polovička tohoto pracovného týždňa bude u vás v zamestnaní poriadne hektická. Tak ako v dobrom, tak aj v zlom slova zmysle. Tá druhá bude taká oddychová. Budete tak mať možnosť venovať sa aj úlohám, na ktoré vám do teraz nezostával čas.U vás doma budete mať v priebehu týchto dní všetko fajn. Dokonca vo štvrtok budete mať silnú podporu hviezd v oblasti citov a lásky. Preto by bolo pekné, aj by ste v tento deň naplánovali pre vašich partnerov pekný a romantický večer.
BLÍŽENCI
máte pred sebou nesmierne vydarený pracovný týždeň napriek menším turbulenciám v jeho prvej polovičke. Podstatná je ale jeho druhá polovička počas ktorej si užívate pohodu, pokoj, úspech a celkovú zaslúženú spokojnosť.Vaše súkromie sa bude odvíjať rovnako super. V stredu vás čaká veľká dávka lásky a zase lásky. No ani ostatné dni nebudú o nič pekné a príjemné ochudobnené či už v partnerskom, alebo rodinnom spolužití. 
RAK
celý tento pracovný týždeň je pre vás vynikajúci. Akurát okrem stredy. V tento deň si dávajte mimoriadny pozor pri rokovaniach či už na slovné prísľuby, alebo pri podpisovaní obchodných dohod, alebo iných zmlúv. Budete totiž málo sústredený a tak by ste mohli prehliadnuť niečo, čo by v budúcnosti mohlo robiť problémy. Vo vašom súkromnom živote sa v priebehu týchto dní budete cítiť príjemne. Ale bolo by dobré ak by ste sa trochu zamysleli nad tým, či sa tak cíti aj vaša polovička.
LEV
pre vaše znamenie bude tento týždeň vo vašom zamestnaní taky nijaký. Bude taký, že nebude dôvod na to, aby vám zostal v pamäti. Ale vaši blízky spolupracovníci ako aj nadriadený budú vaše výsledky vnímať ako úspešné a budú s nimi spokojný. Takže aj keď to vy osobne necítite, darí sa vám. V oblasti lásky to máte počas týchto dní také rôznorodé. Raz to bude úplne super, náhle sa t zmení na hádky, nedorozumenia a tichú domácnosť. pri tom nepôjde o nič dôležité. Snažte sa preto nereagovať.
PANNA
praca-85.môžete sa tešiť na tento pracovný týždeň, pretože bude iba úspešný napriek menším zádrhelom počas prvej polovičky, ale tie budú nepodstatné. Jeho druhá polovička vám všetky tie malé nepríjemnosti vynahradí, pretože bude pokojná, pohodová, plná spokojnosti či už vašej, alebo vašich nadriadených.Podobne to bude aj vo vašom osobnom živote.Streda bude naplnená láskou tak si to užite. Ale aj ostatné dni vám prinášajú inak zaujímavé a pekné zážitky.
VÁHY
od pondelka do stredy budete v zamestnaní zažívať hektické chvíle. Tie sa budú týkať dobrého ako aj zlého.od štvrtku do piatku bude pokoj a pohoda, takže vám zostane dostatok času dohnať aj odložené úlohy, ktoré ste pre niečo nestihli uzavrieť. U vás doma bude v tieto dni všetko fajn. Vo štvrtok by ste si mohli s partnermi urobiť pekný a romantický večer, pretože nebeská obloha bude u vás podporovať všetko čo sa týka lásky a citov. 
ŠKORPION
Už dlhšie obdobie sa v zamestnaní viac trápite ako tešíte a bohužiaľ to nebude inak ani v tomto týždni. Bude opäť náročný, plný problémov a prekážok, Taktiež aj vy čo podnikáte sa budete potýkať s neúspechom v tom zmysle, že len z vypätím všetkých vašich síl sa dokážete presadzovať na pracovnom trhu. Aspoň že v citovej oblasti vášho života je všetko super, takže by ste mali byť spokojný, ale nebude sa vám to dariť,pretože sa neviete uvoľniť pre všetku nepríjemne udalosti na pracovisku.
STRELEC
v prvej polovičke tohoto pracovného týždňa vám to v zamestnaní ako tak pôjde.Ale v jeho v druhej polovici sa vám všetko zasekne. Tým, že ste ohnivé a netrpezlivé znamenie, budete tento stav znášať naozaj veľmi ťažko. Ešte že v osobnom živote máte počas týchto dní všetko ok. Vaši partneri vás milujú a stoja pri vás. Ale vy si to neuvedomujete, pretože nosíte starosti z práce domov. Mali by ste sa trochu nad sebou zamyslieť. Naučte sa oddeliť robotu od súkromia.
KOZOROŽEC
v tomto týždni sa v zamestnaní nebudete mať dôvod na niečo sťažovať. Tešíte sa popularite zo strany vašich spolupracovníkov za vaše doteraz dosiahnuté úspechy. Všetka vaša robota vám odsýpa ako hodinky. Preto je úplne normálne, že ste nadmieru spokojný. Keď sa darí tak sa darí a to platí aj o vašom súkromí. Nová iskra do stálych vzťahov, ale aj úplne nová perspektívna láska pre vás nezadaných.
VODNÁR
vy čo pracujete v zahraničí,alebo robíte pre zahraničnú firmu, máte dôvod na spokojnosť. Všetko je super. Vy, čo ste zamestnaný na našom území sa troška potrápite. Týkať sa to bude hlavne vás čo sa zaoberáte podnikateľskou činnosťou. 
Vaše súkromie bude v priebehu týchto dní bez jediného mráčika, takže ste absolútne spokojný. Ale mali by ste zamyslieť nad tým, či sa rovnako tak cítia aj vaši partneri. 
RYBY
počas tohoto týždňa máte oprávnený dôvod na na spokojnosť, pretože sa vám v zamestnaní ako aj vo vašej kariére mimoriadne darí. No najmä vy čo podnikáte budete v absolútnej pohode, pretože ste úspešný v realizácií vašich nových projektov a v nadväzovaní nových spoluprác. Vo vašom súkromnom živote sa v tieto dni nič mimoriadne nedeje. A to sa vám zdá fajn.

20. 2. - 26. 2. 2017

26.2 o 16.01 hod. bude NOV v znamení RÝB. Je to dvanásty astrologický dom ,dom skrytých nepriateľov.

Baran - celý tento pracovný týždeň bude pre vás nepokojný, stresujúci a náročný. To má bohužiaľ aj negatívny dopad na vašu kariéru.Taktiež by ste si mali dávať zvýšený pozor na niektorých vašich kolegov, ktorý vám neprajú a snažia sa vám komplikovať všetko okolo vás. Vo vašom osobnom živote sa snažte byť v stredu opatrný vo všetkom čo budete hovoriť vašim partnerom. Budete totiž mrzutý a vaše slová neuvážené slová by mohli vyvolať hádky. A túto dusnú atnosféru by sa vám podarilo upokojiť až cez víkend.


Býk - pracovne sa vám v tieto dni darí, preto ste právom zo sebou spokojný. Celkovo máte v zamestnaní kľudnejší a pohodový týždeň, takže máte tak dostatok času v pokoji popremýšľať nad tým, aký smerom chcete posúvať vašu kariérnu budúcnosť. Vo vašom súkromí a zvlášť v oblasti lásky očakávajte menšie turbulencie. Raz vám to doma klape a potom zasa nie. Ale nieje to nič, čo by vám malo čo i len trochu pokaziť vašu celkovo dobrú náladu a príjemný pocit zo seba samých.

Blíženci - máte pred sebou pracovne mimoriadne úspešný celý týždeň. Robota vám ide od ruky, kariérne sa posúvate smerom nahor. No najmä vy čo podnikáte máte dôvod na radosť a spokojnosť, pretože dosahujete úžasné výsledky. Rovnako tak aj finančne ste veľmi spokojný. Mali by ste skúsiť ,,poštekliť,, šťastenu kúpou lósu, alebo podaním nejakej lotérie.V osobnom živote vám hneď v pondelok vesmír praje v oblasti lásky. Ale aj nastávajúci víkend bude príjemný, milý a zábavný.

Rak - skoro celý tento pracovný týždeň sa vám úžasne darí v každej pracovnej oblasti. Pozor si dávajte len vo štvrtok. Počas tohoto dňa budete rozladený a mrzutý, čo môže mať za následok, že môžete veľa vecí (projektov) pokaziť.V súkromí už od pondelka až do štvrtku sa snažte udržať si rozvahu a vnútorný pokoj, pretože v tomto čas u vás doma hrozia veľmi nepríjemné hádky a zbytočné, nezmyselné doťahovačky s partnerom. Až v priebehu piatku sa vám všetko medzi vami podarí urovnať a uviesť na správnu koľaj.

Lev - prvá polovica tohoto pracovného týždňa bude pre vás priamo úžasná či už pôjde o vaše povinnosti, alebo vašu kariéru.Rovnako tak aj po finančnej stránke nebudete mať žiaden dôvod na nespokojnosť. Druhá polovica bude tak isto fajn, len s malým prídavkom, bude kľudnejšia a v pohode. Váš osobný život bude počas týchto dní taktiež bez jediného mráčika. Ak ste zadaný, tak celý týždeň očakávajte harmóniu a pohodu. Vy nezadaný , ktorý túžite po láske tak nezostávajte doma v utorok a v nedeľu, ale choďte niekam medzi ľudí. Tam na vás čaká.

Panna - je pred vami pracovne ozaj super úspešný celý týždeň. Vaše povinnosti sa vám darí plniť na výbornú, kariérne napredujete. Ale hlavne vy čo podnikáte máte dôvod tešiť sa, pretože sa vám darí dosahovať úžasné výsledky. Taktiež aj finančne máte dôvod na plnú spokojnosť. Mohli by ste preto skúsiť vyzvať šťastenu kúpou lósu, alebo podaním nejakej lotérie.V súkromnej oblasti vám hneď v pondelok hviezdy prajú v oblasti lásky. Ale aj nastávajúci víkend bude príjemný, milý a veselý.

Váhy - v zamestnaní sa vám v tieto dni darí, preto ste na seba právom hrdý. Celkovo to máte na vašom pracovisku kľudnejšie a pohodové, takže vám ostáva dostatok času v pokoji popremýšľať nad tým, aký smerom chcete posúvať vašu kariéru do budúcnosti. Vo vašom osobnom živote a zvlášť v láske očakávajte občasné turbulencie. Raz vám to doma klape a potom zasa nie. Ale nepôjde o nič vážne, čo by vám malo nejako pokaziť vašu celkovo dobrú náladu a príjemný pocit zo seba samých.

Škorpión - pripravte sa na ozaj náročný pracovný týždeň. je to preto, lebo ste podráždený s toho, že vám v zamestnaní nič nevychádza podľa vašich predstáv. A aby toho nebolo málo, tak aj z finančného hľadiska sa cítite veľmi slabo ocenený čo je aj v tomto období pravda. V súkromí si rezervujte stredu len pre vás a vaše polovičky. Spríjemnite si tento deň niečim milým. Napríklad romantickou večerou. Taktiež aj počas víkendu môžete pokračovať v rovnakom duchu.

Strelec - od pondelka do stredy sa vám v zamestnaní bude dariť vo všetkom do čoho sa pustíte. Rovnako tak aj vaša kariéra bude mať stúpajúcu tendenciu. Vy čo podnikáte máte rovnako dôvod na radosť a spokojnosť. Druhá polovica týždňa je rovnako v pohode. Nieje síce tak dynamická, ale je dobrá. V citovej oblasti vášho života v tieto dni všetko v najlepšom poriadku. Žiarlite? Nemáte na to žiaden opodstatnený dôvod.

Kozorožec - .v priebehu týchto dní očakávajte na vašom pracovisku veľa pozitívnych zmien. Máte aj veľa elánu, energie a chuti do práce a tie sa vám hodia, pretože ste doslova zavalený robotou, ale vám to vyhovuje a okrem toho sa vám aj darí. Ste nesmierne spokojný. Váš osobný život bude v tomto období až preplnený citmi. v pondelok a utorok si užijete veľa lásky. Ale aj cez víkend si jej užijete do sýta.

Vodnár - napriek veľkým prekážkam, ako aj neprajníkom z radov vašich spolupracovníkov, alebo obchodných partnerov ak podnikáte, sa vám naďalej darí budovať si vašu kariéru. Vaše odhodlanie a odvaha sú obdivuhodné za to, že napriek toľkým negatívnym vplyvom to nevzdávate. V súkromí to budete mať ako na hojdačke. V pondelok veľká láska, v stredu naopak veľké hádky. Víkend opäť príjemný.

Ryby - počas tohoto týždňa si bude vaše povinnosti plniť v kľude a v pohode, pretože sa na vašom pracovisku nič mimoriadne dobré či zlé nedeje. Ste veľmi spokojný, šťastný, ste naozaj v pohodičke. Vo vašom osobnom živote bude streda naplnená láskou, preto si počas nej urobte pekný, romantický večer. To isté platí aj o nadchádzajúcom víkende.

13. 2. - 19. 2. 2017

Baran - v zamestnaní vás v priebehu piatku kedy sa vám naozaj nebude dariť v ničom - zvlášť si dávajte dobrý pozor na každý pracovný krok a hlavne na podpisovanie dôležitých obchodných zmlúv. Zostávajúce dni už budú pohodové a pokojné. Váš osobný život bude ubiehať v príjemnej atmosfére. Zvlášť v oblasti lásky sa vám bude dariť. Ste šťastný. Vy nezadaný máte príležitosť spoznať nového partnera, s ktorým budete môcť vytvoriť trvalý vzťah. Iskra prichádza do stálych partnerstiev. Dokonca je pravdepodobné počatie či narodenie potomstva.

Býk - .pracovne sa vám v prvej polovičke tohoto týždňa bude všetko dariť. Preto tieto dni využite maximum ako budete môcť. V druhej polovičke to bude totiž o máličko ťažšie, ale ak sa nedáte vnútorne rozhodiť, tak to zvládnete a vaše výsledky v závere týždňa budú viac ako uspokojivé. V citovej oblasti to budete mať ako na hojdačke - raz láska kam sa len pozriete a hne´d na to zbytočné hádky o ničom. Ale vám sa medzi vami a vašimi partnermi táto ,,zaujímavá,, chémia páči.

Blíženci - počas týchto dní sa vám v zamestnaní darí viac ako len dobre. A to sa týka aj vašej kariéry. Rovnako tak aj vy čo podnikáte máte dôvod na absolútnu spokojnosť. Vaša firma napreduje, darí sa vám uzatvárať dlhodobé a výhodné obchodné dohody. Ste šťastný, spokojný a motivovaný. Vo vašom osobnom živote bude prvá polovica týždňa úžasná. Hlavne v oblasti lásky. Môžete očakávať zamilované,sms či inak písané vyznania. Zvyšok týždňa bude tak isto príjemný, harmonický a veselý.

Rak - celý tento pracovný týždeň máte je doslova úžasný. Všetko na čo len pomyslíte, alebo siahnete sa vám podari dotiahnuť do úspešného konca. Počas týchto dní by ste sa mali by sústrediť najmä na vašu kariéru,alebo podnikanie tam sa vám bude mimoriadne dariť. Vaše súkromie bude v priebehu utorka poznamenané malými výmenami názorov medzi vami a vašimi partnermi. Nadchádzajúci víkend sa bude niesť v duchu harmónie a lásky plných chvíľ. Tak si to poriadne užite.

Lev - keď sa darí tak sa darí. V tomto duchu sa budú niesť tieto dni na vašom pracovisku.Dariť sa vám bude najmä finančne. Zvlášť to platí pre vás čo pracujete v podnikateľskej oblasti, alebo na manažérskej pozícii. vám vaše finančné zisky prinášajú obzvlášť absolútnu spokojnosť. V súkromnej oblasti bude streda a štvrtok naplnený láskou. Ale aj v iných záležitostiach vášho osobného života budete šťastný, spokojný po celý týždeň.

Panna - v priebehu týchto dní sa vám na vašom pracovisku darí lepšie ako len dobre. A to platí aj o vašej kariére. Taktiež aj vy čo pracujete v podnikateľskej oblasti máte dôvod na úplnú spokojnosť. Váš podnik napreduje, darí sa vám uzatvárať dlhodobé a výhodné obchodné zmluvy. Ste šťastný, spokojný a motivuje vás to. Vo vašom súkromnom živote bude prvá polovica týždňa perfektná. Hlavne v oblasti citov. Môžete očakávať zamilované,sms správy alebo inak písané vyznania. Zvyšok týždňa bude tak isto príjemný, harmonický a veselý.

Váhy - vo vašom zamestnaní sa vám v prvej polovičke tohoto týždňa bude všetko dariť. Preto túto priazeň vesmíru využite maximálne ako dokážete. V druhej polovičke to bude totiž o niečo náročnejšie, ale ak sa nedáte vnútorne rozladiť, tak to zvládnete a nie len vaše výkony, ale aj vaše výsledky v závere týždňa budú viac ako uspokojivé. V oblasti lásky to budete mať ako na hojdačke - raz veľa citov kam sa len pozriete a hneď na to zbytočné spory o ničom. Ale vám sa medzi vami a vašimi partnermi táto ,,zaujímavá,, chémia páči.

Škorpión - už dlhšie obdobie sa musíte na vašom pracovisku potýkať s problémami a nebude to inak ani v tomto týždni. Pôjde o ďalšie prekážky a náročné situácie plné stresov a nepredvídateľných okolností. K tomu všetkému budete konfrontovaný z neprajnosťou niektorých vašich kolegov. Vo vašom súkromnom živote nude počas týchto dní dosť dôvodov na to, aby ste boli spokojný spokojný, ale nieste. Vši partneri vás ľúbia, ale aj ich trpezlivosť má svoje hranice. Nemiešajte preto vaše pracovné problémy s vašim súkromím.

Strelec - prvá polovica tohoto pracovného týždňa bude pre vás náročná, plná stresov, ale zvládate ju . Druhá bude naopak úžasná v každej oblasti. Vaši nadriadený, či spoločníci v podnikaní vám dôverujú a spoliehajú sa na vás. Vaša kariéra napreduje a aj s finančného hľadisk ste spokojný. Váš súkromný život ako aj partnerské spolužitie sa v priebehu týchto dní bude niesť v klasickom duchu kedy budete prežívať ako pekné tak aj komplikovanejšie situácie. Ale nepôjde o nič, čo by ste nedokázali zvládnuť.

Kozorožec - vaše všetky pracovné záležitosti, kariéra, alebo podnikanie a finančné zisky, to všetko ,,šlape,, tak ako ste si to predstavovali a priali. Máte toho síce veľa, ale stíhate. Ste naplnený radosťou a chuti do roboty. V súkromnom živote sa počas pondelka budete s partnerom hádať, pretože má už nejaký čas pocit že ho zanedbávate. Preto , by bolo dobré, ak by ste v priebehu nadchádzajúceho víkendu neriešili nič iné ako sústrediť všetku vašu energiu na to, aby ste ho presvedčili, že to tak nieje.

Vodnár - v tieto dni budete doslova zavalený prácou, ale bohužiaľ za ňu nebudete adekvátne finančne ohodnotený. Mali by ste prehodnotiť túto celú situáciu a zjednať nápravu. Nebojte sa z vašimi nadriadenými o tomto probléme pohovoriť. Predložte im fakty a dôkazy o vašej oprávnenej nespokojnosti. V súkromnom, ako aj rodinnom živote a spolužití ste spokojný. No nebolo by od veci, aby ste sa seriózne zamysleli nad tým, či aj vaši partneri sa tak cítia vo vašej spoločnosti.

Ryby - v priebehu týchto dní ste v absolútnej pracovnej pohode. Všetko ,,klape,, tak ako má. Ste šťastný a spokojný. Navyše vám ostáva dostatok času na to, že vám ostáva čas aj na vzdelávanie sa prostredníctvom odbornej literatúry. Rovnako tak aj v oblasti citov, lásky ako aj v rodinnom spolužití sa nebudete mať počas tohoto týždňa na 4o sťažovať. Môžete tak celý nadchádzajúci víkend využiť pre vaše koníčky, alebo iné aktivity, ktoré vám osobne robia radosť.

6. 2. - 12. 2. 2017

11.2. o 1.35 hod. bude SPLN v znamení LEVA- Je to 5 astrologický dom, dom hier , výhier, milencov,mileniek, ale aj detí. Ak si nieco z tychto oblasti prajete poziadajte o pomoc LUNU.

Baran - je pred vami super týždeň. Cítite sa super a plný energie a preto sa vám pracovne, kariérne, ale aj v podnikaní darí. Doslova všetko na čo si len pomyslíte vám vychádza. Všetko na čo siahnete sa vám úspešne podarí doviesť do zdárneho konca. Ani v oblasti vášho osobného života sa v priebehu týchto dní nemáte dôvod na niečo sťažovať. Doslova z vás ,,priští,, veľká charizma čím priťahujete všetkých okolo vás. preto hlavne vy zadaný, pozor na to,ako s tým všetkým naložíte.

Býk - počas týchto dní vás pracovne ide všetko ako dobre namazaný stroj Teší vás to a zaslúžene. No ešte viac vás teší, že vaše výkony, ale hlavne dobré výsledky neušli pozornosti vašich nadriadených. Okrem ich pochvaly a uznania očakávajte z ich strany aj mimoriadne finančné ohodnotenie. Rovnako tak aj v oblasti lásky ste spokojný a šťastný. Áno,nejaký ten mráčik sa vyskytne,ale ustojíte to s prehľadom. Preto by bolo od vás milé, ak by ste celý nadchádzajúci víkend venovali len vašim partnerom a rodine.

Blíženci - V zamestnaní ste v tieto dni spokojný. Máte pohodový pracovný týždeň. Nič mimoriadne sa nedeje a vám to v tomto období vyhovuje pretože všetku vašu pozornosť a energiu vám zamestnáva váš osobný život. V ňom prežívate doslova nirvánu v oblasti lásky a citov a to bez ohľadu nato, či ste v stabilných partnerstvách , alebo len v začínajúcich. Ale aj vy nezadaný máte dôvod na spokojnosť. Spoznáte niekoho,s kým budete môcť začať serióznu a dlhodobú známosť.

Rak - na vašom pracovisku okrem štvrtku kedy budete musieť čeliť nepredvídaný pracovným prekážkam a problémom, ktoré vzniknú zavedením nových pravidiel zo strany vašich zamestnávateľov vám celý týždeň ide všetko pekne od ruky. Vo vašom osobnom živote počas utorku očakávajte dosť nepríjemné hádky s partnerom ohľadom vašej širšej rodiny. Našťastie si to všetko vypoviete a celý týždeň bude v pohode. Cez víkend sa snažte venovať váš čas hlavne vašim blízkym. Naplánujte pre vás spoločný program.

Lev - máte pred sebou mimoriadne plodný pracovný týždeň, počas ktorého sa vám bude dariť dotiahnuť do úspešného konca všetko čo ste si predsavzali na viac ako sto percent. Rovnako tak aj s financiami ste veľmi spokojný. Táto oblasť bude výrazná najmä u vás čo podnikáte.Taktiež aj váš súkromný život začína vynikajúco. V pondelok si užijete veľa lásky. Je pravda že sa v piatok sa s partnermi máličko poškriepite, ale všetko sa hneď medzi vami urovná. Cez víkend si spoločne urobte program. Napríklad navštívte nejaké kultúrne podujatie.

Panna - vo vašom pracovisku ste v tomto týždni spokojný. Je pred vami pokojný pracovný týždeň. Nedeje sa nič mimoriadne čo vám to v tomto čase vyhovuje pretože vašu všetku pozornosť a energiu vám zaberá váš súkromný život. V ňom si užívate doslova každú sekundu hlavne v oblasti lásky a citov a to bez ohľadu nato, či ste v stabilných partnerstvách , alebo len v začínajúcich. Taktiež aj vy nezadaný máte dôvod na spokojnosť. Zoznámite sa s niekym,s kým budete môcť začať serióznu a dlhodobú známosť.

Váhy - počas týchto dní vám v zamestnaní ide všetko ako po masle Máte s toho radosť a to zaslúžene. No ešte viac vás uspokojuje a teší, že vaše pracovné výkony, ale hlavne dobré výsledky si pozorne všímajú vaši zamestnávatelia. Okrem ich obdivu a uznania očakávajte z ich strany aj mimoriadne finančné ohodnotenie. Taktiež aj v oblasti citov ste spokojný a šťastný. Síce,nejaký ten mráčik sa vyskytne,ale ustojíte to s prehľadom. Preto by bolo od vás milé, ak by ste celý nadchádzajúci víkend venovali len vašim partnerom a rodine.

Škorpión - pripravte sa na to, že vás opäť čaká náročný pracovný týždeň. Aj keď ste si už nejakým spôsobom na to za posledné obdobie zvykli, napriek tomu vás to opäť vyvedie z vnútornej rovnováhy. Bohužiaľ nieje vhodný čas ani na zmenu zamestnania. V súkromnom živote vás v tieto dni nečakajú žiadne nepríjemné udalosti, takže by ste mali byť spokojný, ale nieste. A to preto, lebo si nosíte nervozitu a stresy z práce domov. Snažte sa odeľovať vaše súkromie od profesnej časti vášho života.

Strelec - v priebehu týchto dní napriek naozaj veľkým pracovným prekážkam sa vám úspešne darí aj naďalej postupovať vo vašej kariére. Taktiež aj vaši spoločníci v podnikaní či vaši nadriadený sú spokojný sa vašimi dosahovanými výsledkami. 
Podobný priebeh budú mať aj dni vo vašom osobnom živote. Máte totiž pred sebou veľmi krásny, lásky plný týždeň. Najmä pondelok a utorok budú doslova pretekať citmi. Podľa toho by ste si mali naplánovať aj nadchádzajúci víkend.

Kozorožec - máte dôvod na radosť, pretože máte pred sebou naozaj úspešný pracovný týždeň a to sa týka aj vašej kariéry. Ak uvažujete o zmene zamestnania, máte na to tie najideálnejšie podmienky. Môžete začať s podnikaním. Ani na financie sa vôbec nebudete mať dôvod sťažovať. Proste keď sa dari tak sa dari. v súkromí vás počas pondelka a utorka nevyhnete menším škriepkam medzi vami a vašimi partnermi, ktoré si vyriešite a všetko bude zasa v úplnom poriadku. Ste celkovo na výsosť spokojný.

Vodnár - v tomto týždni máte na pracovisku veľa roboty, takže ozaj len ako tak sa vám darí stíhať ju zvládnuť.Vaši nadriadený sú s vami a vašimi výsledkami spokojný. No vás mrzí, že sa vám kariérne nedarí postupovať. K tomu všetkému sa cítite máličko aj finančne nedocenený. Zo svojim súkromným životom ste v podstate spokojný. Všetko vám v ňom klape tak ako má. Počas nadchádzajúceho víkendu by ste si mohli k vám pozvať priateľov a trochu si tak vypustiť paru.

Ryby - máte pred sebou veľmi dobrý a príjemný pracovný týždeň. Ste plný optimizmu a chuti pracovať.Hlavne aj preto vám robota ide od ruky. Nemáte problém úspešne dokončiť aj náročné úlohy. Tešiť sa budete hlavne vy podnikatelia, pretože sa vám darí uzatvárať výhodné obchodné dohody. Láska je pre vaše znamenie životne potrebná ako voda pre rybu a tej si v tieto dni užijete nadmieru. Najmä v utorok a v stredu vám nezadaný vesmír praje v stretnutí vašich nových životných partnerov.preto nezostávajte doma,ale vyberte sa do spoločnosti.

30. 1. 2017 - 5. 2. 2017

Baran - v tomto týždni máte veľa chute a energie do práce, ale na vašom pracovisku prevláda kľudnejšia atmosféra, takže vás trochu mrzí, že nemáte možnosť vaše odhodlanie ,,makať,, využiť tak, ako by ste chceli. O nič nejde, máte tak možnosť využiť čas na niečo užitočné, čím by ste si zvýšili vaše poznatky. prečítajte si napríklad nejakú odbornú literatúru týkajúcu sa vašej profesie. V citovom živote, v láske vám hviezdy prajú . Najmä na tie nové lásky vedúce k trvalému partnerstvu.

Býk - .napriek vašej veľkej chuti a elánu do prace sa vám v zamestnaní nedari. Chceli by ste nadriadeným dokázať, že svoju robotu ovládate, lenže v tomto týždni sa vám to nedarí, lebo na vás nemajú čas. Nedajte sa tým odradiť, počkajte na vhodnejšie obdobie. Vo vašom osobnom živote, v rodinnom ako aj partnerskom spolužití môžete byť v priebehu týchto dní spokojný. Všetko je v najlepšom poriadku. Preto bude od vás pekné, ak počas nadchádzajúceho víkendu naplánujete pre vašich blízkych a pre vás spoločný program.

Blíženci - očakávajte že sa budete musieť popasovať s náročným a problematickým pracovným týždňom počas ktorého zažijete veľa nepríjemných zmien a správ. Rovnako tak aj s nie príliš dobrým finančným ohodnotením . Je pochopiteľné, že ste veľmi nespokojný. Ak uvažujete o zmene práce,tak to v tomto čase nerobte.Nemáte na to vhodné obdobie. V osobnom živte počas utorka zažijete veľa lásky. Vo štvrtok naopak hádky. nastávajúci víkend už bude pekný a príjemný po každej stránke.

Rak - .v zamestnaní okrem štvrtka keď budete mať takzvaný deň blbec - preto čo môžete odložiť, odložte na lepšie a vhodnejšie obdobie, sa vám bude celý tento týždeň pracovne aj kariérne či podnikaní dariť v celku dobre. V osobnom živote máte pred sebou príjemné a pekné dni. Najmä počas stredy sa budete cítiť dobre a spokojne. V nedeľu by ste si mohli urobiť čas len pre seba. Venujte sa vašim záľubám, alebo koníčkom. Určite nikto z vašej rodiny nebude mať žiadne námietky.

Lev - v priebehu týchto dní budete v rámci vašich pracovných výkonov a výsledkov, ale aj v kariére ste veľmi spokojný. Vy, čo podnikáte budete spokojný ešte viac. Očakávajte naozaj vynikajúce finančné zisky. Nieje vylúčené, že by ste mohli získať peniaze aj prostredníctvom nejakej výhry. Preto by ste si mali podať lotériu, alebo kúpiť výherný los. Streda bude pre vás krásnym dňom na lásku. Preto nezabudnite a prekvapte niečim milým vašich partnerov. Tak sa vám podarí ak predísť nepríjemným výmenám názorov počas soboty.

Panna - pripravte sa na to, že v tomto týždni budete musieť čeliť náročným a problematickým pracovným situáciám, ktoré sa budú týkať množstvu nepríjemných zmien a správ. Rovnako tak vás nebude tešiť ani to, že vaše finančné ohodnotenie za vaše výsledky budú menšie ako ste očakávali . Je pre to pochopiteľné, že ste veľmi nespokojný. Ak premýšľate o zmene zamestnávateľa ,tak to v tomto čase nerobte.Nie je na to vhodné obdobie. V súkromnom živote počas utorka zažijete veľa lásky. No vo štvrtok naopak hádky. Nastávajúci víkend už bude pekný a príjemný po každej stránke.

Váhy - aj keď máte veľkú chuť a energiu do práce, cez to všetko sa vám v zamestnaní nedari. Radi by ste vašim zamestnávateľom dokázali, že svoju robotu zvládate, lenže v priebehy týchto dní sa vám to nepodarí, lebo na vás nemajú čas. Nedajte sa tým odradiť, počkajte na vhodnejšie obdobie. Vo vašom súkromnom živote, v rodinnom ako aj partnerskom spolužití môžete byť v tomto celom týždni spokojný. Všetko je ok. Preto bude od vás pekné, ak počas nadchádzajúceho víkendu naplánujete pre vašich blízkych a pre vás spoločný program.

Škorpión - .máte pred sebou pracovne ďalší ťažký a náročný týždeň. Dozviete sa o nových zmenách, ktoré ale nebudú príjemné. Nedarí sa vám ani odprezentovať vašim nadriadeným svoje dobre názory a nové pracovne podnety. Obrňte sa trpezlivosťou,budete ju potrebovať. Vo vašom osobnom živote máte pred sebou relatívne pokojné dni. Ste spokojný až na štvrtok v priebehu ktorého sa nedokážete vyhnúť nedorozumeniam a hádkam z niektorým z vašich rodinných príslušníkov.

Strelec - v tomto pracovnom týždni budete mať zmiešané pocity. Napriek tomu že vaši nadriadený nesúhlasia s realizáciou vašich nových podnetov a nápadov, sú s vašou doterajšou robotou spokojný. Vydržte ešte nejaký čas a podarí sa vám ich presvedčiť,aby vám dali súhlas na všetko, čo ste im prezentovali. Vo štvrtok sa snažte u vás doma neriešiť nič, pretože by to bola iba neplodná výmena názorov, ktorou by ste všetkých okolo vás doslova otrávili . Ak tak, odložte si to na víkend. Počas neho budú všetci vaši blízky prístupný všetkému.

Kozorožec - počas tohoto pracovného týždňa sa nebudete mať načo sťažovať, pretože sa vám dari vo všetkom na čo len siahnete. Mate síce veľa roboty, no všetko stíhate a stíhate aj robiť kariéru. Úspechy máte aj vy čo sa pohybujete v podnikateľskom prostredí. Uzatvárate výhodné a dlhodobé obchodné partnerstvá a dohody. Vo vašom osobnom živote to už nieje také ružové. Zvlášť nie v partnerskom spolužití. nedorozumenia medzi vami a vašimi partnermi môžu skončiť až trvalými rozchodmi, alebo rozvodmi.

Vodnár - napriek obrovským prekážkam na vašom pracovisku, ako aj neprajníkom z radou vašich kolegov a slabým financiám sa vám ako tak darí držať sa nad vodou, odvádzať kvalitnú prácu a aj kariéru. Pokiaľ zvažujete zmenu zamestnania, radšej si toto rozhodnutie odložte na príhodnejšie obdobie. V oblasti lásky sa cítite spokojný. Najmä štvrtok a v sobotu . Snažte sa v tieto dni ukázať vašim partnerom ako vám na nich záleží. Pozvite ich napríklad na dobrú,romantickú večeru pri sviečkach.

Ryby - máte pred sebou veľmi pokojný, kľudný a úspešný pracovný týždeň. Môžete sa venovať aj náročným projektom, alebo napríklad si prečítajte nejakú odbornú literatúru, ktorá vám pomôže zvýšiť kvalitu vašich výkonov. V v súkromnom živote, rodinnom, či v partnerskom spolužití ste spokojný. Pokiaľ sa vám žiada okoreniť váš partnerský ,intímny život tak to urobte a podľa toho si spoločne naplánujte program na nadchádzajúci víkend. Môžete si byť istý,že si tým u vašich polovičiek získate plusové body.

23. 1. 2017 - 29. 1. 2017

28 1. o 1.09 bude NOV v znamení VODNÁRA. Je to 11 astrologický dom, dom splnených túžob, prianí a protekcií. Ak si nieco z tohoto prajete poziadajte o pomoc LUNU.

Baran - v tomto týždni by ste mali byť v zamestnaní po každej stránke pripravený na problémy, ktoré vás budú spomaľovať vo vašej práci, v kariére a to platí aj pre vás čo podnikáte. Snažte sa byť preto trpezlivý, neunáhľujte sa vo výrokoch a v konaní. V osobnom živote z váš počas týchto dní vyžaruje silný sexepeal a charizma. Tie k vám priťahujú opačné pohlavie a to vás môže lákať k flirtom. Preto vy zadaný, pozor na to, aby ste neurobili niečo neuvážené, čím by ste si u vašich partnerov vyslúžili nepríjemnosti.

Býk - v zamestnaní sa vám bude dariť len jediný deň v tomto týždni a to hneď v pondelok. Preto sa pousilujte pracovne stihnúť čo najviac, lebo zvyšok pracovného týždňa očakávajte len samé starosti a problémy, ktoré vám nedovolia pokračovať vo vašich úlohách a povinnostiach. V súkromí buďte v utorok pripravený na ozaj ostré hádky medzi vami a vašou rodinou. Až od štvrtka až do konca víkendu sa situácia u vás doma upokojí a naopak, budete si v spoločnosti vašich partnerov užívať krásne dni plné citov a lásky.

Blíženci - prvá polovička tohoto pracovného týždňa vás zastihne v dobrej nálade a tak sa vám bude dariť úspešne zvládať všetky vaše povinnosti, ktoré vám vaši nadriadený zadali. Druhá polovica týždňa bude naopak náročná a ťažká, ale vám sa našťastie darí zvládať všetko aj napriek týmto nepríjemnostiam. V osobnom živote máte pred sebou príjemné dni plné lásky. Najmä v stredu a vo štvrtok budete mať vy nezadaný možnosť spoznať niekoho, s kým budete môcť začať seriózny vzťah.

Rak - v pondelok a v utorok sa v práci zapotíte. Budú to náročné dni plné prekážok hlavne zo strany niektorých vašich neprajných spolupracovníkov, ktorý vás budú chcieť doslova podraziť. Po zvyšok týždňa vám hviezdy prajú. Môžete sa pustiť aj do náročných úloh. Dokonca sa vám podarí stihnúť aj zameškané povinnosti. V súkromnej oblasti vášho života očakávajte doma počas utorka veľmi ostré hádky. Preto sa snažte kontrolovať vo vašich reakciách, či výrokoch. Až v piatok si všetko vysvetlíte a udobríte sa.

Lev - tešte sa, pretože máte pred sebou veľmi kľudný a pokojný pracovný týždeň bez akýchkoľvek problémov a stresov. Môžete sa tak povenovať vzdelaniu či plánovaniu vašej ďalšej pracovnej, či podnikateľskej budúcnosti. Rovnako tak aj váš osobný život bude v priebehu týchto dní tiež pokojný a príjemný. V piatok a cez celý víkend vás vaši partneri doslova zaplavia vlnami lásky a citov. preto by ste si na tieto dni mali urobiť dostatok času a priestoru, aby ste neboli nikým a ničím rušený.

Panna - pondelok až streda vás vo vašom zamestnaní zastihne vo veselej nálade a to sa aj náležite prejaví v úspešnom zvládaní všetkých vašich povinnosti, ktoré vám vaši zamestnávatelia naplánovali. 3tvrtok a piatok budú naopak náročné a plné prekážok, ale vám sa ich našťastie bude dariť zvládať . V súkromnom živote máte pred sebou milé a príjemné dni naplnené láskou. Hlavne v stredu a vo štvrtok budete mať vy nezadaný čo túžite po vzťahu, možnosť spoznať niekoho, s kým budete môcť začať seriózny vzťah.

Váhy - na pracovisku budete spokojný len jediný deň v tomto týždni a to hneď v pondelok. Preto sa ozaj snažte, aby ste stihli čo najviac, lebo zostávajúce dni tohoto pracovného týždňa budete čeliť len samým starostiam a problémom, ktoré vám nedovolia pokračovať vo vašich úlohách a povinnostiach. V súkromí buďte v utorok pripravený na ozaj ostré hádky medzi vami a vašou rodinou. Až od štvrtka až do konca víkendu sa situácia u vás doma upokojí a naopak, budete si v spoločnosti vašich partnerov užívať krásne dni plné citov a lásky.

Škorpión - je pred vami vážne náročný pracovný týždeň, ktorý zasiahne aj do vašej kariéry. To isté sa bude dotýkať aj vás čo pracujete v podnikateľskej sfére. Preto dobre zvažujte každý pracovný krok. Nesnažte sa robiť niečo zbrklo a pod tlakom či stresom. V priebehu pondelka bude každá vaša reakcia dôležitá zvlášť v oblasti citov a lásky. Zvlášť to bude platiť pre vás nezadaných, ktorý túžite po vzťahu. Máte totiž veľkú šancu doterajší stav zmeniť tak, ako by ste to chceli. Po zvyšok týždňa bude všetko v poriadku.

Strelec - napriek tomu, že vás v zamestnaní čakajú menšie nepriaznivé zmeny, ktoré dokážete zvládnuť a ktoré sa určitým spôsobom negatívne dotknú aj vašej kariéry sa vám v konečnom dôsledku výborne darí. Máte teda plné právo byť sami so sebou spokojný a to zaslúžene. V osobnom živote vám zadaným v utorok vaše vzťahy okorení nová iskra.Vo štvrtok sa ale doma nevyhnete hádkam, ktoré sa až v priebehu víkendu upokoja, takže dni voľna budete mať nakoniec krásne a príjemné.

Kozorožec - počas týchto dní ste plný stresu, nervozity a napätia. Pri tom nieje absolútne žiadny dôvod na to, aby ste sa tak cítili, pretože podávate super pracovné výkony a dosahujete dobré výsledky. Dokonca môžete meniť zamestnanie, alebo začať podnikať, či študovať. Hviezdy vám v tomto týždni v láske neprajú. Bude plný nepríjemných a ostrých hádok, ktoré môžu dokonca skončiť rozchodmi, alebo rozvodmi. Preto sa snažte čo najviac ovládať, iba tak sa vám podarí zmierniť všetko to trápenie čo máte pred sebou.

Vodnár - vy čo pracujete niekde v zahraničí, alebo pre nejakú zahraničnú firmu, môžete byť spokojný. Bude sa vám ozaj veľmi dobre dariť čo sa odzrkadlí aj na vašich financiách. Vy ostatný sa potrápite hlavne ak pôjde o vašu kariéru a máličko sa to dotkne aj vašich peňazí. V osobnom živote bude pondelok a utorok naplnený láskou. Vy nezadaný spoznáte novú a vy čo ste v trvalých partnerstvách, určite vás poteší nová iskra. Počas štvrtku sa snažte vyhnúť menším, nepodstatným hádkam.Iba čo by ste si pokazili víkend.

Ryby - V tomto týždni budete na pracovisku plný dobrých postrehov , nápadov či inovácií. Vaši nadriadený si ich všetky nie len vypočujú, ale stretnete sa s ich pochopením,súhlasom a pochvalou. Máte plné oprávnenie byť šťastný a zo sebou veľmi spokojný. V súkromí sa už hneď v pondelok nedokážete vyhnúť hádkam s partnermi čo vás veľmi mrzí. Našťastie už v stredu si všetko dokážete medzi sebou vyjasniť a upokojiť. Víkend by ste si mohli naplánovať len pre seba a vaše polovičky.

16. 1. 2017 - 22. 1. 2017

Baran - máte pred sebou naozaj náročný pracovný týždeň. Aj keď sa snažíte ako najlepšie viete, nedarí sa vám. A ani v rámci vašej kariéry sa nemáte možnosť posunúť smerom dopredu. Nechoďte hlavou proti muru, iba čo by ste tvrdo narazili. Radšej sa držte v úzadí. Zato v oblasti lásky sa vám dari vynikajúco. Vám nezadaným sa otvára príležitosť na nový vzťah plný lásky a vy čo ste v stabilných a dlhodobých partnerstvách, určite vás poteší že k vám prichádza nová iskra, pod vplyvom ktorej by mohlo prísť aj k počatiu nového potomstva.

Býk - prvá pracovná polovica tohoto týždňa sa pre vás nesie v pokľudnejšom duchu. Tá druhá je síce pracovne hektická, ale môžete byť pokojný, pretože to všetko smeruje k vašemu dobru. Máte totiž veľkú príležitosť dopomôcť výrazným spôsobom vašej kariére smerom hore pokiaľ zvládnete všetko čo máte za povinnosť urobiť. V súkromnom , citovom ako aj v rodinnom živote, ale aj v partnerských vzťahoch ste nadmieru spokojný,šťastný a naplnený. preto by bolo od vás pekné, ak by ste aj vy prispeli svojim dielom a celý víkend venovali vašim blízkym.

Blíženci - v priebehu týchto dní sa vám vracia niečo príjemné z minulosti. je dosť pravdepodobné, že zo strany vašich nadriadených dostanete pochvalu, či ocenenie za vašu, v minulom roku veľmi dobre odvedenú robotu. To vás právom napĺňa hrdosťou a spokojnosťou. Zaslúžite si to. V rodinnom ako aj v partnerskom spolužití máte pred sebou celý týždeň naplnený harmóniou a príjemnou pohodou. Cez víkend by ste mohli vašim blízkym navrhnúť spoločnú akciu. napríklad návštevu nejakého kultúrneho podujatia.

Rak - vo vašom zamestnaní okrem stredy a štvrtka keď sa zdravotne nebudete cítiť v úplnom poriadku, čo bude mať za následok že budete rozhodený, takže vám bude všetko padať z rúk, je pred vami celkom plodný pracovný týždeň čo v konečnom súčte bude pre vás znamenať spokojnosť. Aj v osobnom živote vám tento týždeň nezačne moc dobre, pretože už v pondelok budete musieť doma čeliť malým nedorozumeniam medzi vami a vašou rodinou. No víkend už bude krásny a plny lásky.

Lev - Od pondelka do štvrtka ste v zamestnaní veľmi nespokojný, pretože je všade okolo vás stres a chaos. A aby toho nebolo málo, tak aj finančne sa cítite nedocenený za vaše doterajšie výsledky. Až posledný pracovný deň - piatok sa upokojíte, pretože sa vám konečne darí. V osobnom živote vám už pondelok a utorok začína krásne. Tieto dni budú plné lásky. Štvrtok a piatok pozor na ozaj nepríjemné a prudké hádky, ktoré by mohli pretrvávať aj cez víkend. Snažte sa im vyhnúť. V takom prípade dni voľna budú v pohode.

Panna - počas týchto dní v zamestnaní zžijete niečo príjemné. Bude to niečo z nedávnej minulosti. Takže je dosť pravdepodobné, vás vaši nadriadených pochvália, alebo ocenenia za vašu, veľmi dobre odvedenú robotu v priebehu minulého roku. To vás právom napĺňa hrdosťou a spokojnosťou. a taktiež si to právom zaslúžite. V v osobnom, v rodinnom ako aj v partnerskom spolužití je pred vami celý týždeň naplnený harmóniou a príjemnou pohodou. Víkend by ste mohli s vašimi blízkymi Podniknúť spoločnú akciu. Napríklad návštevu nejakého spoločenského podujatia.

Váhy - pondelok a ž streda budú pre vás dni počas ktorých bude na vašom pracovisku kľud. Druhá polovica tohoto týždňa je síce pracovne na hrane, ale môžete byť v pohode, pretože to čo sa deje, smeruje k vašemu osohu. Otvára sa totiž veľká možnosť dopomôcť si výrazným spôsobom kariérne smerom hore pokiaľ dokážete všetko čo máte za povinnosť urobiť zvládnuť. V osobnom , ako aj v rodinnom živote, ale aj v partnerskom spolužití ste spokojný,šťastný a naplnený. preto by bolo od vás pekné, ak by ste aj vy prispeli svojim dielom a celý víkend venovali vašim blízkym.

Škorpión - v tomto pracovnom týždni sa veru poriadne natrápite. Nič čo budete robiť sa vám totiž nebude dariť a to vás stresuje, znervózňuje a ste s toho nešťastný. Je to proste tak ako je. Snažte sa to nejako vydržať a počkajte si na lepšie a prajnejšie dni. Zato v oblasti lásky sa vám darí až tak, že by ste ju mohli vyvážať. vy nezadaný, čo túžite po vzťahu máte ho mať a bude úžasné. Vy čo ste v trvalých vzťahoch,tie sa budú utužovať. No len, či si to budete aj vedieť užiť, alebo aspoň uvedomiť? pretože máte plnú hlavu problémov zo zamestnania.

Strelec - počas týchto dní budete na vašom pracovisku čeliť naozaj veľkým prekážkam hlavne v oblasti vašej v kariéry. Očakávajte nepríjemne zmeny, ale aj podrazy zo strany niektorých vašich kolegov, alebo spoločníkov v podnikaní. Našťastie ste mentálne natoľko silný, že to zvládnete všetko. je síce pochopiteľné že v priebehu týchto dní nemáte chuť riešiť vaše súkromie, ale pozor, aby to nebolo na vašu škodu. Váš partner si totiž začína myslieť ze ho neľúbite. Mali by ste to čím skôr napraviť.

Kozorožec - napriek vašej celotýždňovej neopodstatnenej nervozite a podráždeniu sa vám celkom pekne pracovne darí. Buďte si istý, že nemáte dôvod sa takto cítiť. To vám potvrdí piatok, kedy budete rátať vaše výsledky. Zistíte, že sú dobré, takže aj keď budete cítiť silnú únavu a vyčerpanosť, budete spokojný. Hneď pondelok u vás doma začína partnerskými nedorozumeniami. Až vo štvrtok si to síce vyjasníte,ale ten nepríjemný pocit vo vás ostáva aj v priebehu nadchádzajúceho víkendu.

Vodnár - aj keď ani vaši podriadený či vaši nadriadený niesu v priebehu týchto dní na vašej stane, neodradí vás to v snahe pokračovať robiť kariéru.Síce sa vám v tom darí, ale iba z veľkými problémami a ťažkosťami. Ale podstatné je to, že sa vám to darí. Do tohoto všetkého sa vám v stredu a vo štvrtok kopia nepríjemnosti aj v súkromí v podobe hádok s vašimi partnermi. Veľmi vám to nepomáha k dobrej nálade. Ešteže zvyšok týždňa bude v pohode. Víkend sa snažte využiť na relax a dobitie stratenej energie niekde v úzadí.

Ryby - máte pred sebou napätý ale paradoxne kľudný pracovný týždeň. Užite si ho tak ako sa bude dať. Vzdelávajte sa v jazykoch, zíde sa vám to v budúcnosti či už v súkromnej oblasti vášho života , ale bo v tej profesionálnej. Vo vašom osobnom živote bude prvá polovička týždňa naplnená láskou. Vám, čo túžite po vážnom vzťahu vstúpi do života niekto, s kým budete môcť začať spoločnú cestu. Druhá polovica týždňa bude pekná a kľudná. Víkend si tak môžete vyhradiť len pre seba, pre vaše záujmy, alebo koníčky.

9. 1. 2017 - 15. 1. 2017

Baran - tento pracovný týždeň bude pre vás zaujímavý v tom ,že v jeho prvej polovici vám bude vychádzať všetko na čo len siahnete. Môžete sa pustiť aj do ozaj náročných projektov a dotiahnete ich do úspešného konca. No druhá polovice bude doslova katastrofa. Preto bude dobré, ak sa v tieto dni zameriate len na nevyhnutné záležitosti. neriešte žiadne obchody ani neuzatvárajte žiadne nové zmluvy, neinvestujete financie. Vo vašom osobnom živote nebudete musieť riešiť nič, čo by vám mohlo narušiť pohodu a pokoj.

Býk - vo vašom zamestnaní bude v tieto dni relatívny pokoj a pohoda, takže aj vy budete môcť povoliť vo vašom nasadení. Budete mať tak možnosť urobiť niečo pre seba. Napríklad doplniť si vaše vedomosti nejakou odbornou literatúrou, alebo pomôcť niektorému z vašich spolupracovníkov. Vaše rodinné, ako aj partnerské spolužitie nebude v priebehu týchto dní zaťažované ničím negatívnym. Budete tak mať možnosť,čas a aj priestor venovať sa niektorým z vašich koníčkov. Alebo si zájsť s priateľmi niekam za kultúrou.

Blíženci - na vašom pracovisku si počas týchto dní budete musieť všetky vaše úspechy tvrdo vydrieť. To sa bude týkať aj vašej kariéry. Darí sa vám posúvať sa v nej, ale ide vám to len z vydaním veľa energie a úsilia. V partnerskom spolužití si dávajte pozor v pondelok a v utorok na zbytočné škriepky, ktorými by ste dosiahli akurát tak napätie a tichú domácnosť. Zostávajúce dni tohoto týždňa už budú príjemné a milé. V nastávajúcom víkende si aj z vašou širšou rodinou budete spoločne užívať nejakú milú udalosť. Možno krstiny, alebo tehotenstvo.

Rak - počas pondelka a utorka sa na vašom pracovisku vyhýbajte všetkému, čo by malo na vašu kariéru zásadný dopad.Tieto dni sú totiž pre vás kritické, takže všetkými vašimi aktivitami, by ste si skôr poškodili ako prilepšili. Od stredy až do piatku už budete môcť opäť robiť všetko bez obáv, že by ste niečo pokazili. Taktiež aj v oblasti lásky si dávajte v pondelok pozor, pretože vaši partneri vás budú dráždiť a provokovať no nie v pozitívnom zmysle a vy v tomto čase nebudete zrovna schopným diplomatom.

Lev - vašej snahe v zamestnaní sa nedá nič uprieť, ale bohužiaľ všetká vaša chuť a odhodlanie sa budú míňať účinkom. Budete s toho podráždený a nervózny a na pokoji vám nepridá ani to, že aj vo finančnej oblasti sa nedokážete presadiť tak, ako by ste chceli. Snažte sa zachovať si vnútorný pokoj a rozvahu. Tie určite nájdete v kruhu vašej rodiny. V tejto oblasti vášho života je všetko v poriadku na čom majú hlavnú zásluhu vaši partneri. mali by ste sa im za to nejako pekne poďakovať. príležitosť budete mať cez víkend.

Panna - v tomto týždni budete potrebovať všetko vaše odhodlanie a húževnatosť ako aj trpezlivosť, pretože každý váš úspech si na vašom pracovisku budete musieť tvrdo ,,odmakať,,. To sa tíka aj vašej kariéry. Síce v nej postupujete aj naďalej ale stojí vás to veľa energie. Tú by ste si mali šetriť aj na doma, pretože už v pondelok ju budete potrebovať pri komunikácii s vašimi partnermi. Nebude to totiž ľahká debata. Zostávajúce dni už budú v pohode a pokojné.

Váhy - Na vašom pracovisku si v tieto dni budete môcť dovoliť poľaviť,pretože vás vaši nadriadený nebudú zaťažovať žiadnymi mimoriadnymi úlohami nad rámec vašich každodenných povinností. Zostane vám tak čas , ktorý môžete využiť na prečítanie si nejakej odbornej literatúry, ktorá vám pomôže získať ešte väčšie vedomosti v obore v ktorom pracujete. Taktiež aj u vás doma bude celý týždeň prevládať pokoj a pohoda. Vytvorí sa vám tak priestor, ktorý budete môcť využiť na niečo, čo vás baví, alebo sa môžete stretnúť s priateľmi.

Škorpión - máte nesmierne veľa chute a elánu do práce. Sú tak silné a veľké, že by ste ich mohli rozdávať, ale čo s toho, keď vám nebudú na nič platné. Vaše dosiahnuté výsledky budú naozaj len minimálne a také budú aj vaše finančné zisky. Neklesajte na duchu, nie vždy svieti slnko. V partnerskom, či rodinnom spolužití, ste v priebehu týchto dní spokojný v rámci možností, čo znamená, že budete prežívať klasické pohodové dni, ktoré nebude rušiť žiadna mimoriadna udalosť, ktorá by vás mala nejako nepríjemne zaskočiť.

Strelec - tento týždeň budete donútený zmeniť váš názor a postoj na niektorých vašich spolupracovníkov, pretože zistíte o nich , že sa veľmi snažia o to, aby vám urobili problémy. No napriek ich enormnej snahe vám škodiť, darí sa vám vaše povinnosti plniť na sto percent a taktiež aj kariérne sa posúvať smerom na hor. Nedajte sa znechuť chovaním niektorých vašich kolegov. Radšej sa sústreďte na vašich blízkych a vašu energiu smerujte k nim. Oni sa vám snažia pomáhať, oni stoja pri vás v dobrom aj v zlom. Bolo by preto pekné, ak by ste im dokázali za všetko čo pre vás robia vďaku. Napríklad, pozvaním na spoločný obed.

Kozorožec - od pondelka do stredy budete môcť v zamestnaní robiť čokoľvek a akokoľvek, všetko vám bude vychádzať na viac ako len sto percent. Využite tieto dni aj v rámci vašej kariéry a finančných investícií, pretože od štvrtka do piatku sa celá situácia rapídne otočí vo váš neprospech. Nič vám nepôjde, nič sa vám nebude dariť. V citovej oblasti vášho života ste spokojný. Tu sa naozaj nemáte dôvod na čo sťažovať.No bolo by dobré, ak by ste k vašim partnerom boli viac otvorený a včas ich informovali o veciach, ktoré sú vašimi spoločnými. Niekedy majú totiž pocit, že ich staviate pred hotovú vec.

Vodnár - začiatok tohoto roka je pre vás dosť náročný a nebude to inak ani v tomto týždni pokiaľ ide o vaše pracovné záležitosti. V zamestnaní sa trápite a všetko čo máte urobiť ide ozaj stuha. K tomu všetkému ani zo strany vašich nadriadených necítite podporu. A napriek všetkým týmto prekážkam sa vám darí v postupe na kariérnom rebríčku. Váš osobný život, ako aj rodinné a partnerské spolužitie je v poriadku. Táto oblasť vášho života je príjemná a milá. To je to jediné a pravé miesto pre vás, kde môžete relaxovať a čerpať energiu.

Ryby - od pondelka až do stredy sa na pracovisku nebudete cítiť dobre. Budete nepokojný, nesústredený a rozhodený. Premýšľate totiž nad veľa vecami naraz a miešate súkromné záležitosti s pracovnými. Až od štvrtka sa vám začne dariť mať opäť všetko pod kontrolou. V osobnom živote vás v tieto dni čká len láska, láska a ešte raz láska. No paradox je v tom, že si ju pravdepodobne nedokážete užiť a vychutnať. Snažte sa vnútorne upokojiť a berte niektoré udalosti okolo vás s väčším odstupom a menej vážne.

2. 1. 2017 - 8. 1. 2017

Baran - máte pred sebou veľmi úspešný začiatok vo vašom pracovnom novom týždni v tomto novom roku. Lepší vstup do nového obdobia ste si ani nemohli priať. Hviezdy prajú najmä tým čo sa snažíte robiť kariéru.Aj vo vašom osobnom živote ste maximálne spokojný. Strávili ste pekné aj keď trochu hektické sviatky a teraz trochu oddychujete a relaxujete. Doma nič neriešte. Využite na oddych hlavne nadchádzajúci víkend.

Býk - vstup do tohoto nového pracovného roka máte mimoriadne úspešný. Môžete vašim nadriadeným prezentovať a požiadať ich o možnosť uviesť do praxe všetky vaše nové nápady a projekty. Taktiež aj finančne sa nebudete mať dôvod sťažovať. V osobnom živote, v partnerskom ako aj rodinnom spolužití máte v priebehu týchto dní pohodu a pokoj. Víkend by ste mali využiť na spoločné akcie s vašimi najbližšími.

Blíženci - váš prvý pracovný týždeň nového roku bude pre vás pokojný a príjemný. Celkom sa tomu tešíte. Môžete si tak nastaviť také tempo, ktoré vám vyhovuje. To vám dáva viac času a priestoru venovať sa viacej súkromným záležitostiam a rodine. V oblasti lásky vám počas týchto dní hviezdy veľmi prajú. Vy, čo ste nezadaný očakávajte nové známosti, ktoré majú možnosť prerásť do seriózneho vzťahu.Vám zadaným prichádza do partnerstiev nová iskra.

Rak - v pondelok a v utorok máte v zamestnaní hektické dni, ale v dobrom slova zmysle. V stredu a vo štvrtok buďte opatrný najmä v podpisovaní rôznych dokumentov. Až piatok budete mať v pohode a kľudný. V súkromí sú pred vami dni naplnené láskou a porozumením. Najmä v pondelok a cez celý víkend si budete v spoločnosti vašich lások užívať veľa romantiky a prejavov citov.

Lev - do tohoto nového pracovného roka vstupujete s veľkou chuťou, elánom a entuziazmom. A darí sa vám vynikajúco v každej vašej aktivite až na jednu výnimku. Cítite sa finančne nedocenený.V rodinke, v súkromnom živote máte všetko v poriadku. Cítite sa kľudne a spokojne. Počas nadchádzajúceho víkendu si tak môžete dovoliť venovať sa aj vašim osobným záľubám, alebo koníčkom. Tak to využite.

Panna - tešte sa, pretože máte pred sebou prvý pracovný týždeň v tomto novom roku, ktorý bude príjemný a pokojný. A to vám vyhovuje, pretože si môžete dovoliť poľaviť v nasadenom tempe a zároveň vám to dáva možnosť venovať viacej času vašim súkromným záležitostiam, ale aj rodine. V oblasti lásky sa cítite naplnený. nebeská obloha je na vašej strane a podporuje vás. Vám nezadaným sa tak otvára možnosť spoznať vašich budúcich partnerov a vy zadaný, vám do vzťahov prichádza nový náboj a iskra.

Váhy - vstup do nového pracovného roka mate tak dobrý, že si lepší ani nemôžete predstaviť. Ste úspešný, môžete vašim zamestnávateľom od prezentovať a požiadať ich aj o uvedenie do praxe všetky vaše nové nápady a plány. Rovnako tak aj finančne ste spokojný. Vo vašom partnerskom spolužití sa v priebehu týchto dní nebudete musieť zaoberať ničím nepríjemným. Prevláda v ňom iba kľud, pokoj a láska.

Škorpión - .tohtoročný prvý a nový pracovný týždeň nezačínate podľa vašich želaní a predstáv. Musíte sa prispôsobovať množstvu nepríjemných zmien vo vašom zamestnaní. A ani s finančnými prostriedkami nieste veru spokojný. Chýbajú vám. Ešteže v citovej oblasti vášho života, ako aj súkromne vám všetko ,,klape,,. najmä počas utorka by ste si mali zariadiť dostatok času pre vašu lásku. Podarí sa vám tak predísť škriepkam v piatok, ktoré by vznikli práve pre nespokojnosť vašich polovičiek v tom, že sa im málo venujete.

Strelec - váš nový pracovný rok začína náročne. No napriek prekážkam a podrazom na vašom pracovisku stále sa vám darí pokračovať v budovaní vašej kariéry. Je to síce pre vás ozaj náročné,ale darí sa vám to zvládať. V osobnom živote, v láske, v citoch vám to v priebehu týchto dní vychádza k vašej absolútnej spokojnosti. Najmä v pondelok si to spoločne s vašimi partnermi dokážete užiť. nebojte sa byť viac romantický, určite tým medzi vami nič nepokazíte,ale naopak.

Kozorožec - do nového pracovného roka ste vykročili tou správnou nohou. Všetko vám vychádza a ide ako po masle - robota, kariéra, podnikanie. A spokojný ste aj zo svojimi finančnými prostriedkami. Cítite sa maximálne v pohode a príjemne.No v oblasti lásky to už také ružové nemáte. Ale ak sa len o niečo viac posnažíte, aj v tejto oblasti dokážete veci zmeniť vo váš prospech.

Vodnár - váš nový pracovný rok začína zvláštne. Raz ste hore potom zase dole. Úspešný ste v budovaní kariéry,ale stojí vás to nemálo energie a úsilia. Navyše zistíte, že niektorý z vašich spolupracovníkov vás nemusí a hádže vám polená pod nohy. Ak táto vedomosť vám nepridá na spokojnosti a celkovej pohode. V citovej oblasti vášho života, ako aj v súkromí je to celkom dobré. Len či máte čas a chuť sito vôbec uvedomiť kvôli vašim pracovným prekážkam, ktoré zaťažujú vašu myseľ.

Ryby - napriek tomu že máte vynikajúce pracovné výsledky, neviete si to užiť. Zdá sa vám, že nieste dosť výkonný, ale to je len váš subjektívny pocit. Nieje to vôbec pravda. Pravdepodobne ide len o to, že ste ešte trochu unavený po sviatkoch. Ak ide o vaše súkromie, tak celý tento týždeň budete mať milý a pekný okrem utorka, počas ktorého sa s partnermi trochu poškriepite. Snažte sa tomu zabrániť tým, že sa im budete viac venovať.

Vyrobil Jozef Polčic, kreativci.eu