Ryby
Býk Lev Panna
Škorpión Blíženci
Váhy Baran Rak
Vodnár
Kozorožec
Strelec

Týždenné horoskopy

Archív týždenných horoskopov 2009

28. 12. 2009 - 3. 1. 2010

31.12.o 20.15hod. SPLN v znamení Raka. Vychádza nám to na silvestrovskú noc. Rak je citlivé rodinné znamenie. A aj my všetci budeme teda oveľa citlivejší ako inokedy. Budeme mať potrebu viacej si vyjasňovať svoje city a pocity v láske. Keďže v tento deň sa popije viacej alkoholu ako inokedy, mali by sme tieto rozhovory odložiť. Budeme zraniteľnejší a nevyhli by sme sa slzičkám.

BARAN
U vás to vyzerá tak, že začnete so silvestrovskou oslavou už 30.12. a nezačnete sami. Po vašom boku stojí nová priateľka alebo priateľ. Stretnete ho [ju] práve predposledný deň v roku a pekne zavŕšite starý rok. Pracovne ste na tom dobre, takže sa nemáte prečo stresovať. Prácu máte dokončenú, alebo v takom štádiu, že už sa dokončí sama. Môžete si teda užívať novú lásku a koniec roka. V ešte lepšom duchu vám začne novy rok. Budete síce po oslavách mierne unavení, ale šťastní a spokojní.

BÝK
Ste v obrovskom strese. Chcete si všetku prácu dokončiť v starom roku. Naháňanie sa a nervozita môže spôsobiť, že budete robiť chyby. Skúste sa upokojiť, spomaliť. Starým rokom pracovné dni nekončia. Pokoj v duši vám nabúravajú aj pochybnosti o vašich partneroch. Máte pocit, že vás nemilujú, vyčítate mu to. A to vyvoláva medzi vami dusno. Skúste byť menej napätí, premôžte sa a na Silvestra sa snažte byt milí. Od 2.1. sa obloha nad vami vyjasní a vy budete zasa silní, rozumní a šťastní býci. V pondelok buďte lákavejší ku svojmu hrdlu. Chráňte si ho šatkou alebo šálom.

BLÍŽENCI
Posledný pracovný týždeň v tomto roku sa ešte troska potrápite. Nakoniec vám ale všetko vyjde tak, ako ste si naplánovali. Nebuďte teda nervózni, všetko dopadne podľa vašich predstáv. Vy ste múdri a šikovní, takže dokončíte to, čo náhodou nestihnete neskôr. V každom prípade sa ale na Silvestra dobre zabavíte. Hviezdy vám radia osláviť príchod nového roku so svojou rodinou, partnerom, alebo v menšej spoločnosti priateľov, tam sa budete cítiť oveľa lepšie ako medzi veľa ľuďmi. S novým rokom do vás vstúpi aj nový dych. Budete sa cítiť plní sily a energie. V utorok a v stredu choďte na prechádzku nadýchať sa čerstvého vzduchu. Pomôžete tým svojim prieduškám.

RAK
Tento týždeň ste v absolútnej pohode a v pokoji. Všetku prácu sa vám podarí dokončiť, nič si neodložíte na nový rok, čo vo vás vyvolá pocit spokojnosti. Silvester je vás deň. Preto, lebo ste Raci a práve na Silvestra je spln v znamení raka. Spln bude vplývať aj na nás ostatných, ale na vás najviac. A v dobrom. Krásne si to užijete a privítate nový rok so svojou rodinkou. Do roka vstúpite s dobrou náladou a veľkými predsavzatiami. Vaše okolie bude milo prekvapené vašim noblesným, šarmantným a očarujúcim správaním. Vo štvrtok a v piatok by ste si mali chrániť žalúdok. Pôjde to asi ťažko, lebo na Silvestra sa veľa papá. Tak sa aspoň stravujte rozumnejšie.

LEV
Už sa tešíte, že starý rok končí. Máte pocit, že sú pred vami samé prekážky a preto sa nádejate, že nový rok konečne prinesie pozitívnejšie obdobie. A je to presne tak, vaša intuícia je naozaj dobrá. Nový rok vám naozaj prinesie oveľa priaznivejšie obdobie, ako je tento posledný týždeň. Preto sa nestresujte, nebuďte nevrlí a nervózni. Pokazili by ste posledný deň v roku aj svojmu okoliu. A najmä svojmu partnerovi. Ak sa neviete prekonať, tak na Silvestra namiesto veľkej spoločnosti ostaňte radšej v súkromí domova. Vašou citlivou stránkou je srdiečko a krvný tlak. Cez víkend si ho šetrite.

PANNA
Máte pred sebou dni plné práce. Keď tento posledný pracovný týždeň budete bilancovať, sami na seba budete hrdí. Za kvalitnú prácu budete mať dobrú plácu. A samozrejme váš pocit bude ešte lepší, lebo vy ste veľmi precízne znamenie, ktoré chce za sebou nechávať dokonale výsledky. Na Silvestra sa dobre so svojim partnerom zabavíte a nový rok privítate s prívalom nových síl a optimizmu.

VÁHY
Vo vašej dušičke sú pochybnosti či ten, ktorého milujete, tak isto miluje aj vás. Toto vo vás spúšťa vlnu smútku a pochybností. To sa odrazí aj vo vašej práci. Presnejšie tak, že veľa chute do práce nemáte. Vykonávate ju monotónne a z povinnosti. Keby ste vedeli, že úderom polnoci na prelome starého a nového roka sa vaše pochybnosti rozplynú, ušetrili by ste si veľa duševného trápenia. Oslávte preto Silvester tak, ako po tom túžite. Do nového roka vkročíte milujúci a milovaní.

ŠKORPIÓN
Tieto posledné pracovné dni v roku vás ešte potrápia. Neviete čo skôr spraviť, aby bolo všetko dokončené a spravené tak, ako má byť. Potrebovali by ste na dokončenie ďalší týždeň. Preto budete silvestrovať nie s veľmi dobrým pocitom, budete napätí a myslieť na prácu. Skúste si to užiť, zabavte sa, oddýchnite si. Buďte milší a láskavejší ku svojmu partnerovi a rodinke. Je pred vami pár voľných dní. Aj tieto využite na relax, aby ste do nového roka a nového pracovného týždňa vstúpili poriadne oddýchnutí.

STRELEC
Hovorí sa, že tam, kde vládne láska, je všetko. A u vás je to tak. Pretože lásku nielen dávate, ale aj dostávate, tak z vás vyžaruje krásna aura. A tá ku vám priťahuje ľudí tak isto naladených, ako ste vy. V práci to máte dobré, nemáte sa prečo vzrušovať. Takže silvestrovskú noc si náležite vychutnáte vo veľkej spoločnosti, kde budete stredobodom pozornosti. Budete šarmantní a očarujúci. A do nového roka vstúpite tak isto. Hviezdy sú vám tento týždeň naklonené.

KOZOROŽEC
Z celého zverokruhu to máte tento týždeň najťažšie. To, že máte veľa práce vám nevadí, ale veľmi nabúrava vaše sebavedomie, že sa vám nedarí robiť veci tak, ako by ste si priali. Nie je to vôbec vaša vina. Hviezdičky skúšajú vašu trpezlivosť. A skúšajú ju aj v láske. Vo vašom partnerstve sa cítite nenaplnení, sami a nemilovaní. Skúste sa zamyslieť, čo by ste mohli pre svojho partnera urobiť vy, aby sa situácia zlepšila. Silvestra pravdepodobne prespíte a keď sa zobudíte, už budete mať starý rok za sebou. Nový rok vám prinesie úľavu v láske a v citovom živote.

VODNÁR
Práca vám ide ako nikdy. Sú z vás ozajstní workoholici. Máte toľko nápadov, že neviete kam skôr skočiť. Pracujete aj v silvestrovský deň a veľmi vás to baví, lebo výsledky sú viditeľné. Vaša polovička vás núti zastaviť, aby ste spoločne oslávili príchod nového roka. Oslávite ho vo väčšej spoločnosti, kde sa budete super baviť, ale myšlienky na prácu vás ani tam neopustia. My ostatní budeme na nový rok ďalej oslavovať a oddychovať. Vy nie. Vy budete s nadšením pracovať.

RYBY
Je pred vami posledný pracovný týždeň v starom roku. Prežijete ho pracovne, ale príjemne. Ste zamilovaní a váš partner vás miluje tak isto. Láska je pre vás všetko. Hlavne preto sa vám všetko darí a práca vám ide od ruky, hoci jej máte naozaj veľa. Aj finančne ste na tom fajn, takže vám ku šťastiu nič nechýba. Silvestrovskú noc strávite v kruhu dobrých priateľov v bujarej zábave. Nový rok vám prinesie sťatie, lásku a pohodu.

 

Horoskop: 21. - 27. decembra 2009

 

BARAN
Hneď prvý pracovný deň ste plní optimizmu a lásky. Pravdepodobne vás partner niečím výnimočným poteší. Môže to byť aj prekrásne vyznanie lásky. A preto sa vám aj v práci neobyčajné darí. Pondelok je váš deň a preto všetko, čo máte urobiť tento týždeň, pokúste sa urobiť hneď. Neodkladajte to na ostatné dni v týždni. Niežeby boli zlé, ale zďaleka nebudú také priaznivé. Ďalší prekrásny deň na lásku bude sobota, užite si ju. Aj nedeľu budete mať pohodovú. Od štvrtka do soboty ste citlivejší na vplyv počasia. Môže vás pobolievať hlava. Pite veľa čistej vody.

BÝK
Je pred vami veľmi rozporuplný týždeň. Každý deň sa bude niečo diať. Raz veľmi dobre, v zapätí zasa komplikácie. A týka sa to nielen práce, ale aj súkromia. Budete sa cítiť ako na hojdačke. Vy ste rozvážne a pokojné znamenie, ale tento týždeň dá vašim nervom zabrať. V každom prípade vám hviezdy do stredy prajú, tak sa pokúste pracovné aj súkromné záležitosti riešiť v tieto dni. V nedeľu, keď sa zvykneme dobre napapať, by ste si mali dať malú diétku. Ste citlivejší na trávenie. Cez svatky si to vynahradíte. Aj na hrdlo si dávajte pozor. Noste šatku alebo šál.

BLÍŽENCI
Od utorka sa vám budú diať nečakané udalosti. Nečakané v dobrom slova zmysle. Vašu vládnucu múdru planétu Merkúr v utorok krásne ožiari nové dobré veci prinášajúci akčný Urán. Môžete očakávať výbornú pracovnú ponuku, o ktorej ste ani nesnívali. Vy ste odvážne a nebojácne znamenie, nieto pochýb, že by ste zaváhali a takúto ponuku nevyužili. Aj v súkromí máte pokoj a pohodu. Jediný deň, na ktorý si máte dávať pozor, je sobota. Hrozí tam ostrejšia výmena názorov s vašimi partnermi. Stačí sa len troška slovne ovládať a všetko bude dobre. 

RAK
V pondelok prichádzate do práce s dobrou náladou. Ste kamarátski, otvorení a sršíte vtipom. Táto milá a ústretová nálada vám výdrží do štvrtka. Bude sa vám dobre pracovať a spolupracovať. Kolegovia sa na vás budú obracať s otázkami a problémami a vy im s radosťou pomôžete. V piatok sa vás nemálilo dotkne ohováranie na pracovisku. Nebude sa to týkať vašej osoby, ale aj tak vás to bude mrzieť a rozladí vás to. Neprineste si mrzutosť domov. Vaši partneri by si to odniesli absolútne nevinne. Aj v sobotu budú vo vás ešte dozvuky toho, čo sa v práci udialo. V nedeľu už budete v pohode a vychutnáte si predvianočný čas.

LEV
Ste veľmi unavení. V pondelok a v utorok to ešte ujde a to vďaka láske a podpore vašich partnerov. Zvyšné dni do konca týždňa na vás dopadne depresia a ťažiť vás budú nevyriešené problémy. Pri všetkej vašej vôli jednoducho istými vecami a ľuďmi nepodhnete. Problémy a neúspech v práci sa negatívne odrazí aj u vás doma. Partneri strácajú trpezlivosť, už nechce počúvať vaše frflanie a negatívne prognózy o živote. Ak to inak nepôjde, skúste sa stiahnuť do úzadia. Neprenášajte na partnerov svoje pocity. Je predvianočný čas a aj oni môžu mať svoje starosti, ktoré si ale nechávajú pre seba, aby vás zbytočne nezaťažovali.

PANNA
Vaša vládnuca planéta múdry Merkúr je na nebeskej oblohe čistý ako ľalia. V praxi to pre vás znamená, že máte pred sebou týždeň síce plný prace, ale zato veľmi úspešný. Ste šťastní a spokojní, keď sú za vami vidieť výsledky. A naozaj sú. Prináša vám to pocit uspokojenia. Pustíte sa aj do nového projektu, alebo začnete o ňom aspoň vážne uvažovať a rozprávať. Aj doma všetko pekne stíhate. Váš domov je už čistučký a pripravený na Vianoce. Snažíte sa a darí sa vám v rodinke vyčariť sviatočnú náladu.

VÁHY
V pondelok ste ešte šťastní, milujete a ste milovaní. A preto vám aj práca ide od ruky. Od utorka až do konca týždňa vám už hviezdičky nie sú tak priaznivo naklonené. Prepadá vás smútok a melanchólia. Nechce sa vám pracovať, len stereotypne si vykonávate svoje povinnosti. A prečo ten smútok? Vo vašej duši skrslo podozrenie, že vaši partneri vás nemajú dostatočne radi, alebo že nadviazali kontakt s niekým iným. Cez víkend budete mať ideálnu možnosť si s nimi úprimné pohovoriť a zdôveriť sa im so svojimi pocitmi a podozreniami. Všetko sa krásne vyjasní a vy zistíte, že ste sa zbytočne trápili.

ŠKORPIÓN
Ste nervózni, nespokojní, uvažujete o zmene zamestnania. Veci vám vôbec nevychádzajú tak, ako by ste chceli. Tam kde sa nachádzate, nemôžete ukázať, čo vo vás je. A je vo vás naozaj veľa, čo pre nás ostatných môžete spraviť. Čas ale na radikálnejšiu zmenu nie je vhodný. Išli by ste z dažďa pod odkvap. Skúste sa sústrediť na nadchádzajúce sviatky, možno tak troška zabudnete na prácu. Ani doma to nemáte ružové. Zato víkend je vám v oblasti citov priaznivo naklonený. Užite si ho so svojim partnerom a rodinkou.

STRELEC
Máte pred sebou úspešný týždeň v práci a krásny v láske. Do stredy pracovne získate a dokážete oveľa viac ako inokedy za cely mesiac. Aj v láske sa do stredy vznášate na ružovom obláčiku. Zvyšok týždňa prežijete v pokoji, v pohode a v láske. Budete mať menej práce a tak si môžete dovoliť oddychovať alebo sa venovať predvianočným nákupom darčekov. Aj to vás baví a robíte to radi. Urobíte všetko preto, aby bola vaša rodinka a samozrejme partneri cez sviatky šťastní a spokojní.

KOZOROŽEC
Máte pred sebou mimoriadne ťažký týždeň. Nedajte sa zlomiť, jednoducho prijmite veci tak, ako idú. Nevyvodzujte z toho dôsledky. Pracovne totiž máte absolútne zviazané ruky. Robíte naozaj veľa a vytrvalo, ale nestretnete sa s priaznivou odozvou u vašich nadriadených, nech sa budete snažiť akokoľvek. Snažiť sa neprestaňte, situácia by sa vám ešte zhoršila. To, čo v práci prežívate aj v súkromí. Ste nešťastní, nespokojní a cítite sa nemilovaní. Nič neriešte ani s partnerom. Jednoducho nechajte tento týždeň prejsť a doznieť.

VODNÁR
Pracovne to máte výborné. Máte veľa práce, veľa nových ponúk na prácu, veľa rozpracovaných projektov. V tejto oblasti si nesťažujete, ba naopak. Milujete, keď sa niečo deje, keď je čo riešiť. A plus k tomu - výsledky vášho snaženia sú naozaj závideniahodné. Nemáte ale čas na partnera a rodinku. Pre vás ako keby ani nemali byť za chvíľu Vianoce. Partneri vám to vytknú a z toho vznikne nepríjemná hádka a následné dusno. Buďte vo svojich slovných prejavoch miernejší, majte pochopenie pre svoje polovičky. Inak si môžete poriadne znepríjemniť sviatky. V pondelok nezaťažujte svoje kolená a lýtka. Doprajte si masáž.

RYBY
U vás je všetko presne tak, ako ste o tom vždy snívali. Vaši partneri vás zahŕňajú láskou a porozumením. Ešte nie sú Vianoce a vy ich už vlastne máte. Pre vás najkrajší darček je láska. A tej máte toľko, že ju prenášate aj do svojej práce. A kde je láska a dobrá nálada, tam sa darí. Čiže sa vám darí aj v práci. Robota vám ide od ruky a výsledky sú toho dôkazom. Ste nadmieru spokojní a tešíte sa na Vianoce. Váš domov je útulný, všetko je do bodky nachystané. Vo vašom dome vonia vanilka a všade sa vznáša láska. V utorok a v stredu vás môžu pobolievať nohy. Doprajte im oddych a voňavý kúpeľ.

 

Horoskop: 14. 12. - 20. 12. 2009

NOV v znameni STRELCA 16.12.09 o 13.04 hod.

Zo dzdravotneho hladiska si davajme pozor na stehna a pecen. Pretoze znamenie strelca ovlada tieto casti tela.Netrime si teda stehna tak ze ich nebudeme presilovat napr.prilisnym sportom. Peceni pomozeme ak ze sa vyhneme alkoholu a liekom [tym liekom ktore berieme zbytocne]. Idealne je pit vela vody,bilynnych cajov a cerstvu stavu z ovocia a zaleniny. To si pyta nase telo.

A co si pyta dusa? Ponorenie sa do seba,najst pravdu v sebe... Myslienky venujme krasnym a idealistyckym cielom a snom.

.

BARAN

Asi všetci vaši spolupracovníci, ale aj vaši nadriadení premýšľajú o tom, kde končia vaše možnosti. Ste totiž pracovnými výkonmi nedosiahnuteľní a neprekonateľní. Očakávajte pre vás mimoriadne výhodnú ponuku, ktorá vás profesionálne posunie o veľký kus dopredu. Tieto priaznivé udalosti sa premietajú aj do vášho osobného života, čo napomáha vám aj vašim najbližším k upevňovaniu a stmeľovaniu už aj tak výborných vzťahov, ktoré medzi vami prevládajú. Šťastie je vám po tieto dni tak naklonené, že by ste to mohli vyskúšať v lotérii. Aj po zdravotnej stránke ste maximálne v poriadku, tak si to užite.

 

BÝK

Vašu chuť pracovať a dosahovať maximálne výkony, ako to bolo aj minulý týždeň, vám nič a nikto nepokazí ani neprekoná. Máte plno výborných nápadov, ktoré sa vám darí uplatňovať a všetky pracovné úlohy, ktoré ste dostali, plníte bez chýb a na sto percent. Cítite vnútornú pohodu a spokojnosť, ktorú pozitívne vníma aj vaša rodina. Je medzi vami mimoriadne výborná atmosféra plná porozumenia, lásky a harmónie. Doprajte vašim partnerom ich snahu rozmaznávať vás. Ste vo výbornej fyzickej kondícii, ktorá taktiež prispieva k vašej celkovej dobrej nálade.

 

BLÍŽENCI

Situácia okolo vás sa už začína dostávať do pokojnejších vôd, čo vám dáva priestor na to, aby ste si mohli postupne doriešiť resty na vašom pracovisku, ktoré sa vám nakopili s dôvodov nepriaznivých okolností za predchádzajúce obdobie. Preto k ich riešeniu pristupujte systematicky, tak sa vám ich podarí zvládnuť a dotiahnuť do úspešného konca. Aj vo vašom osobnom živote sa napätie a nervozita uvoľňuje, preto sa snažte byť aj vy k vašim partnerom milí a ústretoví, ako sú oni voči vám. Vyberte sa spolu von na prechádzku, alebo na spoločné predvianočné nákupy. Váš fyzický stav je v poriadku, preto sa nemusíte obávať žiadnych zdravotných problémov.

 

RAK

Tento týždeň sa radšej zamerajte hlavne na vaše pracovné záležitosti, kde vám hviezdy prajú, kde môžete vaše schopnosti a energiu pretaviť na úspech a uznanie zo strany vašich kolegov a spolupracovníkov. Všetky vaše aktivity spojené s profesionálnou časťou života zvládnete k spokojnosti všetkých zainteresovaných. V rodinnom kruhu sa snažte v tieto dni prenechať riadenie domácnosti na vašich partnerov. Nemusíte sa obávať, že by nezvládli aj domáce práce, ktoré sú výsadne vašou doménou. Keď že ste vo výbornej fyzickej kondícii, môžete sa aktívne venovať športovým činnostiam, ktoré vás bavia.

 

LEV

Jeden úspešný týždeň je za vami a ďalší rovnako úspešný je pred vami. Preto sa môžete naďalej venovať novým projektom, ktoré chcete presadiť a zakomponovať do vašich pracovných aktivít. Každý z nich bude veľkým prínosom nielen pre vás, ale aj pre vašich spolupracovníkov, čo samozrejme pozitívne pocítite aj po finančnej stránke. Vaši partneri sa vám snažia svojou pozornosťou a prejavmi náklonnosti vyjadriť vďačnosť za starostlivosť o ich pohodu, spokojnosť a šťastie. Vychutnajte si tieto nádherné chvíle . Aj váš zdravotný stav je už opäť veľmi dobrý.

 

PANNA

Nie je to ešte stále také, ako by ste si to priali, ale tešte sa z toho, že oproti minulému týždňu sa vám v pracovnej oblasti začína situácia stabilizovať. Snažte sa preto postupne pristupovať k riešeniu všetkých zameškaných úloh, ktoré je potrebné doriešiť a vybaviť, aby ste sa mohli naplno venovať novým. V rodinnom prostredí sa taktiež snažte radšej postupne presadzovať vaše predstavy a názory o tom, čo by sa mohlo zmeniť alebo zlepšiť, lebo ešte stále je tu možnosť, že by ste vašou prehnanou snahou mohli vašich blízkych proti sebe popudiť, ako ich získať pre vaše nápady. Zdravotne ste na tom veľmi dobre, tak skúste milo prekvapiť všetkých niečím, čo pre nich urobíte vy sami. Napríklad úpravou okolia vášho bydliska.

 

VÁHY

Tento týždeň už môžete naplno zapojiť všetky vaše schopnosti ako je napríklad cit pre estetiku, či vašu schopnosť pre diplomaciu k tomu, aby ste si u vášho zamestnávateľa presadili vaše nápady a nové projekty, ktoré sa už dlhšiu dobu snažíte uviesť do praxe, ale nemali ste na to doteraz priaznivé podmienky. Môžete si byť istí, že sa vám to teraz podarí a dostaví sa aj vami očakávaný úspech a uznanie. Tí z vás, ktorí sú zadaní, budú partnermi rozmaznávaní a tí s vás, ktorí ste slobodní sa môžete tešiť na nové a vzrušujúce známosti. Vaša fyzická kondícia je výborná, takže sa nemusíte obávať, že by vám komplikovala toto pre vás tak prajné obdobie.

 

ŠKORPIÓN

Ste konečne dlhodobejšie v postavení, ktoré vám dáva možnosť upokojiť váš ohnivý naturel, ktorý bol veľmi vážne vystavený skúškam vašej odolnosti a trpezlivosti. Využite preto toto pokojné obdobie k naplánovaniu si vašich ďalších krokov ohľadom profesionálneho života, ktoré vám umožnia návrat na pozície, ktoré ste si vašou poctivou a zodpovednou prácou vybudovali. Podporu a inšpiráciu máte vo vašich najbližších, ktorý stoja pri vás a snažia sa ako len najlepšie vedia a dokážu, aby ste sa mohli venovať a sústrediť na pre vás dôležité rozhodnutia, ktorými dokážete zabezpečiť pohodu a pokoj pre všetkých, na ktorých vám záleží. Ste vo výbornej fyzickej kondícii, ktorá vám pomáha dosiahnuť vaše vytýčené ciele.

 

STRELEC

Je vo vás neskutočne veľa odhodlania a chuti podávať iba tie najlepšie pracovné výkony. Máte plno nových nápadov a projektov, ktoré by ste chceli pretaviť do praxe, ale tento týždeň nie je vhodný na rozbehnutie vašich plánov, pretože váš zhoršený zdravotný stav vám bude brániť plne sa sústrediť na ich realizáciu. Preto odložte všetky vaše aktivity na vhodnejšie obdobie. Umožnite a dovoľte vašej rodine, aby vám vytvorili príjemné prostredie, v ktorom budete mať možnosť venovať sa s ich pomocou vášmu zdraviu, ktoré potrebuje načerpať nových síl a energie.

 

KOZOROŽEC

Tieto dni sú pre vás veľkou skúškou trpezlivosti a odhodlania čeliť problémom, ktoré nie ste schopní vlastnými silami ovplyvniť. Aj keď máte v sebe veľkú chuť dokázať všetkým vašim kolegom, že ste platnou súčasťou celého kolektívu, váš zdravotný stav nebude po tieto dni úplne v poriadku a bude vám v tom brániť. Preto sa tento týždeň snažte v kruhu rodiny čo najviac odpočívať, aby ste načerpali nové sily a energiu. Riešenie domácich záležitosti s dôverou môžete prenechať na vašich partnerov. Zvládnu to.

 

VODNÁR

Už minulý týždeň bol pre vás dosť náročný hlavne v pracovnej oblasti a v takomto duchu sa bude odvíjať aj tento. Môžete sa snažiť ako len najlepšie viete, očakávajte opačný efekt, čo vám nepridá na celkovej pohode a nálade, ktorú vám už aj tak znepríjemňuje váš zhoršený zdravotný stav. Dávajte si preto pozor na to, aby ste si vašu podráždenosť z celkovej vašej momentálnej situácie neventilovali na vašej rodine. Máte v nich veľkú oporu a istotu. Zamerajte všetku vašu pozornosť radšej na to, aby ste sa čo najskôr dali zdravotne do poriadku.

 

RYBY

Toto je jednoznačne týždeň, ktorý patrí vám. Ste očarujúci, okúzľujete všetkých okolo seba svojou charizmou. V práci ste neprekonateľní, nič pre vás nie je nemožné a nedosiahnuteľné. Kolegom rozdávate dobrú náladu, ktorou im spríjemňujete pracovnú dobu, ktorá im ubieha rýchlejšie ako inokedy. Váš osobný život vám v tieto dni prináša samé milé prekvapenia. Priatelia sa dožadujú vašej prítomnosti, partneri sa nedokážu od vás odpútať a prejavujú vám svoju lásku a náklonnosť tak intenzívne, že máte pocit ako by ste boli raji. Je to presne ten pocit, ktorý tak bytostne potrebujete, preto si každú jeho sekundu užívajte a vychutnávajte. Aj zdravotne ste na tom neskutočne dobre.

 

Horoskop: 7. - 13. decembra 2009

BARAN
Obdobie vašej pohody a úspechov v každej oblasti vášho života pokračuje aj tento týždeň. Po pracovnej stránke ste naďalej veľmi aktívni a vaša aktivita vám prináša aj náležitú odmenu vo forme uznania kolegov a nadriadených. Samozrejme môžete očakávať za vynikajúce výsledky aj finančné ohodnotenie. V domácom prostredí cítite harmóniu a spokojnosť. Vaši partneri sú k vám milí a pozorní, čím sa vám snažia ukázať a dokázať ako ste pre nich dôležití a nenahraditeľní. Užite si tieto dni naplno a doprajte si v kruhu vašich najbližších veľa zábavy. Aj váš zdravotný stav je vám naklonený.

BÝK
Ak vám v zamestnaní zostali nedoriešené pracovné záležitosti z minulého týždňa, tak v tomto všetky resty dotiahnete do úspešného konca a ostane vám ešte priestor a dosť času na plnenie si vašich nových úloh, ktoré vám pridelil váš nadriadený. Môžete sa na ne plne sústrediť aj preto, lebo vaša rodina si je vedomá toho, že všetko čo robíte je kvôli tomu, aby ste pre nich zabezpečili všetko, čo potrebuje, takže u nich máte maximálnu podporu a pochopenie. Ako prejav toho, že si to vážite, pripravte im počas víkendu milé prekvapenie, o ktorom viete, že im urobí radosť. Ste vo výbornej fyzickej kondícii.

BLÍŽENCI
Nepodliehajte žiadnej panike ak zistíte, že všetko, na čo siahnete sa nedarí tak, ako chcete, či už ide o váš profesionálny alebo osobný život. Ste momentálne v období, keď vám hviezdy nie sú naklonené, preto sa obrňte trpezlivosťou, ale hlavne si dávajte pozor, aby ste svoju nevôľu a podráždenosť nepreniesli na svoje okolie a blízkych nevhodnou slovnou reakciou alebo chovaním. Zdravotne ste už na tom výborne, preto sa radšej snažte svoju prebytočnú energiu zo seba dostať von športovaním, alebo si naplánujte dlhé prechádzky na čerstvom vzduchu.

RAK
Všetko máte zariadené a to, čo ste si na vašom pracovisku rozbehli pokračuje bez problémov. Preto si môžete dovoliť tieto dni trochu poľaviť vo vašom nasadení a prenechať aktivitu na spolupracovníkoch. Určite vám to nebudú vyčítať a už vonkoncom nie mať za zlé. Doma tak isto nechajte všetko, čo sa týka rodiny tak, ako ide, nič zlé nehrozí, možno práve naopak, ak by ste sa snažili v tieto dni zasahovať do jej chodu, mohli by ste narušiť pohodu a pokoj, ktorý v nej vládne. Doprajte si trochu času len pre seba a venujte sa svojim záľubám a koníčkom. Ak máte záľubu v niečom, čo vyžaduje fyzickú silu, môžete sa do toho pustiť, váš zdravotný stav je vo výbornej kondícii.

LEV
Tento týždeň je pre vás ako dokonalá kópia toho predošlého. V práci vám ide všetko akoby samé od seba, čo je samozrejme zásluha vašich schopností zariadiť rozdelenie povinností medzi vás a vašich kolegov tak, že bez problémov stíhate všetko vybaviť s predstihom. V kruhu vašej rodiny je všetko v poriadku, preto súkromné záležitosti s dôverou prenechajte na vašich partnerov, aby ste mali dostatok času na seba a váš zdravotný stav, ktorý ešte stále potrebuje vašu zvýšenú pozornosť, nakoľko aj v tieto dni nie je v takej kondícii, na akú ste zvyknutí .

PANNA
Trpezlivosť a ešte raz trpezlivosť. Toto odporúčanie pre vás platí úplne v každej oblasti vášho života. Tento týždeň by bolo pre vás najideálnejšie si zobrať voľno ,pretože celková situácia okolo vás vám nie je vôbec naklonená. Hlavnou príčinou je váš zhoršený zdravotný stav, ktorý vám bráni sústrediť sa na vaše profesionálne záležitosti, ku ktorým neviete pristupovať inak ako iba s maximálnym nasadením, čo vám negatívne ovplyvňuje vašu náladu, a to nie je dobré ani pre vašich najbližších, pretože je tu možnosť, že by ste si ju mohli ventilovať práve na nich. Sústreďte preto všetku vašu pozornosť na vás a na to, aby ste čo najskôr načerpali novú energiu a elán k zlepšeniu vašej celkovej pohody a zdravia.

VÁHY
V zamestnaní sa vám začína opäť pomaly, ale iste dariť viac, ako to bolo v predošlom týždni. No nemali by ste sa hneď prepínať na najvyššie obrátky, lebo na rozdiel od predošlých dní, vám váš zdravotný stav nebude naklonený. Preto zvoľte miernejšie tempo a venujte sa iba tomu, čo treba dokončiť a nové projekty si nechajte na priaznivejšie obdobie. Pre vašu rodinu ste veľmi dôležití a nenahraditeľní, preto im dovoľte, aby sa o vás postarali a pripravili vám príjemné prostredie, v ktorom si budete môcť odpočinúť a nabrať nové fyzické sily.

ŠKORPIÓN
Pracovne to u vás má naďalej stúpajúcu tendenciu, ale aby ste to nemali až také jednoduché, vašu ohnivú povahu a trpezlivosť preveruje momentálne teraz váš zhoršený zdravotný stav, ktorý vám bráni uplatniť vaše schopnosti a nadanie, ktoré sú pre vaše výkony typické. Ešteže máte okolo seba tak oddaných partnerov a priateľov, aj keď už aj oni cítia určitú únavu z toho, ako sa snažia čo najviac zmierniť napätie, ktoré medzi vami vládne. Nájdite si preto doma tiché miesto, kde sa budete cítiť pohodlne, nechajte všetky rodinné záležitosti, ktoré treba riešiť na príhodnejšie obdobie a venujte sa iba tomu, aby ste sa opäť čím skôr dostali do duševnej a fyzickej rovnováhy a harmónie.

STRELEC
V oblasti vášho profesionálneho života máte všetko pod kontrolou, pracovne sa vám naďalej darí, prekypujete novými nápadmi ako ešte viac zefektívniť výkony, ktorými spoločne vy aj vaši spolupracovníci dokážete plniť úlohy, ktoré vám zadali vaši nadriadení. V súkromnom živote je vám tak isto šťastie naklonené. Medzi vami a vašimi blízkymi vládne spokojnosť, preto si dávajte pozor, aby ste túto pohodu nenarušili nezvládnutím pokušenia, ktorému budete vystavení. Ste vo výbornej fyzickej kondícii, tak vašu prebytočnú energiu presmerujete na niečo užitočné, ako je napríklad športové vyžitie.

KOZOROŽEC
Pokúste sa tieto dni zvládnuť hlavne vnútorne tak, ako je to typické vášmu znameniu. To znamená, prijmite s chladnou hlavou a reálnym pohľadom ten fakt, že v tak dôležitej súčasti života, ako je práca, sa vám nebude dariť tak, ako by ste chceli. Vo vašej rodine všetko funguje, tak sa snažte túto pohodu nepokaziť nejakou neprimeranou reakciou alebo neuváženým slovom. Zamerajte preto radšej pozornosť na niečo pekné a užitočné, ako je dobrá kniha či náučný film, alebo sa vyberte niekam von, len tak kam vás oči povedú. Uvoľnite sa. O zdravie si nemusíte robiť starosť, je v absolútnom poriadku.

VODNÁR
Nechajte všetky vaše pracovné aktivity tak, ako ste ich rozbehli, sú na dobrej ceste k ich úspešnému zavŕšeniu. Dostali ste sa do obdobia, kedy by vaša snaha napomôcť mohla mať práve opačný efekt, aký chcete dosiahnuť v rámci pracovných záležitostí. Dajte vašim partnerom po tieto dni priestor, aby sa mohli realizovať podľa ich vlastných predstáv a verte im, že to čo urobia, bude aj pre vás výhodné.
Ak vás požiadajú o malú výpomoc, neodmietnite ju, budete to mať u nich uložené ako veľké plus. Doprajte si dostatok pohybu, aby ste si ešte viac upevnili váš dobrý zdravotný stav. Nič tým nepokazíte.

RYBY
Konečne sa cítite tak, ako je to pre vás najlepšie a najvýhodnejšie. V práci máte všetko zariadené tak, aby všetko fungovalo podľa predstáv vašich zamestnávateľov, medzi vami a kolegami vládne príjemná a pohodová atmosféra, ktorá prispieva k celkovej spokojnosti všetkých. Konečne aj vo vašom súkromnom živote sa vám dostáva od vašich partnerov toľkej pozornosti a prejavom citov, ktoré sú pre vás životne potrebné, aby ste sa cítili šťastní. Aj zdravotne sa cítite v absolútnom poriadku, tak vám nič nebráni, aby ste si užívali tieto príjemné chvíle.

 

Horoskop: 30. novembra - 6. decembra 2009

BARAN
Po minulom relatívne pohodovom a vydarenom týždni sa cítite vo forme aj v tieto dni. V zamestnaní vám to páli, máte veľa podnetných nápadov, ktoré môžete predložiť vašim nadriadeným. Určite sa nimi budú seriózne zapodievať, čo vám do budúcna prinesie okrem ich uznania aj finančné ohodnotenie a upevnenie vašej pozície na pracovisku. Aj doma sa medzi vami a vašimi partnermi situácia stabilizovala. Cítite sa v kruhu vašich najbližších spokojne a šťastne. Užite si tento týždeň podľa chuti, ani váš zdravotný stav vám v tom nebude brániť, lebo je v absolútnom poriadku.

BÝK
Tento týždeň bude pre vás úplne odlišný ako ten predchádzajúci. V každej oblasti vášho života bude prevažovať vaša snaha nad reálnymi skutkami. V zamestnaní sa budete cítiť akoby všetko, čo robíte neprinášalo vami očakávané výsledky, čo celkovo ovplyvní váš pracovný výkon. Tak isto aj váš súkromný život sa vám bude zdať akoby sa dostal do stagnácie, preto sa nesnažte nasilu niečo riešiť, alebo rozoberať s vašimi partnermi, lebo by sa vaša snaha nemusela stretnúť s ich pochopením. Zamerajte sa radšej na váš zdravotný stav, lebo ani ten vám nie je naklonený, čo vám tak isto nepridáva na celkovej pohode.

BLÍŽENCI
Tak ako sa vám minulý týždeň všetko na čo ste siahli darilo, tak v tomto budete musieť vynaložiť o to viac úsilia, aby ste dokázali svoje pracovné povinnosti, ktoré ste dostali od vašich nadriadených dotiahnuť do úspešného konca. V osobnom živote je situácia rovnaká ako vo vašom profesionálnom, ale je to s veľkej časti zapríčinené tým, že váš zdravotný stav nie je ideálny, preto sa snažte urobiť maximum preto, aby ste hlavne v stredu, keď nastane spln mesiaca vo vašom znamení, dopriali vášmu organizmu odpočinok a prísun vitamínov k obnoveniu energie a nových síl.

RAK
Pre vaše znamenie platí naďalej aj tento týždeň pohoda a pokoj. Všetky vaše pracovné aktivity, ktoré máte rozbehnuté, sú na dobrej ceste k ich úspešnému zavŕšeniu. Medzi vami ,vašimi kolegami a vašimi nadriadenými vládne harmónia, čo tak tiež celkovo prispieva k vašej spokojnosti. Tento pocit si preneste aj do vášho súkromného života a prispejete tým k spríjemneniu tepla domova, ktorý je pre vás tak dôležitou súčasťou života. V takejto príjemnej atmosfére sa vám bude o to lepšie dobíjať novú energiu k zlepšeniu vášho zdravotného stavu, ktorý nie je v stopercentnom stave.

LEV
Pracovne ste naďalej vo výbornej kondícii, vaša pozícia na pracovisku je neohrozená. Vaši kolegovia vám prejavujú obdiv , uznanie a rešpekt. Môžete sa na nich spoľahnúť vo všetkom, čo od nich očakávate, aby ste spoločne dosiahli ciele, ktoré ste si vytýčili. Vaši partneri sa vám snažia vytvoriť príjemnú domácu atmosféru, v ktorej si môžete odpočinúť, preto by bolo od vás veľmi milé, ak by ste aj vy prispeli svojou troškou a prejavili im svoju vďaku vrúcnym objatím , sladkým bozkom alebo úprimným vyznaním. Bude to gesto hodné vášho kráľovského znamenia. Dávajte si pozor na váš zdravotný stav, lebo je možné, že vám nebude nápomocný na sto percent.

PANNA
Po predošlom veľmi úspešnom týždni je pre vás dosť ťažké prispôsobovať sa situácii, keď vaša snaha podávať v práci iba stopercentné výkony ostáva iba v tejto rovine. Nedajte si tým pokaziť náladu a chuť pokračovať v projektoch, ktoré ste rozbehli. Vnímajte to ako malú pauzu medzi jednotlivými etapami vašich pracovných povinností. Využite tento medzi čas a venujte sa vašej rodine a priateľom, ktorým už chýba vaša prítomnosť pre všetky tie povinnosti ktoré, vám bránili užívať si ich spoločnosť. Zdravotne ste na tom vynikajúco, tak si spoločne naplánujte bohatý a pestrý program na víkend.

VÁHY
Máte pred sebou týždeň, ktorý vám neprinesie nič, čoho by ste sa mali obávať, ale ani nič čo by vás malo očariť, alebo nejako inak nadchnúť. V zamestnaní si svoje povinnosti plníte rutinným spôsobom, čo ale neznamená, že by ste im nevenovali dostatočnú pozornosť. Tak isto aj v súkromnom živote sa nedeje nič, čo by si od vás vyžadovalo zvýšenú pozornosť. Preto sa môžete venovať niečomu, čo vám je príjemné a obohatí vaše vedomosti. Nadchádzajúci spln, ktorý praje aj vzdelávaniu, vám v tom bude nápomocný. Zdravotne sa cítite v poriadku, takže aj príjemná prechádzka na čerstvom vzduchu vám neuškodí.

ŠKORPIÓN
Po veľmi dlhom a hlavne psychicky náročnom období, ktoré máte za sebou, sa situácia okolo vás už nejaký čas stabilizuje a dostáva do polohy, ktorá vám dáva priestor na postupné dotiahnutie pracovných záležitostí, ktorým ste sa nemohli venovať tak ako sú u vás zvyknutí vaši nadriadení. Aj keď sa situácia okolo vás na pracovisku upokojuje, máte pred sebou ešte dosť prekážok, ktoré si od vás budú vyžadovať trpezlivosť a kontrolu nad vašou ohnivou povahou. Dovoľte aj vašim blízkym, aby vám pomohli a poradili. Sú na vašej strane a záleží im na tom, aby aj medzi vami opäť nastala pohoda a porozumenie. Doprajte si dostatok športových aktivít ,čím si ešte viac upevníte vašu fyzickú odolnosť v tomto chrípkovom období.

STRELEC
Konečne sa môžete opäť venovať vašim úlohám v zamestnaní. Tento týždeň vám to bude dopriate aj za predchádzajúce obdobie, v ktorom ste nemohli naplno využívať váš pracovný elán a nasadenie, ktorým dokážete motivovať aj kolegov k vyšším výkonom. To sa prejavuje aj na zlepšení vašej celkovej nálady, ktorou sú potešený aj vaši partneri. Urobte všetko preto, aby ste im vynahradili ich trpezlivosť a snahu pomáhať vám v období, keď sa vám nedarilo. Pozvite si na víkend aj priateľov a strávte spoločne príjemné chvíle plné smiechu a pohody. Zdravotne ste na tom vynikajúco, tak si naplno môžete dopriať aj zvýšenú fyzickú aktivitu. Ako? To je iba na vašom uvážení.

KOZOROŽEC
Pracovne to ani po tieto dni nebude ešte podľa vašich predstáv, ale aj tak to je dostačujúce, aby ste si svoju časť vašich povinností splnili. To, čo vám bude chýbať v profesionálnej časti života vám vykompenzuje vaša súkromná a osobná sféra. Máte okolo seba rodinu, ktorej na vás nesmierne záleží a dávajú vám to aj náležite pocítiť svojimi slovami aj činmi. Cítite sa v ich kruhu uvoľnene a šťastne. Ste pre svojich partnerov veľmi príťažliví a sexi, tak sa nechajte nimi rozmaznávať a prejavovať vám ich veľkú náklonnosť. Nemusíte sa obávať, že by ste im nestíhali opätovať ich nežnosti, lebo vaša fyzická kondícia je vo výbornej forme.

VODNÁR
Nič nové pod slnkom. Ste naďalej výkonnou silou a pevným pilierom pre vašich spolupracovníkov. Preto sa môžete pokojne bez stresov venovať rozpracovaným úlohám, stihnete ich dokončiť včas a bez chybne k veľkej spokojnosti vašich zamestnávateľov. Vaši partneri sú vami nadšení, lebo im venujete veľkú pozornosť a prejavujete im svoju náklonnosť a lásku v takej miere, že sa cítia šťastní a naplnení. Vychutnávajte si tieto nádherné chvíle spoločne a tešte sa z každej sekundy, ktorú si navzájom spríjemňujete. Aj váš zdravotný stav je vynikajúci.

RYBY
Vo vašom prípade sa už pracovne začína situácia rapídne zlepšovať, čo vám tento týždeň umožní dohnať zameškané. Preto sa snažte tieto dni využiť a zamerať hlavne na váš profesionálny život. V súkromí to bude ešte stále v rovine určitej stagnácie, hlavne v oblasti citov, ktoré sú pre vás tak dôležitou súčasťou života, aj keď je to viac váš subjektívny pocit než reálna skutočnosť. Ale aj tu môžete pociťovať už určité zlepšenie oproti minulému týždňu. Doprajte si niečo čo vás poteší, napríklad kúpou nejakej peknej veci na oblečenie. O zdravie si nerobte starosti, to je v absolútnom poriadku.

 

Horoskop: 23. - 29. novembra 2009

BARAN
Až na utorok, ktorý bude pre vás možno trochu náročný, vám ostatné dni prinesú uspokojenie. Pracovne sa cítite vo výbornej forme, čo je aj vidieť na vašich výkonoch. Neúspech, ktorý sa vás minulý týždeň držal v tejto oblasti vášho života, je už minulosťou a vy opäť dokazujete, že ste pevnou súčasťou vášho pracovného kolektívu. Tak isto aj vaši partneri si cenia vašu ochotu byť im nápomocní pri zveľaďovaní vašej domácnosti, aj keď sa necítite zdravotne úplne v poriadku. Ako ich prejav uznania za vašu obetavosť bude snaha pripraviť pre vás pokojné prostredie a robiť vám príjemnú spoločnosť pri načerpávaní nových síl, elánu a energie.

BÝK
Opäť môžete naplno využiť vašu Býčiu silu a vytrvalosť v zamestnaní. Tento týždeň vám nebude nič brániť, aby ste medzi kolegami patril medzi tých, ktorí svojimi pracovnými výsledkami budú príkladom pre ostatných. Zato v osobnom živote sa budete cítiť ako slon v porceláne. Preto ak už máte potrebu niečo v domácnosti zlepšovať, nájdite si takú činnosť, kde budete na to stačiť sami, aby ste svojimi slovnými reakciami nevyvolali zbytočné nedorozumenia. Čo tak ísť do záhrady porobiť posledné úpravy pred nadchádzajúcou zimou? Váš zdravotný stav je výborný, tak vám nebráni nič, aby ste spojili príjemné s užitočným.

BLÍŽENCI
Úspech, radosť, uznanie, obdiv. Aj tento týždeň patríte medzi vyvolených, či už je to v pracovnej oblasti, kde ste ťahúňmi celého kolektívu a vaši kolegovia majú vo vás oporu, alebo doma, kde sa vaši blízki nestačia čudovať, ako zvládate aj také domáce práce, ku ktorým ste doteraz nemali žiadny vzťah. Dokonca pri tom dokážete byť šarmantní, veselí a vtipní, začo sa vám dostáva úprimný obdiv a uznanie. Zato všetko môžete očakávať od vašich partnerov sladkú odmenu. Aj zdravotne ste na tom vynikajúco, čo vám iba pridáva na celkovej pohode.

RAK
Váš predošlý týždeň sa dá prirovnať plavbe na pokojnej hladine jazera. Aj tento týždeň očakávajte rovnaký. V zamestnaní je pokoj a pohoda, vaši nadriadení ani na vás, ani na vašich kolegovi netlačia, takže necítite stres z blížiaceho sa konca roka, pretože treba dokončiť všetko, čo sa nestihlo za celý rok. Doma je tak isto príjemná nálada, ku ktorej prispievate aj vy svojim dielom, pretože sa snažíte byť pozornými a láskavými k svojim partnerom, čo sa vám vRAKa v podobe ich úsmevov na tvári a nežnými vyznaniami. Zdravie vás netrápi, takže sa aj fyzicky cítite v pohode.

LEV
Opäť ste to vy a opäť máte všetko, čo sa okolo vás deje pevne v rukách. Vaši spolupracovníci majú vo vás oporu, pretože im viete poradiť a zorganizovať pracovné povinnosti tak, aby ich stihli plniť bez pocitu, že na nich vyvíjate tlak, za čo sú vám vďační a oplácajú vám to sto percentnými výkonmi. Môžete sa na nich spoľahnúť, že všetko urobia podľa vašich predstáv, takže sa môžete na plno venovať vášmu zhoršenému zdravotnému stavu v kruhu vašich najbližších, ktorým veľmi záleží na tom, aby aj ich prítomnosť prispela k tomu, aby sa vám čo najskôr vrátila fyzická energia a pohoda.

PANNA
Váš zamestnávateľ má po tieto dni vo vás neoceniteľných pomocníkov. Nielen že pracujete nad rámec vašich pracovných povinností, ale máte geniálne nápady, ktorými prispievate ku skvalitneniu dosahovania lepších výsledkov všetkých zainteresovaných, za čo očakávajte uznanie a zvýšenie prémii. Váš šarm a pozitívna energia sa prenáša aj na vašu rodinu, ktorá sa vám to snaží opätovať prejavmi lásky a náklonnosti voči vám. Urobte si preto spoločne príjemný víkend, pozvite si aj priateľov a vychutnajte si v ich spoločnosti tieto nádherné chvíle. Aj zdravotne ste v úplnom poriadku.

VÁHY
Tento týždeň sa viac sústreďte na profesionálnu časť vášho života. V pracovnej oblasti vám je dopriate využiť všetok váš zmysel pre estetiku a jemné detaily, ktorými dokážete iba vy vytvoriť pre vašich spolupracovníkov príjemné prostredie na prácu. V súkromí sa nedeje nič nepríjemné, ale ani nič, čo by vás mohlo nadchnúť, preto nechajte veci tak, ako idú a vašu snahu o nejaké zmeny odložte na príhodnejšie obdobie. Ste vo výbornej kondícii po zdravotnej stránke, preto si môžete naplánovať na voľné dni návštevu niektorej kultúrnej pamiatky.

ŠKORPIÓN
Aj keď sa už zdravotne cítite úplne v poriadku, predsa len buďte opatrní a neprepínajte svoje sily. V zamestnaní zvoľte pokojnejšie tempo a pustite sa postupne do riešenia vašich pracovných záležitostí.
Aj v osobnom živote sa snažte dať do poriadku záležitosti, ktoré boli posledné dni príčinou napätia medzi vami a vašimi partnermi. Určite to ocenia a aj oni a urobia všetko preto, aby sa medzi vás opäť vrátila pohoda a porozumenie. Pozvite ich v nedeľu napríklad na dobrý obed, urobíte im tým radosť. Zaslúžia si to, lebo v nich máte veľkú oporu.

STRELEC
Ste už dlhšiu dobu vo vlaku stagnácie a nebude to iné ani tento týždeň. Preto sa snažte byť trpezliví a nedajte sa rozhodiť momentálnym stavom keď cítite, že sa vám nedarí v zamestnaní, tak ako by ste chceli. V súkromnom živote je to rovnaké, ak nie o niečo horšie, tak sa radšej nepúšťajte do vážnych debát s vašimi partnermi, ktoré by mohli vyústiť do ostrejších výmen názorov. Snažte sa čo najmenej byť na očiach a ak by sa to dalo, radšej sa vyberte niekde do prírody alebo na chatu, kde budete môcť zo seba dostať prebytočnú nervnú energiu pri niektorom adrenalínovom športe, ako je napríklad lezenie po skalách. Zdravotný stav vám to stopercentne umožňuje.

KOZOROŽEC
VRAKa sa vám vnútorná pohoda, ktorá vám umožňuje sústrediť sa na prácu, ktorá je pre vás tak dôležitou súčasťou vášho života. Stále to síce nie je to, na čo ste zvyknutí, ale predsa cítite aj vy zmeny k lepšiemu. V partnerskom živote sa tak isto situácia zlepšuje, aj keď vaši partneri majú voči vám ešte určité výhrady k správaniu sa voči nim. Ale môže vás tešiť, že sa celková situácia v každej oblasti vášho života zlepšuje. Zdravie vám nerobí komplikácie, preto sa môžete venovať svojim záľubám a koníčkom.

VODNÁR
Aj tento týždeň ste ako dobre namazaný stroj, ktorý pracuje bezchybne a bez porúch. Máte v sebe toľko energie, že ju môžete rozdávať. Kolegovia sú vám vďační, lebo popri vašich povinnostiach im dokážete byť nápomocní, za čo máte u nich úprimný obdiv. Láska, porozumenie a pohoda vládne vo vašej rodine, za čo sú vám vaši partneri povďační a ako prejav ich vďaky sa vám snažia vytvoriť príjemné prostredie a zahŕňajú vás svojou pozornosťou a starostlivosťou, čo vám robí dobre, lebo zdravotne sa necítite veľmi dobre a ich opatera vám pomáha prekonať momentálnu fyzickú indispozíciu.

RYBY

Je to pre vás veľmi náročné obdobie, v ktorom sa momentálne už dlhšiu dobu nachádzate, pretože sa vám nedarí nič tak, ako by ste chceli. Ani v práci to nie je moc dobré, necítite sa v pohode, čo vám bráni sústrediť sa na vaše pracovné záležitosti. V súkromnom živote cítite tak isto nepohodu a nedostatok pre vás tak prepotrebného citu a lásky. K tomu všetkému ani váš zdravotný stav nie je v poriadku, čo tiež nepridáva na vašej pohode. Preto si doprajte dostatok odpočinku pri dobrom čaji v teple svojho lôžka a relaxujte.

 

Týždenny horoskop 16. 11. - 22. 11. 09

16.11. o 20.16 hod máme NOV v znamení škorpióna. Keďže to je hneď v prvý pracovný deň a tento spln je silný na vášne, asi to všetci pocítime v milostných vzťahoch. Budeme sa prejavovať živočíšnejšie.

Škorpión je hĺbavé znamenie a tak môžeme premýšľať a analyzovať udalosti, do ktorých by sme chceli viacej vidieť. Tento deň prenikneme do podstaty veci oveľa ľahšie ako inokedy.

BARAN
Pracovne sa tento týždeň neprepínajte, minulo by sa to účinku.

Vaše snaženie nebude ocenené, preto sa snažte udržovať si klasické tempo, ktorým dokážete aj tak zvládnuť svoje úlohy spojené s vašim zamestnaním. Nedajte sa vyviesť s rovnováhy a pokoja, lebo by ste tento nepokoj preniesli aj do vášho súkromného života, kde vám po tieto dni nie sú hviezdy moc naklonené. Skúste svoju ohnivú povahu krotiť niekde, kde to nikomu neublíži a keďže ste vo vynikajúcej fyzickej kondícií, tak to skúste niekde v posilňovni, alebo dlhou prechádzkou v prírode.

BÝK
Vaša túžba pracovať a dosahovať rovnaké pracovné úspechy ako minulý týždeň bude väčšia ako vaše reálne naplnenie týchto plánov. Ale nemusíte sa znepokojovať, svoje povinnosti u svojho zamestnávateľa si splníte k jeho spokojnosti. To by vám malo dodať dostatočný pokoj a pohodu k tomu, aby ste doma udržali doterajšiu dobrú náladu, lebo v oblasti vášho súkromného života sa črtajú možné nedorozumenia, ktoré by mohli narušiť všetko, čo ste doteraz dosiahli. Ste na tom zdravotne veľmi dobre, čo by vám tak isto malo zlepšiť vašu celkovú náladu.

BLÍŽENCI
To, čo sa vám tento týždeň od samého začiatku deje vám vynahradí všetky nepríjemnosti z minulého týždňa. V práci excelujete, ste nedosiahnuteľní vo výkonoch, ktorými lámete všetky doterajšie rekordy. Vaši nadriadení vás dávajú vašim kolegom za príklad, čo vás vnútorne napĺňa šťastím a pohodou. Ste šarmantní, vtipní, hýrite pozitívnou energiou, ktorú prenášate na všetkých okolo seba. Pre vašich partnerov ste príťažliví a neodolateľní. Zdravie vám tak isto slúži na sto percent, tak si to užite. Ak máte chuť, môžete skúsiť aj šťastie v lotérii.

RAK
Žiadne veľké zmeny vás nečakajú ani tento týždeň. V práci sa vám darí, medzi vami a kolegami vládne pohoda a príjemná pracovná atmosféra, takže všetko ide tak, ako má a to k spokojnosti všetkých. Preto môžete v tieto dni viac zamerať svoju pozornosť na vašu rodinu a snažiť sa vytvoriť pre nich hrejivý pocit domova, ktorý je charakteristický pre vaše znamenie. Verte, že to ocenia a vám sa tak podarí predísť prípadným možným ostrejším výmenám názorov. Ste vo veľmi slušnej fyzickej kondícií, tak to využite a urobte si vychádzku do mesta. Spojíte tak príjemné s užitočným. Pokochajte sa peknou predvianočnou výzdobou vo výkladoch obchodov, kde zároveň môžete vybrať darčeky pre vašich blízkych.

LEV
Je to pre vás stále nevyhovujúci stav, ale predsa len je to lepšie ako minulý týždeň. V zamestnaní sa začnú nedorozumenia s predošlých dní vyjasňovať a aj pracovné povinnosti, ktoré ste nestihli dokončiť, jednu po druhej zvládate dotiahnuť do úspešného konca. Aj v osobnom živote sa vaše súkromné záležitosti dostávajú do starých koľají. Vaša rodina vás naďalej podporuje, preto ukážte aj vy, že vám záleží na tom, aby opäť zavládla medzi vami pohoda a pokoj. V tom vám môže byť nápomocný aj váš výborný zdravotný stav, ktorý vám opäť dodáva pre vás tak potrebnú energiu, ktorú potrebujete na zvládanie dôležitých úloh.

PANNA
Tento týždeň prežívate ako v krásnom sne. Hlavne v pracovnej oblasti sa cítite ako ryba vo vode. Ste vyťažený na sto percent, čo je pre vás to najlepšie, čo sa vám mohlo prihodiť, lebo práca je pre vás veľmi dôležitou súčasťou vášho života. Neexistuje nič, čo by ste nedokázali zvládnuť a ak by to bolo možné, tak by ste najradšej pracovali aj na úlohách, ktoré majú na starosti vaši kolegovia. Tak isto aj v rodinnom prostredí ste veľmi aktívni a ústretoví požiadavkám vašich partnerov. Preto buďte veľkorysí a pozvite ich aj s priateľmi do nejakého zábavného podniku, kde si spoločne užijete veľa zábavy a smiechu. Zdravotne ste na tom vynikajúco, takže vám nič nebude brániť, aby ste boli výborným a zábavným hostiteľom.

VÁHY
Po veľmi úspešnom minulom týždni hlavne v osobnej časti vášho života vám bude tento pripadať tak trochu mdlý. Ale nie je to až také, ako sa vám to na prvý pohľad zdá. Pracovne si udržiavate štandardný prístup k povinnostiam, ktoré zvládate riešiť. O niečo horšie to máte v súkromnom živote, kde cítite určité napätie, čo na vás pôsobí rušivo a môže vás to dostať do psychickej nepohody až smútku. Preto radšej svoj voľný čas venujte dobrej knihe alebo príjemnej hudbe, pri ktorej naberiete novú energiu. Vy, ktorí radšej trávite voľné chvíle aktívne, športujte. Zdravotný stav vám to umožňuje na sto percent.

ŠKORPIÓN
Ak môžete, zoberte si tento týždeň voľno, alebo sa dajte vypísať, lebo ozaj to s vašim zdravým nie je v priadku, čo sa bude odzrkadľovať aj na vašich pracovných výkonoch a celkovej nálade, ktorou by ste si mohli popudiť proti sebe aj svojich inak pohodových kolegov. To iste urobte aj doma a radšej si zvoľte program, v ktorom si vystačíte sami, aby ste svoju podráždenosť a zlú náladu neventilovali na svojich partneroch, ktorých by ste sa mohli dotknúť nevhodným alebo nepremysleným slovným prejavom. Pozrite si v pohodlí vášho lôžka dobrý film a načerpajte novú energiu a elán do nasledujúcich dní.

STRELEC
Zrejme ste zostali z minulého týždňa znechutení. Teraz nieže sa vám nechce podávať žiadne výkony, ale aj energiu dávajúce Slnko vám v tom bráni. Neklesajte na duchu, nič nie je také zlé, ako to vyzerá.

Počkajte si na priaznivejšie obdobie. Ešte stále platí - neriskovať a nič vážne nepodnikať. Ani doma nebudete okúzľujúci a chápaví. Preto využite stredu, je to priaznivý deň na lásku a city. Doprajte si oddych a pokoj. Neprepínajte svoje stehná, teraz ste na ne zraniteľnejší. Buďte striedmejší v pití alkoholu.

KOZOROŽEC
Na pracovnom poli sa konečne karta obRAKa vo váš prospech.

Nie je to to, čo by ste očakávali, ale tento týždeň je podstatne lepší, ako ten minulý. Na projekte, s ktorým ste sa nevedeli pohnúť z miesta, sa niečo vo váš prospech deje. Zrejme vaši nadriadení pochopili, že máte pravdu a sú ochotní o tom diskutovať. Aj dlhodobejšie záležitosti, ktoré sa vám nepodarilo vybaviť, majú teraz nádej na úspech. Doma to stále nemáte ružové. Snažte sa byť ku svojím partnerom milší a pozornejší. Neprepínajte pohybový aparát. Nepreháňajte to so športovaním. Zvoľte radšej prechádzky alebo rýchlejšiu chôdzu.

VODNÁR
Pracovne sa vám stále darí. Pripadá vám to až neuveriteľné.

Všetko ide ako po masle. Môžete začínať nové projekty, meniť prácu, pospisovať kontrakty a listiny. Napriek tomu, že pracujete na dvesto percent, stále vám zostáva čas na kamarátov a spoločnosť priateľov. Všade prinášate so sebou dobrú energiu a my si z nej čerpáme bez toho, aby ste to vy pocítili. Máte veľa príležitosti na zoznámenie sa. V láske a v rodine ste šťastní a spokojní. Tak isto váš partner. Pozor si dávajte na kolená a lýtka. To je jediné, čo váš môže tento týždeň zaskočiť.

RYBY
Pracovne to nie je žiadna Sláva. Neptún, vaša vládnuca planéta, má málo energie od Slnka. Hviezdy vám radia oddychovať. Ak pôjdete proti nim, nielenže nič nezískate, ale budete zo seba sklamaní. V láske vám ale šťastie praje. Preto tento týždeň radšej venujte citom, svojím partnerom a rodine. Chodievajte von medzi ľudí. Tam niekde váš čaká láska. To platí aj pre vás šťastné zadaných. Preto si dávajte pozor, ale ideálnejšie bude, keď sa naozaj niekam vyberiete, zoberte aj svoju polovičku.

 

Týždenny horoskop 9. 11. - 15. 11. 09

BARAN
Tento týždeň bude pre vás oveľa lepší ako ten predchádzajúci. Vaša vládnuca planéta Mars je v znamení leva, čo v praxi znamená, že budete mať dobrú náladu a tým pádom aj výsledky lepšie ako po minulé dni. Očakávajte ponuku na novú prácu, alebo spoluprácu. Môžete ju pokojne prijať, nič zlé vám nehrozí. Zároveň vám ale Mars v levovi prináša túžbu po rozkoši a hravosti. Doprajte si pre seba niečo, čo vás baví, kúpte si niečo pekné na seba. V súkromnom živote tu hravosť preneste ku svojmu partnerovi a nie mimo neho. Dávajte si pozor na flirtovanie mimo domu najmä v piatok. Vašej polovičke by sa to iste nemuselo páčiť. Zdravotne ste fit.

BÝK
Minule dni viacej priali súkromiu a menej práci. Teraz to je úplné naopak. Pracovne ste veľmi silní a úspešní. Rozrobené projekty naberajú smer - realizácia. A tým sa vo vás dostaví pocit pohody, pokoja a šťastia. Ste BÝK a preto je pre vás finančná a pracovná stránka veľmi dôležitá. Pozor ale v súkromí. Zanedbávate svojho partnera. Prečo? Jednoducho nemáte čas. Skúste mu to nejakou prijateľnou formou vysvetliť. Ak sa vám to nepodarí, hrozí nedorozumenie, z ktorého môže vzísť nevera. Obojstranná. Zdravie vám nastanie slúži, v práci ste spokojní, postrážte si len súkromný život. Aby sa vám nerozpadol kvôli nedostatku komunikácie.

BLÍŽENCI
Len čo prídete v pondelok do práce, niečo vás tak nahnevá a rozladí, že máte chuť okamžité to tam zabaliť. Nerobte to, bolo by to unáhlené rozhodnutie a nevhodný čas pre akúkoľvek zmenu. Táto zlá nálada vás bude držať do stredy. Vo štvrtok sa vám konečne trochu uľaví, ale nebude to stále ono. Je tu opodstatnená obava, že si zlú náladu budete so sebou nosiť domov. Už minulý týždeň bol pre vás v súkromí rizikový a tento je ešte viacej. Vás partner úplné stráca s vami trpezlivosť. Vy zasa nechápete, prečo vám nerozumie a prečo vás nepodporí. Jediný deň v tomto týždni, kedy si to môžete v pokoji predebatovať je štvrtok. Budete citovo prístupnejší a pokojnejší aj vy aj partner.

RAK
V pondelok a v utorok ste milí, šťastní, šarmantní. Užívate si obdiv smerom k vám a to je dobre. V stredu, vo štvrtok a v piatok ste neskutočné pracovitý až workoholicki. Z časti je to aj preto, že ste dva dni v sklze. Podstatné ale je, že vás práca baví, ide vám od ruky a výsledky sú naozaj slušné. V piatok večer vás váš partner milo prekvapí a prežijete s ním aj krásnu sobotu. Vy nezadaní sa vyberte v piatok von do spoločnosti. Čaka tam na váš vaša spriaznená duša. Tak isto si užite piatok a sobotu. V nedeľu budete troche pichľaví a preto sa radšej siahnite do súkromia. 

LEV
Tento týždeň vôbec nebudete vo svojej koži. Ani pracovne, ani súkromné a dokonca aj zdravie váš môže hnevať. Hneď v pondelok ráno budete mať nepríjemnú výmenu názorov so svojim partnerom. Túto náladu si prinesiete aj do práce. Tam sa od nadriadeného dozviete, že je nejaký problém. Vy ste ho síce nezavinili, ale bude sa po vás žiadať, aby ste ho vyriešili a to nebude vôbec ľahké. Nech sa budete snažiť akokoľvek, jednoducho to nepôjde. Našťastie máte doma ako takú podporu. Takže si vždy aspoň do druhého dňa oddýchnete. Aby to nebolo málo, vy čo máte problém s krvným tlakom alebo so srdiečkom, aj to vás môže hnevať. Skúste sa troška upokojiť, aby ste si neprivodili naozaj väznejšie zdravotné problémy.

PANNA
Máte absolútne zviazané ruky. Vyzerá to tak, že pracujete len vy. Vaši spolupracovníci ako keby hovorili úplné iným jazykom. Neriešte to, nerozčuľujte sa. Naozaj vám nie sú hviezdy tento týždeň priaznivo naklonené. Zišla by sa vám dovolenka, ale keďže sa to nedá, skúste sa obrniť trpezlivosťou. Vo štvrtok sa atmosféra v práci a tlak vo vás uvoľní, ale výdrží to len do piatku. Našťastie potom už ide víkend a vy môžete, ak to vôbec dokážete, vypnúť. Veľmi by sa vám zišlo isť niekam von do prírody so svojim partnerom a rodinkou. Keď sa nepodarí víkend, urobte si aspoň celodenný výlet. Prečistí sa vám hlava a to najväčšie napätie pominie. Jedzte ľahšie stráviteľné jedlá. Váš tráviaci systém je príliš zaťažený stresom.

VÁHY
Vaša vládkyňa Venuša je v silnom znamení škorpióna. Necíti sa tam síce najlepšie, ale to vás práve vyhecuje k dobrým pracovným výkonom. Obzvlášť prvé dva dni pracovného týždňa sa môžete sa pustiť do čohokoľvek, po čom ste už dávno túžili. Splní sa vám pracovný sen. V láske a v súkromí to máte, vy nezadaní alebo hľadajúci, tiež dobré. Vyžaruje z vás taký sexepeal, že každý v koho prítomnosti sa ocitnete, to bude cítiť. Nemáte teda problém nájsť si partnera alebo partnerku. Veľké nebezpečenstvo číha na tých z vás, ktorí máte partnerský život v poriadku. Práve preto, že ste pre ostatných príťažliví, hrozí z vašej strany pokĺznutie sa a rozpad vášho vzťahu. Tie vzťahy, ktoré nestoja na pevných základoch sa tiež zrútia. Dobre sa obliekajte, aby ste neprechladli od ľadvín.

ŠKORPIÓN
Všetko, čo potrebujete urobiť v práci, urobte prvé tri pracovné dni, keď vám je nebeská obloha ako tak naklonená. Platí to aj na vybavovanie po úradoch, jednaniach a pod. Vo štvrtok a v piatok bude vaše snaženie márne. Všade kam prídete, narazíte na prekážky. Skúste si tieto dva dni zobrať voľno, ak sa vám to podarí. Ak nie, dávajte si pozor na slova. Platí pre vás, že mlčať je zlato. K ničomu a k nikomu sa nevyjadrujte. Ak budete o to vyslovene požiadaní, tak volte neurčité slová. V láske a v rodine to máte dobré. Vzniká u vás nová iskra a to vás naladí a povzbudí do každého ďalšieho dňa. Víkend radšej strávte doma v kruhu rodiny a oddychujte.

STRELEC
Váš vládca je Jupiter, planéta šťastia a peňazí. Tento týždeň to ale nepocítite. Ako keby vás už dávnejšie opustil. Je to tak. Jupiter sa na oblohe necíti dobre a tak sa cítite aj vy. Máte málo energie a chuti do života. Ani financie nie sú dobré. Nemeňte prácu, necestujte za prácou, neinvestujte, finančne neriskujte. V skratke nepodnikajte žiadne zásadné životné kroky. V práci si mechanicky vykonávajte svoje povinnosti. Lebo aj keby ste sa veľmi snažili, výsledok bude taký istý a prinieslo by vám to len sklamanie. Vy ste galantné a šarmantné znamenie. K svojim partnerom sa správate pekne. Ale tento týždeň z vás veru nebudú veľmi nadšení. Nezraňujte toho, koho najviac milujete.

KOZOROŽEC
Pracujete, pracujete, pracujete. Výsledok pre vás je nedostačujúci. Cítite sa ako sám vojak v poli. Nebuďte na seba príliš prísni, nenakladajte si toľko na svoje ramená. Prinesie vám to akurát únavu a nechuť do života. Vždy keď sa nebudete cítiť dobre, povedzte si -aj zajtra je deň-. Objektívne ste pre nás ostatných šikovní a obdivujeme vás. Vaše subjektívne pocity sú iné. V súkromnom živote to máte našťastie dobré. Len nie je isté, či ste si toho v tejto vašej nálade vedomí. Buďte radi, že doma máte zázemie, porozumenie a pohodu. A prejavte to aj svojmu partnerovi. Potrebuje vedieť, že ho ľúbite.

VODNÁR
Pracovne vám karta ide tak, ako už dávno nie. Máte toľko sily a energie od životodarného Slnka, že ju môžete rozdávať. Aj múdrosť a logičke myslenie od planéty Merkúr je vám nápomocná. To sa odzrkadľuje na vašich pracovných výkonoch. Ak máte chuť na zmenu práce môžete tak urobiť, alebo si tento týždeň prácu hľadať. Určite sa vám podarí nájsť to, čo chcete a po čom tužíte. Ale aj vo vašej terajšej práci to máte vynikajúce. Rysuje sa pracovný postup, povýšenie a finančne ohodnotenie. Toto všetko, pozitívne myslenie a cítenie si z práce nosíte domov a obohacujete tým vášho partnera, ktorý vás za to ešte viacej miluje. Tento týždeň budete spolu chodiť von medzi priateľov. Budete spolu šťastní a veselí.

RYBY
Tento týždeň na väčšinu z vás padajú ťažké depresívne mraky. Vaše pocity a myšlienky sú ako počasie vonku. Pochmúrne a smutné. Pracovne sa vám nedarí, ste z toho sklamaní, pretože sa naozaj snažíte. Vaši partneri vás majú veľmi radi a pomáhajú vám prekonať tie chmáry, čo sú vo vás. To jediné vás momentálne drží. Láska je pre vás neskutočné dôležitá. Skúste tento týždeň poňať tak, že nebudete myslieť na prácu ale na súkromie. Len tak sa vám podarí preniesť cez tieto uplakané dni. Veľmi krásny deň bude pre vás sobota. Preto si ju s vašimi partnermi naplno vychutnajte

 

Týždenny horoskop 2. 11. - 8. 11. 09

SPLN bude v znamení býka 2.11.09 o 20.16 hod. Býk je zemské konzervatívnejšie znamenie, patrí mu slovo MAM [majetok, prácu...] a vládne mu láskyplná Venuša. Takže v tomto čaše si môžeme silno priať pravé hmotné statky, ale aj lásku a milujúcu rodinu. Býkovi patrí hrdlo, preto si ho tento deň treba šetriť. BÝK aj radi papajú a preťažujú si zažívací trakt. Dobre im padne, ale aj nám všetkým ostatným malý pôst.

BARAN
Po pracovnej stránke to bude u vás po tieto dni ako s počasím v tomto ročnom období. Chlad a nepohodlie. Preto si presuňte všetky aktivity spojené s vašim zamestnaním na vhodnejšie obdobie a ku kolegom buďte zhovievaví. Oni nie sú príčinou vašich momentálnych pracovných neúspechov. Nepoteší vás asi ani atmosféra vo vašom súkromnom živote , čo ale tak isto nie je dôvod na to, aby ste si vybíjali svoju nevôľu na vašich blízkych. Máte veľmi dobrú fyzickú kondíciu, tak si tento týždeň urobte športovo rekreačný. Spojíte tak príjemné s užitočným. Urobíte niečo užitočné pre vaše telo a prebytočnú energiu vypustíte spôsobom, ktorým nikomu neublížite.

BÝK
Nerobte si ťažkú hlavu, ak vám tento týždeň nepôjde v práci všetko tak, ako ste si na to zvykli po minulé dni. Nič sa nedeje. Máte nadpracované na veľmi dlhý čas dopredu, preto si môžete dovoliť trochu uvoľniť vaše nasadenie a tešiť sa z toho, že je všetko v úplnom priadku. Práca vás pohlcovala, a preto ste nemali veľa času venovať sa vašej rodine a partnerom, preto si toto obdobie doprajte priazeň vašich blízkych a tešte sa spoločne z toho, že vám je spolu neskutočne príjemne. V konečnom dôsledku to bude pre vás najlepšie riešenie, lebo váš zdravotný stav vám nebude natoľko naklonený, aby ste mohli tráviť voľné chvíle niekde vonku v prírode.

BLÍŽENCI
Vaše dvojité znamenie sa tento týždeň prejaví naplno. Na jednej strane máte chuť pracovať aj za vašich kolegov, no vaša snaha sa míňa účinkom, čo ovplyvní vašu náladu a budete mať tendencie podpichovať a provokovať svojich spolupracovníkov, alebo vytvárať celkovú dusnú atmosféru. Doma si preto tak isto dávajte pozor na to, čo poviete a radšej sa snažte príliš nezasahovať do chodu vašej rodiny, lebo by sa aj v tomto pre vás inak príjemnom prostredí mohlo podariť dosiahnuť opačný efekt, ktorý by tak isto nebol príjemný. Stiahnite sa niekde, kde budete mať pokoj, lebo ani váš zdravotný stav vám nepridá na nálade. Prečítajte si dobrú knihu, alebo počúvajte dobrú hudbu a relaxujte.

RAK
Naďalej sa vám v zamestnaní darí tak, ako minulý týždeň. Pohoda, dobrá atmosféra a príjemné prostredie, ktoré vládne vo vašom kolektíve, prispieva k dosahovaniu dobrých pracovných výsledkov, s čím ste spokojní aj vy, ale aj vaši nadriadení. V osobnom živote cítite tak isto pohodu, preto si dávajte pozor hlavne v utorok na to, aby ste nepodľahli určitým zvodom a pokušeniu, čo by mohlo do budúcna nepriaznivo ovplyvniť vašu rodinu a ublížiť vašim milovaným. Ste obklopení ľuďmi, ktorým na vás veľmi záleží, tak si to nepokazte nejakou chvíľkovou nerozvážnosťou. Koniec koncov vaša fyzická kondícia nebude na tom tak dobre, preto sa radšej venujte tomu, aby ste si ju v domácom prostredí dali do poriadku.

LEV
Máte v sebe veľmi veľa našetrenej energie z minulého týždňa, ktorú chcete pretaviť do maximálnych pracovných výkonov, ale po tieto dni ostane iba pri vašej snahe. Preto radšej nerobte nič nasilu, len by vás to rozladilo a v takej nálade by ste ju mohli využiť nevhodným spôsobom. Venujte sa radšej po tieto dni vašej rodine a pomáhajte im zveľaďovať vašu domácnosť. Môžete si byť istí, že si vašu pomoc budú vážiť a naopak vám budú oni nápomocní pri naberaní nových síl a fyzickej kondície, ktorá vám po tieto dni bude chýbať.

PANNA
Nebude to síce ako minulý týždeň, ale aj tak sa dokážete v zamestnaní angažovať dostatočne, aby ste si splnili vaše pracovné povinnosti. Prvé dva dni v týždni si dávajte trochu pozor na podráždenosť, ktorou by ste mohli vašich kolegov dráždiť a provokovať. V rodinnom kruhu sa tak isto snažte držať vašu podráždenosť pod kontrolou, lebo by ste ju mohli preniesť do inak pokojnej a pohodovej atmosféry, ktorá u vás vládne. Máte výborný zdravotný stav, tak si doprajte dostatok pohybu na čerstvom vzduchu.

VÁHY
Ste ešte stále pod priamym vplyvom vašej vládnucej planéty Venuše, ktorá je až do soboty vo vašom znamení, preto môžete vo vašej práci naďalej presadzovať vaše plány a nápady, ktorými chcete aj vašim spolupracovníkom spríjemniť plnenie si povinností. Už v piatok a celú soboru si môžete naplánovať s vašimi najbližšími program podľa vašich chutí a nálady. Navštívte pekné kultúrne podujatie, alebo si poseďte v príjemnom prostredí pri dobrej káve alebo chutnom čaji. Nedeľu si rezervujete na príjemne leňošenie s dobrou knihou. Aj keď vám váš fyzický fond nerobí žiadny problém, oddychom a relaxom v prítomnosti vašich partnerov mu len určite neublížite.

ŠKORPIÓN
V profesionálnej oblasti vášho života je to ako na hojdačke. Raz to ide hore a potom zase dole. Bude dobre, ak sa ešte aj tento týždeň obrníte trpezlivosťou, ale hlavne pokojom. Vaši kolegovia vám určite pomôžu, ak ich o to pekne požiadate v prípade, ak sa vám nebude dariť plniť vaše pracovné povinnosti, tak dobre ako im. Vedia, že to nerobíte naschvál. Doma máte maximálne chápavých partnerov, ktorí stoja pri vás a máte v nich v týchto nie moc úspešných dňoch veľkú oporu. Nech vám urobí dobrú náladu ten fakt, že ste po zdravotnej stránke maximálne v poriadku a plný síl.

STRELEC
Napokon ste sa ani vy nevyhli tomu faktu, že všetko dobré a príjemné raz musí skončiť. Pocítite to hlavne na pracovnom poli, kde vám bude padať z rúk všetko, čo do nich vezmete. Netreba sa ale preto trápiť, alebo mať paniku. Tieto dni sa snažte pomáhať kolegom, ale sami sa nepúšťajte do ničoho. Vašich blízkych požiadajte o to, aby vás tento týždeň nežiadali o pomoc v riadení domácnosti, lebo by ste svojou snahou narobili viac škody ako osohu, nehovoriac o tom, že by to malo za následok aj nepríjemnú výmenu názorov. Ste na tom maximálne dobre po zdravotnej stránke, tak to využite a doprajte si vášho najväčšieho koníčka - turistiku v peknej jesennej prírode.

KOZOROŽEC
Buďte aj tento týždeň trpezliví a prijmite ten fakt, že vaša snaha podávať len najlepšie pracovné výkony ostane len snahou, aj keď to nie je v reály tak zlé, ako to vnútorne cítite. Čo máte rozpracované, dokončite a nové projekty si nechajte na prajnejšie obdobie. Súkromný život máte tak isto dobrý, aj keď aj v tejto oblasti vášho života necítite tú správnu pohodu, ale je to opäť iba váš subjektívny pocit. Tešte sa z vášho skvelého zdravotného stavu, ktorý vám umožňuje vyžitie podľa prostredia v akom sa nachádzate. Alebo sa skúste realizovať napríklad napísaním peknej básne vaším partnerom. Určite ich tým potešíte.

VODNÁR
Čím ďalej, tým viac sa vRAKate do pracovnej pohody, čo je vidieť aj na vašich výkonoch a nasadení, akým pristupujete k povinnostiam, ktoré ste dostali od vašich nadriadených. Dokonca aj resty, ktoré ste mali z predošlých dní, sa vám darí plniť k vašej spokojnosti. Dobrú náladu si prenášate aj do vášho súkromného života, sršíte humorom a dobrou náladou. Ste nabití kladnou energiou, ktorou spríjemňujete chvíle trávené s vašimi najbližšími. Urobte si program aj s priateľmi a poriadne si užite nastávajúci víkend. Aj váš zdravotný stav vám praje.

RYBY
Jeden príjemný týždeň za vami a ďalší ešte príjemnejší je pred vami. V práci sa vám darí, všetky povinnosti si plníte, kolegovia sú k vám ústretoví, za čo sa im snažíte, svojou ochotou, pomôcť tiež vytvoriť príjemné pracovné prostredie. No to nie je nič v porovnaní s vašim súkromným životom, kde prežívate nádherné chvíle plné lásky zo strany vašich partnerov, čo vašej jemnej povahe pôsobí neskutočnú radosť , pocit naplnenia a šťastia. Cítite sa plní síl a zdravotne fit, tak vám nič nebráni, plnými dúškami si užívať tieto pre vás nádherné dni.

 

Týždenny horoskop 26. 10. - 1. 11. 09

BARAN
Tak ako minulý týždeň aj tento by ste sa nemali v práci snažiť lámať rekordy, lebo by to bolo z vašej strany len míňanie vzácnej energie. Nie vždy ide všetko tak, ako si to prajete a predstavujete. Ale nemusíte mať obavy, to, čo máte v práci urobiť, zvládnete. Vo vašej rodine naďalej vládne pokojná atmosféra, takže sa nemusíte ani doma snažiť niečo zlepšovať alebo riešiť. Využite tieto dni pre seba, pretože váš zdravotný stav tento týždeň nebude v takej kondícii, ako ste zvyknutí, tak si doprajte dostatok odpočinku a relaxujte pri dobrej knižke a chutnom čaji.

BÝK
Ak ste sa minulý týždeň cítili ako supermani, tento týždeň môžete v týchto pocitoch zotrvať naďalej. Vaše pracovné nasadenie je na maxime a zvládate ho s hravosťou a ľahkosťou. V očiach vašich kolegov, ale aj nadriadených, je vidieť uznanie a obdiv z výkonov, ktoré podávate. Vaši partneri sú s vás nadšení, ste pre nich nesmierne vzrušujúco príťažliví a očarujúci. Cítia sa pri vás veľmi príjemne a uvoľnené. Doprajte si navzájom jeden druhého a spoločne si vychutnajte radosti, či už na duchovnej alebo fyzickej úrovni. Zdravotne ste na tom výborne, čo ocení aj vaša polovička. Skúste šťastie v niektorej z lotérii. Aj v tejto oblasti vám sú hviezdy naklonené.

BLÍŽENCI
Pohoda a príjemné pocity. Takto sa dá charakterizovať váš celý týždeň. V zamestnaní cítite dobrú náladu a atmosféru, vaše pracovné povinnosti si plníte bez problémov a na sto percent. Ak máte už dlhšiu dobu v hlave nápad, ktorý by mohol skvalitniť, alebo vylepšiť vaše pracovné prostredie, máte najvhodnejšie prostredie, aby ste s ním zašli za vašimi nadriadenými. Nebudete odmietnutí. V kruhu svojich blízkych a priateľov sa cítite uvoľnene, tak si nedajte tento pocit ničím narušiť. Ste vo výbornej fyzickej kondícii, čo by ste mohli využiť na športové aktivity.

RAK
Aj tento týždeň sa nemáte dôvod prečo stresovať. Aj keď nebudete lámať rekordy, nič a nikto vám nebude brániť, aby ste si plnili vaše povinnosti. V práci aj medzi kolegami vládne príjemná atmosféra, ktorá vám tak tiež pomáha a prispieva k celkovej pohode v pracovnom prostredí. V súkromnom živote sa tak isto nedeje nič zvláštne, čo by si súrne vyžadovalo vašu zvýšenú pozornosť, preto sa môžete oddávať v kruhu vašich milovaných príjemnému odpočinku. Pre vás, ktorí svoje osobné voľno trávite radšej aktívne, nech je dobrou správou, že vám k tomu pomôže váš veľmi dobrý zdravotný stav.

LEV
Ste už prirodzene zvyknutí na to, že vám všetko, čoho sa dotknete, ide samo od seba. Preto svoju energiu a pracovné nasadenie udržujete stále vo vysokých otáčkach. No tento týždeň bude rozumnejšie ak zvoľníte vaše tempo, lebo po tieto dni by sa vaša snaha mohla obrátiť proti vám a všetkému, čo ste doposiaľ dosiahli, a to by mohlo vo vás vyvolať nevôľu a pokaziť vám náladu, ktorú by ste si preniesli aj do vášho osobného a súkromného života. Vaša rodina vás miluje a podporuje, preto ak už je pre vás nevyhnutné vypustiť von prebytočnú energiu, vyberte sa do posilňovne alebo na iné športovisko, kde sa jej zbavíte zdravým spôsobom. Váš perfektný zdravotný stav vám to maximálne umožňuje.

PANNA
Prežívate rovnako príjemné a šťastné dni tento týždeň ako v ten minulý. Pracovne ste vyťažení presne podľa vašich predstáv, čo plne zodpovedá vášmu naturelu, pretože ste neskutočne nabití energiou a chuťou pracovať. Nech je to akákoľvek práca, ktorou budete poverení, zvládnete ju s bravúrou aká je príznačná iba vám. V spoločnosti vašich partnerov alebo partneriek nájdete to najlepšie miesto na relax a oddych a na načerpanie nových síl. Nechajte sa nimi trochu rozmaznávať a obskakovať, robia to pre vás radi a s láskou. Aj váš zdravotný stav je v absolútnom poriadku, preto sa tešte a užívajte si.

VÁHY
Vaša vládnuca planéta Venuša je naďalej vo vašom znamení ako aj minulý týždeň, čo znamená, že aj tento, je pre vás veľmi priaznivý a naklonený k napĺňaniu snov a plánov. V profesionálnom živote ste veľmi činorodí a plodní, prekypujete dobrou náladou a nadšením, čo sa prenáša aj na vašich spolupracovníkov. Využite tieto pre vás nesmierne priaznivé dni aj v súkromí a zapojte svoju umelecky nadanú fantáziu a cit pre estetiku k vytvoreniu romantického prostredia pre vašich partnerov, čím ich milo prekvapíte a budete nimi sladko odmenení. Aj vaša zdravotná pohoda prispieva k vašej celkovej pohode.

ŠKORPIÓN
Trpezlivosť sa vám predsa len opláca. Tento týždeň sa už konečne aj na vás začína usmievať šťastie. V zamestnaní sa vám už darí, čo si všimli aj vaši nadriadení. Napätie medzi vami a kolegami pomaly doznieva, takže sa atmosféra na pracovisku uvoľňuje, čo tak isto prispieva k lepším výkonom. Vašu zlepšujúcu sa náladu oceňujú aj vaši najbližší, tak to využite a urobte si spoločný program, aby ste im mohli vynahradiť predošlé dni, keď vám boli oporou a ktoré vám bránili sa im venovať tak, ako sú od vás zvyknutí. Doprajte si aj veľa pohybu v prírode. Vaša dobrá fyzická kondícia vám to plne umožňuje.

STRELEC
Čo strela, to zásah do čierneho. Inak to nebude ani týchto sedem dní, ktoré máte pred sebou. Hlavne v pracovnej oblasti ste neprekonateľní. Nič vás nezastaví, ani vám nezabráni, aby ste dosahovali iba vynikajúce pracovné výkony. Ste ako dobre namazaný stroj, ktorý funguje na sto percent. V osobnom živote cítite veľkú lásku a úprimný obdiv zo strany vašej rodiny, čo vás napĺňa vnútorným pokojom a spolupatričnosťou. Pozvite aj svojich priateľov na výlet do prírody spojený s opekačkou a uvoľnenej zábave, alebo len tak si spolu poseďte a užívajte si posledné teplé slnečné lúče končiaceho babieho leta. Váš fyzický fond je na tom veľmi dobre.

KOZOROŽEC
Nech robíte ako najlepšie viete a dokážete, stále to nie je ono. Toto obdobie, ktoré pretrváva už niekoľko týždňov, dáva zabrať aj vašej konzervatívnej a triezvo zmýšľajúcej povahe hlavne, ak ste zvyknutí, že vaše pracovné výkony sú dokonalo a profesionálne odvedené. Tak isto naďalej platí aj vo vašom osobnom a partnerskom živote, dávať si pozor nato, aby ste svoju roztrpčenosť neventilovali na svojich blízkych a kontrolovali si svoje prejavy emócií hlavne tým, čo poviete. Slovo, ktoré raz poviete má dlhotrvajúcu odozvu a veľmi ťažko sa dá vziať naspäť, hlavne ak je povedané s úmyslom ublížiť. Ste zdravotne na tom veľmi dobre, preto si radšej vybite energiu športovou činnosťou.

VODNÁR
Tento týždeň sa už konečne začínate dostávať do obrátok, ktoré vám vyhovujú. Pomaly, ale iste sa vaše pracovné výkony zvyšujú, čo vám dodáva sebavedomie a potrebný pokoj k tomu, aby ste svoje povinnosti spojené s vašim zamestnaním splnili k spokojnosti vašich nadriadených. Máte pri sebe veľa ľudí, ktorí vám držia palce. Hlavne v podobe vašich blízkych, priateľov, aj partnerov. Odvďačte sa im za to tým, že s nimi strávite pekný, príjemný a pohodový víkend, ktorý venujete iba im. V konečnom dôsledku tak urobíte radosť rodine a svojmu zdraviu doprajete, aby sa zregenerovalo, lebo po tieto dni to ani po tejto stránke nebude až tak dobré ako po iné dni.

RYBY
Pracovne ste naďalej úspešní, čo vám prináša uspokojenie a vnútornú pohodu. Kolegovia sú na vás milí a ústretoví, navzájom si pomáhate a viete si aj poradiť. Vaša spokojnosť je zjavná, preto aj na vašich partnerov pôsobíte neobyčajne príťažlivo a vzrušujúco, čo vám pôsobí nesmiernu radosť. Hlavne ich prejavy náklonnosti a lásky, ktorá je pre vás tak veľmi dôležitá. Preto si vychutnajte každú minútu v spoločnosti vašej lásky, ktorú ste si minulý týždeň museli odopierať kvôli pracovným povinnostiam. Je možné, že vám trochu váš zhoršený zdravotný stav bude brániť, aby ste si na plno užili všetkých príjemných chvíľ, ktoré vás čakajú.

 

Týždenne horoskopy 19. 10. - 25. 10. 2009

BARAN
Po veľmi úspešnom minulom týždni v každej oblasti vašich záujmov si v tomto doprajte trochu zvoľnenia v pracovnom nasadení. V zamestnaní máte všetko zariadené a rozbehnuté podľa vašich predstáv, kolegovia aj nadriadení sú spokojní, takže aj vy si užite pohodu, ktorá okolo vás vládne. Aj vo vašom osobnom a rodinnom prostredí je všetko tak, ako má byť, vaši blízki a priatelia sú v pohode a vaši partneri, či partnerky nemajú voči vám zvláštne nároky. Celý tento týždeň vám bude prebiehať v harmónii a pokojnom duchu. Ste aj po zdravotnej stránke úplne v poriadku, preto ak budete mať chuť, doprajte si športové aktivity bez obáv, že by ste nezvládli aj náročnejšie cvičebné úkony.

BÝK
Ak ste sa niekedy túžili podobať na supermana, tento týždeň máte príležitosť. Neexistuje nič, čo by pre vás bolo nemožné. V práci budete lámať všetky rekordy, ktoré nikto pred vami nedosiahol. Kolegovia vám nebudú stačiť vo vašom pracovnom nasadení a s údivom a obdivom budú pozorovať, ako vám práca ide od ruky. Vaši priatelia aj rodina z vás budú nadšení. Prekypujete nesmiernou energiou, elánom a nápadmi, ktorými ich strhnete k výbornej nálade a pohode. Ste šarmantní, vtipní a príťažliví, čo najviac ocenia vaši partneri, ktorým pripravíte príjemné chvíle strávené vo dvojici. Tí, čo sú nezadaní, zažijú nové a vzrušujúce zážitky. Zdravotne ste v plnej sile a kondícii, čo vám dopomôže užívať si všetkých radovánok na plno.

BLÍŽENCI
Tak ako minulý týždeň ste boli spokojný sami zo sebou v pracovnej oblasti, tak sa budete cítiť aj tento týždeň. Určité nedorozumenia medzi kolegami budú ešte sem tam pretrvávať, ale to vám nezabráni, aby ste si svoje povinnosti nesplnili na sto percent. Ani doma nebudete musieť vynakladať nejaké veľké úsilie k dosiahnutiu pohody. Vaši partneri a partnerky sú s vami spokojní a šťastní. Pociťujú pri vás pohodlie a bezpečie, za čo sa vám snažia odvďačiť podporou a vytvorením príjemného zázemia. Po zdravotnej stránke sa cítite veľmi dobre, čo vám pridá na dobrej nálade.

RAK
Nerobte si tento týždeň starosti z ničoho a z nikoho. Všetko, čo sa okolo vás po tieto dni deje, je tak, ako sa má diať. V zamestnaní sa neudeje nič zvláštne, či výnimočné. Všetky vaše pracovné záležitosti a všetko s nimi spojené budete vykonávať automaticky, ale bez chýb. Váš osobný život bude prebiehať po tieto dni rovnako, ako váš profesionálny. Rodinné povinnosti si budete plniť podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia. Nič mimoriadne zaujímavé, ale ani nič nepríjemné sa neudeje, čo by si žiadalo vaše zaangažovanie sa. Preto sa môžete bez obáv venovať svojim koníčkom a záľubám. Váš veľmi dobrý zdravotný stav vám v tom bude nápomocný.

LEV
Nič nové pod slnkom. Úspech v pracovnej oblasti je stále vašou doménou, čo u vašich kolegov vzbudzuje okrem obdivu možno aj trochu závisti. Ste proste naďalej pod ochranou vašej vládnucej planéty slnka, ktorá vám dodáva dostatočnú energiu, elán a veľkú životaschopnosť. Vašej rodine kvôli vašej pracovnej nasadenosti určitým spôsobom chýbate, ale majú pre vás pochopenie a podporujú vás. Preto si cez víkend pre nich urobte dostatok času, aby ste im mohli prejaviť svoju vďačnosť a pozvite ich aj svojich priateľov niekam do reštaurácie, kde spolu strávite príjemné chvíle posedením pri dobrom obede alebo večeri. Aj po zdravotnej stránke sa budete cítiť príjemne.

PANNA
Pre vás bude tento týždeň ako z rozprávky hlavne v pracovnej oblasti, ktorá je pre vás neodmysliteľnou súčasťou. Čím viac pracovných povinností, tým lepšie. Zvládate robiť všetku prácu, ktorú máte za úlohu splniť a ešte aj pomáhať vašim kolegom, ktorí nestíhajú. V rodinnom kruhu si doprajte relax a oddych. Máte okolo seba fantastických ľudí, ktorí vás podporujú, milujú a na ktorých sa môžete spoľahnúť. Preto sa nemusíte obávať, že by vo vašej domácnosti niečo nefungovalo rovnako dobre, ako by ste to robili vy sami. Celý týždeň budete vo výbornej fyzickej kondícii.

VÁHY
Črtá sa pred vami úchvatný týždeň. Láskavá a umenie milujúca Venuša, vaša vládnuca planéta, sa na nebeskej oblohe nachádza priamo vo vašom znamení váhy. A keďže je tam väčšinu týždňa aj životodarné slnko, skoro nič vám nestojí v ceste za uskutočnením vašich snov. Samozrejme pre váš váhy sú to najmä sny o láske, ale tak isto sa vám zadarí aj na pracovnom poli. Jediný deň, na ktorý si máte dať pozor, je hneď pondelok. Je tam malá závisť od kolegov. Nedajte sa strhnúť k hádke, ale ani si zlé alebo smutné pocity nenechajte v sebe. Jednoducho to vypustite z hlavy. Zrejme to nebude problém lebo zvyšok týždňa vám túto malú nepríjemnosť vynahradí. Aj zdravotne ste fit.

ŠKORPIÓN
Keď budete na konci týždňa bilancovať vaše pracovné výsledky, nebudete sami so sebou stále spokojní. Fakt je taký, že oproti týždňom minulým bude tento niekoľko násobne lepší. Začína sa vám dariť, prekážky pomaly ustupujú do úzadia. Už od utorka budete dostávať energiu od slnka. Čo v praxi znamená, že dostanete chuť do práce, ktorá vám síce nikdy nechýbala, ale teraz to aj fyzicky pocítite. A hlavne krok po kroku sa začínajú u váš lámať ľady. Aj v súkromí a v láske sa obloha začína vyjasňovať. Nie je to úplne ideálne, ale malé úsilie z vašej strany a môžete prežiť príjemný týždeň, čo sa citov a pocitov týka. V pondelok a v utorok prechádza luna vaším znamením. Namiesto kúpania sa radšej sprchujte. Neriskujte v sexuálnom živote.

STRELEC
v práci sa to inak nedá nazvať, ako že ste víťazi. Všetko, čo ste chceli dosiahnuť, máte. A čo je na tom najlepšie a prekvapujúce? Môžete dosiahnu ešte viac. Stojí pri vás múdry Merkúr, takže vaše myslenie je čisté a logické. Máte super kombinatoriku. A je pri vás aj slnko, ktoré vám dáva prísun ďalšej a ďalšej energie. A plus k tomu všetkému môžete skúsiť aj šťastie v tipovaní. V láske ste šťastní, spokojní a vyrovnaní. Jediné na čo si máte dávať pozor, je alkohol. Od stredy do piatku si ho odoprite aj keď príležitosti bude dostatok. Nepriaznivo by vplával na vašu pečeň.

KOZOROŽEC
Pracujete, pracujete, pracujete.... len výsledky tomu nenasvedčujú. Jednoducho je to tak a vy s tým nič neurobíte. Zdvíha sa vo vás vlna nevôle. Nedajte sa ňou ovládnuť. Radšej si povedzte, že všetko je len do času. Lebo naozaj je to presne tak. Nevôľa z práce sa trocha odrazí aj vo vašom súkromí. Pozor, ste ufrflaní a nepríjemní. Váš partner nemusí mať pre to pochopenie, z čoho by mohla vzniknúť nepríjemná výmena názorov. Potrebujete oddych psychicky aj fyzicky. To vám prospeje zo všetkého najviac. Najmä v sobotu a v nedeľu maximálne vypnite a dobre si oddýchnite.

VODNÁR
Vaša planéta, akčný Urán, na oblohe ako keby oddychuje. To vôbec neznamená, že nemáte robiť nič. Práve naopak. Môžete sa posnažiť o získanie niečoho, po čom ste dlhšie v práci túžili. Sú tam síce malé prekážky, ale ak zachováte pokoj a rozvahu v myslení a vyjadrovaní sa, tak to dosiahnete. Je fakt, že ak sa do toho pustíte, budete mať práce nad hlavu. Vás ale práca baví, takže to nebude pre vás problém. Doma máte pokoj a pohodu. Máte po svojom boku dobrého a chápajúceho partnera. Vytvára vám milé a láskyplné prostredie. Trocha mu síce chýbate, lebo ste dušou v práci, ale vie to pochopiť. A to je pre vás dobre.

RYBY
Práca hrá u vás tento týždeň prím. Je to zaujímavé, pretože vy ste viac zameraní na city a lásku. Dostanete zaujímavú pracovnú ponuku, ktorú keď prijmete a zvládnete, zabezpečí vám nielen pracovný, ale aj výrazný finančný postup. Bude to pre vás výzva a vy ju prijmete. Je to dobre. Môžete ukázať vaše pracovné kvality a šikovnosť. Do budúcnosti vám to prinesie ďalšie a ďalšie zaujímavé práce a spolupráce. Súkromie ide teraz u vás trocha bokom. Nič sa ale nedeje. Doma svojej rodinke a partnerovi vysvetlite, o čo ide a oni to aj tak zoberú. Budete im síce troška chýbať, ale nakoniec to bude dobre.

Týždenne horoskopy 12. 10. - 18. 10. 2009

V nedeľu 18.10. o 6.35 hod. je nov v znamení váh. Bude to celkom príjemný, múdry a nežný deň. Keďže váham patrí Venuša, planéta lásky, rodiny a umenie využime tento krásny deň práve v týchto objatiach. Venujme sa partnerom, ľuďom ktorých máme úprimne radi a samozrejme nezabudnime na prechádzku v krásne sa sfarbujúcej prírode.

 

BARAN
Láska, práca, úspech. Toto sú kľúčové slová nadchádzajúcich dní. Nič vám nebráni v kariérnom postupe. Na vašej strane je odvaha od vašej vládnucej ohnivej planéty Mars a rozum a vytrvalosť od múdreho Saturna. Naozaj sa v pracovnej oblasti môžete pokúsiť o nemožné. Ale nesmiete pracovať v nedeľu, to by nebolo pre vás dobré. Takže v pracovnom zápale na to nezabudnite. Venuša, planéta lásky, vám je tak naklonená, že lepšie to už ani nemôže byť. Takže nielen nová iskra v stálom partnerstve, ale aj nové lásky sú na obzore.

BÝK
Tento týždeň vám viac hviezdy prajú v láske ako v práci. O vás je známe, že chcete byť na pracovnom poli úspešní. Skúste tento krát prijímať prácu takú, aká je a nerobte si z nej ťažkú hlavu. Snažte sa využiť priazeň hviezd práve v láske. Ste príťažliví pre opačné pohlavie a vy to viete, lenže si to ako keby neuvedomujete alebo nevšímate. Neprepaste si možno až osudovú príležitosť stretnúť toho pravého / pravú.

BLÍŽENCI
V pondelok vykročíte do práce tou správnou nohou. Budete mať dobrú náladu, ste plní optimizmu. Nepodceňte vaše okolie, presnejšie spolupracovníkov. Už v utorok sa dozviete, že vám niekto nepraje a robí intrigy proti vám. Nič neriešte, vyčkávajte. Tak prejde celý pracovný týždeň v relatívnom pokoji. Cez víkend prídete nielen na to, kto proti vám brojí, ale prídu aj nové nápady a nebeská obloha sa nad vami vyjasní. Strávite neskutočne krásny víkend, a to buď v kruhu rodiny alebo so svojou láskou.

RAK
Tento týždeň budete prechádzať celou škálou nálad. Prvé dva dni si myslíte, že nikto na vás nemá, zanedbávate svoje povinnosti. Do piatku budete mať čo robiť, aby ste všetko dohnali. Zrazu vás chytí vlna workoholizmu, nepozeráte na pravo na ľavo a robíte. A popri tom frflete na svoje okolie, že si ostatní neplnia svoje povinnosti. Váš partner nechápe, čo sa s vami robí a dochádza mu trpezlivosť. Našťastie príde víkend a ste to opäť vy, milí a prítulní RAK so srdcom na dlani.

LEV
Profesionálny rast, financie, možné výhry. Pekné slová, že? A patria práve vám levom. Od pondelka do nedele pracujete. Nie obyčajne, ale s obrovskou chuťou a radosťou. A výsledky sú očividné a hmatateľné. Na oblohe, čo sa týka práce nie je ani mráčik. K tomu všetkému spravíte dobrý obchod alebo vyhráte v nejakej hre.

Nieže by ste nemali chuť na lásku, ale jednoducho ste tak nadšení prácou, že vám na ňu neostáva čas. Napriek tomu máte šťastie aj v nej. Váš partner vás neskonale miluje.

Od pondelka do stredy nepreťažujte svoje srdiečko. Vy, čo máte problém s tlakom, mohol by sa vám zhoršiť.

PANNA
V práci ste nasadili hneď v pondelok privysoké tempo. Pozor na to, aby ste už v strede týždňa neboli vyčerpaní a unavení. Pracujte skôr pomaly, nestresujte sa. Tak sa vám bude lepšie dariť. Aj keď sa vám ohodnotenie za vašu prácu bude zdať neadekvátne, tento týždeň vám to nevadí. Doma vám všetko vynahradí rodinka a partner. Ste spokojní, cítite od svojich blízkych lásku a podporu. A vy im to samozrejme vRAKate plným priehrští. Rozmaznávate ich a oni rozmaznávajú vás.

Od stredy do piatku vy, čo máte nejaký problém so zazívaním alebo črevami, pozor na to, čo do seba dávate. Presnejšie, čo papáte.

VÁHY
V práci sa vyskytujú rôzne našťastie malé prekážky. Nemusíte vyvinúť veľa úsilia a prekonáte ich. Nedajte sa ale niekým alebo niečím odradiť. Počúvajte svoju intuíciu a bude to dobre. V oblasti lásky a citov je to u vás oveľa lepšie. Prichádzajú nové a nové zoznámenia. Aura, ktorá sa síri okolo vás priťahuje ku vám opačné pohlavie. To je pekné a vám to lichotí. A hlavne láska je pre vás alfa a omega vášho života. Pozor, ale vy zadaní, čo žijete v dobrých a kvalitných partnerstvách. Ukazuje sa tu vaša nevera/rozmyslite si, či to stojí za to. Čo na to hviezdy? Nestojí.

Cez víkend nechoďte na boso, nesadajte si na studené. Jednoducho buďte od nôh v teple. Mohli by ste prechladnúť a to by vám pokazilo pekný víkend.

ŠKORPIÓN
V práci máte už dlhšie problémy. Samozrejme to neplatí pre všetkých škorpiónov. Ale pre tých z vás, ktorých sa to tyká. Obrňte sa ešte na nejaký čas trpezlivosťou. Nič netrvá večne. Tí z vás, ktorí ste si dávali v súkromnom živote minulý týždeň pozor a skôr ste mlčali ako hovorili, tým z vás sa už Klima doma trocha upokojila. Ak nie, nepodceňujte situáciu, môže to byť aj ticho pred búrkou. Či už ste zosobášení alebo len spolu chodíte, hrozia rozpady vo vzťahoch. Prečo? Partner vás jednoducho nechápe.

STRELEC
Tento týždeň ste to vy ktorým šťastie v práci a vo financiách najviac praje. Dalo by sa povedať, že to, čo chytíte do rúk, premeníte na zlato. Teda na úspech. Pravda je taká, že to je nielen o šťastí ale aj o vašej húževnatej práci a úsilí. Teraz žnete úrodu. Nezaspite na vavrínoch. Všetky nápady, rozpracované projekty alebo akékoľvek iné aktivity dotiahnite do konca. Ste neobyčajne šarmantní a milí k opačnému pohlaviu. K tomu vycibrená rétorika z vás robí neodolateľnú bytosť. Využijete to, či nie? To už je naozaj na vás.

KOZOROŽEC
Hlavu máte plnú nápadov, ale nie a nie ich zrealizovať. Hviezdy vám radia, aby ste sa nikam neponáhľali. Nedajte sa vyviesť z rovnováhy, nepodliehajte depresiám a chmúrnym myšlienkam. Skúste si trocha oddýchnuť, vypnite svoj aj tak už príliš preťažený mozog. V láske a v rodine platí to isté. Nebuďte tvrdí k svojim partnerom, oni nemôžu za to, že sa vám momentálne nedarí tak, ako ste zvyknutí. V manželstvách a partnerstvách nastáva akési ochladenie a vám je to jedno. Pozor, to ochladenie by mohlo mať horšie následky, aké si viete predstaviť a potom by vám to bolo veľmi ľúto.

VODNÁR
Vaša neutíchajúca vodnárska aktivita, mnoho energie a dobrodružnosť vám môžu tento týždeň prihrať šťastné náhody v podobe dobrej pracovnej ponuky alebo inej lukratívnej záležitosti. Ak budete pozorní, neunáhlite sa a nepreženiete svoju dobrodružnosť až na kaskadérstvo, tak sa vám tento týždeň vydarí k vašej plnej spokojnosti. V súkromnom živote máte nejaký nepríjemnosti a nezhody. Ale tie momentálne neriešite a robíte veľmi dobre, lebo situáciu by ste mohli namiesto zlepšenia zhoršiť.

RYBY
Pracovne je väčšina z vás na tom vynikajúco. Máte toľko energie, že ju môžete rozdávať. My ostatní vám vôbec nestíhame. Práca vám ide od ruky, všetko sa darí. Ukazuje sa pracovný a kariérny postup. Ak dostanete zaujímavú pracovnú ponuku, prijmite ju. Rysujú sa vám lepšie financie. Môžete skúsiť aj šťastie v tipovaní, šťastena stojí tento týždeň aj pri vás. V láske a v súkromnom živote to máte fajn. Doma je pokojná a láskyplná atmosféra, ktorú vy potrebujete ako soľ.

 

Týždenne horoskopy 5. 10. - 11. 10. 2009

BARAN

Ak zvládnete v pondelok váš temperament a bojovú náladu, tak tento týždeň budete v zamestnaní trhať rekord za rekordom. Pracovne sú vám tieto dni nesmierne priaznivo naklonené, preto ich využite k tomu, aby ste si poistili vašu pracovnú pozíciu. V súkromí vás čaká pohoda a láska v kruhu vašich blízkych. Nezadaní budete mať veľkú šancu stretnúť novú známosť, ktorá by mohla prerásť do vážneho vzťahu. Síce už je po splne vo vašom znamení, no aj tak sa po zdravotnej stránke nebudete cítiť hlavne v závere týždňa moc príjemne. Môže vás pobolievať hlava a z toho vyplývajúca psychická nepohoda vám trochu pokazí víkend.

 

BÝK

Tento týždeň vám v zamestnaní pôjde rovnako, ako ten predchádzajúci. To, čo máte urobiť, si splníte na sto percent, takže sa nič zvláštne nestane, čo by vám mohlo skomplikovať vaše pracovné záležitosti a povinnosti. V osobnom živote sa tak isto nebudú diať žiadne prevratné zmeny, takže si s vašimi najbližšími budete užívať pohodu, ktorá sa od piatku do nedele ešte viac znásobí prílevom silnejších citových prejavov navzájom. V nedeľu si dávajte pozor na podráždenosť, ktorá môže u vás nastať zhoršením vášho zdravotného stavu. Bola by škoda pokaziť si na záver týždňa predchádzajúce pohodové dni nejakou zbytočnou výmenou názorov.

 

BLÍŽENCI

V prípade, že vás v zamestnaní čakajú vážnejšie pracovné povinnosti, snažte sa ich stihnúť vybaviť v pondelok a utorok, lebo od stredy môžete očakávať, že sa všetko obráti a vo všetkom, čo budete robiť, sa stretnete s prekážkami, ktoré vám budú brániť pracovať na plné obrátky. V osobnom, citovom živote a aj v láske je všetko v najlepšom poriadku, preto si doprajte v kruhu vašich priateľov, alebo v spoločnosti vašich partnerov pekný relax, nechajte sa rozmaznávať, ale nezabudnite že to, čo budete dostávať, je pekné aj opätovať. Tento týždeň budete cítiť menšie fyzické zdravotné problémy, preto sa snažte vášmu telu dopriať dostatok odpočinku a relaxujte.

 

RAK

Naďalej sú vám pracovne hviezdy naklonené, takže sa dokážete k svojim pracovným povinnostiam postaviť čelom a zvládate napĺňať ich podľa predstáv vašich nadriadených. Iba v piatok si dávajte viac pozor na únavu z celého pracovného týždňa, lebo by ste sa mohli dopustiť nejakých zbytočných chýb, ktoré by pokazili celkový dojem vašej vykonanej práce. Čaká vás veľmi príjemný víkend, preto si ho naplánujte tak, aby ste ho mohli doma tráviť z vašou rodinou niečím, čo by ste mohli robiť spoločne, lebo po zdravotnej stránke to nebude u vás tak dobré, ako po minulé dni a nebudete sa cítiť na to, aby ste sa mohli zapojiť do niečoho, čo bude od vás vyžadovať fyzickú silu.

 

LEV

Tento týždeň môžete pomenovať jednoznačne ako - úspech. Hlavne v pracovnej oblasti budete vynikať nad všetkými vašimi kolegami vo všetkom. Neexistuje nič, čo by ste nedokázali zvládnuť, alebo vybaviť, tak že si môžete dovoliť aj trochu dať všetkým pocítiť, že ste najlepší. Aj vaša rodina vám dáva veľmi pociťovať, ako vás obdivuje a miluje a vy v nej cítite veľkú oporu a zázemie. Šťastie je vám tak naklonené, že by ste sa po tieto dni mohli pokúsiť aj o tipovanie v nejakej lotérii. Zdravie máte tak isto veľmi dobré, tak to využite a cez víkend sa vyberte do prírody aj s vašimi priateľmi a prežite ho niečím, čo ovlaží nie len vašu dušu, ale aj telo.

 

PANNA

Ste najpracovitejšie znamenie celého zverokruhu, preto to využite hlavne na úplnom začiatku tohto týždňa a urobte maximum všetkého, čo máte za úlohu urobiť v priebehu týchto dní, lebo od stredy sa začnú v práci veci komplikovať a vy to nebudete schopní ovplyvniť, čo by vás len rozladilo a túto náladu by ste mohli preniesť aj do vášho súkromného života, čo by nebolo veľmi dobré, lebo v podstate máte doma všetko tak, ako vám to vyhovuje. Všetko funguje, vaša rodina je na vašej strane vo všetkom, a tak by si nezaslúžili, ak by mali z vašej strany pociťovať napätie za niečo, za čo nemôžete ani vy, ale ani oni. Zvoľte si každý deň príjemnú prechádzku pred príchodom domov, určite vám zlepší náladu. Aj váš zdravotný stav vás v prechádzkach podporí, lebo ho máte veľmi dobrý.

 

VÁHY

Konečne sa po tieto dni môžete s elánom a v maximálnej pohode pustiť do vašich záležitostí spojených s vašimi pracovnými povinnosťami. Váš zmysel pre detaily ešte zvýrazní pracovné výkony, ktoré budú obdivovať aj vaši kolegovia. Budete sa z výsledkov vašej práce tešiť a o tento dobrý pocit sa podelíte aj s vašimi partnermi, či priateľmi, alebo rodinou. V piatok a sobotu si spoločne užite zábavu, uvoľníte sa a nebojte sa aj trochu viac jašenia ako ste zvyknutí. Ste vo vynikajúcej psychickej pohode a fyzickej kondícii. No nedeľu využite skôr na načerpanie nových síl a elánu do nového týždňa a doprajte si leňošenie.

 

ŠKORPIÓN

Vo vašom prípade sa nič nové nedeje a naďalej vaša snaha pracovať a podávať tie najlepšie výkony, ostáva iba v rovine snaženia. Akoby bolo okolo vás všetko zakliate a ešte aj vaši kolegovia sa k vám po tieto dni nesprávajú moc prívetivo. Preto aj tento týždeň sa obrňte trpezlivosťou, no hlavne si dávajte pozor na svoje reakcie, ktorými by ste si mohli veľmi poškodiť. To isté platí aj vo vašom súkromnom živote. Nedajte sa vtiahnuť do debát vážneho charakteru, lebo vaše reakcie by mohli byť neadekvátne a ich následky veľmi nepríjemné. Našťastie máte veľmi dobrý váš zdravotný stav, preto choďte do fitcentra, kde bez následkov môžete zo seba dostať prebytočnú energiu.

 

STRELEC

V práci vás tento týždeň čaká niečo nové. Buď podpísanie nejakej novej zmluvy, alebo ponuka práce do zahraničia. No v každom prípade to je niečo veľmi pozitívne. Ste očarujúci a okúzľujúci, čo pociťujete v obdivných pohľadoch vašich kolegov, ale aj v súkromí od vášho blízkeho okolia. Vaši partneri sú k vám veľmi pozorní a milí, prejavujú vám veľkú náklonnosť ako po citovej, tak aj po fyzickej stránke. Proste máte pred sebou vynikajúci týždeň, tak neváhajte a vychutnajte si jeho každú minútu. Aj váš zdravotný stav vám k tejto pohode prispieva svojim dielom, lebo sa cítite veľmi dobre.

 

KOZOROŽEC

Máte plno nových pracovných nápadov, ktoré sú vynikajúce, ale bude lepšie, ak si ich zatiaľ odložíte na priaznivejšie obdobie na ich realizáciu. Ak by ste sa ich pokúšali teraz uviesť do praxe, stretali by ste sa s nepochopením a prekážkami. To by vám určite na dobrej nálade nepridalo, čo by mohlo ešte viac zhoršiť už aj tak dosť studenú atmosféru, ktorá po tieto dni ovláda váš osobný život. Nechajte veci tak, ako sa dejú a nesnažte sa ich meniť, ani do nich nejako zasahovať. Všetko občas potrebuje svoj čas, aby sa napokon úspech dostavil podľa vašich predstáv. Ste zdravotne na tom veľmi dobre, preto sa zoberte niekam, kde budete môcť byť sami a venovať sa niečomu, čo vás baví. Vaši partneri vám to určite nebudú vyčítať.

 

VODNÁR

Tieto dni nového pracovného týždňa môžete pokojne robiť bez stresov a napätia. Vo vašom zamestnaní sa nebude diať nič, čo by si vyžadovalo od vás zvýšenú pozornosť alebo nasadenie. Zvoľte si také pracovné tempo, aké vám bude vyhovovať. Stihnete dokončiť všetky úlohy, ktoré vám vaši nadriadení uložili. Doma sa snažte radšej robiť veci, ktoré dokážete urobiť samostatne, lebo ak by ste sa pokúšali byť nápomocný vašim partnerom, mohli by ste za svoju snahu byť odmenení hubovou polievkou. Doprajte sebe, ale aj vašim blízkym trochu priestoru, veď o nič nejde. Občas každý potrebuje byť chvíľu iba sám so sebou. Máte veľmi dobrý zdravotný stav, tak si naplánujte dlhé prechádzky v prírode.

 

RYBY

V prvej polovici pracovného týždňa sa vám bude zdať, že sa vám v zamestnaní nedarí, ale to sa zmení v jeho druhej polke. To, čo zameškáte na začiatku týždňa, hravo dobehnete v jeho závere. To isté sa bude odohrávať aj vo vašom citovom a osobnom živote, tak že to neberte tragicky. Ťažký začiatok, ľahký a o to úžasnejší záver. Už od stredy môžete začať plánovať a pripravovať pre vašich partnerov, či partnerky víkend plný lásky, nehy a prejavov vašej náklonnosti k nim. Skúste ich prekvapiť v tejto oblasti niečím vzrušujúco netradičným. Určite za to budete náležite odmenení. Zdravotne ste na tom ozaj veľmi dobre, tak prečo by ste si to všetko nemohli užívať niekde iba vo dvojici a do sýta.

 

Týždenne horoskopy 28. 9. - 4. 10. 2009

 

4.10.o 7.13 hod SPLN v Baranovi

Luna je jemná a rodinná a baran je ohnivý a tvrdohlavý. Prinesie nám výkyvy nálad, budeme citlivejší a podráždenejší. Ovplyvní najmä tých z nás, čo sme citlivejší. Zachovajme hneď od rána pokoj a rovnováhu. Nedajme sa strhnúť k slzičkám a k hnevu. Neriešme tento deň rodinné problémy aj pracovné aktivity odložme na neskoršie. Môže nás pobolievať hlava.

 

BARAN

Tento týždeň sa po predošlom, tak trochu pre vás pracovne menej priaznivejšom, opäť môžete s plnou chuťou pustiť do všetkého, čo máte v pláne, alebo ako povinnosť urobiť pre vášho zamestnávateľa. Práca vám pôjde od ruky veľmi dobre z čoho budete aj vy mať príjemný pocit. Tento pocit si prenesiete aj do svojho osobného a citového života, čím urobíte radosť svojim blízkym a priateľom. Užite si spoločne letné dni babieho leta v lone prírody pri opekačke alebo zbieraním húb. Spojíte tak príjemné s užitočným. V úplnom závere tohto týždňa, v nedeľu, nastáva spln mesiaca práve vo vašom znamení, preto si dávajte väčší pozor na precitlivelosť a z nej vyplývajúcu podráždenosť a nervozitu, čo by sa mohlo prejaviť na vašom zdravotnom stave, bolesťami hlavy, nespavosťou a pre tých senzibilnejších aj silnejšími migrénami.

 

BÝK

Tak ako v minulom týždni, aj v tomto bude u vás všetko prebiehať veľmi podobne. Vaše pracovné nasadenie bude v medziach normálu, čo znamená, že sa môžete v pohode venovať svojim povinnostiam a zvládnete ich. Nápady na nové projekty si odložte na trochu priaznivejšie obdobie, ktoré vám pomôže ich aj realizovať. V rodinnom kruhu alebo medzi priateľmi bude tak isto všetko v rámci vašich zabehnutých koľají, iba vo štvrtok a piatok si dávajte väčší pozor na výkyvy vašich citov a nálad, aby ste v úplnom závere vášho v podstate pohodového týždňa neboli vystavení nepríjemnej konfrontácii s ľuďmi, na ktorých vám záleží, čomu by výdatne dopomáhal aj spln mesiaca, ktorý nastane práve v nedeľu a bude ovplyvňovať vašu psychiku. Ak budete cítiť, že máte v sebe až priveľa energie, skúste ju použiť na niečo pozitívne, napríklad okopávaním vašej záhrady. Fyzicky na tom ste veľmi dobre tento týždeň.

 

BLÍŽENCI

V pracovnej oblasti už opäť cítite pevnú pôdu pod nohami, preto sa môžete smelo pustiť do všetkého, čo je spojené z vašim zamestnaním. Môžete rozbehnúť aj nové projekty, alebo rozšíriť vaše pracovné aktivity. Ak sa do realizácie týchto záležitostí pustíte hneď na začiatku týždňa, snažte sa hovoriť iba vecne a stručne k danej pracovnej téme, lebo hrozí, že by ste pri vašej, pre vás tak typickej črte veľa hovoriť, mohli dosiahnuť opačný efekt. Váš súkromný a rodinný život tento týždeň bude prebiehať pokojne a pohodovo. Od piatku si tak isto dávajte trochu pozor na to, čo poviete v kruhu vašich blízkych a priateľov, lebo budete mať tendencie provokovať a dráždiť svojimi slovami, čo by v závere týždňa mohlo viesť k priamej a nie príliš peknej výmene názorov. Zdravotne ste na tom výborne aj po tieto dni, tak to využite na zlepšenie si vašej telesnej kondície.

 

RAK

Váš profesionálny život je naďalej v poriadku. Svoje pracovné záležitosti zvládate na jednotku, za čo v očiach vašich kolegov a nadriadených získavate plusové body a upevňujete si svoju pozíciu. V rodinnom, či partnerskom živote cítite pohodu, aby ste ju aj naďalej udržali, treba si od štvrtka dávať trochu pozor na to, aby ste sa niečím nedotkli citov vášho partnera alebo partnerky, lebo v piatok by ste z toho mohli byť veľmi rozladení a podráždení, čo by ste preniesli aj na svoje blízke okolie a v takomto rozpoložení by ste mohli prežiť zostávajúce dni tohto týždňa. Doprajte si preto každý deň príjemnú prechádzku v prírode, ktorá vám určite pomôže nabrať pozitívnu energiu. Váš zdravotný stav je v tieto dni vynikajúci, tak si ho užite aktívnou činnosťou.

 

LEV

Znova ste kráľom situácie, preto sa môžete opäť ujať svojej pracovnej funkcie tak, ako je to vám vlastné a prebrať iniciatívu. Vaši kolegovia to ocenia, lebo vaše organizačné schopnosti im pomôžu k rýchlejšiemu dokončeniu prác, ktoré majú vo svojej náplni. Možno budete na začiatku týždňa cítiť určitý vnútorný nepokoj a nespokojnosť s tým, ako veci napredujú, ale je to ozaj iba váš subjektívny pocit, preto sa snažte neprenášať to do vášho okolia. Či už ide o vaše pracovisko ,alebo vašu rodinu. Všetko, čo sa teraz okolo vás deje, je v pohode a v poriadku. Máte opäť všetko pevne vo svojich rukách, preto môžete byť spokojní. K tejto spokojnosti vám prispieva aj váš výborný zdravotný stav.

 

PANNA

Pomaly, ale o to iste, vaša krivka pracovného nasadenia stúpa a pre vás to znamená možnosť sa opäť venovať práci so sto percentným nasadením, aké dokážete predviesť iba vy. Vášmu pracovnému tempu dokáže len málokto stačiť a udržať s ním krok, preto buďte v dobrom zhovievaví ku kolegom, ktorí svoju prácu síce vykonávajú tak isto svedomito, len nedokážu vyvinúť také obrátky ako vy. Vo vašej rodine je opäť všetko tak, ako ste si to naplánovali a jej chod sa riadi vašimi predstavami. Ako na každé znamenie zverokruhu, tak aj na vaše, hlavne v závere týždňa, bude vplývať spln mesiaca, čo aj vás bude zvádzať k väčšej popudlivosti v komunikácii, preto sa snažte zachovať pokoj a rozvahu. Využite ešte stále veľmi teplé slnečné dni a nabite sa pozitívnou energiou. Môžete tak urobiť pri pekných dlhých výletoch. Váš dobrý zdravotný stav vám to umožňuje.

 

VÁHY - váš zmysel pre estetično, krásu a harmóniu, ktoré sa snažíte vkladať do vašej pracovnej činnosti, bude tento týždeň vo vás potlačený do úzadia kvôli tomu, že vaša jemná povaha bude veľmi citlivo vnímať určité napätie, ktoré bude okolo vás na vašom pracovisku. No neoslabí to vašu schopnosť vykonávať si pracovné povinnosti zodpovedne a poctivo. To napätie budete pociťovať aj v kruhu vašich blízkych. Hlavne ku koncu týždňa, čo vás môže dostať do pozície, keď budete cítiť v duši smútok a melanchóliu. Je to už spomínaným vplyvom splnu mesiaca na konci týždňa, ktorý bude robiť ľudí voči sebe podráždenejšími s nutkaním voči sebe ,,bojovať,, .Preto si hlavne počas víkendu naplánujte svoj voľný čas tak, že ho prežijete v spoločnosti dobrej knihy, alebo pri počúvaní príjemnej hudby. Napokon, aj keď vám vaše zdravie bude dobre slúžiť, nič sa nestane, ak doprajete svojmu telu trochu viac odpočinku a relaxácie.

 

ŠKORPIÓN

Vo vašom prípade by bolo najlepšie si tento týždeň vybrať voľno od vášho zamestnávateľa. Vaša vášnivá a temperamentná povaha by sa v tieto dni mohla prejaviť v plnej sile, ale v negatívnom slova zmysle. Nech by ste sa snažili pracovať ako len najlepšie viete, vaša snaha by sa míňala účinkom, z čoho by ste boli veľmi podráždení a nervózni a v takomto rozpoložení by ste mohli urobiť alebo povedať niečo, čo by mohlo mať pre vás až zničujúce profesionálne následky. V osobnom živote to máte o niečo lepšie, ale aj tam vám hrozia ostrejšie výmeny názorov, ktoré by mohli na dlhšiu dobu zanechať medzi vami a vašimi blízkymi dlhodobejšie negatívne vibrácie. Využite preto váš veľmi dobrý zdravotný stav a fyzickú kondíciu, ktorá vám pomôže vašu veľkú energiu dostať zo seba von nejakým silovým športom.

 

STRELEC

Riziko, ktoré vás tak vzrušuje skoro v každej oblasti vášho života, môžete preniesť aj do vašej práce. Môžete si dovoliť experimentovať, alebo zavádzať novátorstvo na pôde vášho profesionálneho života. Občas v správny čas sa zariskovať oplatí, čo vo vašom prípade je v poriadku, lebo presne poznáte hranice, kam až si v tejto oblasti môžete dovoliť zájsť. V rodinnom kruhu cítite podporu a lásku, priatelia vašu spoločnosť vyhľadávajú, lebo vedia, že im dokážete svojou prítomnosťou spestriť a obohatiť vaše spoločné aktivity, či už športovým vyžitím, alebo posedením pri dobrom moku, kde ich dokážete pobaviť svojimi historkami, ale aj múdro poradiť. Tešte sa zároveň aj z vášho vynikajúceho zdravotného stavu.

 

KOZOROŽEC

Aj v tomto týždni ste naďalej na rovnakej úrovni v pracovnej oblasti ako minulý týždeň. To znamená, že vaša túžba pracovať, je silnejšia ako schopnosť vykonávať samotnú prácu. Preto nerobte nič nasilu, lebo by vás to len znervózňovalo a znechucovalo, čo by mohlo mať za následok, že by ste mohli stratiť aj to, čo ste si do teraz svojou prácou nadobudli. Tak isto aj v osobnom živote si dávajte pozor na slová, ktoré budete smerovať na vašich partnerov, lebo aj na vás, ako na ostatné znamenia, bude hlavne na konci týždňa pôsobiť veľmi silný a bojovne nabitý spln, a tak je možné ,že by ste pod jeho vplyvom mohli povedať alebo urobiť niečo, čo by sa už nedalo vziať späť a mohlo by to aj na stálo uzavrieť alebo ukončiť všetko to pekné, čo ste si doposiaľ spolu budovali. Nech je pre vás oporou váš výborný zdravotný stav, z ktorého môžete čerpať elán a energiu.

 

VODNÁR

Máte aj tento týždeň priaznivo naklonený vašim pracovným záležitostiam. Predsa len, radšej sa v zamestnaní moc neprepínajte a zvoľte skôr pokojnejšie tempo. Stihnete všetko, čo máte v tento týždeň urobiť aj bez toho, aby ste museli vynaložiť väčšiu námahu. V partnerskom, osobnom, či mileneckom vzťahu je všetko tak, ako má byť a práve preto treba dávať pozor nato, aby váš jazyk nebol viac ostrejší, ako je potrebné a únosné. A opäť sa to aj u vás prejaví hlavne v závere týždňa, ktorý je pre všetky znamenia v tejto záležitosti rovnaký. Vo vašom prípade je možno výhoda, že sa nebudete tento týždeň po zdravotnej stránke cítiť na sto percent fit, preto cez víkend radšej zostaňte v posteli pod teplou prikrývkou a oddávajte sa slastnému nič nerobeniu. V tomto prípade je na mieste príslovie, že kto nič nerobí ,nič nepokazí.

 

RYBY

Nemusíte chytať hneď paniku z toho, že sa vám po tieto dni tohzo týždňa nedarí v práci, ako ste si za posledné týždne zvykli. O nič nejde. Proste si vaše ,,šťastíčko,, vybralo na toto obdobie len oddychový čas. V konečnom dôsledku máte aj vy nárok na chvíľu si odpočinúť a na pár dní vystúpiť z toho pracovného kolotoča, v ktorom ste sa viezli dosť dlhý čas. Treba sa venovať aj vášmu zdravotnému stavu a dovoliť vášmu telu aj psychike regeneráciu a načerpanie nových síl v kruhu vašej rodiny alebo v spoločnosti vašich partnerov, ktorý vám ochotne budú po ruke a veľmi radi vám pomôžu dostať sa znovu do pohody, alebo vám iba tak robiť spoločnosť, a tak vám spríjemňovať tieto dni.

 

Týždenne horoskopy 21.9.-27.9.09

BARAN

Ak ste minulý týždeň v práci urobili všetko, čo ste mali a pustili ste sa do nových projektov, tak tento týždeň sa snažte iba o to, aby ich priebeh a pokračovanie prebiehalo hladko. Zbytočne sa nesnažte do nich zasahovať, alebo ich posúvať k čo najrýchlejšej realizácií, lebo by ste mohli dosiahnuť opačný efekt, čo by ste určite nechceli. Len by vás to rozladilo a toto rozladenie by ste preniesli aj na vašu rodinu a priateľov. Nechajte po tieto dni všetko plynúť tak, ako to ide, či už v pracovnom alebo osobnom živote. Všetko je to tak, ako má byť. Po zdravotnej stránke sa cítite naďalej veľmi dobre, preto si doprajte do sýta športových aktivít podľa chuti.

 

BÝK

Aj tento týždeň sú vám hviezdy naklonené, preto môžete naďalej vaše pracovné záležitosti smerovať k ich úspešnému zavŕšeniu a zároveň sa pustiť do nových. Všetko sa vám bude dariť, aj keď ešte stále to nie je také, ako by ste si to vy vedeli predstaviť. Cítite, že máte ešte dosť rezerv, ale tento týždeň pre vás platí, že pomaly ďalej zájdeš.

Nemusíte sa obávať, nič vám neutečie a o nič neprídete. Obdobie tohto týždňa môžete v pokoji a pohode prežiť aj v úzkom kruhu vašej rodiny, alebo medzi priateľmi pri peknom posedení, alebo spojte príjemné s užitočným a pozvite blízkych do prírody na prechádzku, alebo si spolu zašportujte. Vaša zdravotná stránka vás ako aj minulý týždeň v tom podporuje.

 

BLÍŽENCI

Ani tento týždeň to nebude lepšie ak ide o vaše pracovné záležitosti. Vaše snaženie naďalej ostáva len na úrovni snaženia. Neostáva vám nič iné, iba sa obrniť trpezlivosťou a snažiť sa nenarobiť okolo seba chaos a paniku. Berte to s nadhľadom, sú obdobia, keď sa proste v zamestnaní nedarí. Doma to je rovnaké ako po minulé dni, preto nechajte chod vašej rodiny na starosť svojej partnerke či partnerovi. Len by ste sa im plietli pod nohy a boli by z vašej snahy podráždení. Nemusíte sa obávať, dokážu zvládnuť všetko aj bez vašej pomoci. Ak už ozaj neviete, kde by ste mali využiť vašu nahromadenú energiu, tak ju vyventilujte pri športe. Vaša zdravotná situácia vám to dovoľuje.

 

RAK

Ste jednoducho na šťastnej vlne, a tak to je aj tento týždeň. V zamestnaní vám ide práca od ruky, nie je nič, čo by vám dokázalo zabrániť dokončiť všetko, čo ste začali. Ak máte nejaký nápad, ktorý by vám a vašim kolegom dokázal spríjemniť alebo uľahčiť prácu, predostrite ho vašim nadriadeným, určite nebudete odmietnutí. V kruhu vašej rodiny sa tak isto budete cítiť naďalej príjemne, možno až na stredu a piatok, kde sú možné určité citové výkyvy a disharmónia. No v podstate máte pred sebou veľmi úspešné dni v každej oblasti vášho života. Tak isto aj vaša zdravotná stránka vám tento pocit umocní, lebo aj v nej sú vám hviezdy naklonené.

 

LEV

Tak ako minulý, aj tento týždeň sa bude niesť podľa rovnakej šablóny. V práci sa budú diať veci, ktoré ako by sa vás netýkali. No nebude to preto, že by vás vaši kolegovia ignorovali alebo vás obchádzali. Budete sa proste cítiť, akoby sa vám to všetko, čo sa okolo vás deje, po tieto dni iba snívalo. Nemusíte robiť paniku, len ste v období, keď sa pracovne neviete naštartovať tak, ako by ste chceli. Vaše žezlo ešte aj tento týždeň prenechajte v rukách vašich partnerov a neobávajte sa, že by nezvládli povinnosti, ktoré sú spojené s riadením domácnosti. Oddychujte a ak máte radi aktívny oddych, vyberte sa do prírody na prechádzku. Ste vo výbornej zdravotnej kondícii.

 

PANNA

Pondelok a utorok je pre vás ešte pracovne rovnaký, ako bol minulý týždeň, no od stredy môžete očakávať mierne zlepšenie. Ale aj to už nech je pre vás znamením, že sa veci začínajú hýbať k lepšiemu a vy sa budete môcť opäť postupne zapájať do pracovného procesu, tak ako je to pre vás príznačné. Aj v rodinnom kruhu sa začínajú vzťahy dostávať do normálu a vy aj v tejto oblasti vášho života pomaly preberáte opraty. Ale predsa len, ešte prijmite po tieto dni pomoc vašich blízkych, lebo potrvá ešte chvíľu kým sa všetko ustáli tak, aby ste boli úplne schopní samostatne zvládať všetky rodinné situácie. Zdravotne na tom ste veľmi dobre, preto si môžete dovoliť podľa vašej chuti aj zašportovať alebo inak sa fyzicky realizovať.

 

VÁHY

Ste jedno z mála znamení, ktoré sa môže tešiť aj z tohto týždňa. Váš zamestnávateľ má z vašej práce príjemný pocit a vy sami sa cítite tak, že dokážete vykonať všetko, čo sa vám zadá ako pracovná úloha. Využite tieto priaznivé dni k tomu, aby ste si vybudovali do budúcna lepšie pracovné zaradenie a ohodnotenie. V súkromnom živote to máte tak isto dobré. Preto nerobte nič, čím by ste si túto pohodu komplikovali, a to hlavne v stredu, kde je možné, že budete mať pocit nenaplnenosti. Je to iba váš subjektívny pocit. Všetko je v absolútnom poriadku. Po zdravotnej stránke ste tak isto na tom výborne, tak že nemáte dôvod sťažovať sa. Užite si príjemný týždeň.

 

ŠKORPIÓN

Pracovná oblasť vášho života je veľmi podobná ako v minulý týždeň. Preto sa radšej nesnažte míňať vašu energiu, lebo by to bolo ozaj iba plytvanie. Snažte sa v práci len o to, aby ste svojim konaním nepokazili to, čo ste si do teraz vybudovali. Váš úmysel, aj keď akokoľvek dobre myslený, by sa nemusel stretnúť s pochopením vašich kolegov. Ideálne pre vás by bolo tento týždeň, vybrať sa niekde na chatu, kde by ste boli iba sami zo sebou, lebo ani v osobnom živote nebudete mať na ružiach ustlané. Sú možné škriepky, nervozita a podráždenie. Napokon trochu samoty v lone skoro jesennej prírody nikomu neuškodí, skôr naopak.

 

STRELEC

V práci nemusíte robiť nič naviac ako ste robili do teraz. Tento týždeň nechajte vaše pracovné povinnosti tak, ako idú a tak, ako vy aj vaši nadriadení budete spokojní. Môžete byť v absolútnej pohode, vaše postavenie v zamestnaní je pevné a stále. To isté platí aj o vašom osobnom a citovom živote. Asi nebudete prekypovať veľkou túžbou vyznávať lásku a prejavovať nežnosti svojim partnerom, no aj napriek tomu bude medzi vami vládnuť príjemná atmosféra, dobrá nálada a porozumenie. Váš zdravotný stav po tieto dni nebude tak dobrý ako ste zvyknutí, preto by ste mu mali venovať zvýšenú pozornosť a dopriať si oddych, aby ste načerpali dostatok nových síl.

 

KOZOROŽEC

Neriešte v zamestnaní veci, ktoré si vyžadujú veľké psychické sústredenie alebo fyzickú námahu. Ešte stále vám hviezdy neprajú až tak, aby ste vašu prácu mohli vykonávať na sto percent. Hlavne v stredu budete cítiť plnú silu prekážok a stagnácie. Cítite už síce zlepšenie, ale je pred vami ešte určité obdobie, aby ste sa cítili po pracovnej stránke úplne spokojní. Vo vašom súkromí vás vaši partneri podporujú vo všetkom, preto k nim buďte milí a pozorní. Vrátia vám to svojou starostlivosťou o vás, keď vám budú pomáhať dať si do poriadku váš zhoršený zdravotný stav, napríklad uvarením dobrého čaju s medom.

 

VODNÁR

Každým novým týždňom sa vaša situácia, či už v profesionálnom alebo citovom živote, zlepšuje. Cítite, ako vám narastá chuť do práce a ste plný elánu dokázať vašim kolegom aj nadriadeným, že v tom, čo robíte, ste najlepší. Žiadna prekážka vám nezabráni dosiahnuť váš cieľ. Vaša rodina má z vás radosť, lebo značnou mierou svojou dobrou náladou prispievate k jej pohode a spokojnosti. Užívajte si tieto pre vás slnečné dni v kruhu najbližších, pozvite si svojich priateľov a strávte s nimi príjemné chvíle. Môžete sa pokúsiť aj o šťastie v lotérii. Zdravotne ste na tom tak isto veľmi dobre, takže vám nič nebráni, aby ste sa po tieto dni stále usmievali a šírili tak okolo seba dobrú náladu.

 

RYBY

Je pre vás veľmi príjemný ten pocit, že už dlhú dobu plávate v pokojných vodách. Inak to nebude ani tento týždeň. Je radosť s vami pracovať, máte plno dobrých nápadov, viete si prácu rozložiť tak, že ju v pohode stíhate dotiahnuť do úspešného konca a ešte aj kolegom pomôcť a poradiť. V osobnom živote to po tieto dni máte rovnako pokojné ako minulý týždeň. V stredu sa budete možno cítiť trochu smutnejší alebo citovo nenaplnení, no tento pocit bude vo vás iba v tento deň. No už od štvrtku až do konca týždňa budete pociťovať prílev lásky k ľuďom a od nich smerom k vám. Vyberte sa z vašim partnerom, či partnerkou do divadla, alebo navštívte nejaké kultúrne podujatie. Spoločne prežijete príjemný zážitok. Budete sa cítiť výborne aj po zdravotnej stránke.

 

Týždenne horoskopy 14.9.-20.9.09

 

18.9. o 19.47 hod. je NOV v znamení PANNA. PANNA sú citlivé na zažívanie a črevá. Preto sa počas novu odporúča všetkým pannám alebo aj nám ostatným, ktorí sme precitlivelí na túto oblasť dopriať svojmu telu malú očistu. Ideálne by bolo piť v tento deň len čistú vodu. Kto z nás to nezvládne, tak aspoň jesť ľahké jedlá nezaťažujúce organizmus.

BARAN

Trpezlivosť ruže prináša a vo vašom prípade je to vo forme návratu na stratené pozície, či už v pracovnom alebo osobnom živote.

To, čo ste si museli po minulé týždne odopierať, si môžete teraz vychutnávať plnými dúškami. V zamestnaní môžete uplatniť vašu nápaditosť a kreativitu, alebo pomôcť kolegom v riešení ich pracovných záležitostí a problémov. Dostane sa vám za to od nich uznanie. Vašej rodine a priateľom doprajte, aby si vás do sýta užili. Určite máte čo doháňať, keď ste po minulé dni museli svoj marsovský temperament a bojovnosť krotiť. V tom vám bude nápomocná aj vaša zdravotná stránka, ktorá vás tento týždeň bude napĺňať elánom a vitalitou. Ale všetko treba robiť s mierou, aby ste v nedeľu cítili len príjemnú únavu z celého úspešného týždňa, inak je možné, že vás bude bolieť hlava a z toho vyplývajúce psychické podráždenie.

 

BÝK

Tento týždeň sa v práci môžete realizovať oveľa viac, ako ten minulý, aj keď to ešte stále nie je to, čo by ste chceli a na čo ste zvyknutí. Môžete si pomaly začať dokončovať vaše pracovné povinnosti, ktoré ste si preniesli z predošlých nie príliš na prácu prajných dní. Určite ich máte dosť, čo je dobré, lebo tieto hviezdy sú vám naklonené viac po pracovnej stránke, ako po súkromnej. Hlavne v stredu si dávajte pozor aby ste svojim slovom, či počinom, vnútorne nezranili, alebo nejako inak citovo neublížili niekomu, na kom vám veľmi záleží, lebo by to mohlo zanechať trvácne následky. Po tieto dni sa budete cítiť veľmi dobre po zdravotnej stránke, tak to využite a venujte sa radšej zušľachťovaniu a skrášľovaniu vášho domu a jeho okolia. V nedeľu večer za to budete svojim parterom, či partnerkou sladko odmenený.

 

BLÍŽENCI

Asi sa cítite podráždení a znechutení za tieto posledné týždne. Cítiť v sebe toľko originálnych nápadov a nemôcť ich zrealizovať. Vedieť, že ich uvedenie do praxe by prinieslo tak veľa osohu, ale nejde to, lebo ste sa dostali do vleku, v ktorom nech sa snažíte ako najlepšie viete, vždy sa stane niečo, čo vaše pracovné plány zhatí alebo prekazí. Tento týždeň to nebude o nič lepšie. V osobnom, či rodinnom živote to bude o niečo lepšie, ale aj tu si dávajte hlavne pozor na všetko, čo poviete. Tieto dni je pre vás veľmi vhodné najskôr dva krát merať a až potom rezať. Vaša zdravotná stránka je na vrchole svojich možností, preto to využite a urobte si športovo rekreačné dni. Utužíte si svoje zdravie, vyventilujete vašu hlavu a naberiete kondíciu

 

RAK

Tieto posledné týždne prežívate ako veľmi úspešné obdobie a v tomto duchu vám bude ubiehať aj tento. Vaše pracovné nasadenie vám vyhovuje, výsledky máte výborné a cítite zo strany kolegov obdiv a uznanie. Tieto isté pocity, ale určite o to viac intenzívnejšie, budete prežívať v kruhu vašich najbližších priateľov a rodiny. Najsilnejšie by ste to mali vnímať v strede týždňa, čo bude pre vašu tak silne rodinne založenú dušičku ako hojivý balzam. Odvďačte sa im za to vytvorením domácej pohody rodinného tepla, aké dokážete vytvoriť iba vy. V sobotu a nedeľu si doprajte oddych, lebo po zdravotnej stránke sa nebudete cítiť tak v pohode, ako by vám vyhovovalo.

 

LEV

Vašich nasledujúcich sedem dní sa dá charakterizovať jedným slovom - pokoj. Máte za sebou v zamestnaní veľmi úspešné a plodné obdobie, preto si môžete dovoliť vypustiť zo pár dní to veľké pracovné nasadenie a dopriať si menší odpočinok. Máte veľkú zodpovednosť za svojich kolegov, ale aj za svoju rodinu, preto je potrebné, aby ste mali aj dostatočný čas načerpať nových síl, tak ako fyzických, tak aj psychických. Dovoľte vašim blízkym, aby vám teraz oni pomohli a neberte to ako prejav vašej slabosti, či neschopnosti. Chcú vám tým len dokázať, ako si vážia to, čo pre nich všetko robíte. Aj vašu zdravotnú stránku zverte do rúk niekoho kto vám ju pomôže dostať opäť do normálu.

 

PANNA

Ak ide a špeciálne u vás o pracovné záležitosti, vaša trpezlivosť je už v konečnej fáze. Preto je veľmi dôležité, aby ste si ju dokázali na tento týždeň rozložiť tak, aby vám vydržala až do jeho konca. Vaša vládnuca planéta Merkúr je ešte po tieto dni v zlom spojení s Plutom, čo z vás robí nesústredených, podráždených a hašterivých ľudí. Ale potešujúca správa pre vás je, že už od budúceho týždňa sa váš Merkúr dostane spod týchto vplyvov a vy sa môžete tešiť, že sa opäť budete môcť naplno pracovne realizovať. Nezabudnite si trpezlivosť ušetriť aj pre vašich najbližších, lebo aj v rodinnom kruhu vám ešte tento týždeň hrozia nedorozumenia a hádky. To všetko sa bude odrážať na vašej psychike a z toho môžete mať aj zdravotné problémy a celkovú fyzickú nepohodu.

 

VÁHY

Ak ste v predošlé, pre vás v zamestnaní, veľmi priaznivé týždne využili na sto percent, tento týždeň si môžete dovoliť trochu poľaviť a vyhrievať sa na výslní vašich pracovných úspechov. Zaslúžite si to. Napokon treba aj oddychovať, aby ste dali možnosť vášmu telu, ale aj psychike možnosť na regeneráciu a naberanie nových síl do ďalšieho pracovného nasadenia. Doprajte aj vašim blízkym a rodine trochu voľnosti a samostatnosti, veď napokon ani vám neuškodí venovať sa na chvíľu iba sebe samým. Tento týždeň sa venujte viac svojmu zdravotnému stavu. Odpočívajte čo najviac, dodajte vášmu telu podporné prostriedky, ako sú vitamíny a snažte sa nezaťažovať váš organizmus niečím fyzicky či psychicky náročným.

 

ŠKORPIÓN

Tento týždeň nech budete robiť čokoľvek, vaša snaha v pracovnom prostredí bude na bode mrazu. Proste vám to v zamestnaní nepôjde, aj keď budete chcieť, ako najlepšie viete. Zato na poli osobného a súkromného života to bude úplne naopak. Tento týždeň budete obzvlášť vyžarovať zo seba až živočíšnu príťažlivosť, čo určite ocenia vaši partneri, či partnerky. A ako bonus k tomu je pre vás veľmi dobrá fyzická kondícia. Pre tých, ktorí sú voľní jedna dobrá rada. Veľmi dobre si premyslite koho si po tieto dni zvolíte za spoločníka, či spoločníčku, aby vám tieto dni plné hier a pôžitkov nepokazili prípadné neskôr sa prejavené zdravotné problémy, ktoré by vás mohli vyradiť zo spoločenského života na dlhšiu dobu.

 

STRELEC

Práca vám tento týždeň bude svedčať. Pretože sa cítite v pohode a plní síl. Všetko do čoho sa pustíte v zamestnaní, vám pôjde od ruky. Budete sami zo seba spokojní, keď uvidíte ako sa všetko darí. Stihnete si plniť nie len nové pracovné úlohy, ale zároveň aj záležitosti, ktoré sa vám nepodarilo dokončiť za obdobie, ktoré nebolo naklonené pracovnej oblasti. Tieto dni si radšej predĺžte svoj pracovný čas, čím potešíte vašich nadriadených, lebo v súkromnom živote alebo v citoch to bude pre vás ešte stále také isté, ako po minulé dni. Tešte sa na sobotu a nedeľu, kde aj v tejto oblasti nastane zmena k lepšiemu. Prečo míňať svoju energiu na žabomyšie vojny, keď ju môžete využiť v práci alebo v športovom vyžití. V oboch prípadoch vám to dovolí váš veľmi dobrý zdravotný stav.

 

KOZOROŽEC

Pomaly, ale iste sa vRAKate do normálu a vaše pracovné záležitosti si opäť začínate plniť a triediť podľa dôležitosti. Znovu získavate prehľad a kontrolu vo všetkom, čo sa vašej práce týka, čo ste už začali realizovať od minulého týždňa a to sa prenáša aj do vášho súkromia. Aj tu sa vaši blízki začínajú cítiť vo vašej blízkosti príjemne a v pohode, čo medzi vami ešte v nedávnej minulosti nebolo. Preto aj v rodinnom kruhu nechajte plynúť veci tak, ako idú. Je to tak dobré a do budúcna to dokážete oceniť všetci. K vašej celkovej pohode vám tento týždeň dopomôže aj to, že sa budete po zdravotnej stránke cítiť veľmi dobre a plný elánu.

 

VODNÁR

Aj keď to ešte stále nie je také, ako by ste očakávali, predsa len Jupiter, planéta šťastia a expanzie, ktorý je po celý tento rok usadený vo vašom znamení, po krátkom odmlčaní opäť vplýva na vás, čo pociťujete ako v pracovnom kolobehu vášho života, tak aj v vo vašom súkromnom a citovom živote. Môžete byť pokojní, tento týždeň máte pokojný a pohodový v každej oblasti. Preto aj vy sa snažte túto pohodu preniesť na vašich kolegov, ale aj priateľov a rodinu. A aj keď možno v strede týždňa by ste pociťovali určitú vnútornú nepohodu, preneste sa nad to, lebo v jeho závere sa naopak budete cítiť veľmi príjemne. Aj váš zdravotný stav bude maximálne dobrý po tieto dni, takže sa tešte a užite si ho.

 

RYBY

Ste naďalej na vlne, ktorá vás v zamestnaní posúva stále dopredu. Preto buďte pokojní a nechajte sa ňou unášať. Všetko sa vám darí dotiahnuť do úspešného konca a vaši zamestnávatelia sú s vami spokojní. Naďalej robte tak, ako doteraz a budete náležite odmenení. V citovom živote to trochu tento týždeň bude nie tak, ako by ste si priali, niektorí z vás budú cítiť nedostatočné naplnenie v láske a niektorí z vás sa budú cítiť smutní, ale nemusíte byť z toho rozladení. Aj v tejto oblasti vášho života sa čoskoro začnú diať zmeny k lepšiemu. Tešte sa z naďalej zotrvávajúceho výborného zdravotného stavu.

 

 

Týždenne horoskopy 7.9.-13.9.09

BARAN

 

Tak ako minulý týždeň, aj tento pre vás nie je priaznivo naklonený. Preto hlavne v práci buďte pokojní a rozvážni. Nechoďte hlavou proti múru a pokúste sa svoju akčnosť v sebe držať pod kontrolou. Tento raz by vám to mohlo v zamestnaní spôsobovať nežiaduce reakcie. V rodinnom kruhu alebo medzi priateľmi sa snažte byť skôr poslucháčom a pozorovateľom, ako niekým, kto chce určovať tému rozhovoru, alebo riadiť chod domácnosti, či navrhovať program. Nemuselo by sa to stretnúť s pochopením vašich blízkych a vyvolalo by to medzi vami zbytočné napätie. Z toho všetkého by vás iba viac bolela hlava hlavne v začiatku tohto týždňa. Doprajte si oddych a relaxujte, o nič neprídete. Pracovný rok iba začína.

 

BÝK

Skúste sa v tomto týždni zbytočne neprepínať a v práci, v ktorej sa vám tak po minulé týždne dobre darilo, si rozložte povinnosti tak, aby vás po tieto dni zbytočne nezaneprázdňovala a nezaťažovala, lebo by vás rozladilo to, že ju nedokážete zvládnuť tak, ako ste naučení. Pracujte v tento týždeň tak, aby to, čo ste začali, malo hladký priebeh a vaše ďalšie aktivity spojené z jej skvalitnením si nechajte na priaznivejšie obdobie. Tí, čo z vás máte fungujúce partnerstvá, tešte sa z toho a užívajte si to. Vy ostatní, ktorí by ste chceli nadviazať vzťah, alebo niečo riešiť v citovej oblasti, nechajte to tento týždeň tak, ako to je. Príde lepšie a prajnejšie obdobie na tieto záležitosti.

Dávajte si pozor na prechladnutie hlavne v oblasti hrdla, na ktoré ste dosť citliví. Aj keď sú ešte veľmi teplé dni, predsa len ráno a večer je už dosť chladnejšie.

 

BLÍŽENCI

Ak ste sa v minulý týždeň nechali inšpirovať radou o vzdelávaní sa a naberaní nových inšpirácií štúdiom, či čítaním kníh rôzneho žánru, tak by ste tak mali pokračovať aj tento týždeň. Po tieto dni vám proste nepôjde karta, či už v pracovnom alebo osobnom živote. V práci vám bude všetko padať z rúk a budete skôr zavadzať ako budete užitoční. No nič si z toho nerobte, takéto dni mávame každý. Doma si radšej nájdite tiché a pohodlné miestečko, zoberte si dobrú knihu, alebo si pustite pekný film a nechajte svoju rodinu nech jej pravidelná činnosť a chod ide mimo vášho zasahovania do jej priebehu. Tých pár dní to bez vašej pomoci vydržia. Napokon ani po vašej zdravotnej stránke nebude natoľko v poriadku, aby ste sa cítili v pohode a dokázali sa venovať všetkému tak, ako ste zvyknutí.

 

RAK

Ak v práci cítite pohodu a darí sa vám v nej, tak sa tešte aj tento týždeň. Tieto pocity, ale aj úspech v tom čo robíte, alebo na čom pracujete, budú pokračovať aj po tieto dni tohto týždňa. Naďalej sa môžete tešiť z vami dobre vykonanej práce, možno okrem stredy kedy budete mať pocity, že si vašu snahu v zamestnaní nikto nevšíma. No tieto pocity sú len vaším subjektívnym pocitom. Nie len vaši kolegovia a nadriadení to vedia, ale aj vaša rodina si veľmi cení, čo pre nich robíte a aj vám to dajú najavo. Budete sa cítiť veľmi príjemne aj v ich kruhu a spoločne s nimi alebo v kruhu svojich priateľov si vychutnáte pohodu a radosť zo života. Len treba dávať pozor, aby ste nezabúdali na svoj zdravotný stav a nepreháňali to z jedlom alebo pitím, aby ste si nepokazili túto pohodu žalúdočnými ťažkosťami.

 

LEV

Vo vašom prípade je to už skoro ako opakovanie rovnakej piesne. Aj tento týždeň ste „kráľom“ situácie na každom fronte vášho života. Pracovne ste úspešní aj naďalej a všetko, čo máte rozrobené, je na dobrej ceste k úspešnému zavŕšeniu. Preto sa v pohode môžete pustiť do plánovania a realizácie nových pracovných plánov a aktivít. V kruhu vašej rodiny, ale aj vašich priateľov sa tešíte veľkému obdivu a priazne. Preto aj vy ukážte svoju priazeň a nebojte sa im to vrátiť rovnakým spôsobom. Budete veľmi milo prekvapení, akú odozvu to bude mať. Tak isto naďalej sa budete tešiť dobrému zdraviu a perfektnej fyzickej kondícií. Tak si doprajte aj radosť zo športovania alebo z peknej dlhej prechádzky v prírode.

 

PANNA

Je asi veľmi ťažko si predstaviť, ako vám je, hlavne ak ide o pracovné záležitosti, keď je o vás známe, ako je pre vás táto časť vášho života veľmi dôležitá a vy viete, že sa vám v nej nedarí tak, ako vy chcete a ste zvyknutí. Preto by ste sa mali aj tento týždeň obrniť trpezlivosťou, lebo ani v tieto dni to nebude lepšie. Veľmi to na vás dolieha hlavne po psychickej stránke, čo sa určite odzrkadľuje aj vo vašom súkromnom a citovom živote. Skúste sa ovládať a nevŕšiť sa na vašich blízkych. Oni sa vám snažia tieto dni čo najviac uľahčiť a chodiť okolo vás po špičkách. Sú na vašej strane a cítia s vami. Pokúste sa tento týždeň svoj veľmi dobrý zdravotný stav využiť športovými aktivitami. Urobíte tak niečo dobré pre svoje telo a zároveň dokážete zo seba dostať prebytočnú energiu.

 

VÁHY

Jeden úspešný týždeň za vami a ďalší rovnako úspešný je pred vami. Preto si nenechajte ujsť ani jeden deň a využite každý na upevnenie vášho pracovného postavenia. Všetko, čo urobíte, bude mať veľmi priaznivý ohlas na vašu profesionálnu budúcnosť. Nebojte sa viac zapájať vašu vlastnú predstavu o tom, ako a čo robiť, nepotrebujete si každý krok, ktorý urobíte v práci, odobrovať svojim nadriadeným. Po pracovnej dobe sa nechajte unášať pohodou vo vašom rodinnom kruhu a radujte sa spoločne z toho, ako vám je spolu dobre. Ukážte im, ako vám na nich veľmi záleží a ako ich máte radi, vráti sa vám to v rovnakej miere. Môžete byť spokojní aj po vašej zdravotnej stránke. Budete sa cítiť aj v tejto oblasti veľmi dobre a plní síl, energie a elánu.

 

ŠKORPIÓN

Máte v sebe aj tento týždeň naďalej chuť, optimizmus a elán ako aj minulý robiť všetko s plným nasadením, no tak, ako po minulé dni aj teraz by to bolo mrhanie vzácnou energiou. Hviezdy vám proste nebudú naklonené ani týchto nasledujúcich sedem dní hlavne od pondelka do stredy. Budete sa z toho cítiť v psychickej nepohode, a to následne vo vás bude zvyšovať vašu nervozitu. Preto tak, ako aj minulý týždeň, majte svoje emócie pod kontrolou, aby ste nepovedali niečo, čo by vás neskôr mohlo mrzieť. Túto radu si vezmite k srdcu aj ak pôjde o vaše súkromie. Berte to z nadhľadu ako určitú daň za nastávajúce obdobie, ktoré vám vynahradí všetko, čo ste si museli odopierať. Dlhá prechádzka v prírode vám prospeje a zvládnete aj náročnejšiu túru, nakoľko ste po zdravotnej stránke na tom veľmi dobre.

 

STRELEC

Ak vám to vaše zamestnanie alebo váš zamestnávateľ umožní, vyberte si voľno a svoje pracovné povinnosti prenechajte na svojich kolegov. Veď im to, ak budú oni potrebovať, vrátite. Aj keď je vládnucou planétou vášho znamenia Jupiter, planéta šťastia a signifikátor peňazí, nič to nezmení na tom, že to tento týždeň nepôjde, ak keď by ste sa aj snažili, ako najlepšie viete. Môžete sa dostať do konfliktov s vašimi kolegami alebo nesplniť úlohu, ktorá vám bude zadaná. Využite vašu cestovateľskú vášeň a zoberte sa niekam do prírody stanovať, lebo aj doma vám budú padať steny na hlavu a vaši blízki z vášho správania budú tak isto podráždení a nervózni. Skúste nejaký adrenalínový šport ako je napríklad lezenie po skalách. Po zdravotnej stránke na to máte. Prežijete niečo vzrušujúce a nevšedné.

 

KOZOROŽEC

Ako vidieť, opäť sa vám tento týždeň vracajú sily aj elán a vy sa s veľkou energiou púšťate do svojich pracovných záležitostí. Postupne si môžete k práci, ktorá vás tieto dni čaká, priberať aj tú, ktorú ste nestihli dokončiť za minulý týždeň. Zvládnete to s pohodou vám vlastnou. V citovom živote vám tieto dni nebudú priať vaše hviezdy tak, ako si to predstavujete. Preto sa snažte nevyžadovať od vašej partnerky alebo partnera to, čo im nedokážete dať ani vy. Nesnažte sa riešiť niečo vážne, lebo by ste nedosiahli efekt, ktorý od toho očakávate. Láska je veľmi krehká nádoba a určite nechcete, aby ste ju niečím neuváženým naštrbili alebo nebodaj rozbili. Tešte sa zo svojho zdravia, toho máte tento týždeň na rozdávanie.

 

VODNÁR

Pomaly, ale o to isto sa vRAKate do pozícií, ktoré sú vám tento rok tak priaznivo naklonené. V pracovných úspechoch môžete pociťovať aj tento týždeň určitý deficit, ale aj to je len dočasná záležitosť. A keďže vám vodnárom patrí slovo viem, tak viete, že to tak aj je. No na poli lásky a citov tento týždeň už zberáte sladké ovocie. Preto si vychutnávajte každý jeho kúsok a nebojte sa podeliť o všetku tú slastnú a sladkú chuť a pôžitok. Po minulo týždňovom odriekaní v tejto oblasti, si to určite aj s vašim partnerom, či partnerkou, môžete dovoliť aj trošku okoreniť niečím nevšedným. K tomu, aby ste boli očarujúci, neodolateľní a zanechali v partnerovi nezabudnuteľný dojem, vám dopomôže aj váš výborný zdravotný stav a kondícia.

 

RYBY

Tento týždeň sa zamerajte hlavne na pracovnú oblasť. Naďalej si upevňujte svoje pracovné postavenie a nebojte sa ukázať aj viac odvahy a aktivity. Určite nebudete odmietnutí. Skôr naopak, vaše predošlé pracovné úspechy vás v očiach vašich nadriadených presvedčili o tom, že ste schopní a zodpovední. Vašu energiu tak venujete niečomu, čo vám do budúcna prinesie uznanie a úspech. Ide totiž o to, že pre vás tak dôležitá vec, ako je láska, bude po tieto dni k vám skúpejšia a vaša citlivá dušička z toho nebude v pohode. Ale veď nič sa nedeje, aj dážď je veľmi užitočný a o to krajšie je, keď opäť spoza mráčiku vykukne slniečko. Tešte sa z toho, že vám tento týždeň veľmi praje po zdravotnej stránke.

 

 

Týždenne horoskopy 31.8.-6.9.09

4.9.09 o 17.05 je SPLN v znamení RYBY. Všetci radi snívame a ešte radšej by sme naše sny naplnili. Sú to sny o láske, ľudskosti, spokojnosti a šťastí. Ak si počas splnu urobíme meditáciu alebo, sa len tak zamyslíme [zasnívame], môžeme si tieto naše sni zhmotniť, privolať a stanú sa realitou. Veľmi dobre sa nám počas splnu v rybách vyvíjajú jasnovidecké schopnosti.

Tých ktorých z nás bolia nohy a najmä chodidlá, doprajte si práve v tomto čaše kúpele a masáže.

 

BARAN

Tento týždeň by som všetkým ľuďom narodeným v tomto znamení odporúčala vziať si dovolenku a ešte si užiť slnečné lúče a príjemné kúpanie, ktoré ponúka už pomaly končiace leto. Radšej sa venujte niečomu príjemnému a naberajte nové sily a energiu. V práci by ste mohli robiť zbrklé rozhodnutia alebo podpísať niečo, čo by bolo pre vás nevýhodné. V citovej oblasti tak isto neočakávajte nič svetoborné. Vy, ktorí máte fungujúce vzťahy, nič sa na nich nezmení. Tí, ktorí by si chceli nájsť partnera, tak tento týždeň sa vám v tejto oblasti nebude dariť tak, ako by ste chceli. V nedeľu bude vaším znamením prechádzať Luna, preto očakávajte ,že budete viac precitlivenejší na všetko ako inokedy, čo je zároveň aj znamením, že ani po zdravotnej stránke sa nebudete cítiť fit. Môže vás bolieť hlava a senzibilnejší z vás môžu mať migrénu.

 

BÝK

Opäť ako po minulý týždeň aj tento týždeň je pre vás veľmi prajný a priaznivý vo všetkom. V práci môžete očakávať nové pracovné ponuky, povýšenie, či finančné prilepšenie. Ak niektorí z vás uvažujú o zmene zamestnania, tak tento týždeň sa do toho môžu smelo pustiť. V láske a citoch sa môžete tak isto realizovať na plno a môžete si dovoliť byť aj trochu odvážnejší v spestrení si vášho života v tejto oblasti. Ak máte v úmysle požiadať svojho partnera o ruku alebo dostanete takúto ponuku, urobte tak a budete veľmi milo prekvapení a spokojní reakciou druhej strany. Tento týždeň sa proste budete cítiť, že ste schopný aj hory prenášať. V tomto pocite vás bude utvrdzovať aj vaše zdravie a vitalita. Samozrejme to povestné šťastie, ktoré bude v tieto dni pri vás stáť.

 

BLÍŽENCI

Keďže vaša planéta Merkúr už vstúpila do znamenia váh, mali by ste tento týždeň s plným nasadením hlavne využiť na vzdelávanie a vstrebávanie nových informácií, ktoré budete môcť použiť vo vašom ďalšom napredovaní vo vašom profesionálnom živote. Aj keď to bude pre vás asi nemožné, skúste po tieto dni menej používať váš dar reči, lebo tento týždeň pre vás platí porekadlo ,,mlčať je zlato,,. Mohli by ste povedať niečo, čím by ste si skôr poškodili, či už v pracovnej alebo osobnej, citovej oblasti. Ak už budete chcieť niečo povedať alebo slovne reagovať, tak si to dobre premyslite , rozvážne a dobre zvolenými vetami odpovedajte hlavne na záležitosti, ktoré sú pre vás citlivé alebo nepríjemné. Radšej si choďte zašportovať.

 

RAK

Ak ste minulý týždeň nestihli urobiť kroky, ktoré by vás vo vašom pracovnom živote posunuli dopredu, alebo ste iba o tom uvažovali, v tomto týždni, hlavne od pondelka do stredy, sa pustite do realizácie. Tieto dni budú pre vašu viac menej pokojnú povahu akčnejšie a hviezdy sú vám naklonené. Od piatka až do soboty máte veľmi prajné obdobie na citový a osobný život. Využite tento čas na príjemné chvíle v prítomnosti vašich partnerov alebo v kruhu vašich priateľov, či v rodine. Je možné, že vás v nedeľu bude pobolievať hlava po celom inak pre vás príjemnom týždni, preto si nechajte tento deň ako deň, v ktorom budete načerpávať novú energiu a pohodu do nasledujúceho týždňa.

 

LEV

Všetky pracovné záležitosti, ktoré ste si rozbehli, môžete aj tento týždeň v absolútnej pohode rozvíjať a pokračovať v nich. Nič vám nebude brániť a prekážať, aby ste ich dotiahli do úspešného konca. Môžete očakávať, že vám do budúcna prinesú zaujímavý finančný zisk. Budete sami so sebou spokojní, čo ocenia aj vaši blízky priatelia, či rodina, pretože si dokážete naplno vychutnávať ich spoločnosť a sami veľkou mierou prispejete k tejto pohode. Budete sa snažiť vynahradiť im celý minulý týždeň vašej neprítomnosti kvôli pracovným povinnostiam. Na dobrej nálade vám pridá aj váš výborný zdravotný stav. Budete sa cítiť silní a plní elánu - ako pravý ,,kráľ,, Lev.

 

PANNA

Keď ste v posledné dni mali pocit, že sa vám pre vás tak dôležitá práca nedarí, ten pocit budete mať aj tento týždeň. Nerobte z toho veľkú vedu. Berte to z nadhľadom a ako obdobie, v ktorom si naplánujete svoje pracovné činnosti do budúcna. Zbytočným rozladením z toho, že vám práca nejde tak, ako si to vy predstavujete, prenesiete rovnakú náladu aj na vašich blízkych, čo by určite neprispelo k ich pohode. Snažte sa v tieto dni aj vo vašom rodinnom živote trochu upustiť od vašich nárokov, lebo aj v tejto oblasti by mohlo prísť k zbytočným nedorozumeniam a podráždenosti. Tešte sa z vašej dobrej zdravotnej stránky, ktorej vám tento týždeň bude dopriate.

 

VÁHY

Úspech, šťastie, pohoda. Takto môžete preciťovať celý tento týždeň. Toto obdobie pohody u vás už trvá zo pár týždňov. Preto aj tento môžete využiť bez obáv na veci a činnosti, ktoré chcete vo svojom živote zmeniť alebo upevniť. Môžete si dokonca dovoliť v práci aj trochu zariskovať a pokúsiť sa presadiť v nej niečo, na čo by ste inak nemali odvahu. Ak ste zadaní, budete prežívať nádherné chvíle zo svojim partnerom, či partnerkou. A vy čo ste slobodní, je vysoká pravdepodobnosť, že stretnete osobu, ktorá bude vášmu srdiečku veľmi blízka a drahá. Jednoznačne si budete užívať a vaša romantická dušička bude prekypovať šťastím. Ak ste ešte nikdy neskúsili šťastie v nejakej lotérii, tento týždeň sa o to môžete pokúsiť.

 

ŠKORPIÓN

Ttento týždeň ste naplnení elánom, chuťou a optimizmom pustiť sa v pracovnej oblasti do všetkého. No bolo by to v tento čas iba zbytočné plytvanie vašou životnou energiou. Nebudete spokojí na konci z výsledkom vašej snahy. A keďže ste veľmi vitálni a akční vo všetkom, neúspech sa môže na vás prejaviť podráždením a nervozitou. Preto buďte obozretní vo vašich slovných reakciách a aj vo vašom citovom a osobnom živote, lebo tento týždeň vám ani v tejto oblasti nie je dopriate tak, ako by ste chceli. Snažte sa neprenášať svoje dočasne zlé pocity a emócie z momentálne chvíľkového neúspechu na svojich blízkych, majú vás stále rovnako radi a ste pre nich rovnako dôležití a vzácni.

 

STRELEC

V práci sa snažte pracovať tak, ako ste zvyknutí. Aj tento týždeň si doprajte trochu pokoja v premýšľaní, čo by ste v nej mohli zdokonaliť, alebo vylepšiť. Aj tak v nej dosiahnete slušné výsledky a aj ohodnotenie. Svoje pracovné nápady si nechajte na vhodnejšie obdobie. Ste milovníci prírody a zvierat, preto vezmite svojich blízkych na peknú prechádzku alebo do zoologickej záhrady. Máte tento týždeň prajné obdobie na to, aby ste si upevnili a utužili vaše rodinné a citové záležitosti. Leto je ešte stále v plnej sile, preto si ho vychutnajte v kruhu svojich priateľov a rodiny. Tešte sa z ich spoločnosti ako aj z vášho zdravia, ktoré vám je tento týždeň dopriate nad mieru.

 

KOZOROŽEC

V tomto týždni začnete pociťovať únavu z toľkej práce, ktorej ste v posledných týždňoch mali až nad hlavu. Preto si dávajte pozor na únavu z prepracovanosti. Vo svojom zamestnaní sa snažte robiť tak, aby ste dodržali dohody a harmonogram, ktorý máte a ostatné aktivity spojené s prácou si nechajte na obdobie, ktoré bude vhodnejšie. V láske to bude veľmi podobné ako v pracovnej oblasti. Poproste svojho partnera, aby v tejto oblasti bol ku vám v tieto dni zhovievavý a nebral si k srdcu vaše citové nálady, ktoré nemusia byť voči nemu vhodné. Zdravotne sa tak isto nebudete cítiť dva krát dobre, ale to všetko vyplýva z toho, že ste vyčerpaní z práce. Doprajte si tento týždeň, ak môžete, oddych, aby ste načerpali novú energiu ako po psychickej, tak aj po fyzickej stránke.

 

VODNÁR

Je síce pravda, že celý tento rok je vám vodnárom priaznivo naklonený po každej stránke, no posledné týždne to tak nemusíte pociťovať, čoho dôkazom je aj tento týždeň. Niekedy príde obdobie, keď to proste nejde. Ak už musíte pracovať a môžete, vezmite si svoju prácu domov a v prostredí, kde sa dobre cítite, v nej pokračujte, ale tak isto sa zbytočne neprepínajte. Nemalo by to ten efekt, ktorý by ste chceli dosiahnuť. Rodinu požiadajte, aby vás tento týždeň veľmi nepreťažovali a nežiadali od vás nič zodpovedné, lebo aj keď by ste sa akokoľvek snažili a usilovali, proste by to nebolo ono a vás by to trápilo. V zdravotnej oblasti budete po tieto dni cítiť nedostatok energie a únavu, preto si doprajte aj vy dostatok odpočinku a relaxujte.

 

RYBY

V pracovnej oblasti pokračujte tak ako minulý týždeň. Pomaly a iste si v tejto oblasti budujete svoje pevné postavenie a vaša práca, ktorú vykonávate, nezostane nepovšimnutá. Možno to tak nevidíte, ale je okolo vás veľa ľudí, ktorí si všímajú vaše pracovné výkony. V podstate vám toto tempo vyhovuje, lebo máte čas všetko, čo začnete, aj v pohode a úspešne dokončiť. K tom vám pomáha váš spokojný citový život, v ktorom nachádzate uspokojenie pre vás tak potrebné. Láska a plnohodnotný citový život sú pre vás zdrojom energie pre všetko, čo robíte. Preto aj tento týždeň bude pre vás veľmi príjemný a v podstate pohodový, aj keď sa možno nebudete po zdravotnej stránke cítiť úplne v poriadku. No je to iba prechodný stav, preto sa nemusíte obávať. Nie vždy svieti slniečko.

 

Týždenne horoskopy 24.8.-30.8.09

BARAN

Prvé tri dni pracovného týždňa buďte nanajvýš opatrní na každý svoj krok. Niekto z vášho pracoviska vám vyslovene nepraje. Pravdepodobne usiluje o vaše miesto a chce vás zdiskreditovať. Vy síce tušíte o koho ide, ale nemáte dôkaz a tak máte zviazané ruky. Nič nerobte, nič nepodnikajte, situácia by sa otočila proti vám. Od štvrtka to sa táto situácia bude objasňovať a vy už budete vedieť ako a akými prostriedkami sa brániť. Tento týždeň budete z práce rozladení a znechutení. Našťastie aspoň v súkromnom živote máte pohodu. Zoznámite sa s novými ľuďmi, posedíte s priateľmi. S partnerom vám to klape.

 

BÝK

Tak ako minulý týždeň aj tento patrí vám. Stále dostávate pracovné ponuky. Tí z vás, ktorí ste sa ešte nerozhodli pre zmenu, tak to stále môžete spraviť. Vo štvrtok sa Venuša presúva z milého a jemného znamenia raka do kráľovského znamenia leva. Citeľne vám stúpne sebavedomie. A to je dobre. Konečne oceníte aj seba samého po pracovnej stránke a doprajete si aj pozemských pôžitkov. Nie je to nič podobné pýche. Jednoducho budete na seba hrdí a sami so sebou šťastní. A keďže budete šťastní vy, urobíte šťastných aj ľudí vo vašom okolí. Ocení to nielen vaša rodina, príbuzní a priatelia, ale najmä váš životný partner. Láska praje aj nezadaným.

 

BLÍŽENCI

Nastáva vám nové obdobie. Váš múdry Merkúr v utorok opúšťa prísnu a pracovitú pannu a vstupuje do znamenia váhy. Začínate sa vzdelávať, máte potrebu po nových informáciách. Vaše myslenie sa stáva aktívne a diplomatické . Už to nie ste vy typickí blíženci hovoriaci „čo na srdci to na jazyku“. Dávate si pozor na slová, rozprávate jemnejšie, pokojnejšie a rozvážnejšie. Stúpa u vás potreba krasy, tvorby a umenia. Je možné, že práve z týchto dôvodov sa budete obzerať po novej práci, alebo vám pribudnú nove koníčky. V láske prezívate krásne obdobie. Je to vďaka vašej milej a šarmantnej povahe. Váš partner je z vás nadšený, okúzľuje ho vaša pozornosť.

 

RAK

V prvej polovičke týždňa sa vám bude stále meniť nálada. Raz budete kamarátski, milí a láskaví, potom zasa nepríjemní a pichľaví. Buďte opatrní, nepokazte si dobré vzťahy v práci. Nebuďte tvrdohlaví a hádaví. Od štvrtka ste zasa veľmi rozkošní. Ak ste si svojou netaktnosťou niečo pokazili, máte možnosť to teraz napraviť. Ste optimistickí, máte chuť cestovať. Je možná pracovná cesta alebo dovolenka v cudzine. Ale je možné aj to, že sa rozhodnete pre prácu v cudzine. Či už to bude tak alebo tak, je to pre vás pozitívne a podnetné. A ak sa vám podarí zobrať so sebou aj vašu partnerku, alebo dobrého kamaráta strávite krásnych par dní v ešte krajšej prírode.

 

LEV

Slnko, vaša vládnuca planéta, sa presunulo z vášho kráľovského znamenia do pracovitého znamenia PANNA. V tomto týždni sa tam cíti mimoriadne dobre a tak sa budete cítiť aj vy. Vynikáte čistým a jasným myslením, ste precízni a pracovití. A čo je najdôležitejšie, ste dôveryhodní. To neujde pozornosti vašich nadriadených. Čaká vás radikálna zmena, zrejme povýšenie, alebo dokonca výborná zmena práce. Máte v sebe úplne jasno a nech sa rozhodnete akokoľvek, bude to dobré rozhodnutie. Finančne po tieto dni neriskujte. Súkromie si teraz veľmi nevšímate. Ste pohltení prácou a pracovnými záležitosťami. Zrejme aj váš partner má toho veľa, lebo mu vaša neprítomnosť veľmi nechýba.

 

PANNA

Napriek tomu, že životodarné slnko je vo vašom znamení a dodáva vám silu a energiu do práce a života, necítite sa v práci dobre. Stále vás prenasledujú pochybnosti, či práca, ktorú robíte, je tá pravá. Priveľmi sa zapodievate týmito myšlienkami, čo vám na šťastí nepridáva. Je to tým, že nech sa snažíte akokoľvek, nedostavujú sa výsledky, aké by ste si predstavovali. Je to dočasný stav, neurobte rýchly a nesprávny uzáver. Nemáte vhodný čas na zmenu práce. Nezačínajte ani nové projekty. Zato v láske a súkromnom živote ste maximálne šťastní. Všetko je v najlepšom poriadku, vládne u vás dokonalý súlad. Máte milujúceho partnera a aj vy ho milujete.

 

VÁHY

Máte jeden dokonalý týždeň za sebou a ďalší pred sebou. Všetko do čoho sa pustíte, pôjde ako po masle. Zvlášť dobre to pocítite vy, čo pracujete v umení a médiách. V každom prípade, práve vy váhy máte tento týždeň najlepší v každej oblasti z celého zverokruhu. Môžete si dovoliť meniť prácu, rozbiehať nové projekty, začať podnikať a podobne. V láske to máte priamo očarujúce. Čakajú vás náhle a nečakané priateľstva a lásky, prudké citové prežitky, ale aj mimomanželské vzťahy. Na to posledné si dajte pozor práve vy, čo žijete v dobrých a kvalitných partnerstvách. Prežili by ste síce niečo, čo sa len tak hocikedy neprihodí, len si musíte zvážiť, či to za to stojí. Zamilovali by ste sa a nastal by problém.

V pondelok prechádza luna vaším znamením. Nezabúdajte sa primerane obliekať napriek tomu, že je stále leto. Noci a rána sú úž predsa len chladnejšie a vy ste citliví na ľadviny a močový systém.

 

ŠKORPIÓN

Od slnka máte vysoké, tvorivé schopnosti a mnoho energie. Máte teda na tento pracovný týždeň dobré predpoklady. Jediné, čo vám to môže nabúrať, je vaša svojhlavosť a netrpezlivosť. Majte svoje emócie a ego pod kontrolou a budete koncom týždňa spokojní. Nerobte dôležité rozhodnutia a uzávery, všetky dôležité zmluvy a listiny na podpis si nechajte na neskôr. Alebo sa dôkladne poraďte s právnikom. Tento týždeň nie ste naladení na city a lásku. Nie ste spokojní v práci a preto sa v láske neviete emocionálne otvoriť. Vášmu partnerov to veľmi chýba a je z tejto vašej spoločnej situácie nešťastný. Ak si to včas uvedomíte, všetko naberie opačný dobrý efekt.

Od utorka do stredy vám hviezdy radia dodržiavať sexuálnu zdržanlivosť. Ste citliví na pohlavne organy a práve v tieto dni sa to môže negatívnejšie prejaviť.

 

STRELEC

Snáď tento týždeň strávite niekde pri mori, alebo na nejakej inej dovolenke. Úž si naozaj potrebujete poriadne oddýchnuť a vyventilovať sa. Ak sa vám to nepodarí a predsa len strávite tieto dni v práci, obrňte sa trpezlivosťou. Nič čo poviete alebo urobíte nebude vašim nadriadeným dobré. Máte dobré nápady a fantáziu, ale neviete ich dobre podať a predniesť, preto sa stretnete s nepochopením. Preto si radšej svoje plány uschovajte v hlave a keď nastane vhodný čas, karty budete držať v rukách vy. Snažte sa tento týždeň, buď vyjsť von na prechádzku so svojim partnerom, potom zasa medzi priateľov porozprávať sa. Navštívte rodinu, choďte na kúpalisko. Naozaj sa vám oddych a relax zíde.

Od štvrtka do soboty prechádza luna vaším znamením. Hoci to zasiahne koniec týždňa a časť víkendu, keď máme voľno a zvykneme sa zabaviť a odreagovať sa, nemali by ste piť alkohol.

 

KOZOROŽEC

Máte pred sebou náročný týždeň. Máte priveľa práce, nestíhate a preto sa vám začnú veci kaziť. Urobte si nejaký systém, určite si priority podľa dôležitosti. Len tak sa vám podarí bez väčšej úhony tento týždeň prežiť. Ku tomu sa pridružia zlé správy z oblasti financií. Aby to bolo kompletné, dostavia sa aj problémy s deťmi alebo v príbuzenstve. Ani vo svojom súkromí nebudete spokojní. Zato už ale budete zodpovední vy sami. Váš partner nemôže za to, že máte pracovne ťažké obdobie, nevylievajte si na ňom zlosť. Či už v práci, v rodine alebo v partnerskom živote buďte diplomatickejší a milší. Hrozí veľmi vážne riziko rozpadu vášho vzťahu.

V nedeľu si šetríte pohybový aparát. Luna je vo vašom znamení a to nepriaznivejšie vplýva práve na túto oblasť. Zdravotná prechádzka vám nezaškodí, ale prepínanie sa alebo tvrdá práca vám určite neprospeje.

 

VODNÁR

Tento pracovný týždeň máme nielen my okolo vás, ale dokonca aj vy sami pocit, že plávate proti prúdu. Nechcete upustiť zo svojich ideí aj keď vám každý hovorí, že sú nereálne. Nedáte na dobre mienené rady. Vaša netrpezlivosť a kúsavosť vám môže priniesť len a len problémy. Nepresadzujte si svoje násilím. Nemíňajte viacej ako zarobíte.

Úplný opak je váš súkromný život. Napriek nenaplneniu a nervozite v práci, na poli lásky zbierate medaily. Váš partner vám vytvára krásne prostredie plné lásky a tak zabúdate na všetko okolo seba a venujete sa jeden druhému. Vy, čo ste nezadaní alebo aj dlhé roky máte smolu v láske, tento týždeň sa to zmení. Hviezdy vám v tejto oblasti skutočne prajú. Privedú vám do cesty toho pravého partnera, ktorý úž bude pri vás a bude vás milovať po zvyšok života.

 

RYBY

Vaša charizma a osobné kúzlo pôsobí nielen vo vašom súkromí , ale aj na vašom pracovisku. Práve preto sa vám v práci celkom pekne darí. Ste pokojní preto, že ste užitoční. Robíte vytrvalo, veľa a s chuťou. Možno, že výsledky tomu až tak nenasvedčujú, podstatné ale je, že sa veľmi snažíte. My ostatní sa nestačíme diviť odkiaľ beriete toľkú energiu. Budete pochválení za vašu húževnatú prácu nadriadenými. A odkiaľ beriete energiu? Z lásky. Váš partner vám poskytuje nehu, lásku a pevné zázemie. Vy mu ju oplácate a vzorne sa staráte nielen o neho, ale aj o celú vašu rodinku. Každý deň si na svojich milovaných nájdete čas bez ohľadu na to, koľko máte povinností.

 

Týždenne horoskopy 17.8./23.8.09

NOV 20.8.09 o 11.00 v znamení LEVA. Dávajme si pozor na srdce a krvný tlak. Oddychujme a neprepínajme svoje psychické sily. Kto chce dosiahnuť úspech v kariére a práci, medituje sa práve na túto oblasť.

BARAN

Je pred vami rozporu plný týždeň. Každý deň a každú hodinu sa vaša pracovná situácia bude meniť. Príde super ponuka na novú prácu, budete nadšení a prijmete ju. Zároveň sa ale dozviete, že vás z vášho pracoviska neuvoľnia v termíne, ktorý potrebujete. Pravdepodobne vyhráte v tipovaní, alebo inak získate financie. A zasa ale. Budete mať nečakané výdavky. V tomto duchu prebehne váš pracovný týždeň. Zato v súkromí to bude v poriadku. Vy, čo žijete v stálych partnerstvám, nemáte problém. Vy, čo ste nezadaní, zoznámite sa, ale vzápätí zistíte, že to nie je to pravé. Napriek tomu ste v láske a v súkromí v pohode a šťastní.

 

BÝK

Vaša vládkyňa, milá Venuša, je v rodinnom znamení Raka. To znamená, že nielen doma, ale aj v práci ste milí a priateľskí, čím si získate náklonnosť spolupracovníkov. Diplomatickosťou, zdvorilosťou a bohatou komunikatívnosťou si zasa získate nadriadených. Dostanete ponuku na lepšiu pozíciu. Budete o tom chvíľu premýšľať a rozhodnete sa to priať. Spravíte dobre. Hviezdy sú vám po tieto dni maximálne naklonené. Doma to máte krásne. Vládne u vás láska a milá atmosféra. Nezadaní sa určite zoznámite so spriaznenou dušičkou.

 

BLÍŽENCI

Pracovne nebudete vo svojej koži. Máte príliš veľa neusmernených myšlienok a energie. Dajte si pozor na hádavosť a netrpezlivosť. Tento týždeň budete vystavení práve skúške z trpezlivosti. A tá práve nie je vašou silnou stránkou. Nezdar v práci vám vynahradí váš partner. Každý večer s ním prežívate krásne chvíle. Chápe vás, rozumie vám a upokojuje vás už len jeho prítomnosť. Nezadaní Blíženci chodievajte von aj keď na to nemáte náladu. Čaka vás tam prekvapenie v podobe dlhotrvajúcej lásky vedúcej až k manželstvu.

 

RAK

Prvé dva dni pracovného týždňa sa vám bude dariť vďaka vášmu pozitívnemu naladeniu. Začnete nejaký projekt, ktorý prinesie výsledky už v stredu alebo vo štvrtok. Pravdou je, že od polovice druhej polovičky pracovného týždňa budete húževnato pracovať na svojej kariére. A bude to trvať až do soboty. Nebude tým nadšená vaša polovička. Vysvetlite jej ako je to pre vás dôležité. Ak sa budete snažiť a hlavne chcieť, pochopí to. V nedeľu sebe aj svojmu partnerovi vynahradíte všetok stratený čas. Urobíte si pekný deň niekde v prirode alebo pri vode. A strávite ešte krajší večer. Pondelok a časť utorka vám môže znepríjemniť bolesť žalúdka. Ste citliví na zažívanie. Dajte si malú diétu, alebo jedzte ľahšiu stravu.

 

LEV

V práci ste takí králi, ako vaše znamenie v Afrike. Dostavia sa výsledky z uplynulých snažení. Sú tu aj nové projekty a nápady, ktoré môžete začať. Buďte ale trocha opatrní, nepostupujte zbrklo. Nič zlé by sa síce nestalo, lebo teraz máte šťastie, len výsledky by sa mohli dostaviť neskoršie, ako by ste si priali. Pracovne ste tento týždeň spokojní, očakávajte zvýšenie prímov a postup. V súkromí a v láske to nebude zlé, ak si to uvedomíte a nezabudnete na svojho partnera. Tento týždeň sa vám totiž ukazuje, že dáte prednosť priateľom pred rodinkou . Takže nezabudnite na svoju lásku. A ak sa vám chce baviť v kruhu kamarátov, zoberte ju so sebou a všetko bude v najlepšom poriadku. Od utorka do štvrtka vás môže pohnevať krvný tlak. Ak máte takéto problémy a viete to o sebe, tak sa troska šetrite.

 

PANNA

Pracovne nie ste spokojní. Veci a situácie sa nevyvíjajú podľa vašich predstáv. Máte tendencie stavať sa do opozície a kráčať proti prúdu mienky vašich spolupracovníkov. Snáď ste aj nepríjemní a máte dosť jedovatý jazyk. To sa samozrejme nepáči vášmu okoliu, čo môže priniesť konflikty nielen v medziľudských vzťahoch, ale môžete si pokaziť aj pracovné renomé. Z páace chodíte unavení a podráždení. Už vás nebaví nekonečné riešenie problémov. Našťastie v láske vám hviezdy prajú. Máte partnera, ktorý vás trpezlivo vypočuje a podporí. A to nielen preto, že vás veľmi miluje, ale aj preto, že vie, že ste čestný človek a so všetkými to myslíte dobre. Takže sa tento týždeň tešte z lásky, z milujúceho partnera a domácej pohody.

Ste náchylnejší na črevné problémy. V piatok a v sobotu prechádza luna vaším znamením. To znamená, že v tieto dni by ste mali byť k svojmu tráveniu a zazívaniu šetrnejší.

 

VÁHY

Tento týždeň sa vám darí najlepšie z celého zverokruhu. Nie je to len preto, že hviezdy sú na vašej strane, ale aj tým, že ste sa v uplynulom týždni veľmi snažili. Aj tieto dni dáte zo seba to najlepšie. A prinesie vám to zaslúženú odmenu v podobe finančného ohodnotenia, alebo postupu v práci. Dostanete na starosť úplne nový projekt. To je niečo pre vás. Môžete ukázať svoju pevnú vôľu a kreativitu. V láske ste šťastní a spokojní. Veľa z vás bude požiadaných o ruku, alebo sa budete sobášiť. Je možný aj prírastok do rodiny. A to buď vaše vlastné mimino, otehotnenie alebo príde na svet vnúčatko. Budete veľmi šťastní. Vy Váhy práve šťastie v láske a v rodine potrebujete.

V nedeľu ste citliví na prechladnutie. Aj citovo budete zjemnení a psychicky nevyváženejší.

 

ŠKORPIÓN

Od piatku minulého týždňa ste to zasa vy silní ŠKORPIÓN. Vaše sebavedomie je zasa také, na aké sme zvyknutí. Cítite to jednoznačne. Pracujete s nadšením a chuťou. A okamžite sa za vami ukazujú výsledky. Ste pracovité a hlboko mysliace znamenie. V tomto týždni si vynahradíte neúspech z minulých dni. Máte možnosť aj zmeny práce alebo pozície na pracovisku. Prijmete to, lebo vy sa neradi nudíte a neradi stagnujete. Máte radi nové výzvy a prekonávanie prekážok. Samozrejme za predpokladu, že za sebou vidíte výsledky. A toto je týždeň, keď ich naozaj uvidíte. Na súkromie vám veľa čašu neostáva. Ale napriek tomu si nájdete čas aj na svojho partnera. Bude to len úchytkom, ale čas s ním strávený využijete naplno.

 

STRELEC

Tento týždeň bude iný, ako ten minulý. Ste ctižiadostiví a plní nadšenia. Ani rozhodnosť a odvaha vám nechýba. Máte prebytok energie a keď si určíte priority, môžete toho veľa dokázať. Ste aj súťaživí a chcete byť vodcom. Toto všetko sa môže vyplniť za predpokladu, keď si budete dávať pozor na slová. Nerozprávajte so svojimi spolupracovníkmi, ako keby ste mali patent na rozum. Buďte stále opatrní na financie, nebuďte márnotratní. Pozor na nadmerné utrácanie, ani netipujte a neriskujte finančne. Pozor na prudké vyjadrovanie sa aj doma. Partner by si mohol vaše slova vyložiť nesprávne. Nastal by medzi vami informačný šum a súboj osobností. Bola by to škoda, lebo sa ľúbite.

 

KOZOROŽEC

Ešte prvá polovička pracovného týždňa je pre vás ťažká a náročná. Stále máte pocit, že sa vám nedarí. Že výsledky nie sú adekvátne k podaným výkonom. Od štvrtka sa vám začne citeľne uľavovať. Konečne sa dostavia aspoň nejaké výsledky vášho úsilia. Ste najvytrvalejší zo zverokruhu. Ste aj premýšľaví a napriek tomu vám hviezdy radia, aby ste neboli zbrklí v rozhodovaní. Vedľa vášho vládcu Saturna stojí Merkúr. Hovorí vám dva kráť meraj, až potom strihaj. V súkromnej oblasti sa vnášate na krídlach lásky. Pravdepodobne ste sa pred pár dňami zamilovali a teraz máte ružové okuliare. A môžete ich pokojne nosiť. Budú ružové aj naďalej. Aj v stálych partnerstvách ste šťastní a milovaní.

 

VODNÁR

Pracovne sa väčšine z vás nedarí tak, ako by ste chceli. Ste podráždení a nervózni. Je tu veľká výstraha, aby ste si dávali pozor na slová, ktoré vypúšťate z úst. Mohli by ste si neodvratne poškodiť pracovňu pozíciu. Nemeňte prácu, nezačínajte podnikať, neberte si úvery. V láske to máte úplne naopak. Napriek tomu, že máte zlú náladu a najradšej by ste tieto dni prespali, máte neuveriteľný úspech u opačného pohlavia. Sústreďte sa teda radšej na váš súkromný život. Chodievajte von, zabávajte sa. Nielen že zabudnete na prácu, ale aj si nájdete novú lásku. Vy, čo ste zadaní, tak isto sa zabavte so svojim partnerom a venujte sa aj rodinke.

 

RYBY

Pracovný týždeň sa vám ukazuje celkom dobrý. Stále máte podporu od bojovníka Marsu. Takže máte chuť aj silu pracovať a presadzovať sa. To je dobré, pretože vy rybky nie ste až také priebojné. Je vo vás veľa entuziazmu a optimizmu. Možno, že výsledky nebudete mať absolútne najlepšie, ale vy ste spokojní a to je najdôležitejšie. A spokojní ste aj súkromí a so svojim partnerom. Vnášate do svojej rodiny pokoj, lásku a pohodu. Ukazuje sa vám víkend strávený niekde vonku, v prírode, alebo to môže byt aj rodinná návšteva. V každom prípade sa sobota a nedeľa vydarí, aby ste mohli vkročiť do nového pracovného týždňa oddýchnutí. 

 

Týždenne horoskopy 10.8.-17.8.09

 

BARAN
Bojovník Mars, váš vládca, je stále v znamení komunikatívnych blížencov. To vám dáva spontánne vyjadrovanie, neukojiteľnú zvedavosť a schopnosť argumentácie. Vašu prácu nielen milujete a výborne vykonávate, ale si ju aj vynikajúco obhájite. Jupiter vám dáva šťastnú ruku v konaní a v tipovaní. Tento týždeň si môžete výrazne zlepšiť finančné pomery. A vďaka slnku ste plní energie a optimizmu. Všetko nasvedčuje tomu, že keď budete naozaj len málo chcieť, dokážete tento týždeň podať úžasné pracovné výkony. V surfmi to bude podobné. Ani sa nemusíte veľmi snažiť a vo vašom okolí je neskutočné veľa obdivovateľov opačného pohlavia. Jediné, čo vám môže narušiť prvé dva dni týždňa, je veľa myšlienok. Luna prechádza vaším znamením. Ste senzitívnejší a citlivejší na hlavu, a to vám môže brať spánok.

BÝK
Tak isto ako aj minulý, tak aj tento týždeň, ste milí, priateľskí a zhovorčiví. Myslenie máte analytické a logické, ale skorej teoretické než praktické. Vymyslite nejaký nový svojrázny postup v práci, ktorý keď dokážete kolegom a nadriadeným dobre podať, a to dokážete, stretnete sa s obdivom. Na základe toho budete poverení zdanlivo neriešiteľnou úlohou, ktorú práve vy doriešite. A za to vyslúžite ďalšie uznanie a postúpite na lepšie pracovné miesto. V súkromnom živote a citoch nemáte čo riešiť. Všetko je presne tak, ako má byť a vy sa cítite milovaní. Váš partner vám to dokazuje každú možnú chvíľku, ktorú s vami trávi. Preto sa snažte, aby tých chvíľ bolo čo najviac. Nielen z prace ste živí. Od stredy do piatku vašu pohodu naruší malé prechladnutie napriek tomu, že mame leto. Ak tomu chcete predísť, dávajte si lepší pozor na chlad, ale hlavne na pitie chladených a ľadových nápojov. 

BLÍŽENCI
Váš vládca Merkúr je v znamení PANNA. Myslí vám to tento týždeň vynikajúco, viete si spájať súvislosti. Dáva vám to aj prehnanú kritiku k sebe a ostatným. Vy totiž vidíte veci také, aké sú a aj jasne vyjadrujete svoj názory a postoje. Obyčajne sa nám ostatným nepáči, keď sme za niečo skritizovaní alebo napomenutí. Od vás to ale tento týždeň absolútne prijímame. Po tieto dni stretnete pre vás dôležitého človeka, ktorý ocení vaše vedomosti. Ak budete chcieť, posunie vás pracovne ďalej a vyššie. Bude to úplné novy smer. Vy sa rizika nebojíte a je teda predpoklad, že sa pracovne vyberiete novou cestou. V láske ste šťastní. S partnerom trávite veľa čašu. Naplno si užívate priazeň Venuše - planéty lásky. Od piatku poobedia a celý víkend je luna vo vašom znamení. Odporúča sa menej fajčiť, ísť sa nadýchať do lesa, kde je čistý vzduch.

RAK
Prvú polovičku pracovného týždňa budete tvrdohlaví. Nedáte si vysvetliť isté veci a nechcete prijať iný názor ako ten svoj. Bude to preto, že vo vašom partnerstve to zaškrípalo a keďže ste veľmi senzitívni a citliví, prenášate to aj do práce. Našťastie sa domáca atmosfére upokojí a vyjasní a preto aj vy v druhej polovičke týždňa budete zasa milí a citliví RAK. Máte možné finančné zisky v realitách a v poľnohospodárstve. Cez víkend ste trocha nesústredení a rozhodení. Čaka vás návšteva príbuzných, alebo oni prídu ku vám. Vy ste skôr domáce znamenie a tak vám to nepadne vhod. Myslite trocha na priania a túžby vášho partnera. Jemu je táto návšteva príjemná a tak mu nepokazte náladu. Ak tak spravíte, odvďačí sa vám priazňou a láskou, ktorú vy potrebujete ako soľ.

LEV
Máte vysoké tvorivé schopnosti, silné sebavedomie a schopnosť vidieť pod povrch veci. Chcete byť najúspešnejší a najlepší. To je v poriadku, veď ste LEV. Máte ale príliš veľa plánov a nápadov. Popremýšľajte najprv, určite si poradie a priority. Len tak môžete dosiahnuť ciele, čo ste si vytýčili. Na partnera vám veľa čašu neostáva. Ste mysľou a duchom stále v práci, aj keď sedíte vedľa milovaného partnera. Nezabúdajte na neho, doprajte mu sluchu. Veľmi vás ľúbi a aj vy jeho. Keď už sa vám to v pracovnom týždni nedá z časových dôvodov, aspoň víkend s nim strávte. Padne to dobre vám obidvom. Od srdca sa porozprávate a vyjadrite si navzájom svoje city.

PANNA
Hviezdy vám tento týždeň mimoriadne prajú. Vaša minulotýždňová sebakritika je preč, ste sami so sebou spokojní. A právom. Také výkony a s takou ľahkosťou a radosťou, čo podávate po tieto, sa dočkajú uznania. A nielen uznania navonok teda finančného, ale hlavne vo vašom vnútri. Začnete sa tento týždeň venovať aj niečomu novénu. Či už to bude v práci alebo vo vašich záľubách, prinesie vám to veľké uspokojenie. Hviezdičky sú na vašej strane aj v láske. Celý týždeň vás bude váš partner zahrňovať láskou a pozornosťou. Vy jeho tak isto. Obzvlášť streda je pre vás úžasná. Vy, čo ste už dlhšie zadaní, budete požiadaní o ruku. A vy, čo ste voľní, sa zoznámite s vašim budúcim životným partnerom. 

VÁHY
Je pred vami mimoriadne dobrý pracovný týždeň. Máte veľa pracovných a súkromných aktivít. Čo sa týka práce, rysuje sa vám nová ponuka. Ak sa rozhodnete ju využiť, budete spokojní. Tak, že čas na zmenu práce, alebo pribranie si ďalšej prace je vhodný. Aj na tom pracovisku, v ktorom práve pôsobíte sa vám darí. V súkromnom živote ako keby ste sa vznášali v ružovom sne. Vaša vládkyňa Venuša je vám priaznivo naklonená. Máte toľko lásky, koľko ste si vždy priali mať. S partnerom ste šťastní a užívate si to. Či už ste zadaní alebo nie, krúži okolo vás amor lásky. Takže vy nezadaní a tužiaci po vzťahu, chodievajte von medzi ľudí. Amorov šíp vás doma medzi štyrmi stenami nezasiahne.

ŠKORPIÓNY
Skoro celý pracovný týždeň budete nervózni a nespokojní. Nedarí sa vám presadiť sa. Práca, ktorú robíte, neprináša skoro žiadne výsledky. Situácia sa radikálne zmení v piatok. Všetky mraky nad vami zmizli. Dostane príval tak veľkej tvorivej energie a chuti zvíťaziť, že nebudete vedieť, čo skorej spraviť. Pracovné ponuky a aktivity sa pohrnú jedna za druhou. Máte zrazu toľko práce, ale čo je pre vás dôležitejšie, toľko dobrých výsledkov a perspektívy, že vám prejde víkend ani neviete ako. Samozrejme to neujde pozornosti vášho partnera, ktorého zanedbáte. Ak si to včas neuvedomíte, príde u vás k ostrej výmene názorov.

STRELEC
Pracovne ste celkom spokojní a v pohode. Nedejú sa síce prevratné veci, ale to vám momentálne vyhovuje. Prácu máte a je dobrá. Financií nemáte nazvyš, ale dá sa z nich vyžiť. Toto vám momentálne stačí. Ak sa rozhodnete pre zmenu práce, alebo začať nejakú novú aktivitu, môžete, hviezdy vám prajú. Nemali by ste ale tento týždeň investovať do nehnuteľnosti, brať si úvery a podobne. Mali by ste v budúcnosti problém to splácať. Vystrihajte sa aj márnotratnosti. V rodinke a v citovej oblasti tiež vládne pokojná atmosféra a pohoda. S partnerom sa máte radi, ste zohratí pár. Každý deň si spoločné dáte kávičku a porozprávate sa. Máte čas aj si spoločne vyjsť na prechádzku.

KOZOROŽEC
Veľmi usilovne pracujete. Ste naozaj vytrvalí a výkonní. Nech ale robíte čokoľvek alebo koľkokoľvek, stále nie ste spokojní. Je to viac vec vášho vnútorného rozpoloženia ako záležitosť skutočnej reality. Pravdou je, že vám nebeská obloha nie je priaznivo naklonená. Vy ale máte z pohľadu nás ostatných dobré výsledky. Nedajte sa strhnúť k pesimizmu, mohlo by sa potom naozaj stať, že sa vám začne práca kaziť aj reálne. Keďže nie ste spokojní po pracovnej stránke, prejaví sa to aj vo vašom súkromí. Váš partner nebude schopný znášať váš chlad, nezáujem o neho a neustále menenie vašich nálad. Je tu veľmi pravdepodobná partnerská kríza, ba až rozchod. Ak svojho partnera ľúbite a neviete byt k nemu po tieto dni milí a pozorní, tak aspoň nebuďte naňho nepríjemní.

VODNÁR
Váš vládca Urán je momentálne na nebeskej oblohe veľmi poškodený. Prináša vám to obrovský nepokoj, zmeny nálad a výbuchy zlosti. Máte dobré nápady, ale nie sú v práci vypočuté, nestretnú sa s kladnou odozvou. Je to aj preto, že sa neviete ovládať, ste netolerantní voči názorom iných a ani si poriadne nevypočujete ich názor. Je to obrovská škoda, pretože keby sa vaše nové nápady uskutočnili, prinieslo by to vašej firme osoh. Je len na vás, ako sa budete ovládať. Nepríjemní a výbušní ste aj doma. Nič vám nie je dosť dobré, stále máte čo kritizovať. Toto pre Vodnárov nie je príznačné. Ak budete mať šťastie a partner vás miluje, výdrží toto vaše ťažké obdobie s vami.

RYBY
V práci ste milí a pozorní. Každému pomáhate, nech vás požiada o čokoľvek. Urobíte to aj na úkor svojho súkromia a času. Práce máte naozaj veľa, takže máte čo robiť, aby ste všetko stíhali. Našťastie máte veľkú podporu od vitálnej a energickej planéty Mars. Finančne nie ste na tom úplne zle, ale vôbec to nie je ideálne. Zvládate všetko excelentne, môžeme si od vás zobrať príklad. V partnerstve sa cítite málo milovaní, nedostáva sa vám toľkej pozornosti, po koľkej tužíte. Vy ste ale za všetko vďační, svojho partnera úprimne a z celého srdca milujete. Nezazlievate mu, že sa vám málo venuje, viete pochopiť jeho citové a psychické pochody. A čo je pre vás najdôležitejšie, viete, že vás miluje.

 

Týždenne horoskopy 3.8.-9.8.09

6.8. máme SPLN o 1.57 hod. v znamení VODNÁRA. Je predpoklad, že tento deň prinesie napätie medzi ľuďmi. Nadajme sa vyviesť z rovnováhy. Skúsme tento spln využiť konštruktívne. Budú nám prichádzať dobré nápady a myšlienky. Zapisujme si ich. VODNÁR sú v svojej podstate objavitelia a vizionári. Takže aj v tento deň vznikne veľa nových a objavných veci. Ale len u tých, ktorí zachovajú pokoj a dokážu tieto myšlienky zachytiť.

Všetci, čo máte problémy s lýtkami a kolenami sa trocha rozmaznávajte. A hlavne ich nepreťažujte. Tak isto by nemali byt operované.

 

BARAN
Máte mocnú energia, ktorá vás neustále vedie k činnosti a pokroku. Vaše myšlienky a následne činy sú realizovateľné. Planéta Saturn vás ale nabáda k opatrnosti, k pokojnému premýšľaniu a konaniu. Neunáhlite sa teda v tom, čo robíte alebo chcete urobiť. Doprajte si čas na popremýšľanie a rozanalyzujte každý krok, ktorý podniknete. V každom prípade ale budete s tohto týždňovými výsledkami spokojní. Nemáte veľa času premýšľať o láske. Možno je to preto, že ju máte. Nezabúdajte svojho partnera uisťovať o tom, že ho ľúbite a že je vašou neoddeliteľnou súčasťou. Dajte pozor, aby sa do vášho manželstva alebo partnerstva nevkradla nuda a stereotyp.

BÝK
Tento týždeň vo vás sídli priateľský duch, ste veselí a prispôsobiví. Ku tomu sa pridáva diplomacia, zdvorilosť a bohatá komunikácia. Vďaka tomu sa pred vami budú všetky dvere otvárať samé. Kam prídete čokoľvek vybaviť a zariadiť, všetci vám budeme vychádzať v ústrety. Pracovne budú maximálne úspešní ti z vás, ktorí sa venujete umeleckým povolaniam, alebo pri prací s umeleckým tovarom a odevom. Aj ostatní mate vynikajúci pracovný týždeň. V pracovnej oblasti si nemáte na čo sťažovať a v súkromnej už vôbec nie. Ste pre ostatných očarujúci, príťažliví a neodolateľní. A vy sami tužíte po láske, dôvernostiach a nežnostiach. Všetko to po čom tužíte, dostávate aj dávate. Planéta lásky Venuša, vaša vládkyňa, je vám naklonená.

BLÍŽENCI
Máte nielen ďalší úspešný týždeň, ale aj veľmi zaujímavý. Vo vašom okolí niekto už dlhšiu dobu intriguje a vy ste tí, ktorí na to prídete. Máte totiž po tieto dni detektívneho ducha a sklon k osvetľovaniu záhad a intríg. Tým, že istú pracovnú záležitosť sa vám podarí odhaliť a objasniť, si získate úctu svojich nadriadených, ktorí to náležite ocenia. A nielen tým, ale aj svojou pracovitosťou a poctivosťou. Aj v láske a v rodinnom živote ste spokojní a šťastní. Váš partner sa o vás stará, ste ako v bavlnke. Vy mu to vRAKate úprimnou a milou pozornosťou. Všetkým nezadaným alebo nenaplneným v tejto oblasti hviezdy tento týždeň privedú do života lásku.

RAK
Prvé dva pracovné dni ste podráždení, práca sa vám nedarí. Ste citlivé, ale aj náladové znamenie a tu môže byť problém. Ak zostanete príliš vzťahovační a urážliví, aj zvyšok týždňa sa bude niesť v tomto podľa vás neúspešnom duchu. Ak si to ale uvedomíte a ovládnete sa, v druhej polovičke týždňa už budete na tom lepšie. Už od stredy môžete využiť šance a ponuky, ktoré dostanete. V tomto týždni by bolo lepšie, keby ste si dopriali viacej odpočinku a relaxu ako inokedy. V láske sa tiež nad vami vznášajú chmáry. Tu tiež hrozí, že vaša nálada negatívne ovplyvni aj klímu vo vašej rodinke. Obloha sa nad vami vyjasni až cez víkend. Konečne si užijete vytúžený pokoj a hlave lásku milovanej osôbky.

LEV
Životodarné Slnko a zároveň vládnuca planéta je stále vo vašom znamení. A nielen to. Dostáva podporu od múdreho Merkúra, vďaka čomu môžete naďalej smelo uskutočňovať vaše plány a projekty. Taktiež môžete meniť zamestnanie. Ak len troška budete chcieť, o ponuky nebudete mať núdzu. Ste svedomití a bojovní, máte silnú vôľu, vysoké ambície, preto nie je prekážka, ktorú by ste nezdolali. V súkromnom živote vami zmietajú silné vášne, ktoré ale máte pod kontrolou. Máte veľa možnosti a príležitosti k nevere, ale neurobíte to pretože svojho partnera veľmi ľúbite. U vás, čo ste nezadaní samozrejme o neveru nepôjde. Ste slobodní a môžete sa rozhodovať, ako to budete cítiť.

PANNA
Máte analytické, logické a metodické myslenie. Vidíte veci prese také, aké sú. Ste objektívni a kritickí voči sebe aj iným. Ak nebudete na svoje okolie priveľmi prísni, tak prežijete úspešný pracovný týždeň. Zamýšľate sa sami nad sebou a analyzujete sa. Je to preto, lebo máte pocit, že sa musíte stále zlepšovať a podávať stále lepšie a lepšie pracovné výkony. Objektívne ich aj podávate, len subjektívne to tak necítite. Spôsobuje to planéta Neptún, ktorá rozkolíše vašu psychiku. V osobnom živote sa nemáte na čo sťažovať, ale vy to tak necítite. Aj tu máte pocit disharmónie, necítite sa dostatočné milovaní. Presnejšie - cítite sa nepochopení. Nie je to pravda. Váš partner vás miluje, len nerozumie vaším chmúrnym náladám. Stačí ak si to uvedomíte a hneď z vás začne žiariť šťastie, že máte po boku pravé tohto človeka.

VÁHY
Máte spokojnosť na každom fronte. A naozaj si to plne zaslúžite. Nemali ste to všetci v poslednom období ľahké. Vaša vládnuca planéta Venuša je na nebeskej oblohe tak krásne postavená, že lepšie to snáď ani nemôže byť. Vďaka tomu ste milí, priateľskí a veselí. V pracovnej oblasti sa vám neobyčajne dobre darí. Pracú, ktorú robíte nielen milujete, ale za ňu máte aj veľmi dobré finančné ohodnotenie. V súkromnej oblasti ste konečne spokojní a šťastní. Niektorých z vás láska za posledné roky dosť potrápila. V tomto týždni môžete získať toho, po kom ste dlho tužili. Alebo sa napravia vzťahy, ktoré boli komplikované a zamotané. Venuša praje aj novým láskam, citovej naplnenosti a pohode.

ŠKORPIÓN
Konečne sa minulý týždeň začala vaša situácia a teda aj život vylepšovať. Vďaka planéte Merkúr, ktorý má dobré ožiarenie s vaším vládcom planétou Pluto, sa vám v práci začína dariť. Rozprávate premyslenejšie a uvážlivejšie. Zároveň je ale Pluto v napätí s búrlivým Uránom. Preto hrozí výbušnosť vašej škorpiónovskej povahy. Tým by ste si mohli pokaziť nadobúdajúce postavenie. V práci sa vám celkovo bude dariť. V láske sa vaša výbušnosť pravdepodobne ukáže silnejšie. Budete mať len podozrenie, že vás partner má ďalší pomer. Ovládnete sa, nie je to tak. Snažte sa mu dôverovať. Inak by sa mohlo po nejakom čase stať, že vaša žiarlivosť ho naozaj doženie do iného náručia.

STRELEC
Ak ste náležite pracovne využili minulý týždeň, nemáte sa teraz na čo sťažovať. V pokoji pracujete ďalej bez akýchkoľvek problémov. Koncom týždňa každý vás čin sprevádza šťastie. Môžete si dovoliť trocha viacej ako inokedy. Teda aj zariskovať napríklad v lotérii a podobne. Je veľká pravdepodobnosť výhry a prísunu peňazí. Môže to byť aj z dávnejších aktivít, ktoré prinesú finančný osoh až teraz. Ale aj z dedičstva alebo zvýšenie platu. V láske a v rodine je všetko v poriadku. Máte tu taktiež dôvod k spokojnosti. Váš domov je naplnený prijemnou a milujúcou atmosférou. Obzvlášť koncom týždňa ste so svojim partnerom šťastní. Vyberte sa do prírody na výlet alebo piknik. Vy ako slobodomyseľní a prírodu milujúci STRELEC, strávite krásny čas s milovanou osôbkou.

KOZOROŽEC
Minulý týždeň sa vám v práci prestalo dariť. A tento týždeň bude podobný. Nezabúdajte, že všetko sa najviac odvíja od vášho vnútorného rozpoloženia. A to vy nemáte dobré. Ste uzatvorení, prisni až krutí. Obzvlášť sami k sebe. Ste akcieschopní. Na základe toho máte tendencie meniť zavedený poriadok. Nerobte to, nemeňte veci v tomto čase, keď vám hviezdy nie sú naklonené. Našťastie v súkromí je to lepšie. Keď prídete z práce domov namrzení, čaká vás tam partner, ktorý vás vypočuje a snaží sa vás pochopiť a povzbudiť. No nezabúdajte, že aj on má len jedny nervy. Neprenášajte svoj vnútorný nepokoj a zlú náladu stále a neho.
V pondelok a v utorok prechádza luna vaším znamením. Aj to vo vás môže vyvolávať napätie a nervozitu. Neprepínajte svoj pohybový aparát.

VODNÁR
Tak isto ako po minulé dni aj v tomto týždni nebudete mať náladu najlepšiu. Hnevá vás, že vaše podľa vás dobré nápady a postrehy nikto nechápe. Možno je to tým, že ich predostierate priveľmi násilne. Nech sa snažíte akokoľvek, stále sa vám nedarí dotiahnuť do konca istú pracovňu záležitosť. Je to spôsobené tým, že vaša vládnuca planéta Urán bojuje s múdrym Saturnom. A keď bojuje, to znamená, že vás Saturn nabáda k trpezlivosti a k pokore. Vy ste prudké znamenie a tak sa s tým tento týždeň popasujete. Súkromie nie je ružové, ale ani najhoršie. Váš partner má neskutočnú trpezlivosť znášať vaše nálady a výbuchy zlosti.
Od stredy do piatka je luna vo vašom znamení. Do toho spadá aj spln práve vo vašom znamení. Namiesto nervozity a napätia skúste práve tento čas využiť konštruktívne. Ovládajte sa a premýšľajte. Príde veľa nápadov. Pozor na kolená, lýtka a nervovú sústavu.

RYBY
Pracovne sa vám zdá, že vaše niekoľko minulotýždňové úsilie vychádza nazmar. Nie je to tak. To len vás vládca Neptún chce po vás, aby ste sa zastavili a oddýchli si. Posledné obdobie ste podávali vysoké výkony a tak si to zaslúžite. Ideálna by pre vás teraz bola dovolenka. Ak ste ale v práci a nemáte veľa povinností, skúste sa pozrieť po nejakej literatúry napríklad aj niečo cestopisné. Cudzina vás láka a tak istotne tieto teraz získané informácie neskôr využijete. V súkromí ste spokojní. Vybudovali ste si pekný a zmysluplný vzťah. Pre nezadaných nie je teraz dobré obdobie na zoznámenie sa. Presnejšie na zamilovanie sa. Cez víkend ste milí a láskaví. Je to tým, že citlivá luna prechádza vaším tak isto jemným znamením. Budete sa cítiť príjemne a spríjemníte dni aj nám ostatným. Šetríte si chodidla.

 

Týždenne horoskopy 27.7.-2.8.09

BARAN
Všetko vám ide ako po masle. Väčšina z vás nemá ani najmenšie problémy. Je to preto, že ste posledné dva týždne dobre pracovne podchytili. Napriek tomu sa nezahrávajte s osudom a priveľa neriskujte. Neodkrývajte všetky svoje kary. Nie ste príliš komunikatívne znamenie, ale počas týchto dní ste veľmi výreční. Dávajte však pozor, nehovorte, pokiaľ sa vás nepýtajú. Vaše rečnícke nadanie tento týždeň môžete uplatniť najmä doma, vo svojej rodine. Aj váš partner sa poteší, že ste takí milí a výreční. Hlavne vtedy, keď mu budete vyznávať lásku a prejavovať ju rôznymi pozornosťami a lichôtkami.

BÝK
Asi ste to v prvej polovičke minulého týždňa po citovej stránke nemali ľahké. Za predpokladu, že ste sa emocionálne ovládali a v druhej polovičke ste sa úprimne porozprávali so svojím partnerom, sú teraz už chmáry za vami. Samozrejme sa to naplno odráža aj vo vašej práci. Ste pokojní, milí a rozumní. Znova ste to vy, zemskí BÝK pevne stojaci nohami na zemi. Asi by bola škoda, keby ste teraz boli na dovolenke, pretože sa vám v práci veľmi darí. Vďaka náklonnosti Jupitera môžete dosiahnuť to, čo vám už dávnejšie chodí po rozume. V láske ste šťastní, spokojní a znova je všetko tak, ako to podľa vás má byť.

BLÍŽENCI
Hoci ste Blíženci, cítite sa ako levi. Znamená to, že sa cítite ako králi. Minulý týždeň ste mali až príliš úspešný a stále v tejto eufórii žijete. Je dobré, že ste spokojní a veselí, len si dávajte pozor na vlastnú pýchu. Tento týždeň už vám hviezdy nie sú tak priaznivo naklonené, dávajte si preto pozor na chybný úsudok, nediskrétnosť, nepodpisujte dôležité listiny a nepúšťasjte sa do súdnych sporov. Nepokazte si to, čo ste si tak prance vybudovali. Ak sa budete k svojmu partnerovi správať milo a úctivo, môžete v súkromí prežiť pekný týždeň. Ale aj tu si dávajte pozor na unáhlené výroky.

RAK
Hneď prvý pracovný den sa vám vynikajúco darí. Pracovný postup, finančné ohodnotenie vašej práce. Darí sa vám však aj v láske a súkromí. Nezadaní sa zamilujete. Utorok a streda sú celkom v pohode, práce máte veľa, len sa vám do nej nechce pustiť. Vo štvrtok buďte v strehu. Tento deň vám mimoriadne nepraje na pracovné záležitosti. Nemeňte prácu, nepúšťasjte sa do napĺňania vašich plánov, nedajte sa nadchnúť krásnymi rečami. V žiadnom prípadne nepodpisujte dôležité dokumenty. Ak tak spravíte piatok, sobota prebehne bez problémov, celkom dobre sa zabavíte a odreagujete. Nedeľu radšej strávte doma, v kruhu rodiny a svojho partnera.

LEV
V pondelok a v utorok ste stále originálni, inšpiratívni, sebavedomí a vynachádzaví v každej situácii. To vám samozrejme prináša úspech na pracovnom poli. Ak sa uchádzate o nejaký post alebo ak chcete čokoľvek získať, napríklad zvýšenie platu, skúste to po tieto dni. Aj zvyšok pracovného týždňa je dobrý. Slnko, váš vládca, sa nachádza vo vašom znamení a dodáva vám stále energiu. V súkromnom živote je vám fajn. Vaša dobra nálada a zdravé sebavedomie k vám priťahuje ľudí rovnakého razenia. Dobre sa s nimi zabavíte. K partnerovi ste milí a pozorní. On vás zato miluje a opláca vám to tiež svojou pozornosťou.

PANNA
V tomto pracovnom týždni napriek tomu, že sa vám nebude až tak dariť, budete pokojní. Vaše vystupovanie navonok bude dôstojné a pompézne. Len ten, kto vás pozná naozaj dobre, vie, že nie ste vo svojej koži. Veľa premýšľate. Napriek tomu, že ľudí dokážete dobre odhadnúť, dajte pozor na chybný úsudok. Niekto vo vašom okolí sa správa ako váš priateľ, ale vôbec to tak nie je. V súkromí a v rodine sa prejavíte takí, ako sa naozaj cítite. To znamená, že môžete byť prísni až nepríjemní. Jediný deň v tomto týždni, v pondelok, vám praje v láske. Využite tento deň napríek tomu, že je to pracovný deň a choďte sa niekam zabaviť. Stretnete tam milých ľudí, s ktorými nadviažete dlhodobé kamarátstvo. Pondelok je priaznivý aj na lásku. Venujte svoju pozornosť partnerovi.

VÁHY
Celý týždeň sa nesie v priaznivom duchu. Ste milí, priateľskí, urozprávaní a nabití energiou. Všade, kam prídete, prinesiete dobrú náladu, a tak budete vyhľadávaní nielen v práci, ale aj v spoločnosti. Prvá polovica týždňa praje tým z vás, ktorí pracujete v umeleckých a tvorivých povolaniach. V súkromnom živote sa máte vynikajúco. Túžite po láske a máte ju. Vaše mile a dvorné vystupovanie ale spôsobí, že sa okolo vás bude točiť opačné pohlavie. Vám to samozrejme lichotí. Avšak, všimne si to aj váš partner a jemu to bude výrazne prekážať. Nepreháňajte to s flirtovaním, neublížte, aj keď nevedomky, človeku, ktorý vás miluje a vy milujete jeho. V pondelok neprechladnite od nôh a ľadvín.

ŠKORPIÓN
Väčšina z vás má za sebou dosť neúspešné obdobie. Našťastie už sa to pomaly obRAKa k lepšiemu. Už od utorka sa vám v pracovnej aj v súkromnej oblasti lepšie dýcha. Stále to nie je to, na čo ste zvyknutí, ale je to podstatne lepšie. Ak sa neunáhlite v rozhodovaní, nebudete nasilu zavádzať nové poriadky, tento týždeň celkom dobre zvládnete. Treba povedať, že tieto nové poriadky sú správne, až geniálne. Len my ostatní sme na ne ešte nevyzreli. Takže chce to ešte nejaký čas, kým to správne pochopíme a vy to správne prednesiete. V súkromnom živote nebuďte pichľaví. A to ani k partnerovi, ani ku kamarátom a priateľom. Od utorka do štvrtka vás môže pobolievať podbruško. Nekúpte sa v špinavej vode, ste po tieto dni náchylnejší na infekcie pohlavných orgánov.

STRELEC
Aj v tomto týždni vám hviezdy prajú. Jupiter váš vládca stojí pevne pri vás a prináša vám šťastie. Samozrejme už len na vás záleží, či to využijete alebo nie. Rôzne pracovné ponuky máte aj tento týždeň a môžete ich využiť. Za predpokladu, že sa vo vašej práci cítite dobre a ste aj adekvátne finančne ocenení, zostaňte tam, kde ste. Ešte lepšie to máte v láske a v priateľstve. Drvivá väčšina z vás prežíva druhé medové týždne, vychutnávate si to, čomu sa hovorí láska. Nezadaní máte možnosti po celý týždeň zoznámiť sa so svojou spriaznenou dušou. Od piatku po zvyšok týždňa vystriedajte pitie alkoholu vodou. Prečistite si pečeň.

KOZOROŽEC
Napriek tomu, že vytrvalo a perfektne pracujete, ste prezieraví, dôkladní a uvážliví, aj tak sa vám nedarí tak, ako by ste očakávali. Tento týždeň sa nedočkáte ocenenia. Povedzte si, že to neprekáža, že to tak má byť. Tým sa nedáte vyviesť z vnútornej rovnováhy a nielen že si zachováte odstup, ale hlavne ostanete pokojní a vyrovnaní. V súkromí a v partnerstve sú možné nedorozumenia. Ak sa vám nepáčia činy vášho partnera, tak mu to hneď povedzte. Nečakajte, až pohár vašej trpezlivosti pretečie. Potom by ste ako Kozorožec reagovali príliš prudko a arogantne. Mohli by ste použiť slová, ktoré už ťažko zoberiete späť.

VODNÁR
Tento týždeň na tom nebudete najlepšie. Ak ale využijete pondelok a utorok, keď máte dostatok životodárnej energie od Slnka, môžete si pracovnú oblasť dobre podchytiť. Ak chcete presadiť svoje nápady a podnety, urobte tak počas týchto dní. Zvyšok týždňa už si len mechanicky vykonávajte svoju prácu. V druhej polovičke týždňa máte prudké zmeny nálady, návaly zlosti a málo diplomacie. Je to preto, že sa vám v práci nedarí. Nezabúdajte nato, že my zato nemôžeme. Nepokazte si priateľstvá. Hlavne to nepreneste na svojho partnera, ktorý je vám oddaný a nezaslúži si to. Hrozia náhle a prudké rozchody, zmeny a napätie v citoch, nepokoj a promiskuita.

RYBY
Priaznivé obdobie z minulého týždňa pokračuje. V tomto týždni ste to vy, ktorí excelujete v každej oblasti. Dlho ste sa snažili nájsť svoje miesto na Slnku a práve ste ho našli. Väčšina z vás má prácu, ktorú miluje a aj v nej napredujete. V tomto týždni pride povýšenie alebo výrazne finančné ohodnotenie. Je to pre vás dôležité, ale ešte dôležitejšie pre vás je citové naplnenie. A ani na túto oblasť sa nemôžete sťažovať. Partner vám urobí všetko, čo vám vidí na očiach. Vy jemu takisto. Nezadaní už snáď ani nemôžete mať lepšie obdobie na zoznámenie sa s milujúcim a milovaným človekom. Veľa budete chodiť von medzi priateľov a prinášate so sebou dobrú náladu.

Vyrobil Jozef Polčic, kreativci.eu